PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از جریان مستقیم برق بدون درآوردن باتری در Asus

amrdata
22-06-2012, 10:07
سلام دوستان
وقت همگی بخیر
کسی می دونه چطور میشه در asus n53sn در هنگامی که باتری رو لپ تاپه و کابل شارژر هم وصله چطور میشه تنظیم کرد که باتری بدون درآوردن غیر فعال بشه و باتری استفاده نشه و از برق شارژر استفاده کنه

ممنون

amin666
22-06-2012, 10:42
خب نمی شه هیچ کار کرد.چون خود لپتاپ همون کاری که شما می خواین رو انجام می ده دیگه!تنظیم نداره که.وقتی کابل وصله باطری غیر فعاله.تو همه لپتاپها

amrdata
22-06-2012, 10:58
خوب دوست عزیز وقتی بارتی من شارژ نداره برق را بهش وصل می کنم باتری شروع میشه به شارژ ( در موقع روشن بودن ) میخوام طوری بشه که باتری دیگه شارژ نشه و باتری غیرفعال بشه و فعال زمانی که برق رفت یا شارژر را از برق کشیدیم باتری مجددا فعال بشه و نزاره سیستم خاموش بسشه پس چطور همه میگن وقتی که برق وصله حتما باتری را در بیارین سپاس

karvas
21-07-2012, 13:09
خوب دوست عزیز وقتی بارتی من شارژ نداره برق را بهش وصل می کنم باتری شروع میشه به شارژ ( در موقع روشن بودن ) میخوام طوری بشه که باتری دیگه شارژ نشه و باتری غیرفعال بشه و فعال زمانی که برق رفت یا شارژر را از برق کشیدیم باتری مجددا فعال بشه و نزاره سیستم خاموش بسشه پس چطور همه میگن وقتی که برق وصله حتما باتری را در بیارین سپاس

اقا این سوال منم هست ایسر دارم میخوام وقتی با برق کار میکنم باتری شارژ نشه میشه نمیشه چجوره؟ یه ادم کار بلد جواب مارو بده

ariax77
13-01-2013, 19:36
در آوردن باتري و استفاده از برق مستقيم ميتونه خطرناك باشه. به دليل نوسانات جريان برق و احتمالاتي مثل كشيده شدن كابل برق از پريز و ...! توصيه ميكنم به هيچ وجه اين كار رو نكنين!

M O H A MM A D
25-10-2013, 23:29
در آوردن باتري و استفاده از برق مستقيم ميتونه خطرناك باشه. به دليل نوسانات جريان برق و احتمالاتي مثل كشيده شدن كابل برق از پريز و ...! توصيه ميكنم به هيچ وجه اين كار رو نكنين!
دوست عزیز! لپ تاپا آداپتور دارن.اتصال مستقیم لپتاپ به برق این نوساناتو ایجاد نمی کنه!

M O H A MM A D
02-02-2016, 00:36
اقا این سوال منم هست ایسر دارم میخوام وقتی با برق کار میکنم باتری شارژ نشه میشه نمیشه چجوره؟ یه ادم کار بلد جواب مارو بده

نرم افزار هست تو این زمینه