PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک برای ‌Babylon

yahya89dk
03-04-2005, 17:14
دوستان گرامي سلام.
من چند روز پيش تقاضاي كرك يا سريال براي Babylon كردم كه ناردين عزيز سريال گذاشته بودند اما متاسفانه فرداش موقعي كه كامپيوتر را روشن كردم يه پيغامي اومد كه سريالتون باطل شده و نسخش آزمايشي شد.دوباره ديروز يه سريال ديگه پيدا كردم و گذاشتم كه متاسفانه امروز دوباره اين مشكل پيش اومد.اگه يكي از دوستان محبتي بكنه كه كرك يا سريال داپمي براي اين برنامه بده خيلي ازش ممنون مي شم.

با تشكر

Mohammad
03-04-2005, 17:23
به این یه نگاهی کن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yahya89dk
03-04-2005, 23:47
اينا ديدم اما فايده اي نداره

Mohammad
04-04-2005, 00:16
جواب نمیده؟
ورژن شما فرق میکنه؟

Mehdi_Best
04-04-2005, 09:26
يحيي جان من در همين مورد يه تاپيك درست كرده بودم كه اگه به اونجا مراجعه كني مشكلت حل مي شه چون من هم دقيقا همين مشكل رو داشتم اما الان مشكلم حل شده. يك فايل reg هست كه اول بيبي لون رو مي بندي و بعد كه بستي (البته بهتره كه آنيستال كني) اين فايل رو اجرا مي كني بعد با يك فايل كه پسوندش bof هست بيبيلون رو رجيستر مي كني . البته بهتره كه دسترسي بيبيلون به اينترنت رو با زون آلارم يا هر طور ديگه اي كه مي توني بگيري. اينطوري مي توني 100 درصد مطمئن باشي كه هيچ مشكلي نخواهي داشت. من با اين كار حتي بيبيلوني كه ديكشنري گنجينه آكسفورد رو داره رو رجيستر كردم و دارم استفاده مي كنم

Mehdi_Best
04-04-2005, 09:35
اين همون فايل reg هست كه بايد اجرا كني

اين هم فايلي كه باش مي توني رجيستر كني
بعد از اجراي اون فايل اولي مي توني با اين شماره سريال هم رجيستر كني
Name:emporu Serial: 3XQFFG5YUAKACJYR2S8J6KFMUD0PKMY4

nardin
04-04-2005, 10:37
وقتي ايترنت نيستي سريالو وارد كن تريال شد دوباره تكراركن معمولا هر موقع كه دستگاه روشن ميشه پرو تبديل به تريال ميشه .
User: emporu
S/N: 3XQFFG5YUAKACJYR2S8J6KFMUD0PKMY4

Mehdi_Best
04-04-2005, 13:30
همونطور كه در بالا گفتم من الان دارم بدون مشكل با همون روشي كه گفتم از بيبيلون استفاده مي كنم و به اينترنت هم وصلم. فقط بهتره كه نزاري بيبيلون به سايتش وصل شه.

Mehdi_Best
04-04-2005, 13:31
البته من قبلا از وصل شدن بيبيلون به سايتش جلوگيري نمي كردم و حتي آپديت هاش رو هم مي گرفتم از همين طريق اما از اون چند روز پيش كه مشكل برام پيش اومد در مورد بيبيلون ديگه نمي زارم به سايتش وصل شه.

yahya89dk
04-04-2005, 17:46
آقا mehdi خيلي ممنونم.فقط مي تونيد بي زحمت توضيح بديد چه جوري مي شه دسترسيش به سايتش را قطع كرد.

خيلي ممنون از كمكتون :lol:

Mehdi_Best
05-04-2005, 07:00
يحيي جان اگه زون آلارم داشته باشي كه خيلي راحت وقتي مي گه بيبيلون مي خواد به اينترنت وصل شه اونجا اجازه نمي دي بش.
اگه زون آلارم هم نداري كه تو قسمت منو بيبيلون مي ري و اونجا تو configuration مي ري و در قسمت connection تيك آنلاين آپديت رو بر مي داري و در بالاي همون هم يك آدرس ------ سركاري مي دي كه نتونه از اون طريق وصل بشه. من كه اين كارو كردم و الان مشكلي ندارم. اگه دوستان ديگه راه ديگه اي مي دونن بگن.

yahya89dk
13-04-2005, 22:17
آقا مهدي عزيز سلام.دوباره معذرت مي خوام كه مزاحم مي شم.اما مي خواستم برسم اگه دسترسي بابيلون به سايتش را قطع كنم و نزارم Update كنه كه تبديل ارزها را نمي تونم استفاده كنم.بي زحمت اگه راه حلي براي اين موضوع داريد كمك كنيد.
ممنون

yahya89dk
15-04-2005, 21:55
آقا مهدي هستيد؟؟؟؟ :wink: :?:

