PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : European Bus Simulator 2012

kiar
14-06-2012, 21:39
به نام خدا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرکت astragon باز هم شاهکاری دیگر اینبار با موضوع شبیه سازی اتوبوس را تهیه کرده است. Bus Simulator 2012 شما را شگفت زده خواهد کرد. تا کنون هیچ شبیه سازی اتوبوسی تا این اندازه واقع گرایانه و زیبا طراحی نشده است. در این بازی شما به جای راننده اتوبوس قرار خواهید گرفت و کنترل این اتوبوس که با طراحی دقیق و جزئیات فراوان ساخته شده است را در دست می گیرید. در این بازی امکانات مختلفی را پیدا خواهید کرد که باید در هر مرحله از آنها استفاده کنید. هر جزئیات تکنیکی اتوبوس شما از روی واقعیت بازسازی شده است. با تغییر حالت Air-Conditiner وقتی که شیشه جلوی شما بخار گرفته است می توانید دید خود راباز کنید. همیشه باید حواستان به سرعت اتوبوس باشد و همینطور باید بر طبق زمان بندی عمل کنید. حتی وقتی ماموریت های زیبادی دارید باید همیشه سر وقت به کارهایتان برسید. شما می توانید با استفاده از سیستم دیجیتال اتوبوس خود وضعیت دمای موتور و میزان سوخت باقی ماند و مایع خنک کننده و همینطور میزان روغن آن را چک کنید. مدیریت مسیر و اهداف شما بین 450 ایستگاه اتوبوس کار ساده ای نیست ! هوش مصنوعی و واقع گرایانه مسافران و دیگر وسایل نقلیه شما را شگفت زده می کند. شما باید سریع تصمیم بگیرید و عمل کنید. دنیای بازی کاملا باز و 3 بعدی طراحی شده و جزئیات فراوانی برای کشف وجود دارد. شما دقیقا مانند دنیای واقعی باید زمان بندی و قوانین راهنمایی رانندگی را رعایت کنید.

امکانات :
- مدل های با جزئیات فراوان اتوبوس به همراه تکنولوژی فیزیک واقع گرایانه
- مسیرهای دسته بندی شده
- سیستم دریافت جایزه
- دنیای عظیم 3 بعدی و آزاد
- انواع مختلف مسافر و مسیله نقلیه با هوش مصنوعی بالا
- نمایش وافع گرایانه زندگی راننده اتوبوس
- مراحل اضافی در صورت درخواست شما

حداقل سیستم مورد نیاز :

Windows XP (SP3)/ Vista/7
Dual-Core-Prozessor mit 2,6 GHz
Geforce 9800 GT
mind. 2 GB RAM
DirectX 9.0c

سیستم پیشنهادی :

Windows Vista/7 mit 64 Bit
Quad-Core-Prozessor mit 3 GHz
4 GB Ram
Grafikarte: min. GTX 560Ti

لینکهای دانلود بازی :

دانلود به صورت پارتهای 1 گیگابایتی

لینک مستقیم پی سی دی :

Part 1
Part 2
Part 3
Part 4
Part 5
Part 6

Update 1.2.3

پسورد فایلها : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش نصب :
1. پس از دانلود تمامی بخش ها, بخش اول را با برنامه Winrar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استخراج نمایید.
2. فایل های ISO را با برنامه Daemon Tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باز کنید و بازی را نصب نمایید.
3. آپدیت را نیز دانلود و نصب کنید و محتویات آنرا به مسیر اصلی بازی کپی کنید.

منبع مطالب : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kiar
15-06-2012, 09:21
سلام
من خودم این بازیو نصب نکردم ولی میگن این بازی برای اجرا شدن به گرافیک و CPU بالا احتیاج داره از دوستان عزیز اگه کسی بازیو داره بگه این حرف درسته یا نه ؟؟؟
با تشکر ...:31:

ess_1362
18-06-2012, 19:36
دانلودش کردم ولی بازی ایراد داره و نصب نمیشه

kiar
19-06-2012, 13:10
از دوستان دیگه اگه کسی بازیو دانلود کرد و نصب نشد اطلاع بده چون سرعت اینترنتم خیلی کمه نمیخوام الکی وقت تلف کنم ...:44:

amin.t_71
21-06-2012, 10:55
من دانلود کردم و براحتی اجرا شد

kiar
21-06-2012, 12:05
من دانلود کردم و براحتی اجرا شد
شما مشخصات سیستمتون چیه ؟؟ چون من شک دارم که این بازی تو سیستمم اجرا بشه اینم مشخصات :

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800
2.00 GB
NVIDIA GeForce GT 220

نظر شما چیه ؟؟؟؟

amin.t_71
21-06-2012, 12:52
شما مشخصات سیستمتون چیه ؟؟ چون من شک دارم که این بازی تو سیستمم اجرا بشه اینم مشخصات :

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800
2.00 GB
NVIDIA GeForce GT 220

نظر شما چیه ؟؟؟؟

بازیه سنگینی نیست
من با این سیستم بازی کردم
CPU 5200 X2
RAM 3 GB
VGA HD 5570

malavan.ehsan
22-06-2012, 11:47
سلام
دوستان من این بازی رو دانلود کردم اجراء هم شد فقط طریقه شروع به کارشو بلد نیستم میرم داخل بازی سوار وانت میشم ولی حرکت نمیکنه اگه دوستان اطلاع دارن بگند ممنون میشم

Dav0od
22-06-2012, 12:15
سلام
دوستان من این بازی رو دانلود کردم اجراء هم شد فقط طریقه شروع به کارشو بلد نیستم میرم داخل بازی سوار وانت میشم ولی حرکت نمیکنه اگه دوستان اطلاع دارن بگند ممنون میشم

حتما اشتباها رو صندلی شاگرد نشستی ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

malavan.ehsan
22-06-2012, 17:21
حتما اشتباها رو صندلی شاگرد نشستی ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا من وقتی جلوم فرمونه میشه سمت شاگرد؟!؟!
شما این بازی رو اجراء کردید؟!؟

pouyahz
22-06-2012, 17:25
سلام
اصولا بازی های شبیه ساز سیستم بالایی میخواد تا با بهترین فریم اجرا بشه.

amin.t_71
23-06-2012, 01:03
آقا من وقتی جلوم فرمونه میشه سمت شاگرد؟!؟!
شما این بازی رو اجراء کردید؟!؟
وقتی بازی شروع میشه تو پارکینگی یه یوزر و پس مخصوص راننده میده بعد میری سوار اتوبوس میشی (با دکمه C ) بعدش کد رو وارد میکنی و ...

kiar
26-07-2012, 13:57
سلام
این اواخر وقتی بازیو اجرا میکنم بعضی وقتا ماشینهای دیگه ناپدید میشن دوباره بعد حدود 2 تا 5 ثانیه دیگه دوباره ظاهر میشن!! علت این مشکل چی میتونه باشه ؟

amin13720
25-08-2012, 10:23
من این بازی رو دانلود کردم ولی هیچ جور نتونستم اجراش کنم
ارور میده

orochi
25-08-2012, 11:44
دوستان عزیز کمک کنید من بازیو دانلود کردم ولی ارور میده.
حیف ترافیکم که از دست رفت کمک سریع.

Milad4171
02-09-2012, 21:53
من بازی نکردم ولی خیلی دنبالش هستم. کلی ویدیو و عکس و کلیپ ازش دیدم که خیلی خوشم اومد ولی نه لینک سالمی پیدا کردم نه جایی رو میشناسم بتونم بخرم بدونم دردسر. اگه واسه ایکس باکس هم بشه گیر آورد خیلی خوب میشه!!!!

GhesseyeAmir
20-12-2012, 15:28
بچه ها واسه منم ارور میداد.ارور:

The application has failed to start because the side by side configuration is incorrect please see the application event log or use the command line sxstrace.exe tool for more detail

شما اینا رو نصب کنین

Microsoft Visual C ++2008

Directx

درایور گرافیکم اگه آپدیت باشه چه بهتر.
:n19:

GhesseyeAmir
20-12-2012, 18:58
اونایی که نصبیدن و اجرا شده آیا با بالا بردن سطح گرافیک بازم گرافیک بازی پایینه؟
حجمش 4یا5 برابر SCANIA Truck Driving Simulator بود.انتظار نداشتم گرافیکش پایین باشه.واسه شما هم پایینه یا مشکل از چیز دیگست؟

amirjon1
29-01-2013, 18:55
اقا یه نفر یه راه حل بده من هیچ جور نتونستم این بازی رو اجرا کنم
کمکم کنیددددد:19: :19: :19: :19: :19:

کسی نبود؟؟؟؟؟؟

amirjon1
29-01-2013, 21:49
کسی نبود؟؟؟؟؟

stronghold 3
09-02-2013, 13:25
یک سوال: این نسخه فقط تو یک شهر خاص میچرخه یا میشه مسافر به جای دیگر برد؟ باتشکر

expert2013
16-02-2013, 17:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]موقع اجرا این پیغام ها رو میده مشکل چیه
آخه هم درایور ها به روزه هم سی پی یو 5 هسته ای هستش گرافیک 2 رم 4
مشکل واسه چیه هر نرم افزاری که به گیم هم مربوط باشه نصب کردم درست نشد

expert2013
16-02-2013, 20:22
کسی نمیدونه مشکل از کجاست آیا این بازی کرک داره؟

Artam01
26-02-2013, 16:44
من این بازیو از جای دیگه دانلود کردم ولی زبانش آلمانیه فکر کنم، کسی راه حلی داره که بشه اینو انگلیسی کرد؟