PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امنيت سيستم براي آپديت آنتي ويروس به اينترنت

Cna_1
03-06-2012, 20:21
سلام دوستان
من سيستمي دارم كه اطلاعات شخصي و خصوصي توش ريختم و اصلا براي اتصال به شبكه و اينترنت ازش استفاده نمي كنم
اما آنتي ويروسي كه روش نصب كردم چون نياز به آپديت داره فكر كردم به اينترنت وصل كنم و "فقط" آنتي ويروس رو بذارم از سورس اصلي خودش آپديت كنه
حالا مساله اينجاس !
اين سيستم به خاطره نصب نرم افزارهاي مختلف و گذاشتن ديسك هاي متعدد و فلش هايي كه به سيستم هاي ديگم هم مي زنم و احتمال 100% كه تروجان ها كرم ها و ..... منتقل شدن به اين سيستم كه اطلاعات شخصيم توشه
با اتصال به نت و فقط آپديت آنتي ويروس و نه هيچ كار ديگه باز هم امكان ناامني اطلاعاتم هست ديگه ؟درست ! چون اونها در حالت كمين منتظر وصل شدن سيستم به اينترنت هستن ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا مي خوام ازتون راهنماييم كنين در اين رابطه بايد چيكار كنم ؟
نرم افزار زون الارم كه فكر كنم بيشتر براي بستن نرم افزار ها باشه ....نرم افزار مشابهي هست كه مثلا تمام راهها رو براي تمام نرم افزار ها بد افزار ها و غيره ببنده و فقط انتي ويروس به شبكه وصل شه ؟؟؟

اگه اطلاعي داريد در اين رابطه ازتون خواهش دارم كمكم كنيد

jolan57
04-06-2012, 23:03
همون نرم افزار زون آلارم در تنظیماتش بگردین و گزینه ای رو پیدا کنید که برای اتصال هر برنامه به اینترنت از شما سوال بپرسه اینطوری شما هر برنامه ای که خواست به اینترنت وصل بشه رو بلاک میکنید به غیر از آنتی ویروستون
ضمن اینکه شما به سیستمتون خیلی بدبین هستین :20: بعد از آپدیت سیستمتون رو یک فول اسکن کنید تا خیالتون کمی راحت تر بشه

maminsafari
26-07-2012, 17:48
اگه نمیخواهید کاملا آپدیت کنید و نیازی نباشه . از webroot استفاده کنید . نیازی هم نیست برای هر اجرای نرم افزار هی دنبال جواب دادن پیاما باشید و اگه اطلاعاتتون اینقدر مهمه . مثل انرژی اتمی خوب برای اطلاعاتتون یه اینکریپشن استفاده کنید. از سایت سوفوس میتونید بگیرید رایگانشا. ولی اگه اطلاعاتتون ملی هست که حتی برای بروز رسانی آنتی ویروس هم نباید وصل بشید . چون قرار به دزدی باشه . ملت ایران که همه سایتا را -- میکنه پاکند و ملت آمریکا دزد.