PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوتی ها و اشتباهات در پخش | مجریان، کارشناسان و گزارشگران یورو 2012

صفحه ها : [1] 2

ali_agha1981
08-06-2012, 11:26
سلام..
خوب از امروز مسابقات یورو 2012 شروع میشه صدا و سیما میلی هم این مسابقات رو قرار بخش بکنه..
یه همچین تاپیکی در جام جهانی 2010 هم داشتیم و تایپک جالبی شده بود..
هدف از این تاپیک ، قرار دادن سوتی ها و اشتباهات و گاف های مجریان ، کارشناسان و گزارشگران صدا و سیما در یورو 2012 ..سانسور ها ، تیکه انداختن ها ، نکته های جالب و شاید خنده داری که در پیش از بازی ، حین گزارش بازی و پس از بازی هست ممکنه اتفاق بیوفته..:46:

Mr.Crow
08-06-2012, 21:53
افشین پیروانی توی برنامه قبل از بازی روسیه - چک : سلام عرض می کنم به شما و همکاران محترمشون ! :دی

armin_punisher6
08-06-2012, 22:58
رضا جاودانی : شما طرفدار کدوم تیم هستید؟
افشین پیروانی : به نظرم شانس آلمان و اسپانیا بیشتره واسه قهرمانی

hamid_diablo
08-06-2012, 23:16
جواد خیابانی در نیمه اول بازی چک و روسیه

دروازبان چک توپ رو در آغوش میگیره و آرومش میکنه

CRIS Joon CR7
08-06-2012, 23:30
بچه ها از خیابانی نگیم بهتره چون تاپیک در عرض یک ساعت 300 صفحه جلو میره:31:

A.N.A.P
08-06-2012, 23:58
تیکه خیابانی وقتی Alan Dzagoev گل زد : بیشتر از این دهنش باز نمیشد :دی

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

h!tman
09-06-2012, 10:08
بازی یونان :
بازیکنان یونان در مقابل تیم Latvia هم بازی خوبی رو ارائه ندادند
یکم به مغزش فشار میاورد میفهمید منظور لتونی هست

*M!L4D*
09-06-2012, 10:33
بازی یونان - لهستان :
تعادل لواندوفسکی تو برخورد با مدافع یونان ب هم میخوره
مزدک : بــــعله . داور خطا نمی گیره ک هیچ , کارت هم نمی ده
آخه مردک (!) اول باید خطا بگیره بعد کارت بده خب :|

bas ali
09-06-2012, 11:48
گزارشگرهای صدا و سیما همشون درپیتن بجز فردوسی پور
حالا کدوم بازی رو سرهنگ علیفر گزارش میکنه ؟ :31:

Ezel
09-06-2012, 12:16

خدا رو شکر اکثر تیمها با 4 مدافع خطی بازی میکنند و نگرانی ای بابت انتقادات سرهنگ به دفاع خطی وجود نداره ، هر بازی ای که گزارش کنه میتونه ایرادات همیشگیش به دفاع خطی رو برامون تکرار کنه :دی

Mohammad Yek110
09-06-2012, 13:01
وای وای اگه این جواد نبود الان تاپیک دو سه تا پست داشت :دی
کسی نمیدونه گزارشگر آلمان و پرتغال کیه؟

CRIS Joon CR7
09-06-2012, 13:28
وای وای اگه این جواد نبود الان تاپیک دو سه تا پست داشت :دی کسی نمیدونه گزارشگر آلمان و پرتغال کیه؟ فکر کنم عادل باشه به نظرم از همشون بهتره فقط حیف که شبکه ی 3 ایران HD نیست .

during
09-06-2012, 13:37

كاشكي بدن بازي هاي ساعت 23:15 رو گزارش كنه. لامصب گزارشش از صدتا لالايي بدتره. آدم غرق خواب ميشه :31:

MOHAMMAD2010
09-06-2012, 13:41
الان جواد خیابانی منتظره ایتالیا و هلند تو یورو به هم بخورن.بعد این قدر بگه دیدار لاجوردی پوشان ایتالیا با لاله‌های نارنجی هلند که مارو... ( بقیشو نمیتونم بگم :46: )
اینو تو face . book دیدم باحال بود گفتم بزارم )

pcforlife
09-06-2012, 14:34
نه عنوان و نه محتوای تاپیک مشخصا مربوط به "پیشبینی گزارشگر بازی امشب" نیست. پس لطفا برای اطلاع از گزارشگر بازی امشب درخواستون رو با تماس به شماره 162 مطرح کنید.
.
ضمن اینکه سوای اشتباهات پخش، ما تاپیک نظر خواهی در مورد برنامه ی جام چهاردهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو داریم. پس محل تبادل نظر درباره دکور، موسیقی و... اینجا نیست.
.
برای اطلاع و نقد اشتباهات هم عجله نکنید. اجازه بدید برنامه تلویزیونی و فوتبال ها پخش بشن، اگه سوتی ای رخ داد! : دی مطرح کنید.
مرسی ;)

vahidgame
09-06-2012, 15:27
با تمام احترامی که برای خیابانی دارم و قبولم دارم خیلی قبل گزارشگر خیلی خوبی بود ، باید بگم که با این گزارش هایی که می کنه نشون میده که در حال حاضر یه گزارشگر آماتوره! :دی
فقط گزارش ها اون برای خندیدن جالبه اونم موقعی که طرفدار هیچ کدوم از دو تیم نباشید. در غیر اینصورت معمولا بازی بهتون سخت می گذره :دی
این تاپیک هم همانند تاپیک شبیه اون که برای جام جهانی زده شد فقط به صدقه سری اون زده شده و اگه گزارشگری نمی کرد مطمئنا همچین تاپیکی هم وجود نداشت :دی

توی بازی دیشب یه سری قسمت های گزارش اونو یادمه که جالب بودن که در زیر میگم ( هر چند که تعداد سوتی های اون در هر بازی خیلی زیاده و غیر قابل شمارش :دی ) :

- خیابانی : توپ رو برسونین به آرشاوین. این میتونه شعار روس ها باشه!

-نیمه اول در حالی که دروازه بان روسیه توپ رو خیلی آروم رو به راحتی می گیره اشاره می کنه که این دروازه بان خیلی آماده ست

- اول های بازی تا چند دقیقه همش در مورد بازی دوستانه هفته پیش روسیه با ایتالیا می گفتش و شاید حدود 10 بار یا بیشتر به این اشاره کرد!

- ظاهرا به یکی از بازیکنای چک به نام گبر سیلاسی علاقه زیادی داشت و دائما اسم اونو می اورد و آخرای بازی هم با یه ضربه نه چندان خاصی که زد اونو تا فان باستن هم بالا برد

CRIS Joon CR7
09-06-2012, 15:37
آرشاوین بــرووو
آرشاوین با هنر خودش پاس به عقب میده:18:
..
..
همه سوتی هاش یه طرف :
هر بازی به یکی گیر میده میکنه اونو خدای مجسم روی زمین.
دیشب آرشاوین (فکر کنم فامیلاشونه) یه شب ریبری یه شب ... ـی :27: و ...

amir_rahmani
09-06-2012, 17:11
شانس آوردیم مسی توی اروپا نیست والا گزارش های جواد با این بازیکن فوق العاده شنیدنیه

Pessimist
09-06-2012, 20:32
همین چند دقیقه پیش نیمه اول بازی هلند و دانمارک تموم شد!

وای خدای من عجب سوتی وحشتناکی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند دقیقه بعد از گل دانمارک نزدیک به دو سه ثانیه تلویزیون داشت تماشاچی های دانمارکی رو نشون میداد که خوشحالی میکردن بعد یه دفعه ای تصویر قطع شد و گل دانمارک پخش شد! درست نیست زیاد در مورد اون دو سه ثانیه توضیح بدم کسانی که بازی رو دیدن میدونن من چی دارم میگم!

CRIS Joon CR7
09-06-2012, 20:36
همین چند دقیقه پیش نیمه اول بازی هلند و دانمارک تموم شد!

وای خدای من عجب سوتی وحشتناکی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند دقیقه بعد از گل دانمارک نزدیک به دو سه ثانیه تلویزیون داشت تماشاچی های دانمارکی رو نشون میداد که خوشحالی میکردن بعد یه دفعه ای تصویر قطع شد و گل دانمارک پخش شد! درست نیست زیاد در مورد اون دو سه ثانیه توضیح بدم کسانی که بازی رو دیدن میدونن من چی دارم میگم!

اینا که چیز جدیدی نیست:27:

همین مسخره بازی ها رو کردند من از شبکه 3 نمیبینم:2:
بابا یه فوتباله و تماشاگراش:31:

Ghaioom
09-06-2012, 20:49
یه سوتی بود اگه گفتین کجا؟!! D: یهو برداشتن :27:

ببخشید هر کی سوتی دیگه داشت از دقیقه 70 به بعد بگه من دارم ضبط میکنم میخوام برم بدرسم! : دی. بعد بگین کجا بود منم ببینم ضبط شدش رو نمیخوام کلی ببینم حال ندارم D:

eman619rv
09-06-2012, 21:25
بچه ها دیگه جواد خیابانی گناه داره بنده خدا دیگه خیلی روی حرفاش زوم نکنین :دی هر کسی واسه خودش یه نوع خاصی تکلمی رو داره حالا جواد خیابانی زیادی نوع تکلمش خاصه!! خیلی بهتر از بعضی ها هست که به جای گزارش بازی فقط حرف هایی رو میزنه که خودمون میدونیم این بنده خدا لااقل گه گاهی هم به گزارش بازی واتفاقاتش می پردازه هر چند گاهی با 20 ثانیه تاخیر مغزی یا بعضی موقع ها هم زیادی موقعیت رو شور میکنه
احمدی باز هم دست از سر این overlap بر نمیداره:27: ول کن این اورلپو !!
حالا نوبت پیمان یوسفی هنوز نرسیده!! اونم خیلی باحاله!! کلا یه اشتباهاتی میکنه در گفتن اسم بازیکنا که خدااااااااست!! یادمه یه بار بازیه بارسا بود چند تا سوتی باحال داد! مثلا : گواردیلا توپ رو جمع میکنه! ( منظور ویکتور والدز هست که موقع سانتر میپره و توپ رو میگیره) یا مثلا: والدز یه استارت سریع میزنه و دریبل میکنه ( منظور دنی الوزه )
کلا همه شون یه گیری دارند.....

یواخیم دست کرد تو دماغش داشت گیگیلی در میاورد بعدش نوش جان میکرد دوربین رفت روش!!! عادل هم گفت بد موقعی دوربین رفت روی یواخیم !

جالبش اینجا بود که چند دقیقه بعد خوزه مورینیو رو نشون داد که داشت توی گوشیش یه چیزی رو نشون دوستش و پسرش میداد و کاملا واضح بود که در مورد بازی بود!! ( فکر کنم صحنه شکار شده از یواخیم وگیگیلیش رو سریع به دست خوزه رسوندن رفقا :دی)

A.N.A.P
09-06-2012, 22:06

احتمالا بازی امشب برزیل آرژانتین !

CRIS Joon CR7
09-06-2012, 23:04
آقا نکته جالب هم قبوله؟ :دی
په په توپ رو زد یه تیرک : عادل : اینجا ضربه رو زد اوه اوه اوه گل هم نشد :دی

داور خط نگه دار هم بیکار ترین آدم های تورنومنت هستن :دی

CRIS Joon CR7
09-06-2012, 23:39
اين يواخيم لو دست کرد تو دماغش بعدش چيکار کرد؟ :دي

A.N.A.P
10-06-2012, 00:25
اين يواخيم لو دست کرد تو دماغش بعدش چيکار کرد؟ :دي

مالید به کناریش :دی
فردوسی پور گفت بد موقعی دوربین رفت رو لو "

A.N.A.P
10-06-2012, 00:33
احتمالا بازی امشب برزیل آرژانتین !

متاسفانه حدسم درست در اومده !

Black Vengeance
10-06-2012, 01:12
سرهنگ وارد می شود
بعد از گل آرژانتین به برزیل توسط مسی

لیونل طلایی گل می زنه !
واقعا هم مسی نیست طلاییه !

دفاع خطی ، دفاع خطیست حتی اگه تیم برزیل باشه !

نا گفته نماند بعد از گل دوم هم راجع به دفاع خطی نطق فرمودن !

توهین به شعور مخاطب تا چه حد ؟؟!

Ghaioom
10-06-2012, 04:59
بگین کجا سوتی داشت از دقیقه 70 به بعد نگا کنیم D: ضبطیدمش

Mohammad Yek110
10-06-2012, 08:48
احمدی (یادم نیست شایدم جاودانی) هم طرفداریش رو از هلند نشون داد:
تیم ملی هلند در سال 1988 قهرمان یورو شده و امیدواریم امثال هم قهرمان شه

hamid_diablo
10-06-2012, 08:50
سوتی شاخ بازی دیشب آلمان و پرتغال

فردوسی پور بعد از نشون دادن صحنه اهتسه خطای بازیکن پرتغال روی دروازبان المان

خوب این پاش نخورد اما پای دومش برخورد کرد

M3HRD@D
10-06-2012, 13:17
این برای یورونیست ولی برای بازی دیشب برزیل - آرژانتین یعنی خداست.....دی:31:

توی دروازه! گل رو لیونل طلایی میزنه!! حیفه که به این بازیکن بگیم مسی!!!
[سرهنگ علی‌فر - گزارش بازی آرژانتین برزیل]
.
.
یعنی مغزتو ترکوندم علیفر:24::39:

Ahmad
10-06-2012, 13:24
مرسی مهرداد
جالب بود

یه جورایی از گزارش علیفر خوشم میاد
گرچه خیلی وقتها میره رو اعصاب
مخصوصا که خیلی ادعای مربیگریش میشه و شروع میکنه به ایراد گرفتن و تحلیل و راه حل دادن.

گل سوم مسی هم واقعا وحشتناک و عالی بود.

Lord Farshad
10-06-2012, 13:39
درود.

میگم این سرهنگ چی از جون دفاع خطی میخواد !؟ :دی

-------------------------------

این رو هم دوستان نگفته بودند، پس من بگم:

نیمه اول بازی آلمان و پرتغال بود که توی یه صحنه فابیو کونترائو تونست یه اوت رو از مولر بگیره. فردوسی پور داشت از کونترائو تعریف میکرد و گفت که بهش اون اوایل لقب روبن هم داده بودند و بعدش یه مکث کوچیک کرد و گفت البته فرقش اینجاست که کونترائو گاهی پاس هم میده ! :دی :27:

شاد و پیروز و سربلند باشید.

Arash4484
10-06-2012, 14:18
- خیابانی : توپ رو برسونین به آرشاوین. این میتونه شعار روس ها باشه!
-نیمه اول در حالی که دروازه بان روسیه توپ رو خیلی آروم رو به راحتی می گیره اشاره می کنه که این دروازه بان خیلی آماده ست
- ظاهرا به یکی از بازیکنای چک به نام گبر سیلاسی علاقه زیادی داشت و دائما اسم اونو می اورد و آخرای بازی هم با یه ضربه نه چندان خاصی که زد اونو تا فان باستن هم بالا برد

آرشاوین بــرووو
آرشاوین با هنر خوش پاس به عقب میده:18:
همه سوتی هاش یه طرف :
هر بازی به یکی گیر میده میکنه اونو خدای مجسم روی زمین.
دیشب آرشاوین (فکر کنم فامیلاشونه) یه شب ریبری یه شب ... ـی :27: و ...

حالا یک موضوعی حس میکنم به تلفظ اسامیی که بنوعی خاص در دهن میچرخند علاقه داره...و وقتی یادشون میگیره دوست داره تکرار کنه...
بخصوص که نیمه مسلمونیی-شرقیتی-آشنا پنداری در اسمش باشه ...مسعودی...مهمتی...چیزی
خدایا منو بکش دارم جواد شناسی میکنم...:31:

Alireza.M67
10-06-2012, 15:23
آقا این سوتی نیست و واسه صدا و سیما هم نیست ولی جالبه ، دیشب خندم گرفته بود :
بازی دانمارک و هلند رو از شبکه ترکیه داشتم می دیدم (صدای ورزشگاه توش به وضوح میاد و کلا خیلی جو خوبی داره) اسم یکی از بازیکنای دانمارک بود Lasse Schone
حالا این گزارشگره وقتی می خواست اسمشو بگه انگار می گفت دستا شله :31:
هر چند دقیقه یه بار صدای ورزشگاه کم می شد توپ میفتاد دست شونه ،اینم می گفت : شله شله دستا شله ، بعد همه شروع می کردن به کف زدن :))

CRIS Joon CR7
10-06-2012, 15:28
آقا این سوتی نیست و واسه صدا و سیما هم نیست ولی جالبه ، دیشب خندم گرفته بود :
بازی دانمارک و هلند رو از شبکه ترکیه داشتم می دیدم (صدای ورزشگاه توش به وضوح میاد و کلا خیلی جو خوبی داره) اسم یکی از بازیکنای دانمارک بود Lasse Schone
حالا این گزارشگره وقتی می خواست اسمشو بگه انگار می گفت دستا شله :31:
هر چند دقیقه یه بار صدای ورزشگاه کم می شد توپ میفتاد دست شونه ،اینم می گفت : شله شله دستا شله ، بعد همه شروع می کردن به کف زدن :))

وای چقدر باحال بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستا شله آه بیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

neon1
10-06-2012, 18:42
دیشب داشتم از رادیو گزارش هلند و دانمارکو گوش می کردم و از تلویزیون نگاه می کردم به طور همزمان!!!اوایل بازی بود که توپ از کنار دروازه هلند خارج شد بعد یه دفعه گزارشگر رادیو گفت توپ از کنار دروازه هلند خارش می شه.............خودشم خندش گرفت

A.N.A.P
10-06-2012, 19:45
میدونم همه میخواین سوتی مزدک رو بگین . مزدک : طاعات و عبادات شما مورد درگاه قبول حق قرار بگیره ! :دی

amirkhan_0o0
10-06-2012, 20:54
بازی ایتالیا اسپانیا دقیقه 62 یه توپ شوت شد بیرون افتاد دست تماشاچیا. من توجه کردم دیدم نمی خوان بندازنش پائین و دارن سرش دعوا می کنن! بعد یکی از توپ جمع کنها اومد توپ رو از شون گرفت! خیلی باحال بود!

pedramh
10-06-2012, 22:30
بازی ایتالیا اسپانیا دقیقه 62 یه توپ شوت شد بیرون افتاد دست تماشاچیا. من توجه کردم دیدم نمی خوان بندازنش پائین و دارن سرش دعوا می کنن! بعد یکی از توپ جمع کنها اومد توپ رو از شون گرفت! خیلی باحال بود!
از این مامور امنیتی ها بود توپ و گرفت داد به توپ جمع کن

amirkhan_0o0
10-06-2012, 22:40
lمن نمی دونم یه ترول بعضی وقتا که توپ میاد رو دروازه یه سوت ممتد آفساید مثال داور می زنه! سر گل ایرلند من گول خوردم.

*IN*
10-06-2012, 23:42
الان پیمان یوسفی اعلام کرد که این بازی شمشومین بازیه این دور از مسابقاته...

neon1
11-06-2012, 17:29
تو بازیه اسپانیا بعد از موقع حمله اسپانیا مزدک گفت حالا بارسلونا داره فشار می یاره

officer
11-06-2012, 20:02
این دو تیم انقدر از باختن میترسن که انگار قصد بردن هم ندارن !

بنزما میاد جلو ؛ ولی جلوتر نمیاد !

جواد خیابانی [ انگلیس - فرانسه ]

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 20:22
یه نیمه دیگه مونده
جواد خیابانی نعمت فوتبال ایران.:8:
امشب تاپیک میترکه:31:

آهان یه چیز بگم نگن پسره اسپم داد. :دی

مامان بزرگ این بازیکن اصلیتی ویتنامی داره گرچه قیافش اصلا ویتنامی نیست:31:

vahidgame
11-06-2012, 20:36
فقط گزارش ها اون برای خندیدن جالبه اونم موقعی که طرفدار هیچ کدوم از دو تیم نباشید. در غیر اینصورت معمولا بازی بهتون سخت می گذره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دقیقا همون چیزی که توی تاپیک اشاره کردم شد! :دی
الان دیگه بیشتر روی اعصاب رفتن وجود داره تا خندیدن

دو تا مورد برام خیلی جالب بود
یکی اینکه خیابانی چند بار به تیکی تاکای فرانسوی اشاره کرد که شرط می بندم اصلا نمی دونه دقیقا تیکی تاکا چیه!
مورد دوم هم اینه که یه جای بازی اشاره کرد که نبرد جوانان انگلیس و جوانان فرانسه رو شاهد هستیم!

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 20:36
جوات :یه کوچولو انگشت ریبری خورد به صورتش:31:
عکس رو خداییش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 20:38
دقیقا همون چیزی که توی تاپیک اشاره کردم شد! :دی
الان دیگه بیشتر روی اعصاب رفتن وجود داره تا خندیدن

دو تا مورد برام خیلی جالب بود
یکی اینکه خیابانی چند بار به تیکی تاکای فرانسوی اشاره کرد که شرط می بندم اصلا نمی دونه دقیقا تیکی تاکا چیه!
مورد دوم هم اینه که یه جای بازی اشاره کرد که نبرد جوانان انگلیس و جوانان فرانسه رو شاهد هستیم!

وحید جان اگر طرفدار تیمی امشب نباشی گزارش خیابانی اتفاقا خیلی هم باحاله.

ولی وقتی مثلا بازی های رئال مادرید رو گزارش میکنه اعصاب آدم رو میریزه به هم و منم میزنم گزارش عرب ها رو میبینم:13:

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 20:49
این چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alinho
11-06-2012, 21:15
خیابانی انگلیس-فرانسه: داور در سوت خودش میزنه!
البته این سوتی رو قبلا هم داده بود
خدارو شکر طرفدار هیچکدوم نبودم وگرنه یه بلایی سر خودم میآوردم
بیچاره گوشاشم ضعیف شده
صدای تشویق و هیاهوی تماشاگرا رو کلا نمی‌شنید! :دي

Black Vengeance
11-06-2012, 21:17
نمی دونم چرا بعضی وقتا احساس می کنم جواد سوتی ، ریبِری رو میگه ریبَری

RibEry + جواد سوتی = RibAri

:|

A.N.A.P
11-06-2012, 21:29
بخوایم جدی صحبت کنیم جواد خیابانی واقعا شورش رو در آورده با این گزارش گندش . [حذف شد]
عاشق کلمه تیکی تاکا هست . تو جام جهانی خودش رو ... داد با کلمه تیکی تاکا !
سرمربی انگلیس روی هاجسون رو میگه روی هجسون ! اینگار 20 سال تو انگلیس بوده اینجوری لهجه داره . لیگ قهرمانان اروپا رو همیشه میگه لیگ اروپا و .... بدتر از خیابانی محمدرضا احمدی هست. اینگار داره واسه رادیو یا افراد نابینا گزارش میکنه اینقدر جزییات رو میگه !
نمیدونم این صدا سیما این گزارشگرای با استعداد رو از کجا میاره ! اگه عادل بره کی میخواد گزارش کنه ! عادل فراموش نشدنی هست !

pcforlife
11-06-2012, 22:18
اینگار داره واسه رادیو یا افراد نابینا گزارش میکنه اینقدر جزییات رو میگه !
کجا جزئیات رو میگه؟ اتفاقا خیابانی اصلا به جزئیات توجه نمیکنه... بازیکن از سمت چپ عرضی میده به سمت راست، خیابانی میگه: "حالا پاس میده به این سمت" از راست به چپ پاس بده "حالا پاس میده به اون سمت" طرف از چپ یا راست کرنر بزنه، خیابانی میگه حالا از این طرف کرنر میزنه... یعنی اگه مشغول کار با کامپیوتر باشی و برنامه پخش تی ور رو مینیمایز کنی، نمیتونی تجسم کنی بازی رو... طرف شوت آروم بزنه، بلند بزنه، چیپ بزنه، با ارتفاع بزنه، جمله خیابانی همراه با صدای بلندش: "حالا یه شوت محکم". بازیکنه از گوشه زمین توپ رو سانتر میکنه، نیگاه نمیکنه که سانتر خوب بود، بد بود، کوتاه بود، بلند بود، به مقصد رسید، نرسید! کلا میگه: "حالا یه سانتر خوب" تو همین بازی انگلیس - فرانسه، میلنر چندین بار سانتر های ضعیفی رو رفت که از سمت راست ارسال شد و در سمت چپ تازه خوابید روی زمین. بعد میگه یه سانتر خوب از میلنر، تازه وقتی میبینه که سانتر افتضاح بوده، به جای اینکه بیاد جمله قبلیش رو تصحیحی کنه، میگه میلنر خیلی عالی بازی کرده تو این بازی (در صورتی که دربازه خالی رو زده بود بیرون).
در کل اصلا به جزئیات اصلا توجه نمیکنه! در صورتی که عادل یا مزدک تا نحوه استوپ کردن توپ بازیکن رو میزارن زیر ذره بین. فردوسی پور یا میرزایی جوری هستند که چشمشون به دقت بازی رو تماشا می کنه و مو به مو اتفاقات رو میگه، جلوتر از صحنه آهسته و... خصوصا عادل که واقعا عالیه... بارها شده طرف شوت زده با یه برخورد جزئی رفته بیرون، داور کرنر گرفته، من شاکی شدم که داوره اشتباه کرده، میبینم عادل میگه فکر کنم توپ به زانوی بازیکن x تماسی داشت... منتظر صحنه آهسته شدم، در کمال تعجب صحت حرف فردوسی پور رو دیدم در صورتی که قبل صحنه آهسته پیش خودم گفته عادل داره قپی میاد و حرفش درست نیست. ولی اینجا طرف پاس تو عمق داده و بازیکنه با چشم غیر مسلح معلومه یکی دو متر تو آفسایده، کمک هم اونور پرچم زده، داور هم سوت زده، بازیکن مهاجم هم بیخیال توپ شده، حین همه اینها خیابانی داره فریاد میکشه و میگه:"فــــرصـــت!!"
+
این بازی یعنی سر درد گرفتم از اشتباهات خیابانی در ذکر اسامی، یانگ با ولبک و بعد با دفو کلا قاطی بود. پارکر با چمبرلین و جرارد و تری!
برام جالبه که میاد میگه داونینگ عجیبه که تو ترکیب نیست، در صورتی که از هاجسون توقع این می رفت که به داونینگ فرصت نده!

Alinho
11-06-2012, 22:23
کجا جزئیات رو میگه؟ اتفاقا خیابانی اصلا به جزئیات توجه نمیکنه...
البته ایشون منظورشون محمدرضا احمدی بود!

...بدتر از خیابانی محمدرضا احمدی هست. اینگار داره واسه رادیو یا افراد نابینا گزارش میکنه اینقدر جزییات رو میگه !

اینم از سوتی "حسین" ناظر انجمن ورزش! :دي

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 22:26
کجا جزئیات رو میگه؟ اتفاقا خیابانی اصلا به جزئیات توجه نمیکنه... بازیکن از سمت چپ عرضی میده به سمت راست، خیابانی میگه: "حالا پاس میده به این سمت" از راست به چپ پاس بده "حالا پاس میده به اون سمت" طرف از چپ یا راست کرنر بزنه، خیابانی میگه حالا از این طرف کرنر میزنه... یعنی اگه مشغول کار با کامپیوتر باشی و برنامه پخش تی ور رو مینیمایز کنی، نمیتونی تجسم کنی بازی رو... طرف شوت آروم بزنه، بلند بزنه، چیپ بزنه، با ارتفاع بزنه، جمله خیابانی همراه با صدای بلندش: "حالا یه شوت محکم". بازیکنه از گوشه زمین توپ رو سانتر میکنه، نیگاه نمیکنه که سانتر خوب بود، بد بود، کوتاه بود، بلند بود، به مقصد رسید، نرسید! کلا میگه: "حالا یه سانتر خوب" تو همین بازی انگلیس - فرانسه، میلنر چندین بار سانتر های ضعیفی رو رفت که از سمت راست ارسال شد و در سمت چپ تازه خوابید روی زمین. بعد میگه یه سانتر خوب از میلنر، تازه وقتی میبینه که سانتر افتضاح بوده، به جای اینکه بیاد جمله قبلیش رو تصحیحی کنه، میگه میلنر خیلی عالی بازی کرده تو این بازی (در صورتی که دربازه خالی رو زده بود بیرون).

اینگار کامپیوتر هستش کلا چند تا جمله داره هر مدل اتفاقی بیوفته همونا رو میگه
ذهن جواد خیابانی : همه ی شوت ها سرکش هستن:21: همه ی سانتر ها عالی هستند :5: چپ و راست یعنی اینور و اونور:31: و ... در آخر تیکی تاکای فرانسوی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadirani
11-06-2012, 22:32
سرهنگ علیفر دقیقه 11:55 بازی سوئد و اکراین :

پر حادثه ترین بازی تا حالا، بازی شوروی و چک بوده

هنوز تو جنگ سرد مثل اینکه زندگی میکنه :))

A.N.A.P
11-06-2012, 22:46
دو تا بازیکن اکراین هستن اسمشون Yevgen هست. یکی Yevgen Khacheridi و دیگری Yevgen Celin . علیفر این دو تا رو میگه Levgenii . در حالی که Levgenii اسم Konoplianka هست . هر سه تا رو میگه Levgenii !

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 22:49
دو تا بازیکن اکراین هستن اسمشون Yevgen هست. یکی Yevgen Khacheridi و دیگری Yevgen Celin . علیفر این دو تا رو میگه Levgenii . در حالی که Levgenii اسم Konoplianka هست . هر سه تا رو میگه Levgenii !

سخته خداییش:20:
...
سرهنگ زیاد سوتی نمیده (نه بابا ) پس فعلا تاپیک میخوابه تا دوباره قرعه به اسم داش جواد بیوفته:46:

Ghaioom
11-06-2012, 22:58
میگم چرا وقتی فوتبال پخشیده میشه گزارشگر وقتی به دقیقه بالاتر 30 -40 ثانیه مونده 30-40 ثانیه رو بر میداره و دقیقه بالاترش رو میگه؟!! [نیشخند]

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 23:06
میگم چرا وقتی فوتبال پخشیده میشه گزارشگر وقتی به دقیقه بالاتر 30 -40 ثانیه مونده 30-40 ثانیه رو بر میداره و دقیقه بالاترش رو میگه؟!! [نیشخند]

چون وارد دقیقه ی بعدی شدیم دیگه:20:
مثلا 77:31" میشه دقیقه 78 :11:

A.N.A.P
11-06-2012, 23:11
مثلا چرا شما وقتی 18 سال و 234 روزت هست میگی تو 19 سال هستم ؟

Black Vengeance
11-06-2012, 23:51
جناب سرهنگ علی فر:
بعد از اینکه بازیکن اوکراین توپ رو به بیرون زد :

کج می بینه دروازه رو

O_o

Aidin_Oblivion
12-06-2012, 00:15

Arash4484
12-06-2012, 00:30
سرهنگ و تئوری نسبیت!...:

زمان برای اکراین کند میگذره..
و برای سوئد تند میگذره..
البته اینطور به نظر میاد!
- نه بابا؟:31:

خیابانی و زبان فارسی!..

فرانسه چون بازیهای پرتعدادی رو نباخته از مدعیان جام تلقی میشه..
-منظورشون بطور ساده اینه : فرانسه کم باخته! البته ساده تر اینکه در مقدماتی برد زیاد داشته.

حالی میکنم با این گزارشگران... ها....

A.N.A.P
12-06-2012, 00:53
جان من برنامه های بعدی به این تیکه کلام جاودانی دقت کنین : شب شما بخیر بینندگان عزیز و ارجمند !

Karistias
12-06-2012, 02:03
سوژه ی امشب جواد کریم بنزما بود
از نظرش کریم اوایل بازی خودش نبود ولی اخرای بازی شد فایو استار :دی

+

اگه از اخبار شبانگاهی بین دو نیمه هم باشه قبوله ؟
تو یکی از زیر نویس خبرهای کوتاهش به جای بارش تگرگ نوشته بود : باراش تگرگ:دی

Pessimist
12-06-2012, 05:02
جواد خیابانی

بازی انگلیس و فرانسه

وقتی آفساید ولبک گرفته شد گفت آفساید چمبرلین گرفته میشه!

حالا اگه ولبک و چمبرلین یه خرده به همدیگه شباهت ظاهری داشتن باز یه چیزی ! چند دقیقه قبلش هم اسم این دوتا بازیکن رو درست گفته بود واقعا که.....

mohammadirani
12-06-2012, 10:41
این مصاحبه با سرهنگ علیفر رو بخونید
خیلی باحاله :)))

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ایران/2012/06/12/3167160/عليفر-كیروش-را-به-عنوان-سرمربی-اصلا-قبول-ندارم-يك-مربی-ليگ

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 10:44
عکس شو الان دیدم
داداشه پرویز مظلومی نیست؟ :دی

این گزیده ای از مصاحبه هستش ( خبرنگار هم گذاشتش سر کار :دی )
ولی ما خيال كرديم شما طرفدار پراندلی هستيد؟!

چرا اين خيال را كرديد؟

چون پراندلی از 3 مدافع استفاده می‌كند و شما هم طرفدار سيستم 3 دفاع هستيد. درست است؟ :31:

شايد من طرفدار اين سيستم باشم ولي اين ربطي به طرفداري از يك مربي ندارد. من معتقدم پراندلي در حد سرمربيگري تيم ملي ايتاليا نيست. البته اين بي‌احترامي به او نيست و شايد پراندلي در تيمي مثل ايرلند يا ايسلند بتواند مربي خوبي باشد ولي در حد ايتاليا نيست.
شما همچنان معتقديد كه اكثر تيم‌های دنيا كه از دفاع 4 نفره استفاده می‌كنند در اشتباه هستند؟ :31:

من اين را نمي‌گويم بلكه اصول دفاعي اين را مي‌گويد.
پس يعنی مربيانی مثل گوارديولا، فرگوسن، مورينيو و ... چيزی بلد نيستند؟ :18:

من اين حرف را نمي‌زنم و آنها مربيان خوبي هستند ولي نظر شخصي من چيز ديگري است. به هر حال شايد آنها سيستم ديگري را قبول داشته باشند.
شما هنوز معتقديد كه پپ گوارديولا مربی بزرگی نيست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من كم مصاحبه می‌كنم ولی متاسفانه گاهی اوقات حرف‌هايم را عوض می‌كنند من هيچ وقت نگفتم گوارديولا چيزی بلد نيست و مربی بزرگی نيست. نظر من در مورد گوارديولا اين است كه او در سطح فوتبال اروپا يك مربی معمولی است ولی اگر بخواهيم يك مقياس كلی را در نظر بگيريم شايد او يكی از بهترين‌ها باشد.

hamid_diablo
12-06-2012, 11:20
سرهنگ علیفر

اکران با این برد میتونه سعود کنه اما نه. پیش بینی هنوز زوده

تو که میدونی پیش بینی زوده چرا دهنتون باز میکنی

Ice Pain
12-06-2012, 11:57
خدا کنه امشب زلاتان گل بزنه دل مردم شاد شه :|

:دی

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A/|\IR
12-06-2012, 14:50
بازی فرانسه انگلیس خیابانی
اول بازی قبل از این که شروع بشه گفت: تیم داوری از ایتالیا در مقابل هم قرار گرفتن:دی

یه بار هم نصری داشت دریبل میزد که توپش رفت کرنل اونجا گفت
بازیکنان خوش تکنیک فرانسوی صمیر نصری رو به کرنل تبدیل میکنن:دی

------

عجب مصاحبه جنجالی کرده سرهنگ:دی
هیچکی رو قبول نداره: دی

amirkhan_0o0
12-06-2012, 15:26
دوستان به نهایت عذر می خوام!
منم یکی از طرفدارای این تاپیکم. امیدوارم این صحبتم کسی رو ناراحت نکنه! اما فکر می کنم بعضی از سوتی هایی که بچه ها می نویسند سوتی نیست! یه جور گیر بیخود دادن به گزارشگره. این جوری تاپیک بی مزه می شه.
کسی که سوتی نداده خوب نداده! نمی شه حرفش رو عوض کرد و دلیل نداره یه جور یه چیزی از گزارشگرا در بیاریم و بنویسیم. (سوتی باید سوتی باشه)
راستی بعضی بچه های خودمون هم اینجا، کم سوتی نمی دن !!

neon1
12-06-2012, 16:13
دیگه حالم از از این پلاتینی به هم می خوره اینقدر این خیابانی راجبش صحبت کرد

flatrish
12-06-2012, 16:15
ای بابا مگه گزارشگر بازی دیشب سرهنگ بود؟ از دست دادم پس :31:حرفی از قرار گرفتن مدافعا بین توپ و دروازه خودی نزد؟

A.N.A.P
12-06-2012, 16:30
دوستان به نهایت عذر می خوام!
منم یکی از طرفدارای این تاپیکم. امیدوارم این صحبتم کسی رو ناراحت نکنه! اما فکر می کنم بعضی از سوتی هایی که بچه ها می نویسند سوتی نیست! یه جور گیر بیخود دادن به گزارشگره. این جوری تاپیک بی مزه می شه.
کسی که سوتی نداده خوب نداده! نمی شه حرفش رو عوض کرد و دلیل نداره یه جور یه چیزی از گزارشگرا در بیاریم و بنویسیم. (سوتی باید سوتی باشه)
راستی بعضی بچه های خودمون هم اینجا، کم سوتی نمی دن !!

به نظرم اسم تاپیک نباید سوتی فلانی باشه .چون گزارشگر ها و مجری های محترم بعضی چیزا میگن که سوتی نیست ولی ته خندس ! مثلا گیر هایی که جاودانی به کارشناسا میده خیلی باحاله ( همون که چندتا فوتبال میبینی ) کلا اگه جاودانی مجری باشه که متاسفانه همیشه هست درباره همه چی بحث میشه الا فوتبال . اگه هم بحث بشه خیلی سطحی و جزیی .

Lord007
12-06-2012, 16:47
ای بابا مگه گزارشگر بازی دیشب سرهنگ بود؟ از دست دادم پس :31:حرفی از قرار گرفتن مدافعا بین توپ و دروازه خودی نزد؟

چرا اتفاقا! توی یه صحنه بازیکن سوئد نزدیکای محوطه جریمه یه شوت محکم زد که خورد به یکی از مدافعای اوکراین.همونجا گفت مدافع اوکراین به درستی بین توپ و دروازه خودی قرار می گیره و اجازه کار رو نمیده :31:

Kesel
12-06-2012, 17:33
نمی دونم کسی دقت کرده تا حالا که شبکه سه ده ثانیه از همه جا عقب تره ؟ یه بار رادیو روشن بود دیدم می گه سوت پایات بازی به صدا در می یاد با برتری ... تعجب کردم ! دیدم اینا که هنوز دارن بازی می کنن شمردم دیدم ده ثانیه بعد شبکه سه سوت زد !
واسه سانسوره دیگه ؟

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 17:39
نمی دونم کسی دقت کرده تا حالا که شبکه سه ده ثانیه از همه جا عقب تره ؟ یه بار رادیو روشن بود دیدم می گه سوت پایات بازی به صدا در می یاد با برتری ... تعجب کردم ! دیدم اینا که هنوز دارن بازی می کنن شمردم دیدم ده ثانیه بعد شبکه سه سوت زد !
واسه سانسوره دیگه ؟

کجا 10 ثانیه؟
من داشتم از ZDF میدیدم و شبکه 3 رو بدون صدا گذاشته بودم گوشه ی تصویر: دقیقا اختلافش 1 دقیقه و 35 ثانیه بود.:20:

واقعا هم چیزی نداشت که اینقدر تاخیر میدن. خب هوا گرمه دیگه میخوای تماشاگر با کاپشن بیاد:31:

Black Vengeance
12-06-2012, 17:40
سوتی نیست ولی عین واقعیته !

افرادی مثل سرهنگ علی فر نقش مترسک سر مزرعه رو ایفا می کنن که در این عکس بهش اشاره نشد
ماشاالله اکثر گزارشگر های یرانی یه پا مربی هستن برا خودشون
من نمی دونم چرا جواد سوتی و سرهنگ که این قدر تخصص دارن خودشون شخصا وارد عرصه ی فوتبال نمی شن و سرمربی گری تیم های فوتبال رو به عهده نمی گیرن
طرف تو گزارش خودش مونده ، بعد میاد کارهای مربی تراز 1 رو نقد هم میکنه !

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 17:44
واسه سانسوره دیگه ؟

کجا 10 ثانیه؟
من داشتم از ZDF میدیدم و شبکه 3 رو بدون صدا گذاشته بودم گوشه ی تصویر: دقیقا اختلافش 1 دقیقه و 35 ثانیه بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا هم چیزی نداشت که اینقدر تاخیر میدن. خب هوا گرمه دیگه میخوای تماشاگر با کاپشن بیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو 1 دقیقه و 35 ثانیه میشه یه فیلم رو سانسور کرد دیگه اینا خیلی وقت ها از دستشون در میره دیگه خودتون حساب کنید:27:

picher_s
12-06-2012, 17:50
درود دوستان

اگر دقیق بخواهید 8 ثانیه تاخیر دارن.

من از شبکه های HD مثل SF , TV1 می بینم. علاوه بر 8 ثانیه تاخیر ، کیفیت تلویزیون ایران و اقعا ضایع است!!!

تصور کنید ، تمام جهان دارن تصاویر رو HD مبینن ، اونم از لحظه ای که تو رختکنن (15 دقیقه قبل از بازی) ، تا 5 دقیقه بعد از بازی ، اما ما با پایینترین کیفت و تاخیر 8 ثانیه ای!!!

واقعا خیلی بدبختیم.:41:

amirkhan_0o0
12-06-2012, 17:56
یه چیز که بهش بر خوردم اینه که تاخیرات حساب و کتاب نداره!
بعضی اوقات تبلیــــــــغ یه مقدار طولانی می شه اونام می گن بگذار یه تایم شیفت بدیم! بعد یارو خسته می شه یا یه موقعیت سانسوری میاد می گن 10 ثانیه بزن جلو!
راستی من نمی دونم یه دختربچه 10 11 ساله رو نشون می داد چرا یهو اینقدر زود سانسور می کرد!!!!!؟

Aaidin
12-06-2012, 18:16
سرهنگ علیفر - نیمه دوم بازی اوکراین و سوئد

و .... بعله ....... گل ...... گل برای اوکراین .... بعله .... بعله .... شوچنکو .... بعله .... در 37 سالگی .....

حالا اوکراین کار رو به تساوی میکشونه ... حالا اوکراین 1 سوئد 0 :44:

بعد چند لحظه سکوت ... بعله .... اوکراین 1 سوئد 1 :3:

A/|\IR
12-06-2012, 18:20
حیف شد گزارش سرهنگ رو نشنیدیم:|
دیشب از کلمه ی "چقر" استفاده نکرد:دی؟

Kesel
12-06-2012, 19:16

و .... بعله ....... گل ...... گل برای اوکراین .... بعله .... بعله .... شوچنکو .... بعله .... در 37 سالگی .....

حالا اوکراین کار رو به تساوی میکشونه ... حالا اوکراین 1 سوئد 0 :44:

بعد چند لحظه سکوت ... بعله .... اوکراین 1 سوئد 1 :3:

آره نمی دونم واقعا منابع جناب سرهنگ کجاس !
تو ویکی پدیا نوشته شفچنکو 35 سالشه . تو روزنامه امروز نوشته بود این سپتامبر می شه 36 سالش حالا نمی دونم ایشون چجوری از اول تا آخر هی می گفت 37 سالشه 37 سالشه !

Ghaioom
12-06-2012, 20:11
لطا سوتی ها رو دقیقه هاشو بگین ما داریم میضبطیمش ممنون میشویم ولی نگاه نمیکنیم همینجوری میضبطیم شما دقیقشو بگین ما یکسره اونجاشو ببینیم :‏‏دی:31:

الان داشتم نگاه میکردم به نظرتون نگفت روی دروازه بعد توی دروازه؟!!! یا من اشتب میکنم؟ :‏دی

ali_agha1981
12-06-2012, 21:22
اما فکر می کنم بعضی از سوتی هایی که بچه ها می نویسند سوتی نیست! یه جور گیر بیخود دادن به گزارشگره. این جوری تاپیک بی مزه می شه.

شدیدا تایید میشه....

حالا اوکراین کار رو به تساوی میکشونه ... حالا اوکراین 1 سوئد 0 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد چند لحظه سکوت ... بعله .... اوکراین 1 سوئد 1

ایول ..دقیقا ..
منم میگم این سرهنگ یه چیزی موقع گزارش کردنش روی اعصاب هست...نگو همین زرت و زرت بعـــــــــــله گفتنش هست...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد سانـــ...سور کردن صدا و سیما باید بگم امسال بسیار افراطی تر شده...من داشتم از ZDF تماشا می کردم...تو تماشاچی ها یه دختره 16..17 ساله که طرفدار تیم پرتغال بود با اینکه لباس آستین بلند و پوشیده داشت در اقدامی ناجوانمردانه سانسور شد ...:3:

بحث سانسور شد اینم سوتی شبکه تهران همین دو روز پیش..
تا باشه از این سوتی ها....:27:

MOHAMMAD2010
12-06-2012, 21:25
راستی من نمی دونم یه دختربچه 10 11 ساله رو نشون می داد چرا یهو اینقدر زود سانسور می کرد!!!!!؟
به خاطر لباسش بود !
ولی واقعا خاک بر سرشون دختر بچه 10 ساله دیگه سانسور داره !

hojjatinho
12-06-2012, 21:39
تو 1 دقیقه و 35 ثانیه میشه یه فیلم رو سانسور کرد دیگه اینا خیلی وقت ها از دستشون در میره دیگه خودتون حساب کنید:27:

کلا ماشا... ما ایرانی در غلو کردن نمونه نداریم :دی
شبکه 3تاخیر داشت و داره ولی نه دیگه تا این حد ! بین 7- 10 ثانیه تاخیر وجود داره .

eman619rv
12-06-2012, 21:59
آخ حیف شد دیشب سرهنگو از دست دادم گزارششو ... گوش دادن به گزارشگرای ایرانی هم خودش تفریحی شده هااااا:31:
راستی بازی یونان و چک رو کی گزارش کرد از شبکه ورزش؟!
__________________________________________________ ___________
اینم واسه بازی ایران.......... آقااااااااااا عمقه فاجعه رو دریاب ........ وقتی که عادل فردوسی پور هم سوتی میده!!:21:
یه صحنه غلامرضا رضایی پشت دراوزه داشت تمرین میکرد بعد عادل حواسش رفته بود به اون بعدش خسرو حیدری صاحب توپ شد .... عادل هم دستش درد نکنه گفت : توپ به غلام رضا رضایی ....البته نه خسرو حیدری هستش ... رضایی با چندتا بازیکنه دیگه دارند گرم میکنن من حواسم رفت به اونا (دیدین که هر وقت اشتباه میکنه خودشم کلی میخنده:31:)
تیگه هاش هم که مثه همیشه باحال بود ولی هنوز داغ دل همه رو با اون ماجرای تعویضی هر موقع که بتونه تازه میکنه:37:
یه چیز هم گفت در مورد بازیکنای قطر : قطریا میرند از "این ور و اون ور" بازیکن تیم ملی جمع میکنن...

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 22:09
کلا ماشا... ما ایرانی در غلو کردن نمونه نداریم :دی
شبکه 3تاخیر داشت و داره ولی نه دیگه تا این حد ! بین 7- 10 ثانیه تاخیر وجود داره .

اطلاعاتت کامل نیست لطفا نظر نده:27:
یک درصد هم احتمال نمیدی که درست میگم.؟ :13:

تاخیر ها متفاوته:
مثلا شبکه 3 با راه فردا (افغانستان) و TRT (ترکیه) ,
بیست تا سی ثانیه اختلاف داره ولی زنده ترین پخش رو ZDF داره که همون چیزیه که گفتم.:12:

ali_agha1981
12-06-2012, 22:18
کلا ماشا... ما ایرانی در غلو کردن نمونه نداریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تایید میشه..:46:

تاخیر ها متفاوته:
مثلا شبکه 3 با راه فردا (افغانستان) و TRT (ترکیه) ,
بیست تا سی ثانیه اختلاف داره ولی زنده ترین پخش رو ZDF داره که همون چیزیه که گفتم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اشبت می کنی ...منم همیشه از ZDF می بینم هر موقع میزنم مقایسه می کنم اختلاف بین 7 تا 8 ثانیه هست..
مشکل از گیرنده شماست..:31:..البته ممکنه اختلاف سانسور بین هر بازی بیشتر یا کمتر باشه ولی نه دیگه 1 دقیقه و 35 ثانیه که گفتی ...:27:
البته بهتره دیگه کشش ندیم تا بحث تاپیک منحرف نشه..:46:

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 22:22
تایید میشه

اشبت می کنی ...منم همیشه از ZDF می بینم هر موقع میزنم مقایسه می کنم اختلاف بین 7 تا 8 ثانیه هست..
مشکل از گیرنده شماست..:31:..البته ممکنه اختلاف سانسور بین هر بازی بیشتر یا کمتر باشه ولی نه دیگه 1 دقیقه و 35 ثانیه ...:27:
البته بهتره دیگه کشش ندیم بحث تاپیک منحرف نشه..

من هم یه پست بدم دیگه ادامه ندیم :دی

حرف شما درسته گیرنده ی دیجیتال کلی تاخیر داره + شبکه 3 هم از Time Shift استفاده میکنه و میتونه اون رو زیادی عقب کشیده بودند دیشب که 1:35 اختلاف بود.
امشب نگاه میکنم ببینم فرقی کرده یا نه:11:

Ghaioom
12-06-2012, 22:56
لطا سوتی ها رو دقیقه هاشو بگین ما داریم میضبطیمش ممنون میشویم ولی نگاه نمیکنیم همینجوری میضبطیم شما دقیقشو بگین ما یکسره اونجاشو ببینیم :‏‏دی:31:

الان داشتم نگاه میکردم به نظرتون نگفت روی دروازه بعد توی دروازه؟!!! یا من اشتب میکنم؟ :‏دی
ای بابا چرا کسی نظری نداشت؟! :‏دی

اینجا رو طرف خوب اومد :‏دی
عکس:
شوتشو میگم!

سوتی ها تو کدوم دقایق اتفاق افتاد برا ایران یکی بگه.

در ضمن بالای پنجره سانسوره تو دیجیتال آنالوگ رو فک نکنم!! سانسور نیست یه رنگ سیاه هست! معلوم نیس چیه

A.N.A.P
12-06-2012, 23:18
من با Live Score دقیقه ها رو مقایسه میکنم اختلاف کمتر از 30 ثانیه هست . ولی در کل خاک تو سرشون . الهی آمین !

A.N.A.P
12-06-2012, 23:28
قبل از بازی های یورو یک بازی دوستانه ایسلند بود با یه تیم دیگه یادم نمیاد .
علیفر گزارشگر بود اینو گفت : آیس یعنی یخ ، لند یعنی سرزمین و در نتیجه ایسلند یعنی سرزمین یخ !

Karistias
12-06-2012, 23:53
دقیقه 66 بازی ایران قطر دوربین رفت رو تماشاجیها یارو همچین دست کرده بود تومماغش اونم با کلی فشار اوردن :دی
قشنگ 5ثانیه هم دوربین روش بود

Ghaioom
13-06-2012, 05:57
دقیقه 66 بازی ایران قطر دوربین رفت رو تماشاجیها یارو همچین دست کرده بود تومماغش اونم با کلی فشار اوردن :دی
قشنگ 5ثانیه هم دوربین روش بود
من که به جز یه بچه که اونم دقیق نمیدونم دست تو دهنش بود یا دماغش چیز دگه ای ندیدم 5 ثانیه هم روش نبود یکسره گذشت! :31: شاید جای دگه ای بوده مشخصات دقیق تر بده. دقیقه 65:40 به بعد دوربین رو تماشاگراس.

farbod N73 me
13-06-2012, 09:18
آقا گزارشگر دیشب بازی روسیه , نمیدونم دقیق اسمشو , برگشت گفت این کابل هایی که میبینین وسط ورزشگاه , نقطه ثقل ورزشگاه رو نگه میدارن !!!!

نکته اینجاست که اون کابل ها واسه نگه داشتن Score Board و دوربین عنکبوتی بودن!! ( ولی خیلی شاخ بود , یه Score Board 4 وجهی داشت تو وسط ورزشگاه! بعد این [حذف شد] فکر میکرد واسه سر هم نگه داشتن ورزشگاهه!

Karistias
13-06-2012, 14:49
من که به جز یه بچه که اونم دقیق نمیدونم دست تو دهنش بود یا دماغش چیز دگه ای ندیدم 5 ثانیه هم روش نبود یکسره گذشت! :31: شاید جای دگه ای بوده مشخصات دقیق تر بده. دقیقه 65:40 به بعد دوربین رو تماشاگراس.

دقیقا بین دقیقه ی 65 تا 66 بود که بچه هم نبود بالا ی 25 سال میخورد باشه
یه بار دیگه نگاه کن حتما میبینیش

آقا گزارشگر دیشب بازی روسیه , نمیدونم دقیق اسمشو , برگشت گفت این کابل هایی که میبینین وسط ورزشگاه , نقطه ثقل ورزشگاه رو نگه میدارن !!!!

نکته اینجاست که اون کابل ها واسه نگه داشتن Score Board و دوربین عنکبوتی بودن!! ( ولی خیلی شاخ بود , یه Score Board 4 وجهی داشت تو وسط ورزشگاه! بعد این [حذف شد] فکر میکرد واسه سر هم نگه داشتن ورزشگاهه!

اسمه گزارشگره بالاپور بود بعد حرفش دقیق اینه که این اسکور بورده توسط کابل ها در نقطه ثقل ورزشگاه قرر گرفته

CRIS Joon CR7
13-06-2012, 15:01

اسمه گزارشگره بالاپور بود بعد حرفش دقیق اینه که این اسکور بورده توسط کابل ها در نقطه ثقل ورزشگاه قرر گرفته

آره من دیدمش انگشتش تا مچ تو دماغش بود:39:

فکر کنم منظورش این بود که اگه مثلا کابل ها یه وقت بریده بشه استادیوم فرو میریزه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_agha1981
13-06-2012, 19:42
این پیمان یوسفی چرا موقع گزارش اینجوری سلام و علیک میکنه...
نمی دونم دقت کردید یا نه...تا بازی شروع میشه میگه...
به نام خدآآآآآآآآآآه.....!!! (تیریپ خستگی شدید:9:)
یه جوری خسته کننده و کسل کننده این به نام خدا رو میگه که تمام خستگی طول روزش رو منتقل میکنه به بیننده... خداییش همه حس و هیجان بازی همون اول از بین میره...:13:

A.N.A.P
13-06-2012, 21:19
چقدر ضایع هست این شبکه 3 . قبل از اینکه پرتغال گل سوم رو بزنه حدود 1 ثانیه قبل ، اون بالا تو نتیجه ها نوشت 3-2 !
باز میگن تاخیر نداریم . شاید دلیلی باشه واسه تاخیر ها شون !

Maziar_69
13-06-2012, 21:26
اه اه این پیمان یوسفی حال آدم رو خراب میکنه با این گزارشش.
اصلا حس و هیجان نداره این بشر...

این محمدرضا احمدی هم نمیتونه وقتی جملش تموم میشه به اون دوستش اشاره نکنه که حالا نوبت توئه؟ :دی

Ghaioom
13-06-2012, 21:28
آره اینجا رو نگاه نکرده بودم
اینم عکس: سمت چپی:16::laughing::31:خوب هی میچرخوند! :31:

CRIS Joon CR7
13-06-2012, 21:29
پرتغال-دانمارک
شبکه ی 3 ملی ایران
گزارشگر: پیمان یوسفی
-: خب تعویض هایی هم در راه هست هم برای پرتغال هم برای هلند:18:
-: ازین پس به رائول میرلس میگیم فابیو میرلس:18:
-:به نام خدااااااااااااااااااااااا اااااااا :31:

واقعا نوبره دیگه پیمان.
هر بازیکنی رو دوربین نشون میگه فقط اسمشوم میگه
این قضیه برای مربیان هم یکیه:

تیکه ای از گزارش : نانی پوستیگا په په بنتو (سرمربی پرتغال:18:) حالا خودش :31: :39:

راستی دستا شوله هم بازی کرد (پست چند صفحه پیش علیرضا :دی)
دستا شوله :دی

Alinho
13-06-2012, 21:48
حالم از یوسفی بهم خورد
[حذف شد] انقدر از "په‌په" و "رونالدو" انتقاد کرد مخم ترکید
نیمه اول بازیکن دانمارک وسط زمین پای په‌په رو له کرد
برگشته میگه انقدر تمارض کرده داورا هم دیگه دستشو خوندن و گولشو نمیخورن!

CRIS Joon CR7
13-06-2012, 21:53
حالم از یوسفی بهم خورد
[حذف شد] انقدر از "په‌په" و "رونالدو" انتقاد کرد مخم ترکید
نیمه اول بازیکن دانمارک وسط زمین پای په‌په رو له کرد
برگشته میگه انقدر تمارض کرده داورا هم دیگه دستشو خوندن و گولشو نمیخورن!

این یعنی آپارتات رسانه ای .
وقتی گزارش گر از یه چیزی تعریف میکنه یا بد میگه اون موضوع میشه ملکه ی ذهن شنونده و قدرت تصمیم گیری رو ازش میگیره.
دقیقا دلیل موج حذب بادی که الان راه افتاده و طرفدار یه تیم خاص شدند(باشگاهی ) همینه و بس.:27:

Karistias
13-06-2012, 22:03
آره اینجا رو نگاه نکرده بودم
اینم عکس: سمت چپی:16::laughing::31:خوب هی میچرخوند! :31:

جالبه به دوربین هم داره نگاه میکنه باز هم به کارش ادامه میده

Arash4484
13-06-2012, 22:14

بنظر من هم همینو گفت!

شاید اون تو ذهنش بوده!:31: ولی همونو گفت، جوری که من فکر خسته ام شاید اشتباه شنیدم!...میخواستم همینجا بپرسم که بچه ها جلوتر جوابو دادن...
اینی که من شنیدم تو این مایه ها: این کابلهای زیبا!:31: در وسط استادیوم نقطه ثقل ورزشگاه رو نگه میدارن!...
در مجموع این جام بزرگترین گاف!

Maziar_69
13-06-2012, 22:43
یه چیزه دیگه.
چرا هر چند وقت یه بار یه مدلی اسم بازیکنا رو باب میکنن این گزارشگرا؟
مثلا تا همین یه ماه پیش تو بازیهای چلسی میرلس تلفظ میکردن اینجا میگن میرلش. :دی
یا تا یادم میاد پوستیگا میگفتن ولی الان میگن پوشتیگا. :دی

همینطور چند سال پیش یادمه میگفتن میلان باروس ولی تو یورو 2004 یهویی شد میلان باروش...

*IN*
13-06-2012, 23:30
تو نیمه اول یه جا عادل به جای استکلمبرگ گفت اسکلتمبرگ...
تو نیمه دووم یه جا دروازه بان هلند یه حرکت عالی کرد عادل "اینبار دیگه اسکلتمبرگ نبود"

نادر1368
13-06-2012, 23:49
سوتي و اشتباه كه نه ولي شايد تكرار حرفم باشه اما اون هيجان و شادابي كه در جامعه نيست در گزارش بازيها هم نيست!به نظر خود من تنها فردوسي پور و مزدك ميرزايي و حتي خياباني كافي بودن اون باقي رو هركي پارتيشون شده بفرسته اشپزخونه سازمان يا سراويس بهداشتي سازمان!!:31:اونجا كار كنن و ادا دربيارن!گزارشگر دوربين نود هم ديگه يكي از كشف هاي قرن بايد بوده باشه!

senaps
14-06-2012, 00:17
تو نیمه دووم یه جا دروازه بان هلند یه حرکت عالی کرد عادل "اینبار دیگه اسکلتمبرگ نبود"

اسکتلمبرگ رو فک کنم عمدی گفت... چون روش تاکید هم کرد....

*IN*
14-06-2012, 00:31

اره دیگه اونجایی که گل خوردن توپوق زد و اینجا که خوب کار کرد یه جورایی به خودش تیکه انداخت...

Karistias
14-06-2012, 17:25
نیمه ی اول بازی المان -هلند
در پی تکروی ارین روبن فردوسی پور میگفت : خیلی سخت میشه روبن پاس بده :دی

حداقل میگفتی خیلی کم پیش میاد پاس بده یا پاس دادن براش خیلی سخته

Alireza.M67
14-06-2012, 19:14
تو نیمه اول یه جا عادل به جای استکلمبرگ گفت اسکلتمبرگ...

نه اونو کاملا عمدی گفت .
گفت اینبار دیگه Skeleton Berg (اسکلتن برگ) نبود . فکر کنم این لقبیه که منتقداش براش گذاشتن ، معنیشم توی مایه های اسکلت یخیه ...

OMiD.1080p
14-06-2012, 19:37
قبل از بازی ایتالیا و کرواسی که شبکه 3 داشت تصویر گرم کردن بازیکنان رو نشون میداد حدود 10 ثانیه دوربین روی یه یک خانم با ظاهری جالب قفل شده بود.
مطمئنا از زیر دستشون دررفته بوده والا نشده که تو تلویزیون ایران بشه که تو فوتبال تصویر خانم با ... نشون داده بشه.!!! :39:

M O B I N
14-06-2012, 19:54
دوستان

خیلی از سوتی هایی که اینجا نوشته میشه سوتی نیست

با ادبیات بعضی ها سازگاری نداره فکر میکنن اشتباهه !

اینطوری پیش بره تاپیک لوس (loas) میشه !!

سعی کنین سوتی رو بگین که حداقل خنده دار باشه .... !

hamid_diablo
14-06-2012, 21:59
گزارشگر بازی ایتالیا و کرواسی

با این نحوه فیلمبرداری مشخص میشه که کار داورها چقدر سخته!!!!!!!!!

هر چی تلاش کردم نتونستم این جمله رو تفسیر و تحلیل کنم

Maziar_69
14-06-2012, 22:06

یعنی اینکه با این فیلمبرداری های دقیق ، داورها کار سختی دارن. یعنی باید همه تلاششون رو کنن درست سوت بزنن تا اشتباهاتشون مشخص نشه. :دی
نمیدونم تونستم مفهموشمو برسونم یا نه. :دی

CRIS Joon CR7
15-06-2012, 00:29
صادق ورمزیار به اوزیل OZIL گفت : اوزل OZEL :39:

A.N.A.P
15-06-2012, 00:33
صادق ورمزیار به اوزیل OZIL گفت : اوزل OZEL :39:

باز این خوبه . یه جا سیانکی به بالوتلی گفت بوتولی !

alireza20202003
15-06-2012, 09:21
نه اونو کاملا عمدی گفت .
گفت اینبار دیگه Skeleton Berg (اسکلتن برگ) نبود . فکر کنم این لقبیه که منتقداش براش گذاشتن ، معنیشم توی مایه های اسکلت یخیه ...

دقيقا ، skeleton چيزی بود كه تماشاچی‌ها تو همون بازی فرياد زدن وقتی گل دوم رو خورد. كاملا هوشيارانه گفت.

M3HRD@D
15-06-2012, 13:21
بدون شرح....):31:

MR.CART
15-06-2012, 14:43
نمیدونم توجه کردین یا نه ولی توی بازی دیشب ایتالیا با اسپانیا وقتی میگفت البه لوا انگا میگفت آلبالوا همه میخندیدیم.:31:

Arash4484
15-06-2012, 14:50
بنظر من منظورش این بود که در این فیلمبرداریهای دقیق، پیچیدگی صحنه ها و میلیمتری بودن اتفاقاتی مثل آفساید بهتر مشخص میشه...گاهی حوادث و خطاهای در هر زاویه فیلمبرداری به یک شکل متفاوت به نظر میرسه..
و در نتیجه معلوم میشه داور که یک آن صحنه رو از زاویه منحصر بفرد خودش میبینه چه کار سختی در قضاوت در پیش داره...
من که اینجوری دریافت:) کردم، فکر نکنم حرفش غلط بود...

moraddad
15-06-2012, 16:59
بعد از بازی آلمان هلند ، صدر و فرکی و عادل دارن درباره دشمنی این دو تا کشور حرف میزنن ...
عادل : تو گزارش هم میخواستم بگم ،موقعیت خطرناک پیش اومد یادم رفت (گفت البته! :دی ) ... تو یورو 88 بعد از بازی ، رونالد کومن پیراهن یکی از بازیکنای آلمان رو گرفت که ...

[ جاودانی می پره وسط ]
نــــــــــه...نـــــــه ....آقای فردوسی پور نگو بقیه شو ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ فردوسی پور به ساعتش نگاه می کنه ]

نه دیگه ....ساعت 1:30 ئه دیگه .... مشکل نداره ! حواسم هست ! :دی
داشتم میگفتم ...به عنوان دستمال سرویس بهداشتی استفاده کرد از پیراهن ! :دی

یعنـــی 6 تا رنگ عوض کرد جاودانیه ....

خعـــــــــلی خوبــه این عادل !

M3HRD@D
15-06-2012, 17:55
دوستان جای دیگه این عکس با حال رو پیدا نکردم بذار
گفتم شاید اون اینجا جنبه فان داره و مربوط به یورو بزارم....
اون های که کلاه قرمزی امسال رو میدیدند جریان آقای همساده رو میدونن
که همیشه از خاطرات نارنجک خوردن و کتک خوردنش از استادیوم حافظیه شیراز میگفت:31:
حالا اینجا:

آقای همساده در یورو 2012[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ragbar12
15-06-2012, 18:38
چند تا سوتي از برنامه هاي گدشته ورزشي بگم باشد موجبات شادي شما فراهم شود

توبرنامه المپيك 2008 قهرمان دوچرخه سواري به جاي كلمه پيش كسوت قاطي كرد گفت
كيش پسوت
----
چند سال پيش تو برنامه نود
داریوش مصطفوی(جدي) از فردوسی پور پرسید الکل رو کی کشف کرده؟
فردوسی پور گفت (باخنده) : شما !
مصطفوی (كاملاجدي) گفت : نه ابوریحان رازی !!!! کشف کرده
----------
چند سال پيش آقای دهقان مجری اخبار ورزشی داشت در مورد تيم منچستر يونايتد خبر ميگفت. گفت: تيم منچوستر يونايتد
آخر اخبارم گفت:به اتّفاق همه همکارانم با شما سلام ....خداحافظی ميکنم
---------------
بازم سالها قبل جواد خیابانی، گزارشگر بازی ایران / کرواسی گفت:
« ... و یک ارتکاب دیگه از خطا به نفع تیم کرواسی ... »
-----------
بازی ایرن - عربستان تو ورزشگاه آزادی
مقدماتی جام جهانی 1998
ایران هم 1-0 عقب بود
داور یه پنالتی واسه ایران گرفت
کوتی داد میزد: الله اکبر ... الله اکبر !!!
-------------
اسکندر کوتی در حال گزارش بازی غیر زنده تیم ملی اتریش و یک تیم دیگر بود. بالای صفحه تلویزیون در محل مربوط به درج نام تیم ها و نتیجه بازی نام لاتین اتریش (Austria)درج شده بود و جناب گزارشگر این تیم را استرالیا خطاب میکرد.کار به جایی رسید که پس از پایان پخش این بازی ضبط شده مجری شبکه سه با اشاره به تماس های پر تعداد مردمی ضمن عذر خواهی ،اشتباه گزارشگر را تصحیح کرد.
-------------------
این یکی را محمد دادکان به خاطر می اورد . قبل از اینکه رییس فدراسین فوتبال شود در یکی از برنامه های کارشناسی سیما با اجرای عباس بهروان شرکت کرد .مجری گفت((شما خیلی ساکت نشستین اقای کانداد ... ببخشید اقای دادکان))
--------------------
در جریان بازی سپاهان و ذوب اهن در جام حذفی از یکی از داوران قدیمی کشور به نام عرب براقی تقدیر شد . پس از سوت پایان بازی عباس بهروان دوان دوان خودش را به او رساند و گفت :*بینندگان عزیز در خدمت زنده یاد! عرب قرابی! هستیم
--------------------
اين يكي هم مال جام ملتهاي 92 هست اخر خنده
در روزهایی که دانمارک تا مراحل پایانی جام ملت های 1992 پیش رفته بود و علاقمندان فوتبال نام بازیکنان نه چندان مطرح این تیم را از هم میپرسیدند ، بهرام شفیع یکی دیگر از شاهکارهایش را رو کرد . مربی دانمارک دست به تعویض زد و کارگردان تلویزیونی نام بازیکن تازه وارد و بازیکن تعویضی را به همراه عبارت DENMARK روی انتن فرستاد شفیع اسم بازیکنی که به سمت نیمکت ذخیره ها حرکت میکرد را درست تلفظ کرد اما... و به جای او دن مارک وارد زمین میشه!!!!!

----------------------
بازی پرسپولیس و تراکتور سازی بود.تابلوی تعویض بالا رفت و غلام حسین دین محمدی قصد داشت برای تراکتور وارد زمین شود .جواد خیابانی اما ناگهان تمام تماشاگران تلویزیونی را در جای خود میخکوب کرد ((حالا غلام حسین دین محمدی برادر بزرگتر رسول خطیبی وارد زمین میشه ))
--------------------
عباس بهروان در حین گزارش استقلال و سپاهان در تورنمنت نقش جهان اصفهان ((همان طوری که مشاهده میکنید شرایط جوی اصلا مناسب نیست. وزش باران و بارش باد امکان برگزاری یک بازی زیبا را از بین برده))
------------------
بازی نیمه نهایی جام جهانی 94بین برزیل و سوئد برگزار میشد و باز هم عباس بهروان پشت میز گزارش نشسته بود.در دقیقه 9 ضربه مازینهو به تور کناری دروازه اصابت کرد و به اوت رفت ((بهروان: توی دروازه ...توی دروازه..این گل میتونه نوید یک بازی پر گل و زیبا رو باشه برزیل 1 سوئد 0))البته پانزده دقیقه بعد جهانگیر کوثری که به عنوان کارشناس در استودیو حضور داشت گفت البته مثل اینکه ان توپ گل نشده بود .ضمن عذر خواهی از بینندگان عزیز بازی کماکان 0_0 دنبال میشه))

M3HRD@D
15-06-2012, 19:31
چند جا از جملات قصار استاد خیاببانی که فکر کنم از دست دوستان اینجا در رفته
ولی هوداران میلیونی استاد در جاهای دیگه نکته سنج تر بودند...دی

بازی روسیه - جمهوری چک
استاد جواد خیابانی : روسیه 4 جمهوری چک فقط یک:42:

باز هم
بازی روسیه - جمهوری چک
استاد جواد خیابانی : توپو برسونین به آرشاوین , این میتونه شعار روس ها باشه!!!!!!!:42:

بازی انگلیس - فرانسه
اســتـاد جـواد خـیابانی : دروازه بان سوئد تقريبا 2متره،و دقيقا 1.99 !!:42:

CRIS Joon CR7
15-06-2012, 20:03
جاودانی: داوری که حواسش به فاصله ی صدای رعد و برق با نور اون هست مطمئنا داور سربه هواییه:31:

officer
15-06-2012, 20:39
قیافه جاودانی [ حذف شد ] بعد از اینکه نصیر زاده گفت این موضوع رعد و برق جز آموزش های داوریه دیدنی بود !

Maziar_69
15-06-2012, 20:40
عادل بازی فرانسه - اوکراین:

اگه یه فیلم بازی ملوان - ذوب آهن برای مسئولین برگزاری مسابقات میفرستادیم الان راحت بازی دقیقه 40 - 50 بود.
تازه فرغون هم نداشتن. :دی

M3HRD@D
15-06-2012, 20:51
نصیر زاده: فاصله ی بین رعد و صدای شنیدنش زیر 10 ثانیه بوده.....:42::39:
.
.
.
فکر کنم هرچه رعد و برق بیشتر ادامه پیدا کنه این تاپیک صفحاتش جلوتر بره.دی:31:
ولی فعلا که کانال سه داره حاج محمود کریمی پخش میکنه.دی

eman619rv
15-06-2012, 22:25
وای بچه ها کانال 3 نو آوری جدید کرده در سانسور به جای هوادارها مورد دار (از نظر خودشون) لحظاتی از شادی قبلی هوادار های همون تیم رو نشون میده....:9:
عادل هم یه جا تیکه بهشون انداخت. زمانی که داشتن این کارو میکردن صحنه اصلی کلوز آپ زنی بود که سرشو به شونه یکی تکیه داده بود و با یه نگاه خاصی بازی رو نگاه میکرد ولی کانال 3 داشت یه نمای دور از تماشاگرا رو نشون میداد .... عادل هم دمش گرم گفت : نمای بسته از چهره هوادار ها کاملا فرهنگ اروپای شرقی رو نشون میده !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخه مخصوصآ که هوا هم بارونی هم بود دیگه.......بعلهه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... مردا هم بنده خدا ها زیاد خیس شده بودن !!! لباس ها رو کنده بودن ... صحنه هایی که zdf نشون میداد موقع کنسل شدن بازی از هوادارا خیلی جالب بود یکیشون که دراز کشیده بود داشت حرکت قورباغه ی شنا رو میرفت ...

Arrowtic
15-06-2012, 22:29
یه جا ریبری یا نصری بود داشت میرفت دریبل میزد عادل گفت و چه دریبلی میزنه بنزما!(بنزما خوبه اونور بود : دی)
ولی دمش گرم بهترین گزارشگره!

A.N.A.P
16-06-2012, 00:00
وای بچه ها کانال 3 نو آوری جدید کرده در سانسور به جای هوادارها مورد دار (از نظر خودشون) لحظاتی از شادی قبلی هوادار های همون تیم رو نشون میده....:9:
عادل هم یه جا تیکه بهشون انداخت. زمانی که داشتن این کارو میکردن صحنه اصلی کلوز آپ زنی بود که سرشو به شونه یکی تکیه داده بود و با یه نگاه خاصی بازی رو نگاه میکرد ولی کانال 3 داشت یه نمای دور از تماشاگرا رو نشون میداد .... عادل هم دمش گرم گفت : نمای بسته از چهره هوادار ها کاملا فرهنگ اروپای شرقی رو نشون میده !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخه مخصوصآ که هوا هم بارونی هم بود دیگه.......بعلهه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... مردا هم بنده خدا ها زیاد خیس شده بودن !!! لباس ها رو کنده بودن ... صحنه هایی که zdf نشون میداد موقع کنسل شدن بازی از هوادارا خیلی جالب بود یکیشون که دراز کشیده بود داشت حرکت قورباغه ی شنا رو میرفت ...

این کار شبکه 3 نوآوری جدیدی نیست . شبکه سه تو سانسور کردن ید طولایی داره !
... حیف بازی انگلیس سوeد نیست این یکی داره گزارش میکنه ؟ نمیدونم ولی همین شخص که اسمشو نمیدونم بیشتر موقع ها بازی های لیگ برتر انگلیس رو گزارش میکرد . شاید علاقه داره به لیگ انگلیس !

CRIS Joon CR7
16-06-2012, 00:06
کانال 3 داشت یه نمای دور از تماشاگرا رو نشون میداد .... عادل هم دمش گرم گفت : نمای بسته از چهره هوادار ها کاملا فرهنگ اروپای شرقی رو نشون میده !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عادل تیکه ننداخت :18:
نمای بسته یعنی نمای نزدیک که صورت طرف کاملا مشخصه و نهایتها 4 یا 5 نفر تو تصویر معلومند
اون موقع هم داشت هوادارای اوکراین رو نشون میداد که اوکراین هم میشه همون اروپای شرقی:27:
نوع لباس پوشیدن و آرایش شون هم میشه همون فرهنگی که عادل گفت
میخوای سوتی بگیری خودت سوتی میدی؟ :31:

A.N.A.P
16-06-2012, 00:16
عجب داغونیه این گزارشگره . گل دوم و سوم انگلیس به این قشنگی بود هیچ کلمه ای از قشنگ بودن گل به کار نبرد .کپی جواده !

A.N.A.P
16-06-2012, 00:23
سوتی داغ (تازه از تنور در اومده ) : بازیکنان انگلیس همچنان حرکت میکنن ! O_o

CRIS Joon CR7
16-06-2012, 00:24
عجب داغونیه این گزارشگره . گل دوم و سوم انگلیس به این قشنگی بود هیچ کلمه ای از قشنگ بودن گل به کار نبرد .کپی جواده !

خیابانی خوبه باز همه ی شوت ها گل هارو میگه یه ضربه ی عالی یه گل استثنایی
این یارو نون نخورده :دی

واقعا با وجود شبکه های HD بدون سانسور کی از TV3 میبینه؟

pcforlife
16-06-2012, 00:44
نیمه اول دوربین نمای بسته بازیکن سوئد "کیم کالسترم (کلشتروم)" رو نشون میده که در متن اتفاق اون لحظه بود؛
گزارشگر بازی (صادقیانی(؟)) برداشت گفت به نظر میرسه "اسونسون" باشه.:mellow: بعد چند لحظه که دوربین از پشت بازیکن مذکور (که شمارش 9 بود رو نشون داد) یهو طرف اومد تصحیح کنه، برداشت گفت: البته "الماندر" بود!:blink: بعد لحظاتی بالاخره بازیکن سوئد رو شناخت و گفت: عذر میخوام، کیم کالستروم بود!:biggrin:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگم خیلی هم شبیه هم نیستند lol:

+
"به بنده خدایی پرسیده چرا کیفیت کلیپ های اینترنتی جام 14 بده... میثاقی جواب داده اگه کیفیت کلیپ ها بالاتر باشه، به واسطه حجم بالاش نمیتونید دانلود کنید!!"
»» هنوز تو عصر ماقبل دیال آپ سیر میکنه!!:27:
+
راستی برد انگلیس هم تبریک میگم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.N.A.P
16-06-2012, 00:47
احمدی و میثاقی داشتن پیام یکی از بیننده هاشون رو میخوندن . پیامش این بود : لطفا موزیک اصلی و رسمی مسابقات رو پخش کنید .
احمدی هم گفت باشه ولی تو دلش گفت :
خب اگه اون کلیپ رسمی بخواد پخش بشه هم صدا و تصویر باید 100% سانسور شه !
کسی کلیپ رسمی رو دیده باشه متوجه میشه من چی میگم.

meyn
16-06-2012, 00:53
دوستان دقت کردین که صدر هیچوقت سلام نمیکنه و سریع بحثو شروع میکنه؟ جالب اینه که جاودانی ازش نمیخواد که سلامی هم با بینندگان داشته باشه. :31:

mahpesar
16-06-2012, 00:56
این مجری مسابقه انگلیس چه بیحال گزارش کرد ....

انگار مسابقات اسبدوانی پرش از روی مانع بود....

eman619rv
16-06-2012, 01:48
این کار شبکه 3 نوآوری جدیدی نیست . شبکه سه تو سانسور کردن ید طولایی داره !

اون که 100 درصد... ماشالله میشه رسانه ملی رو به عنوان پدر سانسور نام گذاری کرد .. من منظورم نوع جدیدی از سانسور بود چون مدت ها بود که از گل بازی و یا موقعیت های خطرناک استفادهمیکردن.

عادل تیکه ننداخت :18:
نمای بسته یعنی نمای نزدیک که صورت طرف کاملا مشخصه و نهایتها 4 یا 5 نفر تو تصویر معلومند
اون موقع هم داشت هوادارای اوکراین رو نشون میداد که اوکراین هم میشه همون اروپای شرقی:27:
نوع لباس پوشیدن و آرایش شون هم میشه همون فرهنگی که عادل گفت
میخوای سوتی بگیری خودت سوتی میدی؟ :31:

!!!!:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داداش اون صحنه ای که من میگم کانال 3 داشت تصویری از نمای دور کل ضلع غربی ورزشگاه نشون میداد نه 4-5 نفر ...بعدشم همزمان اون صحنه دراماتیک هم که من گفتم داشت اتفاق می افتاد ( با حتساب تاخیر تصویر و اینا دارم عرض میکنم) حالا نمیدونم شاید شما به یه صحنه ی دیگه ای اشتباه گرفتی یا شایدم من اشتباه دیدم!
کلوز آپ رو هم توی تعریفش یه تجدید نظر بکن رفیق :دی

Lord007
16-06-2012, 12:14
توپو شوت می کردن از 6 متری بالای دروازه رد می شد گزارشگر بازی انگلیس سوئد می گفت یه شوت خطرناک... کلا من دقت کردم تمام شوتارو خطرناک می دونست...

Pessimist
16-06-2012, 14:43
صادقي گزارشگر بازي سوئد و انگليس

کريستيان ويلهلمسون بازيکن تيم نانت فرانسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا اونجايي که من ميدونم اين بازيکن تکنيکي بين سال هاي 2006 تا 2008 تو نانت بازي ميکرد و بعد از اون چندتا باشگاه عوض کرد که شايد معروف ترينش باشگاه رم باشه و بعد از اون بولتون و ديپورتيو و الهلال و اگه اشتباه نکنم حالا الاهلي تو اين چند سال اخير هم دو سه بار با پيراهن تيم الهلال جلوي تيم هاي ايراني بازي کرد مخصوصا تيم ذوب آهن!

واقعا موندم اين گزارشگرها از کجا ميان به خاطر همينه که ميگن يه گزارشگر حداقل بايد يه خرده اطلاعات از خودش داشته باشه الان چهار سال ميشه که اين بازيکن از نانت جدا شده اونوقت بازم ميگه بازيکن تيم نانت فرانسه اصلا شايد اين بشر بازي نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا با ذوب آهن رو نديده که يه پنالتي هم خراب کرد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bas ali
16-06-2012, 15:06
گزارشگرهای تلویزیون ایران بسیار ضعیف هستن ، البته فردوسی پور یک استثنا هست توشون
ولی این گزارشگرهایی که تازه اوردن از خیابانی هم بدترن

ali_agha1981
16-06-2012, 15:49
این گزارشگر بازی سوئد - انگلیس کی بود دیگه ؟ یعنی بازی به این مهمی رو باید می دادن به این گزارش کنه ؟
نیمه ی دوم داشت درباره یه بازیکن انگلیس صحبت می کرد اینجوری گفت :
این بازیکن به نیوکاسل رفت ....در اونجا به خودش بالید ...:18:(بعد از چند ثانیه مکث....) و پیشرفت کرد ...! :31:
به خودش بالید دیگه یعنی چی ؟ یعنی به خودش افتخار می کرد ..؟!:27:
شایدم منظورش این بود که در نیوکاسل به خودش پر و بال داد....؟
در کل گزارشگر جالبی بود...:31:

A/|\IR
16-06-2012, 16:07
مشالا این نصیر زاده دیشب ترکوند با این کارشناسیش !
اونجاش باحال بود که با اعتماد به نفس کامل گفت مطمئن باشید بازی از اول شروع میشه ! حتی اگه در وقت های اضافه بازی قطع میشد بازم از اول شروع میشد! :دی
ولی داور بازی رو از دقیقه 4 و خورده ای شروع کرد یعنی چند ثانیش هم بیخیال نشد:دی

amirkhan_0o0
16-06-2012, 16:21
دوستان دیشب میرزایی یه چیزی گفت من نفهمیدم.
نمی دونم گفت ایرلند هرچقدر هم زشت و بد بازی کنه از فلان تیم قشنگ تر بازی می کنه! یه چیزی تو این مایه ها.
------------------
پ ن: می دونم این سوتی نیست ولی می خوام بفهمم چی گفت دیشب!

A.N.A.P
16-06-2012, 16:27
نمی دونم گفت ایرلند هرچقدر هم زشت و بد بازی کنه از فلان تیم قشنگ تر بازی می کنه! یه چیزی تو این مایه ها.
------------------

اینو گفت : من دیشب گزارش نکردم ؛ پریشب گزارش کردم .

Greedy
16-06-2012, 16:28
------------------

دیشب مزدک گزارش نکرد اصلا

amirkhan_0o0
16-06-2012, 17:06
اینو گفت : من دیشب گزارش نکردم ؛ پریشب گزارش کردم .

دیشب مزدک گزارش نکرد اصلا
بله دوستان انگار دارم همکار بابا اتی می شم!!

masoudtr
16-06-2012, 17:11
مشالا این نصیر زاده دیشب ترکوند با این کارشناسیش !
اونجاش باحال بود که با اعتماد به نفس کامل گفت مطمئن باشید بازی از اول شروع میشه ! حتی اگه در وقت های اضافه بازی قطع میشد بازم از اول شروع میشد! :دی
ولی داور بازی رو از دقیقه 4 و خورده ای شروع کرد یعنی چند ثانیش هم بیخیال نشد:دی

این نصیر زاده هم با این اطلاعات در پیتی اش اصلا غیر از این هم بود عجیب بود بازی های به این مهمی که مساله کشوری توش هست که مثل بازی های باشگاهی نیست که 36 بار مهلت داشته باشی هر فصل.هر 4 سال 3 تا بازی شانس داری .بعد مثلا دقیقه 90 بارون بیاد تیم هم 3-2 جلو باشه داور تعطیل کنه دوباره از صفر با بازیکن های جدید شروع کنن؟:18: این نصیر زاده چی فکر کرده
.این کارشناس هایی که دعوت میکنن چقدر سطح شون پایینه
باز از اون بدتر این سوسول مربی ها هستن که هی میرن ازشون میپرسن جام چهاردهم را از شبکه سه میبینی
اونا هم مثل اینکه از رو کاغذ بخونن میگن این بازی ها یک کلاس ازمایشی و از این چرت و پرت هاست
جاودانی هم بدرد مجری گری این برنامه نمیخوره
من موندم ما به چه امیدی این برنامه افتضاح را میبینیم؟
از همه بدتر هم کم کردن صدای تماشاگر ها و سانسور های پیاپی هست

Ice Pain
16-06-2012, 20:55

مقدماتی جام جهانی 98:
خالد التیماوی بازیکن عربستان عصبانی شد و توپ رو محکم شوت کرد سمت تماشاچی ها....
خیابانی : خالد التیماوی فکر کرده ما تو ورزشگاه آزادی فقط یه توپ داریم.... اونی که اینجا زیاده توپه... می خوای چندتا واست بفرستیم عربستان..؟:22:

:38::27: 

CRIS Joon CR7
16-06-2012, 23:11
سوتی از خودمون هم قبوله؟ :دی

این پست رو تو یه تاپیک دیگه زده بودم
دقت کنید ادبیات استفاده شده توش شبیه به ادبیات گزارشگران شبکه 3 شده:39:

تا اینجای جام یه اتفاق جالب افتاده :
یک پنالتی هم هنوز اعلام نشده و در این صورت هیچ گلی هم از روی نقطه ی پنالتی به ثمر نرسیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
17-06-2012, 14:37
سوتی دو سویه هست دیگه :31:
چون یونان صاحب یه پنالتی شد ولی تیتون دروازبان لهستان مهارش کرد... ولی جالب بود محسن چون...

من بازی رو از کانال TRT1 می بینم دلیلش دیدن مستقیم و بدون سانسور نیست دلیلش گزارش فوق العاده حرفه ای و دقیق بازیهاست ته هیجان هست گزارش اون به کنار پیشبینی ها نکاتی که در مورد بازی گفته میشه باور نکردنیه... گزارشگر ها و کارشناس ها هرچی می گن درست از آب درمیاد خیلی جالبه واقعا باید ترکیه به داشتن چنین سرمایه هایی به خودش افتخار می کنه... از اینکه توی جام نیست خیلی ناراحتم... جدا توصیه می کنم اگه دسترسی دارید به کانال های پخش کننده بازی از دست ندید... موزیک رسمی بازیها آهنگ ادنلس سامر کاری از اوشنا هست ولی موزیک اوپنینگ برنامه مضخرف جام چهاردهم تم هر موزیکی داره غیر از فوتبالی یه تیکه اش شبیه شو هندی هست یه تیکه اش انگار مال فیلم اکشنه یه قسمتش جون میده پاشی یه لزگی مشدی بری یعنی واقعا فوتبال ایران و همه چیز که به فوتبال مربوط میشه توی کشورمون مسخره ترین چیزی هست که میشه به عنوان سوژه ازش نام برد... فوتبال ایران با همه لوازم جانبیش داغون شده رفته پی کارش حتی سوتی هاش هم خنده آور نیست کفر در بیار هست... فردای بازی یونان و چک دوستم توی شرکت گفت بازی ایران قطر رو دیدی گفتم نه مگه ایران بازی داشت گفت آره تازه فهمیدم شبکه 3 جای پخش کردن بازی یونان - چک برداشته فوتبال حال بهم زن ایران رو گذاشته و وقتی فهمیدم ایران با شایستگی کله پا شده خوشحال شدم که شبکه 3 و برنامه مضخرف ورزشیش رو نگاه نکردم و از بازی چک و یونان لذت بردم لحظات جذابی رو هم داشت که مطمئنم همگی رو سانسور می کنه ایران... اگه یه تاپیکی بود که میشد اتفاقات سانسور شده بازی توش گفته بشه واقعا چیزای جالب زیادی میشد توش گذاشت جالب ترینش یه تیکه بود بین بازی ایتالیا و اسپانیا : پسره طرفدار اسپانیا بود و کنارش یه دختر خیلی خوشکل بود که طرفدار ایتالیا بود پسره با حالت شوخی و دوستانه گردن دختر رو گرفته بود و با حالت کمدی داشت خفه می کرد (نمادین یعنی ایتالیا رو اسپانیا خفه می کنه) بعد بغلش کرد و خیلی محبت آمیز بوسیدش (نمادین یعنی اینکه این یک مسابقه اس نه یک جنگ بهونه ای هست تا دو تا ملت در چند سانتیمتری هم قرار بگیرن) ببینید اینا تو چه سطح فرهنگ هستند واقعا لذت می بره آدم و ایران هم سانسور می کنه... فقر فرهنگی تا کی توی ملت قراره حکومت کنه و ما رو هم به این کمبود ها دچار کنه؟

شرمنده همه دوستان که پرحرفی شد... موفق باشید

M3HRD@D
17-06-2012, 17:22
عکس اســتـاد بر روی مجله همشهری جوان:

CRIS Joon CR7
17-06-2012, 17:42
سوتی دو سویه هست دیگه :31:
چون یونان صاحب یه پنالتی شد ولی تیتون دروازبان لهستان مهارش کرد... ولی جالب بود محسن چون...

من بازی رو از کانال TRT1 می بینم دلیلش دیدن مستقیم و بدون سانسور نیست دلیلش گزارش فوق العاده حرفه ای و دقیق بازیهاست ته هیجان هست گزارش اون به کنار پیشبینی ها نکاتی که در مورد بازی گفته میشه باور نکردنیه... گزارشگر ها و کارشناس ها هرچی می گن درست از آب درمیاد خیلی جالبه واقعا باید ترکیه به داشتن چنین سرمایه هایی به خودش افتخار می کنه... از اینکه توی جام نیست خیلی ناراحتم... جدا توصیه می کنم اگه دسترسی دارید به کانال های پخش کننده بازی از دست ندید... موزیک رسمی بازیها آهنگ ادنلس سامر کاری از اوشنا هست ولی موزیک اوپنینگ برنامه مضخرف جام چهاردهم تم هر موزیکی داره غیر از فوتبالی یه تیکه اش شبیه شو هندی هست یه تیکه اش انگار مال فیلم اکشنه یه قسمتش جون میده پاشی یه لزگی مشدی بری یعنی واقعا فوتبال ایران و همه چیز که به فوتبال مربوط میشه توی کشورمون مسخره ترین چیزی هست که میشه به عنوان سوژه ازش نام برد... فوتبال ایران با همه لوازم جانبیش داغون شده رفته پی کارش حتی سوتی هاش هم خنده آور نیست کفر در بیار هست... فردای بازی یونان و چک دوستم توی شرکت گفت بازی ایران قطر رو دیدی گفتم نه مگه ایران بازی داشت گفت آره تازه فهمیدم شبکه 3 جای پخش کردن بازی یونان - چک برداشته فوتبال حال بهم زن ایران رو گذاشته و وقتی فهمیدم ایران با شایستگی کله پا شده خوشحال شدم که شبکه 3 و برنامه مضخرف ورزشیش رو نگاه نکردم و از بازی چک و یونان لذت بردم لحظات جذابی رو هم داشت که مطمئنم همگی رو سانسور می کنه ایران... اگه یه تاپیکی بود که میشد اتفاقات سانسور شده بازی توش گفته بشه واقعا چیزای جالب زیادی میشد توش گذاشت جالب ترینش یه تیکه بود بین بازی ایتالیا و اسپانیا : پسره طرفدار اسپانیا بود و کنارش یه دختر خیلی خوشکل بود که طرفدار ایتالیا بود پسره با حالت شوخی و دوستانه گردن دختر رو گرفته بود و با حالت کمدی داشت خفه می کرد (نمادین یعنی ایتالیا رو اسپانیا خفه می کنه) بعد بغلش کرد و خیلی محبت آمیز بوسیدش (نمادین یعنی اینکه این یک مسابقه اس نه یک جنگ بهونه ای هست تا دو تا ملت در چند سانتیمتری هم قرار بگیرن) ببینید اینا تو چه سطح فرهنگ هستند واقعا لذت می بره آدم و ایران هم سانسور می کنه... فقر فرهنگی تا کی توی ملت قراره حکومت کنه و ما رو هم به این کمبود ها دچار کنه؟

شرمنده همه دوستان که پرحرفی شد... موفق باشید

آرمین جان از TRT میبینی؟ تا جایی که میدونم (خودم از ZDF میبینم) شبکه ی TRT ترکی بود.
ترکی بلدی؟
یعنی ترکی ارومیه با ترکی ترکیه یکی هستش؟ :دی (عجب سوالی ) :دی

در مورد سبک و صیاق برنامه ی شبکه 3 (گلاب به روت :2: ) بار اول که دیدم فکر کردم برنامه ی مشاوره خانواده هستش.
اونم از کارشناسان باحالش.
یکی از کارشناسان : یادمه جام جهانی 1944 بود (حالا الکی) فلانی گل زد بعد شادی گلش خیلی بی تربیتی بود.:39:
یا میگه : لیورپول چون کنار دریا هستش بندره و منچستر بندر نیست بعد اینا اومدن کانال زدن بعد دعوا شد :5:
واقعا چه اطلاعات سازنده و آموزنده ای.

در مورد سانسور ها : ایول . من این صحنه ( صحنه ؟ واقعا داریم ؟ :دی ) رو دیدم و کلی حال کردم و پیش خودم گفتم : خدا سازنده ی دیش و رسی.ور رو بیامرزه:3:
وگرنه الان باید توضیحات آموزنده ی جواد کوچه بن بست رو تحمل میکردم اونم کیفیت SD :2:

واقعا کارگردانی این دوره عالی عمل میکنه و همه چیز رو نشون میده حتی چیزهایی که انتظارشو نداری :دی
مثل دست کردن یکی تو بینیش و ادامه ی ماجرا:27:

bas ali
17-06-2012, 19:43
تنها بازیهایی که فردوسی پور گزارش میکنه از تلویزیون ایران میبینم
بقیه رو از trt1 , rai1 میبینم . حیف نیست که صدای ورزشگاه رو پایین می اورند

Mohammad Yek110
17-06-2012, 19:55
سلام
اینی که میگم سوتی و اشتباه نیست ولی گزارشگر بازی سوئد و انگلیس انقد یخ و بی هیجان گزارش می کرد که من همون دقیه 2 تی وی رو خاموش کردم
اسمش چی بود؟

hojjatinho
17-06-2012, 20:00
یا میگه : لیورپول چون کنار دریا هستش بندره و منچستر بندر نیست بعد اینا اومدن کانال زدن بعد دعوا شد :5:
واقعا چه اطلاعات سازنده و آموزنده ای.

من فکر می کنم بعضی از صحبت هایی که دوستان در این تاپیک می کنند زیاد سوتی یا نکات منفی حساب نمی شه که اتفاقا مثبت هم هست !

این بیشتر به نوع دیدمون از فوتبال بر می گرده . فکر می کنم من اولین باز از حمید رضا صدر این جمله رو شنیدم . مفید هست به نظرم که بدونیم یکی از دلایل روابط سرد بین لیورپولی ها و منچستری ها چیه و ... !

در مورد سانسور و این مسائل ، دو سه بازی که من از شبکه 3 دیدم به نظرم پیشرفت خوبی رو داشتند . حداقل بعضی صحنه هایی که قبلا سانسور می کردند رو دیگه سانسور نمی کنند . هر چند هنوز هم خیلی جای کار دارند .

یک پیشنهاد برای دوستانی که دسترسی رو دارند :
بازی های تیمهای مختلف رو از شبکه های همون کشور ببینید . لذت خاصی داره . اون وقت هست که به شباهت هایی بین خیابانی فوتسال ایران - ایتالیا با بعضی از گزارشگران خارجی پی می برید :دی

A.N.A.P
17-06-2012, 21:13
من فکر می کنم بعضی از صحبت هایی که دوستان در این تاپیک می کنند زیاد سوتی یا نکات منفی حساب نمی شه که اتفاقا مثبت هم هست !

این بیشتر به نوع دیدمون از فوتبال بر می گرده . فکر می کنم من اولین باز از حمید رضا صدر این جمله رو شنیدم . مفید هست به نظرم که بدونیم یکی از دلایل روابط سرد بین لیورپولی ها و منچستری ها چیه و ... !

در مورد سانسور و این مسائل ، دو سه بازی که من از شبکه 3 دیدم به نظرم پیشرفت خوبی رو داشتند . حداقل بعضی صحنه هایی که قبلا سانسور می کردند رو دیگه سانسور نمی کنند . هر چند هنوز هم خیلی جای کار دارند .

یک پیشنهاد برای دوستانی که دسترسی رو دارند :
بازی های تیمهای مختلف رو از شبکه های همون کشور ببینید . لذت خاصی داره . اون وقت هست که به شباهت هایی بین خیابانی فوتسال ایران - ایتالیا با بعضی از گزارشگران خارجی پی می برید :دی

خیابانی بازی ایران ایتالیا گریه کرده بود !

CRIS Joon CR7
17-06-2012, 21:34
هدف از دیدن این برنامه : فعالیت در این تاپیک :دی
برنامه ی جام چهاردهم: سلام خدمت شما ولادت:18: ... مبعث :27: خاتم پیامبران مبارک باد.:39:

راستی عید مبعث مبارک.
پ.ن : جمله آخری رو از خودم گفتم ها:31:

Mr.Crow
17-06-2012, 23:05
مزدک میرزایی توی بازی آلمان - دانمارک :
بله و موقعیت عالی برای پودولسکی و توی دروازه !!! 20 ثانیه سکوت ... ، خب این همون صحنه گل اول آلمان بود که دوباره تکرار شده بود ! :دی

M3HRD@D
18-06-2012, 00:15
بازی هلند و پرتغال با گزارش عادل عزیز سوتی که نه چند نکته جالب داشت که دو تاش به ذهنم میاد:

1 - فردوسی پور: این دو بازی واقعا هم زمان و فقط 8 ثانیه اختلاف داره
ولی ما تو کشورمون سابقه داریم که بخاطر یه جوراب بازی هم زمانمون 8دقیقه تاخیر افتاده.دی:31:
+
2 - جای که رونالدو تو موقعیت گل داشت قرار می گرفت:
فردوسی پور پشت سر هم: رونالدو به گلزنی هاش ادامه میده.....به تک روی هاش ادامه میده......(بعد از خوردن توپ به تیرک)به بدشانس هاش هم ادامه میده.....

+
صعود پرتغال رو به همه هوادارانش مثل خودم تبریگ میگم....:40:

eman619rv
18-06-2012, 16:44
مزدک میرزایی توی بازی آلمان - دانمارک :
بله و موقعیت عالی برای پودولسکی و توی دروازه !!! 20 ثانیه سکوت ... ، خب این همون صحنه گل اول آلمان بود که دوباره تکرار شده بود ! :دی

این اشتباه رو خیابانی سر بازی پرسپولیس کرد بنده خدا یعنی به حد مرگ خفت اش دادند:39::9:
راستی جواد کجاست ؟ ندیدم جدیدا بازی رو گزارش کرده باشه.....حیفشه بخدا دیگه انقدر ها هم بد گزارش نمیکنه(از ورمزیار و علیفر و سیانکی و احمدی و اون یکی دیگه خیلی بهتره)... هیجانی ترین نوع گزارش ایرانی رو داره این لا اقل نکته مثبتیه که اونو شبیه به گزارشگر های خوب خارجی میکنه..........

واسه تنوع هم خوبه یکم بخندیم بد نیس . همه که اکثرا از شبکه های خارجی میبینیم اجواد هم باشه هر موقع حوصله مون سر رفت میزنیم کانال 3 یکم تنوع ایجاد شه و شاد شیم
ولی خداییش لیسانس" گزارشگر شناسی و تحلیل گفتار گزارشگران " رو گرفتیم تو این تایپیک یه 20 صفحه دیگه پیش بره مدرک P.H.D هم میدن بهمون:31: یاده اون تایپیک جام جهانی افتادم

A.N.A.P
18-06-2012, 18:55
این اشتباه رو خیابانی سر بازی پرسپولیس کرد بنده خدا یعنی به حد مرگ خفت اش دادند:39::9:
راستی جواد کجاست ؟ ندیدم جدیدا بازی رو گزارش کرده باشه.....حیفشه بخدا دیگه انقدر ها هم بد گزارش نمیکنه(از ورمزیار و علیفر و سیانکی و احمدی و اون یکی دیگه خیلی بهتره)... هیجانی ترین نوع گزارش ایرانی رو داره این لا اقل نکته مثبتیه که اونو شبیه به گزارشگر های خوب خارجی میکنه..........

واسه تنوع هم خوبه یکم بخندیم بد نیس . همه که اکثرا از شبکه های خارجی میبینیم اجواد هم باشه هر موقع حوصله مون سر رفت میزنیم کانال 3 یکم تنوع ایجاد شه و شاد شیم
ولی خداییش لیسانس" گزارشگر شناسی و تحلیل گفتار گزارشگران " رو گرفتیم تو این تایپیک یه 20 صفحه دیگه پیش بره مدرک P.H.D هم میدن بهمون:31: یاده اون تایپیک جام جهانی افتادم
اون قرمزه رو 100% قبول دارم !

A.N.A.P
18-06-2012, 18:56
در ضمن به نظرم این میثاقی گزارشگر خوبیه . چون دست پرورده عادل هست !

Ice Pain
18-06-2012, 20:06
اون قرمزه رو 100% قبول دارم !
به نظر من خیابانی از مزدک هم خیلی بهتره ...

D3vil_A
18-06-2012, 20:23
آره . خیابانی هم درسته خیلی سوتی میده مثل اون بازی که گفت حاا هیگواین میره جلو...نه کاکا ه ...چون هیگواین 20 دقیقه پیش تعویض شد :)) ولی در هر صورت بعضی وقت ها گزارش هاش خوبه مخصوصا زمانی که جو گیر میشه...! کلا مزدک خیلی به گزارش های حاشیه ای میپردازه و خیلی طرفدارانه گزارش میکنه طوری که روی مخاطب اثر میزاره و باعث اعصاب خوردی طرفداران تیم مقابل میشه....! پیمان یوسفی هم اگر دقت کنید سوتی خیلی میده..ولی ریزه ..مثلا اسم بازیکن هارو اشتباه میگه معمولا...!

mahla_EEL
18-06-2012, 20:32
ها بابا بنده خدا خیابانی اسمش بد درفته وگرنه گزارشگر خوبیه
مزدک هم که به همه کس و همه چیز دوست داره طعنه و کنایه بزنه

H A M A S
18-06-2012, 21:06
سبک و سیاق گزارشگری خیابانی خیلی بهتر از مزدک و یوسفی هست....مزدک که گزارش هاش بشدت خواب آوره و اصلا نمیتونه هیجان بده یوسفی هم کلا مالی نیست.نکته ای خاصی نداره...بدرد همین لیگ برتر ایران میخوره
فقط این چند وقته خیلی روی خیابانی زوم کردن باعث شده یکم اشتباهاش بیشتر تو چشم باشه

Maziar_69
18-06-2012, 22:08
------------------

گفت هرچی باشه از یونان بهتر بازی میکنه...

اینم بگم بچه ها نگفتن:
چند شب پیش از این مصاحبه مربی ها داشت پخش میکرد ابراهیم زاده بود.
ازش پرسید کدوم تیم ها بهتر بودن تا اینجا.
گفت تا اینجا آلمان و شوروی و اسپانیا. :دی
یکی نیس به اینا بگه شوروی چند دهه هست به تاریخ پیوسته؟ :دی

زادمهر...
18-06-2012, 22:33
شخصاً نمیتونم بازی رو که خیابانی گزارش میکنه تماشا کنم
نمیدونم چرا
خیلی نچسبه

A.N.A.P
18-06-2012, 22:53
شاهکار های محمدرضا احمدی : آندرس اینیستا ← آندره اینیستا
سرنا ← سره نا
همچنین وقتی اینو گفت شاخ در آوردم : پیکه اصلا زیر توپ نمیزنه ! O_o
مرد حسابی پس کی اون پاس های هوایی مورب رو میده ؟

Maziar_69
18-06-2012, 22:55
محمد رضا احمدی:
اسمش کورلوکاست ولی میشیه بهش چورلوکا هم گفت به خاطر اون خط کجی که روی حرف c رفته و قرار داره. :دی :دی :دی

A.N.A.P
18-06-2012, 23:05
احمدی : آقای بیلیچ بازیکناش رو Coach میکنه !
عادل که تو دانشگاه شریف زبان درس میده اینجور ادعا نداره !
به نظر من بدترین گزارشگر همین احمدی نخاله هست !

*IN*
18-06-2012, 23:08
داریو سرنا+محمد رضا احمدی=داریوش سره نا

Eblis 2011
18-06-2012, 23:08
برو حاجی
خیابانی که باحاله
نیم کیلو تخمه بخر بشین بازی که خیابانی گزارش میکنه رو ببین و از خنده روده بر شو

Maziar_69
18-06-2012, 23:36
این چه اصراری داره Arbeloa رو بگه آربلوووووووووووآ ؟؟؟

Abbas.V
19-06-2012, 00:14
کی این احمدی *^*^&% رو گزارشگر کرده ؟ گند زد به بازی با این گزارش . دقیقا هر یک دقیقه و نیم جدولو به طور کامل مرور میکرد .
با این تلفظ کردنش هم که ....

کرواسی هم که ایرلند صداش میکرد وقتی جوگیر میشد .

پ.ن: خیابانی رو باید سجده کنیم در مقابل این احمدی.

Arrowtic
19-06-2012, 00:18
[هنگام تعویض و اومدن فابرگاس] به جای سیلوا و به این ترتیب سیلوا به جای [مکث طولانی ] موندن توی زمین از بازی بیرون میره : دی

داشت میگفت سیلوا به جای فابرگاس میاد خودش فهمید موند جاش چی بگه : دی

Dark Shine
19-06-2012, 00:18
ایـن احمـدی تنهـا اطلـاعی که داشت ایـن بود که کرواسـی با نتیجـه ی 0 - 0 حذف میشـه .
یه ده بـاری فک کنـم همینـو گفت : دی

meyn
19-06-2012, 00:29
بازی اسپانیا و کرواسی موقعی که یه لحظه تصاویر بازی قطع شد، جاودانی گفت من شگفت زده شدم از اینکه تصاویر بازی قطع شد.
چنان گفت من شگفت زده شدم که انگار برای اولین بار بود که تو ایران تصاویر قطع میشه! :31:

mohammadirani
19-06-2012, 00:41
بازی اسپانیا و کرواسی موقعی که یه لحظه تصاویر بازی قطع شد، جاودانی گفت من شگفت زده شدم از اینکه تصاویر بازی قطع شد.
چنان گفت من شگفت زده شدم که انگار برای اولین بار بود که تو ایران تصاویر قطع میشه! :31:

آخه این یه بار تو ماهواره هم قطع شده بود مثل اینکه
الجزیره هم قطع بودش برای 4.5 ثانیه

powerslave
19-06-2012, 01:08
محمد رضا احمدی:
اسمش کورلوکاست ولی میشیه بهش چورلوکا هم گفت به خاطر اون خط کجی که روی حرف c رفته و قرار داره. :دی :دی :دی
حالا جمله بندیش اشتباهه ولی حرفش درسته. در اصل اسمش چورلوکاست.

Hamid Hamid
19-06-2012, 09:46
سلام ...

دوستان همه فكر كنم شبكه ي 3 رو ديدن !

من داشتم بازي ايتاليا _‌ايرلند رو از شبكه ي ورزش با گزارش استاد يوسفي ميديدم ( ناچاريه ديگه : دي )

چقدرم كه سوتي داد :

1_ خبـــــر خـــوش براي تيم ملي ايرلند ...( بعد از يكي 2 ثانيه سكوت ) اينه كه اون ها 3 بار هستش كه با سرمربي گري تراپاتوني به ايتاليا نباختند ! : دی ( اون اول يه جوري و با يه لحنه هيجان انگيزي گفت خبر خوش كه من گفتم حتما اسپانيا و كرواسي از مسابقان انصراف دادن و ايرلند و ايتاليا ميرن بالا :31: )

2_ 2 تا از مدافعين تيم ملي ايتاليا ... شماره هاي 6 و 15 يعني آقايان بالزارتي و بارزاگلي رو ايشون نميدونم چه اسراري داشت هي يه " ت "‌ تو اسم اين 2 تا بياره (‌يا جاي " ت " رو عوض كنه )! يعني حتي از رو نوشته هم نميتونه بخونه اين بشر؟ :31:

به شماره ي 6 ( دفاع چپ ) ميگفتش : باتزارلي :31:

شماره ي 15 رو هم ميگفتش : بارتزاگلي :31:

3_

اما مورد سوم جايي بودش كه دفاع وسط ايتاليا كيليني مصدوم شدش ... روي زمين افتاد و هم خودش و هم فيزيشن هاي تيم گفتن كه اين بايد تعويض بشه ( با علامت دست ) ... بعد اين يوسفي هي پشت سر هم ميگفت : خب مشكل كيليني هم جدي نيستش ! :31: ... بعد كه تعويض شد گفتش : خب نه مثل اينكه مشكلش جدي بوده :31:

خب دوستان اين بود گوشه اي :31:از دنياي سوتي و اشتباه آقاي يوسفي در بازي شب گذشته

موفق باشيد

Greedy
19-06-2012, 13:43
تاپیک سوتیه و بد نیست یه مطلبی در باره پیشکسوت و استاد این صنف نریم :

به بهانه پخش مسابقات یورو 2012 از شبکه سوم
آیا جواد خیابانی عوض شده است؟

همشهری جوان: «در آموزه های زرتشت چنین آمده است؛ هر چه رامرد یا زنی درست و خوب و شایسته دانست، باید از روی روشن بینی به جای آورد و به دیگران نیاز بیاموزد تا همه آن را به درستی انجام دهند» و «آیا واقعاً شما به آموزه های خود به عنوان یک ایمان قلبی پایبندید؟» یا «باز هم خواسته اید شخص دیگری را با نقد خود دراز کنید؟ و این چه تصویری است که از انسان ها در ذهن خود می سازید ...»

این جمله ها، از کنفوسیوس نیست! باور کنید این ها را جواد خیابانی در نامه اش خطاب به منتقدان نوشته. مردی که با ادبیات متفاوت، اطلاعات قوی و صدای توانمندش، «روزی» توانست فصل جدید گزارش فوتبال را رقم بزند و – به نوعی - پدر یک نسل نوجوان شود.

اما توانایی های خیابانی به حدی بود که توانست «روزی» دیگر، فاصله اوج تا حضیض را به سرعت طی کند و به جایی برسد که هم منتقدان مشهور سینما و تلویزیون نوازشش کنند و هم انبوه صفحه های شبکه های اجتماعی و حتی سایت های رسمی خبری، سوتی ها و نوع گزارشش را سوژه کنند.

خیلی ها هم به او لقب «مهره سوخته» و «استعداد تلف شده دادند» و خیلی های دیگر، در نقدش از حد انصاف گذشتند تا به نامه پرسوز و آه خیابانی ختم شود.

جواد خیابانی با استعداد ذاتی و توانایی های منحصر بفردش، تغییرات «روز به روز» زیادی را پشت سر گذاشته. و آغاز جام ملت های اروپا، روز دیگر اوست؛ فرصتی که می تواند جواد خیابانی را به روزهای بهترش بازگرداند یا برای همیشه، زیر انتقادات تند و تیز مردم، دفن کند. این پرونده، فارغ از همه پیش بینی ها و پیشگویی ها، نگاه منصفانه ای دارد به پدیده «جواد خیابانی». مردی که می توانست بهترین باشد و در این «روزها» فرصتش را دارد ...

صدا

مهم ترین ویژگی جواد خیابانی صدای اوست. صدای او خوب و پرطنین است. کلمات را کامل و رسا ادا می کند. برخلاف عادل فردوسی پور که خیلی وقت ها کلماتش نامفهوم است، حرف را جویده جویده می زند یا جملات را نصفه کاره رها می کند. خیابانی هیچ کدام از این عیب ها را ندارد. اتفاقا شاید یکی از مشکلات او همین باشد؛ اینکه سوتی های او خیلی واضح شنیده می شود و به یاد همه می ماند، به همین خاطر است.

اینکه علیرغم همه انتقادها، باز هم گزارش های او را نگاه می کنیم هم به همین خاطر است. ارزش صدای صاف خیابانی را وقتی بهتر متوجه می شویم که گزارش های قدیمی بهرام شفیع و اسکندر کوتی را شنیده باشیم و یا همین حالا گزارش های گزارشگران شهرستانی را از شبکه شما پیگیری بکنیم. انصاف باید داد که خیابانی گوش دادن، از همه اینها بهتر است و کمتر روی اعصاب راه می رود.

لحن

صدای واضح خیابانی یک عیب اساسی دارد آن هم لحن اوست که می خواهد با استرس دادن به کلمات و جملاتش ولو در جای بی مورد، هیجان را به خورد مخاطب بدهد.

این اصرار بر هیجان توی گزارش، به جای کشف هیجان در زمین بازی معمولا به نوعی حماسه سازی زورکی منجر می شود. تیم ملی دارد با بورکینافاسو (مثلا) بازی می کند و هنوز دقایق اولیه است و بازی خودش را پیدا نکرده که یکهو خیابانی داد می کشد و موقعیت نصفه نیمه ای را که به صورت الابختکی نصیب تیم ملی شده، در حد یک گل مسلم به برزیل جلوه می دهد.

عبارت «حالا» که تکیه کلام دائمی خیابانی است، از همین ویژگی او می آید؛ به همین معنی که تا به حال هر چه دیده اید را رها کنید، از «حالا» به بعد قرار است بازی شکل دیگری پیدا بکند که معمولا هم پیدا نمی کند. یا عبارت «پدر ورزش ایران» که خیابانی برای علی آبادی ساخته بود، از همین روحیه او می آید که لحنش را چنان حماسی می کند که خودش هم باورش می شود و توی آن شور و هیجان، حرف هایی می زند که بعداً سوژه می شود.

البته باید انصاف داد که این لحن و این حماسه سازی مدام، گاهی هم مثل بازی های تیم ملی با تیم های درجه یک جواب می دهد و به دل می نشیند (آن عبارت «این غزال تیزپای ایرانه» که بعد از گل دوم بازی با استرالیا گفت را یادتان هست؟) ولی خدایی اش توی بازی های باشگاهی آن هم لیگ فرض کنید بوندس لیگا، این لحن پراسترس و پرهیجان چه جایی دارد؟

ادبیات

خیابانی کتابی حرف می زند. این، به خودی خود نه حسن است و نه عیب. در حالت عادی، فقط یک ویژگی است. اما وقت هایی که این ویژگی با هیجان یا اخلاقگرایی افراطی او ترکیب می شود، تبدیل به پاشنه آشیل او می شود؛ چرا که موقع هیجان، خیابانی رو به عامیانه گویی می آورد و ترکیب این زبان عامیانه با ادبیات کتابی، چیز خنده داری از آب درمی آید. (مثلا وقتی که حین گزارش تیم ملی، یکباره با بازیکن ها احساس صمیمت می کند و مدام از اصطلاح عامیانه «بچه ها» استفاده می کند و چیزهایی می گوید که در دکان هیچ عطاری پیدا نمی شود «حالا بچه ها ترتیب بازی را به گونه دیگری رقم می زنند!)

در مواقع اخلاق گرایی هم اصرار او برای نشان دادن زشتی ها یا زیبایی های اخلاقی ضمن بازی، او را به سمت استفاده از صفت های بی مورد می برند (مثلا وقتی می خواهد بگوید اوضاع شیر تو شیر شده است و تماشاچی ها دارند صندلی های ورزشگاه را پرت می کنند، می گوید «حالا تماشاگران دارند به صندلی های بی گناه/ بی تقصیر جایگاه ها آسیب می زنند»).

کلا خیابانی به صفت سازی علاقه دارد (در حدی که به جای سبزپوش می گوید «سبزقامت» یا »سبزاندام»)، از صفات تفضیلی (تر و ترین) زیاد استفاده می کند (و همین، زیاد سوژه به دست منتقدهاش می دهد).

قید مورد علاقه اش هم «به جرات» است که حتی برای بدیهی ترین اطلاعات (مثل اینکه چند دقیقه به پایان بازی بیشتر نمانده) هم این طوری به کارش می برد: «حالا می تونم به جرات بگویم که ...»

اطلاعات

خیابانی مهندسی خوانده، اهل پیگیری اخبار و اطلاعات هست، تاکتیک های فوتبال را می شناسد، سوتی وحشتناکی در زمینه اطلاعات فوتبالی از او به یاد نداریم، گاهی حتی در اجراهایش از کارشناس های قدری مثل محصص ایراد می گیرد و معمولا هم درست ایراد می گیرد.

با این حال او علاقه چندانی به استفاده از اطلاعاتش در ضمن گزارش ندارد. در حالی که این ارائه اطلاعات ضمن گزارش، یکی از ویژگی های اصلی گزارش های عادل فردوسی پور و مزدک میرزایی است اما خیابانی برعکس، معتقد است که مردم قبلا این اطلاعات را توی اخبار و روزنامه ها شنیده یا خوانده اند و دیگر نباید سمت ارائه اطلاعات رفت. شاید هم به این خاطر باشد که هر وقت اطلاعاتی ضمن بازی داده، خبرنگارها اطلاعاتش را زیر سوال می برند. یک بار گفت یوروم (همسر افشین قطبی) اهل کره شمالی است و بعد کار به ارائه شناسنامه و این ها کشید تا عاقبت ثابت کرد که یوروم زاده کره شمالی است و باید او را اهل کره شمالی به حساب آورد، نه جنوبی.

اخلاق

خیابانی دوست دارد همیشه همه چیز خوب باشد. همه با هم رفیق باشند، به هم گل بدهند، روی هم را ببوسند و حالا ضمنش یک فوتبالی هم بازی بکنند. توی گزارش های او، معمولا یک دوجین توصیه اخلاقی خطاب به تماشاگرها و حتی بازیکن های توی زمین که اصلا صدای او را نمی شنوند، جاسازی می شود.

منتها مشکل اینجاست که ما پای گزارش فوتبال نمی نشینیم که اخلاقمان بهتر شود. برای درس اخلاق، راه دیگری داریم و پای منبر بزرگان می رویم. وقتی توی داربی پرسپولیس – استقلال که طرفداران هر تیمی دوست دارند تیم حریف کم کم سه تا گل بخورد، خیابانی این طوری گزارش می کند که «حالا یک هموطن، توپ رو از یک هموطن دیگر می گیرد»

بیننده نه تنها اخلاقش بهتر نمی شود که حتی ممکن است به طرف کارهای غیراخلاقی نظیر حرف های بالای 18 سال هم میرود. تازه این همه ماجرا نیست. خیابانی گاهی در این اخلاقیاتش نسبی گرایی هم می کند و آنجاست که فاجعه به اوج خودش می رسد.

او معمولا نسبت به تیم ملی یا تیم های باشگاهی ایران با اغماض بیشتری قضاوت می کند. توی بازی سپاهان – النصر، بازیکن سپاهان با رعایت نکردن بازی جوانمردانه باعث اخراج دروازه بان حریف و نابودی تیم مقابل شد. توی آن شرایط گل نکردن پنالتی، کمترین کاری بود که سپاهان می توانست بکند منتها جواد خیابانی قسمت اول ماجرا را به کل نادیده گرفت و بقیه وقت بازی، ما را با توصیف رشادت و شجاعت و سخاوت و باقی صفات سپاهانی ها که پنالتی را گل نکرده اند، بمباران کرد.

تمرکز

پاشنه آشیل اصلی جواد خیابانی همین جاست. خیابانی قدرت نکته سنجی و سرعت انتقال عادل فردوسی پور را ندارد. نمی تواند مثل او بازی های زبانی بکند یا نکته های غیرفوتبالی (از «جدایی نادر از سیمین» بگیرید تا ماجرای اختلاس) را توی دل گزارش بیاورد.

گاهی جزئیاتی که توی تصویربرداری های دوربین های حاشیه ای شکار می شود را هم معمولا اشتباه تفسیر می کند (خیلی پیش آمده که خیابانی برای اعتراض بازیکن به کادر فنی، یک داستان تخیلی ساخته که بازیکن الان دارد چنین می گوید و چنان و قسط خانه اش عقب افتاده و ...).

او حتی گاهی از جریان بازی عقب می ماند. انگار که حین گزارش داشته باشد پیامک های موبایلش را چک کند. در همین ایام اخیر، او صحنه آهسته گل های بازی پرسپولیس – الغرافه را که بلافاصله بعد از سوت پایان پخش شد، گل جدیدی فرض کرد و چون گل برای نیمه اول بود و جای دروازه ها عوض شده بود، فکر کرد که پرسپولیس گل خورده و آن وقت این گل خیالی را با آه و افسوس گزارش کرد.

همین عدم تمرکز است که باعث می شود او سوتی هایش را نفهمد و آنها را اصلاح نکند، باعث می شود او انتقادها را توی کارش تاثیر ندهد و باعث می شود مدام اعتماد به نفسش را بیشتر از دست بدهد.

اعتماد به نفس

یادتان هست یک بار جواد خیابانی در بازی تیم ملی – سوریه از علی دایی انتقاد کرد و گفت «رییس جمهور هم چهار سال یک بار عوض می شود، چرا که علی دایی تعویض نمی شود؟»

همین جواد خیابانی در بازی بعدی تیم ملی (که با اردن بود) چنان از علی دایی تعریف و تمجیدی کرد که مسلمان نشنود، کافر مبیند. خیابانی هر چقدر که در گزارش بازی های خارجی با اعتماد به نفس حکم می دهد و به بازیکن، مربی یا داور اعتراض می کند، در بازی های داخلی و تیم ملی کلا ساکت و بی نظر است.

در صحنه های گیردار، کلا می رود روی فرکانس اخلاق چقدر خوب است و بیایید باهم دوست باشیم و شما برو رویش را ببوس و از اینکه متهم و مقصر اصلی را محکم کند، به شدت فراری است.

در گذشته، اعتماد به نفس خیابانی بیشتر بود و مثلا توی بازی آرژانتین چند بار تکرار می کرد که تلفظ درست اسم «ریکلمه»، این نیست و باید گفت «ریکله مه» (هرچند همان هم روی اعصاب بود) ولی به تدریج خیابانی همین را هم رها کرد و شد یک گزارشگر بدون موضع.

nar nia
19-06-2012, 15:45
گاف عجيب گزارشگر BBC؛ «داويد سيلوا» همان «داويد ويا» است! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گاف عجيب گزارشگر شبكه‌ي بي‌بي‌سي در جريان ديدار ديشب اسپانيا و كرواسي، بازتاب گسترده‌اي در شبكه‌هاي اجتماعي داشت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اسپانيا و كرواسي درحالي ديشب (دوشنبه) آخرين ديدار مرحله‌ي گروهي مسابقات يورو 2012 را برگزار كردند كه گزارشگر شبكه‌ي 1 BBC بارها اسم مهاجم تيم اسپانيا را اشتباه اعلام كرد.

«سيمون براترتون»، گزارشگر شبكه‌ي بي‌بي‌سي در جريان گزارش اين مسابقه در نيمه‌ي اول، به دفعات «داويد سيلوا» را به اشتباه «داويد ويا» اعلام مي‌كرد. اين در حاليست كه مهاجم تيم بارسلونا به علت مصدوميت اصلا در مسابقات يورو حضور ندارد، هرچند تشابه اسمي اين دو مهاجم بسيار زياد است.

به گزارش ديجيتال اسپاي، اين اشتباه فاحش در محيط مجازي با واكنش كاربران اينترنتي به ويژه سايت توييتر مواجه شد كه گزارشگر بي‌بي‌سي را به مسخره گرفتند. تا جاييكه به گزارشگر يادآوري كردند به علت شباهت زياد، مبادا «ژابي آلونسو» را «ايوان مك گري‌گور» ـ بازيگر سرشناس هاليوود ـ معرفي كند.

در پايان اين مسابقه، «گري لينه‌كر»، بازيكن معروف انگليسي كه مهمان ويژه‌ي اين برنامه بود، به اين اشتباه فاحش گزارشگر اذعان كرد.

A.N.A.P
19-06-2012, 23:16
جاودانی : اگر گروه سه همه 5 امتیازی میشدن ارشمیدس باید حل میکرد !
صدر : باید از فرمول فیثاغورس حل میکردی :دی

CRIS Joon CR7
19-06-2012, 23:16
جاودانی: خدا کنه مثه دیشب نشه و نتیجه گیریش سخت نباشه چون دیشب واقعا ارشمیدس و دانشمدان دیگه می اومدن قضیه رو حل میکردند..
صدر : آره دانشجویان و افراد تحصیل کرده و اهل ادب بیان بشینن حل کنن:18:
:39:

eman619rv
19-06-2012, 23:31
این گزارشگر بازی انگلیس _اوکراین فکر کنم خدا قبول کنه یه دوبار اشلی یانگ رو اشلی یانگ خطاب کرد یعنی هر بار توپ دستش میومد میگفت ولبک!!! قدرت خدا دوتا ولبک تو بازی بود!!!:27: یکی از ولبک ها سانتر میکرد اون یکی ولبکه سانتر رو شوت میکرد!!!:39::18::39: باور کنین بالا 10 بار اشتباه گفت!

amirkhan_0o0
20-06-2012, 00:03
سوتی رو داشتین؟؟؟
دقیقه 88 دختر اکراینیه خوشحال بود و دست می زد و می خندید! یهویی یه پسره لپش رو بوسید!!!!!:40:
نمی دونم چرا سانسور نکردند؟؟
دارم مثل این نوجوونای عقده ای می شم از بس این تی وی سانسور کرد!

MCSE MAN
20-06-2012, 00:13
سوتی رو داشتین؟؟؟
دقیقه 88 دختر اکراینیه خوشحال بود و دست می زد و می خندید! یهویی یه پسره لپش رو بوسید!!!!!:40:
كلا سانسور چي بازي انگليس و اوكراين يا خواب بود يا خيلي تو جو بازي بود. شايدم ميخواست به مردم حال بده:31:
يه جا ديگه هم كارگردان ايران رفت اون يكي بازي، وقتي برگشت يه دختره داشت بالا پايين ميپريد كه يكم منشوري بود وضعش. بعد يهو فهميد و سريع رفت صحنه آهسته پخش كرد:27:

CRIS Joon CR7
20-06-2012, 00:15
سوتی رو داشتین؟؟؟
دقیقه 88 دختر اکراینیه خوشحال بود و دست می زد و می خندید! یهویی یه پسره لپش رو بوسید!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من به خاطر این چیزا کلا از تلویزون ایران نمیبینم
شبکه های خارجی همه چیز رو نشون میدن
اینا خود بازی رو هم سان-سور میکنن
آدم رو عقده ای میکنن :دی
ولی واسم جالب بود اینبار این تصاویر رو از تلویزون ایران می دیدم :دی

لینک تصاویر:

A.N.A.P
20-06-2012, 00:31
جاودانی : اگه از تکنولوژی استفاده بشه کشور های آفریقایی نمیتونن هزینه شو پرداخت کنن !
مگه ما میتونیم؟ اگه بخوایم استفاده کنیم خیلی بی ربط میشه چون داوری ما اینقدر داغون هست که گذشتن توپ از خط بی معنی هست

Spaniuly
20-06-2012, 07:55
سوتی رو داشتین؟؟؟

البته من نمی دونستم این تیکه رو ایران نشون داده ولی احتمالا کارگردان تشخیص داده که شخص بوسنده اخوی این بانوی وجیهه اوکراینی بوده... و یا کارگردان تشخیص داده این دختره عقلش ناقصه چون روی صورتش نوشته یورو 2011 !!!!!!!!

A.N.A.P
20-06-2012, 07:59
البته من نمی دونستم این تیکه رو ایران نشون داده ولی احتمالا کارگردان تشخیص داده که شخص بوسنده اخوی این بانوی وجیهه اوکراینی بوده

نه بابا ! تا به هم تماس برقرار کردن ، رفت رو سانسور !
به نظرم دیشب شبکه 3 همکارای سانسورش رو در اختیار نداشت . چون هم تصویر Wide بود ، نیمه اول صدای ورزشگاه زیاد بود و سانسور ها کمتر ! در کل باز هم فوتبال پخش کردنشون به درد عمه شون میخوره !

A.N.A.P
20-06-2012, 08:02
صدر : باید تکنولوژِی بیاد !
جاودانی : اگه بیاد کشور های فقیر آفریقایی تونایی خرید این تکنولوژی رو ندارن !

Pessimist
20-06-2012, 13:44
سوتی رو داشتین؟؟؟

آفرین به این تماشاچی های اکراینی که انقدر صدا و سیما رو اذیت کردن که دیگه توان پخش کردن صحنه گل انگلیس رو نداشت و آخرش مجبور شد برای چند ثانیه کوتاه بیاد!:31:

این گزارشگر بازی انگلیس و اکراین هم دم به ساعت اسم بازیکن ها رو اشتباه میگفت الان دقیقا حضور ذهن ندارم اما گزارشش خیلی رو اعصاب بود!

مطمئنا بیننده ها انتظار دارن این گزارشگرها روز به روز بهتر بشن نه بدتر!

vahidgame
20-06-2012, 14:38
این سیانکی هم دست کمی از خیابانی نداره!
یعنی به جز فردوسی پور و مزدک همه گزارشگرهای دیگه رو میشه گفت بد گزارش می کنن و خیلی وقتا همین باعث میشه هیجان بازی پایین بیاد
دلیل ضعف اونا هم بیشتر به خاطر اینه که یا اصلا مطالعه نمی کنن یا کم مطالعه می کنن. به طوری که حتی سرهنگ علیفر هنوز فکر می کنه شوروی وجود داره! :دی
کلا به نظر می رسه اینا همه زیر نظر استاد جواد خیابانی کلاس های فشرده ای رو می گذرونن :دی

دیشب سیانکی یه اشتباهاتی داشت که گویای همه ایناست
مثلا در حالی که مشخصه یانگ چپ بازی می کنه و ولبک مهاجم نوکه همش یانگ رو می گفت ولبک چون هر جتفشون سیاه پوست هستن! در صورتی که خب پست این دو بازیکن مشخصه و یه گزارشگر باید اینا رو بدونه
یا همین طور دائما می گفت که انگلیس توی ضد حمله ها با فرارهای سریع رونی و ولبک خیلی خطرناک می تونه باشه که توی بازی کلا همچین چیزی رو ندیدیم که پیش بیاد و این دو بازیکن فرار سریع داشته باشن

+

این احمدی هم دیشب سوتی داشت
بعد از بازی اشاره کرد که انگلیس با خوش شانسی به دور بعدی رفت
در صورتی که اولا گل اکراین که گرفته نشد صحنه قبل از اون آفساید بود. دوما بر فرض اینکه گل گرفته میشد و بازی مساوی میشد به هر حال انگلیس به عنوان تیم اول صعود می کرد

کلا شبکه سه این چند شبه واقعا خیلی خوب سیاست ضد انگلیسی خودشو نشون داد مخصوصا دیشب که به عنوان آخرین تیم اونو معرفی کرد و چه قدر هم معرفی زیبا بود و واقعا همه رو تحت تاثیر قرار داد!
تبریک میگم بهشون که واقعا همیشه در حال پیشرفت در زمینه برنامه های ورزشی هستن و حتی از برنامه های خارجی ورزشی هم دارن بهتر ظاهر میشن مخصوصا با قاطی کردن سیاست با ورزش...

majid322
20-06-2012, 14:41
این ویدیو رو ببینید خیلی جالبه : :31:

CRIS Joon CR7
20-06-2012, 15:02
این ویدیو رو ببینید خیلی جالبه : :31:

فکر کنم حذفش کردند
فعلا مستند ترین همین عکس های اول صفحه هستند.

majid322
20-06-2012, 15:06
فکر کنم حذفش کردند
فعلا مستند ترین همین عکس های اول صفحه هستند.

اااا..نیگاه کن پاک کردن ویدیو رو..:31:
نه این که من گذاشته بودم اون دختره نبود..
.
.
مجری داشت با مهمون برنامه صحبت میکرد یه چیزهایی تو تلویزیون برنامشون نشون داد که باید ببینی..:31: سوتی اون دختره رو میزاره تو جیبش اون که چیزی نبود.:31:

حالا واقعی یا الکی بودنش رو اطلاع ندارم..

CRIS Joon CR7
20-06-2012, 15:14
اااا..نیگاه کن پاک کردن ویدیو رو..:31:
نه این که من گذاشته بودم اون دختره نبود..
.
.
مجری داشت با مهمون برنامه صحبت میکرد یه چیزهایی تو تلویزیون برنامشون نشون داد که باید ببینی..:31: سوتی اون دختره رو میزاره تو جیبش اون که چیزی نبود.:31:

حالا واقعی یا الکی بودنش رو اطلاع ندارم..

خب اگه دانلودش کردی آپلودش کن
منم یوتیوب رو نیگا میکنم شاید باشه.

majid322
20-06-2012, 15:22
خب اگه دانلودش کردی آپلودش کن
منم یوتیوب رو نیگا میکنم شاید باشه.

متاسفانه دانلود نکردم تو یوتیوب به احتمال صد رد صد هست پیدا کردی اینجا بزار...

FC.Barcelona
20-06-2012, 15:26
اینم اون حرکت دیشب :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

CRIS Joon CR7
20-06-2012, 15:30
این یکی هم خیلی باحاله:

فکر کنم مربوط به لیگ قهرمانان میشه
صدر و جاودانی نشستن دارن حرف میزنن ( میگن منچستر و لیورپول با هم دشمن دیرینه اند :دی ) تلویزون چی نشون میده؟ :18:
......
جدا از اون سوتی که دادند ببین گزارشگر چی میگه واسه خودش می بره و میدوزه:
نقل قول از گزارشگر عضو حذب باد:

اشتباهات داوری همیشه در نوع خودش جالبه مثل گلی که اوکراین به درستی به ثمر رسوند ولی داورها حتی برای میزبان هم به ضرر میگیرن:2:
آخه .... تو صحنه قبل اون رو ندیدی؟

majid322
20-06-2012, 15:34
این یکی هم خیلی باحاله:

همینو میگفتم دقیقا..:31:

Biggie
20-06-2012, 19:13
ديشب سيانكي 10-20 بار به اشلي يانگ گفت ولبك!!

A.N.A.P
20-06-2012, 23:28
این نصیرزاده اینقدر با صراحت و محکمی حرف میزنه که یکی ندونه فک میکنه همه اطلاعاتش درسته ! اون بازی که بارون اومد گفت باید بازی از اول شروع بشه ولی نشد . امشب گفت هر تیمی با اتوبوسی میاد که به رنگ همون تیمه ! ولی اتوبوس همه تیما بنفش هست !

Biggie
21-06-2012, 11:10
ديروز تو برنامه عصرانه با فوتبال ذوالفقار نسب رو اورده بودن ازش راجع به ستاره ها و نقششون تو تيم ها پرسيدن گفت بله خيلي تاثير گذارن مثلا بنزما كه گل خيلي مهمي رو تو بازي فرانسه انگليس زد!!

redevil6990
21-06-2012, 15:15
آفرین به این تماشاچی های اکراینی که انقدر صدا و سیما رو اذیت کردن که دیگه توان پخش کردن صحنه گل انگلیس رو نداشت و آخرش مجبور شد برای چند ثانیه کوتاه بیاد!:31:

این گزارشگر بازی انگلیس و اکراین هم دم به ساعت اسم بازیکن ها رو اشتباه میگفت الان دقیقا حضور ذهن ندارم اما گزارشش خیلی رو اعصاب بود!

مطمئنا بیننده ها انتظار دارن این گزارشگرها روز به روز بهتر بشن نه بدتر!

آره علاوه بر اسم بازیکنا یه بار هم شنیدم که به داور گفت آقای "ساکای" :39: کلی موجبات شادی فراهم اومد

Maziar_69
21-06-2012, 22:18
وای خدا مردم از خنده از دست این احمدی.
صداش خراب بود اول بازی. 3 بار گفت سلام عرض میکنم خدمت شما از برنامه جام چهاردهم شبکه 3 سیما و با تشکر از رضا جاودانی عزیز... :دی

A.N.A.P
21-06-2012, 22:23
فوتبال با کیفیت گند شبکه 3 شروع شد .
اول بازی که محمدرضا احمدی از فرط گرسنگی اینگار داشت میکروفونشو قورت میداد .
هر دفعه حدود سه چهار بار داشت اصرار به خوردن میکرد که دست یاران نذاشتن هر دفعه قبل از شروع خوردن میکروفون میگفت با سلامی 2باره ! خب عزیز من این که شد 4 بار !
الان فکر کنم یه چیز بهش دادن داره میخوره .چون شبیه خیابانی که بعضی موقع ها اینگار داره تخمه میخوره بود !
راستی خیابانی قهر کرده ؟

Arrowtic
21-06-2012, 23:10
مگه پیتر چک نیست؟هی میگفت پتر چک!

A.N.A.P
21-06-2012, 23:13
مگه پیتر چک نیست؟هی میگفت پتر چک!

درستش پتر چک هست : Petr Cech

Eblis 2011
21-06-2012, 23:24
گیر الکی ندین توروخدا
فقط سوتی ها رو بگین نه چیزهای الکی

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 00:16
این یارو کیه ؟
هی به جام جهانی دو هزار و ده میگه
بیست ده :دی
هی میگه خوشش اومده ها
بیست ده:39:

Mohammad King
22-06-2012, 00:25
بد رو اعصابم بود با مرلش گفتنش

Alinho
22-06-2012, 00:26
این یارو کیه ؟
هی به جام جهانی دو هزار و ده میگه
بیست ده :دی
هی میگه خوشش اومده ها
بیست ده:39:
فکر کنم داره از خارجیا تقلید میکنه
آخه این آدم خارجیا به‌جای "دوهزاروده" میگن "بیست‌ده" :دي

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 00:28
بد رو اعصابم بود با مرلش گفتنش

درستش همون میرلش هست
خود عادل قبل بازی از کارلوس کیروش پرسید که مثلا به رائو کوستا میگید کوستا یا کوشتا یا همین میرلس یا میرلش اونم گفت همون میرلش درستشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
...

این مال قبل بازی پرتغال-دانمارک بود.
درستش هم همون میرلش هست.

---

معرفی جمهوری چک = کارتون پت و مت :دی
...

بنده میدونم میر -لش درسته اما میگفت مرلش

آره بابا تو تلفظ که کلا داغونن:27:

Mohammad King
22-06-2012, 00:31
بنده میدونم میر -لش درسته اما میگفت مرلش

powerslave
22-06-2012, 01:32
بازی رو که از تی وی ندیدم و به همین دلیل این چند شبه از نکات خنده داری که مینویسید محروم بودم ولی عوض با زبان آلمانی کلی هال میکنم (نیشت و اونت! و فیر مینوت! مَک دونِلدز!... :31:) ولی بعدش یه سر گرفتم شبکه سه و یکم بعدش یهو پت و مت! ترکیدم از خنده :31:
راستی نظرتون راجع به تلفظ ها چیه؟
به نظر خودم که اسم بازیکن ها رو هر چقدر میشه باید درست گفت.
اما در مورد کشور ها چی؟ مانند یونان که خوب ما میگیم یونان و آلمانی ها میگن greechland (گریچ لند) ولی انگلیسی ها میگن Greek و خود یونانی ها میگن هلاس.
یا ما میگیم آلمان که اگه اشتباه نکنم فرانسویش باشه و انگلیسی ها میگن جرمنی و خودشون میگین دوچلند یا داچلند.
کلاً اینا زیاد برام مهم نیست ولی وقتی به خاطر یه سری جمع و تفریق ها و فرض کردن های مسخره و واقعاً بی معنی اسم های مثل روی کوستا و کوستاریکا یا المپیاکوس به ترتیب روی کاستا یا کاستاریکا و یا المپیاکو گفته میشه میخوام به این هایی که فرهنگ ما رو زیر سئوال میبرن و بیخود ذهن همه رو مثل خودشون کثیف فرض میکنن بدو بیراه بگم.

powerslave
22-06-2012, 02:03
حالا برای اینکه پستم اسپم هم حساب نشه بگم که گزارش گر ZDF در تمام 90 دقیقه Pilař رو میگفت پیلاش! مگر اینکه ř به صورت ش ادا بشه که فکر نکنم درست باشه.

پ.ن: چند بار تلاش کردم پست قبلیم رو ویرایش کنم و این جمله رو اونجا بنویسم ولی نمیشد.

farzan311
22-06-2012, 10:42
بازی دیشب یه جاش فکر کنم به جای meireles گفت لاش.ی:39: کلی ادم نشسته بودیم زدیم زیر خنده فوتبال یادمون رفت کلا:31:

A.N.A.P
22-06-2012, 15:47
بازی دیشب یه جاش فکر کنم به جای meireles گفت لاش.ی:39: کلی ادم نشسته بودیم زدیم زیر خنده فوتبال یادمون رفت کلا:31:
عزیز من مطمئنی طرف مرلش بود ؟ احیانا Jaroslav Plasil نبود ؟
...
یه توصیه دارم واسه بعضیا : بجای اینکه بگن سوتی بگرین گیر ندین ، یکم شبکه 3 رو نگاه کنن بعد بیان این حرفا رو بزنن !

farzan311
22-06-2012, 16:46
گفتم فکر کنم meireles بود احتمالا همون Plasil بوده ولی مطمینم درست نگفت:31:

Black Vengeance
22-06-2012, 22:19
فکذ کنم پیمان یوسفی رکورد سریع نرین سوتی جام رو شکست
کمک داور دو ساعته پرچم زده به نشانه ی آفساید
پیمان یوسفی داره در مورد ضربه ی کرنر توضیح میده !

kaveh7777
22-06-2012, 23:33
درنیمه اول بازی المان-یونان تو یه حمله ی المان اوزیل از راست پاس داد ورویس ضربه ی اخر و زد که یوسفی گفت رویس پاس داد و کلوزه توپ و به بیرون زد(کلوزه فقط به سمت توپ رفته بود که اصلا نرسید)

در صحبت های بین دو نیمه جاودانی از پاشازده پرسید که چرا مدافعان تو این جام کم گل میزنن که با جواب پاشازاده جاودانی سنگ روی یخ شد(پاشازاده گفت تو این جام په په و لسکات و مدافعان سوئد گلزنی کرده اند و امار گلزنی مدافعان پایین نیست)

درشبی که فوتبال تعطیل بود و صدر و یک پزشک روانشناس مهمان برنامه بودند صدر با اعتماد به نفس کامل گفت که مربیانی مثل مورینیو و فرگوسن اعتقادی به حضور روانشناس در تیمشون ندارند که با جواب قاطعانه ی اون دکتر روانشناس ,صدر سنگ روی یخ شد(دکتر روانشناس خطاب به صدر گفت که شما چطور پزشک روانشناس تیم منچستر که 10ساله داره در کنارفرگوسن فعالیت میکنه رو نمیشناسین؟)

eman619rv
23-06-2012, 00:09
مطلب زیر اشتباهه خودم بوده بنده خدا یوسفی درست میگفته:31:
__________________________________________________ __

پس از موفقیت مرسدس بنز و بی ام دبلیو شرکت های آلمانی ، رویس (رولز رویس) هم از این لحظه باید آلمانی بدانیم!!! اونم فقط به خاطر پیمان یوسفی عزیز که مارکوس رئوس رو مارکوس رویس خطاب میکنه !! :39::9:
من نمیدونم چجوری reus رو roys تلفظ میکنه!! دقیقا همون صحنه گل که مارکوس زد!

farshidmm
23-06-2012, 00:51
پس از موفقیت مرسدس بنز و بی ام دبلیو شرکت های آلمانی ، رویس (رولز رویس) هم از این لحظه باید آلمانی بدانیم!!! اونم فقط به خاطر پیمان یوسفی عزیز که مارکوس رئوس رو مارکوس رویس خطاب میکنه !! :39::9:من نمیدونم چجوری reus رو roys تلفظ میکنه!! دقیقا همون صحنه گل که مارکوس زد!
اصلا سوتی نیست.
اتفاقا درست گفت
eu در زبان آلمانی صدای اوی میده پس reus میشه رویس نه رئوس

hojjatinho
23-06-2012, 01:28
پس از موفقیت مرسدس بنز و بی ام دبلیو شرکت های آلمانی ، رویس (رولز رویس) هم از این لحظه باید آلمانی بدانیم!!! اونم فقط به خاطر پیمان یوسفی عزیز که مارکوس رئوس رو مارکوس رویس خطاب میکنه !! :39::9:
من نمیدونم چجوری reus رو roys تلفظ میکنه!! دقیقا همون صحنه گل که مارکوس زد!

مارکو رویس (roys) صحیحه !
اتفاقا جالبه اگه پیمان یوسفی درست تلفظ کرده باشه !

چون حدس می زدم تلفظ های عجیب و غریب رو از پیمان خان بشنوم برای چند لحظه زدم شبکه 3 و خدا رو شکر زیاد معطل نشدم . بلافاصله اندره شورله رو "شورل" خطاب کرد . ناگهان سریع شبکه رو عوض کردم:دی

eman619rv
23-06-2012, 02:37
اصلا سوتی نیست.
اتفاقا درست گفت
eu در زبان آلمانی صدای اوی میده پس reus میشه رویس نه رئوس

خب مثه اینکه دوستان درست میگند و حرفشون کاملا صحیح هست من عذر میخوام از همگی نخ سوزن از پیمان یوسفی :دی ولی نمیدونم چرا که خودم داشتم از zdf هم نگاه میکردم متوجه این مورد نشدم

Mohammad Yek110
23-06-2012, 10:39
پیمان عزیز کلا به تلفظ های اشتباه معروفه
حالا این رئوس رو اشتباه نکرد خیلی عجیبه:دی

pcforlife
23-06-2012, 11:18
اینی که میخوام بگم زیاد به یورو ارتباط نداره (هر چند بی ارتباط هم نیست) و سوتی هم نیست (البته شاید هم باشه)... به هر حال:31::
کلا گزارشگرای وطنی به یه سری از اسامی (از اسم بازیکن و مربی تا اسم استادیوم و...) حساسیت دارن، به طوری که کافیه نام مذکور آورده بشه تا پشت بندش حرف های همیشگی نخ نما و تکراری گفته بشه... در واقع تا بعضی از اسامی میاد تو گزارش، بلافاصله بعدش یه توضیح و اطلاعات سوخته (خاکستر شده) هم داده میشه که بعضی وقتا واقعا حوصله آدم رو سر میبره، من چند نمونش (چون تو یورو هستیم صرفا نمونه خارجیش) رو بگم:
[اوهوم : دی] مثلا:

رونالدو = مقایسش با مسی
مسی = مدیون بودنش به ژاوی و اینستا
اینیستا = گل دقیقه 93 به چلسی
چلسی = قهرمانیش به کمک عناصر دفاعی
فوتبال دفاعی = یونان که در سال 2004 قهرمان اروپا شد!
کوین پرینس بوآتنگ = این بازیکن یه برادری داره که در تیم ملی آلمان بازی می کنه و به شدت با هم مشکل دارن!
ژرومه بوآتنگ = این بازیکن یه برادری داره که در تیم ملی غنا بازی می کنه و به شدت با هم مشکل دارن!
جان تری = جریانش با وین بریج (جدیدا جریانش با فردیناند) [خیایانی متخصص صحبت راجع به جان تریه!:27:]
کاپلو = جریان کاپیتانی
زلاتان = فصل ناموفقش در بارسا
هر تیمی که پاسکاری تو دستور کارش باشه = تیکی تاکا!
دی یانگ: برخوردش با ژاوی آلونسو
هاوارد وب = جمله "چرا به برخورد بالا کارت قرمز نداد!"
بالوتلی = مدل موش رو تغییر میده - با چهره جدید ظاهر میشه.
روبن = جمله "سخت پاس میده"
پیتر چک = صحبت راجع به محافظت از سر و کلاه راگبی! (البته خوشبختانه این یکی داره فید میشه!)
اسنایدر = دورارن ناموفقش در رئال رو در اینتر فراموش کرد!
داور کنار خط دربازه = عبارت:"بیکارترین فرد"
زیدان = ضربه سرش به ماتراتزی!
گوآردیولا = 6 جام فصل 09-2008
پارک جی سونگ = انتقاد از کنفدراسیون فوتبال آسیا!
پیکه = چطوری فرگوسن از دستش داد!!
میرلش = صحبت راجع به خالکوبی!
و
.
.
.
حالا اینا، چیزایی بود که من الان حضور ذهن داشتم! من متعجبم اینا واقعا خسته نمیشن اینقد حرف تکراری میزنن! به قول رضا یزدانی: یه حرف تازه تر بزن!... واسه دلای بی قرار!:31:

Pessimist
23-06-2012, 13:35
پیمان یوسفی گزارشگر بازی آلمان و یونان

مردم یونان بعد از صعود تیمشون به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2012 برای چند روز بحران مالی و وضعیت اقتصادیشون رو فراموش کرده بودن اما...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا متاسفم از اینکه یه همچین گزارشگرهایی میان بازی های به این مهمی رو گزارش میکنن وقتی این جمله رو شنیدم یه لحظه فکر کردم یکی از گوینده های شبکه خبر داره بازی رو گزارش میکنه همینجوریه دیگه باید گزارش یه همچین گزارشگرهایی رو تحمل کنیم!

اگه دقت کرده باشید اکثر بازیکن های تیم یونان آخر اسم فامیلیشون S داره و همین یوسفی وقتی میخواست اسم بازیکن ها رو بگه گفتم الانه که سوتی بده اما همه رو درست گفت!

یه چیز دیگه بگم اینکه یادم میاد چند سال پیش یکی از بازی های اینتر (فکر کنم بازی اینتر و رم بود) رو گزارش میکرد یکی از بازیکن های اینتر که اسمش آلوارو رکوبا بود رو به اشتباه میگفت کوردوبا (با مدافع اشتباه گرفته بود) رکوبا چندتا بازیکن رو جا گذاشت بعد این یوسفی هی داد میزد میگفت حالا خود کوردوبا بعد از چهار پنج دقیقه گفت ببخشید رکوبا بود که این حرکت رو انجام داد!

کلا این یوسفی زیاد سوتی نمیده اما اگه سوتی بده بدجوری...

Alinho
23-06-2012, 13:45
یه چیز دیگه بگم اینکه یادم میاد چند سال پیش یکی از بازی های اینتر (فکر کنم بازی اینتر و رم بود) رو گزارش میکرد یکی از بازیکن های اینتر که اسمش آلوارو رکوبا بود رو به اشتباه میگفت رکوبا(با مدافع اشتباه گرفته بود) رکوبا چندتا بازیکن رو جا گذاشت بعد این یوسفی هی داد میزد میگفت حالا خود رکوبا بعد از چهار پنج دقیقه گفت ببخشید رکوبا بود که این حرکت رو انجام داد!
این که همش شد رکوبا، پس "سوتیش" چی بود؟
خب درست گفته دیگه مگه رکوبا اشتباهه؟
نکنه منظور شما "کوردوبا" هست؟

Pessimist
23-06-2012, 13:55
این که همش شد رکوبا، پس "سوتیش" چی بود؟
خب درست گفته دیگه مگه رکوبا اشتباهه؟
نکنه منظور شما "کوردوبا" هست؟

ببخشید اشتباهی میگفت کوردوبا حواسم نبود اسم مدافع رو بیارم!

البته این سوتی مال خیلی سال پیشه!

A/|\IR
23-06-2012, 14:02
دیشب نزدیک بود خوابم ببره از گزارش یوسفی
اصلا در مورد بازی صحبت نمیکرد صد بار سه گلزن برتر تیم یونان رو گفت!!
جالب بود تو ضد حملات تیما به جای اینکه بیاد بازی رو گزارش کنه آمار و ارقام میگفت ، هر وقت هم یه توپ به سمت دروازه میومد داد میزد فــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــرصت برای تیم فلان ، دوستان کارشناس و جاودانی هم بعد بازی همیشه در مورد تماشاگرا بحث میکنن جاودانی اخر بازی همیشه به کارشناس ها (!) میگه دیدیم که تماشاگرا حتی بعد از باخت تیمشون بازم بازیکنا رو تشویق میکردن دلیلش چی میتونه باشه ؟!؟!؟ چرا تو ایران اینطور نیس؟!؟!؟
یکی نیست بگه ولمون کنین ...

D3vil_A
24-06-2012, 00:33
اه ..چقدر بده این مزدک میرزایی....یعنی 100 تای خیابانی رو به میرزایی ترجیح میدم ! اینقدر مزخرف میگه آدم خوابش میبره ....تو پست های قبلی هم گفتم با اینکه طرفداره اسپانیا هستم ولی خیلی طرفدارانه گزارش میکنه تو کل گزارش تمام بازیکن ها فرانسه رو ناک اوت کرد :))
اسم بازیکن ها + پست هاشون رو بلد نبود مخصوصا فرانسوی هارو توپ که میومد گوشه زمین ساکت میشد یا شروع میکرد به داستان گفتن...واقعا افتضاح..!

Iman-Emperatour
24-06-2012, 00:55
اه ..چقدر بده این مزدک میرزایی....یعنی 100 تای خیابانی رو به میرزایی ترجیح میدم ! اینقدر مزخرف میگه آدم خوابش میبره ....تو پست های قبلی هم گفتم با اینکه طرفداره اسپانیا هستم ولی خیلی طرفدارانه گزارش میکنه تو کل گزارش تمام بازیکن ها فرانسه رو ناک اوت کرد :))
اسم بازیکن ها + پست هاشون رو بلد نبود مخصوصا فرانسوی هارو توپ که میومد گوشه زمین ساکت میشد یا شروع میکرد به داستان گفتن...واقعا افتضاح..!

اره مزدک هم کم سوتی نمیده ولی اطلاعات عمومیش خیلی زیاده

نادر1368
24-06-2012, 01:29
يوسفي گفتين ياد بازي بارسلون رئال افتاد ويكتور والدز رو ميگفت گوارديولا!يكي دوتا ديگم سوتي داشت عذر خواهي هم نكرد!من با گزارشگر تركيه مقايسه كه ميكنم گزارشگراي ما يه لحظه هايي لالموني ميگيرن ادم عصبي ميشه در حالي كه گزارشگر تركيه با لحن صداش هيجان رو صد چندان ميكنه!هم اينكه ده ثانيه زودتر صحنه هارو ميبينيم بي سانسور!

A.N.A.P
24-06-2012, 05:25
اون موقع که همه میگفتن جواد اینجوریه جواد اونجوریه ، ولی الان که بیچاره اینگار قهر کرده همه میگن جواد از همه بهتره !!!