PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Max Payne 3

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

amirpers
31-05-2012, 11:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب دوستان لینک های بازی اومد.
در این تاپیک راجع به مشکلات نصب ، کرک و اجرای بازی صحبت می کنیم.

سیستم مورد نیاز

LOWEST TESTED SPECS
Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
Intel Dual Core 2.4 GHZ or AMD Dual Core 2.6 GHZ, or better
2GB System RAM
NVIDIA® GeForce 8600 GT 512MB RAM
or AMD Radeon™ HD 3400 512MB RAM

LOW RECOMMENDED SPECS
Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
Intel Dual Core 3GHz or AMD equivalent
3GB System RAM
NVIDIA® GeForce 450 512MB RAM
or AMD Radeon™ HD 4870 512MB RAM

HIGH RECOMMENDED SPECS
Windows 7/Vista (32 or 64 bit)
Intel i7 Quad Core 2.8Ghz or AMD equivalent
3GB System RAM
NVIDIA® GeForce 480 1GB RAM
or AMD Radeon™ HD 5870 1GB RAM

HIGHEST TESTED SPECS
Windows 7/Vista (64 bit)
Intel i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ
or AMD FX8150 8 Core x 3.6 GHZ
16GB System RAM
NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB RAM
or AMD Radeon™ HD 7970 3GB RAM

اسکرین های بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های دانلود

DVD 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DVD 2

DVD 3

DVD 4

یا

DVD 1

DVD 2

DVD 3

DVD 4

دانلود موزیک زیبای تم بازی

دانلود موزیک های بازی

دانلود اولین کمیک بوک بازی با نام پس از سقوط

[CENTER]کاور اوریجینال نسخه Special Edition

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کاور اوریجینال نسخه اصلی بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راهنمای نصب بازی

1) بازی را به صورت کامل نصب کنید.

2) آپدیت خودکار بازی را لغو کنید.

3) آپدیت 1.0.0.17 را نصب کنید.

آپدیت 1.0.0.17 بازی

4) آپدیت 1.0.0.22 را نصب کنید.

آپدیت 1.0.0.22 بازی

یا

5) آپدیت 1.0.0.28 را نصب کنید.

آپدیت 1.0.0.28 بازی

6) آپدیت 1.0.0.29 را نصب کنید.

آپدیت 1.0.0.29 بازی

7) آپدیت 1.0.0.47 را نصب کنید.

آپدیت 1.0.0.47 بازی

8) آپدیت 1.0.0.49 را نصب کنید.

آپدیت 1.0.0.49 بازی

9) آپدیت 1.0.0.55 را نصب کنید.

آپدیت 1.0.0.55 بازی

یا

10) آپدیت 1.0.0.56 را نصب کنید.

آپدیت 1.0.0.56 بازی

11) آپدیت 1.0.0.57 را نصب کنید.

آپدیت 1.0.0.57 بازی

12) آپدیت 1.0.0.78 و MP3_Launcher_1_27_0_0 و سوشیال کلاب ورژن 1.1 را نصب کنید.

آپدیت 1.0.0.78 بازی

13) به کمک فایروال بازی را بلاک کنید تا به اینترنت وصل نشود و یا اینترنت خود را قطع کنید.

14) تمام محتویات پوشه کرک ورژن 1.0.0.78 را به جز Profile و آپدیت ها، در داخل فولدر بازی کپی کنید.

15) پوشه Profile داخل پوشه کرک را در آدرس C:\Users\Amir\Documents\Rockstar Games\Social Club کپی کنید و اگر چنین پوشه ای وجود نداشت، ابتدا بازی را یک بار اجرا کرده و از آن خارج شوید تا این پوشه به وجود آید و سپس این مرحله را انجام دهید. ( به یاد داشته باشید که به دلیل قطع بودن اینترنت یا بلاک شدن بازی، آپدیت خودکار خود به خود کنسل شده و سپس باید Offline را انتخاب کنید.

14) درایور کارت گرافیک خود را به روز کنید.

15) بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

آموزش نحوه اجرا و بازی بخش مولتی پلیر

مراحل کار :

1) ابتدا بازی مکس پین 3 رو از سیستم خود آنینستال (پاک) کنید. فراموش نشود که از پوشه Rockstar Games موجود در داکیومنت در جای دیگری بک آپ بگیرید و آن را نیز از داکیومنت حذف کنید.

2) بازی رو دوباره نصب کنید و تمامی آپدیت های 10.0.17 و 10.0.22 و 10.0.28 و 10.0.29 و 10.0.47 و 10.0.49 و 10.0.55 را نصب کنید.(یا بگذارید که خود به خود آپدیت شود) و همچنین فایل MP3_Launcher_1_27_0_0.exe و سوشیال کلاب ورژن 1.0.9.7 را هم نصب کنید. توجه داشته باشید که نباید کرک را کپی کنید.

3) در این مرحله باید اجازه اتصال بازی به اینترنت را بدهید و در صورت بلاک کردن آن در فایروال، آن را از بلاک خارج کنید.

4) در سایت سوشیال کلاب برای خود اکانتی بسازید.

5) وارد بازی شده و با زدن دکمه home پوزر و پسوورد خود در سوشیال کلاب را وارد کرده و لاگین شوید و هنگامی که بازی از شما شماره سریال خواست، با زدن دکمه های Ctrl+Alt+Del از بازی خارج شوید.

6) حال بار دیگر آپدیت 1.0.0.28 را نصب کنید و در ادامه کرک 1.0.028 تتا (Theta) را در محل فولدر بازی کپی کنید. توجه کنید که فقط باید کرک تتا را استفاده کنید.

7) حال از لینک زیر Lanfix مربوطه را دانلود کرده و آن را در پوشه بازی اکسترکت کنید :

8) برنامه تانگل را نصب و آن را اجرا کنید و با ساختن اکانتی در آن وارد روم مکس پین 3 شده و سپس بازی را اجرا کنید که پیغام آفلاین می دهد و در همان حالت آفلاین وارد بازی شوید.

9) با یوزر و پسورد خود در سوشیال کلاب وارد بازی شده و گزینه مولتی پلیر را انتخاب کنید. اروری که می دهد را رد کرده و وارد قسمت لن شوید و از بازی لذت ببرید.

نکته 1 : توجه داشته باشید که معمولا روم های مکس پین 3 شلوغ نیست، پس یا باید در ساعاتی خاص بازی کنید تا افرادی برای بازی حضور داشته باشند و یا اینکه با دوستان خود در ساعت خاصی قرار بذارید برای بازی.

نکته 2 : با این روش شما می توانید هم در حالتی که اینترنت وصله و هم در حالتی که اینترنت قطعه، به بازی بخش سینگل بپردازید اما خب مطمئنا برای بخش مولتی باید به اینترنت وصل باشید.

نکته 3 : شما در این روش و یا روش های دیگر نمی توانید از سیوهای قبلی خود برای بخش سینگل پلیر استفاده کنید اما می توانید با ادغام سیوها، 2 یوزر داشته باشید تا برای بخش سینگل و یا آرکید از یوزر قدیمی خودتون استفاده و برای بخش مولتی از یوزر جدید استفاده کنید.

به این صورت سیو ها رو با هم ادغام کنید :

1) به داکیومنت رفته و شاخه زیر را باز کنید :
Documents\Rockstar Games\Max Payne 3\profiles
پوشه ای که در این جا می بینید که تشکیل شده از چند حرف و عدد، مربوط به یوزر جدیدتون هستش. بهش دست نزنید و به مرحله 2 بروید.

2) حال به بک آپی که از سیو های قبلی خود گرفتید رجوع کرده و به همون پوشه پروفایل اشاره شده در بند 1 بروید و اون پوشه که ترکیبی از حرف و عدد هستش رو کپی کنید و در آدرس مربوط به بند 1 پیست کنید.
به این صورت الان در پوشه پروفایل آدرس بند 1 شما دو تا پوشه دارید با اسم های متفاوت که هر کدوم از حرف و عدد تشکیل شده.

3) حال به آدرس زیر بروید :
Documents\Rockstar Games\Social Club\profiles
می بینید که این جا هم پوشه ای وجود داره که هم نام همون پوشه بند 1 هستش. حال به مرحله 4 بروید.

4) به پوشه بک آپ رجوع کرده و پوشه پروفایل اشاره شده در بند 3 رو باز کنید و اون پوشه داخلش رو کپی کرده و در آدرس بند 3 پیست کنید.
به این صورت در این پوشه پروفایل هم دو تا فولدر وجود داره با نام های متفاوت.

5) حالا همه پنجره ها رو ببندید و وارد بازی بشید. در صفحه ای که گفته کلید اینتر رو بزنید، دکمه home رو زده تا سوشیال باز بشه.
می بینید که اینجا دو تا یوزر وجود داره که یکی یوزر قدیمیتون هستش که باهاش سینگل بازی می کردید و دیگری یوزر جدیدتون که باهاش می تونید هم سینگل بازی کنید(البته از اول) و هم مولتی.

iCe m@n
01-06-2012, 10:45
مرسی بابت ایجاد تاپیک
اینم آپدیت و DLC بازی

دانلود Update V1 بازی با حجم 111 مگابایت

دانلود DLC و Addone بازی با حجم 337 مگابایت

sirchicco
01-06-2012, 12:06
از دوستان کسی می تونه این کرک و DLC و آپدیت بازیو یه جا دیگه Leech کنه؟!

AMIR.KIK
01-06-2012, 12:21
کرک بازی با لینک مستقیم

AMIR.KIK
01-06-2012, 12:28
دوستان اینجا میتونین کرک بازی و آپدیتهارو دانلود کنید

iCe m@n
01-06-2012, 12:36
از دوستان کسی می تونه این کرک و DLC و آپدیت بازیو یه جا دیگه Leech کنه؟!

بفرما دوست عزیز

دانلود کرک به صورت جداگانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m.rar)
-
دانلود Update V1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-
دانلود DLC Special Edition و Addone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد فایل زیپ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirpers
01-06-2012, 23:24
دوستان
من متاسفانه چند روزی به اینترنت دسترسی ندارم و با موبایل سر میزنم.
اگه کرک رو کسی تست کرد و درست کار میکرد،یکی از مدیران یا دوستانی که دسترسی دارند لطف کنند و در پست اول هم بذارند.

ahmad72
02-06-2012, 10:42
سلام
من بازی رو نصب کردم و کرک رو کپی کردم ، اما وقتی رو بازی کلیک می کنم بازی اجرا نمیشه.
توی تسک منجر هستش ، رم و سی پی یو رو اشغال میکنه، اما نمیشه بازی کرد.

فک کنم اینم مث بیلفیلد 3 دهن همه رو صاف کنه تا بالاخره ران بشه...

iCe m@n
02-06-2012, 13:51
دوستان نسخه BlackBox بازی هم اومد با حجم 10 گیگ
نسخه BlackBox به صورت پیشرفته فشرده شده است و تمامی زبان ها به غیر ار انگلیسی حذف شده است.همچنین کیفیت Video های بین بازی به 720*1280 پیکسل کاهش داده شده است. سایر قسمت ها دست نخورده هستند.

Password:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های دانلود extabit

لینک های دانلود rapidshare

لینک های دانلود jumbofiles

Password:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود نسخه فشرده شده BlackBox به صورت بخش های 1GB:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 1: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part01.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 2: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part02.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 3: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part03.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 4: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part04.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 5: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part05.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 6: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part06.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 7: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part07.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 8: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part08.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 9: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part09.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 10: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part10.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 11: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part11.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 10.2 GB

آموزش نصب1. پس از دانلود تمامی بخش ها, بخش اول را با برنامه Winrarاستخراج نمایید.
2. فایل های ISO را با برنامه Daemon Tools باز کنید و بازی را نصب نمایید.
3. بازی رو از روی Desktop اجرا نمایید.

ahmad72
02-06-2012, 14:57
آقا درست شد!

کرک و آپدیت Reloaded رو ریختم و الآن دارم با گرافیک High بازی می کنم ...

بازی خوبیه!!!

S!LENCE
03-06-2012, 01:03
بازی رو خریدم
وقتی توی دی وی دی اخر پوشه کرک رو باز می کنم ارور صفحه آبی میاد میبندتش!
کرک realoaded .
چه کنیم؟

devilboys
03-06-2012, 10:49
میشه یه نفر توضیح بده توی ویندوز XP چه جوری باید بازی رو توی فایروال قرار بدیم که به اینترنت وصل نشه؟

S!LENCE
03-06-2012, 16:33
دوستان هیچ کس به مشکل من بر نخورده؟؟؟
ویندوزم عوض کردم. باز وقتی فولدر کرک رو باز می کنم صفحه آبی میشه سیستم ریست. من فقط تا آخر هفته وقت دارم بازی کنم. خواهش می کنم کمک کنید!!! تو کفم

playstation 3
03-06-2012, 20:09
دوست عزیز پلی استیشن 3 من قبلا مغازه پی سی فروشی داشتم منتها 2 ساله دیگه بستم و کار نمیکنم راستش نمیدونم چه قطعاتی تو بازار هست بیشتر تو کار گوشیم چند وقت پیشم یه سونی ایکسپریا اس خریدم 900 تومن الان من چه کار کنم این سیستم تقریبا قدیمیمو چیکار کنم خدا شاهده 3 ساله عوضش کردم یعنی ارتقا دادم بازم الان فوری قدیمی شده من گرافیک عوض کنم تنها؟سی پی یو عوض کنم؟رم عوض کنم؟کل سیستمم DDR2 هستش از گرافیک گرفته تا رم و مادربردمم GIGABYTE P31 ES3G هست یه راهکاری دوستان جلو پای من بزارن مرسی کلا عوضش کنم کل کیس رو؟یا اینکه فقط گرافیک بخرم؟بعد الان تموم گرافیکهای تو بازار DDR3 هستند و ساپورت میکنن من چه طور اخه بیام DDR3 بندازم رو سیستم DDR2 ؟؟؟؟ رم رو چیکار کنم؟ممنون کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککککککک.: 41::12::42::42:

دفعه ی قبل هم گفتم رم گرافیک هیچ ربطی به رم مین نداره شما هر گرافیکی بخوای میتونی استفاده کنی اون با من:فقط گرافیکتو عوض کن بقیش تقریبا خوبه خواستی 2گیگ رمم اضافه کن پیشنهاد من:
SAPPHIRE HD5670 1GB GDDR5=110

hassanshaikhi
03-06-2012, 20:14
دوست عزیز پلی استیشن 3 من قبلا مغازه پی سی فروشی داشتم منتها 2 ساله دیگه بستم و کار نمیکنم راستش نمیدونم چه قطعاتی تو بازار هست بیشتر تو کار گوشیم چند وقت پیشم یه سونی ایکسپریا اس خریدم 900 تومن الان من چه کار کنم این سیستم تقریبا قدیمیمو چیکار کنم خدا شاهده 3 ساله عوضش کردم یعنی ارتقا دادم بازم الان فوری قدیمی شده من گرافیک عوض کنم تنها؟سی پی یو عوض کنم؟رم عوض کنم؟کل سیستمم DDR2 هستش از گرافیک گرفته تا رم و مادربردمم GIGABYTE P31 ES3G هست یه راهکاری دوستان جلو پای من بزارن مرسی کلا عوضش کنم کل کیس رو؟یا اینکه فقط گرافیک بخرم؟بعد الان تموم گرافیکهای تو بازار DDR3 هستند و ساپورت میکنن من چه طور اخه بیام DDR3 بندازم رو سیستم DDR2 ؟؟؟؟ رم رو چیکار کنم؟ممنون کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککککککک.: 41::12::42::42:
گرافیک 9500 قدیمی شده اگه هم بتونی بازی کنی توی این رزولیشن روی low
خوب دوست عزیز درسته که ارتقا دادین ولی اصولی نبوده این قطعات که سه سال پیش ( 2010)گرفتین اصلا به روز نبوده گرافیک 9500 سی پی یو e5300... گرافیک مربوط به سال 2008 بوده یعنی اون موقع شما گرافیک 2 سال پیش رو خریدین.
با توجه به بودجه که داری باید تصمیم بگیری که فقط گرافیک بخری یا کل کیست رو عوض کنی. تو قسمت مشاوره خرید سیستم هم میتونی تاپیک بزنی.
ولی اگه بخای سیستم جدید بگیری اینا رو بهت پیشنهاد میدم
core i3 2100
ram 4
asrock h61
هارد هم که فکر کنم داری.
تا اینجا حدود 400 میشه واسه پاور بستگی داره چه گرافیکی بخای انتخاب کنی
اگه گرافیک بالا میخای انتخاب کنی که تا چند سال دیگه مثل 9500 عتیقه نشه
nvidia
560ti
560
460 1gig
ati
6870
6850
power green 600w
که کلا حدود 860 - 800 اینا میشه.

اگه هم نمیخای زیاد خرج کنی
nvidia
450
ati
6570
5670
power green 430eu
کلا حدود 600-640 اینا میشه
به نظر من ارزش نداره 600/700 بدی کامپیوترت رو ارتقا بدی اونوقت گرافیک 100 تمنی بندازی روش)

(اگه نمیخای کل سیستمت عوض کنی بهتره همین پاور و گرافیکو بخری که دو تاش حدود 200 میشه اما این سی پی یو باعث محدودیت میشه تو بازی ها)

سی پی یو درسته که دو هسته ای هست ولی خیلی خیلی توی بازی ها قوی عمل میکنه.

amirpers
03-06-2012, 23:09

ببین عزیزم.شما باید با دقت سیستم جمع کنی تا برات چندین سال به خوبی کار کنه.
این سوال رو باید تو قسمت سخت افزار بپرسی اما یه کمک کوچیکی بهت می کنم تا مکس پین رو بتونی به خوبی بازی کنی.
شما با توجه به سیستمی که داری، اگه توان مالی داری بهترین کار اینه که کل سیستم رو عوض کنی و سیستم به روزی بخری.
سیستمی بر پایه سی پی یوی آیوی بریج اینتل و مادر بوردهای با تراشه های جدید و رم دی دی آر ۳ و کارت گرافیک سری ۷۰۰۰ از ای ام دی یا سری ۶۰۰ از انویدیا.
با این سیستم مطمئن باش تا چند سال به خوبی برات کار میکنه و اگر هم خواستی برای بازی ارتقاش بدی، فقط کافیه کارت گرافیک رو عوض کنی.

amirpers
03-06-2012, 23:14
دوستان کسی چک کرده ببینه با این کرک مولتی هم جواب میده یا نه؟

SCORPION8
04-06-2012, 07:20
ببخشید دوستان آیا بازی با این سییتم من و روی رزولیشن 1600*900 جواب میده
cpu: Amd phenome x4 b55 3.20 ghz
ram: 4 gig corsair ddr3 1600
vga : evga 260 gtx
یه سوال داشتم آیا بازی از صدای 5.1 ساپورت میکنه یعنی تو آپشن صداش هست ؟؟

amirfakhrian
04-06-2012, 09:04
ببخشید دوستان آیا بازی با این سییتم من و روی رزولیشن 1600*900 جواب میده
cpu: Amd phenome x4 b55 3.20 ghz
ram: 4 gig corsair ddr3 1600
vga : evga 260 gtx
یه سوال داشتم آیا بازی از صدای 5.1 ساپورت میکنه یعنی تو آپشن صداش هست ؟؟

این بنچمارک برای گرافیک است. که 260 تقریبا قدرتی برابر 5770 داره.

این یکی هم برای cpu است.

amin n & i series
04-06-2012, 09:47
سلام به همگی
من یه گرافیک 6950 داشتم که متاسفانه یهو خراب شد و مدام بلو اسکرین میداد...گارانتی هم فرستادم بی انصافا نتونستن درسش کنن بدتر شد...با یه بد بختی ربع قیمت دادمش رفت
خواستم برم یه 6850 بخرم روز سه شنبه 4شنبه ولی وقتی مکس پین اومد و مشخصات سیستم پیشنهادی تو رزلوشن بالا رو دیدم گفتم احتمالا 6850 تو فول اچ دی و تنظیمات 4XMSSA نکشه{اخه به 6950 عادت کردم که همه چیو تو بالاترین تنظیمات راحت میاورد}
حالا به نظرتون کارت 6850 بخرم یا 560ti ؟؟؟؟؟؟
البته اینم بگم 6850 الان حداکثر تا 300 تومن قیمت دارم و 560 تی ای مارک ino3d از 440 تا 490 بسته به مدلش و مارک msi 560تومن قیمت دارم
اینم اضافه کنم به زور پولم به 6850 میرسه و اگه بخوام 560 بخرم باید قسطی بخرم + مشکلات قسط که دیگه همه میدونن چیه...
ممنون میشم راهنمایی کنید...گیر کردم...من فقط میخوام بازی ها رو فول اچ دی و تنظیمات متوسط به بالا راحت بیاره...راستی یه نظرم در مورد 550ti بدید
kactos
04-06-2012, 10:54
بازی رو خریدم
وقتی توی دی وی دی اخر پوشه کرک رو باز می کنم ارور صفحه آبی میاد میبندتش!
کرک realoaded .
چه کنیم؟
ویندوز رو از طریق Safe mode بالا بیارید و اقدام به کپی کردن کرک کنید.

playstation 3
04-06-2012, 14:30
سلام اینا پیشنهادای منه+تاپیک بزنین تو بخش خرید گرافیک:
SAPPHIRE HD6870 1GB GDDR5=340
GAINWARD GTX 560 2Gb DDR5=350

yashar_silverboy
04-06-2012, 14:31
ویندوز رو از طریق Safe mode بالا بیارید و اقدام به کپی کردن کرک کنید.

نه عزیز آنتی ویروستو بطور کامل disable کن اگه نشد کلا remove )uninstal کن

god12
04-06-2012, 14:39
سلام من همه چیز رو درست نصب کردم ولی موقع اجرا ارور زیر رو میده
please run max payne 3 using the lancher

S!LENCE
04-06-2012, 16:44
دوستان با نصب سرویس پک 1 ویندوز 7، مشکل صفحه آبی حل شد (از همین سایتای فارسی گرفتم) فعلا از صفحه آبی خبری نیست. نصب می کنم بازیو خبر می دم.
ویرایش:
بازی نصب شد. به راحتی هم اجرا شد. مشکلی نبود تا مراحل 2 و 3
ممنون

kactos
04-06-2012, 20:01
سلام من همه چیز رو درست نصب کردم ولی موقع اجرا ارور زیر رو میده
please run max payne 3 using the lancher

به دایرکتوری محل نصب بازی برید و بازی رو از طریق آیکن PlayMaxPayne3 اجرا کنید.

amin n & i series
04-06-2012, 22:40
سلام اینا پیشنهادای منه+تاپیک بزنین تو بخش خرید گرافیک:
SAPPHIRE HD6870 1GB GDDR5=340
GAINWARD GTX 560 2Gb DDR5=350

دستت درد نکنه بابت پاسخ
ولی چون میخواستم مطمین بشم گرافیک واسه مکس پین میکشه اینجا مطرح کردم
حالا اگه گرافیک 6870 مکس پینو با فول اچ دی و اخرین جزییات میاره تا خرج اضافی نکنم و پول الکی بابت 560 ti ندم و به همون 6870 بسنده کنم....اگه هم لطف کنید چند تا بنچمارک از مکس پین با رزلوشن فول اچ دی و اخرین جزییات با کارتهای 560ti.. ..6850..6870...550ti..بدارید ممنون میشم
yashar_silverboy
04-06-2012, 23:27
دوستان من هنوز که هنوزه مشکل صفه آبی دارم
کککککککمممممممممککککککککک ک

kamivh1
05-06-2012, 03:29
سلام من یه سوالی دارم.

من تنظیمات رو روی اخرین حد گذاشتم یعنی vsync فعاله و گزینه های دیگه هم همه فعاله و اخرین حد هست با این تنطیمات fps م تو بازی بیشتر از 30 نمیره ایا طبیعیه؟؟ رزولوشن هم 1080 سیستمم هم

corei3 3.2 ghz
radeon hd 6950
4g ddr3 memory

amirfakhrian
05-06-2012, 05:59
دستت درد نکنه بابت پاسخ
ولی چون میخواستم مطمین بشم گرافیک واسه مکس پین میکشه اینجا مطرح کردم
حالا اگه گرافیک 6870 مکس پینو با فول اچ دی و اخرین جزییات میاره تا خرج اضافی نکنم و پول الکی بابت 560 ti ندم و به همون 6870 بسنده کنم....اگه هم لطف کنید چند تا بنچمارک از مکس پین با رزلوشن فول اچ دی و اخرین جزییات با کارتهای 560ti.. ..6850..6870...550ti..بدارید ممنون میشم
عکس اول کارت های مختلف رو در حالت فول با حداکثر جزییات و dx 11 بررسی کرده. عکس دوم هم کارایی کارت ها رو در حالتی که msaa رو روی حالت 4x بذاریم نشون می ده، که برای روشن کردن این گزینه با توجه به این بنچمارک حداقل باید 6950 بگیرید. تست مربوط به cpu رو هم صفحه قبل گذاشتم.

amirfakhrian
05-06-2012, 06:05
سلام من یه سوالی دارم.

من تنظیمات رو روی اخرین حد گذاشتم یعنی vsync فعاله و گزینه های دیگه هم همه فعاله و اخرین حد هست با این تنطیمات fps م تو بازی بیشتر از 30 نمیره ایا طبیعیه؟؟ رزولوشن هم 1080 سیستمم هم

corei3 3.2 ghz
radeon hd 6950
4g ddr3 memory

شما باید msaa رو خاموش کنید، چون به صورت وحشتناک فریم رو کاهش می دهد(ینچمارک ها رو نگاه کنید). با توجه به بنچمارک هایی که گذاشتم 6950 با روشن کردن این گزینه حداکثر 37 فریم می دهد(توجه کنید که cpu استفاده شده در این بنچمارک محدودیتی برای گرافیک ایجاد نمی کند).

Saeed System
05-06-2012, 07:28
نوشته شده توسط kamivh1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام من یه سوالی دارم.

من تنظیمات رو روی اخرین حد گذاشتم یعنی vsync فعاله

vsync قفل میکنه فریم رو اگه خاموشش کنی فریمت میره بالا ولی بالا پایین میشه مداوم...انوقت رو صفحه یه خطهایی موقع گرد و خاک و شلیک میفته...

اگر vcync روشن باشه فریم قفل میشه مثلا روی 30 و همیشه روی همه آبجکتها حتی آبجکتهای سبک فریمت 30 برای همین دیگه

یهویی بالا و پایین نمیشه وافت فریم پیدا نمیکنی...

میدونی منظورم چیه؟ مثلا کات شما خیلی قویه روی صحنه ای که کارکتر به سمتیه که آبجکت کمه میاد بالای مثلا 160 فریم در ثانیه

بعد یهویی با یه چرخش مکس پین برمی گردی به سمت منظره ای که پر از آبجکت و تکسچر سنگین انوقت فریمت از 160 افت میکنه تا

68 فریم در ثانیه بعد یهویی میبینی یه خطهای افقی میفته رو صفحه بخاطر همین روشن نبودن vsync..

البته چشم انسان هم بیشتر از 30 فریم در ثانیه تشخیص نمیده. 1 پلک زدن انسان 4/0 ثانیه طول میکشه

برای همیند ر دوربین فیلمبرداریها ی خانگی 30 فریم در ثانیه

فیلم گرفته میشه...البته دوربینهای حرفه ای که مثلا تو برنامه توقف زمان استفاده میشه با 1000 فریم در ثانیه فیلمبرداری میکنه

که مثلا میتونه حرکت بالهای مگس یا گلوله شلیک شده رو هوا رو نشون بده وقتی که بیاریم با سرعت پایین 10 فریم در ثانیه ببینم

همون فیلمی که از مگس با 1000 فریم گرفته شده رو منظورمه کاملا متوجه مکانیک پر زدن مگس میشیم..

amin n & i series
05-06-2012, 10:09
بازم تشکر امیر جان
پس با این اوصاف باید تو فکر یه 560ti باشم..بریم تو کار اقساط:31:...با 6850 کارم راه نمیفته:41:

Erfan.
05-06-2012, 10:23
سلام من یه سوالی دارم.

corei3 3.2 ghz
radeon hd 6950
4g ddr3 memory

شما MSAA رو OFF کنی احتمالا مشکلت حل بشه چون عملکرد V-Sync معمولا به این صورته که فریم بین 30 یا 60 رو انتخاب میکنه و روی اون فریم بازی رو قفل میکنه تا Screen Tearing به وجود نیاد، و چون کارت گرافیک شما توانایی اجرا روی 60 فریم به صورت مداوم رو نداره روی 30 قفل شده.

پس با این اوصاف باید تو فکر یه 560ti باشم..بریم تو کار اقساط:31:...با 6850 کارم راه نمیفته:41:

در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه سری توضیحات هست شاید به دردتون بخوره.

spartaqus
05-06-2012, 15:06
میشه به من کمک کنید من تو این سایت وقتی میزنم که ببینم بازی اجرا میشه یا نه میگه fail ولی فکر به گرافیکم گیر داده من آخرش نفهمیدم که گرافیک لب تاب من چی هست
این جا زده intel r hd graphic و لی تو کنترل پنل هم intel رو زده و هم hd radeon 6470M حالا چرا میگه این مکس پین اجرا نمیشه ؟؟؟

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kamivh1
05-06-2012, 15:53
مرسی از راهنماییهای دوستان با غیر فعال کردن msaa درست شد. من چون تازه 7 8ماهه سیستم قوی گرفتم اخیرا شروع به بازی کردم. بخاطر همین زیاد اشنا با تنظیمات نبودم که حالا داره دیگه دستم میاد چی به چی هست.

alpacino67
05-06-2012, 17:13
دوستان من رو لپتاپ بازی میکنم و افت فریم دارم هر کاری میکنم که گرافیک رو پایین بیارم موقع تایید کردن نمیذاره ذخیره بشه و میگه seting have not ben applyگفتم شاید از بازی بیام بیرون و دوباره داخل برم درست بشه اما بازم روی تنظیمات قبلیه به نظر شما چیکار کنم؟

alpacino67
05-06-2012, 17:16
البته اون قسمت پایین نوشته video memory execed که قرمز رنگه هر کاریش هم میکنم همون قرمز میمونه

afshin-434
05-06-2012, 22:03
به دوستان پیشنهاد می‌کنم نه این بازی رو دانلود کنند و نه بخرند چرا که به هیچ وجه اجرا نمی‌شود و صرفاً جهت سر کار گذاشتن شخص شماست.
موقع اجرا ارور MaxPayne3 has stopped working می‌ده هر کرک و روشی هم که بگید با سه سیستم (نسخه 9DVD و هم نسخه BlackBox) و با سه ویندوز (XP - SEVEN 64 - SEVEN 32) تست شده است.
فقط یه لانچر برای بازی درست کردن که بگن مشکل از بازی نیست و مشکل از سیستم شماست.
پس شما هم مثل من گول نخورید.
اصلاً بازی‌ای به نام MaxPayne 3 حداقل روی PC وجود نداره!
هرکی هم می‌گه نصب کرده و تمومش کرده و اسکرین شات میزاره و داستان ترجمه می‌کنه بدونید دروغ محضه!

hellboyhint
06-06-2012, 06:44
سلام من تا مرحله 6 رفتم جایی که فرناندو را کشته اند و در اطاقش بمب گذاشتند......وقتی از پنجره بیرون میپره صفحه قفل میشه....فکر کنم به خاطر خطایی که موقع نصب ایگنور کردم....دوستان یکی کمک کنه ....اگه اون مرحله را رد کردین سیو بازی را آپلود کنید برام......ممنون

SCORPION8
06-06-2012, 10:18
دوستان منم مشکل blue screen دارم وقتی میرم تو پوشه کرک صفحه آبی میاد و ریست میشه از safe mode هم امتحان کردم نشد چی کار کنم

amirfakhrian
06-06-2012, 10:44
دوستان منم مشکل blue screen دارم وقتی میرم تو پوشه کرک صفحه آبی میاد و ریست میشه از safe mode هم امتحان کردم نشد چی کار کنم
منم این مشکل رو داشتم service pack 1 برای ویندوز رو نصب کردم درست شد.

amirfakhrian
06-06-2012, 10:49
به دوستان پیشنهاد می‌کنم نه این بازی رو دانلود کنند و نه بخرند چرا که به هیچ وجه اجرا نمی‌شود و صرفاً جهت سر کار گذاشتن شخص شماست.
موقع اجرا ارور MaxPayne3 has stopped working می‌ده هر کرک و روشی هم که بگید با سه سیستم (نسخه 9DVD و هم نسخه BlackBox) و با سه ویندوز (XP - SEVEN 64 - SEVEN 32) تست شده است.
فقط یه لانچر برای بازی درست کردن که بگن مشکل از بازی نیست و مشکل از سیستم شماست.
پس شما هم مثل من گول نخورید.
اصلاً بازی‌ای به نام MaxPayne 3 حداقل روی PC وجود نداره!
هرکی هم می‌گه نصب کرده و تمومش کرده و اسکرین شات میزاره و داستان ترجمه می‌کنه بدونید دروغ محضه!

منم یکم که بازی می کنم مشکل stop working نمایان می شه. روشهای مختلف رو امتحان کردم، ولی درست نشد. یک نفر لطفا سیو اوایل بازی رو بذاره ببینم کار می کنه یا نه.

fshnet
06-06-2012, 12:09

شما یه تست بکن و موقتا آنتی ویروستو غیر فعال ببین درست میشه یا نه
من هم همین مشکلو داشتم که این طوری درست شد

fshnet
06-06-2012, 12:15
منم یکم که بازی می کنم مشکل stop working نمایان می شه. روشهای مختلف رو امتحان کردم، ولی درست نشد. یک نفر لطفا سیو اوایل بازی رو بذاره ببینم کار می کنه یا نه.

شما چک کن حتما Rockstar Games Social Club رو که روی دیسک بازی هست نصب کرده باشی
چون برای اجرا بازی لازمه و باید حتما همون ورژنی که تو دیسک هست باشه

amirfakhrian
06-06-2012, 12:34
شما چک کن حتما Rockstar Games Social Club رو که روی دیسک بازی هست نصب کرده باشی
چون برای اجرا بازی لازمه و باید حتما همون ورژنی که تو دیسک هست باشه
بازی رو اجرا کردم و داخل بازی هم شدم و یکم بازی هم کردم( تا جاییکه max از روی بالکن می پره و دختره رو نجات می ده و می افته داخل استخر) و خوشحال داشتم بقیه بازی رو انجام می دادم که پرتم کرد بیرون.

tranceyou
06-06-2012, 12:38
دوستان من الان کدوم نسخه رو خریداری یا دانلود کنم که راحت نصب بشه ؟؟؟ اصلا کسی تونسته بازی کنه؟؟؟؟!!!!!!

Gilopa
06-06-2012, 14:56
دوستان پدرم در اومد :37: همش گیر میکنه ..
چطور میشه تنظیمات گرافیکی رو پایین آورد ؟ بازی تشخیص داده تنظیمات گرافیکی همگی رو high و دایرکت ایکس11 باشند .. اما من تنظیمات رو میخوام تغییر بدم از جمله دایرکت ایکس 10 ..وقتی esc رو میزنم yes رو انتخاب میکنم اما باز همچنان تنظیمات مثل اوله و تغییری نکرده ..

alpacino67
06-06-2012, 15:31
gilopa منم همین مشکل رو دارم شاید مشکل ازکرک بازی باشه مال شما هم همونه که با گزینه ی آفلاین وارد بازی میشی؟اگه راهی پیدا کردی ما رو هم راهنمایی کن
tranceyou ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نسخه ا ی که با لانچر بلک باکس کرک شده سالمه و من دارم بازی میکنم فقط گرافیک سیستمم یکم ضعیفه واسش

barzin01
06-06-2012, 15:53
آقا من مکس پین رو نصب کردم وقتی میرم تو بازی،ازم ایمیل و پسورد میخواد برای ایجاد پروفایل.
وقتی وارد میکنم میگه شما به اینترنت متصل نیستید.چیکار کنم؟؟
اصلا برا شماها همچین چیزی خواسته شده شده؟؟

milad_takjoo
06-06-2012, 18:24
دوستان من بازی نصب کردم بعد روی loding اول همینطوری میمونه و جلوتر نمیره...مشکلش چیه؟

ali7910
06-06-2012, 19:54
دوستان من بازی نصب نکردم بعد روی loding اول همینطوری میمونه و جلوتر نمیره...مشکلش چیه؟

hellboyhint
06-06-2012, 20:58
ما که تموم کردیم...حالا هم دلریم مرحله های جایزه را بازی میکنیم
من مشکلمو خودم حل کردم
انتظار داشتم یکی جوابمو بده ولی .....

spartaqus
06-06-2012, 21:01
شما که تموم کردید ؟ چنتا مرحله بود و چند روز طول کشید بازی رو تموم کنید ؟؟ وچند ساعت در روز؟؟

Gilopa
06-06-2012, 22:00
خوا الان تکلیف چیه ؟ پچی نیومده این مشکلو حل کنه که بشه تنظیمات گرافیکی رو تغییرداد ؟

TommyT
06-06-2012, 23:11
سلام :

من یه قسمت که تو بازی هستم گرافیکش به هم میریزه

قسمتی که دنبال دختره تو برزیل هستش ( چپتر 5 فکر کنم ) جایی که آدماش ککتل ملتف سمتت پرت میکنن که آتیش میگیری ... اونجا تصویر به هم ریختس یعنی بعضی قسمتا دیده نمیشه تو بازی نمیدونم کجا برم

یه حالت باگ هستش ... مثلا پله میری بالا اما بعد هیچی نیست اگه بری پرت میشی پایین اما نمیمیری همینجوری که میری

یا آدما هی غیب میشن واضح میشن ... باید چی کار کنم ؟ یه بار ریستارت هم کردم اما این قسمت بازی این مشکلو داره

mehdy.z
06-06-2012, 23:38
دوستان پدرم در اومد :37: همش گیر میکنه ..
چطور میشه تنظیمات گرافیکی رو پایین آورد ؟ بازی تشخیص داده تنظیمات گرافیکی همگی رو high و دایرکت ایکس11 باشند .. اما من تنظیمات رو میخوام تغییر بدم از جمله دایرکت ایکس 10 ..وقتی esc رو میزنم yes رو انتخاب میکنم اما باز همچنان تنظیمات مثل اوله و تغییری نکرده ..
برای اینکه شما وقتی esc رو میزنی و بعد yes در واقع داری دستور میدی که تنظیمات کنونی حفظ بشه...برای اعمال تغییرات باید توی بازی با زدن گزینه apply یا کلید enter تنظیمات رو اعمال کنید....
ولی اگه بازم مشکل پابرجا بود احتمالا مشکل از کرکه عوضش کن...

سلام :

قسمتی که دنبال دختره تو برزیل هستش ( چپتر 5 فکر کنم ) جایی که آدماش ککتل ملتف سمتت پرت میکنن که آتیش میگیری ... اونجا تصویر به هم ریختس یعنی بعضی قسمتا دیده نمیشه تو بازی نمیدونم کجا برم

یه حالت باگ هستش ... مثلا پله میری بالا اما بعد هیچی نیست اگه بری پرت میشی پایین اما نمیمیری همینجوری که میری

یا آدما هی غیب میشن واضح میشن ... باید چی کار کنم ؟ یه بار ریستارت هم کردم اما این قسمت بازی این مشکلو داره
مشکل گرافیکی که معمولا در چپترهای بالا بوجود میاد به خاطر ناقص بودن نسخه بازی هست....برای اطمینان شما درایور گرافیک رو آپدیت کن اگه کارت رو راه ننداخت احتمالا بازیت مشکل داره!!

کسانی که مشکل صفحه آبی رو دارند یا ویندوزشون رو به sp1 تغییر بدن یا اینکه کرک theta رو دانلود کنند!!

دوستان من بازی نصب کردم بعد روی loding اول همینطوری میمونه و جلوتر نمیره...مشکلش چیه؟
شما باید آپدیت کرکهای relaode یا theta ودانلود کنی تا کارت اره بیفته...ضمنا به روز رسانی داریور گرافیک هم فراموش نشه!!

ilililililiili
07-06-2012, 03:34
کسایی که مشکل صفحه آبی دارن (Blue Screen of Death) ...
من خودم دفعه اول که رفتم تو پوشه کرک ریست نشد به خاطر همین تونستم کپی کنم، ولی بعدا صفحه آبی میشد و ریست، ... بعدشم که هر 5 دقیقه که با سیستم هر کاری میکردم بازم ریست میشد،
احتمالا مشکل رم، یعنی 90 درصد صفحه آبی تو بازی همینه، من تنها کاری که کردم جای رم هارو عوض کردم، ایم دلیلش یا ویروس، یا داغ کردن رم، یا نمیدونم ...
__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ ______
برای تنظیمات بازی، وقتی تنظیمات بالاتر از سیستمت باشه گذینه ای نمیاد که تو بخای تنظیماتو ذخیره کنی، ولی وقتی میاریش پایین کنار گذینه ی Esc یه گذینه ی دیگه میاد واسه ذخیره کردن تنظیمات. در غیر اینصورت، مشکل از بازیه.

hoomi_gta
07-06-2012, 10:15
من بازی و نصب کردم آپدیت و هم نصب کردم ولی قسمت initializing گیر می کنه. چیکار باید کنم؟

JING3LKHAN
07-06-2012, 10:32
دوستان نسخه بلک باکس رو دارم...ادرس نصب رو میدم درایوی که 100 گیگ خالی دارم ولی قسمتی از نصب رو تو درایو c ویندوز انجام میده و من فقط 4 گیگ تو درایو ویندوز خالی دارم واسه همین سر 14 درصد ارور می ده..چی کار کنم؟:41:

tazevared2006
07-06-2012, 10:51
آقا من این مشکل رو دارم. یه صفحه نارنجی باز میشه (عکس زیر) و وقتی Home رو میزنم ازم ایمیل و پسورد میخواد.. یکی بگه ما چی کار کنیم؟
اینم عکسش

Gilopa
07-06-2012, 12:17
برای اینکه شما وقتی esc رو مزنی و بعد yes در واقع داری دستور میدی که تنظیمات کنونی حفظ بشه...برای اعمال تغییرات باید توی بازی با زدن گزینه apply یا کلید enter تنظیمات رو اعمال کنید....
ولی اگه بازم مشکل پابرجا بود احتمالا مشکل از کرکه عوضش کن..

مهدی عزیز گزینه APPLY اصلا وجود نداره . صد در صد کرک مشکل داره .. من کامل ترین نسخه یعنی 26.5 گیگی رو دارم با تمام آپدیتها .. مثلا کدوم کرک رو بریزم ؟

راستی اینم به صورت قرمز تو قسمت تنظیمات مینویسه :
YOUR MEMORY VIDEO CARD EXCEEDED .. YOUR SETTING LOWYER

فکر کنم این جمله بود ..

ATA FARZADI
07-06-2012, 14:46
دوستان نسخه بلک باکس رو دارم...ادرس نصب رو میدم درایوی که 100 گیگ خالی دارم ولی قسمتی از نصب رو تو درایو c ویندوز انجام میده و من فقط 4 گیگ تو درایو ویندوز خالی دارم واسه همین سر 14 درصد ارور می ده..چی کار کنم؟:41:
به نقل از سایت دانلودها:

نسخه فشرده ی سالم بازی توسط گروه BlackBox عرضه شد. در این نسخه تمامی زبان های بازی به غیر از زبان انگلیسی از بازی حذف شده است. زیرنویس های بازی به ۸ زبان می باشد. کیفیت صداهای بازی هیچ تغییری نداشته ، کیفیت ویدیوهای بازی از رزولوشن ۱۰۸۰p به ۷۲۰p کاهش پیدا کرده اند. از گیم پلی بازی هیچ چیزی کاسته نشده و کامل می باشد. بازی کرک شده توسط گروه RELOADED می باشد و برای نصب این نسخه نیاز به حداقل ۲ گیگابایت فضای خالی رم و ۲۲ گیگابایت فضای خالی هارد برای نصب بازی و ۴ گیگابایت فضای خالی مطلق در درایو C برای Temp دارید.

david071
07-06-2012, 16:09
دوستان من بازی نصب نکردم بعد روی loding اول همینطوری میمونه و جلوتر نمیره...مشکلش چیه؟
منم این مشکل رو داشتم سوشیال کلاب رو نصب کردم درست شد

hoomi_gta
07-06-2012, 17:00

سوشیال کلاب مگه با خود بازی نصب نمیشه؟؟ من چک کردم دیدم نصبه که
میشه بگی از کجا دانلود کردی؟

ali7910
07-06-2012, 17:06
بازم درست نشد وقتی وارد بازی میشم نوشته max payne پایینش هم نوشته press enter to start میزنم و مینویسه initialilzing همین طور میمونه :37:

Gilopa
07-06-2012, 17:28
آقا خواهش میکنم یه راه برام بزارید که از طریق ویندوز دایرکت ایکس 11 رو غیر فعال کنم . تمام مشکل من اینه که بازی داره به صورت اتوماتیک با دایرکت ایکس 11 اجرا میشه و افت فریم شدید پیدا میکنم چون کارت گرافیک من درسته پشتیبانیش میکنه ولی یجورایی فقط اسمش روشه و علنا نباید با این دایرکت ایکس بازیها رو اجرا کنه . قبلا تو بازی dirt هم این مشکل رو داشتم .. میخوام با نسخه 10 یا 10.1 اجراش کنم ..
تو خود بازی صفحات قبلم توضیح دادم نمیتونم تنظیکمات گرافیکی رو از طریق بازی تغییر بدم چون apply واسه من کار نمیکنه ..

hoomi_gta
07-06-2012, 18:10
من بازی و دوباره نصب کردم اینبار بجای initializing روی loading میمونه راه حلی نیست؟

hellboyhint
07-06-2012, 18:52
من بازی و دوباره نصب کردم اینبار بجای initializing روی loading میمونه راه حلی نیست؟
شما باید پوشه پروفایل را در my document و در پوشه rock star کپی کنی

TommyT
07-06-2012, 19:10
سلام :

این مشکل من حل نشده ... چی کارش کنم ؟

اینم عکسش

hoomi_gta
07-06-2012, 19:13
شما باید پوشه پروفایل را در my document و در پوشه rock star کپی کنی

اینکار و کردم جواب نمیده.

mehdy.z
07-06-2012, 19:22
احتمالا اشتباه میکنی!
خود من با اینکه توی درایو ویندوزم 2 گیگ فضا بیشتر نداشتم بازی رو به راحتی نصب کردم تا اونجا که من میدونم حتی یه ذره از نصب هم توی درایو ویندوز قرار نمیگیره(به جز سیو بازی)!
(البته ما خود من نسخه کامل هست و از بلک باکس اطلاع خاصی ندارم ولی فکر نکنم حداقل توی نصب خیلی با هم فرق داشته باشند....ولی در کل این نسخه بلک باکس چیز خیلی خوبی از آب درنیومده)!

pedram9
07-06-2012, 20:28
سلام من این بازی رو خریدم و پوشه یروفایل رو هم داخل document ریختم این ولی وقتی داخل بازی میشم توی صفحه ی sign in هیچ پروفایلی نیست و یا اگر هم هست اجرا نمیشه
چه کنم ؟

دوستان یکی پروفایل خودش رو هم برام بزاره شاید مشکل از پروفایل من باشه

ATA FARZADI
07-06-2012, 21:12
احتمالا اشتباه میکنی!
خود من با اینکه توی درایو ویندوزم 2 گیگ فضا بیشتر نداشتم بازی رو به راحتی نصب کردم تا اونجا که من میدونم حتی یه ذره از نصب هم توی درایو ویندوز قرار نمیگیره(به جز سیو بازی)!
(البته ما خود من نسخه کامل هست و از بلک باکس اطلاع خاصی ندارم ولی فکر نکنم حداقل توی نصب خیلی با هم فرق داشته باشند....ولی در کل این نسخه بلک باکس چیز خیلی خوبی از آب درنیومده)!

واسه نصب بازی نسخه بلک باکس همین مطلب باید رعایت بشه

نه اینکه فضای c رو پر کنه
موقع نصب 4 گیگ میخواد بعد نصب فضا مجددا خالی میشه

david071
07-06-2012, 23:16

مودم رو خاموش کن سیستم رو ریستارت کن برو تو بازی ببین باز گیر میکنه

عربیار
07-06-2012, 23:16
اقا لطفا یکی کمک کنه
من بازی رو با اخرین تنظیمات 100 فریم میگیرم ولی بازی اون گرافیکی که باید داشته باشه نداره مثل این که دارم conviction بازی میکنم لطفا اگه کسی میدونه دریغ نکنه.
مشخصات سیستمم
main asus m5a78l
cup amd x4 965
ram corsiar 4gb 1600
vga asus gtx 560ti top
یه چند تا عکس از محیط بازی میزارم خودتون قضاوت کنید.

mehdy.z
07-06-2012, 23:20
واسه نصب بازی نسخه بلک باکس همین مطلب باید رعایت بشه

نه اینکه فضای c رو پر کنه
موقع نصب 4 گیگ میخواد بعد نصب فضا مجددا خالی میشه
البته این روشی که شما میگی رو اولین باره که میشنوم...ولی خوب اگه اینجوره یا باید فضای دیسک رو خالی کنی یا اینکه با کمک نرم افزارهای مدیریت هارد اگه میشه یه چند گیگ از درایوهای دیگه برای درایور C قرض کنی که اگه میخوای چنین کاری رو انجام بدی حتما بهت پیشنهاد میکنم با بچه های سخت افزار فروم مطرح کنی که بهم بهترین نرم افزار رو بهت معرفی کنند و هم یه موقع ناخوداگاه یه بلایی سر هارد یا ویندوزت نیاری!!
( یادت باشه مدیریت غیر صحیح پارتیشن ها میتونه از نظر سخت افزاری به هارد آسیب برسونه!)

M,ANGEL,N
07-06-2012, 23:28
ببخشید کسی نمیدونه نسخه سالم و کامل بازی تو شیراز اومده یا نه؟

Electronic-Arts
07-06-2012, 23:42
سلام دوستان من این بازی رو اولش نفهمیدم چه جوری نصب کنم بعد از یک ساعت اومدم دیدم هیچ چی نصب نکرده ولی 6 گیگ از هارد رو اشغال کرده و بعدش هم که بازی رو درست نصب کردم اون 6 گیگ برنگشت
چی کار کنم اون 6 گیگ برگرده؟ هارد رو هم نمیتونم فرمت کنم چون خیلی چیزایی دارم که پاک میشه

Aria1997
08-06-2012, 00:19
سلام من بازی رو نصب کردم
کرک و آپدیت هم همینطور
ولی وقتی ران میکنم بازی رو صفحه سیاه هست و فقط صدای بازی میاد
همین مشکل رو در بازی sniper elite دارم

میدونین مشکل چیه ؟

mehdy.z
08-06-2012, 01:26
سلام دوستان من این بازی رو اولش نفهمیدم چه جوری نصب کنم بعد از یک ساعت اومدم دیدم هیچ چی نصب نکرده ولی 6 گیگ از هارد رو اشغال کرده و بعدش هم که بازی رو درست نصب کردم اون 6 گیگ برنگشت
چی کار کنم اون 6 گیگ برگرده؟ هارد رو هم نمیتونم فرمت کنم چون خیلی چیزایی دارم که پاک میشه
خوب بازی رو توی یه پوشه دیگه نصب میکردی بعد پوشه نصب اول رو delete میکردی....

سلام من بازی رو نصب کردم
کرک و آپدیت هم همینطور
ولی وقتی ران میکنم بازی رو صفحه سیاه هست و فقط صدای بازی میاد
همین مشکل رو در بازی sniper elite دارم

میدونین مشکل چیه ؟
مشخصات کامل سیستم چیه؟؟

Karistias
08-06-2012, 01:29
دوستان نسخه ای که من امروز گرفتم 3تا dvd 4.7 هستش والانم دارم مینصبمش که الان تا40 درصد رفته که نوشته بلک باکس ولی مگه بلک باکس 4تا dvd نیست پس چرا برای من 3تا dvd یعنی از بلک باکس هم بریدند
چقدر هم نصبش طولانیه فکر کنم حدود 2 ساعت کل مراحل نصب زمان میبره خدا نکنه یه اتفاقی بیافته که مجبور بشی از دوباره نصب کنی
ولی فروشنده کفت به شرط چاقو اگه نصب نشد بیار ازت پس میگیرم

Aria1997
08-06-2012, 01:39

مشخصات کامل سیستم چیه؟؟

سلام ممنون

6 گیگ رم دارم
گرافیکم هم NVIDIA GeForce GT 530 هست ....
Inet Core i7 2600 CPU @ 3.40 Ghz

ویندوز
windows 7 enterprise 32-bit

L.A.MESSI
08-06-2012, 10:53
سلام دوستان من امروز بازی مکس پین 3 رو واسه ایکس باکسم گرفتم ولی تا سی دی 1 رو میزارم تو دستگاه بعد چند لحظه میزنه Disc unreadble 1. clean the disc 2.restart the console

به نظرتون مشکل از کجاست???

mehdy.z
08-06-2012, 11:25
سلام ممنون

6 گیگ رم دارم
گرافیکم هم NVIDIA GeForce GT 530 هست ....
Inet Core i7 2600 CPU @ 3.40 Ghz

ویندوز
windows 7 enterprise 32-bit
سیستمت مشکل خاصی نداره فقط باید توجه میکردی که حتما موقع نصب و کرک بازی آنتی ویروست خاموش بوده باشه و همچنین از آپدیت اتوماتیک بازی هم جلوگیری میکردی اگه تموم این کار ها رو کردی پس آخرین ورژن درایور گرافیک رو دانلود کن چون این مشکل در اکثر مواقع به خاطر آپدیت نبودن درایور گرافیک بوده...

CRIS Joon CR7
08-06-2012, 11:45
از کجا بفهم lt3 و مکس برنرو؟
این از برنر مکس:
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LT3: آخرین بازی که با قفل XGD3 که بازی کردید چی بوده؟

L.A.MESSI
08-06-2012, 11:51
pes 2012 بوده :31:

CRIS Joon CR7
08-06-2012, 11:57
pes 2012 بوده :31:

احتمال شما اصلا Lt3 ندارید:13:...........
شما بازی رو خریدید نگفت واسه LT3 میخوای یا LT2 ؟
گرچه این بازی واشه LT2 خیلی کمه و احتمالا شما همون LT3 گرفتی.
شما باید دستگاه خود را آپدیت کنید (نه اون آپدیتی که بازی میکنه منظورم LT هستش)

L.A.MESSI
08-06-2012, 12:02
من اصن نمیدونم LT3 LT2 و ... چی هست چون زیاد اهل بازی نیسم از کجا بفهم lt3 lt2 هست؟

CRIS Joon CR7
08-06-2012, 12:08
من اصن نمیدونم LT3 LT2 و ... چی هست چون زیاد اهل بازی نیسم از کجا بفهم lt3 lt2 هست؟

هیچی نمیخواد بفهمی :دی
شما کنسولتو بزن زیر بغلت بردار ببر یه جای معتبر ( داریم؟ :دی ) بگو این رو LT3 بزن روش:46:

Electronic-Arts
08-06-2012, 12:18

اون پوشه رو کلا پاک کردم و بازی رو هم از تو کنترل پنل پاک کردم و بعدش توی کامپیوتر سرچ کردم هر فایلی با نام مکس پین رو پاک کردم و بعدش کامپیوتر رو هم یه بار ری استارت کردم ولی درست نشد
راهی نداره؟

kkkaktoos
08-06-2012, 14:11
به جوابم رسیدم. حذف شود....

kkkaktoos
08-06-2012, 14:22
دوستان سایت های زیادی این بازی رو برای دانلود گذاشتن.
اما با توجه حجم بالای این بازی ( نسخه بلک باکس 11 گیگه) و عدم سرعت بالای اینترنت. شما از کدوم سایت دانلود کردید و فایلش مشکل نداشته؟

اگه از گفتنش تو تاپیک معذوریت دارید تو پروفایل یا پخ بگید.
ممنون.

Aria1997
08-06-2012, 15:42
سیستمت مشکل خاصی نداره فقط باید توجه میکردی که حتما موقع نصب و کرک بازی آنتی ویروست خاموش بوده باشه و همچنین از آپدیت اتوماتیک بازی هم جلوگیری میکردی اگه تموم این کار ها رو کردی پس آخرین ورژن درایور گرافیک رو دانلود کن چون این مشکل در اکثر مواقع به خاطر آپدیت نبودن درایور گرافیک بوده...

همه ی اینکارارو کردم!
گرافیکم هم آپدیته
آنتی ویروسم رو هم کلا پاک کردم ولی بازم موقع اجرا صفحه سیاه میشه :(

mehdy.z
08-06-2012, 17:33
اون پوشه رو کلا پاک کردم و بازی رو هم از تو کنترل پنل پاک کردم و بعدش توی کامپیوتر سرچ کردم هر فایلی با نام مکس پین رو پاک کردم و بعدش کامپیوتر رو هم یه بار ری استارت کردم ولی درست نشد
راهی نداره؟
خوب توی دو تا پوشه program filw و program data رو بگرد احتمالا پوشه ای که مربوط به بازی باشه باید توی یک از این دو تا باشه...حجمش هم که زیاده نباید پیدا کردنش خیلی سخت باشه...ضمنا حتما تیک show hidden files رو هم توی folder option سیستم بزن ممکنه اصلا پوشه مخفی باشه!!

همه ی اینکارارو کردم!
گرافیکم هم آپدیته
آنتی ویروسم رو هم کلا پاک کردم ولی بازم موقع اجرا صفحه سیاه میشه :(
اگه حتما آخرین درایور مربطو به کارتهای nvidia رو نصب کردی(لازمه این بازیه)این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرک رو تست کن امتحان شدست(فاصله بعد p30 رو هر دو جا حذف کن):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download.com/users/505/game/shooting/max.payne.3/Max.Payne.3.THETA.Crack.Only_p30 download.com.rar
اگه بازم ایراد گرفت احتمال داره مشکل از خود بازی باشه...روی یه سیستم دیگه تست کن ببین اصلا بالا میاد!!

Aria1997
08-06-2012, 18:55
خوب توی دو تا پوشه program filw و program data رو بگرد احتمالا پوشه ای که مربوط به بازی باشه باید توی یک از این دو تا باشه...حجمش هم که زیاده نباید پیدا کردنش خیلی سخت باشه...ضمنا حتما تیک show hidden files رو هم توی folder option سیستم بزن ممکنه اصلا پوشه مخفی باشه!!

اگه حتما آخرین درایور مربطو به کارتهای nvidia رو نصب کردی(لازمه این بازیه)این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرک رو تست کن امتحان شدست(فاصله بعد p30 رو هر دو جا حذف کن):اگه بازم ایراد گرفت احتمال داره مشکل از خود بازی باشه...روی یه سیستم دیگه تست کن ببین اصلا بالا میاد!!

نمیتونم رو سیستم دیگه اجرا کنم کسی رو ندارم
نسخه ام هم بلک باکس هستش

کرک هم جواب نداد متاسفانه :(

devilboys
08-06-2012, 19:24
بچه ها این دو آپدیت که برای بازی اومده روی نسخه بلک باکس نصب میشه؟

mehdy.z
08-06-2012, 19:26
نمیتونم رو سیستم دیگه اجرا کنم کسی رو ندارم
نسخه ام هم بلک باکس هستش

کرک هم جواب نداد متاسفانه :(
این کرک رو که خودم تست کردم راحت جواب داده بدون کوچکترین مشکلی(تازه ویندوزم هم sp1 نیست!:31:)
تنها راه حل دیگه ای که به ذهنم میرسه اینه که شما کرک relaoded و آپدیت اون رو هم نصب کن(در صورتی که حتما ویندوزت sp1 هست ) اگه بازم مشکل داشتی دیگه واقعا احتمال به این میره که بازی مشکل داشته باشه!!
چون همینطور که توی چند پست قبل هم گفتم کلا توی نسخه های black box بعضا مشکل دیده شده!!

armin_punisher6
08-06-2012, 19:35
بچه ها اگه سایت وطن دانلود دانلودش کنم جواب میده؟البته کرک رو از اینجا بگیرم.

mr.mansoor
08-06-2012, 20:06
سلام من سیستم اینه آیا این بازی کار میکنه یا نه؟

سی پی یو intel core i7 26QM 2.00G.Hz

رم 6گیگ

گرافیک GT 540 M -1gig

سیستم برای لپتاپ هست.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

یا علی

fokahi110
08-06-2012, 20:18
سلام من سیستم اینه آیا این بازی کار میکنه یا نه؟

سی پی یو intel core i7 26QM 2.00G.Hz

رم 6گیگ

گرافیک GT 540 M -1gig

سیستم برای لپتاپ هست.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

یا علی

سلام اره من قبلا سونی داشتم 8 گیگ رم 540 گرافیک راحت هر چی بازی رو رو 1080 اجرا میکرد 100 درصد اجرا میکنی مخصوصا اگه لپ تاپتم سونی باشه:40:

Gilopa
08-06-2012, 21:05
بچه ها ممنون میشم جوابم رو بدید .. انصافا خیلی ظلمه من به خاطر اینکه نمیتونم یکم تنظیمات گرافیکی اعمال کنم نمیتونم بازی رو انجام بدم .. فقط یه راه بهم بگید بتونم با دایرکت ایکس 10 بازی رو اجرا کنم نه 11 . اخه چرا گزینه apply تو قسمت تنظیمات گرافیکی واسه من کار نمیکنه تو بازی ؟

devilboys
08-06-2012, 21:43
بچه ها این دو آپدیت که برای بازی اومده روی نسخه بلک باکس نصب میشه؟

babak_beiknejat
08-06-2012, 22:22
شما باید خود فولدر Rockstar Games که داخل پوشه Sing In Social Club در DVD آخر هست رو تو My Document کپی کنید.

babak_beiknejat
08-06-2012, 22:27
امکان داره فایروال ویندوزتون جلوی اجرای بازی رو داره میگیره

armin_punisher6
08-06-2012, 23:54
بچه ها رو لپ تاپ من چطور اجرا میشه؟
cpu core i7 720
vga geforce 230m 1gb up 2815mb
ram 4gb

mehdy.z
09-06-2012, 01:32
بچه ها ممنون میشم جوابم رو بدید .. انصافا خیلی ظلمه من به خاطر اینکه نمیتونم یکم تنظیمات گرافیکی اعمال کنم نمیتونم بازی رو انجام بدم .. فقط یه راه بهم بگید بتونم با دایرکت ایکس 10 بازی رو اجرا کنم نه 11 . اخه چرا گزینه apply تو قسمت تنظیمات گرافیکی واسه من کار نمیکنه تو بازی ؟
اگه تمام مشکل شما اینه بیا این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فایل رو درست بنداز اینجا:

Users\*user name*\Documents\Rockstar Games\Max Payne 3
بازی رو توی کمترین تنظیمات در رزولوشن 768*1024 تنظیم کردم امیدوارم جواب بده...اگر هم خودت یه کم از کامپیوتر سر دربیاری اگه همین فایل رو با wordpad باز کنی میتونی به راحتی توش تنظیمات مورد نظر رو اعمال کنی فقط یادت باشه که قبلش حتما یه کپی ازش بگیری....

بچه ها رو لپ تاپ من چطور اجرا میشه؟
cpu core i7 720
vga geforce 230m 1gb up 2815mb
ram 4gb
گرافیکت برای این بازی فوق العاده ضعیفه از من میشنوی بیخالش شی بهتره!!...البته شاید توی 480*640 به زور بتونی بین 20-15 فریم بگیری که عملا به درد بازی نمیخوره!!

Aria1997
09-06-2012, 02:32
این کرک رو که خودم تست کردم راحت جواب داده بدون کوچکترین مشکلی(تازه ویندوزم هم sp1 نیست!:31:)
تنها راه حل دیگه ای که به ذهنم میرسه اینه که شما کرک relaoded و آپدیت اون رو هم نصب کن(در صورتی که حتما ویندوزت sp1 هست ) اگه بازم مشکل داشتی دیگه واقعا احتمال به این میره که بازی مشکل داشته باشه!!
چون همینطور که توی چند پست قبل هم گفتم کلا توی نسخه های black box بعضا مشکل دیده شده!!

من نسخه retail 28 گیگ رو دانلود و نصب و همه کاراشو کردم
الانم آمادست
بازی رو که اجرا میکنم صفحه سیاهه ولی صدای بازی میاد!
هیچ کاری نمیتونم بکنم جز alt + tab
بازی sniper elite هم همینطوریه :((
دیگه واقعا خسته ام کرده ! ;(

skhammari
09-06-2012, 09:11
سلام
از دوستان یکی لطف کنه یه سیو بعد از چپتر 5 رو واسم آپ کنه ، بازیم خرابه توی چپتر 4 گیر داره ، توی نت هم هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم سیو این بازیرو ، بخدا حجمی نداره ، آپ کردنشم کاری نداره
پیشاپیش ممنونم ازتون

kkkaktoos
09-06-2012, 11:53
دوستان سایت های زیادی این بازی رو برای دانلود گذاشتن.
اما با توجه حجم بالای این بازی ( نسخه بلک باکس 11 گیگه) و عدم سرعت بالای اینترنت. شما از کدوم سایت دانلود کردید و فایلش مشکل نداشته؟

اگه از گفتنش تو تاپیک معذوریت دارید تو پروفایل یا پخ بگید.
ممنون.

دوستان ما رو هم فراموش نکنید. منتظرم.
من دارم از پی 30 دی میگیرم. کسی از اینجا گرفته ؟ مشکلی نداشته؟

mehdy.z
09-06-2012, 12:59
من نسخه retail 28 گیگ رو دانلود و نصب و همه کاراشو کردم
الانم آمادست
بازی رو که اجرا میکنم صفحه سیاهه ولی صدای بازی میاد!
هیچ کاری نمیتونم بکنم جز alt + tab
بازی sniper elite هم همینطوریه :((
دیگه واقعا خسته ام کرده ! ;(
مطمئنی ویندوزت مشکل خاصی نداره(ویروسی،بد افزاری،چیزی....) بازی یه کم ایراد داره و لی دیگه فکر نکنم کسی تا این حد با این بازی مشکل داشته!!

Aria1997
09-06-2012, 13:03
مطمئنی ویندوزت مشکل خاصی نداره(ویروسی،بد افزاری،چیزی....) بازی یه کم ایراد داره و لی دیگه فکر نکنم کسی تا این حد با این بازی مشکل داشته!!

به نظرتون باید ویندوز عوض کنم؟!

ata_vi
09-06-2012, 15:51
دوست عزیز منم همین مشکلو دارم 10هزارتومان بازی روخریدم 4دی ودی دی صفحه سیاه میاد ودیگر هیچ این بازی sniperelite هرکاری می کنم اجرا نمیشه

ata_vi
09-06-2012, 15:56
آقا ما باهزار بدبختی گرفتیم بازی رو 4دی وی دی 10هزارتومان اما وقتی playmaxpayne3.exe رو اجر امی کنیم وoffline mode یه صفحه سیاه میاد
وچند خط نوشته درمورد بازی دیکه تکون نمی خوره علت چیه ؟ وای از دست این بازی های جدید چقدر دنگ وفنگ دارن به خدا اعصاب آدم خراب میشه

Aria1997
09-06-2012, 16:10
آقا ما باهزار بدبختی گرفتیم بازی رو 4دی وی دی 10هزارتومان اما وقتی playmaxpayne3.exe رو اجر امی کنیم وoffline mode یه صفحه سیاه میاد
وچند خط نوشته درمورد بازی دیکه تکون نمی خوره علت چیه ؟ وای از دست این بازی های جدید چقدر دنگ وفنگ دارن به خدا اعصاب آدم خراب میشه

نمیدونم چه بدبختی این داره
من حدود 50 گیگ دانلود کردم !
هر جا میپرسم هیچکی نمیدونه چه مشکلی دارم

Gilopa
09-06-2012, 16:30
اگه تمام مشکل شما اینه بیا این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فایل رو درست بنداز اینجا:
بازی رو توی کمترین تنظیمات در رزولوشن 768*1024 تنظیم کردم امیدوارم جواب بده...اگر هم خودت یه کم از کامپیوتر سر دربیاری اگه همین فایل رو با wordpad باز کنی میتونی به راحتی توش تنظیمات مورد نظر رو اعمال کنی فقط یادت باشه که قبلش حتما یه کپی ازش بگیری....

گرافیکت برای این بازی فوق العاده ضعیفه از من میشنوی بیخالش شی بهتره!!...البته شاید توی 480*640 به زور بتونی بین 20-15 فریم بگیری که عملا به درد بازی نمیخوره!!

دوست عزیز بسیار ممنونم ازت ..:11: نمیدونم چطوری جبران کنم الان به راحتی میتونم تنظیمات گرافیکی رو تغییر بدم و رو دایرکت ایکس9 بازی رو داره اجرا میکنه به صورت خودکار .
فقط یه چیزی آیا تنظیمات این فایل فقط برای نسخه 9 دایرکت ایکسه ؟ چون که وقتی رو نسخه 10 میذارم به شدت افت فریم دارم و علنا به هیچ وجه نمیشه بازی کرد .. به طوری که با نسخه 11 انقدر افت فریم نداشت و رو بالاترین تنظیمات بالاخره میشد یه جورایی بازی کرد .. بهرحال ممنونم ازت و دارم با ورژن 9 و بردن تنظیمات گرافیکی رو high بازی رو انجام میدم ..

زمانی که این کاری که گفته بودید رو انجام نداده بودم لودینگ بازی خیلی طول میکشید اما الان در عرض 3 ثانیه شاید همرو رد میکنه .
بازم ممنونم.

Yashar_satyr
09-06-2012, 16:39

چیکار کنم؟

fokahi110
09-06-2012, 18:01
سلام دوستان عزیز من کرک جدید رو دارم و دانلود کردم اپدیت جدید با کرک جدید از شرکت راک استار متاسفانه خودم 2 تا بازی تا الان پس دادم به فروشنده هم نسخه بلک باکس و هم 4 تا دی وی دی 9 گیگ هیچ کدومو نتونستم اجرا کنم الانم این کرک جدید رو گرفتم چون الان دیگه مکس پینی ندارم که براش اجرا کنم میخواید تا براتون بزارم شاید مشکلتون حل بشه دوستان گلم؟؟؟:20::42::11:

ata_vi
09-06-2012, 19:00
ممنون میشم اگه بزاری شاید مشکلمون حل شد

mehdy.z
09-06-2012, 19:04
به نظرتون باید ویندوز عوض کنم؟!
ببینید من به طور قطع نمیگم که مشکل از ویندوز شماست به خاطر همین هم میگم حتی المقدور بازی رو روی یه سیستم دیگه تست کنید تا مطمئن شید!!
ولی اگه شما تموم آپدیت های سیستم و بازی رو انجام دادید و بازم این مشکل رو دارید خوب به توجه به اینکه سیستمت از نظر قدرت مشکل خاصی نداره و به گفته خودتون توی چند تا بازی دیگه هم همین مشکل رو دارید خوب احتمال ویروسی یا حداقل نقص سیستم عامل بالا میره!!
ولی اگه میخواین ویندوز رو تعویض کنید حتما قبلش به یه آنتی ویروس کاملا به روز شده اول تموم سیستم رو اسکن و بعد اقدام کنید....

دوست عزیز بسیار ممنونم ازت ..:11: نمیدونم چطوری جبران کنم الان به راحتی میتونم تنظیمات گرافیکی رو تغییر بدم و رو دایرکت ایکس9 بازی رو داره اجرا میکنه به صورت خودکار .
فقط یه چیزی آیا تنظیمات این فایل فقط برای نسخه 9 دایرکت ایکسه ؟ چون که وقتی رو نسخه 10 میذارم به شدت افت فریم دارم و علنا به هیچ وجه نمیشه بازی کرد .. به طوری که با نسخه 11 انقدر افت فریم نداشت و رو بالاترین تنظیمات بالاخره میشد یه جورایی بازی کرد .. بهرحال ممنونم ازت و دارم با ورژن 9 و بردن تنظیمات گرافیکی رو high بازی رو انجام میدم ..

