PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ابعاد فيلم اكسپورت شده در پرمیر

rakshim
14-07-2006, 23:16
چرا وقتي پروژهاي را اكسپورت ميكنم (چه ای وی آی چه امپگ) در نهایت ابعاد کوچکی دارد. ;)

bb
15-07-2006, 05:58
دوست عزیزم سلام
برو به منوی project > project setting >general تو پایین یه گزینه هست که با scall شروع میشه جلوش تیک بزن مشکلت حل میشه . ( البته واسه پریمیر 1.5 و 2 رو گفتم )

rakshim
15-07-2006, 16:13
سلام عزيزم
اين كارم كردم باز فرقي نكرد :blush:

AK1
15-07-2006, 16:27
دوست عزيز با چه نرم افزاري تماشا مي كني
آيا با Windows Media Player فيلمت رو مي بيني
اگه اينجوري روي تصوير كليك راست كن .و 200درصد رو انتخاب كن

rakshim
15-07-2006, 16:54
عزیزم تازه با 200% اینجوریه.انازه تصویر در حالت فول اسکرین 5×15 سانتیمتره.

bb
15-07-2006, 20:51
با چه فرمتي ذخيره مي كني؟؟

arash_irani
17-07-2006, 01:40
سلام
ببخشید دوست من مسافرت بودم که الان دارم جوابتون رو میدم :blush:
خب شما اول بگید سایز تصاویر و یا فیلمهاتون در هنگام ورودی فیلم در برنامه پریمیر و یا هنگام خروجی با چه سایزی خروجی میگیرین منظورم اینه که هنگام ساخت یک پروژه جدید چه گزینه ای رو انتخاب میکنید البته سایز تصاویر در هنگام ایمپورت کردن هم مهمه لطفا خیلی دقیق بگین ;)
موفق باشید
یا حق

jvd
19-07-2006, 23:46
با سلام
اگه از Adobe Premiere Pro 1.5 به بالا استفاده مي كنيد همون طور كه معلومه حرفه ايه يعني شما ورودي قطعه ويدئويي تون هم بايد 720*576 باشه و خيلي نكات مهم و حرفهاي ديگه . اگه ميخواي به اين مشكلات بر نخوري از ورژن هاي پايين تر استفاده كن

arasharyani
15-08-2006, 20:21
سلام دوستان
از اينکه وارد اين تاپيک شدم خوشحالم. دوستان من با نرم افزار adobe premier دو مشکل اساسي دارم (البته من از ورژن 1.5 استفاده ميکنم) که من را کلافه کرده است و واقعا برام عجيبه چون نرم افزار ضعيف يوليد ويدئو استوديو اين دو مشکل را که خدمتتان عرض خواهم کرد نداره. يا من نمي دونم يا اينکه ؟
1 اول اينکه چرا پريمير هنگام ايمپورت کردن فايلي با پسوند dat خطا ميده در حقيقت چرا اين نرم افزار با اين همه امکانات و با وجود حرفه اي بودنش که يکي از بهترين نرم افزارهاي ويرايشي هست اين فرمت را که يکي از پرکاربرد ترين فرمتهاست پشتيباني نمي کند.وهمانطوري که ميدونيد ازاين فرمت براي پخش در دستگاههاي سيدي خانگي استفاده ميشه .
2 دوم اينکه هنگام اکسپورت کردن چرا فايل خروجي به صورت وي سي دي نيست و براي اينکه قابل پخش در دستگاههاي پخش خانگي شود بايد با هزار درد سر فرمتش راتغيير دهيم اگه دقيقا توضيح بدم اينکه فايل خروجي از قسمت move به صورت iva مي باشد که فايلي فشرده و قابل استفاده در وي سي دي نيست يا در قسمت media encoder هم که پس از انتخاب وي سي دي پال فايل خروجي به صورت فرمت ناشناخته m1v است که اصلا قابل شناخت براي برنامه هاي رايت به صورت وي سي دي نيست.
واقعا اگه دوستان اطلاعي دراين مورد دارند به من کمک کنند که خيلي از شما ممنون خواهم شد ضمن اينکه دوستان اين موضوع برام حياتي است اگه لطف کنيد فوري جواب بدهيد خيلي ممنون ميشم .
ياعلي

darkstreet
21-08-2006, 07:42
سلام روش هاي نام برده شده در بالا سايز فيلم رو بزرگ مي كنه ولي كيفيت اونرو پايين مياره :biggrin:

sinasignal
02-10-2006, 04:03
سلام دوستان
از اينکه وارد اين تاپيک شدم خوشحالم. دوستان من با نرم افزار adobe premier دو مشکل اساسي دارم (البته من از ورژن 1.5 استفاده ميکنم) که من را کلافه کرده است و واقعا برام عجيبه چون نرم افزار ضعيف يوليد ويدئو استوديو اين دو مشکل را که خدمتتان عرض خواهم کرد نداره. يا من نمي دونم يا اينکه ؟
1 اول اينکه چرا پريمير هنگام ايمپورت کردن فايلي با پسوند dat خطا ميده در حقيقت چرا اين نرم افزار با اين همه امکانات و با وجود حرفه اي بودنش که يکي از بهترين نرم افزارهاي ويرايشي هست اين فرمت را که يکي از پرکاربرد ترين فرمتهاست پشتيباني نمي کند.وهمانطوري که ميدونيد ازاين فرمت براي پخش در دستگاههاي سيدي خانگي استفاده ميشه .
2 دوم اينکه هنگام اکسپورت کردن چرا فايل خروجي به صورت وي سي دي نيست و براي اينکه قابل پخش در دستگاههاي پخش خانگي شود بايد با هزار درد سر فرمتش راتغيير دهيم اگه دقيقا توضيح بدم اينکه فايل خروجي از قسمت move به صورت iva مي باشد که فايلي فشرده و قابل استفاده در وي سي دي نيست يا در قسمت media encoder هم که پس از انتخاب وي سي دي پال فايل خروجي به صورت فرمت ناشناخته m1v است که اصلا قابل شناخت براي برنامه هاي رايت به صورت وي سي دي نيست.
واقعا اگه دوستان اطلاعي دراين مورد دارند به من کمک کنند که خيلي از شما ممنون خواهم شد ضمن اينکه دوستان اين موضوع برام حياتي است اگه لطف کنيد فوري جواب بدهيد خيلي ممنون ميشم .
ياعلي

دوست عزيز اينايي كه گفتي مشكل پريماير نيست مشكل خودتون است .در مورد 1 بايد بگم كافي كه در نام فايل dat رو به mpg تغییر بدین در مورد 2 هم در قسمت media encoder درقسمت format گزینه MPEG1-vcd رو انتخاب کن
حالا بازم مشکل داره؟

mardak
09-11-2006, 12:39
من همين مشكل رو دارم موقع اكسپورت هم زياد حجم رو بالا مي بره هم كيفيتش مثل بقيه نرم افزارهاي ميكس نيست ميشه تنظيمات هنگام اكسپورت رو به طور كامل مو به مو برام بزارين