PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نر امزار ویرایش فیلم

Rhodes
25-06-2012, 09:11
سلام دوستان عزیز.
آقا من یه برنامه میخوام ( حجمش مهم نیست ) که بتونم فیلمهرو ویرایش کنم.حالا چه ویرایشی :
- بتونم روی یه قسمتی از فیلم نوشته بزارم.مثلا از صفحه کامپیوتر فیلم گرفتیم آموزش درست کنیم یه قسمتهایی ش باید توضیح بدیم ...
- روی فیلم زیرنویس بزارم.عین شبکه خبر هست که خبرا رد میشه ها.میخوام زیر ویدیو مثلا یه نوشته رد بشه.
- مثلا 20 دقیقه فیلمه از دقیقه 7 تا 11 چرت و پرته.میخوام اینو بزارم روی حرک تند و یه آهنگ روش بزارم.
- بتونم اگه احتیاج شد توی فیلم روی یه قسمتی زوم کنم.مثلا داریم آدرس یه سایت میگیم توی اون لحظه زوم بشه روی فسمتی که آدرسه.
.
.
.
.

حالا چی پیشنهاد میکنید ؟!؟1
** یه برنامه هم برای ضبط ویدیو بازی میخوام.جز fraps.آخه 2 دقیقه میگیره میشه 2 گیگ !!! چیز دیگه ای نیست ؟

ممنون....

Rhodes
26-06-2012, 14:45
كسي به داد من نميرسه!؟!؟ نبودددد

Rhodes
28-06-2012, 15:28
Uuuup
يه كمكي بكنيد.

Rhodes
28-06-2012, 22:52
يعنى همچين نوم افزاري تو دنيا نيست؟

مصطفی
28-06-2012, 23:27
** یه برنامه هم برای ضبط ویدیو بازی میخوام.جز fraps.آخه 2 دقیقه میگیره میشه 2 گیگ !!! چیز دیگه ای نیست ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
.
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود-نرم-افزار-فیلمبرداری-از-بازی-ها-و-دسکتاپ-mirillis-action-1-3-1-0-13882.html
:5:

مصطفی
28-06-2012, 23:56
[QUOTE=Rhodes;7070180]
- بتونم روی یه قسمتی از فیلم نوشته بزارم.مثلا از صفحه کامپیوتر فیلم گرفتیم آموزش درست کنیم یه قسمتهایی ش باید توضیح بدیم ...
- روی فیلم زیرنویس بزارم.عین شبکه خبر هست که خبرا رد میشه ها.میخوام زیر ویدیو مثلا یه نوشته رد بشه.
- مثلا 20 دقیقه فیلمه از دقیقه 7 تا 11 چرت و پرته.میخوام اینو بزارم روی حرک تند و یه آهنگ روش بزارم.
- بتونم اگه احتیاج شد توی فیلم روی یه قسمتی زوم کنم.مثلا داریم آدرس یه سایت میگیم توی اون لحظه زوم بشه روی فسمتی که آدرسه.
/QUOTE]
بعضی هاش با این حل میشه و بعضی هاش هم با راه حل های دیگه . مثلا از adobe premiere باید استفاده کنی

:5:

jafarian
05-07-2012, 14:23
برنامه کم حجم بخواین از VideoPad Video Editor یا Aimersoft Video Studio Express میتونید استفاده کنید اگر یکم حرفه ای تر بخواین از برنامه Corel VideoStudio Pro X5 میتونید استفاده کنید:20: