PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک نظر خواهی در مورد برنامه ی جام چهاردهم (شبکه سوم سیما)

Karistias
09-06-2012, 00:56
اول از نظر خودم شروع میکنم :

اصلا از دکور برنامه این دوره خوشم نیومدهم از نظر رنگ هم از نظر چیدمان در کل اصلا دکورش شبیه یه برنامه ورزشی نیست .

ویه ایراد دیگه اینکه موسیقیه برنامه هم خیلی دل چسب نیست البته ریتمه قشنگی و ارامش بخشی داره ولی به نظر من بدرد یه برنامه اسپرت نمی خوره خداییش اهنگ دوره قبل چه قدر قشنگ بود هم ریتم قشنگی داشت هم اینکه بیسش بالا بود .

حالا این موارد نظرات من بود ودوستان هر نظری چه مثبت وچه منفی در مورد برنامه ی جام چهاردهم دارند از به میان گذاشتن نظرشون دریغ نکنند

ali_agha1981
09-06-2012, 09:28
:42::42::42:
خدا رو شکر این یورو 2012 شروع شد و یه آهنگ جدید برای بازی ها ساخته شده...
وگرنه این صدا و سیما تا 600 سال می خواست این آهنگ یورو 2008 رو برای همه بازی ها ، اعم از اروپایی ،آسیایی ، آمریکای جنوبی ، باشگاهی ، ملی، دوستانه و....بخش کنه...:2:
حالا باید 4 سال آهنگ یورو 2012 رو تحمل کنیم تا یورو 2016...ببنید چه حالی بیننده داره از این به بعد بازی دوستانه برزیل - آرژانتین بخش بشه اون وقت آهنگ یورو 2012 رو قبل و بعد و وسطش بخش می کنن..:weird:

neon1
09-06-2012, 09:57
وگرنه این صدا و سیما تا 600 سال می خواست این آهنگ یورو 2008 رو برای همه بازی ها ، اعم از اروپایی ،آسیایی ، آمریکای جنوبی ، باشگاهی ، ملی، دوستانه و....بخش کنه...:2:
حالا باید 4 سال آهنگ یورو 2012 رو تحمل کنیم تا یورو 2018...ببنید چه حالی بیننده داره از این به بعد بازی دوستانه برزیل - آرژانتین بخش بشه اون وقت آهنگ یورو 2012 رو قبل و بعد و وسطش بخش می کنن..:weird:

البته باید اضافه کنم که دوره ی بعد 2016 هستش نه 2018 :46:

Karistias
09-06-2012, 23:46
اگه قرار باشه این اهنگ یورو 2012 رو از این به بعد برای فوتبال های دیگه بذارند که دیگه هیچی به نظر همون قبلیه با این که قدیمیه ولی بهتر از اینه

+
اضافه کردن محمد میثاقی در این دوره به بخش اجرا رو میشه از موارد مثبت تلقی کرد خیلی خوب اجرا میکنه وبه برنامه جو خاصی میده ولی در عوض من زیاد از اجرای محمد رضا احمدی خوشم نمیاد.

Black Vengeance
10-06-2012, 01:55
خب در کل نمی دونم واقعا جاودانی چه نکته ی مثبتی داره که توی هر رویدادی باید چهرشو تحمل کنم و به عنوان مجری فوتبال انتخاب میشه
یکی از افرادیه که ذره ای سواد نداره راجع به فوتبال و مرتبا اظهار نظر های فنی می کنه
یه حرکت بسیار زشتم انجام میده.خنده های بی دلیل وسط صحبت های میهمانان ! من اگه بودم 100 درصد یه تیکه ی سنگین بهش می پروندم تا از سرش بیوفته این عادت !

بعد جالبه نمی دونم از نظر من این آهنگ هایی که واسه این بازی ها می سازن اصلا تم فوتبالی نداره و به عبارتی حالم به هم می خوره
این آهنگ راجع به همه چی می تونه باشه الا فوتبال
اما از اون حال به هم زن تر زمانیه که جاودانی میاد و کلماتی مثل آهنگ زیبای برنامه استفاده می کنه که جدا کهیر می زنم !

این مجری جدیدم که اومده به نظرم قبل از اجرای برنامه به نظرم کافئین (قهوه و نوشابه به صورت مفرط) مصرف می کته.حالا مثلا اینو آوردن که جذابیت بدن به برنامه ؟؟ جذابیت کاذب !

اما توجهتون رو جلب می کنم به نظرات مردم بعد از اتمام یورو 2012 درباره ی برنامه جام چهاردهم

- ) نظرتون درباره ی برنامه ی جام چهاردهم چیه و اونو چه طور دیدید ؟

نفر اول) عالی بود
نفر ادوم) حرف نداشت
نفر سوم) بهتر از این نمی شد
نفر چهارم) اجرای آقای جاودانی عالی بود
نفر پنجم) اون بخشی که کشور ها رو معرفی می کرد فوق العاده بود
نفر ششم) اون بخش مطبوعات بی نظیر بود
نفر هفتم) به جان عمم بهتر از این نمی شد
نفر هشتم) اصلا هیچ مشکلی نداشت
و ...

