PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی تیم ملی پرتغال | A Selecção das Quinas

مانی 22
06-06-2012, 16:43
سلام دوستان
این تاپیک، تاپیک اختصاصی تیم ملی پرتغال هستش.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این از ترکیب تیم در یورو 2012:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لباس اول پرتغال در یورو 2012:

لباس دوم پرتغال در یورو 2012:

گروه پرتغال در یورو 2012:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه بازی های پرتغال در یورو 2012:

تاریخچه عملکرد پرتغال در یوروهای قبلی:

نحوه صعود به یورو 2012:

اطلاعات اضافی:

سرمربی تیم ملی پرتغال (پائولو بنتو):

42 سال داره و قبل از پرتغال هم هدایت اسپورتیگ لیسبون رو برعهده داشته.

صفحه بیوگرافی در ویکی پدیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کاپیتان تیم ملی پرتغال (کریستیانو رونالدو):

گران قیمت ترین بازیکن تاریخ، دارنده یک توپ طلا، بازیکن سابق منچستر و حال حاضر رئال مادرید و ...

صفحه بیوگرافی در ویکی پدیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arash66_2m
06-06-2012, 16:56
سلام :دی
اینا ما رو دست کم گرفتن بیان باز بترکونید :دی
من طرفدار پرتغالم اونم از بچگی ! اونایی که یورو قبلی میدونن من طرف کدوم تیم هستم حتی تو جام جهانی :دی
بعد اون طرف تیم انگلیسم اینو دیگه بیخیال
بیااااااااااااااااااااااا ان بچه ها :دی:10:

AMIR-AIRGUNNER
06-06-2012, 20:46
خیلی دلم میخواد پرتغال از گروهش صعود کنه ولی کار بسیار مشکلیه !
امیدوارم به خیر بگذره:42:

مانی 22
07-06-2012, 00:22
دوستان من شخصا رئال مادرید رو خیلی دوست دارم و این باعث شده تا به خاطر رونالدو و دیگر ستاره های پرتغالی رئال، پرتغال رو هم دوست داشته باشم.
امسال گروه ما بسیار سخته و باید برای صعود با آلمان و هلند و دانمارک بجنگیم. دانمارکی که تو مرحله مقدماتی یورو 2012 بالاتر از ما صعود کرد ... و ما به پلی آف رفتیــم!
من خودم با بنتو اصلا حال نمی کنم و فکر نمی کنم تیم شخصیت قهرمانی داشته باشه. گرچه قضاوت توی این شرایط که هنوز بازی ها شروع نشده درست نیست.
اما امیدوارم یه عملکرد خوب از تیم و به خصوص کریستیانو ببینم تا حداقل کریس بتونه توپ طلا رو از آن خودش بکنه امسال.

shahabprince
07-06-2012, 19:19
امیدوارم کریس جونم تو این بازیا بدرخشه

Alinho
08-06-2012, 05:22
سلام دوستان پرتغالی
خب من که طرفدار برزیلم و با تیمهای ملی اروپایی زیاد حال نمیکنم
ولی پرتغال قضیش فرق داره
این تیمو به خاطر سبک بازیش که خیلی شبیه برزیلیاست دوست دارم
به امید برتری سبک برزیلی بر اروپایی! :دي

Layken
08-06-2012, 11:46
از بدشانسی تو عجب گروه سختی افتادیم...یک مقدار من چند وقتی هستش که ترکیب تیم یادم نیست از دوستان کسی ممکن باشه ترکیب تیم ملی پرتقال رو قرار بده ببینیم اوضاع از چه قراره تا انشالله بین چهار تیم بریم..

CRIS Joon CR7
08-06-2012, 12:22
از بدشانسی تو عجب گروه سختی افتادیم...یک مقدار من چند وقتی هستش که ترکیب تیم یادم نیست از دوستان کسی ممکن باشه ترکیب تیم ملی پرتقال رو قرار بده ببینیم اوضاع از چه قراره تا انشالله بین چهار تیم بریم..

عـــه حامد اینجا چیکار میکنی؟ :دی
دروازه بان : ادواردو و ریو پاتریکیو هستن و دومی که جوونتره دروازه بان اوله ولی من ادواردو رو بیشتر قبول دارم.
مدافعان : په په . برونو آلوز . فابیو کوئنترائو . پریرا : این چیزی بود که تو بازی ها قبلی دیدم
هافبک ها : رائول میرلس . نانی . موتینیو . روبن میکل . میگل ولاسو
مهاجمان : هلدر پوستیگا . هوگو آلمیدا . CR7:21:

اینا اصلی هستن و بقیه نیمکت نشین:20:
.
من هم دوست دارم موفق بشن ولی خیلی سخته:37: تازه کریس هم مصدومیت جزئی داره:13:

AMIR-AIRGUNNER
08-06-2012, 19:09
از لحاظ نفرات که نه تنها ضعیف نیستیم بلکه از بسیاری از تیم ها بالاتریم فقط تیم این روز ها حواشی زیادی داره که خیلی لطمه میزنه . بازی اول رو اگه ببریم شانس صعود مون به مراتب بیشتر خواهد شد .

danez
08-06-2012, 19:39
الما رونالدو خواهر بزرگتر کریس رونالدو در آستانه بازی تیمهای ملی پرتغال و آلمان به حمایت از برادرش پرداخت .
او درگفتگویی با روزنامه بیلد اشاره کرد این بار نوبت پرتغالی هاست که پیروز شوند و پس از دو باخت به المان ها درسالهای اخیر این تیم را شکست دهند. به گفته او این بار پرتغالی ها با نتیجه 2-0 یپروز می شوند که یک گل را هم کریس رونالدو به ثمر خواهد رساند. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع:خبرآنلاین

atlas-m
08-06-2012, 20:31
تیم ملی پرتقال
با کریستین رونالدو

M3HRD@D
08-06-2012, 21:27
سلام
من به شخصه طرفدار آرژانتین ام همیشه....
ولی چون تو یورو نمیتونه باشه....
تیم دومم پرتغال و از زمان روی کاستا و نونه گومژ و فیگو
مخلص پرتغالیم...
به امید برد پر گل در بازی فردا....:40:

مانی 22
09-06-2012, 00:09

پست اول رو هم می خوندید، ترکیب رو زده بودما !:46:

تیم ملی پرتقال
با کریستین رونالدو

به به
البته کریستیانو درست تره :31:

Layken
09-06-2012, 10:51

مردی که من را با دنیای فوتبال اشنا کرد و خود را تا عبد در قلب من جا داد...

امیدوارم که امروز تو ورزشگاه حضور داشته باشه و شاهد پیروزی بازیکنان باشه
+

دوستان انشالله امشب به امید خدا بازی رو می بریم...گروه خیلی سختی هستش و تیم های رقیب هم که ماشالله خیلی مدعی..فقط باید کار تیمی رو بهتر جلو ببرن تک روی های کریس رونالدو نباید زیاد باشه تو دفاع از بابت په په خیال راحته ولی گوشه و کنار ها رو باید بیشتر دقت کنن

پست اول رو هم می خوندید، ترکیب رو زده بودما ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته با این که خوندم ولی نمی دونم چرا دقت نکردم
مرسی...

Alinho
09-06-2012, 11:46
ورزش٣: سرمربي تيم ملي فوتبال پرتغال گفت: از قدرت و آوازه آلمان نمي‌هراسيم و از دقيقه يک بر ژرمن‌ها فشار وارد خواهيم کرد. به نقل از آبولا، پائولو بنتو امشب وظيفه‌اي سنگين مقابل ژرمن ها در اولين حضور تيمش در يورو 2012 دارد. اين مربي که تلاش کرده شاگردانش را در دوره سه هفته‌اي آماده‌سازي به فرم مطلوب و آرماني برساند، روز گذشته در مورد بازي با آلمان‌ نقطه نظرش را بيان کرد. بنتو گفت: بازي با آلمان،‌ نه فقط براي ما بلکه براي همه تيم‌هاي قدرتمند جهان، دشوار است. به آلمان به چشم يک مدعي بزرگ اين دوره نگاه مي کنيم اما هيچگاه دچار هراس نخواهيم شد. برنامه تيم من مقابل آلمان اين است که از دقيقه اول بر حريف فشار وارد کنيم. نمي خواهيم به آلمان فرصت تفکر براي پياده کردن اهداف تاکتيکي خود بدهيم. وي ادامه داد: انتظار نداريم که آنها در زمين بي حرکت بمانند و تنها بازي ما را تماشا کنند. آلمان تيم بزرگي است که بارها در گذشته در اين رقابت‌ها افتخار‌آفرين بوده است. رويارويي ما با آنها بيشتر به جنگي ميان دو ابر قدرت شبيه است. اين مربي افزود: مردانم براي رويارويي با ژرمن‌ها فشار روحي ندارند. اين يک امتياز مهم براي ما است. در حالي که مي دانم فشار رواني زيادي بر تيم حريف حاکم است. تلاش مي کنيم از اين برتري، مطلوب استفاده کنيم. ديدار شاگردان بنتو و آلمان ساعت 23:15 امشب به وقت تهران در ورزشگاه «خارکف » اوکراين انجام خواهد شد.

joey jordison
09-06-2012, 12:45
خوب مثل اینکه طرفدارا از جام جهانی 2010 بیشتر هستن یادمه تو یورو 2008 بد جور تو تاپیک یورو با المانیا جنجال به پا کردیم امشب دیگه وقت انتقامه انتقام رده بندی 2006 و دور حذفی یورو 2008 تو یورو 2008 که بد جور شاخ بودیم ولی اینجا یکم گروه پیچیده شده ولی پرتغال تیم اوله
بهترین بازکن جهانم تو ترکیب تیممون هست امیدوارم تو این تورنمنت در حد خودش باشه
راستی عشق است لوئیس فیگو یاد یورو 2000 به خیر که من از اون موقع به بعد عاشق پرتغال شدم یاد گل زیبای فیگو به سیمن به خیر...........

Alinho
09-06-2012, 12:50
بچه‌ها کسی از وضعیت مصدومیت نانی و رونالدو خبری نداره؟

joey jordison
09-06-2012, 12:54
رونالدو که مصدوم نیست نانی احتمال خیلی کم بازی و از دست بده

Alinho
09-06-2012, 13:43
بازم این بابا اظهار نظر نمود! :دي
ورزش٣: اسطوره فوتبال آرژانتين معتقد است تيم ملي پرتغال نمي‌تواند با مدعيان اصلي قهرماني يورو 2012 رقابت کند. ديگو مارادونا درباره وضعيت تيم ملي پرتغال به روزنامه‌‌ تايمز هند، گفت: پرتغال به کمک بازي پلي‌آف بود که توانست جواز حضور در اين رقابت‌ها را کسب کند. آن‌ها اخيرا در خانه به ترکيه باخته‌اند و توسط تماشاگران خودشان هو شدند. اين در حالي است که پرتغالي‌ها کريستيانو رونالدو را که بهترين بازيکن جهان است را در اختيار دارند. وي گفت: رونالدو با وجود اين که در رئال مادريد عملکرد بسيار خوبي دارد، اما در تيم ملي نمي‌تواند بازي خوب خود را تکرار کند. اين موضوع به اين دليل است که هم تيمي‌هايش در تيم ملي نمي‌توانند موقعيت‌هاي زيادي برايش خلق کند. سرمربي الوصل گفت: پائولو بنتو سرمربي پرتغال احتمالا يکي از ضعيف‌ترين تيم‌هاي اين رقابت‌ها را در اختيار دارد. رونالدو تنها بازيکن خطرناک آن‌ها است. اگر آلمان بتواند رونالدو را متوقف کند و با دو، سه بازيکن جلوي حرکت او را بگيرد، مي‌تواند تنها خطر هجومي پرتغال را حذف کند. وي درباره بازي تيم‌هاي هلند و دانمارک نيز، گفت: هلند در جام جهاني 2010 پس از اسپانيا به مقام نايب قهرماني رسيد. تيم‌هاي کمي هستند که مي‌توانند در زمينه استعدادهاي فردي با هلند مقابله کنند. روي کاغذ آلمان و هلند مدعيان اصلي گروه B هستند و مي‌توانند بازي‌هايشان را با پيروزي پشت سر بگذارند.

CRIS Joon CR7
09-06-2012, 14:02
بازم این بابا اظهار نظر نمود! :دي ورزش٣: اسطوره فوتبال آرژانتين معتقد است تيم ملي پرتغال نمي‌تواند با مدعيان اصلي قهرماني يورو 2012 رقابت کند. ديگو مارادونا درباره وضعيت تيم ملي پرتغال به روزنامه‌‌ تايمز هند، گفت: پرتغال به کمک بازي پلي‌آف بود که توانست جواز حضور در اين رقابت‌ها را کسب کند. آن‌ها اخيرا در خانه به ترکيه باخته‌اند و توسط تماشاگران خودشان هو شدند. اين در حالي است که پرتغالي‌ها کريستيانو رونالدو را که بهترين بازيکن جهان است را در اختيار دارند. وي گفت: رونالدو با وجود اين که در رئال مادريد عملکرد بسيار خوبي دارد، اما در تيم ملي نمي‌تواند بازي خوب خود را تکرار کند. اين موضوع به اين دليل است که هم تيمي‌هايش در تيم ملي نمي‌توانند موقعيت‌هاي زيادي برايش خلق کند. سرمربي الوصل گفت: پائولو بنتو سرمربي پرتغال احتمالا يکي از ضعيف‌ترين تيم‌هاي اين رقابت‌ها را در اختيار دارد. رونالدو تنها بازيکن خطرناک آن‌ها است. اگر آلمان بتواند رونالدو را متوقف کند و با دو، سه بازيکن جلوي حرکت او را بگيرد، مي‌تواند تنها خطر هجومي پرتغال را حذف کند. وي درباره بازي تيم‌هاي هلند و دانمارک نيز، گفت: هلند در جام جهاني 2010 پس از اسپانيا به مقام نايب قهرماني رسيد. تيم‌هاي کمي هستند که مي‌توانند در زمينه استعدادهاي فردي با هلند مقابله کنند. روي کاغذ آلمان و هلند مدعيان اصلي گروه B هستند و مي‌توانند بازي‌هايشان را با پيروزي پشت سر بگذارند. قبول دارم مثل اسپانیا و هلند و آلمان ستاره نداریم و فشار زیادی روی چند تا بازیکن مون زیاده و تو تیم های دیگه این بار تقسیم شدس ولی دیگه از ضعیف ترین ها نیست فقط تو چند تا پست هست که بازیکن ها زیاد سرشناس نیستن به امید پیروزی

Alinho
09-06-2012, 14:08
قبول دارم مثل اسپانیا و هلند و آلمان ستاره نداریم و فشار زیادی روی چند تا بازیکن مون زیاده و تو تیم های دیگه این بار تقسیم شدس ولی دیگه از ضعیف ترین ها نیست فقط تو چند تا پست هست که بازیکن ها زیاد سرشناس نیستن به امید پیروزی
اخه یکی بیاد درباره تیم نظر بده که یه قرون از مربیگری سرش بشه
نه این بابا که آرژانتینو تو جام‌جهانی نابود کرد
این مارادونا هم از چه را‌ه‌هایی واسه خودنمایی استفاده میکنه‌
قبلا هم فرموده الوصلو میخوام مثل آرسنال کنم
یا اینکه گفته بود الوصل واسه من مثل رئال مادریده! :دي

CRIS Joon CR7
09-06-2012, 15:07
اخه یکی بیاد درباره تیم نظر بده که یه قرون از مربیگری سرش بشه
نه این بابا که آرژانتینو تو جام‌جهانی نابود کرد
این مارادونا هم از چه را‌ه‌هایی واسه خودنمایی استفاده میکنه‌
قبلا هم فرموده الوصلو میخوام مثل آرسنال کنم
یا اینکه گفته بود الوصل واسه من مثل رئال مادریده! :دي

درسته مارادونا اسطوره ی فوتبال آرژانتینه و در این شکی نیست
ولی همین بس که اون تیم جام جهانی که چیزی از یک منتخب جهان کم نداشت به منم میدادند تا یه جایی میرسوندمش نه بیای 4 تا بخوری
البته آلمان هم عالی بود:20:

Mohammad Yek110
09-06-2012, 16:00
واقعا پرتغال توی گروه سختی قرار گرفته
به نظر من احتمال صعودش کمه

CRIS Joon CR7
09-06-2012, 16:02
واقعا پرتغال توی گروه سختی قرار گرفته
به نظر من احتمال صعودش کمه

اگه پرتغال صعود کنه یکی از بخت های اصلی قهرمانی باید حذف شن.
هلند یا آلمان
:20:

مانی 22
09-06-2012, 17:44
و دوستان امشب اولین بازی پرتفال برگزار می شه !
نمی دونم واقعا چه اتفاقی می افته و هیجان زیادی دارم اما امیدوارم که حداقل مساوی رو بگیریم.
نظر شما چیه؟ به نظر شما امشب چه اتفاقی می افته؟

AMIR-AIRGUNNER
09-06-2012, 17:51
تنها چیزی که میدونم اینه که رونالدو راه گل زدن به نویر رو خوب بلده :31:
فقط امیدوارم بازی اول رو نبازیم ! دانمارک رو ببریم و هلند رو هم اگه ببریم خیلی خوب میشه !
البته فکر کنم زیاد خوش بینانه پیش بینی کردم !

