PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی تیم ملی ایتالیا | لاجوردی ها

Ice Pain
06-06-2012, 13:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تیم ملی فوتبال ایتالیا از موفق‌ترین تیم‌های ملی فوتبال جهان است . ایتالیا چهار بار و به سالهای ۱۹۳۴ (میلادی)، ۱۹۳۸، ۱۹۸۲ و ۲۰۰۶ قهرمان جام جهانی فوتبال شده‌است.
تیم ایتالیا با ۴ مقام قهرمانی و ۲ مقام نایب قهرمانی جام جهانی فوتبال، دومین تیم پرافتخار جهان و پرافتخارترین تیم قاره اروپا در این رقابت هاست.

افتخارات:

جام جهانی

قهرمان (۴بار): ۱۹۳۴؛ ۱۹۳۸؛ ۱۹۸۲؛ ۲۰۰۶
نایب قهرمان (۲بار): ۱۹۷۰؛ ۱۹۹۴
سومی (۱بار): ۱۹۹۰
چهارمی (۱بار): ۱۹۷۸

جام ملت‌های اروپا

قهرمان (۱بار): ۱۹۶۸
نایب قهرمان (۱بار): ۲۰۰۰
چهارمی (۱بار): ۱۹۸۰
نیمه نهایی (۱بار): ۱۹۸۸
 المپیک 
طلا (۱بار): ۱۹۳۶
برنز (۲بار): ۱۹۲۸؛ ۲۰۰۴

جایزه بهترین تیم ورزشی سال
۲۰۰۷

سرمربی کنونی : چزاره پراندلی

کاپیتان: بوفون 

فهرست بازیکنان تیم ملی ایتالیا:

دروازه‌بان‌ها: جان لوئیجی بوفون، مورگان دی سانکتیس، سالواتوره سیریگو
مدافعان: ایگناسیو آباته، فدریکو بالزارتی، آندره آ بارزالی، لئوناردو بونوچی، جورجو کیه لینی، کریستین ماجو، آنجلو اوگبونا، آندره آ رانوچیا
هافبک‌ها: دانیلیه ده روسی، الساندرو دیامانتی، امانوئله جاچرینی، کلودیو مارکیسیو، ریکاردو مونتولیوو، تیاگو موتا، آنتونیو نوچرینو، آندره آ پیرلو
مهاجمان: ماریو بالوتلی، فابیو بورینی، آنتونیو کاسانو، ماتیا دسترو، آنتونیو دی ناتاله، سباستین جووینکو

صفحه ویکیپدیا :
Italy national football team ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smohsen
07-06-2012, 22:48
آخه چرا ایتالیای خاک بر سر باید همیشه نزدیک مسابقات درگیر تبانی ها بشه:41:

Hamid Hamid
07-06-2012, 23:09
سلام ...

تو تاپيك انگليس خوندم و همينطور پست بالايي كه دوستمون اشاره كردن.

دقيقا ماجراي اين همه حاشيه هايي كه ميگن ايتاليا الان داره چي هست دوستان؟ :20:

MCSE MAN
08-06-2012, 11:07
سلام ...

تو تاپيك انگليس خوندم و همينطور پست بالايي كه دوستمون اشاره كردن.

دقيقا ماجراي اين همه حاشيه هايي كه ميگن ايتاليا الان داره چي هست دوستان؟ :20:

خلاصش اينه كه يه چيزي مشابه كالچو پولي باز اتفاق افتاده
البته به قول مسئولين فوتبال ايتاليا و دروسي و ... خيلي فراتر از كالچوپوليه

تباني براي برد و باخت تيم ها و شرطبندي و اينجور مسائل

نخست وزير ايتاليا كه پيشنهاد داد 2-3 سال ليگ تعطيل بشه ولي خوب همه ريختن سرش كه اين راهش نيست:31:

آرش-19
08-06-2012, 11:28
من که خیلی کم وقت میکنم بیام انجمن, در حدی که فقط بیام اخبار رو بخونم و برم.
ولی گویا قراره دوباره قهرمان بشیم!! سری قبل که گند تبانی درومد قهرمان جهان شدیم
این بار قراره دوباره پالتیک بزنیم قهرمان اروپا بشیم.
ولی از شوخی گذشته مسئله واقعا خطرناکه, تازه داشتیم از زیر فشار کالچو پولی کمر راست میکردیم
که دوباره داره بک سری اتفاقات بد میوفته, باید صبر کرد ببینیم چی میشه!

atlas-m
08-06-2012, 20:24
تیم مــــــــــــــــــــــلی ایتالیا

eblisandenzo
09-06-2012, 00:29
سلام دوستان! این یاداشت رو یکی از دوستای فیس بوکی نوشته بود ! چون خیلی زیبا بود گفتم اینجا هم بزارم

کمتر از 3 ساعت مونده تا یورو 2012 ! این یاداشت رو نوشتم برای تیم محبوبم ایتالیا !

تمام شد ! ایتالیای 2010 یکی از بدترین ایتایل های تاریخ بود ! آن ستاره های به پایان رسیده الان دیگه راهی هارد دیسک تاریخ شدن ! ایتالیای امروز ایتالیای پراندلی است , تیمی جوان و درنده !
به گذشته نگاه کنید ! لاجوردی ها را هیچ وقت زانو زده به خاطر نخواهید آورد !
ایتالیای من اگه پائولو روسی و مشتهای گره کرده از شادی نباشه , نگاه غم زده روبرتو دوست داشتنی است وقتی پنالتی را برابر برزیل کوبید به آسمون !
دم اسبی آسمانی که اول به آسمان بعد به کفش هایش نگاه کرد !
ایتالیای من قهرمانی جهان را از دست داد فقط تو ضیافت پنالتی ها !
اتفاقی که بارها برای آتزوری تکرار شده !
شکست در برابر کره جنوبی و داور نامرد اکوادوری در سال 2002 ! داوری که چند سال بعد تو فرودگاه با چند کیلو هرویین دستگیر شد !
جام بالا رفته در دستهای کاپیتان کاناوارو تو 2006 ! چه باشکوه بود فریاد آتزوری ها در برلین !
اولین خودنمایی ایتالیای من هم یکشنبه در مقابل اسپانیاست ! اتحاد افعی ها و عقاب ها و شیاطین سرخ و مشکی و گاوهای نر و گرگها به دیدار آشوبگران میروند تا نشان دهند که چه هستند ! تا به گاوها نشان دهند که دبل شان در جهان فقط به درد خاطه بازی میخوره !
خیابان های رم و میلان و تورین برای پایکوبی تا صبح لحظه شماری میکند !

به پیش سرداران رمی !
(( به یاد بازی 1928 گاوها را به خاک و خون بکشید ))

Stream
09-06-2012, 16:01
این گیاچرینی در ایتالیا تنها بازیکن (غیر دروازبان) در یورو است که هیچ بازی ملی ای رو قبلا نداشته و به یورو اومده!

ایتالیا فکر کنم 2-5-3 رو قشنگ دوباره بیاره رو زبون ها و همه فکر و خیال ها درباره "فوتبال مدرن" رو بریزه به زباله دانی :دی

vahidgame
09-06-2012, 16:43
به عنوان یه طرفدار میلان همیشه ایتالیا جزو تیم های مورد علاقم بوده و امیدوارم توی این جام موفق باشه
هر چند که توی گروه آسونی نیافته و احتمال دوم شدنش کم نیست

ایتالیا فکر کنم 2-5-3 رو قشنگ دوباره بیاره رو زبون ها و همه فکر و خیال ها درباره "فوتبال مدرن" رو بریزه به زباله دانی

آره با توجه به این همه دفاع وسط خوب احتمالش هست با این سیستم بازی کنه و توی بازی های اخیرش بیشتر از این سیستم استفاده کرده
ولی به نظرم سیستم 2-4-4 لوزی سیستم مناسبی برای اونه که یه زمانی میلان این سیستم رو استفاده می کرد. توی این سیستم جالبه هر 4 تا هافبک یه جورایی هافبک وسط هستن!
یعنی مثلا یه ترکیبی مثل این:

بوفون

بالزارتی - کیه لینی - بارزاگلی - آباته

پیرلو

ده روسی -- مارکیسیو

مونتولیوو

کاسانو -- بالوتلی

Stream
09-06-2012, 17:16
آره با توجه به این همه دفاع وسط خوب احتمالش هست با این سیستم بازی کنه و توی بازی های اخیرش بیشتر از این سیستم استفاده کرده
ولی به نظرم سیستم 2-4-4 لوزی سیستم مناسبی برای اونه که یه زمانی میلان این سیستم رو استفاده می کرد. توی این سیستم جالبه هر 4 تا هافبک یه جورایی هافبک وسط هستن!

بوفون

پیرلو

ده روسی -- مارکیسیو

مونتولیوو

کاسانو -- بالوتلی

بارزالی که مصدومه و حداقل به دو بازی اول نمی رسه.

احتمالش زیاده ده روسی در خط دفاعی بازی کنه و سه نفر خط میانی پیرلو/مارکیزیو/مونتولیوو بودن که البته یکم شاید بعید باشه پیرلو و مونتولیوو با همدیگه نمی تونن بازی کنن.

حدس من اینه که آباته/ده روسی/کیلینی در خط دفاع بازی کنن (شاید یک مدافع وسط به جای آباته) و پیرلو و مارکیزیو هم که جاشون محکمه و نفر سوم خط میانی هم یا مونتولیوو یا تیاگو موتا یا حتی نوچرینو.

در خط حمله هم احتمالا همون کاسانو و بالوتلی هستن.. در وینگ ها جووینکو و دی ناتاله ؟ ایتالیا وینگرهای زیادی نیاورده.. البته آباته رو هم میشه در وینگ راست بازی داد تا در صورت نیاز برگردن به دفاع 4 نفره.

باید ببینیم.. ولی من فکر می کنم همین 2-5-3 رو بازی می کنن، کاری که یووه هم می کرد و الان هم شیرازه تیم بر همون اساسه.

H A M A S
10-06-2012, 06:00
به عنوان یه طرفدار میلان همیشه ایتالیا جزو تیم های مورد علاقم بوده و امیدوارم توی این جام موفق باشه
هر چند که توی گروه آسونی نیافته و احتمال دوم شدنش کم نیست

بوفون

پیرلو

ده روسی -- مارکیسیو

مونتولیوو

کاسانو -- بالوتلی

استفاده از مونتولیوو پشت سر مهاجمین توی بازی با روسیه فاجعه بار بود
حدس من استفاده پراندلی از جووینکو یا کاسانو هست
اولی پرسرعت و شاداب
دومی باهوش و گلزن -باید دید پراندلی چیکار میکنه..

احتمالا امروز شاهد این ترکیب باشیم!

بوفون

بالزارتی - کیه لینی - ده روسی - آباته

پیرلو

تیاگو موتا -- مارکیسیو

کاسانو

بورینی(جووینکو-دی ناتاله) -- بالوتلی

nw_nk
10-06-2012, 15:50
پراندلی: اسپانیا خیلی قوی است ولی هیچ تیمی شکست ناپذیر نیست

مربی آتزوری در صحبتهایی به تمجید از تیم ملی اسپانیا، اولین حریف شاگردانش درمرحله گروهی یورو2012 پرداخته

سایت گل- چزاره پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا در آستانه اولین دیدار تیمش درمرحله گروهی رقابتهای یورو2012 مقابل اسپانیا اعلام کرده که هیچ تیمی دردنیا شکست ناپذیر نیست

این مربی 54 ساله در ادامه صحبتهایش به تمجید از شخصیت و کیفیت بازیکنانش پرداخته.

پراندلی درکنفرانس خبری اش قبل از مصاف امروز اسپانیا و ایتالیا گفت:« اسپانیا واقعا قدرتمند است ولی ما آنها را شکست داده ایم و هیچ تیمی هم شکست ناپذیر نیست.من تیمی باشخصیت و باکیفیت دارم که با انگیزه های زیادی به مصاف اسپانیا می رود.»

او درمورد تصمیمش برای قراردادن دانیله ده روسی در خط دفاعی تیمش در بازی با اسپانیا گفت:«ما گزینه های مختلفی را که ممکن است برای شما جدید باشد و نه برای ما، تست کردیم. ما برای چندین روزدر مورد ترکیب تیم صحبت کردیم ولی هنوز تک تک بازیکنان شانس حضور درترکیب اصلی تیم را دارند.ده روسی کاملا متقاعد شده که توان بازی به عنوان مدافع میانی تیم را دارد. او در رم دراین پست بازی کرده و اگر مجبور شود در جایگاه اصلی اش بازی کند، قطعا مدافع نخواهد بود و یک بازیکن میانی با قابلیتهای تدافعی است. ما می خواهیم او را در پست دفاع به کار بگیریم ؛هرچند که در طول بازی ممکن است تغییرات تاکتیکی مختلفی داشته باشیم.»

سرمربی آتزوری ادامه داد:« باید با توجه به ویژگیهایمان خودمان را برای این بازی آماده کنیم. ما دقیقا می دانیم که تیم خوبی داریم و اگر با هم متحد باشیم، می توانیم واقعا رقابتی حاضر شویم. می خواهیم اسپانیا را دوراز محوطه جریمه مان نگاه داریم ؛ چرا که اگر آنها به این منطقه برسند واقعا خطرساز خواهند بود.»

پراندلی ادامه داد:« اگر اسپانیایی ها پیرلو را مهار کنند، این بدان معناست که ما واقعا خوب بازی می کنیم. اگر با چنین مشکلاتی برخورد کنید، باید بگویم که ازقبل، تاکتیک های مختلفی را برای رهایی از این مشکلات تست کرده ایم.»

پراندلی درمورد بالوتلی هم گفت:« من از بالوتلی خواسته ام که صحبتهایش را در داخل زمین و بافوتبالش مطرح کند.او فرصتی استثنایی دارد و نمی تواند این فرصت را به سادگی از دست بدهد.»

By Ghazal Ziari

2012/6/10

Ahmad
10-06-2012, 16:41
PROBABLE LINEUPS

ITALY
Buffon
Bonucci, De Rossi, Chiellini
Maggio, T. Motta, Pirlo, Marchisio, B'retti
Balotelli, Cassano

51473

خب این بازی به نوعی فینالی است که با اولین بازی هر کدوم از این دو انجام میشه

به نظرم برنده این بازی رو میشه قهرمان امسال دونست

البته اگه هلند تو فینال بذاره :27:

riverman
10-06-2012, 17:30
خدا کنه 3-5-2 یازی نکنن.
خیلی از این سیستم خیری ندیدیم

MCSE MAN
10-06-2012, 18:39
اين بازي رو به خوبي بتونيم پشت سر بذاريم خيلي عالي ميشه

كلا اگه ايتاليا از گروه بياد بالا حتي ميتونه مدعي باشه. چون وقتي ايتاليايي ها روحيه ميگيرن ديگه به اين راحتي ها به تيمي نميبازن
نباختن تو اين بازي هم خيلي ميتونه روحيه ساز باشه

خيلي بازي سختيه،اميدوارم تيم خوب بازي كنه

Stream
10-06-2012, 18:45
ایتالیا فکر کنم 2-5-3 رو قشنگ دوباره بیاره رو زبون ها و همه فکر و خیال ها درباره "فوتبال مدرن" رو بریزه به زباله دانی :دی

خب همین اتفاق افتاد :دی

بوفون
بانوچی - ده روسی - کیلینی
ماجیو - پیرلو - موتا - گیاچرینی
مارکیزیو
کاسانو - بالوتلی

3-5-2

Ice Pain
10-06-2012, 20:21
خیلی از اسپانیا بهتر بودیم امیدوارم نیمه دوم ببریم، هر چند کاسیاس سخت گل میخوره !

MCSE MAN
10-06-2012, 20:28
نيمه اول كه خوب بوديم. ببينيم نيمه دوم چه ميكنيم

فقط اميدوارم بالوتلي رو بكشه بيرون چون هم خوب بازي نكرده و هم اخطار گرفته خيلي امكان داره اخراج شه

MCSE MAN
10-06-2012, 21:28
در كل نتيجه خوب بود و ميشه به بازي هاي بعد اميدوار بود

فقط پراندلي بايد خيلي زودتر تو هافبك تعويض انجام ميداد چون از اواسط نيمه دوم هافبك وسط ها به زور ميدويدن. نه دقيقه 88 - 89 !!
ولي خوب به موقع بالوتلي و رو بيرون كشيد و دي ناتاله رو آورد

Ice Pain
10-06-2012, 21:32
بازیکن قحطی بوده این بالوتلی رو آوردند ؟! 
 من اگه به جای اون صحنه بودم گل میشد :cool:

(البته توپ گیری ش خوب بود ! )

MORINIO
10-06-2012, 21:45
خب واسه شروع نتیجه بدی نبود ... میشه به بازیهای بعدی امیدوارتر بود

این بالوتلی موقع تک به تک نمیدونم فکر کرد داره تو پارک قدم میزنه !؟!!!!!!!!

B3HZ@D
10-06-2012, 21:47
نتیجه بدی نبود ولی ایتالیا میتونست بهتر کار کنه.
ایتالیا بعد این که یک بر صفر جلو افتاد هجومی تر شد !!! اگه یک کم صبر میکردن و تحمل داشتن ایتالیا میتونست برنده بازی باشه.
ماجیو هم خیلی بد بود و وقتی به کنار محوطه حریف میرسید نمیدونست میخواد چکار کنه و به نظرم آباته میتونست کمک بیشتری به ایتالیا بکنه.

جووینکو هم که هیچی نشون نداد...بعد خروج کاسانو تاثیر ایتالیا در خط حمله خیلی کم شد.
به هر حال بد نبود ولی میتونستیم برنده باشیم . پراندلی هم باید یاد بگیره که زودتر تعویض کنه نه موقعی که دیگه هیچ تاثیری نداره

H A M A S
10-06-2012, 22:11
یه نکته ای!

برید بهترین دروازه بان های جهان رو جمع کنید بهشون بگید اون توپ تک به تک تورس رو بگیر!
از 10 نفر -11 نفر و نصفیشون با تمام هیکلشون میرن توی دست و پای تورس
ولی این بوفون تورس رو دریبل داد توی اون صحنه!
اینکارا فقط از ایتالیایی ها بر میاد...مثل اون صحنه ای که بالو با پشت پا توپ رو از اوت کشید بیرون! :31:
بعضی وقت ها بعضی افراد اسمهایی مثل نویر یا کاسیاس رو میارن کنار بوفون....حس میکنم داره به جی جی ظلم میشه!
حالا باز خوبه بعضی والدز رو هم میارن توی لیست!!
با تمام این تفاصیل خوب بودیم!

h-blade
10-06-2012, 22:53
من موندم اين تيم با اين تجربه چرا يه ذره بعد از گلي كه زد خودشو جمع نكرد كه كه گل نخوره!!!!!!!:19:

به راحتي ميتونست برنده بازي باشه ولي 2 امتياز رو راحت از دست داد.

و ضمنا دمشون گرم قشنگ اسپانيا رو داغون كرده بودن...:27:

hamid_diablo
10-06-2012, 22:54
سلام دوستان

ایتالیا امشب معرکه بود.من پیش بینی میکردم که مثل جام جهانی بازی کنه اما امشب عالی بود

پا به پای اسپانیا بازی کرد.پیرلو که محشر بود.واقعا مزدک راست گفت که اگه چیزی به پیرلو بشه ایتالیا فلج میشه.گلشم زیبا بود

Ice Pain
10-06-2012, 23:21
یه نکته ای!

برید بهترین دروازه بان های جهان رو جمع کنید بهشون بگید اون توپ تک به تک تورس رو بگیر!
اینکارا فقط از ایتالیایی ها بر میاد...مثل اون صحنه ای که بالو با پشت پا توپ رو از اوت کشید بیرون! :31:
بعضی وقت ها بعضی افراد اسمهایی مثل نویر یا کاسیاس رو میارن کنار بوفون....حس میکنم داره به جی جی ظلم میشه!
البته فکر کنم تورس نبودا ، مگه نیمه ی اول نبود اون ؟ :blink:

Stream
11-06-2012, 02:22
ایتالیا خوب بازی کرد. آرایش یوونتوسی ایتالیا با 6 بازیکن یوونتوسی از 11 نفر، تیم هماهنگی خوبی داشت و خط هافبک هم با کلاس بازی کرد. دست اسپانیا رو خوب خونده بودن و قطعا بیشتر از اسپانیا موقعیت خلق کردن.

این بازی به همه فهموند ایتالیا اون تیم دست و پا بسته جام جهانی نیست. این تیم حرف های زیادی برای گفتن داره + گروه D حسابی ناامید شدن چون یک چهارم بازی با این ایتالیا کار ساده ای نخواهد بود :31:

یه نکته ای!

این بوفون نابغه است.. حتی لحظه ای که تورس می خواست چیپ بزنه، بوفون دقیقا اومد بیرون که تورس چیپ بزنه. با هیچکدوم از دروازبان های نسل فعلی نمیشه مقایسه اش کرد حتی اگه اونها آماده تر باشن.

sAeEd_kHaAn
11-06-2012, 09:07
ایتالیا فراتر از انتظار همه بازی کرد با این بضاعت واقعا تلاش بچه ها قابل تحسینه
وقتی فهمیدم مزدک گزارش میکنه حالم بد شد کلا چرا این مزدکو همیشه واسه بازی های ایتالیا میزارن قشنگ با امار و ارقام و هر حرفی که میزد ایتالیارو میکوبید و از اسپانیا تعریف و تمجید میکرد این نکته برام ثابت شده
بوفون فوق العاده بود و همینطور حط دفاعی ، موقعیت های ما خیلی بیشتر بود تک به تک ماریو اون ضربه اخر دی ناتاله ضربه سر نیمه اول موتا و همچنین حرکت عالی و ضربه ماکیزیو هرکدومش میتونست گل بشه اگه اسپانیا رو برده بودیم تقریبا صعودمون قطعی میشد ولی با برد سنگین کرواسی این گروه یکیم پیچیده شد

riverman
11-06-2012, 09:39
بازی خوب بود و بهتر میشد اگه میبردیم.در کل میشه امیدوار بود اگه فکری به حال ترکیب خط حمله بشه،نتیجه هم که من پیش بینی کردم 2-1 بود که خدا به بالو رو خیر بده اگه گلش کرده بود الان کلی امتیاز داشتم.
خط دفاعم به نظر من 3 دفاعه 1خورده مشکل داشت و چند بار راحت جا موندن.
به امید قهرمانی

H A M A S
11-06-2012, 10:11
البته فکر کنم تورس نبودا ، مگه نیمه ی اول نبود اون ؟ :blink:

اون صحنه توی نیمه دوم اتفاق افتاد و تورس بود

اگه اسپانیا رو برده بودیم تقریبا صعودمون قطعی میشد ولی با برد سنگین کرواسی این گروه یکیم پیچیده شد
کرواسی و اسپانیا به کنار!
با عمو تراپ چیکار کنیم؟؟:31:
خیلی مرموزه این بشر...تمام زیر و بالای ایتالیا رو میدونه چیه....توی بازی دوستانه قبل یورو هم ایتالیا رو شکست داد

MCSE MAN
11-06-2012, 11:15
ديشب بدترين بازيكن ايتاليا بالوتلي بود. اين بشر يه ذره تعصب و غيرت نداره !!
فقط خطا ميكرد! يه بار هم كه يه كار مثبت كرد و توپ گيري كرد، تك به تك رو به گند كشيد. موقع تك به تك انگار اومده بود 13 به در داشت قدم ميزد :31:

كاش يه مهاجم هدف ديگه مثل ماتري رو دعوت كرده بود

بقيه بازيكن ها عالي بودن

دروسي هم با اينكه تو پست غيرتخصيصش بازي ميكرد ولي فوق العاده بود.فقط يه جا اشتباه بدي كرد اونم اونجا كه يهو كشيد جلو و پشتش خالي شد و تورس تكت به تك و چيپ زد تو اوت
هرچند تقصير هافبك وسط ها هم بود كه ديگه ناي دويدن نداشتن و مدافعين مجبور بودن يهو پرس كنن

واي دم بوفون گرم، واقعا 1 دونس
خيلي از مدافعين خوب جهان هم نميتونستن اون توپ رو به اون زيبايي از تورس بگيرن :27:

ولي همچنان كمبود خلاقيت تو فاز هجوبي در نبود توتي و دلپيرو حس ميشه. اميد همه فقط به پيرلوست و خدا رو شكر ديشب كارش رو كرد و پاس گلش رو داد

آرش-19
11-06-2012, 11:15
بازی خیلی قشنگی بود, اسپانیا که به نظرم از نبود یک مهاجم کلاسیک و هدف به صورت عجیبی رنج می برد.
زمان حمله سردرگم به نظر میرسیدن و البته این به نفع ما بود.
از طرفی دو نکته هست که دوست دارم در مورد ایتالیا دیشب بگم.
اولیش اینکه چقدر جای نستا تو قلب خط دفاعی سه نفره دیشب خالی بود. کاش نستا با همین مسابقات یورو 2012
کفشاشو آویزان میکرد. دروسی خیلی خوب بود اما چند صحنه مثل گل و تک به تک های تورس که یکی رو بوفون گرفت و اون یکی
هم چیپ زد نشون داد که چقدر جای نستا خالیه.
اون یکی هم که بچه ها قبلا گفتا, بوفون دروازبان تمام نشدنیمونه!
واقعا عنوان بهترین دروازبان قرن 21 و 25 سال اخیر شایسته این دروازه بانه. چقدر با هوش عمل کرد وقتی با تورس تک به تک شد.
درست یک لحظه وانمود کرد که میخواد شیرجه بره زیر پا تا تورس اقدام به دریبل کنه و بعد مثل یک مدافع خودشو بین تورس و نوپ
قرار داد. صحنه چیپ هم به همین صورت, تورس کاری که بوفون میخواست رو انجام داد. دقیقا بوفون در آخرین جایی که میتونه توپ
رو با دست بگیره وایساد و با یک دست بلندترین پرشش رو انجام داد و به احتمال قوی اگر تورس توپ رو هم خوب چیپ میزد به دست بوفون
میخورد. حتی اون صحنه ای که پاس بازیکنان اسپانیا رو میلیمتری قبل از خط 18 قدم قطع کرد و توپو با دست گرفت. واقعا میشه خیلی
حرفا در مورد هنر بوفون و حتی کاسیاس زد, ولی دیگه بسه :31:
دق بالوتلی هم آخرش منو میکشه, غرور بی موردش حتی تو نحوه بازی کردنش مشخصه, انگار زورش میاد تمام انرزیشو برای بازی بزاره!
تو تمام حرکتهاش میشه دید که دوست داره برتری فردیشو نسبت به بقیه نشون بده و آخرشم اینطوری اون موقعیت رو مثل گلابی از دست داد!
بازی ندادن به آباته هم برام خیلی عجیب بود, تو این سیستم فکر کنم بهتر از ماجیو عمل کنه.

Ice Pain
11-06-2012, 11:16
اون صحنه توی نیمه دوم اتفاق افتاد و تورس بود

همون صحنه ای که تورس چیپ زد رو میگی شما ؟

آخه نیمه ی اول هم بوفون یکبار یک حرکت عجیب انجام داد و اومد توپ رو با پا گرفت .... من هر چی فکر میکنم این یکی تو نیمه ی اول بود که !!!

H A M A S
11-06-2012, 11:20
همون صحنه ای که تورس چیپ زد رو میگی شما ؟

آخه نیمه ی اول هم بوفون یکبار یک حرکت عجیب انجام داد و اومد توپ رو با پا گرفت .... من هر چی فکر میکنم این یکی تو نیمه ی اول بود که !!!

بابا منظورم تک به تک اولی بود که تورس توی نیمه دوم گیرش اومد و بوفون با پا توپ رو از چنگش درآورد!
اون ضربه چیپ مال تک به تک دوم بود!

Ice Pain
11-06-2012, 11:24
بابا منظورم تک به تک اولی بود که تورس توی نیمه دوم گیرش اومد و بوفون با پا توپ رو از چنگش درآورد!
اون ضربه چیپ مال تک به تک دوم بود!
کلیپ این صحنه تو اینترنت نیست دانلود کنم ؟! :20:

Ice Pain
11-06-2012, 11:30
 هووم .... اوهووووم .....

پیداش کردم !

آره این تو نیمه  دوم بوده .... نمیدونم چرا من فکر میکردم این تو نیمه ی اول بوده :دی

sAeEd_kHaAn
11-06-2012, 11:37
بازی بعدمون با کرواسی فوق العاده حساسه اگه کرواسی رو ببریم تقریبا صعودمون به عنوان تیم دوم حتمی میشه چون بازی اخر کرواسی با اسپانیاست و احتمال باختش به اسپانیا خیلی زیاده و ما با همون 4 امتیاز دوم میشیم و بازی اخرمون با عمو تراپ برای اول شدنه :دی

B3HZ@D
11-06-2012, 11:59
به نظرم اگه جای ماجیو , از آباته استفاده کرده بود نتیجه خیلی بهتری میداد.
آباته از نظر تنفسی و استقامتی خیلی خیلی بهتر از ماجیو است و مهمتر این که سرعت بسیار زیادی داره که میتونست توی ضد حملات حسابی به کار ایتالیا بیاد.
در تیم ملی زیر 21 سال و همچنین تورینو در پست وینگر و هافبک کناره بازی میکرد و با این پست ها آشنایی خیلی خوبی داره.
ماجیو که زیاد در جریان بازی نبود وقتی هم که پا به توپ میشد خیلی بد کار میکرد و وقتی که به کنار محوطه اسپانیا میرسید مثل این که یادش میرفت باید چکار کنه!
به هر حال به امید موفقیت در بازی های بعد.

H A M A S
11-06-2012, 14:21
واقعا آدم لذت میبره از این اسپانیایی ها!!
مخصوصا از شکایت هاشون!!
تقریبا ۲ ماه پیش بود توی بازی رفت میلان-بارسا اونا خیلی جوان مردانه!! تهمت آب بستن زمین رو به میلان بند کردن که البته سران میلانیها پاسخ خوبی رو دادن و یوفا هم شکایت بارسا رو نپذیرفت!
حالا بعد از بازی دیروز -سسک-ژاوی و اینتستا و پویول(این یکی از تی وی میدیده) سریعا شکایت خودشون رو نسبت به خشک بودن چمن ابراز داشتن!
حالا واقعا نفهمیدیم زمین چمن برای اجرای سبکشون چه جوری باشه....یک ساعت قبلش خیس باشه---خشک باشه---بلند باشه---کوتاه باشه---فشن باشه----میکروبی باشه----هایلایت کنن---اصلا میزامپلی--شینون عربی---شینون مدیترانه ای:31:

Black Vengeance
11-06-2012, 14:51
واقعا به بازی پیرلو ایمان آوردم
هر پاسی که می داد خط دفاعی اسپانیا به خودش می لرزید !

Macdiano
11-06-2012, 15:25
وقتی فهمیدم مزدک گزارش میکنه حالم بد شد کلا چرا این مزدکو همیشه واسه بازی های ایتالیا میزارن قشنگ با امار و ارقام و هر حرفی که میزد ایتالیارو میکوبید و از اسپانیا تعریف و تمجید میکرد این نکته برام ثابت شده

مزدک طرفدار ایتالیاست.

sAeEd_kHaAn
11-06-2012, 15:57
مزدک طرفدار ایتالیاست.

قبلنا منم همین فکرو میکردم و خودش میگفت ایتالیاییه اما وقتی بازی های ایتالیا رو گزارش میکنه قشنگ دقت کنی یهجورایی لجه با تیم تو cl هم اگه یه تیم ایتالیایی با یه تیم دیگه رو گزاش کنه تیم مقابلو بیشتر بالا میبره

vahidgame
11-06-2012, 16:23
فکرشو نمی کردم ایتالیا دیشب اینجوری بازی کنه و واقعا عالی بود
وقتی دیدم که با سیستم 2-5-3 بازی می کنه فکر کردم با این سیستم حتما دچار مشکل میشه ولی به بهترین شکل این سیستم رو بازی کرد
اون دو تا دفاع وسط تخصصی یوونتوس کارشون رو خوب بلد بودن به اضافه ده روسی هم که یه هافبک وسط بود توی پست دفاع آخر خیلی خوب کار کرد. به امتیاز اونم این بود که می تونست بازیسازی رو به خوبی از دفاع شروع کنه و کلا همیشه پاسور خوبی بوده...
در مورد بوفون و پیرلو هم که فقط می تونم بگم که فوق العاده بودن! با این بازیی که از این دو بازیکن باقی مونده از ایتالیا قهرمان جام جهانی 2006 دیدیم ، به این پی می بریم که واقعا بازیکنای نابغه فوتبال هیچ وقت تموم شدنی نیستن!
بازیکنای دیگه خط هافبک هم در سطح خوبی بودن. فقط نکته منفی تیم دو تا مهاجم بودن که حتی در سطح خودشون هم بازی نکردن. کاسانو رو بیشتر یه عنوان یه بازیکن تکنیکی و بازیساز دیدم که توی گلزنی هم بد نیست ولی توی این بازی اصلا خوب نبود. همین طور بالوتلی هم که همین شرایط رو داشت. توی اون تک به تک هم فکر کنم یه لحظه خون به مغزش نرسید نفهمید که چی کار کنه! :دی
در بازی های بعدی به نظر من بهتره از زوج خط حمله دیگه ای استفاده بشه
به اضافه اینکه به نظر می رسید که اسپانیا هافبک گوشه خاصی نداشت و اکثرا هافبک وسط بودن ولی در بازی های بعدی اگه تیم های مقابل هافبک های گوشه خیلی خوبی داشته باشن سیستم 2-5-3 ایتالیا رو می تونن دچار مشکل کنن و مخصوصا اون فضای پشت پیستون ها می تونه خطرناک باشه

تا اون جایی که می دونم مزدک طرفدار بارسلونا و یوونتوسه و احتمالا باید طرفدار هر جفت اسپانیا و ایتالیا هم باشه...

MCSE MAN
11-06-2012, 19:25
اينم ترول توپ گيري بوفون :39:

riverman
12-06-2012, 10:48
تعجب میکنم میگید دفاع خوب بوده!
آخه اگه جی جی رو نداشتیم که دیگه الان 3 تا خورده بودیم.
خیلی بین دفاع فاصله بود و تورس چند بار راحت از دفاع فرار کرد.

بردیا
12-06-2012, 11:46
آقا عجب گلی زد دی ناتاله
گلش کپ گل اول ایمون زاید به استقلال بود:دی
خدایی دقت بکنید،جفتشون پاس پشت دفاع براشون انداختن و جفتشون بدون اینکه حتی یه ضربه به توپ بزنن قبل شوت،با یه بغل پا توپ رو گل کردن:دی

H A M A S
12-06-2012, 13:12
تمسخر بازيکن ايتاليا با صداي ميمون

هواداران تيم فوتبال اسپانيا در جريان ديدار اين تيم با ايتاليا در بورو 2012 رفتارهاي نژادپرستانه‌اي عليه بالوتلي بازيکن سياه‌پوست آبي‌پوشان نشان دادند.

ديلي ميل در گفت‌و‌گو با کريس برانسکيل 35 ساله از ليورپول، يکي از حاضران در اين قضيه که اين حادثه را تأييد کرد، از قول وي نوشت: به همراه تمام هواداران اسپانيا پشت دروازه نشسته بودم و هرگاه که توپ به پاي بالوتلي مي‌رسيد، آنها صداي ميمون در مي‌آوردند و با تمسخر او به وي مي‌خنديدند.

وي ادامه داد: 2 هوادار اسپانيا که لباس‌هاي رافائل نادال، ستاره تنيس اين کشور را بر تن کرده بودند، پيشگام اين کار بودند اما به نظر مي‌رسيد که نگهبانان به تصور اينکه اين فقط يک خنده است، هيچ کاري نکردند.

حدود 200 تا 300 هوادار اسپانيا در آن زمان به آنها ملحق شدند. وقتي که بالوتلي موقعيتي را از دست مي‌داد، اخطار گرفت و از زمين خارح شد اين واکنش‌ها بدتر هم مي‌شد.

بالوتلي پيش از اين مسابقات اظهار داشته بود که در صورت مشاهده هرگونه رفتار نژادپرستانه‌اي زمين مسابقه را ترک خواهد کرد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B2%D9%8A%DA%A9%D9%86_%D8%A7%D9%8A%D8%AA%D8%A7%D 9%84%D9%8A%D8%A7_%D8%A8%D8%A7_%D8%B5%D8%AF%D8%A7%D 9%8A_%D9%85%D9%8A%D9%85%D9%88%D9%86)
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
ماشاالله فرهنگ!

arash-king
13-06-2012, 14:38
چه بازی ای میکردن این یوونتوسی های عزیز خودمون ........ جی جی که فوق العاده بود ..... پیرلو حرف نداشت ولی من از بازی یه نفر بیشتر خوشم نیومد اونم کلودیو مارکیزیو پرنسس یووه بود که کسی انتظارشو نداشت اینطوری بازی کنه
اگه اون حرکتش که 3 نفر را دریبل زد و یه یک دو کرد گل میشد شک نداشتم بهترین گل گروهی میشد
به امید قهرمانی آتزوری

riverman
14-06-2012, 18:40
خبری از بالوتلی ندارین که چی میشه آخر؟
اکثر لاین آپ هایی که دیدم دی ناتاله رو گذاشتن

yuseph
14-06-2012, 19:18
ماشاالله فرهنگ!
ما توی اهواز یا آبادان خرمشهر هم این مسائل رو میبینیم.البته صدا میمون درنمیارن!به طرف میگن کاکاسیاه یا سمبوسه!هرچند که بیشتر جنبه شوخی و مزاح داره.ببین طرف به همشهری خودش رحم نمیکنه چه برسه به یه خارجی وغریبه!تازه ندیدین به چینی ها چی میگن:27:
بالوتلی هم اگه اون موقعیت رو گل میکرد الان دهن اون 2شازده رو بسته بود..ای ول به دی ناتاله ..به شخصه خیلی دوسش دارم.

arash-king
14-06-2012, 19:32
ترکیب همون ترکیب جلوی اسپانیاس ......... به امید برد آتزوری

dashmojtaba
14-06-2012, 21:04
وای وای فعلاً مساویه خدا کنه ایتالیا این بازیو ببره وگرنه واقعاً صعودش به خطر میفته اگر اسپانیا بازی امشبشو ببره بعدیشم ببره 7 امتیاز کرواسی هم 4 امتیاز ایتالیا بازی بعدشو ببره 5 امتیاز !
ولی خدا کنه ببریم و ایتالیای پرقدرتو تو جام ببینیم

arash-king
14-06-2012, 21:29
اه اه اه ---- -- ---- -------- :2: تیم داوری مزخرف بود ..... کمک داور نیمه دم بالای صفحه تلویزیون چقد پرچم اشتباه زد واسه ایتالیا ...... گل کرواسی هم که آفساید بود
هاوارد وب خدا ازت نگذره

MCSE MAN
14-06-2012, 21:32
خوب به احتمال زياد اوت شديم. اگه اسپانيا امشب پرگل ببره،بازي آخرشون با كرواسي يه مساوي ميكنن و ايتاليا باي باي ميشه حتي اگه به زور ببره

پراندلي هم نشون داد عرضه حفظ نتيجه و بردن نداره. 2 تا بازي رو جلو افتاد و بعد گل خورد
يكي نيست بهش بگه وقتي تيمت بلد نيست ضد حمله بزنه براي چي انقدر تيم رو ميكشي عقب!! قبلا اگه ايتاليا دفاع ميكرد براي اين بود كه ضد حمله هاش وحشتناك بود
نيمه اول ايتاليا عالي بود بعد با تغيير تاكتيكش گند زد به بازي!

مهاجم ها هم كه از تا 4-5 تا موقعيت عالي رو از دست ندن گل نميزنن

ماركيزيو چجوري اون توپ رو گل نكرد؟!!!
جوينكو هم كه هيچي از خودش نشون نداده تو اين 2 بازي كه به زمين اومده. اميدوارم بازي بعد براي تعويض حداقل بوريني بياره

گل رو از طرف از اشتباه جاگيري بهترين دفاعمون خورديم. از كيليني بعيد بود همچين اشتباهي. تو بقيه دقايق عالي بود ولي همين 1 سوتي كافي بود

كمك داور هم كه كشت ما رو. به زيبايي هرچه تمام تر 2-3 تا آفسايد الكي گرفت

وای وای فعلاً مساویه خدا کنه ایتالیا این بازیو ببره وگرنه واقعاً صعودش به خطر میفته اگر اسپانیا بازی امشبشو ببره بعدیشم ببره 7 امتیاز کرواسی هم 4 امتیاز ایتالیا بازی بعدشو ببره 5 امتیاز !
ولی خدا کنه ببریم و ایتالیای پرقدرتو تو جام ببینیم
اسپانيا ببره ميشه 4 امتيازي. با ايتاليا مساوي كرده بودا

MORINIO
14-06-2012, 21:32
این کمک داور دوم حالمونو گرفت ... سه تا پرچم اشتباه زد که دو تاش تک به تک با دروازه بان میشد !

الکی سه چهار تا نزدیم تا گل رو خوردیم و کار خودمون رو طبق معمول واسه صعود سخت کردیم

Pessimist
14-06-2012, 21:47
ایتالیا واقعا خوب بازی کرد و اصلا حقش مساوی نبود حداقل دو سه تا گل باید به تیم کرواسی میزد اما...
بهترین بازیکن زمین بدون شک پیرلو بود که یه بار دیگه ارزش های خودش رو به همه ثابت کرد من واقعا نمیدونم اگه این بازیکن از تیم ملی خداحافظی کنه چه بازیکن دیگه ای رو میخوان جانشینش کنن!
چقدر خوب میشد اگه ایتالیا بازی رو میبرد الان یه مقدار صعودش به خطر افتاده اما قطعا اسپانیا برای اینکه صدرنشین بشه با تمام قوا جلوی کرواسی بازی میکنه!
طرفدارهای ایتالیا نا امید نباشن هنوز به صعود این تیم امید هست!

h-blade
15-06-2012, 00:22
با برد اسپانيا به نظر ايتايا حذف شده به حساب مياد.....ايتاليا تيم خوبيه و حذف شدنش خيلي غم انگيزه..

MORINIO
15-06-2012, 00:27
با برد اسپانيا به نظر ايتايا حذف شده به حساب مياد.....ايتاليا تيم خوبيه و حذف شدنش خيلي غم انگيزه..

ولی من میگم اگه ایتالیا ایرلند رو ببره حتمآ میاد بالا ... چون همونطور که دوستمون Pessimist گفت اسپانیا واسه صدرنشینی میاد کرواسی رو ببره ...

به نظرم کرواسی جلوی اسپانیا شانسی نداره

همین امروزم اگه ایتالیا تک به تکهاش رو گل کرده بود با اختلاف میبرد .. مطمئنا اسپانیا مهاجماش موقعیت شناس تر هستن

Spaniuly
15-06-2012, 00:55
ایتالیا مشکلی برای صعود نخواهد داشت به نظر من صعود اسپانیا سخت تر از صعود ایتالیا هست چون بازی آخر مقابل قدرترین تیم گروه هست یعنی کروواسی این کرواسی واقعا قوی هست واقعا این کیفیت بازی ازش بعیده ایتالیا تا الان باخت نداده و بازی آخرش آسون ترین بازیش هست مقابل ضعیف ترین تیم چه از لحاظ امتیاز وچه از لحاظ کیفیت و بدترین خط دفاعی بازی می کنه به نظرم کافیه بازی رو با گلهای زیاد ببرن اونوقت اگه کرواسی و اسپانیا مساوی هم بکنن ایتالیا صعود می کنه و اگه تعداد گلهاش زیادتر هم باشه اول هم می تونه صعود کنه بازی مقابل کرواسی مثل کابوس می مونه... امیدوارم اسپانیا بازی خوب امروزش رو تکرار کنه تا از سد این تیم رد بشیم... نگران بازی آخر هم نباشید یادتون نره مربی ایرلند یه ایتالیاییه:46:

yuseph
15-06-2012, 01:03
نگران بازی آخر هم نباشید یادتون نره مربی ایرلند یه ایتالیاییه
این عادل فردوسی پور کجاست ببینه این رو؟:31:
بعدش بگین آلمان ها تبانی مبانی میکنن:31:

B3HZ@D
15-06-2012, 01:38
پراندلی برای بار چندم ثابت کرد در حد مربیگری ایتالیا نیست
حتی توی تعویض کردن هم کپی میکنه...یعنی اصلا به روند بازی توجه نداره و همون بازیکنانی که در بازی مقابل اسپانیا به زمین اومدن در این بازی هم وارد زمین شدن
فقط فرقش این بود که اون بازی نوچرینو اومد داخل و این بازی مونتولیوو.

بالوتلی هم بازی بعدی بهتره بشینه نیمکت...کاملا از روی شکم سیری بازی میکنه و بهتره این بازی از بورینی استفاده بشه.
حداقل بورینی اینقدر بی خیال بازی نمیکنه و انگیزه بیشتری هم داره.

دو وینگر ایتالیا هم که در حد صفر !!! چوب سفید میذاشتن جای اونا بهتر بازی میکرد...جیاچرینی که فقط الکی میدوه و ماجیو هم که هیچی.
آباته خیلی خیلی بهتر از ماجیوست...نمیدونم چرا پراندلی اینقدر لجبازی میکنه و تیم رو اینطوری ارنج میکنه!

شانس صعود ایتالیا خیلی کم هست...باید به انتظار اسپانیا بشینیم و به امید پیروزی اون تیم و از همه مهمتر پیروزی مقتدر مقابل ایرلند کسب کنیم

Iman-Emperatour
15-06-2012, 02:15
من مطمئنم اسپانیا کرواسی رو میبره و ایتالیا هم با صعود خاطره انگیزش با اسپانیا میان بالا
لاجوردی دوستان نگران نباشید... :46:

dashmojtaba
15-06-2012, 05:02
خوب به احتمال زياد اوت شديم. اگه اسپانيا امشب پرگل ببره،بازي آخرشون با كرواسي يه مساوي ميكنن و ايتاليا باي باي ميشه حتي اگه به زور ببره

پراندلي هم نشون داد عرضه حفظ نتيجه و بردن نداره. 2 تا بازي رو جلو افتاد و بعد گل خورد
يكي نيست بهش بگه وقتي تيمت بلد نيست ضد حمله بزنه براي چي انقدر تيم رو ميكشي عقب!! قبلا اگه ايتاليا دفاع ميكرد براي اين بود كه ضد حمله هاش وحشتناك بود
نيمه اول ايتاليا عالي بود بعد با تغيير تاكتيكش گند زد به بازي!

مهاجم ها هم كه از تا 4-5 تا موقعيت عالي رو از دست ندن گل نميزنن

ماركيزيو چجوري اون توپ رو گل نكرد؟!!!
جوينكو هم كه هيچي از خودش نشون نداده تو اين 2 بازي كه به زمين اومده. اميدوارم بازي بعد براي تعويض حداقل بوريني بياره

گل رو از طرف از اشتباه جاگيري بهترين دفاعمون خورديم. از كيليني بعيد بود همچين اشتباهي. تو بقيه دقايق عالي بود ولي همين 1 سوتي كافي بود

كمك داور هم كه كشت ما رو. به زيبايي هرچه تمام تر 2-3 تا آفسايد الكي گرفت

اسپانيا ببره ميشه 4 امتيازي. با ايتاليا مساوي كرده بودا
ها ؟! مچ گیری میکنی داداش ؟! :دی برو یه بار دیگه پستمو بخون گفتم با بازی بعدیشم که ببره میشه 7 امتیاز غیر از اینه ؟ دو برد و یه تساوی = 7 :دی
در ضمن اگر اسپانیا و ایتالیا ایرلند و کرواسی رو شکست بدن ایتالیا صعود میکنه اینقدر با اطمینان فعلاً حرف نزن که بعد بخوای حرفاتو عوض کنی :3:

H A M A S
15-06-2012, 07:24
پراندلی باید ریسک میکرد و سیستم 3-5-2 رو کنار میگذاشت
استفاده از دیاموند با حضور ده روسی مارکیسیو و پیرلو میتونست یه برد برای ایتالیا به ارمغان بیاره اما تا اینکه بازم از همون سیستم بازی قبل استفاده کرد
نیمه دوم هم کامل مشخص بود تیم رو عقب کشیده بود اصلا خبری از ضد حمله نبود
داروی هم طبق معمول افتضاح....گل کرواسی آفساید بود...۲ تا آفساید هم به اشتباه از ایتالیا گرفتن
در مورد بازیکنها هم این ماجو و جاکرینی جقدر بیخود هستن....الکی فقط میدون
صعود سخت شد....امیدوارم اسپانیا بازی اخر رو جوان مردانه بازی کنه

Spaniuly
15-06-2012, 08:37
من واقعا موندم چرا از آباته استفاده نمیشه به نظرم آباته اعجوبه اس چرا فیکس نیست برام سواله البته باز هم دارم تاکید می کنم ایتالیا تا الان بد بازی نکرده 2 تا بازی سخت پشت سر گذاشته نمی خوام پز تیم محبوبم رو بدم ولی بازی اولش مقابل تیم اول رنکینگ و قهرمان 2 کاپ معتبر اخیر (یورو و ورلد کاپ) بود اون رو هم نباخته تازه! اسپانیا با زحمت مساوی کرد
بازی مقابل کرواسی هم بد شانسی آورد و هم کروواسی خیلی بالتر از حد انتظار نشون میده.... کرواسی رو اسپانیا باید ببره ربطی به جوانمردانه اینا نداره غفلت کردن مقابل این تیم یعنی باخت و باخت یعنی حذف زود هنگام اسپانیا پس بازی مقابل کرواسی و بردن این تیم برای اسپانیا کاملا حیاتیه پس باید با تمام قدرت بازی کنه
در مورد گل کرواسی هم من چند بار نگاه کردم موقع سانتر مهاجم کاملا در شرایط مساوی بود زمانی آفساید تلقی میشه که مهاجم یه نصفه قدم جلوتر باشه
گل پیرلو هم که هم قشنگ بود و هم اینکه اولین ایستگاهی جام بود فکر کنم تا قبل این بازی گل ایستگاهی مستقیم نداشتیم.

در مورد بالوتلی باید بگم که به نظرم عدم موفقیتش ربطی به ضعف نداره شرایط لیگ با یه تورنمنت خیلی متفاوته توی لیگ بالوتلی خیلی می تونه برای یه تیم جواب بده و گلهای موثر بزنه ولی یه تورنمنت قضیه اش متفاوته بازی های فشرده و پر استرس قابلیت ها رو از یه بازیکن می گیره... ولی چیزی که مهمه باید از یه مهاجم ریز نقش و فرصت طلب استفاده کنه... متاسفانه ایتالیا هیچوقت با کمبود ستاره مواجه نبود که الان باهاش مواجه شده همیشه یه بکی دو بازیکن استثنایی توی هر جام برای ایتالیا می درخشید ولی توی این جام بهترین های ایتالیا قدیمی هاش هستن مثل پیرلو - کاس سانو - بوفون - کیه لینی بقیه سطح پائین نشون می دن یه مقدار... ما پدیده نمی بینیم توی ترکیب ایتالیا

MCSE MAN
15-06-2012, 09:22
ها ؟! مچ گیری میکنی داداش ؟! :دی برو یه بار دیگه پستمو بخون گفتم با بازی بعدیشم که ببره میشه 7 امتیاز غیر از اینه ؟ دو برد و یه تساوی = 7 :دی
در ضمن اگر اسپانیا و ایتالیا ایرلند و کرواسی رو شکست بدن ایتالیا صعود میکنه اینقدر با اطمینان فعلاً حرف نزن که بعد بخوای حرفاتو عوض کنی :3:

كي با اطمينان حرف زد! بريد خط اول پستم رو بخونيد ميبينيد كه نوشتم به احتمال زياد و اينكه اسپانيا و كرواسي مساوي كنن پس الكي حرف كسي رو تحريف نكن داداش :27:

راستي دوستان اين بازي ها طبق تفاضل گل هست يا بازي رو در رو؟؟
چون يه جا ديدم نوشته بود اگه اسپانيا و كرواسي 2 - 2 كنن ديگه ايتاليا 100 هم كه به ايرلند بزنه فايده نداره

Stream
15-06-2012, 09:59
كي با اطمينان حرف زد! بريد خط اول پستم رو بخونيد ميبينيد كه نوشتم به احتمال زياد و اينكه اسپانيا و كرواسي مساوي كنن پس الكي حرف كسي رو تحريف نكن داداش :27:

راستي دوستان اين بازي ها طبق تفاضل گل هست يا بازي رو در رو؟؟
چون يه جا ديدم نوشته بود اگه اسپانيا و كرواسي 2 - 2 كنن ديگه ايتاليا 100 هم كه به ايرلند بزنه فايده نداره

بازی مستقیم.

با فرض اینکه بازی کرواسی اسپانیا مساوی بشه و ایتالیا هم ایرلند رو ببره ایتالیا، کرواسی و اسپانیا هم امتیاز می شن و در این صورت نتایجشون مقابل ایرلند هیچ تاثیری نداره. در اون صورت همه چیز در دست بازی کرواسی اسپانیاست، اگه اون مساوی 0-0 بشه ایتالیا (اول) و اسپانیا (دوم)، 1-1 باشه اسپانیا (اول) و ایتالیا یا کرواسی (دوم) صعود می کنن، اگه 2-2 یا بیشتر بشه اسپانیا (اول) و کرواسی(دوم). ایتالیا این وسط 100-0 هم ایرلند رو ببره هیچ فرقی با 1-0 نداره.

sAeEd_kHaAn
15-06-2012, 10:27
وافعا نمیدونم چی بگم نیمه اول عالی بودیم ولی خداییش الکی الکی 2 امتیاز شیرین رو از دست دادیم چرا تیم الکی اومد عقب ؟
ترکیب میتونه خیلی بهتر باشه اباته میتونه فیکس باشه ولی چرا نیست ؟
اون کمک داور دوم اگه دستم بهش میرسید خفش میکردم دقیقا 3 تا افساید اشتباه رو به ضرر ما گرفت که جالبه این گزارشگره هم میگفت افساید درسته اینو از کجا اوردن اه اه
اخ جان چی میشد کرواسی بازی اخر اسپانیا رو میزد و اسپانیا حذف میشد :دی
ولی من مطمئنم صعود میکنیم اگه دیگه بازم شانس نیاریم و الکی نتیجه اون بازی طوری بشه که بردمون جلو تراپ بی فایده بشه

H A M A S
15-06-2012, 10:53
من واقعا موندم چرا از آباته استفاده نمیشه به نظرم آباته اعجوبه اس چرا فیکس نیست برام سواله البته باز هم دارم تاکید می کنم ایتالیا تا الان بد بازی نکرده 2 تا بازی سخت پشت سر گذاشته نمی خوام پز تیم محبوبم رو بدم ولی بازی اولش مقابل تیم اول رنکینگ و قهرمان 2 کاپ معتبر اخیر (یورو و ورلد کاپ) بود اون رو هم نباخته تازه! اسپانیا با زحمت مساوی کرد
بازی مقابل کرواسی هم بد شانسی آورد و هم کروواسی خیلی بالتر از حد انتظار نشون میده.... کرواسی رو اسپانیا باید ببره ربطی به جوانمردانه اینا نداره غفلت کردن مقابل این تیم یعنی باخت و باخت یعنی حذف زود هنگام اسپانیا پس بازی مقابل کرواسی و بردن این تیم برای اسپانیا کاملا حیاتیه پس باید با تمام قدرت بازی کنه
در مورد گل کرواسی هم من چند بار نگاه کردم موقع سانتر مهاجم کاملا در شرایط مساوی بود زمانی آفساید تلقی میشه که مهاجم یه نصفه قدم جلوتر باشه
گل پیرلو هم که هم قشنگ بود و هم اینکه اولین ایستگاهی جام بود فکر کنم تا قبل این بازی گل ایستگاهی مستقیم نداشتیم.

در مورد بالوتلی باید بگم که به نظرم عدم موفقیتش ربطی به ضعف نداره شرایط لیگ با یه تورنمنت خیلی متفاوته توی لیگ بالوتلی خیلی می تونه برای یه تیم جواب بده و گلهای موثر بزنه ولی یه تورنمنت قضیه اش متفاوته بازی های فشرده و پر استرس قابلیت ها رو از یه بازیکن می گیره... ولی چیزی که مهمه باید از یه مهاجم ریز نقش و فرصت طلب استفاده کنه... متاسفانه ایتالیا هیچوقت با کمبود ستاره مواجه نبود که الان باهاش مواجه شده همیشه یه بکی دو بازیکن استثنایی توی هر جام برای ایتالیا می درخشید ولی توی این جام بهترین های ایتالیا قدیمی هاش هستن مثل پیرلو - کاس سانو - بوفون - کیه لینی بقیه سطح پائین نشون می دن یه مقدار... ما پدیده نمی بینیم توی ترکیب ایتالیا

آباته یکی از قهرمانهای سوتی هست
همیشه جلوی اینتر یک تنه باعث باخت میلان شده...
فقط سرعت خوبی داره....سانترهاش هم اصلا جالب نیست
قبلا توی پسن هافبک راست بازی میکرده اما از زمان آلگری اومده دفاع راست
اما اونطرف ماجو هم همچین آش دهن سوزی نیست....بازیکن مدیکوریه
ولی میشه توی بازی با ایرلند از آباته استفاده کرد......ایتالیا باید به بازی سرعت بده

آرش-19
15-06-2012, 11:08
متاسفانه بزرگترین مشکل ایتالیا از نظر من نداشتن یرندگی لازم در خط حملس.
موقعیت های زیادی ک با بی توجهی از دست دادیم یکی از عوامل تساوی بود.
انگار بازی برای بالوتلی تدارکاتیه!!
در کل شرایط سخت شده، از پراندلی انتظار بیشتری داشتم.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

گرافيكار
15-06-2012, 16:23
دوستان طرفدار ایتالیا فکر نمیکنید این تیم کمی مشکل بدنی داره
حدودا از دقیقه 70 به بعد در هر دو بازییش تحرک خط میانیشون به شدت کاهش پیدا کرد
شاید هم اشتباه میکنم اما احساس میکنم در هر دو بازی کم شدن تحرک در بازیکنان ایتالیا باعث شد بازی برده رو مساوی کنه

مثلا در انتهای بازی با اسپانیا مشخصا فاصله بین نفرات زیاد شد یا در بازی با کرواسی که تا حدود دقایق 70 ایتالیا کاملا کناره های کرواسی رو بسته بود در دقایق انتهایی چند بار از این منطقه آسیب پذیر شد

MCSE MAN
15-06-2012, 20:05
دوستان طرفدار ایتالیا فکر نمیکنید این تیم کمی مشکل بدنی داره
حدودا از دقیقه 70 به بعد در هر دو بازییش تحرک خط میانیشون به شدت کاهش پیدا کرد
شاید هم اشتباه میکنم اما احساس میکنم در هر دو بازی کم شدن تحرک در بازیکنان ایتالیا باعث شد بازی برده رو مساوی کنه

مثلا در انتهای بازی با اسپانیا مشخصا فاصله بین نفرات زیاد شد یا در بازی با کرواسی که تا حدود دقایق 70 ایتالیا کاملا کناره های کرواسی رو بسته بود در دقایق انتهایی چند بار از این منطقه آسیب پذیر شد
تا حدودي حرفتون رو قبول دارم كه يكم مشكل بدني دارن ولي دلايل ديگه هم داره كه از اواسط نيمه دوم تحرك كم ميشه

يكيش اينه كه ايتاليا با 2 ماهجم بازي ميكنه و اين 2تا از همون جلو يه مقدار پرس ميكنن ولي وقتي ازشون رد شن ديگه بر نميگردن و ميمونم همون جلو براي ضد حمله و اين باعث ميشه هافبك ها بيشتر مجبور باشن تحرك داشته باشن
تو سيستم 2-5-3 هم 2 تا پيستون ها بايد هم تو دفاع باشن و هم تو حمله هيچكس نميتونه 90 دقيقه انقدر بدوه

به نظر من به جاي تعويض 2 مهاجم بايد يكي از تعويض ها رو گذاشت براي يكي از پيستون ها

تو بازي اسپانيا تيم مجبور بود زياد دوندگي داشته باشه تا بتونه هيچ فضايي نده و انصافا تيم نميتونه تمام مدت اينقدر بدوه. اشتباه پراندلي بود كه تو هافبك تا دقيقه 90 تعويض نكرد . اگه به جاي تعويض 2 مهاجم 2 تاهافبك يا پيستون رو تعويض كرده بود اين همه موقعيت اواخر بازي دست اسپانيا نميومد
البته تو بازي كرواسي خيلي بهتر بود و تا موقع گل خوب بسته بودن و اون گل هم اشتباه كيليني تو جا گيري بود وگرنه نفوذي نتونسته بودن بكنن نه از وسط و نه از كناره ها. بعد گل هم چون ايتاليا جلو كشيد يكم موقعيت گير كرواسي اومد

nw_nk
16-06-2012, 15:16
ایتالیا و شکایت به یوفا به خاطر سوت علیه سرود ملی این کشور

مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا رفتار نادرست هواداران کروات و اسپانیایی را تقبیح کردند

سایت گل- مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا تاسف و ناراحتی خود را به خاطر سوتهایی که درهنگام پخش سرود ملی این کشور قبل از بازی با اسپانیا و کرواسی شنیده می شد ابراز کرده و اعلام کردند که این گونه اقدامات باید به صورت عمومی محکوم شوند.

مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا نسبت به این رفتار، به مسئولان یوفا شکایت کرده اند.درنامه ارائه شده از سوی مسئولان فوتبال آتزوری می خوانیم:« گروهی از هواداران اسپانیایی و کروات ، در دودیدار اول ایتالیا در رقابتهای یورو2012، درزمان پخش سرود ملی ایتالیا شروع به سوت زدن کردند.می دانیم که متاسفانه این گونه رفتارها وجود دارد و در خیلی از بازیهای فوتبالی دیده می شود و درکشورما هم چنین شرایطی را شاهد بوده ایم. تنها کاری که می توان انجام داد این است که این رفتارها با توجه به ارزش های دنیای فوتبال، به صورت عمومی محکوم شوند.»

تیم ملی ایتالیا بازیهای یورو رابا تساوی مقابل اسپانیا آغاز کرد و بعد از آن هم مقابل کرواس به تساوی رسید و اکنون باید در آخرین بازی مقابل جمهوری ایرلند قرار بگیرد.

By Ghazal Ziari

2012/6/16

Stream
16-06-2012, 17:13
من فکر می کنم ایتالیا به جای اینکه اینقدر به سرود ملی، احتمال تبانی، یادآوری بدشانسی در یورو 2006 و ... توجه کنن تمرکز کنن تا در زمین مسابقه اینقدر روی اشتباهات شخصی به حریف موقعیت های گل ندن. اگه ایتالیا مثل یورو 2006 به خاطر مساوی 2-2 حریف حذف بشه مقصر فقط و فقط خودشون هستن.

aszpar
16-06-2012, 17:36
پراندلی: منتظر واکنش بالوتلی در دیدار با ایرلند هستم

سرمربی لانازیوناله اعلام کرد انتظار دارد بالوتلی در دیدار مقابل ایرلند نمایش بهتری داشته باشد

سایت گل- چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، با ابراز حمایت از ماریو بالوتلی، اعلام کرد انتظار دارد این مهاجم جوان در دیدار مقابل ایرلند نمایش بهتری نسبت به دو دیدار قبلی داشته باشد.
سوپر ماریو نتوانست در دو دیدار ابتدایی ایتالیا در یورو مقابل اسپانیا و کرواسی چندان تاثیرگذار ظاهر شود و همین مسئله موجب شد تا روزنامه های ایتالیا از پراندلی بخواهند از دی ناتاله به جای او در ترکیب اصلی استفاده کند.
اما سرمربی لانازیوناله اعلام کرد انتظار دارد بالوتلی در دیدار مقابل ایرلند نمایش بهتری داشته باشد.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من 15 دقیقه با ماریو صحبت کردم اما هنوز به آنچه از او می خواهم، دست پیدا نکرده ام.
اگر کسی را دوست دارید، باید با او شفاف صحبت کنید. من او را کنار نخواهم گذاشت. وقتی همه رسانه ها می گفتند باید او را روی نیمکت قرار دهم، من به او بازی دادم.
منتظر چه هستیم؟ انتظار دارم او در دیدار با ایرلند واکنش خوبی نشان داد."

dashmojtaba
17-06-2012, 08:12
پراندلی: منتظر واکنش بالوتلی در دیدار با ایرلند هستم

سرمربی لانازیوناله اعلام کرد انتظار دارد بالوتلی در دیدار مقابل ایرلند نمایش بهتری داشته باشد

سایت گل- چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، با ابراز حمایت از ماریو بالوتلی، اعلام کرد انتظار دارد این مهاجم جوان در دیدار مقابل ایرلند نمایش بهتری نسبت به دو دیدار قبلی داشته باشد.
سوپر ماریو نتوانست در دو دیدار ابتدایی ایتالیا در یورو مقابل اسپانیا و کرواسی چندان تاثیرگذار ظاهر شود و همین مسئله موجب شد تا روزنامه های ایتالیا از پراندلی بخواهند از دی ناتاله به جای او در ترکیب اصلی استفاده کند.
اما سرمربی لانازیوناله اعلام کرد انتظار دارد بالوتلی در دیدار مقابل ایرلند نمایش بهتری داشته باشد.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من 15 دقیقه با ماریو صحبت کردم اما هنوز به آنچه از او می خواهم، دست پیدا نکرده ام.
اگر کسی را دوست دارید، باید با او شفاف صحبت کنید. من او را کنار نخواهم گذاشت. وقتی همه رسانه ها می گفتند باید او را روی نیمکت قرار دهم، من به او بازی دادم.
منتظر چه هستیم؟ انتظار دارم او در دیدار با ایرلند واکنش خوبی نشان داد."

بالوتلي بازي با ايرلند را از دست داد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بالوتلي_بازي_با_ايرلند_ر ا_از_دست_داد)

تو رده ملی همه رو ناامید کرد

arash-king
17-06-2012, 14:28
من حدس میزنم اسپانیا کرواسی را میبره ولی ایتالیا نمیتونه ایرلند را بزنه و حذف میشه :41::44:

powerslave
18-06-2012, 02:03
من حدس میزنم اسپانیا کرواسی را میبره ولی ایتالیا نمیتونه ایرلند را بزنه و حذف میشه :41::44:
پسر از اون آواتارت (:40:) خجالت بکش. آخه این چه حدسیه میزنی :31: سکته نده مارو بابا! شانس که نداریم این ایرلند که مثل خیار بازی کردنو رنگ پیرهنشونم مثل خیاره یهو میاد جلوی ایتالیا شیر میشه!! مثل جام جهانی 2010 که مخلوطی از نا آمادگی و بد بیاری و داوری بودار باعث حذف شدن تیم شد.
دوستان گفتن جلوی کرواسی سه تا آفساید گرفتن که نبود و حد اقل دو تاش تک به تک بود.
فقط امیدوارم بوفون دیگه تو این بازی گل نخوره. لوئیجی بیا مردانگی کن گل نخور! کار سختی نیستا!

sAeEd_kHaAn
18-06-2012, 09:55
من فکر می کنم ایتالیا به جای اینکه اینقدر به سرود ملی، احتمال تبانی، یادآوری بدشانسی در یورو 2006 و ... توجه کنن تمرکز کنن تا در زمین مسابقه اینقدر روی اشتباهات شخصی به حریف موقعیت های گل ندن. اگه ایتالیا مثل یورو 2006 به خاطر مساوی 2-2 حریف حذف بشه مقصر فقط و فقط خودشون هستن.

ترتیب بازی های یورو اینجوریه 2004 - 2008 - 2012
2006 که قربونش برم قهرمان جهان شدیم :دی
...
در مورد بازی امشب که مستقیم پخش نمیشه چیکار کنیم از کجا ببینیم ؟ من دلم روشنه صعود میکنیم میخوریم به انگلیس و میتونیم انگلیسو ببریم ولی بازی نیمه نهایی با اسپانیا یا فرانسه یه کوچولو مشکله که ترجیح میدم به فرانسه بخوریم

MCSE MAN
18-06-2012, 10:17
در درجه اول ايتاليا بايد بازيشو ببره و و در درجه دوم اگه بشه با اختلاف 3 گل ببره كه اگه اون يكي بازي 1-1 هم شد باز بتونه بياد بالا
البته بردن ايرلند اصلا آسون نيست. ايشالا اين ايرلند هم جو اعاده حيثيت بر نداره و بخواد بتركونه!

بعدشم اميدوار باشه كه اونا تساوي پرگل نكنن.كه اين ديگه دستشون نيست و دست وجدان اوناس

ترتیب بازی های یورو اینجوریه 2004 - 2008 - 2012
2006 که قربونش برم قهرمان جهان شدیم :دی
...
در مورد بازی امشب که مستقیم پخش نمیشه چیکار کنیم از کجا ببینیم ؟ من دلم روشنه صعود میکنیم میخوریم به انگلیس و میتونیم انگلیسو ببریم ولی بازی نیمه نهایی با اسپانیا یا فرانسه یه کوچولو مشکله که ترجیح میدم به فرانسه بخوریم
خدا رو شكر من از شبكه ورزش ميتونم ببينم
اشكال نداره،اون بازي هم براي ايتاليا مهمه. بازيشون رو ببين و يه جوري براشون موج بفرست كه مساوي نكنن:31:

atlas-m
18-06-2012, 10:27

sAeEd_kHaAn
18-06-2012, 10:42

H A M A S
18-06-2012, 21:00
اگر ایتالیا امشب حذف بشه یک راست برمیگردیم به خونه اول
یعنی بعد از فاجعه 2010 در حالی که این سری شخصیت ایتالیا بیشتر اومده پایین
اسپانیا هم امیدوارم مردانه بازی کنه و کرواسی رو ببره

PSYCHO_MAN
18-06-2012, 23:10
خوبه اگه همین نتایج نیمه اولا باقی بمونه تیم اول میریم بالا ایشالا!:10:

MCSE MAN
19-06-2012, 00:17
خوب به سلامتي برديم و صعود كرديم
به همگي تبريك ميگم

نيمه اول عالي بوديم و چلي حيف كهندتا موقعيت رو خراب كردن

اگه از موقعيت ها بهتر استفاده ميكردن با اختلاف خيلي بيشتر ميبرديم
يكي از بزرگترين مشگلات ايتاليا ضربات آخره و اينكه از موقعيت هاش خوب استفاده نميكنه

پراندلي يه فكري هم بايد براي سرد بازي كردن تيم تو نيمه دوم بكنه. انگار خيلي استرس گل خوردن دارن

اميدوارم مصدوميت كيليني اونقدر جدي نباشه كه بازي ها رو از دست بده

ايشالا بازي هاي بعد بهتر از اين هم باشيم :40:

Spaniuly
19-06-2012, 00:22
خوبه اگه همین نتایج نیمه اولا باقی بمونه تیم اول میریم بالا ایشالا!:10:

نه عزیز اگه نتیجه نیمه اول باقی می موند حذف بود ایتالیا سوم میشد... بالا کجا بود تیم اول کجا بود!
به هر حال صعود ایتالیا رو به طرفددارانش تبریک می گم... ایتالیا صعود کرد چون اسپانیا برد بازی رو

MCSE MAN
19-06-2012, 00:37
نه عزیز اگه نتیجه نیمه اول باقی می موند حذف بود ایتالیا سوم میشد... بالا کجا بود تیم اول کجا بود!
به هر حال صعود ایتالیا رو به طرفددارانش تبریک می گم... ایتالیا صعود کرد چون اسپانیا برد بازی رو
نه داداش اگه نتايج نيمه اول باقي ميموند هر 3تا 5 امتيازي ميشدن و چون ايتاليا تو بازي هاي رو در رو بيشتر گل زده بود اول ميشد
احتمالا از شبكه هاي خارجي نگاه ميكني وگرنه اين مجري هاي بدبخت اين همه وسط بازي جدول رو نشون دادن و گفتم با نتايج نيمه اول ايتاليا اول ميشه. معلومه هويجم حسابشون نميكني كه ببيني چي ميگن:31:

در هر صورت اولي مبارك شما باشه دوست عزيز

Spaniuly
19-06-2012, 00:41
بله درسته من ایران نگاه نمی کنم ولی قانون مضخرفیه این نوع اولویت دهی بهترین حالت به نظر من برای اولویت بندی
1- بازی مستقیم
2- تفاضل گل
3- تعداد گلهای زده
و بعد از اینها بره روی این اولویت که تعداد گل توی بازی های مستقیم و اینجور چیزا

در هر صورت ممنون از شما هم بابت نکته ای که اشاره کردید و من از اشتباه در اومدم و هم بابت تبریک

پس حق با PSYCHO_MAN عزیز هست عذر می خوام

آرش-19
19-06-2012, 00:42

نتایج نیمه اول, باعث میشد ایتالیا اول شه و بعد اسپانیا دوم
ایتالیا صعود کرد چون ایرلند رو برد, و چقدر سرنوشت گروه وابسته به یک گل بود!
گلی که اگه کرواسی میزد اسپانیا حذف میشد, اگه اسپانیا میزد تیم اول میشد.
یا اگه هر دو میزدن و ایتالیا 1 هیچ میبرد, ایتالیا حذف میشد!
خوشحالم ایتالیا سرنوشت خودشو خودش رقم زد, و بالوتلی نشون داد از نظر فنی در چه سطح بالاییه فقط
یکم باید رو اخلاقش کار کنه.

PSYCHO_MAN
19-06-2012, 00:55

از خودم نمیگم ،خود گزارشگر گفت نتایج روبروی تیم حذف شده که ایرلند بود رو وقتی 3 تا تیم هم امتیاز باشن در نظر نمیگیرن و نتایجی که 3تا تیم دیگه جلوی هم کسب میکنن ملاکه .
با توجه به نتایج نیمه اول حساب کنید ، چون ایتالیا -کرواسی ، ایتالیا- اسپانیا تساوی 1-1 کردن و کرواسی اسپانیا 0-0، ایتالیا تیم اول صعود میکرد و اسپانیا تیم دوم.در ضمن اگه اسپانیا نمیبردم ایتالیا صعود میکرد
راستی اگه کسی تو اون استدیو شبکه 3 طرفدار چلسی و ایتالیا بود امشب فکر کنم باید خرخره جاودانی وجلالی می جویید خسته نشد این جاودانی اینقدر این جمله تکراری تیمهای مثل چلسی ، روش چلسی ، برد چلسی وار و اینجور مزخرفات :2:رو هر شب به خورد بیننده میده ؟من خودم طرفدار میلان و رئالم و از فوتبال انگلیس (تیم ملیش و بیشتر باشگاهاش) بدم میاد ولی چلسی قهرمان شد و جنابعالیم ....چلسیو نمیتونی بخوری مثلا میخوای اینجوری تلافی کنی ذهنیت بینندرو خراب کنی ؟
مردک به زور میخواد آلمانو قهرمان کنه حتی امشب داشتن اسپانیا روهم خراب میکردن . آلمان تیم شایسته ایه ولی اینجوری از یه تیم حمایت کردن و تیمای دیگرو کوبوندن (درست کردن ذهنیت منفی از یه تیم خوب )تو یه رسانه همگانی که مسابقات مهم فوتبال رو برای طیف وسیعی از انواع هوادارا با علایق مختلف پخش میکنه به نظرتون درسته؟

یکی از دلایلی که خیلیها مثل من در اکثر مواقع قید تماشای مسابقات از تلویزیون ملی رو زدن همین کیفیت پایین محتوای بحث کارشناسی برنامشون هستش. حالا گزارش مسابقه، کیفیت پایین پخش، سانسور و ... بماند .

hossein_0907
19-06-2012, 01:28
انقدر تو سر و کله هم نزنین
یه سرچ تو گوگل بکنین همه چی پیدا میشه :

UEFA EURO 2012 Rules: Equal points after the groupmatches ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MORINIO
19-06-2012, 02:32
خب خدارو شکر صعود کردیم و باید ببینیم میخوریم به فرانسه , انگلیس , و یا حتی اوکراین !

من فقط دلم به حال بالوتلی میسوزه که تو این بازی هم از شعارای نژادپرستانه در امان نبود :( نمیدونم این یوفا چه غلطی میکنه در این موارد ؟ فقط شعار میدادن تا قبل بازیها که برخورد شدید میکنیم و بازی رو نگه میداریم !!

به نظرم ایتالیا مرحله سختش رو گذروند و ایتالیای واقعی رو از اینجا به بعد باید دید

H A M A S
19-06-2012, 06:39
کلا ایتالیا برای صعود باید همیشه هوادارانش رو زجر بده!
رقیبمون دور بعد به احتمال قریب به یقین فرانسه هست..که یه جورایی بعد آلمان سرحال ترین تیم این مسابقات بوده

dashmojtaba
19-06-2012, 07:43
خب حالا آقاهه که میگفتی احتمال زیاد ایتالیا صعود نمیکنه سلام علیکم :21:
من بعد از قریب به 20 سال تماشای مسابقات فوتبال یه چیزی میدونم که میگم پیش بینی های قطعی اونم از نوع منفی (نفوس بد) نزنید تا بعد هم شرمنده تیمی که هوادارشید نشید هم مجبور نشید حرفاتونو ماس مال کنید :}}
تبریک میگم گرچه در اکثر مواقع بازی چرت میزدم! ولی وقتی سوت پایان زده شد و صعود قطعی شد بسی خوش گذشت :}}

sAeEd_kHaAn
19-06-2012, 10:14
عجب ... شانسه این اسپانیا با گل دقیقه 88 که کاملا مردود بود ( هم افساید هم هند) اول شد خیلی حیف شد میتونستیم راحت اول بشیم با همین بضاعت و هم گروهی با تیم اول رنکینگ فیفا و تیم چقر کرواسی

Alinho
19-06-2012, 11:38
ورزش۳: تيم ملي فوتبال ايتاليا با نتيجه 2 بر صفر ايرلند را مغلوب کرد تا به همراه اسپانيا از گروه سوم بازي‌هاي يورو 2012 به مرحله بعد راه پيدا کند. چزاره پرندلي پس از بازي گفت: پيروزي سختي بود زيرا ما تيمي خوب با هواداران فوق‌العاده‌اش را شکست داديم. بايد در ديدار با ايرلند پيروز مي‌شديم. در دقايقي از ديدار نتوانستيم آن طور که مي‌خواستيم ظاهر شويم ولي اکنون با شکست آنها خوشحال هستيم. پرندلي در ادامه افزود: مي‌دانيم که ديدار ما در مرحله حذفي نيز مانند ديدار ما برابر ايرلند بسيار سخت خواهد بود. در ادامه اين تورنمنت بازيکنان ايتاليا درست مانند اين ديدار بايد با قلب‌‌هايشان بازي کنند. نمي‌توانم تضمين کنم که در همه ديدارهايمان شانس‌هاي زيادي براي گلزني پيدا کرده و شيوه بازي‌مان را به حريف ديکته کنيم. ايرلند در اين بازي به ما اين اجازه را داد ولي ممکن است ساير حريفان اين کار را انجام ندهند. شانس‌هاي زيادي براي گلزني در اين ديدار داشتيم. اميدوارم در بازي‌هاي آينده نيز بتوانيم آنها را تکرار کنيم.

Pessimist
19-06-2012, 13:50
صعود تیم ایتالیا رو به تمامی طرفداران این تیم تبریک میگم هر چند که مثل همیشه ایتالیا یه مقدار سخت از گروهش صعود کرد!

با توجه به اینکه تیم ایرلند سقوط کرده بود میشد پیش بینی کرد که ایتالیا کار نسبتا راحتی خواهد داشت که تقریبا هم همینطور شد چون تیم ایرلند خیلی موقعیت مسلم گل نداشت اما ایتالیا موقعیت های زیادی داشت و اگه مهاجم ها یه مقدار بیشتر دقت میکردن با تعداد گل های بیشتری بازی رو میبردن اما خب مهمترین چیز برد بود که برای ایتالیا به دست اومد و به عنوان تیم دوم صعود کرد!

یه نکته ای که احتمالا همتون متوجه شدید شعارهای نژاد پرستانه بر علیه ماریو بالوتلی مهاجم سیاه پوست ایتالیا بود که من تعجب میکنم از اینکه چرا داور بازی رو به خاطر این شعارها متوقف نکرد در حالیکه قبل از شروع رقابت ها یوفا دقیقا اعلام کرده بود در صورتی که تو ورزشگاه ها شعارهای نژاد پرستانه داده بشه داورها میتونن بازی رو متوقف کنن! البته به نظر من بعضی از رفتارهای بالوتلی هم تو به وجود اومدن چنین رفتاری از سوی تماشاچی های حریف بی تاثیر نیست مثل اون عبارت مسخره Why Always me که بعد از هر بار گل زدن به طرفدران نشون میداد البته تو بازی دیشب بعد از اینکه گل دوم رو زد میخواست یه چیزهایی بگه که یکی از بازیکن ها جلوش رو گرفت!

به هر حال این صعود برای تیم کم بضاعتی مثل ایتالیا خیلی با ارزش بود شاید کمتر کسی فکر میکرد ایتالیا با این بازیکن ها بتونه از این گروه صعود کنه!

B3HZ@D
19-06-2012, 16:58
تبریک بابت صعود ایتالیا.
بعد از تغییر تاکتیکی که در این بازی صورت گرفت به نظرم کیفیت بازی ایتالیا تفاوت چشمگیری داشت.
البته حریفان قبلی که مقابل ایتالیا با آرایش 2-5-3 قرار گرفتن (اسپانیا - کرواسی) تیم های قردتمندی نسبت به ایرلند بودن ولی با این حال برتری 2-1-3-4 خودش رو بیشتر نشون داد.

اول از همه این که دو بال کناری ایتالیا از بلاتکلیفی خارج شدن.
در 2-5-3 جیاچرینی و ماجیو هیچ کار خاصی نمیکردن و تنها چیزی که از این دو بازیکن دیده میشد دوندگی بی مورد بود و در بازی گم بودن.
ولی در 2-1-3-4 آباته و بالزارتی خیلی خیلی بهتر ظاهر شدن و هم توی حمله و هم در دفاع کمک زیادی به تیم کردن.

قرار گرفتن دروسی در خط هافبک خلاقیت در این پست رو بیشتر کرده بود و ایتالیا در کارهای هجومی بهتر ظاهر میشد .
ولی یکی از نقاط ضعفی که هنوز در این تیم دیده میشه عدم کارایی تیاگو موتاست که اصلا به کار تیم نمیاد...نه میتونه پاسور خوبی باشه و نه میتونه دوندگی زیادی داشته باشه.
خیلی ایستا بازی میکنه و همین عدم تحرک خط هافبک رو ضعیف میکنه...مخصوصا این که پیرلو بازیکن 90 دقیقه نیست و از دقیقه 70 به بعد به شدت افت میکنه.
یعنی حضور همزمان دو هافبک که تحرک خیلی کمی دارن وسط زمین رو متزلزل میکنه.

بهتره پراندلی یک فکری برای این قسمت بکنه...چون در مراحل بعدی کار خیلی سخت تر میشه.

Iman-Emperatour
19-06-2012, 17:51
عجب ... شانسه این اسپانیا با گل دقیقه 88 که کاملا مردود بود ( هم افساید هم هند) اول شد خیلی حیف شد میتونستیم راحت اول بشیم با همین بضاعت و هم گروهی با تیم اول رنکینگ فیفا و تیم چقر کرواسی

سعید عزیز
میشه برد اسپانیا رو زیر سوال نبرید لطفا ؟!!
شما با این تیم مساوی کردیم ولی ما تونستیم ببریمشون
اینیستا اصلا تو آفساید نبود (مدافع کروواسی پر کرده بود) ناواس هم اینطور که بهتر میدونید با اینیستا فرار کرد و این هوش خوب اینی بود که پاس گله خوبی رو به ناواس داد
ببخشید....
با تشکر :11:

MCSE MAN
19-06-2012, 18:03
ولی یکی از نقاط ضعفی که هنوز در این تیم دیده میشه عدم کارایی تیاگو موتاست که اصلا به کار تیم نمیاد...نه میتونه پاسور خوبی باشه و نه میتونه دوندگی زیادی داشته باشه.

دقيقا. نه بازي سازه نه دونده و جنگندس و نه گلزنه!
نميدونم به چه دليلي همه بازي ها فيكس تو زمين هست. شايد براي استفاده از قدرت سرزنيش تو فاز حمله اس!

ولي خوشبختانه پراندلي تعويض هاي نسبتا بهتر شده

همه بازيكن ها خوب بودن ولي بهترين بازيكن هاي تيم تو اين 3 بازي به نظر بوفون و پيرلو و دروسي بودن:40:

انصافا ايتاليا شانس هم نداره. حالا كه بارزاگلي برگشت كيه ليني مصدوم شد!!

MORINIO
19-06-2012, 20:04
سعید عزیز
میشه برد اسپانیا رو زیر سوال نبرید لطفا ؟!!
شما با این تیم مساوی کردیم ولی ما تونستیم ببریمشون
اینیستا اصلا تو آفساید نبود (مدافع کروواسی پر کرده بود) ناواس هم اینطور که بهتر میدونید با اینیستا فرار کرد و این هوش خوب اینی بود که پاس گله خوبی رو به ناواس داد
ببخشید....
با تشکر :11:

اولآ که اسپانیا برد نوش جونش

اما در مورد حرفتون هم که میگید ایتالیا با این تیم مساوی کرده و اسپانیا برد هم اگه یه کم واقع بینانه نگاه کنید ایتالیا نسبت به اسپانیا به مراتب بازی بهتری رو جلوی کرواسی به نمایش گذاشت و موقعیتهای زیادی خلق کرد در حالیکه به نظرم اسپانیا ضعیف ترین بازی چندسال اخیرشو به نمایش گذاشت حتی یه جاهایی تا آستانه حذف شدن هم پیش رفت که فقط یه سوپردروازه بان داخل دروازه این جور موارد به داد تیم میرسه ...

در آخر واستون آرزوی موفقیت دارم :)

vahidgame
19-06-2012, 21:27
بالاخره ایتالیا به همون سیستمی رفتش که توی اوایل تاپیک اشاره کردم یعنی سیستم 2-4-4 لوزی که تیم هایی مثل میلان و اینتر قبلا از اون استفاده می کردن
این سیستم 2-5-3 رو دیگه کمتر تیمی توی دنیا بازی می کنه. حتی امیر قلعه نوعی هم که عشق این سیستم بود دیگه از اون استفاده نمی کنه! :دی

دیشب ایتالیا با همچین ترکیبی بازی می کرد:

بوفون
پیرلو
ده روسی -- مارکیسیو
موتا
کاسانو -- دی ناتاله

یعنی یه چیزی شبیه همون ترکیب ایده آلی که توی این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پست اشاره کردم که تنها فرقش این بود که موتا و دی ناتاله از ابتدا بازی می کردن
یه امتیازی که این سیستم داره اینه که وضعیت دفاع بهتر از دفاع سه نفره ست و دیگه یه سری مشکلات اونو نداره. همین طور این 4 تا هافبک که در اصل همه شون هافبک وسطن ، می تونن وسط زمین رو در اختیار بگیرن و کلا هر تیمی رو آزار بدن...
یه تغییر عمده دیگه هم دو تا دفاع گوشه بودن که تغییر خیلی خوبی بودن مخصوصا آباته که به نظرم باید دو بازی قبلی هم توی ترکیب اصلی قرار می گرفت و واقعا دفاع راست خیلی خوبیه

Iman-Emperatour
19-06-2012, 22:19
اولآ که اسپانیا برد نوش جونش

اما در مورد حرفتون هم که میگید ایتالیا با این تیم مساوی کرده و اسپانیا برد هم اگه یه کم واقع بینانه نگاه کنید ایتالیا نسبت به اسپانیا به مراتب بازی بهتری رو جلوی کرواسی به نمایش گذاشت و موقعیتهای زیادی خلق کرد در حالیکه به نظرم اسپانیا ضعیف ترین بازی چندسال اخیرشو به نمایش گذاشت حتی یه جاهایی تا آستانه حذف شدن هم پیش رفت که فقط یه سوپردروازه بان داخل دروازه این جور موارد به داد تیم میرسه ...

در آخر واستون آرزوی موفقیت دارم :)

ممنون از صحبتهای خوبتون
بله درست میگید اسپانیا برد ولی هواداران این تیم زیاد از بازی لذت نبردن
دیشب اسپانیا یکی از بدترین بازیهاشو کرد ما هم منکرش نمیشیم:46:

nw_nk
20-06-2012, 19:06
پیاده روی 21 کیلومتری پراندلی بعد از صعود ایتالیا

سرمربی آتزوری پیش از آغاز رقابت های به راهبان صومعه کامادولسه قول داده بود که در صورت صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی، پیاده به این صومعه خواهد رفت.

سایت گل- چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، بعد از صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2012، 21 کیلومتر پیاده روی کرد.

سرمربی آتزوری پیش از آغاز رقابت های به راهبان صومعه کامادولسه قول داده بود که در صورت صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی، پیاده به این صومعه خواهد رفت.

به این ترتیب بعد از صعود ایتالیا و در نیمه های شب سه شنبه، پراندلی به همراه کادر فنی اش و همچنین دیمیتریو آلبرتینی، نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا، برای عمل کردن به این قول، اردوی تیم را ترک کردند.

پراندلی و همراهانش بعد از سه و نیم ساعت پیاده روی به صومعه کامادولسه رسیدند و با استقبال گرم راهبان روبرو شدند. آنها بعد از اقامتی کوتاه، با ماشین به اردوی تیم برگردند.

ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی، یکشنبه شب در کیف مقابل انگلیس قرار خواهند گرفت.

By Behnam Jafarzadeh

2012/6/20

B3HZ@D
23-06-2012, 03:11
مثل این که تیاگو موتا و اوگبانا بازی مقابل انگلیس رو به دلیل مصدومیت از دست میدن.
گفته میشه برای جانشینی موتا قرار از نوچرینو در اون پست استفاده بشه . اوگبانا هم که اصلا در این مسابقات به میدان نرفته.
با این حال با مصدومیت کیلینی و اوگبانا کار ایتالیا در خط دفاعی سخت میشه...چون فکر نکنم دیگه جایگزینی روی نیمکت برای اون پست داشته باشه.
معمولا ایتالیا توی این تورنومنت ها با مشکل مصدومیت مدافعان اصلی خودش روبرو میشه!

JUSTIN11
23-06-2012, 04:22
ايتاليا - فرانسه
يه فينال رويايي
بگو ايشالا 8)

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2

MCSE MAN
24-06-2012, 18:19
تاپيك چرا خوابيده،امشب مثلا بازي داريما!

با اين اوضاعي كه تو ايتاليا پيش اومده بود همين كه تيم صعود كرد از گروهش راضي كنندس ولي با اين حال ايتاليا نشون داده كه اگه بخواد ميتونه از پس هر تيمي بر بياد

به اميد پيروزي ايتاليا و صعودش به نيمه نهايي

:40: Forza Italy:40:

MCSE MAN
25-06-2012, 00:58
چه ميكنه اين ايتاليا
حقمون بوددر حين بازي با 2-3 گل اختلاف ببريم كه متاسفانه خيلي موقعيت از دست دادن
كل بازي توپ ميدان دست ايتاليا بود. خيلي عالي بازي كردن

تبريك ميگم به همگي

:40: Forza Italy:40:

meyn
25-06-2012, 01:07
خوب ایتالیا تونست انگلستان رو تو ضربات پنالتی شکست بده. اگرچه حق ایتالیا برد در جریان بازی بود ولی به هر حال ایتالیا برد. این برد رو به همه طرفداران ایتالیا تبریک میگم.

FC.Barcelona
25-06-2012, 01:15
به عنوان یک بیطرف واقعا صعود حق ایتالیا بود
تبریک به طرفدارانش

PSYCHO_MAN
25-06-2012, 01:20
تبریک تبریک تبریک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعاً امشب آتزوری مایه افتخار هواداراش بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی که باید تو 90 دقیقه با اختلا ف گل میبردیمو تو پنالتی این اینگلیسیای مغرور رو بردیم . همین الان دستام داره موقع تایپ به خاطر استرس پنالتیا میلرزه ولی خدایا شکرت امشب با اعصاب راحت میخوابیم.
واقعاً باید پای این پیرلو رو طلا بگیرن فوق العادس این بازیکن. عامل اصلی بازگشت تیم تو پنالتی خودش بود حقیقتا که اون پنالتی چیپ نقطه عطف پنالتیا بود ،روحیه تیمو برگردوند و ورق برگشت.
شخصا ًبرای من که اصلا قابل هضم نبود مقابل تیمی که همیشه ازش بدم میومده و تو یه بازی که ازشون سرتر بودیم بازنده باشیم. خدایا شکر .

امشب بیشتر بازییو به خاطر گزارش عادل از شبکه 3 دیدم(معمولا از rai HD و الجزیره میبینم)این برد یه تو دهنی بود به امثال جاودانی و جلالی بود که ایتالیا رو تیم نمیدونستن و شایسته رسیدن به این مرحله نمیدونستن.
ایشالا با یه بازی منطقی بتونیم آلمان قدر رو هم از پیش رو برداریم (جالبه به تیمایی میخوریم که ازشون بدم میاد) هرچند که بازی خیلی طولانی داشتیم و 2روز استراحت کمتر.
سپاس

Aria1997
25-06-2012, 01:22
به عنوان طرفدار آلمان این برد رو بهتون تبریک میگم ... واقعا حقتون بود
مبارک باشه
ایشالا تو ورشو بازی خوبی رو خواهیم دید :40:

Stream
25-06-2012, 01:32
این پیرلو چه بازیکنیه! کجا هستن اونهایی که می گفتن دیگه دورانش تموم شده. پاس هاش با هر دو پا میلی متریه، یک قدم پاشو اشتباه نمی گذاره، همیشه مسلط، همیشه آماده در دفاع و حمله. واقعا فوق العاده است و پنالتیش هم روحیه از دست رفته رو برگردوند به ایتالیا.. اگه یک لحظه در تاریخ فوتبال موقع چیپ زدن پنالتیه دقیقا همین لحظه بود.

بوفون هم نشون داد این همه تجربه اش کجا رفته. گرفتن اون ضربه گلن جانسن واقعا نیاز به نبوغ عالی داره! در پنالتی ها هم، با اینکه بوفون معروف به پنالتی گیر بودن نیست، ولی واقعا پیش بینی هاش عالی بود. پنالتی های محکم رو 50-50 رفت و پنالتی های تکنیکی رو درست رفت. حرکت فوق العاده اش بعد گرفتن پنالتی برای مونتولیوو هم عالی بود و یه رفتار عالی کاپتانی رو نشون داد.

نکته جالب وضعیت بدنی فوق العاده بازیکن های یوونتوسه. پنج بازیکن تیم از یووه بودن که خیلی خوب بازی کردن، خیلی خوب دویدن و اصلا در 120 دقیقه اذیت نشدن. مارکیزیو که در این چهار بازی تقریبا رسید به 50 کیلومتر دوندگی، پیرلو هم که در 25-26 سالگی در 90 دقیقه خسته می شد حالا در 33 سالگی 120 دقیقه رو خوب بازی کرد. واقعا تیم پزشکی و بدنسازی یووه عالی کار کرده.

ایتالیا قطعا لایق حضور در 4 تیم برتر بوده.. بازی با آلمان بازی مهمیه و اصلا هم مشخص نیست چی میشه!

Kianoosh
25-06-2012, 01:32
وقتی پیرلو داشت پنالتی میزد گفتم واقعا حیف نیست این بازیکن بزرگ از جام کنار بره و انگلیس با این بازی افتضاح صعود کنه؟و بعدش یه ضربه فوق العاده که به کل شرایط رو عوض کرد هرچند از واکنش بوفون هم نباید گذشت و ضربه بد یانگ ولی روحیه ای که پیرلو داد با اون ضربه از همه مهم تر بود خیلی کم هستن بازیکنهایی که تو اون شرایط چنین پنالتی بزنن!

تبریک میگم به هوادارای ایتالیا :40: آمار بازی رو که نگاه کنیم حقش بود تو جریان بازی حداقل 2 گل رو بزنه!یه جورایی فینال ایتالیا -اسپانیا برای من برد-برد هست :دی ولی اینم قابل توجه که آلمان داره دو روز کامل بیشتر استراحت و تمرین می کنه محل بازیشون تغییر نکرده ایتالیا باید یه سفر خسته کننده بعد از این ماراتن 120 دقیقه ای داشته باشه این خیلی میتونه شرایطشون رو سخت کنه ...

CRIS Joon CR7
25-06-2012, 01:37
بازی زیبایی بود
به شخصه اصلا فکر نمیکردم ایتالیا اینقدر خوب باشه نمیدونم انگلیس شاید زیادی بد بود.
بازی خوبی رو به نمایش گذاشت.
آندرا پیرلو هم بازی زیبایی رو ازش دیدیم و خیلی عالی حمله های ایتالیا رو پی ریزی میکرد
پنالتی هم که زد نشان از اعتماد به نفس بالاش داشت
خیلی هنرمندانه زد.
نتیجه رو برگردوند.
...
بازم تبریک میگم.:11:

Iman-Emperatour
25-06-2012, 01:43
من به عنوان یه بیننده بی طرف بازی ایتالیا رو پسندیدم مخصوصا تو 30 دقیقه اضافه
ایتالیا بهتر بود و حقشم برد بود
تبریک میگم به لاجوردی ها

powerslave
25-06-2012, 01:46
شاد باش بسیار به هوادارای ایتالیا. واقعاً خوب بازی کردن. ایکاش تو همون 90 دقیقه تیم برده بود تا یکم کمتر خسته بشه. فکر کنم جلوی المان اینقدر شانس گلزنی گیر تیم نیاد و اونجا نباید موقعیت ها رو از دست داد.
کلاً سالوت!

clau
25-06-2012, 01:51
بازی خیلی قشنگی بود حقتون هم برد بود و به اونچه که استحقاقش رو داشتین رسیدین بازی ایتالیا -آلمان تو نیمه نهایی جام جهانی 2006 داره تکرار میشه اون بازی رو که با گل های دیدنی گروسو و الکس دل پیه رو تو 120دقیقه بازی نفس گیر 0-2بردین و به فینال رسیدین و قهرمان جام جهانی شدین ایندفعه هم ایشالا آلمان میبرین و از جام حذف میکنین

m2stech
25-06-2012, 01:54
تبریک به همه آتزوری ها
من خودم بعد فرانسه، ایتالیا را دوست دارم
سال 2006 هم با اینکه از ابتدا بخت اول قهرمانی نبودیم قهرمان جهان شدیم
امسال هم شبیه اون موقع شده، پیش به سوی فینال!

Ice Pain
25-06-2012, 01:56
بازی زیبایی بود ... 

چقدر حرص میخوردم وقتی موقعیت ها از دست میرفت:دی

بالوتلی خیلی توپ ها رو خوب کنترل میکنه استقامت و قدرت بدنیه خوبی هم داره فقط ضربه های آخرو خیلی بد میزنه ... 3-4 تا موقعیت عالی رو از دست داد :/

پیرلو که معرکست... فوق العادست این بشر!:40:

پ.ن: 2 روز استراحت کمتر و جا به جایی کمی نگران کنندست.....

MORINIO
25-06-2012, 02:18
کلآ ایتالیا همیشه باید حرص بده تا ببره ... چقدر موقعیت خراب کردیم آخه چقدر ؟!!!:19:

بوفون و پیرلو هم دو مرد کلیدی تیممون بودن که تو پنالتی ها هم نتیجه رو به نفعمون برگردوندن :)

حالا پیش به سوی آلمان ... امیدوارم تو اون بازی از موقعیتهامون بهتر استفاده کنیم چون مطمئنآ اینقدر موقعیت راحت گیرمون نمیاد تو اون بازی

فورزا آتــــزوری :40::40::40:

senaps
25-06-2012, 02:48
سلام....اقا من طرفدار المانم و منتظر تیمتون هستیم تا روز موعود.... ولی بحث کل‌کل نیست!! بحث اینه که این عکس های شادی بعد از برد که داره تو فیس بوق میاد، من واقعا عاشق طرفدار های ایتالیا شدم!!دمشون گرم....مثل همیشه پرچمشون بالاست!

B3HZ@D
25-06-2012, 02:59
صعود ایتالیا رو تبریک میگم
واقعا ایتالیا عالی کارد و همه جوره سرتر از حریفش بود. حیف که توی 90 دقیقه نتونستن کار رو تموم کنن و این باعث خستگی بیشتر بازیکنان میشه.
با این حال این موارد چیزی از شادی و خوشحالی بابت صعود ایتالیا کم نمیکنه.
ایتالیایی که به گفته خیلی ها یکی از کم ستاره ترین تیم های این جامه ولی با این حال جلوی انگلیس پرمدعا و پرستاره یک بازی کاملا برتر رو به نمایش میذازه و به دور بعد صعود میکنه.

جاودانی هم خیلی تلاش کرد که ناراحتی خودش رو با اون خنده های مصنوعی پنهان کنه ولی تلخی اون لبخندها کاملا مشخص بود.
حیف توی این جمع جلالی به عنوان کارشناس حضور نداشت که ببینم آیا بعد از این بازی هم حاضره با دست و حالت تمسخر ایتالیا رو پایین بکشه یا نه !

باز هم تبریک به دوستداران ایتالیا و به امید صعود مقابل آلمان.

FORZA ITALY

H A M A S
25-06-2012, 07:20
آفرین به چزاره پراندلی با این تیمش....هیچ وقت یادم نمیاد ایتالیا اینقدر چشم نواز بازی کرده باشه
آندره آ پیرلو رو نمیشه توصیفش کرد..اون ضربه چیپش توی تاریخ ثبت میشه...چقدر توی اون صحنه مسلط به اعصابش بود و خونسرد
از حرکات بوفون برای تزریق روحیه هم نمیشه گذشت
این مونتولیوو هم خیلی خوب بود...بعضی وقت ها یه حرکاتی میکرد با پیرلو اشتباه میگرفتمش
راستی اون پنالتی نوچرینو هم خیلی باحال بود...قبل پنالتی جو هارت داشت داد میزد تا تمرکز نوچه رو بهم بزنه....نوچه وقتی گل کرد 10 برابرش سر جو هارت داد زد
الحق که رینو گتوسوی دومه

sAeEd_kHaAn
25-06-2012, 09:53
من که تا صبح خوابم نبرد به همین خاطر الان دارم پست میدم :دی
دیشب عالی بودیم واقعا عالی بودیم
من که یادم نمیاد ایتالیا اینقدر تا حالا هجومی و زیبا بازی کرده باشه مرتب رو دروازه انگلیس بودیم با این همه موقعیت گل باید با 3-4 تا اختلاف تو 90 دقیقه می بردیم ولی نشد ،
این پیرلو عجب بشریه یه تنه تو پنالتیا ورق رو برگردوند اینجور بازیکنا حیفه که دیگه بازی نکنن
مونتولیوو عالی بازی کرد جز اون ضربه پنالتیش که خوشبختانه بقیه تلافیش کردن ، کلا از مونتولیوو خوشم میاد کاش اینتر میخریدش ولی به میلان رسید
همینجوری جلو المان بازی کنیم رفتیم فینال
کلا ایتالیا وقتایی که دور رو برش حاشیه باشه بهتر نتیجه میگیره تو تورمومنتای بزرگ

تبریک به همه

Spaniuly
25-06-2012, 12:14
مصاف آلمان ایتالیا عادلانه نخواهد بود آلمان دو روز بیشتر استراحت خواهد کرد تا قبل مسابقه این ایتالیا هم که دیشب 120 دقیقه نفس گیر + پنالتی های استرس زا رو گذرونده حالا ببینید چقدر باید ریکاوری داشته باشن توی این سه چهار روز باقی مونده مصاف سختی خواهد بود بینشون ولی کفه ترازو به نفع آلمان بدجور سنگینی می کنه به نظرم باید یه مقدار فرجه بیشتری داده بشه توی این مراحل تا حق کشی نشه... در مورد اسپانیا هم همینطور پرتغال 2 روز استراحت بیشتر داره نسبت بهش این خیلی نامردیه

ولی مشخص شد که گروه اول و چهارم گروه های آسونی بودن که میزبانان هم توشون بودن هر چهار تیم مال گروه 2و 3 هستند

clau
25-06-2012, 13:51
پيرلو: از خراب کردن پنالتي نمي‌ترسيدم
هافبک تيم ملي فوتبال ايتاليا در مورد پنالتي چيپ خود گفت ابتدا صبر کرده دروازه‌بان انگليس بپرد و سپس ضربه خود را به شکل چيپ وارد دروازه کرده است.به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، تيم ملي فوتبال ايتاليا در يک چهارم نهايي يورو 2012 توانست انگليس را در ضربه‌‌هاي پنالتي شکست دهد. آندره‌آ پيرلو پنالتي سوم خود را به شکل چيپ وارد دروازه جو هارت کرد تا روحيه از دست رفته ايتاليايي‌ها به دليل پنالتي از دست رفته ريکاردو مونتوليوو را بازگرداند.

پيرلو در اين زمينه گفت: پيش از ضربه پنالتي، دروازه‌بان انگليس به شکلي عجيب در جاي خود حرکت مي‌کرد. زماني که براي زدن ضربه حرکت کردم، صبر کردم تا او بپرد. پس از آن تصميم گرفتم چيپ بزنم. در آن لحظه چيپ زدن ساده‌ترين کار بود. شايد کاري که انجام دادم موجب شد تا انگليسي‌ها زير فشار قرار بگيرند و اشلي يانگ پس از من پنالتي‌اش را خراب کند.

بازيکن يوونتوس افزود: از اينکه پنالتي را خراب کنم نمي‌ترسيدم. در جريان بازي انگليس به ندرت موقعيت خطرناکي روي دروازه ما داشت زيرا در تمام بازي تلاش مي‌کرد دفاع کند و بازي را به پنالتي بکشاند. ما کنترل ديدار را در دست گرفتيم و در نهايت به عنوان تيم پيروز زمين را ترک کرديم. مي‌دانستيم که مي‌توانيم مسابقه را به کنترل خودمان درآوريم زيرا دريافته بوديم که انگليس دفاعي کار خواهد کرد. آن‌ها در مرحله گروهي با همين شيوه بازي کرده بودند. متاسفم از اينکه براي شکست دادن انگليس اين‌قدر معطل شده و تا اين حد انرژي صرف کرديم.
ورزش3

FX
25-06-2012, 14:50
ایتالیا دیشب فوق العاده بود . چنان انگلیس جلوی ایتالیا دست و پا بسته بود که گاهی فکر میکردم یه تیم ضعیفی الان جلوی ایتالیا بازی میکنه!

از هر نظر عالی بود فقط وسط های بازی گفتم انگار ایتالیا حذف میشه چون پشت هم فرصت های طلایی رو از دست می ده .

عشق هست ایتالیا

sAeEd_kHaAn
25-06-2012, 15:56
در مورد فرصت تا بازی بعد یه نکته رو بگم تمام این بازیکنان حرفه این و تو اروپا تو تیمشون هر 3 روز یه بازی سخت تو لیگشون و cl دارن پس عادت دارن یه 3-4 رو یه بازی اما خوب اینجا بازم ایتالیا ضرر میکنه با این بازی که مدام انرژی و دودندگی داشت ولی یه نکته رو هم در نظر داشته باشین وضعیت روحی ما خیلی بالاتر از الماناست با این بازی درخشان و ماراتون جذاب ، امیدوارم ریکاوری خوب باشه تا مثل این بازی تا اخر 90 یا 120 دقیقه نفس کم نیاریم
یه چیزه دیگه هم که تو بازی مشهود بود این که اکثر درگیریهای وسط زمینو مونتولیوو و به نوعی مارکیزیو انجام میدادن تا به پیرلو کمتر فشار بیاد اینم تفکر مربیه مسلما ، به هر حال با یه مهره چینی مناسب و با این روحویه میتونیم المان و شکست بدیم

nw_nk
25-06-2012, 17:55
پیرلو: پنالتی من در جواب حرکات جو هارت بود؛ این پنالتی فشارها را روی دوش انگلیس گذاشت

ستاره خط میانی یوونتوس در پایان بازی توضیح داد که چرا پنالتی اش را به صورت چیپ زده

سایت گل- آندره آ پیرلو، بازی ساز تیم ملی ایتالیا معتقد است که پنالتی ای که او به صورت چیپ وارد دروازه انگلیس نمود، فشارها برروی بازیکنان انگلیسی را بیشتر کرد.

بعد از آنکه دیدار دو تیم ایتالیا و انگلیس درپایان 120 دقیقه تلاش با تساوی بدون گل به پایان رسید، درنهایت کار به ضربات پنالتی کشیده شد. ایتالیا 1-2 از حریف عقب بود که درحالی که جوهارت برای مهار توپ به سمت راست دروازه شیرجه رفته بود، پیرلو با ضربه ای چیپ توپ را به وسط دروازه انگلیس رساند

بعد از آن هم اشلی یانگ و اشلی کول برای تیمشان پنالتی را از دست دادند تا ایتالیا با نتیجه 2-4 از سد انگلیس عبور کرده و به مرحله نیمه نهایی برسد.

در پایان این دیدار پیرلو به خبرنگاران اعلام کرد که ضربه پنالتی او، روند بازی را تغییر داد.

پیرلو در پایان مسابقه به رای سپورت گفت:« جوهارت حرکات عجیبی انجام می داد. پس من تصمیم گرفتم تا پنالتی ام را این طوری بزنم و خوب هم از آب در آمد. این فشار را بر روی پنالتی زن های انگلیس بیشتر کرد و بعد از آن بود که اشلی یانگ پنالتی اش را خراب کرد. در طول بازی انگلیس فرصتهای زیادی را خلق نکرد. آنها برای کشاندن بازی به ضربات پنالتی تلاش می کردند ولی ما دوست داشتیم تا در جریان بازی به یپیروزی برسیم.»

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%84%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D9%88-%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%AA%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D9%88%DB%8C-

By Ghazal Ziari

2012/6/25

vahidgame
25-06-2012, 18:02
ایتالیا واقعا بهتر بود و به طرفدارای اون تبریک میگم
برای من با اینکه در رده ملی دو تیم اولم بازی داشتن با این حال سخت بود که تیم اولم ببازه ولی امیدوارم ایتالیا توی این جام موفق باشه...

یه نکته جالب اینه که ایتالیا توی دو بازی اخیر به اون سیستم 2-4-4 لوزی روی اورده که قبلا توی تاپیک بهش اشاره کرده بودم
فکر کنم پراندلی توی اینجا عضو بوده و اومده اون پستی که من در مورد ایتالیا دادم رو خونده و دقیقا براساس اون ارنج تیم رو چیدش! :دی
انصافا ایتالیا هافبک وسط های خیلی خوبی داره که هر کدوم توی باشگاه های خودشون جزو بهترینان. یعنی واقعا دیگه ایتالیا توی هافبک وسط چه بازیکنی رو می خواد؟! با این سیستم که 4 تا هافبک وسط به صورت لوزی چیده میشن می تونم بگم که خیلی تیم ها می تونن ویران بشن چون توی این 4 تا هافبک بازیکنایی با خصوصیات دفاعی و هجومی و بازیسازی خیلی خوب وجود داره که می تونن کلا روند بازی رو عوض کنن

+

ظاهرا دو تا از بازیکنای باقی مونده این نسل طلایی ایتالیا نمی خوان هیچ وقت تموم بشن یعنی پیرلو و بوفون
پیرلو رو واقعا نمی دونم چه جوری میلان از دست دادش! یکی از دلایل قهرمان نشدن میلان توی فصل اخیر همین نبود پیرلو بودش...
کلا همیشه انگار توی هر تیمی بازی می کنه بوی قهرمانی میده

Pessimist
25-06-2012, 22:04
کلا هر وقت قضیه کالچو پولی پیش میاد تیم ملی ایتالیا فوق العاده ظاهر میشه نمونش جام جهانی 2006 و همین یورو 2012

من اگه جای طرفدارهای ایتالیا بودم دعا میکردم همیشه قضیه کالچوپولی پیش بیاد تا ایتالیا خوب نتیجه بگیره:31:

راستی بچه ها فردوسی پور تو بازی دیشب میگفت بوفون اول بازی سرود ایتالیا رو خیلی با احساس میخوند و یکی از صحنه های جالب جام تا اینجا بوده من خودم چند دقیقه اول بازی رو ندیدم کسی کلیپی چیزی ازش نداره؟

Layken
25-06-2012, 23:27
تبریک میگم به لاجوردی های اروپا...بازی خیلی خوبی بود مخصوصا پیرلو و کاسانو که دیگه سنگ تموم گذاشت
امیدوارم که به فینال راه پیدا کنه

powerslave
25-06-2012, 23:45
راستی الان که پست ها رو دوباره خوندم ندیدم کسی به بازی خیلی خوب دانیله ده روسی اشاره کرده باشه. به نظرم دیشب مهرۀ مهمی برای پیروزی بود. من کلاً از باشگاه رم و بازیکن هاش هیچوقت خوشم نیومده ولی این ده روسی رو خیلی دوست دارم. دیشب هم یه شوت بینظیر زد که واقعاً حیف شد که نرفت تو دروازه.

MCSE MAN
26-06-2012, 10:13
ده روسي كه به نظر من همراه با پيرلو و بوفون 3 بازيكن برتر ايتاليا تو اين مسابقات بودن
بازيكن كامليه و همه كار ميكنه براي تيم. جنگده ، بازيساز ، شوت زن و هد زن
تقريبا تو همه جور پستي هم داره بازي ميكنه
به قول مورينيو داشتن همچين بازيكني آرزوي هر تيميه

--------------------------------

درباره بازي مقابل آلمان هم بد نيست پراندلي به بازي كن هايي كه زياد بازي كردن و خسته ان مثل ماركيزيو يكم استراحت بده و نيمه دوم وارد زمينشون كنه
مثلا نوچرينو ميتونه فيكس باشه

vahidgame
26-06-2012, 18:11
پراندلی: توپ طلا باید به پیرلو برسد
پیرلو که این فصل با یوونتوس قهرمان سری آ شد، در دیدار مقابل انگلیس نیز بسیار خوب کار کرد و همین مسئله موجب شد تا سرمربی ایتالیا و سرمربی پاری سن ژرمن او را مورد ستایش قرار دهند

سایت گل- چزاره پراندلی و کارلو آنچلوتی، بعد از نمایش درخشان آندره آ پیرلو در دیدار مقابل انگلیس، این هافبک باتجربه را مورد ستایش قرار دادند.

پیرلو که این فصل با یوونتوس قهرمان سری آ شد، در دیدار مقابل انگلیس نیز بسیار خوب کار کرد و همین مسئله موجب شد تا سرمربی ایتالیا و سرمربی پاری سن ژرمن او را مورد ستایش قرار دهند.
پراندلی در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" بله، از نظر من پیرلو باید برنده توپ طلا شود. او شایستگی این را دارد.او بهترین است. من از شنیدن صحبت های او بعد از دیدن حیرت کردم. او گفت به این خاطر آن ضربه را زد که انگلیسی ها را از نظر روحی و روانی تحت فشار قرار دهد.

من هرگز به چنین چیزی فکر نمی کردم. این نشان می دهد که یک قهرمان واقعی تا چه اندازه می تواند برای تیم موثر باشد."

کارلو آنچلوتی که سال ها در میلان با پیرلو کار کرد نیز در مورد این هافبک باتجربه گفت:" آیا دیدید که پیرلو چه کار کرد؟ تنها یک نابغه می تواند این کار را بکند. آندره آ فوق العاده است و هیچ صفت دیگری نمی توان در مورد او به کار برد.

اگر من جای یواخیم لوو بودم، کاملا مراقب از او مراقبت می کردم. در مقابل ایتالیا، نمی توان پیرلو را نادیده گرفت. من فکر می کنم آلمان بهترین تیم یورو تا اینجای رقابت هاست، کامل ترین تیم اما آنها مقابل ایتالیا به مشکل خواهند خورد. من ایتالیایی هستم و طرفدار لانازیوناله."

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دینوزوف:آلمان هیچ نقطه ضعفی ندارد؛ایتالیا شانس زیادی برای رسیدن به فینال دارد
دروازه بان طلایی ایتالیایی معتقد است که آتزوری تیم قدرتمندی است و می تواند شاگردان لو را شکست دهد

سایت گل – دینو زوف معتقد است که تیم ملی ایتالیا شانس زیادی برای شکست دادن آلمان در مصاف دو تیم درمرحله نیمه نهایی یوورو2012 دارد

این اسطوره 70 ساله که در سال 1968 با تیم ملی ایتالیا به قهرمانی اروپا رسید، لحظات شیرین و دلنشینی را به عنوان کاپیتان تیم ملی ایتالیا درسال 1982 سپری کرد و شاهد برد 1-3 تیمش مقابل آلمان غربی در فینال جام جهانی و قهرمانی آتزوری بود.

زوف در صحبتهایی به تمحجید از آلمان کنونی و به ویژه ماریو گومز پرداخته ولی معتقد است که تیم پراندلی ثابت کرده که قدرت کافی برای شکست دادن شاگردان لو را دارد.

زوف در صحبتهایی به بوندس لیگا دات دی ایی گفت:« ایتالیا شانس زیادی برای رسیدن به بازی فینال دارد. باید به شدت مراقب آلمانی ها بود. آتزوری تیم قدرتمندو خلاقی است. آنها می توانند برای هر تیمی خطرساز شوند. آنها یک بار این خطراتشان را مقابل انگلیس به نمایش گذاشتند. البته آلمان هم تیم متعادلی است وهیچ نقطه ضعفی ندارد. ماریو گومز واقعا مراتحت تاثیر قرار داده. او بازیکن بزرگی است.»

زوف درادامه صحبتهایش گفت:« آلمانی ها تا به اینجا عملکرد مثبت وخوبی داشتند. به نظر من تنها استثنا، بازی آنها مقابل پرتغال بود. آنها تحت فشار بیشتری در مقایسه با سایر حریفان گام به میدان گذاشتند.»

ایتالیا بعد از سال 1982 که موفق به شکست دادن آلمان شد، در مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2006 نیز توانست تا در وقت های اضافه ژرمن ها را به زانو دربیاورد. زوف اکنون معتقد است که بوفون کلید موفقیت ایتالیا خواهد بود:« بوفون، دروازه بان و کاپیتان تیم است و با تمام تجربیاتش در ضربات پنالتی مقابل انگلیس قرار گرفت. لحظاتی هستند که تمام بازیکنان تیم به شانه های دروازه بان تیمشان تکیه می کنند و بوفون دقیقا می داند که بردوش گرفتن مسئولیت به چه معناست. بالوتلی هم مهاجم خوبی است و عملکرداو نشان می دهد که بازیکن خارق العاده ای است.خیلی خوب است که پراندلی اینقدر به او فرصت می دهد.»

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D9%86%D9%82%D8%B7%D9%87-%D8%B6%D8%B9%D9%81%DB%8C-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D 8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-)

sAeEd_kHaAn
27-06-2012, 16:37
حریف فینالمون امشب مشخص میشه :دی
به شخصه دوست دارم پرتقال بیاد فینال برای من پرتقال جذابتر از اسپانیاست

sAeEd_kHaAn
28-06-2012, 10:03
خوب اسپانیا با خوش شانسی تمام رفت فینال به نظر من حق پرتقال بود
خوب ظاهرا ما برای قهرمانی باید 2 تا تیم پر مدعای این جامو ببریم که استحقاقشو داریم اگه همون بازی اخرمونو تکرار کنیم
به امید برد تو بازی امشب که باز هم این المان رو در حسرت بردنمون بزاریم و بعدشم این اسپانیای محتاط ( نمیخوام لفظ ترسو رو بکار ببرم) رو تو فینال مغلوب کنیم

H A M A S
28-06-2012, 13:43
بنا بر گزارشات، در مورد حضور ایناتسیو آباته و دانیه له ده روسی نیز نگرانی وجود نخواهد داشت، و آنها از ابتدا در ترکیب ایتالیا و مقابل آلمان صف آرایی خواهند کرد. بنابر این ترکیب احتمالی ایتالیا برابر آلمان در این مرحله از رقابت های جام ملت های اروپا بدین گونه خواهد بود: بوفون، آباته، بارتزالی، بونوچی، کیه لینی، مارکیزیو، پیرلو، ده روسی، مونتولیوو، کاسانو، و بالوتلی

meyn
28-06-2012, 23:11
خوب تا پایان نیمه اول ۲ بر صفر جلوییم. چه میکنه این بالوتلی! اگه از اون اتفاقات عجیب و غریب فوتبال نیفته بازی رو میبریم! :31:

وین رونی
29-06-2012, 00:12
آلمانا شانس آوردن شیش تایی نشدن
واقعاً ایتالیایی ها از جون و دل بازی کردن و آلمانی ها با غرور
تبریک میگم
اینطور بازی کنید تو فینال ما رو میزنید البته اگه اسپانیا مثل دیشب بازی کنه

راستی کسی عکسی از ماریو بعد گل نداره که فیگور گرفته بود؟

dashmojtaba
29-06-2012, 00:14
چه میکنه سوپرماریو ! چه میکنه پراندلی چه میکنه آتش زیرخاکستر لاجوردی !!
اگر بازی بعدم ببرن میشه گفت فوتبال ایتالیا دوباره به قدرت از دست رفتش برمیگرده
البته هنوز لیگ ایتالیا خیلی کیفیت پایینی داره ولی واقعاً تیم ملی ایتالیا دوباره احیا شد
دمشون گرم شاخ این آلمانیهای مغرور و دوست نداشتنی رو شکستن
تعجبم از اینه بعضیا هنوزم مین ایتالیا تیم به دردنخوریه ! یکی از بچه ها همینجا بود از اول بذر ناامیدی میپاشیدا
خدا خیرت بده زبونتو به خیر بچرخون ...!

ELSIN
29-06-2012, 00:17
ایتالی قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه به لطف جی جی و بچه ها ایتالی قهرمان میشه

من بازی انگلستان رو که دیدم گفتم ایتالی قهرمانه حقش هم هست

Kamyar_AnathemA
29-06-2012, 00:18
من طرفدار ایتالیا نیستم اما واقعا عالی بازی کرد

clau
29-06-2012, 00:20
تبریک میگم به همه طرفداران ایتالیا پیروزی 1-2مقابل المان رو:21:بالوتلی هم با دو گل زیبایی که زد نشون داد که لقب سوپر ماریو برازندشه و باز هم شاهد دروازه بانی عالی بوفون بودیم :20:ایتالیا هم گربه سیاه آلمانه همیشه آلمان رو تو مواقع حساس جام که میرسه حذف میکنه

PSYCHO_MAN
29-06-2012, 00:20
فقط میشه گفت به قول عادل فردوسی پور چه میکنه این ایتالیا :42::42:
خداییش هیچ تیمی با هیچ روشی به غیر از این مدلی که ایتالیا نمایش داد نمیتونست نظم آلمانارو بهم بزنه
فقط میترسیدم حسرت اون همه موقعیتو که از دست رفت بخوریم که خداراشکر ختم به خیر شد.

راستی بوفون امشب چش بود:9: یکم امشب تمرکزش بهم میخورد تو بعضی از صحنه ها ولی مهم نیست تو فینال میترکونه.

به افتخار ایتالیا تیمه روزای سخت وسلامتی بازیکناش :7:

meyn
29-06-2012, 00:21
خوب بازی رو بردیم. تبریک میگم به طرفداران ایتالیا.
جدا از اینکه خوب حمله کردیم، دو گل زدیم و چند تا رو هم نزدیم، باید به این دفاع آفرین گفت. واقعاً ایتالیا خوب دفاع کرد.
حالا باید به فکر بازی فینال باشیم. اگه مقابل اسپانیا هم همینجوری بازی کنیم حتماً قهرمان میشیم.

E.G_band
29-06-2012, 00:22
بردیم بردیم بردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آلمان علی رغم تیم خوبی که داشت:بای بای[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما هم جشن رو داریم البته فقط من توی خونواده مون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kianoosh
تبریـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــک :40: چقدر قشنگ بازی کرد ایتالیا 3-4 تا باید راحت میزدن به این آلمان که هی میخواد این دفعه این تیمو ببره از اون یکی انتقام بگیره و ...:دی نیمه دوم واقعا دو موقعیت 100% رو گل نزدن انقدر نزدن تا اون پنالتی!واقعا اگه یکم دقت میکردن آلمان امشب له میشد!گل دوم بالوتلی قشنگ بود بازم پیرلو چه می کنه اون وسط !:دی
تیم اول و دوم من اومدن فینال خیلی خوب شد ولی واقعا با این بازی که از ایتالیا دیدیم و بازیکنهایی مثل پیرلو بوفون مونتولیوو و .... دوست دارم این ایتالیا قهرمان بشه دیگه اونور اسپانیا 2008 رو برده و 2010 هم جام جهانی دیگه یکم استراحت کنه!:دی

آلمانی های مغرور که فکر می کردن قطعا فینال هستن و به دنبال انتقام از اسپانیا بودن حالا باید برن خونه! :27:

Layken
تبریک به ابی های اسمانی ، و تبریک به محاجمی مثل بالوتلی ، ایتالیا هر چه قدر مقابل انگلیس بدشانسی اورد اینجا زد تو گل ولی باز بدشانسی داشت وگرنه تعداد گلهاش زیاد میشد...
بالوتلی واقعا یک مهاجم قهار هستش..

nits
29-06-2012, 00:24
سلام
راستش این اولین باری هست که در بخش یورو 2012 پست میزنم :10:
من بیشتر با پاس های گل ایتالیایی ها حال میکردم ... خیلی قشنگ بازی کردن و تبریک به طرفدارانشون
فینال هم 2 تیم بزرگ و خوبی با هم بازی دارند که امیدوارم مثل امشب جذاب باشه ... به هر حال من طرفدار ایتالیا هستم :31:

MCSE MAN
29-06-2012, 00:27
چه كرد اين ايتاليا:40:
واقعا تيم محشر بود. دفاع عالي و ماريو ويران كننده

تازه 3تا تك به تكي كه هيج دفاعي اطرافشون نبود رو گل نكردن!!

به همه ايتاليايي هاي با تعصب تبريك ميگم

Forza Italy

نادر1368
29-06-2012, 00:29
عالي بود پيرلو بهترين بازيكن اين تورنمت بايد بشه!اخراي كار جون به لب شديم مرسي پيرلو بوفون و بالوتلي و كاسانو كه فوق العاده بود!

m2stech
29-06-2012, 00:38
Super Mario...Super Luigi
[حذف شد]
ایتالیا بازم مثل 2006 جام را زیرپوستی و آروم شروع کرد و رفت فینال ! قهرمان هم میشه!
البته چیزی از ارزشهای آلمان کم نشد،بعد از اون شروع طوفانی کاملا معلوم بود که در این بازی خسته هستن.

scali
29-06-2012, 00:39
تبریک تبریک تبریک به ایتالیایی های عزیز

پیرلو فوق العاده بود . مهاجم ها چند تا گل 100 درصد رو نزدن . حیف شد.

Majid393
29-06-2012, 00:47
ایتالیا فوق العاده بود.
مارکیزیو و دی ناتاله هم چه موقیتهایی خراب کردن.
بالوتلی هم گل نزد، نزد، چه بازی ای گل زد!
بوفون هم عالی بود.

Andrea Pirlo has been named Carlsberg Man of the Match

Spaniuly
29-06-2012, 00:54
امروز ایتالیا یه فوتبال واقعی رو انجام داد با اطمینان میشه گفت بهترین بازی این جام برای ایتالیا بود اگه مارکیسیو و دیامانتی و دی ناتاله موقعیت هاشون رو به هدر نمیدادند اینقدر اواخر بازی اینقدر نفس گیر نمیشد برای ایتالیا البته از کادوی داور فرانسوی هم نباید گذشت که یه پنالتی نا عادلانه رو به آلمان تقدیم کرد... توپ قبل برخورد به دست مدافع به شکمش خورد و پیچید به سمت دستش... دستی که کاملا بسته و در حالت عادی بود... یک داور خوب این رو هند اعلام نمیکنه وسط زمین چه برسه که توی محوطه جریمه باشه که بخواد اعلام پنالتی کنه

*Batman*
29-06-2012, 00:54
واقعا از دیدن بازی ایتالیا لذت بردم.خیلی عالی بود.
امیدوارم ایتالیا قهرمان بشه.

Ahmad
29-06-2012, 01:00
چند دقیقه ابتدایی بازی آلمانیها اومده بودن کار رو تموم کنن
اما بعد از چند دقیقه عملا حرفی برای گفتن نداشتن

تبریک به همه دوستان

گل دوم بالتلی که زده شد و پیرهنش رو درآورد چقدر مسحره سانسور شد صحنه ها
دیگه از این هم میترسن

نمیدونم چطوری اینا کشتی نشون میدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yuseph
29-06-2012, 01:02
البته از کادوی داور فرانسوی هم نباید گذشت که یه پنالتی نا عادلانه رو به آلمان تقدیم کرد... توپ قبل برخورد به دست مدافع به شکمش خورد و پیچید به سمت دستش... دستی که کاملا بسته و در حالت عادی بود... یک داور خوب این رو هند اعلام نمیکنه وسط زمین چه برسه که توی محوطه جریمه باشه که بخواد اعلام پنالتی کنه
یه نکته رو فراموش کردید استاد:برای این فریب دادن داور باید کلوزه حداقل یه کارت زرد میگرفته...نه؟آره دیگه.

powerslave
29-06-2012, 01:30
اونور تو تاپیک نیمه نهایی یه سری تبریکات گفتم. اینجا هم تبریک ویژه به همۀ طرفدارای راسخ ایتالیا میگم که مثل خیلی ها به جهت باد نگاه نکردن و طرفدار تیمی موندن که عاشقش هستن.
زنده باد چزاره. زنده باد یرلو. واقعاً این بازی عالی بود و اگه تو نیمۀ دوم دی ناتاله و مارکیزیو دقت میکردن یه پیروزی تاریخی شکل میگرفت.
از بازی خوب آلمان هم نگذریم. زحمتشون رو کشیدن. اون اخر های بازی نویر داشت از جون مایه میگذاشت. واقعاً ارزش داشت.
+
نمیدونم شبکۀ سوم نشون داد یا نه ولی وسط های نیمۀ دوم یکی از طرفدارای ایتالیا رو نشون داد که لباس سوپر ماریو (شخصیت بازی کامپیوتری به همین نام یا همون قارچ خور خودمون) رو پوشیده بود. لحظۀ خنده داری بود. با اون سبیل و هیبت و تناسبش با لقب بالوتلی.
و باز اینکه تو این جام مد شده بازیکن ها بعد از بازی میرن تو آغوش جی اف یا همسرشون یا اینکه فرزندانشون رو در آغوش میگیرن . خیلی جالبه

به امید پیروزی بر فوتبال کسالت بار!

MORINIO
29-06-2012, 01:38
تبریک تبریک و بازم تبریک

چه بازی ای کردیم ... چیکار کرد سوپر ماریو ! پیرلو بوفون و همه بچه ها که فوق العاده عمل کردن و از جون مایه گذاشتن :40:

حتی داور هم نتونست جلوی ایتالیا رو بگیره ! موندم چی بگم به این داوره !

فقط دقایق اول سر درگم بودیم و شانس آوردیم دو تا گل نخوردیم ... بقیه بازی همونطور پیش رفت که میخواستیم ...

بازی باید با اختلاف بیش از دو گل تموم میشد ... موقعیت سوزیمون در هر بازی همچنان ادامه داره

البته از حق نگذریم آلمان هم فوتبال فوق العاده ای رو ارائه داد و به نظرم این بازی میبایست تو فینال انجام میشد

در کل خیلی حال داد این برد ... تبریک به همه لاجوردی دلان :40:

فورزا آتـــزوری :40::40::40:

آرش-19
29-06-2012, 01:51
قهرمانی، شخصیت میخواد... از من بپرسی تیمی که تو نیمه نهایی اکثر مطلق بازیکناش تو زمین حریفن این شخصیت رو داره، و تیمی که بازی هاش رو با مساوی و پنالتی رد کرده و صرفا به خاطر شانس تو این مرحله داره بازی میکنه، این شخصیت رو نداره!! به امید موفقیت تو نیمه‌ی دوم...
و

بهرحال آلمان برتر از ایتالیا بود..این رو هم آمار و هم اتوبوسی دفاع کردن ایتالیا ثابت کرده.

!!!
خیلی کم وقت میکنم بیام انجمن, اخر شبها هم گه میام پست هارو میخونم از حال و هوای یورو جا نمونم.

بالاخره تن آلمان هم به یک تیم با شخصیت خورد و هم عیار خودش و هم مربیش سنجیده بشه و صد البته تیم ایتالیا
نه تنها تو تورنومنت های مختلف, بلکه در یورو 2012 هم یکبار دیگه نشون داد هنوزم تکنیک و تاکتیک ایتالیایی میتونه حرفه اول
رو بزنه. آلمان خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر میکردم تو تله تاکتیکی پراندلی افتاد, در شرایطی که تمام تمرکر روی خنثی کردن
پیرلو بود, پراندلی با آگاهی قبلی پیرلو رو یک خط عقبتر از همیشه و درست جلوی خط دفاعی به بازی گرفت و فضای یک سوم میانی
رو برای مونتولیوو باز کرد و این بازیکن هم خصوصیات بسیار شیبه به پیرلو داره خیلی خوب از عهده مسئولیتش بر اومد. نه تنها مونتولیوو
بلکه کار برای مارکیزیو هم راحت تر شده بود. کاسانو هم که یه جورایی مهاجم حامی بالوتلی بود خیلی خوب پشت لام و بواتنگ جاگیری میکرد.
ایتالیا دقیقا دو نقطه ضعف بزرگ آلمان, یعنی دو دفاع میانی و پشت دفاع های کناری رو هدف گرفت و موفق شد. اگه مهاجمان ایتالیا دقت
بیشتری میکردند 5 گل باید میزدند و یا حداقلش این بود که لحظات آخر رو اینطور پر فشار پشت سر نمیزاشتند. دفاع ایتالیه به هیچ وجه اتوبوسی
نبود, وقتی درصد مالکیت فقط 4 درصد تفاوت داره و ضربات به دروازه 14 به 10 بود اگه اشتباه نکنم, و وقتی کیفیت موقعیت های ایتالیا رو مقایسه کنی
با آلمان اصلا نباید بگی تیم تدافعی, چه برسه که اسم اتوبوسی رو روش بزاری.
نکته جالبه دیگه این بود که ایتالیا با وجود دو روز استراحت کمتر و مسافرت, میانگین دوندگیش 4 کیلومتر بیشتر از آلمان بود.
در مرود تک تک بازیکن های میشه کلی صحبت کرد, واقعا ترکیب اصلی همشون عالی بازی کردن و از جون و دل مایه گذاشتند. ولی تفکرات پراندلی واقعا
ارزشمند بود که اینطوری این تیم فوق العلاده آلمان رو مهار کرد, شاید از اومدن موتا به جای مونتولیوو خوشم نیومد ولی واقعا بی عیب و نقص بود و بی دلیل
نیست که تا حالا تیم رو بدون باخت در بازی های رسمی نگه داشته.
در آخر هم به خودم و تمام طرفدارای ایتالیا تبریک میگم و امیدوارم نمایش خوبی جلو اسپانیا داشته باشیم.

atlas-m
29-06-2012, 08:49

vahidgame
29-06-2012, 09:06
تبریک میگم به همه طرفداران ایتالیا
ایتالیا بهترین بازی خودشو توی این جام انجام داد و حقش صد در صد برد بود و بد شانسی اورد که فقط با دو گل تونست برنده بازی باشه
این پیرلو واقعا فوق العاده ست. هم از نظر بازیساز حرف نداره هم از تکنیکی هم به عنوان یه هافبک وسط الان نظیرش پیدا نمیشه. یه جورایی نقش زیدان رو برای ایتالیا بازی می کنه!
ایتالیا با این دو بازی اخیرش صد در صد پتانسیل قهرمانی رو داره ولی خب اسپانیا نسبت به آلمان تیم قویتریه مخصوصا دفاع اون. که به خاطر همین بازیکنا باید خیلی هوشیار و کم اشتباه کار کنن...

پراندلی هم واقعا مربی خوبیه
الان ترکیب ایده آل خودشو پیدا کرده و مثلا از اول مونتولیوو رو به جای موتا می ذاره که بازیکن بهتریه و بیشتر به کار تیم میاد
تعویض های اونم توی بازی دیشب خیلی خوب بود. دقیقا همین تعویض ها مقابل آلمان جواب می داد که با اون باعث شد ایتالیا آخرای بازی توی ضد حمله آلمان رو ویران کنه...

این رکورد ایتالیا مقابل آلمان هم فکر نکنم حالا حالا ها تغییر کنه :دی

Ice Pain
29-06-2012, 09:35

Mohammad Yek110
29-06-2012, 10:19
سلام
تبریک میگم به هوادارای ایتالیا
واقعا تیم خیلی خوبی دارین و پیروزی حق مسلمتون بود...
موفق باشید:46:

B3HZ@D
29-06-2012, 10:20
پیروزی و رسیدن به فینال رو تبریک میگم

چیزی که توی این چند سال بخوبی یاد گرفتم اینه که به هیچ وجه نمیشه فوتبال رو پیش بینی کرد و پیش گویی کردن و غرور همیشه کار دست تیم مقابل داده.
آلمان هم ایتالیا رو دست کم گرفته بود و غرور کاذب اونا که خودشون رو فینالیست میدونستن و قبل از این بازی به فکر فینال بودن نشون میده که حریف رو دست کم گرفتن.

حریف هم ایتالیا بود که هم توی رده ملی و هم در رده باشگاهی همیشه مقابل آلمان ها نتایج خوبی گرفته و گربه سیاه آلمان ها محسوب میشه.

به هر حال ایتالیا با ارائه یک بازی و نمایش خوب دیگه پله پله به پیش رفت و حالا در فینال حضور پیدا کرده.
همه بازیکنان توی این بازی خوب بودن و فکر نکنم بتونیم بازیکن بد در این دیدار انتخاب کنیم . از بوفون که فوق العاده کار کرد تا خط حمله و ماریو بالوتلی که دو گل زیبا زد همگی خوب بودن.

ولی خط هافبک فعلی ایتالیا فوق العاده است . از هر نظر عالی و کامله.

به هواداران آلمانی هم بابت بازی خوب تیمشون تبریک میگم . فکر کنم فرق اصلی دو تیم به خط دفاع و تاکتیک تدافعی مربوط میشد .
جایی که ایتالیا کمترین اشتباه رو داشت ولی آلمان ها پر اشتباه بودن.

به امید قهرمانی .
FORZA ITALY

Dark Shine
29-06-2012, 11:11
به عنوان یک آلمـانی [ که البته تیم دومش ایتالیاست ] واقعاً از بهترین خط میـانی توی یورو رو داشتـین ایـن ترکیبِ ؛ پیرلـو ، ده روسـی و مونتولیوو واقعـاً همیشـه برتـر بـوده .
به سوی قهـرمـانی ...

dracula_killer
29-06-2012, 11:17
منم تبریک میگم این برد شیرین و به حق رو
اما یه سوال:

من احساس می کنم دیشب ایتالیا دلش نمیخواست بیشتر از 2 گل بزنه،انگار یه جوری قرار گذاشته بودن که بیشتر از 2 تا نزنه!
آحخ موقعیت هایی که گیر de natale اومد واقعا 100% گل بودن!!!!

arash-king
29-06-2012, 15:00
تبریک به همه ...... من دیشب با خط دفاع خیلی حال کردم ..... یه توپ هم رد نشد ..... فوق العاده بودن .......... با پدرم داشتیم بازی را میدیدیم که طرفدار آلمانه وقتی آخرین دقیقات مارکو رویس اون ایستگاهی را زد و بوفون از زیر طاق کشید بیرون گفت
یا ابوالفضل به این نمیشه گل زد :31::31: قبل جام به برادرم گفتم ایتالیا تا فینال میره ولی بهم گفت که عمرا از گروهی هم بالا نیاد ........ حالا که رفتیم فینال ایشالا اسپانیا را هم میزنیم تا ثابت کنیم
فوتبال اروپا دست کیه :20:

نادر1368
29-06-2012, 15:09
پراندلي ديشب واقعا يك فيلسوف بود!فوق العاده بود چه بازي جالبي چه تعويض هاي فوق العاده اي!با اينكه از دل بوسكه هم خوشم مياد ولي احساس مي كنم پراندلي مرد بازيهاي بزرگ هست و محتمل دل بوسكه رو هم به زمين خواهد زد با اون بازي كه مقاب پرتغال انجام دادن واقعا خيلي نا اميد كردن!حتي مقابل فرانسه هم اون اسپانياي رويايي نبودن دو تيم دوست داشتني در فينال كه منطق و دل ميگه كاش ايتاليا قهرمان بشه كي دلش مياد بوفون جام رو بالاي سرش نبره!:40::20:

E.G_band
29-06-2012, 15:18
پراندلي ديشب واقعا يك فيلسوف بود!فوق العاده بود چه بازي جالبي چه تعويض هاي فوق العاده اي!با اينكه از دل بوسكه هم خوشم مياد ولي احساس مي كنم پراندلي مرد بازيهاي بزرگ هست و محتمل دل بوسكه رو هم به زمين خواهد زد با اون بازي كه مقاب پرتغال انجام دادن واقعا خيلي نا اميد كردن!حتي مقابل فرانسه هم اون اسپانياي رويايي نبودن دو تيم دوست داشتني در فينال كه منطق و دل ميگه كاش ايتاليا قهرمان بشه كي دلش مياد بوفون جام رو بالاي سرش نبره!:40::20:

خدا وکیلی من هم دقیقا همین حس رو دارم.توی جام جهانی عاشق اسپانیا بودم و قهرمانم شد و این جام هم طرفدار اسپانیا بودم ولی بازی اول رو که دیدم گفتم فقط ایتالیا...........امسال ما باید جام رو بالای سر ببریم.

A.N.A.P
29-06-2012, 15:29
عکس های بازی دیشب : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud-Susa
29-06-2012, 15:41
خدایی ایــتالیــا بایـد به داشــتن ایـن دوتا افتخار کنه !

:40:

فقط امیــدوارم جلوی اسپانـیا تو اوج نباشن ! :31:

Stream
29-06-2012, 17:58
پیرلو از دسامبر 2010 در همه بازیهای اصلی (لیگ/ملی) که بازی کرده تیمش بازنده نبوده.. آمار جالبیه. امسال هم که در 37 بازی از 38 بازی لیگ بازی کرد و در هیچ کدوم نباختن.

Masoud-Susa
29-06-2012, 18:33
پیرلو از دسامبر 2010 در همه بازیهای اصلی (لیگ/ملی) که بازی کرده تیمش بازنده نبوده.. آمار جالبیه. امسال هم که در 37 بازی از 38 بازی لیگ بازی کرد و در هیچ کدوم نباختن.
همینطوره.
البته درست ترش اینه که بگیم تو بازی های رسمی فقط یک بازی بازنده بوده (فینال حذفی با ناپولی) !

vahidgame
29-06-2012, 18:57
روزنامه های امروز ایتالیا؛ما اینیم
روزنامه های مهم ایتالیا خوشحالی ویژه بالوتلی بعد از گل دوم را به عنوان عکس اول شان انتخاب کردند

سایت گل-

گاتزتا دلو اسپورت

ما اینیم!!!
سوپر بالوتلی- جشن در سراسر ایتالیا
آلمان را دوباره بردیم (2-1) حالا نوبت اسپانیاست
ماریو:" این بهترین شب زندگی ام بود"
پراندلی:" برای دیدار با اسپانیا بار دیگر قدرت مان را پیدا می کنیم"

توتو اسپورت

غول های ایتالیا
آلمان 2-1 شکست خورد؛ ما در فینال هستیم
بالوتلی فوق العاده (2 گل)، درس فوتبال به آلمان ها
ما برای رسیدن به قهرمانی با اسپانیا بازی می کنیم
مارکیسیو یا جووینکو، وارث شماره 10 دل پیرو
ناپولی یکی از به خدت می گیرد؛ گودین یا بناتا
دبوشی یا کولاروف؛ گزینه های اینتر برای خط دفاعی
سیگارینی و پلوسو؛ اهداف میلان در بازار نقل و انتقالات

کوریه ره دلو اسپورت

ما آبی و مشکی ها آنها را شکست دادیم!
آلمان را بردیم (2-1) حالا نوبت فینال با اسپانیا
دو گل درخشان بالوتلی، پیرلو شایسته توپ طلا؛ تلاش تیمی فوق العاده برای قهرمانی باید دو چندان شود
جشن سراسری در شهرهای ایتالیا
روبینیو از میلان می رود

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%86%DB%8C%D9%85)

کاریکاتور: هویت بالوتلی فاش شد!

سایت گل- ماریو بالوتلی، مهاجم تیم ملی ایتالیا، با درخشش در دیدار شب گذشته مقابل آلمان و به ثمر رساندن هر دو گل تیمش در پیروزی 2-1 مقابل ژرمن ها، لانازیوناله را به فینال یورو 2012 رساند.
مهاجم جوان منچسترسیتی که معمولا به دلیل دردسرسازی هایش به تیتر اصلی روزنامه ها تبدیل می شود، با دو ضربه غیرقابل مهار دروازه نویر را باز کرد تا تیمش حریف اسپانیا در فینال شود.
اگر او بتواند در دیدار فینال نیز مانند شب گذشته بازی کند، ایتالیا شانس زیادی برای غلبه بر اسپانیا خواهد داشت.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%B1-%D9%87%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%84%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B4-%D8%B4%D8%AF)

sAeEd_kHaAn
29-06-2012, 19:05

Stream
29-06-2012, 19:48
همینطوره.
البته درست ترش اینه که بگیم تو بازی های رسمی فقط یک بازی بازنده بوده (فینال حذفی با ناپولی) !

برای همین نوشته بودم "بازیهای اصلی (لیگ/ملی)" .

danez
29-06-2012, 19:54
کد خبر : 974613 زمان ارسال : جمعه 1391/04/09 12:01

حضور تيم ملي ايتاليا در جام کنفدراسيون ها
هرنتيجه اي که در ديدار فينال يورو2012 رقم بخورد، ايتاليا در جام کنفدراسيونها شرکت خواهد کرد .

تيم ملي ايتاليا باقطعي کردن صعودش به بازي فينال يورو2012، بليط حضور در رقابتهاي جام کنفدراسيون هاي 2013 برزيل را به دست آورد.

حالا چه آتزوري بتواند در فينال يورو2012 اسپانيا را شکست دهد و چه موفق به اين کار نشود، در جام کنفدراسيون ها حضور خواهد يافت و حضور اين تيم دراين رقابتها، مستقل از نتيجه اي است که در بازي فينال رقم خواهد خورد. چرا که اسپانيا به عنوان تيم قهرمان دنيا گام به اين رقابتها خواهد گذاشت و از همين رو، حتي در صورت ناکامي ايتاليا در کسب عنوان قهرماني، نمي توان اسپانيا را به عنوان قهرمان اروپا نيز در جام کنفدراسيون ها ديد. از همين رو، بازهم ايتاليا مي تواند در اين رقابتها شرکت کند.

جام کنفدراسيون ها در روزهاي 15 تا 30 ژوئن 2013 در برزيل و با شرکت 8 تيم برگزار مي شودکه 7 تا از تيمهاي شرکت کننده تا به اينجا مشخص شده است و بايد منتظر مشخص شدن قهرمان جام ملتهاي آفريقا که در سال2013 برگزارمي شود ماند. دراين رقابتها، برزيل (کشور ميزبان)، اسپانيا(قهرمان دنيا) ، ايتاليا( نماينده اروپا به عنوان قهرمان يا نايب قهرمان اين قاره)، اروگوئه (قهرمان کوپا آمه ريکا2011) ، مکزيک (قهرمان کوپا د اوروي کونکاکاف سال2011)، ژاپن (قهرمان جام ملتهاي آسيا در سال 2011) و تائيتي، قهرمان جام ملتهاي اقيانوسيه در سال 2012 حضور خواهند يافت و بايد منتظر مشخص شدن نماينده قاره آفريقا نيز ماند.

منبع ورزش سه

CATALONIA
30-06-2012, 11:38
تبریک میگم به همه ی طرفداران این تیم ...
بازی خیلی عالی رو به نمایش گذاشتن و مستحق پیروزی بودند و به خاطر بازیکن های با کیفیتی که دارند نشون دادند که شخصیت قهرمانی رو دارند ...
امیدورام توی فینال هم موفق بشن ... با این که ایتالیا چند بار آلمان رو برده و همیشه بوفون ستارش بوده ولی به شخصه عاشق شخصیت این بازیکن هستم ... امیدورام بتونم بالا بردن جام رو توسط این بازیکن ببینم ...

A.N.A.P
30-06-2012, 15:00

H A M A S
30-06-2012, 15:04

H A M A S
30-06-2012, 15:04

arash-king
30-06-2012, 16:04
وای فردا چه بازی ای شود :20: خداکنه ایتالیا همونطور که جلوی انگلیس و آلمان بازی کرد جلوی اسپانیا هم بازی کنه ....... امیدوارم س.و.پ.ر ماریو یه گل بزنه تا آقای گل مسابقات بشه ........ بهترین بازیکن جام هم به احتمال زیاد بشه پیرلو و کفش طلای اروپا را ببره

vahidgame
30-06-2012, 19:05

دقیقا همینه
کلا امسال دنیا بیشتر به کام تیم های آبیه :دی

یه چیزی که توی بازی فینال مهمه نقش دروازه بان ها ست که میشه گفت هر دو فوق ستاره هستن و جزو بهترین دروازه بان های تاریخ
سایت یورو اسپورت دقیقا در مطلبی به همین اشاره کرده و دو تا آمار جالب از این دو گذاشته که توی عکس ها مشخصه:

حالا جدای از آمار به قول یه نفر واقعا بوفون یکی از نوابغ این چند سال اخیر فوتبال دنیا ست
همین طور به نظر من یکی از باتعصب ترین بازیکنای فوتباله که هر کسی توی کل عمرش دیده!
بازی با آلمان کسی بعد از سوت پایان بازی بوفون رو دید؟! در حالی که همه ایتالیایی ها خوشحال بودن بوفون به شدت عصبانی بود و همه رو کلا کنار زد و با عصبانیت به سمت رختکن رفت
ظاهرا بعد از بازی توی مصاحبه خودش به این اشاره کرده که نباید ایتالیا دقایق آخر موقعیت به آلمان می داده و باید بازیکنای اون پخته تر عمل کنن

MORINIO
30-06-2012, 23:01
بازی با آلمان کسی بعد از سوت پایان بازی بوفون رو دید؟! در حالی که همه ایتالیایی ها خوشحال بودن بوفون به شدت عصبانی بود و همه رو کلا کنار زد و با عصبانیت به سمت رختکن رفت
ظاهرا بعد از بازی توی مصاحبه خودش به این اشاره کرده که نباید ایتالیا دقایق آخر موقعیت به آلمان می داده و باید بازیکنای اون پخته تر عمل کنن

دقیقآ حال منم همین بود بعد بازی ! اینقدر عصبانی بودم از موقعیت هایی که از دست دادیم و همینطور از داور ! گفتم اگه ایتالیا 1-0 جلو بود قبل پنالتی که با اون پنالتی بازی میکشید به وقت اضافه !

ضمنآ گزارش خیابانی هم این وسط رو اعصاب آدم پیاده روی میکرد ... اونایی که از شبکه سه دیدن بازیو میفهمن چی میگم ...

در مورد اسپانیا هم جالبه که تنها 1 گل تو این 5 تا بازی خورده که اونم از ایتالیا بوده ...

امیدوارم فردا بهترین بازیمونو اانجام بدیم و جامو بالای سر ببریم ...

:40:

atlas-m
30-06-2012, 23:20

A.N.A.P
30-06-2012, 23:55
عزیز عکسات نمیاد !
پ.ن : همین الان داشتم Cut the rope بازی میکردم :دی

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

atlas-m
01-07-2012, 08:41
عزیز عکسات نمیاد !
پ.ن : همین الان داشتم Cut the rope بازی میکردم :دی

چرا بابا، الان چک کردم، میاد. البته بعضی هاش ممکن که بیـ.ـلتر باشه!
پ.ن ینی چی؟
cut the rope هم خوبه!

B3HZ@D
01-07-2012, 10:05
بازی سختی مقابل اسپانیا داریم . امیدوارم حالا که تا اینجا و فینال پیش اومدیم با دست پر از این تورنومت خارج بشیم .
ایتالیایی که تا قبل از بازی های شایعه شده بود ممکنه از این رقابت ها کنار بکشه حالا در فینال حضور داره .
به امید موفقیت ایتالیا

dashmojtaba
01-07-2012, 11:05
این بوفون عجب حرف بدی زده البته اگر خبر درست باشه گفته توان قهرمانی نداریم !
بدترین چیز قبل از بازی همین خودزنی هاست که بازیکن دستی دستی شخصیت تیمشو پایین بیاره
خدا به خیر کنه زیاد به قهرمانی خوشبین نیستم بوفون که اینو بگه دیگه معلومه نباید خوشبین بود اسپانیا هم بله واقعاً تیم برتره !
ولی به هرحال نفوس خوب میزنیمو میگیم اگر ایتالیا نظم دفاعیشو حفظ کنه ایشالا امشب قهرمانه :46:

CRIS Joon CR7
01-07-2012, 11:22
بدترین چیز قبل از بازی همین خودزنی هاست که بازیکن دستی دستی شخصیت تیمشو پایین بیاره
خدا به خیر کنه زیاد به قهرمانی خوشبین نیستم بوفون که اینو بگه دیگه معلومه نباید خوشبین بود اسپانیا هم بله واقعاً تیم برتره !
ولی به هرحال نفوس خوب میزنیمو میگیم اگر ایتالیا نظم دفاعیشو حفظ کنه ایشالا امشب قهرمانه :46:

اینا که همون جنگ روانیه...
بوفون اینقدر تجربه داره و حالیش هست که چه حرفی رو کی بزنه
میشه گفت یه جورایی داره اعتماد به نفس کاذب به اسپانیا میده:27:
البته دقیقا نگفته که توان قهرمانی نداریم ، بیشتر منظورش بوده که اسپانیا از نظر فردی و نفر به نفر به مراتب از ما بهترند.
وقتی اونجوری که داشت قبل بازی انگلیس سرود ملی کشورشو با اون آب و تاب میخوند از چشماش فهمیدم ایتالیا یه پای فیناله:11:

H A M A S
01-07-2012, 11:34

ایتالیایی ها رو هنوز نشناختی...از کوچیک و بزرگشون همینجوری فریبکار و مرموز هستن...همین پراندلی رو ببین..چه طوری آلمان مدعی رو با یه بازی خوب و قوی زمین گیر کرد!
حتی گواردیولا هم توی یک چهارم سی ال پیش از روبرو شدن با میلان واهمه داشت
من حتی فکر میکنم این قضیه اسکومسه و شرط بندی ها یه حقه از سوی ایتالیایی ها(همکاری فدارسیون و تیم ملی) باشه تا خودشون رو تخریب شده نشون بدن و چراغ خاموش بیان وسط و بعدش همه رو غافلگیر کنن

MCSE MAN
01-07-2012, 13:02
اتفاقا بوفون خيلي كار درستي كرده. مطمئنا اين كارو كرده كه فشار رواني از روي تيم برداشته شه چون بعد پيروزي مقابل آلمان خيلي فشار زياد شده

دقيقا يكي از دلايلي كه باعث حذف آلمان شد همين فشاري بود كه روشون بود و همچنين غروري كه گرفتارش شده بودن

انرژي مثبت خيلي خوبه ولي زياده رويش هم باعث توقع بيجا و تخريب ميشه

واقعا يه كاپيتان تمام عياره و ميدونه چجوري بايد تيم رو آماده مسايقه كرد

به اميد قهرماني ايتالياي كبير :40:

mahsmahs
01-07-2012, 14:05
تیم ایتالیا همیشه خوب بوده اما سالهاست که فوتبال اسپانیا فوتبال برتر جهان هست :)

Sent from my XPERIA S

dashmojtaba
01-07-2012, 15:05
آقایون ! :دی
اگر قرارم باشه اعتماد به نفس کاذب یا همون غرور! به حریف بدی میگی به تیم قدرتمند اسپانیا احترام میگذاریم یا فوقش میگی اسپانیا مدعی هست ولی نمیگی ما توان قهرمانی نداریم!! این عبارت فقط یک معنا میتونه داشته باشه اونم از پیش بازنده معرفی شدنه ! این صددرصد برای تیمی پرافتخار و صاحب سبک مثل ایتالیا مخربه تازه شخصیت بوفون و همون تعصبی که داره همچین کلماتی رو نباید به کار ببره دقیقاً تیمهای درجه دو از این عبارات به کار میبرن
هیچکسم همچین حرفیو استراتژی یا حاشیه روحی روانی یا همچین چیزی نمیدونه اونم در مقابل تیم سراسر حرفه ای و پرتلاشی مثل اسپانیا این عبارات مبتدیانه به کار رفته و اگر ایتالیا خدانکرده قهرمان نشه من یکی از مقصرینش رو از همین حالا بوفون میدونم با این حرفش البته اگر ورزش3 خبرو درست عنوان کرده باشه

dashmojtaba
01-07-2012, 15:26
البته الان موقع این حرفا نیست امیدوارم واقعاً ایتالیا قهرمان بشه و همه با هم به افتخار لاجوردیهای بزرگ یه جشن حسابی امشب بگیریم
تا همینجاشم خیلی خوشحالم ایتالیای بزرگ قد علم کرده و دوباره طرفدارای آتیشیش تو دنیا رو دچار تب کرده

davy jones
01-07-2012, 15:51
تیم ایتالیا همیشه خوب بوده اما سالهاست که فوتبال اسپانیا فوتبال برتر جهان هست :)

Sent from my XPERIA S

سلام.

این فوتبال برتر اسپانیا الان اوضاعش طوری شده که کارشناسا و طرفدارای اسپانیایی هم دارن به وضع بازی کردن تیم ملی و تفکرات سرمربیش علنا انتقاد میکنن.
اینکه اسپانیا تا اینجا بالا اومده لزوما اسمش برتری نیست. اسپانیا در 3 تا بازی در همین جام نشون داد که برتری آنچنانی نسبت به حریفانش نداره: 1- ایتالیا تو گروهی که حتی آمار مالکیت توپ هم که همیشه اسپانیا بهش مینازید هم به نفع ایتالیا بود تو اون بازی 2- بازی با کرواسی که واقعا شانس با اسپانیا یار بود که 2 تا گل صد در صد رو کرواسی در دقایق پایانی از دست داد و یه گل سالم کرواتها هم مردود اعلام شد 3- بازی با پرتغال که همه چیز تقریبا برابر بود و حتی آمار کمی به نفع پرتغال چربش داشت اما در ضربات پنالتی باز هم شانس با اسپانیا همراه بود که پنالتی پرتغالیها به تیرک میخوره و میره بیرون و پنالتی اسپانیاییها به تیرک میخوره و میره تو گل.

اما ایتالیا هر بازی ای رو که تو این جام بُرده، اکثر قریب به اتفاق کارشناسان و اهالی فوتبال بر اینکه ایتالیا با استحقاق کامل اون مسابقه رو برده، اذعان و اعتراف داشتند. حتی بازی با انگلیس هم که با پنالتی ایتالیا صعود کرد، باز هم در آمار بازی و نظرات کارشناسان، برتری و استحقاق ایتالیایی ها مشهود بود.

تو یورو 2008 هم اسپانیا برتری آنچنان محسوسی نسبت به ایتالیا نداشت و ضربات پنالتی به داد اسپانیا رسید و این نشون میده که اگه ایتالیا برنده ی پنالتیها میشد، چه بسا تا فینال میرفت.

تو جام جهانی 2006، ایتالیا تا فینال رو با اقتدار اومد بالا و تو فینال بعد از یه بازی پایاپای با فرانسه، تو پنالتی قهرمان شد. اما اسپانیا در جام جهانی 2010 اکثر بازیهاش رو 1 بر صفر و با یک گل از روی ضربات ایستگاهی و یا گل دقایق پایانی برد. این اسمش برتری در جهان نیست. البته قصدم بی احترامی به هوادارای اسپانیا و سبک فوتبال اونها نیست ولی آدم باید واقع بین باشه. فوتبال اسپانیا دیگه کم کم داره حوصله ی خیلی از طرفدارای خودشون رو هم سر میبره.

موفق باشین.
91/4/11

Stream
01-07-2012, 17:11
تو جام جهانی 2006، ایتالیا تا فینال رو با اقتدار اومد بالا و تو فینال بعد از یه بازی پایاپای با فرانسه، تو پنالتی قهرمان شد. اما اسپانیا در جام جهانی 2010 اکثر بازیهاش رو 1 بر صفر و با یک گل از روی ضربات ایستگاهی و یا گل دقایق پایانی برد. این اسمش برتری در جهان نیست. البته قصدم بی احترامی به هوادارای اسپانیا و سبک فوتبال اونها نیست ولی آدم باید واقع بین باشه. فوتبال اسپانیا دیگه کم کم داره حوصله ی خیلی از طرفدارای خودشون رو هم سر میبره.

اسپانیا جام جهانی رو مقتدرانه قهرمان شد، درسته خیلی از بازیها رو 0-1 برد ولی به دلیل بازی ضعیفش نبود، به دلیل دفاع خیلی فشرده و بازی فوق تخریبی همه رقیب ها بود. اما امسال چنین چیزی رو نمیشه گفت، اسپانیا امسال نه مقتدر بوده و نه فوتبال تماشاگر پسندی رو ارائه کرده.

H A M A S
01-07-2012, 19:26
با دوندگی مارکیسیو
تعصب و غیرت ده روسی و هوشمندی مونتولیوو و پیرلو میشه میانه زمین رو ایتالیا از ان خودش بکنه
این اسپانیا به هیچ وجه بارسلونا نیست...فقط سایه ای خفیفی داره از اون رو نشون میده...آلمان گرچه دفاعش ضعیف تر بود اما در حمله خیلی شاداب تر از این اسپانیا بود اما از ایتالیا شکست خورد
توی این بازی باید از تک موقعیت ها ایتالیاییها استفاده کنن

dashmojtaba
01-07-2012, 19:35
به نظر من این بازی بازم بالوتلی امید ماست و میتونه عملکرد خوبشو تو فینال کامل کنه
نیمه پر لیوان اینه که اکثر بازیکنها به جز جیجی از توان ایتالیا گفتن

EHSANRF
01-07-2012, 19:37
به نظر من بازى امشب بازى بين كاسياس و بوفونه ولاغير
نظر شما چيه!؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

PSYCHO_MAN
01-07-2012, 20:33
رسیدیم به گام آخر و سخت ترین گام . معتقدم که سخت ترین بازی ایتالیا در این جام همین بازیه چون اسپانیا باتوجه به شناختی که از ایتالیا تو بازی اول به دست آورده مطمعناً روی نقاطی که تو بازی اول ضربه خورده کار کرده و فکرم نمیکنم دیگه اون 2-5-3 بازی اول موثر باشه
ولی از اونطرفم پراندلی نشون داده برای همچین بازیایی همیشه یه چیزی داره که از آستینش بیرون بیاره و حریف غافلگیر بشه.
من شانس هر دوتیم رو 50-50 میدونم . البته اگه ایتالیا بتونه اینیستا و سیلوا رو از کار بندازه (البته کار خیلی سختیه) و نزاره خیلی صاحب توپ شن موقعیت برتری رو به دست میگیره
بازی خیلی سختیه به امید پیروزی ایتالیا:10:

آرش-19
01-07-2012, 20:59
امیدوارم امشب علاوه بر دیدن یک بازی زیبا شاهد پیروزی آتزوری بر فوتبال تیکی تاکت چیو ;-) اسپانیا
باشیم و نشون بدیم که دود از کنده بلند میشه.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

dashmojtaba
01-07-2012, 21:54
منم فک میکنم یجورایی بوفون و کاسیاس تکلیف قهرمانو معلوم میکنن
خودمونیم این پراندلی هم عجب پدیده ای شد با این قیافش :39:

vahidgame
01-07-2012, 22:11
امشب واقعا قهرمانی حق ایتالیا ست
یه تغییر ایتالیا نسبت به بازی قبلی داره یعنی آباته به جای بالزارتی بازی می کنه که این باعث هجومی تر شدن تیم میشه
اینکه از موتا هم استفاده نشده خیلی عالیه و مونتولیوو واقعا بازیکن بهتر و هجومی تره
در کل امیدوارم ایتالیا با یه بازی زیبا بتونه اسپانیا رو شکست بده

Black Vengeance
01-07-2012, 23:02
چه جالب
بازم گل آفساید توسط بازیکنان اسپانیا
برای یوقا متاسفم !

Kamyar_AnathemA
01-07-2012, 23:06
چه جالب
برای یوقا متاسفم !

کدوم گل آفساید اخوی ؟؟؟؟؟؟؟

شاید یک بازی دیگرو داری میبینی :31:

عالی بود اسپانیا

mahsmahs
01-07-2012, 23:07
این ایتالیا یه بازی در میون خوب بازی میکنه :confused:

Sent from my XPERIA S

Spaniuly
01-07-2012, 23:17
چه جالب
برای یوقا متاسفم !
یحیی جان آفساید چیه از تو بعیده نه تنها موقعیت مساوی نبود بلکه یوردی عقب تر هم بود... به قول کامیار شاید بهتره یک بار دیگه صحنه رو تماشا کنی... یوردی اندازه 20 30 سانت عقب تر بود پاهاش

PSYCHO_MAN
01-07-2012, 23:23
با این شیوه بازی بعید میدونم ایتالیا تو نیمه دومم کاری از پیش ببره
باید منتظر معجزه باشیم

E.G_band
02-07-2012, 00:20
با حسرت دارم به صحنه هایی که تلویزیون داره نشون می ده نگاه می کنم............می شد ما الان جای اونا باشیم ولی خب ما حتی به قهرمانی نزدیک هم نشدیم که یه چیزی برای گفتن داشته باشیم.

اشتباه پشت اشتباه من همیشه طرفدار تیر اسپانیا بودم ولی امسال عشقم ایتالیا بود ....ولی نشد.

2 سال دیگه برای جام جهانی همدیگه رو می بینیم.

با حسرت خدانگهدار شما باشه.

MCSE MAN
02-07-2012, 00:26
پراندلي بعضي وقتا انگار خون به مغزش نميرسه:31:
تيم به رو به زيبايي به فنا داد. آخه كي تا دقيقه 60 همه تعويض هاش رو انجام ميده؟!!

من موندم دي ناتاله چجوري چند ساله تو ليگ ايتاليا همش بالاي 20 تا گل ميزنه!
5-6 تا موقعيت بالاي 90% تو اين يورو گيرش اومد كه فقط يكيش رو گل كرد!!

كيه ليني هم كه 2 تا سوتي تو اين مسابقات داد كه جفتش گل شد. يكي جلوي كرواسي و يكي هم گل اول فينال

قرار بود به هر شكلي كه شده اين بازي اينجوري بشه و ايتاليا همه بد شانسي ها رو يه جا تجربه كنه

با همه اينا ايتاليا هميشه تو قلبمون بوده و هست و خواهد بود

Forza Italy

MORINIO
02-07-2012, 00:33
ای بابا

حالمون گرفتس شدیــــــــــــد :(

این چه بازی ای بود کردیم ؟! بازی اول با اسپانیا خیلی خیلی بهتر بودیم ...

از در و دیــوارم واسمون بارید ... دو تا تعویض اجباری دست پراندلی رو کاملآ واسه تغییر تاکتیک بست . هرچند به نظرم مونتولیوو رو نباید میکشید بیرون ...

ای بابا ... من چی دارم میگم تو این موقعیت ؟بحث فنی میکنم ؟ بیخیال ... فقط دلم واسه بوفون خیلی سوخت ... دوست داشتم این یه جامم بالای سر ببره :(

تبریک به اسپانیایی ها

من با باخت ناحق جام جهانی 2002 به کره طرفدار ایتالیا شدم ... با این تیم اشک ریختم ...

تا ابد آتـــزوری :40::40::40:

m2stech
02-07-2012, 00:34
اگر ایتالیا خوب بازی میکرد و میباخت الان دلم میسوخت ولی ایتالیا اصلا بازی نکرد که بخوایم چیزی بگیم...بوفون و ستاره های تیم و حتی پیرلو در حد لیگ ایران هم نبودن...نتیجه کاملا عادلانه بود، وقتی تیمی از تورس گل میخوره حساب دستتون میاد...

PSYCHO_MAN
02-07-2012, 00:42
قهرمانی تیم ملی اسپانیا رو به تمام طرفداراش تبریک میگم. با شایستگی کامل قهرمان شدن.
ایتالیای امشب یه تیم خسته ، درهم ، و بعد از 10 نفره شدن کاملا ناامید بود
شب دردناکی برای ما هوادارا بود . الان دارم این پستو میدم شاید یکم آروم بشم
کاش میشد بعد از مصدومیت موتا داور سوتو میزد چون خود بازیکنای داخل زمین هم میدونستن کار تمومه.
عوامل زیادی تو این باخت سنگین دخیل بود. خستگی مصدومیت پی در پی ،بی برنامگی، بدشانسی و نا امیدی در بازگشت به بازی . در مورد ترکیب و تاکتیک و سیستم بازی ایتالیا صحبتی ندارم چون در اون حد نیستم .یقیناً مربی بهترین فرد تصمیم گیرنده و در نهایت پاسخگو خواهد بود.

اسپانیا امشب کلاس فوتبالشو به همه منتقدین و هجمه انتقادات اخیر نشون داد و ثابت کرد هنوز آقای فوتبال اروپاس. وبقیه تیما و هوادارنشون باید اینو قبول کنن و نباید خودمون گول بزنیم.

به نظرم این ایتالیا با سرمایه گذاری بیشتر روی جوانان و استعدادا و کار پایه ای قویتر باشگاهاش میتونه در آینده و جام 2014 برزیل حرفهای بیشتری برای گفتن داشته باشه .
ما هوادارای ایتالیا درسته تیممون امشب بد باخت ولی هیچ موقع دست از حمایت از تیممون بر نمیداریم در واقع فلسفه هواداری اینه.

nits
02-07-2012, 00:46
دیگه فکر نمیکردم با این اختلاف ببازه ایتالیا .... خوب هم باز نکردن انصافا ... یه جورایی سردرگم بودن ... توپ رو فوری لو میدادن .... نه به اون بوفونی که با آلمان بازی کرد و کم مونده پنالتیه اوزیل رو هم بگیره ( چون خوب رفت به سمت توپ ) نه به این بوفون امشبی ...

به هر حال بازی هست دیگه ... گاوبازها بردن :31:... ولی در رقابت تن به تن حتما گلادیاتورها میبرن :31:
نیمه شب بر همگی خوش

Spaniuly
02-07-2012, 01:03
یادمه اوایل تاپیک بعضی از هواداران آتزوری نا امیدانه می گفتن اوت هستیم و بالا نمیاییم ولی با اطمینان گفتم ایتالیا بد بازی نکرده 2 مساوی مقابل دو تیم واقعا بزرگ و بعد اون ایتالیا با قدرت بازیش رو مقابل ایرلند برد و اسپانیا جوانمردانه کرواسی رو برد تا ایتالیا به حقش که صعود بود برسه ایتالیا مقابل انگلیس و آلمان درخشید و ثابت شد ایتالیا با قدرت اومده تا فینال نه با شانس
ایتالیا توی این جام تا قبل امشب به هیچ تیمی نباخت
هیچوقت گل اول رو نخورد و همیشه پیش افتاد از حریف
غیر از انگلیس دروازه بقیه تیمهایی که باهاش بازی کرد رو باز کرد حتی دروازه ایکر کاسیاس! ایکر کاسیاس فقط یک گل خورد توی این جام و اون یک گل رو فقط ایتالیا زد بهش
ایتالیا فقط امروز خراب کرد که این خراب کردن عاملش خستگی بود فقط 3 روز از بازی سنگین و نفس گیر المان می گذره! قبل اون هم بازی طاقت فرسای انگلیس از بتون هم بودن بازیکنان خسته می شد اسپانیا یه روز بیشتر استراحت کرد و بازی مقابل پرتغال رو یللی تللی گفتن و اصلا نفس و مایه نذاشتن واسه اون بازی پس شارژ تر بودن... ایتالیا قربانی بد بیاری شد حقیقتا دوست داشتم میشد شادی قهرمانی رو با پیرلویی که اشک می ریخت تقسیم کنه اسپانیا ولی این شدنی نیست... دیدن چهره دوست داشتنی بوفون که ناباورانه کنار زمین ایستاده بود سخت بود گریه های بی امون بونوچی... ایتالیا شکست بدی خورد که واقعا انصاف نبود ولی اسپانیا هوشیار تر و با تجربه تر نشون داد و تقدیر بر این بود...
به هوادارن ایتالیا کسب مقام نائب قهرمانی رو تبریک می گم کسب این مقام یعنی بالاتر از آلمان پرتغال فرانسه انگلیس هلند چک روسیه کرواسی و ... همین ایتالیا محکوم بود به بالا نیومدن از گروهش و خیلی ها امید نداشتن بهش ولی تا آخرین روز مسابقات توی جام بودن... فراموش نکنید ایتالیا در پی مشکلات داخلی فوتبالیش و رسوایی های اخیر بدترین شرایط روحی رو داشت ولی به خاطر عرق ملی همه رو فراموش کردن و تیم های بزرگی رو از سر راه برداشتن... برای این تیم دوست داشتنی آرزوی موفقیت می کنم

A.N.A.P
02-07-2012, 01:06
آفرین ایتالیا . هیچ گله ای ندارم !
برای اولین بار تو عمرم دلم میخواست بارسایی ها از جمله اینیستا و فابرگاس رو خفه کنم ! تازه میفهمم که رئالي ها چي ميکشيدن !

نادر1368
02-07-2012, 01:07
گلايي كه ايتاليا خورد هر دروازباني بود مي خورد!منظور دوتا گل اول بود پس از موتا ديگه بازي تموم شد!باقي رو بي خيال چون با اون وضعيت هيچ اميدي نبود هيچ كسي هم مقصر نبود!

scali
02-07-2012, 01:11
منم به عنوان یه طرفدار اسپانیا به همه ایتالیایی های عزیز تبریک میگم این تیم خوبشون رو .

شایسته فینالیست شدن رو داشتید . مخصوصا با اون بازی زیبا مقابل آلمان .

dashmojtaba
02-07-2012, 01:22
ایتالیا امشب بدترین وپراشتباه ترین بازی نه تنها این جام بلکه کل تاریخی که من به یاد دارمو به نمایش گذاشت در عوض اسپانیا مثل همیشه ظاهر شد و مزد تلاشو سختکوشیشو هم گرفت
دیگه دوره فروغ بوفون به پایان رسیده و دیدیم چجوری به راحتی دروازشو باز میکردن ودرست مثل ادبیاتش رفتار بعد از بازیشم مثل درجه دو ها بود انگار نه انگار که دروازه بان تیم بزرگی مثل ایتالیاس و بازی به این مهمیو باخته همه داشتن گریه میکردن و اون اون شکلی شده بود ...! این دروازه بان چه با اون حرفای مبتدیانه و چه با اون نمایش بد مقصر اصلی باخت تیمش بود و متأسفم که هیچ غمو غصه ای هم از خودش بروز نداد و احساس گناه نکرد مظلوم ترین بازیکن شاید پیرلو بود که اصلاً موفق نبودو تنهایی نتونست برای تیمش کاری کنه بالوتلی افتضاح بود البته اونم زیاد مقصر نبودمقصر اصلی مربی بی دانشیه که سه تعویض اشتباه و زودهنگام میکنه و دفاعای ضعیف ودروسی و این دروازه بان ...
ولش کن واقعاً این تیم نبایدم قهرمان میشد و عیناً تکرار میکنم پست چند ساعت پیشمواسپانیا واقعاً تیم برتره ایتالیا اصلاً روحیه و میل قهرمان شدنم نداشت!! اکثرصحنه ها میایستادن پاسکاری حریفو مثل تماشاچی میدیدن بارها با دیدن سوتی های بازیکنا از جمله همین بوفون و پیرلو یاد فیلمای بود اسپنسر افتادم(پاگنده خودمون!)خیلی خفت داره دیدن این همه تحقیر تیمی که یه زمانی اسمش رعشه بر اندام اسپانیا وصدتا گنده تر از اون مینداخت خیلی خفت داره
فوتبال ایتالیا رو باید خراب کرد و از نو ساخت
ولی این باخت چهار صفر و این نمایش ضعیف که حتی بدتر از اینم اگر میشد حقشون بودنه تنها نقطه ننگی بر تاریخ فوتبال ایتالیا بلکه فوتبال دنیاس چون به هر حال فینالیست جام اومده و همچین بازی مسخره ای ارائه داده
چی میشه گفت آقایون؟! ولی یادتون باشه از اولشم گفته بودم زیاد به این بازی خوشبین نیستم ...
آقایون !
حالا دیدید بیخودی از حرفای بوفون دفاع میکردید و اونو تاکتیک و حربه و ...! معرفی میکردید ؟
اینم بگم بازیای قبلی ایتالیا فوق العاده بود ولی این بازی اصل کاری بود که فراتراز لالیگا و کهکشان راه شیری خراب کردن !!
باشد که در آینده فوتبال ایتالیا و همینطور هواداراش بیشتر باحساب کتاب تر کار کننو دل به اینجور فوتبالای علی اصغری نبندن که جز آبروریزی نداره

Mool Tee
02-07-2012, 02:42
باخت تیم ایتالیا رو تسلیت میگم ولی برد اسپانیا رو تبریک چون خودم طرف اسپانیام!

Stream
02-07-2012, 03:07
ایتالیا امشب بدترین وپراشتباه ترین بازی نه تنها این جام بلکه کل تاریخی که من به یاد دارمو به نمایش گذاشت در عوض اسپانیا مثل همیشه ظاهر شد و مزد تلاشو سختکوشیشو هم گرفت
دیگه دوره فروغ بوفون به پایان رسیده و دیدیم چجوری به راحتی دروازشو باز میکردن ودرست مثل ادبیاتش رفتار بعد از بازیشم مثل درجه دو ها بود انگار نه انگار که دروازه بان تیم بزرگی مثل ایتالیاس و بازی به این مهمیو باخته همه داشتن گریه میکردن و اون اون شکلی شده بود ...! این دروازه بان چه با اون حرفای مبتدیانه و چه با اون نمایش بد مقصر اصلی باخت تیمش بود و متأسفم که هیچ غمو غصه ای هم از خودش بروز نداد و احساس گناه نکرد مظلوم ترین بازیکن شاید پیرلو بود که اصلاً موفق نبودو تنهایی نتونست برای تیمش کاری کنه بالوتلی افتضاح بود البته اونم زیاد مقصر نبودمقصر اصلی مربی بی دانشیه که سه تعویض اشتباه و زودهنگام میکنه و دفاعای ضعیف ودروسی و این دروازه بان ...
ولش کن واقعاً این تیم نبایدم قهرمان میشد و عیناً تکرار میکنم پست چند ساعت پیشمواسپانیا واقعاً تیم برتره ایتالیا اصلاً روحیه و میل قهرمان شدنم نداشت!! اکثرصحنه ها میایستادن پاسکاری حریفو مثل تماشاچی میدیدن بارها با دیدن سوتی های بازیکنا از جمله همین بوفون و پیرلو یاد فیلمای بود اسپنسر افتادم(پاگنده خودمون!)خیلی خفت داره دیدن این همه تحقیر تیمی که یه زمانی اسمش رعشه بر اندام اسپانیا وصدتا گنده تر از اون مینداخت خیلی خفت داره
فوتبال ایتالیا رو باید خراب کرد و از نو ساخت
ولی این باخت چهار صفر و این نمایش ضعیف که حتی بدتر از اینم اگر میشد حقشون بودنه تنها نقطه ننگی بر تاریخ فوتبال ایتالیا بلکه فوتبال دنیاس چون به هر حال فینالیست جام اومده و همچین بازی مسخره ای ارائه داده
چی میشه گفت آقایون؟! ولی یادتون باشه از اولشم گفته بودم زیاد به این بازی خوشبین نیستم ...
آقایون !
حالا دیدید بیخودی از حرفای بوفون دفاع میکردید و اونو تاکتیک و حربه و ...! معرفی میکردید ؟
اینم بگم بازیای قبلی ایتالیا فوق العاده بود ولی این بازی اصل کاری بود که فراتراز لالیگا و کهکشان راه شیری خراب کردن !!
باشد که در آینده فوتبال ایتالیا و همینطور هواداراش بیشتر باحساب کتاب تر کار کننو دل به اینجور فوتبالای علی اصغری نبندن که جز آبروریزی نداره

دوست من خیلی داری تند می ری. مطمئنی بازی رو دیدی؟

هیچ کدوم از چهار گل روی اشتباه بوفون به ثمر نرسید، درسته بوفون عالی نبود ولی کی عالی بود در ایتالیا؟ اتفاقا بوفون و پیرلو کمترین تقصیر رو در این باخت داشتن. بوفون یکی از بهترین کاپتان های دنیاست (اگه نگیم بهترین) و حرف های بعد از بازی و رفتارش هم دقیقا عالی بود، کاپتان تیم که بعد از باخت در فینال شروع به گریه کردن نمی کنه، اون هم تیمی که همه می گفتن از گروهش بالا بیاد شاهکار کرده. بوفون الان باید مثالی باشه برای بازیکن های جوون تر تیم که هرچقدر تا الان پیشرفت کردن رو ادامه بدن و آماده بشن برای دو سال بعد، مسلمه که باید سرش رو بالا بگیره و به تیمش غرور از دست رفته رو برگردونه. شما ناراحتی چرا مثل "بازنده ها" رفتار نمی کنه؟ چون ایتالیا در این جام تیم بازنده ای نبود.

شما می گی سه تعویض اشتباه، یکیش که اجباری بود، اون دو تا هم کاملا درست بودن وقتی تیم 0-2 عقبه باید ریسک کنه، دیگه اینکه بازیکنش مصدوم شد بدشانسی بود، برای همین بهش می گن ریسک. از دفاع و دروازبان شاکی هستی، خب به نظرت کیا باید بازی می کردن؟ همین دفاع و دروازبان امسال بهترین خط دفاع اروپا رو داشتن.

این باخت به خاطر این بود که فوتبالشون ضعیف تر از اسپانیا بود، وقتی عقب افتادن ریسک کردن و نتیجه نداد، امشب شبشون نبود و با بدشانسی 10 نفره هم شدن، همین.

H A M A S
02-07-2012, 06:44
و اسپانیا قهرمان شد...
از دقیقه 60 که تیم با اون بد شانسی مصدوم شد تلوزیون رو خاموش کردم چون فهمیدم دیگه کار ایتالیا تمومه-شاید بهتر بود پراندلی از 3-5-2 استفاده کنه ولی نه.این سیستم احتیاج به وینگر داره که اونم ایتالیا نداره-تنها وینگر تقریبا تخصصیش جاکرینی بود که اونم نیمکت نشین یووه بوده-به هر حال اسپانیا خیلی خیلی بهتر از ایتالیا بود هیچ شکی نیست-شرافتمندانه قهرمان شد میتونست سربازی با کرواسی ایتالیا رو حذف کنه که نکرد
این ایتالیا -معمولی ترین تیم تاریخ ایتالیا بود در برابر ابرستاره های اسپانیا که به جز آربلوا بقیه همه قیمتشون از 40 میلیون به بالا بود
مضاف بر اینکه این تیم بیش از حد دویده بود و یه جورایی خیلی خسته شده بود
امیدوارم پراندلی بمونه-این تیم با اضافه کردن چندتا مهره خوب و تجربه ای که کسب کرده میتونه توی 2014 حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشه

B3HZ@D
02-07-2012, 07:52
باخت بدی بود و هضم همچین باختی خیلی سخته . اگه میشد با نتیجه بهتر و سبک تری شکست میخوردیم اینقدر ناراحت نمیشدیم .
اسپانیا کاملا برتر از ایتالیا بود و از دقایق ابتدایی بازی این برتری رو به ایتالیا دیکته کرده بود . ولی از اون طرف ایتالیا به اون صورت هماهنگ کار نمیکرد.
البته تفاوت فاحش بین این دو تیم به تجربه دو مربی برمیگرده . جایی که دل بوسکه از نظر دانش فنی و تجربه خیلی سطح بالاتری نسبت به پراندلی داره.
البته کار پراندلی هم خوب بوده ولی نمیشه از ضعف و اشتباهات اون چشم پوشی کرد.

به هر حال این پیروزی و قهرمانی رو به هواداران اسپانیا تبریک میگم . واقعا لایق قهرمانی بودن.
از اون طرف امیدوارم این شکست پلی بشه برای ایتالیا تا در رقابت های بعدی سربلند بشه . به هر حال همین که این تیم با این وضعیت روحی تونسته بود تا فینال بیاد خیلی ارزش داره.
قبل از این رقابت ها هیچ کسی روی ایتالیا حساب باز نمیکرد ولی نشون دادیم که اشتباه میکردن و خیلی تیم های پرمدعا رو پشت سر گذاشتیم و فینالیست شدیم.

صحبت آخر

FORZA ITALY

mehdi30nema
02-07-2012, 08:01
به عنوان یه طرفدار قدیمی ایتالیا شاید تو این 15 ، 20 سالی که جدی فوتبال میبینم هیچ وقت یه همچین فوتبال بی خود و بی جهتی از ایتالیا ندیده بودم .
همش از دیشب تا حالا دارم فکر میکنم که اون تیمی که اونجوری جلوی آلمان و انگلیس بازی کرد دیشب کجا بود ؟
به نظر من ایتالیا دیشب هیچ برنامه ایی برای بردن نداشت ، یعنی اگه بازی دو ساعته دیگه هم طول میکشید بازم ایتالیا گل زن نیود ، پراندلی برنامش این بود که بازی مساوی تموم شه و به پنالتی کشیده بشه که متاسفانه مساوی که نشد هیچی به بدترین نحو ممکن هم تموم شد .
تنها حسن بازی این بود که ایتالیا بد بازی کرد و باخت که حداقل آدم دلش نمیسوزه .

sAeEd_kHaAn
02-07-2012, 09:19
ازوقتی یادم میاد و فوتبال نیگاه میکنم عاشق ایتالیام ، با این تیم زندگی کردم با افتخار افرینی هاش شاد شدم با شکستاش اشک ریختم حتی همین دیشب
شاید کسی اینجا اندازه من اینجور روی ایتالیا احساساتی نشده باشه ، بازی المان روی گل هایی که زدیم چنان جیغ زدم و به هوا پریدم که بابام نگرانم شده بود
نمیدونم چی بگم نمیدونم
بد ترین بازی این جاممون همراه بود با بهترین بازی جام اسپانیایی ها
اون ایتالیایی من که المان و اینگلیسو اونجوری شکست داد با اون بازی های قشنگ و فوق العاده کو ؟
الانم بغض گلومو گرفت ...

وین رونی
02-07-2012, 12:47
من اسپانیا را دوست دارم و دوست داشتم ببره آآآآآما
هر وقت ایتالیا بازی می کرد قبلنا کلی بازیکن کله گنده با یک مربی اسم درشت تو تیمش بود از دروازه بان گرفته تا فوروارد اما در این جام غیر از بوفون و پیرلو و کمی سوپر ماریو بازیکنان دیگه برای من یکی که خیلی شناخته شده نبودن
دیشب داشتم فکر می کردم که قبل بازیا فکر می کرد ایتالیا برسه به فینال؟اصلاً اگه این پیش بینی را می کردی می خندیدن بهت اما خواستن و رسیدن...و البته خوشحالم که تیمی مثل یونان به فینال نرسید

mehdiiran
02-07-2012, 12:54
عجیب ایتالیا رو دوست دارم عجیب تو بازی با المان در حد خودکشی داد زدم نزدیک بود سکته کنم ولی دیشب........

ای بابا

حالمون گرفتس شدیــــــــــــد :(

این چه بازی ای بود کردیم ؟! بازی اول با اسپانیا خیلی خیلی بهتر بودیم ...

از در و دیــوارم واسمون بارید ... دو تا تعویض اجباری دست پراندلی رو کاملآ واسه تغییر تاکتیک بست . هرچند به نظرم مونتولیوو رو نباید میکشید بیرون ...

ای بابا ... من چی دارم میگم تو این موقعیت ؟بحث فنی میکنم ؟ بیخیال ... فقط دلم واسه بوفون خیلی سوخت ... دوست داشتم این یه جامم بالای سر ببره :(

تبریک به اسپانیایی ها

من با باخت ناحق جام جهانی 2002 به کره طرفدار ایتالیا شدم ... با این تیم اشک ریختم ...

تا ابد آتـــزوری :40::40::40:

در کنارت می مانیم ایتالیا

dashmojtaba
02-07-2012, 14:18
دوست من خیلی داری تند می ری. مطمئنی بازی رو دیدی؟

هیچ کدوم از چهار گل روی اشتباه بوفون به ثمر نرسید، درسته بوفون عالی نبود ولی کی عالی بود در ایتالیا؟ اتفاقا بوفون و پیرلو کمترین تقصیر رو در این باخت داشتن. بوفون یکی از بهترین کاپتان های دنیاست (اگه نگیم بهترین) و حرف های بعد از بازی و رفتارش هم دقیقا عالی بود، کاپتان تیم که بعد از باخت در فینال شروع به گریه کردن نمی کنه، اون هم تیمی که همه می گفتن از گروهش بالا بیاد شاهکار کرده. بوفون الان باید مثالی باشه برای بازیکن های جوون تر تیم که هرچقدر تا الان پیشرفت کردن رو ادامه بدن و آماده بشن برای دو سال بعد، مسلمه که باید سرش رو بالا بگیره و به تیمش غرور از دست رفته رو برگردونه. شما ناراحتی چرا مثل "بازنده ها" رفتار نمی کنه؟ چون ایتالیا در این جام تیم بازنده ای نبود.

شما می گی سه تعویض اشتباه، یکیش که اجباری بود، اون دو تا هم کاملا درست بودن وقتی تیم 0-2 عقبه باید ریسک کنه، دیگه اینکه بازیکنش مصدوم شد بدشانسی بود، برای همین بهش می گن ریسک. از دفاع و دروازبان شاکی هستی، خب به نظرت کیا باید بازی می کردن؟ همین دفاع و دروازبان امسال بهترین خط دفاع اروپا رو داشتن.

این باخت به خاطر این بود که فوتبالشون ضعیف تر از اسپانیا بود، وقتی عقب افتادن ریسک کردن و نتیجه نداد، امشب شبشون نبود و با بدشانسی 10 نفره هم شدن، همین.

من نظر فنیم همونه دوست عزیز
به این راحتیها نمیشه کار مربی و دروازه بان ایتالیا رو توجیه کرد
تیم ایتالیا دیروز بد بازی نکرد افتضاح بازی کرد و نمیدونم چرا دارید از مدافعاش به خاطر حالا عنوانی که قبلاً داشته دفاع میکنید ؟؟؟ در مورد پیرلو منم میگم تقصیر زیادی نداشت چون تنها بود و بقیه مثل مجسمه ایستاده بودن نگاهش میکردن ! اما گریه کردن بوفون میتونست کمی اون حرفای خائنانه یا ناشیانشو به فراموشی بسپاره ولی اون ژست بیخیالی که گرفته بود قابل بخشش نیست ناسلامتی این یه زمانی مظهر تعصب بود این چه وضع حرف زدنه این چه قیافه ایه باخته به جای اینکه به بازیکنای تیمش دلداری بده ایستاده با لباش بازی میکنه ... کاسیاس وقتی تیمش قهرمان شد گریه کرد لابد خیلی سوسول و بچه بود ... چی بگم من به شما ؟! :دی
مربی ایتالیا شهرت میخواست نه قهرمانی از اولم معلوم بود برای باخت تیمشو به زمین فرستاده
مربی که نتونه از تعویضاش تو تغییر مسیر بازی استفاده کنه و حتی تیمشم ده نفره بکنه و با بی تدبیری بین دو نیمه حرفای بی سروتهی بزنه که تیم از همون اول نیمه مثل بازنده بایسته و پاسکاری حریفو نگاه کنه و آبروی کشور فوتبالخیزشو ببره یه مقصر بزرگه
بوفون هم همینطور
دروازه بانی که قبل بازی اون حرفو بزنه معلومه چقدر آماده باخته !
و آمادگیشم دیدیم که چجور تو هر تک به تکی بله گفت ...
حالا اینکه جمعی از دوستان میگن اون حرفای بوفون که گفته ما توان قهرمانی نداریم به عنوان حربه و تاکتیک به کار رفته تفکرات خاص خودشونه که من بهش احترام میگذارم چاره ای هم ندارم !
ولی من کلاً دو پیش بینی کردم تو این تاپیک که دوتاشم درست از آب درومد که همتونم مخالفم بودید یکی همون صعود ایتالیا بود که همه بعد بازی دوم ناامید شده بودید ...
یکیم حرفای بوفون بود که کاملاً از قهرمانی ایتالیا ناامیدم کرد و اینو عنوان کردم ولی نه جوری که باعث دلخوری کسی بشه اما حالا دیدید که این اتفاق افتاد

Mool Tee
02-07-2012, 14:47
در مورد شما داداش مجتبا! اگه کاپیتان یه تیم شروع کنه به گریه کردن ضعف خودش رو نشون میده عزیز و هیچ فایده ای براش نداره-فرض کن شما داری با دوستات شطرنج بازی میکنی که یدفعه میبازی بعد بزنی زیر گریه یکم فکر کن اون طرف چه فکری میکنه؟و از اون طرف یه فرد وقتی توی یه تیم کاپیتان میشه باید تحمل بیشتری نسبت به بقیه داشته باشه و آرامش خودش رو حفظ کنه تا بقیه ازش تقلید نکنن!

Ice Pain
02-07-2012, 15:01
چقدر خسته کننده میشه دیدن و دنبال کردن تورنمت های مهم وقتی 3 دوره ی پیاپی یک تیم قهرمان میشه (اسپانیا) :/

مخصوصا" برای من که تیم های محبوبم تا فینال میاند و به اسپانیا میبازند (هلند در جام جهانی 2010 و ایتالیا ی این دوره ی جام اروپا) :19:

درسته که همه ی بازیکنا ضعیف بودند اما بوفون اصلا" و ابدا" اون بوفون همیشه نبود :19: 
 مونتولیوو توی همه ی بازی هاش خوب بود دیشب هم خوب بود نمیدونم چرا تعوضش کردند !!!! :13: 
به نظر من بجای مارکیسیو بهتر بود نوچرینو رو از اول بازی میداد ....

پ.ن : میگم دوستان چه زود به قالب جدید انجمن عادت کردیم نه ؟ :20:

arash-king
02-07-2012, 15:01
دیشب ایتالیا بد نبود بلکه افتضاح بود ....... یه موقعیت نصفه و نیمه نتونست روی دروازه ایکر خلق کنه ....... البته بدشانسی هم داشتیم ....... مصدومیت کیه لینی و مصدومیت موتا ...... از همه اینا بدتر اینکه 2بازی خیلی نفس گیر جلوی 2 تا از بهترین ها داشتیم ...... تیم جون نداشت بدوئه ...... ولی به نظرم هیچ اشکالی نداره ...... قبل جام هیچ کارشناسی نبود که بگه ایتالیا تا فینال میره همه میگفتن آلمان-اسپانیا میشه فینال
تا اینجا هم که اومدیم بد نبود ...... تبریک میگم به همه اسپانیایی های عزیز ((( البته اونایی که از قبل طرفدار اسپانیا بودن نه اونایی که از 2008 به اینور شدن هوادارش )))

Mool Tee
02-07-2012, 15:10
درسته ایتالیا واقعا بد بازی کرد ولی وقتی باختند نباید عین این بچه بزنن زیر گریه بگن : من مامانمو می خوام (عین این بچه ها):42: باید جنبه باخت رو داشته باشند!! البته این باخت محسوب نمیشه چون تا فینال خودشون رو آوردن و این واقعا عالیه! بالاخره یک تیم میبازه دیگه!! بوفون بهترین بازیکن بود و بهترین رفتار رو داشت!

hermione
02-07-2012, 15:22
اتفاقا گریه ی بعد از حذف شدن نشون دهنده ضعف نیست نشونه ی غیـــــــــــــرته
اگه اینطوره چطوره که بعد از باخت برقصن تا همه روحیه بگیرن !!!!!!؟؟؟؟

Masoud-Susa
02-07-2012, 15:35

من هوادار ایتالیا نیستم ولی وقـــتی تو ایـن تـاپیـک میـام و میـبیـنم از بـوفون بـد میـگن...!
خدایـش بـوفون دیـگه چیـکار بـاید می کرد؟
وقـتی ایــتالیــا مقـابل بــهتریـن بـازیکن های ایـن جام کم میاره ...
و ده نفـره بازی رو دنبـال می کنه مقصر گل خوردن میـشه دروازه بان؟!!
والا بـوفون هم سـوپرمـن نیـست که یه تنه جلوی دو بـازیـکن حریـف بایـسته و نزاره توپ گل شه !
لـطفـا برگـردید بـه صفحات اول تاپیک و تعـریـف هایی که از بـوفون تو بـازی اولش با اسـپانیـا شد رو بخـونید ...//
بـا یـه بازی نباید درمورد یکـی از بهتریـن دروازه بانان دنیـا قضـاوت کرد.
بوفون همـون کسـیه که با یـووه بـدون باخت قهرمان لیـگ شد که قطعا این قهرمانی بـدون اون به دست نمیومد.
به نظر من تو ایـن جام هم عالی کار کرد و مثل همیشه هر کاری که از دستش برمیومد رو برای تیمش انجام داد.
و نمیـشه اونو مقصر اصلی بـاخت دونست.
مقصــر اصلی باخت ایـتالیا بــازی خوب و هدفدار اسـپانیـا بود.:46:

Mr.Crow
02-07-2012, 16:04
به عنوان یه طرفدار آلمان ، وقتی دوربین داشت پیرلو و بوفون رو نشون میداد اشکم در اومد. یعنی من که باید به خاطر حذف شدن تیمم توسط ایتالیا ، از این تیم متنفر باشم ، دیشب با دیدن این دو ستاره توی اون شرایط نابود شدم.

Rjoun
02-07-2012, 16:12
اینقد از بازی خیلی خوب اسپانیا نگید.اسپانیا نیمه اول و اولای نیمه دوم موقعیت گل های کاملا برابر با ایتالیا داشت هرکس میگه ایتالیا موقعیت نداشت احتمالاموقع تماشای بازی مرتب عطسه می کرد و چشاش بسته بود...در نیمه دوم که اوج بدشانسی ایتالیا بود دیدید که چطور مجبور به استفاده از 10 یار شد...هرچند برای ما ایتالیا از سال 1994 ایتالیا شد از همون موقع که باجو پنالتی رو خراب کرد و ما همه گریه کردیم و تا آخرش ایتالیایی می مونیم.

آرش-19
02-07-2012, 18:04
ایتالیا ایتالیا
خوب ایتالیا دوست داشتنی, تیمی که آروم آروم جاشو تو دل فوتبال دوستان باز کرد طوریکه حتی تو بازی فینال هم
جو استادیوم کمی به نفع ایتالیا چربش داشت.ایتالیایی که با درخشش کاپیتانی مثل بوفون که با نمایش فراموش نشدنیش
مثل یک دیوار پشت خط دفاعی جوان ایتالیا وایساده بود و نقطه اتکایی بود برای بونوچی و بالزارلی, با درخشش پیرلو که قلب
تپنده و پر شور ایتالیا در مرکز زمین بود با شایستگی تمام به مقام دوم قهرمانی اروپا رسید.
کیه که واکنش های خارق العلاده بوفون, چیپ پیرلو که مثل شوک به جسد مرده ای بود
رو فراموش کنه؟! کیه که فریاد های بوفون موقع سرود ملی,عصبانیت بعد از بازی با آلمان رو فراموش کنه؟!
ایتالیا که همیشه با نام ستارگان بزرگش به یاد همه ما میاد, این بار با وجود بوفون و پیرلو بزرگ و جوانان جویای نامش, قهرمان
جام نه, ولی قهرمان قلب ها شد. شاید کمتر کسی از شکست این تیم ایتالیا قسمتی, کم تا زیاد, از این غم را با بازیکنان این
تیم شریک نشده باشه. کیه که نگاه حصرت وار پیرلو و بوفون رو که از غم از دست دادن شاید آخرین فرصت برای بالا بردن جام
سرچشمه میگرفت رو درک نکرده باشه, قطرات اشک بونوچی جوان شاید برای شستن غم شکست و آغاز شروع دوباره بود!
و چقدر زیبا بوفون مثل یک جنتلمن پذیرای شکست بود و مثل یک پدر به تمام بازیکنانش دلداری میداد, ایتالیا جوان بعد این شکست
سنگین فقط به کسی مثل او احتیاج داشت تا دوباره دستشون رو بگیره و از زمین بلند کنه.
ایتالیا با سری بلند به سرزمین پدریش برمیگرده, جایی که همگان منتظر هستن آغوششان را با آنها تقسیم کنند و آماده شروعی دوباره
برای فتح قله های دیگر بشوند.
همیشه در قلب ما خواهی بود

sAeEd_kHaAn
02-07-2012, 19:33
یه چیزی که میشه بهش امیدوار بود اینه که تیم جون شده چند روز پیشم گفتم این تیم و این بازیکنا میتونن یه نسل طلایی دیگه باشن مونتولیوو ، بونوچی ، بالوتلی و ...
تقریبا 70 درصد تیمممون جوونن میشه رو این تیم کار کرد
مربی خوبی داریم ولی اگه یه مربی کارکشته تر داشتیم شاید ...
شاید کاپلو بتونه این تیمو قهرمان 2014 کنه

E.G_band
02-07-2012, 23:04
ولی خدایی برای آینده کی می تونه دروازه مارو تامین کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کی می تونه بیاد جای برترین گلر 25 سال اخیر رو بگیره.

برای من که بوفون الگو هست توی بازی هام.عاشق بی چون و چراشم.

New Solid Snake
02-07-2012, 23:52
همه رو بذارید کنار اشک پیرلو هیچ وقت یادم نمیره:37:

E.G_band
02-07-2012, 23:59
من نظر فنیم همونه دوست عزیز
به این راحتیها نمیشه کار مربی و دروازه بان ایتالیا رو توجیه کرد
تیم ایتالیا دیروز بد بازی نکرد افتضاح بازی کرد و نمیدونم چرا دارید از مدافعاش به خاطر حالا عنوانی که قبلاً داشته دفاع میکنید ؟؟؟ در مورد پیرلو منم میگم تقصیر زیادی نداشت چون تنها بود و بقیه مثل مجسمه ایستاده بودن نگاهش میکردن ! اما گریه کردن بوفون میتونست کمی اون حرفای خائنانه یا ناشیانشو به فراموشی بسپاره ولی اون ژست بیخیالی که گرفته بود قابل بخشش نیست ناسلامتی این یه زمانی مظهر تعصب بود این چه وضع حرف زدنه این چه قیافه ایه باخته به جای اینکه به بازیکنای تیمش دلداری بده ایستاده با لباش بازی میکنه ... کاسیاس وقتی تیمش قهرمان شد گریه کرد لابد خیلی سوسول و بچه بود ... چی بگم من به شما ؟! :دی
مربی ایتالیا شهرت میخواست نه قهرمانی از اولم معلوم بود برای باخت تیمشو به زمین فرستاده
مربی که نتونه از تعویضاش تو تغییر مسیر بازی استفاده کنه و حتی تیمشم ده نفره بکنه و با بی تدبیری بین دو نیمه حرفای بی سروتهی بزنه که تیم از همون اول نیمه مثل بازنده بایسته و پاسکاری حریفو نگاه کنه و آبروی کشور فوتبالخیزشو ببره یه مقصر بزرگه
بوفون هم همینطور
دروازه بانی که قبل بازی اون حرفو بزنه معلومه چقدر آماده باخته !
و آمادگیشم دیدیم که چجور تو هر تک به تکی بله گفت ...
حالا اینکه جمعی از دوستان میگن اون حرفای بوفون که گفته ما توان قهرمانی نداریم به عنوان حربه و تاکتیک به کار رفته تفکرات خاص خودشونه که من بهش احترام میگذارم چاره ای هم ندارم !
ولی من کلاً دو پیش بینی کردم تو این تاپیک که دوتاشم درست از آب درومد که همتونم مخالفم بودید یکی همون صعود ایتالیا بود که همه بعد بازی دوم ناامید شده بودید ...
یکیم حرفای بوفون بود که کاملاً از قهرمانی ایتالیا ناامیدم کرد و اینو عنوان کردم ولی نه جوری که باعث دلخوری کسی بشه اما حالا دیدید که این اتفاق افتاد

ببین تو مطمئنا یا طرفدار ایتالیا نیستی یا اینکه طرفدار تیر ایتالیا نیستی......همه ی ما با برد ایتالیا در مقابل آلمان سر از پا نمی شناختیم و با باخت اون مقابل اسپانیا اشک

ریختیم اوج ناراحتی من اونجا بود که کاسیاس جام رو بالای سرش برد و بوفون داشت با لبش بازی می کرد. توی دلم بوفون رو جای کاسیاس و رنگ آبی رو به جای رنگ قرمز

اسپانیا گذاشتم اونجا بود که داشت چهره اون دو یعنی پیرلو و بوفون رو گذاشتم و بغضم ترکید و من با حسرت به بوفونی نگاه کردم که از جون مایه گذاشت.

تو فکر کردی بوفون واکاشی زوما هستش که پاش رو بزنه به تیرک بره اون توپا رو در بیاره ؟؟؟؟؟[حذف شد]

فوتباله و برد داره و باخت و با گریه کردن و نکردن هیچ چیز نمایان نمی شه و غیرت اونا فرق نمی کنه.اگه اون غیرت نداشت نمی شد بهترین گلر 25 سال اخیر.من مثل خیلیای

دیگه به خاطر بوفون طرفدار ایتالیا شدم و اسپانیایی که تا همون بازی اول که با ایتالیا داشتش طرفدارش بودم با دیدن چهره بوفون طلسم شدم و عاشق ایتالیا شدم.

اون حرفایی که بوفون قبل بازی زد کاملا حرفه ای بود.مگه گواردیولا با همونطور حرف زدن فاصله ی رئال و بارسارو از 10 امتیاز به 4 امتیاز نرسوند؟

چند بار تا حالا سیو ها و بازی های بوفون رو دیدی که می گی بوفون به هر توپ بله گفت؟؟؟مگه کاسیاس 6 تا از بارسا نخورد؟؟؟مگه فصل بعدش 5 تا از بارسا نخورد؟؟؟؟

دلخوری هم در پیش من نیست ولی یه کم صحبتات مثل این می مونه که چشات رو با اسید سوزاندن بفرستنت توی خلیج فارس شنا کنی.

نادر1368
03-07-2012, 19:23
بازي فينال تعداد تماشاگران اسپانيا بيشتر بود البته جو هم از دقيقه اي كه سيلوا زد كاملا بر له اسپانيا بود!از همون دقايق و حركات فوق العاده ژاوي كه همچنين پيرلو رو قفل كرده بود!اطمينان داد كه روز روز ايتاليا نيست!اميدوارم پراندلي بره اس رم و موفق باشه شخصيت فوق العاده اي داره!

dashmojtaba
04-07-2012, 21:57
ببین تو مطمئنا یا طرفدار ایتالیا نیستی یا اینکه طرفدار تیر ایتالیا نیستی......همه ی ما با برد ایتالیا در مقابل آلمان سر از پا نمی شناختیم و با باخت اون مقابل اسپانیا اشک

ریختیم اوج ناراحتی من اونجا بود که کاسیاس جام رو بالای سرش برد و بوفون داشت با لبش بازی می کرد. توی دلم بوفون رو جای کاسیاس و رنگ آبی رو به جای رنگ قرمز

اسپانیا گذاشتم اونجا بود که داشت چهره اون دو یعنی پیرلو و بوفون رو گذاشتم و بغضم ترکید و من با حسرت به بوفونی نگاه کردم که از جون مایه گذاشت.

تو فکر کردی بوفون واکاشی زوما هستش که پاش رو بزنه به تیرک بره اون توپا رو در بیاره ؟؟؟؟؟[حذف شد]

فوتباله و برد داره و باخت و با گریه کردن و نکردن هیچ چیز نمایان نمی شه و غیرت اونا فرق نمی کنه.اگه اون غیرت نداشت نمی شد بهترین گلر 25 سال اخیر.من مثل خیلیای

دیگه به خاطر بوفون طرفدار ایتالیا شدم و اسپانیایی که تا همون بازی اول که با ایتالیا داشتش طرفدارش بودم با دیدن چهره بوفون طلسم شدم و عاشق ایتالیا شدم.

اون حرفایی که بوفون قبل بازی زد کاملا حرفه ای بود.مگه گواردیولا با همونطور حرف زدن فاصله ی رئال و بارسارو از 10 امتیاز به 4 امتیاز نرسوند؟

چند بار تا حالا سیو ها و بازی های بوفون رو دیدی که می گی بوفون به هر توپ بله گفت؟؟؟مگه کاسیاس 6 تا از بارسا نخورد؟؟؟مگه فصل بعدش 5 تا از بارسا نخورد؟؟؟؟

دلخوری هم در پیش من نیست ولی یه کم صحبتات مثل این می مونه که چشات رو با اسید سوزاندن بفرستنت توی خلیج فارس شنا کنی.

من طرفدار ایتالیام قبلاً هم تو تاپیک گفتم از سال 1994 و با روبرتو باجو و پالیوکا شیفته ایتالیا شدم تا همین الانشم هیچ تیمیو تو اروپا به اندازه ایتالیا دوست ندارم ولی این دلیل نمیشه چشممو رو به حقایق ببندم و اشتباهات بعضی افرادو نبینم و به خاطر چهره خوبشون در گذشته ضرباتیو که تو بازی فینال و حتی قبل از شروعش (بوفون) به تیم ملی خودشون زدنو نبینم همین اشتباها اگر نبود که فوتبال ایتالیا حالو روزش این نبود فوتبالی که بعد از برزیل با 4 بار قهرمانی رکورددار افتخارات ملیه دلیلی نداره 4 تا تو فینال از اسپانیا بخوره مگه یه اشتباهات ناشیانه بشه و هرکسی این اشتباهات پنهون کنه طرفدار ایتالیا نیست یا اگرم باشه ساده لوحانه چشمشو به اشکالات میبنده و بعد یه روزی میفهمه که دیره البته در این شکی نیست بوفون اسوه تعصبه ولی همونطور که قبل از بازی ناتوانی خودشو اعلام کرد بدترین نمایششو تو بازی فینال انجام داد و 4 تا گل خورد ! ای بابا واکاشیزوما هم یادته ؟ لازم نیست اون تو دروازه باشه که 4 تا گل بارون نشیم همین که دروازه بان تیم قدرتمندی مثل ایتالیا باشه و فینالی که همه نگاها بهش هستو برگزار کنه کافیه تا اون گلای مسخره رو نخوره و از جونو دل مایه بذاره که نگذاشت
بعدم یه مطلب درباره تعصبو غیرتو این حرفا که تو ذهنت معنی خاصی براش پیدا کردی مثال بزنم تعصب و غیرت اینه که به تیم خودت توهین نکنی کاری که بوفون کرد اونم قبل از بازی البته بعد از بازی هم با بالوتلی درگیر شده که اینم نشونه نپختگیشه اونم بعد از این همه سال تجربه !! بعدم اینکه به نظرم واقعاً دوره بوفون تموم شد و بدم تموم شد بهتره دنبال یه جانشین براش بود چون دیگه بوفون سابق نخواهد شد (باز نیای بگی چشمامو با اسید شستن فرهنگو ادبیاتتو درست کن و به نظر مخالفت احترام بگذار) داشتم درباره غیرت میگفتم غیرت اینه که توی طرفدار ایتالیا برای طرفدارای تیمتم غیرت داشته باشی و بهشون حتی اگر نظر مخالف دارن احترام بگذاری کسی که اومده دلسوزانه برای تیمش چندتا نظر طولانی داده اگر تو هم طرفدار همون تیمی باید ازش تشکر کنی نه همچین برخوردایی غیرت این نیست که بعد از اون باخت بد بقیه هم تیمیها رو که آروم نمیکنی هیچ برای دوربین هم ژستای بد بگیری و هیچ ناراحتی هم نشون ندی من نمیگم حتماً گریه کنه البته گریه هم بد نیست مثال زدم کاسیاسم گریه زیاد میکنه اما یه قهرمان بوده و هست و خواهد بود اما اینکه هیچ ناراحتی نشون ندی مثل آقای بوفون خب شک مردم بهت کامل میشه با اون حرفای قبل از بازی که واقعاً خیانت و توهین به تیم ملی کشورته

پ.ن: از اونجا که مدیرا جلوی بعضی بحثا و کل کل ها رو نمیگیرن و فقط نمک رو زخم میپاشن دیگه تو این تاپیک پست نمیزنم ولی طرفدار ایتالیا خواهم ماند. خدانگهدار طرفداران محترم و واقعی ایتالیا :40: