PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دانلود منجیر IDM که با سریال تقلبی رجیستر شده

MooSina
26-06-2012, 10:35
سلام دوستان بنده یک IDM داشتم با ی سریال تقلبی رجیستر کردم.متاسفانه بعد از اتصال به نت فهمید و بیغام داده که با سریال تقلبی رجیستر کردی.الان بعد بیغام میداد که نام و نام خانوادیگی و سریال جدید و ایمیل وارد کن که اجازه استفاده از نرم افزار بدم.دیگه کار نمیکرد.منم حذفش کردم.از اونجایی که من لب تابم ویندوز اورجینال داره.و خلی نرم افزار و اصلاعات توش دارم نمیتونم ریکاوریش کنم.جون همه جیم از جمله آبدیت هام میره.خواستم ببینم میشه کاری کرد که اون اطلاعات باک بشه من از اول idm نصب کنم و بتونم ازش استفاده کنم؟ مثلا از تو رجیستری بشه دستکاری کرد یا اینطورجیزیممنون میشم راهنمایی کنید

saeid3000
26-06-2012, 11:43
سلام!
یه بار دیگه این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کن با کرک جدید البته!

اگه مشکلت حل نشد از طریق uninstall a program ویندوز پاکش نکن ! این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو نصب کن و بعد از طریق همین نرم افزار پاک کن! (این نرم افزار به طور خودکار تمام جاهایی که نرم افزار در نصب ازش استفاده کرده رو پاک میکنه اعم از رجیستری و...)

MooSina
26-06-2012, 15:30
دوست عزیز ممنون از جوابتون.منتها لینکی که دادین مشکل داره.

FerineFast
28-06-2012, 11:10
دوست من این 2 تا کار رو بکن و بعد دوباره IDM رو نصب کن و با کرکی که برات گذاشتم کرک کن :

1- تمامی فایل های این مسیر رو پاک کن
C:\Users\"your Id"\AppData\Roaming\IDM

*به جای your id اسم آیدیتون توی ویندوز 7 رو بزارید (مثلا Amir)

2- وارد رجیستری بشید (دستور Regedit رو در start ویندوز بزنید)
برید به مسیر زیر:
KEY_CURRENT_USER\Software\DownloadManager
و کل پوشه DownloadManager رو پاک کنید.

*در هنگام کار با رجیستری مراقب باشید، چون هر اشتباهی ممکن باعث خرابی ویندوزتون بشه!

لینک دانلود آخرین ورژن IDM از تاپیک زیر:
Internet Download Manager / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لینک کرک آخرین ورژن IDM از تاپیک زیر :
Internet Download Manager | معرفی جدیدترین کرکها فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید

mahdavinataj
24-07-2012, 14:06
خیلی وقت ها با اجرای دوباره ی کرک مشکل حل میشه.
در ضمن آپدیتش هم نکنید تا این مشکل پیش نیاد

ift-null
14-10-2012, 15:31
چه جوری میشه این نرم افزار رو نصب کرد؟