PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت تلویزیون سامسونگ

m0hsenmaster
01-06-2012, 07:15
با سلام
من 2~3سال پیش تلویزیون سامسونگ مدل LA40B670 خریدم ولی حالا که به سایت سامسونگ رفتم هیچ اثری از این تلویزیون نبود و از تولید خارج شده بود!و هیچ نسخه بالاتری از نرم افزارش نبود!
حتی دفترچه راهنمای این محصول روی سایت قرار نداره!
حالا اگه نرم افزار مدل LA40B650 که از این مدل بالاتر هست رو رو این مدل نصب کنم کار میکنه یا تلویزیون خراب میشه؟
کسی امتحان کرده؟
اینم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صفحه

m0hsenmaster
01-06-2012, 07:33
راستش تفاوت مدل LA40B670 با مدل مدل LA40B650 در اجرای فیلم هستش که مدلی که من دارم نمیتونه فیلم رو اجرا کنه
در پنل پشتی هم اتصال lan وجود ندارد
کنترل هم کمی با هم متفاوت است
و مدل LA40B650 یک usb هم بیشتر دارد
ولی تفاوت چندانی با هم ندارد
و کارایی های دیگر با هم یکسان است
بیشتر تمایلم برای آپدیت هم اجرای فیلم از usb هستش
چون dvd playerسونی مدل dvp-ns728h رو دارم و متاسفانه از فرمتmkv.* پشتیبانی نمیکنه و بیشتر فیلم ها هم با این فرمت هست
میترسم که با آپدیت به این نسخه تلویزیون از کار بیفته و دیگه نتونم به نسخه قبلی برشگردونم و با مشکل مواجه بشم
گفتم قبل از هر کاری موضوع رو اینجا مطرح کنم تا نظر شما مدیران و متخصصان محترم را بدونم؟

m0hsenmaster
01-06-2012, 07:33
اتصال شبکه-بی سیم هم از دیگر مواردی است که در دفترچه مدل la40b670 ذکر نشه

smhsh121
01-06-2012, 10:41
چند تا نکته به ذهنم می رسه:
1. یه کار بدی که سامسونگ می کنه اینه که مدل تلویزیون مونتاژ داخل رو نسبت به مدل جهانی اون عوض می کنه. شما باید در بیاری که مدل اصلی تلویزیونت چیه بعدش دنبال آپدیتش بگردی.
2. اگر این تلویزیون LAN داره می تونی برای آپدیت ازش استفاده کنی و مستقیم به اینترنت وصلش کنی که دردسر نداشته باشی.
3. همون آپدیت 650 رو دانلود کن و ببین آپدیت میشه یا نه. اگر شد که یعنی مدل جهانی تلویزیونت 650 هست و اگر نشد هم یعنی آپدیت به دستگاهت نمی خوره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m0hsenmaster
01-06-2012, 12:31
الان دانلودش کردم
اگه آپدیت بش نخوره تلویزیون خراب نمیشه؟
یا از کار بیفته؟
آخه درگاه اتصال lan نداره!

smhsh121
01-06-2012, 13:36
الان دانلودش کردم
اگه آپدیت بش نخوره تلویزیون خراب نمیشه؟
یا از کار بیفته؟
آخه درگاه اتصال lan نداره!

اگر آپدیت به تلویزیون نخوره اصلا خودش اجازه آپدیت نمیده و میگه یافت نشد.

1 bedeh
25-01-2013, 21:23
سلام
من یک LED به مدل YA40C696OVR دارم این مدل فرمت MKV رو میخونه ولی وقتی زیر نویس فیلم رو میارم یه زبانیه که نمیشه فهمید چه زبانیه می خواستم بدونم میشه زیر نویسش به فارسی تبدیل بشه یا نه ؟
برای این کار باید چیکار کنم؟

birahe2oo3
27-01-2013, 00:50
با سلام خدمت شما دوستان
من serie 5 lcd samsung مدل la40b532p7v رو دارم .وقتی usb میزارم روش اصلا کار نمیکنه به عبارتی کلید media.p رو که میزنم مینویسه not availabe
میخواستم راهنمایی کنید .از دوبی خریداری شده.چه راهی وجود داره که usb من بتونه خوانده بشه .......mp3...mkv....و....؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون از شما

????????????????????? not availabe