PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ های 2 گرافیکه و مشکل در اجرای بازی PES

Mo5tafa
25-06-2012, 07:56
سلام
من یه Asus j36jc دارم که دو تا گرافیک داره، یه اینل 64 بیتی و یه Nvidia که 1024 هست، میدونید که در حالت عادی گرافیک سیستم روی 64 بیتی تنظیمه و در صورت نیاز از NVIDIA استفاده می کنه.
من رفتم توی تنظیمات گرافیک ام و بازی PES رو تنظیم کردم که روی گرافیک NVIDIA کار کنه، اما موقع اجرای بازی اختار میده که گرافیک تون ضعیفه، توی setting خود بازی PES هم که رفتم در زبانه ی Specification که گرافیک رو نشون میده، همون روی Intel که 64 بیتی هست تنظیم شده!!
من چطور میتونم به این PES بفهمونم که بابا عزیز من برو از NVIDI استفاده کن!

Mo5tafa
25-06-2012, 08:03
راستی یکی از سایت ها اینطور نوشته:

و اما مشکل PES :
اکثر مشتریایی که میان این مشکل رو دارن که نمیتونن بازی PES (Pro Evolution Soccer) رو رو گرافیک High اجرا کنن
حالا راه حل:
به همون آدرس که بالا دادم برید
Nvidia Control Panel>Manage 3D settings>Program settings
حالا اینجا کلید Add رو بزنید و برید به آدرسی که PES نصب شده و اون فایل Setting رو که تنظیمات PES هست Add کنید و پایین گرافیک Nvidia رو انتخاب کنید و Apply! حالا براحتی میشه تو Setting بازی Quality رو روی High بزارید و حال بازی رو ببرید.

این راه رو رفتم، عملی نیست!

Mo5tafa
25-06-2012, 08:10
توی p30world هم قبلا بحث شده، اما راه حل گفته شده جواب نمیده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
25-06-2012, 08:34
روی آیکون بازی کلیک راست ( پراپرتیز ) بعد سربرگ compatibility رو بزن و یک تیک داره اون رو هم بزن و برازش روی حالت ویندوز 7 یا ویستا ... ببین اجرا میشه

Mo5tafa
25-06-2012, 08:39
روی آیکون بازی کلیک راست ( پراپرتیز ) بعد سربرگ compatibility رو بزن و یک تیک داره اون رو هم بزن و برازش روی حالت ویندوز 7 یا ویستا ... ببین اجرا میشه
نه! همون آش و همون کاسه!

Layken
25-06-2012, 10:02
خب منتظر بودیم خبری نشد بهتره در همون تاپیکی که اشاره کردم دنبال بشه