PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوکیا یا اپل

zeinabb
20-06-2012, 17:32
من کلا گوشی میخام که اول سرعت اجرا برنامه چه بازی چه برنامه جانبی عالی باشه دوما به راحتی بشه به اینرنت وصل شد و استفاده کرد سوما برنامه های دیکشنری زبان (با کاملترین امکانات مثل تلفظ و ...) و واقعا از نظر صدا مخصوصا وقتی با هنذفری گوش میدی باعث ازار گوش نشه کیفیت مانیتورشم عالی باشه من n72 دارم خیلی هم ازش راضیم اما متاسفانه نمیشه برنامه دیکشنری مد نظرم روش نصب کرد یکی از دوستا e5 نوکیا رو معرفی کرد خوب الان ی مبلغی پول دارم می تونم تا حدود 600 نهایت 700 هم هزینه کنم البته اپل باید دست دوم بخرم (با توجه به هزینم) خوب دوستان منو راهنمایی کنن در ضمن تو سرچ هاییکردم گفتن موبایل با سیستم عامل اندروید بهترین کارایی داره درسته؟

در واقع گوشی میخام که بهترین و بالاترین کارایی از همه لحاظ داشته باشه

البته تعصب من فقط روی نوکیا یا اپل نیست هر گوشی به شرطی که کارایی خوب داشته من بخاطر رشتم که کامپیوتره ممکنه یکسری نرم افزار های مثل افیس یا بر قراری ارتباط صوتی یا تصویری از طریق شبکه و.... که الن حضور ذهن ندارم بخام از گوشی استفاده کنم در ضمن قابلیت ساپورتم خوب باشه مثلانوکیا ان 72 که من دارم دیگه بعد از یکسالی که خریدم اپدیت نشد و خیلی از فرمتها ر.و پشتیبانی نمی کنه از این چیزا دیگ

amir200812
20-06-2012, 21:23
با این بودجه میتونید گوشی رده بالایی از اندروید بگیرید!

zeinabb
20-06-2012, 22:04
مثلا؟من خیلی وقته از بحت موبایل دور بودم از تکنولوزی جدیدم هم خبری ندارم

amir200812
21-06-2012, 05:19
مثلا؟من خیلی وقته از بحت موبایل دور بودم از تکنولوزی جدیدم هم خبری ندارم

با این قیمت که شما گفتید، آپل رو بیخیال بشید! اپل فقط برای بودجه بالای 1 میلیون قابل بحث هست!(اونم بنظر من گزینه های خیلی بهتری هست و اپل مناسب نیست)
نوکیا هم که خیلی وقته دیگه از تکنولوژی روز عقب مونده!(برند ها دیگه گوشی 4 هسته ای دادن ولی نوکیا هنوز تک هسته ای میزنه!!!)

بنظر من میتونید به گوشی های
GALAXY S ADVANCE

با قیمت کمتر هم :
sonyericson LIVE
sonyericson RAY

مناسب هستند!

(همه این گوشی ها قابلیت نرمافزاری مشابه هی دارند چون همشون اندروید هستند!)

Mohammad Yek110
21-06-2012, 08:04
اگه یه کم روی بودجه تون بذارید با 750 میتونید سامسونگ گالکسی نکسوس بگیرید

amir200812
21-06-2012, 09:44
اگه یه کم روی بودجه تون بذارید با 750 میتونید سامسونگ گالکسی نکسوس بگیرید

کارایی که ایشون از گوشی انتظار دارند در حدی نیست که بخوان 750 بدن به نکسوس! این هزینه اضافی هست! تمام امکانات که ایشون نیاز دارند در گوشی 300 تومنی LIVE هم هست.

Mohammad Yek110
21-06-2012, 10:26
من کلا گوشی میخام که اول سرعت اجرا برنامه چه بازی چه برنامه جانبی عالی باشه دوما به راحتی بشه به اینرنت وصل شد و استفاده کرد سوما برنامه های دیکشنری زبان (با کاملترین امکانات مثل تلفظ و ...) و واقعا از نظر صدا مخصوصا وقتی با هنذفری گوش میدی باعث ازار گوش نشه کیفیت مانیتورشم عالی باشه من n72 دارم خیلی هم ازش راضیم اما متاسفانه نمیشه برنامه دیکشنری مد نظرم روش نصب کرد یکی از دوستا e5 نوکیا رو معرفی کرد خوب الان ی مبلغی پول دارم می تونم تا حدود 600 نهایت 700 هم هزینه کنم البته اپل باید دست دوم بخرم (با توجه به هزینم) خوب دوستان منو راهنمایی کنن در ضمن تو سرچ هاییکردم گفتن موبایل با سیستم عامل اندروید بهترین کارایی داره درسته؟

در واقع گوشی میخام که بهترین و بالاترین کارایی از همه لحاظ داشته باشه

البته تعصب من فقط روی نوکیا یا اپل نیست هر گوشی به شرطی که کارایی خوب داشته من بخاطر رشتم که کامپیوتره ممکنه یکسری نرم افزار های مثل افیس یا بر قراری ارتباط صوتی یا تصویری از طریق شبکه و.... که الن حضور ذهن ندارم بخام از گوشی استفاده کنم در ضمن قابلیت ساپورتم خوب باشه مثلانوکیا ان 72 که من دارم دیگه بعد از یکسالی که خریدم اپدیت نشد و خیلی از فرمتها ر.و پشتیبانی نمی کنه از این چیزا دیگ

کارایی که ایشون از گوشی انتظار دارند در حدی نیست که بخوان 750 بدن به نکسوس! این هزینه اضافی هست! تمام امکانات که ایشون نیاز دارند در گوشی 300 تومنی LIVE هم هست.

