PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب و اجرا چند بازی با پسوندهای nrg,mdf،mds،ccdو...

A_2010
04-06-2012, 13:21
سلام
من چندتا بازی و کنسول بازی گرفته بودم و چون نتونستم نصبش کنم از خیرش گذشتم ولی الان میخوام با کمک و راهنمایی شما نصب کنم،قبلا یکی تمام مراحل نصبو گفته بود ولی یادم رفت!:23:

این چیزاییه که یادم میاد که روی xp فقط اجرا میشه چون nero 6 فقط رو xp نصب میشه،و اینکه درایو مجازی رو از طریق nero ایجاد کنم و از طریق درایو بازی با پسوند nrg رو فراخوانی کنم البته من قبلا اینکارو کردم و بازی مثل Skull Monkeys که پسوند nrg داشت اجرا شد ولی گرافیکش خیلی افتضاح و درهم بود(دلیلش چی بود؟ به گرافیک و.. سیستمم بستگی داره؟)
ولی یه فیلم بود که آدمای توش واقعی بودن ولی حرکاتشونو ما کنترل میکردیم که دقیقا نمیدونم پسوند بازیش چی بود ولی یه بازی دارم که پسوندش mdfوmds که سه تا فولدر هست که داخل 2 تاش برنامه با این پسونداس و داخل یکی پسوند binوcue
که احتمالا همین بازیه

یه بازیم هست که پسوندش ccdوimgوsubهست(که یادمه فقط ccd رو فراخوانی میکردیم)،Emulators هایی که دارم ePSXeوPSXهستش که شاید خیلی قدیمی باشه نمیدونم!
و اینو میدونم که وقتی بازی با پسوند nrg رو در درایو مجازی فراخوانی کردم باید مسیرش رو داخل psxیا psxeو البته نمیدونم کجای این برنامه قرار بدم
و directxهم کاربرد داشت و اینو هم دارم
و یکی از این بازی هارو اول باید با مثلا psx فراخوانی میکردم , و بعد داخل مثلا psxe میذاشتم,البته یادمه که وقتی مثلا psx رو اجرا میکردیم باید اونجام یا مسیرو انتخاب کنیم که مثلا بازیو از سی دی بخونه یا از .....(اوووووووووووووووووووف چقد توضیح دادم!!:24:)
خواهش میکنم طریقه نصب این بازیهارو با جزییات بهم یاد بدین مخصوصا اون فیلمه که خیییلی جالب بود
متشکرم