PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل فرمت نشدن فلش مموري و پاك كردن كلي ويروس اتوران

attaghi
21-06-2012, 11:04
سلام دوستان
يه مشكلي براي من پيش اومده و هر كاري ميكنم حل نميشه . من يه فلشي كه توش ويروس اتوران داشت رو به سيستم زدم سيستمم رو الوده كرد ولي با هزار بدبختي ويروس رو پاك كردم و الان اثري ازش روي سيستم نيست . فلش رو هم فرمت ميخواهم بكنم نميشه و پيام زير رو ميده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از طريق SAFE MODE فرمت ميشه ولي بازم مياد توي ويندوز همين جوري ميشه . توي فلش مموري هيچي نيست ولي با يه فايل توي SYSTEM 32 در ارتباطه چون فلش من چراغ داره و وقتي در حال خواندن باشه چشمك ميزنه كه الان وقتي وصل ميكنم هر چند ثانيه يه بار چشمك ميزنه بعد هم وقتي ميخواهم STOP كنم درايوش رو و از سيستم درارم اين پيام زير مياد :

يه نكته ام اينكه اين قسمت كهگفتم موقع stop كردن به يه چيزي وصله و stop نميشه مگر اينكه همينجوري فلش رو از سيستم بكشم بيرون . اون برنامه اي كه عكسش رو گرفتم براي همين stop كردن فلش مموري و قطعاتي هست كه با usb به سيستم وصل ميشه اون فايلي كه بهش وصله و توي عكس پايين مشخص هست بعد از چند دفعه فلش رو وصل كردن و دراوردن تغيير ميكنه و يه فايل exe ديگه در همون مسير system 32 با يه اسم ديگه ميشه . اينو گفتم يعني اينكه اون فايلي كه بهش متصل ميشه ثابت نيست و متغيره .

نرم افزار حذف ويروس اتوران رو هم كه ريختم وقتي فلش رو نصب ميكنم اين پيام رو ميده :

يه موضوع ديگه كه نميدونم به اين ربط داشته باشه يا نه ولي از وقتي اين ويروس اومده يه پيام خطايي از طرف نود 32 هر 5الي 10 دقيقه يك بار مياد : (اين مشكل رو چه جوري حل كنم چون خيلي روي اعصابه )

اسكن هم ميكنم با نود 32 درايو فلش مموري رو اينطوري ميشه :

قبلا هم اين ويروس نبود وقتي اسكن ميكردم اون 3تا عدد همشون روي 0 بود .
توي تمام اموزش ها و نرم افزار هاي مختلفي كه توي گوگل سرچ كردم و استفاده كردم هيچ نسانه اي از اين ويروس اتوران روي سيستمم نيست ولي مثل اينكه توي فلش مموري هست حالا ميخواستم ببينم چه طوري پاكش كنم و از شرش براي هميشه خلاص بشم . در ضمن نميخواهم ويندوزم رو عوض كنم .

از طريق دستور FORMAT N: با CMD هم فلش مموري رو فرمت كردم اما دوباره همون جوري ميشه و با فرمت عادي و STOP كردن فلش اون حالت اتفاق ميفته .
الان نود 32 و اخرين آپديتش روي سيستم نصبه نميدونم اسكن هم ميكنم يه سري ويروس پيدا ميكنه پاك ميكنه اما نمدونم اين چرا درست نميشه .
اين رو هم بگم كه نميخواهم ويندوزم رو عوض كنم من ميخواهم ببينم اگه مشكل از فلش مموري هست من اين فلش رو ديگه بندازم بيرون يكي ديگه بخرم اگه مشكل از ويندوز هست كه درستش كنم .

ممنون

attaghi
21-06-2012, 11:48
سلام دوست عزیز

این فایل را دانلود بکن و بعد اجرا بکن تا از سیستم شما لوگ بگیره و خودش اتوماتیک به سرور اپلود میکنه و بعدش یه لینک بهتون میده و شما لینک که قرار میده را اینجا بگذارید تا یکم برسی بکنم ببینم مشکل شما از کجاست.

سلام. خيلي ممنونم دوست عزيزم
اين لينك خدمت شما : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Karkas20
21-06-2012, 12:36
سلام. خيلي ممنونم دوست عزيزم
اين لينك خدمت شما : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

این فایل این قسمت مشکوکه

C:\Documents and Settings\ALI\Local Settings\Temp\~bcwipe_total_wipeout.TMP\Program Files\mkisofs.exe

بغیر از این فایل چیز مشکوکی تو سیستم شما نمیبینم

به این خیلی مشکوکم / اسمش یه طوریه !!! C:\WINDOWS\system32\0dc0e.exe

ویندوز شما هم MRT این ویندوز زیاد باب کیف نیست چون یک سری مشکلات داره و دستکاری هم شده.
ویندوزت را عوض بکن و چیزی غیر MRT نصب بکن / و فلش هم روی سیستم دیگری تست بکن ببین همین مشکل هست یا نه ؟؟

C:\WINDOWS\system32\be8e0.exe

احیانا برنامه نویس که نیستید ؟؟ با VB کار کنید؟؟

فلش به سیستم نزنید و دو فایلی که در SYSTEM32 هستند را دستی ریمو کنید.

attaghi
21-06-2012, 13:00
سلام

این فایل این قسمت مشکوکه

C:\Documents and Settings\ALI\Local Settings\Temp\~bcwipe_total_wipeout.TMP\Program Files\mkisofs.exe

بغیر از این فایل چیز مشکوکی تو سیستم شما نمیبینم

به این خیلی مشکوکم / اسمش یه طوریه !!! C:\WINDOWS\system32\0dc0e.exe

ویندوز شما هم MRT این ویندوز زیاد باب کیف نیست چون یک سری مشکلات داره و دستکاری هم شده.
ویندوزت را عوض بکن و چیزی غیر MRT نصب بکن / و فلش هم روی سیستم دیگری تست بکن ببین همین مشکل هست یا نه ؟؟

احیانا برنامه نویس که نیستید ؟؟ با VB کار کنید؟؟

فلش به سیستم نزنید و دو فایلی که در SYSTEM32 هستند را دستی ریمو کنید.

خيلي ممنونم دوست عزيزم .
ويندوز من mrt هست و باور كنيد 2ساله بودون كوچيكترين مشكلي كار ميكنه و خيلي ازش راضيم همچين موردي هم تا حالا پيش نيومده و اين فلش مموري لعنتي كه ديروز زدم و ويروس اتوران داشت اينجوريش كرد . ويندوز رو نميخوام عوض كنم . ميترسم فلش رو به سيستم ديگه بزنم اون سيتم رو هم خراب كنه .
نه من اصلا برنامه نويسي بلد نيستم . اون فايل رو هم نميزاره پاك كنم توي سيستم 32 يعني پاك نميشه . در ضمن اون يه فايل نيست و هر دفعه كه فلش رو بزنم به يه فايل ديگه با يه اسم ديگه كه همين exe هست وصل ميشه .
به غير be8e0.exe اون يكي فايل كدوم منظورتون بود ؟

Karkas20
21-06-2012, 13:33
خيلي ممنونم دوست عزيزم .
ويندوز من mrt هست و باور كنيد 2ساله بودون كوچيكترين مشكلي كار ميكنه و خيلي ازش راضيم همچين موردي هم تا حالا پيش نيومده و اين فلش مموري لعنتي كه ديروز زدم و ويروس اتوران داشت اينجوريش كرد . ويندوز رو نميخوام عوض كنم . ميترسم فلش رو به سيستم ديگه بزنم اون سيتم رو هم خراب كنه .
نه من اصلا برنامه نويسي بلد نيستم . اون فايل رو هم نميزاره پاك كنم توي سيستم 32 يعني پاك نميشه . در ضمن اون يه فايل نيست و هر دفعه كه فلش رو بزنم به يه فايل ديگه با يه اسم ديگه كه همين exe هست وصل ميشه .
به غير be8e0.exe اون يكي فايل كدوم منظورتون بود ؟

سلام

این دوتا را ریمو کنید

C:\WINDOWS\system32\0dc0e.exe

دلیل ریمو نشدن هم اینه که پروسش در حال اجراس / شما باید با کسپر که نصب داری روی فایل مورد نظر کلیک راست بکنی و وارد قرنطینه بکنی یا اگر هم نشد در حالت سیف مد.
این ویروس باید ایرانی نوشته باشه چون به زبون vb و تو دیتابیس ها هم نیست ! اگر باز دید بعد ریمو کردن فایل مشکل همچنان هست شما باید ویندوز را تعویض کنید.
ولی یقین دارم این دوفایل باید همون ویروس ها باشند.

شما فلش را به سیستم نزن و طبق مراحل برای ریمو کردن پیش برو چون اگر فلش بزنی به نظر خودت باز فایل rename و مشکل ما باز دو چندان میشه.

راستی شوهیدن از نوع سیستمی بکن و ببیند در درایو های دیگن فایل اتوران یا اسمی به همین ویروس پیدا میشه یا نه ؟؟/
چون ویروس اتوران تو بیشتر درایو ها کپی میکنه و این دستور ویروس نویس هست /

attaghi
21-06-2012, 13:52
سلام

این دوتا را ریمو کنید

C:\WINDOWS\system32\0dc0e.exe

دلیل ریمو نشدن هم اینه که پروسش در حال اجراس / شما باید با کسپر که نصب داری روی فایل مورد نظر کلیک راست بکنی و وارد قرنطینه بکنی یا اگر هم نشد در حالت سیف مد.
این ویروس باید ایرانی نوشته باشه چون به زبون vb و تو دیتابیس ها هم نیست ! اگر باز دید بعد ریمو کردن فایل مشکل همچنان هست شما باید ویندوز را تعویض کنید.
ولی یقین دارم این دوفایل باید همون ویروس ها باشند.

شما فلش را به سیستم نزن و طبق مراحل برای ریمو کردن پیش برو چون اگر فلش بزنی به نظر خودت باز فایل rename و مشکل ما باز دو چندان میشه.

راستی شوهیدن از نوع سیستمی بکن و ببیند در درایو های دیگن فایل اتوران یا اسمی به همین ویروس پیدا میشه یا نه ؟؟/
چون ویروس اتوران تو بیشتر درایو ها کپی میکنه و این دستور ویروس نویس هست /

ممنون
من شو هيدن كردم ولي هيچ فايلي به نام اتوران در هيچ درايوي نيست . و هيچ كدوم از درايو هام هم AUTO PLAY نشدن ولي درايو فلش مموري اينطوري شده و توي يه صفحه جديد باز ميشه و بايد OPEN كنم . در ضمن انتي ويروس من نود 32 هست و اخرين اپديت روش نصبه .

Karkas20
21-06-2012, 14:57
ممنون
من شو هيدن كردم ولي هيچ فايلي به نام اتوران در هيچ درايوي نيست . و هيچ كدوم از درايو هام هم AUTO PLAY نشدن ولي درايو فلش مموري اينطوري شده و توي يه صفحه جديد باز ميشه و بايد OPEN كنم . در ضمن انتي ويروس من نود 32 هست و اخرين اپديت روش نصبه .

خب نباید فعلا فلش را باز بکنید چون دوبار سیستم شما ویروسی میشه / فعلا قید فلش را بزن تا سیستم را پاکسازی بکنیم /
خب فایل هایی که گفتم را ریمو کردی؟؟
شما از نرم افزار عالیه USB DISK SECURITY ورژن 6 استفادهب کنید و بقیه اتوران گیرها را بریزید دور .

attaghi
21-06-2012, 15:27
خب نباید فعلا فلش را باز بکنید چون دوبار سیستم شما ویروسی میشه / فعلا قید فلش را بزن تا سیستم را پاکسازی بکنیم /
خب فایل هایی که گفتم را ریمو کردی؟؟
شما از نرم افزار عالیه USB DISK SECURITY ورژن 6 استفادهب کنید و بقیه اتوران گیرها را بریزید دور .

آقا خيلي ممنونم .
اون دو تا فايل رو از سيف مد پاك كردم ديگه فلش به چيزي متصل نيست و راحت فرمت ميشه و با يه نرم افزار ديگه كه اقاي جعفريان در اون تاپيك معرفي كردن اسكن كردم حالت auto play درايو فلش مموري هم درست شد . نميدونم بازم ويروسه روي سيستم باشه يا نه . اين برنامه اي كه گفتيد ميشه لينك دانلودش رو هم بديد و اينكه بگيد براي چه كاري هست و بايد چي كار كنم ؟

Karkas20
21-06-2012, 15:59
آقا خيلي ممنونم .
اون دو تا فايل رو از سيف مد پاك كردم ديگه فلش به چيزي متصل نيست و راحت فرمت ميشه و با يه نرم افزار ديگه كه اقاي جعفريان در اون تاپيك معرفي كردن اسكن كردم حالت auto play درايو فلش مموري هم درست شد . نميدونم بازم ويروسه روي سيستم باشه يا نه . اين برنامه اي كه گفتيد ميشه لينك دانلودش رو هم بديد و اينكه بگيد براي چه كاري هست و بايد چي كار كنم ؟

اگر راحت فرمت میشه یعنی تو سیستم فعلا ویروسی نیست.
این هم برنامه ای که گفتم :

Name: ABEL
Serial: 17752

or

Name: ALAN
Serial: 17744

این برنامه هم دانلود بکنید و اپدیت بکنید و فقط درایو ویندوز را اسکن بکنید و هرچیزی که پیدا کرد را ریمو بکنید :

اگر چیزی نجست ، سیستم شما فعلا الوده نیست !

attaghi
21-06-2012, 16:03
اگر راحت فرمت میشه یعنی تو سیستم فعلا ویروسی نیست.
این هم برنامه ای که گفتم :

Name: ABEL
Serial: 17752

or

Name: ALAN
Serial: 17744

این برنامه هم دانلود بکنید و اپدیت بکنید و فقط درایو ویندوز را اسکن بکنید و هرچیزی که پیدا کرد را ریمو بکنید :

اگر چیزی نجست ، سیستم شما فعلا الوده نیست !

ممنونم دوست عزيزم
اون برنامه اول براي چيه و چه كاري انجام ميده منظورم برنامه usb guard 6 هست ؟

Karkas20
21-06-2012, 16:05
ممنونم دوست عزيزم
اون برنامه اول براي چيه و چه كاري انجام ميده منظورم برنامه usb guard 6 هست ؟

همون usb disk security هست / که نصب بکنید و با سریال هایی که گذاشتم اکتیوش کنید.

یاحق دوست گلم

attaghi
21-06-2012, 16:09
همون usb disk security هست / که نصب بکنید و با سریال هایی که گذاشتم اکتیوش کنید.

یاحق دوست گلم

ممنون
برنامه mbam رو نصب كنم با نود 32 كه روي سيستم نصبه تداخل پيدا نكنه چون دو تا انتي ويروس روي سيستم قاتي ميكنه يا مشكلي نداره نصب كنم ؟

اين برنامه usb disk security رو ميخواستم ببينم كاراييش چيه و نصب كردم بايد چي كار كنم ؟
با هيچ كدوم از كدها هم ريجستر نشد .

Karkas20
21-06-2012, 21:42
این یکی را دانلود بکنید تا باسریال ها کرک شود

اگر mbam را گاردش را خاموش بکنید با انتی ویروس اصلی هیچ تداخلی پیش نمی اید.

attaghi
21-06-2012, 23:58
این یکی را دانلود بکنید تا باسریال ها کرک شود

اگر mbam را گاردش را خاموش بکنید با انتی ویروس اصلی هیچ تداخلی پیش نمی اید.

ممنون
اون نرم افزار رو دوباره ريختم و اينترنت رو قطع كردم با سريال اولي كرك شد .
1- در مورد mbam لازم هست اين نرم افزار رو بريزم ؟
2- وقتي ريختم بلافاصله گاردش رو خاموش كنم ؟
3- اين نرم افزار لازمه كه هميشه روي سيستم باشه يا نه فقط يه بار بريزم و درايو c رو اسكن كنم ؟

Karkas20
22-06-2012, 07:49
ممنون
اون نرم افزار رو دوباره ريختم و اينترنت رو قطع كردم با سريال اولي كرك شد .
1- در مورد mbam لازم هست اين نرم افزار رو بريزم ؟
2- وقتي ريختم بلافاصله گاردش رو خاموش كنم ؟
3- اين نرم افزار لازمه كه هميشه روي سيستم باشه يا نه فقط يه بار بريزم و درايو c رو اسكن كنم ؟

1.بله چون شما از نود استفاده می کنید و نود در شناسایی تروجان ها تعلل داره باید این مکمل نصب باشه.
2.بله باید گارد را خاموش کنید
3.بله لازم هست چون انتی ویروس ها فادر به اسکن ریجستری نیستند ولی این برنامه راحت ریجستری هم اسکن می کند

attaghi
22-06-2012, 09:09
1.بله چون شما از نود استفاده می کنید و نود در شناسایی تروجان ها تعلل داره باید این مکمل نصب باشه.
2.بله باید گارد را خاموش کنید
3.بله لازم هست چون انتی ویروس ها فادر به اسکن ریجستری نیستند ولی این برنامه راحت ریجستری هم اسکن می کند

سلام
1- من گارد اين نرم افزار رو چه جوري خاموش كنم ؟
2- اگه گاردش خاموش بشه اصلا اين نرم افزار عمل ميكنه ؟ گارد براي چيه ؟
ممنون

Karkas20
22-06-2012, 09:25
سلام
1- من گارد اين نرم افزار رو چه جوري خاموش كنم ؟
2- اگه گاردش خاموش بشه اصلا اين نرم افزار عمل ميكنه ؟ گارد براي چيه ؟
ممنون

این نرم افزار فقط برای اسکن هست و خلاص.

attaghi
22-06-2012, 13:40
سلام
دوست عزيز من گارد اين آنتي ويروس رو هم خاموش كردم ولي از وقتي كه ريختمش نود 32 من به حالت قرمز رنگ در اومده :

ميشه بگيد چي كار كنم اين مشكل حل بشه ؟ البته اين نرم افزار mbam رو پاك كنم فكر كنم مشكل حل بشه ولي ميخواهم باشه كه دوباره سيستم ويروسي نشه و نود 32 من هم به طور عادي و مثل قبل كار خودش رو بكنه .
ممنون

Karkas20
22-06-2012, 14:22
سلام
دوست عزيز من گارد اين آنتي ويروس رو هم خاموش كردم ولي از وقتي كه ريختمش نود 32 من به حالت قرمز رنگ در اومده :

ميشه بگيد چي كار كنم اين مشكل حل بشه ؟ البته اين نرم افزار mbam رو پاك كنم فكر كنم مشكل حل بشه ولي ميخواهم باشه كه دوباره سيستم ويروسي نشه و نود 32 من هم به طور عادي و مثل قبل كار خودش رو بكنه .
ممنون

فعلا ریمو بکننید تا مشکل بر طرف شود.

و گارد نود هم انیبل کنید.

attaghi
22-06-2012, 14:38
فعلا ریمو بکننید تا مشکل بر طرف شود.

و گارد نود هم انیبل کنید.

مشكلش چه طوري برطرف ميشه ؟
ممنون

Karkas20
22-06-2012, 16:58
مشكلش چه طوري برطرف ميشه ؟
ممنون

من که گفتم عزیز جان ، باید برنامه را ریمو بکنید یا پروتکشن یا همون گارد برنامه را خاموش بکنید و بعد از ان گارد یا پروتکشن نود را فعال بکنید.
خیلی راحت توضیح دادم که !:13: