PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LG Optimus 3D Max بدون مکث با اپتیموس تری دی مکس!

apoosh
31-05-2012, 20:11
این گوشی به تازگی وارد بازار شده و یه جورایی کامل شده optimus 3D هست

این هم چند تا عکس از این مدل جدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بررسی کامل گوشی رو هم میتونید در همین سایتی که عکسها رو گذاشته بخونید، لینک نمیدم چون شاید خلاف قوانین باشه! اما بنچمارکهاش که یه کم ناامید کننده بوده در این بررسی!

نمیدونم البته قیمتش چنده اما خیلی شبیه به گلکسی اس ۲ شده

tesla3
31-05-2012, 20:24
دستت درد نکنه apoosh جان. بازم از این کارا بکن. نقد خارجی تو نت زیاده ولی فارسی خوب کمه. مخصوصا کسایی مث من عشق گوشی که زبانشون خوب نیست بیچاره میشن تا یه بررسی درست و حسابی بخونن.
لینک هم از این به بعد بزار مشکلی نداره
من بجات این کارو برا بچه ها میکنم:

apoosh
01-06-2012, 10:28
کسی از بچه ها نظری درباره این مدل نداره؟ تا حالا با این یا مدل قدیمی ترش کار کردین؟

biostar
01-06-2012, 13:58
من با مدل قدیمی ترش کار کردم

چند تا ضعف مهم داره ،
یکی اینکه دولوپر ها باهاش کنار نمیان رام خیلی کم داره و دیر آپدیت میشه
یکی اینکه خیلی راحت بریک میشه
عمر باتریش بنظرم کم بود
3 بعدیش چندان لذت بخش نبود ، من که خوشم نیمد!!!!

.:PAR3A:.
01-06-2012, 19:30
من رو مدل قدیمیش چشم گیجه گرفتم ، باقیش هیچی دیگه. :دی

h!tman
01-06-2012, 20:17
به نظر من این نسخه داون گریده تا آپگرید

hamed999
01-06-2012, 22:05
من نسخه قدیمیش رو همین حالا دارم
به نظرم من گوشی خیلی خوبی هست فقط تنها مشکلش کمبود حافظه بود که تو این مدل برطرف شده

apoosh
06-06-2012, 12:04
در این مدل عمق تصاویر سه بعدی هم خیلی خوب شده، یک نمونه کلیپ روش هست که وقتی آدم میبینه قشنگ احساس میکنه که در برخی موارد تصاویر از گوشی خارج شدند و تنها یک حس عمق الکی رو منتقل نمیکنه
البته ال جی میتونست آپدیت بهتری حداقل از لحاظ سخت افزاری برای اون در نظر بگیره اما اینکار رو بیشتر در زمینه ظاهر انجام داده، اگرچه از اول هم optimus 3D مدل قدرتمندی بود و بیشتر از هرچیزی در هیاهوی گوشی ای چون گلکسی اس 2 گم شد

happy_2o2o
18-10-2012, 19:21
سلام دوستان بالاخره تصمیم گرفتم این گوشی رو بخرم چون با این قیمتهای نجومی بهترین انتخاب میتونه باشه

الان قیمتش تو دی جی کالا 885 تومنه با دوسال گارانتی طلایی ال جی که باتوجه با قابلیتهاش و قیمت حال حاضر ارک اس(970)
بنظرم ارزش خرید بالایی داره

فقط چندتا سوال دارم که امیدوارم دوستان کمک کنند

1 اندروید 4 فارسی براش اومده؟
2 با اپدیت به اندروید 4 رابط کاربری و لانچر عوض میشه؟(خیلی بچه گونه و مسخره س الان)
3 گوشی در حد اس 2 هست؟

happy_2o2o
20-10-2012, 14:45
سلام دوستان بالاخره تصمیم گرفتم این گوشی رو بخرم چون با این قیمتهای نجومی بهترین انتخاب میتونه باشه

الان قیمتش تو دی جی کالا 885 تومنه با دوسال گارانتی طلایی ال جی که باتوجه با قابلیتهاش و قیمت حال حاضر ارک اس(970)
بنظرم ارزش خرید بالایی داره

فقط چندتا سوال دارم که امیدوارم دوستان کمک کنند

1 اندروید 4 فارسی براش اومده؟
2 با اپدیت به اندروید 4 رابط کاربری و لانچر عوض میشه؟(خیلی بچه گونه و مسخره س الان)
3 گوشی در حد اس 2 هست؟

دوستان کسی نی راهنمایی کنه؟واقعا نیاز به گوشی دارم:45:بنظرتون چقد طول میکشه دوباره قیمت نرمال بشه؟

massoud174174
21-10-2012, 18:52
من زنگ زدم دیجی کالا ببینم فارسی داره یانه .گفتن اگر هم نداشته باشه با آپدیت به اندروید 4 فارسی هم میشه.رابط کاربری هم احتمال داره عوض بشه . ولی فکر نکنم تغییر چندانی بکنه.گوشی از لحاظ قدرت و صفحه نمایش در حد اس 2 نیست اما در کل نسبت به قابلیت سه بعدی و قیمت و گارانتی 2 سالش به نظر من از اس 2 سرتره.به هر حال من که از دیجی کالا سفارش دادم . با arc s هم اصلا مقایسش نکن.این دو برابر اون قدرتشه

hajHasan
15-11-2012, 14:39
سلام

خواندن کتاب و پی دی اف روی صفحه این گوشی راحت هست ؟ در کل بعنوان یک ایبوک ریدر میشه ازش استفاده کرد ؟

نسخه 4 آندروید کی قراره برای این گوشی عرضه بشه ؟

ممنون

happy_2o2o
17-04-2013, 13:58
سلام دوستان یه کمک فوری نیاز دارم
کسی میدونی قیمت صفحه نمایش این گوشی چقد میشه؟
خودش گارانتی داره نمایندگی واسم عوض میکنه یا پولیه؟
گوشی دوستمه چند هفته س نشد خریدتش بدبخت از دسش افتاد و صفحه شکست:n03:
ممنون میشم در مورد قیمت راهنمایی کنید