PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز 7 همراه با ویندوز 8

zibafar
09-06-2012, 12:38
با سلام
آیا می توان ویندوز 7 رو همراه با ویندوز 8 کنار هم داشت؟
با تشکر

iMan.xP
09-06-2012, 13:27
سلام بله امکانش هست به سایت زیر مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MyEvil2011
03-11-2014, 13:12
با سلام
دوستان خواهش میکنم خیلی فوری نیاز دارم ممنونتون میشم:
روی سیستم من ویندوز 7 نصب هست و چون میخوام ویندوز 8 رو هم در این کنار داشته باشم اومدم درایو C رو که ویندوز 7 روی اون نصب بود رو Shrink کردم و بعد پارتیشینی به اسم Windows 8 ساختم اما زمانی که از طریق بوت خواستم نصب کنم به اون پارتیشن ایراد گرفت و گفت روی این پارتیشن نصب نمیشه در حالی که تمام مشخصاتش مثل همون درایو C که ویندوز 7 روش نصبه هست! خواهش میکنم کمکم کنید خیلی نیاز دارم حقیقتا!
پیغام Error مربوط به هنگام نصب ویندوز از طریق بوت هم این هست که ه پارتیشن ایراد میگیره:
Windows Cannot be installed to this hard disk space. The partition contains one or more dynamic volumes that are not supported for installation
میخوام بدونم مشکل از کجای پارتیشن هست آخه؟! در ضمن Type همه پارتیشن هام از نوع Dynamic هست
با تشکر:n03:

vissoto
03-11-2014, 17:47
با سلام
دوستان خواهش میکنم خیلی فوری نیاز دارم ممنونتون میشم:
روی سیستم من ویندوز 7 نصب هست و چون میخوام ویندوز 8 رو هم در این کنار داشته باشم اومدم درایو C رو که ویندوز 7 روی اون نصب بود رو Shrink کردم و بعد پارتیشینی به اسم Windows 8 ساختم اما زمانی که از طریق بوت خواستم نصب کنم به اون پارتیشن ایراد گرفت و گفت روی این پارتیشن نصب نمیشه در حالی که تمام مشخصاتش مثل همون درایو C که ویندوز 7 روش نصبه هست! خواهش میکنم کمکم کنید خیلی نیاز دارم حقیقتا!
پیغام Error مربوط به هنگام نصب ویندوز از طریق بوت هم این هست که ه پارتیشن ایراد میگیره:
Windows Cannot be installed to this hard disk space. The partition contains one or more dynamic volumes that are not supported for installation
میخوام بدونم مشکل از کجای پارتیشن هست آخه؟! در ضمن Type همه پارتیشن هام از نوع Dynamic هست
با تشکر:n03:
سلام

امکان نصب چند سیسم عامل و dual boot و یا multi boot در هارد دیسک هایی که به صورت dynamic باشند وجود ندارد

و فقط می توان یک سیستم عامل نصب کرد.

ابتدا باید با نرم افزار زیر هارد را به basic تبدیل کنید و سپس مراحلی که به ان اشاره نمودید را پیگیری نمایید.

AOMEI Dynamic Disk Manager 1.2

MyEvil2011
03-11-2014, 18:41
خب حالا میشه راهنمایی کنید اون پارتیشنی که ساختم رو چه جوری میتونم به درایو C برگردونم؟!:n15:

vissoto
03-11-2014, 18:58
خب حالا میشه راهنمایی کنید اون پارتیشنی که ساختم رو چه جوری میتونم به درایو C برگردونم؟!:n15:

بر آن پارتیشن که برای ویندوز 8 ساختید راست کلیک کنید و delete را بزنید و ببینید به فضای مشکی رنگ unalucated تبدیل می شود یا خیر .اگر به فضای unallucated مشکی رنگ تبدیل شد , بر درایو C راست کلیک کنید و Extend را بزنید. در غیر این صورت باید با نرم افزار درایو C را به حالت قبل برگردانید.