PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Max Payne 3

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

mehdy.z
12-09-2012, 23:46
سلام دوستان عزیز
مشکل من یکم عجیب غریبه ...

من بازی رو تا مراحل وسطش رفتم اما اون قسمتی که دمو میشه و مکس پین میره جلو آینه و موهاشو با ماشین ریش تراشی میزته

و بعد از اتاق خاج میشه که بره مرحله بعدی .... صفحه همین طور سیاه می مونه و هیچ کاری نمی کنه

میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟؟؟؟
به احتمال زیاد اگه بازی ناقص نباشه اگه کرک رو عوض کنی مشکلت حل میشه....

Saeid1212
13-09-2012, 20:21

نه بازی کامله ... فکر کنم باید کرک رو عوض کنم ...

به نظر شما از کدوم کرک استفاده کنم؟

ali880
15-09-2012, 00:57
بابا یکی جواب منو بده،چرا از صفحه ی لود جلوتر نمیره>با رم4 گرافیک 2 سی پی یو 5 بازی اجرا میشه یا نههههههههههههههه

Meysam Raz
15-09-2012, 01:41
بابا یکی جواب منو بده،چرا از صفحه ی لود جلوتر نمیره>با رم4 گرافیک 2 سی پی یو 5 بازی اجرا میشه یا نههههههههههههههه

رم و سی پی یو مشکلی نداره و گرافیکتون رو هم مدلش رو ننوشتین اما نباید مشکلی باشه
1.علی جان نسخه بلک باکس که کرک نمیخواد اما شما میگی کرک ریختی؟ فایلهای بازی مثل عکس زیره؟
2.اما بازی از کجا ران میکنی؟باید با این گزینه توی عکس ران بشه
3.نرم افزار Social Club لازمه نصب کردید؟
اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Eblis 2011
15-09-2012, 21:18
دوستان خواهشن یکی از تو دی وی دی بازی هاش پوشه ی Redist رو برام آپلود کنه ... حجمش 20 مگابایته .....
سیتسمم ویروسی شد این فایل دیگه نصب نمیشه ... محتویاتش شامل :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه یه کرک سالم هم سراغ دارین بهم بگین .... ممنون

Eblis 2011
15-09-2012, 22:18
دوستان خواهشن یکی از تو دی وی دی بازی هاش پوشه ی Redist رو برام آپلود کنه ... حجمش 20 مگابایته .....
سیتسمم ویروسی شد این فایل دیگه نصب نمیشه ... محتویاتش شامل :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه یه کرک سالم هم سراغ دارین بهم بگین .... ممنون

یه خییر پیدا نمیشه ؟

virus69
16-09-2012, 19:02
سلام به همگی خسته نباشید
اگه یه راهنماییم به من بکنید ممنون میشم
فکر کنم مرحله ی آخره یهجا هست تو یه اتاقم که حالت کنترل یا اتاق فرمان یه همچین چیزی یه دکمه رو نشون میده زرده اونو که میزینی از دو طرف مترو میاد پره تو آدم میریزه توی یه سالنه جلوی اتاقه همشونو شتک میکنم :دی بعدش دیگه هیچ راهی نیست مستقیم که میرم پله برقیه اما بسته شده حدسم اینه که باید برم توی مترو سمت چپیه اما فک کنم گیر میکنه یعنی یه کم راه هست که برم تو اما کامل نمیاد مترو سر جاش وایسه که برم توش یا باید کاره دیگه ای بکنم؟ دیگه گیج شدم!

virus69
16-09-2012, 19:05

شما نمیدونی؟ کی بازیو تموم کرده؟

ali880
16-09-2012, 20:58
رم و سی پی یو مشکلی نداره و گرافیکتون رو هم مدلش رو ننوشتین اما نباید مشکلی باشه
1.علی جان نسخه بلک باکس که کرک نمیخواد اما شما میگی کرک ریختی؟ فایلهای بازی مثل عکس زیره؟
2.اما بازی از کجا ران میکنی؟باید با این گزینه توی عکس ران بشه
3.نرم افزار Social Club لازمه نصب کردید؟
اینجا

میدونم ولی دفعه ی اول که کلا صفحه ی بازی بالا نمیومد برای همین کرکشو عوض کردم ولی بعد دوباره رفتم تو فایل بلک یاکس کرک خودشو کپی کردم،
مدل گرافیکم رو خییلی خوب نمیدونم اصلا از کجا باید نگاه کرد؟ولی هسته های سی پیوم یکیش اینتله یکیش پینتیوم و تمام آپدیت های بازی رو نصب کردم .

Meysam Raz
17-09-2012, 04:54
سلام به همگی خسته نباشید
اگه یه راهنماییم به من بکنید ممنون میشم
فکر کنم مرحله ی آخره یهجا هست تو یه اتاقم که حالت کنترل یا اتاق فرمان یه همچین چیزی یه دکمه رو نشون میده زرده اونو که میزینی از دو طرف مترو میاد پره تو آدم میریزه توی یه سالنه جلوی اتاقه همشونو شتک میکنم :دی بعدش دیگه هیچ راهی نیست مستقیم که میرم پله برقیه اما بسته شده حدسم اینه که باید برم توی مترو سمت چپیه اما فک کنم گیر میکنه یعنی یه کم راه هست که برم تو اما کامل نمیاد مترو سر جاش وایسه که برم توش یا باید کاره دیگه ای بکنم؟ دیگه گیج شدم!

از اتاق که میایی بیرون برو جلوی درب قطار سمت چپی که نیمه بازه اونجا اگر پرش رو بزنی از لای در شیرجه میزنه توی قطار و تمام

میدونم ولی دفعه ی اول که کلا صفحه ی بازی بالا نمیومد برای همین کرکشو عوض کردم ولی بعد دوباره رفتم تو فایل بلک یاکس کرک خودشو کپی کردم،
مدل گرافیکم رو خییلی خوب نمیدونم اصلا از کجا باید نگاه کرد؟ولی هسته های سی پیوم یکیش اینتله یکیش پینتیوم و تمام آپدیت های بازی رو نصب کردم .
1.اگر ویندوزت ایکس پی:برو روی my computer و کلیک راست کن بعد propertise انتخاب کن وارد سربرگ hardware بشو و روی گزینه ی device manager کلیک کن توی قسمت Display مدل گرافیکت رو نوشته
اگر ویندوزت 7 هستش همین مسیر رو برو فقط hardware نداره
2.توی همونجا processors تعداد هسته های سی پی یو و مدلش رو نشون میده
3.اینجوری که داری میگی احتمالا کارت گرافیکت رو آپدیت نکردی وقتی مدلش رو که فهمیدی برو آخرین درایورهاش رو بگیر و نصب کن
4.نگفتی بازی رو با همون گزینه توی عکس ران میکنی؟(عکسم نابود شد)

albertoperanc
17-09-2012, 10:53
رفقا کمک کنید...

من ورژن بلک باکس رو نصبیدم..بالا نمیاد

پیغام اوتو آپدیت میاد...اینترنت رو قطع کردم...اما میگه باید وصل شی....چیکار کنم؟

کرک بدید لطفا.

albertoperanc
17-09-2012, 11:21

این ارور میده

Eblis 2011
17-09-2012, 16:10

این ارور میده

خب عزیزم رو offline mod کلیک کن وارد بازی میشه دیگه ..... اگه نشد بهت یه کرک معرفی میکنم صد در صد جواب میده ..... فعلا باید برم دیرتر میام

Eblis 2011
17-09-2012, 16:28
خب اگه مشکلت حل نشد این راه کارو انجام بده صد در صد درست میشه ....

این کرک رو دانلود کن === ( حجم 196 مگابایت ) === [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip
پسورد فایل zip :

1 ) بعد دانلود آنتی ویروست رو غیرفعال کن و فایل رو از حالت فشرده خارجش کن .....
2) محتویات پوشه ی آپدیت که شامل 3 تا فایله رو نصب کن .... هر3تاشو نصب کن .....
3 ) وارد پوشه ی DLc شو و محتویاتش رو کپی کن تو مسیر نصب بازی در داخل پوشه ی dlc
4) پوشه ی profiles رو کپی کن و در این مسیرها پیست کن :
My Documents\Rockstar Games\Max Payne و My Documents\Rockstar Games\Social Club اگه ازت سوال جایگزینی خواست بزن yes

5) و در آخر محتویات پوشه ی files رو کپی کن تو محل نصب بازی دقیقا و سوال جایگزینی رو yes بزن ....
6) در آخر ارتباط خودتو از اینترنت قطع کن و رو گزینه PlayMaxPayne3 کلیک کن و بعد offline mode رو بزن ...

اگه تمام کارها رو طبق شماره درست انجام بدی بازی به راحتی اجرا میشه .... اگر نشد بازی رو کلا از سیستمت unistall کن بعد سیستمت رو ریستارت کن و دوباره بازی رو نصب کن و از همین کرک طبق مرحله کارها رو پیش برو مطمئنا اجرا میشه ......

ali880
18-09-2012, 12:39
از اتاق که میایی بیرون برو جلوی درب قطار سمت چپی که نیمه بازه اونجا اگر پرش رو بزنی از لای در شیرجه میزنه توی قطار و تمام

1.اگر ویندوزت ایکس پی:برو روی my computer و کلیک راست کن بعد propertise انتخاب کن وارد سربرگ hardware بشو و روی گزینه ی device manager کلیک کن توی قسمت Display مدل گرافیکت رو نوشته
اگر ویندوزت 7 هستش همین مسیر رو برو فقط hardware نداره
2.توی همونجا processors تعداد هسته های سی پی یو و مدلش رو نشون میده
3.اینجوری که داری میگی احتمالا کارت گرافیکت رو آپدیت نکردی وقتی مدلش رو که فهمیدی برو آخرین درایورهاش رو بگیر و نصب کن
4.نگفتی بازی رو با همون گزینه توی عکس ران میکنی؟(عکسم نابود شد)
خب ویندوزم سونه،رفتم تو دیزپلی آپدیتس نوشته بود NVIDIA Geforce GT 440
بعد چون ویندوز من سونه پس مجبورم از تو Compatibility بازی رو با حالت مد ایکس پی ران کنم(ایکس پی سرویس پگ 3)حالا چی؟حالا کرکو عوض کنم یا بازی رو دوباره بریزم؟

saeed-guitar
18-09-2012, 23:36
با سلام
من از وقتی این بازی رو نصب کردم BLUE PAGE ام (همون صفحه مرگ) روشن میشه، کلا" سیستم هنگ میکنه مجبورم خاموش روشنش کنم!
اما نه همیشه...وقتی بازی میکنم هیچ اتفاقی نمی افته اما چند بار شده که تا روشن میکنم بعد چند دقیقه بدونه اینکه کاری کنم یا برنامه ای باز باشه BLUE PAGE ظاهر میشه
چرا اینجوریه؟

SYSTEM:
ASUS A53sv i5 2.4GH
ٌWin 7 64bit
GT 540M 2GB
RAM 4GB

Meysam Raz
19-09-2012, 06:44
خب ویندوزم سونه،رفتم تو دیزپلی آپدیتس نوشته بود NVIDIA Geforce GT 440
بعد چون ویندوز من سونه پس مجبورم از تو Compatibility بازی رو با حالت مد ایکس پی ران کنم(ایکس پی سرویس پگ 3)حالا چی؟حالا کرکو عوض کنم یا بازی رو دوباره بریزم؟
گرافیکت برای این بازی خوبه
هر دو کار رو باید انجام بدی
و کرک روی کرک نریزی
پستEblis 2011 شماره 1014 رو اجرا کن

zoru
19-09-2012, 17:26
سلام من گرافیکم 2 گیگ هست ولی توی بازی بیشتر از 512 مگابایت نمیتونم بکنم مشکل از سخت افزاری هست یا این بازی اینطوریه؟ لپ تاب مدل hp probook 4540s ati 7650 2gb

Meysam Raz
19-09-2012, 19:29
سلام من گرافیکم 2 گیگ هست ولی توی بازی بیشتر از 512 مگابایت نمیتونم بکنم مشکل از سخت افزاری هست یا این بازی اینطوریه؟ لپ تاب مدل hp probook 4540s ati 7650 2gb
سیستمتون و بازی مشکلی ندارند

mehdy.z
20-09-2012, 16:36
با سلام
من از وقتی این بازی رو نصب کردم BLUE PAGE ام (همون صفحه مرگ) روشن میشه، کلا" سیستم هنگ میکنه مجبورم خاموش روشنش کنم!
اما نه همیشه...وقتی بازی میکنم هیچ اتفاقی نمی افته اما چند بار شده که تا روشن میکنم بعد چند دقیقه بدونه اینکه کاری کنم یا برنامه ای باز باشه BLUE PAGE ظاهر میشه
چرا اینجوریه؟

SYSTEM:
ASUS A53sv i5 2.4GH
ٌWin 7 64bit
GT 540M 2GB
RAM 4GB
شما باید sp1 رو برای ویندوز seven نصب کنی....

احتمالا به خاطر اینه که گرافیکتون 512mb حافظه dedicate بیشتر نداره و بقیه رو share میکنه ولی این بازی فقط حافظه اصلی رو برای اجرا در نظر میگیره!

brother e
20-09-2012, 21:23
سلام ،با سیستم زیر میشه این بازی را اجرا کرد؟
cpu: e2180 duel core 2.00 gh
ram: 2gig
vga: nvidia 9500gt 1 gig
کسی هست با این مشخصات اجرا کرده باشه؟

Eblis 2011
20-09-2012, 22:03
سلام ،با سیستم زیر میشه این بازی را اجرا کرد؟
cpu: e2180 duel core 2.00 gh
ram: 2gig
vga: nvidia 9500gt 1 gig
کسی هست با این مشخصات اجرا کرده باشه؟

بله اجرا میشه

zoru
20-09-2012, 23:58
سلام دوستان من نمیتونم بازی رو از dx9 بیشتر ببرم و ویندوز من 7 -64bitمشکل از چی هست؟

Eblis 2011
21-09-2012, 00:02
سلام دوستان من نمیتونم بازی رو از dx9 بیشتر ببرم و ویندوز من 7 -64bitمشکل از چی هست؟

مشکل از کرک

zoru
21-09-2012, 10:32
مشکل از کرک
سلام ممنون میشه یک لینک کرک سالم و خوب رو برام بزارید و ایا اطمینان دارید ار کرک هست؟

Meysam Raz
21-09-2012, 11:25
سلام ممنون میشه یک لینک کرک سالم و خوب رو برام بزارید و ایا اطمینان دارید ار کرک هست؟
کرک که صفحه قبل Eblis 2011 گذاشتن
شاید گرافیکت ساپرت نمیکنه
گرافیکت چیه؟9500 که نیست؟

55021
21-09-2012, 11:39

منم همین مشکل رو دارم هر کاری کردم نشد

راهی نیست واسه این مشکل؟
گرافیک هم dx11 رو ساپورت میکنه

amir_t6262
21-09-2012, 13:20
دوستان من بازی را بدون مشکل نصب کردم و چند مرحله هم جلو آمدم.
الان در مرحله ی 9 هستم Here I Was Again, Halfway Down the World که مکس پین دست خالی به سمت رییس آدمکشها که Marcelo را آتش زدند میره در حالیکه رییس آدمکشها شمشیر دستشه.
(این مرحله بعد از مرحله کلیسا است)

ولی بازی هنگ میکنه و بعد که بازی را بستم و دوباره اجرا کردم در هنگام لود شدن همین مرحله دوباره هنگ میکنه.
هیچ پیغام خطایی هم نمیده فقط بازی هنگ میکنه و ناچار باید در task manager بازی را ببندم.

راه حلی برای این مشکل دارید؟

zoru
21-09-2012, 13:55

سلام گرافیک لپ تاب ati 7650 2gb ولی دوستم گفته که تا اخرش رفته معلوم نیست که کرک مشکل داره یا نه روی کامپیوتر دیگم نصب نمیشه صفحه ابی میاد برای همین مجبورم با لپ تاب بازی کنم که اصلا حال نمیده

Eblis 2011
21-09-2012, 14:12

منم گرافیکم همینه و دارم بازی میکنم ... مشکل از کرک به احتمال زیاد

amirpers
21-09-2012, 16:32
دوستان من بازی را بدون مشکل نصب کردم و چند مرحله هم جلو آمدم.
الان در مرحله ی 9 هستم Here I Was Again, Halfway Down the World که مکس پین دست خالی به سمت رییس آدمکشها که Marcelo را آتش زدند میره در حالیکه رییس آدمکشها شمشیر دستشه.
(این مرحله بعد از مرحله کلیسا است)

ولی بازی هنگ میکنه و بعد که بازی را بستم و دوباره اجرا کردم در هنگام لود شدن همین مرحله دوباره هنگ میکنه.
هیچ پیغام خطایی هم نمیده فقط بازی هنگ میکنه و ناچار باید در task manager بازی را ببندم.