Arash4484
10-06-2012, 02:16
با زدن بیجا جاودانی در میان حرفهای حتی کوتاهِ مهمانها موافقم...بخصوص که جاودانی بیشتر هم یک فن و طرفدار فوتباله تا یک مجری فنی و اطلاعات خاصی رو هم انتقال نمیده..نان چهره اش رو میخوره که البته برای مجری تلویزیونی از موارد کم اهمیت نیست..
حوزه اش بیشتر کشتی و این قبیل بود که اگر برنامه دایره طلایی که یکجوری نود کشتی حساب میشه رو دیده باشید یکم در برخورد با اهالی این ورزش بالاجبار بی پروا شد(در همین موضوعات نوبت و در میان کلام هم حرف زدن و...) ...
اما این شخص جدید که البته فکر کنم دور دوم و سوم که میبینمش و طن صدای خوبی هم نداره، میخاد در زمانی اندک حجمی وسیع از اطلاعات و اخبار رو منتقل کنه که انصافن تا جایی که دیدم کم اشکال و بی تپق ظاهر میشه و نوع انتخاب خبرهاشم کمابیش همونه که فوتبالیها دنبالشند و بابتش به سایتها سرکشی میکنند.

eman619rv
10-06-2012, 02:30
کاشکی دکور رو میدادن دست یه طراح معمار درست !!
اهنگ هم که نمیدونم انقدر براشون سخته که نسخه بی کلام اهنگ بازی ها رو گیر بیارن؟؟؟ endless summer نسبت به یوروی قبلی و جام جهانی افریقا اهنگ ضعیف تری هست اما ریتمش و نوع موسیقیش فکر کنم به درد صدا و سیما ما بخوره
دوستان نکات رو در مورد مجری ها گفتن و اینکه باید اضافه کنم میثاقی گزارشگر برنامه 90 هست .

pcforlife
10-06-2012, 17:47
با اجازه منم بنظرم!:31:

دیزاین دکور:
دکور برنامه رو پسندیدم... نه از بابت اینکه دکور خوبیه و مثلا حرف نداره... نه اتفاقا خیلی هم حرف و حدیث داره... ولی در قیاس با دکور جام جهانی (مزخرف ترین استودیوی اجرا مخصوص این برنامه ها که در طول زندگیم دیدم!!) خیلی بهتره... تو نماهای بسته که مثلا ما جاودانی یا کارشناسان رو میبینیم دکور زیاد تو ذوق نیست... گرادیانت آبی و تک و توک بافت های رو دیواره ها، نورپردازی و نحوه تصویربرداری قابل تحمله.

موسیقی متن:
سررشته ای از موسیقی ندارم... ولی آهنگ این سری بی اندازه شبیه آهنگ جام جهانی 2010. به نظرم آهنگ قابل تحمل و یک دستی هست... ولی به قول دوستان خیلی ورزشی نیست... ضمن اینکه مناسب موسیقی متن هنگام پخش تو استودیوی برنامه جام چهاردهم نیست... چون اینقدر وولوم آهنگ طی چهار پنج دقیقه پخشش کم و زیاد میشه که گاهی اوقات منه بیننده صدای گفتگوی جاودانی با کارشناس و... متوجه نمیشم به خاطر تداخل با موسیقی... ولی از دقیقه 2:06 و به خصوص از دقیقه 3:07 که ریتم آرومتری داره، میتونه مناسب موسیقی متن باشه... ولی در کل چه ضرورتی داره که برنامه موسیقی متن داشته باشه.:31:

مجری ها:
جاودانی: فن بیان، تسلط بر اجرا و تا حدودی شنونده خوبی بودن، از ویژگی های مثبتش هست. ولی طبق معمول سوالات بی محتوا، کلیشه ای و تکراری که با لحن غلو شده مطرح می کنه، ورود مکرر به حیطه مباحث کارشناسان برنامه از حیطه اجرا، و تعمدا ایجاد مجادله کردن و به قولی حرف خودش رو به کرسی نشوندن با اون پوزخند هایی که دوستان هم اشاره کردند و...

احمدی: کلا باهاش نمیتونم ارتباط برقرا کنم! به نظر میرسه دارن آمادگی لازم رو ایجاد می کنند تا در اجرا جانشین جاودانی و در گزارشگری جانشین خیابانی بشه. البته نسبت به جام جهانی اعتماد به نفسش و تسلطش در اجرا بهتر شده، اما یکی از ضعیفترین ویژگی هاش به نظر من علاقه زیادش به مهم نشون دادن موضوعات بی اهمیته!

میثاقی (؟): این یکی مجریه به نظرم اتفاق خوب جام چهاردهم هست... با وجود اینکه خبرنگار برنامه 90 بود و تو اجراش هم هنوز احساس میشه که تسلط لازم رو نداره و شتاب زدس، ولی فن بیان و صدای خوبی داره... کلا خوبه:31:.

کارشناسان:
یعنی کارشناسان یکی از یکی ضعیف تر... به خدا من موندم این برادران پیروانی، این بازیکنان قدیم پرسپولیس و استقلال مثل استیلی یا منصوریان، واقعا چرا باید بیان راجع به بازی هایی در سطح یورو صحبت کنن... نه فن بیان دارن، نه صدای خوبی دارند، نه ریتم داره صحبتشون، گاهی اوقات در پاسخ به سوالات ساده مجری هم دچار مشکل میشن... نه آنالیزی (که سخت افزارش هم نداره برنامه جام چهاردهم طبق معمول) نه دسته بندی کردن صحبت های به صورت نکته ای که کارشناس بیاد نکات برجسته بازی رو بگه... یعنی تو کارشناس ها صدر (از جنبه آشنا به اصول صحبت کردن و معلومات بالای تاریخی) و محصص و صالح و تا حدی تقوی قابل تحمل هستند... شنیدن و دیدن مابقی رسما وقت تلف کردنه، کاش حداقل یه کارشناس (مثلا صدر) کارشناس ثابت برنامه بود و برای هر بازی یه کارشناس مهمان هم میاوردن.

senaps
10-06-2012, 18:37
سلام....
به نظر من برنامه‌ی خوبیه و درخواست میکنم وقت تبلیغات قبل از بازی رو بیشتر کنن که یا اگهی ببینیم یا خود بازی ها رو خیلی بهتره!

Karistias
10-06-2012, 18:38
با احترام به نظر شما دکور برنامه اصلا ذره ای جای تعریف نداره مخصوصا رنگش که خیلی دلگیره اخه چیه اون رنگ که انتخاب کردید البته ابی رنگه خوبیه ولی نه این ابی که اینا گذاشتند بیشتر به درد زمینه سخنرانی میخوره تازه طراحی دیواره ها هم خیلی بیش از حد سادست واز نظر نور پردازی هم چنگی به دل نمیزنه محیط خیلی روشن نیست ومورد اخر در مورد دکور اینکه به نظر من جداکردن قسمت اجرا وکارشناسان از قسمت اطلاع رسانی (میثاقی و احمدی ) حرکت خوبی نیست واگه مثل دکور جام جهانی قسمت اطلاع رسانی پشت جاودانی قرار میگرفت جمع خودمونی و گرم تر میشد.

اما در مورد جاودانی خداییش خیلی خوب اجرا میکنه کلن به دل میشینه این پوز خنداش میشه باهاش کنار اومد اگه جاودانی تو برنامه نباشه یه پای برنامه لنگه مثلا از اون موقعی که دیگه مردان اهنین رو اجرا نمیکنه منم دیگه زیاد اون برنامه رو دنبال نمی کردم

در مورد کار شناسها هم نمیدونم فعلا چه گیری دادن به بازیکنا و کارشناسای نوپا چرا خبری از صدر و رضایی و محصص و تقوی نیست احنمالا نرخشون رفته بالا نمیتونند زیاد ازشون بهره بگیرند :دی

neon1
10-06-2012, 18:48
خود برنامه بد نیست اما قبل از مسابقه که می گه ایرانسل شما را به دیدن این مسابقه دعوت می کند . خیلی حرص می خورم، انگار که خودش این جامو ساخته.........:4:

geysar
10-06-2012, 22:01
با سلام
من به شدت دنبال اون قسمت معرفی کشورها هستم که از این برنامه پخش میشه اگه کسی میدونه ارکجا این قسمت از برنامه را دنلود کنم لطفا راهنمایی کنه

h-blade
10-06-2012, 23:19
به نظرم صدر هم مياد براي كارشناسي ولي احتمالا وقتي بازيا به جاي حساس خودشون در مراحل بالاتر رسيدن......

اينا هم ميدونن اينايي كه الان ميارن براي كارشناسي چيزي بلد نيستند گفتن بياريمشون واسه بازي هاي مقدماتي كه اهميتش از مراحل حذفي كمتره.

yuseph
11-06-2012, 06:14
جمش کنن بهتره...
اون از گزارش فردوسی پور که اگه اسلحه دستش بود آلمانها رو میکشت..
اون از احمدی تازه به دوران رسید فکر کرده برا خودش خ....استغفرالله.
اون از مزدک که دیشب خودش رو برای اسپانیا پاره کرد.(یاد گزارشگران عربی افتادم)
اون هم از سطح برنامه که میرن وحیدشمسایی رو میارن کارشناس بازی فوتبال:31:

AMIRRAKIN
11-06-2012, 07:32
به نظر من این دوره جام خوبی داشته باشبم وپرتقال با کریس رونالدو قهرمان می شه :3:ومسی هم اذیت می شه خدا کنه جام لذت بخشی باشه:38:

bas ali
11-06-2012, 08:41
چرا صدای ورزشگاه اینقدر پایینه
همین باعث میشه من از ماه.واره تماشا کنم :8:

A.N.A.P
11-06-2012, 09:24
آقا این جاودانی چه سوال های چرتی میپرسه ! میگه شما کجا فوتبال میبینی با کی فوتبال میبینی تنها فوتبال میبینی با برادرت ( غلامحسین پیروانی ) فوتبال میبینی فوتبال میبینی چه کار میکنی ، تو خواب فوتبال میبینی روزی چندتا فوتبال میبینی به غیر از فوتبال چی میبینی ! کلا میخواد بدونه طرف چی میبینه حتی چیز :دی

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

amanz
11-06-2012, 09:50
آقا این جاودانی چه سوال های چرتی میپرسه ! میگه شما کجا فوتبال میبینی با کی فوتبال میبینی تنها فوتبال میبینی با برادرت ( غلامحسین پیروانی ) فوتبال میبینی فوتبال میبینی چه کار میکنی ، تو خواب فوتبال میبینی روزی چندتا فوتبال میبینی به غیر از فوتبال چی میبینی ! کلا میخواد بدونه طرف چی میبینه حتی چیز :دی

این جاودانی تو فوتبال تخصصی نداره
همه برنامه ها میاد کشتی ,مردان آهنین,فوتبال
بهتره از مجریهای کار آزموده استفاده شه
درضمن این کانال سه لذت تماشای فوتبالو با سانسور صدا وتصویر وگویندگانی با لحن سرد از بین میبره

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

Karistias
11-06-2012, 11:12

اینم اضافه میکردی:به مهدوی کیا میگه مگه شما نباید ساعت 10 بخوابی پس چطور فوتبال میبینی؟دی

kisiya
11-06-2012, 12:16
اهنگ یورو 2008 کسی داره که اون دوستمون میگه ایران میزاره مرتب؟

mehdi_pro2
11-06-2012, 12:57
قبول دارین داخل نشون دادن دخترا پیشرفت کردن؟ قبلا تا یه تماشاچی دختر نشون میداد زود سانسور می کردن ولی الان یکم خوب شده. { هر جوری که مردم پیش برن دولت هم مجبوره که پیش بره } !

تیتراژ جام چهاردهم + آنونس جام چهاردهم + موسیقی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جام چهاردهم { کلیک کنید }
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A.N.A.P
11-06-2012, 13:16
قبول دارین داخل نشون دادن دخترا پیشرفت کردن؟ قبلا تا یه تماشاچی دختر نشون میداد زود سانسور می کردن ولی الان یکم خوب شده. { هر جوری که مردم پیش برن دولت هم مجبوره که پیش بره } !

تیتراژ جام چهاردهم + آنونس جام چهاردهم + موسیقی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جام چهاردهم { کلیک کنید }
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه تغییر خاصی نداشته ! همون آش و همون کاسه هست !

Mohammad Yek110
11-06-2012, 14:14
حالا باید 4 سال آهنگ یورو 2012 رو تحمل کنیم تا یورو 2016...ببنید چه حالی بیننده داره از این به بعد بازی دوستانه برزیل - آرژانتین بخش بشه اون وقت آهنگ یورو 2012 رو قبل و بعد و وسطش بخش می کنن..:weird:

بین دو نیمه بازی هلند و دانمارک آهنگ یورو 2008 رو پخش کردن :دی

shayan3001
11-06-2012, 22:22
نه به جامای قبل که همش تبلیغ مسابقه sms ای می کردن و هی می گفتن امشب منتظر رکوردیم نه به این جام که بعضی از مواقع مثل امشب انگلیس - فرانسه که تعداد شرکت کننده ها و آمار را نشون نمیدن. قضیه چیه؟

Karistias
12-06-2012, 01:32
اهنگ یورو 2008 کسی داره که اون دوستمون میگه ایران میزاره مرتب؟

انقدر این اهنگو گذاشتند خسته نشدی؟!
به هر حال اینم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.N.A.P
12-06-2012, 17:26
اگه اینجوریه خب واسه جام جهانی هم موزیک ساختن . چرا دیگه اونو نمیذارن ؟

kisiya
12-06-2012, 18:15
انقدر این اهنگو گذاشتند خسته نشدی؟!
به هر حال اینم لینکش

اهان این اهنگه مال جا م ملتهای 2004 و2000 رو میتونیدبدید

J@viD
12-06-2012, 18:59
دوستان کانال zdf المان بازیارو نشون میده بدون سانسور.

eman619rv
12-06-2012, 23:24
اهنگ هم که نمیدونم انقدر براشون سخته که نسخه بی کلام اهنگ بازی ها رو گیر بیارن؟؟؟ endless summer نسبت به یوروی قبلی و جام جهانی افریقا اهنگ ضعیف تری هست اما ریتمش و نوع موسیقیش فکر کنم به درد صدا و سیما ما بخوره

آقا من به شخصه بهشون امیدوار شدم توی پستی که صفحه اول دادم اون موضوع رو عنوان کردم و امروز دیدم که اهنگ endless summer رو پخش کردن.... :27:
منظورم آهنگ رسمی مسابقات هستش

A.N.A.P
13-06-2012, 20:38
چرا روز به روز کیفیت بازی های شبکه 3 چرت تر میشه ؟ تو بازی دانمارک پرتغال تصویر 16:9 رو به زور کردن 4:3 !

Karistias
13-06-2012, 21:16
این پیمان یوسفی چقدر بد گزارش میکنه خدا نکنه یه موقعیت حتی کم خطر تو محوطه جریمه پش بیاد اون وقت یوسفی بلند گوی تلویزیون رو میلرزونه انقدر صداشو بیش از حد میبره بالا (خیلی رو اعصاب میره )

vivabarca
13-06-2012, 21:46
این شبکه 3 رسما داره گند میزنه به یورو، صدای استادیوم رو که تا آستانه صفر پایین اوردن ، هرجور بلایی هم می خوان سر تصاویر با کیفیت اورجینال در میارن ! موقع پخش فوتبال میخواد فرهنگ سازی صرفه جویی در مصرف برق هم کنه ! :42:
البته این آمار پیامک هاشون نشون میده مخاطباشون کمتر از گذشته شده . فکر نکنم کسی که توانایی این رو داشته باشه که تصاویر با کیفیت HD و بدون سانسور و صدای واضح کانال های ماه.واره ای رو داشته باشه ، بشینه پای شبکه 3 !

نادر1368
13-06-2012, 22:58
يك كار كه گزارشگران ماهر ما انجام مي دن و متاسفانه هيچ كس توجهش بدان جلب نشده!اينه كه خيلي عالي بلد هستن هيجان بازي رو كم كنن!من خودم همواره از سال 2002 به اين ور بازيا رو از مسير تركست دنبال ميكنم!هم13 ثانيه زودتر گلارو ميبينم!هم گزارشگر با شور و حال خاصي گزارش ميكنه هر بازي نه چندان مهمي هم جالب ميشه!

nw_nk
15-06-2012, 20:41
اکراین فرانسه

خیلی وقته دیگه حساسیتی روی بی فکری تو این ... ندارم. ولی بازم چیزی اتفاق افتاد که دلم به درد اومد: نفهمیدن زیبایی. خداییش همون تصاویر ورزشگاه رو زنده بدون حرف های زپرتی پخش می کردن خیلی بهتر بود. نمی گم جاهای ناجورش. عین اون یک ساعت هرچند بی کلام و آروم از هر برنامه ای که در توان صدا و سیما هست ارزشش بیشتر بود. موزیک سطحی هم روی جو ورزشگاه هرچند بی ذوق ولی خوب به بهونه موزیک غربی Rihanna که پخش میشد قبول. واقعا درک چیزی که باید حتی تو ذات آدم باشه سخته؟

amirkhan_0o0
15-06-2012, 23:07
این چه پخش زنده ایه که 15 دقیق تاخیر داره!!
خوب برادر حالا که داری تاخیر یه ربعی می اندازی دیگه زنده رو ننویس!!!
--------------------------------------
اصلاح می شه !!
آقا من اشتباه کردم . این بازی با یه ربع تاخیر انجام شد!
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirkhan_0o0
15-06-2012, 23:53
این شبکه 3 رسما داره گند میزنه به یورو، صدای استادیوم رو که تا آستانه صفر پایین اوردن ، هرجور بلایی هم می خوان سر تصاویر با کیفیت اورجینال در میارن ! موقع پخش فوتبال میخواد فرهنگ سازی صرفه جویی در مصرف برق هم کنه ! :42:
البته این آمار پیامک هاشون نشون میده مخاطباشون کمتر از گذشته شده . فکر نکنم کسی که توانایی این رو داشته باشه که تصاویر با کیفیت HD و بدون سانسور و صدای واضح کانال های ماه.واره ای رو داشته باشه ، بشینه پای شبکه 3 !
انصافا دیگه کیفیت پخش غیرقابل تحمل شده!
همون طور که از وقتی که فیلم های اچ دی و فول اچ دی می بینیم دیگه کیفیت تی وی حال نمی ده، دیگه فوتبال های صدا و سیما کسی مثل من رو راضی نمی کنه!!
به نظر من اگه شبکه ورزش برای المپیک به صورت سراسری راه اندازی نشه و کیفیت پخش مناسبی رو نداشته باشه، صدا و سیما با ریزش قابل توجهی مواجه خواهد بود!
نکته دیگه اینه که من قبول دارم که مردم اروپای شرقی نسبت به سایر نقاط اروپا بی بند و بارند اما دیگه تو گل دوم سوئد به انگلیس چندتا هوادار مرد لباس هاشون رو درآورده بودند که سانسور شد!!! خدا جام جهانی و المپیک برزیل رو به خیر کنه!

A.N.A.P
16-06-2012, 00:12
انصافا دیگه کیفیت پخش غیرقابل تحمل شده!
همون طور که از وقتی که فیلم های اچ دی و فول اچ دی می بینیم دیگه کیفیت تی وی حال نمی ده، دیگه فوتبال های صدا و سیما کسی مثل من رو راضی نمی کنه!!
به نظر من اگه شبکه ورزش برای المپیک به صورت سراسری راه اندازی نشه و کیفیت پخش مناسبی رو نداشته باشه، صدا و سیما با ریزش قابل توجهی مواجه خواهد بود!
نکته دیگه اینه که من قبول دارم که مردم اروپای شرقی نسبت به سایر نقاط اروپا بی بند و بارند اما دیگه تو گل دوم سوئد به انگلیس چندتا هوادار مرد لباس هاشون رو درآورده بودند که سانسور شد!!! خدا جام جهانی و المپیک برزیل رو به خیر کنه!

هوادار مرد سانسور بشه واجبه واسه کسی که با خانواده میشینه فوتبال میبینه . ولی هوادار خانوم اشکال نداره :)
در ضمن از شبکه 3 واسه المپیک نباید انتظار داشته باشی چون اولا بازی ها تو ماه رمضون هست. دوما تو لندنه و شما رابطه ما با انگلیس رو میدونید شاید اصلا به ما تصویر ندن و شبکه سه مجبور بشه طبق عادت معهود از شبکه های عربی بدزده .البته احتمالش کمه . نهایت بخوان مسابقات کشتی و وزنه برداری و چندتا چیزای دیگه رو با سانسور 70 80 % نشون بدن !

Ahmad
16-06-2012, 22:20
چقدر اینها بی فرهنگ و ...

برای اولین بار مراسم قبل از مسابقه رو از شبکه 3 دیدم

داره سرود ملی کشوری پخش میشه و این مجریا و ... دارن [حذف شد]

شرم بر این فرهنگ و ...

بجای اینکه از ده دقیقه قبل از بازی تنها و تنها ورزشگاه و صدای اون بصورت کامل و بلند شخض بشه

اونوقت اینها ...

کمی با شبکه زد دی اف یا 1 آلمان مقایسه کنید

:41:

JUSTIN11
23-06-2012, 04:57
آقا افتضاح به تمام معنا
برنامه يورو 2004 بهتر از اين بود
استديو مسخره تيره و تار آدم نيگا ميكنه خوابش ميبره
اون از بخش جذابشون كه معرفى كشورهاست كه واقعا مسخرست و كاملا سياسى
اون از روزنامه خونشون. . كيه... اون تپله سمت راستى... يجورى با جديت اخبار ميخونه من ميميرم از خنده خدايي خيلى بخودش فشار مياره 8)
راستى اين شبكه ورزش چى شد به كجا رسيد؟ فقط واسه تهرانه؟ در روز چيا پخش ميكنه؟

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2

Mohammad Yek110
23-06-2012, 10:36
واقعا مزخرف و افتضاحه
مخصوصا بخش معرفی کشور ها که از بازی فیفا فیلم گرفتن گذاشتن تنگش:دی

Karistias
23-06-2012, 12:07
واقعا مزخرف و افتضاحه
مخصوصا بخش معرفی کشور ها که از بازی فیفا فیلم گرفتن گذاشتن تنگش:دی
اون بازیه فیفا نیست pes هستش
معرفی چک خیلی تابلو بوداخه چیه اون کارتون پت مت گذاشتید حالا هر چی که برای چکه باید بذارید؟ :27:

Mohammad Yek110
23-06-2012, 16:59
معرفی چک خیلی تابلو بوداخه چیه اون کارتون پت مت گذاشتید حالا هر چی که برای چکه باید بذارید؟ :27:

اشتباه نمی کنید؟
من فقط یه بار روسیه رو دیدم که فیفا بود

A.N.A.P
23-06-2012, 17:40

اتفاقا فیفا هست عزیز من . PES اصلا Euro نداره . تا به حال هر چی تورنومنت بین المللی هست EA بازی انحصاریش رو ساخته !
...
راستی داش حسین این آهنگی که گذاشتی همون بود که میخواستم . دستت طلا !
قبول داری شیپور اولش خیلی خنده داره ؟

amirkhan_0o0
23-06-2012, 20:15
من اتفاقا با گذاشتن کارتون پت و مت و یه کارتون دیگه خیلی حال کردم! با این قسمتش مشکل چندانی ندارم! البت بعضی چیزاش رو اعصابه مخصوصا این که کارشناساش اصرار دارند بگن این یه دانشگاه فوتبال بود!

Karistias
24-06-2012, 11:38
اشتباه نمی کنید؟
من فقط یه بار روسیه رو دیدم که فیفا بود

اتفاقا فیفا هست عزیز من . PES اصلا Euro نداره . تا به حال هر چی تورنومنت بین المللی هست EA بازی انحصاریش رو ساخته !
...
راستی داش حسین این آهنگی که گذاشتی همون بود که میخواستم . دستت طلا !
قبول داری شیپور اولش خیلی خنده داره ؟
منو به به شک انداختید ولی به نظرم تابلو که pes هست حداقل اون دو سه تا کشوری که معرفیشو دیدم pes بود
حالا لزومی نداره که بازیه یورو باشه به احتمال زیاد یه pes 2011 یا 2012 هستش
حالا امشب با دقت کامل نگاه میکنم شما هم بادقت نگاه کنید شایدم من اشتباه میکنم

+

در مورد شیپور اهنگ اندلس هم کاملا با شم موفقم خیلی اون تیکش تو مخیه ::9:
ولی خداییش اهن رسمی یورو 2008 یه چیزه دیگست البته همین اندلس هم بد نیست ولی این تیکهی شیپورش اصلا با تم اصلی اهنگ مچ نیست

A.N.A.P
24-06-2012, 12:06
منو به به شک انداختید ولی به نظرم تابلو که pes هست حداقل اون دو سه تا کشوری که معرفیشو دیدم pes بود
حالا لزومی نداره که بازیه یورو باشه به احتمال زیاد یه pes 2011 یا 2012 هستش
حالا امشب با دقت کامل نگاه میکنم شما هم بادقت نگاه کنید شایدم من اشتباه میکنم

+

در مورد شیپور اهنگ اندلس هم کاملا با شم موفقم خیلی اون تیکش تو مخیه ::9:
ولی خداییش اهن رسمی یورو 2008 یه چیزه دیگست البته همین اندلس هم بد نیست ولی این تیکهی شیپورش اصلا با تم اصلی اهنگ مچ نیست
خب اگه دوباره نشون داد حتما دقت کن که تبلیغات دور زمین دقیقا عین واقعیت هست . استیل بازی کنا قشنگ منو یاد فیفا می اندازه ! شک نکن فیفا هست !

amirkhan_0o0
24-06-2012, 15:49
آقا من نمی دونم چه بخشنامه ای به این گزارشگرا دادند تا بازی ها رو سرد گزارش کنند؟؟
نه به شور دادن های بیخود خیابانی تو تورنومنت های قبلی، و نه به بی حالی گزارشگرا تو این تورنمنت!!

h-blade
24-06-2012, 17:01
من نميدونم گناه اين مردم چيه كه دارن گذارش آقاي مزدك ميرزايي رو گوش ميكنن .....؛آقا خب شما طرفدار اسپانيا هستي به ما چه .....چرا تيم مقابلو هي ميكوبوني....آخه مگه مريزي....

1000000 دفعه صحنه اي كه فابرگاس خودشو انداخت رمين نشون داد يه بچه 7 ساله فهميده بود پنالتي نيست اونوقت اين آقاي به ظاهر گذارشگر 100 دفعه ميگه داور اشتباه كرد اين داور اصلا قضاوت درستي نداره......

آخه چي بگه آدم از دست اينا....:19::19:

iw8u
24-06-2012, 19:40
با سلامآقا من اعصابم واقعا خورده از بس تبلیغات نشون میدن.نشد یه بازی رو با خیال راحت نگاه کنم.بابا دست شبکه های ماهواره ای رو از پشت بسته.شورشو دراوردن.فقط تاسففففففففف

Cyanide
25-06-2012, 13:12
اگر انگلیس و ایتالیا و سایر کشورهایی که در جنگ جهانی شرکت داشتن ،آگاه بودن به این که سالها بعد، شخصی بنام رضا جاودانی عزیز اینقدر تقابل فوتبالیشون رو به جنگشون نسبت میده هیچوقت جنگ نمیکردن.

AMIR-AIRGUNNER
29-06-2012, 10:58
دوستان به نظرتون تو اینجور برنامه مثل جام چهاردهم سوالات رو از قبل با کارشناس ها هماهنگ میکنن یا همینجوری میپرسن ؟!

nw_nk
30-06-2012, 15:05
جام چهاردهمی ها فینال را پیش بینی کردند: ایتالیا یا اسپانیا؟

برنامه جام چهاردهم که پوشش این مسابقات را برای علاقه مندان بر عهده داشت توانست رضایت مخاطبان خود را جلب کند و عملکردی بهتر از پوشش تورنمنت های قبلی داشته است

سایت گل- رقابت های جام ملت های اروپا به روز پایانی رسیده است ویکشنبه شب درفینال دو تیم ایتالیا و اسپانیا به مصاف یکدیگر می روند. برنامه جام چهاردهم که پوشش این مسابقات را برای علاقه مندان بر عهده داشت توانست رضایت مخاطبان خود را جلب کند و عملکردی بهتر از پوشش تورنمنت های قبلی داشته است.
با بعضی از مجریان و گزارشگران این برنامه در مورد بازی فینال گفت وگوئی کوتاه داشته ایم .که در ادامه آمده است:

*ذکایی: قابل پیش بینی نیست

حسین ذکایی تهیه کننده جام چهاردهم که از قبل هم پیش بینی در مورد فینالیست های این دوره را سخت اعلام کرده بود ، در مورد فینال گفت: با اتفاقاتی که در روزهای گذشته رخ داد نمی توان در مورد نتیجه دیدار فینال صحبت کرد. ایتالیا می تواند نتیجه دیدار یکشنبه شب را غیرمترقبه کند.

*جاودانی: ایتالیایی ها دست روی نقطه ضعف ژرمن ها گذاشتند مثل یونانی ها!

رضا جاودانی مجری تخصصی تورنمنت های بزرگ شده است با شروع تورنمنت ها وی را در جایگاه مجری برنامه می بینم. وی در مورد جام چهاردهم عقیده ای خلاف فرودوسی پور دارد. اتفاق خاصی در جام ندیدیم البته بجز تعویض های پراندلی !

در مورد فینال وی گفت: از همان اول بدوستانم می گفتنم که نباید ایتالیا را دست کم گرفت اما بدم نمی آمد که آلمان به فینال برسد. ایتالیا در دیدار با آلمان دست روی نقطه ضعف این تیم گذاشت و همان کاری که انجام دادکه یونانی ها انجام دادند. اسپانیا اما تیم 2 سال پیش نیست و خیلی نتیجه گرا شده است. نظر من شانس هر دو تیم مساوی است و 50-50 است گرچه دربدترین حالت 55-45 یا 60-40 از سوی دیگران نیز بیان شود. تنها مشکل ایتالیا سفر از لهستان به اکراین است اما اسپانیایی ها هم در عوض 120 دقیقه بازی کردند که این میتواند شرایط را تقریباً برابر کند.

*فردوسی پور: پیشگو نیستم

عادل فردوسی پور گفت: این جام، نسبت به دوره های قبل جذاب تر بود. بازی های قوی دیدیم اما در فینال باید بگویم که پیشگو نیستم و نمی توان درصدی رابرای برد هر تیم اختصاص داد.

*میرزایی: بوفون، بهترین بهترین ها است

دیگر همه می دانند مزدک میرزایی طرفدار سرسخت ایتالیا است وی که از رسیدن تیم محبوبش به فینال ابراز خوشحالی می کرد گفت: یکی از خاطرات خوب طرفداران ایتالیا رسیدن به فینال یورو 2012 است. ضمن اینکه با پیروزی ایتالیا در مقابل آلمان مشخص شد آلمان نمی تواند ایتالیا را شکست دهد. شانس پیروزی اسپانیا نسبت به ایتالیا 5 به 45 است. این تیم ایتالیا نسبت به دوره های قبلی ضعیف تر شد. ولی توانست تا فینال پیش بیاید. از کار خوب براندلی نباید گذشت. اسپانیایی ها مانند جام جهانی یا یورو 2008 قوی نیستند اما فقط فوپ بالایی دارند. در عوض ایتالیایی ها تاکتیکی کار کردند به گفته یکی از کارشناسان اروپایی تفاوت ایتالیایی ها و انگلیسی ها این است که آتزوری ها بدنبال اجرای تاکتیک مربی هستند ولی سه شیرها نسبت به تاکتیک دید خوبی ندارند. دفاع ایتالیا و خصوصاً بوفون خوب کار کردند. بوفون بهترین بهترین ها است.

*احمدی : پیرلو فوق العاده است

محمدرضا احمدی د مورد این دوره از جام ملتهای اروپا گفت : خیلی خوب بود سطح کیفی مسابقات بالا بود . حداقل 4 تیم آخر تیم ضعیفی نداشت و اتفاقی که دوست داشتم افتاد یعنی حضور 4 تیم مطرح بدون تیم هایی در سطح یونان . وی صحبت هایش را در مورد فینال اینگونه شروع کرد : دوست دارم در فینال ایتالیا پیروز شود هر چند اسپانیا که با سیستم 4-6- صفر بازی می کند تدافعی نیست و میل هجومی دارند و از ماتادورها نباید به آسانی گذشت . در این سیستم پدرو بهتر از بقیه مهاجمان جواب می دهد.

محمدرضا احمدی در مورد ایتالیا اینچنین توضیح می دهد : پراندلی خیلی خوب کار کرد . مردم ایتالیا از اینکه تیمشان به فینال رسیده اند بسیار راضی اند و در حالی که بازیکنان ایتالیا به نوعی هر کدام با مشکلی مواجه بودند رسیدن به فینال شاهکار پراندلی بود . اکثر مواقع ایتالیا جام را خوب شروع نکرده است دوره های قبل خود گواه این مساله است . شروع بد و پایان خوب بهترین تعریف برای ایتالیا است .

احمدی بهترین بازیکن ایتالیا را پیرلو می داند و تاکید می کند : پیرلو فوق العاده است خصوصا با ضربه پنالتی در بازی با انگلیس که بازگشت رویایی لاجوردی ها بود .این دوره یکی از دوره های طلائی بود که تمام می شود و خوب است که پایانی خوشی برای این تیم داشته باشد .

حسین ردکا

2012/6/30

نادر1368
02-07-2012, 13:09
ديشب جاوداني يكي از بحث هاي جالبش اين بود كه ايا اسپانيا شايسته قهرماني بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:9::44::23::19:كلا اگر شيفره ميشد كانال بازيهايي كه نشد!من حتي فينالشم نگاه نمي كردم شبكه 3 با اين خفقاني كه در برنامه هاي فوتباليشم هست!