PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست کامپوننت Asp.net از برنامه نویسان وب

hamid_xp
13-07-2006, 17:01
سلام. و خسته نباشید.
------------------------------
من یه سری کامپوننت asp.net احتیاج دارم . از دوستان عزیزی که لطف کنند این کامپوننتها رو معرفی کنند و یا بزرگواری کنند و لینک دانلود رو بذارند بسیار ممنون می شم .
اولویت این کامپوننتها با دیتا گرید و چت رومه .
پیشاپیش از دوستانی که محبت میکنند و مشکل من و امثال من رو حل می کنند کمال تشکر رو دارم. :cool:

hamid_xp
14-07-2006, 12:02
سلام.
------------ :blush:
من یه سری کامپوننت asp.net احتیاج دارم . از دوستان عزیزی که لطف کنند این کامپوننتها رو معرفی کنند و یا بزرگواری کنند و لینک دانلود رو بذارند بسیار ممنون می شم .
پیشاپیش از دوستانی که محبت میکنند و مشکل من و امثال من رو حل می کنند کمال تشکر رو دارم.

atahaghighi_CIW
14-07-2006, 12:58
سلام. و خسته نباشید.
------------------------------
پیشاپیش از دوستانی که محبت میکنند و مشکل من و امثال من رو حل می کنند کمال تشکر رو دارم. :cool:

ميتوني به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سر بزني و از اونجا هرچيزي كه ميخواي برداري.
البته در مورد ساير زبانها هم مطالب داره

hamid_xp
15-07-2006, 17:09
ممنون دوست عزیز ولی هنوز هم به اینها احتیاج دارم . ممکنه لینکهای بیشتری بذاری؟
-------------------
با تشکر

aminkarami
15-07-2006, 21:56
سلام من یه زمانی دنباله این چیزه خیلی گشتم ولی به نظر من بهترین سایتی که بسته ای از grid ها و کد های آماده داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است.
مرسی

atahaghighi_CIW
17-07-2006, 13:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينجا هم ميتوني سر بزني

hamid_xp
17-07-2006, 14:29
ممنون از توجه شما دوستان عزیز. سایتهای خوبی معرفی کردید . اگر لطف کنید چند تا لینک درست و حسابی برای دانلود از رپید شیر و ... هم بذارید ممنونتون می شم . البته اگر زحمتی نیست .
------------------------------------------------------------------------
با تشکر

meh_ak
02-11-2006, 09:09
چطور می شود یک پنجره موقت را در asp.net نمايش داد