راه حلی برای این مشکل دارید؟
دوست عزیز من هم به این مشکل دیروز برخوردم. البته من قبلا با کرک ریلودد بازی رو چند بار تموم کردم اما الان به خاطر این که دارم مولتی بازی می کنم و برای این که بتونم کاراکترها رو باز کنم، مجبور شدم با یوزر جدیدم و کرک تتا دوباره بازی رو انجام بدم که به این مشکل برخوردم.
تنها راه حلش اینه (که دیروز من انجام دادم و درست شد) که تمامی آپدیت هایی که در پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشتم رو نصب کنی و از کرک 1.0.0.55 ریلودد استفاده کنی والبته مجبوری احتمالا که اون چپتر زو از اول بری.(البته من سیو قبلیش رو داشتم و مجبور نشدم که از اول برم).

Eblis 2011
21-09-2012, 16:38
دوستان کسی سیو چاپتر 2 این بازی رو نداره
من چاپتر 2 یا 3 بودم که مجبور به تعویض ویندوز شدم ( البته قبلش سیو رو از مسیر داکیومنت گرفتم )
الان که بازی رو نصبیدم و کرکش کردم ( البته با یه کرک جدید ) سیو رو کپی کردم رفتم تو بازی میگه سازگار نیست با این نسخه و مجبورم از اول بازی کنم
کسی سیو مرحله 2 یا 3 بازی رو داره بده تا ما این همه بازی رو از اول نریم

mehdy.z
22-09-2012, 17:53
دوستان کسی سیو چاپتر 2 این بازی رو نداره
من چاپتر 2 یا 3 بودم که مجبور به تعویض ویندوز شدم ( البته قبلش سیو رو از مسیر داکیومنت گرفتم )
الان که بازی رو نصبیدم و کرکش کردم ( البته با یه کرک جدید ) سیو رو کپی کردم رفتم تو بازی میگه سازگار نیست با این نسخه و مجبورم از اول بازی کنم
کسی سیو مرحله 2 یا 3 بازی رو داره بده تا ما این همه بازی رو از اول نریم
بیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کل پوشه R* رو آپلود کردم امیدوارم کارت راه بیفته:46:
البته سیو کامل بازی هست و اگه بخوای باید ادامه بازی رو از chapter select بری....

Eblis 2011
22-09-2012, 20:19
بیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کل پوشه R* رو آپلود کردم امیدوارم کارت راه بیفته:46:
البته سیو کامل بازی هست و اگه بخوای باید ادامه بازی رو از chapter select بری....

دمت گرم ... سیوت اجرا کرد ... باید از سلکت چاپتر بازی رو برم که هر چاپتر رو جدا باید انتخاب کنم ... اشکالی نداره بهتر از اول بازی کردنه :31: دمت جیز :40::11:

LOVEFORLOVE
22-09-2012, 20:45
سلم این بازی که شامل هفت دی ودی هست نصب کردم بازی بارگزاری میشه ولی این پیغام چه جوری باید رد کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdy.z
23-09-2012, 00:29
دمت گرم ... سیوت اجرا کرد ... باید از سلکت چاپتر بازی رو برم که هر چاپتر رو جدا باید انتخاب کنم ... اشکالی نداره بهتر از اول بازی کردنه :31: دمت جیز :40::11:
خواهش میشه56750
بله مثل اینکه ظاهرا این مورد رو نمیشه کاریش کرد!

سلم این بازی که شامل هفت دی ودی هست نصب کردم بازی بارگزاری میشه ولی این پیغام چه جوری باید رد کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این اخطار یه کم غریبه!!56750
ولی شما پوشه profile رو توی socail club کپی کردی؟؟

Eblis 2011
23-09-2012, 00:48

سلام
شما کرک رو عوض کن درست میشه ... چند صفحه قبل یا صفحه قبل کرک گذاشتم اون مراحلو درست انجام بده اوکی میشه

Iman-Emperatour
24-09-2012, 01:05
سلام
من بازی رو نصب کردم میرم تو بازی می نویسه: No Connection
چیکار باید بکنم ؟!

55021
24-09-2012, 11:57
کسی راهی برای این dx داره؟ از dx 9 بالاتر نمیره :41:

zoru
25-09-2012, 12:21
سلام
متاسفانه یک مشکل در نصب بازی دارم
وقتی که می خوام محتویات پوشه کرک را ببینم همین که این پوشه را باز می کنم کل سیستم کرش می کنه و ریستارت میشه
سیستم عامل هم 7 64 بیت هست
مشکل از چی هست؟
آنتی ویروس هم ندارم

سلام دوستان من هم همین مشکل رو دارم وقتی وارد پوشه نصب بازی میشم صفحه ابی میاد
حالا باید چکار کنم

سلام دوستان جالبه من ویندوزم رو عوض کردم درست شد ویندوز قبلی 7 و جدید 7 سرویس پک 1 کاملا مشکلم رفع شد حتی در بازی های دیگه هم مشکلی ندارم

amirpers
25-09-2012, 15:36
سلام
من بازی رو نصب کردم میرم تو بازی می نویسه: No Connection
چیکار باید بکنم ؟!

دوست عزیز
شما چه نسخه ای رو داری ؟ کامل یا بلک باکس ؟
ضمنا از کدوم آپدیت ها استفاده کردی ؟ و کدوم کرک ؟

ببین روشی که تو پست اول گذاشتم رو من خودم بارها و بارها امتحان کردم و جواب داده. طبق همون پیش بری مطمئنا مشکلت حل میشه.

راه دوم هم راهیه که تو پست اول گذاشتم برای مولتی بازی کردن که با همون روش هم می تونی سینگل بازی کنی اما ممکنه تو یکی از مراحل به مشکل بربخوری.

55021
25-09-2012, 22:56
کسی راهی برای این dx داره؟ از dx 9 بالاتر نمیره :41:

گشتم نبود نگرد نیست :دی

Iman-Emperatour
26-09-2012, 02:05
دوست عزیز
شما چه نسخه ای رو داری ؟ کامل یا بلک باکس ؟
ضمنا از کدوم آپدیت ها استفاده کردی ؟ و کدوم کرک ؟

ببین روشی که تو پست اول گذاشتم رو من خودم بارها و بارها امتحان کردم و جواب داده. طبق همون پیش بری مطمئنا مشکلت حل میشه.

راه دوم هم راهیه که تو پست اول گذاشتم برای مولتی بازی کردن که با همون روش هم می تونی سینگل بازی کنی اما ممکنه تو یکی از مراحل به مشکل بربخوری.[/B]

سلام دوسته عزیز

ببخشید دوسته من
من نمی دونم بازی که گرفتمی کامل با بلک باکسه؟؟!:31:چون زیاد تو اینکارا وارد نیستم! ( 6 حلقه دی وی دی )
من پوشه کرکو در دی وی دی های بازی ندیدم!

آپدیتش هم:

و اخطاری که به من میده:

فک میکنید مشکلم از کرکه یا یه چیزی دیگه؟

ممنون

Eblis 2011
26-09-2012, 15:02
سلام دوسته عزیز

ببخشید دوسته من
من نمی دونمد بازی که گرفتمی کامل با بلک باکسه؟؟!:31:چون زیاد تو اینکارا وارد نیستم! ( 6 حلقه دی وی دی )
من پوشه کرکو در دی وی دی های بازی ندیدم!

آپدیتش هم:

و اخطاری که که به من میده:

فک میکنید مشکلم از کرکه یا یه چیزی دیگه؟

ممنون

این کرک رو دانلود کن === ( حجم 196 مگابایت ) === [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip)
پسورد فایل zip :

My Documents\Rockstar Games\Max Payne و My Documents\Rockstar Games\Social Club اگه ازت سوال جایگزینی خواست بزن yes

5) و در آخر محتویات پوشه ی files رو کپی کن تو محل نصب بازی دقیقا و سوال جایگزینی رو yes بزن ....
6) در آخر ارتباط خودتو از اینترنت قطع کن و رو گزینه PlayMaxPayne3 کلیک کن و بعد offline mode رو بزن ...

اگه تمام کارها رو طبق شماره درست انجام بدی بازی به راحتی اجرا میشه .... اگر نشد بازی رو کلا از سیستمت unistall کن بعد سیستمت رو ریستارت کن و دوباره بازی رو نصب کن و از همین کرک طبق مرحله کارها رو پیش برو مطمئنا اجرا میشه ......

pooyaking
28-09-2012, 13:48
با سلام
من نسخه بلک باکس بازی را دارم هنگام نصب (که 2 ساعت طول میکشه!!!!) به حدود 70 درصد که می رسه کامپیوتر خاموش میشه!!!!!! کسی می تونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟

Eblis 2011
28-09-2012, 14:01
با سلام
من نسخه بلک باکس بازی را دارم هنگام نصب (که 2 ساعت طول میکشه!!!!) به حدود 70 درصد که می رسه کامپیوتر خاموش میشه!!!!!! کسی می تونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟

سلام علیکم
والا منم نسخه بلک باکس بازی رو گرفتم .... نصبش حول و حوش 3 ساعت طول میکشه اما وسط کار کامپیوتر ریستارت یا خاموش نمیشه ... شما احتمالا ویندوزت مشکل داره .... یا شایدم پی سی به حالت Standby میره و cpu و ... خواب میره ....

Ghaioom
28-09-2012, 14:04
سلام علیکم
والا منم نسخه بلک باکس بازی رو گرفتم .... نصبش حول و حوش 3 ساعت طول میکشه اما وسط کار کامپیوتر ریستارت یا خاموش نمیشه ... شما احتمالا ویندوزت مشکل داره .... یا شایدم پی سی به حالت Standby میره و cpu و ... خواب میره ....

3 ساعت نمیشه که! مینویسه ولی آخراش زود پر میشه. از دو ساعت بیشتر نمیشه! کمتر میشه.

Eblis 2011
28-09-2012, 14:31
3 ساعت نمیشه که! مینویسه ولی آخراش زود پر میشه. از دو ساعت بیشتر نمیشه! کمتر میشه.

گفتم حول و حوش 3ساعت ( یعنی بیشتر از 3ساعت یا کمتر )
حول و حوش 3 ساعت نصبش واسه pc بنده طول کشید ....

pooyaking
28-09-2012, 15:14
سلام
مشکل جدید تر شد ایندفعه هنگام نصب نسخه ی بلک باکس بلافاصله پس از نصف صفحه آبی میشه که چیزایی توش نوشته و کامپیوتر رستارت میشه مشکلش چیه؟؟؟

Eblis 2011
28-09-2012, 15:15
سلام
مشکل جدید تر شد ایندفعه هنگام نصب نسخه ی بلک باکس بلافاصله پس از نصف صفحه آبی میشه که چیزایی توش نوشته و کامپیوتر رستارت میشه مشکلش چیه؟؟؟

مشخصات سیستمت رو میگی ؟

pooyaking
28-09-2012, 16:55
مشخصات سیستمت رو میگی ؟

RAM :2G
CPU: Duo Core 7500
Graphic:1G ATI

Eblis 2011
28-09-2012, 17:14
RAM :2G
CPU: Duo Core 7500
Graphic:1G ATI

سیستمت جوااب میده ... پس مشکل از ویندوزته
ویندوزتو عوض کن حله

nima_baran_abi
29-09-2012, 08:29
دوستان عزیز لینکهای صفحه اول چندتاش فایلهاش حذف شده.برای من وارد با زدن آفلاین مود وارد بازی میشه اما همش صفحه لوگین میاد و اگه کنسلش کنم هیچ گزینه ای نیست.سه تا فایل آپدیت هم دارم که رو هر کدوم که کلیک میکنم میگه:
can not run maxpane
ممنون میشم کمک کنید یک هفتست دارم باهاش ور میرم

Meysam Raz
30-09-2012, 19:08
دوستان عزیز لینکهای صفحه اول چندتاش فایلهاش حذف شده.برای من وارد با زدن آفلاین مود وارد بازی میشه اما همش صفحه لوگین میاد و اگه کنسلش کنم هیچ گزینه ای نیست.سه تا فایل آپدیت هم دارم که رو هر کدوم که کلیک میکنم میگه:
can not run maxpane
ممنون میشم کمک کنید یک هفتست دارم باهاش ور میرم
نرم افزار Social Club رو نصب کردی؟
اگر نصب کردی اون پروفایل رو کپی کردی؟
اگر موارد بالا اوکی هست
برای شروع
درایور کارتت آپدیت کن اگر باز هم مشکل داشتی کرکت رو عوض کن

hrh_fourtyseven
05-10-2012, 20:30
روانی شدم دیگه...
من نسخه ی black box رو نصبیدم .
درایور گرافیکم آخرین نسخه 306
سخت افزارم هم مشکلی نداره 8gb ram و گرافیک 660
تمام آپدیت ها رو هم نصب کردم 1.0.0.17 و 1.0.0.22 و luncher 1.13 و social club
همه ی کرک ها رو هم دانلود کردم این نتیجه:
کرک های skidrow و theta : وقتی روی play offline می زنم هیچ اتفاقی نمی افته!
کرک reloaded : بازی باز می شه نوشته های اولشم میاد بعد میپره بیرون ارور Max Panye 3 Has Stopped Working بعد هم close program میده!!!!!
تو رو خدا یه راهی بگین.اون از نصبش که 2 ساعت طول کشید اینم از وضعیت کرک و اجراش!

payma
06-10-2012, 23:48
من نسخه black box رو نصب کردم گرافیک بازی هم ultra هست اما احساس میکنم بازی اصلا دیتیل و گرافیک خوبی نداره به نظرم افتضاحه انتظار بیشتری داشتم ازش

amirpers
09-10-2012, 00:50
آپدیت 1.0.0.56 ریلودد با حجم حدود 32 مگ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پست اول هم به روز شد

meisam223
12-10-2012, 13:25
دوستان 12 بار نصبو پاک کردم با این ارور چکار کنم کارتم 2گیگه اپدیتم هست نت فریم ورکه 3/5 هم نصبه چکار کنم
coud not locate max payne 3 game executable on local machin please re-instal from orginal media

سلام دوست عزیز
این مشکل رو میتونی خیلی راحت حل کنی:
اول با تایپ regedit توی منوی start وارد محیط رچیستری شو
بعد به ترییب برو به قسمت‌های زیر:
HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>ROCKSTAR GAMES>Max payne 3
روی فولدر مکس پین 3 که کلیک کنی سمت راست 5 تا گزینه هست، روی InstallFolder دابل کلیک کن که مربوط به محل نصب بازیه، اگه دفت کنی میبینی که هموم محل نصب پیش فرضه که حتی اگه موقع نصب عوض شده باشه اینجا عوض نشده!
بعد اون آدرس رو دقیقا بکن همون آدرسی که الان بازی رو نصب کردی مثلا از من اینه: G:\Game\MaxPayne3
اگه profile رو هم درست کپی کرده باشی ایشالا مشکلی نداری دیگه جز شاید اون صفجه سیاه که دوستان قبلا راه حلشو گفتن
موفق باشی... :)

meisam223
12-10-2012, 13:32
رفع مشکل coud not locate max payne 3 game executable on local machin please re-instal from orginal media

با سلام راستش من چون این مشکل رو داشتم و حالا یا جوابشو توی فروم پیدا نکردم یا نبود گفتم راه حلشو بنویسم، در هر حال نوشتنش حتی اگه قبلا اشاره شده باشه ضرری نداره، همون طور که در جواب دوستمون توی تاپیکه بالا گفتم این مشکل از طریق رجیستری به راحتی حل میشه و مشکل از شناحته نشدن آدرس جدید بازی (در صورت تغییر آدرس پیش فرض هنگام نصب) هستش. برای رفع این مشکل باید مراحل زیر رو انجام داد:

اول با تایپ regedit توی منوی start وارد محیط رچیستری شوید
بعد به ترییب برو به قسمت‌های زیر:
HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>ROCKSTAR GAMES>Max payne 3
روی فولدر مکس پین 3 که کلیک کنید سمت راست 5 تا گزینه هست، روی InstallFolder دابل کلیک کنید که مربوط به محل نصب بازیه، اگه دفت کنیید میبینید که هموم محل نصب پیش فرضه که حتی اگه موقع نصب عوض شده باشه اینجا عوض نشده!
بعد اون آدرس رو دقیقا بکنید همون آدرسی که الان بازی رو نصب کردی مثلا از من اینه: G:\Game\MaxPayne3
اگه profile رو هم درست کپی کرده باشید ایشالا مشکلی نداری دیگه جز شاید اون صفجه سیاه که دوستان قبلا راه حلشو گفتن

WISH ALL THE BEST

am
12-10-2012, 18:39
روانی شدم دیگه...
من نسخه ی black box رو نصبیدم .
درایور گرافیکم آخرین نسخه 306
سخت افزارم هم مشکلی نداره 8gb ram و گرافیک 660
تمام آپدیت ها رو هم نصب کردم 1.0.0.17 و 1.0.0.22 و luncher 1.13 و social club
همه ی کرک ها رو هم دانلود کردم این نتیجه:
کرک های skidrow و theta : وقتی روی play offline می زنم هیچ اتفاقی نمی افته!
کرک reloaded : بازی باز می شه نوشته های اولشم میاد بعد میپره بیرون ارور Max Panye 3 Has Stopped Working بعد هم close program میده!!!!!
تو رو خدا یه راهی بگین.اون از نصبش که 2 ساعت طول کشید اینم از وضعیت کرک و اجراش!
منم دقیقا همین مشکل رو داشتم بیش از چند بار نصب کردم کامل پاک کردم
تنها راهش نصب مجدد ویندوزه ویندوزم رو دوباره که نصب کردم راحت اجرا شد

BAHRAM GOOR
17-10-2012, 15:38
سلام کسی نمیدونه چه جوری باید wide بودن بازی رو درست کرد؟؟؟
در تنظیمات گرافیکی بخشی مربوط به این وجود نداره مثل=4;3 یا 16;9
بازی من نسخه ی بلک باکس هست

Behi09
17-10-2012, 20:41
سلام دوستان
نمی دونم مشکل چیه که بازی رو که باز میکنم اول بعد اون نوشته ها،یه پیغامی میاره که نوشته alert .دو تا هم گزینه داره ok و cancel که وقتی اوکی رو میزنم می ره اینترنت و وقتی کنسل رو میزنم میره به صفحه ای که نوشته max payne3 .بعد هر چی منتطر می مونم چیزی نمی یاره.
دردش چیه؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنین!
با تشکر

Eblis 2011
17-10-2012, 20:43
سلام دوستان
نمی دونم مشکل چیه که بازی رو که باز میکنم اول بعد اون نوشته ها،یه پیغامی میاره که نوشته alert .دو تا هم گزینه داره ok و cancel که وقتی اوکی رو میزنم می ره اینترنت و وقتی کنسل رو میزنم میره به صفحه ای که نوشته max payne3 .بعد هر چی منتطر می مونم چیزی نمی یاره.
دردش چیه؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنین!
با تشکر

کرک مشکل داره ....

