PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشبینی جام ملت های اروپا ۲۰۱۲ | UEFA Euro 2012 Predictor

Rastin.
06-06-2012, 21:50
سلام!

یادمه یوروی گذشته همینجا یک تاپیک پیش بینی داشتیم که خیلی هم پر رونق بود...+ در پایان مسابقات به افرادی که بیشترین امتیاز رو داشتن جوایزی اهدا شد از طرف فروم.

بد نیست این رویه رو برای مسابقات امسال هم ادامه بدیم...

سایت یوفا در کنار فوتبال فانتزی بخشی بنام predictor داره که کاربران در اون نتایج رو حدس میزنن و با هم رقابت میکنن.

کافیه به صفحه زیر برید و یوزر(ایمیل) و پسورد خوردتون رو وارد کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قوانین بسیار سادست...
برای هر بازی دو انتخاب وجود داره: "نتیجه بازی" در ردیف اول, که میتونید تا قبل از شروع بازی تغییرش بدین(مثل tv خودمون نیست که تا دقیقه 75 فرصت میده!:rolleye:) و "تیم زننده گل اول" در ردیف دوم, که میشه در طول بازی و قبل از بثمر رسیدن اولین گل تغییرش داد!

بنابراین در روز چهار انتخاب داریم (دو پیش بینی برای هر بازی) که از بین اینها میشه یکی رو joker قرار داد..اگر جوکر درست از آب در بیاد امتیازش دوبله حساب میشه!!:21:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل فوتبال فانتزی برای این قسمت هم میتونیم یک لیگ مجزا داشته باشیم و امتیازا رو با هم مقایسه کنیم.

----------------------

دوستان لیگ تشکیل شد...

برای ورود میتونید در predictor بخش my leagues رو انتخاب و نام و کد لیگ رو وارد کنید:

نام لیگ : p30world
کد: 129138

گرافيكار
06-06-2012, 22:40
جناب Rastin. مرسی بابت اطلاعی که دادی
من همین الان کل مسابقات رو پیشبینی کردم و باید بگم واقعا لذت بخش بود
توی فینال اسپانیا 2 بر 0 فرانسه رو زد حال کردم:31:

دوست من حالا که زحمتش رو کشیدی خودت آستینا رو بالا بزن و تاپیکشم راه بنداز که ادامش رو توی یه تاپیک جداگانه دنبال کنیم اینجوری خیلی بهتره و پستا قاطی همدیگه نمیشن
دوستان واقعا راحته با همون یوزری که برای فوتبال فانتزی ساختین میتونید شرکت کنید

hojjatinho
07-06-2012, 04:37
فکر کنم این یورو اینقدر که مسایل جنبی ش مهم باشه خودش نباشه : دی
احتمالا رسما از درس و امتحانات دورمون کنه : دی

به هر حال امیدوارم که روزهای خوبی رو توی این ایام داشته باشیم .

aluminum
07-06-2012, 07:39
نوع امتیاز دهی چه جوریه؟
فکر کنم نسبت به نتیجه پیش بینی ما امتیاز در نظر میگره ؟درسته؟

Mohammad Hosseyn
07-06-2012, 14:22
جوکر دقیقا یعنی چی ؟ وقتی جوکر رو انتخاب کنم چی میشه ؟

MCSE MAN
07-06-2012, 16:21
وقتي پيش بيني ميكنم يه عدد به عنوان pts زيرش مينويسه
ميدونم يه جور امتيازه ولي مفهومش چيه و چي رو نشون ميده؟؟

جوکر دقیقا یعنی چی ؟ وقتی جوکر رو انتخاب کنم چی میشه ؟
توضيح دادن ديگه. اگه اوني به عنوان جوكر انتخاب كرديم درست باشه امتياز 2 برابر ميشه

بنابراین در روز چهار انتخاب داریم (دو پیش بینی برای هر بازی) که از بین اینها میشه یکی رو joker قرار داد..اگر جوکر درست از آب در بیاد امتیازش دوبله حساب میشه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rastin.
07-06-2012, 16:33
جناب Rastin. مرسی بابت اطلاعی که دادی
من همین الان کل مسابقات رو پیشبینی کردم و باید بگم واقعا لذت بخش بود
توی فینال اسپانیا 2 بر 0 فرانسه رو زد حال کردم:31:

دوست من حالا که زحمتش رو کشیدی خودت آستینا رو بالا بزن و تاپیکشم راه بنداز که ادامش رو توی یه تاپیک جداگانه دنبال کنیم اینجوری خیلی بهتره و پستا قاطی همدیگه نمیشن
دوستان واقعا راحته با همون یوزری که برای فوتبال فانتزی ساختین میتونید شرکت کنید

البته پیش بینی کل مسابقات ریسک بالایی داره....خوبیش اینه که در predictor هر وقت بخواید میتونید نتایج رو تغییر بدین!

دوستان دقت کنید!:31:
در قسمت پیش بینی سایت یوفا دو بخش داریم : predictor و tournament predictor...که بخش مورد نظر ما همون predictor هست.

در predictor میشه بازی به بازی نتایج رو پیش بینی کرد و تغییر داد..این امکان هم وجود داره که کل مسابقات رو یکجا پیش بینی کنید اما برای تغییرات دستتون بازه. (میتونید پیش بینی های مربوط به هر بازی رو قبل از شروعش تغییر بدین)

در tournament predictor "باید" نتایج تمام دیدارهای یورو طبق جدولی که در اختیارتون فرار میگیره یکجا پیش بینی بشه...این قسمت قبل از شروع دیدار افتتاحیه قفل میشه و دیگه امکان تغییر وجود نداره!!

Rastin.
07-06-2012, 17:09
نوع امتیاز دهی چه جوریه؟
فکر کنم نسبت به نتیجه پیش بینی ما امتیاز در نظر میگره ؟درسته؟

هر چه تعداد افرادی که یک پیش بینی خاص رو کردن نسبت به کل کاربرا کمتر باشه , اون پیش بینی امتیاز بیشتری داره..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به زبان ساده به پیش بینی های بعید امتیاز بالا و به پیش بینی های محتمل امتیاز پایین تری تعلق میگیره.

برای مثال برای بازی لهستان-یونان...نتیجه دور از انتظار 3-0 بنفع یونان که طبیعتا تعداد کمی انتخابش کردن صد امتیاز داره (حداکثر امتیاز), اما نتیجه 1-0 برای لهستان فقط 80 امتیاز میگیره چون توسط تعداد بیشتری پیش بینی شده.

امتیازات بین 1 تا 100 متغیره...

وقتي پيش بيني ميكنم يه عدد به عنوان pts زيرش مينويسه
ميدونم يه جور امتيازه ولي مفهومش چيه و چي رو نشون ميده؟؟

همون امتیازیه که در صورت درست بودن پیش بینی به شما تعلق میگیره...و بستگی داره به محبوبیت پیش بینی شما بین کل شرکت کننده ها (بالا توضیح دادم)

+ این امتیاز بر اساس پیش بینی های جدید و تغییر نظرات مرتب update میشه و ممکنه تغییر کنه!

Mohammad Hosseyn
07-06-2012, 22:27
این که چیز مسخره ای میشه! من وقتی یک چیز رو پیش بینی میکنم تو ذهنم اینه که اون اتفاق می افته ! دیگه جوکر معنی نداره ... ضمن اینکه مشخصه که پیش بینی اولین تیمی که گل میزنه راحتتره تا نتیجه ی بازی . فلسفه ی این گزینه رو میخواستم بدونم که معلومه چیزی پشتش نیست ...

اما پیش بینی کل تورنمنت خیلی خوب بود که کنارش گذاشتند ... کلا جذابه

Nocturne
08-06-2012, 15:01
یعنی برای اینکه پیش بینی کنیم و فروم بهمون جایزه بده باید تو اون سایته پیش بینی ها رو بزنیم؟؟

Ezel
08-06-2012, 15:36
یعنی برای اینکه پیش بینی کنیم و فروم بهمون جایزه بده باید تو اون سایته پیش بینی ها رو بزنیم؟؟

سلام /

تا لحظه ی اکنون :دی انجمن برنامه ای برای برگزاری مسابقه ی پیش بینی و به تبع اون اهدای جوایز نداره :20:

MCSE MAN
08-06-2012, 16:14
من هم تو تورنمنتيش رو پيش بيني كردم و هم دارم معموليش رو قبل هر بازي پيش بيني ميكنم

حالا ديگه ببينيم چي پيش مياد

البته اين كارا تو حيطه فعاليت نوسترآداموسه :31:

به ليگ هم ملحق شدم

Nocturne
08-06-2012, 16:57
من هم تو تورنمنتيش رو پيش بيني كردم و هم دارم معموليش رو قبل هر بازي پيش بيني ميكنم

حالا ديگه ببينيم چي پيش مياد

البته اين كارا تو حيطه فعاليت نوسترآداموسه :31:

به ليگ هم ملحق شدم
این کار چه سودی داره؟

MCSE MAN
08-06-2012, 17:27
این کار چه سودی داره؟
اگه دنبال سود مالي هستيد،هيچي

اين كار بيشتر براي سرگرميه و اينكه آدم ببينه حدودا چقدر تيم ها رو ميشناسه و ميتونه نتايج رو حدس بزنه

در عين حال باعث ميشه بازي ها براي آدم حساس تر و جذاب تر بشه و با دقت بيشتري پيگيريشون كنه

تازه با بقيه دوستان هم يه رقابتي ميكنه

Rastin.
08-06-2012, 18:31
این که چیز مسخره ای میشه! من وقتی یک چیز رو پیش بینی میکنم تو ذهنم اینه که اون اتفاق می افته ! دیگه جوکر معنی نداره ... ضمن اینکه مشخصه که پیش بینی اولین تیمی که گل میزنه راحتتره تا نتیجه ی بازی . فلسفه ی این گزینه رو میخواستم بدونم که معلومه چیزی پشتش نیست ...

اما پیش بینی کل تورنمنت خیلی خوب بود که کنارش گذاشتند ... کلا جذابه

بهرحال شما برای همه حدساتون شانس یکسانی قائل نیستید و جوکر رو به به حدسی اختصاص میدین که احتمال بالاتری داره!

نمیتونه زیاد تاثیر داشته باشه...چون امتیازات بخوبی در predictor پخش شدن و پیش بینی نتیجه (score) بیشترین نقش رو داره.

شما وقتی نتیجه رو در ردیف اول انتخاب میکنی در واقع سه پیش بینی دیگه هم بطور خودکار براتون ثبت میشه: result (برنده بازی) , number of goals و winning margin...
که در قسمت show points میتونید اونها رو بهمراه امتیازشون ببینید :

نحوه امتیاز بندی بنوعیه که هیچکس بدون امتیاز نمونه یا همه امتیازات رو نگیره.(مگر اینکه خیلی بدشانس یا خوش شانس باشه!)

در مورد "زننده گل اول" موافقم, این بخش اضافیه!...جالبه که میشه در طول بازی تغییرش داد , با این حساب اگه در دقیقه نود بازی بدون گل باشه میتونیم none رو انتخاب کنیم!:27:

Mohammad Hosseyn
08-06-2012, 22:41
اگه انتخاب جوکر رو همراه میکردن با بعضی محدودیت ها ریسک پیدا میکرد و جذاب میشد .... مثلا بعد شروع بازی نتونی تغییرش بدی یا یه همچین چیزی ...
نحوه ی امتیاز دهیش به نظر من جالبه ... اگه پیش بینی شما غیر معمولتر باشه ولی درست بگید امتیاز زیادی بهتون تعلق میگیره.این باعث میشه ذهن کلی مشغول بشه ...
تو بازی که میگی 1-0 میبره هم معلومه زننده گل اول کیه و اگه شک داشته باشی میتونی تیم مقابل بزنی بالاخره یکی درست در میاد D:

سایت به نظر یه مشکل داره من بازی اول زننده گل اول رو لهستان زدم ولی امتیازی ثبت نشده تا الان !
وارد بخش پیش بینی میشی بازی اول و دوم که برگزار شده هنوز هستن و پیش بینی من به نظر میرسه ثبت نشده !!

Alireza.M67
08-06-2012, 23:12
منم اومدم ولی فکر کنم چون بین دو نیمه روسیه و چک اومدم ، امتیازامو حساب نکرد ، چون توی صفحه خودم 65 امتیاز دارم ولی توی لیگ هیچی ....

Rastin.
08-06-2012, 23:38
منم اومدم ولی فکر کنم چون بین دو نیمه روسیه و چک اومدم ، امتیازامو حساب نکرد ، چون توی صفحه خودم 65 امتیاز دارم ولی توی لیگ هیچی ....

خوش آمدید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکم صبر کنین احتمالا اعمال بشه....فعلا که سایت یوفا حسابی قاتی کرده !!

kases
09-06-2012, 01:10
این دوره پیش بینی میکنم هلند و روسیه خطر بسیار بزرگی برای تیمهای دیگه ای باشن :20:

Mohammad Hosseyn
09-06-2012, 02:09
متاسفانه سیستم داغونه ... اصلا تو این جدول من هیچ چیزی ننوشته جز رتبه که اونم 16 هزاره !! :-|
من هم بازی هلند و آلمان رو که امشب هست پیش بینی کرده بودم قبلا ولی الان رو صفحه اصلی هست و سفیده !!!!
این چه وضعشه ....

Dark Soul
09-06-2012, 13:58
winning margin یعنی چی ؟

alireza_2lop
09-06-2012, 14:50
واییییییییییییییییی بد شده با من :31:
همه میدونن امسال جام رو یا هلند میبره یا اسپانیا (که اسپانیا شانسش کمتر هست)
ولی روسیه هم شاخ شده بچه ها دیشب چک رو سوسک کرد :18:

Rastin.
09-06-2012, 15:33
winning margin یعنی چی ؟

یعنی اختلاف گل...

مثلا وقتی نتیجه 2-1 رو پیش بینی میکنید اختلاف گل +1 ثبت میشه....و اگر بازی با یک گل اختلاف تموم بشه (3-2 و 1-0 و..) امتیاز winning margin براتون محاسبه میشه!

Lord007
09-06-2012, 15:45
همچین بدون جایزه هم نیست انگار.به نفر اول یه دستگاه تلویزیون ال ای دی هیوندای تعلق می گیره :31:

Rastin.
09-06-2012, 19:07
ا
نحوه ی امتیاز دهیش به نظر من جالبه ... اگه پیش بینی شما غیر معمولتر باشه ولی درست بگید امتیاز زیادی بهتون تعلق میگیره.این باعث میشه ذهن کلی مشغول بشه ...

همون ریسکی که من در مورد بازی چک-روسیه انجام دادم و هیچ امتیازی نگرفتم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توصیه نمیشه!

Dark Soul
10-06-2012, 09:05
فکر کنم مساوی پیش بینی خوبی نیست تا حالا که کمتر مساوی شده منم کلی امتیاز از دست دادم.

MCSE MAN
10-06-2012, 09:33
فعلا كه رفتيم صدر جدول. ايشالا تا آخرش پايين اولي براي 1 روز هم خوبه:31:

فقط اين هلند گند زد به پيش بينيمون. تنها بازي بود كه هيچ امتيازي ازش نگرفتم !

Mohammad Hosseyn
10-06-2012, 12:58
افتضاح شده ... شخصا بعنوان یکی از جایزه بگیرهای انجمن تو مسابقات پیش بینی دارم گند میزنم D-:ایندفعه دست به ریسک زدم تا بازی اسپانیا و ایتالیا ... دیگه خدا کمک کنه D:

Rastin.
10-06-2012, 18:37
افتضاح شده ... شخصا بعنوان یکی از جایزه بگیرهای انجمن تو مسابقات پیش بینی دارم گند میزنم D-:ایندفعه دست به ریسک زدم تا بازی اسپانیا و ایتالیا ... دیگه خدا کمک کنه D:

ناامید نباش...بقیه هم وضعشون تعریفی نداره!!

اینم جدول لیگ نه نفرمون (خوب لیگ جمع و جوری داریم!:31:) :

aluminum
10-06-2012, 19:12
هر چقدر توی فوتبال فانتزی بد بودیم اینجا هم بد پیش بینی کردیم :دی
نمیدونم چرا این یورو 2012 با ما سر سازگاری نداره.اخه کی فکر میکرد دانمارک هلند رو ببره و یا چک 4 تا از روسیه بخوره.

MCSE MAN
10-06-2012, 21:25
به اين ميگن پيش بيني
هم دقيقا نتيجه رو درست گفتم و هم تيم زننده گل اول رو
حيف شد كه جوكر رو از اين بازي انتخاب نكرده بودم

حميد نوسترآداموس :31:

Dark Soul
11-06-2012, 09:40
چه صعودی داشتم از 9 اومدم 4:3:
ولی حسابی از دنیای فوتبال بی خبر بودم ، دلم برای ایتالیا سوخت اصلا نه مدافع بزرگی نه مهاجم بزرگی...

Alireza.M67
11-06-2012, 17:10
چه صعودی داشتم از 9 اومدم 4:3:

منم چه سقوطی داشتم از 4 رفتم آخر :31:
کلا دیشب اصلا شب من نبود ، نه توی فوتبال فانتزی نه پیش بینی .

*IN*
11-06-2012, 17:23
منم عضو شدم فعلا هم با اقتدار ته جدولم

h-blade
11-06-2012, 17:45
دوستان جوجه رو آخر پاييز ميشمرن...

فعلا با سرعت زياد دارم همتون رو جا ميذارم....:27:

شعار من : ما پيروزيم:21:

Alireza.M67
11-06-2012, 21:44
طی یک ریسک خفن جوکر رو گذاشتم برای نتیجه بازی انگلیس - فرانسه ، نتیجه رو درست پیش بینی کردم و از ته جدول اومدم رتبه سوم :22:

Dark Soul
12-06-2012, 00:53
جالبه ،نصف بچه های لیگمون طرفدار آلمانند:7:

Alireza.M67
12-06-2012, 01:03
عجب شبی بود امشب ، برعکس دیشب، نتیجه هر دو تا بازی رو درست پیش بینی کردم ، رفتم دوم با اختلاف حدود 50 تا از نفر اول .
اینه که می گن یه سیب رو که میندازی هوا 1000 تا چرخ می خوره تا بیاد پایین :31:

Dark Soul
14-06-2012, 22:10
سقوطیدم به رتبه 6 ...
ولی اون توپ اخری ایتالیا خدایی افساید نبود و من تمام پیش بینی درست از اب در می امد ،در واقع من به داوری باختم:19:

hadishi
15-06-2012, 03:52
دوستان قبل بازی ممنون میشم پیش بینی هاشون رو اینجا تو همین تاپیک اعلام کنید که بقیه هم مشاهده کنند ممنون میشم

Dark Soul
15-06-2012, 10:58
دوستان قبل بازی ممنون میشم پیش بینی هاشون رو اینجا تو همین تاپیک اعلام کنید که بقیه هم مشاهده کنند ممنون میشم
خوبه ولی تا دقیقه اخر هرکسی امکان داره پیش بینیشو عوض کنه
پیش بینی من prince.persia تا الان
فرانسه 1 - 1 اوکراین
(دوستان دقت کنند هر بازیو من مساوی پیش بینی کردم ،مساوی نشده)
انگلیس 1 - 0 سوئد

Alireza.M67
15-06-2012, 11:45

پیش بینی های دیشبم :
ایتالیا 0 - 0 کرواسی
اسپانیا 3 - 0 ایرلند
جوکر روی نتیجه بازی اول . (اگه ایتالیا و کرواسی اون دو تا گل رو هم نمیزدن دست کم 400 امتیاز کاسب بودیم که نشد)

پیش بینی های امشب :
هر دو بازی 2 - 1 به نفع انگلیس و فرانسه .
جوکر روی انگلیس ، زننده گل اول .

تا حالا بهترین پیش بینیم هم انگلیس 1 - 1 فرانسه بود که جوکر هم روش بوده :20:

hamed_totally
16-06-2012, 14:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 - 0 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 - 1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم اولین پیش بینی منه

Dark Soul
16-06-2012, 18:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 - 0 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 - 1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم اولین پیش بینی منه
تبریک میگم چقدرم خوشکل:12:

++++
روسیه 3 - 1 یونان
چک 2 - 1 لهستان
نمی دونم چرا جوکر فعال نیست ؟:23:

CRIS Joon CR7
16-06-2012, 19:04
اینم پیش بینی من:
همین جوری الکی زدم ببینم چی میشه :دی

CRIS Joon CR7
16-06-2012, 19:14
راستی جوکر چیه؟
همون که تو بتمن بود؟ :دی

Dark Soul
16-06-2012, 20:11
راستی جوکر چیه؟
همون که تو بتمن بود؟ :دی
از بین اون چهار پیش بینی که کردی یکشو می تونی به عنوان جوکر انتخاب کنی که اگه درست از اب دربیاد امتیازش دو برابر حساب میشه

h-blade
16-06-2012, 20:38
بچه ها توجه كردين نفر اول ليگ ما جناب حميد همش 1200 امتياز با نفر اول كل دنيا فاصله داره!!!!!:11:

دست هاي پشت پرده تو كاره من هي دارم سقوط ميكنم......

خدا وكيل خدا وكيل داور گوش تيم مارو بريده.....:31:

MCSE MAN
16-06-2012, 21:23
بچه ها توجه كردين نفر اول ليگ ما جناب حميد همش 1200 امتياز با نفر اول كل دنيا فاصله داره!!!!!:11:

من فقط دارم سعي ميكنم تو ليگ خودمون اول شم چون همين 1200 امتياز خيلي فاصله اس و عمرا بهشون نزديك هم نميشم!

واقعا موندم چجوري تونستن انقدر عالي امتياز بگيرن
معلومه دارن همه بازي ها و حتي تعداد گل ها رو دقيقا درست پيش بيني ميكنن چون من با اينكه اكثر برد و باخت ها و تفاضل گل بازي ها درست پيشبيني كردم ولي با اين حال اين همه باهاشون فاصله دارم!!

h-blade
16-06-2012, 21:41
1200 امتياز كه چيزي نيست حالا تا آخر بازي ها خيلي مونده ......

aluminum
16-06-2012, 21:49
به نظر میرسه توی این مرحله نمیشه جوکر رو انتخاب کرد؟!!

Ice Pain
17-06-2012, 11:25
من فکر کنم تا حالا 2 تا بازی رو درست پیشبی نی کردم 

ایتالیا 1 اسپانیا 1
چک1 لهستان 0

hamed_totally
17-06-2012, 14:11
دیروز که پیشبینی اولم رو کلا گند زدم
امیدوارم امروز هم برعکس بشه و پرتغال حذف بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1- 1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1-1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1-0 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza.M67
17-06-2012, 14:56
آقا ما دیدیم اینجوری نمیشه ، از یه طرف یه جوری پیش بینی می کنیم ، از یه طرف یه چیز دیگه دلمون می خواد و دعا می کنیم یه اتفاقهای دیگه ای بیفته!
واسه همین امشب رو اونجوری که دوست دارم بشه پیش بینی کردم .
زدم دانمارک و پرتغال می برن و میرن بالا و آلمان حذف میشه :21:
اینجوری دیگه با خیال راحت دعا می کنم که دانمارک ببره .

aluminum
17-06-2012, 15:38
به نظر میرسه توی این مرحله نمیشه جوکر رو انتخاب کرد؟!!

دوستان برای شما هم همینجوریه یا نه؟
من که خیز برداشتم برای اولی :دی

Dark Soul
17-06-2012, 20:49
دوستان برای شما هم همینجوریه یا نه؟
اره جوکر غیر فعاله
+++
المان که عمرا حذف شه برعکس امشب به نظرم می بره
هلند هم به همه باخته به پرتغالم می بازه

Alireza.M67
18-06-2012, 00:21
آقا من یه پیش بینی خفن کردم در حد پریمیر لیگ .
بازی آلمان و دانمارک رو 1 - 0 پیش بینی کردم به نفع دانمارک در صورتی که گل اول رو آلمان می زنه :39:
تازه جوکرم روی همین بازی بود ... علی نوسترا بهم می گن تو محل :31:

CRIS Joon CR7
18-06-2012, 00:29
اینم پیش بینی من:

حالا کی پیشگو بود؟ :دی

MCSE MAN
18-06-2012, 20:10
هرچي پريشب افتضاح پيش بيني كرده بودم، ديشب تقريبا جبران شد و خوب بود
ببينيم امشب چي در انتظارمونه

اينم براي ديشبم:

CRIS Joon CR7
19-06-2012, 08:59
بازی ایتالیا رو 100 درصد درست پیش بینی کرده بودم
هم نتیجه هم زننده گل اول:8:

MCSE MAN
19-06-2012, 11:17
بازی ایتالیا رو 100 درصد درست پیش بینی کرده بودم
هم نتیجه هم زننده گل اول:8:

چقدر پيش بيني هامون نزديك به همديگه اس
ولي مثل دفعه قبل من يكم به خاطر تفاضل گل اون يكي بازي بيشتر امتياز گرفتم :31:

يوزرت چيه تو سايت يوفا؟؟

CRIS Joon CR7
19-06-2012, 11:36

يوزرت چيه تو سايت يوفا؟؟

خیلی پیش بینی نکردم کلا سه بار هستش که پیش بینی کردم
اینم یوزرم : CR7RMA

Alireza.M67
19-06-2012, 14:10

يوزرت چيه تو سايت يوفا؟؟

دقیقا پیش بینی منم همین بود !
البته با این تفاوت که فکر کنم شما اولی و من دوم :31:

Dark Soul
23-06-2012, 22:11
بازیه امشبو ریسکی پیش بینی کردم ...یا می رم بالا یا سقو ط می کنم:31:

MCSE MAN
03-07-2012, 15:22
خوب به سلامتي تو ليگ قهرمان شدم
جا داره همينجا از حس ششم خودم تشكر كنم كه باعث اين موفقيت شد:31:

بقيه دوستان هم عالي بودن و فقط شانس كمتري داشتن:11:

Dark Soul
03-07-2012, 16:54
با تبریک به حمید که از همون روز اول صدر نشین بود و اجازه خودنمایی به کسی نداد:31:
و همچنین نفر دوم (بهرام) که با اختلاف کمی دوم شد.
بقیه مون هم که ول معطلیم حتی به اندازه نصف نفر اول کل مسابقات هم امتیاز نیاوردیم:31:
البته شاید بیشترمون برای بار اولمون بود و هنوز باید کلی تجربه کسب کنیم:46:

نادر1368
03-07-2012, 19:19
پيش بيني من فينال المان اسپانيا بود و برد اسپانيا كه نشد و ايتاليا ابرومون رو برد!حيف پراندلي بوفون پيرلو!