PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری برای فلش symbian anna CFW 7.5v روی x6 با rm-599

Altairezio
18-06-2012, 21:41
دوستان اگه میشه مو به مو با تصویر یا فیلم آموزش بدید من چه طور symbian anna CFW 7.5v رو رو x6 با rm-599 فلش کنم.:7:
(من یه آماتورم و هیچی از دنیایه موبایل نمیفهمم)دوستان یه جوری توضیح بدید که من بفهمم هیچ مشکلی برا گوشیم پیش نیاد.
متشکر
:11::40::11:

Altairezio
19-06-2012, 13:30
دوستان اگه میشه مو به مو با تصویر یا فیلم آموزش بدید من چه طور symbian anna CFW 7.5v رو رو x6 با rm-599 فلش کنم.:7:
(من یه آماتورم و هیچی از دنیایه موبایل نمیفهمم)دوستان یه جوری توضیح بدید که من بفهمم هیچ مشکلی برا گوشیم پیش نیاد.
متشکر
:11::40::11:

دوستان کمک فوریییییییییییییییییییییی ییییییی

aydin_eb7777
19-06-2012, 17:03
دوستان کمک فوریییییییییییییییییییییی ییییییی
دوست عزیز شما بجای اینکه هر روز پست بدین و کمک بخواین بهتر نیست یکی از آموزشهای جف یا فینیکس که در انجمن موجوده رو مطالعه کنی؟
می تونی از آموزش فینیکس به صورت جامهع توسط محمد عزیز آماده شده استفاده کنی
آموزش جامع نرم افزار فلشر قدرتمند ا Phoenix ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم یک فیلم که گوشی N8 فلش شده و شما با تماشای این فیلم می تونی گوشی خودت رو فلش کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشی

Altairezio
21-06-2012, 16:09
دوست عزیز شما بجای اینکه هر روز پست بدین و کمک بخواین بهتر نیست یکی از آموزشهای جف یا فینیکس که در انجمن موجوده رو مطالعه کنی؟
می تونی از آموزش فینیکس به صورت جامهع توسط محمد عزیز آماده شده استفاده کنی
آموزش جامع نرم افزار فلشر قدرتمند ا Phoenix ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم یک فیلم که گوشی N8 فلش شده و شما با تماشای این فیلم می تونی گوشی خودت رو فلش کنی

موفق باشی

آقا آیدین من وقتی دکمه ی options رو میزنم این ارورو میده حالا چی کار کنم؟:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aydin_eb7777
21-06-2012, 18:19
دوست عزیز من تا بحال با این فریمور فلش نزدم
این فایل فکر کنم مخصوص زیان فریمور باشه
اما چرا روی این فایل کوک انجام شده!
پیغامی که میده مربوط به هماهنگ نبودن فایل با RM559_0578309_40.0.002_001_signature.bin هستش
احتمالا باید به صورت دستی فایلها رو اضافه کنی
به نظر من این کار رو انجام بده
طبق فیلمی که گذاشتم اول فریمور اصلی گوشیت رو داخل فولدر Products قرار بده و همه کارهای فینیکس رو انجام بده
زمانی که Options رو میزنی و صفحه مورد نظر باز شده دونه دونه فایلهایی که داخل لیست هست رو انتخاب کن و Edit رو بزن و روی دکمه ... کلیک کن و فایل کوک شده هم اسم فایل اصلی رو آدرس دهی کن
وقتی همه فایلها از جمله همون فایلی که خطا داده شده رو جابجا کردی فلش رو انجام بده
فیلم رو از لینک زیر دانلود کن
امیدوارم که با این روش مشکلت حل بشه
چون دیگه کمکی از دست من بر نمیاد

موفق باشی

Altairezio
22-06-2012, 07:28
آقا آیدین یه دونه ام به این 2 تا سوال جواب بدی من دیگه مشکلی ندارم!
1-منوقتی طبق فیلم دستی فریمور ها رو جا گذاری میکنم یه فایل به نام RM-559_40.0.002_C01_prd.rofs3.fpsx ندارم تو فریمور های کوک شدم که اونو با مال خودم عوض کنم(replace کنم)
2- من وقتی میخوام فونیکسو اجرا کنم لازم نیست که گوشی به کامپیوتر وصل باشه؟
فقط وقتی اون ارورو داد من وصل کنم دیگه؟
3-بعد از فلش دفتر تلفنم پاک نشه؟

aydin_eb7777
22-06-2012, 08:08
آقا آیدین یه دونه ام به این 2 تا سوال جواب بدی من دیگه مشکلی ندارم!
1-منوقتی طبق فیلم دستی فریمور ها رو جا گذاری میکنم یه فایل به نام RM-559_40.0.002_C01_prd.rofs3.fpsx ندارم تو فریمور های کوک شدم که اونو با مال خودم عوض کنم(replace کنم)
2- من وقتی میخوام فونیکسو اجرا کنم لازم نیست که گوشی به کامپیوتر وصل باشه؟
فقط وقتی اون ارورو داد من وصل کنم دیگه؟
3-بعد از فلش دفتر تلفنم پاک نشه؟
1- اون فایلی که وجود نداره رو نمیخواد جایگزین کنی و توسط دکمه Delete در فینیکس حذفش کن
2- خیر! چون در حالت خاموش فلش می کنی و نیاز نیست گوشی به کامپیوتر وصل باشه
3- بعد از فلش 100% دفتر تلفنت پاک می شه و قیل از فلش حتما توسط نوکیا سوئیت از دفتر تلفنت بکاپ تهیه کن!
پیغام خصوصی رو هم مطالعه کن

Altairezio
22-06-2012, 09:59
آقا آیدین یه مشکل دیگه پیش اومد!:41:(آی بد شانسم من)
من همه کارا رو کردم ولی وقتی refurbish رو زدم دیدم یه پیغام داد که 6 مرحله داشت!
که میگفت 1-گوشی رو در بیار 2-باطریشو در بیار 3-گوشی رو وصل کن 4- باطری رو جا بنداز 5-پاور گوشیت رو 8 ثانیه نگه دار بعد گفت ok رو بزن
منم گوشی رو همون طوری که شما تو فیلم آموزش داده بودید وصل کردم ولی هیچ علامت مبنی بر این که مموری کارت به کامپیوتر وصل شده نداد!
خوب حالا من چی کارکنم؟(تو مرحله ی آخرم:37:) یه دونه ام بگو که من دکمه ی پاور رو چند ثانیه نگه دارم!؟
شما خیلی خوب آموزش میدید ممنون:40:

aydin_eb7777
22-06-2012, 16:24
آقا آیدین یه مشکل دیگه پیش اومد!:41:(آی بد شانسم من)
من همه کارا رو کردم ولی وقتی refurbish رو زدم دیدم یه پیغام داد که 6 مرحله داشت!
که میگفت 1-گوشی رو در بیار 2-باطریشو در بیار 3-گوشی رو وصل کن 4- باطری رو جا بنداز 5-پاور گوشیت رو 8 ثانیه نگه دار بعد گفت ok رو بزن
منم گوشی رو همون طوری که شما تو فیلم آموزش داده بودید وصل کردم ولی هیچ علامت مبنی بر این که مموری کارت به کامپیوتر وصل شده نداد!
خوب حالا من چی کارکنم؟(تو مرحله ی آخرم:37:) یه دونه ام بگو که من دکمه ی پاور رو چند ثانیه نگه دارم!؟
شما خیلی خوب آموزش میدید ممنون:40:

دوست عزیز این پیغام زمانی رخ می ده که فینیکس نتونه به خوبی گوشی رو شناسایی کنه و ارتباط برقرار کنه!
معمولا این پیغام با نصب آخرین درایور گوشی که همراه با نوکیا سوئیت هست برطرف میشه
و در بعضی موارد نصب آخرین ورژن کرک شده فینیکس دوای درد این پیغامه
در کل من هر چیزی که به ذهنم می رسید رو به شما گفتم
دیگه فکر نمی کنم بتونم بیشتر راهنمایی کنم
آموزش محمد عزیز از همه آموزشها بهتر بوده و شما با خوندن آموزش ایشون می تونستی فلش کنی
امیدوارم مشکلت حل بشه
اگر نشد از فرومهای دیگه برای حل مشکلت استفاده کن، شاید اونها بهتر بتونن راهنماییت کنن
موفق باشی

DJ.Mamal
20-07-2012, 01:39
سلام بچه ها...شرمنده یه مدت اینترنت نداشتم
آقای محترم والا دیگه نمیدونم چجوری به شما بگم فایل کوک شده رو باید کالیبره کنی تا این ارور رو نده تو فینیکس...
دوست عزیز تاپیک فینیکس رو مطالعه کنی صد در صد جواب میگیری
چون حودم تست کردم

Altairezio
20-07-2012, 12:43
سلام بچه ها...شرمنده یه مدت اینترنت نداشتم
آقای محترم والا دیگه نمیدونم چجوری به شما بگم فایل کوک شده رو باید کالیبره کنی تا این ارور رو نده تو فینیکس...
دوست عزیز تاپیک فینیکس رو مطالعه کنی صد در صد جواب میگیری
چون حودم تست کردم

دوست عزیز من ،من مگه مرض دارم الکی پست بدم!
آقا من کالیبره کردم!
بعد اومدم طبق اون فیلمایه بالا بزنم که دیدیم اون پیامو داد و اونم کاملا" با اونی که تو فیلم آریا جان بود فرق داشت منم ترسیدم کاری بکنم!

DJ.Mamal
20-07-2012, 18:50
دوست عزیز من ،من مگه مرض دارم الکی پست بدم!
آقا من کالیبره کردم!
بعد اومدم طبق اون فیلمایه بالا بزنم که دیدیم اون پیامو داد و اونم کاملا" با اونی که تو فیلم آریا جان بود فرق داشت منم ترسیدم کاری بکنم!
دور از جون..کالیبره کردی بعدش طبق روش فایل اورجینال زدی؟:9:
فایل کوک شده کالیبره رو اشتباه جا گذاری کردی حتما که ارور داده
بعد از اینکه فایل درست کالیبره بشه فایل کوک شده با پسوند back up میمونه و اونیکی رو با بقیه فلش میکنی

Altairezio
20-07-2012, 21:23
دور از جون..کالیبره کردی بعدش طبق روش فایل اورجینال زدی؟:9:
فایل کوک شده کالیبره رو اشتباه جا گذاری کردی حتما که ارور داده
بعد از اینکه فایل درست کالیبره بشه فایل کوک شده با پسوند back up میمونه و اونیکی رو با بقیه فلش میکنی

شما تاپیکو از اول خوندی؟
من طبق دستورات شما تو تاپیک کالیبره و آموزش فونیکس جلو رفتم! نشد و یه ارور داد که اونم تو صفحه ی قبل هست!
بعد آیدین جون یه فیلم برام گذاشت که طبق اون جلو رفتم ولی یه پیام دیگه داد که محتوایه اونم تو صفحه ی قبل هست!

DJ.Mamal
22-07-2012, 10:21
شما تاپیکو از اول خوندی؟
من طبق دستورات شما تو تاپیک کالیبره و آموزش فونیکس جلو رفتم! نشد و یه ارور داد که اونم تو صفحه ی قبل هست!
بعد آیدین جون یه فیلم برام گذاشت که طبق اون جلو رفتم ولی یه پیام دیگه داد که محتوایه اونم تو صفحه ی قبل هست!

نخونده باشم مرض دارم الکی پست بدم؟!!:31:
رفیق اون فایل مشکل داره که تو فینیکس لود نمیشه...من که نمیدونم چیکار میکنی ولی این ارور واسه همون فایلیه که باید کالیبره بشه..حالا شما که اوستایی خودت چک کن ببین مشکل از کجاس
من شرمندم نمیتونم کمکی کنم
البته این احتمال هم هست که فایلی که دانلود کردی خراب باشه
:11:

Altairezio
22-07-2012, 13:09
نخونده باشم مرض دارم الکی پست بدم؟!!:31:
رفیق اون فایل مشکل داره که تو فینیکس لود نمیشه...من که نمیدونم چیکار میکنی ولی این ارور واسه همون فایلیه که باید کالیبره بشه..حالا شما که اوستایی خودت چک کن ببین مشکل از کجاس
من شرمندم نمیتونم کمکی کنم
البته این احتمال هم هست که فایلی که دانلود کردی خراب باشه
:11:
دوست عزیز ببخشید واقعا" محمد آقا من به شما و دوستان کلوپ موبایل خیلی زحمت دادم!
من فابلارو از همون جایی که شما دادی دانلود کردم!
حالا اینم مشکل خودته!
من که اوستا نیستم!:31:!ولی طبق تاپیک و گفته ها پیش رفتم!
شاید گفته هایه شما مشکل داره!؟:31:
دستت درد نکنه ولی اگه بخوای گذارش قدم به قدم و تصویری از عکسارو برات بدم؟

DJ.Mamal
25-07-2012, 17:05
دوست عزیز ببخشید واقعا" محمد آقا من به شما و دوستان کلوپ موبایل خیلی زحمت دادم!
من فابلارو از همون جایی که شما دادی دانلود کردم!
حالا اینم مشکل خودته!
من که اوستا نیستم!:31:!ولی طبق تاپیک و گفته ها پیش رفتم!
شاید گفته هایه شما مشکل داره!؟:31:
دستت درد نکنه ولی اگه بخوای گذارش قدم به قدم و تصویری از عکسارو برات بدم؟

فکر خوبیه...از کارات عکس بذار...فقط کوچیکش کن فعلا اینترنتم ذغالیه

Altairezio
07-08-2012, 03:07
فکر خوبیه...از کارات عکس بذار...فقط کوچیکش کن فعلا اینترنتم ذغالیه

محمد جان ببخش طول کشید سزم خیلی شلوغ بود!:31:
این یه فابل pdf هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از تمام عکس ها مرحله به مرحله!