PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود نسخه جدید ویندوز 8 |Windows 8 Release Preview

AMIR.KIK
01-06-2012, 02:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همانطور که احتمالا مطلع شده اید، دیروز خبری منتشر شد که براساس آن از احتمال عرضه نسخه Release Preview ویندوز ۸ در تاریخ ۳۱ May خبر می داد.

خبری که ظاهرا به واقعیت تبدیل شده است چرا که دقایقی پیش وبسایت Slashgear خبر از عرضه این نسخه از ویندوز ۸ یعنی Windows 8 Release Preview را داد.

نسخه ای از ویندوز ۸ که ظاهرا در اختیار همگی قرار دارد و آماده دانلود است.

دانلود برای 32 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود برای 64 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Product Key: TK8TP-9JN6P-7X7WW-RFFTV-B7QPF

لینک منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
01-06-2012, 03:18
ممنون امیر جان

چند ماه منتظر این نسخه بودم فک کنم تو این نسخه بیشتر باگها برطرف شده باشه من که رفتم برای دانلود :40:

tesla3
01-06-2012, 10:16

همانطور که احتمالا مطلع شده اید، دیروز خبری منتشر شد که براساس آن از احتمال عرضه نسخه Release Preview ویندوز ۸ در تاریخ ۳۱ May خبر می داد.

خبری که ظاهرا به واقعیت تبدیل شده است چرا که دقایقی پیش وبسایت Slashgear خبر از عرضه این نسخه از ویندوز ۸ یعنی Windows 8 Release Preview را داد.

نسخه ای از ویندوز ۸ که ظاهرا در اختیار همگی قرار دارد و آماده دانلود است.

دانلود برای 32 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود برای 64 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Product Key: TK8TP-9JN6P-7X7WW-RFFTV-B7QPF

لینک منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینجا مطلب خوبی به فارسی در مورد ویندوز هشت خوندم امیر آقا: