PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک !!! کسی می دونه ؟؟؟

bushido
25-06-2012, 10:38
پیش یکی از آشناها یه مدل تلویزیون ال ای دی خریدیم روش نوشته ال سی دی ولی میگفت همه ال ای دین برند ال سی دین یه جاشم نشونمون داد که نوشته بود ال ای دی
این مدل پاناسونیک viera TH-L42E30r خوبه ؟ 1800000 تومن خریدیم خوب خریدیم ؟

smhsh121
25-06-2012, 11:20
منظور اینه که LCD با نور پس زمینه LED. الان همه LED های موجود تو بازار در واقع همین جوری اند فقط به LCD بودنشون دیگه اشاره ای نمیشه.

bushido
11-02-2014, 19:27
آغا ما همون موقع که این تلویزیونو گرفتیم این تایپکو زدیم الان چند هفته ای میشه تصویرش خراب شده یعنی یه جورایی روی تصویر قبلی که نشون داده هنگ میکنه و سایه ای از تصاویر قبلی رو نشون میده اگه کسی بلده چیکار کنیم راهنمایی فرمایید با تشکر

pcgamer
11-02-2014, 19:40
آغا ما همون موقع که این تلویزیونو گرفتیم این تایپکو زدیم الان چند هفته ای میشه تصویرش خراب شده یعنی یه جورایی روی تصویر قبلی که نشون داده هنگ میکنه و سایه ای از تصاویر قبلی رو نشون میده اگه کسی بلده چیکار کنیم راهنمایی فرمایید با تشکر
روی همه تصویرها ایجوری هست؟ مثلا تصویری که از سینما یا هارد هم پخش میشه؟
شاید مشکل ازانتن دیجیتال باشه .
از کجا خریدی ؟ اگه گارانتی داره که مشکلی نیست تماس بگیر به هیچ عنوان خودت اقدام نکن که ازگارانتی خارج میشه.
ولی اگه سایه یاقسمتی از تصویر ثابت میمونه متاسفانه پیکسل سوزونده ! معمولا وقتی روی یک تصویر ثابت led ها مدت زمان زیادی قرار بگیرن مثلا 2-3 ساعت پیکسل میسوزونه .ال ای دی نسب به ضربه و ثبات تصویر حساسه . البته تی وی های جدید اسمارت هستن من تی وی خودم نورو کم میکنه یااتومات خاموش میشه.بهرحال متاسفم

bushido
12-02-2014, 09:53
نه هیچ فرقی نمیکنه همه جا همین مشکلو داره حتی تو قسمت های تنظیمات خودش تصویرها رو میکشه یه تصویر خاکستریم گذاشتم به مدت ۲ ساعت پخش کرد بعد ازونم یه شبه از اون تصویر خاکستریو روی تصاویرش نشون میداد
گارانتیشم چند ماهه که تموم شده هیچ ضربه ای هم ندیده تا اونجا که من میدونم
حیف شد الان قیمتش تو بازار توی یه سایت زده بود ۳ و سیصد از من میشنوید اینو نگیرید الجی با گارانتی بگیرید