PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ××××××مشکل در نصب ویندوز 8××××××

Persian_Gun's
09-06-2012, 16:51
سلام..
من آخرین نسخه ی ویندوز 8 رو از سایت مایکروسافت دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصب کنم اونجایی که شماره سریال میخواد وقتی سریال رو میدم این ارور رو میده:
we couldn't find the license agreement
لطفا" راهنمایی کنید..

animsprite
15-06-2012, 22:50
یعنی واقعا" سئوالم جواب نداره؟!
دوست خوبم این سریلو امتحان کن مال من که جواب داد

TK8TP-9JN6P-7X7WW-RFFTV-B7QPF:12:تشکر ها میتوانند خیلی تاثیر گذار باشند

Persian_Gun's
16-06-2012, 20:20
منم دقیقا" از همین سریال استفاده کردم ولی جواب نداد...

animsprite
16-06-2012, 21:28
منم دقیقا" از همین سریال استفاده کردم ولی جواب نداد...

سریالو بصورت دستی وارد میکنی منم بار اول دستی زدم سریال جواب نداد ولی بصورت کپیandپیست جواب داد نمیدونم چرا یه بار امتحان کن نتیجرو اعلام کن (برای آمار) :12:
موقع نصب هم سعی کن انترنت قطع باشه

amir.7
16-06-2012, 21:49
سلام

دوست من شما مطمئنی که نسخه RC رو دریافت کردی ؟ چون این خیلی عجیبه ، من سریال نسخه قبلی رو هم براتون

میزارم یه امتحان کن ببینیم چطور میشه

DNJXJ-7XBW8-2378T-X22TX-BKG7J

Persian_Gun's
17-06-2012, 12:03
سریالو بصورت دستی وارد میکنی منم بار اول دستی زدم سریال جواب نداد ولی بصورت کپیandپیست جواب داد نمیدونم چرا یه بار امتحان کن نتیجرو اعلام کن (برای آمار) :12:
موقع نصب هم سعی کن انترنت قطع باشه

سلام

دوست من شما مطمئنی که نسخه RC رو دریافت کردی ؟ چون این خیلی عجیبه ، من سریال نسخه قبلی رو هم براتون

سریال رو هم دستی و هم بصورت کپی وارد کردم جواب نداد..
من آخرین نسخه ای که تو سایت مایکروسافت قرار گرفته رو دانلود کردم از انواعه پسوورد ها هم استفاده کردم از جمله همینیکه شما گذاشتی ولی متاسفانه جواب نداد!

amir.7
17-06-2012, 13:51
سلام

همه این نسخه ها از سایت مایکروسافت هستش اما شما یه بار هم از لینکهایی که دوستان توی فروم گذاشتن دانلود کنید

شاید مشکل رفع بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

animsprite
17-06-2012, 23:06
سلام

منم از مایکروسافت گرفتم با همین سریال اما موقع نصب بهش گیر داد
من با سریالی که مطرح کردم که از همین برو بکس خود فروم گرفتم مشکل حل شد بعید میدونم مشکل دیگه ای در کار باشه:12:

Persian_Gun's
18-06-2012, 12:40
سلام

همه این نسخه ها از سایت مایکروسافت هستش اما شما یه بار هم از لینکهایی که دوستان توی فروم گذاشتن دانلود کنید

شاید مشکل رفع بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم از مایکروسافت گرفتم با همین سریال اما موقع نصب بهش گیر داد
من با سریالی که مطرح کردم که از همین برو بکس خود فروم گرفتم مشکل حل شد بعید میدونم مشکل دیگه ای در کار باشه:12:
دیگه حال ندارم 3 گیگ رو دوباره دانود کنم.کلا" بیخیالش شدم از کمکتون ممنونم.

silhouette
04-07-2012, 18:54
آیا درایورهای سازگار با 7 روی 8 هم نصب میشن یا نه؟؟؟؟؟

amir.7
05-07-2012, 00:42
آیا درایورهای سازگار با 7 روی 8 هم نصب میشن یا نه؟؟؟؟؟

سلام

بله نصب میشه ، معمولا خودش میشناسه

sas2008
25-08-2012, 15:26
من اين سريالو واسه ويندوز 8 امتحان كردم جواب داد
ويندوزمم در تاريخ:25/8/2012 از سايت مايكروسافت گرفتم
كاملا جواب داد.

TK8TP-9JN6P-7X7WW-RFFTV-B7QPF

kaveh1899
28-08-2012, 19:50
سلام دوستان.راستش من زیاد ویندوز نصب نکردم.من نسخه enterprise rtm رو دانلود کردم.میشه یه توضیح درمورد نصبش بدید؟فقط باید فایل iso رو بریزم روی دی وی دی و سیستم رو ریستارت کنم یا باید کار دیگه ای هم انجام بدم؟
آخه وقتی این کارو میکنم بعد از ریستارت ویندوز خیلی عادی بالا میاد.ممنون میشم کمک کنید

royaye_talkh55
29-08-2012, 09:21
سلام دوستان.راستش من زیاد ویندوز نصب نکردم.من نسخه enterprise rtm رو دانلود کردم.میشه یه توضیح درمورد نصبش بدید؟فقط باید فایل iso رو بریزم روی دی وی دی و سیستم رو ریستارت کنم یا باید کار دیگه ای هم انجام بدم؟
آخه وقتی این کارو میکنم بعد از ریستارت ویندوز خیلی عادی بالا میاد.ممنون میشم کمک کنید

سلام دوست عزیز
معمولا همین جور هست که میگی البته در صورتیکه بوت اول سیستم شما سی دی رام و دوم شما هارد درایو باشه میتونی نصب کنی اگه نباشه همون ویندوز قبلیت میاد بالا!

kaveh1899
29-08-2012, 10:42
سلام دوست عزیز
معمولا همین جور هست که میگی البته در صورتیکه بوت اول سیستم شما سی دی رام و دوم شما هارد درایو باشه میتونی نصب کنی اگه نباشه همون ویندوز قبلیت میاد بالا!
باید چطور بوت اول سیستم رو روی سی دی رام بذارم؟وقتی سیستمو ریستارت میکنم کلید F12 رو فشار میدم.بعدش رو اسم دی وی دی رام enter میزنم.ولی بازم همون ویندوز قبلیم میاد بالا

kaveh1899
29-08-2012, 12:58
آقا بوت اول سیستم رو گذاشتم روی سی دی رام.ولی بازم نشد.دیگه نمیدونم چکار کنم.خدایی انصافه با این سرعت 3گیگ دانلود کنی بعدشم نتونی استفاده کنی؟
نمیشه با یه نرم افزار درایو مجازی مثل Daemon tools از روی هارد نصبش کنم؟

Dew Drop
29-08-2012, 23:31

سلام
این نرم افزار رو دانلود و اجرا کنید WINDOWS 7 USB / DVD DOWNLOAD TOOL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] osoft.com%2Fprod%2Fclustera%2Fframework%2Fw7udt%2F 1.0%2Fen-us%2FWindows7-USB-DVD-tool.exe)
به کمک این نرم افزار فلش رو بصورت Bootable آماده کنید و مسیر ویندوزی که دانلود کردید رو به این نرم افزار بدید
و بعد سیستم رو تنظیم کنید که با فلش بوت بشه .در ایو صورت ویندوز رو می تونید از روی فلش نصب کنید.

(دی وی دی که رایت کردید به احتمال زیاد Bootable نیست)