PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک مخصوص تلویزیونهای XVision

alilosting
24-06-2012, 09:31
سلام دوستان
با توجه به امکانات خوب تلویزیونهای xvision و قیمت مناسبشون تصمیم گرفتم یه تاپیک برای این تلویزیونها ایجاد کنم تا سایر دوستان هم نظرات و تجربیات و سوالهای خودشون رو اینجا به اشتراک بذارن .
امیدوارم تاپیک مفیدی برای همه دوستان باشه ...

alilosting
24-06-2012, 09:37
معرفی سری جدید تلویزیونهای XVision با قابلیت و امکانات بی نظیر

تلویزیونهای جدید ایکس ویژن مدلهای KD20 و KD30 در اندازه های 32 و 42 اینچ با مشخصات و امکانات منحصر به فرد توسط شرکت مادیران گارانتی شده است .
این تلویزیونها قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی یا PVR را در حالت استندبای تلویزیون دارند و مجهز به ماشین زمان هستند . به همین دلیل شما می توانید با تماشای شبکه مورد نظر خود ، برنامه مورد علاقه تان را در شبکه ای دیگر که در همان فرکانس هست ، ضبط نمایید .
زاویه دید این تلویزیونها بسیار وسیع می باشد . بنابراین با مشاهده تصویر از زوایای افقی و عمودی دچار تیرگی تصویر نمیشوید و همواره می توانید از مشاهده تصاویر این تلویزیون از زوایای مختلف لذت ببرید .
تلویزیونهای KD20 و KD30 دارای گیرنده دیجیتال داخلی می باشند و کیفیت تصویر خوبی دارند .
یکی دیگر از امکانات خوب این تلویزیونها قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB می باشد و پشتیبانی خوبی در پخش فرمتهای مختلف توسط USB دارند .
قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,JPE,PNG,BMP
قابليت پخش صدا با فرمت: MP3,WMA,AAC
قابليت پخش تصوير با فرمت :DIVX,MPG,MPEG,MP4,MOV,MKV
لازم به ذکر است که تلویزیونهای 42 اینچ KD20 و KD30 دارای وضوح تصویر 1920x1080 می باشند و Full HD هستند .
هم چنین فرکانس آنها 120 هرتز می باشد که تصاویری صاف و شفاف در صحنه های ورزشی پر تحرک را به وجود آورده است .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smhsh121
24-06-2012, 10:31
تفاوت دقیق KD20 با KD30 فقط تو قیافه ظاهریشه یا کیفیتشون هم فرق می کنه؟ شما از نزدیک جفتشونو دیدید؟

alilosting
24-06-2012, 14:12
من KD30 رو از نزدیک دیدم ، کیفیت تصویرش خوبه . آره تفاوتشون فقط توی ظاهرشونه .

hapalii
24-06-2012, 22:40
سلام

توی سایت خود ماد ایران که تنها تفاوت کنتراست انهاست . KD30 به نظر من کیفیت تصویر بهتری داره که گمان نکنم فقط مربوط به اختلاف کنتراست باشه حتما کیفیت پنلش بهتره اما در کل من هنوز با تصویر این تی وی ها مشکل دارم مخصوصا توی رنگ پوست صورت ها
در مورد مدل 22 اینچ اون هم از روی فلش من هر کار کردم نتونستم فیلم رو تمام صفحه ببینم فقط تو کادر کوچیک وسط صفحه پخش می کرد من خیلی ور رفتم و فرمت های مختلف رو تست کردم آیا کس دیگه ای هم این مشکل داشته من که نتونستم تمام صفحه کنم اگر کسی این مشکل و داشته و حل کرده ممنون می شم راهنمایی کنه .

Soroush-S
24-06-2012, 23:26
واسه منم بعضی فیلمارو اینطوری نشون میده - باید سایز تصویر روی 16:9 بزاری - باید یبار بزاری روی 4:3 بعد بزاری روی 16:3

moslem47
25-06-2012, 13:41
قیمتش مشخص شده؟//////////////////

alilosting
26-06-2012, 11:01
والا تا جاییکه من میدونم برای یه مدت محدودی این مدلها توی تخفیف ویژه بودن و قیمتشون واقعا" عالی بود ولی دیروز فهمیدم که مدت زمان فروش ویژه این مدلها تموم شده و قیمت مدل 22D20 در حال حاضر 275 تومن و قیمت 24D20 حدود 325 تومن هست که البته بازم این قیمت در مقابل امکانات و مشخصات خوب این مدلها مناسب هست .

amirhosien_007
04-07-2012, 15:26
حدود یک هفته ای هست که مدل LE-24D20 رو خریدم با گیرنده دیجیتال ازش تصویر گرفتم و البته با کابل HDMI کیفیت تصویر خوبی داره . البته خودش هم ----T داخلی داره که کیفیت HD پخش میکنه .
به دلیل اینکه تو فروشگاه استفاده میشه و تعدادی لامپ و هالوژن همیشه روشن هستن تصویر روی dynamic تنظیم کردم.
قیافه ظاهری خوبی هم داره.

NewDesigner
07-07-2012, 15:50
حدود یک هفته ای هست که مدل LE-24D20 رو خریدم با گیرنده دیجیتال ازش تصویر گرفتم و البته با کابل HDMI کیفیت تصویر خوبی داره . البته خودش هم ----T داخلی داره که کیفیت HD پخش میکنه .
به دلیل اینکه تو فروشگاه استفاده میشه و تعدادی لامپ و هالوژن همیشه روشن هستن تصویر روی dynamic تنظیم کردم.
قیافه ظاهری خوبی هم داره.
امیرحسین عزیز پشتیبانی usb تلویزیونش از انواع فرمتها چطوره ؟ زاویه دید افقی تلویزیونش خوبه ؟ به عنوان مانیتور هم از کیفیت تصویرش راضی هستی ؟

amirhosien_007
11-07-2012, 12:45
امیرحسین عزیز پشتیبانی usb تلویزیونش از انواع فرمتها چطوره ؟ زاویه دید افقی تلویزیونش خوبه ؟ به عنوان مانیتور هم از کیفیت تصویرش راضی هستی ؟

newdesigner گرامی ، این مدت فقط چند تا دمو با فرمت M2TS برا پخش گذاشتم و واقعا هم خودم فکر نمی کردم کیفیت تصویرش به این خوبی باشه . درمورد USB هم در کل این فرمتها رو پخش میکنه ، برای فیلم DIVX, AVI, MP4, PSVTS, MOV, MKV, ASF, M2TS
برای عکس JPEG, BMP, PNG وبرای صدا هم MP3, WMA.
زاویه دیدش یکم تو عمودی تغییر رنگ رو داره ولی در کل بد نیست. در مورد سوال آخرتون هم ، من این TV رو به کامپیوتر وصل نکردم ولی خود TV دو تا ورودی VGA , HDMI داره که حتما میشه به کنسول بازی XBOX , playstation وصلش کرد.
در مجموع خوبه

h.hosseini
06-08-2012, 19:16
سلام
یه سوال دارم از دوستانی که KD30 دارن
تلویزیون ما ( دو هفته است که خریدیم ) بعضی وقت ها خود به خود صداش قطع میشه و هر کاری می کنم درست نمیشه تا اینکه خاموش و روشن کنم . حداقل روزی دو یا سه بار اینجوری میشه. گاهی وقت ها هم صداش یه حالت زنگ دار پیدا می کنه که با تعویض شبکه درست میشه
شما به همچین مشکلی برنخوردین؟ به نظرتون مشکل از کجاست؟ با آپدیت ممکنه برطرف بشه؟

amirhosien_007
07-08-2012, 11:34
سلام
یه سوال دارم از دوستانی که KD30 دارن
تلویزیون ما ( دو هفته است که خریدیم ) بعضی وقت ها خود به خود صداش قطع میشه و هر کاری می کنم درست نمیشه تا اینکه خاموش و روشن کنم . حداقل روزی دو یا سه بار اینجوری میشه. گاهی وقت ها هم صداش یه حالت زنگ دار پیدا می کنه که با تعویض شبکه درست میشه
شما به همچین مشکلی برنخوردین؟ به نظرتون مشکل از کجاست؟ با آپدیت ممکنه برطرف بشه؟

اگه از ----T داخلی تلویزیون داری تصویر می گیری به احتمال خیلی زیاد سیگنال دریافتی ضعیفه و در بعضی مواقع افت شدیدی رو داره، بهتره اول از کیفیت دریافت سیگنالت مطمئن بشی. برای دریافت سیگنال قوی تر حتما از آنتن های هوایی استفاده کنید. اگر هم باز این مشکل اتفاق افتاد با یه DVD Player امتحان کن ، یه فیلم رو بزار پخش بشه و ببین باز هم مشکل قبلی هست یانه ؟؟؟ اینطوری مطمئن میشی که مشکل از سیستم صدای تلویزیون هست یا نه!!!!

h.hosseini
07-08-2012, 21:27
ممنون از پاسختون. بعید می دونم به این دلیل باشه آخه کیفیت سیگنال رو می زنه 99 درصد.
امروز نمایندگی مادیران توی شهرمون گفت که با شرکت تماس گرفته و گفتن مشکل از خط تولید بوده و یه قطعه ای توی همه تلویزیون های این مدل ناقصه !!! و قرار شد که تلویزیون رو تعویض کنن

amirhosien_007
08-08-2012, 10:07
ممنون از پاسختون. بعید می دونم به این دلیل باشه آخه کیفیت سیگنال رو می زنه 99 درصد.
امروز نمایندگی مادیران توی شهرمون گفت که با شرکت تماس گرفته و گفتن مشکل از خط تولید بوده و یه قطعه ای توی همه تلویزیون های این مدل ناقصه !!! و قرار شد که تلویزیون رو تعویض کنن

مدلی که خرید کردین چند اینچه ؟؟ ممکنه توی کل سری های این مدل از تلویزیون باشه ؟؟؟ این رو هم از نمایندگی می پرسیدبن.

h.hosseini
08-08-2012, 19:58
42 اینچ
آره . اینجوری گفتن

amirhosien_007
12-08-2012, 13:35
42 اینچ
آره . اینجوری گفتن

خوب پس مدل TV شما LE-42KD30 هست که پورت USB هم داره. در مورد تست سیستم صدا ، اون کاری که ازت خواستم رو انجام دادی ؟؟ اگه DVD Player نداری ، با فلش اامتحان کن و با پورت USB یه فیلم بزار پخش بشه . اگر بازهم با صدا مشکل داشتی ، حتما حتما TV رو تا گارانتی داره ببر دفتر خدمات مادیران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

bida
22-08-2012, 19:57
منم یه دوهفته ای هست که 24 اینچ xvision رو گرفتم و به تسبت قیمتش میشه گفت که انتخاب خوبی هست.
هارد اکسترنال رو براحتی شناخت و فیلم ها رو هم براحتی پخش می کنه. البته من یه فیلم با کیفیت 1080 داشتم که نتونست پخش کنه.

البته یه سری ایراداتی داره مثلا کیفیت ساخت پایه تلویزیون بسیار بد هست و تعادل خوبی نداره کافیه که بخواید کابل رو بهش وصل کنید یا جدا کنید تا شاهد لرزش شدید تلویزیون باشید. همینطور هم باید کنترل دستگاه رو تقریبا مقابل چشمی قرار بدید تا بتونید از دستگاه ریموت استفاده کنید.

گیرنده دیجیتال داخلیش هم خوبه و کیفیت تصویر خوبی داره.

البته امروز یه مشکل جدیدی برام به وجود اومد و اونم اینه که هر کاری می کنم نمی تونم شبکه های 1 تا 5 رو بر اساس شماره مرتب کنم و هر ترتیب شماره ای که به اونها می دهم save نمیشه در صورتی که برای بقیه شبکه ها مثل نمایش و ورزش و ... این مشکل وجود نداره . اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون می شم.

kianooshzare
24-08-2012, 08:39
ﺳﻼﻡ
ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﻮﺿﯿﺤﺎﺗﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺩﺍﺩﻥ ﻣﻦ ﯾﮏ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﯾﮏ ﺗﻠﻮﺯﯾﻮﻥ 42 ﺍﯾﻨﭽﯽ ﺑﺎ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﺨﺮﻡ. ﺑﯿﻦ ~ﻻﺳﻤﺎ 43 ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﻭ kd30 ﺍﯾﮑﺲ ﻭﯾﮋﻥ ﺷﮏ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﻣﺒﻞ ﻭ ﺗﻠﻮﺯﯾﻮﻥ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺑﺎ ﻓﻮﻝ ﺍﭺ ﺩﯼ ﻧﺒﻮﺩﻥ ~ﻻﺳﻤﺎ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﯿﺎﻡ . ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻣﺤﯿﻂ ﺧﻮﻧﻪ ﻣﺎ ﺗﻐﺮﯾﺒﺎ ﺭﻭﺷﻦ ﻫﺴﺖ . ﺣﺎﻻ. ﺍﮔﺮ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻟﻄﻒ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﻣﻨﻮ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﻭ ﯾﺎ ﺍﮔﺮ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺩﯾﮕﺮﯼ ~ﯾﺸﻨﻬﺎﺩ ﮐﻨﻨﺪ ﻫﻢ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ.

samira_googleOne
25-08-2012, 15:40
ﺳﻼﻡ
ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﻮﺿﯿﺤﺎﺗﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺩﺍﺩﻥ ﻣﻦ ﯾﮏ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﯾﮏ ﺗﻠﻮﺯﯾﻮﻥ 42 ﺍﯾﻨﭽﯽ ﺑﺎ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﺨﺮﻡ. ﺑﯿﻦ ~ﻻﺳﻤﺎ 43 ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﻭ kd30 ﺍﯾﮑﺲ ﻭﯾﮋﻥ ﺷﮏ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﻣﺒﻞ ﻭ ﺗﻠﻮﺯﯾﻮﻥ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺑﺎ ﻓﻮﻝ ﺍﭺ ﺩﯼ ﻧﺒﻮﺩﻥ ~ﻻﺳﻤﺎ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﯿﺎﻡ . ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻣﺤﯿﻂ ﺧﻮﻧﻪ ﻣﺎ ﺗﻐﺮﯾﺒﺎ ﺭﻭﺷﻦ ﻫﺴﺖ . ﺣﺎﻻ. ﺍﮔﺮ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻟﻄﻒ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﻣﻨﻮ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﻭ ﯾﺎ ﺍﮔﺮ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺩﯾﮕﺮﯼ ~ﯾﺸﻨﻬﺎﺩ ﮐﻨﻨﺪ ﻫﻢ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ.
به نظر من دوره پلاسما دیگه تموم شده . همون kd30 رو بخر . جاهای مختلفی ازش مطلب خوندم . گیرنده دیجیتال داخلی داره و کیفیت تصویرش خوبه . امکانات خوبی هم داره . قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی ، فرکانس 120 هرتز و قابلیت پخش فیلم و اکثر فرمتها از usb و ...
قیمت تلویزیونهای ایکس ویژن هم با توجه به امکاناتشون واقعا" مناسبه .
از طرفی جون فضای خونتون روشنه ممکنه پلاسما برات دردسر ساز بشه .
مشخصات:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed afshar
26-08-2012, 11:48

مدلی که خرید کردین چند اینچه ؟؟ ممکنه توی کل سری های این مدل از تلویزیون باشه ؟؟؟ این رو هم از نمایندگی می پرسیدبن.

من 42 اینچ kd30 رو ماه قبل خریدم برای خونه پدرم.
اصلا" مشکلی نداشته تا الان .
من فکر میکنم تلویزیون شما یه مشکلی داره . حتما" ببر نمایندگی مشکلت رو حل کنن یا تعویضش کنن . تا جاییکه من میدونم مادیران جزء گارانتی های خوبه . نگران نباش .
امیر جان من فکر نمیکنم یه همچین مشکلی توی خط تولیدشون پیش اومده باشه . راستش یکم بعیده وگرنه توی وبلاگشون اعلام میکردن . من اغلب به وبلاگشون سر میزنم ولی چیزی در این مورد ندیدم که کسی هم اعلام مشکل کرده باشه . احتمالا" تلویزیون حسین مشکل داره که ایشالا حل میشه .

alilosting
29-10-2012, 16:09
تلویزیون سه بعدی passive ایکس ویژن وارد بازار شد

مدل 47K3D100 xvision در سایز 47 اینچ با تکنولوژی پسیو وارد بازار شد .
فریم این تلویزیون قشنگ هست و نسبت به مدلهای قبلی فریم مشکی تر و براق تری داره و قشنگتره .
از امکانات خوب این تلویزیون میشه به موارد زیر اشاره کرد :

تلويزيون سه بعدي همراه با عينك هاي سبك

مجهز به پانل LED با درجه کیفی +A

داراي ----T داخلي با كيفيت HD

وضوح تصویر بالا: Full HD)1920 x 1080)

قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB

زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)

قابليت پخش فيلم به حالت 24 فريم در ثانيه

روشنايي و وضوح بسيار بالا در تصوير

قابليت ضبط برنامه هاي تلويزيوني PVR حتي در حالت آماده به كار(استندباي)

مجهز به ماشين زمان(Time Shift)

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,PNG,BMP

قابليت پخش صدا با فرمت: MP3,WMA,AAC,M4A,WAV

قابليت پخش تصوير با فرمت :TS,DAT,TRP,TP,M2TS,VOB,DIVX,MPG,MP4,MOV,MKV

تلویزیون K3D100 دارای 4 عینک سبک می باشد که بدون نیاز به باطری کار می کنند. قیمت بسیار مناسب و ارزان این عینکها باعث میشه که به راحتی بتونیم به تعداد اعضای خونواده تهیه کنیم و همه از دیدن فیلم سه بعدی در کنار هم لذت ببریم .
در هنگام مشاهده تصاویر سه بعدی توسط این عینکها دچار سردرد نمی شوید و تصویر سه بعدی در این تلویزیون، لرزش یا پرش ندارد.

hsn
29-10-2012, 18:31
قیمتش هم مشخص شده؟؟

alilosting
30-10-2012, 13:33
آره من یکشنبه این مدل رو توی بازار دیدم . قیمتش با 4 تا عینک و لوازم جانبیش حدود 3200 تومنه .

delmajid
30-10-2012, 13:42
من یک مدل 22 اینچ از این تلویزیون دارم ولی غیر از jpg تقریبا هیچ فایل دیگری رو از روی فلش پخش نمیکنه.
آیا میشه آپدیتش کرد که فایل های تصویری هم ساپورت کنه؟
اگه میشه لینکش رو بزارید

alilosting
30-10-2012, 14:38
من یک مدل 22 اینچ از این تلویزیون دارم ولی غیر از jpg تقریبا هیچ فایل دیگری رو از روی فلش پخش نمیکنه.
آیا میشه آپدیتش کرد که فایل های تصویری هم ساپورت کنه؟
اگه میشه لینکش رو بزارید

مدل دقیق تلویزیونت رو بگو تا بتونم راهنماییت کنم ؟

parham511
30-10-2012, 20:11
آره من یکشنبه این مدل رو توی بازار دیدم . قیمتش با 4 تا عینک و لوازم جانبیش حدود 3200 تومنه .

احتمال زیاد پنلش ال جی باشه، اما قیمتش بالاست...
قیمت مدلای متوسط سامسونگه 3 و خورده ای.

delmajid
07-11-2012, 11:01
مدل دقیق تلویزیونت رو بگو تا بتونم راهنماییت کنم ؟
مدل تلویزیون LE-22A02 هستش
و هیچ فرمتی رو از رو فلش غیر از عکس پخش نمیکنه آیا میشه آپدیتش کرد؟

alilosting
07-11-2012, 16:25
مدل تلویزیون LE-22A02 هستش
و هیچ فرمتی رو از رو فلش غیر از عکس پخش نمیکنه آیا میشه آپدیتش کرد؟
22A02 فرمتهای روتین عکس و موزیک رو از usb پخش میکنه . فیلم پخش نمیکنه . موزیک رو هم تست کن اگر موزیکم ساپورت میکرد تلویزیونت مشکلی نداره.

iiran1356
23-11-2012, 19:53
باسلام
مال من مدلLC32IMM7 است خواستم ببینم تیونردیجیتال داره .

gotog2
27-11-2012, 19:40
دوستان كسي اين مدل ايكس ويژن رو دارهمنظورم 3d100 .اگه داره يه توضيح مختصر و مفيد راجع به اين تلويزيون بده.در مقايسه با محصولات ال جي و سامسونگ چجورياست .كيفيت تصويرش خوبه؟من امروز قيمت كردم 2850000.

alilosting
02-12-2012, 15:18
دوستان كسي اين مدل ايكس ويژن رو دارهمنظورم 3d100 .اگه داره يه توضيح مختصر و مفيد راجع به اين تلويزيون بده.در مقايسه با محصولات ال جي و سامسونگ چجورياست .كيفيت تصويرش خوبه؟من امروز قيمت كردم 2850000.
من این مدل رو از نزدیک توی فروشگاه دیدم . کیفیت تصویر سه بعدیش خیلی خوب بود . از نظر کیفیت تصویر و نمایش رنگها من اینو بیشتر از سامسونگ پسندیدم ولی از نظر کیفیت با lg برابری میکرد . هردوشون هم از تکنولوژی پسیو برای نمایش تصاویر سه بعدی استفاده میکنن . زاویه دید خیلی خوبیم داشت . امکانات جانبی این مدل xvision بیشتر از مدلهای lg بازاره . مثلا"

قابليت ضبط برنامه هاي تلويزيوني PVR حتي در حالت آماده به كار(استندباي)

مجهز به ماشين زمان(Time Shift)

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,PNG,BMP

قابليت پخش صدا با فرمت: MP3,WMA,AAC,M4A,WAV

قابليت پخش تصوير با فرمت :,TS,DAT,TRP,TP,M2TS,VOB,DIVX,MPG,MP4,MOV,MKV

و یه مورد دیگه اینکه قیمتش به نسبت تلویزیونهای lg با شرایط مشابه مناسبتره .

hamid_IT63
03-12-2012, 11:00
باسلام
مال من مدلLC32IMM7 است خواستم ببینم تیونردیجیتال داره .
نه این مدل تیونر دیجیتال نداره .
ببین این مدلی که داری اسمش توی بازار مدل orchid هست . مدل orchid هم دو مدل توی بازار داره : مدل orchid آنالوگ و مدل orchid دیجیتال .
اینهم لینک مشخصات دو مدل هست :

مدل orchid آنالوگ اسمش دقیقا" همین LC32IMM7 هست که تیونر دیجیتال نداره و اسم مدل orchid دیجیتال LD32IMM9E هست که تیونر دیجیتال داره .

nima576
09-12-2012, 14:35
سلام
دوستان در رابطه با قابلیت PVR مدل X.Vision LED LE-24D20 یک سوال داشتم
ضبط فقط از طریق کانالهای دریافتی از گیرنده داخلی دیجیتال ----T امکان پذیر است یا اگر برای مثال یک دی وی دی پلیر به مانیتور وصل باشه هم می توانیم فیلم را بر روی USB ضبط کنیم.
ممنون

hosein002
10-12-2012, 18:20
دوستان سلام
یه تلویزیون X.Vision 32 lcd می خوام بخرم لطفا راهنمایی کنید چه مدلی بخرم بهتره و قیمتش چنده؟

نیکدستی
10-12-2012, 20:04
سلام میخواستم ببینم این تلویزیون ها رومیزی یا به دیوار هم نصب میشه:n26:

Soroush-S
10-12-2012, 21:42
دوستان سلام
یه تلویزیون X.Vision 32 lcd می خوام بخرم لطفا راهنمایی کنید چه مدلی بخرم بهتره و قیمتش چنده؟
ایکس ویژن السی دی نداره و ال ای دی داره - قیمت 32 اینچ :1150000

alilosting
11-12-2012, 16:15
سلام
دوستان در رابطه با قابلیت PVR مدل X.Vision LED LE-24D20 یک سوال داشتم
ضبط فقط از طریق کانالهای دریافتی از گیرنده داخلی دیجیتال ----T امکان پذیر است یا اگر برای مثال یک دی وی دی پلیر به مانیتور وصل باشه هم می توانیم فیلم را بر روی USB ضبط کنیم.
ممنون

این تلویزیون قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی داره و میتونی با استفاده از ماشین زمان و قابلیت pvr زمانبندی داشته باشی و مثلا" بگی در فلان ساعت تلویزیون روشن بشه و فلان برنامه رو برات ضبط کنه . یکی دیگه از قابلیتهاشم اینه که میتونی در حین تماشای برنامه از یه شبکه ، برنامه ی دیگه ای از یه شبکه دیگه که در یک فرکانس مشابه با اون هست رو ضبط کنی .

alilosting
11-12-2012, 16:42
دوستان سلام
چقدر بودجه داری؟ شاید تونستی led بخری .

alilosting
11-12-2012, 16:43
سلام میخواستم ببینم این تلویزیون ها رومیزی یا به دیوار هم نصب میشه:n26:
22 اینچ و 24 اینچش قابلیت نصب روی دیوار رو داره ولی خود پایه نصب دیواری توی کارتن دستگاه نیست و باید جداگانه بخری ولی 32 و 42 اینچش هم قابلیت نصب روی دیوار داره و هم توی کارتن دستگاه پایه نصب دیواری وجود داره .

hosein002
12-12-2012, 00:41
ایکس ویژن السی دی نداره و ال ای دی داره - قیمت 32 اینچ :1150000
ال سی دی هم داره

چقدر بودجه داری؟ شاید تونستی led بخری .

فعلا خونم کوچیکه بعدا میرم تو کار بالای 40 ال ای دی

havzhini
22-01-2013, 15:47
چرا مدل 46kd40 از مدل 3d گرونتره؟؟؟
مدل 46kd40 با مدل 42kd40 چه فرقی داره که اینقدر قیمتشون تفاوت داره؟42 1900تومنه ولی 46 3100؟

hamid_IT63
06-02-2013, 15:36
چرا مدل 46kd40 از مدل 3d گرونتره؟؟؟
مدل 46kd40 با مدل 42kd40 چه فرقی داره که اینقدر قیمتشون تفاوت داره؟42 1900تومنه ولی 46 3100؟
46kd40 نسبت به 3d ایکس ویژن 300 تومن ارزونتره . گرونتر نیست که !
دلیل تفاوت قیمت 46 اینچ kd40 با 42 اینچش اینه که 46kd40 فرکانسش 120 هرتز هست ولی 42 اینچه 60 هرتزه . یه هدیه سینماخانگی هم داره که قیمت خود این هدیه حدود 500-400 تومنه .

مهدی تهرانی
14-02-2013, 19:48
سلام دوستانی که مدل LE24D20 دارند لطفا بفرمایید دور تصویر تلویزیون شما هم مثل مال من در ضمینه تاریک نور روشن سفید داره؟؟ واقعا روی اعصاب منه این .نمیدونم پنله ایرا داره یا همه این مدلها اینطوریند. باتشکر

kala1355
24-02-2013, 20:56
سلام
یک تلویزیون ال ای دی 40 اینچ ایکس ویژن با گیرنده دیجیتال داخلی دارم که هنگام استفاده از کلید EPG تمام کلمات فارسی از چپ به راست و به صورت منقطع نشان می دهد
لطفا من را راهنمایی کنید
در صورت نیاز به فایل آپدیت آن را برام لود کنید

Soroush-S
24-02-2013, 21:46
سلام
یک تلویزیون ال ای دی 40 اینچ ایکس ویژن با گیرنده دیجیتال داخلی دارم که هنگام استفاده از کلید EPG تمام کلمات فارسی از چپ به راست و به صورت منقطع نشان می دهد
لطفا من را راهنمایی کنید
زبان دستگاه را بر روی فارسی قرار دهید.
ضمنا مدل دقیق تلویزیون چیه و چند قیمت گرفتید ؟

alilosting
25-02-2013, 14:57
سلام دوستانی که مدل LE24D20 دارند لطفا بفرمایید دور تصویر تلویزیون شما هم مثل مال من در ضمینه تاریک نور روشن سفید داره؟؟ واقعا روی اعصاب منه این .نمیدونم پنله ایرا داره یا همه این مدلها اینطوریند. باتشکر
نباید اینطوری باشه . من 22 اینچشو از نزدیک دیدم اصلا" اینطوری نبوده . حتما" یه تماس با گارانتیش بگیر و بهشون بگو مشکلت رو .

alilosting
25-02-2013, 15:23
سلام
لطفا من را راهنمایی کنید
مدل تلویزیونت چیه ؟؟؟؟

Soroush-S
25-02-2013, 15:44

این مشکل اکثر LED های موجود در بازار هست. تونستین یه عکس ازش بزارین

مهدی تهرانی
25-02-2013, 20:06
این مشکل اکثر LED های موجود در بازار هست. تونستین یه عکس ازش بزارین

چندتا عکس گرفتم که میزارم

smhsh121
25-02-2013, 20:45
چندتا عکس گرفتم که میزارم

نشت نور آبی پایین پنل اذیت کنندست و طبیعی نیست. با خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

samira_googleOne
12-03-2013, 14:25
منم با نظر smhsh عزیز موافقم . نور آبی رنگ طبیعی نیست . حتما" با خدمات تماس بگیر و مشکلت رو حل کن .

azad kh
18-04-2013, 22:49
با سلام --من از این تلویزیون به جای مانیتور کامپیوتر استفاده میکنم -- اما تصویرش اصلا خوب نیست -- فقط بدرد تلویزیون نگاه کردن میخوره اون هم باید روبروش بنشینی --