CRIS Joon CR7
09-06-2012, 17:55
فقط امیدوارم بازی اول رو نبازیم ! دانمارک رو ببریم و هلند رو هم اگه ببریم خیلی خوب میشه !

اگه بخواد صعود کنه تنها تیمی که پرتغال میتونه جلوش امتیاز از دست بده آلمانه.
هلندو دانمارک رو باید ببره:20:

Alinho
09-06-2012, 17:58
شما کلا همه رو "برد" پیش‌بینی کردی
با این حساب ما قهرمان زود هنگامیم/ :دي

Pessimist
09-06-2012, 18:24
و دوستان امشب اولین بازی پرتفال برگزار می شه !
نمی دونم واقعا چه اتفاقی می افته و هیجان زیادی دارم اما امیدوارم که حداقل مساوی رو بگیریم.
نظر شما چیه؟ به نظر شما امشب چه اتفاقی می افته؟

البته درستش پرتغال هست و پرتقال برای میوه به کار برده میشه!

به نظر من عملکرد تیم پرتغال تا حد زیادی به آماده بودن کریستیانو رونالدو داره اگه این بازیکن واقعا آماده باشه و با تمام توانش برای این تیم بازی کنه انگیزه بقیه بازیکن ها هم زیاد میشه اما شرایط برعکس باشه پرتغال خیلی ضربه میخوره به عنوان مثال شما جام جهانی رو نگاه کن کریستیانو رونالدو زیاد آماده نبود و عاقبتش به حذف زودهنگام پرتغال منجر شد!

از اینا گذشته آلمان هم واقعا تیم قدرتمندیه و یکی از مدعیان به حساب میاد!

CRIS Joon CR7
09-06-2012, 18:27
این یکی از زیباترین عکس هاش تو لباس تیم ملی:11:

I :40: You

M3HRD@D
09-06-2012, 20:26
میگن نباید کری خونده بشه ولی ما کری میخونیم خفن هم کری میخونیم.دی
امشب میریم که کار ژرمن ها رو تو همین بازی اول تموم کنیم......
اگر یه کریستین آماده داشته باشیم و یک دفاع مسنجم میتونیم آلمان رو ببریم....
به امید فتح بازی امشب.....
به یاد آرژانتین ویوا پرتغال و دوست دارم انتقام آرژانتین در جام جهانی رو پرتغالی ها امشب بگیرن......:40:

AMIR-AIRGUNNER
10-06-2012, 00:12
خیلی حیف شد ! صعودمون سخت بود و الان سخت تر شد ! پرتغال صعود کنه باید فیلم mission impossible 5 بر اساس همین قضیه بسازن !
قبل بازی گفتم حداقل نبازیم الان باید بگم که حداقلش برد پرتغال با 1 گل بود ! 2 تیر دروازه و اون شوت تک تک اخر بازی که هدر رفتن .
قبل از خوردن گل نمیدونم چرا تیم عقب کشیده بود ؟! با این همه ستاره حیف نیست تیم اینجوری بازی کنه ؟!
به هر حال بردن دانمارک و هلند برای صعود لازم هست . تا ببینیم چی میشه

در ضمن مرلش درست هست یا میرلس ؟! این فردوسی پور چرا این جوری تلفظ میکرد ؟!

CRIS Joon CR7
10-06-2012, 00:18
خیلی حیف شد ! صعودمون سخت بود و الان سخت تر شد ! پرتغال صعود کنه باید فیلم mission impossible 5 بر اساس همین قضیه بسازن !
قبل بازی گفتم حداقل نبازیم الان باید بگم که حداقلش برد پرتغال با 1 گل بود ! 2 تیر دروازه و اون شوت تک تک اخر بازی که هدر رفتن .
قبل از خوردن گل نمیدونم چرا تیم عقب کشیده بود ؟! با این همه ستاره حیف نیست تیم اینجوری بازی کنه ؟!
به هر حال بردن دانمارک و هلند برای صعود لازم هست . تا ببینیم چی میشه

در ضمن مرلش درست هست یا میرلس ؟! این فردوسی پور چرا این جوری تلفظ میکرد ؟!

اول تلفظ: درستش همون میرلش هست
خود عادل قبل بازی از کارلوس کیروش پرسید که مثلا به رائو کوستا میگید کوستا یا کوشتا یا همین میرلس یا میرلش اونم گفت همون میرلش درستشه:20:
...

تیم بهتر از چیزیه که فکر میکردم البته آلمان هم خیلی خوب نبود
آلمان-هلند

این بازی و بازی های خود پرتغال هم خیلی مهمه.
به نظرم (امیدوارم) میتونه در آخرین بازی و با توجه به نتایج بازی های دیگه صعود کنه.
:11:

Layken
10-06-2012, 00:23
بدشانسی چی میشد اون توپ په په دو سانتی متر جلوترمیرفت...: دی
بازی خیلی خوبی نبود همش تحت کنترل داور بودش ولی به امید زنده ایم..ک دی

Alinho
10-06-2012, 00:29
این همه حمله کردیم و 2تا تیرک زدیم
اونوقت آلمان‌ها رو یه اتفاق و خوش‌شانسی گل زدن
خوبیش این بود که آلمان‌ها فهمیدن که قدرت اول اروپا نیستن! :دي

مانی 22
10-06-2012, 01:51
البته درستش پرتغال هست و پرتقال برای میوه به کار برده میشه!

به نظر من عملکرد تیم پرتغال تا حد زیادی به آماده بودن کریستیانو رونالدو داره اگه این بازیکن واقعا آماده باشه و با تمام توانش برای این تیم بازی کنه انگیزه بقیه بازیکن ها هم زیاد میشه اما شرایط برعکس باشه پرتغال خیلی ضربه میخوره به عنوان مثال شما جام جهانی رو نگاه کن کریستیانو رونالدو زیاد آماده نبود و عاقبتش به حذف زودهنگام پرتغال منجر شد!

از اینا گذشته آلمان هم واقعا تیم قدرتمندیه و یکی از مدعیان به حساب میاد!

تو این تاپیک کلا کسی پستای دیگرانو نمیخونه بازم خوب شد شما یه نگاهی به پست ها انداختی.
والا من با موبایل اکثر اوقات میام و به همین دلیل گاهی تو نوشتن اشتباه شده که نوشتم پرتفال و نه پرتقال!

ای کاش یک بازیکن طراح و خلاق داشتیم تا از حرکتای کریس و نانی بهتر استفاده کنیمکلا بازی خوبی نبودپرتغال اصولا تیم ترسویی شدعاون از جام جهانی اینم از این.چرا نباید قبل گل خوردن اونطوری حمله کنیم؟؟به هر حال امیدواریم و امیدوار میمونیم به آینده.

yuseph
10-06-2012, 08:26
این همه حمله کردیم و 2تا تیرک زدیم
اونوقت آلمان‌ها رو یه اتفاق و خوش‌شانسی گل زدن
خوبیش این بود که آلمان‌ها فهمیدن که قدرت اول اروپا نیستن! :دي
حمله هاتون کمر تیم آلمان رو شکوندن!:دی
شانس هم که آتیمه همیشگی آلمانه خب...عجب خرشانسهایی هستن اینها!:دی
راست گفتی ما قدرت اول اروپا نیستیم!بلکه قدرت اول جهانیم:31:
جدای از مزاح:
آخرش ما نفهمیدیم چرا پرتغال اینقدر با احتیاط بازی میکرد؟
تیمش عناصر هجویش 3برابر عناصر دفاعیش بود اما به جای حمله دستور دفاع داده بودن!!
معلوم نبود اگه پرتغال باز بازی میکرد الان نتیجه چی بود اما مطمئن هستم بازی خیلی قشنگی میشد!

AMIR-AIRGUNNER
10-06-2012, 09:05
حمله هاتون کمر تیم آلمان رو شکوندن!:دیشانس هم که آتیمه همیشگی آلمانه خب...عجب خرشانسهایی هستن اینها!:دیراست گفتی ما قدرت اول اروپا نیستیم!بلکه قدرت اول جهانیم:31:جدای از مزاح:آخرش ما نفهمیدیم چرا پرتغال اینقدر با احتیاط بازی میکرد؟تیمش عناصر هجویش 3برابر عناصر دفاعیش بود اما به جای حمله دستور دفاع داده بودن!!معلوم نبود اگه پرتغال باز بازی میکرد الان نتیجه چی بود اما مطمئن هستم بازی خیلی قشنگی میشد!اگه پرتغال یکی مثل اوزیل رئال مادرید رو داشت و بازتر بازی میکرد معلوم بود نتیجه چی میشد و المان با اختلاف می باخت !فعلا این المانی که ما دیدیم قدرت اول که چه عرض کنم قدرت دهم جهان هم نبود !

joey jordison
10-06-2012, 09:25
خوب از این باخت احساس بدی ندارم خیلی عالی بازی کرد تیم پرتغال هلند هم نشون داد که تیم قوی نیست و میشه با برد دانمارک و هلند هم صعود کرد
فقط ای کاش این کوارسما را هم بازی میداد به جای این یارو سیلوستر وارلا میاورد تو موقعیت آخر بازی را خیلی ضعیف کار کرد
حیف شد میتوانستیم تیم پیروز بازی بشیم

مانی 22
10-06-2012, 09:26
دقیقا با امیر موافقم
پرتغال یه اوزیل کم داشت
یه بازیکن طراح
رونالدو دیشب تنهای تنها بود
حیف رونالدو که تو تیم ملی همه بازیکن ها حداقل یه سر و گردن ازش پایینترن
بعد مسی کنار آگوئرو و ایگواین و دی ماریا و لاوتزی و ... بازی میکنه.

arash66_2m
10-06-2012, 09:50
بازی خوب بود ولی حالت حمله حمله رو نداشت که اونم به نظرم بیشتر تو نیمه اول قابل قبول بودحیف از اون توپ هایی که خورد به تیرک مخصوصا اون اولی حیف من از بازی راضی هستم با این که باختیم !فقط من تو دفاع یه مشکل حاد می بینم خیلی !!!و اینکه رونالدو چرا پاس هاشو آروم و به سرعت میده این باعث میشه اصلا بازیکنی که توپ رو میگیره زود خودشو تسلیم کنه !!! ولی در کل خوب بود به امید صعود و قهرمانی تیممون !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](18).gif

yuseph
10-06-2012, 10:26
اگه پرتغال یکی مثل اوزیل رئال مادرید رو داشت و بازتر بازی میکرد معلوم بود نتیجه چی میشد و المان با اختلاف می باخت !فعلا این المانی که ما دیدیم قدرت اول که چه عرض کنم قدرت دهم جهان هم نبود !
حالا چرا اینقدر عصبانی هستی؟
مشکل اوزیل بود؟
ببین شما فوتبال آلمان رو درک نکردی!فوتبال آلمان متکی به هیچ بازیکنی نیست!حتی اوزیل...اگه به عنوان مثال اوزیل،شواینی،خدیرا همین الان از یورو کنار بزارن مطمئن باش جانشین هاشون حی وحاضر آمادن که توی ترکیب قرار بگیرن.
قدرت دهم؟
خب شکست از قدرت دهم چه مزه ای داره؟:31:

AMIR-AIRGUNNER
10-06-2012, 10:38
حالا چرا اینقدر عصبانی هستی؟مشکل اوزیل بود؟ببین شما فوتبال آلمان رو درک نکردی!فوتبال آلمان متکی به هیچ بازیکنی نیست!حتی اوزیل...اگه به عنوان مثال اوزیل،شواینی،خدیرا همین الان از یورو کنار بزارن مطمئن باش جانشین هاشون حی وحاضر آمادن که توی ترکیب قرار بگیرن.قدرت دهم؟خب شکست از قدرت دهم چه مزه ای داره؟:31:خب شما هم فوتبال دیروز رو درک نکردی ! که ۲ تا تیر دروازه و بدشانسی باعث شد که این المان پر ادعا از پرتغال ببره!
مشکل اوزیل نبود عزیزم
مشکل نبود بازیکنان شبیه اوزیل تو پرتغال هست که باعث میشه تیم با این همه ستاره نتیجه نگیره

yuseph
10-06-2012, 10:49
خب شما هم فوتبال دیروز رو درک نکردی ! که ۲ تا تیر دروازه و بدشانسی باعث شد که این المان پر ادعا از پرتغال ببره!
مشکل اوزیل نبود عزیزم
مشکل نبود بازیکنان شبیه اوزیل تو پرتغال هست که باعث میشه تیم با این همه ستاره نتیجه نگیره
ضربه په په روقبول دارم.باید گل میشد.
اما ضربه دومی رو نه!اون بالای تیر افقی خورد.
درمورد داشتن مهرهایی شبیه اوزیل باید بگم پرتغال دیشب به ترس خودش باخت وبس.شده بود بازی آلمان-اسپانیا که آلمان بیش از حد به تیم مقابل میدون داده بود!
پرتغال ممکن بود دیشب بازی رو ببره اما نه با اون سبک بازی!
مطمئن باش اگه توپ په په گل میشد آلمان پرتغال که سهله،اروپا رو به آتیش میکشید!شوخی کردم.اما امید جبران زیاد داشتن.
پ ن:پرتغال شانس صعود داره و هرچیزی ممکنه اتفاق بیوفته.گروه مرگه وهزار داستان پنهان.

Alinho
10-06-2012, 12:03
خب شکست از قدرت دهم چه مزه ای داره؟:31:
یادتون نره قبل بازی از تیم "بزرگتون" چه انتظاری داشتید
همتون تو فکرتون میگفتید خب گومز هتریک کنه یا پودولسکی؟
ولی وقتی وارد زمین شدید فهمیدید که از این خبرا نیست
اگه اون سانتر به مدافع‌های ما نمی‌خورد
و اون گل کاملا اتفاقی به ثمر نمی‌رسید
چی داشتی الان بگی یوسف جون! :دي

yuseph
10-06-2012, 16:18
یادتون نره قبل بازی از تیم "بزرگتون" چه انتظاری داشتید
همتون تو فکرتون میگفتید خب گومز هتریک کنه یا پودولسکی؟
ولی وقتی وارد زمین شدید فهمیدید که از این خبرا نیست
اگه اون سانتر به مدافع‌های ما نمی‌خورد
و اون گل کاملا اتفاقی به ثمر نمی‌رسید
چی داشتی الان بگی یوسف جون! :دي
فدات شم علی جون.
خب الان که 3تا اگر دادی من هم 3تا اگر میگم...
اگر پرتغال 11نفره دفاع نمیکرد...
اگر پرتغال بجای زدن پای بازیکنامون فوتبال طبیعیشون روبازی میکردن...
اگر بچه هامون کمی دقت بیشتر میکردن...
الان شما چی داشتی بگی علی جون.:دی
کلا بحث ما فعلا بی مورد وناصحیحه.
پ ن:من دوست ندارم از زاویه کسی که برده و میخواد فخر بفروشه به ماجرا نگاه کنم.امیدوارم کسی دلخور نشده باشه.

M3HRD@D
10-06-2012, 18:28
پرتغال دیروز عالی بازی کرد.....
و به خوبی تونسته بود هافبک های آلمان ها رو از کار بندازه
و آلمان فقط روی یک تک موقعیت بازی رو برد
و به قول تیتر امروز روزنامه گل ژرمن شانس
و اگر آلمان بخواد این مدلی بازی کنه
اگر شانس رو کنار بزاریم تو اولین مرحله حذفی حذف میشه......
و ما هنوز هم میتونیم با برد دانمارک و یه تساوی برابر هلند و یا بردش صعود کنیم....
.

joey jordison
10-06-2012, 20:35
فدات شم علی جون.
خب الان که 3تا اگر دادی من هم 3تا اگر میگم...
اگر پرتغال 11نفره دفاع نمیکرد...
اگر پرتغال بجای زدن پای بازیکنامون فوتبال طبیعیشون روبازی میکردن...
اگر بچه هامون کمی دقت بیشتر میکردن...
الان شما چی داشتی بگی علی جون.:دی
کلا بحث ما فعلا بی مورد وناصحیحه.
پ ن:من دوست ندارم از زاویه کسی که برده و میخواد فخر بفروشه به ماجرا نگاه کنم.امیدوارم کسی دلخور نشده باشه.

