PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجربیات خواستگاری

oveisi2005
11-06-2012, 16:58
سلام
این تاپیک رو ایجاد کردم تا بچه های سایت تجربیاتی که داشتند رو بگن
مثلا مردها چند جا خواستگاری رفتن تا ازدواج کردن
یا مثلا زنها چند نفر خواستگاریشون کردن تا به زوجشون رسیدن
چرا دختر خانم قبول نکردن یا اقا پسر چرا قبول نکردن
ایا دلیل قبول نشدنشون رو متوجه شدن یا نه؟
و چگونه میتونیم از کسی که خوشمون اومده جذبش کنیم مثلا میگن سعی کنید زیاد حرف نزنید تا طرف مقابل مشتاق باشه بازم باهاتون صحبت کنه
و یا هر انچه که فکر میکنید میتونه مفید باشه
ممنون

oveisi2005
13-06-2012, 15:35
کسی نظری چیزی نداره ؟؟

ملا نصرالدین
15-06-2012, 08:03
اخرین رکوردی که من دارم(من میشناسم) کسی هست که 64 بار خواستگاری رفته
متاسفانه کسانی که تعداد خواستگاری رفتنشون زیاد میشه اخرش هم همسری که همیشه میگفتند رو نمیگیرند.یه بنده خدایی میگفت من زن خوشگل و قدبلند و پولدار میخوام.کلی خواستگاری رفت اخرش یه زن از جنوب شهر قد خیلی کوتاه گرفت.لطفا قبل از خواستگاری رفتن به خودتون توی اینه نگاهی بیندازید و ببنید شما کی هستید؟چقدر پول دارید.چه چهره ای دارید؟

خانم ها هم لطفا الکی گیر ندید.طرف یه ادم متناسب با خانواده شماست.خانواده خوبی هم داره.دیگه دنبال اسب سفید و تاج طلا نباشید.ما با خاله دوستم خیلی صمیمی هستیم.بنده خدا نزدیک30-40 تا خواستگار عالی داشت.10-20 تا هم معمولی اخرسر با یکی ازدواج کرد که 11 سال از خودش کوچکتر بود.بعد 3 ماه هم طلاق گرفت

همسر من 25 بار خواستگاری رفت.دلایل قبول نکردن خودش این بود که(چیزهایی که به من گفته)
طرف سنش خیلی کم بودچهره یا اندامش مناسب نبود.
خیلی مذهبی بودند.وقتی رفته بودند توی اتاق صحبت کنند دختر خانم تقریبا پشت به ایشان نشسته بودند و اصلا چهره شان دیده نمیشد.
بخاطر صحبت های پدر عروس خانم ناراحت شده بودند.پدر عروس دقیقا گفته بود من پرتقال کیلو 1000 تومانی (برای چند سال پیش) دادم دخترم خورده.شما هم میتونی اینجوری خرجش کنی؟

راستی بجز پدر و مادر اگر بزرگتر دیگه ای قصد دارید توی مراسمتون حضور داشته باشه خیلی دقت کنید.من نمیخوام بی احترامی به کسی کنم ولی مثلا پدر بزرگ ها مادر بزرگ ها بعضی هاشون بندگان خدا هنوز فکر میکنند زمان قدیم هست.یک دفعه یک مسئله ای رو عنوان میکنند که باعث ابروریزی میشه

لزومی هم نداره سر جلسه خواستگاری دختر خانم یا اقا جور خاصی رفتار کنند.مودبانه بنشینند و هر وقت ازشون سوالی پرسیده شد جواب بدهند.اگر مثلا از کسی خوشتون امد و مثلا شما ادم پر حرفی هستید بخواهید اصلا صحبت نکنید که طرف شما را بپذیرد بعدا به مشکل بر میخورید
ببخشید پر حرفی کردم.جای این تاپیک واقعا خالی بود.

parinaz571
15-06-2012, 18:42
حذف شه لطفا