PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظرتون 3 بعدی اکتیو سامسونگ یا 3 بعدی پسیو ال جی

geydar
07-06-2012, 01:20
با سلام خدمت دوستان

من یه چند وقتیه دارم در مورد این موضوع تحقیق مکنم اما بالاخره نفهمیدم کدوم سره.هر برند خودشو تو ضمینه 3 بعدی سرتر میدونه . به نظر شما کدوم بهتره ؟ من مدل 7770 سامسونگ رو تو یه فروشگاه دیدم که فیلم اواتارو گذاشته بودن 3 بعدیش عالی بود . اونایی که اطلاعاتی تو این ضمینه دارن ما رو هم اگاه کنن .ممنون:20::20:

smhsh121
07-06-2012, 01:39
واقعا منم هرچی در این مورد فکر کردم به نتیجه قطعی نرسیدم. مثلا ادعا می شه عینک های اکتیو سه بعدی باعث سردرد و سرگیجه و تهوع و ... میشه ولی من که الان سامسونگ دارم و بارها باهاش فیلم 2 ساعته سه بعدی دیدم چنین اثری روم نداشته. البته چشم خسته میشه ولی به هر حال آدم فیلم 2 بعدی هم ببینه چشمش خسته میشه حالا ممکنه تو سه بعدی اکتیو این اتفادق زودتر بیفته. خلاصه تجربه شخصی خودم اینه که از سه بعدی بودن تلویزیون بعد از یه مدت دیگه چندان استفاده نمی شه و شما می مونی و تلویزیون و برنامه های تلویزیون و فیلم های دو بعدی معمولی. من باشم تلویزیونی رو در اولویتم قرار می دم که تصویر دو بعدی با کیفیت ارائه بده بعد از اون می رم دنبال کیفیت سه بعدی.