PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بياييد جهت دستيابي به قانون كپي رايت محتوا و مطالب در وب سايت ها از اينجا شروع كنيم!

©
03-04-2005, 20:10
اين روزا كپي رايت مطالب وب سايت ها و ذكر منبع آنها به معضل بزرگي در وب سايت هاي فارسي زبان تبديل شده.
از رو قصد دارم در اين تاپيك به انعكاس مشكلات كپي رايت و به نوعي انعكاس وب سايت هايي كه بدون ذكر منبع و نويسنده مطلب و با قرار دادن اسم خود در زير مطالب ديگران آنها را در سايت خود كپي كرده و زبان آدميزاد هم سرشان نميشود بپردازيم.
از اين رو از كليه دوستان خواهشمندم چنين سايت هايي رو در اين تاپيك معرفي كرده بلكه از عمل خود دست بردارند.
با تشكر.
در ضمن در صورت امكان از مدير اين بخش خواهشمندم اين مطلب رو بصورت موضوع مهم در بالاي تاپيك قرار داده تا هميشه در دسترس و قابل رويت باشد.
پياپيش از همكاري كليه دوستان ممنونم. :wink:

©
03-04-2005, 20:28
اولين سايتي كه در اين تاپيك معرفي ميكنم.وب سايتي است كه آدرس آن در كد زير وارد شده.
اين وب سايت كليه مطالب وب سايت هاي p30world.com و ... رو در پست هاي خودش پست كرده و حتي بنام خود نيز قيد كرده است؟! :|
ميتوانيد با مراجعه به اين وب سايت حتي مطالب 3 روز پيش پي سي ورلد رو مشاهده كنيد!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Spy
03-04-2005, 21:23
اشتباه شد ببخشيد :lol:

©
03-04-2005, 21:39
آقاي spy اينجانب ويندوز رو نخريدم و از سيستم عامل لينوكس استفاده ميكنم.در ضمن يكبار ديگه مطلب ف.ق رو بخون و مطلب رو از هدف اصلي خودش منحرف نكن.
مرسي :wink:

MaFia
03-04-2005, 21:56
جالبه
من ديشب اتفاقي تو گوگل داشتم سرچ مي كردم كه كسي مطالب اينجا رو بدون رعايت كپي رايت قرار داده يا نه كه چيزي يافت نكردم اما مضوع جالبي هست بهتره به نظر من بيشتر دنبال مطالب باشيم تا دنبال استفاده از برنامه ها

Spy
03-04-2005, 22:02
آقاي spy اينجانب ويندوز رو نخريدم و از سيستم عامل لينوكس استفاده ميكنم.در ضمن يكبار ديگه مطلب ف.ق رو بخون و مطلب رو از هدف اصلي خودش منحرف نكن.
مرسي :wink:
اينگار موضوع جديه.... ببخشيد من عنوان رو دقت نكردم.... :oops: و الان هم كاملا با نظر شما موافقم :P
ـــ
اين تاپيك رو با يه تا ديگه اشتب گرفتم معذرت

Mohammad
03-04-2005, 22:40
چطوره این سایت رو هک کنیم :roll:
من یکی که خیلی بهم برخورد.
آیا واقعا راهی برایه جلوگیری از این کار نیست؟ :(

©
03-04-2005, 23:43
محمد جان اين جور سايت ها يك دو تا نيستن و بيش از اين حرفا هستن. اونقدر راحت طلبن كه دقيقا همان متون رو با همان اصطلاحات و حتي بدون اعمال كمي ويرايش در سايتشان كپي پيست ميكنند.
هدف ما هم در اين تاپيك هك و ... نيست . منظور ما اينه كه فقط از تريبوني اين قانون شكني وب سايت ها رو پخش كرده و انعكاس دهيم.
در ضمن منظور من هم فقط وب سايت p30world نيستش حتي اگر از ديگر وب سايت ها هم مطالبي دزديده شد بايد بازگو شود.و ظاهر وسيع تري به خود بگيرد.
موفق باشيد. :wink:

Spy
03-04-2005, 23:48
حالا پيشنهاد شما چيه؟ چي كار كنيم؟

Mohammad
03-04-2005, 23:50
بله,حق با شماست.
همه جا باید رعایت شه.
امیدوارم روزی بیاد که دیگه شاهد این چیزا نباشیم.
به نظر من این کار یه دزدی به تمام معناست.
یه نفر بیاد زحمت بکشه بعدش یه نفر دیگه اونو به اسم خودش تموم کنه.
پس انصاف کجاست؟ :arrow:

+WarriorKing
04-04-2005, 00:43
فكر كنم اول ذكر سايت هايي كه دزدي ميكنن بعد هم نوشتن يه نامه به اونا البته با امضاي چند هزار تا از يوزر هاي p30 world بد نباشه ...
بعد ميشينيم ببينيم چي كار ميكنن ... اگه گوش ندادن اون وقت ميريم هكشون ميكنيم ... چطوره mohammadkh جان ؟ :D

©
04-04-2005, 02:08
بنظر من ابتدا بايد كلكسيوني از اين وب سايت ها رو در اينجا بسيازيم و سپس با ارسال ايميل به همراه امضاء و + ارسال نظرات مربوط به هر كاربر در بخش كامنت وب سايت اون رو از كارش منصرف كنيم.
در ضمن نيازي نيست اسمي از p30world مطرح بشه , بهتره بصورت عادي و طبيعي برخورد بشه.
با تشكر از كليه دوستان. :wink:

