PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال تصویر

mehmandar1
17-06-2012, 20:48
با سلام
دوستان برای انتقال تصویر چیکار باید بکنم؟ میخوام تصاویر دوربینهای فروشگاه رو توی خونه ببنیم. لطفا راهنماییم کنید.
ممنونم

adrenaline
18-06-2012, 07:22
برای اینکار باید دستگاه DVR که استفاده میکنید امکان انتقال تصاویر از طریق اینترنت رو داشته باشه. یه Static IP از ISP میگیرید و تنظیمات لازم مثل پورت و موارد امنیتی رو انجام میدید. از این به بعد از طریق همون آی پی و پورت میتونید کنترل کاملی روی دوربینها داشته باشید.

mehmandar1
18-06-2012, 13:49
من ip static دارم فقط نمیدونم چطور باید تنظیمش کنم. در ضمن DVR من قابلیت انتقال تصویر رو هم داره.

adrenaline
18-06-2012, 18:43
DVR رو به روتر وصل کنید و از طریق منوی دستگاه (که برای هر برندی متفاوت هست) internal ip و gateway و port number رو وارد کنید. دقت کنید internal ip باید تو رنج ولید روتر باشه (بعنوان مثال 192.168.1.12). بعد ببینید DVR از چه پورتی استفاده میکنه که معمولا تو دفترچه راهنما یا نرم افزاری که همراهش هست مشخص شده.

در تنظیمات روتر، پورت دستگاه رو روی internal ip که مشخص کردید forward کنید و TCP Only رو انتخاب کنید. از این به بعد هر زمان شما توی مرورگرتون استاتیک آی پی و پورت مشخص شده رو وارد کنید، روتر اون رو به DVR منتقل میکنه و با وارد کردن یوزرنیم و پسورد دستگاه، میتونید دوربین ها رو کنترل کنید.

afshin113
21-06-2014, 09:30
مدتیه که میخوام از طریق شبکه محلی محل کارم بعنوان یوزر به دوربینهای مدار بسته وصل بشم
ظاهرا باید ای پی dvr رو (که بهش دسترسی ندارم)
در تنظیمات مودم adsl که قابل دسترسه وارد کنم
ازوجود پورت و آیپی استاتیک هم خبر ندارم.بعضی از یوزرها از طرف ادمین دسترسی به دوربینا دارند.اگه آیپی دوربین رو نداشته باشم چطور گیرش بیارم.میشه با وارد کردن آیپی اون یوزرهای مجاز به natروتر به مانیتور یوزرها وصل بشم
لطفا راهنمایی کنید
دوربینا سامسونگ اند
ممنون
افشین