PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی قالب جومولا

ila
21-06-2012, 21:02
یک قالب وب سایت برای جولا میخوام طراحی کنه کسی ، عین وب سایت زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که صفحه اول انتخاب زبان هم داشته باشه وقتی فارسی رو انتخاب میکنیم بره یک سایت..وقتی انگلیسی بره سایت انگلیسش یعنی دو زبانه باشه
اگه کسی هست پیغام خصوصی مسیج بده
بعد خودم میتونم با خوندن کتابی شروع کنم به یادگیری طراحی قالب جولا و نخوام کسی برام طراحی کنه..اگه هست ممنو نمیشم کسی لینک بده یا معرفی کنه کتاب یرو
ممنوئن

m.m.m5651
21-06-2012, 21:38
خب مسلما کسی اینجا قالبی به رایگان طراحی نمی کنه٫ ولی در زمینه ی راهنمایی و حل مشکلات در خدمتیم. برای طراحی چنین قالبی معمولا افراد یا از پلاگینا استفاده می کنن یا یه ساب دامین میسازن واسه بخش انگلیسی وبسایت و صفحه اصلی فقط دوتا لینک می ذارن اولی :/fa دومی: en.example.com یا example.com/en بعدا سایت فارسی رو توی بخش fa آپلود و انگلیسی رو تو بخش en آپلود می کنن. ولی تا جایی که می دونم پلاگین بهتره برای اینکار.

ila
21-06-2012, 22:45
ممنون از پلسخ زیباتون
برای ساخت همچین قالبی بمثل سایت بالا چه قدر هزینه باید کرد..فرض کنید شما طراح..چه قدر میگیرید طراحی میکنید
من خودم با ارتیستر قالب میسازم ولی اون قسمت پایینش که سه قسمتی میشه رو نمتونم بسازم..
مرسی

negar13
03-09-2012, 10:10
ممنون از پلسخ زیباتون
برای ساخت همچین قالبی بمثل سایت بالا چه قدر هزینه باید کرد..فرض کنید شما طراح..چه قدر میگیرید طراحی میکنید
من خودم با ارتیستر قالب میسازم ولی اون قسمت پایینش که سه قسمتی میشه رو نمتونم بسازم..
مرسی
من قیمت رو براتون پیغام خصوصی دادم