PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال؟

hamed29
07-06-2012, 21:46
سلام.میدونید که مکان تقریبی موقعیتی که در اونجا هستیم رو میشه ملاحظه کرد.این موقعیت با نام خیابان و ... با متنی که روی صفحه نمایش گوشی میفته مشخص میشه.البته تنظیمات گوشی هم باید درست باشه.حالا سوال من اینه که این موقعیت چقدر میتونه دقیق باشه و به چی بستگی داره؟آیا موقعیتی که مینویسه همون مکان دکل های مخابرات هست؟ من معمولا مکان خودم را گاهی تا ۶ کیلومتر خطا هم دریافت میکنم!

Ghaioom
07-06-2012, 21:53
منظورتون همون مکان ایرانسلی هست؟ مثل اینکه اسم دکل رو میگیره ارسال میکنه!

hamed29
14-06-2012, 19:29
منظورتون همون مکان ایرانسلی هست؟ مثل اینکه اسم دکل رو میگیره ارسال میکنه!

سلام،همون طور که گفتم اسمش رو نمیدونم ولی برای اینکه موقعیتها روی گوشی قابل مشاهده باشند،باید از تنظیمات گوشی ‏cell info display‏ رو فعال کنیم.

italia88
15-06-2012, 16:52
سلام.میدونید که مکان تقریبی موقعیتی که در اونجا هستیم رو میشه ملاحظه کرد.این موقعیت با نام خیابان و ... با متنی که روی صفحه نمایش گوشی میفته مشخص میشه.البته تنظیمات گوشی هم باید درست باشه.حالا سوال من اینه که این موقعیت چقدر میتونه دقیق باشه و به چی بستگی داره؟آیا موقعیتی که مینویسه همون مکان دکل های مخابرات هست؟ من معمولا مکان خودم را گاهی تا ۶ کیلومتر خطا هم دریافت میکنم! بعضی مواقع به دلیل قطعی دکل نزدیک به شما , روی صفحه گوشی اطلاعات دکل دورتر می افته ولی در کل درصد درستی ش از خطاش خیلی بیشتره