این کرک رو دانلود کن === ( حجم 196 مگابایت ) === [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip)
پسورد فایل zip :

+ مثل اینکه کرک از کار افتاده
تو گوگل سرچ کن و یه کرک دیگه رو امتحان کن طبق مراحل بالا

mhentezari
17-10-2012, 21:24
بچه ها این مشکل گیر کردن سر loading اولش حل نشده هنوز؟
الان هیچ راه حلی برای این مشکل وجود نداره؟

amirpers
17-10-2012, 21:29
بچه ها این مشکل گیر کردن سر loading اولش حل نشده هنوز؟
الان هیچ راه حلی برای این مشکل وجود نداره؟
چرا حل نشده؟ اصلا این مشکل همون اول حل شده بود.
شما پست اول رو بخون دوست من

BAHRAM GOOR
17-10-2012, 22:10
سلام کسی نمیدونه چه جوری باید wide بودن بازی رو درست کرد؟؟؟
در تنظیمات گرافیکی بخشی مربوط به این وجود نداره مثل=4;3 یا 16;9
بازی من نسخه ی بلک باکس هست
کسی نیست بگه من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

anti-military
18-10-2012, 06:04
فیلم های بین بازی یه حالتی داره که انگار سه بعدی هستش! راهی نیست بشه درستش کرد ؟
فیلم های که بین بازی من پخش میشه فکر کنم مال نسخه سه بعدی بازی هستش و راهی هست بشه معمولیش کرد ؟

55021
18-10-2012, 13:25
سیو کامل بازی رو کی داره ؟؟

amirpers
18-10-2012, 15:05
شما دو تا دوست عزیز سوالاتتون رو تو هر دو تا تاپیک پرسیدید

فیلم های بین بازی یه حالتی داره که انگار سه بعدی هستش! راهی نیست بشه درستش کرد ؟
فیلم های که بین بازی من پخش میشه فکر کنم مال نسخه سه بعدی بازی هستش و راهی هست بشه معمولیش کرد ؟
من منظور شما رو متوجه نمیشم. اصلا بازی نسخه سه بعدی نداره. شاید منظور شما اون افکت هایی مه تصویر دو تایی میشه که اون هم طبیعیه و اینجوری کار کردند که گیج بودن و در واقع م س ت بودن مکس رو نشون بدند.

سیو کامل بازی رو کی داره ؟؟
این هم سیو کامل خودم برای شما :

hossein e
18-10-2012, 21:17
سلام دوستان.من نسخه black box بازی رو نصب کردم و تمام مراحل کرکشم انجام دادم.ولی روی آیکون بازی که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته.play offline که میزنم باز هیچی نمیشه.نسخه black box بازی alan wake هم که نصب کردم باز همین مشکلو دارم.انگار سیستم من با black box مشکل داره!نسخه های black box نیاز به کرک دارن یا کرک شده نصب میشن؟

amirpers
18-10-2012, 21:34
سلام دوستان.من نسخه black box بازی رو نصب کردم و تمام مراحل کرکشم انجام دادم.ولی روی آیکون بازی که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته.play offline که میزنم باز هیچی نمیشه.نسخه black box بازی alan wake هم که نصب کردم باز همین مشکلو دارم.انگار سیستم من با black box مشکل داره!نسخه های black box نیاز به کرک دارن یا کرک شده نصب میشن؟

بعضی از بازی های بلک باکس مشکلی که دارند اینه که وقتی که شورتکات بازی رو از روی دسکتاپ میزنی اتفاقی نمیفته اما وقتی بازی رو از توی خود فولدر بازی اجرا می کنی، کار می کنه.
یه امتحان بکن.

BAHRAM GOOR
18-10-2012, 23:45
این به خاطر اینه که خواستن جنبه کمیک به بازی بدن و راهی هم نداره

hossein e
19-10-2012, 00:12
بعضی از بازی های بلک باکس مشکلی که دارند اینه که وقتی که شورتکات بازی رو از روی دسکتاپ میزنی اتفاقی نمیفته اما وقتی بازی رو از توی خود فولدر بازی اجرا می کنی، کار می کنه.
یه امتحان بکن.

دوست عزیز من که نوشتم وقتی play offline هم میزنم باز اتفاقی نمی افته یعنی توی پوشه نصبشم رفتم و فایل PlayMaxPayne3 رو هم اجرا کردم ولی هیچی نمیاد.نمیدونم حالا کرک خاصی میخواد یا چیزی دیگه.

saeed-guitar
19-10-2012, 00:37
سلام بچه ها
من تو یه مرحله بازی گیر کردم نمیدونم چیکار کنم؟!!!
اون مرحله که تو اون اداره حمله میکنن بعد پسر عینکیه سیستم حفاظتی رو فعال میکنه... اونجا یه ماشینه با سرعت میاد تو ساختمون به سمت من که سه نفر سر نشین داره که دخلِشونو میارم... اما بعد از این، سه نفر میان که یکیشون یه تفنگ مشتی داره همشم منو میکشه هر چی ام تیر میزنم نمیمیره لامصب... چجوری بکشم اینو؟؟؟
جونه من یکی بگه، تو کفم

Meysam Raz
19-10-2012, 01:44
دوست عزیز من که نوشتم وقتی play offline هم میزنم باز اتفاقی نمی افته یعنی توی پوشه نصبشم رفتم و فایل PlayMaxPayne3 رو هم اجرا کردم ولی هیچی نمیاد.نمیدونم حالا کرک خاصی میخواد یا چیزی دیگه.
این آپدیت 1.22 رو بگیر و نصب کن بعد مثل قبل بازی رو اجرا کن
فاصله بین h و a رو توی دانلودها(بعد از آبی ها) بردار
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])a.com/Game/Patch/Max%20Payne%203%20Update%20v1.0.0.22%20RELOADED%20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) a.com).rar

سلام بچه ها
من تو یه مرحله بازی گیر کردم نمیدونم چیکار کنم؟!!!
اون مرحله که تو اون اداره حمله میکنن بعد پسر عینکیه سیستم حفاظتی رو فعال میکنه... اونجا یه ماشینه با سرعت میاد تو ساختمون به سمت من که سه نفر سر نشین داره که دخلِشونو میارم... اما بعد از این، سه نفر میان که یکیشون یه تفنگ مشتی داره همشم منو میکشه هر چی ام تیر میزنم نمیمیره لامصب... چجوری بکشم اینو؟؟؟
جونه من یکی بگه، تو کفم
هیچی دیگه هدش رو میزنی کلاهش که میپره و بعدم هدشات میشه
بهتره با یک تفنگ سنگین بزنیش نه یوزی و کلت
اگر دیدی هی میزنیش اما کلاهش نمیپره باگ هستش یه ترینر بگیر ردش کن
مال من نمیپرید فکر کنم یک خشاب رو سرش خالی کردم تا مرد:31:'آخرش فکر کنم دیگه گردنش درد گرفت

anti-military
19-10-2012, 06:17
یه مشکل جدید دارم اونجا که مکس پین کچل میکنه و بعدش با تلفن با برادرهای شوهر فابلا صحبت میکنه اونجا بازی گیر میکنه و نه اروری میده و نه چیزی فقط گیر میکنه و همینجوری میمونه

tranceyou
19-10-2012, 14:01
دوستان من تا امروز هنوز منتظر نسخه کامل و با کیفیت و سالم هستم جایی رو میشناسید که بتونم تهیه کنم تو تهران یا خرید اینترنتی کنم که هم

سالم باشه و هم نصبش طول نکشه و درست حسابی کار کنه؟؟ حیف که این بازی رو نسخه بلک باکس بخوام بازی کنم

Meysam Raz
19-10-2012, 14:21
یه مشکل جدید دارم اونجا که مکس پین کچل میکنه و بعدش با تلفن با برادرهای شوهر فابلا صحبت میکنه اونجا بازی گیر میکنه و نه اروری میده و نه چیزی فقط گیر میکنه و همینجوری میمونه
ورژن بازیتون چنده؟ آپدیت به ورژن 1.22 رو حتما تست کنید

anti-military
19-10-2012, 17:16
ورژن بازی همین 1.22 هست ولی بازم اونجا که مکس پین کچل میکنه و بعدش با تلفن با برادرهای شوهر فابلا صحبت میکنه اونجا بازی گیر میکنه

mhentezari
19-10-2012, 18:06
چرا حل نشده؟ اصلا این مشکل همون اول حل شده بود.
شما پست اول رو بخون دوست من

ممنون دوست عزیز
خوندم پست اول رو
من نسخه بلک باکس رو دارم
بعدش هم آپدیت ها رو دانلود کردم و نصب کردم
ولی بازم همین آشه و همین کاسه
چندین بار هم این کار رو کردم ولی نشده

البته یک سوال، من که نسخه بلک باکس رو دارم، بعد از نصب آخرین آپدیت، باید کرکی که توش هست رو هم نصب کنم دیگه؟ یا بازم کرک نمی خواد؟

hossein e
19-10-2012, 19:28
دوستان من وقتی آپدیت 1.22 رو نصب میکنم بعد بازی رو اجرا میکنم این ارور رو میده:
failed to load library "D3DCOMPILER_43.dll
یه جا نوشته بود توی این بازی هر ارور dll مربوط به برنامه Visual.C.Plus.Plus.2010.SP1 است ولی اینم نصب کردم باز ارور میده.
بعد از نصب آپدیت دوباره باید کرک رو کپی کنم؟پوشه profile و dlc رو هم باید کپی کرد؟

anti-military
19-10-2012, 22:12

anti-military
20-10-2012, 02:24
یکی لطف کنه تو پوشه Max Payne 3\pc\models\cdimages نگاه کنه و بگه فایل speds2.rpf دقیقا حجمش چقدره ؟
روش کلیک راست کنید و properties رو انتخاب کنید و اونجا ببینید چقدر نوشته حجمشو

BAHRAM GOOR
20-10-2012, 11:38
اقا کسی نمیدونه چه جوری باید پهنی بازی رو درست کرد تنظیمات مربوط به این در بخش تنظیمات نیست از یکی شنیدم که گفت باید پچش رو نصب کنی
لطفا یکی کمک کنه ؟؟؟

Eblis 2011
20-10-2012, 14:40
یکی لطف کنه تو پوشه Max Payne 3\pc\models\cdimages نگاه کنه و بگه فایل speds2.rpf دقیقا حجمش چقدره ؟
روش کلیک راست کنید و properties رو انتخاب کنید و اونجا ببینید چقدر نوشته حجمشو

سلام ... خسته نباشید .... مال بنده 2گیگ

saeed-guitar
20-10-2012, 15:03
مال من نمیپرید فکر کنم یک خشاب رو سرش خالی کردم تا مرد:31:'آخرش فکر کنم دیگه گردنش درد گرفت[/QUOTE]

اوووف بلاخره کشتمش
اون سیاه پوسته هم که تو اداره پلیس میاد از اینا بدتره، مگه میمیره!! ... یجورایی غول بازی ان دیگه :31:

saeed-guitar
20-10-2012, 15:04
این آپدیت 1.22 رو بگیر و نصب کن بعد مثل قبل بازی رو اجرا کن
فاصله بین h و a رو توی دانلودها(بعد از آبی ها) بردار
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])a.com/Game/Patch/Max%20Payne%203%20Update%20v1.0.0.22%20RELOADED%20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) a.com).rar

مال من نمیپرید فکر کنم یک خشاب رو سرش خالی کردم تا مرد:31:'آخرش فکر کنم دیگه گردنش درد گرفت

اوووف بلاخره کشتمش
اون سیاه پوسته هم که تو اداره پلیس میاد از اینا بدتره، مگه میمیره!! ... یجورایی غول بازی ان دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

anti-military
20-10-2012, 19:01
سلام ... خسته نباشید .... مال بنده 2گیگ

سلام ممنون
اما فکر میکنم اشتباه می کنید این فایل نهایت باید بین 260 تا 290 مگابایت باشه

kia_505
20-10-2012, 19:16
یه مشکل جدید دارم اونجا که مکس پین کچل میکنه و بعدش با تلفن با برادرهای شوهر فابلا صحبت میکنه اونجا بازی گیر میکنه و نه اروری میده و نه چیزی فقط گیر میکنه و همینجوری میمونه منم دقیقا همین مشکل رو دارم اگه راهی داره لطفا راهنمایی کنید. همونجوری ثلبت میمونه و هیچ کلیکی کار نمیکنه ولی هنک نیست چون با اسکیپ میشه رفت تو منو

Eblis 2011
20-10-2012, 23:14
سلام ممنون
اما فکر میکنم اشتباه می کنید این فایل نهایت باید بین 260 تا 290 مگابایت باشه

بفرمایید خدمت شما

Meysam Raz
20-10-2012, 23:19
آپدیت 1.22 برای بلک باکس
این آپدیت رو از سایت دانلودها بگیرید
و
آپدیت 1.28 برای ورژن بلک باکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.com.rar)

اینا رو خودم روی بلک باکس تست کردم و مشکلی نداره

anti-military
20-10-2012, 23:56
منم دقیقا همین مشکل رو دارم اگه راهی داره لطفا راهنمایی کنید. همونجوری ثلبت میمونه و هیچ کلیکی کار نمیکنه ولی هنک نیست چون با اسکیپ میشه رفت تو منو

چندتا سوال دارم
1- کرک بازی شما چیه ؟ اسکیدرو نیست ؟
2- واسه شما تقریبا اواخر نصب یه پیغام در مورد فایل speds2.rpf نداد که اگنورش کردید ؟
3- بازی شما نسخه 7 دی وی دی هست ؟

من اگه موفق شدم این مشکل رو رفع کنم حتما بهتون خبر میدم. شما هم اگه راهشو پیدا کردید خبرشو بدید

بفرمایید خدمت شما

خیلی ممنون بالاخره فهمیدم این فایل من ناقصه و مشکل داره
نسخه ای که شما خریدید چه نسخه ای هست ؟ چندتا دی وی دیه

Eblis 2011
21-10-2012, 00:09
چندتا سوال دارم
1- کرک بازی شما چیه ؟ اسکیدرو نیست ؟
2- واسه شما تقریبا اواخر نصب یه پیغام در مورد فایل speds2.rpf نداد که اگنورش کردید ؟
3- بازی شما نسخه 7 دی وی دی هست ؟

من اگه موفق شدم این مشکل رو رفع کنم حتما بهتون خبر میدم. شما هم اگه راهشو پیدا کردید خبرشو بدید

خیلی ممنون بالاخره فهمیدم این فایل من ناقصه و مشکل داره
نسخه ای که شما خریدید چه نسخه ای هست ؟ چندتا دی وی دیه

نسخه بلک باکس ، از سایت سافت 98 دانلود کردم .... 8 گیگ بود

AC_POP
21-10-2012, 09:48
بچه ها یه مشکل فعلا دارم که شاید ربطی به اینجا نداشته باشه ، اما جاشو نتونستم پیدا کنم . من از دانلود ها بلک باکس مکس پین 3 رو دانلود کردم . یه فایل ایزو توش هست که فکر کنم 10.21 گیگابایت هست . فقط و فقط همین . منم همیشه بازی هایی رو که خودم دانلود میکنم رایت شون میکنم توی دی وی دی . حالا بنظرتون اینو چیکار کنم هان ؟ اصلا راهی نیست به 3 تا دی وی دی تقسیمش کنم ؟ یا حتی اگر هم بشه به یه دی وی دی 9 ! (الان تو کامپیوتر دارم دانلودش میکنم ، اما آخرش باید تو لپ تاپ که سیستمش بهتره نصب کنم ! منم فلشم 4 گیگ هست ! :sq_3: )

amirpers
21-10-2012, 12:32
بچه ها یه مشکل فعلا دارم که شاید ربطی به اینجا نداشته باشه ، اما جاشو نتونستم پیدا کنم . من از دانلود ها بلک باکس مکس پین 3 رو دانلود کردم . یه فایل ایزو توش هست که فکر کنم 10.21 گیگابایت هست . فقط و فقط همین . منم همیشه بازی هایی رو که خودم دانلود میکنم رایت شون میکنم توی دی وی دی . حالا بنظرتون اینو چیکار کنم هان ؟ اصلا راهی نیست به 3 تا دی وی دی تقسیمش کنم ؟ یا حتی اگر هم بشه به یه دی وی دی 9 ! (الان تو کامپیوتر دارم دانلودش میکنم ، اما آخرش باید تو لپ تاپ که سیستمش بهتره نصب کنم ! منم فلشم 4 گیگ هست ! :sq_3: )

بهترین راه اینه که یا خود فایل ایزو رو و یا پس از اکسترکت کردن فایل ایزو، محتویاتش رو با برنامه ای مثل Winrar در پارتهای مثلا 500 مگابایتی فشرده کنی و اونها رو روی سه تا دی وی دی رایت کنی.
منهی برای نصب باید اول روی هارد باز بشه و بعدش نصب بشه.

kia_505
21-10-2012, 22:08
چندتا سوال دارم 1- کرک بازی شما چیه ؟ اسکیدرو نیست ؟ 2- واسه شما تقریبا اواخر نصب یه پیغام در مورد فایل speds2.rpf نداد که اگنورش کردید ؟ 3- بازی شما نسخه 7 دی وی دی هست ؟ من اگه موفق شدم این مشکل رو رفع کنم حتما بهتون خبر میدم. شما هم اگه راهشو پیدا کردید خبرشو بدید خیلی ممنون بالاخره فهمیدم این فایل من ناقصه و مشکل داره نسخه ای که شما خریدید چه نسخه ای هست ؟ چندتا دی وی دیه منم نسخه بلک باکس رو که یه فایل ایزو با حجم 10.2 گیگ بود نصب کردم و این مشکل بی حرکت موندن رو دارم.. اگه راهی پیدا شد همینجا اطلاع رسانی کن. ممنون

kia_505
21-10-2012, 22:12
آپدیت 1.22 برای بلک باکس این آپدیت رو از سایت دانلودها بگیرید و آپدیت 1.28 برای ورژن بلک باکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.com.rar) اینا رو خودم روی بلک باکس تست کردم و مشکلی نداره اقا بی زحمت یه توضیح بده دقیقا باید چیکار کرد یعنی کدوم رو دانلود کتیم و چطور نصب کنیم.. اخه شنیده بودم بلک باکس اپدیت نمیشه

Meysam Raz
22-10-2012, 10:05
من تا حالا اکثر بازی هایی که بلک باکس بودن رو آپدیت کردم جدیدا همین Borderlands 2 بوده که همراهش DLC جدید هم بود و مشکلی نبوده پس بلک باکس(منظورم بلک باکس سایت اصلی هستش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) آپدیت میشه
اما باید آپدیتهای که بعد از ریلیز شدن اون نسخه اومده رو بریزی نه قبلی ها رو تا به مشکل نخوری
من بلک باکس مکس پین رو که حجمش همون 10.2 گیگی بود که شما گفتی تا 1.28 آپدیت کردم با آپدیت هایی که خدمتتون دادم
1.22 رو از سایت دانلودها بگیرید(با یک سرچ ساده) و 1.28 رو هم که لینکش مستقیمه
طریقه نصبش هم کپی کردن آپدیت ها توی محل بازیه

AC_POP
22-10-2012, 13:39
آقا من دیشب همه 12 پارت بلک باکس مکس پین 3 رو از دانلود ها بالاخره تموم شد و گرفتم . فقط و فقط هم همین 12 پارت رو دانلود کردم دیگه چیز دیگه ای دانلود نکردم ( منظورم آپدیت و ایناس ) . حالا اگه میشه مختصر و ساده بهم بگین من باید چکار کنم تا بازی سالم سالم اجرا بشه ؟ چون میخوام بزنمش تو دی وی دی و میخوام کرک هارو هم بندازم توی دی وی دی ها . مرسی

amirpersian
22-10-2012, 18:21
سلام بر دوستان
من بازی رو نصب کردم و چند کرک رو اجرا کردم
با نصب بعضی از کرک ها وقتی وارد بازی میشم کارکتر بازی کاملا قفل میکنه و به هیچ عنوان تکون نمیخوره و فقط توانایی چرخش دوربین رو به بازی کننده میده.
بعضی کرک های دیگه رو هم که نصب میکنم قبل از ورد به بازی این ارور رو میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی میتونی بازی رو بدون مشکل انجام بدی ولی بازی به هیچ عنوان سیو نمیشه و در صورت خارج شدن از بازی باید از ابتدا بازی کنی!!!
لطفا راهنمایی کنید

AC_POP
23-10-2012, 14:54
دوستان هم موقع آپدیت 1.22 هم 1.28 ، این ارور رو بهم میده ! چیکار کنم ؟

Iman-Emperatour
23-10-2012, 15:15

شما قبل از اپدیت کردن بازی رو در کامپیوترتون نصب کردید؟

mehdy.z
23-10-2012, 18:16
شما یا بازی رو هم هنور نصب نکردی یا انکه ویندوزت رو تعویض کردی و میخوای توی ویندوز جدید بازی رو اجرا کنی یا اینکه بازی شما نصبی نیست و فقط unzip شده پس توی ریجستری ثبت نشده که در این صورت این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فایل رو دانلود و اجرا کن...

AC_POP
23-10-2012, 18:54
شما یا بازی رو هم هنور نصب نکردی یا انکه ویندوزت رو تعویض کردی و میخوای توی ویندوز جدید بازی رو اجرا کنی یا اینکه بازی شما نصبی نیست و فقط unzip شده پس توی ریجستری ثبت نشده که در این صورت این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فایل رو دانلود و اجرا کن...

هم تو لپ تاپ من(دل 5010 ) هم تو لپ تاپ پسر عمه م ( دل 5110 ) هردوشون این ارور رو میدن ! نسخه بلک باکس رو نصب کردم و تموم شد ولی این آپدیت ها نمیشن . این فایل رو میزنم تست میکنم نتیجه رو میگم بهتون .

راستی من الان هم 1.22 رو دارم هم 1.28 رو . فقط همون 1.28 رو نصب کنم کافیه ؟ ( و شامل آپدیت های گذشته میشه ؟ ) یا اینکه اول باید 1.22 رو نصب کنم بعدا از روش 1.28 رو ؟

AC_POP
23-10-2012, 19:29
حالا هم که تونستم آپدیت رو نصب کنم این اخطار رو میده :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چیکار کنم حالا؟

Eblis 2011
23-10-2012, 19:39
حالا هم که تونستم آپدیت رو نصب کنم این اخطار رو میده :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چیکار کنم حالا؟

کرک بازی رو عوض کن ... مشکل از کرک بازی

3FX
26-10-2012, 19:40
دوستان شرمنده من تازه شروع كردم اين بازي رو ... آپديت 13 و 17 و بعدش 22 رو ريختم بدون مشكل بالا اومد با كرك همون ريلود 22 ...
خلاصه تو چپتر 4 وقتي از قايق پياده ميشم يه كم كه ميره جلو يه دري هست كه بايد با تير بزني قفلش باز شه اما پشتش هيچ چيزي نيست و خاليه !!‌ خلاصه باگ گرافيك هست نميدونم مشكل كجاست !؟! 3 چپتر بدون مشكل ! الان يهو گير كرده ...
در ضمن كارت گرافيك آپديت هست دوباره directx ريختم هرچند با اين همه بازي ها رو بازي كردم از sleeping dogs تا mw3 و battlefield و gta iv و ...
بعدش آپديت 56 و 57 رو هم ريختم و با كرك اونها صفحه مشكلي alert ميومد با كرك اسكيدرو هم no connection مياد ... فعلا فقط با كرك reloaded اجرا ميشه اونم تو اين مرحله به چيز رفته !!
حالا چي كار كنم ؟ كرك فيكس اي چيزي نيست ؟؟

اينم از اين قضيه كه رفته تو مخ من :

amirpers
27-10-2012, 18:26
آپدیت 1.0.0.57 ریلودد :

آپدیت 1.0.0.78 ریلودد :

پست اول به روز شد.

kalantarahura
28-10-2012, 11:29
سلام.دوستان عزیزی که نسخه 27 گیگ رو نصب کردن کمک کنن.من این نسخه رو دانلود کردم ولی متاسفانه در هنگام نصب DVD3 با این ارور مواجه مشم:

البته Ignore میزنم بقیه بدون مشکل نصب میشه.تقاضا دارم یکی از شما دوستان این فایل bd_objmodels.rpf رو برام اپلود کنه که من مجبور نشم 8 گیگ رو دوباره دانلود کنم.فایل دانلودی من توسط HJ Split بخش بندی شده بود که احتمالا این DVD3 کمی بد دانلود شده.ادرس فایل موردنیازم هم در خود عکس موجوده.خدا خیرتون بده

بروز رسانی: متاسفانه حجمش حدود 45 مگ هست.یعنی کسی پیدا میشه این حجمو واسم اپلود کنه؟که منو از 8 گیگ نجات بده؟!!!ای خدا!!!

amirpers
28-10-2012, 12:57
سلام.دوستان عزیزی که نسخه 27 گیگ رو نصب کردن کمک کنن.من این نسخه رو دانلود کردم ولی متاسفانه در هنگام نصب DVD3 با این ارور مواجه مشم:

البته Ignore میزنم بقیه بدون مشکل نصب میشه.تقاضا دارم یکی از شما دوستان این فایل bd_objmodels.rpf رو برام اپلود کنه که من مجبور نشم 8 گیگ رو دوباره دانلود کنم.فایل دانلودی من توسط HJ Split بخش بندی شده بود که احتمالا این DVD3 کمی بد دانلود شده.ادرس فایل موردنیازم هم در خود عکس موجوده.خدا خیرتون بده

بروز رسانی: متاسفانه حجمش حدود 45 مگ هست.یعنی کسی پیدا میشه این حجمو واسم اپلود کنه؟که منو از 8 گیگ نجات بده؟!!!ای خدا!!!

دوست عزیز این هم خدمت شما. از حالت فشرده درش بیار :

AC_POP
28-10-2012, 13:26
دوستان ، ارور زیر رو واسه پسر عمه ی من داده یعنی چی ؟ چی کار کنه الان ؟

error transfering files from social club server

kalantarahura
28-10-2012, 14:53
دوست عزیز این هم خدمت شما. از حالت فشرده درش بیار :

امیرجان به مولا قسم خیلی مردی.دمت گرم که چنین فایلی را سخاوتمندانه در چنین زمان کمی اپلود کردی.میخوامت

don.omerta
29-10-2012, 00:17
سلام
وقتی بازی رو میاره مکس راه نمیره و فقط درجا میزنه :sq_7:
وقتی بازی رو نصب میکنم چند تا فایل ارور میده که مجبورم ایگنور بزنم اگه موجود هست واسم بزارین با آدرسی که باید قرار بگیره
ممنون
pc\levels\...
f_pana.rfe
fe_busdep01.ref
fe_busdep02.ref
pc\models
speds1.rpf

kalantarahura
29-10-2012, 10:19
سلام
وقتی بازی رو میاره مکس راه نمیره و فقط درجا میزنه :sq_7:
وقتی بازی رو نصب میکنم چند تا فایل ارور میده که مجبورم ایگنور بزنم اگه موجود هست واسم بزارین با آدرسی که باید قرار بگیره
ممنون
pc\levels\...
f_pana.rfe
fe_busdep01.ref
fe_busdep02.ref
pc\models
speds1.rpf

حجم این فایلها حدود 2 گیگ میشه، مخصوصا speds1.rpf که 1.47 گیگ است.و واسه اپلود اینقدر سرعت همه ندارن.امیدوارم دوستان دیگه بتونند مشکلتو حل کنند

kalantarahura
29-10-2012, 11:10
دوستان تمام اپدیتهایی که در پست اول هست باید همشون نصب بشن؟یعنی اینگونه نیست که بعضی از اپدیتهای جدید شامل اپدیتهای قدیمی باشند؟یعنی اگر من اخرین اپدیت Max.Payne.3.Update.v1.0.0.78-RELOADEDرا نصب کنم کارم راه نمیفته؟

amirpers
29-10-2012, 13:57
دوستان تمام اپدیتهایی که در پست اول هست باید همشون نصب بشن؟یعنی اینگونه نیست که بعضی از اپدیتهای جدید شامل اپدیتهای قدیمی باشند؟یعنی اگر من اخرین اپدیت Max.Payne.3.Update.v1.0.0.78-RELOADEDرا نصب کنم کارم راه نمیفته؟

ببین دوست عزیز
این آپدیت ها حجم های مختلفی دارند. بعضی کمتر از 40 مگ هستند و بعضی حجم بالایی دارند. مثلا همین 1.0.0.78 حدود 800 مگ حجمشه.
من خودم به شخصه هنوز جایی رو ندیدم که نوشته شده باشه آیا به همه آپدیت ها نیاز هست یا نه اما خود من همه رو نصب کردم و مشکلی هم نداشتم.
پیشنهاد می کنم شما همون آخری رو که حجمش زیاده رو دانلود و نصب کن. ممکنه که بقیه آپدیت ها رو هم شامل شده باشه.

SA.JJ.AD
29-10-2012, 19:13
دوستان بنده نسخه ي Black Box رو نصب كردم !! بازي اجرا ميشه اما اينجا وقتي كليد Enter رو ميزنم جاي اينكه منوي بازي بياد همينجور رو حالت Loading ميمونه ... !!

مشكل از كجاست ؟!

amirpers
29-10-2012, 19:40
دوستان بنده نسخه ي Black Box رو نصب كردم !! بازي اجرا ميشه اما اينجا وقتي كليد Enter رو ميزنم جاي اينكه منوي بازي بياد همينجور رو حالت Loading ميمونه ... !!

مشكل از كجاست ؟!

پروفایل رو کپی کردی اونجایی که باید کپی کنی و این که اینترنت رو قطع کردی ؟

Eblis 2011
29-10-2012, 19:53

مشكل از كجاست ؟!

به نظرم مشکل از کرک

SA.JJ.AD
29-10-2012, 19:59
پروفایل رو کپی کردی اونجایی که باید کپی کنی و این که اینترنت رو قطع کردی ؟

نه والا !! اين پروفايلي كه ميگيد كجاست و چيكارش بايد كنم ؟! نخير اصلا اينترنتي ندارم تا بخوام قطعش كنم :دي
.
يه جا خوندم كه ميگه 2 تا اپديت با حجم هاي 186 و 312 مگ رو بايد دانلود كنم تا مشكل رفع شه !! حالا نميشه همينجوري اجرا شه !!‌ به اينترنت درست و درمون تا اطلاع ثانوي دسترسي ندارم :20:

amirpers
29-10-2012, 21:30
نه والا !! اين پروفايلي كه ميگيد كجاست و چيكارش بايد كنم ؟! نخير اصلا اينترنتي ندارم تا بخوام قطعش كنم :دي
.
يه جا خوندم كه ميگه 2 تا اپديت با حجم هاي 186 و 312 مگ رو بايد دانلود كنم تا مشكل رفع شه !! حالا نميشه همينجوري اجرا شه !!‌ به اينترنت درست و درمون تا اطلاع ثانوي دسترسي ندارم :20:

شما باید پروفایلی که تو پوشه کرک هست رو در آدرس Documents\Rockstar Games\Social Club کپی کنی.
اگه چنین چیزی تو دی وی دی بازیت نبود بگو اینجا برات بذاریمش.

naim697
30-10-2012, 00:13
آپدیت 1.0.0.78 بازی میخواستم لینک صفحه اول خرابه

iCe m@n
30-10-2012, 00:33
من در حین بازی دستم به caps lock خورد 2 تا اسلحه به دست گرفتم ویک دایره به وجود اومده که توش اسلح ها هستن و اصلا تیر اندازی نمیکنه و باید از اول اجرا کرد به نظر شما الان چاره چیه؟

amirpers
30-10-2012, 01:47
آپدیت 1.0.0.78 بازی میخواستم لینک صفحه اول خرابه

لینک پست اول اصلاح شد.

SA.JJ.AD
30-10-2012, 19:17
شما باید پروفایلی که تو پوشه کرک هست رو در آدرس Documents\Rockstar Games\Social Club کپی کنی.
اگه چنین چیزی تو دی وی دی بازیت نبود بگو اینجا برات بذاریمش.

ممنون ميشم برام بزاريدش ...

amirpers
30-10-2012, 20:38
ممنون ميشم برام بزاريدش ...

از حالت فشرده درش بیار و کپی کن به همون آدرس که گفتم :

amin7332
31-10-2012, 00:11
سلام
من PlayMaxPayne3 اجرا میکنم offline کلیک میکنم میره تو بازی MaxPayne وسط صفحه نشون میده اینتر میکنم بعد ارور نت میده چه کنم

amin7332
01-11-2012, 11:12
چقدر اینجا زود جواب میدن

سلام
من PlayMaxPayne3 اجرا میکنم offline کلیک میکنم میره تو بازی MaxPayne وسط صفحه نشون میده اینتر میکنم بعد ارور نت میده چه کنم

MahdiX
01-11-2012, 14:08
چقدر اینجا زود جواب میدن

پروفایل رو ریختی؟ (مورد 15 صفحه اول تاپیک)

amin7332
01-11-2012, 16:25
پروفایل رو ریختی؟ (مورد 15 صفحه اول تاپیک)

مرسی کرک مال RELOADED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توش فقط فولدر dlc و زیر شاخه ش و چند تا فایله دیگه از پروفایل خبری نیست اگه کمک میکنه از اینجا بازی و کرک دانلود کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دسترسی اینترنت بازی چطور میشه با فایر وال محدود کرد
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دقیقا این مشکل دارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MahdiX
01-11-2012, 16:34
مرسی کرک مال RELOADED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توش فقط فولدر dlc و زیر شاخه ش و چند تا فایله دیگه از پروفایل خبری نیست اگه کمک میکنه از اینجا بازی و کرک دانلود کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دسترسی اینترنت بازی چطور میشه با فایر وال محدود کرد
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دقیقا این مشکل دارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درسته
پست1126 همین صفحه رو ببینید amirpers لطف کردن گذاشتن دانلود کنید بریزید به محل گفته شده در پست اول همین صفحه میشه1121

amin7332
02-11-2012, 00:28
profiles دانلود و کپی کردم اینترنت قطعه بازم نشد همون جوریه

درسته
پست1126 همین صفحه رو ببینید amirpers لطف کردن گذاشتن دانلود کنید بریزید به محل گفته شده در پست اول همین صفحه میشه1121

MahdiX
02-11-2012, 11:33
profiles دانلود و کپی کردم اینترنت قطعه بازم نشد همون جوریه
پس بازی رو کرک کن

میتونی اینا رو ببینی : اولی همراه با توضیح هستش از ابلیس و دومی آپدیت های تست شده روی بلک باکس هستش از میثم
صفحه 105 پست 1044 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
صفحه 110 پست 1091 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ashi-khan
03-11-2012, 13:54
سلام دوستان
من بازی رو نصب کردم با پچ 1.0.0.78 ,socialclub 1.1.0.1 , luncher 1.27.0.0 همشون آخرین ورژنه یعنی
آپدیت کارت گرافیکم هم آخرین ورژن هستش!
گرافیکم 560Ti و cpu core i5 2500k
بازی بالا میاد میره تو بازی اما مشکل داره!
مثلا وقتی میپری رو به جلو میفته رو زمین دیگه نه شلیک میشه بکنی نه از زمین پا میشه! یا اصلحه میای از رو زمین برداری یوااااااش میره سمت زمین همونجوری نشسته میمونه بلند نمیشه دیگه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون اول بازی که میگه رو به جلو بپر همونجا میفته رو زمین دیگه پا نمیشه!
مشکلش چیه؟

Meysam Raz
03-11-2012, 16:16
سلام دوستان
من بازی رو نصب کردم با پچ 1.0.0.78 ,socialclub 1.1.0.1 , luncher 1.27.0.0 همشون آخرین ورژنه یعنی
آپدیت کارت گرافیکم هم آخرین ورژن هستش!
گرافیکم 560Ti و cpu core i5 2500k
بازی بالا میاد میره تو بازی اما مشکل داره!
مثلا وقتی میپری رو به جلو میفته رو زمین دیگه نه شلیک میشه بکنی نه از زمین پا میشه! یا اصلحه میای از رو زمین برداری یوااااااش میره سمت زمین همونجوری نشسته میمونه بلند نمیشه دیگه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون اول بازی که میگه رو به جلو بپر همونجا میفته رو زمین دیگه پا نمیشه!
مشکلش چیه؟
سلام اشکان جان پستت رو توی bc هم دیدم
راستش اولین باره یک همچین مشکلی رو میبینم و فکر کنم اونجا هم برای همه جدیده
گفتی درایور گرافیکت الان آپدیته؟یعنی 306 هستش؟
ویندوزت سالمه؟
موقع نصب ارور نداشتی؟
موقع نصب و اجرا آنتی ویروست خاموشه؟
اگر موارد بالا اوکی هستش باید با کرک و آپدیت بازی ور بری
شما آپدیت1.22 وبعد 1.28 رو بریز
لینک هاش بالای پست شما هست صفحه 110 که داداش گذاشته

amin7332
03-11-2012, 20:21
پس بازی رو کرک کن

میتونی اینا رو ببینی : اولی همراه با توضیح هستش از ابلیس و دومی آپدیت های تست شده روی بلک باکس هستش از میثم
صفحه 105 پست 1044 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
صفحه 110 پست 1091 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون مهدی جان فقط میخواستم بدونم دسترسی اینترنت برای بازی چطور میشه با فایر وال ممنوع کرد

MahdiX
03-11-2012, 21:52
ممنون مهدی جان فقط میخواستم بدونم دسترسی اینترنت برای بازی چطور میشه با فایر وال ممنوع کرد

برای قرار دادن یک برنامه در فایروال ویندوز Seven ،8 مراحل زیر را انجام دهید:
۱٫ به منوی Start رفته و بر روی Control Panel کلیک نمایید.
۲٫ گزینه Windows Firewall را اجرا نمایید.
۳٫ در این پنجره بر روی گزینه Advanced Setting کلیک کنید.
۴٫ در پنل سمت چپ بر روی گزینه inbound Rules کلیک کنید. اکنون در پنل Action بر روی گزینه …New Rule کلیک کنید.
۵٫ اکنون بر روی Program کلیک کرده و Next را بزنید.
۶٫ گزینه This Programs Path را انتخاب کنید و با زدن دکمه Browse ، فایل اجرایی (exe.) برنامه مورد نظر را از محل نصب نرم افزار انتخاب کرده و دکمه Next را بزنید.
۷٫ در پنجره بعدی گزینه Block the Connection را انتخاب نمایید و Next را بزنید.
۸٫ در پنجره پایانی و در قسمت Name ، نام نرم افزار را تایپ کرده و دکمه Finish را بزنید.
۹٫ در نهایت هم همین مراحل را برای Outbound Rules‌ انجام دهید تا برنامه نتواند اطلاعاتی را به خارج از کامپیوتر شما بفرستد.

برای افزودن برنامه به فایروال ویندوز XP ، مراحل زیر را انجام دهید:
۲٫ گزینه Windows Firewall را اجرا نمایید. دقت کنید که وایروال در حالت On باشد.
۳٫ در این پنجره بر روی گزینه Exceptions کلیک کنید و دکمه Add را بزنید.
۴٫ در لیست Exception ، نام تمام برنامه هایی که فایروال ویندوز اجازه اتصال به اینترنت را با آنها داده است مشاهده می کنید. با غیر فعال کردن Cehckbox کنار نام هر برنامه، از اتصال آن برنامه به اینترنت جلوگیری می شود. اگر برنامه مورد نظر شما در لیست نبود، یعنی در حال حاضر هم اجازه اتصال به اینترنت را ندارد.

amin7332
03-11-2012, 22:47
داش مهدی یه دونه ای

برای قرار دادن یک برنامه در فایروال ویندوز Seven ،8 مراحل زیر را انجام دهید:
۲٫ گزینه Windows Firewall را اجرا نمایید.
۳٫ در این پنجره بر روی گزینه Advanced Setting کلیک کنید.
۴٫ در پنل سمت چپ بر روی گزینه inbound Rules کلیک کنید. اکنون در پنل Action بر روی گزینه …New Rule کلیک کنید.
۵٫ اکنون بر روی Program کلیک کرده و Next را بزنید.
۶٫ گزینه This Programs Path را انتخاب کنید و با زدن دکمه Browse ، فایل اجرایی (exe.) برنامه مورد نظر را از محل نصب نرم افزار انتخاب کرده و دکمه Next را بزنید.
۷٫ در پنجره بعدی گزینه Block the Connection را انتخاب نمایید و Next را بزنید.
۸٫ در پنجره پایانی و در قسمت Name ، نام نرم افزار را تایپ کرده و دکمه Finish را بزنید.
۹٫ در نهایت هم همین مراحل را برای Outbound Rules‌ انجام دهید تا برنامه نتواند اطلاعاتی را به خارج از کامپیوتر شما بفرستد.

برای افزودن برنامه به فایروال ویندوز XP ، مراحل زیر را انجام دهید:
۲٫ گزینه Windows Firewall را اجرا نمایید. دقت کنید که وایروال در حالت On باشد.
۳٫ در این پنجره بر روی گزینه Exceptions کلیک کنید و دکمه Add را بزنید.
۴٫ در لیست Exception ، نام تمام برنامه هایی که فایروال ویندوز اجازه اتصال به اینترنت را با آنها داده است مشاهده می کنید. با غیر فعال کردن Cehckbox کنار نام هر برنامه، از اتصال آن برنامه به اینترنت جلوگیری می شود. اگر برنامه مورد نظر شما در لیست نبود، یعنی در حال حاضر هم اجازه اتصال به اینترنت را ندارد.

qqwww
04-11-2012, 14:34
دوستان نسخه بازی من 1بار میتونم بازی کنم سر لود فیلمای اول باز ی تو مهمونی گیر میکنه میام از بازی بیرون دوباره اجراش میکنم اینترو که میزنم سر لود عکسا گیر میکنه کسی علتشو میدونه؟

amirpers
04-11-2012, 22:45
دوستان من هم به مشکل برخوردم.
ویندوز 7 رو پاک کردم و ویندوز 8 نصب کردم. وقتی که کرک رو هنوز نریختم وارد بازی میشه و تا مرحله ای که باید Enter رو بزنیم میره (خب معلومه بعدش نمیشه چون کرک نشده) اما وقتی کرک رو میریزم همین که اولین صفحه مشکی که توش نوشته داره ظاهر میشه، اررور میده و میره بیرون.
تمام آپدیت ها رو هم ریختم تا 1.0.0.78. جالبه که یه بار هم تا همون آپدیت 1.0.0.55 رو ریختم که قبلا باهاش بازی می کردم، اما با این اپدیت هم همین مشکل رو دارم.
کسی تو ویندوز 8 تونسته بازی کنه ؟

ashi-khan
04-11-2012, 23:02
سلام اشکان جان پستت رو توی bc هم دیدم
راستش اولین باره یک همچین مشکلی رو میبینم و فکر کنم اونجا هم برای همه جدیده
گفتی درایور گرافیکت الان آپدیته؟یعنی 306 هستش؟
ویندوزت سالمه؟
موقع نصب ارور نداشتی؟
موقع نصب و اجرا آنتی ویروست خاموشه؟
اگر موارد بالا اوکی هستش باید با کرک و آپدیت بازی ور بری
شما آپدیت1.22 وبعد 1.28 رو بریز
لینک هاش بالای پست شما هست صفحه 110 که داداش گذاشته

خیلی ممنون میثم جان
با پچ 1.28 و کرک reloaded اوکی شد
مرسی

qqwww
05-11-2012, 00:42
دوستان نسخه بازی من 1بار میتونم بازی کنم سر لود فیلمای اول باز ی تو مهمونی گیر میکنه میام از بازی بیرون دوباره اجراش میکنم اینترو که میزنم سر لود عکسا گیر میکنه کسی علتشو میدونه؟

Amir Hossein
05-11-2012, 13:48
سلام بچه ها
من این بازی رو همون موقع که اومد خریدم ولی هر بار که نصبیدم ویندوز با bcod مواجه شد
و هر دفعه مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم
کسی میدونه مشکل از چیه؟
بعضی ها میگن ممکنه از کرک باشه!

irank
07-11-2012, 10:05
سلام من این آپدیت را که گذاشتید دانلود کردم اما نمیدانم پسورد آن چیست؟

Max.Payne.3.Update.v1.0.0.78-RELOADED

titanium_zarin
07-11-2012, 13:40
کسی میدونه این ارور چی میخواد ؟؟

Eblis 2011
07-11-2012, 16:42
کسی میدونه این ارور چی میخواد ؟؟

سلام .... آنتی ویروس شما ( به احتمال زیاد نود32 ) این فایل از پوشه ی کرک رو پاک کرده ..... شما برو تو دی وی دی بازی داخل پوشه ی کرک ... محتویاتش رو کپی کن تو محل نصب بازی ... نکته : قبلش آنتی ویروس رو غیر فعال کن که پاکش نکنه .....

titanium_zarin
07-11-2012, 18:05
کسی فایل رو داره برام بزاره ؟؟
یا کرک بهتر ؟؟

Eblis 2011
07-11-2012, 18:21
کسی فایل رو داره برام بزاره ؟؟
یا کرک بهتر ؟؟

کرک بازی خودم رو آپلود کردم

خدمت شما : دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirpers
07-11-2012, 18:59
سلام من این آپدیت را که گذاشتید دانلود کردم اما نمیدانم پسورد آن چیست؟

Max.Payne.3.Update.v1.0.0.78-RELOADED

دوست من شما اگه از پست اول دانلود کردید ، اون اصلا پسوورد نداره !!!!!!!!!!!!!!
از این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت گرفته شده.

حالا شما مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو امتحان و این جا اعلام کنید.

titanium_zarin
07-11-2012, 20:50
کرک بازی خودم رو آپلود کردم

خدمت شما : دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون کار کرد ...
فقط یه سوال ...
من تا نود رو فعال کردم دوباره پاک کرد همه چیز رو ...
چه جوری بهش بفهمونم که این ویروس نیست ؟؟

Eblis 2011
07-11-2012, 20:54
ممنون کار کرد ...
فقط یه سوال ...
من تا نود رو فعال کردم دوباره پاک کرد همه چیز رو ...
چه جوری بهش بفهمونم که این ویروس نیست ؟؟

نود همه ی ما رو کچل کرد ..... :sq_2:

اگه ورژن 4 داری نود رو باز کن F5 بزن بعد یه صفحه باز میشه از ستون سمت چپ گزینه Exclusions رو انتخاب کن بعد پوشه ی بازی رو Add کن ......

تو ورژن 5 هم باید دنبال همین گزینه بچرخی ... جاشو دقیق نمیدونم ..... اما باید بری قسمت تنظیماتش .

Amir Hossein
07-11-2012, 23:12
و من در حسرت این بازی میــــمیرم...:37:

دوستان اگه آخزین آپدیت رو نصب کنیم دیگه احتیجی به آپدیت های دیگه نیست؟
آخه لینک بعضی ها کار نمیکنه

amirpers
07-11-2012, 23:39
و من در حسرت این بازی میــــمیرم...:37:

دوستان اگه آخزین آپدیت رو نصب کنیم دیگه احتیجی به آپدیت های دیگه نیست؟
آخه لینک بعضی ها کار نمیکنه
ببین دوست من
من قبلا هم توضیح دادم. تا حالا هیچ جایی ندیدم که گفته شده باشه که آپدیت آخر تمام آپدیت ها رو شامل میشه یانه چون بعضی از آپدیت ها حجمشون کمه و بعضی دیگه زیاد. مثلا همین آخرش بالای 700 مگ حجمشه.
فقط یه لطفی بکن و اگه می تونی از یه لینک مطمئن تر دانلود کن چون ظاهرا یکی از دوستان در صفحه پیش دانلود کرده وفایل پسوورد می خواسته در حالی مه من تو صفحه پیش منبع رو هم گذاشتم و توش هیچ پسووردی نیست.

irank
08-11-2012, 01:05
دوست من شما اگه از پست اول دانلود کردید ، اون اصلا پسوورد نداره !!!!!!!!!!!!!!
از این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت گرفته شده.

حالا شما مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو امتحان و این جا اعلام کنید.

بله از پست اول گرفتم اما میخواد !
حنی روی وی پی اس هم دانلود کردم همینطور الکی 1گیگ دانلود کردیم ؟
پسووردی هم که گفتید کار نکرد متاسفانه

irank
08-11-2012, 01:10
راسنی دلیل گرفتن آپدیت برای من این هست که بازی نصب میشه و اجرا میشه اما زمانی که اینتر میزنم تو لودینگ گیر میکنه نسخه 7 دی وی دی هست از دوستان گرفتم اونها مشکلی ندارند
بازی را درون فایروال قرار دادم پروفایل هم کپی شده ! مشکل از چی میتونه باشه ؟

amirpers
08-11-2012, 20:37
دوستان
بازی توی ویندوز 8 مشکل داره و اجرا نمیشه. یعنی حتی اگه کرک رو هم نریزید، وارد بازی که میشید تا اون صفحه که گفته کلید اینتر رو بزنید میره اما در اون صفحه Social Club لود نمیشه و با زدن دکمه Home هم نمیاد. حتی آخرین ورژنش که 1.1.0.1 باشه.
کرک هم که خودش مشکل داره. کرک ریلودد که اصلا همون اول ارور میده و کرک تتا هم که همون داستانیه که اول گفتم. این مشکل رو دوست دیگه ای هم در فروم دیگه امتحان کرده بود و به همین نتیجه رسیده بود.

من از طریق ایمیل، سایت Support Rockstar و از طریق Twitter و صفحه ساپورت راکستار این مطلب رو به اطلاعشون رسوندم اما نمی دونم من نمی تونم به اون ها بفهمونم یا این که اونا مشکل دارند.
آخرین چیزی هم که به من گفتند این بوده که فایل ole32.dll باعث مشکله که در ادرس C:\Windows\SysWOW64 موجوده.

حالا خواهش من اینه که اگه اکانت توییتر دارید و می تونید، به صفحه Support Rockstar برید و این مسئله رو که بازی تو ویندوز 8 مشکل داره رو بهشون اطلاع بدید تا بفهمن که این مشکل فقط مشکل من نیست.
اگه این کار رو بکنید یه دنیا ممنون میشم.

irank
09-11-2012, 11:47
دوستان
بازی توی ویندوز 8 مشکل داره و اجرا نمیشه. یعنی حتی اگه کرک رو هم نریزید، وارد بازی که میشید تا اون صفحه که گفته کلید اینتر رو بزنید میره اما در اون صفحه Social Club لود نمیشه و با زدن دکمه Home هم نمیاد. حتی آخرین ورژنش که 1.1.0.1 باشه.
کرک هم که خودش مشکل داره. کرک ریلودد که اصلا همون اول ارور میده و کرک تتا هم که همون داستانیه که اول گفتم. این مشکل رو دوست دیگه ای هم در فروم دیگه امتحان کرده بود و به همین نتیجه رسیده بود.

من از طریق ایمیل، سایت Support Rockstar و از طریق Twitter و صفحه ساپورت راکستار این مطلب رو به اطلاعشون رسوندم اما نمی دونم من نمی تونم به اون ها بفهمونم یا این که اونا مشکل دارند.
آخرین چیزی هم که به من گفتند این بوده که فایل ole32.dll باعث مشکله که در ادرس C:\Windows\SysWOW64 موجوده.

حالا خواهش من اینه که اگه اکانت توییتر دارید و می تونید، به صفحه Support Rockstar برید و این مسئله رو که بازی تو ویندوز 8 مشکل داره رو بهشون اطلاع بدید تا بفهمن که این مشکل فقط مشکل من نیست.
اگه این کار رو بکنید یه دنیا ممنون میشم.

من ویندوز 7 دارم رم 4 گیگ سی پی یو 5000+ black edition amd و گرافیک Asus GT 440 !
فکر نمیکنم مشکلی تو این موارد باشه چون بتل فیلد 3 رو روی high detail به راحتی اجرا میکنه !

به نظرتون مشکل از چی هست ؟

AlexMercer
09-11-2012, 11:57
خوب با توضیحاتی که از بازی اومده و درخشش همیشگی این سری بازی فکر کنم سال بعد سال سختی برای بازی ها باشه تا بتونن جلوی gta قد علم کنند. خوشبختانه بازی های بزرگی مثل batman. mass effect 4 هم هر دو 2014 عرضه میشن. پس احتمالا بهترین بازی سال دیگه gta میشه.

این هم اسکن کامل صفحات game informer magazine در مورد gta

amirpers
09-11-2012, 13:18
من ویندوز 7 دارم رم 4 گیگ سی پی یو 5000+ black edition amd و گرافیک Asus GT 440 !
فکر نمیکنم مشکلی تو این موارد باشه چون بتل فیلد 3 رو روی high detail به راحتی اجرا میکنه !

به نظرتون مشکل از چی هست ؟

از نظر سخت افزاری که شما مشکل خاصی نداری.
اینکه اینتر رو می زنی و اتفاقی نمیفته می تونه چند دلیل داشته باشه.
ببین با زدن دکمه اینتر توی اون صفحه بازی میاد اکانت شما رو توسط سوشیال کلاب بارگذاری می کنه. حالا اگه از کرک ریلودد استفاده کرده باشی و پروفایل رو کپی کرده باشی و جلوی وصل شدن بازی به اینترنت رو هم گرفته باشی که نباید مشکلی باشه.
شما در همون صفحه به جای زدن دکمه اینتر دکمه Home رو بزن و ببین که ایا پروفایلی که کپی کرده بودی و به نام فکر میکنم RLD2012 هستش اصلا لاگین شده یا نه. که اگه شده باشه و اینترنت هم قطع باشه باید اجرا بشه.

حالا اگه باز هم نشد، بسته به آپدیتی که ریختی، کرک تتا رو بگیر و بریز تا شاید اجرا بشه.
البته تتا برای آپدیت 1.0.0.78 کرک نداده.

مشکل من هم تو ویندوز 8 دقیقا همینه. یعنی سوشیال کلاب اصلا اجرا نمیشه تا وارد بازی بشم و ببینم خود بازی مشکل داره یا نه .

خوب با توضیحاتی که از بازی اومده و درخشش همیشگی این سری بازی فکر کنم سال بعد سال سختی برای بازی ها باشه تا بتونن جلوی gta قد علم کنند. خوشبختانه بازی های بزرگی مثل batman. mass effect 4 هم هر دو 2014 عرضه میشن. پس احتمالا بهترین بازی سال دیگه gta میشه.

این هم اسکن کامل صفحات game informer magazine در مورد gta

این صحبت های شما چه ربطی به مکس پین 3 داره ؟(فقط راکستار سازندشه)

irank
09-11-2012, 16:16
از نظر سخت افزاری که شما مشکل خاصی نداری.
اینکه اینتر رو می زنی و اتفاقی نمیفته می تونه چند دلیل داشته باشه.
ببین با زدن دکمه اینتر توی اون صفحه بازی میاد اکانت شما رو توسط سوشیال کلاب بارگذاری می کنه. حالا اگه از کرک ریلودد استفاده کرده باشی و پروفایل رو کپی کرده باشی و جلوی وصل شدن بازی به اینترنت رو هم گرفته باشی که نباید مشکلی باشه.
شما در همون صفحه به جای زدن دکمه اینتر دکمه Home رو بزن و ببین که ایا پروفایلی که کپی کرده بودی و به نام فکر میکنم RLD2012 هستش اصلا لاگین شده یا نه. که اگه شده باشه و اینترنت هم قطع باشه باید اجرا بشه.

حالا اگه باز هم نشد، بسته به آپدیتی که ریختی، کرک تتا رو بگیر و بریز تا شاید اجرا بشه.
البته تتا برای آپدیت 1.0.0.78 کرک نداده.

مشکل من هم تو ویندوز 8 دقیقا همینه. یعنی سوشیال کلاب اصلا اجرا نمیشه تا وارد بازی بشم و ببینم خود بازی مشکل داره یا نه .

کپی کردم پروفایل رو اما داخل بازی اصلا دکمه HOME هیچ کاری نمیکنه ! فقط LOADING ادامه داره .. حتی چند روز پیش یه شب تا صبح هم گذاشتم رو لودینگ هیچی نشد :D
در مورد آیپدیت هم آخرین ورژن که 78 هست رو از همین انجمن دانلود کردم با حجم حدود 1 گیگ اما فایل رمز داره ! و دوستی هم که قرار داده انگار ندیده قرار داده چون اصلا جوابی نمیدن !!

توی استارت منو اصلا ROCK STAR SOCIAL CLUB نصب نیست ! جدا دانلود کنم؟ اگر آره لینک دارید؟ ممنون

irank
09-11-2012, 16:26
مشکل من با نصب دستی social club به حجم 16 مگ که داخل dvd بود و ریختن دوباره پوشه اکی شد مرسی :D

amirpers
09-11-2012, 20:56
کپی کردم پروفایل رو اما داخل بازی اصلا دکمه HOME هیچ کاری نمیکنه ! فقط LOADING ادامه داره .. حتی چند روز پیش یه شب تا صبح هم گذاشتم رو لودینگ هیچی نشد :D
در مورد آیپدیت هم آخرین ورژن که 78 هست رو از همین انجمن دانلود کردم با حجم حدود 1 گیگ اما فایل رمز داره ! و دوستی هم که قرار داده انگار ندیده قرار داده چون اصلا جوابی نمیدن !!

توی استارت منو اصلا ROCK STAR SOCIAL CLUB نصب نیست ! جدا دانلود کنم؟ اگر آره لینک دارید؟ ممنون

خوشحالم که مشکلت حل شد.
اون آپدیت 78 رو هم خودم گذاشته بودم. تو چند پست قبل هم منبعش رو گذاشتم برات تا ببینی هیچ پسووردی گذاشته نشده تا من هم بذارمش.

irank
09-11-2012, 23:42
مرسی

ولی متاسفانه پسوورد داره .. خودتون دانلود کنید متوجه میشید D:

qqwww
11-11-2012, 08:40

LOVEFORLOVE
13-11-2012, 18:58
من چند وقت اینترنت برای دانلود نداشتم و حالا سر به اسنجا زدم نمیدونم این همه پدیت باید نصب کنم هر 12 تا رو من بازی را نصب کردم ارور no coonectin میده باید کدوم کرک بریزم

ambas365
15-11-2012, 00:02
سلام آقا من max payne 3 رو تازگی از یکی گرفتم وقتی dvd رو می ذارم و رو setup.exe کلیک میکنم آیکون نصب بازی تو Taskbar مییاد ولی هیچ اتفاقی نمی افته فک میکنم مشکل از setup.exe باشه اگر کسی این بازی رو داره اگه لطف کنه و setup.exe خودشو که 700 یا 800 کیلوبایت بییشتر نیست جایی واسه من آپلود کنه که من اونو دانلود کنم ممنون میشم

Meysam Raz
16-11-2012, 00:05
سلام آقا من max payne 3 رو تازگی از یکی گرفتم وقتی dvd رو می ذارم و رو setup.exe کلیک میکنم آیکون نصب بازی تو Taskbar مییاد ولی هیچ اتفاقی نمی افته فک میکنم مشکل از setup.exe باشه اگر کسی این بازی رو داره اگه لطف کنه و setup.exe خودشو که 700 یا 800 کیلوبایت بییشتر نیست جایی واسه من آپلود کنه که من اونو دانلود کنم ممنون میشم

مشکلت با اون را بعیده حل بشه
اول بازی رو از دی وی دی ها کپی کن توی سیستمت و بعد ستاپ رو بزن کمی هم صبر کن ببین جواب میده یا نه

ambas365
16-11-2012, 00:51
مشکلت با اون را بعیده حل بشه
اول بازی رو از دی وی دی ها کپی کن توی سیستمت و بعد ستاپ رو بزن کمی هم صبر کن ببین جواب میده یا نه

من اینکاری که شما میگی رو انجام دادم ولی بازم جواب نداد
حالا راحل دیگه ای نداره؟

amirpers
16-11-2012, 14:03
دوستان خوشبختانه پیگیری های من به سرانجام رسید و راکستار آپدیت 1.0.0.81 رو منتشر کرد که مشکل اجرای بازی در ویندوز 8 رو حل کرده. البته هنوز کرکی براش نیومده و با کرک های قبلی تتا وارد بازی میشه اما مشکل داره.
کرک های ریلودد هم که کلا تو ویندوز 8 مشکل داره.

Meysam Raz
16-11-2012, 16:35
من اینکاری که شما میگی رو انجام دادم ولی بازم جواب نداد
حالا راحل دیگه ای نداره؟
اگر سیستمتون ضعیفه بازی رو روی یک سیستم قوی تر تست کنید
اگر سیستم خودتون قوی هستش یا روی سیستم قوی تر هم مشکل داشت حتما دی وی دی ها خرابه
ویرایش:

من چند وقت اینترنت برای دانلود نداشتم و حالا سر به اسنجا زدم نمیدونم این همه پدیت باید نصب کنم هر 12 تا رو من بازی را نصب کردم ارور no coonectin میده باید کدوم کرک بریزم

هر آپدیتی رو نصب کنید حتما کرک همراهش هست
1.22 و 1.28 رو اگر نصب کنید مشکلات اجرا حل میشه و آپدیت به بالاتر هم اختیاریه

ambas365
16-11-2012, 23:46
اگر سیستمتون ضعیفه بازی رو روی یک سیستم قوی تر تست کنید
اگر سیستم خودتون قوی هستش یا روی سیستم قوی تر هم مشکل داشت حتما دی وی دی ها خرابه
ویرایش:

هر آپدیتی رو نصب کنید حتما کرک همراهش هست
1.22 و 1.28 رو اگر نصب کنید مشکلات اجرا حل میشه و آپدیت به بالاتر هم اختیاریه

من سیستم خودم قوی هست ولی جالبه که روی یه سیستم ضعیف تر تست کردم دیدم نصب شد

Meysam Raz
17-11-2012, 08:28
دی وی دی رامت سالمه؟
خوب بازی رو با دی وی دی رام اون سیستم ضعیفه کپی کن توی فلشی چیزی بعد بیار بریز توی سیستم خودت و نصب کن
اگر باز هم مشکل داشتی یا ویندوز رو آپدیت کن یا ویندوز رو عوض کن چون اگر از دی وی دی رام نباشه از ویندوزتون هستش

qqwww
21-11-2012, 22:26

مهدی.گیم
22-11-2012, 09:39
سلام .
واسه منم نصب نمیشد ولی وقتی کپی کردم راحت نصب شد.اما اجرا نمیشه.
اینم ارورش:

the dynamic library gsrld.dll failed to load .please confirm that;
1 the file was copied over the same folder as the cracked executable
2 the anti virus software is not flase-detecting the file (in which case white -list the folder/file)

چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تشکر

LOVEFORLOVE
22-11-2012, 19:27
من که نفمیدم باید کدوم کرک بریزم واسه ارور کانکشن بدبختی یکی نیست جواب بده

borhan_3010
23-11-2012, 00:26
درود بر شما دوتا سوال این بازی چند مرحله اس؟ (Chapter) آپدیت های جدیدتر بازی که حدود 800 مگ حجم دارند شامل چه چیزهایی میشه؟

amirpers
02-12-2012, 12:51
در ویندوز 8 به خوبی بازی کنید

دوستان با این آپدیت جدید و کرکش که بالاخره منتشر شد، در ویندوز 8 می تونید به راحتی بازی کنید :

آپدیت 1.0.0.81 :

کرک 1.0.0.81 ریلودد :

saeed_piero
05-12-2012, 22:15
سلام دوستان
یه سوال در مورد مکس پین 3 داشتم ببین می تونید راهنماییم کنی؟
من بازی رو ریختم بعد آپدیت 1.0.017 (همون اولی ) بعد بازی راحت اجرا شد اما دیدم آپدیت قدیمییه رفتم سراغ 1.0.0.56 و کامل هم کرکش و هم آپدیتش و هم پروفایلش رو کپی کردم که با اینکار بازی روی صفحه اول که نوشته max payne 3 گیر کرد.
بعد اومدم دوباره همون کارهای اولی دوباره کردم به این امید که شاید اجرا شه که البته اون قسمت قبلی که گیر کرده بودم رو رد کرد ولی بعدش یه صفحه اومد نوشت unable to connet و هیچ
حالا چیکار کنم بتونم بازی رو دوباره راه بندازم. خواهشا نگید که باید از سر نو نصبش کنم

Eblis 2011
05-12-2012, 22:23
سلام دوستان
یه سوال در مورد مکس پین 3 داشتم ببین می تونید راهنماییم کنی؟
من بازی رو ریختم بعد آپدیت 1.0.017 (همون اولی ) بعد بازی راحت اجرا شد اما دیدم آپدیت قدیمییه رفتم سراغ 1.0.0.56 و کامل هم کرکش و هم آپدیتش و هم پروفایلش رو کپی کردم که با اینکار بازی روی صفحه اول که نوشته max payne 3 گیر کرد.
بعد اومدم دوباره همون کارهای اولی دوباره کردم به این امید که شاید اجرا شه که البته اون قسمت قبلی که گیر کرده بودم رو رد کرد ولی بعدش یه صفحه اومد نوشت unable to connet و هیچ
حالا چیکار کنم بتونم بازی رو دوباره راه بندازم. خواهشا نگید که باید از سر نو نصبش کنم

این اخطار ( unable to connet ) مربوط میشه به کرک بازی تون دوست عزیز ..... شما کرک های مختلفی رو امتحان کنید .... چون خودم خیلی وقته بازی کردم الان کرک دم دست ندارم .... شما کرک های مختلف رو امتحان کنید اگه نشد خودم کرکمو برات میزارم ...

