PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آلبوم گروهی تیم انجمن موسیقی به مناسب یورو 2012

Mehran
09-06-2012, 16:12
سلام به همه ی دوستان عزیزم در انجمن P30world

ما بچه های انجمن موسیقی از مدت ها پیش تصمیم گرفتیم برای مسابقات یــورو 2012
یک آلبوم گروهی، متناسب با حال و هوای انجمن ارائه بدیم و به اندازه ی توانمون به شور
و شوق این مسابقات رو در انجمن مون، اضافه کنیم. هر کدوممون سعی کردیم یه آهنگ
انـرژی بخش و زیبا (صرف نظر از اینکه قدیم باشه یا جدید، بی کلام باشه یا بی کلام و...)
آماده کنیم تا همزمان با برگزاری مسابقات یورو در قالب یک آلبوم گروهی تقدیمتون کنیم.

حداکثر تلاشمون رو کردیم که این آلبوم مورد توجه و رضایتتون قرار بگیره. :)

در تهیه آلبوم ده نفر از اعضای تیم انجمن موسیقی (مدیریت و کاربران فعال) حضور داشتن

Ahmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
Gilopa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
Hamid Hamid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
Kurоsh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
M3HRD@D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
mestry ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
NET DOCTOR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
powerslave ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
smmn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
+
.
pcforlife ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز، ناظر انجمن ورزش هم در تهیه ی این آلبوم با ما مشارکت
داشت و ایشون هم آهنگی رو برای معرفی در آلبوم به ما معرفی کرد که
از این بابت از ایشون ممنونیم.

.
.
مهران، به نمایندگی از تیم انجمن موسیقی

Mehran
09-06-2012, 16:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a01 - Pakito - Living On Video
Duration: 3:31
Size: 6:48
Download: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a02 - Armin van Buuren - Rush Hour
Duration: 2:53
Size: 6:63
Download: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a03 - Crazy Frog - We Are The Champions
Duration: 2:57
Size: 2.71

a04 - Schiller Mit Heppner - Dream of You
Duration: 3:55
Size: 3.59

a05 - Matt Monro - On Days Like These
Duration: 3:37
Size: 3.32

a06 - Quenn - We are the champions
Duration: 3:04
Size: 4.21

a07 - Can Atilla - Jüstinyen
Duration: 3:38
Size: 3.51

a08 - Europe - Final Countdown (2000 Remix)a
Duration: 3:47
Size: 3.47

a09 - Kauan - Ommeltu Polku
Duration: 4:58
Size: 11.4

a10 - VA - The Rocky Road To Poland (Official Republic Of Ireland Song for Euro 2012)a
Duration: 3:02
Size: 2.78

a11 - A special kind of hero - Nhac Vao San cua VN
Duration: 3:26
Size: 3.14

a00 - P30world's Music Team Compilation Euro 2012
Duration: 39:00
Size: 50.3
Download: #3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر مهران...

NET DOCTOR
09-06-2012, 20:25
لینک دانلود یکجای آلبوم گروهی انجمن موسیقی به مناسبت مسابقات یورو 2012

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیزم علی الخصوص همکاران انجمن موسیقی

ابتدا تشکر می کنم از همه دوستانیکه آهنگ ها رو دانلود می کنند! و اینجا در موردشون نظر میدن چون نظرات شما باعث دلگرمی ماست.پذیرای هرگونه انتقاد و پیشنهاد هم هستیم.
تیم انجمن موسیقی آماده شنیدن نظرات زیبای شما عزیزان هست:11:

در ثانی تشکر می کنم از همه دوستان و همکارانم در انجمن موسیقی که با وجود کمبود وقت ، آلبوم رو به مسابقات رسوندن.

دوستانیکه نمی تونم اسم تک تک اون ها رو اینجا بیارم اما واقعا زحمت کشیدن و این آلبوم رو آماده کردند.

از طرف همه دوستان انجمن موسیقی هم تشکر ویژه دارم از مهران عزیز که شاهد زحماتش بودم که چه جوری به تک تک دوستان کمک می رسوند تا بتونیم بهترین کار ممکن رو به شما ارائه بدیم:40:

و در نهایت اصل قضیه ای که باعث شد من مزاحم دوستان بشم!

هدف اولیه از این پست ، قرار دادن لینک دانلود یکجای آلبوم بود.(چون من کاربر بخش دانلود و آپلود هم هستم،افتخار این قسمت نصیب بنده شد:20:)

P30world's Music Team Compilation Euro 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] html)

تلاش شد در کم ترین زمان ممکن کلیه آهنگ ها در یک فایل زیپ آپلود شده و در اختیار شما قرار بگیرند.

لینک دانلود سالمه و برای اطمینان خاطر ، یکبار توسط خودم تست شده و همه آهنگ ها به علاوه کاوری که دوستان زحمتش رو کشیدن در این فایل موجوده

ضمنا در حال حاضر امکان آپلود در مدیافایر نبود اما اطمینان خاطر میدم که سرعت دانلود عالیه و قابلیت رزیوم(ایست) داره و دوستان مشکلی نخواهند داشت.

به هر حال در صورت بروز هرگونه مشکل ، در پروفایلم اطلاع بدید تا لینک دانلود جایگزین بشه

با تشکر مجدد از همه دوستانیکه با نظراتشون به ما دلگرمی میدن

تیم انجمن موسیقی p30world

9/6/2012

AMIR REZAs
09-06-2012, 21:14
فوق العاده بود .... ممنون

موفق باشید...

amirkhan_0o0
10-06-2012, 17:31
ممنون می شم اگه لینک دانلود یک جا رو به پست اول اضافه کنین ممنون می شم.
من داشتم گمراه می شدم!!

pro_translator
10-06-2012, 18:46
آهنگ دهم رو از کجا پیدا کردین؟ من هر چی توی اینترنت گشتم لینکی ازش پیدا نکردم... مجبور شدم از YouTube دانلودش کنم... توی تاپیک زیر گذاشتم:

Pessimist
10-06-2012, 19:04
بچه ها واقعا دستتون درد نکنه نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم !
من خودم به آرشیو آهنگ هام دسترسی ندارم و چقدر خوب شد که این آهنگ های زیبا دوباره به دستم رسیدن! خیلی دوست داشتم منم یه آهنگ بذارم اما خب انقدر سرم شلوغه که اصلا وقت نشد!

راستی اگه آهنگ ها به ترتیب گذاشته نمیشدن به راحتی میتونستم حدس بزنم کدوم کاربرها چه آهنگ هایی رو معرفی کردن:31:

ویرایش : ظاهرا آهنگ ها به ترتیب اسامی گذاشته نشده!

Hamid Hamid
10-06-2012, 22:23
سلام خدمت همه ي دوستان و علاقه مندان انجمن هاي موسيقي و يورو 2012

خب گفتم يه مقدار درباره ي اين آلبوم صحبت كنم چند حطي ...

تيم انجمن موسيقي شايد حدود 1 ماهي ميشد كه موضوع اين آلبوم رو در دستور كار خودش داشت و دوستان همگي نهايت سعي خودشون رو براي انتخاب آهنگ ها داشتن. اولش هدف اين بود كه آلبومي ارائه بديم كه خيلي شاد و انرژيك باشه. كه الان شايد 90 درصد آهنگ هاي آلبوم همين حس و حال رو داره. بعدش كارها كه معرفي شد 2-3 تا كار از آهنگ هاي آروم هستن كه همه ي ما اين رو به فال نيك گرفتيم چون خيلي باعث شده آلبوم جوري باشه كه حتي اگه كسي با كارهاي ترنس و ورزشي و شاد هم نتونست ارتباط برقرار كنه بتونه از 2-3 كار ديگه استفاده كنه ... واقعا اين موضوع خيلي خوب بودش.

من خودم از بين آهنگ ها كاري Kauan _ Omettu Polku كه يه كار آروم و خيلي زيبا بود رو خيلي دوست داشتم. دوستان ... بدون اغراق بگم اين كار يكي از زيباترين هايي بودش كه در اين چند وقته شنيدم. آلبوم رو كه گرفتيد اين آهنگ رو بارها و بارها گوش بديد ... اين آهنگ ميتونم بگم يك نمونه و يك سمبل خيلي خوب از هنر زيباي موسيقي هستش. خيلي دوست داشتنيه.

كار ديگه كه دوست داشتم ازش بگم آهنگي هستش با نام VA _ The rocky Road to Poland آهنگي رسمي تيم ملي ايرلند براي مسابقات يورو 12 . اين آهنگ هم به نوعي سمبل موسيقي اين كشور هستش . درش ميشه به خوبي Irish Folk رو شنيد و ديد. اين كار رو هم من خيلي دوست داشتم و ساز Whistle Low كه در اين كار هم استفاده شده بودش. كارهاي ايرلندي رو خيلي دوست دارم.

كلا همه ي كارها عالي بودن ...

اما خب يه مقدار درباره ي آهنگي كه خودم براي اين آلبوم معرفي كردم بگم ... اينكه چجوري شد اصلا انتخابش كردم و يه سري نظر شخصي :

Armin Van Buuren _ Rush Hour

خب دوستان اين آهنگ كاري بودش كه من براي اين آلبوم انتخاب كردم. اولين موضوع براي انتخاب اين آهنگ اومد تو ذهنم اين بودش كه خب من رو شايد خيلي از دوستان بدونن طرفدار تيم ملي هلند هستم. به همين خاطر گفتم خب يه كاري انتخاب كنم از هنرمندان هلندي ... در موسيقي آروم و سبك هاي كلاسيك يه 6-7 نفري رو ميشناختم. اما مساله اين بودش كه تو ذهنم اومد الان براي يورو و مسابقات ورزشي انتخاب آهنگ رو داريم پس چه بهتر هستش از هنرمندايي آهنگ انتخاب كنم كه كارهاي شاد و ريتميك دارن ... يه كمي كه فكر كردم خيلي زود اسم آقاي Armin Van Buuren به ذهنم رسيدش كه خب يكي از بهترين DJ هايي دنيا هستش و خيلي ها هم ميشناسن ايشون رو و به اين موضوع ايمان دارن.

بعد داشتم آهنگ هاي ايشون رو مخصوصا آهنگ هاي ورزشي ايشون رو نگاه ميكردم و گوش ميدادم چشمم خورد به همين آهنگ Rush Hour كه ايشون سال 2007 براي يه مسابقات ورزشي درست كردن و براي آلبوم A State of Trance ايشون هستش.

Rush Hour ... وقتي اين عبارت مياد تو ذهنم شور و حالي كه مسابقات فوتبال داره و اون هيجاني كه مردم دنيا دارن براي ديدن اين مسابقات و يه تورنمت بزرگي مثل يورو ميادش تو ذهنم ... و از اين جهت فكر كردم كه اين آهنگ ميتونه مناسب اين آلبوم باشه. كار رو هم به نظرم خوب بودش و من خودم دوست داشتم.

و آخرين نكته اينكه من سبك ترنس خيلي مورد علاقم نيستش ... ولي براي اين آلبوم سعي كردم كه يه كار خوبي رو انتخاب كنم ... اميدوارم كه دوستان خوششون اومده باشه و كار رو دوست داشته باشن.

و اينكه از تمامي دوستان در انجمن موسيقي و همينطور حضور حسين عزيز هم تشكر ويژه دارم ... تك تك اين عزيزان زحمت زيادي رو براي آلبوم كشيدن ... خيلي ازشون ممنون هستم. كارهاي معرفي شده همگي زيبا بودن و دلچسب.

موفق باشيد

گرافيكار
11-06-2012, 12:32
دست همه دوستان درد نکنه
واقعا کار خاطره انگیزی کردن

آهنگ
a05 - Matt Monro - On Days Like These
و
a09 - Kauan - Ommeltu Polku

خیلی قشنگ بودن

آهنگ
a10 - VA - The Rocky Road To Poland (Official Republic Of Ireland Song for Euro 2012)a
فوق العاده بود

و البته آهنگ
a11 - A special kind of hero - Nhac Vao San cua VN
خاطره انگیز

امیدوارم برای المپیک هم هچین کاری بشه و البته برای جام جهانی 2014

Arash4484
12-06-2012, 15:24
یک مجموعه فراگیر برای سلایق گوناگون در موسیقی ورزشی و با چند غافلگیری بسیار زیبا...
نظر شخصیم اینه که برام دو آهنگ کلاسیک Europe / Final Countdown البته ریمیکس، و همینطور ترک تاریخی Queen / We are the champions خیلی لذت بخش بود.
بخصوص سلیقه بخرج داده شده بود از قرار دادن یک کاور دیگه از این آهنگ(که از 12-13 کاور مشهورش یکی از متفاوت ترین ها بود که در جام جهانی 2006 منتشر شد...)
واقعن اگر از این آهنگ سه تا اجرای دیگه هم گذاشته میشد من که حال میکردم...این ترانه تکراری نمیشه...

بزرگترین سورپرایز هم برام آهنگ رسمی ایرلند بود برای همین بازیهای ملتهای2012 ...عالی بود...خیلی جالب بود میکس موسیقی ملی-محلیشون که یکی از باحالترین موسیقیهای فولکلوریک جهانه با دیالوگهای پیروزی فیلم راکی و کار قشنگی کردن برای دادن امید اینکه زمان بپاخواستنشونه...

ممنون،خسته نباشید...

powerslave
15-06-2012, 01:00
آهنگ دهم رو از کجا پیدا کردین؟ من هر چی توی اینترنت گشتم لینکی ازش پیدا نکردم... مجبور شدم از YouTube دانلودش کنم... توی تاپیک زیر گذاشتم:

اوه اوه آقا یادم نیار! این آهنگ رو من معرفی کردم. انصافاً همینجوریه که شما میگی. تمام لینک هاش پاک شده بود. دروغ نگم 3-4 ساعت طول کشید تا تونستم اینو پیدا کنم.
دلیلش هم اینه که در حال حاضر با اختلاف زیادی سینگل شمارۀ 1 چارت موسیقی ایرلند هست و دارن ازش پول پارو میکنن.

كار ديگه كه دوست داشتم ازش بگم آهنگي هستش با نام VA _ The rocky Road to Poland آهنگي رسمي تيم ملي ايرلند براي مسابقات يورو 12 . اين آهنگ هم به نوعي سمبل موسيقي اين كشور هستش . درش ميشه به خوبي Irish Folk رو شنيد و ديد. اين كار رو هم من خيلي دوست داشتم و ساز Whistle Low كه در اين كار هم استفاده شده بودش. كارهاي ايرلندي رو خيلي دوست دارم.

حمید جان من مطمئن بودم شما از این آهنگ حتماً خوشت میاد. دیگه بعد از این همه مدت ...:31:

آهنگ
فوق العاده بود

ممنون آقا. خوشحالم که خوشتون اومد و البته همونطور که گفتین واقعاً بقیه دوستان زحمت خیلی زیادی کشیدن و میتونم بگم دقیقۀ نود کار تموم شد.

بزرگترین سورپرایز هم برام آهنگ رسمی ایرلند بود برای همین بازیهای ملتهای2012 ...عالی بود...خیلی جالب بود میکس موسیقی ملی-محلیشون که یکی از باحالترین موسیقیهای فولکلوریک جهانه با دیالوگهای پیروزی فیلم راکی و کار قشنگی کردن برای دادن امید اینکه زمان بپاخواستنشونه...

ممنون،خسته نباشید...

آره واقعاً مردمان جالبین. همیشه شادمان هستن و به سنت هاشون هم افتخار میکتنن.

در کل من اولش میخواستم برای تیم ملی ایتالیا یه کاری معرفی کنم ولی از طرفی دوستان اونو رزرو کرده بودن و از طرف دیگه منم چیزی پیدا نکردم. ولی غیر از این اهنگ "راه سنگلاخ به لهستان" یه آهنگ دیگه هم معرفی کردم که سرود رسمی خود کشور لهستان برای این مسابقات بود که واقعاً سبک جالبی داشت و یکم شبیه آهنگ های قدیمی بود که در شوروی سابق استفاده میشد. واقعاً دوسش داشتم. اتفاقاً فکر کنم براش کلیپی هم درست شده باشه (قابل توجه masoudtr).

Erfan.
17-06-2012, 20:09
سلام.

با این که بنده به فوتبال هیچ گونه علاقه ای ندارم :دی اما به این سبک موسیقی ها نسبتا علاقه دارم و خوب توی این چند روز فرصت شد این آلبوم رو گوش کنم، جا داره از تمامی دوستانی که برای این کار زحمت کشیدن تشکر ویژه داشته باشم! این فعالیت ها باعث شده انجمن موسیقی خیلی پویا و زنده باشه...

آهنگ هایی که توجه من رو جلب کردن:

Schiller Mit Heppner - Dream of You

Schiller یکی از گروه های Ambient مورد علاقه من بود و البته مدت زیادی بود که دیگه به کار هاشون گوش نمیدادم... اما این ترک واقعا عالی بود و ازش لذت بردم... صدای Vocal یه سبک خاص داره که آهنگ رو زیبا کرده.

Armin van Buuren - Rush Hour

با این که به کار های ایشون تقریبا علاقه ای ندارم (مگر تک و توک) چون کلا درک نمیکنم اساس آهنگ سازی ایشون رو مخصوصا در مقایسه با DJ های مطرح دیگه از جمله Tiesto (البته نه Tiesto ـه حال حاضر :دی) اما این ترک زیبا و حرفه ای بود...

Can Atilla - Jüstinyen

این مورد هم حس ورزشی و نشاط آوری داشت که به جو تاپیک مربوطه، خود آهنگ هم عالی بود.

A special kind of hero - Nhac Vao San cua VN

این آهنگ هم حس خیلی جالبی داشت، و جو پیروزی و افتخار رو به خوبی میرسونه.

پیروز و سلامت باشید.

nw_nk
20-06-2012, 21:24
این هم یک آهنگ Horror برای تنوع آلبوم. باب تیم های مخرب و درگیر که عزمشون رو جزم کردن.

Laibach - B Mashina
Duration: 3:51
Size: 1.80 & 8.81

nw_nk
24-07-2012, 21:33
Topic Copied
آلبوم گروهی تیم انجمن موسیقی به مناسب یورو 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])