PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلویزیون 40 اینچ دارای گیرنده دیجیتال چی خوبه ؟

I am here
25-06-2012, 15:37
دوستان من هیچ چیز در مورد مشخصات تلویزیون خوب نمیدونم ، هفته دیگه یک تلویزیون 40 اینچ میخوام بخرم . لطفا" یه سری مدل معرفی کنید و یکم راهنماییم کنید که چه مشخصاتی برای خرید یک تلویزیون خوب اهمیت داره ؟
تا 1500 تومان میتونم هزینه کنم .
پیشاپیش ممنونم .

Soroush-S
25-06-2012, 20:11
تقریبا تمامی HDTV های موجود در بازار دارای گیرنده دیجیتالن و خرید تقریبا سلیقه ای هست . سامسونگ الجی سونی و ...
البته برندهای ایرانی هم با کیفیتن و امکانات خوبی دارن مثل X.VISION و صنام (خودم صنام دارم)

moslem47
26-06-2012, 00:33
تقریبا تمامی HDTV های موجود در بازار دارای گیرنده دیجیتالن و خرید تقریبا سلیقه ای هست . سامسونگ الجی سونی و ...
البته برندهای ایرانی هم با کیفیتن و امکانات خوبی دارن مثل X.VISION و صنام (خودم صنام دارم)

صنام بهتره یا ویژن ؟ قیمت 42 و 47 اینچش حدودا چنده؟

Soroush-S
26-06-2012, 08:52

والا نمیدونم تقریبا کیفیت برابره یمقدار زاویه دید صنام از ویژن بهتره ولی کنتراست صنام هم بالاتره حداقل نسبت به 40D585 سامسونگ که مقایسه کردم بالاتره ضمنا USB قویتری داره
قیمت ال ای دی صنام 42 اینچ حدود 1200 - 47 نداره و 46 داره قیمتشو نمیدونم
ال سی دی 42 هم حدود 970 تومنه

alilosting
26-06-2012, 12:22
به نظر من ایکس ویژن بهتره چون خدمات و گارانتی معتبرتری داره و پنلش کره ای هست و امکانات جانبی خوبی داره .
مدل 42KD30 XVision رو از نزدیک دیدم . کیفیت تصویرش خوبه و تقریبا" اکثر فرمتها رو با usb پخش میکنه .
قیمتشم حدودا" 1150 تومان هست .
این مدلش یه ویژگی جدید داشت که خیلی برام جالب بود و اون قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی هست .
بقیه امکانات جانبی خوبش :
ماشین زمان داره ، گیرنده دیجیتال داخلی ، فرکانس 120 هرتز و ...
مشخصات :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samira_googleOne
26-06-2012, 12:38
دوستان من هیچ چیز در مورد مشخصات تلویزیون خوب نمیدونم ، هفته دیگه یک تلویزیون 40 اینچ میخوام بخرم . لطفا" یه سری مدل معرفی کنید و یکم راهنماییم کنید که چه مشخصاتی برای خرید یک تلویزیون خوب اهمیت داره ؟
تا 1500 تومان میتونم هزینه کنم .
پیشاپیش ممنونم .
چیزایی که توی خرید یه تلویزیون خوب مهم هست :
پنل مرغوب ، کنتراست بالا ، فرکانس بالا ، زاویه دید وسیع ، وضوح تصویر بالا ، قیمت مناسب ، امکانات جانبی مثل داشتن DVBT داخلی ، پشتیبانی پخش فرمتها توسط usb و داشتن خدمات گارانتی خوب و معتبر و ...

Soroush-S
26-06-2012, 16:40
به نظر من ایکس ویژن بهتره چون خدمات و گارانتی معتبرتری داره و پنلش کره ای هست و امکانات جانبی خوبی داره .
مدل 42KD30 XVision رو از نزدیک دیدم . کیفیت تصویرش خوبه و تقریبا" اکثر فرمتها رو با usb پخش میکنه .
قیمتشم حدودا" 1150 تومان هست .
این مدلش یه ویژگی جدید داشت که خیلی برام جالب بود و اون قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی هست .
بقیه امکانات جانبی خوبش :
ماشین زمان داره ، گیرنده دیجیتال داخلی ، فرکانس 120 هرتز و ...
مشخصات :

البته LED های صنام حدود یکساله که با امکاناتی از جمله قابلیت ضبط تصاویر و پنل 120HZ و گیرنده دیجیتال در بازار موجود هستند.

I am here
30-06-2012, 14:58
دوستان عزیز من دیروز بازار بودم . اکثر فروشنده ها مدل 42KD30 xvision رو پیشنهاد میکردن . کیفیت تصویرشم دیدم خوب بود . میخواستم بپرسم این قابلیت ضبط برنامه ها داستانش چجوره ؟ میشه یه شبکه رو ضبط کنم و همزمان یه شبکه دیگه رو تماشا کنم؟
نظرتون راجع به خرید این تلویزیون چیه ؟ ضمنا" فروشنده گفت میتونم از این تلویزیون به عنوان مانیتور هم استفاده کنم . کیفیت مانیتورش چطوره ؟

alilosting
02-07-2012, 15:56
دوستان عزیز من دیروز بازار بودم . اکثر فروشنده ها مدل 42KD30 xvision رو پیشنهاد میکردن . کیفیت تصویرشم دیدم خوب بود . میخواستم بپرسم این قابلیت ضبط برنامه ها داستانش چجوره ؟ میشه یه شبکه رو ضبط کنم و همزمان یه شبکه دیگه رو تماشا کنم؟
نظرتون راجع به خرید این تلویزیون چیه ؟ ضمنا" فروشنده گفت میتونم از این تلویزیون به عنوان مانیتور هم استفاده کنم . کیفیت مانیتورش چطوره ؟
توی تلویزیونهایی که قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی رو دارن میتونی در حین تماشای یه شبکه ، برنامه مورد علاقت رو که در شبکه ای دیگر و در همون فرکانس پخش میشه ، ضبط کنی . این تلویزیون ویژگیهای خوب و قیمت مناسبی داره . ماشین زمان هم داره . درسته چون ورودی d-sub داره ، میشه بعنوان مانیتور هم استفاده بشه .
این مدل فرکانس 120 هرتز داره و تصاویر متحرک و اکشن را با کیفیت نمایش میده.

I am here
04-07-2012, 15:37
دوستان ممنونم از راهنماییهای همگی .
من دیروز 42 اینچ ایکس ویژن مدل 42KD30 خریدم و دیشب یه فیلم اکشن هم با usbاش دیدم . کیفیت تصویر خوبی داره و چون امکانات جانبی خیلی کاملی داشت و قیمتشم مناسب بود به نظرم انتخاب خوبی کردم . با گارانتی مادیران 1180 تومان از جهموری خریدم .

Soroush-S
04-07-2012, 16:24
قیمت خوبی گرفتی - مبارکت باشه - تونستی چندتا عکس بگیر وتو تاپیک زیر بزار

New-P30world
04-07-2012, 18:13
دوستان ممنونم از راهنماییهای همگی .
من دیروز 42 اینچ ایکس ویژن مدل 42KD30 خریدم و دیشب یه فیلم اکشن هم با usbاش دیدم . کیفیت تصویر خوبی داره و چون امکانات جانبی خیلی کاملی داشت و قیمتشم مناسب بود به نظرم انتخاب خوبی کردم . با گارانتی مادیران 1180 تومان از جهموری خریدم .

|

بله تو این رنج قیمت انتخاب بسیار مناسبی هست.. :12:

مبارک باشه.. انشاا.. لذت کافی رو ببری.. :8:

|

I am here
07-07-2012, 15:45
ممنون از راهنمایییهای همه دوستان.
سروش جان حتما" اینکار رو میکنم .

hossein6599
07-07-2012, 15:50
دوست عزیز مبارکت باشه این مدل در تصاویر ورزشی وسریع و اکشن هاله ماله و جا موندگی تصویر نداره؟ کیفیت رنگش و کنتراستش راضی کننده هست؟ دیجیتال خودمون رو قابل قبول نشون میده؟

h.hosseini
06-08-2012, 19:18
سلام
یه سوال دارم از دوستانی که KD30 دارن
تلویزیون ما ( دو هفته است که خریدیم ) بعضی وقت ها خود به خود صداش قطع میشه و هر کاری می کنم درست نمیشه تا اینکه خاموش و روشن کنم . حداقل روزی دو یا سه بار اینجوری میشه. گاهی وقت ها هم صداش یه حالت زنگ دار پیدا می کنه که با تعویض شبکه درست میشه
شما به همچین مشکلی برنخوردین؟ به نظرتون مشکل از کجاست؟ با آپدیت ممکنه برطرف بشه؟