زمانی که این کاری که گفته بودید رو انجام نداده بودم لودینگ بازی خیلی طول میکشید اما الان در عرض 3 ثانیه شاید همرو رد میکنه .
بازم ممنونم.
خواهش میکنم دوست عزیز...
اگه دقت کرده باشید توی یه خط به آخر اون فایل نوشته DirectXVersion value که به ترتیب مقادیر 0 و 1 و 2 به DX 9 و DX10 و DX11 اشاره میکنه....
ضمنا خیر این تنظیمات کلیه و هر کدوم به یکی از گزینه های توی setting بازی اشاره میکنه....
البته اینکه شما میگی بازی توی DX10 برات کنده ممکنه این مشکل به گزینه اول اون فایل یعنی نوع ورژن گرافیک برمیگرده که نوع کد گذاری اون رو دقیق نمیدونم ولی شما اگه خواستی میتونی اون فایل رو پاک کنی و بری توی بازی و ببینی که سیستم نوع گرافیک شما رو از بین اعداد 0 تا 2 (احتمالا)چی تشخیص میده بعد از بازی بیا برون و توی همون فایی که سیستم ایجاد کرده تموم تنظیماتی رو که میخوای اعمال کن....

fokahi110
09-06-2012, 19:11
چشم تا ساعت 10 شب قرار میدم کرک کامل و عالی همه کاربرا تو همه فرومها اجرا کردن یا علی.
کرک+اپدیت جدید منتشر شده از شرکت راک استار با حجم 47 مگابایت براتون زیپش کردم شده 30 مگ

دانلود فایل>>>در حال اپلود. ...

amirpers
09-06-2012, 20:22
نمیدونم اگه من یه ذره شانس داشتم اسمم رو چی می ذاشتند ؟؟؟؟؟!!!!!
بعد 9 سال انتظار روز انتشار بازی مجبور شدم برم یه مسافرت ناخواسته اما نسخه اوریجینال بازی رو سفارش دادم تا برام بیاد. الان که برگشتم بهم می گن که تو امارات بازی ممنوع شده و معلوم نیست بتونن برام بگیرن یا نه اون هم از آمریکا.
حالا دیگه مجبور شدم تا اوریجینالش بیاد دستم (احتمالا) دانلود رو شروع کنم. از یکی از سایتهای فارسی زبان دارم نسخه کامل رو دانلود می کنم.
فقط می خوام دوستان یه لطفی بکنند و بگن که بالاخره کدوم آپدیت و کدوم کرک مشکل نداره یا احتمالا کمترین مشکل رو داره ؟چون من تمام صفحات رو خوندم اما نتیجه درست و حسابی ای نگرفتم.

fokahi110
09-06-2012, 20:35
سلام امیر جان این کرک و اپدیتی که الان تا 10 شب قرار میدم شما استفاده کن حالشو ببر جدیدترین کرک موجود هست.معذرت از همه دوستان من سرعت اپلود ندارم تا فردا اپدیت بازی و کرک رو حتما قرار میدم.:20::11:

mobin_eshghe pro
09-06-2012, 21:47
دوستان من بازیو نصب و کرکشو کپی کردم اما وقتی فایلی که توش بازیو نصب کردم یا خود بازیو باز می کنم سیستم ریست می شه.اگه ممکنه راهنمایی کنید

Aria1997
09-06-2012, 22:01
نمیدونم اگه من یه ذره شانس داشتم اسمم رو چی می ذاشتند ؟؟؟؟؟!!!!!
بعد 9 سال انتظار روز انتشار بازی مجبور شدم برم یه مسافرت ناخواسته اما نسخه اوریجینال بازی رو سفارش دادم تا برام بیاد. الان که برگشتم بهم می گن که تو امارات بازی ممنوع شده و معلوم نیست بتونن برام بگیرن یا نه اون هم از آمریکا.
حالا دیگه مجبور شدم تا اوریجینالش بیاد دستم (احتمالا) دانلود رو شروع کنم. از یکی از سایتهای فارسی زبان دارم نسخه کامل رو دانلود می کنم.
فقط می خوام دوستان یه لطفی بکنند و بگن که بالاخره کدوم آپدیت و کدوم کرک مشکل نداره یا احتمالا کمترین مشکل رو داره ؟چون من تمام صفحات رو خوندم اما نتیجه درست و حسابی ای نگرفتم.

فقط نسخه بلک باکس دانلود نکن

همین ....

E Z I O
09-06-2012, 23:10
سلام

بازی را واسه پی سی گرفتم !

ولی موقع Loading همون اول بازی که میخواد منوی اصلی بازی بیاد میمونه یک ساعت بارگیری میکنه ! هیچی به هیچی این صفحه اصلا نمیره !

ممنون میشم راهنمایی کنید.

mehdy.z
09-06-2012, 23:25
سلام

بازی را واسه پی سی گرفتم !

ولی موقع Loading همون اول بازی که میخواد منوی اصلی بازی بیاد میمونه یک ساعت بارگیری میکنه ! هیچی به هیچی این صفحه اصلا نمیره !

ممنون میشم راهنمایی کنید.
محمد جان پچ tetha ورژن v1.0.0.22 رو دانلود کن ادعاش شده که مشکل لودینگ رو حل میکنه!
ضمنا حتما درایور گرافیکت هم آپدیت شده باشه...
البته خود من ورژن v1.0.0.17 رو گرفتم کوچکترین مشکلی نداشته...

فقط نسخه بلک باکس دانلود نکن

همین ....

Aria1997 جان به شما هم به عنوان تیر آخر توصیه_ش میکنم امیدوارم جواب بده...

TommyT
09-06-2012, 23:52
سلام :

این مشکل من حل نشده ... چی کارش کنم ؟

اینم عکسش

کسی نیست این مشکلو بدونههههههههههههههههههههه هههههه ؟

Aria1997
10-06-2012, 00:18
محمد جان پچ tetha ورژن v1.0.0.22 رو دانلود کن ادعاش شده که مشکل لودینگ رو حل میکنه!
ضمنا حتما درایور گرافیکت هم آپدیت شده باشه...
البته خود من ورژن v1.0.0.17 رو گرفتم کوچکترین مشکلی نداشته...

Aria1997 جان به شما هم به عنوان تیر آخر توصیه_ش میکنم امیدوارم جواب بده...

سلام مهدی جان
باور نمیکنی ولی یه فایل صفحه قبل بود graphics.xml
اون رو همینجوری ریختم تو profile
درست نشد
ولی با safe mode اجرا کردم درست شد

مشکلم با این بازی حل شده ولی با بازی های دیگه مشکل داره

خیلی ازت ممنونم بالاخره تونستم بازی کنم !

مشکل داشتم دوباره میام :دی

mehdy.z
10-06-2012, 01:38
کسی نیست این مشکلو بدونههههههههههههههههههههه هههههه ؟
شما گرافیک رو تا ته بکش پایین بعضی از بچه ها با این کار مشکل گرافیک رو رفع کردند....ولی اگه اینجور که شما میگی بازی ناقص لود شده یعنی بعضی از قسمتهای بازی اصلا وجود ندارند(یعنی به قول تو پله وجود داره ولی ازش بالا نمیره!) این در اصل نوعی باگه که محتملترین حالتش به مشکل داشتن کرک برمیگرده اگه با تعویض و آپدیت کرک درست شد که هیچ وگرنه ممکنه نسخه بازی مشکل داشته باشه!

arming900
10-06-2012, 02:00
اگر مشکل ایمیل و پسورد دارید معنی ش اینه که پروفایل رو خوب کپی نکردید

در پوشه کرک و در داخل پوشه Update هر 3 فایل موجود را نصب کنید.
در پوشه کرک , پوشه Profiles رو در ادرس save بازی کپی کنید (پوشه رو کپی کنید)
myDocuments\Rockstar Games\Social Club

اگر پوشه Social Club نبود دستی بسازید ( دقیقا اسم رو از اینجا کپی کنید که اشتباه نشه)

در آخر هم فایل های توی پوشه کرک رو در محل نصب بازی کپی کنید

Yashar_satyr
10-06-2012, 09:29
کسی نبود؟؟؟

Yashar_satyr
10-06-2012, 09:30

چیکار کنم؟

کسی نبود؟?????

meshkiposh2200
10-06-2012, 15:06
با سلام.من مکس 3 را از پی سی دانلود گرفتم نصب کردم ولی وقتی اجرا میکنم صفحه سیاه میشه و هیچ اتفاقی نمیافته و حتی دکمه هاس کیبورد هم عمل نمیکنه فقط میشه ریست کرد.درایور و نرم افزار های توی پک هم نصب کردم کسی این مشکل را نداشته

amirpers
10-06-2012, 15:21
پست اول تاپیک آپدیت شد.

B.3.S.T
10-06-2012, 15:36
واسه ما هم هر کاری کردیم user و pass می خواد!طبق پست 131 انجام دادم ولی جواب نداد...

fokahi110
10-06-2012, 16:00
سلام مرسی امیر جان همه دوستانی که مشکل صفحه ابی دارن به گفته مدیر محترم سایت دانلودها مشکلشون حل شده ووارد بازی شدند منم دیشب والان خواستم کرک و اپدیت جدید رو قرار بدم که ام من سرعت اپلودم تقریبا صفر هست و از همه پوزش میخوام و شرمندم که امیر جان زحمتشو کشیدن و در پست 1 قرار دادن شماره اپدیت هم
آپدیت 1.0.0.22 بازی
عزیزان 100 درصد مشکلشون حل میشه با این کرک و اپدیت حیف که من نسخه بلاک باکس رو رفتم دادم فروشنده پولمو پس گرفتم والا الان خودم تست میکردم فردا میرم دوباره میخرمش 100 درصد نصبش میکنم انشالا که برا منم اجرا بشه چون دارم سکته میکنم خدا شاهده امیر جان برام دعا بفرما داداش گلم.:20::11::42::42::42:

Yashar_satyr
10-06-2012, 18:50
پچ رو می خوام نصب کنم میگه Try to run maxpayne 3 چیکار کنم؟

setare-soheil
10-06-2012, 20:44
سلام توی دی وی دی 4 موقع نصب این ارور رو داد ... دوستان جان من کمک کنید

3taxxx
10-06-2012, 21:07
سلام توی دی وی دی 4 موقع نصب این ارور رو داد ... دوستان جان من کمک کنید

این فایل خرابه .دی وی دیاتو برو عوض کن.

نکاتی که من انجام دادم برا اجرا بازی (نسخه بلک باکس) فک کنم برا باقیه هم جواب بده

بعد نصب بازی و داریکت ایکس
1-
MP3_Launcher رو نصب کنین (داخل پوشه کرک یا داخل پوشه Redist در محل نصب اولیه بازی)
اگه بلک باکسه مثل مال من فک کنم اون دوتا اپدیتا و کرک خودش نصب میشن.اگه نه از نت بگیرین نصب کنین.
2-
بعد از نصب بازی کل پوشه Profiles (که یا داخل پوشه کرکه یا داخل پوشه محل نصب بازی - نبود از نت بگیرین) در ادرس save بازی کپی کنید.(پوشه پروفایل دیگه ی اونجا بود پاکش کنین. و اونی که داخل پوشه کرک یا پوشه محل نصب بازی هست رو کپی کنین)
my Documents\Rockstar Games\Social Club
3-
Social Club v1.0.9.5 حتما نصب بشه

نکته 1 : برا رد شدن اون لود ینگ و نخواستن وصل شدن به نت مرحله 2 و 3 خیلی مهمه.
نکته 2 : شاید برا بار اول که وارد بازی شین صحفه مانیتور تیک بزنه (نوشته های اول بازی میادو میره) با الت و اف 4 بازیرو ببندین باز وارد شین
نکته 3 : بعد از چند مرحله بازی کردن و باز خاموش کردن پی سی شاید باز لودینگ گیر کنه.بازم
Social Club v1.0.9.5 رو نصب کنین (لازم نیست قبلی رو پاکش کنین)

devilboys
10-06-2012, 21:40
بچه ها اون 4 گیگ که برای درایو C میخواد دقیقا چقدره چون من 4 گیگ بیشتر جا ندارم؟ بعدش این 4 گیگ رو اشغال میکنه یا دوباره برمیگرده؟

TommyT
10-06-2012, 22:06
شما گرافیک رو تا ته بکش پایین بعضی از بچه ها با این کار مشکل گرافیک رو رفع کردند....ولی اگه اینجور که شما میگی بازی ناقص لود شده یعنی بعضی از قسمتهای بازی اصلا وجود ندارند(یعنی به قول تو پله وجود داره ولی ازش بالا نمیره!) این در اصل نوعی باگه که محتملترین حالتش به مشکل داشتن کرک برمیگرده اگه با تعویض و آپدیت کرک درست شد که هیچ وگرنه ممکنه نسخه بازی مشکل داشته باشه!

من گرافیکم خیلی قویه ... اما با این حال اون روز که خراب شد و اینجوری شد بازی رو تا آخرین حد ممکن پایین کشیدم اما باز هیچ فرقی نکرد حتی بهترم نشد

کراکای دیگه هم میریزم هر کدوم یه مشکلی داره ... یکیش میزنه به نت وصل نیست یکی میزنه اکانتت تو سوشال کلاب اوکی نیست خلاصه هر کدوم یه مشکل دارن ... اعصابمو خورد کرده دیگه

سیو بازیو نمیشه ریخت این مرحلرو رد کرد ؟

aliw700i
10-06-2012, 22:37
سلام دوست خست نباشید

من بازی رو خریدم 7 DVD وقتی روی SETUP بازی کلیک می کنم این ارور میده

و بعد از چند دقیقه این ارور میاد SETUP بست میشه ؟

تو رو خدا کمکم کنید

AMIR.KIK
11-06-2012, 00:20
سلام دوستان من نسخه کم حجم بازی رو دانلود

یه مشکلی دارم اینه که میخوام تنظیمات بازی رو بزرام روی DX 11 بعد اینکه گذاشتم و اکی زدم بازی ریست میشه و از اول میاد و بعد میرم توی تنظیمات میبینم که باز رفته روی DX 9 روی DX 10 هم نمیره فقط روی DX 9 هست

کسی میدونه مشکل از چی هست؟آپدیت جدید بازی و آخرین داریور کارت گرافیک دانلود کردم .کارت گرافیکم DX 11 رو ساپورت میکنه

ویندوز سون 64 بیتی رم 8 گیگ سیپیو core 7

اینم یه عکس از مشخصات کارت گرافیک

amirpers
11-06-2012, 00:27
دوستان
کسی تونسته بازی رو مولتی بازی کنه ؟ کلا می خوام بدونم با این کرک ها میشه مولتی و آنلاین بازی کرد یا نه ؟

miladsafaeesajjad
11-06-2012, 00:52
من الآن چکار کنم
نه صفحه آبی دارم و نه هیچی…
بازی رو پاک کردم وقتی آپدیت جدید اومد واسش دوباره نصب کردم بازی رو حالا این ارور رو میده
چند بار بازی رو نصب کردم باز این اومد یه بار کلاً بازی رو پاک کردم از روی سیستم باز نصب کردم این اومد
تو رو خدا یه راه حلی یه چیزی من اینو بازی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BLACK ICE
11-06-2012, 10:05
سلام و خسته نباشید
من نسخه بلک باکسو دارم بعد از 6 ساعت نصب بازی تو صفحه مشکی دوم گیر میکرد هر چقدر هم منتظر میموندم نمیرفت ، بعد update کردم (از همون play max payne 3 یا همون luncher) دیگه کلا وارد صفحه مشکی هم نمیشد ، یه بار بازی پاک کردم دوباره نصب کردم ، حالا وقتی وارد صفحه سیاه دوم میشه میپره بیرون و error ویندوزو close program میده،پوشه profilam هر جا که فکر میکردم و تو social club کپی کردم دیگه نمیدونم لطفا کمک کنید.ممنونم.

mehdy.z
11-06-2012, 12:20
سلام دوستان من نسخه کم حجم بازی رو دانلود

یه مشکلی دارم اینه که میخوام تنظیمات بازی رو بزرام روی DX 11 بعد اینکه گذاشتم و اکی زدم بازی ریست میشه و از اول میاد و بعد میرم توی تنظیمات میبینم که باز رفته روی DX 9 روی DX 10 هم نمیره فقط روی DX 9 هست

کسی میدونه مشکل از چی هست؟آپدیت جدید بازی و آخرین داریور کارت گرافیک دانلود کردم .کارت گرافیکم DX 11 رو ساپورت میکنه

ویندوز سون 64 بیتی رم 8 گیگ سیپیو core 7

اینم یه عکس از مشخصات کارت گرافیک
بله توی پوشه

my Documents\Rockstar Games\Max Payne 3
یه فایل هست به نام profile که توی یه خط مونده به آخرش نوشته DirectXVersion value که به ترتیب مقادیر 0 و 1 و 2 به DX 9 و DX10 و DX11 اشاره میکنه میتونی از اونجا تنظیمش کنی...

دوستان
کسی تونسته بازی رو مولتی بازی کنه ؟ کلا می خوام بدونم با این کرک ها میشه مولتی و آنلاین بازی کرد یا نه ؟
بله فکر کنم کرک شده فقط باید کرکش رو دانلود کنید...

AMIR.KIK
11-06-2012, 12:36
یه فایل هست به نام profile که توی یه خط مونده به آخرش نوشته DirectXVersion value که به ترتیب مقادیر 0 و 1 و 2 به DX 9 و DX10 و DX11 اشاره میکنه میتونی از اونجا تنظیمش کنی...
این همون فایل هست که گفتی کجاشو تغییر بدم؟؟میرم روش میخوام عددهارو تغیر بدم نمیشه ؟!!

sepideman
11-06-2012, 12:51
دوستان من این بازیو گرفتم چهار تا دی وی دی 9 هستش. شماره یک رو میذارم تو دستگاه روی ستاپ کلیک میکنم میگه حتما از اینترنت قطع باشید منم قطع میکنم و ران میکنمش اون صفحه عکسش که قراره مراحل نصب روش باشه میاد ولی دیگه هیچی نمیشه حدود یک ساعت و چهل و پنج دقیقم ولش کردم شاید بیاد ولی هیچی نمیشه
مشکلش چشه بنظرتون؟

shahriar_669
11-06-2012, 12:56
سلام

دوستان من بازی رو نصب کردم dvd rom من پریده ، غیب شده تو بازی مشگلی ندارم ولی از وقتی نصب کردم پریده؟؟؟؟؟ ( از نسخه بلک باکس استفاده میکنم 3 dvd )

mehdy.z
11-06-2012, 13:52
این همون فایل هست که گفتی کجاشو تغییر بدم؟؟میرم روش میخوام عددهارو تغیر بدم نمیشه ؟!!

باید با notepad بازش کنی و عددهاش رو تغییر بدی و بعد سیو و خارج بشی...ضمنا دقت کن چون ممکنه کلا تنظیمات بازی رو هم بزنی به خاطر همین قبلش یه کپی ازش بگیر....

AMIR.KIK
11-06-2012, 14:32
باید با notepad بازش کنی و عددهاش رو تغییر بدی و بعد سیو و خارج بشی...ضمنا دقت کن چون ممکنه کلا تنظیمات بازی رو هم بزنی به خاطر همین قبلش یه کپی ازش بگیر....

گزینه DirectXVersion value رو به 2 تغییر دادم باز درست نشد همون روی DX 9 هست

Arrowtic
11-06-2012, 14:35
دوستان واسه من سره Loading میمونه.نوشته ها که میان میگه Enter بزن میزنم همین طوری میمونه.بدون هیچ اروری.همین طوری میمونه و هیچی نمیشه.نسخه Black Box.(راهی به غیر از آپدیت و دان صدو خرده ای مگ!(محدودیت ندارم))

ویرایش:آپدیت 31 مگی رو ریختم کرکشم ریختم پوشه profile رو هم در Social Club و Rockstar Games/Max Payne 3 کپی کردم ولی هنوزم همون مشکل!

devilboys
11-06-2012, 16:16
بچه ها اون 4 گیگ که برای درایو C میخواد دقیقا چقدره چون من 4 گیگ بیشتر جا ندارم؟ بعدش این 4 گیگ رو اشغال میکنه یا دوباره برمیگرده؟

3taxxx
11-06-2012, 16:31

دقیقشو نمیدونم حالا یه ذره کمتر یا بیشتره.ولی اره بر میگرده

3taxxx
11-06-2012, 16:40
دوستان واسه من سره Loading میمونه.نوشته ها که میان میگه Enter بزن میزنم همین طوری میمونه.بدون هیچ اروری.همین طوری میمونه و هیچی نمیشه.نسخه Black Box.(راهی به غیر از آپدیت و دان صدو خرده ای مگ!(محدودیت ندارم))

ویرایش:آپدیت 31 مگی رو ریختم کرکشم ریختم پوشه profile رو هم Social Club و Rockstar Games/Max Payne 3 کپی کردم ولی هنوزم همون مشکل!

بازم برنامه Social Club رو نصب کن. توی ادرس دهی دقت کن

پست صحفه 14 منو بخون شاید کمکت کرد

3taxxx
11-06-2012, 16:46
سلام دوست خست نباشید

من بازی رو خریدم 7 DVD وقتی روی SETUP بازی کلیک می کنم این ارور میده

و بعد از چند دقیقه این ارور میاد SETUP بست میشه ؟

تو رو خدا کمکم کنید

اگه نسخه بلک باکسه (چون نمیدونم اول نصب باقیه نسخه ها چه جوریه ولی احتمالا یه شکلن) شما همون اول نصب تیک کنار ++ visual c رو بردار (اینجور زده ++ install VC ) تا نصب نشه.بعد از نصب بازی از داخل پوشه ی محل نصب اول یا پوشه های داخل دی وی دی بازی این برنامه رو جدا نصب کن(همین ++ visual c )

3taxxx
11-06-2012, 16:58
من الآن چکار کنم
نه صفحه آبی دارم و نه هیچی…
بازی رو پاک کردم وقتی آپدیت جدید اومد واسش دوباره نصب کردم بازی رو حالا این ارور رو میده
چند بار بازی رو نصب کردم باز این اومد یه بار کلاً بازی رو پاک کردم از روی سیستم باز نصب کردم این اومد
تو رو خدا یه راه حلی یه چیزی من اینو بازی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویندوزت 64 بیت هست یا 32 بیت؟

ادرس محل نصب بازیتو دقیق برام بنویس

miladsafaeesajjad
11-06-2012, 16:59
سلام من نسخه بلک باکس رو نصب کردم دفعه اول که نصب کردم اجرا شد و تا مرحله ۷ هم رفتم! ولی بعد اون اون ارور مرگ میومد و من نمیتونستم کاری کنم بعد رفتم تو پوشه بازی
این رجیستری ها رو کلیک کردم
بعد فکر کردم ارور blue screen درست شد اومدم روی بازی کلک کردم تا بازی کنم دیدم این ارور اومد
این

دیگه هرکاری کردم بازی نیومد حتی با نرم افزارYour Unin-staller! بازی رو کلاً پاک کردم social club رو هم همینطور
درایو بازی رو عوض کردم نیومد… مخم درد گرفته
در ضمن من social club رو که نصب میکنم خود social club نمیاد
فکر کنم ۹۹ درصد از اون ریجستری هایی هست که کلیک کردم
حالا نمیدونم چکار کنم بعد از مدت ها دوری از گیم یک بازی خیلی بهم حال داد حالا اینم اینجوری شده

miladsafaeesajjad
11-06-2012, 17:09
ویندوزت 64 بیت هست یا 32 بیت؟

ادرس محل نصب بازیتو دقیق برام بنویس

سلام من نسخه بلک باکس رو نصب کردم دفعه اول که نصب کردم اجرا شد و تا مرحله ۷ هم رفتم! ولی بعد اون اون ارور مرگ میومد و من نمیتونستم کاری کنم بعد رفتم تو پوشه بازی
این رجیستری ها رو کلیک کردم
بعد فکر کردم ارور blue screen درست شد اومدم روی بازی کلک کردم تا بازی کنم دیدم این ارور اومد
این

دیگه هرکاری کردم بازی نیومد حتی با نرم افزارYour Unin-staller! بازی رو کلاً پاک کردم social club رو هم همینطور
درایو بازی رو عوض کردم نیومد… مخم درد گرفته
در ضمن من social club رو که نصب میکنم خود social club نمیاد
فکر کنم ۹۹ درصد از اون ریجستری هایی هست که کلیک کردم
حالا نمیدونم چکار کنم بعد از مدت ها دوری از گیم یک بازی خیلی بهم حال داد حالا اینم اینجوری شده

3taxxx
11-06-2012, 17:33
این ریجسترارو از کجا گرفتی؟
اینو امتحان کن ببین چی میشه
فقط ادرس محل نصب بازیو بهش بده

miladsafaeesajjad
11-06-2012, 19:02
این ریجسترارو از کجا گرفتی؟
اینو امتحان کن ببین چی میشه
فقط ادرس محل نصب بازیو بهش بده

درست شد آقا یه دنیا ممنون واقعا ایشالا خیر ببینی:40:

aliw700i
11-06-2012, 19:16
اگه نسخه بلک باکسه (چون نمیدونم اول نصب باقیه نسخه ها چه جوریه ولی احتمالا یه شکلن) شما همون اول نصب تیک کنار ++ visual c رو بردار (اینجور زده ++ install VC ) تا نصب نشه.بعد از نصب بازی از داخل پوشه ی محل نصب اول یا پوشه های داخل دی وی دی بازی این برنامه رو جدا نصب کن(همین ++ visual c )

من وقتی روی setup کلیک می کنم بعد از چند دقیقه این دو ارور رو میده و از setup خارج میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirpers
11-06-2012, 19:29
دوستان

دوستان جواب من رو هم بدید.
کسی یعنی نسخه PC رو مولتی تونسته بازی کنه یا نه ؟

3taxxx
11-06-2012, 19:30
نسخه بازیت چیه ؟
اول ستاپ حق انتخاب مگه نمیده برا نصب ++ install VC ؟
تیک کنار ++ install VC بردار.
یه عکس از اول ستاپ بزار

Arrowtic
11-06-2012, 19:40

میشه ولی توسط Tunngle که فعلا سروراش در دست تعمیرن!(رو سرور اصلی بازی نمیشه!)

دوستان جواب منم بدن لطفا برای اون لودینگ چه کنم؟

3taxxx
11-06-2012, 19:44

من امتحان نکردم ولی از بچه ها شنیدم که کار میکنه و وصل شدن
با تانگل .مث که راه افتاده
توی انجمن بازی انلان بپرسی بچهای اونجا واردترن

3taxxx
11-06-2012, 19:48
دوستان جواب منم بدن لطفا برای اون لودینگ چه کنم؟
نکاتی که من انجام دادم برا اجرا بازی (نسخه بلک باکس) فک کنم برا باقیه هم جواب بده

1-
MP3_Launcher رو نصب کنین (داخل پوشه کرک یا داخل پوشه Redist در محل نصب اولیه بازی)
اگه بلک باکسه مثل مال من فک کنم اون دوتا اپدیتا و کرک خودش نصب میشن.اگه نه از نت بگیرین نصب کنین.
2-
بعد از نصب بازی کل پوشه Profiles (که یا داخل پوشه کرکه یا داخل پوشه محل نصب بازی - نبود از نت بگیرین) در ادرس save بازی کپی کنید.(پوشه پروفایل دیگه ی اونجا بود پاکش کنین. و اونی که داخل پوشه کرک یا پوشه محل نصب بازی هست رو کپی کنین)
3-

نکته 2 : شاید برا بار اول که وارد بازی شین صحفه مانیتور تیک بزنه (نوشته های اول بازی میادو میره) با الت و اف 4 بازیرو ببندین باز وارد شین
نکته 3 : بعد از چند مرحله بازی کردن و باز خاموش کردن پی سی شاید باز لودینگ گیر کنه.بازم

J@viD
11-06-2012, 20:17
سلام دوستان
نسخه بازی من بلک باکس هست به این شکل که 4 تا دی وی دی هست اول بازی از روی این 4 دی وی دی اکسترکت میشه روی هارد به حجم 10.5 گیگ
بعد ستاپ رو از بین فایلهای این 10.5 گیگ انتخاب میکنم و اجرا میکنم که بازی شروع میشه به نصب شدن به حجم 22.5 گیگ
مشکل این هست که اخرهای نصب بلو اسکرین میشه
وقتی هم که میخوام وارد فولدر نصب بازی بشم باز بلو اسکرین میشه
مشخصات سیستم هم
رم 8
سیپیو ای ام دی فنوم 6 هسته ای
گرافیک انویدیا 460
ویندوز سون 64 بیت
چیکار کنم؟

3taxxx
11-06-2012, 20:35
سلام دوستان
نسخه بازی من بلک باکس هست به این شکل که 4 تا دی وی دی هست اول بازی از روی این 4 دی وی دی اکسترکت میشه روی هارد به حجم 10.5 گیگ
بعد ستاپ رو از بین فایلهای این 10.5 گیگ انتخاب میکنم و اجرا میکنم که بازی شروع میشه به نصب شدن به حجم 22.5 گیگ
مشکل این هست که اخرهای نصب بلو اسکرین میشه
وقتی هم که میخوام وارد فولدر نصب بازی بشم باز بلو اسکرین میشه
مشخصات سیستم هم
رم 8
سیپیو ای ام دی فنوم 6 هسته ای
گرافیک انویدیا 460
ویندوز سون 64 بیت
چیکار کنم؟

از اول نصب کن.نشد.
کرک Realoaded بگیر بریز تو پوشه.
نشد
اینارو نصب کن:
برای نسخه ویندوز 32 بتی:
برای 64 بیتی:
نشد
از داخل پوشه بازی
E:\Max Payne 3\Original
فایلهای ریجستری رو فعال کن
بعد نصب مشکل داشتی فایل زیر رو بگر نصب کن

aliw700i
11-06-2012, 20:40
نسخه بازیت چیه ؟
اول ستاپ حق انتخاب مگه نمیده برا نصب ++ install VC ؟
تیک کنار ++ install VC بردار.
یه عکس از اول ستاپ بزار

نمی دونم نسخه اش چی

حق انتخاب هم بهم نمیده

3taxxx
11-06-2012, 20:48
نمی دونم نسخه اش چی

حق انتخاب هم بهم نمیده
موقعه نصب دوم اینجوری میشه؟ اگه اینجوره پاک کن از اول بریز بازیو.(احتمالش هست فایل ستاپ خراب شده باشه )
اینجارو بخون و انجام بده ببین درست میشه یا نه :

BLACK ICE
11-06-2012, 20:58
لطف میکنید جواب منم بدین این بار دوم هست.
سلام و خسته نباشیدمن نسخه بلک باکسو دارم بعد از 6 ساعت نصب بازی تو صفحه مشکی دوم گیر میکرد هر چقدر هم منتظر میموندم نمیرفت ، بعد update کردم (از همون play max payne 3 یا همون luncher) دیگه کلا وارد صفحه مشکی هم نمیشد ، یه بار بازی پاک کردم دوباره نصب کردم ، حالا وقتی وارد صفحه سیاه دوم میشه میپره بیرون و error ویندوزو close program میده،پوشه profilam هر جا که فکر میکردم و تو social club کپی کردم دیگه نمیدونم لطفا کمک کنید.ممنونم.

Arrowtic
11-06-2012, 21:29

1-
2-
3-

اینارو قبلا انجام دادم.
الآن بازیو پاک و نصب کردم و همین کارارو انجام دادم.بازم گیر میکنه:41:

arming900
11-06-2012, 21:34
اینم ترینر بازی

این بهتره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ar

-------------------

اساحه نامحدود + یک بسته جان نامحدود

پسورد :

3taxxx
11-06-2012, 21:39
لطف میکنید جواب منم بدین این بار دوم هست.
سلام و خسته نباشیدمن نسخه بلک باکسو دارم بعد از 6 ساعت نصب بازی تو صفحه مشکی دوم گیر میکرد هر چقدر هم منتظر میموندم نمیرفت ، بعد update کردم (از همون play max payne 3 یا همون luncher) دیگه کلا وارد صفحه مشکی هم نمیشد ، یه بار بازی پاک کردم دوباره نصب کردم ، حالا وقتی وارد صفحه سیاه دوم میشه میپره بیرون و error ویندوزو close program میده،پوشه profilam هر جا که فکر میکردم و تو social club کپی کردم دیگه نمیدونم لطفا کمک کنید.ممنونم.

درایور کارتتو بروز کن

3taxxx
11-06-2012, 21:41
اینارو قبلا انجام دادم.
الآن بازیو پاک و نصب کردم و همین کارارو انجام دادم.بازم گیر میکنه:41:

مشکل لود فقط به برنامه social club و اون پوشه پروفایل مربوطه. اگه social club درست نصب بشه از لودینگ حتما رد میشه

arming900
11-06-2012, 21:44
کامل توضیح میدم که چجری نصبشک کنید من خودم روی 2 تا سیستم نصب کردم بدون مشکل

برای ویندوز 7 باید آپدیت سرویس پک 1 نصب کنید تا با ارور صفحه آبی رنگ موقع باز کردن دی وی دی اخر و پوشه کرک بر نخورید

دانلود سرویس پک 1 - نسخه‌ی 32 بیتی - 537 مگابایت

----------

دانلود سرویس پک 1 - نسخه‌ی 64 بیتی - 903 مگابایت

----------

بعد از نصب بازی در پوشه کرک و در داخل پوشه Update هر 3 برنامه موجود را نصب کنید

در پوشه کرک , پوشه Profiles رو در ادرس save بازی کپی کنید (پوشه رو کپی کنید)
myDocuments\Rockstar Games\Social Club

اگر پوشه Social Club نبود دستی بسازید ( دقیقا اسم رو از اینجا کپی کنید که اشتباه نشه)

در آخر هم فایل های توی پوشه کرک رو در محل نصب بازی کپی کنید

حالا اینترنت رو حتما باید قطع کنید

به محل نصب بازی رفته و فایل اجرایی را یاز کنید دقت کنید که بازی رو باید با لانچر ارا کنید یعنی اون فایلی که فقط چند کیلوبایت حجم داره و آیکون آن عدد 3 هست (PlayMaxPayne3.exe)

mahdy2504
11-06-2012, 22:54
سلام...اما وقتی روی ایکن بازی کلیک میکنم و بعد حالت offline رو میزنم وارد میشه اما فقط صفحه سیاه هستش و جلو نمیره دیگه..

فقط یک نکته از میان اون 3 برنامه که در آخر بازی به طور اتوماتیک نصب میشه برنامه Dotnet موقع نصب با پیغام زیر مواجه میشم

You must use"Turn windons features on or off" in the control panel to install or configure microsft.Net Framworl 2.0 sp2

ویندوز من هم سون 64x sp1 هستش

Aidin_Oblivion
12-06-2012, 00:18
مشکل منم همینه

Yashar_satyr
12-06-2012, 07:48
یعنی 1 نفر هم نیست جواب مارو بده!

javidshah
12-06-2012, 08:28
با دورود
من تمامی مراحل نصب را چندین بار تکرار کردم تمامی نکات گفته شده را اجرا کردم ولی وقتی گزینه play max payne 3 یک صفه اخطار باز میشود پیغامش اینه که مسیر اجرا بازی را نمیشناسد؟

sepideman
12-06-2012, 08:50
مشکل قبلیم بدون جواب موند
من توی پی سیم نصب کردم خیلی خوب و عالی نصب شد و اجرا شد ولی توی لپ تاپم نصب نمیشه روی ستاپ که کلیک میکنم اون عکس اولش که زیر مراحل نصبه میاد ولی هیچکاری نمیکنه

RAM: 4G
CPU: Intel core i5 2410M @2.30GHz
VGA: Intel HD Graphics 1G

کل فولدر های نصب شدرو از رو پی سیم کپی کردم و ریخت توی لپ تاپ بازی اجرا میشه اون اولش که میگه اینترو بزن میاد وقتی میزنم مینویسه لودینگ... و همینجوری میمونه... چشه بنظرتون؟

hopoof
12-06-2012, 09:29
سلام بعد از نصب بازی یک مشکل برای سیستم من به وجود اومد که یک صفحه آبی میاد و کامپیوتر رو ریست می کنه خواهش می کنم کمک کنید سیستمم دچار مشکل شده . ویندوزم 7 هست

1navid
12-06-2012, 09:46
منم به مشکل بر خوردم می ره تو بازی و لی تو صفحه ساین این گیر می کنه و ثبت نام می خواد
profile هم تو داکیومنت کپی کردم

Saeed System
12-06-2012, 10:43
منم به مشکل بر خوردم می ره تو بازی و لی تو صفحه ساین این گیر می کنه و ثبت نام می خواد
profile هم تو داکیومنت کپی کردم

تو خود پوشه sosial club کپی کردید؟ چون بازی رو کنصب میکنی اون پوشه نیست یه بار که میری تو بازی اون پوشه ساخته میشه بعدش باید بیای از بازی بیرون پروفایل رو کپی کنید تو

پوشه social club .. اگر تو خود پوشه کپی کردید دیگه نمیدونم شرمنده

شاید تو پوشه maxpyne3 کپی کردید؟ 2 تا پوشه کنار هم باید تو social club بریزید..:11:

1navid
12-06-2012, 10:51
تو خود پوشه social club ریختم ولی نشد

Saeed System
12-06-2012, 10:56
تو خود پوشه social club ریختم ولی نشد

پوشه social club خودمو برات آپ کردم بریز جای social club خودت ببین درست میشه یا نه
:11:

اینجا بریز عکس:

دانلود:

javidshah
12-06-2012, 12:06
با دورود
من وقتی گزینه اجرای بازی max payne 3 را اجرا میکنم این کادر پیغام ظاهر می شود
could not locate max payne 3 game executable on local machine
please re- install from orginal media
این مشکل راچگونه حل کنم

mobin_eshghe pro
12-06-2012, 12:41
من profile رو درست کپی کردم اما وقتی می رم تو بازی sign in نمیشه.لانچر رو که باز کردم بهم گفت یه نسخه آپدیت وجود داره که تا آپدیت نشه نمی تونم بازی کنم منم گذاشتم تا آپدیت کنه.مشکل از اینه یا چیز دیگه ایه؟!

fokahi110
12-06-2012, 15:32
سلام من نسخه بلاک باکس رو رو ویندوز سون نصب کردم مشکل صفحه ابی داشتم الان اومدم رو ویندوز Xp نصبیدم مشکل صفحه ابیم حل شد و وارد بازی شدم که مشکل اکانت ساختن و کانکشن دارم با بازی تا وارد بازی بشم در مورد فایل Max Payne3.exe هم که میخوام تو مسیر بازی روش کلیک کنم که گزینه offline Mode رو بزنم که بازی کنم این ارور رو میده مشکل از چیه؟ممنون راهنمایی کنید تو رو خدا بد جور گیر کردم خواهشن کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککک.اینم ارورم.>>>

arming900
12-06-2012, 18:22
من profile رو درست کپی کردم اما وقتی می رم تو بازی sign in نمیشه.لانچر رو که باز کردم بهم گفت یه نسخه آپدیت وجود داره که تا آپدیت نشه نمی تونم بازی کنم منم گذاشتم تا آپدیت کنه.مشکل از اینه یا چیز دیگه ایه؟!

اینرنت رو قطع نکردی این ارور رو داده,اصلا نباید اپدیت بشه

پست 179

happyfeat
12-06-2012, 18:23
سلام
دوستان من ورژن ریلود با حجم حدود 30 گیگ رو دارم
بازی رو نصب کردم . ف.لدر پروفایل رو هم تو داکیومنت تو جای خودش کپی کردم . کرک بازی رو هم کپی کردم اما بازم وقتی بازی رو اجرا می کنم لاگیم کردن اکانت ازم می خواهد که هیچ جوره نمی تونم ردش کنم . لطفا راهنمایی کنید باید چی کار کنم . بد جوری گیر کردم. البته یه بار بازی رو آپدیت کردم و بعد پاکش کردم و مجدد نصب کردم . حالا نمی دونم مشکل از کجاست

bedad.k
12-06-2012, 18:39
سلام
بازی رو نصب کردم . ف.لدر پروفایل رو هم تو داکیومنت تو جای خودش کپی کردم . کرک بازی رو هم کپی کردم اما بازم وقتی بازی رو اجرا می کنم لاگیم کردن اکانت ازم می خواهد که هیچ جوره نمی تونم ردش کنم . لطفا راهنمایی کنید باید چی کار کنم . بد جوری گیر کردم. البته یه بار بازی رو آپدیت کردم و بعد پاکش کردم و مجدد نصب کردم . حالا نمی دونم مشکل از کجاست

دوست عزیز به هیچ عنوان نباید بازی رو آپدیت کنی ، اصلا نباید موقع نصب بازی به اینترنت وصل باشی .
وقتی اینترنتت قطع باشه گزینه آفلاین مد روشن میشه و میزنی میره داخل بازی .

به نظر اگر این کارارو کردی بازم نمیره بازی رو با تمام آپدیتهایی که نصب کردی پاک کن و دوباره نصب کن فقط حواست باشه به اینترنت وصل نباشی .

bedad.k
12-06-2012, 18:44
سلام من نسخه بلاک باکس رو رو ویندوز سون نصب کردم مشکل صفحه ابی داشتم الان اومدم رو ویندوز Xp نصبیدم مشکل صفحه ابیم حل شد و وارد بازی شدم که مشکل اکانت ساختن و کانکشن دارم با بازی تا وارد بازی بشم در مورد فایل Max Payne3.exe هم که میخوام تو مسیر بازی روش کلیک کنم که گزینه offline Mode رو بزنم که بازی کنم این ارور رو میده مشکل از چیه؟ممنون راهنمایی کنید تو رو خدا بد جور گیر کردم خواهشن کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککک.اینم ارورم.>>>

اولا من فکر کنم بازی فقط روی سون اجرا میشه . در specification بازی هم ذکر شده . حالا اگرم باید سرویس پک 3 رو نهایتا میخواد .
بعد هم شما طبق عکس به اینترنت وصلی ، نباید باشی .
احتمالای دیگه هم از قبیل visual c++ , directx میتونه باشه .

چرا رو سون نصب نمیکنی ؟ یعنی چی مشکل صفحه ابی داری ؟

bedad.k
12-06-2012, 18:50
مشکل قبلیم بدون جواب موند
من توی پی سیم نصب کردم خیلی خوب و عالی نصب شد و اجرا شد ولی توی لپ تاپم نصب نمیشه روی ستاپ که کلیک میکنم اون عکس اولش که زیر مراحل نصبه میاد ولی هیچکاری نمیکنه

RAM: 4G
CPU: Intel core i5 2410M @2.30GHz
VGA: Intel HD Graphics 1G

کل فولدر های نصب شدرو از رو پی سیم کپی کردم و ریخت توی لپ تاپ بازی اجرا میشه اون اولش که میگه اینترو بزن میاد وقتی میزنم مینویسه لودینگ... و همینجوری میمونه... چشه بنظرتون؟

دوست عزیز وققتو برای لپ تاپت صرف نکن چون اصلا این بازی با این کارت گرافیکی که داری اجرا نمیشه !!
درسته 1 گیگه ، ولی برای کارهای نه چندان سنگین این کارت طراحی شده و یه سری بازی های خاص با گرافیک پایین .

Armin 7
12-06-2012, 18:54
سلام

برا من این ارور رو میده :

لطفا کمکم کنید .

سپـــــاسگذارم.

bedad.k
12-06-2012, 19:00
سلام

برا من این ارور رو میده :

لطفا کمکم کنید .

سپـــــاسگذارم.

من احتمال میدم
آپدیت Rockstar Social Club رو به صورت Run As Administrator نصب کنین مشکلتون حل بشه

bedad.k
12-06-2012, 19:07

برای رفع مشکل صفحه آبی
، بازی رو دوباره نصب کنین ، بعد ویندوزتون رو به حالت Safe Mode اجرا کنین. فولدر کرک بازی رو به یک اسم دیگه ، مثلا ۱۲۳ تغییر بدید و بعدش روی صفحه دسکتاپتون کپی کنین. حالا ویندوزتون رو ریستارت کنین و در حالت معمولی بازی رو کرک کنین و به اجرای بازی بپردازین.

mahdy2504
12-06-2012, 19:20
Processor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8700 @ 2.53GHz, 2534 Mhz, 2 Core(s), 2 Logical Processor(s)

OS Name Microsoft Windows 7 Ultimate

Graphics Chipset ATI Mobility Radeon HD 4650

ram 4

مشخصات لپتاپ من اینه ..بازی اجرا میشه اما یک یک جاهایی با پرش مواجه میشم و کند میشه..
مشکل چه..راه حلی وجود داره...
توی تنظیمات بازی میخوام گرافیک رو به حالت نرمال در بیارم باز هم نمیشه ...چه طور میشه نرمال کرد؟

happyfeat
12-06-2012, 20:12
سلام
دوستان من هنوز مشکلم پا بر جاست و با نصب مجدد بازی با هم مشکل لاگین یوزر رو دارم .
کسی راه حل و پیشنهاد دیگه ای برای رفع این مشکل نداره

1navid
12-06-2012, 21:05
دوستانی که مثل من تو صفحه singe گیر می کنند آنتی ویروسشون رو پاک کنند بعد یکبار کرک رو دوباره کپی کنند مشکلشون حل میشه حتی نباید disable هم بشه حتما باید پاک بشه

bedad.k
12-06-2012, 21:20
Processor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8700 @ 2.53GHz, 2534 Mhz, 2 Core(s), 2 Logical Processor(s)

OS Name Microsoft Windows 7 Ultimate

Graphics Chipset ATI Mobility Radeon HD 4650

ram 4

مشخصات لپتاپ من اینه ..بازی اجرا میشه اما یک یک جاهایی با پرش مواجه میشم و کند میشه..
مشکل چه..راه حلی وجود داره...
توی تنظیمات بازی میخوام گرافیک رو به حالت نرمال در بیارم باز هم نمیشه ...چه طور میشه نرمال کرد؟

بهتربن کار اینه که برنامه کارت گرافیکتون رو دانلود کنی تا حد بسیاری تاثیر داره .

برای مشکل دوم باید
به منوی Start رفته ، در بخش All Programs ، آدرس Rockstar Games یک گزینه با نام Safe Mode هستش. بازی رو اجرا کنین (رزولوشن شما ۸۰۰×۸۰۰ هستش) حالا که بازی اجرا شد ، در قسمت Settings میتونین رزولوشون رو هرچیزی که دوست دارین قرار بدین و بعد بازی رو اجرا کنین.

bedad.k
12-06-2012, 21:22
دوستان من هنوز مشکلم پا بر جاست و با نصب مجدد بازی با هم مشکل لاگین یوزر رو دارم .
کسی راه حل و پیشنهاد دیگه ای برای رفع این مشکل نداره

بازی رو بار اول که اجرا میکنین حتما با فایروال خودتون بلاک کرده باشین که به اینترنت دسترسی نداشته باشه. حالا اگه به هر دلیلی با رعایت این نکات هنوز هم نمیتونین بازی رو اجرا کنین ، بازی رو از بلاک فایروالتون خارج کنین به اینترنت متصل بشین و بازی رو اجرا کنین. حالا در قسمت Rockstar Social Club رفته ، دکمه Sign In رو بزنین ، وقتی اررور دریافت کردین ، حالا از همون منو برای خودتون یک اکانت جدید ایجاد کنین و بعد وارد بازی بشین. مشکلتون حل میشه.
یک راه دیگه هم هستش که به منوی Start رفته ، در بخش All Programs ، آدرس Rockstar Games یک گزینه با نام Safe Mode هستش. بازی رو اجرا کنین (رزولوشن شما ۸۰۰×۸۰۰ هستش) حالا که بازی اجرا شد ، در قسمت Settings میتونین رزولوشون رو هرچیزی که دوست دارین قرار بدین و بعد بازی رو اجرا کنین.

Armin 7
12-06-2012, 21:26
برای
رفع مشکل صفحه آبی
، بازی رو دوباره نصب کنین ، بعد ویندوزتون رو به حالت Safe Mode اجرا کنین. فولدر کرک بازی رو به یک اسم دیگه ، مثلا ۱۲۳ تغییر بدید و بعدش روی صفحه دسکتاپتون کپی کنین. حالا ویندوزتون رو ریستارت کنین و در حالت معمولی بازی رو کرک کنین و به اجرای بازی بپردازین.

سلام

چجوری باید ویندوز رو به حالت Safe Mode برد ؟

mahdy2504
12-06-2012, 21:35
بهتربن کار اینه که برنامه کارت گرافیکتون رو دانلود کنی تا حد بسیاری تاثیر داره .

برای مشکل دوم باید
به منوی Start رفته ، در بخش All Programs ، آدرس Rockstar Games یک گزینه با نام Safe Mode هستش. بازی رو اجرا کنین (رزولوشن شما ۸۰۰×۸۰۰ هستش) حالا که بازی اجرا شد ، در قسمت Settings میتونین رزولوشون رو هرچیزی که دوست دارین قرار بدین و بعد بازی رو اجرا کنین.

سلام. کارت گرافیتک رو دانلود کردم و نصب هم کردم اما حل نشد متاسفانه
توی آدرس ای که گفتید گزینه safe mode وجود نداره اصلا..فقط آیکون maxpane 3 و maxpane 3 unistall هستش ..توی بازی هم هرچه من قسمت گرافیت رو به Normal تغییر میدم بعد میگه شما نمی تونید apply کنید این تغییرات رو ...موندم دیگه ..بازی های COD و pes اینا راحت اجرا میشه و بدون پرش هستش اما این رو نمی دونم چرا اینطوری هستش ..

B3(-)n4M
12-06-2012, 21:53
سلام
تو تنظیمات گرافیک بازی قسمت پایین عدد 512 نشون میده با یک عدد متغیر دیگه کنارش که وقتی تنظیمات بازی رو بالا میبرم اون عدد متغیر بالاتر میره تا وقتی که از 512 میزنه بالا و تنظیمات رو قبول نمیکنه
میگه باید تنظیمات زیر 512 باشه وقتی حدودا میانگین تنظیمات از مدیوم بالاتر میبرم عدد هم از 512 بالاتر میزنه
مشکلش از کجاست؟
لپتاپ asus n55sf
nvidia gt 555m 2g
نسخه مکس پینم skidrow هستش میشه بگین فرقش با نسخه فول فقط تو کیفیت دموست یا تو بازی هم تاثیر داره؟
مرسی

B3(-)n4M
12-06-2012, 21:59
البته شاید هم بلک باکس باشه

M,ANGEL,N
12-06-2012, 23:25
سلام دوستان
من موقع نصب بازی رو بعضی اد فایل هی نصب(data) مشکل دارم که ارور data میده(یعنی میگه دیتایی وجود نداره)
بعضی وقتا هم نصب ادامه پیدا میکنه ولی تو ادامه نصب در dvd بعدی بازهم همین مشکلو دارم
تا حالا نزدیک 30 بار بازیو نصبیدم ولی فایده نداشت
لطفا کمک کنید
I:\Max Payne 3\Untitled.jpg

wolf74
13-06-2012, 01:28
سلام خسته نباشید. من بازی رو نصب کردم ولی وقتی میخوام وارد بازی شم این ارورو میده یعنی چی؟ ممنون میشم کمکم کنید: pleas run Max payne 3 using the launcher

wolf74
13-06-2012, 01:28
خیلی لازم دارم ممنون میشم کمکم کنید:9:

wolf74
13-06-2012, 01:36
سلام خسته نباشید. من بازی رو نصب کردم ولی وقتی میخوام وارد بازی شم این ارورو میده یعنی چی؟ ممنون میشم کمکم کنید: pleas run Max payne 3 using the launcher

arming900
13-06-2012, 02:25

بازی رو باید با لانچر اجرا کنی

همونی که آیکونش عدد 3 هست

ragbar12
13-06-2012, 04:02
ذوستان من نسخه بلكس باكس بازيو خريدم .يه مشكلي تو صداي بازي هست يعني تو ميان پرده هايي كه پخش ميشه صداها با لب همخواني نداره وصداها كلا كيفيت مناسبي ندارن. چطور ميشه مشكلو حل كرد؟

tranceyou
13-06-2012, 09:58
دوستان عزیز ما بالاخره کدوم نسخه رو خریداری کنیم و از کجا که هم درست و سالم نصب بشه و هم نسخه بلک باکس نباشه؟؟؟!!!!!

wolf74
13-06-2012, 10:39
بازی رو باید با لانچر اجرا کنی

همونی که آیکونش عدد 3 هست

داداش آرمین خیلی مردی دمت گرم ولی یه مشکلی هست وقتی صفحه صفحه سیاه میشه همونجا گیر میکنه هیچی نمیاره اشکال از چیه ؟

Ebhaam
13-06-2012, 11:00
اینهم trainer بازی تا هر چه زودتر از شر این بازی مسخره و خسته کننده :41:خلاص شین!:27::31::3:
این برنامه باید اجرا بشه و بعد بازی اجرا بشه... با زدن دکمه های شماره رمز ها فعال می شن ...
تیر بینهایت
جون بینهایت ...

javidshah
13-06-2012, 11:07
دورود
من وقتی گزینه اجرای بازی max payne 3 را اجرا میکنم این کادر پیغام ظاهر می شود
could not locate max payne 3 game executable on local machine
please re- install from orginal media
این مشکل راچگونه حل کنم؟

Saeed System
13-06-2012, 13:27
دوستان من وقتی گرینه ها ی گرافیک بازی رو تا آخر می زارم...بعد تو یه لودینگ یهویی میاد بیرون از بازی با ارور dont send ..ولی وقتی سبک می کنم گرافیک رو دیگه ارور نمیده..

ضعیف بودن گرافیکه یا ضعیف بودن پردازنده؟
ولی فریم روون میده ولی نمیدونم چرا تو لودینگ نمیکشه دیگه می پره بیرون از بازی ...مثلا دیگه نهایت گرافیک رو باید بزارم 500 مگ از 1024 مگ ...وقتی تا ته میزارم 950 مگ از 1024 تو خود بازی و موقع بازی فریم روونه ولی تو یه لودینگ یا یه باز که بمیرم بخواد دوباره بیاد چک پوینت میادبیرون از بازی...بخاطر کدوم قطعست؟ پردازنده با کارت تصویر؟
cpu e5700 gtx550ti ram 4gb

sepideman
13-06-2012, 13:34
دوست عزیز وققتو برای لپ تاپت صرف نکن چون اصلا این بازی با این کارت گرافیکی که داری اجرا نمیشه !!
درسته 1 گیگه ، ولی برای کارهای نه چندان سنگین این کارت طراحی شده و یه سری بازی های خاص با گرافیک پایین .

چجوری این گرافیک ضعیفه وقتی اسسین رولیشن و مادرن وارفیر3 و شوگان رو اجرا کرده اونم با کانفیگ گرافیک بالا؟؟

bedad.k
13-06-2012, 17:00
دوست عزیز منم سیستمم این کارتو به عنوان گرافیک دیفالتش داره و به هیچ عنوان این بازی هایی که میگیدو نمیتونه اجرا کنه و باید با کارت دومم بازی رو ران کنم و اینتل اچ دی کارتی نیست که بتونه یکی از این بازیهارو اجرا کنه چه برسه با کانفیگ بالا

این که شما این قدر از گفتتون مطمئنید باید بگم من فکر میکنم سیستم شما لپ تاپ هست و سیستم شما دارای nvidia optimus هست که وقتی بازی رو ران میکنید اتومات سوئیچ میکنه رو کارت دومتون که قوی تری و شما فکر میکنید که بازی رو با اینتل اچ دی ران کردید !!

B3(-)n4M
13-06-2012, 18:51
سلام
تو تنظیمات گرافیک بازی قسمت پایین عدد 512 نشون میده با یک عدد متغیر دیگه کنارش که وقتی تنظیمات بازی رو بالا میبرم اون عدد متغیر بالاتر میره تا وقتی که از 512 میزنه بالا و تنظیمات رو قبول نمیکنه
میگه باید تنظیمات زیر 512 باشه وقتی حدودا میانگین تنظیمات از مدیوم بالاتر میبرم عدد هم از 512 بالاتر میزنه
مشکلش از کجاست؟
لپتاپ asus n55sf
nvidia gt 555m 2g
نسخه مکس پینم یا skirdrow هست یا black box هستش میشه بگین فرقش با نسخه فول فقط تو کیفیت دموست یا تو بازی هم تاثیر داره؟
مرسی

bedad.k
13-06-2012, 19:24
سلام
مشکلش از کجاست؟
لپتاپ asus n55sf
nvidia gt 555m 2g
نسخه مکس پینم یا skirdrow هست یا black box هستش میشه بگین فرقش با نسخه فول فقط تو کیفیت دموست یا تو بازی هم تاثیر داره؟
مرسی
کارت گرافیکتون چیه ؟ اگه 512 باشه که طبیعیه ولی اگه بیشتره با آپدیت بازی به ورژن 22 مشکل شما حل میشه .

MAX PAYNE 3
13-06-2012, 19:56
سلام دوستان.من بازی رو خریدم.اول که وارد می شدم ازم ایمیل و کد می خواست اما وقتی پوشه راک استار رو در جایی که گفته شد کپی کردم مشکل ایمیل و کد حل شد اما بعد از اون که بازی رو اجرا می کنم وارد لودینگ میشه و همون جا گیر میکنه که یک پنجره هم میاد که هرچی کلوز می کنم نمیره.لطفا کمک کنید.من همه ی پچ ها و آپدیت ها رو نصب کردم.

M,ANGEL,N
13-06-2012, 20:33
سلاممن بازیو نصب کردموقتی new game میزنم صفحه مانیتور سیاه میشه ولی صدای بازیو دارمباید چیکار کنم؟help meeeeeeeeeeeeeeeeeee

B3(-)n4M
13-06-2012, 20:40
تو پست قبلیم هم نوشتم که گرافیکم nvidia 555m هست که 2gig هم است قبلن به ورژن 22 اپدیت کردم و گرافیکم هم به بالاترین ورژن اپدیت شده ولی باز هم همین مشکل دارم
اگه بازم راهنماییم کنی عالی میشه
مرسی

Saeed System
13-06-2012, 20:55
دوستان یه ویدئو ظبط کردم ازسوتی بازی که باگ داشت اون لحظه...ببینید شما هم..رفتم از نزدیک بزنم یارو رو با چک و لغت بعد یهویی گیر کرد تو هم بدنامون جفتمون بی حرکت شدیم ولی بقیه دشمنا حرکت می کردن ...فکر کردم سوتیه جالبیه ظبط کردم براتون

حجم 350 کیلوبایت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdy.z
13-06-2012, 21:38
سلام دوستان.من بازی رو خریدم.اول که وارد می شدم ازم ایمیل و کد می خواست اما وقتی پوشه راک استار رو در جایی که گفته شد کپی کردم مشکل ایمیل و کد حل شد اما بعد از اون که بازی رو اجرا می کنم وارد لودینگ میشه و همون جا گیر میکنه که یک پنجره هم میاد که هرچی کلوز می کنم نمیره.لطفا کمک کنید.من همه ی پچ ها و آپدیت ها رو نصب کردم.
شما پچ theta ورژن V1.0.0.22 رو نصب کن ببین مشکلت رفع میشه...

سلاممن بازیو نصب کردموقتی new game میزنم صفحه مانیتور سیاه میشه ولی صدای بازیو دارمباید چیکار کنم؟help meeeeeeeeeeeeeeeeeee
اول از همه شما هم پچ tetha ورژن v1.0.0.22 رو دانلود و نصب کن بعد فایل این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست رو هم بنداز توی پوشه 'گفته ببین بازی روی safe mode بالا میاد...یکی از دوستان مشکل شما رو داشت با این کار مشکلش حل شد...

تو پست قبلیم هم نوشتم که گرافیکم nvidia 555m هست که 2gig هم است قبلن به ورژن 22 اپدیت کردم و گرافیکم هم به بالاترین ورژن اپدیت شده ولی باز هم همین مشکل دارم
اگه بازم راهنماییم کنی عالی میشه
مرسی
خوی ممکنه گرافیک شما در اصل 512MB رم deticate داشته باشه وتا 2GB رو فقط share میکنه به خاطر همین روی 512 قفل میکنه...

amirpers
13-06-2012, 21:50
پست اول به روز شد

بالاخره بازی به دستم رسید و بی خیال اوریجینالش شدم.

مراحل نصب بازی رو که خودم امتحان کردم و بدون مشکل بازی رو اجرا کردم، در پست اول گذاشتم.

hoomi_gta
13-06-2012, 21:52
واییی بعد از یه 5 6 باری نصب کردن بازی چشمم به جمال روی گل مکس روشن شد!! :دی . این مشکل لودینگ حسابی کلافم کرده بود آرزوی شب و روزم دیدن منو بازی بود. برای دوستانی که مشکل لودینگ بازی دارن راه حلم و میگم که اونا هم مشکلشون حل بشه.
اول هم بازی هم سوشال کلاب و با برنامه your unistaller پاک کنید. حتما باید با این برنامه باشه یا اگه عادی پاک می کنید حتما هر چی اثر بازی و سوشال بود و تو رجیستری پاک کنید. بعد دوباره بازی و نصب کنید و سوشال کلاب و هم نصب کنید. بعد آپدیت ها را تو فولدر آپدیت بازی کپی کنید اگه نبود بسازید. بترتیب آپدیت سوشال، آپدیت 17 و 22 و لانچر و نصب کنید. بعد محتویات فولدر پروفابل و تو سوشال کپی کنید و تو فولدر بازی هم پروفایل و بریزید. بعد کرک و تو فولدر بازی بریزید و تموم. تو همه ی این مراحل آنتی ویروس و فایروال و غیر فعال کنید

Dav0od
13-06-2012, 22:03
سلام به همگی
دوستان فایلی یا چیزی هست مثل gta iv بشه محدودیت گرافیکی مکس پین 3 رو برداشت !؟ خیلی مهمه برام !
نمی دونم این چه مسخره بازیه که راکستار در میاره :41:

Reza Azimy_RW
13-06-2012, 22:58
سلام دوستان
من یه نسخه از این بازی رو خریدم 4 دی وی دیه
دو نصبیه توی نصب دوم به 10 درصد که میره میگه Broken Compress Data .
کلا" خراب که نمیتونه باشه فایل نصبی ؟
مشکل از کجاست ؟

meshkiposh2200
13-06-2012, 23:50
دوستان من نسخه ی 3 دیسکه ی پی سی دانلود را خریدم راحت هم نصب شد ولی وقتی اجرا میکنم چیزی جزه صفحه ی سیاه توی مونیتور نمیبینم.کسی از این سایت خریده بهشون زنگ زدم گفتند خودمون نصب کردیم و اجرا شده ویندوزم هم سون 64 ببیتی است

Dav0od
14-06-2012, 01:01
سلام به همگی
دوستان فایلی یا چیزی هست مثل gta iv بشه محدودیت گرافیکی مکس پین 3 رو برداشت !؟ خیلی مهمه برام !
نمی دونم این چه مسخره بازیه که راکستار در میاره :41:

دوستان اهل فن ببینید تنظیمات نهایت گرافیک و با فایل commandline واسه مکس پین 3 از این سایت ها و فروم های خارجی می تونید پیدا کنید ...

kane32
14-06-2012, 06:48
با سلام خدمت دوستان متاسفانه هنگام اجرای بازی انتی ویروسم روشن بود و فایل gsrld.dll رو انتی ویروس پاک کرد و الان بازی اجرا نمیشه از دوستان خواهش میکنم این فایلو در قالبه یک فایله فشرده برای دانلود برام بزارن تا منم بتونم دباره بازی کنم با سپاش یا برام یک جا اپلودش کنن فشرده هم نبود نبود منتها خیلی نیاز ش دارم.

sepideman
14-06-2012, 08:25
واییی بعد از یه 5 6 باری نصب کردن بازی چشمم به جمال روی گل مکس روشن شد!! :دی . این مشکل لودینگ حسابی کلافم کرده بود آرزوی شب و روزم دیدن منو بازی بود. برای دوستانی که مشکل لودینگ بازی دارن راه حلم و میگم که اونا هم مشکلشون حل بشه.
اول هم بازی هم سوشال کلاب و با برنامه your unistaller پاک کنید. حتما باید با این برنامه باشه یا اگه عادی پاک می کنید حتما هر چی اثر بازی و سوشال بود و تو رجیستری پاک کنید. بعد دوباره بازی و نصب کنید و سوشال کلاب و هم نصب کنید. بعد آپدیت ها را تو فولدر آپدیت بازی کپی کنید اگه نبود بسازید. بترتیب آپدیت سوشال، آپدیت 17 و 22 و لانچر و نصب کنید. بعد محتویات فولدر پروفابل و تو سوشال کپی کنید و تو فولدر بازی هم پروفایل و بریزید. بعد کرک و تو فولدر بازی بریزید و تموم. تو همه ی این مراحل آنتی ویروس و فایروال و غیر فعال کنید
کسی ستاپ سوشال کلاب رو نداره لطف کنه اینجا آپ کنه ؟

Saeed System
14-06-2012, 08:30
با سلام خدمت دوستان متاسفانه هنگام اجرای بازی انتی ویروسم روشن بود و فایل gsrld.dll رو انتی ویروس پاک کرد و الان بازی اجرا نمیشه از دوستان خواهش میکنم این فایلو در قالبه یک فایله فشرده برای دانلود برام بزارن تا منم بتونم دباره بازی کنم با سپاش یا برام یک جا اپلودش کنن فشرده هم نبود نبود منتها خیلی نیاز ش دارم.

خدمت شما:

Saeed System
14-06-2012, 08:35
کسی ستاپ سوشال کلاب رو نداره لطف کنه اینجا آپ کنه ؟

حجمش سنگین بود 16 مگ نتونستم آپ کنم ولی براتون از نت پیدا کردم همون ورژن ما ل خودم که سالمه

خدمت شما: ( فقط باید لوگین کنید تا اجازه دانلود بده):

MAX PAYNE 3
14-06-2012, 10:20
سلام.من پچ v1.0.0.22 را دانلود و نصب کردم.مشکل صفحه ای که کلوز میداد حل شد.اما الان وقتی که وارد بازی میشم و میگه اینتر رو بزن بعد از زدن اینتر یک صفحه ای میاد که مربوط به پروفایلمه.البته من پروفایلی رو که گ
فته شده بود رو پپی کردم.الان هم وارد صفحه ی اول پروفایل میشه و پایین صفحه هم می نویسه که باید به اینترنت وصل شی.
لطفا اگر کسی میدونه کمک کنه.شاید هم مشکل از پرو فایلی بود که توی سی دی بود.اگر ممکنه یکی که بازی رو تمام کرده یا داره بازی کینه و با راک استار کلوب مشکلی نداره پروفایلش رو برام آپلود کنه.ممنون.بعد از هشت سال با کلی امید و آرزو این بازی رو با قیمت ده تومن خریدیم.کمممممک.

M,ANGEL,N
14-06-2012, 13:21
سلاممن capter 6 part 1 تموم کردم(اونجایی که تو دموی بازی نشون میده مکس موهاشو میزنه)بعدش یه صفحه سیاه میاد و هیچ کاری نمی تونم انجام بدمدوستان کمک کننداگه کسی save مرحله بعدش (chapter 6 part 2)داره لطف کنید برام بذارید شاید درست شد

M,ANGEL,N
14-06-2012, 13:22
سلاممن capter 6 part 1 تموم کردم(اونجایی که تو دموی بازی نشون میده مکس موهاشو میزنه)بعدش یه صفحه سیاه میاد و هیچ کاری نمی تونم انجام بدمدوستان کمک کننداگه کسی save مرحله بعدش (chapter 6 part 2)داره لطف کنید برام بذارید شاید درست شد

MAX PAYNE 3
14-06-2012, 13:31
اقا جون من جواب بدین.دارم میمیرم.

B3(-)n4M
14-06-2012, 14:16
خوی ممکنه گرافیک شما در اصل 512MB رم deticate داشته باشه وتا 2GB رو فقط share میکنه به خاطر همین روی 512 قفل میکنه...
مرسی بابت راهنماییت
ولی گرافیکم 2 گیگ اصل و تا 4 گیگ share میکنه
حالا لطفا بازم راهنماییم کنین

Manchester boy
14-06-2012, 14:45
سلام.من پچ v1.0.0.22 را دانلود و نصب کردم.مشکل صفحه ای که کلوز میداد حل شد.اما الان وقتی که وارد بازی میشم و میگه اینتر رو بزن بعد از زدن اینتر یک صفحه ای میاد که مربوط به پروفایلمه.البته من پروفایلی رو که گ
فته شده بود رو پپی کردم.الان هم وارد صفحه ی اول پروفایل میشه و پایین صفحه هم می نویسه که باید به اینترنت وصل شی.
لطفا اگر کسی میدونه کمک کنه.شاید هم مشکل از پرو فایلی بود که توی سی دی بود.اگر ممکنه یکی که بازی رو تمام کرده یا داره بازی کینه و با راک استار کلوب مشکلی نداره پروفایلش رو برام آپلود کنه.ممنون.بعد از هشت سال با کلی امید و آرزو این بازی رو با قیمت ده تومن خریدیم.کمممممک.

منم تقریبا همین مشکل رو دارم ! پتچ من 17 هست ! نه مشکل اودینگ دارم نه بلو اسکرین ! فقط میگه کانکشن !

~~~
14-06-2012, 14:53
منم تقریبا همین مشکل رو دارم ! پتچ من 17 هست ! نه مشکل اودینگ دارم نه بلو اسکرین ! فقط میگه کانکشن !

w w w . k i n g s d o w n l o a d.com/7114/max-payne-3.htm

l دانلود کرک Theta
-
دانلود
Max.Payne.3.v1.0.0.22.patch.cracked

با این دوتا براحتی بازی رو کرک کردم

در صورتی که بازی اجرا نشد و با خطا های مختلفی مواجعه شدید مراحل زیر را طی کنید:

1. در ویندوز 7 بازی را به صورت Administrator اجرا کنید. (Right-Click -> Run as Administrator)
2. در ویندوز 7 پوشه بازی را از “Max Payne 3″ به “MaxPayne3″ تغییر نام دهید.
3. به مسیر های زیر در رجیستری ویندوز (Start -> Run -> regedit) خود رفته و Rockstar Games Social Club را پاک کنید:

32 بیت: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Rockstar Games
64 بیت HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Wow6432Node

MAX PAYNE 3
14-06-2012, 16:38
دوست عزیز من این کار هخا رو انجام دادم.این دفعه وقتی وارد بازی میشم ازم یک یوزر نیم می خواست.من نام رو به دل خواه وارد کردم اما این دفعه هم همون صفحه مربوط به پروفایل باز شد ولی این دفعه با اسمی که وارد کرده بودم.ازم می خواد که به اینترنت وصل شم.راستی من هنگامی که وارد پوشه کرک میشم صفحه آبی میشه.برای همین نتونستم کرکش رو کپی کنم.اگر راهی برای صفحه آبی هست بگین.راستیاگر کسی هست که داره بازی رو میره پروفایلش رو داره برام بذاره.ممنون.

arming900
14-06-2012, 17:16
دوست عزیز من این کار هخا رو انجام دادم.این دفعه وقتی وارد بازی میشم ازم یک یوزر نیم می خواست.من نام رو به دل خواه وارد کردم اما این دفعه هم همون صفحه مربوط به پروفایل باز شد ولی این دفعه با اسمی که وارد کرده بودم.ازم می خواد که به اینترنت وصل شم.راستی من هنگامی که وارد پوشه کرک میشم صفحه آبی میشه.برای همین نتونستم کرکش رو کپی کنم.اگر راهی برای صفحه آبی هست بگین.راستیاگر کسی هست که داره بازی رو میره پروفایلش رو داره برام بذاره.ممنون.

پست 179

با پروفایل خودت تست کن اگر نشد بگو آپ کنم تا آخرشم رفتم بدون مشکل

Manchester boy
14-06-2012, 17:29
پست 179

با پروفایل خودت تست کن اگر نشد بگو آپ کنم تا آخرشم رفتم بدون مشکل

عزیز بی زحمت آپ کن ! من اصلا پوشه کرکی ندارم که توش profiles باشه ! اون آپدیتها تو پوشه ی Updates برای من !

MAX PAYNE 3
14-06-2012, 17:33
دوست عزیز اگر میشه آپ کن.راستی شما اصلا مشکل نداشتی؟