PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسش و پاسخ درمورد سیستم های صوتی

thecrow
03-06-2012, 17:34
یک سوال در مورد ضبط ماشینم داشتم.
دیدم هیچ تاپیک مشخص برای پرسیدن سوال ووجود نداره.
برای همین تصمیم گرفتم این تاپیک رو با این اسم درست کنم.
تا اگر افراد دیگری هم سوالی داشتند به اینجا مراجعه کنند.
اگر من اشتباه می کنم و تاپیک تکراری هست منو ببخشید.

-------------------------

سوال خودم اینه که می خوام بدونم وقتی ضبط pioneer من error 17 می ده معنی
این خطا چی هست؟؟؟؟

ali reza 222
03-06-2012, 19:31
سلام
فرق بین باندهای 2 اهمی و 4 اهمی در چیه؟
معایب و مزایای هر کدوم را بیان کنید.
ممنون

iranpanel.net
04-06-2012, 00:28
سلام
این ارور بر میگرده به مکانیک دستگاه در صورت لود سی دی اگه این ارور با لود یو اس بی هم هست ایراد از لودر دستگاه میتونه باشه
فرقشون اینه که کوئل اون 4 اهمی سنگینتره سختر راه میافته بیشتر کار میکنه
2 اهمی راحتر راه میافته زودترم خراب میشه تو فشار
فرقشون تو امپی که میشه درایوشون کنه 2 اهمی با امپ معمولی تری هم میشه راش انداخت صدا گرفت ازش

hamidR15
05-06-2012, 08:52
سلام
فرق بین باندهای 2 اهمی و 4 اهمی در چیه؟
معایب و مزایای هر کدوم را بیان کنید.
ممنون
سلام
با تشكر از محمد عزيز و در تكميلفرمايش ايشون.
برخي كمپانيها مثل JBL اومدن براي اينكه اسپيكرهاشون بهتر درايو بشه و جلوي هزينه كردن مشتريان جهت خريدن آمپليفايرهاي قوي كه روي 4 اهم توانهاي بالائي رو خروجي ميدن رو بگيرن،آمدن با تغيير در طراحي كوئل اسپيكرها آنها رو از 4 اهم (استاندارد) به 2 اهم كاهش دادند. با اين كار از يه آمليفاير مثلا 70 واتي 4 اهمي روي 2 اهم توان بيشتر دريافت كنن.شايان ذكر ميباشد،با كاهش امپدانس در اسپيكر مقداري از Quality نيز كاهش ميابد.
در ساب ووفرها ،هرچقدر توان ورودي ساب بيشتر باشه امپدانس كوئلها كمتره و تعداد كوئل بيشتر.مثلا دو كوئل 2 اهمي كه بتوني روي 1 اهم استيبل بشه.
اگر كافي نيست بفرمائيد تا بيشتر توضيح بدم.

rahakhanom
08-06-2012, 14:21
سوال من در باره پخش پرایده روشن که میشه یه کد می خواد کد شو دارم ولی هر چه قدر کد و بهش میدی دوباره کد میخواد ic کدشو عوض کردم ولی فرقی نکرده میخواستم ببینم کارش تمومه یا راه حلی داره راستی از ماشین جداش کردم که
شاید درست بشه فرقی نکرد :41:

mohamad skystar
08-06-2012, 14:53
سوال من در باره پخش پرایده روشن که میشه یه کد می خواد کد شو دارم ولی هر چه قدر کد و بهش میدی دوباره کد میخواد ic کدشو عوض کردم ولی فرقی نکرده میخواستم ببینم کارش تمومه یا راه حلی داره راستی از ماشین جداش کردم که
شاید درست بشه فرقی نکرد :41:

پخش پراید رو 3 با اگر کدش رو اشتباه وارد کنید IC کد میسوزه و دوباره باید عوض بشه
مسلما کسی که IC کد رو عوض میکنه به شما میگه کدش چنده.
تعجب میکنم که میگین با تعویض IC کد بازم تغییری نکرده لابد شما کدرو اشتباه وارد میکنید

ادامه مباحث در این تاپیک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]