PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Unreal Tournament 3

narthex
22-06-2012, 21:27
بازی Unreal Tournament 3 تقریباً قدیمی است، اما گرافیک و سبک بازی زیباست. شاید زمانی بود امکان آنلاین بازی کردن کمتر بود چون نیاز به CD-Key و پروفایل آنلاین داشت ... اما مدت هاست سرورهای کرک شده (کشور دوست و برادر روسیه و دیگر کشورها ) وجود داره که عمدتاً پینگ مناسبی هم دارند.
اگر کسی تمایل به بازی داشته باشه، قابلیت LAN و حتی host شدن وجود داره که این امکان ایجاد می کنه، کسایی که از داخل ایران باهم بازی می کنند پینگ مناسب زیر 100 رو داشته باشند (خودم تست کردم). هاست شدن پهنای باند فراوانی نمی خواد (تا وقتی که تعداد زیاد نباشه) مثلاً برای حدود 4 یا 5 بازیکن حدود 5 kb/s (هم send/receive) مصرف می شه.

کسایی که تجربه بازی رو دارن یا علاقه مندن به آنلاین بازی کردن این بازی، لطفاً بنویسند کدوم سرور ها با چه اسمی بازی کردند. (پروفایل ها آنلاین هستش که امتیازات، رتبه جهانی، ... رو نگه میداره).

Iloveu-ALL
22-06-2012, 22:13
چند گیگا بایت حجم داره!؟
سرور اصلی هم داره یا همه ی سرور ها private ان؟

narthex
23-06-2012, 08:35
چند گیگا بایت حجم داره!؟
سرور اصلی هم داره یا همه ی سرور ها private ان؟

حدود 1 DVD هستش، update files هم همه جا مجانی میدن ....
سرور ها public، تعدادشم خیلی زیاده ... یک سری هم crack شده است که نیازی به سریال نامبر نداره ....

narthex
23-06-2012, 11:24
بازی 1 DVD هستش .... سرور هم فراوون داره .. هرکس هم بخواد می تونه سرور private داشته باشه .... فرقی نمی کنه کدوم سرور بازی کنید، stats بازی رو سرور های dedicated توی پروفایل ثبت میشه.

Kheee
23-06-2012, 11:55
چندتا عکس از بازی میزارید؟

Iloveu-ALL
23-06-2012, 12:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
23-06-2012, 16:42
چند سوال.
1-این بازی مثل battlefield heroes یا بازیهای دیگه این سبک فروشگاه پولی داره یا نه؟یعنی مثلا باید با پول واقعی اسلحه و تجهیزات خرید یا نه؟
2- هکر و چیتر تو سروراش هستن یا نه
3- لینک دانلود رو هم لطفا بذارید

narthex
23-06-2012, 20:36
چند سوال.
1-این بازی مثل battlefield heroes یا بازیهای دیگه این سبک فروشگاه پولی داره یا نه؟یعنی مثلا باید با پول واقعی اسلحه و تجهیزات خرید یا نه؟
2- هکر و چیتر تو سروراش هستن یا نه
3- لینک دانلود رو هم لطفا بذارید

1- سبک پول جمع کردن و خرید کردن نیست ... فقط داخل پروفایل شما /accuracy/frags/kills/death ... ازین دست نگهداری میشه .. بر اساس امتیازات هم رتبه می گیرید ..
2- سرور ها اجازه -- کردن مثل autoaim یا speed رو نمی دن ... کسی مشکوک به cheat باشه توسط admin ban میشه ... به غیر ازون player ها توی بازی حق رای دارن یعنی کسی کلک بزنه بقیه رای بدن می تونه BAN بشه ...
3- لینک برای دانلود توی torrent ها که فراونه ... ورژن black بهتره چون آخرین update هارو داره

arash1995
30-06-2012, 21:14
سلام من این بازیو دارم ولی نمیدونم چطوری آنلاین باید بازی کرد؟
پچ جدید باید داشته باشم؟اگه آره لطف میکنید یه لینک بدید؟

narthex
01-07-2012, 19:57
آخرین update ها که نیاز دارید (به حجمشون دقت کنید، حجم ها بالا هستند)
Patch 5 - Last Patch - 327.99 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Titan Pack - 916.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این دو تا patch نیازه برای اکثر سرور ها .. به اسم هم جستجو کنید سرور های دیگه ای هم هستند که بتونید ازشون بگیرید

alivw71
28-09-2012, 20:46
دوستان اگه این بازی رو کسی میکنه من الان تونستم انلاین بازی کنم. بگه تا براش یه host بسازم.