Mohammad
04-04-2005, 12:04
دارمت داش محسن :wink:
موافقم.
بهتر زودتر دست به کار شیم.
من تا آخر هفته بیشتر نیستم احتمالا :(

j0l6
04-04-2005, 18:38
با سلام
به نظر من اين چيزي نيست كه بشه با ايميل فرستادن حلش كرد همون طور كه گفتين اين افراد راحت طلبن ويا اينكه اصلا فهم و اگاهي از خود نوشتن رو ندارند در ضمن اين سايتها بين سايتهاي ايروني انقدر زياد هستن كه شمارشون از دست ادم در ميره واسه يه مثال ساده فقط كافيه تو گوگل سيرچ كني هك اونوقت يه ليسته چندهزارتايي پيدا ميشه كه مطالب 90 درصد از اونا كپي هم هستن اگه ميخواين زودتر به نتيجه اي كه ميخواين برسين از همين الان يه انجمن واسه هك كردن اين سايتا بزارين تا دوستان كه احتمالا تعدادشون هم كم نخواهد بود روش هاي مختلف رو مطرح كنن و بايد بگم كه هك كردن چنين افرادي كه حتي دانش نوشتن يه وبلاگ از خودشون رو هم ندارن كاره سختي نيست اونم واسه يه انجمني مثل اينجاكه واقعا تا دلت بخواد يوزر فعال داره فقط كافيه اسم سايت يا وبلاگ مورد نظر واسه هك شدن مطرح بشه :wink:

mohammad2006
04-04-2005, 19:08
سلام به همگي
منم بامحسن جان موافقم .

©
04-04-2005, 19:33
ولي من با هك كردن مخالفم. بهتره از طريق ايميل حلش كنيم. در ضمن همينكه آبروشون رو در كامنت ها و وب سايت ها ميبريم خودش بدترين چيزه.اگر بخواهيم برنامه هك راه بندازيم كه كارمون همش ميشه هك. فكر كنم اون موقس كه بايد بين سايت هاي ايراني جنگ جهاني سوم رو شاهد باشيم؟! :| :arrow:

pcockz80
05-04-2005, 10:33
اخه عزیزم شما که با این کارتون(لینک دادن به اون سایت)خدمت خیلی بیشتری به این دوستمون کردی !!!و 2-3 هزار نفر رو فرستادی اونجا :mrgreen:
هر چند در دنیای مجازی زیاد نباید این چیزها رو جدی گرفت ،بهتره کمی صبر و متانت و اخلاق چاشنی کارامون بکنیم.
به نظر من بهتره شما پستتون رو ویرایش کنین و لینک رو حذف کنین(برای احترام به شما من خودم ویرایشش نمی کنم)و دوم هم اگر از مقالات شما استفاده شده یه نامه مودبانه و دوستانه برای ادمین سایت بنویسید و موضوع رو گوشزد کنید فکر نکنم بد جواب بگیرید

البته این ها نظر شخصی منه و ممکنه دیدگاههای ادمین این سایت لزوما این نباشه
8)

Mohammad
05-04-2005, 11:05
سلام
راستش من کلا با هک موافقم ولی نه به عنوان راه اول.
اول بهتر که از طریق e-mail عمل کنیم و سعی کنیم که آبرویه سایت هایه مذکور رو ببریم.
ولی اگه ایم جور راه ها جواب نداداون موقع میشه هکشون کرد تا بفهمن دنیا دست کیه.
البته میدونم که هک به این راحتی ها نیست.
من یه پیشنهاد دارم گرچه میدونم که جاش اینجا نیست.
اصلا چطوره یه گروه هک داشته باشیم یعنی گروه هک p30world.
من منظورم به انجمن نیست بلکه یه گروه که در زمینه هک فعالیت کنه.
در حال حاضر حدود 7000 نفر در سایت عضو هستن.
پس فکر نمیکنم تشکیل این گروه زیاد سخت باشه.این گروه میتونه در جهت معنایه اصلی هک که همون پیدا کردن ضعف هایه امنیتی سیستم عمل کنه.
حتی میتونیم از سایت خودمون شروع کنیم.
من دوست دارم روزی رو ببینم که سایت ما مثل سایت yahoo مشهور شده باشه.
همونطور که تا اسم سرچ میاد همه میگن google وقتی هم اسم کامپیوتر و موضاعات مربوط به اون میشه همه بگن p30world.
.گرچه این آرزو آرزویه خیلی بزرگه ولی رسیدن بهش دورازدست رس نیست
من شخصا در رسیدن به آرزو از هیچ کوششی دریغ نمیکنم ولی حیف که کنکور دارم و احتمالا تا آخر این هفته بیشتر نیستم.

Mehdi_Best
10-04-2005, 10:31
در مورد اينكه لينك اون سايت رو نبايد اينجا مي گذاشت من هم موافقم چون براي اون يه تبليغ مجاني مي شه
اما كلا اين خيلي بده كه اينطوري مطالب يه سايت رو بدزدن
قبلا ديده بوديم كه مثلا p30wprld يه برنامه معرفي مي شد و سريعا تو يه سايت ديگه هم معرفي مي شد. اما اينكه عينا مطالبش رو هم بدون كوچكترين تغييري بيارن ولي ذكري از منبع نكنن خيلي زشته.

©
10-06-2005, 17:46
يكي از سايت هايي كه جديدا كشف كردم وب سايت زير هستش اين سايت روز روشن تمام مطالبش رو از وبلگ فانتازيو (مطالب مربوط به وب) و كليه مطالب مربوط به نرم افزار شو از سايت p30world برداشته و كپي كرده و حتي بنام خودشون هم زدن.

خودتون ميتونيد مشاهده كنيد: *************

[size=13][color=darkblue]البته اين موضوع رو بگم كه هدف من از اين تاپيك اين نيست كه از پي سي ورلد دفاع كنم هدف من فقط دفاع از كپي رايت نوشته ها و مطالب نويسنده هاي و مترجمان زحمتكش هستش. :wink:

مافيا : با اين وجود براي جلوگيري از تبليغ لينك ويرايش شد
تاپيك اصلاح شد

rootnt
11-06-2005, 13:54
سلام دوستان.
اين مسئله خيلي حرف و حديث توشه.
من اول از خودمون شروع ميكنم.
من توي سايت p30world هم ديدم بعضي ها از اين كارها بكنند(البته جسارت نباشه ها) خيلي ها هم منبع رو مينويسن كه كارشون درسته و موضوع بحث اونها نيستن(مثل خودم)..پس بنابراين نتيجه ميگيريم كه اول بياييد سايت خودمون رو درست كنيم.(جا داره يه مثال كم ربط هم بزنم: يه روز يه انجمن هاي مجيد آنلاين سر ميزدم كه ديدم يكي از مباحثي كه اونجا در موردش بحث شده بود كپيش توي سايت p30wolrd بود / حالا نميدونم كدوم از روي كدوم كپي زده بودن :lol: )

ولي خوب اصل اين كارها مسئله زشتيه و بايد جلوشو بگيريم و حتي ميشه گفت بياييد كپي رايت در اينترنت(چه اشكالي داره اصلا در كل ايران) از اين سايت شروع بشه.
و اين كار وقتي به وقوع مي پيونده كه ما با اين مسئله مبارزه كنيم.
من از اين حرفي كه بعضي از دوستان خيلي خوشم اومد.حالا نظر خودمم در اينجا ميگم.

من ميگم اول بايد اين جور سايت ها در اينجا معرفي بشه (لينك فعال نذاريم) و ايميل هم بعلاوه امضاء اعضاي سايت براش بفرستيم و ازش بخواهيم كه تجديد نظر كنه يا مطلب رو پاك كنه يا منبع رو بعنوان جريمه بزرگ بنويسه و معذرت خواهي كنه و يه مهلت چند روزه بهش بديم اگه ديديم نه هيچ تأثيري نداره بعد بايد تنبيه بشه (بوسيله ما بروبچه هاي p30world :mrgreen: )
(يكي از دوستان ميگفت فقط ايميل بزنيم و آبروشو ببريم::: در جواب بايد بگم دوست عزيز ايميل رو فقط خودش ميبينه و آبروش نميره)
(يكي ديگر از دوستان هم ميگفت نبايد با اينها خشن رفتار كرد و بايد مؤدبانه ازشون بخواهيم كه دست از كارشون بردارن::: در جواب اين دوست عزيز هم بايد بگم در خيلي از سايتها در اين مورد انتقاد شده و ديگه همه ميدونن كه اين كار مساوي با دزدي (اون طرف هم خودش ميدونه) حالا ميخوام از شما بپرسم آيا با دزد بايد مؤدبانه صحبت كرد؟ آيا شما وقتي دزد مياد خونتون ازش ميخواي دست از كارش برداره؟ تازه من در بالا گفتم اين كار رو هم بكنيم و اگر تآثير نداشت بايد اون وب سايت هك بشه.(دوستان اين كاره هم كه زيادن)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rootnt
11-06-2005, 14:06
من با حرفهاي mohammadkh شديدآ موافقم.

Navid
11-06-2005, 14:19
ايران قانون كپي رايت نداره . پس مطالب هم شامل قانون كپي رايت نمي شن و اگه كسي منبع رو بزنه لطف خودش رو رسونده . البته بعضي از مطالب چند خطي نياز به منبع نداره ولي در مورد مطالب چند صفحه اي به نظر من لينك منبع يا نام نويسنده بايد ذكر بشه . البته اينكه شما مي گي اين كار دزدي يه من مي گم نه ! دزدي نيست . دزدي يعني خلاف قانون عمل كردن با توجه به اينكه اين قانون در كشور ما نيست پس نمي شه بهش گفت : " دزدي " . اگه اسم اين كار رو دزدي بزاريم پس همه يه ما دزديم ! دزدي از اين بالاتر كه نرم افزار چند هزار دلار رو فقط با پرداخت چند صد تومان بخريم ! در مورد هك كردن : به نظر من هرچيزي از راه درستش بايد وارد شد . چند دفعه اول تذكر كافيه اگه بازم تكرار شد بالاترين حالتش اينه كه يه جايي پر كنين كه فلاني داره از فلان جا مطلب مي دزده و ...

©
11-06-2005, 14:32
تاپيك اصلاح شد

واقعا كه ديگه گندشو در آوردين . حالا فكر كردي مدير هستي حق هر كاري رو داري؟ :x
آقاي مافيا شما به چه حقي پست منو ويرايش ميكني. :?:
اونقدر دركت پايينه كه تفاوت بين تبليغ رو با رسوايي يك سايت نمي فهمي! :evil:
شما اگه مدير هم باشي حق نداري اينجوري گند بزني به نوشته من.
اين تاپيك هم با هدف رسوا سازي وب سايت هاي به اصطلاح دزد مطالب ايجاد شده و وجود آدرس اونا (بصورت غير فعال) براي رسواييشون امري ضروري هست. اگه نميدوني بدون.
در ضمن يك كلاس پي اچ پي بي بي هم برو كه اين كدهاي بالا رو حداقل درست ويرايش كني اينقدر كد بينشون نباشه.
جاي تاسفه كه كسي مثل تو بايد مدير يكي از انجمن هاي سايت خوبي مثل پي سي ورلد باشه.
لطفا قبل از عمل يكمي فكر كنيد بعد اقدام هاي مسخرتون رو به مرحله اجرا بگذاريد!

Navid
11-06-2005, 14:39
بابا اين چه طرز حرف زدنه . خب حتما دليلي بوده مي تونستي بجاي اينكه اينطوري حرف بزني يه نامه براش مي فرستادي
به هر حال مديره مي تونه ويرايش كنه و دليلشم نوشته !
من نمي دونم چي بگم . خودت متن رو ويرايش كن و درستش كن وگر نه ...

©
11-06-2005, 14:42
ايران قانون كپي رايت نداره . پس مطالب هم شامل قانون كپي رايت نمي شن و اگه كسي منبع رو بزنه لطف خودش رو رسونده . البته بعضي از مطالب چند خطي نياز به منبع نداره ولي در مورد مطالب چند صفحه اي به نظر من لينك منبع يا نام نويسنده بايد ذكر بشه . البته اينكه شما مي گي اين كار دزدي يه من مي گم نه ! دزدي نيست . دزدي يعني خلاف قانون عمل كردن با توجه به اينكه اين قانون در كشور ما نيست پس نمي شه بهش گفت : " دزدي " . اگه اسم اين كار رو دزدي بزاريم پس همه يه ما دزديم ! دزدي از اين بالاتر كه نرم افزار چند هزار دلار رو فقط با پرداخت چند صد تومان بخريم ! در مورد هك كردن.

دوست عزيز اگه ما از نرم افزارهاي ديگر سايت ها استفاده ميكنيم شايد به قول شما دزدي كنيم ولي دزذي از بيگانه با دزدي از خودي كمي تفاوت داره.
در ضمن شما نميتوني همه رو متهم به دزدي كني چون دوستان زيادي هم از نرم افزار هاي رايگان و اپن سورسي همچون لينوكس و ابزارهاي آن استفاده ميكنند!
به نظر من شرم آور تر از دزدي از مطالب هم وطنان خودمون وجود نداره.
فراموش نكنيد كه فرهنگ كپي رايت رو خود ما بايد در جامعه مون بسازيم و تقويت كنيم.
:wink:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

به نظر من هرچيزي از راه درستش بايد وارد شد . چند دفعه اول تذكر كافيه اگه بازم تكرار شد بالاترين حالتش اينه كه يه جايي پر كنين كه فلاني داره از فلان جا مطلب مي دزده و ...
كاملا موافقم. :arrow:

©
11-06-2005, 14:52
بابا اين چه طرز حرف زدنه . خب حتما دليلي بوده مي تونستي بجاي اينكه اينطوري حرف بزني يه نامه براش مي فرستادي
به هر حال مديره مي تونه ويرايش كنه و دليلشم نوشته !
من نمي دونم چي بگم . خودت متن رو ويرايش كن و درستش كن وگر نه ...

نويد جان اگه تو هم مثل من كلي وقتت رو صرف پيدا كردنش سايتي مثل سايت فوق كرده بودي متوجه دليل عصبانيت من ميشدي.
فراموش نكنيد كه بهتر بود ابتدا آقاي مافيا دليل اين امر رو به صورت منطقي با من در ميان ميگذاشت. نه اينكه بعد از اينكه كار تمام شده حالا تازه انتظار داريد من به ايشون پي ام ميزدم.
بله مشخصه ديليت كردن يا استفاده از كليد بك اسپيس خيلي راحت هستش ولي نوشتن مطلب و پيدا كردن سايت هاي ناقص كپي رايت كار ساده اي نيست!!! :roll:
ميشه لطف كنيد آدرس فوق رو به من برگردونيد؟ :arrow:

Navid
11-06-2005, 14:57
من نمي گم كار شما درست بوده يا كار مافيا غلط بوده و بلعكس . چيزي كه الان واضحه اينه كه لحن شما خيلي بده . پس سريعتر پاكش كن :arrow:

rootnt
11-06-2005, 15:41
دوست عزيز حرف شما درسته ولي از ديدگاه خودتون.
بله از ديدگاه شما اگر ما كپي مطالب رو دزدي خطاب كنيم گرفتن برنامه و كرك كردن اون هم دزديه.
ولي شما به اين مسئله فكر نكرديد كه ما راه ديگه اي نداريم.(يكي از دلايل نبودن قانون كپي رايت هم شايد همين باشه) توي كشورهاي اروپايي و آمريكايي ارزش پولشون طوريه كه ميتونند اين برنامه ها رو بخرن و دزدي نكنن ولي ما ارزش پولمون كمه و اگر بخوايم اين كار رو بكنيم خيلي زياد ميشه/ بر فرض مثال اگر در ايران قانون كپي رايت تصويب بشه دولت بايد يه سوبسيدي روي اين نرم افزارها بده كه ارزون بشه و ماها بتونيم بخريمشون (كاري ندارم كه خوبه يا بده) در اين صورت ديگه كسي دزدي نرم افزار نميكنه و از ترس قانون هم كه شده ديگه تقريبا همه نرم افزارها رو ميخرن.(فكر كنم خيلي ها موافق اين حرف من باشن)
در اين صورت فكر ميكنم دليل دزد نبودن ما معلوم ميشه.

حالا اگر فرض رو هم بر اين بگيريم كه حرف شما درست باشه به نظر من ما اول بيايم مشكلات داخل رو درست كنيم بعد به مشكلات خارجي و برنامه ها(كه معمولا خارجي هستند) برسيم (حداقل براي شروع)

كرك نرم افزار مشكليه كه ما به جز اين كار چارة ديگه اي نداريم ولي دزدي مطلب كه اجبار نشده بخاطر همين خيلي سوزش داره و...

عزيزان لطف كنيد درست صحبت كنيد بزاريد قبل اينكه اين تاپيك قفل بشه به نتيجه برسيم.

rootnt
11-06-2005, 15:44
در ضمن ميخواستم در مورد حرفهاي آقا mohammadkh (كه اميدوارم زودتر كنكورشون تموم بشه و به حضور فعالانه ايشون رو در سايت ببينيم) كمي صحبت كنم.
ميدونم وقتي آدم كلمه هك رو ميبينه يا ميشنوه (مخصوصا در اينجا كه مطرح شده) در نگاه اول معناي خرابكاري در ذهنش بياد ولي اينطوري نيست.

فكر كنم در اين مورد در خيلي از سايت ها صحبت شده و منم زياد حوصله نوشتن ندارم فقط بگم اگه به طرحهايي كه اين دوستمون دادن به صورت كنترل شده و علمي عمل بشه حداقلش اينه كه بار [u/]علمي, امنيتي[u] (و دفاعي :mrgreen: ) سايت خيلي بالا ميره.چه اشكال داره يه انجمن يا 1-2 تاپيك درست حسابي در مورد هك باشه (كه با اطلاعات و تخصص و مديريتي كه براي كنترل توي اين سايت هستش) ميتونه خيلي مفيد باشه.

farhad resalati
11-06-2005, 16:26
حالا واستيد به wto بریم بعد ایران رو به این حرفا :mrgreen:

rootnt
11-06-2005, 17:12
خوب مگه بده ما از همين الان رعايت كنيم. دولت كه نميتونه حداقل خودمون انجام بديم.
تازه اصلا بحث اين نيست مسئله دزدي علم ديگرانه.

Meisam
11-06-2005, 17:23
سلام ...
آقای کپی رایت لطفا ادب رو رعایت کنید ... شما به عنوان یک کاربر حق توهین به یک کاربر دیگر رو ندارید چه برسه به یکی از مدیران سایت ...
در ضمن شما مگه موقع ثبت نام این رو قبول نکردید که مدیران سایت این حق رو دارند که پست های کاربران را در صورت نیاز ویرایش و یا حذف کنند؟
در ضمن من آنلاین بودم که همین پست شما رو آقای (ali. = alichi) ارسال کردند و بعد این پست پاک شد و حالا شما آمده اید و همون پست رو دوباره ارسال کردید!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما همون آقای علی قطاع با آیدی ali. نیستید؟ :shock: :shock:

Mehdi_Best
11-06-2005, 17:28
تاپيك اصلاح شد

واقعا كه ديگه گندشو در آوردين . حالا فكر كردي مدير هستي حق هر كاري رو داري؟ :x
آقاي مافيا شما به چه حقي پست منو ويرايش ميكني. :?:
اونقدر دركت پايينه كه تفاوت بين تبليغ رو با رسوايي يك سايت نمي فهمي! :evil:
شما اگه مدير هم باشي حق نداري اينجوري گند بزني به نوشته من.
اين تاپيك هم با هدف رسوا سازي وب سايت هاي به اصطلاح دزد مطالب ايجاد شده و وجود آدرس اونا (بصورت غير فعال) براي رسواييشون امري ضروري هست. اگه نميدوني بدون.
در ضمن يك كلاس پي اچ پي بي بي هم برو كه اين كدهاي بالا رو حداقل درست ويرايش كني اينقدر كد بينشون نباشه.
جاي تاسفه كه كسي مثل تو بايد مدير يكي از انجمن هاي سايت خوبي مثل پي سي ورلد باشه.
لطفا قبل از عمل يكمي فكر كنيد بعد اقدام هاي مسخرتون رو به مرحله اجرا بگذاريد!

دوست عزيز سلام. اين چه لحنيه كه شما در اين پست و پست هاي بعديتون به كار برديد؟ اين كه شما نوشته ايد كه حذف كردن با بك اسپيس راحته درست! اما از اون راحت تر بي ادبانه صحبت كردنه كه از يك بچه كوچك هم بر مي آد. مهم اينه كه شما بتوني با منطق و محترمانه صحبت كني. شما وقتي عضو اين سايت و انجمن شديد قبول كرديد كه يك سري قانون رو رعايت كنيد. پس نبايد ناراحت باشيد كه وقتي قانون رو زير پا مي گذاريد پستتون ويرايش بشه.
شما كه دم از كپي رايت و قانون مي زنيد (كه البته به حق هم هست) چرا يك قانون ساده در يك انجمن دوستانه رو رعايت نمي كنيد و بعد از برخورد قانوني مدير انجمن كه موظف به حفظ نظم و مراعات قانون هست ناراحت شده و با لحني گستاخانه جواب مي دهيد؟
اگه شما توقع داريد كه مدير به شما پيغام خصوصي بده و تذكر بده چطور خودتون حرفهايتان رو در پست هاي عمومي داده و از دادن پيغام خصوصي به مافيا جان خودداري كرده ايد؟
من خودم اولين نفري بودم كه بعد از پست شما با لحني دوستانه تذكر دادم كه اون لينك رو برداريد و الان مي بينم كه پست من هم حذف شده و تاپيك اصلاح شده. احتمالا شما در جواب پست من هم تند صحبت كرده ايد كه تاپيك اصلاح شده! اگه شما نياز به تذكر دوستانه داشتيد با همون پست من بايد لينك رو برمي داشتيد.
در ضمن هميشه يادتون باشه كه اينطور لينك دادن ها حتي اگه بر عليه يك سايت باشه باز هم تبليغي براي اون سايت مي شه. اتفاقا هر چه بر عليه يك سايت تندتر بنويسيد بقيه دوستان كنجكاو مي شن كه ببينن در اون سايت چه خبره كه اينقدر تند نوشته ايد. پس به مدير محترم حق بدهيد كه لينك رو بردارند.
در مورد اينكه ايشون بايد كلاس بروند تا پست دادن و ويرايش كردن رو ياد بگيرند بايد بگم كه ايشون كاملا به كارشون وارد هستند و اگه اشتباهي هم شده باشه به خاطر حجم زياد كار ايشون در انجمن هست كه فرصت نمي كنند گل و بلبل براتون بكشند.
ولي به جاي ايشون شما بهتره كه به يك كلاس ادبيات رفته تا كمي فرهنگ صحبت و برخورد با ديگران و مخصوصا با مدير مكاني كه شما يك كاربر اونجا هستيد رو بهتر بياموزيد.

MaFia
11-06-2005, 17:38
واي خدا چقدر خنديدم
:mrgreen: :mrgreen:
دوست عزيز شما بهتر قبل از اينكه نكاتي كه ميثم عزيز فرمودن و كلاس هايي كه مهدي جان فرمودن يه كلاس آنتي سوتي بري
خيلي بدجور از آي پي از ارسال نامه با آيدي اصلي و بلافاصله پاك كردن اون و از ميل :mrgreen: :mrgreen:
جالب و آماتور بود :wink:
باقي موضوعات رو هم كه دوستان عزيزم فرمودن :P

rootnt
11-06-2005, 17:46
wow. :shock:
چي شد.
چرا كار هاي مخفي ميكنيد؟اينجا يه خبرهايي هست.
عصباني شدن هميينه ديگه.
آقا مهدي من كاري به اين كارا ندارم(جواب شما به حرفهاي ايشون كامل و كافيه ) ايشون نبايد تند صحبت ميكرد.ولي اينكه شما ميگيد لينك نديد نميشه چون اين لينك رو نوشتن يكي از لازمه هاي اين موضوع و تاپيك هستش و ميشه كاري كرد و ترتيبي داد كه تبليغ و بر خلاف قوانين سايت نباشه.

rootnt
11-06-2005, 18:03
سلام.
آقايون مدير سايت ميبخشيدا , يكمم در مورد موضوع نظر بديد.

TARI
11-06-2005, 18:19
آقا يه تاپيك باز كنيم به نام سوتي هاي 2006 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي جدا طبق صحبتي كه آقاي كپي رايت توي صفحه قبل كردن
بايد اول توي PM به ايشون مي گفتن سوتي داده
بعد كه جوابي نيومد باز PM مي دادن و چون باز جواب نميومد (سوتي بوده ديگه)
بعد نامه بايد ويرايش مي شد و باز PM داد به ايشون و چون باز جوابي نميومد
اونوقت به ID اصلي بايد PM داد و چون ايشون هم اطلاعي نداشتن بايد به همه User ها PM داد و اين داستان ادامه دارد
راستي ويرايش شد؟
اگه ويرايش شده لطفا به من هم PM بديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 تا نكته اينكه
اول كسي با اين بهونه ها تبليغ سايتي كه تازه باز شده رو نكنه
دوم اينكه اگه كسي ديد از اين سايت يا انجمن كپي كردن راحت مي تونه توي PM به مديران بگه
نه اينكه به عنوان كمك كردن بياد و بعد توهين كنه

عجب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي طنز جالبي بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
11-06-2005, 19:14
tari جان داداش نبودن اينطور افراد يك نقيصه براي انجمن به حساب مي آد. بالاخره از قديم الايام و در دربار پادشاهان هم كساني بودند كه باعث انبساط خاطر ديگران بودند كه الان يادم نيست بهشون چي مي گفتند! شما يا بچه هاي ديگه اگه يادتون هست بگيد!

------------------------------
در مورد حرف دوست خوبم محمد جان(mamad_tnt) هم بايد بگم كه من باز هم مي گم كه اينطور لينكها نبايد اينجا قرار داده بشه. چون به هر حال تبليغي براي اون سايته.
يادمه يه زماني يكي از نشريات تندرو كه بر ضد اصلاح طلبان مي نوشت رويه خودش رو عوض كرد و ديگه وقتي مثلا مي نوشت كه يك نشريه فلان مطالب ضد اسلامي رو نوشته اسم اون نشريه رو نمي آورد چون مي گفت كه با اين كار همه مي رن اون نشريه رو مي خرن!!!! پس اينجا هم بايد يادمون باشه قرار دادن لينك اينطور سايت ها در واقع تبليغي مي شه براي اونها.

Navid
11-06-2005, 19:44
در ضمن من آنلاین بودم که همین پست شما رو آقای (ali. = alichi) ارسال کردند و بعد این پست پاک شد و حالا شما آمده اید و همون پست رو دوباره ارسال کردید!!!

جهت تاييد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به قول مافيا : شرمنده :lol:

MaFia
11-06-2005, 19:49
قوي بود نويد جون :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
اين به اون عكس سارا در
نكنه تو هم اومدي پيش من سيسيل تو دسته مافيايي ها :wink:

©
11-06-2005, 20:02
شما كه دم از كپي رايت و قانون مي زنيد (كه البته به حق هم هست) چرا يك قانون ساده در يك انجمن دوستانه رو رعايت نمي كنيد و بعد از برخورد قانوني مدير انجمن كه موظف به حفظ نظم و مراعات قانون هست ناراحت شده و با لحني گستاخانه جواب مي دهيد؟

ميشه بگين كدوم قانون اين انجمن اينو گفته كه نبايد براي سايت ها تبليغات صورت بگيره. قبول
حالا برين متن قبلي من رو (ويرايش شده) را دوباره بخوانيد و ببينيد واقعا متن فوق تبليغه؟
آقا من دارم ) اون سايت رو محكوم به نقص قانون كپي رايت و راحت طلبي ميكنم اونوقت شما ميگين تبليغ صورت گرفته.

اگر قرار باشه اسم سايتي در اين بخش قرار نگيره بهتره اصلا قفل بشه چون اين تاپيك به غير از اين عمل كار ديگه اي نميتونه انجام بده. مگر اينكه راه بيفتيد به هك كردن وب سايت هاي مختلف!

من خودم اولين نفري بودم كه بعد از پست شما با لحني دوستانه تذكر دادم كه اون لينك رو برداريد و الان مي بينم كه پست من هم حذف شده و تاپيك اصلاح شده. احتمالا شما در جواب پست من هم تند صحبت كرده ايد كه تاپيك اصلاح شده! اگه شما نياز به تذكر دوستانه داشتيد با همون پست من بايد لينك رو برمي داشتيد.

دوست عزيز بهتر است موضوع پست هاي بعدي رو از كسي كه اونا رو پاك كرده بپرسيد. و بعد منو متهم به تند صحبت كردن با خودتان بكنيد.
من اصلا پستي به غير از آن نداشتم و اينكه چرا مطلب شما پاك شده خودش جاي يك علامت سواله؟؟
شايد اگه منم پست شما رو ديده بودم كار به اينجا نميكشيد و خيلي دوستانه تر حل ميشد.
دليل پاك شدن پست شما به متن خودتان يا به مدير مربوطه برميگرده.

در ضمن هميشه يادتون باشه كه اينطور لينك دادن ها حتي اگه بر عليه يك سايت باشه باز هم تبليغي براي اون سايت مي شه. اتفاقا هر چه بر عليه يك سايت تندتر بنويسيد بقيه دوستان كنجكاو مي شن كه ببينن در اون سايت چه خبره كه اينقدر تند نوشته ايد. پس به مدير محترم حق بدهيد كه لينك رو بردارند.
به نظر من ما هم بايد بخواهيم كه كاربران كنجكاو بشن و به اون سر بزنن ما هم همينو ميخواهيم. اگر مطالب واقعا دزدي باشه فكر ميكنيد كاربران مشتري اون سايت ميشن؟ نه يك بار به آن مراجعه كرده و ديگر پشت سرشان را هم نگاه نميكنند. مطمپن باشيد مدير چنين سايت هايي آرزوي حذف اسمشان را از ليست اينجا دارند و متاسفانه شما خودتان خواسته آنها را عملي ميكنيد!

سلام.
آقايون مدير سايت ميبخشيدا , يكمم در مورد موضوع نظر بديد.
كاملا با آقاي tnt موافقم. بهتره به جاي منحرف كردن مبحث تاپيك, موضوع اصلي رو ادامه بديم و از آقايان مدير هم دعوت ميشه در اين تاپيك شركت فعال داشته باشن.

:wink:

©
11-06-2005, 20:09
شما همون آقای علی قطاع با آیدی ali. نیستید؟ :shock: :shock:
ميثم جان شما درست ذكر كرديد.
جاي انكار هم نداره چون من آي دي كپي رايت رو مخصوص اين امر ايجاد كردم و آن موقع در اثر اشتباه در كوكي ها به نام آي دي ديگر ثبت شده بود.
از اين رو خودم پست رو پاك كردم و با آي دي مربوط به آن دوباره آن را پست كردم.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
از دوستان دعوت ميشه موضوع اصلي رو ادامه بدن. :wink:

Mehdi_Best
11-06-2005, 21:08
ميشه بگين كدوم قانون اين انجمن اينو گفته كه نبايد براي سايت ها تبليغات صورت بگيره. قبول
حالا برين متن قبلي من رو (ويرايش شده) را دوباره بخوانيد و ببينيد واقعا متن فوق تبليغه؟
آقا من دارم ) اون سايت رو محكوم به نقص قانون كپي رايت و راحت طلبي ميكنم اونوقت شما ميگين تبليغ صورت گرفته.

اگر قرار باشه اسم سايتي در اين بخش قرار نگيره بهتره اصلا قفل بشه چون اين تاپيك به غير از اين عمل كار ديگه اي نميتونه انجام بده. مگر اينكه راه بيفتيد به هك كردن وب سايت هاي مختلف!

اگه يكبار ديگه قوانين رو مطالعه كنيد متوجه خواهيد شد كه تبليغ براي سايت هاي ايراني ممنوعه.
من باز هم مي گم تبليغه. درسته كه شما بر عليه اون سايت نوشته ايد اما در واقع تبليغي مي شه براي اون.

دوست عزيز بهتر است موضوع پست هاي بعدي رو از كسي كه اونا رو پاك كرده بپرسيد. و بعد منو متهم به تند صحبت كردن با خودتان بكنيد.
من اصلا پستي به غير از آن نداشتم و اينكه چرا مطلب شما پاك شده خودش جاي يك علامت سواله؟؟
شايد اگه منم پست شما رو ديده بودم كار به اينجا نميكشيد و خيلي دوستانه تر حل ميشد.
دليل پاك شدن پست شما به متن خودتان يا به مدير مربوطه برميگرده.

پستي كه من داده بودم اصلا مورد خاصي نداشت كه بخواد حذف بشه. فقط يك تذكر دوستانه در مورد اينكه لينك چنين سايتهايي رو نگذاريد. اگه مافيا جان حذف كرده دليلش اينه كه يا شما جواب نامناسبي داده ايد (كه مي گي اينطور نبوده) يا چون مافيا جان خودش ويرايش كرده پست شما رو پست من رو هم حذف كرده كه طبيعيه بعد ويرايش ديگه به تذكر من نيازي نبوده!
شما هم اگه واقعا اهل برخورد دوستانه بوديد به خاطر يك ويرايش كه اصلا توهيني هم به شما نشده بود اين همه دعوا راه نمي انداختيد

به نظر من ما هم بايد بخواهيم كه كاربران كنجكاو بشن و به اون سر بزنن ما هم همينو ميخواهيم. اگر مطالب واقعا دزدي باشه فكر ميكنيد كاربران مشتري اون سايت ميشن؟ نه يك بار به آن مراجعه كرده و ديگر پشت سرشان را هم نگاه نميكنند. مطمپن باشيد مدير چنين سايت هايي آرزوي حذف اسمشان را از ليست اينجا دارند و متاسفانه شما خودتان خواسته آنها را عملي ميكنيد!

اتفاقا به نظر من سايت هايي از اين دست كه نه مطلب به درد بخور دارند كه مجبور مي شن از سايت هاي ديگه كپي برداري كنند و نه بازديدكننده دارند خيلي هم خوشحال مي شن كه از هر طريقي كه شده حتي اين روشي كه شما در پيش گرفته اي بازديد كننده هاشون بره بالا. در آمارشون هم قيد نمي شه كه اينها براي مخالفت آمده اند يا موافقت!!!

Arashi
11-06-2005, 22:01
سلام به دوستان گل من فكر كنم موضوع بد جوري گره خورده
و به قول اسپاي جان(سلام عرض شد) تاپيك چي بود چي شد ؟؟ :mrgreen: :mrgreen:

حالا كه همه دارن به هم گير ميدن و تاپيك حسابي منحرف شده من هم يه گير بدم :

خيلي بدجور از آي پي از ارسال نامه با آيدي اصلي و بلافاصله پاك كردن اون و از ميل
اين جمله يعني چي ؟؟؟

درضمن به نظرشما مافيا يه طوري نشده ؟؟ :arrow: بعضي وقت ها يه كارهايي ميكنه كه آدم شك مي كنه آيا خودشه يا نه ؟؟؟ :arrow: :arrow:
البته من زياد اذيتش كردم و از اين بابت هم خيلي شرمندشم اميدوارم منو بخشيده باشه -PM هاي مارو هم كه جواب نمي ده :arrow: :arrow:

موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

rootnt
12-06-2005, 06:01
فرض كنيد ما آدرس يه سايت متخلف رو براي يك روز در اينجا نگه داريم و به ايشون هشدار بديم كه سريع تر ترتيب اثر بده (همون چيزهايي كه در پست هاي قبل گفتم) و بعد از اون پاك بشه (حالا چه به حرف ما گوش داده باشه چه نداده باشه) و فكر كنم اين تبليغ نباشه.
و حالا كارهاي ديگه هم شايد بشه كرد كه از حالت تبليغي بودن دربياد.

بابا اصلا من نميدونم چرا اين تاپيك اينجوري شد.

آقاي گپي رايت اصلا حرف حساب شما چيه؟
درسته كه موضوع خوبي مطرح كردي تاپيك هم مال شماست ولي خوب بلاخره سايت هم يه قوانيني داره ديگه.
تازه يه بار هم كه به شما تذكر داده شده ديگه.
ببينيد موضوع تاپيك رو به كجا كشونديد.
اصلا شما (©)چرا در مورد كاري كه كرديد و حرفي كه ميثم (صاحب سايت) زده توضيح نميدي؟
خوب دوست عزيز شما اين فكر رو نكردي كه الان نظر همه نسبت به موضوع تاپيك (كه شما مطرح كرديد) منفي ميشه. و ديگه بحث درست پيش نميره؟
والا ديگه من نميدونم چي بگم.
البته بگم اگه يكم تند صحبت ميكنم از شما معذرت ميخوام

©
12-06-2005, 08:27
آقاي mamad_tnt منظور شما رو از حرف حساب متوجه نميشم.
من بارها اين رو گفتم كه هدف از ايجاد اين تاپيك رسوايي وب سايت هاي ناقص كپپي رايت مطالب هستش. ديگه چي رو بايد توضيح بدم؟

درسته كه موضوع خوبي مطرح كردي تاپيك هم مال شماست ولي خوب بلاخره سايت هم يه قوانيني داره ديگه.

:idea: دوست عزيز به نظر من اگه مديريان انجمن براي اين تاپيك استثنا قائل نشوند و امكان ارسال آدرس سايت ها رو ندهند. پس بهتر ميدونم بحث اين تاپيك رو همينجا قطع كرده و بيش از حد وقتمون رو تلف نكنيم. :arrow:

rootnt
13-06-2005, 07:00
خوب آقا يا خانم محترم.
شما با اين دعوا ها و جرو بحث هايي كه كردي برفرض اگر ميخواستن اجازه اين كارو بدن حالا ديگه نميدن.

©
13-06-2005, 07:20
خوب آقا يا خانم محترم.
شما با اين دعوا ها و جرو بحث هايي كه كردي برفرض اگر ميخواستن اجازه اين كارو بدن حالا ديگه نميدن.

ايرادي نداره اين موضوع رو ميشه در ديگر وب سايت ها هم پيگيري كرد و به اينجا ختم نميشه.
موفق باشيد. :wink:

©
21-08-2005, 08:34
ولي واقعا حيفم مياد بعضي ازين سايت هاي پرو رو رسوا نكنم.
يه نگاهي به اين بندازيد:
lتمام مطالبش دزديه.
حتي از پي سي ورلد خودتون هم مطلب كپ زده. :evil:

K053_LSH_KV90
21-08-2005, 10:02
آقا شما كه مشكلي مثل ما نداشتين ما قبلا كه وبلاگ باز بوديم بعضي از سايت ها يا وبلاگ ها ميومدن مطالب ما رو دقيقا بدون حذف نقطه كپي ميكردن
بعد ميومدن تو وبلاگ تو بخش نظرات ميگفتن مطلب مارو كپي كردي من كه خودم خجالت ميكشيدم اونا رو نميدونم!!!!!!

Ali_k
21-08-2005, 10:32
ولي واقعا حيفم مياد بعضي ازين سايت هاي پرو رو رسوا نكنم.
يه نگاهي به اين بندازيد:
lتمام مطالبش دزديه.
حتي از پي سي ورلد خودتون هم مطلب كپ زده. :evil:
دوباره که تبلیغ کردی :evil: