PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ريست شدن كامپيوتر و ديگه بالا نمي آيد

nabi.com
10-06-2012, 08:04
سلام دوستان همون جور كه گفتم كامپيوتر رو كه از ويندوز يا دكمه ريست وقتي ريست ميزنم ديگه بالا نمي آيد حتي موقع نصب ويندوز هم بعد از پارتيشن ديگه بالا نمي آيند هارد و رم رو هم عوض كردم بايوس هم آپديت كردم اما مشكلش حل نشد كه نشد:41: اگه كسي ميدونه لطفا راهنماييم كنه راستي بايد چند بار دكمه ريست رو بزنم بعد اون وقت بالا مياد مين هم گيگابيت مدل ((GA-M61PMG)) هست

EXTREME
10-06-2012, 08:10
یعنی وقتی ریست میکنید و سیستم میخواد بیاد بالا تصویر نمیده؟
اول از همه ویندوز رو عوض کنید و اسکن ویروس بکنید
درست نشد رم رو که تست کردین بایوس هم که آپدیت شده پس باید شما پاور سیستم رو تست کنید یعنی با یک پاور دیگه سیستم رو تست کنید درست نشد مشکل از طرف مین است
این مشکل فکر نکنم از هارد باشه

nabi.com
10-06-2012, 11:27
آره دوست عزيز از مادربرد هست چون من تمام قطعات رو تست كردم اما نمي دونم ديگه به كجاي مادربرد ربط پيدا ميكنه (( تمام قطعات تست شده هست و سالم)) فقط مادربرد ايراد داره كه نمي دونم چيكارش كنم

EXTREME
10-06-2012, 11:43
آره دوست عزيز از مادربرد هست چون من تمام قطعات رو تست كردم اما نمي دونم ديگه به كجاي مادربرد ربط پيدا ميكنه (( تمام قطعات تست شده هست و سالم)) فقط مادربرد ايراد داره كه نمي دونم چيكارش كنم
هم میتونه از بایوس باشه وعلت های زیاد تری میتونه باشه که خیلی زیاد میشه بخوام بنویسم ولی اگه دیباگر داشته باشین میشه سریعتر مشکل رو فهمید
به عنوان آخرین راه سیستم رو کلا از کیس بیارین بیرون و به صورت open air هم یک تست بزنید ببینید چی میشه

yas128
16-06-2012, 07:50
سلام دوستان عزیز
یه سیستم داغونی الان پیشمه که پشت سرهم ریست می شد ... من بازش کردم دیدم Ramش شله ... محکمش کردم و درست شد ...
اما حالا بعد از یک ساعت کار رست می شه !!!!
چیکارش کنم؟
با تشکر

yas128
16-06-2012, 10:03
لطفاً جواب بدید ..
ممنون می شم

EXTREME
16-06-2012, 10:39
دوستان از این به بعد هرکی در موضوع دیگه ای میخواد بحث کنه لطفا تاپیک بزنه اینطوری تاپیک ها شلوغ میشه ممنون
من جوابتون رو میدم
ریست شدن علت های زیاد ی داره
ویندوز - ویروس - دمای قطعات - پاور - رم و اسلات حافظه و در آخر هارد که احتمالش کمه در ویندوز ریست کنه سیستم رو
شما باید قطعه هایی که گفتم با قطعه های سالم تست کنید تا به نتیجه برسین
اول راه های نرم افزاری رو تست کنید و بعد برین سراغ سخت افزار