Mehdi_Best
16-04-2005, 08:33
يحيي جان سلام
من نديده بودم اين پستت رو. ببخشيد.
من فعلا راهي نتونستم پيدا كنم. چون وقتي كه دسترسي به سايتش رو اجازه مي دي از رجيستر در مي آد و مي گه بايد خريداري بشه. اگه راهي تونستم پيدا كنم حتما مي گم.

nardin
16-04-2005, 13:11
اين فايل بهتره ( مدت بيشتري دوام مياره ) :

yahya89dk
16-04-2005, 13:57
آقا من همه ي اون كارايي را كه گفته بوديد انجام دادم اما بازم وقتي به اينترنت وصل مي شيد Trial مي شه.حتي موقعي كه پراكسي براي وصل به اينترنت براش بزارم و آپديتهاش را هم قطع كنم.مثل اين كه راهي براش وجود نداره.

Mehdi_Best
16-04-2005, 17:28
اين فايل بهتره ( مدت بيشتري دوام داره ) :

ناردين جان ببخشيد كه اين نكته را متذكر مي شم. بالاخره شما خودت آخر كرك و سريال هستي اما براي اينكه دوستان به اشتباه نيفتن لازمه بگم كه اين فايل كه آقا ناردين مي گن كرك نمي كنه. بلكه باعث مي شه كه بيبيلون كركي كه بعد از اين فايل استفاده مي كنيد رو قبول كنه!
يه بار ديگه مراحل استفاده از فايل بالا و همچنين فايل كرك رو توضيح مي دم به همراه لينك هر 2 فايل:
شما اول اينو دانلود كن:

بعد يا برنامه بيبيلون رو ببند يا كلا آنيستال كن. (اگه آنيستال كني بهتره)
وقتي اين كارو كردي اين فايل رو كه دانلود كردي رو اجرا كن.
بعد از اين كار دوباره بيبيلون رو اجرا كن يا اگه آنيستالش كردي دوباره نصبش كن
بعد از نصب با اين فايل كه الان لينكشو مي دم يا با اين شماره سريال كه مي نويسم رجيسترش كن.

شماره سريال:
Name:emporu
Serial: 3XQFFG5YUAKACJYR2S8J6KFMUD0PKMY4

Mehdi_Best
16-04-2005, 17:29
آقا من همه ي اون كارايي را كه گفته بوديد انجام دادم اما بازم وقتي به اينترنت وصل مي شيد Trial مي شه.حتي موقعي كه پراكسي براي وصل به اينترنت براش بزارم و آپديتهاش را هم قطع كنم.مثل اين كه راهي براش وجود نداره.

يحيي جان اگه نتونستي از دسترسي بيبيلون به اينترنت جلوگيري كني با فايروال زون آلارم اين كارو بكن. من خودم به وسيله زون آلارم اين كارو كردم و الان به راحتي دارم از بيبيلون رجيستر شده استفاده مي كنم.

nardin
17-04-2005, 04:36

Mehdi_Best
17-04-2005, 07:12
ناردين جان سلام
منظورت از گذاشتن اين لينك ها چيه؟ من كه متوجه نشدم. چيز خاصي رو مي خواستي بگي يا براي اطلاع بچه هاست؟ آخه چيز جديدي توش نبود.

nardin
17-04-2005, 07:27
سلام
اينا رو گذاشتم و چند تا قبلي رو بستم چون تاپيك ها و پستاي تكراري ..و ..خود من هم گيج شدم چه برسه به اوني كه تازه مياد!
اگه نظر دوستان چيز ديگه اس بگين تا به شكلي كه باب ميل همه است در بيارم من نظرم اينه ولي تابع نظر اكثريت هستم . :)

Mehdi_Best
17-04-2005, 09:01
ناردين جان فكر نمي كنم نظر بقيه هم غير از اين باشه. آخه من خودم هر روز مي ديدم كه يه تاپيك در مورد بيبيلون باز شده. من خودم در چند تاپيك مختلف يك مطلب رو چند بار تكرار مي كردم كه اين كارو بكنيد. در حالي كه اگه دوستان يه جستجوي ناقابل مي كردن مي ديدن كه در اين مورد چند تاپيك هست. به هرحال بهترين كار ممكن رو انجام دادي.

nardin
17-04-2005, 09:50
ممنون منتظر نظر بقيه دوستان مي مونيم .