پرتغال 11 نفره دفاع میکرد؟عجب :18::9:

Alinho
13-06-2012, 13:26
برادرا تاپیک کاملا خوابیده‌ها
2نفر بیایید جمع شید یه نظری تحلیلی چیزی بزارید
من میگم امشب دانمارکو با شوتای سهمگین رونالدو لوله میکنیم! :دي

Alinho
13-06-2012, 13:55
ورزش۳: ناني، يکي از ستاره هاي شاغل درليگ برتر و يکي ازبازيکنان ثابت تيم باشگاهي اش است. او در تيم ملي پرتغال زيرسايه کريس رونالدو قرار دارد واز همين رو بار مسئوليت زيادي روي دوش او قرار داده نمي شود و البته اين برروي ميزان مشارکت او در بازي هم تاثيرمي گذارد. پرتغال عموما از جناحي که کريس رونالدو و فابيو کوئنترائو در آن شرکت دارند حمله مي کند و اين باعث شده تا زياد برروي بازي ناني حساب ويژه اي بازنشود. البته ستاره يونايتداز اين بابت راضي نيست و درجريان بازي پرتغال مقابل آلمان نارضايتي اش را از اينکه زياد درجريان بازي قرار نمي گيرد ابراز کرد. چرا که به ندرت توپ به او مي رسيد . با اين وجود عملکرد و رفتارهاي ناني نسبت به اين ماجرا کاملا صحيح بود. اکنون او در آستانه ديدار بعدي تيمش در گروه بي يورو2012 مقابل دانمارک گفته: «قطعا دوست دارم که توپ هاي بيشتري بگيرم. درنيمه اول بازي با آلمان بازيکنان حريف، در جناح چپ فضاي بيشتري دراختيار ما قرار مي دادند و بيشتر از آن جناح بازي کرديم ولي در نيمه دوم من هم توانستم بيشتر بازي کنم و فضاهاي بيشتري در سمت خودم داشته باشم. اين خيلي به بازيها بستگي دارد.» يکي ديگر از مسائلي که در پايان اين ديدار، پرتغالي ها را به شدت عصباني کرده بود، کريس رونالدو بود که بالافاصله بعد از به صدا درآمدن سوت پاياني بازي،به داخل رختکن رفت و از هواداران پرتغالي تشکر نکرد. ناني دراين ميان سعي کرد تا اندکي جو متشنج و ناراحت را آرام کرده و گفت: «اين طبيعي است ،چون بازي تمام شده بود و معمولا با اتمام بازي ما به رختکن مي رويم.هرکسي واکنش و رفتار خاص خودش را دارد ؛ رونالدو در آن لحظه به اين نياز داشت که به رختکن برود. همه ما در آن لحظه در زمين نبوديم و من در زمين بازي ماندم؛چون معمولا کسي من را صدا مي زند..بازيکنان ديگري هم درداخل زمين مانده بودند.هيچ مشکلي دراين باره نيست؛ روز گذشته رونالدو بدون هيچ مشکلي به هواداران امضا مي داد. اين شرايط بازي هستند؛ همين و بس.» اين درحالي است که سلسائو اين روزها خودش را براي مصاف با دانمارک آماده مي کند و ناني درمورد خطر بازي تهاجمي حريف هشدار داد. ناني دراين باره ادامه داد: «ما اطمينان داريم که مي توانيم به پيروزي برسيم. بايد خيلي حمله کنيم ولي هميشه بايد مراقب و محتاط باشيم؛ چون دانمارک حالا ديگر نشان داده که مي تواند به ما آسيب برساند و تيم باکيفيتي است. ما نمي توانيم بي خيال باشيم؛ دانمارک مقابل هلند نشان داد که توانايي اش را دارد.» بخش عمده اي از توقعات پرتغالي ها به ساقهاي کريس رونالدو بسته شده. هرچند که ناني ترجيح مي دهد تا برروي بازي گروهي تيمش تکيه کند و با صحبتهاي لوئيس فيگو که گفته بود که بايد توپهاي بيشتري را به کريس رونالدو رساند، موافق نيست. ناني دراين باره گفت: «ما يازده نفري بازي مي کنيم و فقط بحث ناني و کريستيانو رونالدو نيست.هربازيکني مي تواند گل بزند. بايد به عنوان يک تيم، بازي گروهي خوبي داشته باشيم.» او در مورد احتمال بازي کردن او در پشت سرمهاجمان گفت:«من دوست دارم که در زمين حرکت کنم و به تيم درهرجايي که نياز دارد، کمک برسانم. به عنوان بازيکن شماره 10 حس خوبي دارم؛ چون مي توانم به هم تيمي هايم پاس گل بدهم و انسجام تيم حريف را برهم بزنم.البته همه چيز در دستان مربي تيم است.»

joey jordison
13-06-2012, 16:16
وضعیتمون یکمی خطری میزنه دانمارک هم خطری میزنه ولی فکر کنم بازی امروز بازی مطلوبی برای تیم پرتغال باشه البته استرس عاملی هست که امروز میتونه بلای جان تیممون باشه به امید سوراخ شدن دانمارک و سایر رقبای پرتغال

CRIS Joon CR7
13-06-2012, 21:37
بازی خوبی رو از پرتغال دیدم گرچه به زحمت 3 امتیاز رو گرفت.
بهترین بازیکنان زمین هم نانی و فابیو کوئنترائو و په په بودند که واقعا عالی کار کردند.

گل حساس و تاثیر گذاری زد والرا (وارلا , یادم نیست)

اونایی هم که میگفتن پرتغال فقط رونالدو هستش بیان ببینن که بدترین بازیکن زمین رونالدو بود (برخلاف چیزی که دوست داشتم )
گرچه بازی متعادلی داشت و حتی اگه اون تک به تک رو گل کرده بود کار پرتغال اینقدر سخت نمیشد.

صعود از گروه هم ارتباط مستقیمی با نتیجه ی بازی های دیگه خصوصا امشب داره.
نقطه ضعف پرتغال هم آسیب پذیری روی سانتر از جناحین هست که باید بهتر شه.

تیم امیدوار کننده است.
به امید صعود
یاعلی:11:

Alinho
13-06-2012, 21:39
بازی رو بردیم تبریک میگم
ولی واقعا رونالدو دیگه گندشو درآورده بود با اون بازی ضعیفش
نه شوتی نه پاسی نه کاشته‌ای
امیدوارم بازی بعدی خودشو "اصلاح" کنه و انقدر موقعیت خراب نکنه! :دي

AMIR-AIRGUNNER
14-06-2012, 00:24
رونالدو اعتماد به نصف کافی در تیم ملی رو نداره و حتی سایه رونالدو رئال نیست . امیدوارم به این وضع خاتمه بده وگرنه ...
نیمه دوم دانمارک یه مقداری بهتر بود و نمیدونم چرا تیمی که برای حمله ساخته شده دوباره عقب کشید و نزدیک بود که فاجعه ببار بیاد
مقابل هلند مساوی کنیم و با توجه به این که دانمارک نمیتونه المان رو ببره صعود میکنیم . البته همون بهتر که هلند رو بترکونیم تا کار به اما و اگر نرسه :31:

arash66_2m
14-06-2012, 07:51
برد رو تبریک میگ به خودم و طرفداران پرتغال :دی
حالا تیم اول گروه a با تیم دوم گروه b بازی می کنه ؟
اگه اینجوری باشه ما می خوریم به روسیه !
روسیه تیمش چجوره ؟

CRIS Joon CR7
14-06-2012, 08:45
برد رو تبریک میگ به خودم و طرفداران پرتغال :دی
حالا تیم اول گروه a با تیم دوم گروه b بازی می کنه ؟
اگه اینجوری باشه ما می خوریم به روسیه !
روسیه تیمش چجوره ؟

حالا کی گفت پرتغال صعود میکنه؟ :دی
یعنی صعدش که قطعی نیست.

joey jordison
14-06-2012, 09:16
عجب بازی بود 10 کیلو کم کردم اونقدر حرص خوردم 3 امتیاز بازی رو گرفتیم هلند هم در حد مقدونیه نشون میده هلند هم میترکونیم

clau
14-06-2012, 10:41
بنتو:‌ خيلي بهتر از دانمارک بازي کرديم
سرمربي تيم فوتبال پرتغال گفت: خيلي بهتر از دانمارک بوديم و به حق برنده شديم.
به نقل از سايت يوفا، پائولو بنتو که تيمش چهارشنبه شب (امروز) در دومين سري از مسابقات دور گروهي يورو 2012 با نتيجه 3 بر 2 دانمارک را شکست داد، اظهار داشت: اين يک پيروزي به حق بود. هرچند که بايد خيلي زودتر از پايان بازي برتري را به سود خود مي کرديم.

او ادامه داد: ‌به طور واضح و آشکار مشخص بود که خيلي از دانمارک بهتر هستيم. ابتداي نيمه دوم صاحب موقعيت‌هاي بيشماري شديم که گل سوم را بزنيم.

وي افزود: به بازيکنانم اعتقاد داشتم و مي دانستم که حتي پس از تساوي 2 بر 2 در نهايت گل برتري را به ثمر مي‌رسانند.
ورزش3

CRIS Joon CR7
14-06-2012, 10:53
وضعیت صعود چجوری میشه؟
آلمان 6
پرتغال 3
دانمارک 3
هلند 0

آلمان با شرایطی داره بازی آخر رو شاید به برخی از بازیکنانش استراحت بده و ازون جا که دانمارک اصلا دست و پا بسته نیست شاید بتونه امتیاز بگیره
اگه امتیازارو تقسیم کنند خیلی بد میشه ولی اگه آلمان بازی همیشگی شو بکنه و ببره اونوقت پرتغال با یه مساوی هم میتونه صعود کنه.

Pessimist
14-06-2012, 11:04
بازی پرتغال و دانمارک رو هم دیدیم!
واقعا خوشحالم از اینکه پرتغال تیم برنده بازی بود چقدر حیفه اگه یه تیمی مثل دانمارک از گروه مرگ صعود کنه در حالیکه زیاد تهاجمی فوتبال بازی نمیکنه!
پرتغال تا حدودی برتر بود و مزد زحمات خودشون رو هم گرفتن اما اگه بازیکنان این تیم مخصوصا کریس رونالدو یه مقدار بیشتر دقت میکردن این تیم قطعا گلهای بیشتری به دانمارک میزد و اصلا نمیذاشت کار به دقایق آخر کشیده بشه و خیلی زودتر برنده بازی معلوم میشد!

ضعیف ترین بازیکن پرتغال هم به نظر من رونالدو بود اما احساس میکنم تو بازی بعدی خیلی بهتر ظاهر میشه!
بازی بعدی پرتغال هم با هلند هست که شانس کمی برای صعود داره اما خب بازی آسانی هم نخواهد بود!

clau
14-06-2012, 11:13
پرتغال زمانی که اسکولاری سرمربیش بود خوب تیم هلند میبرد هنوز اون گل دینی maniche تو جام ملت های اروپا که با یک ضربه سرکش دروازه ون در سار باز کرده بود و تونستن بازی 1-2ببرن از یادم نرفته و اون بازی شون تو مرحله حذفی جام جهانی که نزدیک بود به جنجال کشیده بشه و باز هم 0-1 پرتغال بازیش برد و هلند حذف شد :20:به احتمال زیاد المان بازی اخرش با دانمارک میبره پرتغال هم با پیروزی یا مساوی برابر هلند به عنوان تیم دوم از گروه خودش صعود میکنه

CRIS Joon CR7
14-06-2012, 11:59
بازیکن های اون موقع کجا و اینا کجا؟
حتی رونالدو هم اون موقع بهتر بازی میکرد.
فیگو پائولتا سیمائو مانیش کاروالیو دکو و خیلی های دیگه :13:

clau
14-06-2012, 12:43
واکنش رونالدو به تشويق مسي در بازي با دانمارک
رونالدو در جمع خبرنگاران گفت: سال گذشته و در همين روزهابود که مسي از کوپا آمه ريکا حذف شده بود. در رقابتهايي که در کشور خودش برگزار مي شد.
کريستيانو رونالدو، ستاره و کاپيتان تيم ملي پرتغال، در پايان ديدار تيم ملي کشورش مقابل دانمارک که با برد 2-3 سلسائو همراه بود با خبرنگاران به صحبت پرداخت.

درجريان اين ديدار که ديدار دوم دو تيم در مرحله گروهي رقابتهاي يورو2012 بود، خيلي از هواداران دانمارکي، فريادهاي «مسي، مسي » سرداده بودند و ستاره پرتغالي در ميکسد زون به اين نکته اشاره کرد.

رونالدو در جمع خبرنگاران گفت:« سال گذشته و در همين روزهابود که مسي از کوپا آمه ريکا حذف شده بود. در رقابتهايي که در کشور خودش برگزار مي شد. اين بدتر است.نه؟؟ من اينجا هستم تا براي صعودتيممان به مرحله بعدي رقابتهاي يورو2012 مبارزه کنيم.»

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا،ستاره پرتغالي درادامه به اين نکته اشاره کرد که از اينکه دراين بازي گلزني نکرده نگران نيست:« حالم خوب است. حاضرم که من هيچ گلي نزنم ولي پرتغال قهرمان يورو شود.»

او درادامه به اين نکته اشاره کرد که اگر تيمش مقابل هلند به پيروزي برسد، شانس زيادي براي صعود به دور بعد خواهد داشت:« ما براي صعود شانس داريم و از همين رو فريادهاي نام مسي برروي من تاثيري نمي گذارد.»
ورزش3

Alinho
17-06-2012, 13:45
خب امشب با هلند بازی داریم
تیمی که تو 2تا بازی قبلیش حرف خاصی واسه گفتن نداشته
باید امیدوار باشیم که آلمان بازیشو ببره
و خودمون هم با یه بازی خوب نه مثل قبلیا هلند رو شکست بدیم!

AMIR-AIRGUNNER
17-06-2012, 15:11
الان پرتغال ببازه ( با اخلاف یک گل )
و المان دانمارک رو ببره
پرتغال صعود میکنه دیگه ؟!

Alinho
17-06-2012, 15:41
الان پرتغال ببازه ( با اخلاف یک گل )
و المان دانمارک رو ببره
پرتغال صعود میکنه دیگه ؟!
اگه آلمان 1-0 بزنه و پرتغال 1-0 ببازه
اونوقت هر 3تیم میشن 3امتیازی و هر 3تیم تفاضلشون 1- میشه بدبختانه
دانمارک هلند رو زده، پس تو مقایسه دانمارک و هلند، دانمارک صعود میکنه
پرتغال دانمارک رو زده، پس تو مقایسه پرتغال و دانمارک، پرتغال صعود میکنه
هلند پرتغال رو زده، پس تو مقایسه هلند و پرتغال، هلند صعود میکنه. عجبا
من گیج شدم کلا مخم ترکید! :دي

nw_nk
17-06-2012, 16:02
اگه آلمان 1-0 بزنه و پرتغال 1-0 ببازه
اونوقت هر 3تیم میشن 3امتیازی و هر 3تیم تفاضلشون 1- میشه بدبختانه
دانمارک هلند رو زده، پس تو مقایسه دانمارک و هلند، دانمارک صعود میکنه
پرتغال دانمارک رو زده، پس تو مقایسه پرتغال و دانمارک، پرتغال صعود میکنه
هلند پرتغال رو زده، پس تو مقایسه هلند و پرتغال، هلند صعود میکنه. عجبا
من گیج شدم کلا مخم ترکید! :دي

امتیاز، تفاضل و گل زده بازی های بین اون سه تیم مقایسه میشه. هر کدوم آمار بهتری در مجموع سه بازی بین خودشون (هلند دانمارک - دانمارک پرتغال - پرتغال هلند) داشته باشن.

تکلیف این گروه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو حالتی که گفتین پرتغال صعود میکنه. اما با اختلاف دو گل ببازه هلند.

M i L @ D
17-06-2012, 20:28
دوستان مگه بازی ساعت 8:30 نیست؟ چرا پخش نشد؟

aluminum
17-06-2012, 20:32

بازیها به طوذ همزمان و ساعت 23:15 انجام میشه

CRIS Joon CR7
17-06-2012, 20:33

بازی های این مرحله به علت حساسیت همه تو یک زمان و 23:15 برگزار میشن.:11:

Alinho
17-06-2012, 20:33
بازیهای مرحله سوم گروهی
ساعت23:15 به‌طور همزمان برگزار میشه
بازی پرتغالو شبکه سه و بازی آلمانو شبکه ورزش پخش میکنه

Pessimist
17-06-2012, 21:01
خب بازی امشب برای پرتغال بازی مرگ و زندگی خواهد بود و امیدوارم مثل دو تا بازی قبل خط دفاعشون انقدر ضعیف نباشه و به راحتی نذارن حریف ها به گل برسن!
از طرف دیگه امیدوارم کریس رونالدو هم یه خودی نشون بده تا منتقدها یه مقدار دست از سرش بردارن!

راستی یادمون باشه این تیم هلند هم شانس صعود داره و حذف شدنش قطعی نشده!

EngineeR EhsaN
18-06-2012, 00:13
بازی خیلی خوبی بود پرتغال با شایستگی به مرحله بعد صعود کرد ... تبریک :40:

CRIS Joon CR7
18-06-2012, 00:16
تبریک میگم
هم بازی زیبایی بود هم نتیجه ی زیبایی داشت:21:
رونالدو هم نشون داد که گل نزدنش فقط واسه بد شانسیه.
اگه اونایی که زد به تیرک گل میشدن پوکر میکرد و فکر کنم الان بهترین گل زن میشد.
نانی هم فوق العاده بود.
فعلا:11:

AMIR-AIRGUNNER
18-06-2012, 00:19
امروز عالی بودیم !!! بهتر بگم فوق العاده بودیم !!
عجب پاس های 50-60 متری به نانی و رونالدو می رسید:18: کاملا شبیه بازی های رئال مادرید شده بود ( با پاس هایی شبیه به پاس های الونسو در رئال )
رونالدو این بازی کولاک کرد و میتونست تا الان بهترین گلزن یورو بشه و کمی بدشانس بود
در کل کل تیم خوب بازی کرد و کاملا سزاوار برد بودیم

قرعه هم خوب افتاده و چک نسبت به سایر تیم های دور بعد حریف ضعیفتری محسوب میشه و اگه تیم اینجوری هماهنگ بازی کنه میتونه جزو 4 تیم مرحله بعدش باشه

Layken
18-06-2012, 00:20
همه با هم...

رونــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــالدو

عجب فوتبالی بازی کردیم فوق العاده بودن میشد حتی تعداد گلها زیاد باشن...
پیش به سوی قهرمانی

singlestar_gh
18-06-2012, 00:28
همه با هم...

رونــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــالدو

عجب فوتبالی بازی کردیم فوق العاده بودن میشد حتی تعداد گلها زیاد باشن...
پیش به سوی قهرمانی
منم خیلی دوسش دارم رونالدو رو.
ملی عاشق المانم و امسال قهرمانیم

Alinho
18-06-2012, 00:39
خیلی خوب بازی کردیم
و میشه گفت به راحتی نایب قهرمان جهان رو مغلوب کردیم
رونالدو "کاملا" تلافی کرد
و به قول محسن نشون داد که عدم گلزنیش به‌خاطر بدشناسی بود
نانی دمش گرم چه پاسایی میداد
اگه کمی دقت میکرد میتونست تو لیست گلزنای بازی باشه
به امید برگشت چک به چک! :دي

clau
18-06-2012, 01:23
خیلی خوب بازی کردیم خیلی از حریف سرتر بودیم توی اکثر دقایق بازی اگه تو بازی اول کمی خوش شانس بودیم میتونستیم مرحله گروهی با امتیاز کامل پشت سر بگذاریم
کریستین رونالدو هم با بازی عالی خودش و زدن 2گل زیبا شب رویایی داشت :8: ولی عجب رکوردی داره پرتغال در بازی های رو در رو مقابل هلند 6برد 3مساوی فقط 1شکست:18:که با این پیروزی هفتمین بردمون مقابل هلند رو هم جشن گرفتیم اگه به همین صورت که تو بازیهای گروهی ظاهر شدیم مقابل چک بازی کنیم به راحتی به جمع 4تیم برتر جام ملت های اروپا راه پیدا میکنیم

CRIS Joon CR7
18-06-2012, 01:26
خیلی خوب بازی کردیم خیلی از حریف سرتر بودیم توی اکثر دقایق بازی اگه تو بازی اول کمی خوش شانس بودیم میتونستیم مرحله گروهی با امتیاز کامل پشت سر بگذاریم
کریستین رونالدو هم با بازی عالی خودش و زدن 2گل زیبا شب رویایی داشت :8: ولی عجب رکوردی داره پرتغال در بازی های رو در رو مقابل هلند 6برد 3مساوی فقط 1شکست:18:که با این پیروزی هفتمین بردمون مقابل هلند رو هم جشن گرفتیم اگه به همین صورت که تو بازیهای گروهی ظاهر شدیم مقابل چک بازی کنیم به راحتی به جمع 4تیم برتر جام ملت های اروپا راه پیدا میکنیم

البته کریستیانو قشنگتره و بهتره
کریستین صورت خوشی نداره:31:
من نمیدونستم
6 برد و 3 مساوی و فقط یه باخت
رسما لاله های نارجی پرپر شدند.
راستی مسیر جام چجوریه؟
اگه از چک عبور کنیم حریف بعدی چه تیمیه؟
فکر کنم اسپانیا باشه.:13:

clau
18-06-2012, 01:54
البته کریستیانو قشنگتره و بهتره
کریستین صورت خوشی نداره:31:
من نمیدونستم
6 برد و 3 مساوی و فقط یه باخت
رسما لاله های نارجی پرپر شدند.
راستی مسیر جام چجوریه؟
ااگه از چک عبور کنیم حریف بعدی چه تیمیه؟
فکر کنم اسپانیا باشه.:13:
اولن ممنون ار توجهت:31:

منم دقیقن نمیدونم بعد مرحله اول حذفی که چهار تیم باقی میمونن به چه صورتی به هم میخورن ولی اگه بعد عبور از جمهوری چک به اسپانیا بخوریم کارمون خیلی سخت میشه :41:

CRIS Joon CR7
18-06-2012, 02:14
CALM DOWN AGAIN - I AM HERE[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول از همه تبریک میگم به همه ی هواداران این تیم :
خصوصا :

, Alinho ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوست عزیزم علی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
AMIR BEKAM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
arash66_2m ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
bardia206 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
bax_021 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
cjdj ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Layken ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), دوست دیگرم حامد خان گرامی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
M3HRD@D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مهرداد عزیز

و سایر دوستان.

حریف بعدی هم نسبتا حریف خوبیه و خیلی دشوار نیست البته از یونان قویتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نقاط ضعفی هم که در دوبازی قبلی خصوصا جلوی آلمان دیدیم تا حدودی برطرف شده گرچه رو ارسال ها هنوزم مشکل داریم.

نقاط قوت تیم هم دو بال سمت چپ و راست و دفاع نسبتا خوب تیم هستند و در سایر نقاط زمین بازیکنان خوبی داریم.

بازیکنان هم باید مواظب کارت گرفتن های خودشون باشند.
بازیکن دفاع راست تیم و رونالدو یک کارت دارند که جفتش هم بیخودی بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رونالدو هم نشون داد که گل نزدنش فقط به خاط بد شانسی و همچنین بار سنگینی که روی دوشش هست بوده و نه چیز دیگه ای.
همه کاری کرد گل شوت از راه دور هد پاس گل (که نانی قدرشو ندونست البته فدا سرش ) کمک به دفاع
این آخریا همه ی حمله ها ازش شروع میشد , یه پاس به عقب میداد میرفت جلو همون توپ رو میگرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر توپ هایی رو که به تیرک زد گل میشد الان 4 گله بود و باید واسه آقای گلی میجنگید.
...
این نایجل دیانگ لکه ننگ فوتباله. کشتی کج بیشتر به دردش میخوره تا فوتبال.
اون از ضربش به سینه ی ژابی آلونسو تو فینال جام جهانی اینم از مشتش به رائول میرلس.
هدف همه هم فقط سینه هستش بازیکن ضربه دیده کلا ناک اوت میشه میره پی کارش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شماره 15 شونم چیزی از دیانگ کمتر نداشت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
...

فن در فارت هم عجب شوت هایی میزد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون که گل شد همون که به تیرک خورد.
یاد دنیس برکمپ افتادم.
..
...
.....
............ .در کل آینده ی بهتری رو واسه پرتغال میبینم.
چند والپیپر زیبا از بهترین بازیکن زمین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

گل دوم

...............

سرتوپی که مدافع هلند را از جریان بازی محو کرد

sus2
18-06-2012, 03:04

AMIR-AIRGUNNER
18-06-2012, 08:14
دوستان امار تیر دروازه ها رو از کجا میشه پیدا کرد :31: می خوام ببینیم که بدشانسترین تیم یورو تا حالا کدوم تیمه !
2 تا تو بازی دیروز + 2 تا توبازی با المان به تیر زدیم (مقابل دانمارک رو نمیدونم )

arash66_2m
18-06-2012, 08:17
منم برد رو تبریک میگم خیلی بازی خوبی رو انجام دادیم ! به امید بازی بعدی و صعود مقترانه .
بازی بعدی کی هستش ؟:12:

joey jordison
18-06-2012, 09:39
خوب تبریک میگم به خودمون عجب بازی کرد این تیم ایم میگل ولوسو عجب بازیکن خوش استیلی هستش خدایی حال کردم کریس رونالدو و نانی آخر بازیکن هستن حرفی واسه گفتن نداشت هلند حقش بود یک 5 یا 6 تایی گل بخوره................
خیلی دلم میخواست چهره لوئیس فیگوی عزیزم را ببینم بعد از لوله شدن هلند........

atlas-m
18-06-2012, 09:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/img/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasra_khan2003
18-06-2012, 09:58
منم تبریک میگم. خلاصه رونالدو هم پاش به گلزنی باز شد. جلوی آلمان هم خیلی خوب بازی کرد و تقریبا تک تک حملاتی که پرتغال انجام داد، پشتش رونالدو بود. اما بدشانس بودیم.

atlas-m
18-06-2012, 10:33

clau
18-06-2012, 12:21
رونالدو: شانس پرتغال با چک مساوي است
کاپيتان تيم ملي فوتبال پرتغال از اينکه توانست در ديدار مقابل هلند به عنوان بهترين بازيکن ميدان انتخاب شود ابراز خوشحالي کرد و جايزه اش را تقديم به تمام هم تيمي هايش و پسرش کرد.
کريستيانو رونالدو در ديدار پرتغال مقابل هلند شب بسيار خوبي را پشت سر گذاشت و هر دو گل تيمش را به ثمر رساند تا پرتغال بعد از آلمان با شش امتياز به عنوان تيم دوم به دور بعد صعود کند.

ستاره رئال مادريد که پس نمايش ضعيف در دو بازي اول تيمش انتقاد زيادي از او شد در بازي شب گذشته به عنوان بهترين بازيکن ميدان انتخاب شد.

وي از اينکه توانست به عنوان بهترين بازيکن زمين انتخاب شود ابراز خوشحالي کرد و گفت: آنچه بيش از همه خوشحالم مي کند صعود تيم به دور يک چهارم نهائي است. از اينکه توانستيم در اين بازي هلند را شکست دهيم و با شش امتياز به دور بعد صعود کنيم بسيار خوشحالم. اين جايزه را به تمام بازيکنان تيمم تقديم مي کنم چرا که اگر آنها نبودند نمي توانستم چنين شب درخشاني را پشت سر بگذارم. همچنين اين دو گل را به پسرم که امشب دومين سال تولد او بود تقديم مي کنم.

وي افزود: صعود به مرحله يک چهارم ارزش بسيار زيادي براي من دارد. خوشبختانه توانستيم در اين گروه سخت صعود کنيم و به هدف خود برسيم. الان بايد خود را آماده ديدار مقابل چک کنيم. بر اين باورم که هر دو تيم شانس مساوي براي پيروزي دارند. اميداورم که پرتغال در بازيهاي بعدي هم نمايش خوبي داشت.
ورزش3

Pessimist
18-06-2012, 13:32
قبل از بازی اومدم تو این تاپیک و گفتم رونالدو باید گل بزنه تا از زیر فشار انتقادها بیاد بیرون که دقیقا هم همینطور شد و دوتا گل سرنوشت ساز برای تیم پرتغال زد و با این برد پرتغال به عنوان تیم دوم صعود کرد و باید با جمهوری چک بازی کنه! به نظر من اگه اتفاق خاصی نیوفته از همین الان باید پرتغال رو تو نیمه نهایی ببینیم مگر اینکه دیگه جمهوری چک فوق العاده ظاهر بشه و پرتغال رو حذف کنه!

خدا رو شکر میکنم یه تیمی مثل دانمارک صعود نکرد واقعا حیف بود ازبین آلمان و پرتغال یکیشون تو این مرحله حذف بشه!

CRIS Joon CR7
18-06-2012, 15:54
کلیپ داغ و تازه از بازی دیشب:

شاید لینک غیر فیل-تر و مستقیم ش هم گذاشتم:11:

alireza661299
18-06-2012, 16:52
این است قدرت تیم ما. رونالدو که رو دور باشه دیگه نمیشه جلو پرتقال وایساد.
بازی بعدی 1 تیر هست و پرتقال باید با توجه به دوم شدن از اوکراین به لهستان بره و با چک بازی کنه (ورزشگاه شهر ورشو).
اگه مشکل خاصی پیش نیاد و تیم بتونه بازی ای در حد بازی با هلند نشون بده چک رو هم راحت میبریم و تو نیمه نهایی می خوریم به برنده بازی تیم اول گروه سه و تیم دوم گروه چهار که به احتمال زیاد اسپانیا باشه که دیگه اونجا یه کم که چه عرض کنم کلی کارمون سخت میشه. :31:

بازی پرتقال تا حد زیادی به خوب بودن رونالدو تو بازی بستگی داره اگه روز خوبش باشه شاید بشه رو بردن اسپانیا هم حساب کرد.
به امید پیروزی

CRIS Joon CR7
18-06-2012, 17:06
کلیپ داغ و تازه از بازی دیشب:

شاید لینک غیر فیل-تر و مستقیم ش هم گذاشتم:11:
اینم غیر فیل-تر با کیفیت HD

faramarz2
18-06-2012, 18:33
واقعا عالی بود.چه کرد این رونالدو.به همه پرتغالی ها تبریک میگم.

Layken
20-06-2012, 13:14
انشالله چک نباید زیاد مشکل باشه (ابته نباید دست کم بگیریم)

اگه بشه فردا چک رو بزنیم میشه گفت روحیه تیم چند برابر میشه و با این بازیی که جلو هلند انجام دادن به اون سیستم برن جلو قهرمانیم...
چک که دیگه از هلند قوی تر نیست : دی

CRIS Joon CR7
20-06-2012, 13:25
چک رو ببریم احتمال زیاد حریفمون اسپانیاس که خیل مشکله و دو تا تیم محبوب من میخوره به هم که انتخاب سخته :37:
البته امیدوارم یکی شون قهرمان بشه:20:

clau
20-06-2012, 20:09
چک: براي مهار رونالدو بايد تمام تيم بسيج شود
کاپيتان تيم ملي فوتبال چک معتقد است که براي پيروز شدن مقابل پرتغال نبايد اجازه خودنمايي را به کريستيانو رونالدو داد.
مرحله يک چهارم نهايي يورو 2012 پنجشنبه شب با ديدار پرتغال با چک آغاز خواهد شد.

پيتر چک سنگربان تيم ملي فوتبال چک به هم تيمي‌هايش توصيه کرد که براي پيروز شدن در اين بازي تمام تلاش خود را براي مهار کريستيانو رونالدو به کار برند.

کاپيتان چک که تيمش با شکست دادن لهستان پاي به اين مرحله گذاشت، گفت: کريستيانو رونالدو براي بهتر شدن روز به روز تلاشش را بيشتر مي‌کند. او بازيکن بسيار خوبي است. شوت‌هاي قوي دارد و با هر دو پا در شرايط مختلف شوت زني مي‌کند.

وي افزود: وقتي در چلسي مقابل منچستر يونايتد بازي مي‌کرديم همواره تلاش مي‌کرديم تا رونالدو را مهار کنيم و فضا را به او ندهيم. سرعت کريس استثنايي است. اگر فضا به او داده شود هر کاري را در زمين انجام مي‌دهد. من چند بار مقابل او به ميدان رفته‌ام و تجربه زيادي دارم اما براي خنثي کردن او بايد تمام تيم دست به هم دهند.

تئو دور گيبرسيلاسي مدافع چک هم بازي مقابل پرتغال را با وجود ستاره‌اي همچون کريستيانورونالدو بسيار سخت دانست و گفت: بازي مقابل پرتغال که کريستيانو رونالدو را در ترکيب دارد، بسيار سخت خواهد بود چرا که يکي از بهترين بازيکنان فوتبال جهان است اما با اين حال نمي‌توان گفت که ما فقط به خاطر اين که رونالدو در ترکيب پرتغال است، از آن‌ها مي‌ترسيم.
ورزش3

A S U S
20-06-2012, 20:42
نظرتون درباره ی دروازه بان پرتقال چیه؟
میتونه تا اول شدن مقابل تیم های قوی دووم بیاره؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

AMIR-AIRGUNNER
20-06-2012, 20:44
چک رو ببریم احتمال زیاد حریفمون اسپانیاس که خیل مشکله و دو تا تیم محبوب من میخوره به هم که انتخاب سخته :37:
البته امیدوارم یکی شون قهرمان بشه:20:
دقیقا ! در اون صورت خیلی بازی غم انگیزی میشه !
3 تا رئالی در مقابل 4 تا رئالی . اصلا دلم نمیخواد کاسیاس و راموس و الونسو و اربلوا حذف بشن ولی چاره ای نیست . به هر حال رونالدو هستش و هر تیم باشه من طرفدارشم !

CRIS Joon CR7
21-06-2012, 08:42
نظرتون درباره ی دروازه بان پرتقال چیه؟
میتونه تا اول شدن مقابل تیم های قوی دووم بیاره؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

پرتقال که پوستشو میکنیم میخوریم :دی
این پرتغاله
PORT+GAL
یا همون بندر قوم گال
...
نه بابا شانس بیاریم توپ رو دروازه نیاد وگرنه خیلی مطمئن نیست و امشب مطمئنا دروازه بان حریف یکی از دروازه بانان فوق العاده ی جام هستش که خیلی از ریو پاتریسیو بهتره:20:
خدا کنه مثل بازی اولشون با روسیه بازی کنند :31:
به امید یه بازی دیدنی و پیروزی .....

AMIR-AIRGUNNER
21-06-2012, 11:02
دروازه بان رو بی خیال !
جلوی دروازه یه بازیکنی به نام په په داریم که کابوس هر مهاجم هستش !
امروز اگه روز خوب نانی و رونالدو باشه بی شک میبریم .

CRIS Joon CR7
21-06-2012, 12:15
یاروسلاو پلاسی، داوید لیمبرسکی ، توماس روسیچکی، توماس پکارت، پتر یارچک و دانیل کولار در صورتی که دراین بازی کارت زرد بگیرند، شانس حضور در بازی بعدی تیمشان را از دست خواهند داد.

برد پرتغال مقابل دانمارک و هلند باعث شد تا این تیم روند 4 شکستش در سال 2012 را به دست فراموشی بسپارد.

سلسائو هیچ وقت در رقابتهای یورو، از راهیابی به مرحله حذفی و صعود از مرحله گروهی ناکام نمانده.

دو گل رونالدو در بازی با هلند ، تعداد گلهای ملی او برای تیم ملی پرتغال را به عدد 34 رساند تا او از تعداد گلهای ملی لوئیس فیگو پیشی بگیرد.
هلدر پوستیگا، رونالدو، فابیو کوئنترائو و ژائو پریه را اگر در این بازی کارت زرد بگیرند، از همراهی تیمشان در بازی بعدی ملی محروم خواهند ماند

سایت گل-فارسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bardia206
21-06-2012, 13:56
مطمئنم صعود میکنیم
ولی ای کاش کارت زرد نگیرند و گرنه بیچاره میشیم

CRIS Joon CR7
21-06-2012, 23:06
این رونالدو هم شده بدشانس ترین بازیکن جام
بازیکن رو مثل آب خوردن با یه استپ و یه حرکت دیگه دریبل میکنه اونوقت ضربش میخوره به تیرک
فکر کنم تا اینجا 3 بار زده به تیرک
2 تا بازی با هلند
یکی هم نیمه ی اول بازی با چک

کلا تیم پرتغال هم 5 بار زده به تیرک
2 تا په په و نانی به آلمان بقیه شم که گفتم:13:

Alinho
21-06-2012, 23:12
حرکتای رونالدو بازم منو به وجد آورد
استپ زیبا و کنترل عالی و ضربه دیدنی اما تیرک!
همینطور پیش بره گل میزنیم 100٪
و بازیو تو "90دقیقه" به نفع خودمون تموم میکنیم/ :دي

CRIS Joon CR7
21-06-2012, 23:23
اینم تیرک بعدی از رو ضربه کاشته:19:
کاش یه ذره شانس هم داشت......

AMIR-AIRGUNNER
21-06-2012, 23:27
امیدوارم اخر بازی حسرت این موقعیت های از دست رفته رو نخوریم :44:

Arrowtic
22-06-2012, 00:13
خوب تبریک فراوان و صد البته تسلیت به افرادی مثل خودم که طرفدار اسپاینا و پرتغال هستن!الآن احتمالا بازی بعد بین این دو تیمه و تصمیم گیری ست!

Layken
22-06-2012, 00:16
اقا این تیرک های رونالدو رسما اعصابمو ریخته بود به هم ولی خب باز بردیم و تبریک و تبریک
بازم نانی و بازم رونالدو و باز هم کل تیم پرتغال...

Alinho
کریس میتونست آقای گل فعلی جام باشه اما،
بازم بدشانسی‌هاش ادامه پیدا کرد و این‌بار با کاشته تیرک زد
نانی و موتینیو عالی کار کردن و در نهایت،
رونالدو عجب ضربه سری زد، یاد کله‌های "رود گولیت" افتادم!
حالا باید ببینیم اسپانیا-فرانسه چی میشه؟ :دي

AMIR-AIRGUNNER
به خیر گذشت !!
این ضربه به تیر ها هم کم کم داره مشکل ساز میشه . تو بازی بعدی مطمئنا اینقدر فرصت گیر نمیاد ! کاسیاس هم که کلا سخت گل میخوره و کارمون خیلی سخته :19:
نانی امروز بد بازی کرد یعنی در حد ایده ال نبود ! کارت زردش کاملا بی مورد بود

clau
خوشحالم که تونستیم با برد مقابل جمهوری چک به جمع 4تیم برتر جام ملتهای اروپا راه پیدا کنیم:8: توی تمام دقایق بازی از حریف سرتر بودیم و جمهوری چک هیچ حرفی برای گفتن نداشت اگه کمی خوش شانس بودیم اگه اون دو ضربه کریستیانو رونالدو با بدشانسی به تیرک دروازه برخورد نمیکرد میتونستیم با یک نتیجه پر گل چک شکست بدیم امشب هم یک بار دیگه شاهد هنرنمایی کریستیانو رونالدو داخل زمین بودیم و با گل زیبایی که به ثمر رسوند بار دیگه شایستگیهای خودش به همه ثابت کرد

Alinho
22-06-2012, 00:21
ورزش۳: ديدار تيم‌هاي فوتبال جمهوري چک و پرتغال ساعت 23:15 در ورزشگاه ملي شهر ورشو لهستان با قضاوت هاوارد وب انگليسي آغاز شد که در پايان پرتغالي‌ها موفق شدند با يک گل به برتري برسند و در جمع 4 تيم پاياني يورو 2012 قرار بگيرند. نيمه اول اين ديدار با برتري پرتغالي‌ها همراه بود و کريس رونالدو در 45 دقيقه اول يک بار توپ را به تيرک دروزاه چکي‌ها کوبيد و يک موقيت تک به تک با پيتر چک را به هدر داد. در نيمه دوم باز هم پرتغالي‌ها بهتر بازي را آغاز کردند و فشار زيادي را بر روي دروزاه حريف قرمز پوش تدارک ديدند. يکي از فرصت‌هاي خوب شاگردان بنتو شوت ديدني و زميني کريس رونالدو بود که پيتر چک با کمک تير دروزاه ضربه رونالدو را مهار کرد تا مهاجم رئال مادريد همچنان بر روي خط بدشانسي گام بردارد. شوت محکم ناني را هم پيتر چک برگرداند تا دروازه‌بان چک يک تنه مانع گلزني شاگردان بنتو شود. در مقابل حملات پرتغالي‌ها، چکي‌ها خطرات جسته و گريخته‌اي را بر روي دروزاه پاتريسيو ايجاد کردند که بي‌ثمر بود. شاگردان بنتو نيز که در نيمه دوم روي به شوت زدن از راه دور آورده بودند اين بار توسط موتينيو ضربه‌اي محکم را روانه دروزاه قرمز پوشان کردند که پيتر چک باز هم به خوبي توپ را راهي کرنر کرد. در ادامه باز هم پرتغال توسط ناني فرصت خوبي براي بازکردن دروزاه چک داشت که ضربه او با فاصله اندک به بيرن رفت. در دقيقه 79 پرتغالي‌ها مزد برتري خود را گرفتند. ارسال زيباي موتينيو و ضربه سر چکشي کريستيانو رونالدو بالاخره قفل دروزاه پيترچک را باز کرد تا سلسائو اروپا يک بر صفر پيش بيفتد. در نهايت اين بازي با پيروزي پرتغالي‌ها به پايان رسيد تا ياران کريس رونالدو در مرحله نيمه نهايي به مصاف برنده بازي اسپانيا و فرانسه بروند.

alireza661299
22-06-2012, 01:20
تبریک میگم بچه ها این بازی هم همونطور که پیش بینی میشد بردیم.
درکل چک حرفی واسه گفتن نداشت و اینو میشه از موقعیت های خطرناک بازی فهمید که 2 به 20 به نفع پرتغال بوده. موتینیو و کریس خیلی خوب بازی کردن. به امید پیروزی در نیمه نهایی (خیلی سخته).

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 01:22
.............................

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 01:36
قسمت دوم عکس ها:

powerslave
22-06-2012, 01:38
این کریس چقدر بدشانسه! 4 تا تا حالا زده به تیر! بعد سانتر آلمانیا میخوره به پای دفاع صاف میاد رو سر گومز!
اگه این توپاش گل شده بود تا حالا 7 گله میشد! امشب هم بر خلاف چند تا بازی آخرش تو رئال ضربه های خیلی بهتری زد.
سر گل که خیلی عالی کار کرد. رفته بود اون گوشۀ سمت چپ 18 قدم ایستاده بود تو نقطه کور دفاع.
نانی خیلی بد بود ولی کوئنترائو خوب بود و نهایتاً این میرلش واقعاً یه درد پرتغال میخوره! خیلی خوبه. هم جنگنده هست و هم تکنیکی و پاس های خوبی هم میده. فقط ایکاش یه هافبک توپ پخش کن داشتن. اون برونو آلوز هم خیلی خوبه.

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 01:41
این کریس چقدر بدشانسه! 4 تا تا حالا زده به تیر! بعد سانتر آلمانیا میخوره به پای دفاع صاف میاد رو سر گومز!
اگه این توپاش گل شده بود تا حالا 7 گله میشد! امشب هم بر خلاف چند تا بازی آخرش تو رئال ضربه های خیلی بهتری زد.
سر گل که خیلی عالی کار کرد. رفته بود اون گوشۀ سمت چپ 18 قدم ایستاده بود تو نقطه کور دفاع.
نانی خیلی بد بود ولی کوئنترائو خوب بود و نهایتاً این میرلش واقعاً یه درد پرتغال میخوره! خیلی خوبه. هم جنگنده هست و هم تکنیکی و پاس های خوبی هم میده. فقط ایکاش یه هافبک توپ پخش کن داشتن. اون برونو آلوز هم خیلی خوبه.

اینم آمار تیرک های پرتغال و رونالدو:

این رونالدو هم شده بدشانس ترین بازیکن جام
بازیکن رو مثل آب خوردن با یه استپ و یه حرکت دیگه دریبل میکنه اونوقت ضربش میخوره به تیرک
فکر کنم تا اینجا 3 بار زده به تیرک
2 تا بازی با هلند
یکی هم نیمه ی اول بازی با چک

کلا تیم پرتغال هم 5 بار زده به تیرک
2 تا په په و نانی به آلمان بقیه شم که گفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی دیگه هم روی ضربه کاشته زد.

joey jordison
22-06-2012, 01:56
با تبریک به خودمون به این میگن رونالدو عالی بود عالی پیتر چک نبود 6 تا باید چک گل میخورد

MR.CART
22-06-2012, 03:23
با تبریک به خودمون به این میگن رونالدو عالی بود عالی پیتر چک نبود 6 تا باید چک گل میخورد

اگه تیرک نبود 6 تا گل میخورد :31:

bardia206
22-06-2012, 10:00
تبریک ... واقعا رونالدو تو این بازی خیلی خوب و مردونه بازی کرد . ولی شانس نداشت . وگرنه باید 3 تا گل میزد
دوستان امیدوارم جلو (اسپانیا یا فرانسه ) شانس داشته باشه

arash66_2m
22-06-2012, 10:02
بردیم بازی رو تبریک میگم !
حالا ببینیم رقیب بعدیمون کدوم تیم خواهد بود :دی
میگم محروم که نداریم واسه بازی بعدی که ؟
عکس دختر پرتغالی بذارین بابا :دی

clau
22-06-2012, 10:21
سرمربي پرتغال:قهرماني دور از دسترس نيست
پائولو بنتو سرمربي پرتغال بر اين باور است که تيمش با اين بازيهاي زيبا مي‌تواند جام قهرماني در يورو 2012 را بالاي سر ببرد.
پرتغال در چارچوب مرحله يک چهارم نهايي يورو 2012 موفق شد با تک گل کريسيتانو رونالدو چک را شکست دهد و به مرحله نيمه نهايي اين رقابت‌ها صعود کند.

پائولو بنتو سرمربي پرتغال پس از پايان بازي با بيان اين که از عملکرد شاگردانش و نتيجه‌ به دست آمده بسيار خوشحال است، گفت: با اين بازي نشان داديم که قهرماني در اين رقابت‌ها براي ما دور از دسترس نيست. از اين که تيمم را در مرحله نيمه نهايي مي بينم، خوشحالم و اميدوارم بتوانيم که در بازي‌هاي بعدي هم نمايش خوبي داشته باشيم و جام قهرماني را بالاي سر ببريم.

وي افزود: بايد اعتراف کنم که در 20 دقيقه اول تحت فشار بوديم و اين تيم چک بود که توپ و ميدان را در اختيار گرفت و دروازه ما را تهديد کرد، اما رفته‌رفته توپ و ميدان را در اختيار گرفتيم و موقعيت‌هاي زيادي را بر روي دروازه حريف خلق کرديم.

سرمربي پرتغال ادامه داد: در نيمه دوم کاملا برتري با ما بود و تيم چک حرفي براي گفتن نداشت. از اين که اصرار بر پيروزي را در ميان بازيکنان مي‌بينم، خوشحالم و اميدوارم که در بازي‌هاي بعدي هم با اين روحيه به ميدان رويم.

پرتغال در مرحله نيمه نهايي بايد چهارشنبه هفته‌ آينده به مصاف برنده ديدار اسپانيا و فرانسه برود.
ورزش3

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 11:12
سری سوم تصاویر دیشب:
سری اول و دوم در صفحه ی 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یکی از توپ هایی که رونالدو به تیرک زد:
بعد از سانتری که روی دروازه ی چک شد او با یک اسپ سینه و یه چرخش مدافع چک را از جریان بازی محو کرد و ضربه ی دقیقش با بدشانسی به تیرک دروازه ی
پیتر چک برخورد کرد:
...........
گل از نمایی دیگر:
........
گل زدن بعد از اون همه بد شانسی واقعا هم باید این خوشحالی را داشته باشد:
...........................
ای خدا چرا هر چی میزنیم گل نمیشه:19:
نگرانی کریس بیشتر ازین بود که اگر در آخر بازی افسوس اون همه موقعیت رو بخوریم چی میشه که اونطور نشد:

........
نانی , نانیه بازی باهلند نبود ولی بازم خطرناک ظاهر شد
یه شوت خوب هم داشت که پیتر چک نانی رو در گلزنی ناکام کرد:
.............
بیکارترین بازیکن زمین :31:
.........
اشک ها و لبخندها:

...............

حامد این عکس ها رو هم واسه تو میزارم: :31:
فیگو و اوزه بیو اسطوره های
فوتبال پرتغال

AMIR-AIRGUNNER
22-06-2012, 12:49
میگم چرا رونالدو بازوبند کاپیتانی رو شل میبنده ؟!:31:

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 13:02
میگم چرا رونالدو بازوبند کاپیتانی رو شل میبنده ؟!:31:

بیخودی شک و شبه وارد نکن خب موقع جنگیدن دیگه آدم وقت این چیزارو نداره :دی

دقت کردید هر وقت کریس موهاشو شاخ شاخی نکرده چقدر خوب بازی کرده اینجوری خوش تیپ تر هم هست:5:
...
این همه عکس گذاشتم ولی از بازیکنی که یه نفر رو به زیبایی دریبل کرد و یه سانتر فوق العاده کرده و بعدش ضربه ی فوق العاده ی رونالدو رو دیدیم هیچ عکس نذاشتم:13:

این شما و این هم :

João Moutinho
بازیکن محبوب پرتغالی ها

Alinho
22-06-2012, 14:06
ورزش۳: به گزارش ايسنا، پرتغال با تک گل کريستيانو رونالدو موفق شد چک را شکست دهد و به مرحله نيمه نهايي يورو 2012 صعود کند. لوئيس ناني هافبک پرتغال بر اين باور است که اصرار بر پيروزي و ايمان بازيکنان به توانايي و قدرت خود عامل اصلي پيروزي آن‌ها مقابل چک و صعود به نيمه نهايي رقابت‌ها بود. هافبک منچستر يونايتد، افزود: از اين که توانستيم چک را شکست دهيم و به مرحله نيمه نهايي صعود کنيم، بسيار خوشحالم. بازيکنان چک در اين ديدار بازي‌ هماهنگي را ارائه دادند و اجازه فضاسازي را به ما ندادند. دفاع آن‌ها نمايش خوبي داشت. ما فرصت‌هاي زيادي را بر روي دروازه‌ حريف خلق کرديم و خوشبختانه در نهايت رونالدو موفق شد روي پاس زيبايي مونتينيو گل پيروزي ما را به ثمر رساند. ناني درباره اين سوال که عامل اصلي پيروزي پرتغال در اين ديدار چه چيزي بود، گفت: بر اين باورم که رمز پيروزي ما در اين ديدار اصرار بر پيروزي و ايمان بازيکنان به توانايي خود بود. پرتغال در اين ديدار براي پيروزي به ميدان آمده بود و خوشبختانه به هدف خود رسيد. وي درباره اين سوال که دوست دارد در نيمه نهايي با فرانسه بازي کند يا اسپانيا؟ گفت: در حال حاضر به بازي آينده فکر نمي‌کنم اجازه بدهيد فعلا از اين پيروزي لذت ببريم. پرتغال در مرحله نيمه نهايي بايد به مصاف برنده ديدار فرانسه با اسپانيا برود.

Pessimist
22-06-2012, 14:40
این صعود رو به طرفداران پرتغال تبریک میگم!

از بین تیم های جمهوری چک و پرتغال دوست داشتم پرتغال به مرحله بعد صعود کنه چون تیم چک در حد و اندازه های نیمه نهایی یورو نیست! بازی جالبی بود و کلی هم به من استرس وارد کرد اون اوایل تیم چک خیلی بهتر بازی میکرد و یه جورایی پرتغال رو غافلگیر کرد اما هر چقدر به پایان نیمه اول نزدیک میشدیم این تیم پرتغال بود که بهتر بازی میکرد و با شروع نیمه دوم حملات این تیم بیشتر شد و جمهوری چک فقط یه موقعیت گل تو نیمه دوم داشت و اگه درخشش پیتر چک نبود مطمئنا چک با گل های بیشتر بازی رو واگذار میکرد اما به نظر من با همین بضاعت کم هم خیلی خوب بازی کردن یادمون باشه این تیم به عنوان تیم اول از گروه خودش صعود کرد!

بدون شک بهترین بازیکن زمین هم کریستیانو رونالدو بود که به نوعی برای گل زدن بی تابی میکرد دو بار توپ رو به تیر دروازه زد و چند موقعیت دیگه رو هم خراب کرد تا اینکه بالاخره دقیقه 79 طلسم ناکامی رونالدو جلوی پیتر چک شکسته شد و با یه ضربه سر زیبا دروازه رو باز کرد و تو این مسابقات سه گله شد!

اما از یه کار رونالدو تو بازی دیشب خوشم نیومد اینکه بعد از زدن گل من فکر میکردم بیاد از موتینیو تشکر کنه که اون سانتر زیبا رو انجام داد اما دیدیم که اینکار رو نکرد!

پائولو بتنو هم به نظر من مربی خوبیه واقعا راست میگفت که استراتژی خاصی برای بازی در نظر گرفته تو بازی دیشب یه چند دقیقه ای دفاع و بعد دیگه سراسر حمله چون میدونست تیم چک تیمی نیست که بتونه 90 دقیقه کامل حمله کنه!

پرتغال هم باید با برنده بازی اسپانیا و فرانسه بازی کنه که مطمئنا اون بازی دیگه به اندازه این بازی آسان نخواهد بود!

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 15:12
اما از یه کار رونالدو تو بازی دیشب خوشم نیومد اینکه بعد از زدن گل من فکر میکردم بیاد از موتینیو تشکر کنه که اون سانتر زیبا رو انجام داد اما دیدیم که اینکار رو نکرد!

مگه میشه از کسی که پاس گل به اون قشنگی رو فرستاد تشکر نکنه
حتما تو رختکن این کار رو کرد
اصلا اخلاق اونطوری نداره دقیقا برعکس چیزی که رسانه های جانبدارانه ی ایرانی به خوردمون دادند خیلی هم شخصیت مهربونی داره.
من بازی رو آخراشو از یه شبکه دیگه دیدم و کامل نشون داد کلی هم با هم خوش و بش کردند و نکته ی جالبش این بود که کریس کلی داشت با چک حرف میزد و شوخی میکرد و
دوتایی میخندیدند که صحنه ی جالبی بود.

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 17:08
O Jogo
به ارزش طلا
ادامه مسیر درخشان تیم ملی پرتغال در یورو
کریستیانو پس از دو تیرک ، یک گل دیگر هم زد :" امید ادامه دارد "
پرتغال تنها تیمی است که در چهار دوره اخیر یورو ، سه بار به نیمه نهایی رسیده است

Record
بهترین در دنیا
پسر طلایی مادیرا
کریستیانو با گلش ، پرتغال را به نیمه نهایی رساند
اسپانیا یا فرانسه / کریستیانو :" اولویتی برای حریف بعدیمان قائل نیستیم "
رسیدن به رکورد شش گل در یورو / کریستیانو با نونو گومز برابری کرد
خورخه خسوس :" این یک رونالدو و یک ترکیب عالی است "

Abola
مهار نشدنی
رونالدو باز هم گلزنی کرد تا تحسین ها را بر انگیزد

Diario Noticias
سوپر رونالدو ، کریستیانو را به نیمه نهایی برد
سانتیاگو سگورولا :" کریستیانو مرا یاد مارادونای 86 می اندازد "

Corrieo da Manha
کریستیانوی طلایی
گل فوق العاده اش ، پرتغال را به نیمه نهایی رساند

Equipe
بنزما ، به تو اعتماد داریم
کریم بنزما در بازی مرحله یک چهارم میان اسپانیا و فرانسه حضور می یابد ، اگر گل بزند ، اولین گلش در یورو خواهد بود
بازیکن رئال مادرید همچنان نتوانسته که شکوفا بشود
رونالدور !

clau
22-06-2012, 18:23
په‌په: براي ما اسپانيا يا فرانسه فرقي نمي‌کند
په په، مدافع تيم ملي پرتغال، اعلام کرد پيروزي 1-0 شب گذشته تيمش مقابل جمهوري چک نشان داد که آنها مي توانند در يورو هر تيمي را شکست دهند.
در اين ديدار، تک گل دقيقه 78 کريس رونالدو، پيروزي شاگردان پائولو بنتو را رقم زد و پرتغال را به نيمه نهايي يورو 2012 رساند؛ مرحله که بايد در آن با برنده ديدار اسپانيا- فرانسه روبرو شوند.

په په از اينکه تيمش به مرحله نيمه نهايي راه پيدا کرده، هيجان زده است و اعلام کرد هم تيمي هايش آماده روبرو شدن با هر يک از دو تيم اسپانيا و فرانسه هستند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما يک پيروزي مهم به دست آورديم؛ بردي که ما را به نيمه نهايي رساند.

اسپانيا يا فرانسه؟ براي ما فرقي ندارد. هر دو تيم، تيم هاي فوق العاده اي هستند. ما منتظر روبرو شدن با آنها هستيم. اميدوارم در آن ديدار خوب کار کنم و به فينال برسيم."

بعد از شکست پرتغال در ديدار ابتدايي مقابل آلمان، انتقادات زيادي از شاگردان بنتو شد اما په په تاکيد کرد اين انتقادات موجب قوي تر شدن آنها شد.

" انتقادات موجب بهتر شدن ما شد. مهمترين مسئله اين است که ما متوجه شديم مي توانيم از نهايت ظرفيت مان استفاده کنيم. اين چيزي است که ما در اين تورنمنت به دنبال آن هستيم..

ما کشور کوچکي هستيم اما تيم مان از کيفيت بالايي برخوردار است.

ما نشان داديم که از نظر فوتبالي، کشور قدرتمندي هستيم و مي توانيم در اين رقابت ها به جايي برسيم."
ورزش3

Pessimist
22-06-2012, 19:49
مگه میشه از کسی که پاس گل به اون قشنگی رو فرستاد تشکر نکنه
حتما تو رختکن این کار رو کرد
اصلا اخلاق اونطوری نداره دقیقا برعکس چیزی که رسانه های جانبدارانه ی ایرانی به خوردمون دادند خیلی هم شخصیت مهربونی داره.
من بازی رو آخراشو از یه شبکه دیگه دیدم و کامل نشون داد کلی هم با هم خوش و بش کردند و نکته ی جالبش این بود که کریس کلی داشت با چک حرف میزد و شوخی میکرد و
دوتایی میخندیدند که صحنه ی جالبی بود.

ببینم اینو از روی تعصب که نگفتی ؟

من خودم رونالدو رو خیلی دوست دارم اما چیزی که معلومه اینه که یه خرده خودخواه هست به عنوان مثال تو بازی پلی آف جام جهانی 2010 بود فکر کنم که یکی از بازیکن های پرتغال گل زد به جای اینکه بره سمت بازیکن های خودشون رفته بود سمت تماشاچی ها و جوری خوشحالی میکرد که انگار خودش گل زده! کلا بعضی از این رفتارهای رونالدو یه مقدار منو ناراحت میکنه هر چند که همینجوریش هم بازیکن خوبیه و خیلی از تیم ها دوست دارن یه همچین بازیکنی داشته باشن!

AMIR-AIRGUNNER
22-06-2012, 19:58
خب این قضیه رو در صورتی میشه ایراد دونست که همه مهاجمان دیگه وقتی گل زدن اول برن از پاس دهنده تشکر کنند ! که اینطوری نیست .
البته تو رئال مادرید بار ها شده که اول از همه رفته تو بغل پاس دهنده مثل بنزما یا هیگواین (که در واقع رقیب محسوب میشن )

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 19:59
ببینم اینو از روی تعصب که نگفتی ؟

من خودم رونالدو رو خیلی دوست دارم اما چیزی که معلومه اینه که یه خرده خودخواه هست به عنوان مثال تو بازی پلی آف جام جهانی 2010 بود فکر کنم که یکی از بازیکن های پرتغال گل زد به جای اینکه بره سمت بازیکن های خودشون رفته بود سمت تماشاچی ها و جوری خوشحالی میکرد که انگار خودش گل زده! کلا بعضی از این رفتارهای رونالدو یه مقدار منو ناراحت میکنه هر چند که همینجوریش هم بازیکن خوبیه و خیلی از تیم ها دوست دارن یه همچین بازیکنی داشته باشن!

نه بابا اصلا از رو تعصب نگفتم
باور کن هر چی از رونالدو در مورد غرور و اینا شنیدی بزرگنماییه محضه.
ولی خب هرچی باشه از یه جزیره ی کوچیک و محروم به اسم مدیرا برسی به اینجا خود به خود غرور نمی آره
تو مثلا با بازیکنای ایرانی مقایسه کن
طرف یک هزارم موفقیت و استعداد و قدرت این بازیکن رو نداره ولی تا به جایی میرسن حتی باباشونم دیگه نمیشناسن اونوقت این حتی بعضی وقت ها با خبرنگارایی که خیلی ها
ازشون فراری اند شوخی میکنه و دستشون می ندازه.
ولی در این که مثلا الان تو تیم ملی پرتغال یه سر و گردن از بقیه بالاتره و کلا مسئله اش با بقیه فرق میکنه که شکی نیست ولی این که یه سری میان میگن رونالدو معروفه محبوب نیست ... زیادی میخورن و بس.
بعدشم اون خوشحالیه مگه بده؟
خب خوشحالی کرده دیگه.
کلا همیشه می خواد بهترین بازیشو بکنه و تا وقتی که موفق نباشه اعصابش خورده.:27:

Pessimist
23-06-2012, 12:10

فکر میکنم پرتغال شایسته صعود بود!
هافبک آرسنال، روسیچکی ارزیابی منصفانه ای از شکست چک دارد

توماس روسیچکی می گوید پرتغال شایسته ی پیروزی مقابل جمهوری چک در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2012 بود.

ضربه سر دیرهنگام کریستیانو رونالدو کافی بود که تیم هافبک آرسنال از رقابت ها حذف شود اما روسیچکی پس از نمایش نیمه دوم تیمش مقابل پرتغالی ها از این موضوع شکایتی ندارد. او در گفتگو با سایت رسمی باشگاه گفت:
" فکر می کنم پرتعال شایسته صعود بود. آن ها تیم بهتری بودند و مایلم بگویم که آن ها کار خود را به خوبی انجام دادند زیرا عادلانه بود آن ها پیروز شوند."
" نیمه اول ما کاملاً مستحکم وبدیم. باید بگویم بزرگترین مشکل ما در این بازی در نیمه دوم این بود که توپ را نتوانستیم در خاتیار بگیریم و تحت فشار زیادی قرار گرفتیم و به همین خاطر باید بگویم پرتغال کار خود را بسیار خوب انجام داد."
بسیاری معتقد بودند چک از مرحله گروهی هم صعود نمی کند. حداقل پس از شکست 4-1 در بازی نخست مقابل روسیه این تفکر قوی تر شد اما روسیچکی چنین اعتقادی ندارد که تیم او جزو استثنائات بود.
" من این گونه فکر نمی کنم. هدف ما صعود از دور گروهی بود و ما تمام تلاش خود را کردیم که به مرحله بعد برویم و موفق هم شدیم."
" فکر می کنم می توانیم سرهای خود را بالا بگیریم و به خانه برویم. ما در مقابل تیمی باختیم که از ما بهتر بود و این چیزی نیست که به خاطر آن شرمگین باشیم."
چندین بازیکن چک در این مسابقات توانستند نامی برای خود دست و پا کنند. واکلاو پیلار هافبک کناری و پتر ژیراسک هافبک ان تیم خود را نشان دادند که در آینده به نفع تیم ولفسبورگ خواهد بود. اما روسیچکی از یکی دیگر از هم تیمی هایش نیز تقدیر می کند.
" پیلار و ژیراسک هر دو نشان دادند که بازیکنان مصممی هستند و فصل بعد هر دو در آلمان بازی خواهند کرد."
" اما بازیکن دیگری که ایستادگی کرد تئودور گبر سلاسی بود. مدافع راست ما. او نیز بسیار امیدوار کننده ظاهر شد. فکر می کنم ما نشان دادیم که می توانیم فوتبال خود را بازی کنیم و می توانیم با دید مثبت به خانه بازگردیم."
چند تن از هم تیمی های روسیچکی در آرسنال همچنان در جام حضور دارند.
" بله، البته، من مشتاقم تا عملکرد هم تیمی هایم در آرسنال را ببینیم. اکنون باید ببینیم انگلیس در مقابل ایتالیا چه می کند."

clau
23-06-2012, 19:10
پوستيگا ادامه يورو را از دست داد
مهاجم تيم ملي پرتغال به دليل آسيب ديدگي از ادامه همراهي تيمش محروم شد.
هلدر پوستيگا که در جريان پيروزي يک بر صفر پرتغال برابر جمهوري چک در مرحله يک چهارم نهايي يورو 2012 آسيب ديد، ديگر نمي‌تواند تيمش را در اين تورنمنت همراهي کند.
در ابتدا تصور مي‌شد وي فقط ديدار برابر اسپانيا در نيمه نهايي يورو را از دست خواهد داد ولي بررسي‌هاي دقيق‌تر نشان داد وي در صورت راهيابي پرتغال به ديدار نهايي نيز نمي‌تواند سلسائو را همراهي کند.

به نظر مي‌رسد در ديدار آينده پرتغال، هوگو آلميدا جاي مهاجم باشگاه رئال ساراگوسا در ترکيب تيم ملي پرتغال را بگيرد.

پوستيگا با گلزني در پيروزي 3 بر 2 تيمش برابر دانمارک نام خود را در کتاب رکوردها ثبت کرد. او يکي از بازيکناني است که در 3 حضور در جام ملت‌هاي اروپا گلزني کرده است.
ورزش3

CRIS Joon CR7
23-06-2012, 19:31
پوستيگا ادامه يورو را از دست داد
مهاجم تيم ملي پرتغال به دليل آسيب ديدگي از ادامه همراهي تيمش محروم شد.
هلدر پوستيگا که در جريان پيروزي يک بر صفر پرتغال برابر جمهوري چک در مرحله يک چهارم نهايي يورو 2012 آسيب ديد، ديگر نمي‌تواند تيمش را در اين تورنمنت همراهي کند.
در ابتدا تصور مي‌شد وي فقط ديدار برابر اسپانيا در نيمه نهايي يورو را از دست خواهد داد ولي بررسي‌هاي دقيق‌تر نشان داد وي در صورت راهيابي پرتغال به ديدار نهايي نيز نمي‌تواند سلسائو را همراهي کند.

به نظر مي‌رسد در ديدار آينده پرتغال، هوگو آلميدا جاي مهاجم باشگاه رئال ساراگوسا در ترکيب تيم ملي پرتغال را بگيرد.

پوستيگا با گلزني در پيروزي 3 بر 2 تيمش برابر دانمارک نام خود را در کتاب رکوردها ثبت کرد. او يکي از بازيکناني است که در 3 حضور در جام ملت‌هاي اروپا گلزني کرده است.
ورزش3

اسپانیا فرانسه رو قبل از بازی برد؟:39:
بابا بزارید مسابقه انجام بشه:27:
...
رو زمین خوب بود ولی آلمیدا بازی هواییش خوبه
گرچه بنتو یه چیزی میدونسته که پوشتیگا رو ثابت می گذاشت.
در کل خیلی حیف شد:13:

AMIR-AIRGUNNER
24-06-2012, 07:51
خب حریفمون هم مشخص شد .
درسته اسپانیا به همراه المان تا حالا بهترین تیم ها بودن ولی از بازی ها معلوم بود که شکست ناپذیر نیستند .
"پرتقال - اسپانیا" منو به یاد "رئال مادرید -بارسلونا " میندازه :42:
پس باید مثل اخرین الکلسیکو که رئال:40: برد عمل کنیم :27:یعنی دفاع چند لایه عالی و بی نقص و استفاده از سرعت نانی و رونالدو برای ضد حمله .

Maziar_69
24-06-2012, 11:54
به نظرم تا اینجای جام فقط پرتغال و آلمان لیاقت قهرمانی داشتن.
درسته پرتغال با اختلاف 1 گل برده بازیهاش رو ولی اون بازی روون و اونهمه خلق موقعیت رو نتونستیم از اسپانیا ببینیم.
حساب کنید اگه یه کم خوش شانس بود پرتغال تا الان کریس رونالدو به تنهایی 7 گل زده بود...

البته من خودم طرفدار انگلیسم و دوست دارم انگلیس بیاد بالا به یاد اون بازی یورو 2004 بازی جالبی میشه.

Maziar_69
24-06-2012, 11:55
خب حریفمون هم مشخص شد .
درسته اسپانیا به همراه المان تا حالا بهترین تیم ها بودن ولی از بازی ها معلوم بود که شکست ناپذیر نیستند .
"پرتقال - اسپانیا" منو به یاد "رئال مادرید -بارسلونا " میندازه :42:
پس باید مثل اخرین الکلسیکو که رئال:40: برد عمل کنیم :27:یعنی دفاع چند لایه عالی و بی نقص و استفاده از سرعت نانی و رونالدو برای ضد حمله .

این حرف شما رو قبول ندارم. اسپانیا بهترین نبوده.
مقابل ایتالیا اگه کاسیاس نبود اسپانیا به مشکل میخورد. همینطور کروواسی.
دیشب هم به اون صورت موقعیتی خلق نکردن. فقط حفظ توپ کردن تا از گلشون دفاع کنن.

Alinho
24-06-2012, 12:02
ورزش۳: به نقل از آبولا، لوئيس فيگو در دو بازي اخير تيم کشورش در جام ملت‌هاي اروپا در ورزشگاه حضور داشت و از نزديک تماشاگر پيکار ياران کريس‌رونالدو مقابل هلند و جمهوري چک بوده است. بازيکن پيشين بارسا و رئال مادريد اسپانيا و همين‌طور اينترميلان ايتاليا حتي پس از پيروزي يک بر صفر تيم کشورش مقابل چک در مرحله يک چهارم نهايي و ورود به جمع 4 تيم باقي‌مانده رقابت‌هاي لهستان و اوکراين براي دقايقي در کنار ملي‌پوشان تيم کشورش(معروف به سلسائو يا برزيل قاره سبز) به شادي پرداخت و اشک ريخت و به عنوان يک چهره صاحب نظر و باتجربه به کريس رونالدو نيز توصيه‌هايي کرد. فيگو در جريان يک برنامه تلويزيوني که از کانال دولتي کشورش پخش شد، از اعجوبه کنوني رئال مادريد و کاپيتان پرتغال خواست در شرايط حساس کنوني، صددرصد روي تيم ملي تمرکز کند. به باور فرمانده پيشين پرتغالي‌ها، ذهن و حواس رونالدو در شرايطي که بازي نيمه نهايي در پيش است، نبايد به مسائل خارج از تيم ملي معطوف شود. اين در حاليست که در چند روز گذشته برخي از رسانه‌هاي پرتغالي از توجه فوق ستاره اين کشور به مسائل حاشيه‌اي خبر دادند.

CRIS Joon CR7
24-06-2012, 12:07
راهکار پيروزي پرتغال مقابل اسپانيا
سايت بليچر ريپورت در گزارشي به ارائه راهکارهايي براي پرتغال پرداخته تا اين تيم در نيمه‌نهايي يورو 2012 اسپانيا را شکست دهد.

به نقل از بليچرريپورت، اسپانيا در سال‌هاي اخير بي‌وقفه پيشرفت کرده است، اما پرتغال مي‌تواند آنها را در يورو 2012 شکست دهد.

اگر پرتغال بازي اسپانيا مقابل فرانسه را تماشا کرده باشد که مي‌دانيم اين کار را انجام داده‌، پس ضعف‌هاي اسپانيا را به خوبي ديده‌ است. ضعف‌هاي اسپانيا همان ضعف‌هاي رئال و بارسلونا در لاليگا است. آنها نسبت به ضدحملات حساس هستند. به دليل مزيت برتر آنها در مالکيت توپ، مدافعان اسپانيا دقايقي در هر بازي از منطقه خود بسيار دور مي‌شوند. اين مسئله را بارها و بارها ديده‌ايم و چنين چيزي اين فصل در بارسلونا نيز مشهود بود.

درست است که اسپانيا همان بارسلونا نيست، اما شيوه بازي تيکي تاکا از وجوه شباهت اين دو تيم است. پاسکاري‌هاي کوتاه و مالکيت زياد توپ در هر دو به چشم مي‌خورد. همان طور که دروازه‌بانان اين دو تيم در اکثر زمان بازي بيکار هستند، مدافعان مي‌توانند با اطمينان به اينکه توپ در اختيار هم‌تيمي‌هايشان است، از ضرورت دفاع غافل شوند.

اسپانيا به حدي از کنترل توپ اطمينان دارد که تمايل دارد مدافعانش را به حمله فرا بخواند. اولين گل اسپانيا مقابل فرانسه با فرار زيباي يوردي آلبا و ضربه سر دقيق ژابي آلونسو به ثمر رسيد.

اگر پيکه و راموس خود را تنها مقابل رونالدو و ناني ببينند، اسپانيا دچار مشکل خواهد شد.

حقيقت اين است که اسپانيا در سه تورنمنت اخير کمي خوش‌شانس بوده است. دفاع آنها با خطرات زيادي مواجه است اما تنها چند بار بهاي آن را پرداخته‌ است. فرانسه شانس‌هايي براي گلزني مقابل اسپانيا داشت اما نتوانست از آنها بهره ببرد. بهترين شانس آنها به دليل پاسکاري فراوان و اشتباهات خودي از دست رفت. اما شايد پس از مسي در ضدحملات هيچ بازيکني ويران کننده‌تر و مؤثرتر از رونالدو نباشد.

بازيکنان کمي در جهان مي‌توانند در اين زمينه به پاي رونالدو برسند. آلبا مي‌تواند کار را براي رونالدو سخت کند اما تنها زماني مي‌تواند اين کار را انجام دهد که در خط حمله نباشد که مسلما هست.

اسپانيا براي تيم‌ها لالايي مي‌خواند تا خوابشان ببرد و سپس با تعداد گل‌هاي کم به پيروزي مي‌رسد. اين هميشه نيازمند اين است که قرمزپوشان گل اول را به ثمر برسانند تا کنترل بازي را در دست بگيرند و احساس فشار براي رساندن توپ به خط حمله نکنند.

اگر پرتغال بتواند روي يک ضدحمله سريع اولين گل را وارد دروازه شاگردان دل بوسکه کند، قرمزپوشان با مشکل مواجه مي‌شوند. پرتغال توانايي و قدرت اين را دارد که اتوبوسي در خط دفاعي پارک کند و رونالدو و ناني را براي گلزني به حمله بگمارد.

اسپانيا طوري ساخته نشده که وقتي عقب افتاده، بتواند بازي را ببرد؛ به خصوص هنگامي که بدون يک مهاجم واقعي وارد زمين مي‌شوند.

اين بازي شايد به شدت شبيه به بازي بارسا مقابل رئال باشد؛ با اين تفاوت که بارسا مسي را در اختيار ندارد تا برايش گلزني کند.

اگر رونالدو بتواند از 3 يا 5 موقعيتي که مطمئنا نصيبش مي‌شود، استفاده کند، شاهد رقابتي تماشايي ميان دو تيم خواهيم بود.

ورزش 3

Pessimist
24-06-2012, 13:06
تو بازی پرتغال و اسپانیا امیدوارم پرتغال برنده بازی باشه تا یه جورایی هم انتقام فرانسه و هم انتقام شکست جام جهانی 2010 رو بگیره!

shahabprince
25-06-2012, 10:33
اسپانیا در بازی مقابل فرانسه زیاد خوب بازی نکرد و اصلا موقعیت آنچنانی نداشت
اگه پرتغال هوشمندانه بازی کنه با کمک ستاره هاش میتونه اسپانیا رو شکست بده
رو در رو بازی کردن رونالدو در مقابل هم تیمی های رئالی و همچنین رقبای بارسایی میتونه خیلی جذاب باشه

clau
25-06-2012, 13:57
مارتينز: بنتو فرمول برد را پيدا کرده است
'روبرتو مارتينز' سرمربي پرتغالي تيم فوتبال ويگان معتقد است، 'پائولو بنتو' سرمربي تيم ملي پرتغال فرمول برد را پيدا کرده است.
به گزارش سايت يوفا، بنتو در ماه سپتامبر 2012 تيم اسپورتينگ ليسبون را به مقصد تيم ملي پرتغال ترک کرد و از آن زمان تاکنون در 20 بازي 60 درصد پيروزي داشته است. اين تيم اکنون نيز در مسابقات يورو 2012 به مرحله نيمه نهايي رسيده است و چهارشنبه شب بايد به مصاف اسپانيا برود.
از اين رو مارتينز در تمجيد از هموطن خود گفت: واقعا تحت تاثير عملکرد پرتغال قرار گرفته ام.

وي افزود: شگفت زده ام که چطور بنتو فرمول برد را يافته است. او شايستگي هاي بسياري دارد. تصميم او براي آزاد کردن ''کريستيانو رونالدو'' بسيار هوشمندانه بود و موجب شد همه خوب بازي کنند.

مارتينز از آرايش هافبک هاي تيم پرتغال نيز تعريف کرد و گفت: خط مياني به خوبي از ناني و رونالدو حمايت مي کند. از نظر من قدرت گروه به خاطر سه بازيکن مياني يعني ميگل ولوسو،خوآئو موتينيو و رائول ميرلس است.

سرمربي ويگان اظهار داشت: واقعا ترکيب بسيار خوبي است ولي هر تيمي نياز به زدن گل دارد که اين کار بر عهده رونالدو خواهد بود. او کاملا آزادانه بازي مي کند. همه بازيکنان خوب هستند اما براي گل زدن بايد به يکي از بهترين ها در ميان خود تکيه کنند که کسي جز رونالدو نيست.
ورزش3

clau
25-06-2012, 21:16
رونالدو: اسپانيايي‌ها بي‌خودي شلوغ مي‌کنند
دو تيم اسپانيا و پرتغال چهارشنبه شب در حالي نخستين ديدار مرحله نيمه نهايي رقابت‌هاي يورو 2012 را برگزار مي‌کنند که اسپانيايي‌ها از سه روز فرصت مرحله نيمه نهايي با يک چهارم نهايي انتقاد دارند،‌ اما کريستيانو رونالدو نظر ديگري دارد و معتقد است که اسپانيايي‌ها "بي‌خودي شلوغ مي‌کنند و سه روز زمان کافي است".

کاپيتان تيم ملي فوتبال پرتغال که تک گل تيمش را در ديدار مقابل چک به ثمر رساند، گفت: اسپانيايي‌ها دليلي براي شکايت ندارند. سه روز استراحت براي برگزاري يک مسابقه کافي است. بعضي از بازيکنان اسپانيا معتقدند که اين زمان کوتاه است و مي‌تواند بر روي آنها تاثير منفي داشته باشد اما من به عنوان يک بازيکن حرفه‌اي اطمينان دارم که سه روز براي ريکاوري فرصت کاملي است. آنها بي‌خودي شلوغ مي‌کنند.

رونالدو در دو بازي اول تيمش نمايش ضعيفي داشت و بسيار مورد انتقاد گرفت، اما در دو بازي اخير نمايش خيره کننده‌اي داشت و هر سه گل تيمش را به ثمر رساند. وي درباره ارزيابي‌اش از اين رقابت‌ها، گفت: اين رقابت‌ها را خوب آغاز نکرديم اما با تلاش و جانفشاني بازيکنان رفته‌رفته بهتر شديم و الان در شرايط خوبي به سر مي‌بريم. درباره خود هم بايد بگويم که اين رقابت‌ها را خوب شروع نکردم، اما خوشبختانه عملکردم بهتر شد. مي‌دانستم که زمان گلزني من هم فرا خواهد رسيد. درخشش من در بازي‌هاي اخير ثمره تلاش و فداکاري بازيکنان تيم بوده است. نزديک 10 سال است که در بازي‌هاي باشگاهي با آنها ارتباط دارم و مقابل هم يا در کنار هم قرار مي‌گيريم.

رونالدو درباره بازي حساس چهارشنبه شب با اسپانيا، گفت: فشاري را براي اين بازي احساس نمي‌کنم. من بازيکن با تجربه‌اي هستم و 10 سال است که در ميادين حرفه‌اي بازي مي‌کنم. با پرتغال و تيم‌هاي باشگاهي‌ام در بازي‌هاي حساس بسيار زيادي به ميدان رفته‌ام. بنابراين دليلي براي احساس فشار ندارم. احساس مسئوليت زيادي مي‌کنم، اما فشاري را تحمل نمي‌کنم. به چنين بازي‌هاي عادت کرده‌ام. ورزش3

joey jordison
26-06-2012, 10:17
این تیم اسپانیا که من دیدم مقابل فرانسه بسیار بسیار زیاد آسیب پذیر نشون داد و این فرانسه بود که با بازی ضعیف نتونست کاری انجام بده با وجود نانی و رونالدو اسپانیا بدجور به مشکل خواهد خورد!

AMIR-AIRGUNNER
27-06-2012, 18:44
خب کمتر از 4 ساعت تا بازی مونده و به علت کنکور نمیتونم بازی رو ببینم :41:
امیدوارم که پرتغال صعود کنه که البته کاری شدنی هست . اگه پرتغال تو دقایق ابتدایی گل اول رو بزنه دیگه اسپانیا مجبوره به جای حفظ توپ و رکورد پاس دادن و ... جلوتر بیاد که خب طبیعتا پرتغال کامل به دفاع میره و فکر کنم با وجود په په و کونترائو که با این جور بازی ها اشنایی کافی دارن بتونن از پسش بر بیان .

Pessimist
27-06-2012, 19:46
به نظر من پرتغال توانایی شکست دادن تیم اسپانیا رو داره فقط تنها چیزی که باید بهش توجه کرد اینه که اگه رونالدو مهار بشه صد در صد کار پرتغال تمومه رونالدو تو این مسابقات خیلی خطرناک ظاهر شده و قطعا دل بوسکه برای مهار کردنش یه فکر هایی کرده اما خب به نظر من تو این وضعیت پرتغالی ها نباید زیاد به رونالدو متکی باشن و به قول خودمون باید تیمی بازی کنن!

فقط دعا کنید پرتغال گل اول بازی رو بزنه...

h-blade
27-06-2012, 20:38
به نظر من پرتغال توانایی شکست دادن تیم اسپانیا رو داره فقط تنها چیزی که باید بهش توجه کرد اینه که اگه رونالدو مهار بشه صد در صد کار پرتغال تمومه رونالدو تو این مسابقات خیلی خطرناک ظاهر شده و قطعا دل بوسکه برای مهار کردنش یه فکر هایی کرده اما خب به نظر من تو این وضعیت پرتغالی ها نباید زیاد به رونالدو متکی باشن و به قول خودمون باید تیمی بازی کنن!

فقط دعا کنید پرتغال گل اول بازی رو بزنه...

رونالدو بازيكني نيست كه بشه مهارش كرد....حتي اگه 4 تا بازيكن هم مامور بشن بازم ميتونه 3 4 تا موقعيت خلق كنه.......

تازه اگه بتونن اونم بگيرن كه محاله يه نفر ديگه هست كه ميتونه به اسپانيا نيش بزنه اونم كسي نيست جز ناني

Alinho
27-06-2012, 21:55
خب نیم ساعت دیگه این بازی حساس شروع میشه
من دیشب فکر میکردم بازی انجام خواهد شد
کلی "تنقلات" گرفته بودم و خودمو آماده کرده بودم ولی،
cr7 تو pm بهم گفت بازی فردائه یعنی امروز! :دي
+
بازی خیلی سختی پیش رو داریم
اگه بتونیم کریس رو صاحب موقعیت "گل" کنیم
و بدشانسی(تیرک) هم پیش نیاد
میتونیم این اسپانیای پرمهره رو شکست بدیم!

JUSTIN11
27-06-2012, 22:09
ترکیب بازی هم اعلام شده.دقیقا همون ترکیب بازیهای قبلیه فقط بجای پوستیگا ، هوگو آلمیدا در ترکیب ثابته.البته پیش بینی هم میشد

به امید پیـــــــــــــــــــــــ ــــروزی :7:

JUSTIN11
27-06-2012, 23:16
نیمه اول پرتغال عالی بود.مخصوصا نانی و کنترائو که فوق العادست.کریس هم یه شوت خوب به سمت دروازه داشت... موتینیو رو که دیگه نگوووو .. فوق العاده دوندست و توپ گیره ... میرلش هم پاسها رو قطع میکرد
با این وضع بازی کردن اسپانیا میشه به نیمه دوم امیدوار بود

........
خب رسيديم به پنالتىىىى
حلقه اتحاد پرتغاليا بهتر بود :D
ببينيم چى ميشه. ...

Alinho
28-06-2012, 01:22
خبری از تیکی-تاکا نبود
هافبکهای اسپانیا کلا از جریان بازی خارج شده بودن
فقط تا میتونستن میکشیدن زیرش

powerslave
28-06-2012, 01:33
حیف شد همین! هافبک ها و مدافعین پرتغال خیلی عالی بودن. حیف نانی همیشه برای خودش و جدا از تیم بازی میکنه. یه جوری هیچوقت با بقیه هماهنگ نیست. فقط حیف!

Majid393
28-06-2012, 06:58
اگه یه خرده شانس تو 90 دقیقه با پرتغال بود حتما" این بازی رو برنده می شد.
یه مهاجم نوک خوب هم اگه بود عالی می شد.
خیلی حیف شد.

hamid_diablo
28-06-2012, 08:31
دمشون گرم

طوری جلویاسپانیا بازی کردن که انگار نه انگار قهرمان جهان شده

بازی اسپانیا رو کاملا به هم ریخته بودم....فکر کنم تنها تیمی که بتونه جلوی اسپانیا اینطور بازی کنه همین پرتغال بود

arash66_2m
28-06-2012, 09:21
واقعا حیف شد حذف شدیم !
خیلی خوب بازی کردیم من که خیلی راضی بودم ولی 2 تا مشکل اساسی داشتیم اونم یکیش کرنر ها بود که راحت میزدیم هوا ! و دیگری ضربات آخر !
نیمه اول خیلی بهتر بودیم نیمه دوم هم تقریبا میشه گفت متعادل !
واقعا حیف شد این اسپانیا چیزی نداشت جز اسم ! ( من اصلا از سبک بازی اسپانیا خوشم نمیاد خیلی ماشینی هستند )
واقعا حیف !!! اون پنالتی هم که دروازه بان اسپانیا گرفت انصافا ضربشو خیلی بد زد بازیکنمون ! الکی همین جوری انداخت تو دستاش !
به امید جام جهانی !
بازی تیم سوم و چهارم انجاممیشه تا ببینیم سوم کدوم میشه یا نه ؟

Saeed System
28-06-2012, 09:32
اون لحظه که نوبت پنالتی اون بازیکن مو بلنده شد ...چرا نانی اومد جاش زد؟ فکر کنم روحیش خراب شد بعد که نوبتش شد نتونست گل کنه..

kases
28-06-2012, 10:45
فقط میتونم بگم اسپانیا له کردن حق پرتغال بود بازی ببره

clau
28-06-2012, 10:46
رونالدو: قرار بود پنالتي پنجم را بزنم
کاپيتان تيم ملي پرتغال از ناکامي تيمش در راهيابي به بازي فينال يورو2012 به شدت نااميد شده بود .
کريستيانو رونالدو، کاپيتان تيم ملي پرتغال در صحبتهايي اعلام کرد که قرار بود تا پنالتي پنجم تيمش را در بازي مرحله نيمه نهايي يورو2012 مقابل اسپانيا بزند.

اين درحالي است که اولين ديدار مرحله نيمه نهايي يورو2012 با تساوي بدون گل دو تيم اسپانيا و پرتغال به اتمام رسيد و درنهايت اسپانيا در ضربات پنالتي موفق به پيروزي شد؛ آن هم بعد از آنکه ژائو موتينيو و برونو آلوس پنالتي هايي را از دست دادند تا اسپانيا با زدن پنجمين ضربه پنالتي قهرماني اش را جشن گرفته و کريس رونالدو که معمولا پنالتي زن تيمش است، شانس آن را نداشته باشد تا ايکر کاسياس را مغلوب کند.

درپايان اين ديدار، رونالدو به خبرنگاران گفت:« من قرار بود پنالتي پنجم را بزنم ولي ما دو پنالتي را از دست داديم. وقتي قبل از آغاز ضربات با مربي صحبت کردم، او به من گفت:" مي خواهي پنالتي پنجم را بزني؟" ومن گفتم بله. معمولا من اولين ، دومين يا سومين پنالتي را مي زنم ولي اين بار موافقت کردم که پنالتي پنجم را بزنم.»

رونالدو ادامه داد:« اميدوارم که اسپانيا قهرمان يورو شود، چون دوستان زيادي در آنجا دارم و در اسپانيا بازي مي کنم. البته قطعا فينال سختي براي آنها خواهد بود.بازي کردن مقابل بازيکنان رئال برايم طبيعي بود. در زمين ما با هم دوست نيستيم و دوستي ما مربوط به خارج از زمين است.»

رونالدو درادامه به اين نکته اشاره کرد که هضم باخت در ضربات پنالتي خيلي سخت است :« خيلي ناراحتم . باخت در مرحله نيمه نهايي و در ضربات پنالتي خيلي دردناک است ولي اين مثل يک قمار است. تيم خوش شانس تر مي برد.»

رونالدو ادامه داد:« ما تورنمنت خوبي را پشت سرگذاشتيم. عملکرد خوبي داشتيم و در جمع 4 تيم برتر اروپا قرار گرفتيم و تنها دليلي که نتوانستيم به فينال برسيم اين بود که خوش شانس نبوديم. ما بايد به خاطر کارهايي که کرديم احساس غرور کنيم. ولي اندکي نااميديم ،چون مي دانستيم که مي توانيم به بازي فينال برسيم. من تمام توانم را به کار گرفتم. پس از خودم راضي و خوشحالم.ما شايستگي حضور درفينال را داشتيم ولي خوش شانسي اش را نه.»
ورزش3

Pessimist
28-06-2012, 11:06
ناراحتم یعنی واقعا ناراحتم پرتغال در حالی حذف شد که به نظر من لیاقت فینالیست شدن رو داشت اما اسپانیا نه...
واقعا پرتغال دیشب خوب بازی کرد و خیلی بد شانس بود که حذف شد به نظر من اشتباه بنتو تو انتخاب بازیکن ها برای پنالتی زدن یکی از دلایل حذف پرتغال بود به جای برونو آلوس باید میدادن یه هافبک پنالتی رو میزد خیلی ناراحت کننده بود !

به هر حال تیم پرتغال تیمی بود که درست مثل دوره قبل با شایستگی از گردونه رقابت ها حذف شد و به نظر بازیکنان این تیم باید سرشون رو بالا بگیرن!

Ezel
28-06-2012, 11:21
...
بازی تیم سوم و چهارم انجاممیشه تا ببینیم سوم کدوم میشه یا نه ؟

سلام

بازی رده بندی برای تعیین تیم سوم و چهارم تورنمنت انجام نخواهد شد .

AMIR-AIRGUNNER
28-06-2012, 12:09
خب من از کنکور برگشتم و اونجوری تو هایلایت بازی دیدم کاملا شایسته برد بودیم .
به غیر از وقت های اضافی تیم اسپانیا کاملا در برابر تاکتیک پرتغال شکست خورده بود و بیشتر پاس هایی رد و بدل میکرد به جای اینکه پشت محوطه جریمه پرتغال باشه در وسط زمین و نیمه خودی بود .
فکر کنم الوس تمرکز کافی نداشت که نانی اومد به جاش بزنه و باید پنالتی بعدی رو هم استراحت میکرد

متاسفانه رونالدو نمیدونم چرا برای اخری مونده بود . اینجور بازیکنها باید پنالتی 3 -4 رو بزنن تا روحیه بخش تیم باشه . در رئال اول میزنه در اینجا اخر :19:
در کل "تیمی که تو پلی اف به این مسابقات رسیده و جزو 4 تیم برتر شده و مقابل اسپانیا هم اینجوری بازی کرده " به این معنی هست که کارشو خوب انجام داده و با شایستگی حذف شده.

h-blade
28-06-2012, 12:36
فقط ميتونم بگم تبريك ميگم به تيم پرتغال فيناليست بالقوه جام.......

و بازي ديشب نشون داد كه اسپانيا هرگز بازي زيبايي نداشته و نخواهد داشت....

joey jordison
29-06-2012, 11:08
خوب باختیم و حذف شدیم ولی چیزی که مشخصه پرتغال نشان داد که چقدر تیم بزرگیه خبری از تیکی تاکای اسپانیا نبود توی جام جهانی 2010 هم پرتغال و هلند مقابل اسپانیا بهتر از اون یکی تیما کار کردن و پرتغال امسال هم مقابل اسپانیا عالی بود ولی شانس داشت میتوانست فینالیست بشه در کل عشق است پرتغال

نادر1368
30-06-2012, 00:44
واقعيتش رو بخواين از دفاع تا هافبك پرتغال معقول بود ولي به نظرتون رونالدو بيش از اندازه خودكامه نيست!كاملا ازاد و هركاري دلش ميخواد انجام مي ده!يقينا هيچ بازيكني كامل نيست و بدون تعامل هم پيشرفت ترقي حداقل براي تيم حاصل نميشه من نديدم رونالدو پاس طلايي بده!يا حتي با الميدا پاسكاري كنه!سخت بينشون توپ رد و بدل ميشد به هر حال هيچ قرار دادي نيست و هيچ كس هم نمي تونه منكر بازي خوب پرتغال مقابل اسپانيا بشه.

Layken
30-06-2012, 20:18
کاش میبودیم و با ایتالیا بازی میکردیم....حیف واقعا حیف...ویوا پرتغال...

ninabina
30-06-2012, 20:38
واقعيتش رو بخواين از دفاع تا هافبك پرتغال معقول بود ولي به نظرتون رونالدو بيش از اندازه خودكامه نيست!كاملا ازاد و هركاري دلش ميخواد انجام مي ده!يقينا هيچ بازيكني كامل نيست و بدون تعامل هم پيشرفت ترقي حداقل براي تيم حاصل نميشه من نديدم رونالدو پاس طلايي بده!يا حتي با الميدا پاسكاري كنه!سخت بينشون توپ رد و بدل ميشد به هر حال هيچ قرار دادي نيست و هيچ كس هم نمي تونه منكر بازي خوب پرتغال مقابل اسپانيا بشه.
فقط 3 بار توپ بهش رسید که دوبارش رو به آلمیدا داد و ایشون هم شوت زد. بهترین فرصت دقیقه ی 90 نصیبش شد که میرالس و رونالدو و اولیرا در ضد حمله بودند و متاسفانه میرالس توپ رو کمی عقبتر از رونالدو پاس داد و به خاطر همین چند ثانیه نتونست شوت بهتری بزنه!
ضعف آلمیدا و عدم آمادگیش باعث شد که بنتو او رو به جناح چپ ببره تا با فابیو درکارهای دفاعی کمک کنه و رونالدو رو به عنوان مهاجم گذاشت. همین باعث شد که رونالدو اصلا توپی بهش نرسه! رونالدو اصلا نمیتونه در بازی های بزرگ مهاجم باشه. او بارها اینحرف رو زده!
کی روش 2 سال مربی پرتغال بود و دائم او رو مهاجم گذاشت. نتیجه اش تنها 2 گل زده بود.
بنتو که آمد دیگه اینکار رو نکرد و کریس هم مثل گذشته گلزن شد! تا اینکه مقابل اسپانیا دوباره بنتو به این تاکتیک شکست خورده برگشت! درسته کریس گلزنه اما در اصل نوعی وینگره و اما اگر بازیکن آزاد باشه بهتر کار میکنه!(مثل زمان لوییز فیلیپه)
هر وقت هم صاحب توپ شد با تلاش خودش بود که کورس های صدمتری با دفاع اسپانیا داشت و دو نفره او رو مهار کرده بودند.
پرتغال بازیساز خوبی نداره. از وقتی روی کاستا و دکو بازنشسته شدند دیگه کسی جاشون رو نگرفته. حتی مانیش هم خیلی از میرالس بهتر بود.
دکو بدون اینکه کلی جون بکنه و مثل مرغ سرکنده هی توپ بگیره لو بده با یک پاس طلایی کار رو تمام میکرد!

هافبکهای پرتغال همه تخریبی هستند و کار بازیسازی شون خیلی ضعیفه!شاید درمقابل تیمهای درجه دو زیاد به چشم نیاد اما درمقابل آلمان اسپانیا و ایتالیا هیچکاری از دست رونالدو برنمیاد.گلزن هم که چه عرض کنم! همین رونالدو اگر نبود پرتغال اصلا به پورو هم نمیرسید. نروژ در پلی آف به مصاف بوسنی میرفت!
در بازی با اسپانیا حداق 10 بازیکن باید عالی باشند تا تیم نتیجه بگیره اما آلمیدا که کلا چاق و نا آماده بود. نانی هم فقط مقابل دانمارک و آلمان خوب بود و طبق معمول باز هم افت کرد. بازیساز هم که هیچ! پرتغال اگر بازیکنان روی نیمکت اسپانیا رو داشت قهرمان میشد!
یورنته و ماتا و تورس ... بدون استفاده باشند و پرتغال درحسرت یکیشون!

Alinho
01-07-2012, 20:05
سلام بر یاران بی‌ادعا :دي
برزیل اروپا متاسفانه با بدشانسی حذف شد
امیدوارم برزیل اصلی تو "ماراکانا" قهرمان جام‌جهانی2014 بشه!