PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی تیم ملی انگلستان | Three Lions

pcforlife
06-06-2012, 07:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرمربی: روی هاجسون

کاپیتان: استیون جرارد

23 نفر نهایی برای بازی های یورو 2012:

1- جو هارت
2- گلن جانسن
3- اشلی کول
4- استیون جرارد
5- مارتین کلی
6- جان تری
7- تئو والکات
8- جوردن هندرسون
9- اندی کارول
10- وین رونی
11- اشلی یانگ
12- لیتون بینز
13- رابرت گرین
14- فیل جونز
15- جولیان لسکات
16- جیمز میلنر
17- اسکات پارکر
18- فیل جاگیلکا
19- استیوارد داونینگ
20- الکس اوکسلید-چمبرلین
21- جرمین دفو
22- دنی ولبک
23- جک بوتلند

افتخارات:

» قهرمانی در جام جهانی فوتبال در سال 1966
» مقام چهارمی در جام جهانی در سال 1990
» مقام سومی در جام ملت ها اروپا در سال 1968
» حضور در نیمه نهایی جام ملت های اروپا در سال 1996

سایت رسمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | صفحه در ویکیپدیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وین رونی
06-06-2012, 08:33
ممنون آقا حسین بابت تاپیک
تو دو تا بازی اول جای من خالیه :31: امیدوارم.کی تو حمله فیکس هست؟
برنامه بازی های گروه 4:
دوشنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۱): شهر دونتسک،‌فرانسه – انگلیس، ساعت ۲۰:۳۰
دوشنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۱): شهر کیف، اوکراین – سوئد، ساعت ۲۳:۱۵
جمعه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۱): شهر کیف، سوئد – انگلیس، ساعت ۲۰:۳۰
جمعه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۱): شهر دونتسک، اوکراین – فرانسه، ساعت ۲۳:۱۵
سه‌شنبه ۱۹ ژوئن(۳۰ خرداد ۱۳۹۱): شهر دونتسک، انگلیس – اوکراین، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران
سه‌شنبه ۱۹ ژوئن(۳۰ خرداد ۱۳۹۱): شهر کیف، سوئد – فرانسه، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

*M!L4D*
06-06-2012, 08:50
ممنون از حسین عزیز بخاطر تاپیک :40:
امیدوارم حداقل انگلیس دیگه مصدوم نده و بتونه رقابتها رو خوب شروع کنه تا ببینیم چی میشه : دی

kases
06-06-2012, 09:34
پاک شود .............

eman619rv
06-06-2012, 09:57
انتقاد فردیناند از هاجسون به دلیل دعوت نکردن او به اردوی انگلیس

سایت گل- ریو فردیناند، ستاره انگلیس باشگاه منچستریونایتد از تصمیم روی هاجسون، سرمربی سه شیرها، نسبت به دعوت نکردن از او برای حضور در اردوی تیم ملی این کشور و پرکردن جای خالی گری کیهیل مصدوم به شدت ناراحت است.

بعد ازمصدومیتی که اخیرا گریبانگیر کیهیل شد،همه درانتظار آن بودند که سرمربی انگلیس، ریو فردیناند را برای پرکردن جای او در اردوی تیمش، دعوت کند ولی این اتفاق نیفتد و او مارتین کلی را برگزید.
لازم به یادآوری است که در اوایل ماه جولای دادگاه جان تری که اتهام توهین نژادپرستانه به برادر ریوفردیناند (آنتون فردیناند) وارد است، دادگاهی می شود. جالا جان تری در اردوی تیم ملی انگلیس هست.

روی هاجسون در صحبتهایی اعلام کرده که غیبت نام فردیناند در لیست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی تیم ملی انگلیس هیچ ربطی به جنجال میان جان تری و برادر فردیناند ندارد ولی به گزارش روزنامه مارکا، جیمی مورال، مدیربرنامه های فردیناند، به رسانه ها گفته:« این نوعی بی احترامی است. ریو می خواهد بازی کند. او 81 بازی ملی برای تیم ملی انگلیس انجام داده و من کسی را نمی شناسم که این ماجرا (دعوت نشدن فردیناند به تیم ملی ) را درک کند. رفتار خوبی با ریو نمی شود.»
خود فردیناند هم در صفحه اش در یکی از شبکه های اجتماعی نوشته:« به چه انگیزه ای؟»
او این عبارت را بعد از اطلاع از تصمیم هاجسون برای دعوت کردن از مارتین کلی 22 ساله به جای کیهیل که تجربه ملی چندانی هم ندارد نوشت. با دعوت کلی به اردوی تیم ملی انگلیس، لیورپول با 6 بازیکن!!! حاضر در اردوی سه شیرها، بیشترین بازیکن را دراردوی تیم انگلیس دارد: گلن جانسون، استیون جرارد، استوارت داونینگ، اندی کارول، جوردن هندرسون و مارتین کلی

Black Vengeance
06-06-2012, 11:14
کلا وقتی لمپارد مصدوم باشه و تو ترکیب نباشه تیم ملی انگلیس رو باید بندازن تو سطل آشغال
هیچ امیدی به این تیم نیست !
ترو خدا ببین شماره هشتو به کی دادن !!

attractive_girl
06-06-2012, 11:29
منم همیشه طرفدار این تیم بودم

لمپارد چرا نبود پس تو اسامی؟

pcforlife
06-06-2012, 11:36
منم همیشه طرفدار این تیم بودم

لمپارد چرا نبود پس تو اسامی؟
متاسفانه حدودا یک هفته پیش مصدوم شد و یورو رو از دست داد، جوردن هندرسون جانشینش شد. درست مثل کیهیل که کلی جانشینش شد.

kases
06-06-2012, 12:24
ای بابا اگه لمپارد نباشه کلا انگلیس به قول دوستان باید بندازن سطل اشغال تو این دوره هم انگلیس معلومه به جایی نمیرسه

shakerifar
06-06-2012, 15:56
گری کیهیل هم متاسفانه مصدوم شد ولی بازم فردیناند رو دعوت نکرد هاجسون!!!
به هرحال امیدوارم این سری نتیجه بگیره انگلیس

EngineeR EhsaN
06-06-2012, 17:43
تا هارت هست نباید نگران بود! فقط هارتو عشقه :دی

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

Alireza.M67
06-06-2012, 21:51
با اینکه به شخصه بعید می دونم این تیم قهرمان بشه ولی همچنان امیدوارم .
در ضمن از حضور جونز و ولبک و یانگ بسیار خوشحالم گرچه جا داشت کلورلی رو هم دعوت می کرد .
فقط نمی دونم فردیناند چی شد ؟

pcforlife
07-06-2012, 11:12
کلورلی رو هم دعوت می کرد .
مثه اینکه مصدومه علیرضا جان.

فقط نمی دونم فردیناند چی شد ؟
گویا جریان برادر فردیناند با تری باعث شد که هاجسون دعوتش نکنه... فردیناند که بنده خدا بدشانسه، ولی انصافا با این همه حرکاتی که تری داشته (سوای بار فنیش) به نظرم بهتر بود تری از یورو کنار گذاشته می شد./

Hamid Hamid
07-06-2012, 11:52
سلام ...

نظر هواداران تيم ملي انگليس در مورد جان تري چي هستش؟

من اين چند وقته اين چيزايي كه ازش شنيدم ... منظورم قضيه ي Bridge و همين برادر Ferdinand هستش ... باعث شده ديد خيلي بدي نسبت بهش داشته باشم. چون وقتي يه كسي هستي كه بايد الگوي جوون هاي كشورت باشي بايد رفتارت حداقل جوري باشه كه بد نباشه ... حالا اگه خوب نيستي حداقل بد نباش. ( البته اين ديد شخصي من نسبت به اين مساله هستش و ممكنه با نظر ديگران متفاوت باشه )

من اگر بودم به جاي اين بازيكن ريو فرديناند رو به تيم ملي دعوت ميكردم ... به نظرم از هر لحاظي كه شما بگي از تري بهتري هستش. شايد حاشيه داشته باشه اما حاشيه هاش به گرد اين شماره ي 26 تيم چلسي نميرسه. در دفاع كردن هم كه خيلي بهتر از تري كند هستش ... فرديناند از مدافع هايي هستش كه سرعت خوبي هم داره.

ولي جدا ميپرسم ... جان تري با اين رفتارها طرفداري هم داره؟ :20:

با دعوت از اسطوره ي بزرگ Rio Ferdinand اين بازيكن ميتونست لقب تنها بازيكن به جاي مونده و باقي مونده از تيم ملي انگليس در جام جهاني 98 فرانسه رو داشته باشه ... اون موقع مدافع وسط چهارم انگليس بود و همش 18-19 سال سن داشت. خيلي دوست داشتم اين اتفاق بيوفته كه نشد متاسفانه.

Pessimist
07-06-2012, 12:43
ولي جدا ميپرسم ... جان تري با اين رفتارها طرفداري هم داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله حمید جان طرفدار داره مخصوصا طرفدارهای چلسی که خیلی کاپیتان تیمشون رو دوست دارن و یه سری دیدم تو ورزشگاه استمفورد بریج یه پرچم هایی آورده بودن که روش یه سری شعارهایی مبنی بر حمایت خودشون از جان تری نوشته بودن!

در مورد ریو فردیناند هم واقعا دوست داشتم دعوت بشه چون تجربه زیادی داره اما نمیدونم چرا دعوت نشده وقتی شنیدم حسابی جا خوردم!

راستی از آقای Pcforlife هم تشکر میکنم که زحمت ایجاد تاپیک رو کشیدن!

وین رونی
07-06-2012, 15:36
دفو به علت مرگ پدرش اردوي انگليس را ترک کرد
'جرمين دفو' مهاجم تيم فوتبال انگليس به دنبال مرگ پدرش، اردوي آمادگي تيم ملي انگليس را در کراکوف واقع در لهستان ترک کرد و به کشورش بازگشت.

انتظار مي رود مهاجم 29 ساله تاتنهام در موعد مورد انتظار به تيم خود ملحق شود و جايگزيني براي او تعيين نخواهد شد.

اولين ديدار انگليس روز دوشنبه مقابل فرانسه در دونتسک در اوکراين برگزار مي شود.

وين روني امکان شرکت در دو ديدار اول تيم انگليس را ندارد. دني ولبک و اندي کارول ديگر مهاجمان اصلي تيم انگليس را تشکيل مي دهند.

اتحاديه فوتبال انگليس قصد دارد هر مقدار زماني را که دفو لازم دارد براي ملحق شدن به تيم در اختيار او بگذارد. دفو قرار نبود مقابل فرانسه به ميدان برود.

دفو در ديدار دوستانه انگليس مقابل بلژيک در روز شنبه آخرين تعويض اين تيم بود. انگليس با نتيجه يک بر صفر بلژيک را شکست داد.

زمان بازگشت او مشخص نيست با اين حال انتظار نمي رفت مقابل فرانسه بازي کند.

دفو چهل و هفتمين بازي ملي خود را براي تيم انگليس انجام داد که در 30 بازي جايگزين بوده است. او 15 گل براي کشورش به ثمر رسانده است.

او در 38 بازي خود براي تاتنهام 17 بار جايگزين بوده و 17 گل براي اين تيم به ثمر رسانده است.

منبع:
سایت ورزش 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA_%D9%85%D8%B1%DA%AF_%D9%BE%D8%AF%D8%B1%D8%B4 _%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%88%D9%8A_%D8%A7%D9%86%DA%AF %D9%84%D9%8A%D8%B3_%D8%B1%D8%A7_%D8%AA%D8%B1%DA%A9 _%DA%A9%D8%B1%D8%AF)

Stream
07-06-2012, 15:40

جان تری کلا بازیکن پرطرفداری نیست (نسبت به بقیه بازیکن های انگلیس، مثل لمپارد، جرارد، رونی، ...) ولی در اروپا کلا کسی کاری به زندگی شخصی بقیه نداره و این اتفاق ها همگی باعث شد نهایتا کاپتانی تیم ملی رو از دست بده. معمولا در این مواقع کسی که مشکل داشته خودش کناره گیری می کنه، که تری کناره گیری نکرده و کسی هم کاری باهاش نداره. به هر حال از نظر فنی من موافقم که تری رو نباید فیکس بازی داد ولی با نبودن فردیناند و مصدومیت کیهیل گزینه دیگه ای نیست.
+

من هم موافقم فردیناند رو باید دعوت می کردن، نه اونقدرا سنش بالاست نه مصدومه و قطعا از یه مدافع 22 ساله مثل مارتین کلی (درسته که حالا کلی دفاع راسته) بیشتر به درد تیم ملی می خوره. فردیناند تجربه حضور در سه فینال CL و چندین سال بازی مداوم در بالاترین طرح ررو داره، کم چیزی نیست.

pcforlife
07-06-2012, 15:43
خواستم همین خبر اخیر رو بگم، دیدم جناب وین رونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست کرده... دیگه هر دم از این باغ بری می رسد!! احتمالا جرمین رو هم باید بزاریم تو لیست بازیکن هایی که یورو رو از دست دادن... البته امیدوارم دفو برگرده، ولی در صورت برگشتش هم روحیش صفر خواهد بود. استوریج و کراوچ پتانسیل جانشینی دارند... کراوچ بیاد لیست قد بلند های هاجشون تو خط حمله تکمیل میشه!
ویرایش:

من هم موافقم فردیناند رو باید دعوت می کردن، نه اونقدرا سنش بالاست نه مصدومه و قطعا از یه مدافع 22 ساله مثل مارتین کلی (درسته که حالا کلی دفاع راسته) بیشتر به درد تیم ملی می خوره. فردیناند تجربه حضور در سه فینال CL و چندین سال بازی مداوم در بالاترین طرح ررو داره، کم چیزی نیست.
چیزی که حضور تری یا اومدن کلی به جای کیهیل و در کل نبود ریو در یورو رو واسه آدم سختر می کنه اینه که واقعا چرا بازیکنی در سطح فردیناند با سالها حضورش در تیم ملی و بازی های عالیش برای من یونایتد، باید حضور در جام ملت های اروپا در کارنامش نباشه... خصوصا در پایان دوران اوجش و شاید بازیگریش، چرا باید با بد شانسی محض اصلی ترین تورنومنت های ملی یعنی ورلد کاپ قبل و یورو امسال رو از دست بده./

vahidgame
07-06-2012, 15:54
خب می بینم که دوباره انگلیسی های عزیز این جا جمع شدن :دی
واقعا خوشحالم از اینکه همچین انجمنی زده شده و دوباره فضایی شبیه به انجمن جام جهانی هست :20:

متاسفانه با بد شانسی که داشتیم یه سری ستاره تاثیر گذارمون به دلیل مصدومیت یورو رو از دست دادن مثل لمپارد ، ویلشر ، بری ، کیهیل به اضافه یه سری بازیکن هم که دعوت نشدن مثل فردیناند ، لنون ، دارن بنت ، استوریح و ...
فقط باید افسوس خورد از نبود این همه بازیکن...
حداقل دوس داشتم لمپارد باشه و فصل درخشانش رو کامل کنه و واقعا از نبودنش خیلی ناراحتم. کسی که جای اون شماره 8 رو پوشیده هم اصلا مناسب این شماره نیست :41:

ولی با این حال تیم خوبی داریم متشکل از یه سری بازیکن با سابقه و با تجربه زیاد به اضافه یه سری بازیکن جوون که یه سری از این بازیکنای جوون خیلی خوبن
حالا به نظرتون با این بازیکنا بهترین ترکیب برای ترکیب اصلی چیه؟
نظر من اینه:

هارت
کول --- تری --- لسکات --- جانسن
یانگ --- جرارد --- پارکر --- والکات
رونی ---- ولبک

یا

هارت
میلنر ----- پارکر
یانگ ------ جرارد ------ والکات
رونی

ولی با این حال احتمالا با وجود کمبود هافبک وسط با سیستم 2-4-4 بازی می کنیم و برای اونم به نظر من ترکیب اولی خیلی مناسبه

من اگر بودم به جاي اين بازيكن ريو فرديناند رو به تيم ملي دعوت ميكردم ... به نظرم از هر لحاظي كه شما بگي از تري بهتري هستش. شايد حاشيه داشته باشه اما حاشيه هاش به گرد اين شماره ي 26 تيم چلسي نميرسه. در دفاع كردن هم كه خيلي بهتر از تري كند هستش ... فرديناند از مدافع هايي هستش كه سرعت خوبي هم داره.

ولي جدا ميپرسم ... جان تري با اين رفتارها طرفداري هم داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حمید جون تو که کلا از دیرباز به بازیکنای چلسی لطف زیادی داشتی :دی
در مورد طرفدار داشتن که مطمئنا طرفدار که داره. خیلی از بازیکنای شاخص که اسمشون رو نمی برم هستن که از نظر اخلاقی خوب نیستن ولی از نظر فنی خیلی عالین و طرفداران اونا هم زیادن...

در مورد این قسمتی که بولد کردم که اصلا باهات موافق نیستم!
من همیشه تری و فردیناند رو موقعی که در روزهای اوج خودشون بودن در یه سطحی می دونستم و الانم اگه مقایسه کنیم مطمئنا نمیشه گفت یه کدوم از اونا خیلی بهتر از دیگریه...
بذار یه مثال بزنم. این مثل این می مونه که مثلا بگی توی پست مهاجم نوک زلاتان خیلی بهتر از ون پرسی هستش یا برعکسش!

L.A.M.P.A.R.D
07-06-2012, 15:59
امیدوارم که استوریج بیاد ! واقعا بازیکن خلاق و خوبیه ... میتونه خیلی بهتر از دفو باشه ...
تکنیک بالایی داره...تنها عیبی که داره اینه که کمی خودخواهه

rz21
07-06-2012, 16:10
من شانس انگلیس رو صفر میدونم توی این مسابقات!با اینکه ازرومه قهرمان بشه!
شما نگاه کنید این تیم 2 ما سرمربی نداشت.کاپلو رفت و هاجسون اومد.اتیم پر از اشکال هست.چرا فردیناند نیومد،چرا دفو اردوی تیم رو ترک میکنه،چرا جرارد کاپیتان شده و چرا رونی محروم شد و چرا گری نویل اومد توی تیم ملی و ...
هر چی توی این تیم میبینم نکته ی مثبتی نمیتونم پیدا کنم!

pcforlife
07-06-2012, 16:23
به نظرم درباره بار فنی جان تری اصلا نباید شک کرد... به شخصه شیرجه فراموش نشدنیش تو جام جهانی قبلی جلو اسلوونی و تکل بی نظیرش تو محوطه جریمه زیر پای مسی اونم تو دقیقه 93 (بازی رفت) رو یادم نمیره!
ولی من نمیدونم نتایج هاجسون از جلسه ای که با تری و فردیناند گذاشته چی بوده که از بین این دو نفر، تری رو انتخاب کرده.

هارت
یانگ --- جرارد --- پارکر --- والکات
رونی ---- ولبک

یا

هارت
میلنر ----- پارکر
یانگ ------ جرارد ------ والکات
رونی

وحید حالا که وین دو بازی محرومه، کارول طبیعتا میاد کنار ولبک.... + ارنج دومی عجب خوفه!:31: مهاجمش هم بالتبع ولبک.
ویرایش:

شما نگاه کنید این تیم 2 ما سرمربی نداشت.کاپلو رفت و هاجسون اومد.اتیم پر از اشکال هست.چرا فردیناند نیومد،چرا دفو اردوی تیم رو ترک میکنه،چرا جرارد کاپیتان شده و چرا رونی محروم شد و چرا گری نویل اومد توی تیم ملی و ...

- دیگه به این شدت نیست مصطفی جان... فردیناند میومد، تری می رفت (هر چند بعید می دونم:31:)، دو نفری که بیرون زمین مشکل دارن، چطور کنار هم میتونن بازی کنن؟
- دفو هم پدرش فوت شده، طرف زندان هم باشه، برای فوت پدر میارنش بیرون!
- جرارد کاپیتان نمیشد، باید کی کاپیتان میشد؟
- دیگه وقتی رو خودت تسلط نداشته باشی و بازیکن توپ رو ازت بگیره و پای طرف رو به جای توپ شوت کنی، محرومیت هم در انتظارته.
- درباره گری نویل هم به نظرم اتفاق بدی برای سه شیر نبود... با سابقه نویل در تیم ملی و حضورش به عنوان یکی از مربیان، و اختلاف سنی کمش با بازیکنان، نکته منفی ای نداره... حداقل از حضور بکهام تو ورلد کاپ، فکر کنم مثمر ثمر تر باشه برای انگلیس... هر چند حضور بکهام هم فاجعه نبود./

در کل به نظر من هم شرایط خوب نیست، ول افتضاح هم نیست.... بازی فرانسه خوب کار کنیم، همه این مسائل آروم فید میشه تو ذهنامون. [امیدوارم]

Alireza.M67
07-06-2012, 16:29
گویا جریان برادر فردیناند با تری باعث شد که هاجسون دعوتش نکنه... فردیناند که بنده خدا بدشانسه، ولی انصافا با این همه حرکاتی که تری داشته (سوای بار فنیش) به نظرم بهتر بود تری از یورو کنار گذاشته می شد./

سلام ...

نظر هواداران تيم ملي انگليس در مورد جان تري چي هستش؟

اگه بگن یه بازیکن توی تیم انگلیس نام ببر که ازش خوشت نمیاد می گم همین جان تری .
واقعا باید بین فردیناند و تری ، فردیناند رو دعوت می کرد نمی دونم پیش خودش چه فکری کرد که این کارو نکرد .
حتی فینال لیگ قهرمانان هم دوست داشتم چلسی که نماینده لیگ انگلیسه ببره ولی از نبودن تری خوشحال بودم ، یجورایی احساس می کنم اگه بود چلسی قهرمان نمی شد .
در کل اصلا چهره ی دوست داشتنی ای نیست ...

Hamid Hamid
07-06-2012, 17:15
حمید جون تو که کلا از دیرباز به بازیکنای چلسی لطف زیادی داشتی

آخه چرا حرف درمياري تو؟ : دی

اون تاپيك 20 سال فوتبال جزيره رو كه يادت مياد ... من يه تيم 23-24 نفره نوشتم كه فكر ميكنم 6-7 تاشون از بازيكن هاي چلسي بودن ( مثل زولا / اد دي گوي / ملچيوت / دسايي / هاسلبينك / زندن و ... )

در مورد این قسمتی که بولد کردم که اصلا باهات موافق نیستم!

نميدونم ... شايد اينجا يه بحث سليقه اي باشه. درست هم ميگي جفتشون مدافع هاي خوبي هستن. ولي من ميگم سرعت فرديناند بيشتره و من ترجيحش ميدم. تري هم بازيكن بزرگيه و شكي در اين نيستش.

پ.ن : دوستان ببخشن ما تاپيك خودمون پرنده پر نميزنه اينه كه اينجا هي ميام :31:

Black Vengeance
07-06-2012, 18:46
اگه بگن یه بازیکن توی تیم انگلیس نام ببر که ازش خوشت نمیاد می گم همین جان تری .
واقعا باید بین فردیناند و تری ، فردیناند رو دعوت می کرد نمی دونم پیش خودش چه فکری کرد که این کارو نکرد .
حتی فینال لیگ قهرمانان هم دوست داشتم چلسی که نماینده لیگ انگلیسه ببره ولی از نبودن تری خوشحال بودم ، یجورایی احساس می کنم اگه بود چلسی قهرمان نمی شد .
در کل اصلا چهره ی دوست داشتنی ای نیست ...

نظر لطف شماست !
منم نسبت به تک تک بازیکنان یونایتد همین حسو دارم ;)
در مورد قسمت هایلایت کرده هم باید بگم این نظر شخصی شماست.نظرتونو برای خودتون نگه دارید

دوستان عزیز سعی کنید ژست روشن فکر بازی و بی طرفانه بودن در نیارید
کاملا مشخصه چه کسانی (یا بهتر بگم طرفداران چه تیم هایی) از جان تری (و سایر بازیکنان چلسی) خوششون نمیاد
پس لطفا اظهار نظر های انقلابی نفرمایید و بحث تیم ملی انگلستان رو باشگاهی نکنید ! اینجا اگه قصه سر اظهار نظر باشه ما هم حرف برای گفتن زیاد داریم !
بذارید تاپیک روند عادیشو در پیش بگیره !

متاسفانه به نظر میاد جان تری به دلیل مصدومیت به بازی مقابل فرانسه نمی رسه !
به نقل از پایگاه خبری هواداران چلسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جان تری به دیدار انگلیس و فرانسه نمی رسد

جان تری، کاپیتان سابق تیم ملی انگلستان که در بازی دوستانه ی تیم ملی کشورش با بلژیک، دچار
مصدومیت شد، دیدار اوّل انگلستان در یورو 2012 برابر فرانسه را از دست داد.
گری کیھیل، زوج او در قلب دفاع چلسی و تیم ملی انگلستان نیز در ھمان مسابقه از ناحیه ی فک دچار
مصدومیت شده بود و جام ملت ھای اروپا را از دست داده است. به این ترتیب کار روی ھاچسون، سرمربی
این تیم، برای انتخاب مدافعان در بازی حساس برابر فرانسه در دور گروھی، سخت شده است. گرت بری و
فرانک لمپارد نیز به دلیل آسیب دیدگی، این تورنومنت بزرگ را از دست داده بودند.
نتایج اسكن ھای اولیه نشان می دھد كه مصدومیت تری چندان جدی نیست؛ ولی برای پرھیز از احتمال
تشدید مصدومیت، مربیان به دستور کادر پزشکی تیم، تمرینات او را قطع كردند تا مداوایش را دنبال كند.
اتحادیه فوتبال انگلیس در بیانیه ای تأكید كرد كه ھمه اعضای تیم ملی انگلیس، چه آنھا كه بھبود یافته اند و
چه آنھا كه در حال مداوا ھستند، طبق اعلام قبلی به كراكو در اوكراین سفر خواھند كرد.
دعوت جان تری به تیم ملی انگلیس برای این رقابت ھا با توجه به اختلاف او با ریو فردیناند، یكی از موضوع
ھای داغ رسانه ھا و یكی از دغدغه ھای روی ھاچسون سرمربی این تیم بود که در نھایت منجر به خط
خوردن فردیناند و دعوت تری شد؛ امّا حالا با توجه به مصدومیت بازیکنان، شاید فردیناند دوباره به تیم ملی
دعوت شود؛ ولی بعید است که یوفا در این زمان، چنین اجازه ای بدھد.
ھاچسون تا این زمان ناگزیر شده که چھار نفر را از فھرست 23 نفری خود كه به یوفا معرفی كرده، خط بزند.
این چھار نفر عبارتند از گرت بری، فرانک لمپارد، گری کیھیل و جان رودی.
باید دید که تیم ملی انگلستان با این ھمه مشکلات، در یورو 2012 چه نتایجی را به دست خواھد آورد.

30vil
07-06-2012, 18:59
من هم طرفدار انگلستانم

ولی این نکنه فراموش نشه هر دوره که که در اون سال انگلستان قهرمان اروپا شده( در باشگاه ها) بدترین نتایج رو گرفته

ولی همیشه اولین باری وجود داره مثل اولین جام قهرمانان چلسی ....:8: به امید قهرمانی انگلستان

Alireza.M67
07-06-2012, 20:39
نظر لطف شماست !
منم نسبت به تک تک بازیکنان یونایتد همین حسو دارم ;)
در مورد قسمت هایلایت کرده هم باید بگم این نظر شخصی شماست.نظرتونو برای خودتون نگه دارید

دوستان عزیز سعی کنید ژست روشن فکر بازی و بی طرفانه بودن در نیارید
کاملا مشخصه چه کسانی (یا بهتر بگم طرفداران چه تیم هایی) از جان تری (و سایر بازیکنان چلسی) خوششون نمیاد
پس لطفا اظهار نظر های انقلابی نفرمایید و بحث تیم ملی انگلستان رو باشگاهی نکنید ! اینجا اگه قصه سر اظهار نظر باشه ما هم حرف برای گفتن زیاد داریم !
بذارید تاپیک روند عادیشو در پیش بگیره !

من نگفتم که از بازیکنای چلسی بدم میاد ، و ژست روشن فکری هم نگرفتم ، اتفاقا از اینکه لمپارد نیست خیلی ناراحت شدم ، قطعا نبودش به تیم ضربه می زنه .
بله کاملا مشخصه چه کسایی از تری بدشون میاد ، و این فقط طرفدارای منچستر رو در بر نمی گیره ، مثل اینکه یادتون رفته همین آدم به خاطر کارهاش بازوبند کاپیتانی رو ازش گرفتن !
واقعا خیلی چهره ی محبوبیه !!!؟
این شمایی که باید تعصب رو بذاری کنار ...

جان تری به دیدار انگلیس و فرانسه نمی رسد

اشکال نداره ، فیل جونز هست :46:

rz21
07-06-2012, 20:53
- دیگه به این شدت نیست مصطفی جان... فردیناند میومد، تری می رفت (هر چند بعید می دونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، دو نفری که بیرون زمین مشکل دارن، چطور کنار هم میتونن بازی کنن؟
- دفو هم پدرش فوت شده، طرف زندان هم باشه، برای فوت پدر میارنش بیرون!
- جرارد کاپیتان نمیشد، باید کی کاپیتان میشد؟
- دیگه وقتی رو خودت تسلط نداشته باشی و بازیکن توپ رو ازت بگیره و پای طرف رو به جای توپ شوت کنی، محرومیت هم در انتظارته.
- درباره گری نویل هم به نظرم اتفاق بدی برای سه شیر نبود... با سابقه نویل در تیم ملی و حضورش به عنوان یکی از مربیان، و اختلاف سنی کمش با بازیکنان، نکته منفی ای نداره... حداقل از حضور بکهام تو ورلد کاپ، فکر کنم مثمر ثمر تر باشه برای انگلیس... هر چند حضور بکهام هم فاجعه نبود./

در کل به نظر من هم شرایط خوب نیست، ول افتضاح هم نیست.... بازی فرانسه خوب کار کنیم، همه این مسائل آروم فید میشه تو ذهنامون. [امیدوارم]

ممنون میشم اگر به جز ایتالیا یک تیم دیگه مثل انگلیس با این همه حاشیه و بحران برام مثال بزنید؟اگه منم که میگم اصلا انگلیس شاید بالا نیاد چون که با تیم میزبان بازی کردن هم کار اسونی نیست.
جان تری بازیش یک طرف،اخلاقش هم یک طرف!

pcforlife
07-06-2012, 21:51
من تو پست قبلیم هم گفتم که شرایط این تیم خوب نیست، اما بازم میگم افتضاح هم نیست... در سدد قیاس بر بیایم، شرایط رقبای اصلیمون تو گروه های دیگه به مراتب بهتره، ولی جوری حرف نزنیم که انگلیس تیمیه در حد لهستان! تیم مصدوم زیاد داده (سوای اینکه خیلی از این مصدوم ها فقط از نظر کمی تعداد رو زیاد می کنن، و الا مصدوم هم نمیشدن، شاید تو لیست 23 نفره نبودن یا کل بازی ها رو نیمکت)، قبول که تیم مربی جالبی نداره، قبول که مهاجم اول تیم دو بازی محرومه، ولی فقط نقاط تیره رو نبینیم، تیم بخش های روشنی هم داره، مثلا :

- ترکیب اولیه تیم بسیار خوبه. خصوصا تو هافبک ها و بال هامون، گوش شیطون کر:31: واقعا قدرتمند هستند.
- خوشبختانه مشکل دربازه بانی نداریم.
- تیم بازی های تدارکاتی نسبتا خوبی رو پشت سر گذاشت و بارز ترینشون پیروزی مقابل قهرمان جهان بود.
- انگلیس چهارمین تیم اروپایی در رنکینگ فیفاست و سه تیم بالاییش سمی فاینال ورلد کاپ جام جهانی رو تجربه کردن.

در کل همه چی به بازی اول انگلیس مربوطه و اون موقع میشه پیش بینی کرد (هر چند باز سخته، اسپانیا بازی اولش رو باخت ولی قهرمان جام جهانی شد) که تا چه مرحله ای پتانسیل پیش رفتن رو داریم. به نظرم اگه بازی با فرانسه گام اول رو بلند بر داریم (نه مثل جام جهانی که با فشار زیاد صعود کردیم، چون بازی با آمریکا کارمون گره خورد)، میتونیم خیلی راحت بریم به مصاف سوئد که به نظرم مهمترین بازیمون هست.
ضمن اینکه تیم میدونه دوم شدن تو گروه = 99 درصد بازی کردن با اسپانیا.

h-blade
07-06-2012, 22:15
دوستان ميانگين سني تيم چنده؟

Pessimist
07-06-2012, 22:27

کیون:از بابت تری می ترسم!
فرم ضعیف او و کمبود بازی می تواند او را آسیب پذیر کند

در هفته ای هستیم که جشن های سالگرد سلطنتی برگزار می گردد و سخت است در این ایام حس میهن پرستی نداشته باشیم. فلذا قضیه ریو فردیناند در این ایام بزرگتر نشان داده می شود.
حضور در تیم ملی یک افتخار است و فردیناند از این که توضیخ درستی به او داده نشد آزرده خاطر است. من احساس می کنم او هنوز چیزی برای عرضه کردن در تیم ملی دارد. او در اکثر بازی های این فصل به میدان رفت و تجربه ی زیادی دارد که موجب برتری یک تیم می شود.
از طرفی غیبت فردیناند با فرم جان تری توأم شده است که مرا نگران می کند. او از آخرین روز فصل تا کنون تنها 70 دقیقه بازی کرده است و در بازی مقابل لیورپول نیز فرم ضعیفی داشت.
تری گفته است که آرزو می کرد تورنمنت پس از اتمام فصل شروع شود زیرا او در آن موقع آماده تر بود. او اکنون زمانی را از دست داده است و هوشیاری خود را از دست داده است که مسأله اصلی همین است. او می بایست از نظر ذهنی بسیار قوی باشد. خوشبختانه این یکی از بهترین سرمایه های اوست.
آخرین بازی تری با تیم ملی انگلیس در یک تورنمنت شکست 4-1 مقابل آلمان در جام جهانی 2010 بود بنابراین او می خواهد این شرمندگی را پاک کند.
فابیو کاپلو از تری حمایت کرد تا این که در نهایت خود او از تیم ملی رفت. اکنون روی هاجسون نیز پشت او ایستاده است و او را به فردیناند ترجیح داده است که این امر فشارها روی او زیاد می کند و جان تری احساس خواهد کرد که باید خود را نشان دهد.
اگر مصدومیت همسترین جان تری او را در همین سطح نگه دارد من خیلی نگران نخواهم بود. فیل جاگیلکا و جولین لستکات هر دو در پیروزی 1-0 مقابل اسپانیا در ماه نوامبر 90 دقیقه بازی کردند و توانایی های بیشتری از خود نشان دادند.
بین جاگیلکا و تری از لحاظ تکنیکی تفاوت چندانی نیست اما کاپیتان چلسی تجربه ای دارد که او را در ترکیب اصلی تیم قرار خواهد داد. تجربه در تورنمنت های بزرگ حیای است. من به یاد می آورم که در یورو 92 من 25 ساله بودم و ما تنها یک بازیکن بالای 30 سال داشتیم که گری لینه کر بود. ما بی تجربه بودیم و من تأثیر آن را دیدم.
با آسیب دیدگی گری کیهیل تری شاید در سمت راست دفاع میانی در کنار لسکات بازی کند چرا که مدافع منچسترسیتی چپ پا است. معمولاً تری در سمت چپ دفاع میانی کار می کند زیرا در آن جا راحت تر است. این موضوع می تواند موجب بروز اشکال در تصاحب توپ شود اما بدیهی است او باید خود را هماهنگ کند و مشکلی اینجاست که او زمانی برای این کار ندارد و در کنار هم باشگاهی خود اشلی کول نیز نخواهد بود. من در سمت راست در کنار تونی آدامز و سول کمپبل بازی می کردم اما وقتی در اورتون بودم در سمت چپ در کنار دیو واتسون بازی می کردم. اگر شما قابلیت تطبیق پذیری داشته باشد مشکلی نیست و نباید برای تری هم این امر مشکل ایجاد کند.
جانشین شدن لسکات به جای کیهیل نگران کننده نیست. او تحرک مدافع چلسی را ندارد اما فصل خوبی را سپری کرده است و حرکات او نیز بهتر شده است. او در بسیاری از بازی های منچسترسیتی به میدان رفت و با جلو رفتن فصل بهتر شد.
روبرتو مانچینی ممکن است یک مدافع مرکزی بخرد اما او به لسکات ایمان دارد و از مشوقان اصلی واست. او در هوا بسیار قوی و شجاع است. پاسکاری او بهتر شده است و قهرمانی در لیگ برتر اعتماد به نفس او را بالا برده است.
یکی از مزیت های زوج لسکات و تری در روشی که هاجسون در تیمش پیاده کرده است این است که دو سال پیش خط دفاع کاملاً تنها بود اما اکنون هافبک ها به خط دفاعی بیشتر نزدیک هستند و این بدین معنی است که مدافعین در وظایف خود تنها نخواهند بود.
اسکات پارکر، استیون جرارد و جیمز میلنر فاصله بین خط دفاع و خط میانی را پوشش خواهند داد و آن را فشرده خواهند کرد. خط میانی نظم ویژه ای دارد و مانند خط دفاع دوم عمل کند. این به تیم بسیار کمک می کند.

لینک خبر

pcforlife
07-06-2012, 22:28
دوستان ميانگين سني تيم چنده؟
به کمک کلکیولیتر ویندوز و ویکیپدیا 25 سال و خورده ای. نزدیک 26 سال./

h-blade
07-06-2012, 22:44
اين ميانگين خوبه تيم زياد پير نيست. من فكر ميكردم بيشتر از اينا باشه. تو جام جهاني ميانگين بالاتر بود درسته؟

وین رونی
08-06-2012, 08:40
شاید و به احتمال زیاد تیم نتیجه خوبی نگیره اما تورنمنت خوبیه برای بازیکنان جوان تیم برای کسب تجربه حضور در جام جهانی
به نظر من این اتفاقات افتاده می تونه یک توفیق اجباری باشه بالاخره باید یک طوری این نسل جوان آزمایش قوی می شدند

rz21
08-06-2012, 15:15
اين ميانگين خوبه تيم زياد پير نيست. من فكر ميكردم بيشتر از اينا باشه. تو جام جهاني ميانگين بالاتر بود درسته؟

اگر اشتباه نکنم 2 سال بیشتر از این بوده!حدودا 28 سال.

Stream
08-06-2012, 18:56
نکته مثبت برای انگلیس اینه که هیچ کس از هواداران ازشون انتظار قهرمانی یا حتی خوب بازی کردن نداره.. برای همین استرسی بینشون وجود نداره برعکس جام جهانی. این می تونه کمک کنه.

atlas-m
08-06-2012, 20:36
تیم انگلستان

atlas-m
08-06-2012, 23:50

manutd2009
09-06-2012, 02:00
زنده باد ENGLAND

دوستان کدام کانال پخش کامل دارن + قبل و بعد بازی + تصاویر کامل از کلوپ های تماشاگرا آخه در جام جهانی 2006 من در آلمان کامل همچین صحنه هایی دیدم در یک کانال بود که اسمش یادم نمی یاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pessimist
09-06-2012, 13:33

مربیان لیگ برتری به اسپانیا رای دادند!
بیش از 70% مربیان لیگ برتری فکر می کنند اسپانیا قهرمان یورو 2012 خواهد شد

اکثریت مربیان لیگ برتری (73%) انتظار دارند انگلیس به یک چهارم نهایی برسد و بقیه فکر می کنند که تیم روی هاجسون تا نیمه نهایی پیش رود.

جو هارت با 60% آرا به عنوان بازیکنی که بیشترین درخشش را در ترکیب تیم ملی انگلیس در یورو خواهد داشت انتخاب شده است و نفر بعدی استیون جرارد با 13% است.
بنابر تحقیق بارکلیز حامی اصلی لیگ برتر و اتحادیه مربیان لیگ در حدود نیمی از مربیان وین رونی را به عنوان خرید رویایی خود در صورتی که پول مطرح نبود معرفی کرده اند (47%) و پس از وی رابین ون پرسی (20%) و وینسنت کمپانی که به عنوان بهترین بازیکن فصل از دید بارکلیز انتخاب شد با 13% آرا قرار دارند.
آلن پاردو بهترین مربی فصل از دید بارکلیز، به عنوان بهترین متخصص در بازار نقل و انتقالات انتخاب شده است و 33% خرید پاپیس سیسه را به عنوان بهترین خرید فصل معرفی کرده اند. دمبا با هم تیمی وی و سرخیو آگئرو با 20% در رتبه س بعدی هستند.
تدبیر برندان راجرز در سوانسی سیتی نیز مورد تمجید قرار گرفته است و 53% تیم ولزی را بهترین تیم فصل پیش با در نظر گرفتن منابعی که در اختیار داشته است معرفی کرده اند و نوریچ با 27% آرا در رتبه ی بعدی است.
مربیان رابین ون پرسی را به عنوان برجسته ترین بازیکن فصل لیگ برتر انتخاب کرده اند (67%) و داوید سیلوا با 13%، وینسنت کمپانی، جو هارت و سرخیو آگئرو همگی با 7% در رتبه های بعدی هستند.
ون پرسی همچنین به عنوان بازیکنی که باید در فصل بعد او را زیر نظرداشت انتخاب شده است و بیش از نیمی از مربیان معتقدند او بیشترین تأثیر را در لیگ خواهد داشت.
مربیان لیگ برتری ساوتهمپتون و ردینگ را مشترکاً (40%) به عنوان بهترین تیم صعود کننده شناخته اند و ریکی لمبرت مهاجم ساوتهمپتون به عنوان بازیکنی دسته پائین تری که بیشترین پتانسیل برای تأثیر در لیگ برتر را دارد انتخاب شده است.
نتایج کامل:
چه تیمی قهرمان رقابت های یورو 2012 خواهد شد؟
1- اسپانیا 73%
2- آلمان 27%
انگلیس تا چه مرحله ای در جام ملت های اروپا پیش می رود؟
1- یک چهارم نهایی 73%
2- نیمه نهایی 27%
بهترین بازیکن انگلیس در یورو 2012 چه بازیکنی خواهد بود؟
1- جو هارت 60%
2- استیون جرارد 13%
3- فیل جونز 7%
4- تئو والکات 7%
5- وین رونی 7%
6- اسکات پارکر 7%
اگر پول مطرح نبود کدام بازیکن لیگ برتر را می خریدید؟
1- وین رونی 47%
2- رابین ون پرسی 20%
3- وینسنت کمپانی 13%
4- سرخیو آگئرو 7%
5- داوید سیلوا 7%
6- مایکل کریک 7%
بهتین خرید فصل گذشته لیگ برتر؟
1- پاپیس سیسه 33%
2- سرخیو آگئرو 20%
3- دمبا با 20%
4- ماکیل ورم 7%
5- اسکات پارکر 7%
6- فیل جونز 7%
7- گیلفی سیگوردسون 7%
چه تیمی بهترین تیم لیگ برتر با احتساب داشته هایش بود؟
1- سوانسی سیتی 53%
2- نوریچ سیتی 27%
3- نیوکاسل یونایتد 13%
4- ویگان اتلتیک 7%
کدام بازیکن دسته های پائین تر پتانسیل بازی در لیگ برتر را دارد؟
1- ریکی لمبرت (ساوتهمپتون) 33%
2- جی رودریگز (برنلی) 7%
3- متی فیلیپس (بلکپول) 7%
4- نیک پاول (کرو) 7%
5- ناتان ردمن (بیرمنگام) 7%
6- یوبی مک آنوف (ردینگ) 7%
7- بدون پاسخ 33%
کدام تیم تازه صعود کرده عملکرد بهتری را در لیگ برتر فصل آینده خواهد داشت؟
1- ساوتهمپتون 40%
2- ردینگ 40%
3- وستهم یونایتد 20%
برجسته ترین بازیکن فصل گذشته لیگ برتر؟
1- رابین ون پرسی 67%
2- داوید سیلوا 13%
3- وینسنت کمپانی 7%
4- جو هارت 7%
5- سرخیو آگئرو 7%
کدام بازیکن لیگ برتری بیشترین تأثیر را در فصل آینده خواهد داشت؟
1- رابین ون پرسی 53%
2- داوید سیلوا 13%
3- وین رونی 7%
4- جو هارت 7%
5- بدون پاسخ 20%

لینک خبر

vahidgame
09-06-2012, 21:43
واقعا بازیکنای فعلی انگلیس عالی بودن
اگه بازیکنایی که جام رو از دست دادن رو در نظر نگیریم ترکیبمون اینجوری می تونست باشه:

هارت
کول - تری - فردیناند - جانسن
جرارد - پارکر
یانگ ----- لمپارد ----- والکات
رونی

تیم دوم هم این بودش:

گرین
باینس - کیهیل - لسکات - واکر
میلنر- بری
لنون ----- ویلشر ----- استوریج
ولبک

با این حال باز یه سری بازیکن هم باقی می مونن به خصوص در خط حمله مثل کارول ، کراچ ، دفو
یعنی حداقل دو تا تیم قوی داشتیم که هر کدوم از بازیکنای تیم دوم هم می تونستن جایگزین های خیلی مناسبی باشن و از این لحاظ خیالمون راحت بود
ضمن اینکه به نظرم با ترکیب هایی شبیه این میشد به راحتی جزو دو تا تیم مدعی جام باشیم
به خصوص از نبود 5 تا بازیکن تاثیرگذار واقعا ناراحتم یعنی لمپارد ، کیهیل ، ویلشر ، بری ، استوریج

ولی حالا هم یه سری بازیکن کلیدی داریم
مثلا همین اسکات پارکر از نگاه نویسندگان انگلیس بهترین بازیکن این فصل لیگ برتر بودش که این عنوان کمی نیستش!
یا مثلا بازیکنی مثل اشلی یانگ توی این فصل خیلی درخشیده و یکی از بهترین وینگرهای این فصل لیگ برتر بودش
توی دروازه هم خوشبختانه یه دروازه بان خیلی عالی مثل جو هارت رو داریم که با دروازه بان های اخیر انگلیس خیلی فرق داره و حتی می تونه از اون دروازه بان که بعضی ها الکی اسم بهترین دورازه بان دنیا رو بهش میدن ، بهتر باشه... ( اسمشو دیگه خودتون حتما می دونید :دی)
یه سری بازیکن هم که همیشه جزو بهترین های دنیا بودن مثل رونی ، جرارد ، تری ، اشلی کول و ...
با این وضع به نظرم واقعا فردوسی پور توی مصاحبه خودش با سایت گل به دور از واقعیت صحبت نکرد و میشه برخلاف پیش بینی ها یه دفعه انگلیس قهرمان بشه و این چیزی دور از دسترس نیست...
+
الان یه بحث هم در مورد ترکیبمون توی بازی اوله که با این اوضاعی که پیش اومده من این ترکیب رو مناسب می دونم:

هارت
کول - جونز- لسکات - جانسن
یانگ - جرارد - پارکر - والکات
ولبک - کارول

متاسفانه رونی و تری توی بازی اول مقابل فرانسه نیستن و این کارو برامون سخت می کنه
مهمترین بازی هم همین بازی با فرانسه ست که تیم واقعا قدرتمندیه
از نظر نتایج اخیرش حساب کنیم هم میشه گفت بهترین تیم جامه و توی بازی های اخیرش تیم های درجه یک زیادی رو برده و رکورد 21 بازی بدون شکست رو داره
کلا بازیکنای خوبی هم داره که می تونن بدرخشن و تیمیه که جزو مدعی ها هم می تونه باشه
ولی به هر حال امیدوارم با این بازیکنایی که داریم قدم اول مقابل فرانسه رو محکم برداریم...

