PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی بازی های آنلاین فلش

صفحه ها : [1] 2 3 4

m.beh
24-06-2012, 20:51
من گشتم انجمنو ( حالا اگر از زیر دستم در رفته و تاپیک تکراریه دیگه ببخشید واقعا گشتم:31:) و فکر کردم این تاپیک می تونه مفید باشه.

اینجا من و دوستان می آیم و بازی های آنلاین کوچولو که اکثرا با فلش کار شدند را معرفی می کنیم. ولی نکتش اینه که اینجا نمی گیم که دانلود کنیدش اینجا آدرسی که می شه اونا رو آنلاین بازی کردو می زاریم.

نکته دوم در مورد بازی هاست. اینجا یسایت معرفی نمی کنیم. اینجا فقط بازی رو معرفی می کنیم و عکس بازیرم سعی می کنیم بزاریم ولی یه اینک از سایت غیر ف از بازی و اسم کامل یازیرو به انگلیش می زاریم (تا اگر لینک کار نکرد دوستان با یه سرچ راحت بازی رو پیدا کنند).

نکته سوم نوع بازیه، یعنی چه نوع بازی ای رو معرفی کنیم. از اونجایی که طرف دارای این بازی ها می دونند شمام بدونیدکه به راحتی می شه هزارتا از این بازی هارو شایدم بیشتر با یه سرچ باری فلش و پیدا کردنه یه سایت ارائه دهنده ی این بازی ها پیدا کرد ما اینجا هر نوع بازی ای رو معرفی نمی کنیم. بازی باید یه ویژگی خاص داشته باشه از یه نظری نو آوری داشته باشه که جالبش کنه و اونو معرفی کنیم. البته بازی هایی توسبک های معمولو هم معرفی می شه کرد ولی با شرط نو آوری و جذابیت. مثلا بیش از صد نوع ماشین بازی تو اینترنت ممکنه وجود داشته باشه. ما اینجا ماشین بازی ای رو معرفی می کنیم که مثلا آهنگ باحالی داره و افکت های صدایی روش جذابه. یا مثلا گرافیکش خیلی جالبه. ولی من خودم بیشتر نظرم اینه که اینجا بازی هایی معرفی شه که از نظر ایده بازی نو و جذاب باشند و سبکشون تکراری نباشه.

نکته آخر حتما بگید که بازی مثلا برای بچه های کوچیک خوبه یا صحنه های ترسناک داره. هم چنین بهتره که بگید متوسط چه قدر طول می کشه تموم شه.

حالا شروع کنیم به مرور زمان اگر تاپبک خوبی شد به مرور زمان تعاریفشو اصلاح می کنیم.

m.beh
24-06-2012, 21:18
خوب اولیشو خودم می زارم

Pursuit of hat
این بازی فکری است. البته لول های اولش خیلی آسونه آخریاش یه مقدار سخت تره. ولی کلا گرافیکش و ایده اش جالبه. این عروسک با مزه برای رسیدن به کلاهش خودشو تکه تکه می کنه و از دست و پا و حتی بدنش استفاده می کنه تا به کلاهش برسه. گرافیک خوبی داره آهنگشم قشنگه. در کل 20 مرحله است. با چهار جهت و اسپیس کنترل می شه. فکر کنم بیش از چند ساعت طول نکشه اگر واقعا تو یه مرحله گیر کنید در کل بازی روانی است و سخت ن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو بالاییه داره پاشو جدا می کنه صحنه اش ناراحت کننده نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم از لینکش امیدوارم لذت ببرید

Iloveu-ALL
24-06-2012, 22:35
بازی ترول

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iloveu-ALL
24-06-2012, 22:45
بازی پرندگان خشمگین
بازی پرندگان خشمگین یک بازی مهیج و سرگرم کننده است که پس از ارائه این بازی برای گوشی همراه و تبلت ها رکورد های فروش شکسته و به یکی از محبوب ترین بازی ها تبدیل شد که دارای بیش از 240 مرحله جذاب است که ساعت ها شما را به خود مشغول نموده و در جایی که شما با پرندگان خشمگین این بازی باید به جنگ خوک ها رفته و با کمی تمرکز و دقت مراحل را یکی یکی پشت سر گذاشته و البته در هر مرحله با معمایی در نحوه پرتاب مواجه می شوید که همین سبب محبوبیت بالای این بازی شده است.

m.beh
25-06-2012, 15:15
چون بحث جام ملیت های ارورپا داغه گفتم که این بازی رو بزارم

Flick Headers Euro 2012

سیک ورزشی اعتاید آور (بازی های آسون در عین حال سرگرم کننده)

از قرار معلو قبلا هم یک ورژن از این بازی برای 2008 ساخته شده بود که این یه ذره کامل تره و برای 2012 اصلاح شده است. همان طور که دیده می شه مسابقه هد زنی است. البته اوایلش که نمی دونی توپ کجا می افته به مقداری سخته وقتی عادت می کنی دیگه سخت نیست مگر اینکه سعی کنی سکه ها رو بگیری. به راحتی در دور اول می تونی قهرمان شی. ولی به خاطر سادگی و فکرش که نو آوری داشت اینجا گذوشتمش. کنترلشم یا فقط ماوش سا با چهار جهت کیبرد است.

آدرس:

شاد باشید

m.beh
26-06-2012, 11:16
Academy Island

سبک بازی آموزش زیان انگلیسی است

این بازی ساخت دانشگاه کمبریج است. این دانشگاه یه بخش آموزش و آزمایش زیان انگلیسی داره که مردکش مثل تافل معتبر است. داستان هم بدین شکل است که یه موجود فضایی می خواد انگلیسی یاد بگیره و مردم جزیره آکادمی کمکش می کنند. در حقیقت سما وارد یه مجمع الجزایر می شوید که هر جزیره یه تعداد خانه و مغازه و مکان هایی مثل کتاب خانه داره و وارد هر کدام که بشوید مسئول اون قسمت سوالاتی مرتبط با آن قسمت را ازتون می پرسه که 4 جوابی است. و هر جوای صحیح هم امتیاز دارد اگر غلط هم جواب بدید جواب درسته بهتون می گه. هر جزیره سطح زیان متفاوتی دارد. در کل 4 سطح سوال زبان انگلیسی وجود دارد. 3 سطح اول را هر زمان که بخواهید می توانید جواب دهید ولی سطح 4 که آکادمی زبان در آن وجود دارد تنها با کسب فکر کنم 900 امتاز قابل دسترسی است که یک سوال هم بیشتر نمی پرسد و اگر درست جواب دهید برنده بازی خواهید شد. در کل به نظر من باید به مقداری زبان بلد باشید در حدی که بتونید انگلیسی رو بخونید و یه مقداریم بیشتر. سوالات هم از همه چیز هست از نکات گرامری، معنی لغات، اصطلاحات و ضرب المثل و حتی تفاوت در معانی لغات برای آمریکایی ها و انگلیسی ها و استرالیایی ها (مثلا شلوار رو هر کدوم چی می گند ممکنه که همه لغات درست باشه ولی خوب در هر منطقه ای یه چیز مسطلح است) در ضمن ممکنه سوال ممکنه اصلا راجع به قوانین کتایخانه باشه مثلا. تعداد سوالات زیاده می شه چندین بار به هر مغازه ای مراجعه کرد من هر وقت رفتم بازی و از نو انجام دادم سوالات جدید پرسیده. کلا به نظرم برا علاقه مندان چیز خوبیه

عکس از یکی از جزایر

راستی اگر فکر می کنید این سوال سخته نگران نباشید مال سطح 3 است 2 تا سطح آسون ترم داره

آدرس

خوش باشید

m.beh
27-06-2012, 14:38
بازی فکری مهارتی

the I of It

فکر بازی خیلی خلاقانه است. I در کلمه It داره دنبال t اش می گرده. بازی نسبتا ساده است ولی سرگرم کننده. و هم چنین در پس زمینه بازی یکی براتون داستانو هم می گه. زیاد وقتتونه نمی گیره ولی قشنگه در عین حالی که بسیار صحنه های بازی خلوته و طراحی ساده ای داره.
فقط با چهارجهت اصلی کنترل می شه

آدرس:

m.beh
06-07-2012, 20:22
بازی فکری معمایی

This Is The Only Level

تنها محیط بازی همانی است که در عکس می بینید. شما باید فیل رو از طرف راست به طرف چپ و پایین داخل اون لوله نارنجی ببرید. هر استیج بازی یک اسم دارد که در زیر آن نوشته شده است این اسم می تواند یک راهنمایی برای حل معمای آن مرحله باشد. در وسط صفحه یک دکمه قرمر می بینید که معمولا با فشار دادن آن دیوار سبزی که جلوی لوله نارنجی را گرفته است باز می شود و می توانید وارد لوله نارنجی شده و مرحله را تمام کنید. ولی همیشه به این آسانی نمی توانید مانع سبر را از سر راه خود بردارید. معمای هر مرحله می تواند از تغییر کنترل فیل تا کلیک بر روی جای خاصی، کلیک چپ و یا بازدید از سایت بازی باشد. اگر زود نتوانستید معمای مرحله را حل کنید عصبانی نشوید معمولا پیش می آید .

آدرس:

اگر از این بازی خوشتان آمد قسمت دوم و سوم آن نیز به آدرس زیر موجود می باشد

m.beh
12-07-2012, 14:50
بازی قاچ خور یا ماریو که نیاز به عکس و معرفی نداره. وقتی آنلاین در دسترس باشه بعضی مواقع می شه سری بهش زد و یاد گذشته ها رو زنده کرد. برای بچه های کوچیکم فکر کنم جذابیت داره.البته تعداد بازی های فلشی که از این شخصیت استفاده کرده اند کم نیست. برخی از این بازی ها فقط شخصبت ماریو را برداشته اند و در بازی جا گذاشتند برخی هم بازی رو سعی کردند باز سازی کنند حالا من چند نمونه معرفی می کنم.

بازی کلاسیک سوپرماریو

بازی ماریو که علاوه بر شخصیت ماریو می تونی شخصیت های دیگری رو برای بازی انتخاب کنی ولی محیط بازی محیط مشابه ماریو است
[

بازی سوپر ماریو به بیانی دیگر

Mario for ever

اینم از ماریو کاراته باز:27:

Iloveu-ALL
15-07-2012, 17:10
بازی فوق العاده مزرعه
این بازی خیلی حال میده این طوری که 4نفر ادم داری و ....
خودتون بازی کنی بفهمی

mntkal
19-07-2012, 01:33
اونی که دست و پاشو میکنه باحال بود ، اخریه هم چرته بازی نکنین!

Iloveu-ALL
22-07-2012, 09:32
به این باحالی داداش
اولین بار البته خیلی بیشتر فاز میده

بعد اینکه game over شدی میتونی رکورد خودتو ثبت کنی!!

Iloveu-ALL
22-07-2012, 22:17
بیلیارد آنلاین 2 نفری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اسنوکر آنلاین دو نفری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iloveu-ALL
22-07-2012, 22:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آنلاین :دی

m.beh
23-07-2012, 01:41
بازی می شه گفت سیک استراتژیک داره باید در 6 دقیقه سعی کنید کارایی انجام بدید که هم به نفع طبیعت باشه هم یه نفع این آدمی که توی بازی است. گرافیک کار و انیمیشنش قشنگه. کلا تو این بازی سعی شده که اثر فعالیت ها رو بر محیط زیست ببینیم. در آخر هم چندین توصیه برای حفظ محیط زیست می ده. کلا برای همه یه بار بازی کردنش ضرر نداره ولی فکر کنم خیلی زیاد به درد این می خوره که به بچه ها یاد بدید که کارایی و انجام بدند که محیط زیستو به خطر نندازه. در ضمن اگر خیلی به محیط زیست اهمیت بدی آدمه می میره گیم اور می شی و بر عکس. ایده جالبی بود برای مطرح کردن مسئله حفظ محیط زیست هر چند به نظرم می شد بهتر از اینم باشه.

اینم عکس محیط بازی

اینم آدرس بازی

سبز باشید:20:

m.beh
23-07-2012, 01:49

به این باحالی داداش
اولین بار البته خیلی بیشتر فاز میده

بعد اینکه game over شدی میتونی رکورد خودتو ثبت کنی!!

کلا نظر هر کسی محترمه. ولی خوب بازی هایی مثل همون بازی مزرعه که دوستمون معرفی کردند و این بازی آخری که من معرفی کردم هدفی غیر از سرگرمی تنها دارند یه حالت آموزشی با هدف خاص دارند. این بازی مزرعه سعی می کنه مشکلات آدم ها رو تو مناطق محروم جهان مطرح کنه و اینکه چه امکاناتی برای یه زندگی نیمه مرفه نیازه و این بازی محیط زیستی هم معلومه دیگه برای چی ساخته شده. هر چند خوب هرچه انیمیشن و رنگ و روی بازی بهتر باشه آدمو بیشتر جذب می کنه و شاید اثر بیشتری داشته باشه.

دوست عزیز mntkal اگر شمام بازی رو از نظر خودت می پسندی بیا اینجا معرفی کن که همه استفاده کنند. ما خوشحال می شیم.

Iloveu-ALL
23-07-2012, 10:28
کلا نظر هر کسی محترمه. ولی خوب بازی هایی مثل همون بازی مزرعه که دوستمون معرفی کردند و این بازی آخری که من معرفی کردم هدفی غیر از سرگرمی تنها دارند یه حالت آموزشی با هدف خاص دارند. این بازی مزرعه سعی می کنه مشکلات آدم ها رو تو مناطق محروم جهان مطرح کنه و اینکه چه امکاناتی برای یه زندگی نیمه مرفه نیازه و این بازی محیط زیستی هم معلومه دیگه برای چی ساخته شده. هر چند خوب هرچه انیمیشن و رنگ و روی بازی بهتر باشه آدمو بیشتر جذب می کنه و شاید اثر بیشتری داشته باشه.

دوست عزیز mntkal اگر شمام بازی رو از نظر خودت می پسندی بیا اینجا معرفی کن که همه استفاده کنند. ما خوشحال می شیم.

آخه من 2 ساعته دارم پستتو می خونم میگم خدا برا کی داره این طوری می نویسه (بجز من و تو که کسی سر نمی زنه :دی )
بعد که رسیدم به خط آخر و گفتی mntkal تازه فهمیدم
+ من فکر می کردم که mntkal هم خودتی اصن دقت نکرده بودم :دی به خاطر همون فکر کردم اون نظر برا خودت
همچنین اون اولم گفتم اون نقل قول از خودت چه ربطی به موضوع داره (نقل قول mntkal فکر کردم برای خودته :دی)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

واقعا چنین بازی های و بازی Limbo (نمی دونم بازی کردید یا نکردید) از نظر من خارق العاده ان
بازی Limbo جدا از اینکه بازیه خارق العاده ای بود با کوتاه بودنش مانع از اعتیاد به بازی و صرف وقت زیاد میشد
و همچنین چنین بازی های که هدف والا و خارق العاده ای دارن!!!

m.beh
29-07-2012, 00:49
این یکی بازی خشنی است. سری های مختلفی ازش ساختند. سیک بیشتر بازی ها شوتینگ یا تیر اندازی است، که می تونه به صورت تک تیر انداز باشه یا بازی ای اکشن تر باشه که باید ماموریت ها رو در نقاط مختلف شهر به انجام برسونی و بازی اکشن تر می شه. شخصیت اصلی بازی وینی است که خلاف کار حرفه ای است. دوتا شخصبت فرعی که یک دختر و یک سامورایی است هم به بازی اضافه می شوند و حتی بازی های مستقل خودشونو هم دارند.کلا تو بازی های آنلاینی که با فلش ساخته می شه با موضوع تیراندازی خیلی بازی های خوش ساختی است از نظر موضوع و داستان و گرافیک و انیمیشین. البته من همه بازی هاشو بازی نکردم و بیشتر فقط چند مرحله ازونارو امتحان کردم. چندتا از سری وردش و دو سه تا دیگرو امتحان کردم ولی در کل فکر کنم به درد بچه های کوچیک نمی خوره بازیاش خشنه و بزرگونه. احتمالا باید زبان انگلیسی رو هم تا حدی بلد باشید که بفهمبد ماموریت ها چیه و اگر نه ممکنه تو یه جاهایی گیر کنید و ندونید باید چی کار کنید. البته این مورد آخر برای همه بازی ها بر قرار نیست.

کد

m.beh
29-07-2012, 01:02
آخه من 2 ساعته دارم پستتو می خونم میگم خدا برا کی داره این طوری می نویسه (بجز من و تو که کسی سر نمی زنه :دی )
بعد که رسیدم به خط آخر و گفتی mntkal تازه فهمیدم
+ من فکر می کردم که mntkal هم خودتی اصن دقت نکرده بودم :دی به خاطر همون فکر کردم اون نظر برا خودت
همچنین اون اولم گفتم اون نقل قول از خودت چه ربطی به موضوع داره (نقل قول mntkal فکر کردم برای خودته :دی)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

واقعا چنین بازی های و بازی Limbo (نمی دونم بازی کردید یا نکردید) از نظر من خارق العاده ان
بازی Limbo جدا از اینکه بازیه خارق العاده ای بود با کوتاه بودنش مانع از اعتیاد به بازی و صرف وقت زیاد میشد
و همچنین چنین بازی های که هدف والا و خارق العاده ای دارن!!!

نه بابا غیر منو تو یه چند فر دیگم سر می زنند حتما و اگر نه آمارش به 300 خورده ای بازدید نمی رسید:46: ولی خوب همکاری نمی کنند بیاند اونام دوتا بازی معرفی کنند یا تشکر کنند ولی خوب مهم نبست همین که منو تو هستبم کافیه.:10:

لیمبو رو بازی کردم یه شب ریختمش بعد گفتم برم بازی کنم ببینم محیط بازی چیه همون شب تمومش کردم:31:

machiarium هم قشنگه اگه تا حالا بازی نکردی این پایین آدرس دموی آنلاینشو می زارم سر بزن خوشت اومد دانش کن البته فک کنم باید کرک شدشو دان کنی. از این بازی های کلیکیه و فکری.

درسته که بازی ها کوتاهه ولی من یه ذره معتاد شدم:41: چون به وفور تو نت پبدا می شند آدم هی می گه ببینم این یکی چجوریه.

البته همه بازی ها خوب نیست. خیلیاشون تکراریه و خلاقیتی ندارند. ولی بعضیاشون واقعا فکر جدید و نویی پشتشونه و اون که درستشون کرده کلی از خودش خلاقیت در کرده و من واقعا با اون بازیا حال می کنم در عین سادگی و استفاده از امکانات کم یه بازی جذاب خلق می شه. اصلا برای همینم این تاپیکو باز کردم.

m.beh
31-07-2012, 10:26
سلام این یکی از این بازیاست که فقط با کلیک پیش می ره ایرانیه مال خود بچه های اینجاست
این آدرس تاپیکش:

اینم آدرس خودش:

m.beh
10-08-2012, 10:51
این بازی فکری مهارتی است.

داستان راجع به یه پسر کوچولو است که خواهر بزرگشو از دست داده و حالا شما در خیالات این پسر سیر می کنید. در طول بازی داستان بازگو می شه. داستان به صورت انگلیسی زیر نویس می شه و خواهر این پسر همزمان داستانو می خونه (برای تقویت لیسنینگ انگلیسی خوبه:27:) البته اگر داستانو هم نفهمید باز می تونید بازی کنید. هدف این بازی اینه که در هر مرحله پسرو که روی تختش از خواب می پره به سمت در راهنمایی کنید. این بازی روی 6 وجه یک مکعب انجام می شه. بنابر این ممکنه در توی همون وجهی باشه که تخت پسر هست ولی شما باید بقیه وجوه مکعب دور بزنید تا به اون برسید یه جورایی تو یه محیط سه بعدی حرکت می کنید. دیگه از این بهتر نمی تونم توضیح بدم بازی کنید خوشتون می آد به احتمال زیاد. مراحل اولیه آسونه مطابق با بقیه بازی ها و رفته رفته سخت تر می شه و روح ها به عنوان دشمن و کلید هایی که جاهایی رو باز می کنه هم اضافه می شه. بازی خشن نیست و صحنه ترسناکی هم نداره. محیطش و داستانش افسرده است. دیگه تشخیص اینکه برای چه سنی خوبه به عهده خودتون.

اینم عکس:

اینم لینک

امیدوارم لذت ببرید

Iloveu-ALL
28-08-2012, 10:10
London 2012 Olympic Games

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اینم بازیه المپیک دیگه
فقط یکم لودینگش زیاده

Iloveu-ALL
28-08-2012, 10:17
بازی تمرکز حواس (نوع 2) توضیحات بازی
بازی تمرکز حواس یک بازی جاوا اسکریپت است و همانطور که از نامش پیداست به تمرکز حواس بسیار بالایی نیاز دارد. گفته میشود فقط نوابغ قادرند به مدت سی ثانیه یا بیشتر این بازی را ادامه دهند. خلبانان نیروی هوایی آمریکا توانسته اند بیش از یک دقیقه در این بازی استقامت نمایند.
شاید شما هم یک نابغه باشید و بتوانید رکورد خلبانهای آمریکایی را بشکنید.
دستورالعمل بازی
ماوس را روي مربع قرمز نگه داشته و آن را حركت دهيد.
سعي كنيد مربع قرمز رنگ با ديواره و مربع/مستطيل هاي آبي رنگ برخورد نكند.
اگر بتوانيد بيشتر از 30 ثانيه از برخورد جلوگيري كنيد، به احتمال زیاد شما يك نابغه هستيد!

برای بازی به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بروید

Iloveu-ALL
28-08-2012, 10:18
بازی آنلاین معروف تمرکز حواس

بازی که در اینجا ملاحظه میفرمایید به بازی تمرکز حواس شهرت دارد ، البته گفته میشود فقط نوابغ قادرند بهمدت سی ثانیه یا بیشتر این بازی را ادامه دهند و همچنین خلبانان نیروی هوایی آمریکا میتوانند بیش از یک دقیقه در این بازی استقامت نمایند.
شاید شما هم یک نابغه باشید و بتوانید رکورد خلبانهای آمریکایی را بشکنید.
این بازی به تمرکز حواس بسیار بالایی نیاز دارد.
اگر مایلید نبوغ و تمرکز حواس خودرا محک بزنند حتماً این بازی رو امتحان کنید .
از این پس سعی می کنیم در پی سی دی بازی های کم حجم آنلاین را برای کاربران عزیز قرار دهیم. شما می توانید این بازی های را مستقیم بر روی سایت بازی کنید و یا بر روی کامپبوتر خود دانلود نمایید. مهمترین ویژگی های این بازی ها کم حجم بودن و جذابیت بالای آنها می باشد که هر کسی را به خود جذب می کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توجه: جهت اجرای این بازی نیاز به جدیدترین نسخه Flash Player دارید.

دستـــور بازی: با موس بر روی مربع قرمز رنگ کلیک کنید و آنرا نگه دارید. حالا به طریقی مربع قرمز را حرکت دهید که به مربع های آبی و بدنه بازی برخورد نکند.
امتیازات این بازی:

بالای 31 ثانیه: نابغه !!!
از 26 تا 30 ثانیه: عالی
از 18 تا 25 ثانیه: خوب
از 10تا 17 ثانیه: متوسط
زیر 10 ثانیه: ضعیف

Play ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iloveu-ALL
28-08-2012, 10:20
بازی بلیارد (چند نفره آنلاین)

برای بازی کردن کلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید

Iloveu-ALL
28-08-2012, 10:25
بازی بیلیارد تک نفره 8-ball-quick-fire-pool
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازی بیلیارد تک نفره 9-ball-quick-fire-pool

Iloveu-ALL
28-08-2012, 10:26
بازی جذاب نقطه بازی Boxo (چند نفره آنلاین)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iloveu-ALL
28-08-2012, 10:28
بازی جذاب و مهیج Flash Tennis
برای بازی کردن کلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کنید!

Iloveu-ALL
02-09-2012, 19:53
يه بازي جذاب
بازي كنيد و امتيازتون رو ثبت كنيد
Stunt Pilot
به اين صورت كه شما با دو دكمه *بالا* و *پايين* هواپيماتون رو بايد از درون حلقه عبور بديد و همچنين نبايد به حلقه ها . بالن ها و صخره ها برخورد كنيد!

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:11
اینم یه بازی تک
بازی این طوریه که یه دوچرخه دارید و باید براش جاده بکشید!!

بازی های که در پست بعد می زارم تو سبک ACTION اند!

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:22
Kamikaze Pigs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])518,426 plays
Rating: 7.9/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:23
Knightmare Tower ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])436,659 plays
Rating: 9.2/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:23
Gun Mayhem 2 More Mayhem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])245,657 plays
Rating: 7.8/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Go Go Goblin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])215,168 plays
Rating: 7.2/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:25
Crush the Castle 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

26,585,223 plays
Rating: 9.4/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:25
Crush the Castle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])23,795,701 plays
Rating: 9/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:26
The Last Stand 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])23,517,464 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Flight ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])20,262,273 plays
Rating: 9.3/10

Iloveu-ALL
Exit Path ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])13,510,149 plays
Rating: 9.3/10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Crush the Castle Players Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])13,024,839 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:27
Chaos Faction 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])12,305,439 plays
Rating: 8.8/10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:28
Rating: 8.8/10

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Last Stand - Union City ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])12,085,097 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Chaos Faction ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])9,589,997 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Toss the Turtle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])9,214,563 plays
Rating: 9.1/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Last Stand ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])8,432,220 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Armor Mayhem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])8,130,645 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Nano Ninja ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])7,908,984 plays
Rating: 7.7/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Echoes - Operation Stranglehold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])6,186,595 plays
Rating: 8.6/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Elona Shooter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])6,095,006 plays
Rating: 8.7/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Pillage the Village ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])6,050,917 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Hedgehog Launch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5,933,132 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Crush the Castle 2 Players Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5,624,287 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sin Mark ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5,275,263 plays
Rating: 8.2/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Achievement Unlocked 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,630,963 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Hedgehog Launch 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,039,017 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Infectonator 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,976,707 plays
Rating: 9.5/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Hobo Prison Brawl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,872,038 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Miami Shark ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,730,706 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Dark Cut 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,559,193 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Exit Path 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,491,233 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Gun Mayhem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,378,979 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Penguinz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,367,451 plays
Rating: 8.9/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) City Siege ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,327,428 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Last Castle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,277,551 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:36
بازی هایی که تو این پست و پست های بعد می گذارم در سبک Adventure هستند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sonny 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])20,650,676 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Fancy Pants Adventure World 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])18,671,253 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Fancy Pants Adventures ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])11,292,647 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sonny ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])9,447,537 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Arcuz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,752,643 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Elephant Quest ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,564,362 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Monsters Den The Book of Dread ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,155,424 plays
Rating: 8.5/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Last Stand - Dead Zone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,873,172 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Castaway 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,700,817 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Frontier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,384,069 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Chibi Knight ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,859,329 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Forest Temple ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,853,045 plays
Rating: 7.6/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Super Mafia Land ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,643,940 plays
Rating: 5.7/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Monsters Den Chronicles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,584,068 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Hands of War RPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,553,548 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Warlords Heroes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,542,138 plays
Rating: 8.3/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Epic Battle Fantasy 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,531,975 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) How to Raise a Dragon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,330,158 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Gladiator - Castle Wars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,098,682 plays
Rating: 6.9/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Master of The Secret Sea ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,909,820 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Light Temple ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,843,860 plays
Rating: 8/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Pirateers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,838,330 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Knightfall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,794,443 plays
Rating: 6.3/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Legend of the Void ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,694,908 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Arcuz 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,670,578 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Rise of a KING ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,653,956 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Fancy Pants Adventures World 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,620,612 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Shadowreign RPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,534,208 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Haunt the House ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,481,237 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) SUPER TANK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,421,323 plays
Rating: 6.4/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Worlds Hardest Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])13,577,346 plays

بازی های این پست و پست های بعد سبکشون Arcade هستش!

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Hobo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])7,215,709 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:51
Papas Freezeria ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5,927,576 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Indestruc2Tank ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,579,371 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Worlds Hardest Game 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,294,410 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sydney Shark ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,009,826 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:52
The Lance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,971,614 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:53
Dogfight 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,553,120 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sonic the Hedgehog ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,801,147 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) In3structoTank! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,786,428 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Deep Freeze ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,713,418 plays
Rating: 6.4/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Mega Miner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,643,132 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) IndestructoTank ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,469,022 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Destroy the Village ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,418,640 plays
Rating: 7.3/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Dodge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,411,693 plays
Rating: 8.1/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) IntoSpace! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,352,654 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Coinbox Hero ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,257,531 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) IndestructoTank A.E. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,156,547 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) New York Shark ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,156,302 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 12:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Death vs Monstars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,104,437 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:00
بازی های این پست و پست های بعد Shooting هستند!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Raze ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])23,413,502 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Raze 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])16,222,993 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Bubble Tanks 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])10,351,377 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Storm the House 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])7,647,277 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Shell Shock Live ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])7,572,946 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Palisade Guardian 2 - Modern Combat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])6,198,464 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sierra 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5,953,420 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Strike Force Heroes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5,934,576 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Palisade Guardian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5,857,331 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Weapon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,886,462 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Ricochet Kills 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,214,999 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Gun Game 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,558,929 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Balloon in a Wasteland ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,363,843 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Tactical Assassin 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,020,781 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Insectonator: Zombie Mode ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,914,710 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) StormWinds The Lost Campaigns ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,583,451 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Medieval Rampage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,454,772 plays
Rating: 8.4/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Thing Thing Arena 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,416,971 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Bubble Tanks 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,334,881 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Gun Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,328,150 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Arrow Of Time ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,199,939 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Storm the House 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,165,975 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Upgrade Complete ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,106,764 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Penguin Massacre ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,037,007 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) IndestructoCopter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,000,970 plays
Rating: 7.2/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Upgrade Complete 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,964,759 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Bunny Flags 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,896,607 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Tactical Assassin 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,863,127 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Decision ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,841,271 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sniper Assassin 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,815,911 plays

Iloveu-ALL
بازی های این پست و پست های بعد ورزشی هستند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Neon Rider ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])6,971,723 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Downhill Snowboard 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,855,540 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Downhill Snowboard 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,471,068 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Epic Combo! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,938,353 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Cyclomaniacs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,496,100 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Crunchball 3000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,160,460 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Axis Football League ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,967,812 plays
Rating: 5.4/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Heat Rush ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,783,940 plays
Rating: 5.5/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Dolphin Olympics 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,773,758 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Motocross FMX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,756,782 plays
Rating: 6.9/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Soccer Balls ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,643,966 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Penguin Skate 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,470,658 plays
Rating: 6.2/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Monster Truck Destroyer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,469,133 plays
Rating: 6.6/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Cyclomaniacs 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,394,974 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) King of Drift ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,317,436 plays
Rating: 7/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Goal In One ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,273,362 plays
Rating: 6.8/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Warp Shot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,260,561 plays
Rating: 7.5/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Armor Games Snowball 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,252,077 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Hit The Jackpot 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,231,040 plays
Rating: 7.1/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Medieval Golf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,211,269 plays
Rating: 5.7/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Daredevil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,136,610 plays
Rating: 5.6/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) DuckLife3: Evolution ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,103,897 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Treadmillasaurus Rex ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,065,242 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) DuckLife 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,002,592 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:37
بازی های این پست و پست های بعدی در سبک Miscellaneous هستند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Learn to Fly ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,640,945 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Learn to Fly 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,784,398 plays
Rating: 9.6/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) TU - 46 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,590,074 plays
Rating: 6.1/10

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Light People on Fire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,916,939 plays
Rating: 7.3/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:39
Endless Migration ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,739,187 plays
Rating: 8.2/10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Pirate Launch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,434,304 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Tasty Planet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,259,901 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Every Day The Same Dream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,119,977 plays
Rating: 7.4/10

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Mining Truck ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,025,149 plays
Rating: 6.7/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) This Is The Only Level ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])9,096,691 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Demolition City 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5,890,049 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Fragger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,514,760 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Karoshi Suicide Salaryman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,221,425 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Portal The Flash Version ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,017,663 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:42
Demolition City ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,886,690 plays
Rating: 8.5/10 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Achievement Unlocked ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,669,176 plays

This is the Only Level TOO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,547,968 plays
Rating: 8.7/10 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sugar, Sugar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,242,219 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Infectonator World Dominator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,241,194 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Super Karoshi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,186,171 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sushi Cat 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,156,688 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Totem Destroyer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,139,273 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) SHIFT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,922,765 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Papa's Burgeria ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,835,135 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Wake Up the Box ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,771,676 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sushi Cat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,748,952 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Epic Coaster ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,665,850 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Doodle God ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,641,082 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Take something literally ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,522,151 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) I Love Traffic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,509,647 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Dummy Never Fails ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,507,640 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Wake the Royalty Level Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,462,534 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) SHIFT 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,315,449 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Cargo Bridge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,207,201 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Doodle Devil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,109,808 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) SHIFT 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,096,614 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Liquid Measure 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,027,563 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) The Company of Myself ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,889,071 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Super Stacker 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1,838,092 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:45
بازی های این پست و پست های بعد در سبک Strategy هستند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Warfare 1917 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])31,908,604 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Kingdom Rush ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])31,288,423 plays
Rating: 9.7/10

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1944 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])25,573,477 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) GemCraft chapter 0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])22,524,147 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) GemCraft Labyrinth ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])17,043,340 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) GemCraft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])14,444,551 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Corporation Inc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])9,261,600 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Colony ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])8,423,753 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Age of War ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])8,056,161 plays

Iloveu-ALL
Warlords 2: Rise of Demons ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])9,604,133 plays
Rating: 8.5/10 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Warlords ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])7,423,840 plays

Iloveu-ALL
Bubble Tanks Tower Defense ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])6,677,913 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Cursed Treasure ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5,773,158 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Necronator 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5,199,899 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Territory WAR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,899,184 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) SteamBirds ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,848,140 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Battle Gear ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,481,074 plays

Iloveu-ALL
Army of Ages ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,381,727 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Civilizations Wars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,208,852 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Phage Wars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4,113,866 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sieger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,959,579 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Epic War 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,695,604 plays

Iloveu-ALL
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Tainted Kingdom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,561,438 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Penguins Attack TD 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,435,672 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Stick War ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,327,393 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Endless War: Defense ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,154,810 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Phage Wars 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,135,322 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:49
Castaway ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3,087,255 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Papa's Taco Mia! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,999,876 plays

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Antbuster ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2,911,007 plays

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:50
بازی های mmo
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sorcery Quest
285,004 plays
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Swords and Potions
1,443,406 plays
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Clash of the Dragons
393,493 plays
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fantasy Online
772,280 plays
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iloveu-ALL
05-09-2012, 13:50
بازی های MMO

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Legacy of a Thousand Suns
245,866 plays
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Spiral Knights
284,617 plays
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Kingdoms CCG
244,980 plays
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Critter Forge
252,441 plays
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Card Monsters
372,557 plays
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir_2015
05-09-2012, 18:31
با عرض سلام و خسته نباشید.
خیلی تشکر میکنم از Iloveu-ALL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که زحمت کشیدند و این بازی های قشنگ رو برامون گذاشتن.
میشه یه خواهشی کنم یه بازی انلاین بهم معرفی کنید که مثل پرندگان خشمگین باشه.
ممنون.

m.beh
05-09-2012, 19:46
خیلی تشکر میکنم از Iloveu-ALL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که زحمت کشیدند و این بازی های قشنگ رو برامون گذاشتن.
ممنون.

سلام بازی شوتینگ به این سبک زیاد هست من خودم از سیج خوشم می آد اقعیتش اینه که تو این بازی بیشتر هدف پیدا کردن نقاط که تخریبش بیشترین ضربه رو به افراد دشمن می زنه. تو هر مرحله یه قلعه هست که با چوب و سنگ مواد مختلف ساخته شده. و شما بسته به مرحله تعدادی سنگ مثلا سنگ هایی که یه دونه ای پرناب می شه با سه تایی با آتش می زنه در اختایر داری. توی قلعه تعدادی سرباز دشمن و گنج و اینا هست البته مراحل سخت تر افراد عادی هم اضافه می شه. شما باید دشمنا رو با خراب کردن قلعه بکشی اگر گنج ها رم بدست بیاری امتیاز بیشتر می گیری. و در ضمن نباید آدم های عادی رو بکشی. البته فرقش با پرندگان خشمگین اینه که شما در هدف گیری مشکلی نداری حتما به هدفت می خوره ولی اینکه هدفو درست انتخاب کنی مهمه.

این دو ورژن مختلف از بازی

یه تصویر از محیط بازی

لذت ببری بازی های دیگه این سبکم تا اونجایی که بتونم معرفی می کنم

m.beh
05-09-2012, 20:02
اسن یه بازیه خیلی محیطش شبیه انگیری بردز است ولی چینی نوشته نمی دونم واقعا همچین نسخه ای وجود داره از انگری بردز یا نسخه تقلبیشه ولی با مزه است. جاذبه سیاره ها رو پرتاب پرنده ها تاثیر داره یه امتحانشش بکنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم از آدرس:

m.beh
05-09-2012, 20:39
ممنون.

Kings game
این بازی به صورتی نوبت شما و کامپیوتر بازی می کنید. هر بازیکن یک قلعه باتعدادی سرباز اون تو داره که هدف تخریب قلعه و کشتن افراد طرف مقابل است.

اینم ادرس:

سری بازی های crush the castle

این بازی هم هدفش مثل بازی های بالا خراب کردن سازه دشمن و کشتن افراد اوناست. این بازی ها با فلاخن انجام می شوند. با یک کلیک روی صفحه فلاخن شروع به چرخش می کنه و کلیک بعدی سنگ و آزاد می کنه تا پرتاب شه. شما باید درست تصمیم یگیرید که کی سنگ رو آزاد کنید تا به هدف بخوره.

Da vinci cannon

این هم مانند بازی های دیگه این پست بازی پرتابی است که باید با پرتاب سنگ افراد دشمن رو از بین برد. در این بازی زاویه و قدرت رو در پایین از طریق کنترل های موجود تنظیم و سپس با کلیک روی صفحه پرتاب انجام می شه

شـیـفــو
05-09-2012, 21:01
سلام ، ببخشید یه بازی موتور سواری بود مثل Dirty bike اما امکاناتش بیشتر بود ، اگه کسی میشناسه لطفا معرفی کنید .

amir_2015
05-09-2012, 21:52
دستتون درد نکنه خیلی مردین.
میشه یه بازی دیگه بهم معرفی کنید که سبکش مثل بازی تیکن taekan باشه.
(شبیهش باشه)

Iloveu-ALL
05-09-2012, 22:56
سلام ، ببخشید یه بازی موتور سواری بود مثل Dirty bike اما امکاناتش بیشتر بود ، اگه کسی میشناسه لطفا معرفی کنید .

داداش این بازی هم امتحان کن بازیه قشنگیه ... اینطوریه که یه دوچرخه داری و جاده رو خودت نقاشی می کنی!

m.beh
06-09-2012, 00:49

سلام
اگز درست متوجه شده باشم از اینموتور سواری های کوهستان می خوای نه؟
این یه قسمت از سایتی هست تمامش از این بازیاست

دستتون درد نکنه خیلی مردین.
میشه یه بازی دیگه بهم معرفی کنید که سبکش مثل بازی تیکن taekan باشه.
(شبیهش باشه)

نفمی دم چه جور بازی ای می خوای که برایت بزارم یه کم توضیح می دی؟

Iloveu-ALL
06-09-2012, 01:16
نفمی دم چه جور بازی ای می خوای که برایت بزارم یه کم توضیح می دی؟

Tekken
رزمی
من یه طرفم دشمن یه طرف از نیم رخ نشون میده!

اینم یه بازی دوچرخه سواری مسابقه ای !!

amir_2015
06-09-2012, 01:47
ویرایش/////////////////////!

amir_2015
07-09-2012, 13:32
بازی لاکپشت های نینجا:

m.beh
07-09-2012, 13:53
بیشتر بازی های آنلاین. همه چیز تقریباً. بیشترم میشه.

بازی لاکپشت های نینجا:

سلام سعی کنید برای کیفیت بیشتر تاپیک ابتدا پست اول تاپیکو بخونید بعد مطلب ارسال کنید ولی نکته مهمس اینه:

1- ما اینجا تلاش نداریم که سایت بازی فلش معرفی کنیم سایتهاش به وفور توی نت پیدا می شه ما می خواهیم بازی فلش معرفی کنیم بک تک بازی که به نظرمون قشنگ اومده

2- لطفا سایت های فیلتر شده را معرفی نکنید. معمولا بازی های فلش در چند سایت معرفی می شوند اگر سایتی که شما در آن بازی می کنید فیلتر است لطفا در گوگل بازی مورد نظر را سرچ کنید و آدرس سایتی را بدهید که فیلتر نیست. (پست اولی فیلتر بود)

3- لطفا بازی را معرفی کنید. مثلا بگید در چه سبکیه نقاط قوتش کجاست اگر ب عکسم ازش بزارید که خیلی خوب می شه.

ممنون

Iloveu-ALL
08-09-2012, 21:05
اینم یه بازی جالب
به این صورتکه یه موشک کاغذی داری بعد باید اون با دست خودت پرتاب کنی .... برا اولین حرف نداره

نقطه ضعفی که من ازش دیدم این بود که یکی این که مراحلش جذابیت نداره و طولانی هستش و اینکه تو بازی چیز های جدید (که امتیاز بدن) اضافه نمی شه!
نقطه قوتش هم پرتاب کردنشه!

m.beh
17-09-2012, 22:34
بازی تمرکز سرعت و دقت

یه نوع بازی رکوردی است. باید چند تا کارو ازجمله پیدا کردن مرکز دایره، وسط یک خط و مشابه اینارو 3 بار انجام بدید و خطاتونو اندازه می گیره هر چی خطای کمتری داشته باشی بهتره. و در آخر نموداری می کشه که می گه تا حالا چقدر نفر چند امتیاز اووردند و شما کجا قرار می گیرید. فکر کنم بیشتر سختیش به این خاطره که از دو رنگ مختلف برای اشکال ثابت و متحرک استفاده کرده که خطای چشمو بالا می بره.

نسبتا سخته امتحان کنید ببنید چند می شید من 7 شدم:)

The King Master
18-09-2012, 00:46
این بازی بر اسا کارتون معروف تام و جری (موش و گربه) ساخته شده است و شما میتوانید در این بازی تام یا جری...
تام و جری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The King Master
18-09-2012, 00:51

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : فقط حركت موس و چپ كلیك میباشد .
توضیح تا شروع بازی : اتوماتیك.
نكته های بازی : این بازی نكته خاصی ندارد .

The King Master
18-09-2012, 00:53

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : حركت با موس و نشانه روی پرنده ، چپ كلیك برای شلیك
توضیح تا شروع بازی : ابتدا یكی از حالتهای A یا B یا D را انتخاب كرده و وارد بازی شوید.

The King Master
18-09-2012, 00:56

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : حركت دكمه های بالا ، پایین ، چپ و راست كیبورد .
توضیح تا شروع بازی : روی دكمه Start كلیك كنید ، یكی‌از وسای‍لی را كه قفل نیست انتخاب و وارد بازی شوید .
نكته های بازی : نكته خاصی ندارد .

The King Master
18-09-2012, 00:57

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : حركت دكمه های بالا ، پایین ، چپ و راست كیبورد .
توضیح تا شروع بازی : روی دكمه Play كلیك كنید و وارد بازی شوید .

The King Master
18-09-2012, 00:59

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : دكمه های بالا پایین چپ و راست برای هدایت اتومبیل لازم است .
توضیح تا شروع بازی : دكمه S را فشار دهید و وارد بازی شوید.
نكته های بازی : برای اينكه از اول تمرين كنيد 2بار دكمه S را از روی كيبورد فشار دهید .

The King Master
18-09-2012, 01:00

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : حركت موس و چپ كلیك میباشد .
نكته های بازی : برای انتخاب تصویری دیگر روی Next كلیك كنید و دكمه play را بزنید .

The King Master
18-09-2012, 01:01

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : فقط چپ كلیك میباشد .
توضیح تا شروع بازی : با پایین نگه داشتن چپ كلیك وارد بازی شوید.

The King Master
18-09-2012, 01:02

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : این بازی با حركات موس و چپ كلیك می باشد .
توضیح تا شروع بازی : روی دكمه Play Now كلیك كنید و وارد بازی شوید .

The King Master
18-09-2012, 12:20

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : فقط حركت با موس
توضیح تا شروع بازی : ابتدا یكی از حالتهای آسان، متوسط و سخت را انتخاب كنید و دكمه NEW را بزنید

The King Master
18-09-2012, 12:21

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : حركت دكمه های بالا ، پایین ، چپ و راست كیبورد ، دكمه Space برای تیراندازی .
توضیح تا شروع بازی : ابتدا روی دكمه Play كلیك كنید ، سپس حالت EASY را انتخاب و وارد بازی شوید .

The King Master
18-09-2012, 12:22

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : حركت دكمه های بالا ، پایین ، چپ و راست كیبورد ، و Space برای پرش .
توضیح تا شروع بازی : روی دكمه Play كلیك كنید و وارد بازی شوید .
نكته های بازی : اگر هر روز این بازی را انجام دهید سیو میشود و میتوانید هرروز بازی را ادامه دهید .
برای ادامه بعد از وارد شدن به صفحه اول بازی روی دكمه Continue كلیك كنید .

The King Master
18-09-2012, 12:23

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : حركت دكمه های بالا ، پایین ، چپ و راست كیبورد ، و z برای ضربه با دست
X برای پرش و C برای چرخش و ضربه با پا .
توضیح تا شروع بازی : روی دكمه ENTER كلیك كنید و سپس دكمه Play را فشار داده و وارد بازی شوید .

The King Master
18-09-2012, 12:23

آموزش این بازی »
توضیح تا شروع بازی : روی دكمه Start كلیك كنید و سپس كمی بالاتر دكمه Play را زده و وارد بازی شوید .

The King Master
18-09-2012, 12:24

آموزش این بازی »
توضیح تا شروع بازی : گزینه اول بازی 2نفره و گزینه دوم بازی تك نفره است ، یكی‌ را انتخاب و وارد شوید .

The King Master
18-09-2012, 12:25

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : حركت دكمه های بالا ، پایین ، چپ و راست كیبورد ، Space و Z P .
توضیح تا شروع بازی : روی دكمه Play كلیك كنید و كاپ و اتومبیل خود را انتخاب كنید و وارد بازی شوید .
بعد از ورود به بازی برای شروع باید دكمه Space را فشار دهید.
نكته های بازی : اگر هر روز این بازی را انجام دهید سیو میشود و میتوانید هرروز بازی را ادامه دهید .

The King Master
18-09-2012, 12:26

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : این بازی با حركات موس می باشد .
توضیح تا شروع بازی : روی دكمه Easy كلیك كرده و وارد شوید .
نكته های بازی : به دیوارها برخورد نكنید و فقط با برخورد به توپ های رنگی آن ها را ذخیره كنید .

The King Master
18-09-2012, 12:26

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : حرکت و کلیک ماوس .
توضیح تا شروع بازی : روی گزینه Play كلیك نمایید و وارد بازی شوید.
تصاویری از پردنگان خشمگین در دنیای واقعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... بسیار جالب ! حتما مشاهده کنید .

The King Master
18-09-2012, 12:27

آموزش این بازی »
توضیح تا شروع بازی : روی صفحه بازی كلیك كنید ، وقتی پنگوئن به آدمك نزدیك شد مجدد كلیك كرده و پنگوئن
را پرتاب كنید ، سپس روی دكمه OK كلیك كرده و بازی را ادامه دهید

The King Master
18-09-2012, 12:28

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : فقط حركت بالا و پایین بردن موس میباشد .
نكته های بازی : باید تمام نقطه های آبی را در یك طرف صفحه و قرمز را در طرف دیگر قرار دهید .

The King Master
18-09-2012, 12:28

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : این بازی فقط با چپ كلیك موس می باشد .
توضیح تا شروع بازی : روی دكمه FLY EATiN كلیك كنید و وارد بازی شوید

The King Master
18-09-2012, 12:30

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : دكمه بالا پرش چپ و راست حركت به طرفین و چپ كلیك موس نشانه گیر تفنگ میباشد .
توضیح تا شروع بازی : روی دكمه Play كلیك كنید و وارد بازی شوید

The King Master
18-09-2012, 12:30

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : این بازی با حركات چپ و راست كیبورد و Space برای پرش می باشد .

The King Master
18-09-2012, 12:31

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : این بازی فقط با دكمه های بالا ، پایین ، چپ و راست می باشد .

The King Master
18-09-2012, 12:32

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : فقط حركت موس و چپ كلیك میباشد .
توضیح تا شروع بازی : روی دكمه Start كلیك كنید ، حالا روی عدد 1 كلیك كرده و وارد شوید.
نكته های بازی : برای سرعت دادن به توپ خود چپ كلیك را فشار دهده و مكث كنید .

The King Master
18-09-2012, 12:32

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : حركت بالا ، پایین، چپ، راست، دكمه های W و A و D برای نفر دوم میباشد .
توضیح تا شروع بازی : حالت یك نفره یا دونفره یا ... را انتخاب و روی دكمه Continue كلیك نمایید.

mohammd1
18-09-2012, 12:40
بد نیست خوبه

The King Master
18-09-2012, 12:43
بد نیست خوبه

خواهش میکنم عزیز.

The King Master
18-09-2012, 12:45

آموزش این بازی »
دكمه های استفاده كننده : فقط حركت با موس
توضیح تا شروع بازی : ابتدا یكی از حالتهای آسان، متوسط و سخت را انتخاب كنید و دكمه NEW را بزنید

The King Master
18-09-2012, 12:51
اطلاعات بازی: در این بازی شما در نقش یک پیرانیا خونخوار هستید که باید با حمله به انسانها تا جایی که ممکن است از گوشت آنها بخورید تا بتوانید به مرحله بعد بروید و رشد کنید.این بازی با موس انجام می شود و با حرکت موسمی توانید از پیرانیا استفاده کنید! انجام این بازی به کودکان زیر ۱۳ سال توصیه نمی شود.

The King Master
18-09-2012, 12:52
اطلاعات بازی: یک بازی مهیج و فکری است ، باید به باب در دزدی الماس های گرانبها و مدارک و اسناد کمک کنید ! با استفاده از کلیدهای جهت نما حرکت نمائید ، با استفاده از کلید بالا باب می تواند درها را باز کند ، نوشته های روی دیوار را بخواند ، از نردبان بالا و پایین بیاید و یا اینکه در سایه ها مخفی شود .از کلید Space هم می توانید استفاده کنید.به دلیل حجم بالای بازی (حدود ۹ مگابایت)باید کمی صبر کنید تا فایل بارگذاری شود

The King Master
18-09-2012, 12:55
اطلاعات بازی: چاپ اوزالید (Blueprint) یک بازی مهندسی بسیار جذاب و فکری است ؛این روش تکثیر نقشه با استفاده از فرایند چاپ تماسی روی کاغذ حساس دربرابر نور و ایجاد تصویری تشکیل شده از خطوط سفید روی زمینه ی آبی است. در این بازی با جتبه جا کردن موس باید تصویر پنها شده را واضح کنید ، به آموزش ابتدای بازی دقت نمائید.به دلیل حجم بالای بازی (حدود ۱۱ مگابایت)باید کمی صبر کنید تا فایل بارگذاری شود.

The King Master
18-09-2012, 12:56
اطلاعات بازی: آشیل یکی از قهرمانان افسانه ای در یونان است که در شیوه جنگیدن بسیار ماهر و مشهور است ، در این بازی فلش شما در نقش او به جنگ با دشمنان خواهید رفت به راهنمایی ابتدای بازی توجه نمائید. برای حرکت قهرمان از کلید های جهت پیمای سمت راست و چپ استفاده کنید.

The King Master
18-09-2012, 12:57
اطلاعات بازی: به گنوم کمک کنید تا تمام سنگهای قیمتی را به کیسه های خود برساند ، با برش طناب ها باید ضمن جمع آوری سکه های درون مسیر ، سنگها به کیسه برسند.

The King Master
18-09-2012, 12:57
اطلاعات بازی: هدف از بازی جمع آوری سنگ های گران قیمت است ، ابتدا به سمت آنها شلیک کنید ، سپس قبل از اینکه به زمین برخورد کند با فرغون آنها را جمع آوری نمائید. مراقبت خفاش ها و عنکبوتها باشید که آنها را سرقت نکنند !

The King Master
18-09-2012, 13:00
اطلاعات بازی: هدف از این بازی این است که از گیاه خود در برابر هجوم حشرات محافظت کنید ، می توانید این کار را با ساختن برج های نگهبانی و آفت کش ها انجام دهید در ابتدای هر مرحله آب از مسیری که حشرات حمله خواهند کرد به گیاه ی رسد که باعث رشد آن خواهد شد.

The King Master
18-09-2012, 13:01
اطلاعات بازی: با استفاده از قوانین فیزیک و پشتیبانی مثلث ها باید یک پل مقاوم در برابر بارها و محموله های سنگین ایجاد کنید سپس با بار از روی آن رد شوید و خراب نشود . با استفاده زا موس می توانید تیرک های پل را طراحی نمائید و آن را ایجاد کنید سپس با دکمه Play در بالا و سمت چپ تصویر آن را در شرایط واقعی امتحان کنید به راهنمایی های درون بازی توجه کنید.این بازی یکی از ۱۰۰ بازی فلش برتر در سال ۲۰۱۲ است

The King Master
18-09-2012, 13:01
اطلاعات بازی: آتش یک واکنش زنجیره ای را از از جان گذشتگی خوکها آغاز می کند ! در این بازی با موس یک انفجار اولیه را شروع کنید تا در پی آن با کمک زنجیره آتش دشمنان از بین بروند و بتوانید به مرحله بعد بروید. این بازی یکی از ۱۰۰ بازی فلش برتر در سال ۲۰۱۲ است

The King Master
18-09-2012, 13:02
اطلاعات بازی: شغل شما مدیر کنترل هوایی و کنترل باند فرود است و باید تمام هلیکوپتر ها و هواپیماهای این شهر را به سلامت روی باند هیا فرود فرودگاه خود بنشانید ! امتحان کنید تا چه حد می توانید در این کار موفق باشید.