PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا adsl در حالت bridge کانکت نمیکند ؟

mohsen19x
01-06-2012, 10:30
سلام خدمت تمامی انجمن

آقا من مشکلی دارم که adsl ام مدتی هست در حالت کانکشن به اینترنت متصل نمیشه این در حالی هست که بعضی مواقع کانکت می کنه ....

ولی در حالت pppoe هم همیشه کانکت می کنه و بعد از مثلا 10 دقیقه دیس می شه دوباره خودش کانکت میکنه ....

مشکلی که من در حالت bridge دارم رو چگونه باید حلش کنم ؟؟؟؟............

ar2007
01-06-2012, 12:31
سلام خدمت تمامی انجمن

آقا من مشکلی دارم که adsl ام مدتی هست در حالت کانکشن به اینترنت متصل نمیشه این در حالی هست که بعضی مواقع کانکت می کنه ....

ولی در حالت pppoe هم همیشه کانکت می کنه و بعد از مثلا 10 دقیقه دیس می شه دوباره خودش کانکت میکنه ....

شما یکی از همون مواقعی که کانکت نمیشه با پشتیبانی ISP تون تماس بگیر و بگو چه اروری میده احتمال بتونن حلش کنن. برای خود من وقتی مودم جدید خریدم همچن مشکلی بود که با کانکشن وصل نمیشد زنگ زدم گفتن ارور مک میده که درستش کردن.

mohsen19x
02-06-2012, 11:39
تماس گرفتم میگن مشکل از ما نیست ..اکثر اروور 678 یا 718 میده ..... اگر راه حلی میدانید دریغ نکنید ممنونم

mohsen19x
02-06-2012, 11:50
مدل مودم من هم d-link 2500u و ویندوز xp

arashsard
02-06-2012, 12:42
مدل مودم من هم d-link 2500u و ویندوز xp

با سی دی نوع کانکشن رو تعیین میکنی... اگه با سی دی نمیری سی دی شو بزار کم کم برو جلو و حالت بریج رو انتخاب کن.... خودش واست OK میکنه....

mohsen19x
06-06-2012, 14:01
اقا من با سی دی هم رفتم ... ولی باز تغییری نکرد بعضی مواقع کانکت می کنه بعضی مواقع هم نه .........

shoeib
06-06-2012, 14:13
سلام خدمت تمامی انجمن

شما 1 بار طبق عکسی که گذاشتم برو تو کنترل پنلِ مودمت و از قسمتِ Management برو به قسمتِ Restore Default و دکمشو بزن بعد دوباره مودمتو کانفیگ کُن و بذارش رو حالتِ Bridge

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen19x
06-06-2012, 18:44
با تشکر از همگی ... ولی باز هم در اون حالت کانکت نمی کند coneecting throgh wan minport(ppoe)

دیگه کلافه شدم برم یک سیستم دیگه بگیرم .....

arashsard
06-06-2012, 22:11
با تشکر از همگی ... ولی باز هم در اون حالت کانکت نمی کند coneecting throgh wan minport(ppoe)

دیگه کلافه شدم برم یک سیستم دیگه بگیرم .....

مودم d-link 2500u خیلی مودم خوبیه... من خودم دارمش... در عرض کمتر از یه دیقه با سی دی میتونم از حالت بریج بزارم اتوماتیک و بلعکس.... حالا نمیدونم چرا مال شما نمیشه... شاید باید به سیستمتون آیپی بدین. آی پی رو مثل عکس زیر بدین..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen19x
14-06-2012, 14:44
با تشکر از همگی مشکل حل نشد ...با وصل شدن در حالا بریج به شدت تایم اوت میده حتی سایت هم باز نمی کنه ...ولی در حالت pppoe هیچ مشکلی نداره .... سه تا مودم من realtek , d link 520 , onboard

kkkaktoos
14-06-2012, 22:07
والا منم همچنین مشکلی داشتم. مودمم زاکسله.

هر موقع اینجوری میشد مجبور بودم زنگ بزنم پشتیبانی. یه بار خط رو ریست میکردند. درست میشد.

تقریبا هر روز مجبور بودم زنگ بزنم.

ای پی رو دستی تنظیم کردم. مودم رو ریست کردم. هیچ جوره نشد. حالا اجبارا دارم اتوماتیک وصل میشم.

خواستم بگم منم همچنین مشکلی دارم. دوستان کمک کنن ممنون میشم.

kuoroshg
30-07-2012, 00:33
سلام
منم با مودم tp88-11 همین مشکلو دارم و مجبورم شبا تا ساعت 2 بیدار بمونم تا یوزر رو تغییر بدم و اونو توحالت شبانه قرار بدم اینم بگم که قبلا این مشکلو نداشتم. یکی دو هفته بعد از این که ویندوز جدید نصب کردم این طوری شد ویندوزم هم 7 32 هستش

narthex
30-07-2012, 03:44
ممکنه مشکل از مک آدرس باشه .... معمولاً ISP ها مک آدرس سیستمی که بهشون وصل میشه رو هم چک می کنند ... برای همین وقتی شما سیستم عوض می کنید (بطور دقیق تر کارت شبکه عوض میشه) ممکنه به همچین خطایی مثل 691 برسید .. یا اگر قبلاً مودم داشتید که در حالت PPPOE بوده، بخواید برید Bridge یا مودم جدید بگیرید باز این خطا رو میده ...

اما اون کسایی که windows 7 دارن، یک سری از ورژن های اولیه windows 7 با rasdial که کارش کانکت شدن از طریق bridge هست مشکل دارن ... من windows 7 سرویس پک 1 دارم اما مشکلی ندارم اما دقیقاً همسایمون (با همین مودم من و سرویس من) windows 7 داره که توی حالت bridge اصلاً نمیتونه کانکت بشه ... با windows جدیدتر یک امتحانی بکنید شاید حل شد ...