PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه کردن آمپلی فایر چگونه؟؟؟

dion
02-06-2012, 11:30
سلام

میخوام یه آمپلی فایر اضافه کنم البطه کردم وقتی ماشین روشن هست داغ میکنند هر دو شون کلیپینگ میشه!
اون یکی آمپ رو توسط 3 تا سیم معمولی وصل کردم چون تقریبا 15 سانت بیشتر نیست ممکن ایراد از این باشه؟
یه چی دیگه دوستم 718 ex گرفته وحشتناک صداش تیز هست نمیشه ولوم داد دیستور میشه!!!!! آمپ مخصوص میخواد؟
من خودم بوشمن دارم باند هم اینفینیتی میخوام یه سونی مونو اضافه کنم 2کانال
لطفا راهنمایی
مرسی

mohamad reza_2010
02-06-2012, 15:59
سلام

میخوام یه آمپلی فایر اضافه کنم البطه کردم وقتی ماشین روشن هست داغ میکنند هر دو شون کلیپینگ میشه!
اون یکی آمپ رو توسط 3 تا سیم معمولی وصل کردم چون تقریبا 15 سانت بیشتر نیست ممکن ایراد از این باشه؟
یه چی دیگه دوستم 718 ex گرفته وحشتناک صداش تیز هست نمیشه ولوم داد دیستور میشه!!!!! آمپ مخصوص میخواد؟
من خودم بوشمن دارم باند هم اینفینیتی میخوام یه سونی مونو اضافه کنم 2کانال
لطفا راهنمایی
مرسی

سلام دوست عزیز ورودتون رو به فروم تبریک میگم

عرضم به حضور شما بزرگوار
حقیقتش متوجه منظور شما از سه رشته سیم نشدم؟ میتونید یه عکس از نحوه ی اتصالات بذارید.
کلیپینگ واقعا درد سرشده برای افراد سیستم باز
عوامل تاثیر گذار نرسیدن برق مناسب به آمپ بیش از حد گین باز بودن و مقاومت سیم هست و درایو نبودن اسپیکر و ساب با آمپ مورد نظر میباشد.
شما اگر آمپ دوم راقطع کنید به طور مثال این مشکل به احتمال 70 درصد رفع میشودزیرا شدت جریان به اندازه شده و مقاومت سیم کمتر میشود.
سونی مونو اضافه کنم 2کانال>>فکر نکنم امپ های منو به جز یه خروجی ساب ووفر و تنظیمات مربوط به lpf و bass bost و ریموت چیز دیگه ای داشته باشند.میشه مشخصات مونو رو بدید یکم تعجب کردم سر 2کانال بودن این آمپ!
در مورد دیستورشن باید بگم به تنظیم بودن آمپ و پخش بر میگرده.به طور مثال ببینید گین آمپ در چه حدی باز بوده و کمتر کنید تا صدای واضح تری بدستتون بیاد.البته اکولایزر پخش رو روی حالت فلت قرار بدید اول و بعد به تنظیم بپردازید.

موفق باشید یا حق
محمدرضا
:11:

iranpanel.net
02-06-2012, 22:44
سلام دوست عزیز فشار رو امپت زیاده پروتکت میکنه
اون 3 تا سیمی که این امپ به اون یکی امپ کشی دیو جدا کنی بهتره

dion
03-06-2012, 19:15
مرسی دوستای گلم درست شد
مستر واسلو رو عوض کردم و از سیم مخصوص رابط گرفتم خیلی عجیب بود ولی درست شد
فقط مسافت طولانی امپ مستر کمی داغ میشه فکر کنم طبیعی باشه؟
در هر حال ممنون :20:

pierre_1986
17-10-2012, 14:26
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من یک سیستم روی ماشینم بستم که یه ایراد داره و این ایراد داره آزارم میدهد : اول بگذارید بگم قطعاتش چی هستش تا برسیم به خود ایراد . ماشین 207 آمپلی فایر:infinity 7541 کامپانت kappa 65.9cs کامپانت reference 5030cs پخش dvd فابریک 207 ایرادش این هستش که وقتی ولوم پائین هستش بلندگوی جلو سمت راننده قطع می شه و به محض بلند کردن صدا وصل می شود و چند ساعتی کار می کند و مجددا کار می کند در ضمن من 1 بار آمپلی فایر را عوض کردم 1 بار پخش را عوض کردم 3 بار RC دیگه خسته شدم خواهشا" جواب را سریعا" بگویید با تشکر یا E-MAIL کنید یا با موبایلم تماس بگیرید 09127179760 با تشکر از دوستان .

hamidR15
20-10-2012, 09:27
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من یک سیستم روی ماشینم بستم که یه ایراد داره و این ایراد داره آزارم میدهد : اول بگذارید بگم قطعاتش چی هستش تا برسیم به خود ایراد . ماشین 207 آمپلی فایر:infinity 7541 کامپانت kappa 65.9cs کامپانت reference 5030cs پخش dvd فابریک 207 ایرادش این هستش که وقتی ولوم پائین هستش بلندگوی جلو سمت راننده قطع می شه و به محض بلند کردن صدا وصل می شود و چند ساعتی کار می کند و مجددا کار می کند در ضمن من 1 بار آمپلی فایر را عوض کردم 1 بار پخش را عوض کردم 3 بار RC دیگه خسته شدم خواهشا" جواب را سریعا" بگویید با تشکر یا E-MAIL کنید یا با موبایلم تماس بگیرید 09127179760 با تشکر از دوستان .
سلام دوست عزيز.
بهتر بود موضوعتون رو در تاپيك مربوطه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مطرح ميفرموديد.
يعني آمپليفاير رو تعويض كرديد ، باز هم همون مشكل تو همون استيج بر قراره؟
اگر پاسخ مثبته
1-اتصال سيم هاي مثبت و منفي به اسپيكر كنترل شود.
2-مسير سيمكشي اسپيكر و خود سيسم چك شود.
3- كابلهاي RCA استيج جلو رو جابجانمائيد.
آمپليفاير قبلي چه ماركي بوده؟

احمد اسماعیلی
04-01-2015, 15:55
سلام دوست عزیز فشار رو امپت زیاده پروتکت میکنه
اون 3 تا سیمی که این امپ به اون یکی امپ کشی دیو جدا کنی بهتره

سلام داداش من 16 سالمه از قوچان من ی امپ خریدم 4 کانال راهنماییم میکنی چجوری باید به ماشین وصلش کنم لطفا به ایمیلم بفرست نوکرتم:n37::n40::n40:

hoseinsps
04-01-2015, 16:49
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسلام دوست عزیز
تاریخ اخرین پست تاپیک مربوط ب 2 سال پیشه !
شما یه پخش که خروجی rcaداشته باشه نیاز دارید
سیم ریموت/کابل rca /کابل برق/ فیوز و هلدر فیوز ،
پیشنها میکنم بدید دست کار بلدش ....
امکان اتش سوزی وجود داره در صورت عدم نصب مناسب ...

احمد اسماعیلی
06-01-2015, 21:30
داداش منو راهنمایی کن من یه باکس لولوه ای jbl 1000w بخرم یا xplod داداش ج منو بده

hoseinsps
06-01-2015, 21:51
سلام
کنوود3013و اینفینیتی 1260 انتخاب های بهتری هستن ....
قیمت هر دو زیر 200ت
ادامه بحث و سوالاتتونو توی بخش راهنمایی و مشاوره مطرح کنید
سپاس

hamidR15
09-01-2015, 14:44
راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])