Soroush-S
18-04-2013, 22:53
با سلام --من از این تلویزیون به جای مانیتور کامپیوتر استفاده میکنم -- اما تصویرش اصلا خوب نیست -- فقط بدرد تلویزیون نگاه کردن میخوره اون هم باید روبروش بنشینی --

کدوم مدل چه سایزی ؟

dr.bravia
09-08-2013, 01:01
تصویر پلیر در تلویزیون های x vision چطور بزرگ میشه؟(تمام صفحه)

dr.bravia
09-08-2013, 08:41

mohsen3544
09-08-2013, 08:55
دوستان من یه تلویزیون کوچیک و ارزون میخوام.طبق تحفیفات فقط ایکس ویژن مدل ارزون داره میخوام ببینم کیفیت این تلویزیونها خوبه؟من خودم ال سی دی سامسونگ دارم.

dr.bravia
09-08-2013, 18:42
دوستان من یه تلویزیون کوچیک و ارزون میخوام.طبق تحفیفات فقط ایکس ویژن مدل ارزون داره میخوام ببینم کیفیت این تلویزیونها خوبه؟من خودم ال سی دی سامسونگ دارم.

همه مدل ها تلویزیون کوچیک دارند.مثلا الجی 22 یا 26 داره همین طور سامسونگ منتها خیلی گرونه و ادم زورش میاد 760 هزار تومن بابت تلویزیون 22 اینچ سامسونگ بده!
24 ایکس ویژن گرفتم (قبلا 375 هزار تومن بود)الان 660 تومن(تنظیمات رنگ خیلی در این تلویزیون مهمه.یه led خیلی معمولیه نمیشه اغراق کرد عالیه یا فوق العاده ست.زاویه دید از کناره ها بد نیست ولی نباید از ارتفاع پایین تری به تلویزیون نگاه کنید بهترین حالت دقیقا نگاه مستقیم به تلویزیون یا کمی بالاتر!

تنها موردی که منو اذیت میکنه اینه که نمیدونم چطوری در مدیاپلیر تصویر یک فیلم بزرگ کنم

matinpour
09-08-2013, 19:05
همه مدل ها تلویزیون کوچیک دارند.مثلا الجی 22 یا 26 داره همین طور سامسونگ منتها خیلی گرونه و ادم زورش میاد 760 هزار تومن بابت تلویزیون 22 اینچ سامسونگ بده!
24 ایکس ویژن گرفتم (قبلا 375 هزار تومن بود)الان 660 تومن(تنظیمات رنگ خیلی در این تلویزیون مهمه.یه led خیلی معمولیه نمیشه اغراق کرد عالیه یا فوق العاده ست.زاویه دید از کناره ها بد نیست ولی نباید از ارتفاع پایین تری به تلویزیون نگاه کنید بهترین حالت دقیقا نگاه مستقیم به تلویزیون یا کمی بالاتر!

تنها موردی که منو اذیت میکنه اینه که نمیدونم چطوری در مدیاپلیر تصویر یک فیلم بزرگ کنم

دوست عزیز
منوال تلویزیونتان را مطالعه کنید در خود تلویزیون احتمالا در قسمت پشتیبانی

dr.bravia
09-08-2013, 20:01
دوست عزیز

چیزی در این مورد ننوشته.
در حالت های مختلف گذاشتم
16:9
4:3
بزرگنمایی
و..
ولی بی فایده بود

dr.bravia
09-08-2013, 20:04
دوست عزیز

چیزی در این مورد ننوشته.
در حالت های مختلف گذاشتم
بزرگنمایی
و..
ولی بی فایده بود

matinpour
09-08-2013, 22:33
چیزی در این مورد ننوشته.
در حالت های مختلف گذاشتم
بزرگنمایی
و..
ولی بی فایده بود

دوست عزیز
از چه وسیله ای برای دیدن فیلم در تلویزیو نتان استفاده می کنید . باید از قسمت تنظیمات و تنظیم خروجی آن وسیله اندازه تصویر تان را تغییر دهید .
مثلا: وقتی که از یک دستگاه یا هر وسیله دیگر استفاده می کنید باید از قسمت تنظیمات آن وسیله ---> تنظیم خروجی ----> اندازه تصویر را تغییر دهید 16:9 و یا 4:3

dr.bravia
10-08-2013, 00:32
دوست عزیز
از چه وسیله ای برای دیدن فیلم در تلویزیو نتان استفاده می کنید . باید از قسمت تنظیمات و تنظیم خروجی آن وسیله اندازه تصویر تان را تغییر دهید .
مثلا: وقتی که از یک دستگاه یا هر وسیله دیگر استفاده می کنید باید از قسمت تنظیمات آن وسیله ---> تنظیم خروجی ----> اندازه تصویر را تغییر دهید 16:9 و یا 4:3

گفتم که در source usb تنظیمات تصویر در حالت های مختلف میزارم تغییری نمیکنه
سایر سورس ها مشکل نداره فقط در قسمت مدیا پلیر این مشکل دارم

dr.bravia
10-08-2013, 10:15
خوب فهمیدم با دکمه بالای stop بزرگ میشه

misvak
21-08-2013, 14:50
سلام،
من یه ایکس‌ویژن ۲۴ اینچ مدل LE-24D20 دارم، حدود یک سال بعد از خریدنش خراب شد و دیگه روشن نشد. به این صورت که چراغ ِ حالت استندبای‌اش روشن می‌شد اما قرمز ِ کم‌نور بود و نورش زیاد نمی‌شد (اتفاقی که در حالت عادی باید بیفته.) با گارانتی تماس گرفتیم و تعمیرکار اومد و هر دو بُردشو عوض کرد. گفت کار دیگه‌ای نمی‌شه کرد. به هر حال مشکلش حل شد اما بعد از چند ماه دوباره این مشکلو پیدا کرد، البته با این تفاوت که گاهی وقتا روشن می‌شه. اما تا این اتفاق بیفته پدر ما رو درمیاره. ده‌ها بار باید برقشو قطع و وصل کنیم تا شاید روشن بشه شاید نشه. خیلی اذیت می‌کنه، کس دیگه‌ای تا حالا به این مشکل برنخورده؟ راه حلی به ذهنتون می‌رسه؟

فکر می‌کنید مشکل از چی باشه؟

ممنونم

bestmovie
23-08-2013, 10:50
سلام ، دوستانی که مدل X.Vision LED LE-47K3D100 رو دارند یا از نزدیک دیدند به نظرشون کیفیت تصویرش چطوره ؟

salar_2oo5
15-09-2013, 01:16
الان بلاخره کیفیتشون خوبه یا بده یا افتضلحه؟؟؟

saeed afshar
16-09-2013, 14:54
سلام،
من یه ایکس‌ویژن ۲۴ اینچ مدل LE-24D20 دارم، حدود یک سال بعد از خریدنش خراب شد و دیگه روشن نشد. به این صورت که چراغ ِ حالت استندبای‌اش روشن می‌شد اما قرمز ِ کم‌نور بود و نورش زیاد نمی‌شد (اتفاقی که در حالت عادی باید بیفته.) با گارانتی تماس گرفتیم و تعمیرکار اومد و هر دو بُردشو عوض کرد. گفت کار دیگه‌ای نمی‌شه کرد. به هر حال مشکلش حل شد اما بعد از چند ماه دوباره این مشکلو پیدا کرد، البته با این تفاوت که گاهی وقتا روشن می‌شه. اما تا این اتفاق بیفته پدر ما رو درمیاره. ده‌ها بار باید برقشو قطع و وصل کنیم تا شاید روشن بشه شاید نشه. خیلی اذیت می‌کنه، کس دیگه‌ای تا حالا به این مشکل برنخورده؟ راه حلی به ذهنتون می‌رسه؟

فکر می‌کنید مشکل از چی باشه؟

ممنونم

خب تلویزیونت یه مشکلی داره بازم ببر خدماتشون نشون بده . به نظرم اینور اونور نبرش و دستکاریش نکن چون خدمات خوبی داره و حیفه که ازش استفاده نکنی.

saeed afshar
16-09-2013, 15:08
سلام ، دوستانی که مدل X.Vision LED LE-47K3D100 رو دارند یا از نزدیک دیدند به نظرشون کیفیت تصویرش چطوره ؟
همون اوایل که این مدل وارد بازار شد من توی فروشگاه دیدمش . به نظرم کیفیت تصویر خوبی داشت . تکنولوژی سه بعدی این تلویزیون پسیو هست و عینکهای سبکی داره . زاویه دید افقیش خیلی خوب بود . قابلیت pvr(ضبط برنامه های تلویزیون) داشت و اکثر فرمتها رو با فلش پخش میکرد . قیمتشم مناسبه .

saeed afshar
16-09-2013, 15:16
چقدر بودجه داری ؟ اگه 32 اینچ میخوای مدل 32kd30 بگیر . قیمتش حول و حوش 1100 تومنه . کیفیت تصویر و دیزاین تلویزیونش خوبه .گیرنده دیجیتال داخلی و ماشین زمان داره . خدمات پس از فروش معتبریم داره .

saeed afshar
16-09-2013, 15:21
اندازه تصویری که توی تلویزیون نمایش داده میشه بستگی به رزولوشن تصویرت داره . اگر میگی فیلمی که داری پخش میکنی تمام صفحه نشون داده نمیشه یعنی رزولوشن فیلمت 1920x1080 نیست . اگه فیلمت full hd باشه تمام صفحه نشون داده میشه .

marge moosh
22-10-2013, 15:58
دوستان مدلای جدید ایکس ویژن توی بازار اومده.
قیمت تلویزیون 39 اینچش خیلی از 40 اینچهای موجود ارزونتره با اینکه تفاوت سایزش با 40 اینچ خیلی جزئیه. به نظرم اگه کسی 40 اینچ میخواد این مدل انتخاب خوبیه .

ویژگی های کلی :
دارای گیرنده دیجیتال داخلی (----T) و 3 ورودی HDMI بوده و از طریق اتصال حافظه USB دارای قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی (PVR ) و مجهز به ماشین زمان (Time shift) هستند .
روشنایی و وضوح بسیار بالا در تصویر، رزولوشن (1080*1920) Full HD و قابلیت پخش تصویر، فیلم و موزیك از روی حافظه USB داره.

مدلای جدید 42KF20 و 39KF30 هستن که پایه شیشه ای قشنگی هم دارن .

Soroush-S
23-10-2013, 20:10
دوستان مدلای جدید ایکس ویژن توی بازار اومده.
قیمت تلویزیون 39 اینچش خیلی از 40 اینچهای موجود ارزونتره با اینکه تفاوت سایزش با 40 اینچ خیلی جزئیه. به نظرم اگه کسی 40 اینچ میخواد این مدل انتخاب خوبیه .

ویژگی های کلی :
دارای گیرنده دیجیتال داخلی (----T) و 3 ورودی HDMI بوده و از طریق اتصال حافظه USB دارای قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی (PVR ) و مجهز به ماشین زمان (Time shift) هستند .
روشنایی و وضوح بسیار بالا در تصویر، رزولوشن (1080*1920) Full HD و قابلیت پخش تصویر، فیلم و موزیك از روی حافظه USB داره.

مدلای جدید 42KF20 و 39KF30 هستن که پایه شیشه ای قشنگی هم دارن .
قیمتش چنده؟

Mageed
10-01-2014, 02:20
سلام

به نظر شما 42KD40 بگیرم یا 42KD30 اختلاف قیمتی هم نداره.

رفته بودم یه نمایندگی فکر کنم تو مشخصات کا دی 30 نوشته بود 120 فریم...به فروشنده گفتم این فرق رو میکنن گفت نه رو کارتن کا دی 40 هم زده 120 فریم.

دوستان اگه کسی اطلاع داره دریغ نکنه چند روز دیگه عروسیمه هنوز تی وی نخریدم...
:n16:
تا دو تومن هم از برندهای دیگه چی هست؟؟

gmd
10-01-2014, 18:03
سلام
پیشاپیش ازدواج تان مبارک .
من 42KD40 را پیشنهاد میکنم ( برای کسی هشت ماه پیش گرفتم و راضی است ). 120 است و قاب مات.

Mageed
12-01-2014, 15:48
با سلام دوباره.
و تشکر از gmd.

دوجا زنگ زدم که نتیجش رو میگم تا کسی تو موقعیت من قرار گرفت استفاده کنه.

اول زنگ زدم مادیران و اونجا یه خانمه وصل کرد به یه خانم دیگه که ازش سوالم رو پرسیدم.
یه چیزی گفت عجیب...

گفت کنتراست kd30 1به 4 میلیونه ولی کنتراست kd40 یک به بی نهایته!
از نظر قیمت فرقی نمیکنند و قاب کای دی 40 مات هستش و کا دی 30 براق.
در مورد فریم در ثانیه هم گفت که هر دو 60 هستند و فقط 46 اینچی کا دی 40 120 هستش.
پرسیدم تو یه نمایندگی کا دی 30 42 اینچی دیده بودم و بالاش کادی 40 46 اینچی.کیفیت 46 اینچی یه نموره کم میزد(نسبت به کادی 30 42 اینچی کمی مات و سفید بود)
گفتش که به خاطر رزلوشن مشترکه که در سایز 46 اینچ چگالی تصویر میاد پایین نسبت به 42 اینچ(البته من همینو سوالی پرسیدم اون تایید کرد)

بعد زنگ زدم فروشگاه خاطره...فروشگاه اصلی مادیران.
یه آقایی جواب داد گفت هیچ فرقی با هم نمیکنن فقط ظاهرشون فرق میکنه.و کا دی 30 براق ه و 40 مات.
خیلی پاپیچ شدم گفت تصویر کادی 40 کمی شارپ تر و براق تر و زنده تره...
اینم گفت هردو 60 هستند.
تفاوت قیمت هم در حد 5 تا 6 هزار تومنه.هر دو دور وبر 1985000 تومن هستند...

من تصمیم گرفتم کادی 40 بگیرم.

یه صحبت هم عمومی بکنم.

دوستان الکی نرید پولتون رو هدر ندید و یه تلویزیون جاسوس سامسونگ و..نیارید نذارید خونتون.
برای اسمارت کردن و...راحت با یه دانگل اچ دی ام آی اندروید میتونید 100 برابر امکانات ناقص این تلویزونهای به اصطلاح اسمارت رو تو تلویزیون داشته باشید.

من تو نمایندگی ها این تلویزیونها رو با هم مقایسه کردم.

ایکس ویژن(مخصوصا سری های جدید)از اکثر مدلهای ال جی و سامسونگ بهتره(از هم قیمتها و هم رده ها کلا بهتره)فقط بعضی مدلهای گرون قیمت تفاوت محسوس دارند که تو اون قیمت هم مگر اینکه کسی دیوانه باشه شارپ رو رها کنه بره سامسونگ بخره
از نظر ظاهری کیس و کابینت شیشه ایش با پلاستیک های بی کیفیت سامسونگ و مخصوصا ال جی قابل مقایسه نیست.(سریهای جدید ایکس ویژن با شیشه ی سیاه و یه لبه شیشه ی سفید واقعا زیباست)
فقط در مقابل شارپ و توشیبا و بعضی مدلهای سونی کیفیتش کمی.اونم فقط کمی کم تره...(شارپ و توشیبا از همه بهترند نه فقط از ایکس ویژن..ولی خوب قیمتهاشون بالاست)
خدمات و گارانتی مادیران هم خیلی عالیه...
از فروشگاه خاطره پرسیدم گفت تلویزیون رو هر وقت که بخری بعد زنگ بزنی برای نصب و راهنمایی میان و از همون روز که نماینده اومد گارانتی تازه شروع میشه.
نوع صحبت کردن فرشنده و اون خانمهایی که تو نمایندگی صحبت میکردند واقعا حرفه ای و با اطلاعات و مناسب بود.

ودر آخر اینکه حتی اگه قطعات داخلی هم ایرانی نباشند.برند ایرانی خریدن خیلی بهتره از برند خارجی خریدن.اونم مثلا سامسونگ که کلی کلیپ ضد ایرانی داره(برای خودمون شخصیت قائل باشیم)

این بود یه مقدار مطالبی که من حالیم شد...

سوالی بود در خدمتم

gmd
12-01-2014, 16:37
سلام
توجه کنید : گارانتی از زمان نصب نیست بلکه تاریخ شروع گارانتی در برگه ای داخل کارتن تلویزیون درج شده و ملاک تاریخ گارانتی از نظر مادایران این برگه میباشد نه تاریخ نصب ( گرچه نصاب ها به اشتباه یا برای دلخوشی تاریخی روی برگه می نویسند ولی ملاک نیست ) برای صحت آن در سایت مادایران بعد از درج شماره سریال دستگاه تاریخ شروع وخاتمه گارانتی نمایش داده می شود .
متاسفانه یا خوشبختانه فروشگاههای دیگر در اثر مواقع از نمایندگی ارزانتر می فروشند . بهتر است پیگیر باشید .
امیدوارم خرید مناسبی داشته باشید .

Mageed
12-01-2014, 21:42
سلام
توجه کنید : گارانتی از زمان نصب نیست بلکه تاریخ شروع گارانتی در برگه ای داخل کارتن تلویزیون درج شده و ملاک تاریخ گارانتی از نظر مادایران این برگه میباشد نه تاریخ نصب ( گرچه نصاب ها به اشتباه یا برای دلخوشی تاریخی روی برگه می نویسند ولی ملاک نیست ) برای صحت آن در سایت مادایران بعد از درج شماره سریال دستگاه تاریخ شروع وخاتمه گارانتی نمایش داده می شود .
متاسفانه یا خوشبختانه فروشگاههای دیگر در اثر مواقع از نمایندگی ارزانتر می فروشند . بهتر است پیگیر باشید .
امیدوارم خرید مناسبی داشته باشید .

یعنی دروغ گفت؟؟

در ضمن الان با این حساب از فروشگاههای معتبر بگیریم تا جنس قدیمی نباشه بهتره؟

Terova
16-01-2014, 00:04
ما یک lcd ایکس ویژن داریم که وقتی می خوایم روشنش کنیم این چراغ قرمزش یکم چشمک میزنه و دوباره قرمز میشه و روشن نمیشه قبلا چندبار باهاش ور می رفتیم روشن می شد ولی الان نه می دونید مشکل چی هست..؟

Mageed
19-01-2014, 06:43
ما یک lcd ایکس ویژن داریم که وقتی می خوایم روشنش کنیم این چراغ قرمزش یکم چشمک میزنه و دوباره قرمز میشه و روشن نمیشه قبلا چندبار باهاش ور می رفتیم روشن می شد ولی الان نه می دونید مشکل چی هست..؟

گارانتی داره؟؟

Soroush-S
19-01-2014, 23:37
Mageed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش چه دل شجاعی داری میای اینجا از برند داخلی دفاع میکنی:n02: ماکه چندتا تاپیک از صنام،اسنوا و ایکس ویژن تعریف کردیم نزدیک بود گردن مارو بجرم ....... بزنن:n02:

Mageed
23-01-2014, 04:13
Mageed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داداش چه دل شجاعی داری میای اینجا از برند داخلی دفاع میکنی:n02: ماکه چندتا تاپیک از صنام،اسنوا و ایکس ویژن تعریف کردیم نزدیک بود گردن مارو بجرم ....... بزنن:n02:

دادا فکر کنم اینجا جایی باشه برای تبادل اطلاعات و تجربیات.
فرقی نمیکنه ایرانی یا خارجی باید کیفیت در برابر قیمتش خوب باشه
گرچه اگر بخواییم آرمانی نگاه کنیم باید هممون ولو به قیمت ضرر در کوتاه مدت بریم ایرانی بخریم.
در ضمن یادمون نره که سامسونگ و ال جی و...عاشق چشم و ابرو ما نیستند.دنبال پول ما هستند.اصلا هم موجودات مظلومی نیستند.بارها به ما و کشورمون توهین کردند....
هرکس بی منطق برخورد کنه ....حالا میخواد مدیر باشه یا کاربر.

فعلا

years
23-01-2014, 21:00
بهترین تنظیم رنگ برای ایکس ویجن 22 اینچ اعدادش را بگید
آیا این تلویزیون کد مخفی هم داره؟

1520135904
31-01-2014, 12:41
سلام قبلا سوالی در مورد epgتلویزون پرسده شده بود که epgتلویزون ما برعکس و جدا ازهم نشون می داد
حال
مدل دستگاه ماle -40imp9e هست وزبانشم فارسی کردم ولی باز همون شکلی نشون میده

YR2009
17-05-2015, 23:21
سلام دوستان
tv من LE-24D20 هستش . اخیرا به یه مشکلی خورده ... اولا موقع استفاده از HDMI گاهی اوقات صداش از کار می افته و تا سیم TV رو از برق در نیارم دوباره نزنم کار صدا نداره.
دوم هم اینکه گاهی اوقات وقتی مدت زیادی STANDBY میمونه موقع روشن شدن دوباره فقط چراغ قرمزش کمرنگ میشه و سبز نیمشه (رسما هنگ میکنه) وهیچ کاری باهاش نمیشه کرد تا سیمشو از برق در بیاری دوباره بزنی. بعدش کلا حل میشه
بازم تکرار میکنم این مشکلات همیشگی نیستن ... ریست کارخونه هم دوبار کردم جواب نداده
کسی راه حلی داره؟

amin200200
08-11-2015, 23:45
سلام
دوستان بنده یه تلویزیون ایکس ویژن 22 اینچ دارم که روشن نمیشه .یعنی این که وقتی دوشاخه رو به برق میزنم تنها اون LED کوچیک پایین پنل روشن میشه و نه با کنترل و نه با دکمه روی تلویزیون روشن میشه . به نظر شما چه مشکلی می تونه داشته باشه ؟؟ قبلا یه بار اینجوری شد از برق کندم و دوباره زدم درست شد ولی الان روشن نمیشه . ( انگار فقط تلویزیون درحالت استندبای مونده ) .

- - - Updated - - -

سلام
دوستان بنده یه تلویزیون ایکس ویژن 22 اینچ دارم که روشن نمیشه .یعنی این که وقتی دوشاخه رو به برق میزنم تنها اون LED کوچیک پایین پنل روشن میشه و نه با کنترل و نه با دکمه روی تلویزیون روشن میشه . به نظر شما چه مشکلی می تونه داشته باشه ؟؟ قبلا یه بار اینجوری شد از برق کندم و دوباره زدم درست شد ولی الان روشن نمیشه . ( انگار فقط تلویزیون درحالت استندبای مونده ) .

alilosting
09-11-2015, 16:23
دوست عزیز می تونین با نمایندگی مادیران تماس بگیرید.
از لینک بالا می تونید مشخصات تماس رو ببینین به بخش رضایت مشتری یا گارانتی وصل شین حتما راهنمایی تون می کنن.

سلام

- - - Updated - - -

سلام

mehran1350
07-04-2016, 08:06
سلام دوستان گرامی من مدل LD-32IMM9E رو با کابل HDMI به دستگاه استارمکس وصل میکنم اولش صدا داره بعد که کانال رو عوض میکنم یا میرم قسمت DVBT بعد برگردم HDMI و یا هرگونه فعالیت دیگری در تلویزیون باعث قطع صدا میشه. باید تی وی رو خاموش روشن کنم یا کابل رو دربیارم و دوباره وصل کنم تا صدا مجددا برگرده. دستگاه رو با تی وی های دیگه امتحان کردم همچین مشکلی نداره. لطفا راهنمایی کنین چیکار کنم؟ آیا کابل HDMI خاصی باید به تی وی وصل بشه؟ با تشکر و سپاس

DaRiOuShJh
09-05-2016, 13:53
دوستان خسته نباشید

من تلویزیون 5020S رو گرفتم ولی تو اصتال VGA به کامیپوتر برای خودش هر چند وقت یک بار ریست میشه

کسی میدونه مشکلش چیه؟

milad.design
19-05-2016, 20:29
سلام دوستان عزیز.
نظرتون درباره این مدل چیه: X.Vision 55XK530S Smart LED TV - 55 Inch
امکاناتش خیلی خوبه...تو نگاه اول هم که کیفیتش خیلی خوبه، عمر تی وی های این مارک خوب هست؟ کیفیت؟ کند نمیشن به مرور زمان؟
من برادرم توی بانک همه تلویزیون هاشون X.Vision عه، میگه خیلی کند شدن ، کانال عوض میکنه قاطی میکنن و ... البته مدل های قدیمی هستن ولی با usb , hdmi و...
این مدل های جدید چطورن؟

ممنون دوستان

جواد دهقانی
11-12-2016, 16:23
سلام
نظرتون در خصوص کیفیت تلویزیون های 4k ایکس ویژن چیست؟
مدل 55xlu715

ابراهیم...
25-02-2017, 00:37
با سلام خدمت شما و ممنون از سایت خوب و جذاب شما امیدوارم که همیشه شاد و خرم باشید.
یه سوال در راجب تلویزیون ایکس یویژن 22 اینچ که دارم داشتم اینکه آیا هارد اکسترنال میخوره یا نه چون من هاردم رو زدم گفت باید فرمت بشه و من هم فرمتش رو عوض کردم و دوباره امتحان کردم زدم و پیامی نداد قسمت یو اس بی رفتم ولی وارد قسمت فیلم هم نشود فورمتش هم به این exFAT تغییر دادم میخاستم بدونم باید چکار کرد که بتونم ازش استفاده کنم برای فیلم ضبط کردن چون همونطور که میدونید حجم بیشتری برای ضبط فیلم وجود دارد باتشکر از شما دوستان ممنون میشم جواب رو زود بدید مرسی

senaps
17-03-2017, 20:12
این تاپیک ظاهرا خیلی غیر فعال هستش....

کسی اطلاعی از کیفیت تلویزیون‌های ایکس‌ویژن داره؟

X.Vision 49XL615 Smart LED TV 49 Inch
این تلویزیون رو میخوام به قیمت ۱۸۰۰ بردارم/

Amir-Rainman
22-03-2017, 12:07
این تاپیک ظاهرا خیلی غیر فعال هستش....

کسی اطلاعی از کیفیت تلویزیون‌های ایکس‌ویژن داره؟

X.Vision 49XL615 Smart LED TV 49 Inch
این تلویزیون رو میخوام به قیمت ۱۸۰۰ بردارم/

سلام
اگر این مدل تهیه کردین، فیدبکی که ازش گرفتین بگید
کیفیتش چطوره؟

یه سوال: تلویزیونی که قابلیت WiFi داشته باشه، میشه از گوشی اسکرین میرورینگ کرد رو تلویزیون یا این موضوع جدا از WiFi تلویزیونه؟

senaps
28-03-2017, 00:14
سلام
اگر این مدل تهیه کردین، فیدبکی که ازش گرفتین بگید
کیفیتش چطوره؟

یه سوال: تلویزیونی که قابلیت WiFi داشته باشه، میشه از گوشی اسکرین میرورینگ کرد رو تلویزیون یا این موضوع جدا از WiFi تلویزیونه؟

والا من یه تحقیق کلی کردم، دیدم همون یه مدل ارزون قیمت ۵۰ اینچی ال‌جی (HDTV) بردارم بهتر هستش...

Soroush-S
28-03-2017, 15:23
والا من یه تحقیق کلی کردم، دیدم همون یه مدل ارزون قیمت ۵۰ اینچی ال‌جی (HDTV) بردارم بهتر هستش...

مدلهای ارزون الجی البته بانه ای از نزدیک کار کردم . مدل 49LF540 بسیار بسیار کیفیت ضعیفی دارن و اصلا با تلویزیونهای مادیران و ... قابل قیاس نیستن

abdanan11
26-08-2017, 12:45
درود
دوستان یکدستگاه ایکس ویژن مدل42kf20 هست که کانال یابی میکنه ولی هیچ برنامه ای دریافت نمیکنه و خطای سیگنال وجود ندارد میده با ریسیت هم درست نشد .

abdanan11
26-08-2017, 12:48
درود
دوستان یکدستگاه ایکس ویژن مدل42kf20 هست که کانال یابی میکنه ولی هیچ برنامه ای دریافت نمیکنه و خطای سیگنال وجود ندارد میده با ریسیت هم درست نشد .

moriss
11-12-2018, 14:00
اینجا ظاهرا به تاریخ پیوسته:n06:

دوستان از تلویزیون های جدید ایکس ویژن کسی تجربه ای داره؟
الان با کیفیت 4k و 55 اینچ قیمت حدود 4.5 میلیون داره که حدود نصف قیمت مدلهای مشابه سامسونگ و ال جی میشه. میخوام بدونم از نظر کیفیت و دوام ایا میشه روش حساب کرد یا نه؟

KaveAlipoor
02-01-2019, 03:07
اینجا ظاهرا به تاریخ پیوسته:n06:

دوستان از تلویزیون های جدید ایکس ویژن کسی تجربه ای داره؟
الان با کیفیت 4k و 55 اینچ قیمت حدود 4.5 میلیون داره که حدود نصف قیمت مدلهای مشابه سامسونگ و ال جی میشه. میخوام بدونم از نظر کیفیت و دوام ایا میشه روش حساب کرد یا نه؟
دوست عزیز من 49 اینچش رو 6 ماه پیش گرفتم و کاملا راضی هستم.کیفیتش چیزی از ال جی و سامسونگ کم نداره

KaveAlipoor
02-01-2019, 03:21
دوستان عزیز اگه کسی برنامه مفید و خوبی میشناسه واسه اسمارت تی وی های ایکس ویژن لطف کنه معرفی کنه مخصوصا برنامه ای واسه پخش شبکه های برون مرزی ایرانی