شما نکسوز رو با لایو مقایسه می کنید؟

zeinabb
21-06-2012, 12:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir200812
21-06-2012, 12:53
شما نکسوز رو با لایو مقایسه می کنید؟

عزیز چون شما از نکسوس خوشتون میاد، قرار نیست مردم برن در حالی که نیاز ندارند 750 800 بدن نکسوس بخرن!
اگه گوشی 2 هسته ای و جدید میخوان،با حدود 600 میشه advance خرید! اگه گوشی معمولیتر میخوان که همه قابلیت های نرمافزاری بقیه رو داشته باشه با LIVE هم میشه همون کار ها رو کرد!(هیچ اختلاف نرم افزاری ندارند)

اگه ایشون میگفتند که برای دیدن فیلم میخوام، من 100% میگفتم NOTE بخر! ولی ایشون لازم ندارند!

درضمن اینم در نظر بگیرید که 750 800 بدید به نکسوس بعضی محدودیت ها هم داره! مثل اینکه مموری کارت نمیخوره! فکر کنم وقتی رام میزنی گوشی لاک میشه و کد انلاک باید تهیه کرد!و...

zeinabb
21-06-2012, 15:23
عزیز چون شما از نکسوس خوشتون میاد، قرار نیست مردم برن در حالی که نیاز ندارند 750 800 بدن نکسوس بخرن!
اگه گوشی 2 هسته ای و جدید میخوان،با حدود 600 میشه advance خرید! اگه گوشی معمولیتر میخوان که همه قابلیت های نرمافزاری بقیه رو داشته باشه با LIVE هم میشه همون کار ها رو کرد!(هیچ اختلاف نرم افزاری ندارند)

اگه ایشون میگفتند که برای دیدن فیلم میخوام، من 100% میگفتم NOTE بخر! ولی ایشون لازم ندارند!

درضمن اینم در نظر بگیرید که 750 800 بدید به نکسوس بعضی محدودیت ها هم داره! مثل اینکه مموری کارت نمیخوره! فکر کنم وقتی رام میزنی گوشی لاک میشه و کد انلاک باید تهیه کرد!و...

ار بابت نکاتی که اشاره کردین ممنون احساس میکنم دقیقا می دونید من دنبل چه گوشی هستم ای live ها هنگ منک نمی کنه که؟

zeinabb
21-06-2012, 15:51
درباره گوشی لایو سرچ کردم اکثرا از شارژ زود خالی کردنش و. صفحه نمایشش بیشتر وقتا نورش کم و زیاد میشه و....

pcsoft
21-06-2012, 16:10
درباره گوشی لایو سرچ کردم اکثرا از شارژ زود خالی کردنش و. صفحه نمایشش بیشتر وقتا نورش کم و زیاد میشه و....

سلام.
هر گوشی یه نقطه ضعف و قوتی داره. بستگی داره که معیار و ملاک شما چی باشه. مثلا من. امکانات و قیمت برام مهم بود. دوربین برام ارزشی نداشت. برای همین رفتم Galaxy Gio خریدم. پردازنده درسته ۸۰۰ مگاهرتز هست ولی جوابگوی تمام نیازهای نرم افزاری من دانشجو کامپیوتر هست. آندروید ۴ رو هم روش ریختم عالی شده.. قیمتش الان با گارانتی ۲۹۰ هست. امکاناتش رو ببینین در حد قیمتش خیلی هم خوبه.
البته شما چون بودجه تون بالاتر هست می تونین به گزینه های دیگه ای هم فکر کنید. مثل Ray. ولی اگر سادگی و زیبایی و امکانات و قیمت مناسب رو همه با هم می خواین گلکسی جیو در رنج قیمتش انتخاب خوبی هست.
پیج در سایت موبایل:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
52128

zeinabb
21-06-2012, 16:17
شما گفتین دانشجوی کامپیوتر هستین (با هم هم رشته ای هستیم) پس می دونید ما کامپیوتریا بخاطر کار و رشتمون چه گوشی میخایم دوربینش زیاد مهم نیست اصل معیار من که قبلا گفتم سرعت عالی در اجرای برنامه،ساپورت حداکثر پسوند فایل عکی ویدیو و نرم افزاری ،صفحه نمایش خیلی خوب و روشن، اکثر برنامه های کاربردی بالخص دیکشنری با تلفظ و امکانات جانبی ساپورت کنه این گوشی که معرفی کردین یا خودتون دارین این امکاناتو داره؟

pcsoft
21-06-2012, 16:25
شما گفتین دانشجوی کامپیوتر هستین (با هم هم رشته ای هستیم) پس می دونید ما کامپیوتریا بخاطر کار و رشتمون چه گوشی میخایم دوربینش زیاد مهم نیست اصل معیار من که قبلا گفتم سرعت عالی در اجرای برنامه،ساپورت حداکثر پسوند فایل عکی ویدیو و نرم افزاری ،صفحه نمایش خیلی خوب و روشن، اکثر برنامه های کاربردی بالخص دیکشنری با تلفظ و امکانات جانبی ساپورت کنه این گوشی که معرفی کردین یا خودتون دارین این امکاناتو داره؟

گوشی سیستم عامل آندروید ۲.۳ روشه(وقتی می خرید) اگر هم نسخه قبل تر باشه براحتی میشه آپدیت کرد. عکس هاش رو ببینین از لحاظ صفحه نمایش.
سیستم عامل آندروید چندین هزار برنامه رایگان داره. برای نمونه سری به سایت های دانلود برنامه آندروید بزنید. کافیه داخل گوگل بنویسین آندروید تا اینطور سایت ها رو ببینین. برنامه های دیکشنری هم برای این سیستم عامل وجود داره. یکم سرچ کنید پیدا می کنید. اندروید فروم فارسی هم داره که می تونید از گوگل با زدن فروم آندروید پیداش کنید. اونجا برای گوشی های اندرویدی برنامه های کاربردی و... معرفی شده + آموزش های در مورد آندروید.

zeinabb
21-06-2012, 17:46
کیفیت صدا گوشی چطوریه وقتی هندزفری میزاری صداش خوبه(مخصوصا تو محیط شلوغ و پر سر و صدا )گوشو اذیت نمیکنه ؟ ان 72 خودم وقتی هندزفری میزدم صداش حالت استریو نیود و وقتی مجبور بود تو محیط شلوغ صداشو زیاد کنم گوشم اذیت میکرد

zeinabb
21-06-2012, 18:10
کیفیت ضبط صداش چطوره خوبه تا چه زمانی صدا رو ضبط می کنه

pcsoft
21-06-2012, 19:11
کیفیت صدا گوشی چطوریه وقتی هندزفری میزاری صداش خوبه(مخصوصا تو محیط شلوغ و پر سر و صدا )گوشو اذیت نمیکنه ؟ ان 72 خودم وقتی هندزفری میزدم صداش حالت استریو نیود و وقتی مجبور بود تو محیط شلوغ صداشو زیاد کنم گوشم اذیت میکرد

کیفیت ضبط صداش چطوره خوبه تا چه زمانی صدا رو ضبط می کنه
من هندزفری زیاد استفاده نمی کنم. کامل تست نکردم تا حالا. کیفیت پخش صداش خوبه.
از یه گوشی ۲۹۰ تومنی نباید انتظار خیلی زیادی داشته باشین. من خودم ضبط کردم صدا زیاد جالب نیست. ولی در حد خودش خوبه.

zeinabb
21-06-2012, 19:25
اخه برای من مهم مثلا تو مسیر بخام به یکسری فایل صوتی(منظورم موسیقی نیست) گوش بدم میخام بدوم صداش در چه حدی با هندزفری استریو هستش وقتی الودگی صوتی اطرافت باشه کیفیت ولوم صداش تا چه حدی خیلی پروگری می دونم اما میشه ی تستی هر زمان که شد انجام بدین و نتیجشو بهم بگین؟:biggrin::happy:

8nights&7days
22-06-2012, 06:12
می تونید دست دوم:
galaxy note

h!tman
26-06-2012, 23:23
شما درج کردید که بهترین رو میخواید
خوب این با بودجتون مغایرت داره
به نظرم یکم هزینه بیشتر برای نکسس ارزش داره
کاربری معمولی شما در طول زمان با کشش آندروید در اجرای نرم افزار ها و بازی ها بسیار وسیع تر میشه و اگر پولش رو نیازی ندارید پس نکسس بگیرید

ولی بازم تاکید میکنم بهترین نیست! یکی از بهترین هاست

maziarzar
30-06-2012, 01:17
شما یه کار دیگه هم میتونید بکنید برید یه ایپاد تاچ بگیرید که درواقع همون ایفون هست که سیمکارت نمیخوره بعد با خرید یه دستگاه ونصب اون میتونید ازش استفاده کنید درست مثل ایفون این دستگاه برای تمام گوشی ها و ایپد ها وایفون هامیشه به کار برد
اسمش جی میت هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maziarzar
30-06-2012, 01:19
البته یه مشکل دیگه هم داره اونم دوربینشه که وی جی ای هست:5:

zeinabb
30-06-2012, 05:39
بالاخره خریدم جیو:دی