PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خیر تلوزیون تا 1500000 تومان

Plutonium
07-06-2012, 18:54
سلام

دوستان ،قصد خرید تلوزیونی تا حداکثر 1500000 تومان دارم ولی به دلیل تنوع بیش از حد مدل ها هنوز نتونستم چیزی که می خواهم رو پیدا کنم ، حالا اومدم اینجا تا از شما راهنمایی بگیرم

مشخصاتی که حتما می خوام داشته باشه:
full hd
----t
40 inch
led or lcd
زیبایی ظاهری

مشخصاتی که بدم نمیاد داشته باشه :دی :
اسمارت و 3D

در کل می خوام بهترین تصویر به همراه بهترین کیفیت ساخت رو تو این رنج قیمت بهم معرفی کنید
پیشاپیش از همه ی دوستانی که راهنمایم می کنن ممنونم .

ali gamma
07-06-2012, 19:00
تلويزيون كه خيلي گرون شده بعد قضيه دلار. پلاسماي پاناسونيك U30 چطوره؟ ١٤٠٠ توماني ميشه

Plutonium
07-06-2012, 19:26
تلويزيون كه خيلي گرون شده بعد قضيه دلار. پلاسماي پاناسونيك U30 چطوره؟ ١٤٠٠ توماني ميشه

ممنون از راهنماییت ولی فقط led یا lcd میخوام

panther99
07-06-2012, 23:47
شما میتونی به پاناسونیک مدل TH-L42U30 که LCD هست فکر کنی با قیمت 1400 . که همه مشخصاتی که گفتی در کنار کیفیت عالی داره .
سونی EX720 هم بدون گارانتی تا 1600 گیر میاد . که اینیکی سه بعدی هم هست . البته الان اینجوریه شاید یک هفته دیگه قیمتا فرق کنه !!!!!!

New-P30world
08-06-2012, 10:20
سلام

دوستان ،قصد خرید تلوزیونی تا حداکثر 1500000 تومان دارم ولی به دلیل تنوع بیش از حد مدل ها هنوز نتونستم چیزی که می خواهم رو پیدا کنم ، حالا اومدم اینجا تا از شما راهنمایی بگیرم

full hd
----t
40 inch
led or lcd
زیبایی ظاهری

مشخصاتی که بدم نمیاد داشته باشه :دی :
اسمارت و 3D

در کل می خوام بهترین تصویر به همراه بهترین کیفیت ساخت رو تو این رنج قیمت بهم معرفی کنید

گزینه خوبی میتونه باشه، کمی جستجو بزن : "42 LG LW54000 :46:

Plutonium
08-06-2012, 18:06
گزینه خوبی میتونه باشه، کمی جستجو بزن : "42 LG LW54000 :46:

ممنون از راهنمایت ولی این مدلی رو که اینجا نوشتی رو تو هیچ سایتی پیدا نکردنم حتی تو گوگل سرچ کردم تو سایت های خارجی هم نبود!!!!!!
شاید غلط املایی داری تو نوشتن مدل !!!! بی زحمت یه چک می کنی خودت ؟؟؟؟

movaghar
08-06-2012, 23:21
منظور دوستمون lg مدل lw57000 البته تا اونجایی که من میدونم در led و lcd ال جی سایز 40 نداره سایزه 42 داره پس 42lw57000 سرچ کن

abod_black
09-06-2012, 23:35
منم نیاز به یک LED توی این رنج قیمت دارم ، کلا من با سامسونگ بیشتر سازگاری دارم و دوست دارم این شرکت باشه.
بیشتر برای فیلم دیدن میخوام این گذینه ها حتما باشه.
HDMI
Full HD
اگر سه بعدی هم باشه اشکال نداره ، در ضمن من میخوام از دوبی بگیرم پس ارزونتر پام در میاد.

پیشاپیش ممنون

hamid_IT63
10-06-2012, 08:47
سلام

full hd
----t
40 inch
led or lcd
زیبایی ظاهری

مشخصاتی که بدم نمیاد داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
اسمارت و 3D

مدل 42KD30 xvision ال ای دی و 1100 تومنه . ساپورت فرمتهاش با usb خوبه و قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی داره و فرکانسشم 120 هرتزه .
مجهز به پانل LED با درجه کیفی +A

داراي ----T داخلي با كيفيت HD

وضوح تصویر بالا: Full HD)1920 x 1080)

قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB

زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)

مجهز به تكنولوژي پيشرفته 120Hz

قابليت پخش فيلم به حالت 24 فريم در ثانيه

روشنايي و وضوح بسيار بالا در تصوير

قابليت ضبط برنامه هاي تلويزيوني PVR حتي در حالت آماده به كار(استندباي)

مجهز به ماشين زمان

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,JPE,PNG,BMP

قابليت پخش صدا با فرمت: MP3,WMA,AAC

قابليت پخش تصوير با فرمت :DIVX,MPG,MPEG,MP4,MOV,MKV

senaps
10-06-2012, 13:25
سلام....
من میخوام تی‌وی سونی ال ای دی سه بعدی!!!! e720 بخرم که ۴۰ اینچش رو قیمت گرفتم که ۱۳۰۰.....
به نظرتون مناسبه؟! مشکلی چیزی ندارن اینا؟؟؟؟ گیرنده دیجیتال داخلی که داره نه؟ فعلا که بهش رسیفر! وصل نمیکنم و ندارم اصلا!! ولی شاید بعدها شاید و فقط شاید! بهش وصلوندم....سیستم خوبیه؟!!

بعد اینا که دارن میان، باهاش HDMI هم میاد یا اینکه باید جدا بخرم؟!! برا ارتباطش با لپ تاپ میخوام....

----------------
ما خونمون از این کوچولو ها هستش که صدای کلیک موس هم میره تو خونه های همسایه!!!! به نظرتون سینما خانگی بگیرم یا نه؟! منظورم اینه که تو صدای کم، کیفیت خوب ارائه میده؟؟؟
بعد ما رو زمین میشینیم نه رو مبل!!

smhsh121
10-06-2012, 14:02
سلام....
من میخوام تی‌وی سونی ال ای دی سه بعدی!!!! e720 بخرم که ۴۰ اینچش رو قیمت گرفتم که ۱۳۰۰.....
به نظرتون مناسبه؟! مشکلی چیزی ندارن اینا؟؟؟؟ گیرنده دیجیتال داخلی که داره نه؟ فعلا که بهش رسیفر! وصل نمیکنم و ندارم اصلا!! ولی شاید بعدها شاید و فقط شاید! بهش وصلوندم....سیستم خوبیه؟!!

بعد اینا که دارن میان، باهاش HDMI هم میاد یا اینکه باید جدا بخرم؟!! برا ارتباطش با لپ تاپ میخوام....

----------------
ما خونمون از این کوچولو ها هستش که صدای کلیک موس هم میره تو خونه های همسایه!!!! به نظرتون سینما خانگی بگیرم یا نه؟! منظورم اینه که تو صدای کم، کیفیت خوب ارائه میده؟؟؟

اگر می خوای باهاش فیلم از طریق فلش ببینی توصیه میشه سونی نخری چون فقط فیلم های mp4 با حجم کمتر از 4 گیگ رو می تونه باز کنه. مثلا سری 5 و 6 سامسونگ از این نظر مناسبه وگرنه برای دیدن فیلم با سونی باید سینمای خانگی بگیری.

senaps
10-06-2012, 14:43
وگرنه برای دیدن فیلم با سونی باید سینمای خانگی بگیری.

با لپ تاپ نمیشه براش فیلم پخش کرد؟! لپ تاپم HDMI داره....
راستی، من این مسایل فیلم های سه بعدی رو از کجا بپرسم باید؟!!اینSBS و نیم اس‌بی اس و چه میدونم بلوری و اینا رو؟!!!

smhsh121
10-06-2012, 15:42
با لپ تاپ نمیشه براش فیلم پخش کرد؟! لپ تاپم HDMI داره....
راستی، من این مسایل فیلم های سه بعدی رو از کجا بپرسم باید؟!!اینSBS و نیم اس‌بی اس و چه میدونم بلوری و اینا رو؟!!!

با لپ تاپ و HDMI میشه. در مورد سه بعدی هم یه تاپیک هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alilosting
12-06-2012, 12:25
منم نیاز به یک LED توی این رنج قیمت دارم ، کلا من با سامسونگ بیشتر سازگاری دارم و دوست دارم این شرکت باشه.
بیشتر برای فیلم دیدن میخوام این گذینه ها حتما باشه.
HDMI
Full HD
اگر سه بعدی هم باشه اشکال نداره ، در ضمن من میخوام از دوبی بگیرم پس ارزونتر پام در میاد.

پیشاپیش ممنون

سری جدید تلویزیونهای ایکس ویژن امکانات و قیمت مناسبی داره . فکر میکنم با 1200 تومن بتونی مدل 42KD30 xvision رو بخری .
مشخصات:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samira_googleOne
12-06-2012, 13:48
سلام....

----------------
40 اینچ ex720 توی بانه 1300 هست دیگه درسته ؟؟؟
تا جائیکه من میدونم برای راه اندازی گیرنده دیجیتال داخلی تلویزیونهای بانه ای (اروپایی) مجبوری وارد منوی مخفی بشی که وارد شدن و از همه مهمتر خارج شدن از منوی مخفی خودش مشکلات خاص خودش رو داره و ممکنه خسارتهای بدی به تلویزیونت وارد کنه .

smhsh121
12-06-2012, 14:35
40 اینچ ex720 توی بانه 1300 هست دیگه درسته ؟؟؟
تا جائیکه من میدونم برای راه اندازی گیرنده دیجیتال داخلی تلویزیونهای بانه ای (اروپایی) مجبوری وارد منوی مخفی بشی که وارد شدن و از همه مهمتر خارج شدن از منوی مخفی خودش مشکلات خاص خودش رو داره و ممکنه خسارتهای بدی به تلویزیونت وارد کنه .

به همین دلیل هم باید قبلش باهاشون شرط کرد که گیرنده دیجیتالش فعال باشه. چون بعضی از فروشنده های بانه کنترل مخصوص سرویس کارا رو دارند.

senaps
12-06-2012, 22:47
به همین دلیل هم باید قبلش باهاشون شرط کرد که گیرنده دیجیتالش فعال باشه. چون بعضی از فروشنده های بانه کنترل مخصوص سرویس کارا رو دارند.

بله... فروشگاهی که من باهاش صوبت کردم، میگن که کسی که میاد نصب میکنه، کنترل مورد نظر رو برای راه اندازی سیستم دیجیتال داره!!
فقط مشکل این انتن هست....چه انتنی باید باشه؟!

smhsh121
12-06-2012, 22:57
بله... فروشگاهی که من باهاش صوبت کردم، میگن که کسی که میاد نصب میکنه، کنترل مورد نظر رو برای راه اندازی سیستم دیجیتال داره!!
فقط مشکل این انتن هست....چه انتنی باید باشه؟!

همون آنتن معمولی UHF که قبلا باهاش کانال های آنالوگ رو دریافت می کردید.