موفق باشی .

saeed_piero
05-12-2012, 22:24
دمت گرم خیلی آقایی.....

saeed_piero
06-12-2012, 12:50
دوست عزیز با یه کرک دیگه که ریختم خداروشکر درست شد
حالا آپدیتهاش رو چیکار کنم؟
انجام بدم یا نه؟ اصلا لازمه؟
بعد از کجا دانلود کنم؟
بدبختی من بعد از چند ماه بالاخره 30 گیگ جا تونستم تو هاردم باز کنم این رو نصب کنم ، حالا کلا از قافله عقب افتادیم رفت. همه لینکها خرابه. البته زیاد مهم هم نیست حتما که نباید تا اخرش رفت ،نه؟:sq_8:

Eblis 2011
06-12-2012, 15:25
دوست عزیز با یه کرک دیگه که ریختم خداروشکر درست شد
حالا آپدیتهاش رو چیکار کنم؟
انجام بدم یا نه؟ اصلا لازمه؟
بعد از کجا دانلود کنم؟
بدبختی من بعد از چند ماه بالاخره 30 گیگ جا تونستم تو هاردم باز کنم این رو نصب کنم ، حالا کلا از قافله عقب افتادیم رفت. همه لینکها خرابه. البته زیاد مهم هم نیست حتما که نباید تا اخرش رفت ،نه؟:sq_8:

خوشحالم که بازیت اجرا شد ... نیازی به آپدیت نیست .... من بازی رو نصب کردم و بعد کرکش کردم و بازی کردم تا ته .... نه آپدیتی ریختم نه چیزی ....

hmosakazemi
09-12-2012, 01:17
سلام من آپدیت و کرک 1.0.0.81 که برای ویندوز 8 بود رو نصبیدم بالاخره وارد بازی شد اما تا قسمت منوها. وقتی منوی story و بعدش hard رو میزینم که بره تو بازی اول دو تا عکس نشون میده و بعد کرش ویندوز. باید چیکار کنم؟!

hmosakazemi
09-12-2012, 01:50
سلام من آپدیت و کرک 1.0.0.81 که برای ویندوز 8 بود رو نصبیدم بالاخره وارد بازی شد اما تا قسمت منوها. وقتی منوی story و بعدش hard رو میزینم که بره تو بازی اول دو تا عکس نشون میده و بعد کرش ویندوز. باید چیکار کنم؟!

بالاخره اینم درست شد. اون کرکی که گفته شد رو فقط فایل exe اش رو برداشتم و بقیه فایلها رو از یه کرک دیگه. اما بازم یک مشکل دارم. اونم اینه وقتی تو بازی دکمه f رو میزینم مکس پین یهو قاطی می کنه و انگار حرکت کند حرکت می کنه. اینو دیگه باید چیکار کرد.
اینا رو گفتم برای اینکه نه فقط بخونید. بلکه جواب هم بدید.

hmosakazemi
09-12-2012, 18:04
بالاخره اینم درست شد. اون کرکی که گفته شد رو فقط فایل exe اش رو برداشتم و بقیه فایلها رو از یه کرک دیگه. اما بازم یک مشکل دارم. اونم اینه وقتی تو بازی دکمه f رو میزینم مکس پین یهو قاطی می کنه و انگار حرکت کند حرکت می کنه. اینو دیگه باید چیکار کرد.

بابا پس چرا کسی جوابمو نمیده. حتما باید پست فسیل بشه.

LOVEFORLOVE
09-12-2012, 19:23
من بازی رو نصب کردم کرک نهایی رو بدید این همه آپدیتو نمیدونم دانلود کنم یه لینک زیر همین پست بهم بدید بازی اجرا بشه لامصب چند ماهه تو کفشم تو رو جون عزیزت قسم میدم کوتاهی نکن ادمین:42::42::42::42::42::42::42::42::42::42: :42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42:

Reza Azimy_RW
09-12-2012, 19:42
سلام دوستان من بازی رو که نصب کردم یه بار اجرا شد دفه دوم نه ... پچ MP3_Update_v1.0.0.28_RELOADED دانلود کردم بعد از نصب دوباره یه بار اجرا شد و دیگه نشد
یعنی میشه این آخر یا نه مچلمون کرده این راکستار با این بازی بیرون دادنش ؟

hmosakazemi
09-12-2012, 21:28
سلام دوستان من بازی رو که نصب کردم یه بار اجرا شد دفه دوم نه ... پچ MP3_Update_v1.0.0.28_RELOADED دانلود کردم بعد از نصب دوباره یه بار اجرا شد و دیگه نشد
یعنی میشه این آخر یا نه مچلمون کرده این راکستار با این بازی بیرون دادنش ؟

کسی جواب پستهای من رو نمیده. انگار پستهای من یه چیزی توش هست. ولی من جواب شما و دوست قبلی رو می دم. ببین من ویندوزم هشت هست. بازیم نسخه بلک باکس هست. بازی بدون لگ هم اجرا میشه چه آپدیت کنم چه نکنم. آپدیتم هم 1.0.0.81 است ولی آپدیتهای قدیمی باعث عدم اجرای باری لااقل تو ویندوز من میشه. کرک هم نسخه آخری یعنی مخصوص ویندوز هشت است. اما یه مشکل داره و اونم این که حرکات مکس پین با هم هماهنگ نیست. من فکر می کنم مشکل از کرکه چونکه بازی لگ نداره. اینو هم چند پست قبل مطرح کردم ولی هیچ عزیزی پیدا نمیشه که جواب منو بده یا قبلا خودش به این مشکل برخورد کرده باشه.

SA.JJ.AD
11-12-2012, 11:05
دوستان بنده نسخه ی بلک باکس رو نصب کردم !! تو صفحه لودینگ گیر میکرد !! رفتم اپدیت v10056 رو باحجم 500 GB دانلود کردم و نصب کردم محتویاتشو که گفته میشد 90% مشکلات بازی رو برطرف میکنه :n29:
.
بازی رو با کرکی که داخل همین اپدیت بود کرک کردم !! اما حالا که بازی رو اجرا میکنم !! این پیغام میاد !! دلیلش چی میتونه باشه !!؟

tranceyou
11-12-2012, 12:44
دوستان بنده نسخه ی بلک باکس رو نصب کردم !! تو صفحه لودینگ گیر میکرد !! رفتم اپدیت v10056 رو باحجم 500 GB دانلود کردم و نصب کردم محتویاتشو که گفته میشد 90% مشکلات بازی رو برطرف میکنه :n29:
.
بازی رو با کرکی که داخل همین اپدیت بود کرک کردم !! اما حالا که بازی رو اجرا میکنم !! این پیغام میاد !! دلیلش چی میتونه باشه !!؟

دوست عزیز اگر به اینترنت وصلی و انتی ویروس داری هردو رو قطع کن

hmosakazemi
11-12-2012, 16:09
.

کسی پستهای منو جواب نمیده. انگاری که یه چیزی دارده. ولی من جوابت رو می دم. ویندوزت چیه. اگه هشت نیست مربوط به آپدیت و کرکه. بعضی آپدیتها باعث عدم اجرای بازی یا بد اجرا شدنش میشن. آپدیتی رو بگیر که جواب بده. اگه هم آپدیت نکنی مهم نیست. کرکی بگیر که کار کنه. اگه ویندوزت هشت نیست فکر کنم آخرین نسخه کرک ریلودد کارت رو راه بندازه.

SA.JJ.AD
11-12-2012, 21:03
کسی پستهای منو جواب نمیده. انگاری که یه چیزی دارده. ولی من جوابت رو می دم. ویندوزت چیه. اگه هشت نیست مربوط به آپدیت و کرکه. بعضی آپدیتها باعث عدم اجرای بازی یا بد اجرا شدنش میشن. آپدیتی رو بگیر که جواب بده. اگه هم آپدیت نکنی مهم نیست. کرکی بگیر که کار کنه. اگه ویندوزت هشت نیست فکر کنم آخرین نسخه کرک ریلودد کارت رو راه بندازه.

عزیز قبل اپدیت که اصلا همینم نمیومد و توصفحه لودینگ گیر میکرد !! حالا که اپدیت 500 مگی + کرکشو ریختم اینجوری شده ! و یه مرحله جلو تر اومدم !

amirpers
11-12-2012, 23:13
آپدیت 1.0.0.82 بازی :

کرک 1.0.0.82 ریلودد :

hmosakazemi
11-12-2012, 23:35
عزیز قبل اپدیت که اصلا همینم نمیومد و توصفحه لودینگ گیر میکرد !! حالا که اپدیت 500 مگی + کرکشو ریختم اینجوری شده ! و یه مرحله جلو تر اومدم !

عزیزم اون آپدیت 500 مگی رو کی میگی منم قبلا گرفتم با همون عنوان 90 درصد مشکلات رو حل می کنه. ولی واسه باعث می شد که تو همون لودینگ ارور بده. البته من ویندوزم هشته. بعد کرکهای دیگه رو می گرفتم که اونا دو مرحله بعد گیر می کرد. بعضی کرکها هم مشکل ساین داشت مثل مال شما. اخرش رو بگم آپدیت کنی یا نکنی فرقی نمی کنه مهم اون کرکه. واسه ویندوز هشت که کرک 81 جواب داد ولی مشکل داشت. کاراکتر مکس پین حرکاتش با هم هماهنگی نداشت. البته بگم که واسه من نسخه بلک باکس هستش. حالا میرم کرک 82 رو بگیرم که امیدوارم همون طور که امیر آقا قولش رو داده بود و حالا گذاشته نصب کنم و امیدوارم جواب بگیرم.

hmosakazemi
11-12-2012, 23:37
آپدیت 1.0.0.82 بازی :

کرک 1.0.0.82 ریلودد :

سلام امیر آقا مرسی که کرک جدید رو گذاشتی رو ویندوز هشت جواب میده یا نه

hmosakazemi
12-12-2012, 10:55
سلام امیر آقا مرسی که کرک جدید رو گذاشتی رو ویندوز هشت جواب میده یا نه

این کرکم برای من همون مشکل قبلی رو ویندوز داره. یعنی حرکات کاراکتر مکس پین با هم هماهنگ نیست. بابا چی کار کنیم بالاخره کسی نمی دونه؟

SA.JJ.AD
12-12-2012, 12:16
آپدیت 1.0.0.82 بازی :

کرک 1.0.0.82 ریلودد :

بعد دانلود و نصب این اپدیت و کرک !! بالاخره تونستم از مرحله ی گیر کردن لودینگ خلاص شم !! اما وقتی همون اول میخواد یه ویدئویی پخش شه که یکی از در میاد داخل !! به محض باز شدن در بازی کرش میکنه !! :n21:
+
مثه اینکه اصلا این گیم رو قرار نیست ما بازی کنیم :n21:

hmosakazemi
12-12-2012, 22:20
بعد دانلود و نصب این اپدیت و کرک !! بالاخره تونستم از مرحله ی گیر کردن لودینگ خلاص شم !! اما وقتی همون اول میخواد یه ویدئویی پخش شه که یکی از در میاد داخل !! به محض باز شدن در بازی کرش میکنه !! :n21:
+
مثه اینکه اصلا این گیم رو قرار نیست ما بازی کنیم :n21:

عزیزم بازم برای کرکه. من یک کرک داشتم که دقیقا همونجایی رو که شما میگی برا منم کرش می کرد. کرک رو عوض کردم درست شد. اینو هم بگم که من چه با این کرک چه کرک 81 بازی رو اجرا می کنم ولی کاراکتر مکس پین قاطی می کنه. من ویندوزم هشته.

Rhodes
13-12-2012, 11:01
دوستان این ارور مال چیه ؟!
من وقتی دارم نصب میکنم توی dvd دوم این جوری میشه :

مهدی.گیم
15-12-2012, 23:52
کسی نمیدونه این ارور یعنی چی

2 the anti virus software is not flase-detecting the file (in which case white -list the folder/file

Iman-Emperatour
18-12-2012, 04:23
کسی نمیدونه این ارور یعنی چی

2 the anti virus software is not flase-detecting the file (in which case white -list the folder/file

حتما از انتی ویروس نود32 استفاده میکنید که نمیزاره بازی رو کرک کنید یا یه فایلتون رو به اجبار ویروس میشناسه و پاکش میکنه!
انتی ویروس رو غیر فعال کنید و کرک سالم رو در محل بازی کپی کنید

mHD_CR
20-12-2012, 00:46
سلام من نسخه اصلی بازی رو نصب میکنم و وقتی میرم تو فولدرن نصب شده بازی یه دفه سیستم هنگ میکنه و یه صفحه آبی میاد و ریسیت میشه ! صفحه آبی شبیه اینه که هارد بد سکتور میشه !
ولی هاردم هیچ مشکلی نداره ! نسخه بلک باکسشم همین مشکلو داشتم
ویندوزم هم 7 هست

H-R-N
22-12-2012, 12:38
سلام
دوستان من چند مدت پیش بازی رو نصب کردم
اجرا هم میشد مشکلی‌ نداشت
الان بد از مدتی‌ اومدم بازی رو اجرا کنم
این پیغام رو میده

could not locate max payne 3 game executable on local machine
please re- install from orginal media

بازی رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم باز هم نشد

cold398
23-12-2012, 18:47
سلام

دوستان کسی یه کرک خوب واسه بلک باکس سراغ نداره ؟

E.G_band
23-12-2012, 19:47
دوستان سلام:

من یه مدتی نا امید شده بودم از نصب بازی ولی حالا دوباره به فکرش افتادم.........نصب کردم ولی توی صفحه سیاه اولش که درباره ی راک استار می نویسه گیر می کنه دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید اگه سوال تکراری بود:n16:

es_zp1364
29-12-2012, 14:10

دوستان منم دقیقا همین مشکل رو دارم !!! خواهشا اگه کسی راه حلشو میدونه کمک کنه. حسابی کلافم کرده ... !!!

es_zp1364
31-12-2012, 04:25
دوستان کسی نیست بگه مشکل مکس پین من چیه که وقتی وسط بازی دکمه F رو میزنم آهسته میشه و حرکت نمیکنه !!!
اگه دکمه F رو هم نزنم خودش همون اوایل بازی وقتی که قراره یه کامیون رو دنبال کنه هنگ میکنه و کراکتر از جاش تکون نمیخوره، درحالی بازی هنوز داره ران میشه و فقط کاراکتر ثابته و میلرزه !!!
کسی نیست جواب مارو بده ؟؟؟

mohammad1983
31-01-2013, 22:00
سلام
من این بازی رو با آپدیت 22 نصب کردم توی حالت loading گیر میکنه.
کاربردی راه برای رفع این مشکل چیه؟ نسخه 27 گیگ هست

Altairezio
01-02-2013, 13:09
سلام
دوستان من چند مدت پیش بازی رو نصب کردم
اجرا هم میشد مشکلی‌ نداشت
الان بد از مدتی‌ اومدم بازی رو اجرا کنم
این پیغام رو میده

could not locate max payne 3 game executable on local machine
please re- install from orginal media

بازی رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم باز هم نشد

نسخه ی بازیت؟
کرکت چیه؟
کرک ریختی؟
ویندوزت؟

غم زرد
01-02-2013, 13:16
من بازی همراه با اخرین اپدیت و کرک نصب کردم . از سایت سافت 98 دانلود کردم.اما در صفحه ابتدایی بعد از زدن اولین enter در قسمت initializing گیر می کنه و دیگه ادامه پیدا نمی کنه.
کسی علتش می دونه؟
ویندوز 8
blackbox
اپدیت همراه با کرک:
Max.Payne.3.Update.1.0.0.113

4umbaz
01-02-2013, 17:54
مشکل پیغام صفحه ابی دارم بعد از اجرای بازی همون اوایلش

مشخصات سیستم..
ram 4 gig
vga 5470 ati
cpu 2.8

HOJ-JAT
11-02-2013, 21:57
من بازی رو تو ویندوز 7 به راحتی اجرا می کردم اما تو ویندوز 8 اجرا نمیشه و اولش میپره بیرون چه کار کنم؟؟؟؟

amirpers
11-02-2013, 23:53
من بازی رو تو ویندوز 7 به راحتی اجرا می کردم اما تو ویندوز 8 اجرا نمیشه و اولش میپره بیرون چه کار کنم؟؟؟؟
آپدیت Max Payne 3 Update v1.0.0.81 زا نصب کن به همراه کرک ریلودد.

HOJ-JAT
12-02-2013, 15:11
لیک کرک 81 خرابه..

HOJ-JAT
12-02-2013, 17:22
اپ دیت 82 با رکرک رو نصب کردم الان مینویسه field to intileze socal grupe (خیلی غلط املای دارم)
چه کار کنم؟؟؟

mayssam660
13-02-2013, 13:42
با عرض پوزش از دوستان من نسخه بلاک مکس پین۳ رو نصب کردم و با offline mod وارد شدم و تا جایی که لوگوی rockstar میاد رو رد کردم ولی وقتی صفحه ای که max payne میاد و لودینگ مینویسه دیگه بازی جلو نمیره و همونجا میمونه.از دوستان تقاضای راهنمایی دارم.سپاسگذارم

mayssam660
14-02-2013, 11:27
دوستان کسی نیست کمکم کنه؟

amirpers
14-02-2013, 18:24
با عرض پوزش از دوستان من نسخه بلاک مکس پین۳ رو نصب کردم و با offline mod وارد شدم و تا جایی که لوگوی rockstar میاد رو رد کردم ولی وقتی صفحه ای که max payne میاد و لودینگ مینویسه دیگه بازی جلو نمیره و همونجا میمونه.از دوستان تقاضای راهنمایی دارم.سپاسگذارم

شما پست اول رو بخون و کامل و به ترتیب انجام بده.
البته تمام آپدیت ها احتیاجی به نصب نداره اما اگه تو ویندوز 8 نصب کردی، باید آپدیت 81 رو نصب کنی.

mohammad1983
15-02-2013, 11:31
سلام
من بلک باکس رو دارم و قشنگ بازی کردم اما توی چپتر VI دقیقا بعدا از اون مرحله که مکس با دوستش توی قابق توی جنگل هستند وقتی اون مرحله تموم میشه توی فیلم چپتر بعدی که مکس با چند نفر توی اتاق صحبت میکنند فیلم گیر میکنه و فقط صدا هست و بعدش هیچی نمیاد.
کاری میشه کرد؟

joe_satriani
15-02-2013, 19:30
با سلام
دوستان من بازی رو نصب کردم و وقتی اجراش میکنم و همون اول که میگه Enter بزنید، من Enter میزنم و توی لودینگش گیر میکنه دیگه. جلوتر نمیره...
چه کنم؟ :n03:

Eblis 2011
15-02-2013, 19:49
با سلام
دوستان من بازی رو نصب کردم و وقتی اجراش میکنم و همون اول که میگه Enter بزنید، من Enter میزنم و توی لودینگش گیر میکنه دیگه. جلوتر نمیره...
چه کنم؟ :n03:

سلام . کرک بازی رو عوض کن . با تعویض کرک و امتحان کرکی که با نسخه شما سازگاره باعث میشه بازی به راحتی اجرا بشه :n01:

javad2015
15-02-2013, 20:01
با سلام
چه کنم؟ :n03: شما بازی رو فرش نصب کن بدون هیچ ک رکی و .... بعدش از این کرک استفاده کن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javad2015
15-02-2013, 20:03
به جای اون خط ها بنویس d o wnloadha

javad2015
16-02-2013, 01:01
تا حالا برای اجرای هیچ بازی ای اینقدر زحمت نکشیدم.آخرشم نفهمیدم با کدوم کرک اومد بالا!!:n02:

bleu2u4u
02-03-2013, 02:58
برای اپدیت حتما باید اپدیت ها رو جدا دانلود کنم؟
چون الان بیشتر لینک های صفحه اول خراب شدن
پ.ن:جایی نیست همه اپدیت ها رو باهم داشته باشه؟

mhentezari
02-03-2013, 11:47
برای اپدیت حتما باید اپدیت ها رو جدا دانلود کنم؟
چون الان بیشتر لینک های صفحه اول خراب شدن
پ.ن:جایی نیست همه اپدیت ها رو باهم داشته باشه؟
بله، لینک ها خراب شدن
اگه یک سری لینک پایدارتر بذارید خیلی خوبه

joibari2
10-03-2013, 17:50
سلام من بازی نصب کردم اجرا هم میشه ولی وقتی وارد مراحل میشم بعضی وقتا حرکت مکس پین کند میشه مثلا وقتی میخوام یه اسلحه از روی زمین بردارم ! و یه موضوع دیگه که تا آپدیت نکنه اجرا نیمشه.

mamaly_123
11-03-2013, 21:00
تو chapter VIII اون نامردی که با قمه میزنه تو گردن من چرا disarm ( خلع سلاح ) نمیشه هرچی کلیک میکنم؟؟؟
بیش از شونصد بار امتحان کردم. به نظر دوستان مشکل از کجاست؟؟؟؟؟

joibari2
18-03-2013, 18:41
وقتی بازیو اجرا میکنم بعد از زدن اینتر تو حالت لود باقی میمونه و وقتی هم میخوام یه اکانت جدید درست کنم وسطش ارور میده نمیشه آفلاین بازی کرد؟

ali-u
18-03-2013, 22:51
وقتی بازیو اجرا میکنم بعد از زدن اینتر تو حالت لود باقی میمونه و وقتی هم میخوام یه اکانت جدید درست کنم وسطش ارور میده نمیشه آفلاین بازی کرد؟[/QUOTE]

کرک کپی کن

mhentezari
20-03-2013, 20:16
خب
من میخوام این عیدی یک وقتی بذارم و هر جور شده بازی رو اجرا کنم!!
اول یک سوال. نسخه من بلک باکس هست. آیا بعد از آپدیت لازم هست دوباره کرک کنم بازی رو یا نه؟

mhentezari
20-03-2013, 21:50
سلام
لینک جدید این آپدیت ها رو لطفا بدید، پست اول لینک ها خراب شده.
آپدیت 1.0.0.28 بازی
آپدیت 1.0.0.29 بازی
آپدیت 1.0.0.47 بازی
آپدیت 1.0.0.49 بازی
آپدیت 1.0.0.56 بازی
آپدیت 1.0.0.57 بازی
آپدیت 1.0.0.78 بازی

Meraj7
23-03-2013, 14:38
درود

سال نو مبارک

این بازی تازه گرفتم ولی به مشکلی برخوردم تمام راه حل های گفته شده در این انجمن انجام دادم ام حل نشد تا حالا 7،8 مرتبه بازی و حذف و دوباره نصب کردم اما ...

تمام اپدیت ها نصب کردم از 1.0.029 تا 1.0.0.113
social club و profile هم کپی کردم اما این ارور میده!!! ویندوزم 8 هست از هما کرک ها هم استفاده کردم

amirpers
23-03-2013, 15:37
درود

سال نو مبارک

این بازی تازه گرفتم ولی به مشکلی برخوردم تمام راه حل های گفته شده در این انجمن انجام دادم ام حل نشد تا حالا 7،8 مرتبه بازی و حذف و دوباره نصب کردم اما ...

social club و profile هم کپی کردم اما این ارور میده!!! ویندوزم 8 هست از هما کرک ها هم استفاده کردم

شما جلوی وصل شدن بازی به اینترنت رو گرفتی ؟

havas_1980
23-03-2013, 15:58

همه شو؟ همون اخری رو نصب میکردین کفایت میکرد... قبلیا رو هم شامل میشد.

Meraj7
23-03-2013, 20:14
بله هم اینترنتم قطع کردم هم انتی ویرووس غیر فعال کردم :n28:

Meraj7
23-03-2013, 20:15

این لیست اپدیت ها که گرفتم 2 گیگ حجمشون شد :n29:

patch_update_1_0_0_29.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
patch_update_1_0_0_47.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
patch_update_1_0_0_49.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
patch_update_1_0_0_55.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
patch_update_1_0_0_56.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
patch_update_1_0_0_57.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Patch_Update_1_0_0_78.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Patch_Update_1_0_0_81.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
patch_update_1_0_0_82.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
patch_update_1_0_0_113.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MP3_Launcher_1_27_0_0.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Social Club v1.1.0.1 Setup.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Max Payne 3 Registry Fix.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirpers
23-03-2013, 22:43
من فکر نمی کنم آخری همه رو شامل بشه. هیچ جا هم چنین چیزی رو نخوندم. حجم آپدیت ها هم با هم فرق می کنه.

بله هم اینترنتم قطع کردم هم انتی ویرووس غیر فعال کردم :n28:
نمی دونم ولله. با کپی کردن پروفایل و قطع کردن اینترنت نباید مشکلی پیش بیاد.

havas_1980
23-03-2013, 23:40
من فکر نمی کنم آخری همه رو شامل بشه. هیچ جا هم چنین چیزی رو نخوندم. حجم آپدیت ها هم با هم فرق می کنه.به نظر یه سوتی دادم در حد کهکشان! شرمنده...:blush:
انتظار داشتم پچ اخری شامل بقیه هم باشه. خودم پچ 55 رو چک کرده بودم. نیازی به پچ های قبلی نداشت.
پچ 78 هم با توجه به حجم بسیار بالاش اونطور که شنیده بودم پچ های قبلی رو هم شامل میشد...

واجب شد پچ ها رو بگیرم و چک کنم... به نتیجه هم برسم همینجا عنوان میکنم.

Meraj7
24-03-2013, 00:06
به نظر یه سوتی دادم در حد کهکشان! شرمنده...:blush:
انتظار داشتم پچ اخری شامل بقیه هم باشه. خودم پچ 55 رو چک کرده بودم. نیازی به پچ های قبلی نداشت.
پچ 78 هم با توجه به حجم بسیار بالاش اونطور که شنیده بودم پچ های قبلی رو هم شامل میشد...

واجب شد پچ ها رو بگیرم و چک کنم... به نتیجه هم برسم همینجا عنوان میکنم.

الهی خیر از جوونیت ببینی :n01: چند روزه بدجور تو کف این بازیم یه راهی پیدا کن .مرسی

mhentezari
24-03-2013, 00:10
سلام
من کلا همه چی رو پاک کردم و از پچ 17 تا 113 همه رو دانلود کردم و نصب کردم، غیر از 28 که نمی دونم چرا سر 99.99% قطع شد و بعدشم پاک شد از سرورش!!! (اگه کسی داره، لینکش رو بده)
نهایتا با یک آپدیت جدید تر هم واسه سوشیال کلاب نصب کردم که یک تغییر ایجاد کرد و اون اینکه بجای گیر کردن سر لودینگ می نوشت: Social Club UI Failed to Initialize
و آخرش هم نشد که نشد!

havas_1980
24-03-2013, 00:46
الهی خیر از جوونیت ببینی چند روزه بدجور تو کف این بازیم یه راهی پیدا کن .مرسیشما مطمئنی پوشه profiles - که داخل کرک ریلودد ـه - رو داخل پوشه Social Club به آدرس زیر کپی میکنی؟

C:\Users\xxxxx\Documents\Rockstar Games\Social Club

xxxxx >> نام یوزر

بقیه فایل های موجود تو کرک ریلودد هم باید کپی بشه به محل نصب بازی. به اینترنت هم نباید وصل باشین!

mhentezari
24-03-2013, 01:23
سلام
من کلا همه چی رو پاک کردم و از پچ 17 تا 113 همه رو دانلود کردم و نصب کردم، غیر از 28 که نمی دونم چرا سر 99.99% قطع شد و بعدشم پاک شد از سرورش!!! (اگه کسی داره، لینکش رو بده)
نهایتا با یک آپدیت جدید تر هم واسه سوشیال کلاب نصب کردم که یک تغییر ایجاد کرد و اون اینکه بجای گیر کردن سر لودینگ می نوشت: Social Club UI Failed to Initialize
و آخرش هم نشد که نشد!

Meraj7
24-03-2013, 11:18
شما مطمئنی پوشه profiles - که داخل کرک ریلودد ـه - رو داخل پوشه Social Club به آدرس زیر کپی میکنی؟

C:\Users\xxxxx\Documents\Rockstar Games\Social Club

xxxxx >> نام یوزر

بقیه فایل های موجود تو کرک ریلودد هم باید کپی بشه به محل نصب بازی. به اینترنت هم نباید وصل باشین!

اره اینم عکسش

اینم یه عکس از پروفایل خود بازی نصب کردم

من نمیتونم به غیر از کراک تتا استفاده کنم ( با کرک تتا این ارور میده) چون با کراک ریلود ارور windows has stopped working میده و کرک اسکیدرو هیچ اتفاقی نمی افته وقتی کلیک می کنم روی فایل .exe هم MaxPayne3.exe و PlayMaxPayne3.exe میرم .
هم اینترنتم قطعه (مودم خاموش) هم انتی ویروسم غیر فعال میکنم.
داره کم کم گیریه میگیریه:n14:

mhentezari
24-03-2013, 13:48
اره اینم عکسش

اینم یه عکس از پروفایل خود بازی نصب کردم

من نمیتونم به غیر از کراک تتا استفاده کنم ( با کرک تتا این ارور میده) چون با کراک ریلود ارور windows has stopped working میده و کرک اسکیدرو هیچ اتفاقی نمی افته وقتی کلیک می کنم روی فایل .exe هم MaxPayne3.exe و PlayMaxPayne3.exe میرم .
هم اینترنتم قطعه (مودم خاموش) هم انتی ویروسم غیر فعال میکنم.
داره کم کم گیریه میگیریه:n14:
عزیز کرک تتا و اسکیدرو رو از کجا آوردی؟ لینک داری منم دانلود کنم؟

Meraj7
24-03-2013, 14:35
عزیز کرک تتا و اسکیدرو رو از کجا آوردی؟ لینک داری منم دانلود کنم؟

یکی بیاد مشکل ما رو حل کنه:n30:

mhentezari
25-03-2013, 16:10

آقا دمت گرم
حالا مشکل منم شد مثل مشکل خودت!

mhentezari
25-03-2013, 16:12
خود بلک باکس یک همچین اینستراکشنی رو نوشته:

1) Uninstall RockStar Social Game Club (if any previous version installed in system)
and Delete all registry Entries of RSCGC from "regedit".

2) Start Installation of Max Payne 3 and change the folder name to "MaxPayne3" no spaces.
After complete installation, it will auto install DIRECTX, Vcredist and RockStar Social Game Club

3) After finishing installation, the update launcher will popup, Just cancel the update.

4) Download Updates

5) Now Install "Social Club v1.0.9.5 Setup.exe"

6) Then Update the game by installing latest patch "MP3_Patch_Update_1_0_0_17.exe"

7) Finally update the game by installing Launcher "MP3_Launcher_1_13_0_0.exe"

8) Download THETA Crack, Copy 3 Crack files to Game Installation folder and copy files of
dlc folder to MaxPayne3\dlc folder

(Better to copy files to its related folder instead of copy folder over folder)

9) Block MaxyPayne3.exe and PlayMaxyPayne3.exe with firewall

10) Run the game, when RSSGC ask for sign in, Make offline profile. If do not want to make offline
profile then click Skip sign in process then it will ask you to make default profile to
save game data. Accept it.

11) You will enter in the game without any single error.

12) Adjust your Screen resolution and Graphic Settings (whatever suits according to your system)

13) Start Playing the game.

فقط من نمی دونم این آفلاین پروفایل رو چجوری باید درست کنم!

mhentezari
25-03-2013, 23:46
اوووووووووووووف
بالاخره خودم درستش کردم :n19::n20::n08:
دم خودم گرم

آقا بعد از کرک تتا، کرک ریلودد رو بریز درست میشه :)))
محصول مشترک باید کار کنی :))

mars2028
27-03-2013, 00:53
اقا من دیگه کم کم دارم شک میکنم این مکس پین منو هم داشته باشه اخه الان دو هفتس درگیرم اول که اصلا داخل بازی نمیرفت بد این کرک تنا رو ریختم بازی اجرا شد الانم تو کف این پروفایل هستم .هر کاری میکنم نات کانکشن میده تا حالا ده بار نصب کردم ولی میگه نه که نه فکر نکنم تو اینترنت کرکو پروفایلی مونده باشه و نگیرم به خدا شبا خواب پروفایل و کرک میبینم .دوستانی که این مشکل رو حل کردن یاد روزایی بیافتند که درگیر بودن...