Stream
09-06-2012, 22:00
دیگه به نظر من افسوس بازیکن هایی که نیستن رو نباید خورد... باید ببینیم کیا هستن و با اینها چه میشه کرد. ترکیب محتمل تیم همون 2-4-4 ای است که وحید گفت:

هارت
کول - لسکات * - جونز (تری) - جانسون
ولبک - کرول

(*) لسکات چپ پاست و سمت چپ دفاع بازی می کنه.

اگه هاجسون یکم از اون اسرار همیشگی اش به 2-4-4 دست برداره و یه ترکیب منطقی تر 1-3-2-4 انتخاب کنه میشه اینطور بازی کرد:

هارت
کول - لسکات * - جونز - جانسون
میلنر - پارکر
یانگ - جرارد - والکات
کرول

این ترکیب به جرارد آزادی عمل تهاجمی می ده که به نظر من در نهایت به نفع تیمه، موقع بازی تدافعی هم جرارد راحت می تونه برگرده به هافبک میانی و تیم بسته تر بازی کنه. به نظر من یک مساوی با فرانسه هم نتیجه بدی نیست... تیم کم کم باید در جام اوج بگیره که با اومدن رونی اینطور میشه.

پ.ن. طبق شناختی که از هاجسون دارم شک ندارم هاجسون در مراحل بعدی به دنبال بازی دادن به زوج تهاجمی رونی و کرول به هر قیمت ممکن خواهد بود.

pcforlife
09-06-2012, 22:15
پ.ن. طبق شناختی که از هاجسون دارم شک ندارم هاجسون در مراحل بعدی به دنبال بازی دادن به زوج تهاجمی رونی و کرول به هر قیمت ممکن خواهد بود.
در صورتی که حداقل یک چهارم رو، برای خودمون متصور باشیم، به نظرم در بازی آخر گروهی و یک چهارم که رونی هست، زوجش با کارول اشتباه بزرگی هست... شناخت رونی و ولبک در یونایتد، هر مربی ای رو ترغیب می کنه که ازش استفاده کنه... حتی مربی ای یکی از برنامه هاش برای گلزنی، قدرت ضربه سر و قد بلند مهاجمینش حساب کنه... الان قدرت سر زنی دنی و وین واقعا در سطح بالایی هست، در کنارش ولبک فقط 6 سانت از کارول کوتاهتره، در عین حال قدرت پا به توپ ولبک یه نظرم به اندی می چربه. من فقط تو دو حالت کارول میتونه کنار وین باشه (با فرض فرمیشن 442) و اون اینه که:
1- تو دو بازی ابتدایی کارول حضور داشته باشه و حضورش تاثیر گذار باشه
2- در تمرینات، هاجسون چیزی رو از کارول دیده باشه که من نوعی بهش عالم نیستم.
.
راستی جریان دفو چی شد؟

Stream
09-06-2012, 22:26
در صورتی که حداقل یک چهارم رو، برای خودمون متصور باشیم، به نظرم در بازی آخر گروهی و یک چهارم که رونی هست، زوجش با کارول اشتباه بزرگی هست... شناخت رونی و ولبک در یونایتد، هر مربی ای رو ترغیب می کنه که ازش استفاده کنه... حتی مربی ای یکی از برنامه هاش برای گلزنی، قدرت ضربه سر و قد بلند مهاجمینش حساب کنه... الان قدرت سر زنی دنی و وین واقعا در سطح بالایی هست، در کنارش ولبک فقط 6 سانت از کارول کوتاهتره، در عین حال قدرت پا به توپ ولبک یه نظرم به اندی می چربه. من فقط تو دو حالت کارول میتونه کنار وین باشه (با فرض فرمیشن 442) و اون اینه که:
1- تو دو بازی ابتدایی کارول حضور داشته باشه و حضورش تاثیر گذار باشه
2- در تمرینات، هاجسون چیزی رو از کارول دیده باشه که من نوعی بهش عالم نیستم.
.
راستی جریان دفو چی شد؟

مسئله اصلی اینه که 2-4-4 ای که هاجسون بازی می کنه زمین تا آسمون با مثلا 2-4-4 فرگوسن تفاوت داره. هاجسون همیشه دو مهاجم کلاسیک رو کنار هم بازی می ده و تیم رو مجبور می کنه مستقیم بازی کنن.. یادم نمیره یک نیم فصل در لیورپول رائول میرلز رو می برد وینگر راست و یووانویچ رو می برد وینگر چپ، یعنی 2-4-4 با دو وینگر غیر تخصصی، که بتونه تورس و انگوگ رو با هم بازی بده و هر دوشون رو همینطوری نابود کرد!

من حتی در اون دو حالت باز هم کرول و رونی رو با هم تو ترکیب نمی گذارم! حضور فیزیکی کرول در محوطه خیلی خوبه ولی قطعا رونی و کرول برای بازی با هم ساخته نشدن.. وقتی رونی برگرده همون زوج ولبک/رونی یا 1-3-2-4 با رونی در نوک خیلی منطقی تره، و کرول هم نقش Impact Player رو در نیمه دوم داشته باشه مثل بازی لیورپول چلسی که یکدفعه از این رو به اون رو شد. ولی من این هاجسون رو می شناسم :31:

vahidgame
09-06-2012, 23:25
اگه هاجسون یکم از اون اسرار همیشگی اش به 2-4-4 دست برداره و یه ترکیب منطقی تر 1-3-2-4 انتخاب کنه میشه اینطور بازی کرد:

هارت
کول - لسکات * - جونز - جانسون
میلنر - پارکر
یانگ - جرارد - والکات
کرول

این ترکیب به جرارد آزادی عمل تهاجمی می ده که به نظر من در نهایت به نفع تیمه، موقع بازی تدافعی هم جرارد راحت می تونه برگرده به هافبک میانی و تیم بسته تر بازی کنه. به نظر من یک مساوی با فرانسه هم نتیجه بدی نیست... تیم کم کم باید در جام اوج بگیره که با اومدن رونی اینطور میشه.

این ترکیب هم خوبه مخصوصا همون آزادی عمل جرارد که اشاره کردی. کلا جرارد وقتی به عنوان هافبک نفوذی باشه می تونه بیشتر تاثیرگذار باشه و با اینکه هم از لحاظ هجومی خوبه هم دفاعی ولی خب خصوصیات هجومی اون بیشتره. یه جورایی شاید بتونه کارایی لمپارد رو داشته باشه...
ولی در مورد گذاشتن میلنر توی هافبک دفاعی این بازیکن قابلیت بازی در این پست رو داره و اتفاقا خیلی هم خوب بازی می کنه ولی ظاهرا هاجسون بیشتر اعتقاد به این داره که از میلنر توی هافبک راست استفاده کنه. حداقل توی دو بازی اخیر انگلیس که میلنر توی این پست بازی کرده. جالبه ترکیب هافبک ها هم معمولا اینجوری بوده:

پارکر -- جرارد
داونینگ / والکات -- یانگ -- میلنر

یعنی کلا یانگ رو وسط می ذاره و یه جورایی به عنوان مهاجم دوم بازی می کنه. در حالی که کلا این بازیکن گوشه بازی می کنه...
حالا فقط خدا کنه که دیگه با همچین ترکیبی بازی نکنیم که مثلا داونینگ و میلنر گوشه ها باشن و کارول هم مهاجم نوک که در اون صورت ممکنه اصلا این سانتر از کناره ها جواب نده و ترکیب به کل اشتباه باشه!

راستی جریان دفو چی شد؟
براساس خبرها به محل هتل تیم برگشته و توی تمرینات هم باید شرکت کنه
ولی فکر نکنم دیگه روحیه بالایی داشته باشه و از اون بهتره استفاده نشه
چه خوب بود که جای اون بازیکن بسیار خوبی مثل استوریج به تیم اضافه میشد...

Stream
09-06-2012, 23:39
این ترکیب هم خوبه مخصوصا همون آزادی عمل جرارد که اشاره کردی. کلا جرارد وقتی به عنوان هافبک نفوذی باشه می تونه بیشتر تاثیرگذار باشه و با اینکه هم از لحاظ هجومی خوبه هم دفاعی ولی خب خصوصیات هجومی اون بیشتره. یه جورایی شاید بتونه کارایی لمپارد رو داشته باشه...
ولی در مورد گذاشتن میلنر توی هافبک دفاعی این بازیکن قابلیت بازی در این پست رو داره و اتفاقا خیلی هم خوب بازی می کنه ولی ظاهرا هاجسون بیشتر اعتقاد به این داره که از میلنر توی هافبک راست استفاده کنه. حداقل توی دو بازی اخیر انگلیس که میلنر توی این پست بازی کرده. جالبه ترکیب هافبک ها هم معمولا اینجوری بوده:

پارکر -- جرارد
داونینگ / والکات -- یانگ -- میلنر

یعنی کلا یانگ رو وسط می ذاره و یه جورایی به عنوان مهاجم دوم بازی می کنه. در حالی که کلا این بازیکن گوشه بازی می کنه...
حالا فقط خدا کنه که دیگه با همچین ترکیبی بازی نکنیم که مثلا داونینگ و میلنر گوشه ها باشن و کارول هم مهاجم نوک که در اون صورت ممکنه اصلا این سانتر از کناره ها جواب نده و ترکیب به کل اشتباه باشه!

این دقیقا خوراک هاجسونه :27: من بعید نمی دونم از داونینگ استفاده کنه. یانگ هم قطعا قابلیت بازی کردن در مرکز رو داره فکر کنم تو منچستر هم گاهی وقتی بازی می کرد. دو روز دیگه می فهمیم چی به چیه.

براساس خبرها به محل هتل تیم برگشته و توی تمرینات هم باید شرکت کنه
ولی فکر نکنم دیگه روحیه بالایی داشته باشه و از اون بهتره استفاده نشه
چه خوب بود که جای اون بازیکن بسیار خوبی مثل استوریج به تیم اضافه میشد...

بازیکن انتخاب کردن هاجسونه دیگه... من حتی فکر می کنم به جای هندرسون می شد پل اسکولز رو آورد! وقتی بازیکن آماده است و خوب بازی می کنه 37 سالش باشه. قرار نبود که فیکس بازی کنه همون 20 دقیقه در بازی می تونست خیلی به درد تیم بخوره.

LeBron
11-06-2012, 12:27
بالاخره امروز نوبت انگلیسه، هرچند زیاد امیدی ندارم بهش ولی خب از ایتالیا هم انتظاری نمیرفت ولی دیروز خیلی بهتر از اون چیزی که فکر میکردم بازی کرد.
تیم خیلی بازیکن مصدوم داره و شاید به همین دلیل وقت برای بازی منطقی کم باشه و احتمالا سیستم هاجسون همون 2-4-4 میشه ولی من آخرش نفهمیدم رو چه جسابی بازیکن انتخاب کرد...

rz21
11-06-2012, 15:36
مثل این که همه ی بازیکن ها اماده هستند و حان تری هم رسیده و ولبک هم احتمال خیلی بالا بازی میکنه.

rz21
11-06-2012, 16:22
England team to face France:
Joe Hart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Glen Johnson ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Joleon Lescott ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), John Terry ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Ashley Cole ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), James Milner, Scott Parker, Steven Gerrard, Alex Oxlade-Chamberlain, Ashley Young ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Danny Welbeck.
منبع:
ترکیب خوبیه،حجومی به نظر میاد!ترکیب یانگ و الکس چی میشه!

VBYOFSKI
11-06-2012, 17:04
جالبه که هاجسون چمبو رو فیکس گذاشته. فکر میکردم بازی کنه ولی نه از اول. فکر میکردم شاید نیمه دوم به جای ولکات بیاد تو.
این الان ترکیب رسمیه با حدس تاک اسپورته؟
امیدوارم خوب بازی کنه.

بهترین خبر فکر کنم برگشت تری بود.

pcforlife
11-06-2012, 17:13
چمبرلین مگه ذخیره یانگ نیست؟ منظورم اینه مگه سمت چپ بازی نمیکنه؟ (حداقل تا جایی که من خاطرم هست).

Alireza.M67
11-06-2012, 17:14
England team to face France:
Joe Hart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Glen Johnson ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Joleon Lescott ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), John Terry ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Ashley Cole ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), James Milner, Scott Parker, Steven Gerrard, Alex Oxlade-Chamberlain, Ashley Young ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Danny Welbeck.
منبع:
ترکیب خوبیه،حجومی به نظر میاد!ترکیب یانگ و الکس چی میشه!

جالبه که هاجسون چمبو رو فیکس گذاشته. فکر میکردم بازی کنه ولی نه از اول. فکر میکردم شاید نیمه دوم به جای ولکات بیاد تو.
این الان ترکیب رسمیه با حدس تاک اسپورته؟
امیدوارم خوب بازی کنه.

بهترین خبر فکر کنم برگشت تری بود.

چمبرلین بازیکن خوبیه ، هم سرعت بالایی داره و هم تکنیک خوبی ، من که به شخصه اونو به ولکات ترجیح می دم .
ولی من آخه نمی فهمم لسکات واقعا بهتر از جونزه !؟ نه ، جانه من ، بدون تعصب ، لسکات بهتر از جونزه !!!؟

vahidgame
11-06-2012, 17:23
این ترکیب پیش بینی شده سایت یورو اسپورته:

سیستم که احتمالا همینه و ترکیب هم یه چیزی شبیه اینه
ولی امیدوارم این داونینگ اصلا بازی نکنه که پتانسیل اینو داره که به بازی فاجعه بار انجام بده! درسته خوب سانتر می کنه ولی کلا بازیکنی نیست که برای همچین بازی هایی ساخته شده باشه
استفاده از والکات یا چمبرلین به جای اون به مراتب خیلی بهتره...

در مورد فرانسه هم به نظر می رسه خطرناکترین بازیکنا بنزما ، ریبری و نصری باشن که مخصوصا ریبری رو باید گلن جانسن خیلی خوب در مقابلش دفاع کنه
اگه ریبری راست بازی می کرد و یعنی سمتی که اشلی کول بازی می کنه ، می تونم بگم که نابود میشد! :دی

چمبرلین مگه ذخیره یانگ نیست؟ منظورم اینه مگه سمت چپ بازی نمیکنه؟ (حداقل تا جایی که من خاطرم هست).
آره توی تیم های باشگاهیشون که هر دو سمت چپ بازی می کنن
ولی ظاهرا هاجسون اصرار به استفاده از یانگ به عنوان هافبک وسط نفوذی رو داره
یه جورایی به عنوان مهاجم دوم هم میشه و زوج اون با هم باشگاهیش یعنی ولبک می تونه خیلی جالب باشه

Stream
11-06-2012, 17:24
طوری که من فهمیدم ترکیب هنوز رسما اعلام نشده و این بیشتر شایعاتی است که در توییتر و ... پیچیده.. باید دید چقدر واقعیت داره، به فرض اینکه درست باشه، آیا این یه 1-3-2-4 هست؟ (میلنر در وسط) یا 2-4-4 (میلنر در راست و یانگ در خط حمله) ؟؟؟؟

امیدوارم اولی باشه!

چمبرلین بازیکن خوبیه ، هم سرعت بالایی داره و هم تکنیک خوبی ، من که به شخصه اونو به ولکات ترجیح می دم .
ولی من آخه نمی فهمم لسکات واقعا بهتر از جونزه !؟ نه ، جانه من ، بدون تعصب ، لسکات بهتر از جونزه !!!؟

بله قطعا... لسکات امسال یکی از بهترین مدافع های لیگ برتر بود و بسیار از جونز با تجربه تر هم هست.

pouya_99999
11-06-2012, 18:24
بعد از چند وقت اومدم پی سی :31:

اومدم حمایت خودمو از انگلیس تو بازی امشب اعلام کنم ، انگلیس دوستت دارم مهم نیست چه نتیجه ای بگیری :40:

سلامی هم خدمت دوستان گلم از جمله حسین جان دارم :11:

mx_2dar
11-06-2012, 18:39
اینجا پی سی هست پی تی اونوره :31:

منم عاشق جزیره هستم سوای هر نتیجه ای که بگیره مهم عشقه:5:
امیدوارم پر این خروس ها رو بکنیم امشب کباب داریم :31:

pcforlife
11-06-2012, 18:53
Lineup

Joe Hart
Joleon Lescott
John Terry
Ashley Cole
Glen Johnson
Scott Parker
Steven Gerrard
Alex Oxlade-Chamberlain
James Milner
Danny Welbeck
Ashley Young

Substitutes

Phil Jagielka
Robert Green
Jermain Defoe
Leighton Baines
Stewart Downing
Theo Walcott
Andrew Carroll
Jordan Henderson
Phil Jones
Jack Butland

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ویرایش:

با نگاه به ارنج، این نکته مشخص میشه که بدون نیاز به تعویض والکات با چمبرلین ترکیب پتانسیل تبدیل به 4-2-3-1 رو هم داره:

ارنج در فرمیشن فعلی
↓↓↓

هارت
کول، لسکات، تری، جانسن
چمبرلین، پارکر، جرارد، میلنر
یانگ
ولبک

ترکیب در 4231
↓↓↓

هارت
کول، لسکات، تری، جانسن
پارکر، جرارد
چمبرلین، یانگ، میلنر
ولبک

Stream
11-06-2012, 19:15
با نگاه به ارنج، این نکته مشخص میشه که بدون نیاز به تعویض والکات با چمبرلین ترکیب پتانسیل تبدیل به 4-2-3-1 رو هم داره:

ارنج در فرمیشن فعلی
↓↓↓

هارت
کول، لسکات، تری، جانسن
چمبرلین، پارکر، جرارد، میلنر
یانگ
ولبک

ترکیب در 4231
↓↓↓

هارت
کول، لسکات، تری، جانسن
پارکر، جرارد
چمبرلین، یانگ، میلنر
ولبک

ترکیب طوریه که راحت میشه تغییر داد در طول بازی، حتی میشه میلنر رو برد مرکز و جرارد رو یک خط آورد جلو. باز از این نظر خوبه.

در ادامه مصدومی های انگلیس، در قبل از بازی مربی دروازبان ها هم به دلیل گرفتگی ماهیچه های پهلو ناکار شد و به رختکن رفت! :دی
ویرایش: در ادامه مصدومیت ها مارتین کلی هم به دلیل سرما خوردگی روی نیمکت نمی شینه.

h-blade
11-06-2012, 21:36
آي هوارررررررررررررر:19::19::19::19:

چرا اينا اينجوري بازي ميكنن مثل نون نخورده ها................

اول اينكه مثل اينكه اينا نميدونن چيزي به اسم پاس به عقب وجود داره....بعدشم هروقت توپ ميومد دستشون نيم ساعت فكر ميكردن ببينن بايد چيكار كنن......:19:

از اونور تكنيك يا تمركز بازيكنا در حد جلبك. 20000000 تا توپ لو دادن....:19:

پاس كاري در حد بچه هاي محله ما......:19:

وین رونی
11-06-2012, 21:39
من خیلی به این تیم امید دارم البته برای جام جهانی باز هم البته اگه اسکلت تیم تغییر زیادی نکنه یه جوون گرایی اجباری تقریباً
فرانسه چند وقته کاملاً رو فرمه و درسته که بیشتر بازی دست اونها بود اما انگلیس هم خوب بازی کرد فقط حیف که من نبودم تو بازی :31: اگه رونی بود مطمئنم تاثیر گذار بود

vahidgame
11-06-2012, 21:48
مشکل تیم این بود که با دو تا هافبک وسط بازی می کنه و شاید اگه میلنر وسط بود بهتر بود چون اونور فرانسه سه تا هافبک وسط بازی می کنه به اضافه نصری که بعضی وقتا وسط می اومد. اگه میلنر به عنوان هافبک وسط دفاعی باشه جرارد به یه خط جلوتر میره و از لحاظ شوتزنی هم وضعیت تیم بهتر میشه. توی بازی امشب شوت خیلی کم زدیم و این یکمی روی اعصاب بود! ولی با این حال جرارد و پارکر زوج خیلی خوبی توی وسط زمین تشکیل داده بودن و از بازی هر جفتشون خوشم اومد و فقط اگه یه هافبک دفاعی هم پشت اونا بود دیگه بازیشون بیشتر به چشم میومد

چمبرلین هم زیاد خوب نبود و بهتر بود زودتر تعویض میشد و جای اونم والکات می اومد
این در حالیه که دفو که جایگزین چمبرلین شد کلا فکر کنم توپ هم به پاش نخورد!
ولی ولبک خوب بازی کرد و امیدوار شدم که زوج اون با رونی زوج خیلی خوبی باشه

4 تا دفاع با دروازه بان هم همگی در سطح خوبی بودن و کم اشتباه ظاهر شدن
به نظر می رسه لسکات هم زوج خوبی برای تری می تونه باشه و توی بازی امشب نسبتا قوی ظاهر شد
همون طور هم که فکر می کردم بیشتر از سمت گلن جانسن حمله های فرانسه شکل می گرفت و از سمت اشلی کول خیلی نمی تونستن کار خاصی انجام بدن...

در کل برای بازی اول تیم خوب بود ولی می تونیم بهتر بشیم و ترکیب هم می تونه یکمی متفاوت باشه...

Alireza.M67
11-06-2012, 21:51
هیچوقت از این میلنر خوشم نمیومد ، امشبم که گند زد با اون بازیش .
احساس می کنم اگه اشلی یانگ میومد راست خیلی بهتر میشد ترکیب البته تو همون نقطه هم بد نبود و یه پاس قشنگ هم داد که میلنر دروازه خالی رو به فنا داد .
از اونور هم چمبرلین بد بازی نکرد ولی هنوز انگار تجربه لازم رو نداره و خیلی دست پاچه میشد.
البته واقعا ترکیب چیدن برای این تیم سخته ولی امیدوارم با برگشتن رونی ، یانگ بره راست یا چپ و رونی بیاد جای یانگ .

kases
11-06-2012, 21:52
وین رونی فک کنم مصدومه

h-blade
11-06-2012, 21:53
اخه این وین رونی یکی نیست بهش بگه چه موقع مصدوم شدن بود اعصاب نمیزاره

وين روني مصدوم نشده بلكه محروم شده و بازي بعد هم نميتونه بازي كنه......

kases
11-06-2012, 21:56
وين روني مصدوم نشده بلكه محروم شده و بازي بعد هم نميتونه بازي كنه......

ممنون داداش یکی از دوستان گفت مصدوم شده

وین رونی
11-06-2012, 22:23
ممنون داداش یکی از دوستان گفت مصدوم شده به هر حال چه موقع محرومیت بود :31:

نه نمی شد از اول بازی با مونته نگرو میودراگ دزودویچ رو مخ رفته بود منم اینجا زدم غازقولنکش کردم یوفا هم منو غاقولنک کرد دو بازی

استیوی هم زیاد تو بازی نبود به نظرم اگه رونی و لمپارد بودن فرانسه رو میزدیم

rz21
11-06-2012, 22:41
اصلا خوب بازی نکرد.سبک چلسی رو برگزیدند.این تیم توی 2 تا بازی اینده فقط باید به فکر تفاضل باشه اگر قرار باشه که ببره تا به اسپانیا نخوره!البته هیچی معلوم نیست ولی ایتالیا رو به اسپانیا ترجیح میدم.
گذاشتن اشلی یانگ توی هافبک هجومی و نوک اصلا ایده ی خوبی نیست.چمبرلین و یانگ میتونستند خیلی بهتر از میلنر که در وازه خالی گل نمیکنه بازی کنند!
جو هارت هم برعکس همین امشب بد بازی کرد.نقطه ضعف داره و شوت ها رو هم دو ضرب میگیره!
با این سبک فایده ای نداره!ولبک هم خوب بازی نمیکرد شاید با اومدن رونی نیمکت نشین بشه.
جرارد هم بیشتر توی کار دفاعی شرکت داشت تا توی حمله...

manutd2009
12-06-2012, 03:12
کسی کلیپ معرفی کشور انگلستان که کانال 3 پخشکرد می تونه آپلود کنه ؟؟؟

Mohammad King
12-06-2012, 09:06
جرارد: نمايش رضايت بخشي داشتيم
در اين ديدار سه شيرها با گل جولين لسکات پيش افتادند اما تنها 9 دقيقه بعد سمير نصري با يک ضربه از راه دور کار را به تساوي کشيد.

استيون جرارد، کاپيتان تيم ملي انگليس، بعد از تساوي 1-1 تيمش مقابل فرانسه در يورو 2012، اعلام کرد تيمش براي اين رقابت ها برنامه ريزي خاصي دارد.

در اين ديدار سه شيرها با گل جولين لسکات پيش افتادند اما تنها 9 دقيقه بعد سمير نصري با يک ضربه از راه دور کار را به تساوي کشيد.

جرارد در گفتگو با خبرنگاران گفت:" يک تساوي مي توانيد براي ما رضايت بخش باشد اما همان طور که ديديد، فرانسه بازيکنان خوبي داشت.

ما مشکلات زيادي براي فرانسه ايجاد کرديم و بايد از نمايش مان راضي باشيم.

قبل از بازي گفتيم که پيروزي، تساوي يا شکست تاثيري در کارمان ندارد و ما طبق برنامه پيش مي رويم."

او همچنين در مورد حضور الکس اکسليد چمبرلين، بازيکن 18 ساله آرسنال، در ترکيب سه شيرها گفت:" او بازيکن جواني است اما بازيکن خوبي است. روني سال ها قبل نشان داد که اگر بازيکن خوبي باشيد، به اندازه کافي سن و سال داريد.

چمبرلين امشب نشان داد که براي بازي کردن در اين سطح به اندازه کافي خوب هست.

البته او هنوز بايد چيزهاي زيادي ياد بگيرد و با بازي کردن در کنار بازيکنان باتجربه اين فرصت را براي او فراهم مي کند."

varzesh3

pcforlife
12-06-2012, 20:23
دیشب حس و حال پست دادن نداشتم، گذاشتم برای الان:
ابتدا یه نکته جالب بر روی گل ها بگم... کلا گل های دیشب تقریبا شبیه دو گل کامیونیتی شیلد سیتی به من یونایتد بود که نکته جالب اینه اونجا هم لسکات از یه ارسال (ضربه کاشته ناشی از خطا) گل زد و اون سمت هم یه بازیکن دیگه سیتی یعنی نصری (به جای ژکو) گل زد.:31:
به هر شکل...
بازی دیشب، نمیشه گفت بازی خیلی عالی ای برای انگلیس بود، ولی شروع رضایت بخشی رو داشتیم... اینقدر راجع به شرایط انگلیس، موج منفی ساتع شده بود، که بد تر از این نتیجه حیلی ها برای سه شیر متصور بودند.
ترکیب تیم کلا به شکلی بود که تیم برنامش رو گذاشته بود برای بازی مستقیم... 4411 و در فاز حمله، فرمیشن به شکلی با اضافه شدن وینگر های چپ و راست به حمله تبدیل بشه به 4231 یا بالخصوص 4222. و در فاز دفاعی هم تیم 451 یا 460 بازی کنه. این ترکیب هاجسون به نظرم توجیه پذیر بود، ترکیب فرانسه در خط میانی به مراتب قدرتمندتر از انگلیس بود. اونا 451 بازی می کردند که مدام تبدیل میشد به 433 بود. طبیعتا سخته مقابل نفراتی مثل نصری، ریبری، کابایه و مالودا و دیارا (که خلاق، سرعتی و حتی جنگنده هستند) با جوون هایی مثل چمبرلین، میلنر و حتی یانگ مصاف کرد. طبیعتا جرارد و پارک هم برای این موضوع کفایت نمی کنه. همین مطلب باعث شد انگلیس فقط در 45 درصد مالک میدان باشه (بعضی سایتا که 40 دصد زدن). همونطور که ابتدای پاراگراف هم گفتم، نبود خط میانی برتر البته نسبت به فرانسه باعث شد تیم بیشتر بازی مستقیم تو دستور کارش باشه. خصوصا از کناره ها و گاها در عمق. ولی تجربه بالای اورا و دبوچی، و آفساید گیری تیم فرانسه (5 بار! آفساید انگیس گرفته شد) اجازه نداد که ما فرصت زیادی رو خلق کنیم رو دربازه فرانسه، یک بار هم که جواب داد، میلنر با بی دقتی دربازه خالی رو زد بیرون. گلمون هم که از شروع مجدد و ارسال بود که به همین موضوع تاکید داره.
به نظرم بعد از گل، تیم باید سعی می کرد که مثل یه ربع بیست دقیقه ابتدای نیمه دوم که بیشتر متمایل شده بود به حفظ، انتقال و ردو بدل کردن توپ، باید به همین شکل بازی رو تحت کنترلش در می آورد تا نیمه اول رو تموم کنه. اما بعد از گل انگلیس، حداکثر تونست دقایقی کوتاه، از ضعف روحی فرانسه استفاده کنه و مالک توپ و میدان باشه. اما بعد اون با تشکیل دفاعی چند لایه سعی کرد نفوذ های فرانسه رو متوقف کنه که همین باعث شد که فرانسه روی بیاره با شوت، ثمره شوت ها بلوکه شدن توپ، و کرنر بود که تو یکی از کرنر های فرانسه بعد از گل هارت یه سوپر واکنش نشون دارد. اما نهایتا با بدشانسی تو یکی از شوت ها، بلوکه نشد و به علت دفاع پرتعداد، دید جو هارت هم کم بود و باعث شد که یک گل برتری رو از دست بدیم.
یه نکته ای که لایه های دفاع ما در بعضی مواقع بیش از حد به هم نزدیک بودند... در واقع هنگام فشار فرانسه رو دربازه 4 دفاع ما در داخل محوطه جریمه بودند و سوای ولبک، یانگ و 4 هافبکک دیگمون، به شدت در نزدیکی دفاع بودن... همین موضوع باعث شده بود که توپ های سوم ناشی از بلوکه شدن یا دفع توپ باز به فرانسوی ها برسه و سیکل قبلی رو دوباره تکرار کنن. این موضوع تو 15 دقیقه آخر بازی شدیدا نمود داشت.
درباره عملکرد بازیکنان ، واقعا از چمبرلین چیز خاصی ندیدم... میشد والکات بیاد جای الکس و یانگ میرفت تو پست چمبرلین و تئو میومد پشت مهاجم نوک که ولبک باشه و تاحدودی متمایل میشد به سمت راست. میلنر هم بازیش دلچسب نبود... در واقع دو بال چپ و راستمون، به نظرم اصلا توقعات رو برآورده نکردن. مابقی بازیکنان در کل در یک سطح بودن، ولی به شخصه تحسین میکنم جرارد و خصوصا اسکات پارکر رو در این بازی.

به امید پیروزی مقابل سوئد تو مهمترین بازیمون...
یاعلی:11:

manutd2009
13-06-2012, 05:00
دوستان معرفی کشور انگلستان از شبکه 3 پخش شد ؟؟؟ کسی ضبط نکرده ؟؟؟

Pessimist
13-06-2012, 12:04

چمبرلین : این تیم انگلیس می تواند به هر تیمی ضربه بزند!
چمبرلین معتقد است از بازی قبل درس خوبی گرفته است.

در بازی ابتدایی گروه چهارم رقابت های یورو، انگلستان به مصاف فرانسه رفت و با وجود اینکه فرانسه 60 درصد مالکیت توپ در اختیار داشت، در پایان به نتیجه 1-1 رسیدند.

چمبرلین از ابتدا در این بازی حضور داشت و نمایش قابل قبولی از خود ارائه داد. او معتقد است درس های خوبی از این بازی گرفته است و تیمش می تواند در ادامه موفق باشد.

" در تورنومنت های فوتبالی، دوره هایی وجود دارد که شما با بازیکنان کلاس جهانی در تیم حریف روبرو می شوید و زیاد توپ را در اختیار ندارید.

شما باید فقط از کسب نتیجه درست اطمینان حاصل کنید. بعضی اوقات هم باید پیروزی های زشت به دست بیاورید. ما در تیم خود کیفیت زیادی داریم اما فرانسه هم کیفیت خیلی خوبی نشان داد.

هر بازی در این رقابت ها برای ما سخت است. اگر تیم ها کیفیت نداشته باشند، صعود نخواهند کرد. بنابراین رویکرد ما در هر بازی یکسان است و می دانیم که سخت خواهد بود اما ما این توانایی را داریم تا هر تیمی را شکست دهیم.

تا وقتی که این رویکرد را در هر بازی حفظ کنیم، به گل های خودمان چشم بدوزیم، سخت تلاش کنیم و با هر تیمی که مقابلمان است بجنگیم، آن وقت قدرت هجومی ما نمایان می شود. "

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان معرفی کشور انگلستان از شبکه 3 پخش شد ؟؟؟ کسی ضبط نکرده ؟؟؟

با توجه به حساسیت هایی که روی تیم انگلیس هست بعید میدونم اصلا این کشور رو معرفی کرده باشن!

vahidgame
13-06-2012, 14:44
کلا به این تیم انگلیس میشه خیلی امید داشت و یه جورایی مرموزترین تیم جام هستیم!
اینکه گفته میشه سبک انگلیس به سبک چلسی امسال شباهت داره هم یه جورایی درسته ولی خب از یه سری نظرها انگلیس نسبت به چلسی ضعیفتره. اصلیترین کمبود هم دو بازیکن فوق العاده مثل رمیرس و دروگبا هستش که توی انگلیس بگردیم بازیکنایی شبیه این دو اصلا پیدا نمیشه. در صورتی که بازیکنایی شبیه این دو داشتیم تیم با این سیستم خیلی خطرناکتر میشد مخصوصا توی ضد حمله ها...
ولی خب من اعتقاد دارم با همین بازیکنا هم پتانسیل بالایی داریم
فقط باید ترکیب مناسبی چیده میشه و مثلا میشه از والکات به عنوان هافبک راست استفاده بشه و یانگ هم هافبک چپ
+
اشلی کول مصدوم شده و ممکنه بازی مقابل سوئد رو از دست بده
ظاهرا باید همه بازیکنای چلسی مصدوم بشن!

Stream
13-06-2012, 15:00
در کل بازی خوب و امیدوار کننده بود. هیچ کس انتظار نداشت تیم کوبنده و مقتدر راضی بشه اون هم جلوی فرانسه و همین بازی ای که شد، با اینکه اشکال زیاد بود، نشون داد تیم برنامه خوبی داره و بازیکن ها حواسشون دقیقا هست و تمرکز خیلی خوبی دارند (برعکس جام جهانی).

خط دفاع خوب بود، به خصوص اشلی کول که فکر کنم یک بار هم پاشو یک قدم اشتباه نگذاشت :دی ، خط هافبک بد نبود، جرارد و پارکر خوب بازی کردن و جرارد هم نشون داد کاپتان خوبی برای تیمه، میلنر هم نقشی بین هافبک میانی و وینگر داشت و در صورت نیاز برمی گشت و در کارهای دفاعی کمک می کرد که خوب بود، چمبرلین هم با اینکه خوب بود ولی فکر کنم بهتره از بازیهای بعد فیکس نباشه، ولبک هم تا حد زیادی ناامید کننده بود.

اگه تیم پیشرفت خودش رو ادامه بده (که با برگشتن رونی قطعا پیشرفت می کنه) می تونه بازیهای خوبی به نمایش بگذاره، گرچه به نظر من شانس قهرمانی نداره.

Alireza.M67
13-06-2012, 15:18
پارکر خوب بود ، هندرسون هم اونقدری بازی نکرد که بشه در موردش نظر داد ، ولی بازم فکر می کنم اسکولز علیرغم سن بالاش بیشتر می تونست کمک کنه به تیم .
اما در مورد شانس قهرمانی ، با توجه به بازیهایی که تیم های دیگه به نمایش گذاشتن ، من این شانسو صفر نمی بینم .

h-blade
13-06-2012, 16:08
دوستان من فكر ميكنم اشلي يانگ استعداد بسيار بالايي داره ولي هنوز خيلي جوونه آيا واقعا اين جوريه يا من توهم زدم؟

vahidgame
13-06-2012, 19:05
دوستان من فكر ميكنم اشلي يانگ استعداد بسيار بالايي داره ولي هنوز خيلي جوونه آيا واقعا اين جوريه يا من توهم زدم؟

26 سالشه و خیلی جوون نیست
این چند فصل اخیر هم که با استون ویلا و منچستر توی لیگ برتر بازی کرده بازی های درخشانی رو انجام داده و یکی از بهترین وینگر ها بوده
اتفاقا روی اون خیلی میشه حساب باز کرد که اونم به نظرم در صورتیه که گوشه بازی کنه

گرچه به نظر من شانس قهرمانی نداره.

اما در مورد شانس قهرمانی ، با توجه به بازیهایی که تیم های دیگه به نمایش گذاشتن ، من این شانسو صفر نمی بینم .
شانس قهرمانی که مطمئنا وجود داره
از این آلمان ها که این فصل چلسی اولین قهرمانی CL خودشو توی کشور اونا جشن گرفت که بیشتر شانس داریم :دی

Maziar_69
14-06-2012, 22:14
ظاهرا با اول شدن تو گروه باید با کروواسی بازی کنیم. هر چند هنوز معلوم نیست ولی باید سعی کنیم یا به ایتالیا بخوریم یا کروواسی.
ایتالیا رو راحت میشه برد.
هرچند هنوز از اسپانیا چیزی ندیدیم ولی با پاسهاشون میتونن هر تیمی رو اسیر کنن.

h-blade
15-06-2012, 00:20
با اين بازي كه اسپانيا انجام داد...براي انگليس بهترين گزينه اول شدن در گروهه خودشه كه به اسپانيا برخورد نكنه......البته باز فوتباله و هزار چيز ديگه...

Maziar_69
15-06-2012, 09:46
چرا فکر کردید اسپانیا تو گروهش اول نمیشه؟ :دی
اتفاقا باید اول شیم که به کروواسی یا ایتالیا بخوریم.
ضربدری بازی میکنن. تیم اول گروه 4 با دوم گروه 3 بازی میکنه.

shayan3001
15-06-2012, 14:09
تو چتد تا از سایتا خوندم که تو بازی امروز اندی کارول به جای چمبرلین بازی می کنه و کنار ولبک که ترکیب تیم هجومی تر باشه و احتمالا اگه کارول بد بازی کنه چمبرلین به جاش میاد

pcforlife
15-06-2012, 22:17
Lineup

Joe Hart
Joleon Lescott
John Terry
Ashley Cole
Glen Johnson
Scott Parker
Steven Gerrard
Ashley Young
James Milner
Andrew Carroll
Danny Welbeck

Substitutes

Phil Jagielka
Robert Green
Jermain Defoe
Leighton Baines
Stewart Downing
Theo Walcott
Martin Kelly
Jordan Henderson
Phil Jones
Alex Oxlade-Chamberlain
Jack Butland

رفتیم به سمت 442 و خبری از والکات هم نیست!:20:

mx_2dar
16-06-2012, 00:27
بازی محشر بود خیلی حال کردم ، گل ولبک که دیگه تهش بود، فقط جزیره!!!!
الان دیگه باید به قهرمانی فکر کنیم خیلی امیدوارکننده بود

VBYOFSKI
16-06-2012, 00:44
عجب بازی ای بود. چه کرد این تئو ولکات. همچینی روح و روانم به پرواز در اومد سرعتشو دیدم.

واقعا تعویض به موقعی بود. دقیقا زمانی که سوئد یکم باز شده بود تئو اومد. تئو هم که اگه فضا داشته باشه با سرعتش هر تیمی رو میتونه اذیت کنه.
حرکتش روی گل سوم خیلی خوب بود و ضربه خوب و قشنگ ولبک هم حرف نداشت.

اصن اون موقعیت آخیر که جرارد زد، سرعت تئو رو دیدم عشق کردم.
اگه همچین بازی ای رو جل اکراین انجام بدن راحت میتونن صعود کنن.

یه شخصه انتظار زیادی از این تیم تو این جام ندارم. منتظر جام جهانی هستم ببینم این تیم اونجا چی کار میکنه.
با این بازیکنای جوون آینده خوبی داره.

چه عشق زلاتانی بود این گزارشگره. از اول بازی تا اون آخرش فقط گفت زلاتان. :2:

mx_2dar
16-06-2012, 00:47
جاودانی و صدر حالشون اساسی گرفته شده همش داشتن انگلیسو می کوبیدن ،
بازی رو انگلیس برده دارن از سوئد تعریف می کنن، واقعا تاسف آوره!!

shayan3001
16-06-2012, 00:56
جاودانی و صدر حالشون اساسی گرفته شده همش داشتن انگلیسو می کوبیدن ،
بازی رو انگلیس برده دارن از سوئد تعریف می کنن، واقعا تاسف آوره!!

فکر کنم مشکلات ریشه ای با این انگلیس دارن این دو نفر.

pcforlife
16-06-2012, 01:22
یعنی یکی از جذابترین بازی های جام بود... کاملا هجومی و دو طرفه...
حقمون برد بود... نیمه اول که سوئد حرفی برای گفتن نداشت... 15 دقیقه ابتدای نیمه دوم و 5 دقیقه آخر بازی برای سوئد بود که رو هم 70 دقیقه تیم برتر زمین بودیم و باید یکی دو تا گل دیگه هم می زدیم.
چند سطر نکته بگم:
- کارول کاملا امیدوارم کرد... گل اولش حقیقتا زیبا بود... زوج ولبک و کارول واقعا جواب داد + فراموش نشه سوپر بک هیل ولبک (البته شانس هم چاشنیش بود)!
- عملکرد اشلی یانگ خصوصا در نیمه دوم و جنگندگیش در حین بازی بسیار دلچسب بود... البته چند باری توپ لو داد ولی به صورت تاثیر گذار در جهت منفی نبود.
- اسکات پارکر ستودنی بود، در صورتی که بازی جرارد سوای اون موقعیت آخر بازیش، اصلا توقعم رو برآورده نکرد.
- فکر کنم میلنر متوسط ترین بازی کن در یکی از کلیدی ترین نقاط بود که تعویضش با والکات باعث شد که بازی به نفع انگلیس تغییر کنه. گل و پاس گلش محشر بود.
- خط دفاعی در مجموع رضایت بخش بود، خصوصا کول.. البته امشب شب گل جانسن نبود.
- و خدایا شکر که جو هارت رو تو دربازه داریم... قشنگ تو بازی حال زلاتان رو گرفت با دفع شوت اواخر بازی زلاتان.

باید یه کاری کنیم که به عنوان تیم اول بریم بالا، فرانسه که تا بالای 95 درصد صعودش قطعیه... چون بعید که فرضا بیان سه چهار گل از سوئد بخورن و اون طرف ما و اوکراین مساوی کنیم + بدون شک همیطوری جلو اوکراین ظاهر بشیم، رفتیم بالا.
+
بازی های دور سوم چون همزمان هستند، خوشبختانه بازی انگلیس باید پخش زنده بشه.

mahpesar
16-06-2012, 01:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shayan3001
16-06-2012, 01:35

وین رونی
16-06-2012, 06:28
مشخصه مرحله بعد به چه تیمی می خوریم در صورت اول یا دوم شدن

Maziar_69
16-06-2012, 08:48
بالاخره جوون ترین تیم انگلیس تو چند سال گذشته و تیمی که اصلا امیدی بهش نبود دست به کار بزرگی زد و گربه سیاه رو بعد از سالها شکست داد.
واقعا خوشحالم. نه فقط به خاطر برد.
به خاطر شکستن این طلسم مسخره که باید تو هر تورنومنتی تو این چند سال به سوئد میخوردیم و باهاش مساوی میکردیم...

kases
16-06-2012, 09:11
عجب گلهای قشنگی زدن

Pessimist
16-06-2012, 10:53
انگلیس 3 - 2 سوئد

به نظر من جذاب ترین بازی جام تا حالا همین بازی بود...

واقعا همه چیز داشت از گل زیاد گرفته تا اتفاقات عجیب و غریب و خنده دار...

تیم ملی انگلیس همیشه یکی از تیم های مورد علاقه من بوده و یکی از آرزوهای من این بوده که یه روزی بالاخره بتونم بازی های این تیم رو از نزدیک ببینم! اما چند روز قبل از رقابت های یورو 2012 وقتی شنیدم چندتا از مهره های کلیدی این تیم مصدوم هستن و بعضی ها مثل فردیناند هم دعوت نشدن خیلی ناراحت شدم و با خودم گفتم عمرا اگه بتونه یه امتیاز هم بگیره اما... بازی دیشب بازیکنان انگلیس خیلی خوب کار کردن و مزد زحمات خودشون رو گرفتن من تا چند دقیقه قبل از گل اندی کارول میخواستم تلویزیون رو خاموش کنم تا اینکه اولین گل انگلیس رو اندی کارول زد واقعا عجب گلی بود یه ضربه سر استثنایی که شاید کمتر بازیکنی تو دنیا باشه که انقدر بتونه خوب ضرب هسر بزنه! بعد از این گل کاملا نظرم عوض شد و نشستم تا آخر بازی رو دیدم! چون میدونستم سوئد داره حذف میشه و تو نیمه دوم دیگه سنگ تموم میذارن تا بازی رو ببرن!

بعد از اینکه نیمه دوم شروع شد و انگلیس دوتا گل خورد خیلی ناراحت شدم و گفتم دیگه کار این تیم تمومه تا اینکه ولکات عزیز با یه شوت استثنایی بازی رو به تساوی کشوند و بعدش هم با یه حرکت استثنایی و یه پاس دیدنی برای ولبک باعث شد انگلیس گل برتری رو بزنه و سوئد رو حذف کنه!

تقریبا همه بازیکن های انگلیس خوب بودن به جز گلن جانسون که یه مقدار پر اشتباه بود مخصوصا روی گل اول که آفساید رو پر کرد و یه جورایی گل به خودی هم زد دنی ولبک هم زیاد بازیش به چشم نمیومد و مثل این بازیکن های کم تجربه بازی میکرد البته بازیکن خیلی خوبیه و آینده درخشانی داره روی صحنه گل هم فکر کنم میخواست توپ رو استوپ کنه که اتفاقی گل شد( الان Pcforlife میاد میگه این حرفت درست نیست)

خلاصه تبریک میگم این برد رو به تمامی طرفداران انگلیس مخصوصا وحید و pcforlife بازی بعدی هم که با اکراین هست بسیار بازی سختی خواهد بود و امیدوارم انگلیس و فرانسه از این گروه صعود کنن!

Alireza.M67
16-06-2012, 13:29
وای ، عجب بازی ای بود ، والکات چیکار کرد !!!
خیلی چسبید این پیروزی ، والکات و ولبک و کرول واقعا قهرمانهای انگلیس بودن .
چه گلی زد ولبک ، واقعا پتانسیل تبدیل شدن به یه یورک یا کول جدید رو داره (البته شاید سبک بازیشون تا حدی فرق داشته باشه ولی رنگ پوستشون یکیه :31: )
این گزارشگر مزخرف که فقط چرت و پرت می گفت ، نمی دونم دیگه اینو از کجا در اورده بودن !
یه تیکه گفت بجز یه گل چیزی از والکات ندیدیم ، نذاشت حرفش تموم بشه ، همون موقع پاس گل دوم رو داد :31:

روی صحنه گل هم فکر کنم میخواست توپ رو استوپ کنه که اتفاقی گل شد( الان Pcforlife میاد میگه این حرفت درست نیست)

معلومه که درست نیست دوست عزیز :20:
کاملا توپ رو با پشت پاش زد .

rz21
16-06-2012, 14:24
من یکی که از بازی تیم راضی نبودم.دفاع خیلی ضعف نشون داد و اشلی یانگ هم بدترین بازیکن بود!
نمیتونستیم 2 تا پاس درست بدیم و روی کار فردی به گل رسیدیم.نسبت به بقیه ی غول های اروپا خیلی ضعیف ظاهر شدیم....خیلی پیش بریم بشیم دوم گروه و میخوریم به اسپانیا و ناک اوت.
ولی مطمئنا با اومدن رونی اوضاع بهتر میشه و امیدوارم بازی اوکراین یکم پر گل ببریم!

Stream
16-06-2012, 15:47
- کارول کاملا امیدوارم کرد... گل اولش حقیقتا زیبا بود... زوج ولبک و کارول واقعا جواب داد + فراموش نشه سوپر بک هیل ولبک (البته شانس هم چاشنیش بود)!
- عملکرد اشلی یانگ خصوصا در نیمه دوم و جنگندگیش در حین بازی بسیار دلچسب بود... البته چند باری توپ لو داد ولی به صورت تاثیر گذار در جهت منفی نبود.
- اسکات پارکر ستودنی بود، در صورتی که بازی جرارد سوای اون موقعیت آخر بازیش، اصلا توقعم رو برآورده نکرد.
- فکر کنم میلنر متوسط ترین بازی کن در یکی از کلیدی ترین نقاط بود که تعویضش با والکات باعث شد که بازی به نفع انگلیس تغییر کنه. گل و پاس گلش محشر بود.
- خط دفاعی در مجموع رضایت بخش بود، خصوصا کول.. البته امشب شب گل جانسن نبود.
- و خدایا شکر که جو هارت رو تو دربازه داریم... قشنگ تو بازی حال زلاتان رو گرفت با دفع شوت اواخر بازی زلاتان.

این سر کرول رو من نفهمیدم چطور زد که اینقدر محکم بود :دی از شوت خیلی از بازیکن ها محکم تر زد. جرارد هم پاسش به کرول و دیدش برای اون سانتر فوق العاده بود. این گل ولبک هم با اینکه شانس زیادی آورد ولی نشون داد چقدر این بازیکن باهوشه! این حرکت تنها راهی بود که می تونست اون توپ رو در اون شرایط گل داده. ما رو یاد جوونی های توتی و دلپیرو انداخت!

فکر کنم انگلیس کم کم داره ترکیبش رو پیدا می کنه.. فقط تیم باید بسیار بازی بعدی رو با تمرکز بالا بازی کنه که احیانا سوتی ندن چون ضریب اشتباهات تو این بازی خیلی بالا بود.. یه مساوی هم برای صعود کافیه.

vahidgame
16-06-2012, 16:23
در کل خوب بازی کردیم و نسبت به بازی اول هم بهتر بودیم
یه چیزی که خیلی مهمه اینه که توی این تورنمنت به یه سری بازیکن جوون مثل والکات ، ولبک و چمبرلین بازی داده میشه و این بازیکنا می تونن آینده تیم ملی انگلیس باشن و باید هاجسون رو تحسین کرد که حداقل از این جوونا استفاده می کنه و یه دفعه نمیاد از امثال امیل هسکی و اینا استفاده کنه!
در مورد والکات باید بگم که قطعا بهتر از میلنره و امیدوارم توی بازی های بعدی بیشتر بازی کنه و واقعا به همچین بازیکن سرعتی و چابک نیاز داریم

بازی بعدی هم یادتون باشه که رونی می تونه بازی کنه و اگه آماده باشه زوج اون با کارول یا ولبک می تونه زوج خطرناکی باشه و بازیکنی هم که روی نیمکت می شینه می تونه تعویض طلایی باشه
اگه توجه کنید تیم های مدعی دیگه جام هم در خط حمله اون چنان بازیکن خاصی ندارن که نسبت به خط حمله انگلیس بهتر باشه...

در مورد دور بعدی هم مطمئنا اگه الان توی گروهمون اول بشیم خیلی بهتره و توی یک چهارم بازی کردن با اسپانیا نسبت به ایتالیا و کراوسی سختره
کرواسی رو که بخوریم باید انتقام بگیریم و مسلما بازیکنا به این فکر هستن. در مورد ایتالیا هم تیمیه که دوسش دارم ولی با توجه به این سیستمی که بازی می کنه یه سری ضعف ها داره که انگلیس می تونه بهش ضربه بزنه از جمله از گوشه ها با نفوذ بازیکنایی مثل والکات...

pcforlife
16-06-2012, 16:40
( الان Pcforlife میاد میگه این حرفت درست نیست) خلاصه تبریک میگم این برد رو به تمامی طرفداران انگلیس مخصوصا وحید و pcforlife
دادا نخوندی صحبتم رو:

فراموش نشه سوپر بک هیل ولبک (البته شانس هم چاشنیش بود)!
منم به شما تبریک میگم عزیز (حسین بودید؟؛ اگه اینطوره که هم اسمیم!:10:)

بازی بعدی هم یادتون باشه که رونی می تونه بازی کنه و اگه آماده باشه زوج اون با کارول یا ولبک می تونه زوج خطرناکی باشه و بازیکنی هم که روی نیمکت می شینه می تونه تعویض طلایی باشه
اگه توجه کنید تیم های مدعی دیگه جام هم در خط حمله اون چنان بازیکن خاصی ندارن که نسبت به خط حمله انگلیس بهتر باشه...
میگم وحید، الان انتخاب دو مهاجم برای اوکراین سخت شد! اگه رونی رو فیکس بدونیم، سخته پیش بینی کرد (چه برسه به انتخاب) که کارول باید تو ترکیب باشه یا ولبک. کارول واقعا بازی با سوئد موثر بود و ولبک گل پیروزی بخش رو زد.البته ممکنه هاجسون رونی رو از ابتدا تو ترکیب نذاره... ولی به نظرم گذشته ثابت کرده رونی تعویض شده، نصف کیفیت رونی ترکیب اولیه رو هم نداره.

Pessimist
17-06-2012, 10:58

ولکات : با این گل خود را شگفت زده کردم!
به نظر می رسد تئو والکات نمی دانست قابلیت گلزنی از فواصل دور ار نیز دارد!

مرد 23 ساله خط حمله تیم ملی انگلستان در دیدار مقابل سوئد تنها چند دقیقه بعد از حضور در میدان با ضربه ای زیبا از پشت محوطه جریمه دروازه حریف را باز کرد.

هواداران عادت ندارند که چنین گل هایی را از بازیکنی مانند والکات ببینند اما تئو به کنایه می گوید که یک کریستیانو رونالدو در عمق وجود او حضور داشت!

" هرگز گلی از این فاصله نزده بودم بنابراین خودم را شگفت زده کردم! صادقانه بگویم نمی دانستم که در وجود خود یک رونالدو دارم! واقعا متعجب شدم.

در ابتدا حتی فکر کردم که توپ با برخورد به کسی منحرف شده اما اکنون که دوباره آن را می بینم، متوجه شدم که این اتفاق نیوفتاد. این تنها تماس سوم من با توپ بود و نشان می دهد که شما باید اعتماد به نفس داشته باشید که از آن فاصله ضربه بزنید.

این کار من بود تا در لبه محوطه جریمه بایستم، از آن منظقه پشتیبانی کم و خوشبختانه آن به سمت من آمد و من هم به آن ضربه زدم."

manutd2009
17-06-2012, 11:03
بازی جالبی بود اما نمی دونم چرا اینهمه انگلیس میکوبن این مجریها و ....

Alireza.M67
18-06-2012, 00:36
بازی جالبی بود اما نمی دونم چرا اینهمه انگلیس میکوبن این مجریها و ....
به همون دلیلی که اخبار ، نتایج لیگ انگلیس رو نمی گه ...
به همون دلیلی که ضایع ترین گزارشگراشونو می ذارن برای بازی انگلیس ...
به همون دلیلی که دیگه مثل سابق فوتبال جزیره رو پوشش نمی دن ...

پ.ن: خیلی دلم می خواست که امشب شعار "ما صعود می کنیم بدون آلمان" رو بخونیم ، ولی این تیر دروازه نامرد تو هر بازی حداقل یه بار باید به داد اینا برسه .

هواداران عادت ندارند که چنین گل هایی را از بازیکنی مانند والکات ببینند اما تئو به کنایه می گوید که یک کریستیانو رونالدو در عمق وجود او حضور داشت!

" هرگز گلی از این فاصله نزده بودم بنابراین خودم را شگفت زده کردم! صادقانه بگویم نمی دانستم که در وجود خود یک رونالدو دارم! واقعا متعجب شدم.

جسارتا با عرض معذرت به قول بلد الملک : یک هوووش به آن یابویی که برتان داشته بگویید ، پیاده شوید با هم برویم :31:

atlas-m
18-06-2012, 10:15

mx_2dar
18-06-2012, 11:18
از این عکس خیلی خوشم میاد :31:
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesss

rz21
18-06-2012, 12:17
کسی سایتی برای عکس های یورو نمیشناسه؟

روني: براي ديدار با اوکراين آماده ام

مهاجم منچستر يونايتد براي حضور در ديدار مقابل اوکراين اعلام آمادگي کرد.

تيم ملي فوتبال انگليس در سومين بازي خود در رقابت هاي يورو2012 سه شنبه شب در ديداري بسيار حساس به مصاف اوکراين ميزبان مي رود.

خبر خوش براي انگليس ها بازگشت وين روني مهاجم اين تيم بعد از محروميت دو جلسه‌اي در اين رقابتها است.

روني مهاجم منچستر يونايتد به ستايش از روي هاجسون سرمربي تيم پرداخت و گفت که تيم ملي فوتبال انگليس با هاجسون روزهاي خوبي را پشت سر مي گذارد و مشکلي ندارد.

وي افزود: شرايط تيم نسبت به جام جهاني بسيار خوب شده است. الان ديگر به مترجم احتياج نداريم و به راحتي حرفهاي کادر فني را مي فهميم. هاجسون شرايط بسيار خوبي را در تيم حاکم کرده است. روش او را بازيکنان به خوبي درک مي کنند و در زمين به نمايش مي گذارند.

روني که در ديدار فردا شب تيمش مقابل اوکراين مي تواند به ميدان برود گفت: فصل خوبي را با منچستر يونايتد پشت سر گذاشتم و توانستم در رقابت هاي مختلف بر اعصاب خود مسلط باشم. متاسفانه در ديدار مقابل مونته نگرو مرتکب اشتباهي شدم و تاوان آن را پس دادم و سه جلسه محروم شدم. الان از لحاظ رواني در شرايط خوبي به سر مي برم و مهياي بازي هستم. وقتي با سه جلسه محروميت مواجه شدم اميدم براي حضور در رقابت هاي يورو به کلي از بين رفت. اما وقتي اين محروميت به دو جلسه کاهش يافت خوشحال شدم. الان براي بازي مقابل اوکراين کاملا آماده ام و از لحاظ رواني مشکلي ندارم.نوبت آن رسيده است که جبران کنم اميدوارم که بتوانم به تيم کمک کنم. روني درباره اين سوال که آيا ميزباني اوکراين مي تواند براي او و هم تيمي هايش تاثير گذارد،گفت: بازيکنان انگليس باتجربه هستند و بارها چنين شرايطي قرار گرفته اند. بايد با آرامش وارد ميدان شويم و در طول مسابقه تمرکز داشته باشنيم و به جو ورزشگاه توجه نکنيم.

ديدار دو تيم سه شنبه شب ساعت23:15 برگزار مي شود. انگليس با يک تساوي هم مي تواند صعود خود را به دور بعد مسجل کند اما اوکراين براي صعود حتما بايد در اين ديدار پيروز شود.

تئو والکات مصدوم شد

تئو والکات بال هجومي تيم ملي فوتبال انگليس در تمرين اين تيم از ناحيه زانو دچار مصدوميت شد و بازي مقابل اوکراين را از دست داد.

انگليس در آخرين ديدار خود در مرحله گروهي يورو2012 سه شنبه شب در ديداري بسيار حساس به مصاف اوکراين يکي از دو ميزبان اين رقابت ها مي رود.

روي هاجسون سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس اعلام کرد که تئو والکات هافبک نفوذي اين تيم در تمرين از ناحيه زانو دچار مصدوميت شد و به احتمال زياد بازي فردا شب را از دست خواهد داد.

هاجسون که تيمش نتايج رضايت بخشي در اين گروه گرفته است، گفت: والکات در تمرين از ناحيه زانو که پيش از اين هم از آن رنج مي برد دچار مصدوميت جزئي شده است اما با اين حال احتمال حضورش در بازي سه شنبه شب مقابل اوکراين کم است.

والکات در ديدار قبلي انگليس مقابل سوئد در حاليکه تيمش با نتيجه دو بر يک عقب بود به ميدان آمد و تنها سه دقيقه بعد از ورودش به ميدان گل تساوي را به ثمر رساند.

انگليس در گروه خود با چهار امتياز و تفاضل گل کمتر نسبت به فرانسه در رده دوم جدول رده بندي قرار دارد و اگر بتواند در ديدار فردا شب يک امتياز کسب کند صعودش به دور بعد قطعي مي‌شود.

varzesh3.com

Alinho
18-06-2012, 12:54
ورزش۳: تيم ملي فوتبال انگليس در سومين بازي خود در رقابت هاي يورو2012 سه شنبه شب در ديداري بسيار حساس به مصاف اوکراين ميزبان مي رود. خبر خوش براي انگليس ها بازگشت وين روني مهاجم اين تيم بعد از محروميت دو جلسه‌اي در اين رقابتها است. روني مهاجم منچستر يونايتد به ستايش از روي هاجسون سرمربي تيم پرداخت و گفت که تيم ملي فوتبال انگليس با هاجسون روزهاي خوبي را پشت سر مي گذارد و مشکلي ندارد. وي افزود: شرايط تيم نسبت به جام جهاني بسيار خوب شده است. الان ديگر به مترجم احتياج نداريم و به راحتي حرفهاي کادر فني را مي فهميم. هاجسون شرايط بسيار خوبي را در تيم حاکم کرده است. روش او را بازيکنان به خوبي درک مي کنند و در زمين به نمايش مي گذارند. روني که در ديدار فردا شب تيمش مقابل اوکراين مي تواند به ميدان برود گفت: فصل خوبي را با منچستر يونايتد پشت سر گذاشتم و توانستم در رقابت هاي مختلف بر اعصاب خود مسلط باشم. متاسفانه در ديدار مقابل مونته نگرو مرتکب اشتباهي شدم و تاوان آن را پس دادم و سه جلسه محروم شدم. الان از لحاظ رواني در شرايط خوبي به سر مي برم و مهياي بازي هستم. وقتي با سه جلسه محروميت مواجه شدم اميدم براي حضور در رقابت هاي يورو به کلي از بين رفت. اما وقتي اين محروميت به دو جلسه کاهش يافت خوشحال شدم. الان براي بازي مقابل اوکراين کاملا آماده ام و از لحاظ رواني مشکلي ندارم.نوبت آن رسيده است که جبران کنم اميدوارم که بتوانم به تيم کمک کنم. روني درباره اين سوال که آيا ميزباني اوکراين مي تواند براي او و هم تيمي هايش تاثير گذارد،گفت: بازيکنان انگليس باتجربه هستند و بارها چنين شرايطي قرار گرفته اند. بايد با آرامش وارد ميدان شويم و در طول مسابقه تمرکز داشته باشنيم و به جو ورزشگاه توجه نکنيم. ديدار دو تيم سه شنبه شب ساعت23:15 برگزار مي شود. انگليس با يک تساوي هم مي تواند صعود خود را به دور بعد مسجل کند اما اوکراين براي صعود حتما بايد در اين ديدار پيروز شود.

vahidgame
19-06-2012, 16:32
به همون دلیلی که اخبار ، نتایج لیگ انگلیس رو نمی گه ...
به همون دلیلی که ضایع ترین گزارشگراشونو می ذارن برای بازی انگلیس ...
به همون دلیلی که دیگه مثل سابق فوتبال جزیره رو پوشش نمی دن ...

پ.ن: خیلی دلم می خواست که امشب شعار "ما صعود می کنیم بدون آلمان" رو بخونیم ، ولی این تیر دروازه نامرد تو هر بازی حداقل یه بار باید به داد اینا برسه .

واقعا برای اینا باید فقط تاسف خورد
دیشب بعد از بازی اسپانیا و کرواسی جاودانی خود به خود بحث رو به سمت چلسی برد و اون قدر حرفای مسخره ای زد که کلا تی وی رو خاموش کردم!
نمی دونم کی گفته که جاودانی می تونه یه کارشناس فوتبال باشه. یه کی هم نیست به این جماعت بگه که اگه به یه تیم مشکل دارین و هنوز از برد این تیم مقابل تیم محبوبتون ناراحتید چرا دیگه به شکل اینقدر تابلو بر ضد اون تیم میگید! من تنها شباهتی که بین یونان و چلسی می بینم رنگ لباس آبی اوناست...

+

در مورد بازی امشب درسته اکراین کلا سطح فوتبالش پایینتر از انگلیسه ولی خب نباید بازی رو آسون گرفت و باید با تمام قوا بازی کرد
والکات رو می گفتن مصدومه و نمی دونم به این بازی می رسه یا نه که اگه برسه من این ترکیب رو مناسب می دونم:

هارت
کول - لسکات - تری - جانسن
رونی - ولبک

رونی و ولبک چون توی منچستر هم با هم دیگه بازی کردن تا حدودی زوج هماهنگی هستن
امشب امیدوارم رونی به عنوان اولین بازیش خیلی درخشان ظاهر بشه و واقعا یکی از مهره های کلیدیمون توی این جام می تونه باشه

pcforlife
19-06-2012, 19:39

گزارش روز/ رونی: همیشه فرصت برای تغییر کردن وجود دارد
زمانی که شما بازی می کنید میتوانید در بازی تغییراتی ایجاد کنید. ولی وقتی روی سکوها هستید هیچ کاری از دستتان بر نمیاید.این سخت است

سایت گل - ستاره باز می گردد. پیش از آغاز یورو 2004 و زمانی که 18 ساله بود ، اسون گوران اریکسون سرمربی وقت انگلیسی ها به او لقب modern-day Pelé را می دهد. وقتی که ستاره نوظهور جزیره لقب می گیرد و با عملکرد رو به رشد خودش ، امیدها را افزایش می دهد. اما هنگامی که رونی در یورو 2004 مصدوم شد ، موتور محرک انگلیس هم از کار افتاد و باز هم با یک بدشانسی بزرگ دیگر ، سه شیرها به خانه بازگشتند. " چیزهایی که اتفاق افتادند به دلخواه کسی نبود. هرگز نمیخواستم چنین چیزی بشود. اما گاهی اوقات شما به عنوان یک بازیکن لحظات بدی را دارید و باید آنها را پشت سر بگذارید تا به لحظات و تجربیات خوب برسید."
با این وجود در تمام چند سال گذشته و همین فصل اخیر ، این تنها لحظات ناخوشایند برای وین رونی نبوده است. جام جهانی 2006 را با بازیگری کریس رونالدو در تحریک رونی و اخراج ستاره جوان به یاد می آوریم. یورو 2008 شکست ملی بزرگ انگلیس در غیبت وین رونی و نبود ستاره آنها رقم خورد و در جام جهانی 2010 هم بدترین روزهای شماره ده انگلستان را شاهد بودیم. " بله من در آنجا تورنومنت بسیار بدی داشتم. گاهی اوقات باید شما دست هایتان را بالا ببرید و این را قبول کنید." این لحظات بد در هشت ماه پیش به اوج خودش رسید. خطای احمقانه و ضربه بیهوده به Miodrag Dzudovic بازیکن ملی پوش مونته نگرو باعث شد تا رونی از زمین اخراج شده و برای سه مسابقه بعدی کشورش محروم شود.اتفاقی که می توانست آینده حضور او در یورو 2012 را به خطر بیندازد." اگر این محرومیت برای سه مسابقه باقی میماند ، من هیچ شانسی برای حضور در اینجا نداشتم. باید از فابیو کاپلو متشکر باشم که برای این مسئله جنگید. وقتی که هردوی ما به سوئیس سفر کردیم و او می گفت اگر یک درصد هم شانسی برای کم کردن محرومیت باشد ، باید آن را به دست آورد."
شاید دفاع کردن بازیکن مضروب شده توسط رونی هم در این ماجرا بی تاثیر نبود. اما این اتفاق عجیبی بود که خود رونی هم برایش توضیحی مناسب نداشت. " حتی حالا هم نمیتوانم برای توضیحی بدهم.این ناگهان اتفاق افتاد. چیزی نبود که برایش از قبل برنامه ریزی کرده و گفته باشم بسیار خب بروم و آن بازیکن را بزنم.این فقط ناگهان اتفاق افتاد" . از آن اتفاق مدت ها می گذرد و رونی بهبود وضعیت انضباطی خودش را بسیار واضح مشخص کرده است.
فقط یک بار کارت گرفتن در لیگ برتر و یک کارت زرد در لیگ قهرمانان اروپا نشان می دهد که او نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است و اتفاقی که در بازی با مونته نگرو رخ داد را می توان یک حادثه دانست.سه شیرها باید امیدوار باشند چنین اتفاقی دوباره پیش نیاید.

الماس تاکتیکی هاجسون

انگیزه های رونی برای بازگشت و نشان دادن کیفیت فنی خود در بازی های ملی بسیار بالاست. 9 ماه از آخرین گل ملی او در مقابل بلغارستان می گذرد و انگلستان در شش بازی بعدیش بدون حضور او تنها 10 گل زده است.رونی با 28 گل از مجموع گل های ملی جرمین دفو ، اندی کارول و دنی ولبک تعداد گل بیشتری را زده است و تجربه حضور در رقابت های مختلف باشگاهی و ملی او را به یکی از ستاره های اصلی تیم هاجسون تبدیل می کند.رونی در 74 بازی گذشته خود در پیراهن انگلستان میانگین 75 درصد پاس صحیح را از خود به جای گذاشته است و برای سیستم دفاع – ضدحمله ای هاجسون این بهترین خبر است که او باز می گردد.

در روشی که دادن کمترین پاس ها برای رسیدن به دروازه حریف در ضدحملات و سرعت بالای تغییر فاز از دفاع به حمله اهمیت بسیار دارد ، بازیکنی با درصد صحت پاس های بالا مثل رونی اهمیت زیادی دارد.سرعت بالای رونی و دوندگی بی وقفه او در زمین باعث می شود تا بتوان امید داشت که این فضای خالی زیاد بین جرارد و اسکات پاکر و مهاجمین انگلستان که در دو بازی گذشته وجود داشته است ، از بین برود.اگر اشلی یانگ و دنی ولبک در فاز تهاجمی انگلستان در کنار رونی حضور داشته باشند می توان به شکل گیری آنچه آنها در منچستریونایتد انجام می دادند، امیدوار شد. تحرک بالا و هماهنگ زوج ولبک و رونی می تواند به انگلستان کمک کند تا راحت تر به دروازه اوکراین برسد.

اگر اندی کارول را نیز در کنار او ببینیم می توان به ظهور دوباره یک زوج کلاسیک مانند مایکل اوون و آلن شیرر امیدوار بود.در هر صورت هاجسون می داند که نیاز تیمش به بازی کردن رونی حتمی است.شاید اندی کارول و دنی ولبک در مسابقات قبلی امیدوارکننده ظاهر شده باشند ، ولی کاستی های کنونی انگلستان در فاز تهاجمی با حضور رونی جبران می شود و به عنوان یکی از ستاره ها بین المللی سه شیرها او می تواند گره از کار تیم هاجسون در سخت ترین لحظات باز کند.شاید همانطور که خودش می گوید ، مهم همان بیست دقیقه اول مسابقه باشد.زمانی که باید او نشان دهد وصله ناجور تیم نیست و بعد از دو بازی قرار گرفتن روی سکوها ، چیزی برای عرضه کردن دارد. " من با روی هاجسون در این مورد صحبت کرده ام. بیست دقیقه ابتدایی مسابقه برای جا افتادن من در ترکیب تیم بسیار مهم است و باید آن را خوب بگذرانم. من برای آن اعتماد به نفس کافی را دارم و میخواهم این کار را به بهترین نحو انجام دهم. " او این پتانسیل را دارد که سه شیرها را به اوج برده یا در بدترین لحظات رها کند.وین رونی نمیخواهد از او هم خاطراتی مثل گاسگویین به جا بماند. حسرت هایی که یکی از مستعدترین بازیکنان نسل خودش در فوتبال ملی سه شیرها برای همیشه با خودش خواهد داشت. وازا راه دیگری را ادامه می دهد؟ چیزی مشخص نیست...

سایه روشن های یک مهاجم آرام

بله او دیگر نمی خواهد عصبی شود. مهره ای مهم و جواهر خط حمله روی هاجسون و انگلستان است.اما این تمام حقیقت رونی نیست. آنها باید امیدوار باشند که رونی فرم خیره کننده باشگاهی خودش را نیز به انگلستان منتقل کند. و البته مهم تر از آن ذهنیت هایی که به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای در چند سال گذشته در اولدترافورد فراگرفته است.

با زدن 34 گل در فصل گذشته برای منچستریونایتد بسیاری این را بهترین فصل او می دانند. اما پاسخ رونی متعجب کننده است. با قاطعیت این مسئله را رد می کند." نه این بهترین فصل من نبود. ما هیچ جامی را قهرمان نشدیم.شاید من گل های زیادی زده باشم و در مسابقات مهمی بازی کرده باشم ، ولی هنوز در حال یادگیری هستم و میخواهم بهتر بشوم. و دوست دارم در نهایت با تیم به قهرمانی برسم." تفاوت بین یک ستاره انفرادی با یک بازیکن متعهد به تیم را میتوان در ذهنیت رونی به وضوح دید. او میداند که در دو بازی گذشته انگلیس نقشی نداشته و شاید با یک بازی بد در مقابل اوکراین جایگاه تضمین شده خودش را از دست بدهد. " زمانی که شما بازی می کنید میتوانید در بازی تغییراتی ایجاد کنید. ولی وقتی روی سکوها هستید هیچ کاری از دستتان بر نمیاید.این سخت است. کاری که سایر بازیکنان و مهاجمین تیم در دو بازی گذشته انجام دادند فوق العاده بوده است. چهار امتیاز کسب کردیم و نمایشی خوب داشتیم. حالا هم قرار نیست من بروم و به تنهایی قهرمان یورو شوم. باید در کنار هم باشیم."

اکنون زمان درخشش و مسئولیت پذیری ستاره موثر انگلیسی هاست.رونی باید فراتر از یورو 2004 یک اثر ماندگار از خودش در پیراهن ملی انگلستان به نمایش بگذارد. روزهای تلخ گذشته در بازی های ملی را باید فراموش کرد. این میتواند شروعی جدید برای او و هم تیمی هایش باشد. همانطور که تعدیل فشارها و انتظارات فزاینده انگلیسی ها نسبت به تیمشان باعث شده تا جوانانی مثل ولبک و اندی کارول آسوده تر در تیم ملی بازی کنند ، شاید کمتر کردن این خواسته ها از فوق ستاره ای مانند رونی سبب رهایی وی از این فشارهای بیهوده بشود.اتفاقی که شاید کمک کند او بتواند همانند باشگاهش ، در تیم ملی هم به مانند یک بازیکن موثر ظاهر شود.دیدار مقابل اوکراین مانند یک شمشیر دو لبه است. میتواند با شکستی مفتضحانه همراه شده و او را با تیمش به خانه بفرستد یا اینکه شماره 10 را تبدیل به قهرمان ملی کند.

وین رونی در کدام مسیر خواهد رفت؟ این پرسشی است که امشب جواش را در خواهیم یافت...

لینک منبع مطلب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vahidgame
19-06-2012, 21:44
خب ترکیب اعلام شد و تنها تغییرش نسبت به ترکیب بالا که گفتم اینه که میلنر به جای والکات بازی می کنه:

هارت
کول - لسکات - تری - جانسن
یانگ - جرارد - پارکر - میلنر
رونی
ولبک

یه جورایی رونی مهاجم دوم و یا حتی هافبک نفوذیه و یه جا دیدم که سیستم انگلیس رو 1-3-2-4 زده بود که بد هم نیست
رونی کلا به جز مهاجم می تونه چند تا پست دیگه هم بازی کنه مثل هافبک وسط نفوذی یا هافبک چپ نفوذی که اتفاقا توی این پستا هم خوب بازی می کنه
با توجه به اینکه بسیار جنگنده بازی می کنه و بازیساز خوبی هم هست برای اون هافبک پشت مهاجم سیستم بالا کاملا مناسبه

جالبه اکراین هم شوچنکو رو توی ترکیب نذاشته!
فکر کنم والکات و شوچنکو برای هر دو تیم می تونن تعویض های تاثیرگذاری باشن

Majid393
20-06-2012, 00:14
حق اوکراین باخت نبود ولی فوتباله دیگه :دي
گلشون هم سالم بود.
این مردک داور کاسای هم الکی یه کارت زرد داد به جرارد.
گل رونی هم خیلی جالب بود. قبلش توپ به 3 نفر خورد و به رونی رسید.

بهترین بازیکن زمین: جرارد
(نظر شخصی)

*M!L4D*
20-06-2012, 00:14
خب سرگروه شدیم و باید با ایتالیا بازی کنیم .
بازی خوبی بود همه خوب بودن . وین هم بد نبود معمولی بود ... !
اما جا داره ب ناتوانی داوران خطی ک یوفا برای مسابقات در نظر گرفته اشاره کنم . میشه گفت کاملا بیکار هستن . امشب ب خاطر ناتوانی اونها و حرکت جالب تری شاید انگلیس پیروز شد اما در هر صورت با توجه ب بازی فرانسه - سوئد سرگروه بودیم ... !

h-blade
20-06-2012, 00:17
دوستان محترم اون گل اوكراين از اولش كاملا آفسايد بود. تازه داور به نفع اوكراين هم كار كرد حالا هي زبونشون دراز ميشه كه آره ما يه گل زديم.......

Alireza.M67
20-06-2012, 00:40
بابا این شیکه 3 چرا اینطوری میکنه !!!؟ خیلی پستن خداییش .
اون گل اوکراین به طرز بسیار تابلویی آفساید بود ، اینا فقط روی از خط رد شدنش مانور دادن .
بابا آخه چقدر پدر کشتگی دارین با این تیم !؟
اون احمدی هم که میگه انگلیس با چاشنی شانس و اقبال صعود کرد . آخه مردک بازی مساوی هم میشد انگلیس اول بود ...

Iman-Emperatour
20-06-2012, 00:47
بابا این شیکه 3 چرا اینطوری میکنه !!!؟ خیلی پستن خداییش .
اون گل اوکراین به طرز بسیار تابلویی آفساید بود ، اینا فقط روی از خط رد شدنش مانور دادن .
بابا آخه چقدر پدر کشتگی دارین با این تیم !؟
اون احمدی هم که میگه انگلیس با چاشنی شانس و اقبال صعود کرد . آخه مردک بازی مساوی هم میشد انگلیس اول بود ...

قضیه افساید چیه؟!
بچه ها میشه اون صحنه افساید که میگین رو بذارین من اون لحظه نتوستم تی وی رو ببینم!

Alireza.M67
20-06-2012, 00:51
قضیه افساید چیه؟!
بچه ها میشه اون صحنه افساید که میگین رو بذارین من اون لحظه نتوستم تی وی رو ببینم!

اصلا من نمیدونم تلویزیون ایران اون صحنه رو نشون داد یا نه .
من از تلویزیون ترکیه دیدم ، دقیقا لحظه ای که هافبک توپ رو انداخت برای اون بازیکن تصویر رو نگه داشت ، بازیکن به طرز تابلویی تو آفساید بود که کمک داور نگرفت و همون توپ از خط گذشت که خط نگه دار نگرفت .
اصلا اون توپ باید قبل از اینکه به بازیکن اوکراین برسه متوقف می شد چون آفساید بود .
ویدیوشو گیر بیارم حتما میذارم .

shayan3001
20-06-2012, 00:52

Alireza.M67
20-06-2012, 00:54
ایناهاش پیداش کردم :

redevil6990
20-06-2012, 00:57
واقعا مایه تاسفه ! عین بچه ها چشمشون رو بستن و هر حرفی به مذاقشون (یا دیگران !) خوش میاد رو توی رسانه دولتی میگن. حرف هایی که یک ذره بوی منطق و کارشناسی نمیده
و صرفا میگن که این تیم رو کوچیک جلوه بدن ... خیلی هنرمندین بپردازین به اون فوتبال مزخرف خودمون که هر جاش دست بذاری اشکاله. دیگه وقتی جاودانی میشه کارشناس و خدای فوتبال
انتظار بیش از اینو نمیشه داشت ! آقا هنوز برنامه شروع نشده اومده میگه به نظرتون این رونی کلا درست شدنی هست یا نه :31: جمع کن بساطو..مردم رو چی فرض کردین؟ :19:

pcforlife
20-06-2012, 01:27
چه حالی دارید میشینید بعد فوتبال مباحث (!!!) کارشناسی ( :blink: ) آقایون رو گوش می کنید... به شخصه 5 مین قبل بازی تی وی رو میزنم و زیر لب دعا می کنم تو 90 دقیقه صبور باشم و زیاد به حرف های گزارشگر گوش نکنم که وسایلم آسیب نبینن!!
آقای تاریخ دان!! برداشته قبل بازی میگه تو بازی سوئد تری با زلاتان کورس گذاشت و رفتند نزدیکی های نقطه کرنر... اونجا بود که تری کم آورد و ای نشون میده که اون افت کرده و مسائل حاشیه ای روش فشار آورده... بعد در ادامه برای اثبات صحبتش میگه فلان دونده انگلیس تو 32 سالگی قهرمان المپیک شد... پس چرا تری تو این سن اینقدر بی انگیزش!!
حالا ربط دونده صد متر با مدافع فوتبال رو نمیدونم... ولی تو کورس تری با زلاتان، وقتی تری تعادلش رو از دست داد و افتاد زمین، سریع بلند شد، زلاتان اومد رد بشه، تری به سادگی آب خوردن، توپ رو ازش گرفت (کسایی که بازی سوئد رو دیدن میدونن من چی میگم)...
+
خداییش شخصیت داستانی پوآرو که دستی بر ارتباط مسائل روانشناسی با عملکرد آدمیزاد داشت، حرف های جناب صدر رو بشنوه، احتمالا شکل اسمایل چند خط قبلم میشه!!
در کل به نظرم همین که 90 دقیقه گزارش جناب سیانکی رو تحمل کردیم، کفایت می کنه!
.
.
درباره بازی:
نیمه اول، به شدت بازی ضعیف رو دیدم، توپ اصلا تو خط هافبکمون نمی چرخید... پرسینگ بالایی داشت اوکراین تو میانه زمین و همین بازی شد که اکثر دقایق نیمه اول دفاع کنیم... البته اوکراین هم بازیش تو نیمه اول دلچسب نبود و بی حصولگی اونها + تمرکز انگلیس در خط دفاع باعث شد مدام شوت بزنن که البته اکثر اونا تو چهارچوب نبود.
نیمه دوم به موقع به گل رسیدیم و بعد گل تا یه ربع خیلی خوب بازی در اختیارمون بود... ولی بعد اون صحنه گل نپذیرفته (که البته همونطور که جناب h-blade ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و علیرضا اشاره کردن، قبلش آفساید بود)، تا دقایقی سراسیمه بودیم و بیشتر مشغول دفاع... هر چند میتونستیم از موقعیت هامون بهتر استفاده کنیم...
در ممجموع بازی متوسطی از خودمون ارائه دایدم که به نظرم نسبت به بازی سوئد، از زیبایی های کمتری برای بیننده طرفدار انگلیس برخوردار بود.
+
جرارد واقعا عالی بود این بازی در صورتی که پارکر کم فروغ بود... میلنر بهتر شده بود نسبت به بازی های قبل...رونی تو صحنه گل واقعا فکر شده بین مدافعین جا به جا شد. که شدیدا لذت بردم. تو فاز دفاعی به نظرم لسکات و کول بسیار موثر بودن و هارت گوش شیطون کر مثل بازی های قبل مطمئن./

Iman-Emperatour
20-06-2012, 02:09
ممنون از دوستان بابت عکسهاتون
امشب انگلیس زیاد خوب نبود برای قهرمانی باید بهتر این بازی کنه
سیانکی هم گیر داده بود به اون صحنه گل اوکراین :31:
من خودم اسپانیایم ولی دوست داشتم فرانسه و انگلیس بیان بالا تا بازهای بعد جذابتر بشه :46:
خب انگلیس به ایتالیا خورد و فرانسه به اسپانیا......

*M!L4D*
20-06-2012, 07:36
گل اوکراین آفساید بود درسته !
من اصلا صحنه ی آفساید بودن رو ندیدم . وقتی از شبکه 3 ببینی همین میشه دیگه :13:

dashmojtaba
20-06-2012, 07:46
وای خدایا انگلیس چرا خورد به عزیز دل من ! :(
دوستان ببخشید که من بیشتر ایتالیایی ترم ! ولی دوست دارم انگلیس یا ایتالیا قهرمان شن واقعاً ولی کاش به آلمان میخوردیم تا منم سفتو سخت اینجا بیام برا انگلیس دعا کنم :دی
ایشالا هر کدوم از ایتالیا یا انگلیس رفت بالا تو مرحله بعد آلمان رو نفله کنه البته اگر یونان دوباره شگفتیش گل نکنه :دی
الاهییییی... آمین! :دی

پ.ن: این صدر رو ولش کنید بابا چندوقت پیش یه عکس ازش دیده بودم رفته بود جلبک هوادارای آلمان تو ایران شده بود زااااااااااااایه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](15).gif

Spaniuly
20-06-2012, 08:06
هزینه اضافی کرده فیفا با اضافه کردن دو تا داور اصلا فلسفه این داورهای کمکی از جایی شدت پیدا کرد که توی جام جهانی افتضاح گل مردود ولی صحیح لمپارد به آلمان پیش اومد الان دقیقا همین صحنه تکرار میشه و داور خنگ این رو ندید صحنه قبلش هم آفساید بود و این وخامت اوضاع داوری رو بیشتر مشخص می کنه در اینکه انگلیس توی این بازی برنده واقعی بود شکی نیست و برد انگلیس هم نتیجه عادلانه بازی بود اوکراین توی زمین خودش با ساپورت تماشاچیاش نتونست حریف انگلیس بشه پس جای هیچ حرفی باقی نمی مونه... اما مسئله آزار دهنده داوری ضعیف کمک داوران بود که توی کمتر از 5-6 ثانیه 2 تا اشتباه فاحش و تاثیر گذار داشتند بازیکن اوکراین اگه خنگ بازی در می آورد توپ رو می زد به تور دروازه وقتی این صحنه آفساید گرفته نشده بود یه افتضاح به ضرر انگلیس می شد!

Hadi136813
20-06-2012, 08:57
نمیدونم چرا همه گیر دادن به اینکه اشتباه فاحش داور باعث حذف اوکراین شد. همه دیدن و همونطور که دوستمون هم گفت پاسی که منجر به تک به تک شد آفساید بود. تلویزیون اوکراین هم اول آفساید بودن رو نشون داد ولی بعدش دیگه نشون نداد. اگه آفساید گرفته میشد دیگه این بحث ها پیش نمی اومد... به فرض هم که گل گرفته میشد. از کجا معلوم اوکراین یه گل دیگه میزد. اصلا از کجا معلوم گل نمیخورد. با مساوی اوکراین بازهم جذف میشد.

rz21
20-06-2012, 09:47
خیلی جالبه خبر سایت ورزش 3 هم هیچی نگفته!حتی خبر گل انگلیسی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86_%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87_%D8%AF%D 8%A7%D9%88%D8%B1%D9%8A_%D8%AC%D8%A7%D9%85_%D9%85%D 9%84%D8%AA%D9%87%D8%A7%D9%8A_%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9 %BE%D8%A7_%28%D8%B9%DA%A9%D8%B3%29

ولی توی خبر گل انگلیسی مردم گفتند که افساید بوده.نظر ها رو بخونید....

این هم صحنه ی افساید با حجمی کم خیلی واضح بود...خودم اپلودش کردم!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](OFFSIDE)_-_ENGLAND_VS_UKRAINE_(READ_DESCRIPTION).flv.html

Pessimist
20-06-2012, 13:22
تبریک میگم این صعود رو!

در جواب اون افرادی که میگن انگلیس با اشتباه داور به مرحله بعد صعود کرده بگم که اشتباهات داوری همینه دیگه ! انگلیس خودش با اشتباه داور از مسابقات جام جهانی 2010 حذف شد اما الان با اشتباه داور به مرحله حذفی یورو 2012 صعود کرد البته اگه نگیم بازیکن اکراین تو آفساید نبود!

امکان داره یه روز اشتباهات داوری به نفع شما باشه و یه روز دیگه به ضرر شما!

Biggie
20-06-2012, 13:48
دوست عزيز منچستري ميشه اون صحنه افسايد رو روي يك سرور ديگه برامون بذاريد؟! هيچ جوري نتونستم دانلود كنم

shayan3001
20-06-2012, 14:02
دوست عزيز منچستري ميشه اون صحنه افسايد رو روي يك سرور ديگه برامون بذاريد؟! هيچ جوري نتونستم دانلود كنم

روی لینکی که گذاشتن بزن . بعد دکمه free download . صفحه بعد generate download link . صفحه بعد لینک دانلود با فونت آبی هست.

Alireza.M67
20-06-2012, 15:41
روی لینکی که گذاشتن بزن . بعد دکمه free download . صفحه بعد generate download link . صفحه بعد لینک دانلود با فونت آبی هست.

نه این اصلا مشکلش یه چیز دیگست .
این سایت کلا فی.لتره ، با وی پی انم که بری می نویسه : You have reached the download-limit: 2000 Mb for last 1 days

rz21
20-06-2012, 15:50
این سایت کلا فی.لتره ، با وی پی انم که بری می نویسه : You have reached the download-limit: 2000 Mb for last 1 days

فی.لتر نیست.من خوردم بدون چیز پی ان میرم..
به هر حال اینم از مدیا فایر:

vahidgame
20-06-2012, 17:19
در مورد صحنه گل آفساید اکراین و از اون مهمتر سیاست شدید ضد انگلیسی شبکه سه که دوستان قشنگ توضیح دادن و بهتره چیزی نگم...
اما در مورد بازی باید بگم که نسبتا خوب بودیم ولی با نقطه ایده آل فاصله داشتیم و هنوز به اون نقطه نرسیدیم
مشکل اصلی اینه که بعضی بازیکنا در حد تیم باشگاهیشون بازی نمی کنن مثل یانگ ، رونی ، تری و ...
رونی واقعا توی منچستر اینجوری بازی می کنه؟! صد در صد خیلی بهتر از این بازی می کنه
برای بازی اول رونی بد نبود ولی اونجوری هم که می گفتن آماده ست هم نبود و خیلی کار خاصی نکرد و حداقلش در حد یه فوق ستاره به هیچ وجه ظاهر نشد
ولی جای امیدواری وجود داره که یه سری بازیکنا همیشه عالین مثل جرارد و اشلی کول که واقعا از بازیشون میشه لذت برد که چه قدر این بازیکنا وظایفشون رو عالی انجام میدن
بدون شک جرارد توی این سه بازی بهترین بازیکن انگلیس بوده
فقط بازم افسوس می خورم که چرا تیم هیچ هافبک دفاعی در اختیار نداره که جرارد یه خط جلوتر بازی کنه

در مورد بازی با ایتالیا مطمئنا بازی خیلی سختی پیش رو داریم
درسته اسپانیا بازیکنای هجومی تر و تکنیکی تری داره ولی ایتالیا هم تیم فوق العاده خوبی داره و تقریبا هم سطح اسپانیا ست
ویژگی اصلی ایتالیا هم همون دفاع مستحکم همیشگی اونه به اضافه هافبک وسط های خیلی خوب متعددی که داره که حتی به اجبار با 4 تا هافبک وسط بازی می کنه! نمی دونم چه جوری انگلیس می خواد با این مسئله کنار بیاد ولی اون چیزی که مشخصه با دو هافبک وسط انگلیس ممکنه به مشکل بخوره و شاید حتی درستش این باشه که میلنر به عنوان هافبک دفاعی بازی کنه و رونی هم تک مهاجم باشه یعنی همون ترکیبی که ابتدای تاپیک بحث در موردش بود...

یه نکته جالب هم اینه که ورزشگاهی که بازی با ایتالیا در اون بازی می کنیم همون ورزشگاه بازی فیناله
امیدوارم که بتونیم تا فینال هم برسیم که کار سختیه البته بیشتر سختیش مقابل ایتالیا هستش نه این آلمان های مغرور:دی

dashmojtaba
20-06-2012, 18:06
کولینا هم اشتباه کرده کچل ؟! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کولينا:_گل_اوکراين_مقابل _انگليس_درست_بود)

CRIS Joon CR7
20-06-2012, 18:10
کولینا هم اشتباه کرده کچل ؟! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%84_%D8%A7%D9%88%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%8A%D9%86_ %D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84_%D8%A7%D9%86%DA%AF% D9%84%D9%8A%D8%B3_%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA_%D8%A8% D9%88%D8%AF)

درسته توپ گل شد و این رو همه دیدند ولی اگه قرار بود که گل گرفته بشه باید قبلش آفساید هم گرفته میشد که در اون صورت دیگه هیچ جنجالی هم رخ نمیداد.:12:
شاید اصلا هم داور خط هم کمک داور فهمیدن که رو آفساید گند زدن دیگه گل رو اعلام نکردند:31:

Pessimist
20-06-2012, 19:47

وحید الکی شلوغش نکن این تصویر به خوبی نشون میده که توپ گل نشده و کمک داور هیچ اشتباهی نکرده:31:

حالا جدا از شوخی به نظر من کمک داورهای اینور خیلی ضعیف عمل کردن قبل از هر چیز باید آفساید بازیکن تیم اکراین گرفته میشد بعدش هم اگه آفساید اعلام نکردن باید این توپ رو گل اعلام میکردن اما هیچکدوم اتفاق نیوفتاد! حالا که هیچکدوم رو اعلام نکردن به نظر من بازم عدالت رعایت شد دیگه !

چقدر خوب میشد اگه گزارشگر بازی دیشب فردوسی پور بود واقعا یه مجری فهمیده که همیشه حرف حق میزنه و خیلی بی طرف در مورد اینجور صحنه ها نظر میده!

manutd2009
21-06-2012, 11:16
من نمی دونم چه مشکلی با انگلیس اینها پیدا کردن که کشور و تیم رو میکوبونن

rz21
21-06-2012, 11:57
خیلی جالبه برنامه دیشب هم همینطور بود..همش انگلیس میکوبوندن.احمدی میگفت :انگلیس با چاشنی شانس در رتبه ی اول قرار گرفت..اصلا اون توپ هم گل میشد بازم بازی مساوی میشد و بازم فرانسه به عنوان تیم دوم و انگلیس هم به عنوان تیم اول میومد بالا!
باید همگی دسته جمعی یک ایمیلی بزنیم به اینا و حالشون بگیریم که مطمئنا هم فایده ای نخواهد داشت!

shayan3001
21-06-2012, 12:37
با توجه به رسیدن انگلیس به مرحله حذفی هاجسون تصمیم گرفته روی پنالتی ها کار بکنه.
هاجسون تایید کرده که برای بازی با ایتالیا تمرین پنالتی رو هم اضافه کرده.
انگلستان در 22 سال گذشته در 5 تورنمت مهم در ضربات پنالتی شکست خورده که میشه به شکستش در سالهای 2004 و 2006 در بازی با پرتغال اشاره کرد. البته یک بار هم در سال 1996 در برابر اسپانیا در ضربات پنالتی پیروز شدن که در همون بازی ها در ضربات پنالتی به آلمان باختند. و این که پنج نفر از افرادی که احتمال پنالتی زدنشون هست عبارتند از : اشلی کول (که پنالتی رو در بازی چلسی و بایرن گل کرد) - رونی - ولبک - اشلی یانگ و میلنر و جرارد (در 2006 یکی از بازیکنایی بود که پنالتی رو خراب کرد)

Alireza.M67
21-06-2012, 12:49
خیلی جالبه برنامه دیشب هم همینطور بود..همش انگلیس میکوبوندن.احمدی میگفت :انگلیس با چاشنی شانس در رتبه ی اول قرار گرفت..اصلا اون توپ هم گل میشد بازم بازی مساوی میشد و بازم فرانسه به عنوان تیم دوم و انگلیس هم به عنوان تیم اول میومد بالا!
باید همگی دسته جمعی یک ایمیلی بزنیم به اینا و حالشون بگیریم که مطمئنا هم فایده ای نخواهد داشت!

اون احمدی که رسما [حذف شد] !
هروقت اسم انگلیس میاد جمله بعدیش اینه : "که با خوش شانسی اول شد" . دیگه حالم ازش بهم می خوره .
یکی نیست بگه خب شما که اون افسایدو آخرشم نشون ندادید به اندازه کافی مغز ملت رو طبق معمول شستشو دادید ، دیگه انقدر حرف مفت نزنید خواهشا .
به قول تو اصلا با مساوی هم انگلیس اول می شد .
اونم از وضع معرفی کشور انگلیس که نشون دادن ، چنان با تمسخر حرف میزد راجع بهش که هر کی ندونه خیال می کنه ما توسعه یافته ایم اونا جهان سوم ...

Alireza.M67
21-06-2012, 12:57
در مورد بازی با ایتالیا مطمئنا بازی خیلی سختی پیش رو داریم
درسته اسپانیا بازیکنای هجومی تر و تکنیکی تری داره ولی ایتالیا هم تیم فوق العاده خوبی داره و تقریبا هم سطح اسپانیا ست
ویژگی اصلی ایتالیا هم همون دفاع مستحکم همیشگی اونه به اضافه هافبک وسط های خیلی خوب متعددی که داره که حتی به اجبار با 4 تا هافبک وسط بازی می کنه! نمی دونم چه جوری انگلیس می خواد با این مسئله کنار بیاد ولی اون چیزی که مشخصه با دو هافبک وسط انگلیس ممکنه به مشکل بخوره و شاید حتی درستش این باشه که میلنر به عنوان هافبک دفاعی بازی کنه و رونی هم تک مهاجم باشه یعنی همون ترکیبی که ابتدای تاپیک بحث در موردش بود...

به قول عادل : اجازه دارم حرفتو قبول نکنم ؟ :31:
خبری از اون خط دفاع سابق ایتالیا نیست ، اونا دفاع می کنن ولی نه با استحکام گذشته . بعلاوه من توی این سه بازی ترکیب های متفاوتی از ایتالیا دیدم و این میتونه این معنی رو داشته باشه که این تیم با ضعف مواجهه و مربی نمی تونه ترکیب ثابت و قابل اعتمادی انتخاب کنه . کیلینی هم که نیست و این بازم برای دافعشون دردسر سازه یعنی بازم باید دست ببره توی ترکیب .
بهنظرم بازی کردن با ایتالیا خیلی بهتر از اسپانیاست .
البته بیشتر از این جهت خوشحالم که اگه بریم بالا احتمالا به آلمان می خوریم ... زیباترین اتفاقی که می تونه الآن برای من بیفته اینه که آلمان رو ببریم .

vahidgame
21-06-2012, 13:01
آخه توهین به شعور مخاطب دیگه تا چه حد
برای چلسی هم تقریبا همین کارا رو می کردن
باور کنید حتی توی دشمن ترین کشور با انگلیس هم برنامه های ورزشی به این شکل درست نمی کنن!

با توجه به رسیدن انگلیس به مرحله حذفی هاجسون تصمیم گرفته روی پنالتی ها کار بکنه.
هاجسون تایید کرده که برای بازی با ایتالیا تمرین پنالتی رو هم اضافه کرده.
انگلستان در 22 سال گذشته در 5 تورنمت مهم در ضربات پنالتی شکست خورده که میشه به شکستش در سالهای 2004 و 2006 در بازی با پرتغال اشاره کرد. البته یک بار هم در سال 1996 در برابر اسپانیا در ضربات پنالتی پیروز شدن که در همون بازی ها در ضربات پنالتی به آلمان باختند. و این که پنج نفر از افرادی که احتمال پنالتی زدنشون هست عبارتند از : کول - رونی - ولبک - اشلی یانگ و میلنر.
آره پنالتی خیلی مهمه و احتمالش زیاده که بازی با ایتالیا یا فرضا آلمان به پنالتی بکشه
توی این 5 نفر هم عجیبه اسم جرارد نبود و فکر کنم امکان نداشته باشه که جرارد جزو پنالتی زن ها نباشه

به قول عادل : اجازه دارم حرفتو قبول نکنم ؟ :دی
خبری از اون خط دفاع سابق ایتالیا نیست ، اونا دفاع می کنن ولی نه با استحکام گذشته . بعلاوه من توی این سه بازی ترکیب های متفاوتی از ایتالیا دیدم و این میتونه این معنی رو داشته باشه که این تیم با ضعف مواجهه و مربی نمی تونه ترکیب ثابت و قابل اعتمادی انتخاب کنه . کیلینی هم که نیست و این بازم برای دافعشون دردسر سازه یعنی بازم باید دست ببره توی ترکیب .
بهنظرم بازی کردن با ایتالیا خیلی بهتر از اسپانیاست .
البته بیشتر از این جهت خوشحالم که اگه بریم بالا احتمالا به آلمان می خوریم ... زیباترین اتفاقی که می تونه الآن برای من بیفته اینه که آلمان رو ببریم .
آره قبول دارم که دیگه مدافع هایی مثل مالدینی و نستا رو که ندارن ولی با این حال در کل دفاع وسط های خیلی خوبی دارن به اضافه هافبک های دفاعی درجه یکی دارن که باعث میشه در زمینه دفاع کردن قوی باشن
کیلینی رو نمی دونستم نیست. نبودش برای انگلیس خیلی خوبه چون بهترین دفاع وسط ایتالیا بودش...

در مورد اینکه نیمه نهایی ممکنه به آلمان بخوریم خیلی خوبه و خیلی دوس دارم توی این فصل آلمان ها رو دبل کنیم یعنی هم توی باشگاهی هم توی ملی :دی

shayan3001
21-06-2012, 13:09
توی این 5 نفر هم عجیبه اسم جرارد نبود و فکر کنم امکان نداشته باشه که جرارد جزو پنالتی زن ها نباشه
جالب اینه توی مطلبی که خوندم اسم رونی و جرارد رو اول آورده بود ولی توی 5 نفری که آخر گفته بود اسم جرارد نبود.ولی خودم آوردمش توی لیست :31:

Ezel
21-06-2012, 17:12

حکایت ؛ حکایت جمله ی مارادونا در زمان مربیگریش در آرژانتینه که گفته بود تیم من تشکیل شده از مسی و 10 بازیکن دیگه ، اینجا هم هاجسن ترکیب اصلی پنالتی زنهاش از جرارد و 4 بازیکن دیگه تشکیل میشه :دی

h-blade
21-06-2012, 18:04
آقا ما قبل از بازي آخر پست گذاشتيم كه آره امشب با گل روني صعود ميكنيم:31: بعد اومديم ديديم پسته حذف شده. از مديران محترم خواهش دارم اين قسمت پايين رو هم پاك كنن.:21:

انگليس قهرمان ميشه روني هم آقاي گل ميشه 3 تا به ايتاليا ميزنه 3 تا به اسپانيا ميزنه به آلمان اگه خورديم روني گل نميزنه ولي چمبرلين يكي ميزنه.:40:

Black Vengeance
22-06-2012, 01:02
کلا من یکی دیگه عادت کردم
اوایل عصبانی میشدم ولی دیگه برام عادی شده
وقتی که رضا جاودانی میاد قهرمانی تیم چلسی رو زیر سوال می بره ( توی دنیای کودکانه ی خودش) دیگه جایی برای صحبت نمی مونه
نمی دونم چرا وقتی بارسلونا سال 2009 در واضح ترین ناداوری قرن با چلسی مساوی کرد این افراد ساکت شده بودن ؟!
نمی دونم چرا زمانی که گل انگلیس توی جام جهانی 2010 مردود اعلام شد این افراد ساکت شده بودن ؟!
و ...
ولی حالا گل آفساید اوکراین این قدر مهم شده
و برام عجیبه که محمد رضا احمدی به این شکل از شانس صحبت می کنه !
جواب این سوال ها یه جملس
سیاست کوبیدن تیم های انگلیسی و همچنین غیر حرفه ای بودن این افراد
اگر رضا جاودانی مجری گری بلد بود یاد می گرفت که در رسانه ی ملی حق نداره از یک تیم خاص حمایت کنه و حق نداره یک تیم دیگه رو بکوبه
چون حتی اگر اون تیم یک طرفدار هم داشته باشه این کار توهین به شعور همون یک مخاطب محسوب میشه
و این به معنی سو استفادس از تریبونی که در اختیارشون قرار گرفته
اگر انگلیس به اسپانیا بخوره قطعا منتظر بحث های فوق کارشناسانه ی رضا جاودانی با کارشناسان فوق العاده با سواد برنامه باشید

rz21
22-06-2012, 11:50
فقط اگر خدایی نکرده انگلیس حذف بشه این ها میخوان چی کار کنن؟؟
دیشب حرف دقیق رضا جاودانی:
اقای تقوی قرار نیست دیگه توی این بازی ها یک تیمی دفاع کنه و قهرمان بشه که؟؟(با لحن خنده!)

حالا این بحث ها جدا اگر انگلیس بیاد بالا و به المان بخوره شب کنکوری من چی کار کنم؟:دی

vahidgame
22-06-2012, 12:16
جالب اینه توی مطلبی که خوندم اسم رونی و جرارد رو اول آورده بود ولی توی 5 نفری که آخر گفته بود اسم جرارد نبود.ولی خودم آوردمش توی لیست
در کل این مشکل داشته :دی
درسته جرارد سابقه خراب کردن پنالتی داره ولی این که دلیل نمیشه
بهترین پنالتی زن ها هم براشون پیش اومده که پنالتی خراب کنن مثلا همین لمپارد یکی از بهترین ها در این زمینه ست ولی اونم توی انگلیس سابقه خراب کردن پنالتی رو داره
جرارد با توجه به اینکه کاپیتانه و اعتماد به نفس بالایی داره و همین طور قدرت شوت فوق العاده ای هم که داره امکان نداره پنالتی نزنه
اگه توی بازی هم پنالتی برای انگلیس گرفته بشه احتمالا جرارد پنالتی زن اوله...

کلا من یکی دیگه عادت کردم
اوایل عصبانی میشدم ولی دیگه برام عادی شده
وقتی که رضا جاودانی میاد قهرمانی تیم چلسی رو زیر سوال می بره ( توی دنیای کودکانه ی خودش) دیگه جایی برای صحبت نمی مونه
نمی دونم چرا وقتی بارسلونا سال 2009 در واضح ترین ناداوری قرن با چلسی مساوی کرد این افراد ساکت شده بودن ؟!
نمی دونم چرا زمانی که گل انگلیس توی جام جهانی 2010 مردود اعلام شد این افراد ساکت شده بودن ؟!
و ...
ولی حالا گل آفساید اوکراین این قدر مهم شده
و برام عجیبه که محمد رضا احمدی به این شکل از شانس صحبت می کنه !
جواب این سوال ها یه جملس
سیاست کوبیدن تیم های انگلیسی و همچنین غیر حرفه ای بودن این افراد
اگر رضا جاودانی مجری گری بلد بود یاد می گرفت که در رسانه ی ملی حق نداره از یک تیم خاص حمایت کنه و حق نداره یک تیم دیگه رو بکوبه
چون حتی اگر اون تیم یک طرفدار هم داشته باشه این کار توهین به شعور همون یک مخاطب محسوب میشه
و این به معنی سو استفادس از تریبونی که در اختیارشون قرار گرفته
اگر انگلیس به اسپانیا بخوره قطعا منتظر بحث های فوق کارشناسانه ی رضا جاودانی با کارشناسان فوق العاده با سواد برنامه باشید
دقیقا همینه
اینا ظاهرا به عدالت اعنقادی ندارن
اصلش اینه که چه توی مجری گری چه توی گزارشگری هر فرد تیم مورد علاقش رو اصلا در نظر نگیره و جوری نباشه که باعث ناراحتی طرفدارای تیمای دیگه بشه
اگه مثلا من طرفدار انگلیسم توی تی وی میام نباید بر ضد تیم آلمان بگم...
ولی به قول تو اینا دیگه باید برامون عادی بشه و کلا توی این صدا و سیما چی درسته که این درست باشه!

Pessimist
22-06-2012, 14:47

به سوی حمله
پارلر می گوید هاجسون در انتخاب های خود با وضعیت دشواری روبروست

ری پارلر هافبک سابق تیم ملی انگلیس مطمئن است که تیم روی هاجسون می تواند در بازی تهاجمی خود گامی رو به جلو بردارد و نمایش دیگری در دیدار یک چهارم نهایی مقابل ایتالیا در روز یکشنبه داشته باشد.

انگلیس در دور گروهی جلم ملت های اروپا 5 گل به ثمر رساند و توانست به جمع 8 تیم برتر مسابقات راه پیدا کند و در صدر گروه D رقابت ها قرار بگیرد. اما آن ها در واقع روی نظم دفاعی خود تمرکز کردند و تا کنون در حمله زهردار نبوده اند.
پارلر که 10 بازی برای تیم ملی انگلیس انجام داده است معتقد است که انگلیس در بازی مقابل ایتالیا گزینه های تهاجمی متنوعی در خاتیار دارد. او در گفتگو با Sky Sports News گفت:
" مشخصاً آن ها باید قدرت تهاجمی خود را افزایش دهند. اما هاجسون زمان زیادی برای فکر کردن روی این مسأله نداشته است و من فکر می کنم آن ها می توانند با جلو رفتن در تورنمنت بهتر وشند."
" تئو والکات در بازی مقابل سوئد به میدان آمد و بازی را تغییر داد. این یکی از گزینه هایی است که او می تواند به آن نظر داشته باشد. اما والکات مشکل همسترینگ دارد و مطمئن نیستم کاملاً اماده باشد."
" جیمز میلنر کمتر در بازی درگیر است. با این حال در پوشش به گلن جانسون در سمت راست هنگامی که وی به حمله می رود خوب کار کرده است."
وین رونی پس از بازگشت به ترکیب انگلیس و گلزنی مقابل اوکراین برای این دیدار نیز آماده است و هاجسون در انتخاب زوج او در خط حمله باید بین دنی ولبک و اندی کارول انتخاب کند.
" تصمیم بزرگ روی هاجسون در خط حمله است. دنی ولبک بسیار خوب کار کرده است. او سه بازی موفق را انجام داده است. آیا هاجسون این ترکیب را تغییر خواهد داد و اندی کارول را که تلاش بیشتری در خط حمله می کند را در این بازی قرار می دهد؟"
" من از عملکرد تیم ملی تحت تأثیر قرار گرفته ام اما آن ها واضح است که در خط حمله باید قدمی رو به جلو بردارند تا بتوانند با امثال اسپانیا و آلمان رقابت کنند."
" اما همه این موارد به روند تیم بستگی دارد و امیدوارم که آن ها این روند خود را حفظ کنند و بازی خوبی را روز یکشنبه سپری کنند."

pcforlife
24-06-2012, 23:12
چقدر تو نیمه اول (خصوصا زمانی که تیم میخواست بره به فاز تهاجمی) وسط زمین خالی از بازیکن بود... در مجموع در اکثر دقایق فاصله بازیکن هامون برای ردو بدل کردن پاس، زیاد بود./
امیدوارم نیمه دوم بهتر کار کنیم، هر چند نیمه اول هم موقعیت های خوبی داشتیم و ایتالیا خیلی هم سر نبود. ایشالا که میبریم...:40:

pcforlife
25-06-2012, 01:06
حذف شدیم و به قول عادل تمام./
زیاد حال ندارم بحرفم... یه چند خطی بتایبم برم بخوابم که سر درد گرفتم از این بازی...
واقعا تو نیمه دوم از ابتدا تا پایانش نزول کردیم و قشنگ میانه زمین رو دادیم به ایتالیا... حرکت بی ثمر و گاها تهییج کننده هارت - کارول (کنترل توپ خوب - پاس بد) رو مدام دیدیم و نهایتا شوت های غالبا عجیب بالوتلی...
رونی، جرارد، پارکر واقعا شبشون نبود! حضور هندرسون هم که باعث شد احساس کنیم ده نفره ایم!! و یانگ که یکی از ضعیفترین بازی های ملیش رو ارائه داد و ضربه پنالتیش هم...
+
یکی توضیح بده دقیقا بین دو نیمه تاکتیک روی هاجسون چی بود... والا من که سر در نیاوردم که بین دو نیمه چی شد که تیم بهبود پیدا نکرد، هیچ بد تر هم شد!!
+
ایتالیا واقعا عالی ظاهر شد... خصوصا پیرلو که صدر هم اشاره کرد که تا دقیقه شصت هفتاد، سنگینی میکنه وزنش درمیانه زمین... ضربه چیپ پنالتیش هم قشنگ انرژی مثبت رو تزریق کرد به تیمش و ایتالیا رو برگردوند تو ضربات پنالتی...
همونطور که فردوسی پور گفت ایتالیا حقش بود که صعود کنه... بالتبع برد حق تیمی بود که تو وقت اضافه اینقدر عالی بازی کرد در حالی که بازیکنان ما از دقیقه 95 بدنشاشون قفل کرده بود و به زحمت راه میرفتن... امیدوارم بازی جذابی از آلمان - ایتالیا ببینیم./
+
یه تشکر از فردوسی پور، بازی هیچی نداشت (که البته واقعا بازی تماشاگر پسندی بود)، یه گزارش بی نقص داشت...
شب خوش : | (هر چند که واسه طرفدارای انگلیس من جمله خودم باید گفت: "بیخوابی بخیر")
یاعلی

yuseph
25-06-2012, 01:09
بازی جالبی بود.انگلیس هم فراتر از حد انتظار ظاهر شد..
البته ایتالیا هم انصافا خوب بازی میکرد.هرچند نبود یه دروازبان باکلاس جهانی بازهم کارداد دست3شیر ها...

mahla_EEL
25-06-2012, 01:13
باز هم تو پنالتی باخت

واقعا اینا باید یه فکری بردارن

و واقعا هم ضعیف بازی کرد همون بهتر حذف شد

مسخره اعصاب برا ما نذاشت

من نمی خوام طرفدار انگلیس باشم چه جوری باید دلم راضی کنم

Stream
25-06-2012, 01:20
مشکل انگلیس این 2-4-4 روی هاجسون بود!

ایتالیا نشون داده سبک بازیش با داشتن توپ، پاسهای زیاد و بازی قوی در خط هافبکشه و وقتی در میانه زمین بازیکن هایی مثل پیرلو، مارکیزیو و ده روسی داره دقیقا این کار بهترین سبک بازیه. انگلیس همون 2-4-4 خودش رو ادامه داد. اتفاقی که افتاد رو برو شدن پارکر و جرارد جلوی اون سه هافبک ایتالیا شد که مارکیزیو و ده روسی هم خودشون رو خیلی خوب درگیر پارکر و جرارد می کردن و پیرلو برای خودش مانور می داد، 40 متر راحت می رفت و بعد پاسش رو می داد، هیچ وقت هم مزاحمی نداشت! معلوم بود بازی این میشه.

کاری که انگلیس باید انجام می داد بازی دادن زوج جرارد و هندرسون در میانه میدان و فرستادن اسکات پارکر برای یارگیری نفر به نفر پیرلو در طی 90 دقیقه بود. در ایتالیا پیرلو آزادانه 130 پاس داد و از اون طرف جرارد که بهترین پاسور انگلیس بود همیشه در حال دویدن بین سه هافبک میانی ایتالیا و دنبال گرفتن توپ بود! واضح بود نمی تونه خوب بازی کنه.

رونی هم که فقط توپ لو داد.. البته نمیشه مقصر دونستش وقتی خوب ساپورت نمی شد. اندی کرول هم که فکر کنم تنها کار مثبتش زدن اون همه سر در محوطه جریمه خود انگلیس موقع دفاع بود! البته مهاجم ها تقصیری نداشتن فوتبال "علی اصغری" توی این سطح جواب نمی ده.

همین که بازی در 90 دقیقه تموم نشد شانس بود. هنوز خیلی فاصله است تا انگلیس از نظر تکنیکی و تاکتیکی به حد تیم های برتر اروپا برسه.

Alireza.M67
25-06-2012, 01:31
منم که دیگه چیزی ندارم بگم ... همه حرفها رو دوستان گفتن .
فقط کاش یه خرج درستی کنن و یه مربی برای این 2 سال تا جام جهانی بیارن ...

pcforlife
25-06-2012, 01:35
هنوز خیلی فاصله است تا انگلیس از نظر تکنیکی و تاکتیکی به حد تیم های برتر اروپا برسه.
آرمان جان، والا من به این انگلیس با وجود اون همه مصدومیت قبل بازی ها امیدوار بودم... تیم از لحاظ مهره شرایطش خیلی بد نبود و نمیشد اسمش رو گذاشت نقطه ضعف... در واقع نقطه ضعف انگلیس دقیقا همونطور که پیش بینی میشد و همه امیدوار بودیم که پیش بینی اشتباه باشه هاجسون بود...
همونطور که اشاره کردی، تیم میانه میدان رو در اختیار نداشت، چون از نظر هافبک میانی، برتری عددی و البته کیفی نداشت... تو نیمه اول چون رونی بیشتر میومد به عقب و ولبک هم قابلیت بیشتری (نسبت به کارول) در بازی روی زمین داشت، بازی به مراتب بهتری رو شاهد بودیم از انگلیس... چون وقتی رونی میومد به کمک خط هافبک، بالاخره توپ می رسید به جرارد یا پارکر و اونا با بازی سازی و راه انداختن وینگر ها و بک های راست و چپ، توپ رو به گردش در میاوردن... ولی با افت قوای جسمانی ولبک و اومدن کارول، رونی مجبور بود جلوتر از کارول بازی کنه، چون به قول شما با سیستم علی اصغری توپ رو مینداختن رو سر و سینه کارول که برسونش به رونی و رونی با حفظ توپ یا پاس به عقب توپ رو برسونه به هافبک ها (یعنی رسیدن توپ با اعمال شاقه به طراحان تیم) در صورتی که اونور پیرلو ریلکس مهاجماشون رو تزریق می کرد!!

Pessimist
25-06-2012, 11:53
خب دومین تیم محبوب من تو این جام هم حذف شد البته بازم انگلیس با این مهره ها خیلی خوب نتیجه گرفت و تا قبل از جام اصلا انتظار نداشتم این تیم حتی بتونه از گروهش هم صعود کنه!

ایتالیا واقعا تیم برتر بود اما انگلیس هم موقعیت های خوبی داشت که قدر هیچکدام از اونا رو ندونستن وگرنه شاید الان انگلیس تو نیمه نهایی بود یکی از دلایل باخت انگلیس به نظر من ضعیف بازی کردن منچستری های تیم بود مخصوصا وین رونی که اصلا شب خوبی نداشت اشلی یانگ هم اصلا تو جریان بازی نبود دنی ولبک هم که یه بازیکن کم تجربه است و بیشتر از این هم نمیشد ازش انتظار داشت !

من نمیدونم چرا اصلا یه بازیکنی مثل میلنر باید این همه تو ترکیب باشه در حالیکه به نظر یه بازیکن معمولیه و به جاش باید ولکات رو میذاشتن که به مراتب بهتر کار میکنه! به هر حال طلسم ناکامی های انگلیس شکسته نشد و باید تا 2 سال دیگه صبر کنن!

بهترین بازیکن زمین هم بدون شک پیرلو بود که اکثر پاس هاش صحیح بود و با اون ضربه پنالتی چیپ که زد واقعا دیگه درخشش خودش رو تکمیل کرد در حقیقت همون ضربه پنالتی که زد باعث شد روحیه به تیم ایتالیا برگرده و بتونه انگلیس رو شکست بده علاوه بر اینا بازیکنان ایتالیا تقریبا سه برابر انگیسی ها پاس رد و بدل کردن که این خودش بازم برتری ایتالیا رو نشون میده!

خیلی ناراحتم فعلا چیز بیشتری به ذهنم نمیرسه که بگم!

h-blade
25-06-2012, 12:39
من پنالتي هارو نديدم به چه صورت شد كه باختيم؟ .كيا زدن كيا نزدن؟

Pessimist
25-06-2012, 13:21
من پنالتي هارو نديدم به چه صورت شد كه باختيم؟ .كيا زدن كيا نزدن؟

جرارد و وین رونی و اشلی یانگ و اشلی کول برای تیم انگلیس پنالتی زدن که یانگ و کول پنالتی ها رو خراب کردن و انگلیس بازی رو باخت!

rz21
25-06-2012, 16:15
دور از هر گونه تعصب مایکل اوون راست گفته!البته با این فشردگی ها کار سختی بود اوردن اسکولزی

مايکل اوون: انگلستان "اسکولز" را کم داشت
مهاجم بازنشسته تيم فوتبال انگلستان گفت تيم ملي کشورش در اين دوره از رقابت‌ها "پل اسکولز" را کم داشت.

تيم ملي فوتبال انگلستان بامداد دوشنبه با نتيجه 4 بر 2 در ضربات پنالتي مقابل ايتاليا شکست خورد و از صعود به مرحله نيمه نهايي چهاردهمين دوره رقابت هاي جام ملت هاي اروپا بازماند.

مايکل اوون با اشاره به اينکه انگلستان براي اين ديدار بازيکني چون پل اسکولز را کم داشت، گفت: پيرلو در اين ديدار عالي بود اما ما هم بازيکني به سن و سال او داريم و به همان اندازه هم خوب است. اما متاسفانه اسکولز به تيم ملي انگلستان دعوت نشد.

وي افزود: تيم ما خوب بازي کرد اما کافي نبود. اميدوار بوديم که به سبک چلسي بازي کنيم. اگر شما در يک تورنمنت بهترين تيم نيستيد بنابراين بايد يک راه جايگزين براي بردن پيدا کنيد. راه ديگر اين است که نتايج را براي مدتي فراموش کنيد و سبک جديدي را آغاز کنيد.

ورزش3

vahidgame
25-06-2012, 16:20
در مورد بازی با ایتالیا حقمون همین بود و ایتالیا واقعا بهتر بود
توی دفاع انگلیس خیلی عالی بود و اون 4 تا بازیکن و دروازه بان رو می تونم بگم که بهترین بازیکنای انگلیس بودن و تقریبا بدون نقص کار کردن
ولی توی پستای دیگه خوب نبودیم و دلیلش هم همونی چیزی بود که از قبل می ترسیدم یعنی وسط زمین بود که ایتالیا با توجه به تعداد هافبک وسط های زیاد کاملا اونو در اختیار خودش گرفته بود
نمی تونم بگم که همه چی تقصیر هاجسون بود که چرا از تعداد هافبک وسط بیشتری استفاده نکرد چون واقعا انگلیس هم زیاد هافبک وسط نداشت و سه تا از هافبک وسط های تاپ اونم جام رو از دست داده بودن ولی با این حال میشد مثلا میلنر رو وسط اورد و به مراتب کارایی اون بیشتر بود تا پستی مثل هافبک راست که توی سه تا بازی قبلی هم می تونم بگم که جزو بدترین بازیکنا توی این پست بودش!
من فکر می کنم تیمی که می خواد موفق باشه با این سیستم به هیچ وجه نمی تونه تا آخر دووم بیاره. توجه کنید که ایتالیا هم 2-4-4 بازی می کرد ولی با 2-4-4 انگلیس خیلی فرق داشت! توی سیستم ایتالیا 4 تا هافبک وسط به صورت لوزی بازی می کنن که این 4 تا هم کلکسیونی از خصوصیات خیلی خوب هافبک وسط ها رو دارن و در زمینه های دفاعی و هجومی خیلی به کار تیمشون میان و می تونم بگم با این سیستم می تونن تیم حریف رو کلا ویران کنن ولی در مقابل این سیستم انگلیس واقعا فایدش چیه؟! پارکر و جرارد باید حتما یه هافبک دفاعی هم در کنارشون باشه تا بتونن از قابلیت هاشون کامل استفاده کنن و مطمئنا دو نفری نمی تونن همیشه هم کار دفاع هم حمله رو انجام بدن! اصلا دیگه کمتر تیمی توی دنیا هست که با کمتر از سه هافبک وسط بازی کنه و بهترین های دنیا معمولا با سیستم هایی مثل 3-3-4 یا 1-2-3-4 تا بازی می کنن...
در کل الان حذف شدیم و کاریش نمیشه کرد و اینم که مثلا طرفدارای یه سری تیم ها بخوان ما رو مسخره کنن مهم نیست...

mx_2dar
25-06-2012, 19:25
حذف شدن تو پنالتی چیزی از ارزش های جزیره کم نمی کنه، بهترین باخت ممکن بود، در ضمن من که فکر نمی کنم ایتالیا بتونه مقابل آلمان قد علم کنه و با نتیجه فضاحت باری حذف میشه:31:

از هارت خیلی خوشم اومد نشون داد دروازه بان فوق العاده ایه،
مشکل تیم هم به نظرم رونی بود سبک بازیش طوری هست که بازی رو خراب می کنه، فقط میتونه از دوندگی زیادش استفاده کنه وگرنه در عمل یکمی شتابزده عمل می کنه و تکنیک لازم رو نداره همین کارشو خراب میکنه، از موقعیت ها هم که خوب استفاده نکرد، اگر نبود مسلما بهتر نتیجه می گرفتیم
تو نیمه دوم هم جرارد تک روی های بی مورد زیاد داشت
از خود گذشتگی جان تری تو بازی هم خیلی محسوس بود و خیلی باغیرت بازی می کرد به تنهایی 2 3 تا گل رو خرید واقعا عالی بود
در مجموع هم یک پایان خوب برای انگلیس بود ، حداقل الان که ایتالیا گلباران میشه میتونیم بگیم اگر ما می رفتیم بالا ژرمن ها رو شکست میدادیم :31:

Pessimist
25-06-2012, 21:07

کیون : کول با دو ذهنیت پشت پنالتی ایستاد!
مارتین کیون در ستون خود در دیلی میل در مورد تیم ملی انگلیس می نویسد

اشلی کول با همان زهری که در فینال لیگ قهرمانان پشت ضربه پنالتی ایستاد، دیشب مقابل بوفون قرار نگرفت.

من آرزو می کردم او به این فکر کند که آیا جیان لوئیحی بوفون پنالتی او را مونیخ ندیده است و با ذهنیت دیگری پشت ضربه پنالتی نایستد؟
بوفون در تمام طول مسابقه عالی بود. او دروازه بان بسیار برگی است که تا آخرین لحظه ممکن روی پاهایش می ایستد. اگر اشلی یانگ آن پنالتی را به ثمر رسانده بود فکر می کنم کول با اعتماد به نفس بیشتری پشت ضربه می ایستاد.
از تعویض دنی ولبک پس از گذشت یک ساعت از زمان بازی ناامید شدم. او با بلوغ زیادی بازی می کرد. اندری کارول هم اززمان حضورش در زمین بسیار خوب کار کرد اما به نظر رمق از پاهای وین روی رفته بود و کارول با سبک خود او را تنها گذاشته بود.
ترجیح من این بود که روی هاجسون کمی بیشتر صبر کند و بعد نگاه کند زوج رونی ولبک باشد یا کارول و کدام یک بُرنده تر هستند.
شکل تیم ملی انگلیس به ایتالیا اجازه می داد به راحتی توپ را در اختیار داشته باشد. آن ها با سیستم خشک 2-4-4 فشار را بر تیم خود بیشتر کردند. این مالکیت توپ زیاد انرژی انگلیس را تحلیل بد و ایتالیا در مقابل یک تیم خسته تهدید بزرگی بود.
سه تیمی که انگلیس در دور گروهی با آن ها بازی کرده بود از یک هافبک عمقی زیرک مانند پیرلو برخوردار نبودند. انگلیس نمی توانست او را زمان تصاحب توپ تحت فشار قرار دهد و تیم خود را جلو بکشد.
او با پاس های ماهرانه ی خود بازی را در دست گرفت. اگر به او زمان تصاحب توپ زمان بدهید آن گاه خط دفاع چهار نفره در پوشش پاس های عمقی برای بالوتلی فلج می شوند که همین گونه شد.

Majid393
26-06-2012, 00:20
خیانتی که اتحادیه انگلیس با انتخاب هاجسون به عنوان سرمربی و مضاف بر اون حماقتی که هاجسون در دعوت بازیکنها انجام داد، در نوع خودش بی نظیره و به نظرم پتانسیل ثبت در تاریخ رو داره!
کل 120 دقیقه ی دیشب شاید انگلیس حدود 20 دقیقه تونست خوب بازی کنه.بازی احتیاط آمیز با اولویت گل نخوردن، پافشاری برای بازی کردن برخی بازیکنها، عقب بازی کردن جرارد، نداشتن برنامه ی مشخص برای حمله و ..... باعث شد تا یکی از بدترین بازیهای انگلیس رو ببینیم.
معلوم نشد هاجسون تو رختکن چی به این بازیکنها گفت که نیمه دوم اینقدر بد بازی کردن.
تعویضی ها هم که شاهکار بودن! والکات که معلوم نبود چیکار میخواد بکنه، هندرسون هم وقتی به بازی اومد گفتم دیگه تموم شد، بازی رو باختیم :دي
فقط کارول تا حدودی خوب بود که اون هم با خطاها و تک روی های بی موردش رو اعصاب راه میرفت. ولبک و یانگ هم که هیچی!
فقط خط دفاع خوب بود مخصوصا" تری. جرارد و پارکر هم خوب بودن ولی نه مثل همیشه. رونی هم تنها بود.
برتری نفری آتزوری در وسط زمین باعث شد تیم نابود بشه. پیرلو هم هر کاری میخواست اون وسط انجام میداد.

پ.ن1 : چرا قرارداد هاجسون 4 ساله هست ؟ :|
پ.ن2: دن فابیو کجایی ؟؟؟ :|

rz21
26-06-2012, 09:40
مشکل تیم هم به نظرم رونی بود سبک بازیش طوری هست که بازی رو خراب می کنه، فقط میتونه از دوندگی زیادش استفاده کنه وگرنه در عمل یکمی شتابزده عمل می کنه و تکنیک لازم رو نداره همین کارشو خراب میکنه، از موقعیت ها هم که خوب استفاده نکرد، اگر نبود مسلما بهتر نتیجه می گرفتیم

همچین میگین سبک بازیش انگار که همیشه اینطوری بد بازی میکنه.کی توی بازی با ایتالیا خوب بود که رونی بخواد خوب باشه؟وظیفشو انجام داد.دوندگی زیاد و همکاریش با ولبک و اخرش هم که پنالتیشو خیلی خوب گل کرد.خودش داشت یک پا هافبک بازی میکرد.دیگه چی کار کنه؟

Pessimist
26-06-2012, 11:39

شانس از تیم ما رو برگردانده است!
اما والکات از یورو 2012 مسائل مثبتی برداشت کرده است

تئو والکات تأیید کرد که انگلیس با بدشانسی از یورو 2012 کنار رفت.

پس از 120 دقیقه تساوی 0-0 انگلیس مقابل ایتالیا در کیف، در ضربات پنالتی آن ها 4-2 مغلوب آتزوری شدند تا والکات و هم تیمی هایش به خانه بازگردند. انگلیس در زمان های زیادی از بازی مالکیت توپ را در اختیار ایتالیا قرار داد و با وجود همایت هزاران هوادارش در کیف نتوانست به نیمه نهایی راه پیدا کند. اما مهاجم آرسنال معتقد است که شانس از انگلیس روی گردانده است.
" همه ناراحت هستند و این بدترین شکل کنار رفتن است."
" باید یک تیم در پنالتی ها حذف شود. مثل شیر یا خط می ماند و باعث شرمساری است که ما نتوانستیم این کار را برای هواداران انجام دهیم زیرا آن ها فوق العاده بودند. آن ها هرگز از پا ننشستند و در بازگشت به خانه نیز حمایت خود را نشان دادند که برای ما بسیار مفهوم داشت. این تنها به شانس بستگی داشت که چگونه در پنالتی ها حذف شوید."
" ایتالیایی ها کار خود را درست انجام دادند. توپ را زیاد در اختیار داشتند. این ما را ناامید کرد. شانس های زیادی ایجاد کردند که البته بسیاری از آن ها شانس مسلم نبود و تنها یکی از آن ها چنین حالتی داشت. شانس در حال حاضر به نفع ما پیش نمی رود."
رکورد اخیر انگلیس در ضربات پنالتی ناامید کنده است. حذف انگلیس در این رقابت ها بدین معنا بود که از سال 1990 انگلیس در هیچ یک از بازی های که در به پنالتی کشیده است پیروز نشده است. والکات این شانس را نداشت که در این بازی پنالتی بزند اما مطمئناً تجربه در ضربات پنالتی مسأله ای است که ایتالیایی ها به خوبی از آن استفاده کردند.
" ما باید کمتر پنالتی از دست می دادیم اما این اولین بای بود که من در دیداری که به ضربات پنالتی می کشد حاضر بودم و تنها برایم تجربه ای بود. بقیه بازیکنان حاضر در تیم در این مورد از من بهتر هستند."
" اکنون باید فراموش کنیم. باید مثبت اندیش باشیم. از نکات منفی درس بگیریم و قوی تر برای حضور در رقابت های انتخابی جام جهانی آماده شویم. همه نیاز دارند تا روحیه خود را بالا نگه دانرد زیرا این تورنمنت خوبی بود. سرمربی ما دیر مشخص شد و تمامی کادر تیم نهایت تلاش خود را انجام دادند. شانس ما به پایان رسید."
والکات پس از گذشت یک ساعت از زمان بازی وارد زمین شد اما نتوانست تأثیری در بازی داشته باشد و نتوانست مانند بازی سوئد بازی را تغییر دهد.
" سرمربی گفت ’آنچه را همیشه انجام می دهی انجام بده‘ اما این امر برایم رخ نداد. رویای مسلم من این بود که بار دیگر این اتفاق رخ دهد اما این به بخت نیز بستگی دارد که همیشه این گونه پیش نمی رود."

vahidgame
26-06-2012, 18:21
خیانتی که اتحادیه انگلیس با انتخاب هاجسون به عنوان سرمربی و مضاف بر اون حماقتی که هاجسون در دعوت بازیکنها انجام داد، در نوع خودش بی نظیره و به نظرم پتانسیل ثبت در تاریخ رو داره!
کل 120 دقیقه ی دیشب شاید انگلیس حدود 20 دقیقه تونست خوب بازی کنه.بازی احتیاط آمیز با اولویت گل نخوردن، پافشاری برای بازی کردن برخی بازیکنها، عقب بازی کردن جرارد، نداشتن برنامه ی مشخص برای حمله و ..... باعث شد تا یکی از بدترین بازیهای انگلیس رو ببینیم.
معلوم نشد هاجسون تو رختکن چی به این بازیکنها گفت که نیمه دوم اینقدر بد بازی کردن.
تعویضی ها هم که شاهکار بودن! والکات که معلوم نبود چیکار میخواد بکنه، هندرسون هم وقتی به بازی اومد گفتم دیگه تموم شد، بازی رو باختیم :دي
فقط کارول تا حدودی خوب بود که اون هم با خطاها و تک روی های بی موردش رو اعصاب راه میرفت. ولبک و یانگ هم که هیچی!
فقط خط دفاع خوب بود مخصوصا" تری. جرارد و پارکر هم خوب بودن ولی نه مثل همیشه. رونی هم تنها بود.
برتری نفری آتزوری در وسط زمین باعث شد تیم نابود بشه. پیرلو هم هر کاری میخواست اون وسط انجام میداد.

پ.ن1 : چرا قرارداد هاجسون 4 ساله هست ؟ :|
پ.ن2: دن فابیو کجایی ؟؟؟ :|

حاالا دیگه اتحادیه انگلیس باید اشتباه خودشو در مورد قضیه کاپیتانی جان تری که باعث استعفای کاپلو شد ، قبول کنه
وقتی یه مربی مثل کاپلو روی نیمکته حداقل آدم خیالش راحته که مربی فوق العاده بزرگیه و هر کاری ازش برمیاد و از طرفی هم چند سال روی تیم کار کرده و کاملا با اون آشنا هستش
بعد از رفتن اون هم به نظرم ردنمپ به مراتب گزینه بهتری بودش چون توی این چند سال برای تاتنهام عالی کار کرد ولی در مقابل هاجسون اصلا سابقه خیلی خوبی در عرصه مربیگری نداره

واقعا من الان مربی انگلیس بشم بهتر و دقیقتر بازیکن دعوت می کنم و ترکیب می چینم!
همین استوریج که قبل جام در موردش صحبت می کردیم خودش خیلی به کار می اومد یا مثلا لنون که جالبه هر جفت اینا معمولا سمت راست بازی می کنن. این در حالیه که مثلا توی بیشتر بازی ها بازیکنی مثل میلنر این سمت بازی می کرد که یه جورایی فاجعه بار بازی می کرد!
بعدشم مطمئنا توی فوتبال روز دنیا الان سیستم هایی مثل 1-3-2-4 به مراتب بهتر از این سیستمی که هاجسون می ذاشت جواب میدن...

Stream
26-06-2012, 23:57
حاالا دیگه اتحادیه انگلیس باید اشتباه خودشو در مورد قضیه کاپیتانی جان تری که باعث استعفای کاپلو شد ، قبول کنه

آدم همیشه از انگلیسی ها انتظار بیشتر داره ولی این FA شاید بدترین بخش اجرایی در کل انگلیس باشه! استاد گرفتن تصمیمات آماتور و عجیب هستن! فدراسیون نمی تونه جلسه بگذاره و تشخیص بده یکی از اختیارات سرمربی رو bypass کنه! یا باید محرومش می کردن از بازیهای ملی یا نگهش می داشتن، گرفتن کاپتانی کاملا بی معنی بود.

FA پره از این کارها، آدم بعضی وقت ها فکر می کنه یه ارتباطی بین فدراسیون فوتبال ایران و انگلیس وجود داره :دی

Pessimist
27-06-2012, 11:28

ویرا : انگلیس تا وقتی تعطیلات زمستانی نداشته باشد قهرمان نمی شود!
پاتریک ویرا دوباره بحث تعطیلات زمستانی انگلیس را مطرح کرد

در پی حذف انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا پاتریک ویرا مجدداً بحث تعطیلات زمستانی فوتبال انگلیس را به میان کشید.

تیم روی هاجسون یکشنبه شب در ضربات پنالتی مغلاوب ایتالیا شد و ویرا که به همراه فرانسه قهرمان جام جهانی و جام ملت های اروپا شده است مصرانه می گوید انگلیس تا وقتی به بازیکنانش در نیم فصل استراحت ندهد حتی به موفقیت نزدیک هم نخواهد شد.
" برای انگلیس احساس تأسف می کنم اما تیم بهتر صعود کرد. آن ها وقتی توپ را در اختیار نداشتند قوی بودند اما نتوانستند موقعیتی خلق کنند."
" از نظر فیزیکی انگلیس بسیار خسته شد. فکر می کنم تیم های لیگ برتری نیاز به استراحت در زمستان دارند تا بتوانند قهرمان جام جهانی یا جام ملت های اروپا شوند."

به نظر من واقعا حرف درستی داره میزنه این بازیکن های انگلیس تو لیگ خیلی خوب بازی میکنن اما وقتی تو جام جهانی و یورو حاضر میشن انگار اصلا توان راه رفتن رو هم ندارن من نمیدونم چه دلیلی داره وسط تعطیلات کریسمس بازی ها انقدر فشرده برگزار بشه به هر حال تا این مشکل هست ناکامی های تیم ملی انگلیس هم هست!:41: