PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Max Payne 3

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

EngineeR EhsaN
24-07-2012, 00:14
دوستان ببخشید ماله من یه جایی رسیده که ایمیل میخاد وقتی میزنم میگه باید به اینترنت وصل باشی
تو قسمت هلپ بازی هم گفته بود به اینترنت وصل نباشید
ایا برای تایید ایمیل باید به اینترنت وصل باشم ؟؟؟
تو کرک بازی یه پوشه پروفایل هستش که باید تو محل سیو بازی کپی بشه ، بعد کپی دیگه دیگه ثبت نام لازم نیست

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

xfati
24-07-2012, 03:44
تو کرک بازی یه پوشه پروفایل هستش که باید تو محل سیو بازی کپی بشه ، بعد کپی دیگه دیگه ثبت نام لازم نیست

رفیق کپی کردم ...ولی یه چیزی وقتی کپی کردم اصلا فایلی شبیه این نبود که مثلا ارور بده و بگه این فایل قبلا بوده ؟
ایا ماله شما هم همین طوری بوده ؟

ali_agha1981
24-07-2012, 10:50
رفیق کپی کردم ...ولی یه چیزی وقتی کپی کردم اصلا فایلی شبیه این نبود که مثلا ارور بده و بگه این فایل قبلا بوده ؟

فایلی نخواهد بود که بخواد با اون پروفایل قاطی بشه...واسه همه اینجوریه..فقط یه پوشه پروفایل هست که کپی می کنی اونجا که باید کپی می کردی...

IOG
24-07-2012, 12:17
Xfati جان من تو این مسیر پروفایلو کپی کردم درست شد
C:\Users\Amir\Documents\Rockstar Games\Social Club

گرفتی؟ نباید بری تو پوشه max payne 3 . راهنما اشتباه گفته...

mehdy.z
24-07-2012, 12:36
تو دیویدیه آخر بازی این فولدر ها هست...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینا فایلای داخل فولدر آپدیته...
اینام تو فولدر نیو کرکن...
من اون فایل پچ پدیت رو نصب کردم بعدش اومدم لانچررو نصب کنم اون ارور پست قبل رو داد،کرک رو کپی کردم الان میرم داخل بازی این ارور رو میده....
من اینو چی کارش کنم؟؟؟
چه جوری بازی رو پاک کنم؟؟؟نه تو کنترل پنل اومده نهتو فولدری که توش نصبه فایله آنیستال داره...
ممنون
تموم فایلهای موجود توی پوشه نیو کرک رو توی پوشه_ی اصلی بازی copy &replace و آپدیتها رو هم نصب کن....
احتمالا توی پوشه_ی کرک بازی یه فایل هم به اسم profile وجود داره که باید توی مسیر زیر کپی کنی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
وحتما هم قبل از اجرای بازی باید از نت جدا بشی....
با این اوصاف باید راحت بتونی بازی رو جرا کنی و اگه اجرا نشه ممکنه کرک مشکل داشته باشه و اگر خواستی میتونی کرک و پچ آپدیت سالم رو از آدرس پست قبلی من بگیری...

IOG
24-07-2012, 12:49
دوستان این بازی رو PC من تیک میزنه. لپ تاپم ویندوز 7 SP1 نیست. راهی نداره که رو اون نصبش کنم؟

*IN*
24-07-2012, 12:57
چه جوریبازی رو پاک کنم؟؟؟
میخوام دوباره از اول نصب کنم...

Altairezio
24-07-2012, 13:16
چه جوریبازی رو پاک کنم؟؟؟
میخوام دوباره از اول نصب کنم...

اگه ویندوز 7 هست از تو control panel و توprograms and features میتونی پاکش کنی

*IN*
24-07-2012, 13:33
اگه ویندوز 7 هست از تو control panel و توprograms and features میتونی پاکش کنی

نیست اگه بود که مشکلی نبود...
تو فولدرشم آنیستال نداره...

EngineeR EhsaN
24-07-2012, 13:53

آره مال منم همینطور بود ... بعد کپی دیگه ثبت نام نخواست و رفت تو بازی

Altairezio
24-07-2012, 14:08
نیست اگه بود که مشکلی نبود...
تو فولدرشم آنیستال نداره...

دوست عزیز دوباره دی وی دی اول رو بنداز ببین اگه unistall آورد بزن!

*IN*
24-07-2012, 14:33
دوست عزیز دوباره دی وی دی اول رو بنداز ببین اگه unistall آورد بزن!

نداره اتورانش رو انگولک کردن فارسیه...

n_78
24-07-2012, 16:18
سلام بچه ها
من این بازی را نصب کردم ولی موقع اجرا اروره err_no_launcher را میده این یعنی چی؟
و یه سوال دیگه از من 4تا دی وی دی بود که داخل هیچکدوم از دی وی دی هاش فایل کرک نداره. اصلا این بازی کرک داره؟

mehdi_vsgh
24-07-2012, 18:07
سلام یه مشکل حادی من دارم که ظاهرا فقط برای من نیست.....
و اونم اینه که من نسخه بلک باکس رو دارم و از طرفی هم آنتی ویروس ناد32
به محض اینکه وارد پوشه بازی میشم صفحه آبی مرگ ظاهر میشه وسیستم ریستارت میشه
اول فکر میکردم که مشکل از سیستممه بعد فهمیدم که مشکل فقط وفقط از کرک بازی هست

حالا دوستان راه حلی تست شده سراغ ندارین؟

Altairezio
24-07-2012, 21:47

حالا دوستان راه حلی تست شده سراغ ندارین؟

دوست عزیز صفحات قبلی یکی مثل تو بوود برو نگاه کن شاید جواب گرفتی!

mehdi_vsgh
24-07-2012, 22:23
دوست عزیز 77 صفحه رو چطور باید بگردم؟؟؟؟ میشه لینک بدی بهم؟

mehdy.z
24-07-2012, 22:33
نداره اتورانش رو انگولک کردن فارسیه...
برو به آدرس زیر در ریجستری ویندوز:

اگر پوشه ای به نام max payne 3 وRockstar Games Social Club وجود داشت پس احتمالا بازی روی سیستم شما نصبی هست و باید یه جای برای پاک کردنش وجود داشته باشه اگه توی کنترل پنل و خود پوشه بازی جایی برای پاک کردنش وجود نداشت مشکلی نیست کلا فولدر بازی رو پاک و اون آدرس رو هم توی ریجستری از بین ببر(اگر بازی دیگه ای از R* نداری که کلا پوشه rockstar games رو پاک کن)...اگر هم وجو نداشت که هیچ بازی unzip شدست و اصلا توی ریجستری ویندوز ثبت نشده که در اون صورت هم میتونی فقط با delete کردن پوشه اصلی بازی رو پاک کنی...

حالا دوستان راه حلی تست شده سراغ ندارین؟ این به خاطر اینه که شما ویندوز sp1 نیست شما برای رفع این مشکل یا باید sp1 رو نصب کنی.... البته اگه همزمان ویندوز XP روی سیستم داری میتونی به پوشه بازی وارد شی و کرک رو پاک کنی چون این مشکل به خاطر کرک این بازی هست که مدل سازکار با ویندوزتون رو میتونید از اینجا دانلود کنید(نقطه بین p30 رو پاک کنید)....ولی همینطور که گفتم مشکل اصلی شما وارد شدن به پوشه بازی هست که از طریق seven بدون sp1 تقریبا غیر ممکن هست!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود-max-payne-3-بازی-مکس-پین-3/

IOG
25-07-2012, 11:01
آقا اگه راهی هست که من بازی رو روی ویندوز بدون SP1 نصب کنم بگید لطفا...

n_78
25-07-2012, 13:25
سلام بچه ها
من این بازی را نصب کردم ولی موقع اجرا اروره err_no_launcher را میده این یعنی چی؟
و یه سوال دیگه از من 4تا دی وی دی بود که داخل هیچکدوم از دی وی دی هاش فایل کرک نداره. اصلا این بازی کرک داره؟

meshkiposh2200
25-07-2012, 16:34
با سلام مکس پین 3 من حین اجرا ارور زیر را میده کسی میدونه چی میگه
پوشه ی tools توی سی دی هم همشو نصب کردم

IOG
25-07-2012, 16:41
رفیق DirectX رو نصب کن حله...

IOG
25-07-2012, 16:44
ببخشید دوتا پست پشت سر هم زدم دوستان. میخواستم با هم قاطی نشه و کامل بخونید.(لطفا)

من رو سیستمم ویندوز سون نصبه و SP1 نیست. اگه آپدیت ویندوز رو بریزم که SP1 بشه مشکلی پیش نمیاد؟ تو بازیا افت فریم پیدا نمی کنم؟
اگه لطف کنید و زودتر جواب بدید ممنون میشم.

BABAK 07
25-07-2012, 18:50
آقا نو رو خدا کمک کنید
این بازی هر دفعه یه بامبولی در میاره
بازی رو ریختم و اکانت سوشیال کلاب هم از کرک کپی کردم
اما اونجا که بعد از رفتن لوگوی راک استار میگه اینتر رو برن تا بری توی منوی بازی هر چی اینتر میزنم عمل نمیکنه

ali_agha1981
25-07-2012, 20:49
آقا نو رو خدا کمک کنید
اما اونجا که بعد از رفتن لوگوی راک استار میگه اینتر رو برن تا بری توی منوی بازی هر چی اینتر میزنم عمل نمیکنه

چنین مشکلی تا الان کسی نداشته...
چون اگه برای اولین بار برید تو بازی اولش یه ویدیو از مکس پین نشون میده که اصلا skip نمیشه وباید ببینید بعدش تازه منو میاد..
واسه تو اون دمو اومد ؟ دکمه های دیگه کیبورد رو تست کن یا یکبار دیگه کرکش کن..اینجارم بخون ببین درست کارهای نصب رو انجام دادی یا نه...

forum.bazi center.com/thread62432

EngineeR EhsaN
25-07-2012, 20:58
آقا نو رو خدا کمک کنید

واسه منم همچین مشکلی بود ، دلیلشم این بود که نرم افزار سوشل کلاب رو نصب نکرده بودم!!

IOG
25-07-2012, 21:35
ببخشید دوتا پست پشت سر هم زدم دوستان. میخواستم با هم قاطی نشه و کامل بخونید.(لطفا)

من رو سیستمم ویندوز سون نصبه و SP1 نیست. اگه آپدیت ویندوز رو بریزم که SP1 بشه مشکلی پیش نمیاد؟ تو بازیا افت فریم پیدا نمی کنم؟
اگه لطف کنید و زودتر جواب بدید ممنون میشم.

آقا از اولی که اومدم اینجا هیچ کس جوابمو نداده.... نکنه ما مردیم!
جان ما.... جان ما یکی جواب مارو بده....

mehdy.z
25-07-2012, 21:44
آقا از اولی که اومدم اینجا هیچ کس جوابمو نداده.... نکنه ما مردیم!
جان ما.... جان ما یکی جواب مارو بده....
نه عزیز برای اجرای بازی اصلا sp1 ضروری نیست...فقط همینطور که توی پست قبلم گفتم فقط برای اجری بازی با کرک(فکر کنم rld و skidrow)باید sp1 داشته باشید ولی برای کرک tetha اصلا نیازی به sp1 نیست...
من الان آخرین چاپتر بازی هستم (بدون نصب sp1 روی ویندوزم)و با همین کرک theta به راحتی تا اینجا اومدم:46:
افت فریم بازی هم علتهای زیادی داره که مهترینش ضعف سیستم و آپدیت نبودن DX و درایور گرافیک هست،البته با نصب آپدیتهای خود کرک هم تا حدی(نه خیلی زیاد)میشه این افت فریمها رو جبران کرد...

IOG
25-07-2012, 22:11
مهدی جان ممنون برادر...
دانلودش کردم انشاا... فردا نصب میکنم.

*IN*
25-07-2012, 22:32
اقا این ارور رو من چیکار کنم؟؟؟
وقتی میخوام اپدیت ها رو نصب کنم این ارور رو میده...

mehdy.z
25-07-2012, 23:06
اقا این ارور رو من چیکار کنم؟؟؟
وقتی میخوام اپدیت ها رو نصب کنم این ارور رو میده...
یا بازی رو نصب نکردی یا اینکه بازی توی ریجستری ثبت نشده!!
میگم اگه شما اون پوشه رو توی ریجستری پاک کردی باید بازی رو حتما از اول نصب کنی....

*IN*
25-07-2012, 23:19
یا بازی رو نصب نکردی یا اینکه بازی توی ریجستری ثبت نشده!!
میگم اگه شما اون پوشه رو توی ریجستری پاک کردی باید بازی رو حتما از اول نصب کنی....

دوباره از اول نصب کردم و تو ریجستری هم هست...

mehdy.z
25-07-2012, 23:32
دوباره از اول نصب کردم و تو ریجستری هم هست...
عجیبه این رو تقریبا مطمئنم به خاطر همی نثبت نشدن بازی توی ریجستری هست...خودم مشابهش رو داشتم!
ولی خوب شما یه کار کن پوشه آپدیتها رو توی فولدر اصلی بازی کپی و از اونجا یه تستی بزن بعد...البته برای اطمینان قبلش بازی رو کرک نکرده باشی!

*IN*
25-07-2012, 23:38
عجیبه این رو تقریبا مطمئنم به خاطر همی نثبت نشدن بازی توی ریجستری هست...خودم مشابهش رو داشتم!
ولی خوب شما یه کار کن پوشه آپدیتها رو توی فولدر اصلی بازی کپی و از اونجا یه تستی بزن بعد...البته برای اطمینان قبلش بازی رو کرک نکرده باشی!

بازی تو ریجستری هست...
سری قبل اول کرک رو ریختم بعد آپدیت ها رو خواستم نصب کنم که نزاشت...
اینسری بدون کرک کردن خواستم نصب کنم که بازم این ارور رومیدیه...
فولدر آپدیت رو کپی کردم تو فولدر بازی...

mehdy.z
26-07-2012, 00:30
بازی تو ریجستری هست...
سری قبل اول کرک رو ریختم بعد آپدیت ها رو خواستم نصب کنم که نزاشت...
اینسری بدون کرک کردن خواستم نصب کنم که بازم این ارور رومیدیه...
فولدر آپدیت رو کپی کردم تو فولدر بازی...
عزیز من همین الان تست کردم حتی بعد از اینکه بازی رو کرک کنی هم باید بشه هر سه آپدیت رو نصب کنی...ببین بعد از کرک هم نمی تونی آپدیتها رو نصب کنی؟
البته قبل از کرک بهت پیشنهاد میکنم راه حل این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راه-حل-ارور-مکس-پین-3/) رو هم تست کن ببین به جواب میرسی....

IOG
26-07-2012, 11:33
آقا من بازیو رو لپ تاپ نصب کردم. همه ی کاراشم انجام دادم ولی تو همون صفحه اول که یه سری نوشته هست گیر میکنه و Not Responding میده...
چکار کنم؟؟؟؟

mehdy.z
26-07-2012, 13:24
آقا من بازیو رو لپ تاپ نصب کردم. همه ی کاراشم انجام دادم ولی تو همون صفحه اول که یه سری نوشته هست گیر میکنه و Not Responding میده...
چکار کنم؟؟؟؟
مشخصات کامل لپ تاپ چیه؟

IOG
26-07-2012, 14:02
مشخصات کامل لپ تاپ چیه؟

آقا درست شد. راستش خودم نفهمیدم چکار کردم...:9:

i7
GF GT635m 2G
8G ram

(n55sl)

نمیدونم چرا تو بعضی جا ها افت فریم دارم... با رزولوشن 1366*768 و DX9 و اکثر تنظیمات High....
به نظر شما عادیه؟ شما چجوری بازی می کنیدش؟؟؟؟

IOG
26-07-2012, 14:08
من الان چپتر 4 هستم. این مرحله خیلی منو یاد مکس پین 2 انداخت... اونم دقیقا همین مرحله چهارمش تو اون آپارتمان های درب داغون بود. ولی به نظر من 2 قشنگ تر بود...

*IN*
26-07-2012, 14:58
عزیز من همین الان تست کردم حتی بعد از اینکه بازی رو کرک کنی هم باید بشه هر سه آپدیت رو نصب کنی...ببین بعد از کرک هم نمی تونی آپدیتها رو نصب کنی؟
البته قبل از کرک بهت پیشنهاد میکنم راه حل این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم تست کن ببین به جواب میرسی....

با نصب ریجستری فیکس در ست شد و گزاشت آپدیت ها رو نصب کنم...
فقط دوتا از اپدیت ها رو میشه نصب کرد Social Club میگه نسخه بالا ترش رو سیستمت نصبه...
قبلیرو پاک کنم؟؟؟
بعد از کپی کردن کرک و ریختن اون پوشه پروفایلز تو ادرسDocuments\Rockstar Games\Max Payne 3 میرم تو بازی این ارور رو میده...

IOG
26-07-2012, 15:22
فقط دوتا از اپدیت ها رو میشه نصب کرد Social Club میگه نسخه بالا ترش رو سیستمت نصبه...
قبلیرو پاک کنم؟؟؟
بعد از کپی کردن کرک و ریختن اون پوشه پروفایلز تو ادرسDocuments\Rockstar Games\Max Payne 3 میرم تو بازی این ارور رو میده...
رفیق پروفایلو باید بریزی تو
My document\Rockstar games\Social club

mehdy.z
26-07-2012, 16:13
آقا درست شد. راستش خودم نفهمیدم چکار کردم...:9:

i7
GF GT635m 2G
8G ram

(n55sl)

نمیدونم چرا تو بعضی جا ها افت فریم دارم... با رزولوشن 1366*768 و DX9 و اکثر تنظیمات High....
به نظر شما عادیه؟ شما چجوری بازی می کنیدش؟؟؟؟
این افت فریم به خاطر ضعف گرافیکتون هست،شما با این گرافیک نمیتونید این باز رو روی high بازی کنید ولی فکر کنم یه چیزی بین medium-low رو راحت توی همین رزولوشن بتونید اجرا کنید....

قبلیرو پاک کنم؟؟؟
بله دوستمون درست میگن شما باید profile رو بریزید توی پوشه social club....
ولی با این تعارف فکر کنم شما یه جایی توی کرک کردن بازی مشکل دارید!!

IOG
26-07-2012, 16:25
این افت فریم به خاطر ضعف گرافیکتون هست،شما با این گرافیک نمیتونید این باز رو روی high بازی کنید ولی فکر کنم یه چیزی بین medium-low رو راحت توی همین رزولوشن بتونید اجرا کنید....

آخه من DiRT3 و COD MW3 و NFS HP رو با فول اچ دی و گرافیک حداکثر ( غیر از DiRT3 که با High bنه Ultra اجرا میکنم) بازی میکنم ولی این بازیو تعجب میکنم چرا اینطوریه... البته تکسچر ها رو Very High هست. حالا نمیدونم چقد تاثیر داره ولی باید بذارمش رو High ببینم چی میشه...

AVB
26-07-2012, 17:34
دوستان! من مشکلم فعلاً برطرف شد!
اول اینکه بازی به شدت باگ داره! برای همین خیلی مشکلات کرش و ارورهایی که پیش میآد در وهله اول دلیلش خود بازیه! و ربطی سخت افزار و کارت گرافیک و غیره نداره! که جاداره یه دست مریزاد به راک استار بگیم!
کاری که من کردم این بود تمام برنامه ها بستم به اضافه ی آنتی ویروس (مخصوصاً اونایی که نود32 دارن حتماً باید غیرفعال کنن و ببندن برنامه رو!!) اینترنت هم قطع و آخرین درایور کارت گرافیک رو دانلود کردم بعد بازی رو از لانچر اجرا کردم(PlayMaxPayne3). بعد هم که پلی آفلاین رو انتخاب میکنید و بازی اجرا میشه و به سوشیال نت ورک وصل میشه! تا الان که تا مرحله 12 - 13 رفتم مشکلی پیش نیومده و کرشی و فریزی در کار نبوده. دوستانی که مشکل زیر رو دارن این کارا رو هم انجام بدن ببینن برای اونا هم شاید جواب بده.

ویرایش:
این رو یادم رفت بگم که وقتی خواستید بازی رو اجرا کنید روی آیکن PlayMaxPayne3 راست کلیک کنید و گزینه ی Run as administrator رو انتخاب کنید و بعد از تایید گزینه ی Offline Mode رو انتخاب کنید!

سلام.
آقا من رفتم بازی رو گرفتم! 4 تا DVD هست (3 تا 9 و 1 هم 5). یارو گفت موقعه نصب اینترنت و آنتی ویروس قطع کن که کردم! و بازی رو نصب کردم. بعد که نصب تموم شد رفت توی بازی و نوشت که باید به سرور بازی وصل بشه. منم از بازی اومدم بیرون. بعد که سیستم رو ریستارت کردم وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم ویندوز ارور میده که تو عکس میبینید. چکار باید بکنم؟
هیچ کرک و فایلی هم تو DVD ها نیست. ویندوز هم 7 هست.

*IN*
26-07-2012, 18:41

بله دوستمون درست میگن شما باید profile رو بریزید توی پوشه social club....
ولی با این تعارف فکر کنم شما یه جایی توی کرک کردن بازی مشکل دارید!!

واسه کرک مگه نباید این فایلا رو تو فولدری که بازی نصبه بریزم؟؟؟
بعد از جابجایی پوشه پروفایلز هم درست نشد...

BABAK 07
26-07-2012, 18:45
چنین مشکلی تا الان کسی نداشته...
چون اگه برای اولین بار برید تو بازی اولش یه ویدیو از مکس پین نشون میده که اصلا skip نمیشه وباید ببینید بعدش تازه منو میاد..
واسه تو اون دمو اومد ؟ دکمه های دیگه کیبورد رو تست کن یا یکبار دیگه کرکش کن..اینجارم بخون ببین درست کارهای نصب رو انجام دادی یا نه...

ممنون مشکلم حل شدش
توی نصب کرک چندتا جاشو اشتباه کرده بودم
بازی رو یه بار دیگه ریختم و کرکشو یه بار دیگه طبق مراحلی که گفته بود انجام دادم درست شد

mehdy.z
26-07-2012, 23:04
آخه من DiRT3 و COD MW3 و NFS HP رو با فول اچ دی و گرافیک حداکثر ( غیر از DiRT3 که با High bنه Ultra اجرا میکنم) بازی میکنم ولی این بازیو تعجب میکنم چرا اینطوریه... البته تکسچر ها رو Very High هست. حالا نمیدونم چقد تاثیر داره ولی باید بذارمش رو High ببینم چی میشه...
خوب مطمئنا این بازی خیلی سنگین تر از اونهاست که بنچمارکها هم همین رو ثابت میکنه:

53706

واسه کرک مگه نباید این فایلا رو تو فولدری که بازی نصبه بریزم؟؟؟
بعد از جابجایی پوشه پروفایلز هم درست نشد...
میگم شما وقتی میخوای فایلها رو پیاده کنی که میگه چنین فایلهایی وجود داره و باید replace بشن؟
اگه اینطوره تنها پیشنهادی که بهت میتونم بکنم اینه که این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرک و آپدیت نهایی رو بریز امیدوارم که مشکلت رفع بشه...

*IN*
27-07-2012, 01:24
میگم شما وقتی میخوای فایلها رو پیاده کنی که میگه چنین فایلهایی وجود داره و باید replace بشن؟
اگه اینطوره تنها پیشنهادی که بهت میتونم بکنم اینه که این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرک و آپدیت نهایی رو بریز امیدوارم که مشکلت رفع بشه...

فقط با ریختن این کرک درست شد...
ممنون...

LordPedi
27-07-2012, 10:15
سلام، دوستان من نسخه بلک باکسو دارم، همه ی کارا رو هم از آپدیت و کرک و اینا انجام دادم، وقتی روی PlayMaxPayne کلیک می کنم، اون صفحه offline میاد که وقتی آفلاینو میزنم، بازی اجرا نمیشه، باید چیکار کنم؟

sam_hk
27-07-2012, 11:53
من اولش تو بازی چپ کلیک و راست کلیک رو میزنم و بعدش F رو هم میزنم کارهم میکنه ولی بعدش بازی میگه کهleft ctrl رو بزن و من هم هرچه قدر میزنم کار ساز نمیشه و یارو max payne رو با اسلحه میکشه.خواهش میکنم کمکم کنید.با تشکر

sam_hk
27-07-2012, 11:57
من هرچه قدر left ctrl رو میزنم کار نمیکنه.خواهش میکنم کمکم کنید.

IOG
27-07-2012, 12:43
خوب مطمئنا این بازی خیلی سنگین تر از اونهاست که بنچمارکها هم همین رو ثابت میکنه:

بله. البته من تکسچر رو High گذاشتم خیلی بهتر شد ولی در کل فکر میکنم Rockstar موتور گرافیکی خیلی خوبی رو استفاده نمی کنه (البته دقیقا نمیدونم چیه) چون بازیش نسبت به بازی های جدید گرافیک چندان بالاتری هم نداره...

ali_agha1981
27-07-2012, 13:55
من اولش تو بازی چپ کلیک و راست کلیک رو میزنم و بعدش F رو هم میزنم کارهم میکنه ولی بعدش بازی میگه کهleft ctrl رو بزن و من هم هرچه قدر میزنم کار ساز نمیشه و یارو max payne رو با اسلحه میکشه.خواهش میکنم کمکم کنید.با تشکر
بعضی ها این مشکل رو داشتن..
شما برو تو تنظیمات بعدش قسمت control ، دوباره دکمه Left Ctrl رو بشناسون به بازی...

abtin1
27-07-2012, 14:41
وارد این قسمت می شه .
دگمه ای برای وارد شدن به بازی نداره ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Altairezio
27-07-2012, 15:01
وارد این قسمت می شه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز صفحه ی قبلو خوندی اومدی پست دادی؟
صفحات قبلی چند نفر مثل شما بودن!
صفحه ی قبل پست اول!

saeedss
27-07-2012, 15:43
سلام بچه ها
منم همین مشکل رو دارم
کسی میدونه این مشکل ماله چیه؟
بازی من 3 dvd بود و فایل کرک هم نداشت.

prota
27-07-2012, 19:33
سلام دوستان من نسخه Black Box رو نصب کردم وقتی اجرا میکنم صفحه سیاه میشه و Not Respond میشه
گرافیکم AMD Radeon 6650m HD هست آپدیت رو هم برا 64 بیتی پیدا نکردم که جدید تر از ورژن خودم باشه اگه میشه کمک کنین

Amir Hossein
28-07-2012, 00:33
سلام
بابا این بازی مارو بدبخت کرد رفت
از وقتی که نصبش کردم گهگاهی با bcod مواجه میشم که کدش مربوط به گرافیک میشه
درایور گرافیک رو آپدیت کردم ولی بازم مشکل هست
تازه جالب اینجاست که به محظ ورود به فولدر بازی بازم bcod ظاهر میشه
و از اون بدتر وقتی میخوام بازی رو حذف کنم هم اون صفحه میاد
و بد تر از همه اینکه تو safe mod هم این مشکل رو دارم
دوستان عاجزانه خواهش میکنم کمک کنید

Altairezio
28-07-2012, 12:52
سلامبابا این بازی مارو بدبخت کرد رفتاز وقتی که نصبش کردم گهگاهی با bcod مواجه میشم که کدش مربوط به گرافیک میشهدرایور گرافیک رو آپدیت کردم ولی بازم مشکل هستتازه جالب اینجاست که به محظ ورود به فولدر بازی بازم bcod ظاهر میشهو از اون بدتر وقتی میخوام بازی رو حذف کنم هم اون صفحه میادو بد تر از همه اینکه تو safe mod هم این مشکل رو دارمدوستان عاجزانه خواهش میکنم کمک کنید

دوست من اگه این جوری باشه که شما فک کنم باید یه بار ویندوز عوض کنی!

ALI&SOAP
28-07-2012, 13:20
وارد این قسمت می شه .

دوست عزیز یه پوشه تو بازی هست که باید تو مایداکیومنت کپیش کنی تا پروفایلتو شناسایی کنه

mehdy.z
28-07-2012, 13:59
سلامبابا این بازی مارو بدبخت کرد رفتاز وقتی که نصبش کردم گهگاهی با bcod مواجه میشم که کدش مربوط به گرافیک میشهدرایور گرافیک رو آپدیت کردم ولی بازم مشکل هستتازه جالب اینجاست که به محظ ورود به فولدر بازی بازم bcod ظاهر میشهو از اون بدتر وقتی میخوام بازی رو حذف کنم هم اون صفحه میادو بد تر از همه اینکه تو safe mod هم این مشکل رو دارمدوستان عاجزانه خواهش میکنم کمک کنید
اگه ویندوزت sp1 نیست حتما نصبش کن واگر هم هست کرک و آپدیتی رو که توی پست قبل گذاشتم دانلود کن....

raminvatan
28-07-2012, 15:18
وقتی بازیو اجرا میکنم این اخطارو میده
the application was unable to start correctly (0xc0000005).click ok to close the application
میده
چکارش کنم تا درست شه؟

Altairezio
28-07-2012, 18:25
وقتی بازیو اجرا میکنم این اخطارو میده
the application was unable to start correctly (0xc0000005).click ok to close the application
میده
چکارش کنم تا درست شه؟

سلام دوست عزیز
اول این که خوش اومدی!
دوم اینکه آخه دوست من یه ذره اطلاعات بده در باره ی سیستمت ، ویندوزت ، کرک کردی یا نه !
متشکر

htotti2006
29-07-2012, 12:15
بخشید من الان با 2 مشکل در اجرای بازی مواجه هستم یکی ارور no launcher و دیگری تصویرش رو در زیر میزارم .شاید تو صفحات قبل راه حل رو گفته باشید ولی من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم.
در ضمن او صفحه زرد رنگ مربوط به social club برای من اصلاً نمیادش.

shahabprince
29-07-2012, 12:24
من كه آخرش نتونستم بازي رو اجرا كنم
يعني بازي بالا مياد ولي وقتي تو صفحه ي اصلي كليد enter رو ميزنم تا وارد منوي بازي بشه يهو social club ميگه بايد به اينترنت وصل بشه هر كاري كردم درست نشد راهنمايي كنيد

ali_agha1981
29-07-2012, 20:18
بخشید من الان با 2 مشکل در اجرای بازی مواجه هستم یکی ارور no launcher و دیگری تصویرش رو در زیر میزارم .شاید تو صفحات قبل راه حل رو گفته باشید ولی من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم.
در ضمن او صفحه زرد رنگ مربوط به social club برای من اصلاً نمیادش.

من كه آخرش نتونستم بازي رو اجرا كنم
يعني بازي بالا مياد ولي وقتي تو صفحه ي اصلي كليد enter رو ميزنم تا وارد منوي بازي بشه يهو social club ميگه بايد به اينترنت وصل بشه هر كاري كردم درست نشد راهنمايي كنيد

شماها ،بازی رو کلا پاک کنید...و این مراحل رو به ترتیب انجام بدید... بازی باید اجرا بشه....اگه مراحل نصب به ترتیبی که گفته شده انجام نشه ..بازی اجرا نمیشه .

neo_345
30-07-2012, 08:43
سر ریختن هیچ بازی اینجوری به *** نرفته بودم الان 3 روزه گیر کرک کردن این آشغالم .. از یه ور 28 گیگ دانلود کردم دلم نمیاد ولش کنم حیوونو ... کصافطططططططططططططططططو
الان برا من تو بازی می ره اون صفحه زرد social club میاد می گه ایمیل رو وارد ن اما من چون با اینترنت قطع باید برم تو بازی نمی تونم وارد کنم چی کار کنم
در ضمن من پچ 1.0.0.28 رو با کرکش دانلود کردم که خیلی ها تونست باهاش بازی کنن و پوشه profile رو هم تو my ducument تو rockstar سر جاش ریختم ... و social club ورژن 1.0.9.5 رو ریختم

IOG
30-07-2012, 12:04
نئو جان (!) شاید تو آدرس اشتباهی ریختی پروفایلو. باید تو پوشه سوشیال کلاب بریزی ها...

xerxes again
31-07-2012, 19:58
سلام
بازی تو دموی اول چپتر 10 گیر می کنه و فاتحه. چاره ای داره؟ من با کرک اسکیدرو بازی می کنم. از کرکه دیگه نه؟

mehdy.z
01-08-2012, 01:21
سلام
بازی تو دموی اول چپتر 10 گیر می کنه و فاتحه. چاره ای داره؟ من با کرک اسکیدرو بازی می کنم. از کرکه دیگه نه؟
شما اول از همه این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کرک و آپدیت رو نصب کن...
من خودم هم توی یکی دو تا دمو این مشکل رو داشتم که بهترین راه حلش اینه که جزئیات بازی رو تا ته بکشی پایین و بازی رو در حالت windows mode توی رزولوشن 800*600 اجرا کنی امیدوارم رد کنه....

xerxes again
01-08-2012, 02:50
شما اول از همه این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کرک و آپدیت رو نصب کن...
من خودم هم توی یکی دو تا دمو این مشکل رو داشتم که بهترین راه حلش اینه که جزئیات بازی رو تا ته بکشی پایین و بازی رو در حالت windows mode توی رزولوشن 800*600 اجرا کنی امیدوارم رد کنه....
درست نشد. همین جوری میمونه.
من همون سیو قبلی رو ادامه دادم. باید بازی رو از اول بازی کنم تا درست شه؟

azadeganii
01-08-2012, 09:24
من وقتی وارد بازی میشم مانیتورم خاموش میشه
مانیتورم lg طرح لبخنده FLATRON F700P
راهی نداره من با همین مانیور بت.نم بازی کنم؟

black.assassin
01-08-2012, 10:30
درست نشد. همین جوری میمونه.
من همون سیو قبلی رو ادامه دادم. باید بازی رو از اول بازی کنم تا درست شه؟

از قسمت chapter select مرحله رو از اول شروع کن.

black.assassin
01-08-2012, 10:30
من وقتی وارد بازی میشم مانیتورم خاموش میشه
مانیتورم lg طرح لبخنده FLATRON F700P
راهی نداره من با همین مانیور بت.نم بازی کنم؟

مشخصات سیستمت چیه؟ چه ویندوزی داری ؟ بازی کرک شده یا نه ؟

MoXa
01-08-2012, 10:36
سلام
دوستان تا حالا کسی این مشکلو داشته ؟ موقع نصب بازی تا به 99% میرسه یهو سیستم میره تو "صفحه آبی" و بعد هم ریستارت !!!!
روی سیستم خودم و دوستم هم قشنگ همین طوری شد ، نسخه بلک باکس هست .
بعد که ریستارت میشه پوشه ها و فایلای بازی همه هستند اما موقع اجرا این ارور رو میده :

The version of this file is not compatible with the version of Windows you're running. Check your computer's system information to see whether you need an x86 (32-bit) or x64 (64-bit) version of the program, and then contact the software publisher.

ویندوزم سون 64 بیت هست

black.assassin
01-08-2012, 11:03
سلام
دوستان تا حالا کسی این مشکلو داشته ؟ موقع نصب بازی تا به 99% میرسه یهو سیستم میره تو "صفحه آبی" و بعد هم ریستارت !!!!
روی سیستم خودم و دوستم هم قشنگ همین طوری شد ، نسخه بلک باکس هست .
بعد که ریستارت میشه پوشه ها و فایلای بازی همه هستند اما موقع اجرا این ارور رو میده :

The version of this file is not compatible with the version of Windows you're running. Check your computer's system information to see whether you need an x86 (32-bit) or x64 (64-bit) version of the program, and then contact the software publisher.

ویندوزم سون 64 بیت هست

SP1 نیست ؟ روی ویندوز 7 SP1 امتحان کنید یا xp SP3

MoXa
01-08-2012, 13:45
نـه ، سرویس پک 1 نیست ، Ultimate هست . باید آپدیت کنم ؟ حجمش چقدره ؟

Altairezio
01-08-2012, 17:39
دوست من فک کنم با همونم بتونی بازی کنی!

mehdy.z
01-08-2012, 23:25
با توجه به ورژن ویندوزت یه چیزی حدود 900 مگابایت باید دانلود کنی...
همینطور هم که قبلا گفتم این ایراد صفحه ابی موقع نصب بازی توی 99% احتمالا موقع پیاده کردن کرک بازی هست که اگه ویندوزت sp1 نباشه error blue screen میده....

azadeganii
02-08-2012, 00:04
مشخصات سیستمت چیه؟ چه ویندوزی داری ؟ بازی کرک شده یا نه ؟
سی پی یو intel(r) core (tm) 2 dou cpu E7500 @ 2.93GHz 2.93 GHz
ram 4
32 bit
grafik 240gt
ویندوز سون
بازیو طبق راهنماش نصب کردم بعد اپدیت کردم بعد کرک کردم پوشه rockstara هم تو داکیومنت کپی پیست کردم فایلای بازی رو که تو راهنما گفته بود از فایروال و نود بلاک کردم. اینترنتمم قطع بوده هم موقع نصب هم موقع بازی. ولی موقع اجرا مانیتورم خاموش میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

n_78
02-08-2012, 13:55
سلام
ویبچه ها کپچر 4 بازی که دشمنا با ماشین میان تو ساختمان و از روبرو میخورن بهت که مکس هم پشت میزه باید چیکار کنم؟من همشونا تو ماشین میکشم ولی بازم میان میخورن بهم میمیرم.

Amir Silent
02-08-2012, 14:57
سلام دوستان
من برای اجرای بازی با این مشکل مواجه میشم
لطفا راهنمایی کنید

marmolak kocholo
02-08-2012, 21:51
سلام دوستان
من برای اجرای بازی با این مشکل مواجه میشم
لطفا راهنمایی کنید
شما باید بازی رو از طریق فایل "PlayMaxPayne3.exe" اجرا کنید!

-=-=-=-=-=-=-=--=-
دوستانی که مشکل صفحه آبی دارن، نیازی نیست حتماً سرویس پک 1 رو نصب کنن، فقط کافیه کرکشون رو عوض کنن و آخرین آپدیت رو نصب کنن...

n_78
03-08-2012, 08:15
سلام
ویچه ها کپچر 4 بازی که دشمنا با ماشین میان تو ساختمان و از روبرو میخورن بهت که مکس هم پشت میزه باید چیکار کنم؟من همشونا تو ماشین میکشم ولی بازم میان میخورن بهم میمیرم.

saggadz
03-08-2012, 09:00
بچه ها من مکس پینه 3 رو گرقتم نصب کردم کرک و اپدیتشم نصبیدم
ولی اجرا که میکنم سال فعالیت راکاستار رو نشون میده و بعدش کرش میکنه
کسی میدونه دلیلش چیه?

گرافیکم انویدیا یک گیگ
رم چهار گیگ
سی پیو core i7 1.7gh

Altairezio
03-08-2012, 11:12
سلام
ویچه ها کپچر 4 بازی که دشمنا با ماشین میان تو ساختمان و از روبرو میخورن بهت که مکس هم پشت میزه باید چیکار کنم؟من همشونا تو ماشین میکشم ولی بازم میان میخورن بهم میمیرم.

دوست عزیز خوب یادم نیست ولی فک کنم باید یکی از تایرایه ماشینم بزنی!

mehdy.z
04-08-2012, 07:30
سلام
اول از همه باید راننده رو بزنی....

بچه ها من مکس پینه 3 رو گرقتم نصب کردم کرک و اپدیتشم نصبیدم
ولی اجرا که میکنم سال فعالیت راکاستار رو نشون میده و بعدش کرش میکنه
کسی میدونه دلیلش چیه?

گرافیکم انویدیا یک گیگ
رم چهار گیگ
سی پیو core i7 1.7gh
شما اپدیت و کرک این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست رو دانلود کن....
ضمنا معمولا کرش اویه بازی به علت نصب نبودن نرم افزارهای ضروری بازی از جمله nvidia phsyx و ++vc هست مطمدن باش اونها رو نصب کرده باشی و حتما گرافیکت هم آپدیت باشه....
اگه جواب نداد مشخصات گرافیک لپ تاپت رو بگو...

nimas2
04-08-2012, 15:30
سلام
آقا من از رو دیویدی نصبیدم هفت تایی مشکلی ک داره اینه ک الان سر لود کردن بازی social hobپیفام میده ک میخاد ب نت کانکت بشه هرچی هم میزنم بره دوباره میاد چیکار کنم آیا؟

mehdy.z
04-08-2012, 18:36
سلام
آقا من از رو دیویدی نصبیدم هفت تایی مشکلی ک داره اینه ک الان سر لود کردن بازی social hobپیفام میده ک میخاد ب نت کانکت بشه هرچی هم میزنم بره دوباره میاد چیکار کنم آیا؟
اول از همه موقع لجرای بازی حتما از نت قطع شو....
ثانیا پوشه profile که احتمالا توی DVD بازی هست رو باید بریزی توی پوشه social club....

nimas2
04-08-2012, 20:08
اول از همه موقع لجرای بازی حتما از نت قطع شو....
ثانیا پوشه profile که احتمالا توی DVD بازی هست رو باید بریزی توی پوشه social club....

دادا قطعش میکنم فایروال هم بیکارش میکنم اون پروفایل هم کپی کردم اما بازم نمیشه

saggadz
06-08-2012, 11:29
اقا مشکله کرش کردنو درست کردم.بازی رو تحت ویندوز اکس پی سرویس پک سه اجرا کردم بازی اجرا شد.تو لودینک گیر کرد.خیلی سی کردم اونم درستش کنم ولی نشد.برای سه تا دستگاهمونم این مشکل هست.تو لب تابم قبلم سوشیال کلوپ باز میشد ولی نمیدونم چی کار کردم که وقتی فایله render.exe
تو پوشه ی سوشیال رو اجرا میکنم کرش میکنه.گرافیکمم همون همون اپدیتی رو نصبیدم که انویدیا برای بتلفیلد داده بود بیرون.

nimi_nimi
06-08-2012, 12:35
سلام.من بازی رو نصب کردم.ولی موقع شروع بازی گزینه select profile میاد و ازم emailو pass میخواد!!! پوشه profile هم توی اون مسیری که گفته شده بود کپی کردم ولی باز درست نشد.مشکل از کجاست؟! چه جوری باید وارد بازی بشم؟

sansa
07-08-2012, 14:59
مدیران محتر مجواب بدین

ایا نخسه black box بازی نیاز به کرک داره یا خیر ؟

برای نخسه بلک باکس لازمه که اپدیت بازی را نصب کنیم ؟

XENON24
07-08-2012, 17:32
آقا یه کرک درست و حسابی می تونین معرفی کنین؟
ما یه نسخه از این بازی رو گرفتیم صاحبش میگه تو یه مرحله گیر می کنه!!

saggadz
07-08-2012, 22:57
کسی جوابه مارو که نداد.یکی بهم گفت قرار نسخه ی بدونه دردسره.راست میگه

saggadz
07-08-2012, 23:05
کسی جوابه مارو که نداد.یکی بهم گفت قرار نسخه ی بدونه دردسرش کمتره .است میگه

Lonely Raven
08-08-2012, 09:12
دوستان من وقتی می خوام آپدیت های بازی رو نصب کنم، فایل ها اجرا نمی شه و این پیغام رو می ده:
Error: Tying to run Max Payne 3 Installer
خیلی ممنون می شم اگر کمکم کنید

ali_agha1981
08-08-2012, 11:08
سلام.من بازی رو نصب کردم.ولی موقع شروع بازی گزینه select profile میاد و ازم emailو pass میخواد!!! پوشه profile هم توی اون مسیری که گفته شده بود کپی کردم ولی باز درست نشد.مشکل از کجاست؟! چه جوری باید وارد بازی بشم؟

بازی رو کلا پاک کن...مراحل نصب رو به ترتیب زیر انجام بده ...هر کسی هم مشکلی تو اجرا بازی داره باید به ترتیب زیر مراحل نصب رو انجام بده

djnima
09-08-2012, 10:40
سلام

خواهشا کمک کنید...

من نسخه بلک باکس رو تازه نصب کردم و هر اپدیتی رو که به مسیر بازی میریزم این ارور رو میده ونصب نمیشه. (سوشیال کلاب هم نصبه)

مشکل چیه ؟؟!!

Mohammad Yek110
09-08-2012, 17:55
سلام به همه دوستان
بالاخره بازی رو باز کردم:42::26:
مشکل هم درایور کارت گرافیک بود که با دانلود و نصب ورژن 301.42 مرتفع شد.
ولی با اینکه محتوای پوشه profile رو توی پوشه های rockstar games va Max Payne 3 va Social Club کپی کردم ، هنوز وقتی بازی رو میارم sign in میخواد:13:
مشکل کجاست؟
ممنون:11::)

mehdy.z
09-08-2012, 18:13
سلام خواهشا کمک کنید... من نسخه بلک باکس رو تازه نصب کردم و هر اپدیتی رو که به مسیر بازی میریزم این ارور رو میده ونصب نمیشه. (سوشیال کلاب هم نصبه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل چیه ؟؟!!شما طبق این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست عمل کنید...
سلام به همه دوستانبالاخره بازی رو باز کردم:42::26:مشکل هم درایور کارت گرافیک بود که با دانلود و نصب ورژن 301.42 مرتفع شد.ولی با اینکه محتوای پوشه profile رو توی پوشه های rockstar games va Max Payne 3 va Social Club کپی کردم ، هنوز وقتی بازی رو میارم sign in میخواد:13:مشکل کجاست؟ممنون:11::)شما باید خود پوشه profile رو بندازی توی پوشه social club نه محتویات اون رو،ضمنا حتما حین بازی باید از نت قطع بشید...

nimas2
09-08-2012, 18:38
بچه ها!
من یخورده خیلی کم کند میشه بعضی وقتا بازی کردنم چ کنم
کدوم تنظیماتشو بیارم پایین
لپتاپم وایو سری E core i5 با 4 گیگ رم و گرافیک 1
کلا تنظیماتو چجوری بذارم خوب عمل کنه
بعدشم تو تنظیمات هیچ گزینه ای واسه سیو کردن نیس هرچی درست میکنم عوض میشه چیکار باید بکنم؟

e_mohsen83
09-08-2012, 19:01
سلام
من در مرحله کشتی اونجای که باند هلی کوپتر هست گیر کردام چی کارکنم همه رو هم کشتم؟

ali_agha1981
09-08-2012, 21:24
سلام به همه دوستان
بالاخره بازی رو باز کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل هم درایور کارت گرافیک بود که با دانلود و نصب ورژن 301.42 مرتفع شد.
ولی با اینکه محتوای پوشه profile رو توی پوشه های rockstar games va Max Payne 3 va Social Club کپی کردم ، هنوز وقتی بازی رو میارم sign in میخواد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل کجاست؟
ممنون

ببین دوست عزیز شما چه نسخه اصلی بازی رو داشته باشی چه نخسه black box ..اگر مراحل نصب رو به ترتیب زیر انجام بدی..بازی بدون شک باید اجرا بشه..
حالا من نمیدونم مطلب زیر رو خونده بودی یا نه...بهتر بازی رو پاک کنی و دوباره نصبش کنی..البته اگه تا الان اجراش نکردی..

p_p_k
09-08-2012, 22:11
سلام. بچه ها این ارورو میده... چیکار کنم؟؟

bleu2u4u
09-08-2012, 23:26
تو پست اول چیزی در مورد sp1 ننوشته بود ولی من از یکی شنیدم حتما باید نصب باشه درسته؟
اگه اره میشه sp1 رو جدا نصب کرد؟

golmohammadi
10-08-2012, 01:00
سلام
بچه ها بهترین کرک این بازی کدومه ؟
من چند تا کرک دارم نمیدونم کدومشو بهتره نصب کنم

mehdy.z
10-08-2012, 07:52
سلام. بچه ها این ارورو میده... چیکار کنم؟؟

شما اول تمام آپدیتها رو نصب و بعد از کرک کردن بازی روی آیکون اصلی max payne3 توی پوشه اصلی کلیک کن ببین بازی اجرا میشه...ضمنا در تمام این مراحل از نت قطع باش.

تو پست اول چیزی در مورد sp1 ننوشته بود ولی من از یکی شنیدم حتما باید نصب باشه درسته؟
اگه اره میشه sp1 رو جدا نصب کرد؟
نه اجباری نیست فقط بعضی از نسخه های کرک به sp1 احتیاج دارند....
تا اونجا که من میدونم این کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) احتیاجی به sp1 نداره....(کلا کرکهای نسخه theta احتیاج به sp1 نداره)

سلام
بچه ها بهترین کرک این بازی کدومه ؟
من چند تا کرک دارم نمیدونم کدومشو بهتره نصب کنم
هم کرک بالا و هم این کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جفتش کارشون درسته دیگه با خودت...فقط شاید کرک relaoded به ویندوز sp1 احتیاج داشته باشه(مطمئن نیستم چون تست نکردم)

djnima
10-08-2012, 10:04
سلام
دوستان راهی نیست حافظه گرافیک رو به بازی شناسوند ؟

2gig حافظه دارم ولی بازی 512 مگ رو نشون میده و از همون مقدار استفاده میکنه.:13:

zadis
10-08-2012, 12:55
سلام . من اصلا مشکل ندارم . فقط مشکل سیو نشدن بازی ؟؟چیکار کنم هر چند مرحله میرم وقتی که از بازی خارج شدم . از سیو نمیاد کمک

amirpers
10-08-2012, 15:05
پست اول به روز شد.

دوستان اگه به ترتیب گفته شده در پست اول به دقت عمل کنند مشکلی نخواهند داشت.

ضمنا آپدیت جدیدی با ورژن 1.0.0.47 با کرک گروه تتا منتشر شده که حجمی حدود 467 مگ داره و خودم هنوز تستش نکردم و نمیدونم چه تغییراتی ایجاد میکنه. لینکش رو میذارم تا دوستان امتحان کنند :

p_p_k
10-08-2012, 21:14
:10::8::11:

golmohammadi
10-08-2012, 22:28
دو تا لینک (آپدیت 1.0.0.28 بازی) خراب شده
لطفا جایگزین شود

بقیه لینکها هم لطفا از لینکهای فیلــتریزه قرار ندین
ممنون

راستی فرقی نداره که درایو سی نصب بشه یا دیگری ؟

amirpers
10-08-2012, 23:21
دو تا لینک (آپدیت 1.0.0.28 بازی) خراب شده
لطفا جایگزین شود

بقیه لینکها هم لطفا از لینکهای فیلــتریزه قرار ندین
ممنون

راستی فرقی نداره که درایو سی نصب بشه یا دیگری ؟

لینک آپدیت 1.0.0.28 تعویض شد.
در مورد لینک های فی...لتر هم باید بگم که قصد من هم همینه که حتی الامکان لینک ها فیل...تر نباشند اما فعلا لینک های دیگه ای نداشتم. البته سایت های ایرانی هم هستند که بعضا این لینک ها رو به صورت مستقیم گذاشته اند.

در مورد درایو C هم خیر. تفاوتی نمی کنه.

night lord
11-08-2012, 13:46
سلام
آقا من این بازیو بالاخره نصب کردم بعد از کلی مشکل و درد سر تو اجراش و نصب آپدیتها و کرکهای مختلف اومد بالا :42:حالا نمیتونم log in کنم و آفلاین بازی کنم:24: . بازی توی اون صفحه اول که باید یوزر بسازی میمونه و جلوتر نمیره و اگه از اینترنت هم اتصالمو قطع کنم میگه به اینترنت وصل نستی نمیتونی بازی کنی . اینو چطور درستش کنم؟
آپدیتهای 013 , 017 , 022 رو نصب کردم و کرک جدید رو هم ریختم ولی بازم بالا نمیاد و نمیتونم آقلاین بازی کنم

night lord
11-08-2012, 23:26
کسی نیست جواب ما رو بده ؟:41:

amirpers
12-08-2012, 14:22
شما پروفایل رو کپی کردی ؟

nimas2
12-08-2012, 20:28
آقا این چ ارروری میده؟
من دو مرحله بازی کردم سیستم خاموش بود بعدش روشن کردم دوباره برم سرش اینطوری شد

djnima
12-08-2012, 21:27
آقا این چ ارروری میده؟
من دو مرحله بازی کردم سیستم خاموش بود بعدش روشن کردم دوباره برم سرش اینطوری شد

انتی ویروست فایل gsrld.dll رو پاک یا قرنطینه کرده فایل رو برگردون از اسکن پوشه بازی توسط انتی ویروست جلوگیری کن.

دوستان راهی نیست حافظه گرافیک رو به بازی شناسوند ؟

2gig حافظه دارم ولی بازی 512 مگ رو نشون میده(Graphic option) .

night lord
12-08-2012, 21:30
بالاخره اجرا شد بازی .:11:

nimas2
12-08-2012, 21:39
آقا چرا این بازی انقدر دیر لود میشه
از من موقع لود شدن ک وارد بازی بشم طول میکشه بعدشم بعضی وقتا این تصاویر ک عوض میشن دیگه عوض نمیشن و کلی وقت همینجوی آهنگ میزنه ولی لود نمیشه دیگه ک بره تو بازی ادامه بدم چکنم؟

djnima
12-08-2012, 22:12
آقا چرا این بازی انقدر دیر لود میشه
از من موقع لود شدن ک وارد بازی بشم طول میکشه بعدشم بعضی وقتا این تصاویر ک عوض میشن دیگه عوض نمیشن و کلی وقت همینجوی آهنگ میزنه ولی لود نمیشه دیگه ک بره تو بازی ادامه بدم چکنم؟

سیستمت چیه ؟

اگه سیستمت ضعیفه 'گزینه های
SSAO و Vsync و MSAA و رFXAA رو از تنظیمات گرافیکی بازی خاموش کن تا بازی برات روون تر اجرا شه.

amirpers
13-08-2012, 00:01
آپدیت و کرک 1.0.0.47 از ریلودد :

پست اول هم آپدیت شد.

devilboys
13-08-2012, 02:50
بچه ها چرا تنظیمات گرافیکی بازی پایینتر از NORMAL نمیاد؟

djrajab
13-08-2012, 15:22
درابتدای نصب Max Payne3 خطای فضای نا کافی رم رو میده درحالی که رم من 4G است Not enough memory و 100G هم درایو فضا داره البته ویندوز من 32bit هست

payambar41
13-08-2012, 16:28
آپدیت و کرک 1.0.0.47 از ریلودد :

پست اول هم آپدیت شد.

لینک مستقیم ندارید بدید دانلود کنیم این که نمیشه دانلود کرد

devilboys
13-08-2012, 17:30
هیچ کس نمیدونه چرا تنظیمات گرافیکی بازی پایینتر از NORMAL نمیاد؟

Hamid Reza
13-08-2012, 20:15
سلام
آقا من وارد بازی میشم و تو قسمتی که Soclia Group که باید پروفایل بسازیم اسمم رو وارد میکنم و Create رو میزنم ولی اصلا تکون نمیخوره صفحه
20 بار زدم create رو ولی پروفایلی نمیسازه .
چیکار باید بکنم من؟

nimas2
13-08-2012, 21:00
اینا رو ک هرچی میزنی خاموش نمیشه اصلا سیو نمیشه پایین تر از high هم نمیاد اصلا تنظیمات گرافیکو نمیشه تغییر داد
سیستم لبتاپ سری ای وایو 4 گیگ رم 1 گیگ گرافیک کور آی 5

alip300
13-08-2012, 22:24
سلام دوستان
من صفحه های قبل که دیدم این مشکل و کسی هنوز نتونسته حل کنه ؟
که دایرکت ایکس از 9 به 11 تغییر نمیکنه ؟
همش برمیگرده رو9....
ممنون

mehdy.z
14-08-2012, 01:21
سلام
آقا من وارد بازی میشم و تو قسمتی که Soclia Group که باید پروفایل بسازیم اسمم رو وارد میکنم و Create رو میزنم ولی اصلا تکون نمیخوره صفحه
20 بار زدم create رو ولی پروفایلی نمیسازه .
چیکار باید بکنم من؟
شما اصلا پوشه پروفایل رو درست نکردی،چون اصلا نباید پروفایلی بسازی بلکه پروفایل از پیش ساخته شده توسط گروه کرک کننده بازی باید لود بشه!
اصلا پوشه profile رو توی social club کپی کردی؟؟

اینا رو ک هرچی میزنی خاموش نمیشه اصلا سیو نمیشه پایین تر از high هم نمیاد اصلا تنظیمات گرافیکو نمیشه تغییر داد
سیستم لبتاپ سری ای وایو 4 گیگ رم 1 گیگ گرافیک کور آی 5

سلام دوستان
من صفحه های قبل که دیدم این مشکل و کسی هنوز نتونسته حل کنه ؟
که دایرکت ایکس از 9 به 11 تغییر نمیکنه ؟
همش برمیگرده رو9....
ممنون
این دو مشکل به احتمال بسیار زیاد با ریختن آپدیتهای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جدید حل میشه ولی اگه بازم مشکل داشتید می تونید طبق این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست عمل کنید....

hamed_dij
14-08-2012, 11:08
سلام دوستان
من این بازیو نصب کردم 3 مرحله رو بازی کردم آخر مرحله 3(مرحله ای که تو استادیوم فوتباله) خود کار از بازی خارج میشه
چندبار امتحان کردم باز همین اتفاق افتاد به نظرتون مشکل از چیه؟مشکل کرک بازی نیست؟
نسخه blakbox رو نصب کردم نیاز به کپی کردن کرک هم نداره ،میتونم یه کرک دیگه جایگزینش کنم؟اگه میشه چه جوری؟

Hamid Reza
14-08-2012, 11:08
شما اصلا پوشه پروفایل رو درست نکردی،چون اصلا نباید پروفایلی بسازی بلکه پروفایل از پیش ساخته شده توسط گروه کرک کننده بازی باید لود بشه!
اصلا پوشه profile رو توی social club کپی کردی؟؟

این دو مشکل به احتمال بسیار زیاد با ریختن آپدیتهای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جدید حل میشه ولی اگه بازم مشکل داشتید می تونید طبق این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست عمل کنید....

خیر نکردم . این پوشه پروفایل رو از کجا باید بیارم ؟
من دی وی دی این بازی رو گرفتم و نصب کردم . همین

ali_agha1981
14-08-2012, 11:20
خیر نکردم . این پوشه پروفایل رو از کجا باید بیارم ؟
من دی وی دی این بازی رو گرفتم و نصب کردم . همین

تو پوشه کرک تو dvd بازی ، باید یه پوشه پروفایل باشه که باید خود پوشه رو در مسیر زیر کپی کنید..اگه نبود خودت دستی پوشه اش رو بساز..
C:\Users\Documents\Rockstar Games\Social Club

چند تا آپدیت و scoial club هم تو dvd ها باید باشه که باید نصب کنی..

Hamid Reza
14-08-2012, 12:33
تو پوشه کرک تو dvd بازی ، باید یه پوشه پروفایل باشه که باید خود پوشه رو در مسیر زیر کپی کنید..اگه نبود خودت دستی پوشه اش رو بساز..
C:\Users\Documents\Rockstar Games\Social Club

چند تا آپدیت و scoial club هم تو dvd ها باید باشه که باید نصب کنی..

چیزی نبود متاسفانه تو DVD ها
فقط یه social Club با یه Direx بود که نصب کردم . همین
آپدیت و اینا نبود . کرک هم نبود. الان من چیکار کنم؟ اون پوشه رو دستی درست کنم مشکل حل میشه؟

ali_agha1981
14-08-2012, 13:23
آپدیت و اینا نبود . کرک هم نبود. الان من چیکار کنم؟ اون پوشه رو دستی درست کنم مشکل حل میشه؟

عجیبه
تو dvd ها باید کرکش باشه..میتونی کرکش رو دانلود کنی..پوشه رو هم ساختی باید خود پوشه ی پروفایل رو بذاری توش..فکر کنم کرک رو دانلود کنی پوشه پروفایل هم توش باشه..
این لینک صفحه اول بود..

دانلود کرک به صورت جداگانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m.rar)

پسورد فایل زیپ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdy.z
14-08-2012, 21:44
بله حق با دوستمون هست....معمولا هر گروه هکر با توجه به کرکش یه پوشه پروفایل هم به اسم خودش داده بیرون ولی اگه بازم نتونستی پیدا کنی بگو تا برات آپ کنم....

Hamid Reza
15-08-2012, 09:51
بله حق با دوستمون هست....معمولا هر گروه هکر با توجه به کرکش یه پوشه پروفایل هم به اسم خودش داده بیرون ولی اگه بازم نتونستی پیدا کنی بگو تا برات آپ کنم....

من هر چی گشتم نبود . نمیدونم چرا .
اگه میشه شما آپ کن . فقط بی زحمت ی جای خوب مثل mediafire آپ کن

ali_agha1981
15-08-2012, 11:14
من هر چی گشتم نبود . نمیدونم چرا .
اگه میشه شما آپ کن . فقط بی زحمت ی جای خوب مثل mediafire آپ کن

شما هر چی بخوای صفحه اول تاپیک هست فقط شاید نیاز به قندشکن داشته باشی..

یه سوال هم از امضای جفتتون دارم

درد من تنهایی نیست، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت،
بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامد!!

درد من تنهايي نيست ، بلکه مرگ ملتي است که گدائي را قنائت ، بي عرضگي را صبر و با تبسمي بر لب اين حقيقت را حکمت خدا مي دانند

حماقته یا حقیقته ما نفمهیدیم...؟ :23:

Khan gholi
15-08-2012, 16:52
دوستان من نسخه black box رو از سایت دانلود ها دانلود کردم.نه تنها شرتکات نیاورده توی دکستاپ بلکه وقتی می خوام برم داخل پوشه بازی جایی که نصبش کردم سیستم بعد از اومدن یک صفحه ابی می نویسه dumping physical memory و یک چیزی توی همین مایه و بعد از چند ثانیه ریست میشه.میام کرک reload رو بریزم ریست میشه.میام اپدیت توی خود همین سایت هست ریست میشه.یک محبت کنید مشکل من رو حل کنید.ویندوزم 7 , 64

Hamid Reza
15-08-2012, 17:44
شما هر چی بخوای صفحه اول تاپیک هست فقط شاید نیاز به قندشکن داشته باشی..

یه سوال هم از امضای جفتتون دارم

حماقته یا حقیقته ما نفمهیدیم...؟ :23:

حماقت هست درستش
ممنون . اصلاح شد

mehdy.z
15-08-2012, 21:41
حماقت هست درستش
ممنون . اصلاح شد
ما نفهمیدیم چی اصلاح شد امضا یا بازی:دی
ولی اگه درست نشده بیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اینم پوشه پروفایل کپیش کن توی social club توی my document...

p_p_k
17-08-2012, 11:33
سلام.خوبین؟؟؟؟؟/

بچه ها داخل بازی وقتی یه قسمتو تموم میکنی و میری قسمت بعد نشونه تفنگم غیب میشه و باید از بازی خارج شم و دوباره وارد شم تا درست شه.... راه حلی ندارین درستش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hamid Reza
17-08-2012, 12:37
ما نفهمیدیم چی اصلاح شد امضا یا بازی:دی
ولی اگه درست نشده بیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اینم پوشه پروفایل کپیش کن توی social club توی my document...

ممنون . منظورم امضا بود
الان این پوشه رو ریختم و وارد بازی شدم
چقد فیلم نشون میده . نمیشه یه کار کرد اینارو نشون نده مستقیم برم سر بازی و مراحلش؟ :D

nimas2
17-08-2012, 16:22
بچه ها آپ 1.0.0.47 و 1.0.0.22 تو پست اول برای دانلود لینکش خرابه جایی دارین ک دانلود کنیم؟

amirpers
17-08-2012, 22:20
بچه ها آپ 1.0.0.47 و 1.0.0.22 تو پست اول برای دانلود لینکش خرابه جایی دارین ک دانلود کنیم؟

لینک ها درست شدند.

mehdy.z
18-08-2012, 05:23
ممنون . منظورم امضا بود
الان این پوشه رو ریختم و وارد بازی شدم
چقد فیلم نشون میده . نمیشه یه کار کرد اینارو نشون نده مستقیم برم سر بازی و مراحلش؟ :D
نه کاریش نمیشه کرد!
ولی حواست باشه نمیدونم چاپتر 7 یا 8 این دموها خیلی خفن میشه(+18)کسی بغل دستت نباشه(مامان،بابا،دوست دختر54601) که با کیس وسط کوچه ای54601

mehdy.z
18-08-2012, 05:27
سلام.خوبین؟؟؟؟؟/

بچه ها داخل بازی وقتی یه قسمتو تموم میکنی و میری قسمت بعد نشونه تفنگم غیب میشه و باید از بازی خارج شم و دوباره وارد شم تا درست شه.... راه حلی ندارین درستش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمالا با تعویض و آپدیت کرک دست میشه...ولی اگه تمام مشکلت اینه بیخیال شی بهتره چون ممکنه با دستکاری بازی بدترش کنی!!

nimi_nimi
18-08-2012, 11:17
چجوری اجرا شد؟؟؟ منم همین مشکلو دارم. profile هم کپی کردم ولی باز درست نشد!!!

nimi_nimi
18-08-2012, 11:20
بالاخره اجرا شد بازی .:11:

چجوری اجرا شد؟؟؟؟ منم همین مشکلو دارم.از اون جلوتر نمیره!!! profile هم کپی کردم ولی باز درست نشد!!!

devilboys
18-08-2012, 12:28
بچه ها یه سوال فنی میشه روی ویندوز 7 بازی رو با Directx 9 اجرا کرد؟

nimi_nimi
18-08-2012, 12:35
هیشکی نمیتونه اینجا یه جواب درست حسابی بده به ما؟؟؟؟؟؟
من بازیو نصب کردم،تمام مراحلو انجام دادم.وقتی وارد بازی میشم یه صفحه زرد رنگ میاد که نوشته select profile. بعد ازم email, pass میخواد!!! پوشه profile هم کپی کردم ولی باز همین مشکلو دارم. لطفا یه راهنمایی درست بکنین

chart
18-08-2012, 15:15
از روی دی وی دی ای که خریدی پوشه پروفایل رو در قسمتی my document>rock star>social club کپی کن(کل فولدر رو نه اینکه بری اجزای درونی اش را کپی کنی) بعدش دیگه این پیغام رو نمیده .

golmohammadi
18-08-2012, 19:20
بچه ها من تونستم با یه کرکی آخرش وارد بازی بشم
همون ابتدای بازی وقتی از بالا سر میرم تا گروگان را نجات بدم بعد از نجاتش وقتی میرم داخل ساختمان اونجاها بازی هنگ میکنه
دقیقا بعد از این عکسها
حالا مشکل از چیه ؟
ادیت :
(Max_Payne_3_Update_v1_0_0_28_RELOADED) رانصب کردم
وضعیت بدتر شد
وقتی همون منوی بازی ادامه را میزنم هنگ میکنه
عجب مصیبتی شده این بازی

nimas2
18-08-2012, 19:36
آقا اولین آپ هم تو پست اول وقتی دان میکنی تو اکسترکتش مشکل هست من چند بار دان کردم درست نبود
لینک بهتر نبود؟

mehdy.z
18-08-2012, 23:10
چجوری اجرا شد؟؟؟؟ منم همین مشکلو دارم.از اون جلوتر نمیره!!! profile هم کپی کردم ولی باز درست نشد!!!
اگه موقع لودینگ می مونه احتمالا آپدیتهای بازی رو نصب نکردین....ولی اگه لودینگ رو رد میکنه ولی توی قسمت ساخت پروفایل گیر میده شما هم باید طبق پست بالا عمل کنید....

بچه ها یه سوال فنی میشه روی ویندوز 7 بازی رو با Directx 9 اجرا کرد؟
بله توی قسمت option گرافیک بازی میتونید نوع DX رو مشخص کنید ولی در کل اینو بگم تفاوت گرافیک توی این حالات محسوس نیست پس خیلی بهش گیر نده!!

mehdy.z
18-08-2012, 23:15

بچه ها من تونستم با یه کرکی آخرش وارد بازی بشم
همون ابتدای بازی وقتی از بالا سر میرم تا گروگان را نجات بدم بعد از نجاتش وقتی میرم داخل ساختمان اونجاها بازی هنگ میکنه
دقیقا بعد از این عکسها
حالا مشکل از چیه ؟
ادیت :
(Max_Payne_3_Update_v1_0_0_28_RELOADED) رانصب کردم
وضعیت بدتر شد
وقتی همون منوی بازی ادامه را میزنم هنگ میکنه
عجب مصیبتی شده این بازی

درایور گرافیک رو به روز کردی؟؟

آقا اولین آپ هم تو پست اول وقتی دان میکنی تو اکسترکتش مشکل هست من چند بار دان کردم درست نبود
لینک بهتر نبود؟
آپدیت کرک رو هم میتونید از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید...

nimas2
19-08-2012, 01:03
آپدیت 1.0.0.17 تو پست اول مشکل داره وقتی دان میکنی اکسترکت میکنی مشکل داره دیگه کسی لینک نداره؟
این پستی هم ک مهدی جاان بالا زدن از اینجا دان کنین من آپ توش ندیدم فقط ی کرک بود

golmohammadi
19-08-2012, 10:19
درایور گرافیک رو به روز کردی؟؟

آپدیت کرک رو هم میتونید از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید...
من اینو دارم
نرفتم ببینم اپدیت اومده یا نه
301.42-desktop-win7-winvista-64bit-english-whql

mehdy.z
19-08-2012, 10:41
من اینو دارم
نرفتم ببینم اپدیت اومده یا نه
301.42-desktop-win7-winvista-64bit-english-whql
درایور گرافیکت مشکلی نداره...
برای اطمینان اول از همه کرک رو به theta عوض کن(توی همون پست بالا آدرسش هست) و بعد تموم جزئیات بازی رو تا ته بکش پایین ببین این گیر رو رد میکنه!!

p_p_k
19-08-2012, 22:04
سلام. بچه ها وقتی به نت وصل بودم بازیرو اپدیت کردم و اپدیت 47 رو گرفت..... الان تو بازی که میرم میگه به نت وصل شو..... به نتم که وصل میشم میگه باید اکانت بسازی..... چکارش کنم؟؟

golmohammadi
19-08-2012, 23:07
درایور گرافیکت مشکلی نداره...
برای اطمینان اول از همه کرک رو به theta عوض کن(توی همون پست بالا آدرسش هست) و بعد تموم جزئیات بازی رو تا ته بکش پایین ببین این گیر رو رد میکنه!!
اینا را قبلا معرفی کرده بودی
منم دانلودشون کرده ام
از این دو کرک فقط با (t-maxp34c) بازی میاد بالا
با اونیکی ارور میده ....
خب حالا چیکار کنم ؟

mehdy.z
20-08-2012, 07:05
اینا را قبلا معرفی کرده بودی
منم دانلودشون کرده ام
از این دو کرک فقط با (t-maxp34c) بازی میاد بالا
با اونیکی ارور میده ....
خب حالا چیکار کنم ؟
پس با این اوصاف ممکنه بازی یه مشکلی داشته باشه!!
روی یه سیستم دیگه یا حداقل یه ویندوز دیگه تستش کن چون ممکنه ویندوزت هم مشکل داشته باشه (بد افزار،ویروس یا.....) ببین چی میشه!!

soorena010
20-08-2012, 13:33
سلام دوستان اين بازي رو كه شامل 7 دي وي دي هست خريدم به خوبي نصب ميشه ولي موقع اجرا كد فعالسازي ميخواد توي دي وي دي هفتم يك پوشه هست به اسم whndows xp cracker كه محتوياتش شامل rockstar game بعد social clubبعد profile داخل پروفايل يك فايل به اسمautosignin و يك پوشه به اسم010FE371 هست چه كار بايد انجام بدم تا بازي اجرا بشه حتما بايد اپديتها نصب بشن؟

MoXa
20-08-2012, 17:33
سلام بروبچس باحال بازیکنی

بکس پایه ، این اروره چی میگو

MoXa
20-08-2012, 17:56
من کارم خیلی مهمه من حتما باید بازی کنم اینجاش گیر کرده ترو خدا زودتر جواب بدید ممنان

ali_agha1981
20-08-2012, 20:17
سلام دوستان اين بازي رو كه شامل 7 دي وي دي هست خريدم به خوبي نصب ميشه ولي موقع اجرا كد فعالسازي ميخواد توي دي وي دي هفتم يك پوشه هست به اسم whndows xp cracker كه محتوياتش شامل rockstar game بعد social clubبعد profile داخل پروفايل يك فايل به اسمautosignin و يك پوشه به اسم010FE371 هست چه كار بايد انجام بدم تا بازي اجرا بشه حتما بايد اپديتها نصب بشن؟

اینجا رو بخون ::

توجه کن که خود پوشه پروفایل رو باید کپی کنی نه محتویات داخلش رو..
در پوشه کرک اگر پوشه ای به نام dlc بود اونو کپی نکن ولی بقیه محتویات رو کپی کن همونجا که بازی رو نصب کردی..

Beauty Sky
20-08-2012, 22:20
سلام من بازی نسخه کاملش رو دانلود کردم و آپدیت 1.0.0.47 یه چندتا آپدیت و کرک دیگه هم قبلاً دانلود کرده بودم ریختم اما بازم کار نکرد، وقتی که بازی رو اجرا میکنم، همون موقع اولش که نوشته های سفید اول بازی میاد. از بازی میپره بیرون و میگه max payne 3 has stopped working ! واقعاً کلافه شدم، کسی راه حلی نداره؟
پوشه profile رو هم ریختم درست، اینترنت هم قطعه و روی offline modeمیزنم

ali_metal_357
20-08-2012, 22:32
دوستان بازی میاد میگه اینتر و بزن میره روی لود بعد هیچ اتفاقی نمی افته
چی کار کنم ؟

Beauty Sky
20-08-2012, 22:58
سلام دوستان کسی میتونه لینک دانلود max payne 3که خودش دانلود کرده و بدون مشکل هم اجرا کرده رو لطفاً اینجا بزاره؟ واگه مستقیم باشه بهتره چون من دانلودم ممکنه 2هفته طول بکشه اگه مثلاً rapidshareباشه ممکنه تو این مدت پاک بشه..
ممنون

p_p_k
20-08-2012, 23:13
سلام. بچه ها وقتی به نت وصل بودم بازیرو اپدیت کردم و اپدیت 47 رو گرفت..... الان تو بازی که میرم میگه به نت وصل شو..... به نتم که وصل میشم میگه باید اکانت بسازی..... چکارش کنم؟؟

کسی مشکل منو نمیتونه حل کنه؟؟؟؟؟؟؟

Beauty Sky
20-08-2012, 23:42
کسی مشکل منو نمیتونه حل کنه؟؟؟؟؟؟؟

کرک جدید رو هم باید بریزی اما نمیدونم بعدش رو

ali_agha1981
21-08-2012, 11:02
دوستان بازی میاد میگه اینتر و بزن میره روی لود بعد هیچ اتفاقی نمی افته
چی کار کنم ؟

اگه توی صفحه اول بازی گیر میکنه بدون شک پوشه پروفایل رو درست نریختی اونجایی که باید میریختی...
توی پوشه کرک dvd هم اگه پوشه dlc بود نباید اونو کپی می کردی تو اونجایی که بازی رو ریختی..
پوشه پروفایل رو اینجا بریز..
C:\Users\Your user\Documents\Rockstar Games\Social Club
اگه نشد بازی رو دوباره نصب کن...از روش زیر دقیق استفاده کن..

سلام دوستان کسی میتونه لینک دانلود max payne 3که خودش دانلود کرده و بدون مشکل هم اجرا کرده رو لطفاً اینجا بزاره؟ واگه مستقیم باشه بهتره چون من دانلودم ممکنه 2هفته طول بکشه اگه مثلاً rapidshareباشه ممکنه تو این مدت پاک بشه..
ممنون

تو گوگل سرچ بزنی خیلی سایت های فارسی لینک مستقیم هم گذاشتن..

خوب عزیز شما نباید آپدیت جدید رو اونجوری میگرفتی..مگه بازیت اصلیه که رفتی اونجوری آپدیت کردی ؟
الان فکر کنم باید بازی رو دوباره کرک بکنی..چون بازی اصلی نیست دیگه اجازه نمیده وارد بازی بشی...

aminza
21-08-2012, 14:07
با سلام
دوستان بازی بعد از اون ویدیویی که مکس مو های سرش و میزنه و کچل میکنه وقتی ویدیو تموم میشه صفحه سیاه میشه و چیزی نمیاد. مشکل از چیه؟ لطفا راهنمایی کنید تاره به جای خوب بازی رسیده.ممنون

urumchi
22-08-2012, 14:10

راه حل این ارور چیه؟

amirpers
23-08-2012, 10:15
آپدیت و کرک 1.0.0.49 ریلودد :

به پست اول هم اضافه شد.

hamed_dij
23-08-2012, 13:34
چجوری مشکل blue screen رو که موقع نصب maxpayne 3 به وجود میاد رو رفع کنم؟(یه جا خوندم باید اسم پوشه کرک رو تغییر بدم ولی درست متوجه نشدم)
کدوم کرک بهتره؟
من یه بار تا آخر مرحله 4(تو استادیومه فوتباله رفتم)اگه میشه یه نفر سیو مرحله 5 یعد از مرحله استادیوم فوتبال رو بذاره ممنون میشم
خواهشا اگه امکانش هست زودتر جوابمو بدید مخصوصا سیو مرحله 5 رو زودتر بذارید آخه دارم از خماری مکس پین میمیرم

urumchi
23-08-2012, 17:15
خواهشا یه نفر کمکم کنه !!!

am
24-08-2012, 02:38
خواهشا یه نفر کمکم کنه !!!

این ارور به خاطر عدم نصب کامل بازی یا تغییر مسیر نصب بازی رخ میده

hamed_dij
24-08-2012, 10:38
چجوری مشکل blue screen رو که موقع نصب maxpayne 3 به وجود میاد رو رفع کنم؟(یه جا خوندم باید اسم پوشه کرک رو تغییر بدم ولی درست متوجه نشدم)
کدوم کرک بهتره؟
من یه بار تا آخر مرحله 4(تو استادیومه فوتباله رفتم)اگه میشه یه نفر سیو مرحله 5 یعد از مرحله استادیوم فوتبال رو بذاره ممنون میشم
خواهشا اگه امکانش هست زودتر جوابمو بدید مخصوصا سیو مرحله 5 رو زودتر بذارید آخه دارم از خماری مکس پین میمیرم
خدایی هیشکی پیدا نمیشه جواب ما رو بده؟؟
لااقل سیو مرحله 5 بعد از استادیوم رو بذارید رو هم رفته 5 mb هم نمیشه:41:

ali_agha1981
24-08-2012, 12:01
لااقل سیو مرحله 5 بعد از استادیوم رو بذارید رو هم رفته 5 mb هم نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیو بازی..اینو دانلود کن تو my documents کپی کن..پوشه rockstar games قبلی رو پاک کن..

hamed_dij
24-08-2012, 19:31
سیو بازی..اینو دانلود کن تو my documents کپی کن..پوشه rockstar games قبلی رو پاک کن..

ممنون دوست عزیز ولی این پسورد میخواد
پسوردش چی هست؟
سیو کدوم مرحله هست؟

mehdy.z
24-08-2012, 19:41
لااقل سیو مرحله 5 بعد از استادیوم رو بذارید رو هم رفته 5 mb هم نمیشه:41:
عزیز جان شما اول از همه باز رو به طور کامل روی pc کپی میکنی بعد قبل از نصب نام پوشه کرک رو به هر نامی که خواستی عوضش کن تا موقع نصب توسط setup شناخته نشه!!
اگه شانس بیاری بازی نصب میشه...وقتی بازی رو نصب کردی اونوقت باید کرک tehta به همراه آپدیتش رو نصب کنی(توی پستهای قبلی آدرسش رو گذاشتم)....ایشالله کارت راه میفته:46:
البته میتونی به جای تموم این کارها یه sp1 روی ویندوزت نصب کنی...دیگه تصمیم با خودت.

ali_agha1981
24-08-2012, 22:05
ممنون دوست عزیز ولی این پسورد میخواد
پسوردش چی هست؟
سیو کدوم مرحله هست؟

اگه پسورد داره اینو دانلود کن..سیو مرحله آخر هست..یعنی همه ی chapter ها باز هستند.شما از هر چپتری که رفتی بزن ادامه اش رو برو..
این پوشه rockstar games هم مثل قبلی بریز تو My Documents.

mhentezari
24-08-2012, 22:51
آقا این مشکل که از intializing اولش رد نمیشه حل نشد؟ من هنوز گیرم ها :(

hamed_dij
25-08-2012, 11:54
عزیز جان شما اول از همه باز رو به طور کامل روی pc کپی میکنی بعد قبل از نصب نام پوشه کرک رو به هر نامی که خواستی عوضش کن تا موقع نصب توسط setup شناخته نشه!!
اگه شانس بیاری بازی نصب میشه...وقتی بازی رو نصب کردی اونوقت باید کرک tehta به همراه آپدیتش رو نصب کنی(توی پستهای قبلی آدرسش رو گذاشتم)....ایشالله کارت راه میفته:46:
البته میتونی به جای تموم این کارها یه sp1 روی ویندوزت نصب کنی...دیگه تصمیم با خودت.
دمت گرم دوست عزیز ولی من نسخه blackBox نصبیدم خودش خودکار کرک رو کپی میکنه و پوشه ای به نام کرک نداره خودم کرک skidrow رو دان کردم اسمشو تو safemode تغییر دادم و کپی کردم ،؛اینطوری مشکل حل میشه؟
منظورت رو از sp1 نفهمیدم ،،منظور همون service pak1 هست؟

hamed_dij
25-08-2012, 12:00
اگه پسورد داره اینو دانلود کن..سیو مرحله آخر هست..یعنی همه ی chapter ها باز هستند.شما از هر چپتری که رفتی بزن ادامه اش رو برو..
این پوشه rockstar games هم مثل قبلی بریز تو My Documents.

دوست عزیز من سیو مرحله 5 رو میخوام
سیو کامل مراحل که با یه سرچ تو گوگل راحت میشه پیدا کرد
وقتی سیو کامل مراحل رو کپی میکنم نمیشه یه مرحله خاص رو رفت یعنی وقتی از راه select chapter وارد بازی میشی دیگه ذخیره نمیکنه.
به هر حال دمت گرم
اگه تونستی سیو مرحله 5 رو بذار
tank you

mehdy.z
25-08-2012, 13:09
دمت گرم دوست عزیز ولی من نسخه blackBox نصبیدم خودش خودکار کرک رو کپی میکنه و پوشه ای به نام کرک نداره خودم کرک skidrow رو دان کردم اسمشو تو safemode تغییر دادم و کپی کردم ،؛اینطوری مشکل حل میشه؟
منظورت رو از sp1 نفهمیدم ،،منظور همون service pak1 هست؟
بله منظورم همون ویندوز seven sp1 هست!
پس با این حال یا باید فایل کرک رو توی پوشه نصب بازی پیدا و پاک کنی یا اینکه همون sp1 رو نصب کنی چون هر بار که بازی رو میخواد نصب کنه درست وقتی به فایل کرک میرسه ویندوز کرش میکنه!

2101374
26-08-2012, 10:55
سلام دوستان
شرمنده شاید سوالم تکراری باشه ولی نتونستم پیدا کنم
مشکل من تو نصب دومه . اول تو نصب دوم این ارور رو میداد decompression problem : broken compressed data که با قطع کردن اینترنت حل شد
حالا در پایان نصب دوم بعد از نصب directx و visual و ... و social club بعد از نصب social club کامپیوتر ریست میشه
نسخه بلک باکس هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

amirpers
29-08-2012, 12:19
آپدیت 1.0.0.55 ریلودد با تغییرات زیر :

Now Includes the free Disorganized Crime Pack for Max Payne 3 to battle
above the streets surrounding Max's old apartment in the new Hoboken
Rooftops multiplayer map. This pack also includes several new modifiers for
Score Attack in Arcade Mode including Explosive Rounds where all your
bullets detonate on impact, Lone Wolf AI for much more aggressive enemies
and Headshots Only where the only way to kill your enemies is with a bullet
in the head

Also, contains the Gorilla Warfare Pack that includes three items to
customize your loadout in Max Payne 3 - the Gorilla Mask Item gives you
extra adrenaline for melee kills from behind, the Lucky Coin Item give you
extra cash when looting bodies and the Booby Trap item makes your corpse
booby trapped so that it explodes when looted by another player

دانلود :

یا

golmohammadi
31-08-2012, 10:07
سلام
من 7 دیسک بازی را اکسترکت میکنم به هارد
بعد از هارد که نصب میکنم این ارور میاد
اونم برای چندین بار
این ارور ناشی از چی میتونه باشه ؟
یه بار هم به درایو دیگری ریختم و نصب کردم تاثیر مثبتی نداشت

amirpers
31-08-2012, 11:41
سلام
من 7 دیسک بازی را اکسترکت میکنم به هارد
بعد از هارد که نصب میکنم این ارور میاد
اونم برای چندین بار
این ارور ناشی از چی میتونه باشه ؟
یه بار هم به درایو دیگری ریختم و نصب کردم تاثیر مثبتی نداشت

احتمالا خود بازی شما مشکل داره.
این فایلی که نام برده یه ویدیو هستش و نگاه کردم دیدم حجمش هم بالاست. حدود 900 مگه.

hamidkabiri6270
31-08-2012, 14:35
سلام

یکی از دوستان من بازی براش نصب میشه ولی موقع اجرا این ارور را میده.تمامی مراحل نصب را هم مطابق راهنما انجام داده.سیستمش اینه:vga ati7750/cpu i3 2120 ram2*2ddr3

مشکل از کجاست؟

golmohammadi
31-08-2012, 15:32
احتمالا خود بازی شما مشکل داره.
این فایلی که نام برده یه ویدیو هستش و نگاه کردم دیدم حجمش هم بالاست. حدود 900 مگه.
جالب اینجاست که من بازیو دیشب دادم به مغازه
تستش کرد بهم گفت سالمه
من مندم چیکار کنم
پی سی دق داد مارو
باید به فکر کنسول باشم

mehdy.z
31-08-2012, 17:19
سلام

یکی از دوستان من بازی براش نصب میشه ولی موقع اجرا این ارور را میده.تمامی مراحل نصب را هم مطابق راهنما انجام داده.سیستمش اینه:vga ati7750/cpu i3 2120 ram2*2ddr3

مشکل از کجاست؟

والا ما چیزی ندیدم!!

جالب اینجاست که من بازیو دیشب دادم به مغازه
تستش کرد بهم گفت سالمه
من مندم چیکار کنم
پی سی دق داد مارو
باید به فکر کنسول باشم
منم با دستمون کاملا موافقم به احتمال زیاد یا DVD بازی مشکل داره یا اینکه چشم dvdrom شما ضعیف شده!!
مطمئنی مغازه دار تستش کرده!!؟...از این دروغها زیاد میگن!!
اگه مطمئنی یه دستی روی dvd و اگه برات مقدوره روی لنز dvdrom بکش بعد یه ایمیج از DVD بگیر ببین نصب میکنه بازی رو یا نه؟!

hamidkabiri6270
31-08-2012, 19:05
[QUOTE=mehdy.z;7191324]والا ما چیزی ندیدم!!

لینک باز نمیشه یا تصویر دیده نمیشه؟

شـیـفــو
31-08-2012, 19:15
برای من موقع نصب اولا 3 ساعت 40 دقیقه طول میکشید ، دوما روی 98% یلواسکرین میداد .
سیستمم :

CPU : AMD 4x 640
RAM : 4g DDR3 1333
VGA : ATI 5730 2g DDR5

اما ویندوز 7 پک 1 ریختم گذاشتم 390 مگ هم آپ کرد ، آخرین درایورها رو هم ریختم ، زمان نصب به 1ساعت و 14 دقیقه کاهش پیدا کرد و ارور هم دیگه نداد .
عین آینه اجرا کردمش و یک شبه تا آخرش رفتم :7:

mehdy.z
31-08-2012, 19:40
[QUOTE=mehdy.z;7191324]والا ما چیزی ندیدم!!

لینک باز نمیشه یا تصویر دیده نمیشه؟

عکسی دیده نمیشه!!
توی یه لینک مستقیم آپلود کن...

hamidkabiri6270
31-08-2012, 21:08
[QUOTE=hamidkabiri6270;7191486]
عکسی دیده نمیشه!!
توی یه لینک مستقیم آپلود کن...

mehdy.z
31-08-2012, 21:29
[QUOTE=mehdy.z;7191541]

نسخه چند dvd بازی رو داری؟!
منظورم نسخه کامل یا BLACKBOX...

hamidkabiri6270
31-08-2012, 22:29
[QUOTE=hamidkabiri6270;7191657]
نسخه چند dvd بازی رو داری؟!
منظورم نسخه کامل یا BLACKBOX...

5 تا دی وی دی هست.

mehdy.z
31-08-2012, 23:53
[QUOTE=mehdy.z;7191688]

5 تا دی وی دی هست.والا ما تا حالا نسخه 3DVD و 7DVD بازی رو شنیده بودیم این دیگه ورزن جدیدا احتمالا:دی
راستش من که نسخه کامل بازی رو دارم اصلا چنین فایلی بتوی پوشه بازی وجود نداره ولی ممکنه کرک شما مشکل داشته باشه کرک و آپدیتی که توی این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست گذاشتم دانلود کن امیدوارم مشکلت حل شه...

Ali_softcenter
01-09-2012, 13:01
دوستان کسی هست مشکل منو حل کنه.

از اول توضیح میدم.

من بازی رو نصب کردم....بعد آپدیت ها رو ریختم...بعد کرک ریلودد رو ریختم دیدم ارور لانچر میده...بیخیال شدم کرک theta رو ریختم...هر چی مکس پین بود در فایروال بلاک کردم...بعد پروفایل رو از پوشه ریلودد ( تما پوشه پروفایل نداشت) کپی کردم در داکیومنت...سوشال کلاب...بعد رفتم تو بازی...تا مرحله 14 هم رفتم!!!!

تا اینجا اوکی؟

الان امروز اومدم مرحله آخر رو برم میره در قسمت لودینگ میمونه!!!

چه خاکی به سرم بریزم؟

کرک تتا و پروفایل رو دوباره کپی کردم فایده نداشت..
آپدیت 49 رو ریختم فایده نداشت...
پروفایل 49 ریلودد رو ریختم فایده نکرد....
کرک جدید ریلودد رو هم میریزم باز ارور لانچر میده مجبورم از همون کرک تتا استفاده کنم...

الان سرم رو میکبوم به میز!!! داشتم مثل آدم بازی میکردم! یهو چش شد آخه؟

این کرک جدید تتا که 400 مگه رو دانلود کنم حل میشه؟؟؟

آخه 400 مگ چی توشه؟

کرک تتای من 27 مگ بود!

aminza
01-09-2012, 14:28
باسلام
دوستان من اپدیت 47و49و55 نصب کردم (از همون کرک داخل فایل اپدیت استفاده کردم، همون کرک RELOADED همراه اپدیت استفاده کردم) اما بازم تو چپتر 7 صفحه سیاه و صدایی هم نداره. این کرک Skidrow هم امتحان کردم بازم تو همون چپتر همین مشکل داره.چی کار کنم .خواهشا راهنمایی کنید.ممنون

amirpers
01-09-2012, 15:56
دوستان کسی هست مشکل منو حل کنه.

از اول توضیح میدم.

من بازی رو نصب کردم....بعد آپدیت ها رو ریختم...بعد کرک ریلودد رو ریختم دیدم ارور لانچر میده...بیخیال شدم کرک theta رو ریختم...هر چی مکس پین بود در فایروال بلاک کردم...بعد پروفایل رو از پوشه ریلودد ( تما پوشه پروفایل نداشت) کپی کردم در داکیومنت...سوشال کلاب...بعد رفتم تو بازی...تا مرحله 14 هم رفتم!!!!

تا اینجا اوکی؟

الان امروز اومدم مرحله آخر رو برم میره در قسمت لودینگ میمونه!!!

چه خاکی به سرم بریزم؟

کرک تتا و پروفایل رو دوباره کپی کردم فایده نداشت..
آپدیت 49 رو ریختم فایده نداشت...
پروفایل 49 ریلودد رو ریختم فایده نکرد....
کرک جدید ریلودد رو هم میریزم باز ارور لانچر میده مجبورم از همون کرک تتا استفاده کنم...

الان سرم رو میکبوم به میز!!! داشتم مثل آدم بازی میکردم! یهو چش شد آخه؟

این کرک جدید تتا که 400 مگه رو دانلود کنم حل میشه؟؟؟

آخه 400 مگ چی توشه؟

کرک تتای من 27 مگ بود!

دوست عزیز اول باید بگم که این کرک آخری 400 مگ نیست و 400 مگ آپدیته به همراه کرک.
ضمنا شما این قدر همه چی رو با هم قاطی کردی که نمی دونم چی بگم. شما سیوت رو ازش بک اپ بگیر (پوشه راکستار تو داکیومنت) و بازی رو از اول نصب کن به نظر من و تمام مراحل پست 1 رو مو به مو انجام بده. فقط به جای پروفایل تو پوشه کرک همون سیوت رو بریز تو داکیومنت. انشالله که مشکلت حل میشه.
ضمنا ارور لانچر چیه ؟ شما بازی رو باید با اون آیکون سیاه رنگ که توش نوشته شده 3 اجرا کنیا .

Ali_softcenter
01-09-2012, 16:57
دوست عزیز اول باید بگم که این کرک آخری 400 مگ نیست و 400 مگ آپدیته به همراه کرک.
ضمنا شما این قدر همه چی رو با هم قاطی کردی که نمی دونم چی بگم. شما سیوت رو ازش بک اپ بگیر (پوشه راکستار تو داکیومنت) و بازی رو از اول نصب کن به نظر من و تمام مراحل پست 1 رو مو به مو انجام بده. فقط به جای پروفایل تو پوشه کرک همون سیوت رو بریز تو داکیومنت. انشالله که مشکلت حل میشه.
ضمنا ارور لانچر چیه ؟ شما بازی رو باید با اون آیکون سیاه رنگ که توش نوشته شده 3 اجرا کنیا .

دوباره نصب کنم....ای بابا...خیلی طولانیه :دی

آیکون سیاه؟
13 مرحله رو با اونی که کله مکس پین روشه رفتم تو بازی!

الان با اون سیاه رفتم تو حالت آفلاین بازم توی لودینگ وایمیسته! فرقی نداشت.

ارور لانچر رو هم با کرک ریلود دارم...البته باز با کله مکس پین :دی

amirpers
01-09-2012, 18:15
دوباره نصب کنم....ای بابا...خیلی طولانیه :دی

آیکون سیاه؟
13 مرحله رو با اونی که کله مکس پین روشه رفتم تو بازی!

الان با اون سیاه رفتم تو حالت آفلاین بازم توی لودینگ وایمیسته! فرقی نداشت.

ارور لانچر رو هم با کرک ریلود دارم...البته باز با کله مکس پین :دی
با کرک ریلودد باید همون آیکون سیاهه رو بزنی و اینترنتت هم قطع باشه و پروفایل ریلودد رو کپی کرده باشی.

nimas2
01-09-2012, 19:50
آقا من تازه میخام شروع کنم تمام آپ ها رو دان کردم باید تک تک بنصبم بعد کرکاشم کپی کنم با پروفایل؟ یعنی از آپ 17 تا 55 باید هی من کرک . پروفایل هم ب ازای هر آپی ک میکنم کپی کنم؟ سیستمش چجوریاس؟

campuzlit
01-09-2012, 19:57
من تو نصب و اجرای بازی مشکلی نداشتم و خیلی روون بازی اجرا می شه اما توی بازی تصویر کشیده شده. توی تنظیمات گرافیک هم 4:3 یا 16:10 نداشت که تغییرش بدم درست شه.
راه حلش چیه؟
البته تیک گزینه فول اسکرین رو بر می دارم درست می شه اما خب خیلی ضایع می شه و پنجره بازی و Task Bar ویندوز معلومه و اصلا این ریختی حال نمی ده.

ویرایش : راه حل رو با خوندن تمام صفحات قبلی یافتم.
باید آپدیت 1.0.0.22 نصب باشه.
بعد یه فایل notepad به اسم commandline درست می کنیم توش می نویسیم : aspectratio 16:9-
این فایل رو به پوشه نصب بازی انتقال می دیم و تمام.
اسم فایل و عبارت رو تایپ کنید و کپی نکنید.

Ali_softcenter
01-09-2012, 21:19
با کرک ریلودد باید همون آیکون سیاهه رو بزنی و اینترنتت هم قطع باشه و پروفایل ریلودد رو کپی کرده باشی.

کردم نشد!!

بازم توی لودینگ گیر میکنه...

البته ورژن 55 رو هنوز دانلود نکردم تست کنم....

خاک بر سرشون با این کرک کردنشون! خب مثل آدم کرک کن عزیز من..بعد بده بیرون ملت استفاده کن....اه!:31:

چرا نمیشه بازی رو پاک کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میگه با ادمین سیستم تماس بگیرید شما دسترسی ندارید!!! بابا من ادمینم!!!! عجبا

amirpers
02-09-2012, 16:11
آموزش نحوه اجرا و بازی بخش مولتی پلیر

دوستان این روش رو من از یه دوست پاکستانی یاد گرفتم و امتحان کردم و بالاخره جواب داد. باید تمام مراحل رو مو به مو انجام بدید تا اجرا بشه.
من خودم انواع روش ها و روش هایی که خودم به ذهنم می رسید رو انجام دادم اما فقط این روش جوابگو بود.

مراحل کار :

1) ابتدا بازی مکس پین 3 رو از سیستم خود آنینستال (پاک) کنید. فراموش نشود که از پوشه Rockstar Games موجود در داکیومنت در جای دیگری بک آپ بگیرید و آن را نیز از داکیومنت حذف کنید.

2) بازی رو دوباره نصب کنید و تمامی آپدیت های 10.0.17 و 10.0.22 و 10.0.28 و 10.0.29 و 10.0.47 و 10.0.49 و 10.0.55 را نصب کنید.(یا بگذارید که خود به خود آپدیت شود) و همچنین فایل MP3_Launcher_1_27_0_0.exe و سوشیال کلاب ورژن 1.0.9.7 را هم نصب کنید. توجه داشته باشید که نباید کرک را کپی کنید.

3) در این مرحله باید اجازه اتصال بازی به اینترنت را بدهید و در صورت بلاک کردن آن در فایروال، آن را از بلاک خارج کنید.

4) در سایت سوشیال کلاب برای خود اکانتی بسازید.

5) وارد بازی شده و با زدن دکمه home پوزر و پسوورد خود در سوشیال کلاب را وارد کرده و لاگین شوید و هنگامی که بازی از شما شماره سریال خواست، با زدن دکمه های Ctrl+Alt+Del از بازی خارج شوید.

6) حال بار دیگر آپدیت 1.0.0.28 را نصب کنید و در ادامه کرک 1.0.028 تتا (Theta) را در محل فولدر بازی کپی کنید. توجه کنید که فقط باید کرک تتا را استفاده کنید.

7) حال از لینک زیر Lanfix مربوطه را دانلود کرده و آن را در پوشه بازی اکسترکت کنید :

8) برنامه تانگل را نصب و آن را اجرا کنید و با ساختن اکانتی در آن وارد روم مکس پین 3 شده و سپس بازی را اجرا کنید که پیغام آفلاین می دهد و در همان حالت آفلاین وارد بازی شوید.

9) با یوزر و پسورد خود در سوشیال کلاب وارد بازی شده و گزینه مولتی پلیر را انتخاب کنید. اروری که می دهد را رد کرده و وارد قسمت لن شوید و از بازی لذت ببرید.

نکته 1 : توجه داشته باشید که معمولا روم های مکس پین 3 شلوغ نیست، پس یا باید در ساعاتی خاص بازی کنید تا افرادی برای بازی حضور داشته باشند و یا اینکه با دوستان خود در ساعت خاصی قرار بذارید برای بازی.

نکته 2 : با این روش شما می توانید هم در حالتی که اینترنت وصله و هم در حالتی که اینترنت قطعه، به بازی بخش سینگل بپردازید اما خب مطمئنا برای بخش مولتی باید به اینترنت وصل باشید.

نکته 3 : شما در این روش و یا روش های دیگر نمی توانید از سیوهای قبلی خود برای بخش سینگل پلیر استفاده کنید اما می توانید با ادغام سیوها، 2 یوزر داشته باشید تا برای بخش سینگل و یا آرکید از یوزر قدیمی خودتون استفاده و برای بخش مولتی از یوزر جدید استفاده کنید.

به این صورت سیو ها رو با هم ادغام کنید :

1) به داکیومنت رفته و شاخه زیر را باز کنید :
Documents\Rockstar Games\Max Payne 3\profiles
پوشه ای که در این جا می بینید که تشکیل شده از چند حرف و عدد، مربوط به یوزر جدیدتون هستش. بهش دست نزنید و به مرحله 2 بروید.

2) حال به بک آپی که از سیو های قبلی خود گرفتید رجوع کرده و به همون پوشه پروفایل اشاره شده در بند 1 بروید و اون پوشه که ترکیبی از حرف و عدد هستش رو کپی کنید و در آدرس مربوط به بند 1 پیست کنید.
به این صورت الان در پوشه پروفایل آدرس بند 1 شما دو تا پوشه دارید با اسم های متفاوت که هر کدوم از حرف و عدد تشکیل شده.

3) حال به آدرس زیر بروید :
Documents\Rockstar Games\Social Club\profiles
می بینید که این جا هم پوشه ای وجود داره که هم نام همون پوشه بند 1 هستش. حال به مرحله 4 بروید.

4) به پوشه بک آپ رجوع کرده و پوشه پروفایل اشاره شده در بند 3 رو باز کنید و اون پوشه داخلش رو کپی کرده و در آدرس بند 3 پیست کنید.
به این صورت در این پوشه پروفایل هم دو تا فولدر وجود داره با نام های متفاوت.

5) حالا همه پنجره ها رو ببندید و وارد بازی بشید. در صفحه ای که گفته کلید اینتر رو بزنید، دکمه home رو زده تا سوشیال باز بشه.
می بینید که اینجا دو تا یوزر وجود داره که یکی یوزر قدیمیتون هستش که باهاش سینگل بازی می کردید و دیگری یوزر جدیدتون که باهاش می تونید هم سینگل بازی کنید(البته از اول) و هم مولتی.

امیدوارم این آموزش مفید واقع شده باشه. متاسفانه من الان لینک مستقیم کرک 1.0.0.28 تتا رو ندارم اما آپدیت ها رو می تونید از پست اول دانلود کنید.
سوالی بود در خدمتم

Ali_softcenter
02-09-2012, 22:19
یکی مشکل خود بازی رو حل کنه..مولتی پیشکش!

amirpers
02-09-2012, 22:24
یکی مشکل خود بازی رو حل کنه..مولتی پیشکش!

دوست عزیز، من که گفتم بهت، اگه بازی شما کامله و مشکلی نداره و گرافیکت هم آپدیته، برو چیزهایی که تو پست اول گفتم رو قدم به قدم انجام بده و قبلش هم از سیوهات بک اپ بگیر . انشالله که حل میشه.
یه مقدار تنظیمات گرافیکیت رو بیار پایین و تست کن اول بعد اگه نشد این کار رو بکن.

ضمنا روش اجرای مولتی پلیر هم به پست اول اضافه شد.

mohammad_dj_kazin
03-09-2012, 00:15
سلام دوستان
من بازی رو از بیرون گرفتم 7 تا دی وی دی هست
حالا نصبش کردم بازی اجرا میشه توی اون لودینگ اولش میمونه هر چقدر هم صبر میکنم نمیره !
کسی نمیدونه چجوری باید این مشکل رو حل کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید

Ali_softcenter
03-09-2012, 09:16
دوست عزیز، من که گفتم بهت، اگه بازی شما کامله و مشکلی نداره و گرافیکت هم آپدیته، برو چیزهایی که تو پست اول گفتم رو قدم به قدم انجام بده و قبلش هم از سیوهات بک اپ بگیر . انشالله که حل میشه.
یه مقدار تنظیمات گرافیکیت رو بیار پایین و تست کن اول بعد اگه نشد این کار رو بکن.

ضمنا روش اجرای مولتی پلیر هم به پست اول اضافه شد.

بازی رو از اول نصب کردم...آپدیت جدید 55 رو هم ریختم..بازم توی لودینگ میمونه...

مسخره و جالب اینه که من 13 مرحله رو بازی کردم و این جوری شد!!!

ربطی هم به تنظیمات گرافیک نداره عزیز این حرفو جای دیگه نزن! من میگم توی منوی بازی نمیره شما میگی تنظیمات گرافیکش رو کم کن؟؟؟

سلام دوستان
من بازی رو از بیرون گرفتم 7 تا دی وی دی هست
حالا نصبش کردم بازی اجرا میشه توی اون لودینگ اولش میمونه هر چقدر هم صبر میکنم نمیره !
کسی نمیدونه چجوری باید این مشکل رو حل کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید

دوست عزیز این مشکل هیچ راه حلی نداره....همه کسایی هم که این بازی رو کرک کردن مثل اسکیدرو و بقیه با عرض معذرت تر زدن رفته بااون کرک کردنشون!!!

amirpers
03-09-2012, 10:37
بازی رو از اول نصب کردم...آپدیت جدید 55 رو هم ریختم..بازم توی لودینگ میمونه...

مسخره و جالب اینه که من 13 مرحله رو بازی کردم و این جوری شد!!!

ربطی هم به تنظیمات گرافیک نداره عزیز این حرفو جای دیگه نزن! من میگم توی منوی بازی نمیره شما میگی تنظیمات گرافیکش رو کم کن؟؟؟

دوست عزیز این مشکل هیچ راه حلی نداره....همه کسایی هم که این بازی رو کرک کردن مثل اسکیدرو و بقیه با عرض معذرت تر زدن رفته بااون کرک کردنشون!!!
ببین دوست عزیز
مثل اینکه شما از ناراحتی یه خورده اخلاقیات رو هم فراموش کردی. خب من فکر کردم تو لودینگ بازی (زمانی که ادامه بازی رو انتخاب می کنی) گیر کرده که گفتم تنظیمات گرافیکی رو بیار پایین.
در مورد مشکل شما خب عزیزم، من و هزاران نفر دیگه ای که به راحتی بازی رو تموم کردن چه با کرک ریلودد و چه با کرک تتا، پس چکار کردن ؟
من هیچ مشکلی در اجرای بازی نداشتم و فقط مشکلم با بخش مولتی بود که اون هم حل شد.

مشکل لودینگ اول بازی فقط و فقط برای اینه که یا به اینرنت وصله و یا پروفایلت که تو پوشه راکستار گیم تو داکیومنت هستش مشکل داره.
یه راه دیگه به ذهنم می رسه که اگه حال داشتی انجام بده. چون در این حالت هم در حالت وصل بودن اینترنت و هم قطع بودن اون میشه بازی کرد.

1)بازی رو از اول نصب کن و تمامی آپدیت ها رو بریز ولی کرک نکن.
2) سوشیال کلاب و فایل MP3_Launcher_1_27_0_0.exe رو هم نصب کن و بدون ریختن کرک اجازه بده بازی به اینترنت وصل بشه و بازی رو اجرا کن و با زدن کلید Home یوزر و پسووردی که در سوشیال کلاب داری(باید قبلا ثبت نام کرده باشی) رو وارد کن تا لاگین بشه و هنگامی که ازت سریال خواست بیا بیرون از بازی.
3)حالا آپدیت 1.0.0.28 رو دوباره بریز و این بار کرک ورژن 1.0.0.28 تتا رو بریز.
4) این فایل ها رو هم دانلود کن و بریز تو فولدر بازی :

5) حالا برو تو داکیومنت و پوشه راکستار رو بریز یه جای دیگه و پوشه راکستار خودت (همونی که باهاش تا مراحل آخر رفتی) رو بریز تو داکیومنت.
6)بازی رو با لانچر (نه فایل Max Payne 3.exe) اجرا کن و برو تو بازی.

mohammad_dj_kazin
03-09-2012, 17:03
چه جالب یعنی هیچ راهی وجود نداره که ما این گیم و بازی کنیم ؟!
باید به لودینگش قانع باشیم ؟؟ !!

ali_agha1981
03-09-2012, 18:54
چه جالب یعنی هیچ راهی وجود نداره که ما این گیم و بازی کنیم ؟!
باید به لودینگش قانع باشیم ؟؟ !!

شک نکن که پوشه پروفایل رو اشتباه ریختی...یکی دیگه هم همین مشکل رو داشت.
راهنما زیر رو بخون ببین به ترتیب کارهای نصب رو انجام دادی ؟

من خودم لینک دانلود پوشه rockstar که سیو بازی بود رو چند تا صفحه قبل گذاشته بودم اونو دانلود کن بریز تو my document (پوشه قبلی رو پاک کن )

Ali_softcenter
03-09-2012, 20:53
ببین دوست عزیز
مثل اینکه شما از ناراحتی یه خورده اخلاقیات رو هم فراموش کردی. خب من فکر کردم تو لودینگ بازی (زمانی که ادامه بازی رو انتخاب می کنی) گیر کرده که گفتم تنظیمات گرافیکی رو بیار پایین.
در مورد مشکل شما خب عزیزم، من و هزاران نفر دیگه ای که به راحتی بازی رو تموم کردن چه با کرک ریلودد و چه با کرک تتا، پس چکار کردن ؟
من هیچ مشکلی در اجرای بازی نداشتم و فقط مشکلم با بخش مولتی بود که اون هم حل شد.

مشکل لودینگ اول بازی فقط و فقط برای اینه که یا به اینرنت وصله و یا پروفایلت که تو پوشه راکستار گیم تو داکیومنت هستش مشکل داره.
یه راه دیگه به ذهنم می رسه که اگه حال داشتی انجام بده. چون در این حالت هم در حالت وصل بودن اینترنت و هم قطع بودن اون میشه بازی کرد.

1)بازی رو از اول نصب کن و تمامی آپدیت ها رو بریز ولی کرک نکن.
2) سوشیال کلاب و فایل MP3_Launcher_1_27_0_0.exe رو هم نصب کن و بدون ریختن کرک اجازه بده بازی به اینترنت وصل بشه و بازی رو اجرا کن و با زدن کلید Home یوزر و پسووردی که در سوشیال کلاب داری(باید قبلا ثبت نام کرده باشی) رو وارد کن تا لاگین بشه و هنگامی که ازت سریال خواست بیا بیرون از بازی.
3)حالا آپدیت 1.0.0.28 رو دوباره بریز و این بار کرک ورژن 1.0.0.28 تتا رو بریز.
4) این فایل ها رو هم دانلود کن و بریز تو فولدر بازی :

5) حالا برو تو داکیومنت و پوشه راکستار رو بریز یه جای دیگه و پوشه راکستار خودت (همونی که باهاش تا مراحل آخر رفتی) رو بریز تو داکیومنت.
6)بازی رو با لانچر (نه فایل Max Payne 3.exe) اجرا کن و برو تو بازی.

ربطی به اخلاقیات نداره...خب شما اشتباه فکر کردی چون متن مشکل منو درست نخوندی عزیز تقصیر من چیه؟ من همون اول گفتم الان که میرم تو بازی در لودینگ اولش گیر میکنه....حالا بیخیال!

من کاری ندارم بقیه تموم کردن یا نه...منم 13 مرحله ش رو با کرک تتا رفتم!!! ولی وقتی بازی اینجوری اذیت میکنه یعنی درست کرک نشده فعلا!! کرکی درست حسابیه که همیشه کار کنه!

ببین دوست عزیز من اینترنت رو قطع میکنم...دیگه از پشت کوه که نیومدم...میفهمم در راهنمای بازی نوشته قطع کنید....البته وقتی 13 مرحله رو رفتم اینترنت وصل بود و رفتم نمیدونم چرا! و چطوری!!!ولی الان که تست کردم با اینترنت قطع هم نشد.
یعنی چی پروفایلت مشکل داره؟ فایل 450 مگی رو از خود اسکیدرو دانلود کردم مشکل داره؟!!!!!!!!!!

این روشی هم که گفتی رو تست خواهم کرد...باشه...

Ali_softcenter
03-09-2012, 20:56
شک نکن که پوشه پروفایل رو اشتباه ریختی...یکی دیگه هم همین مشکل رو داشت.
راهنما زیر رو بخون ببین به ترتیب کارهای نصب رو انجام دادی ؟

من خودم لینک دانلود پوشه rockstar که سیو بازی بود رو چند تا صفحه قبل گذاشته بودم اونو دانلود کن بریز تو my document (پوشه قبلی رو پاک کن )

شمام یه چیزای میگی ها...مگه یه پوشه کپی کردن آپولو فرستادن به فضاس؟ داخل داکیومنت یه پوشه سوشال کلاب بیشتر نیست!!! همه هم داخل اون کپی میکنن!!! کسی نمیره داخل پوشه بغلیش کپی کنه که.

اصلا به این چیزا نیست...

اینم که میگن باید اینترنتت قطع باشه الکیه...

من 13 مرحله رو با اینترنت وایرلس وصل و آنلاین با کرک و بدون ساختن اکانت در سوشال کلاب بازی کرده بودم!

کلا این بازی شانسیه اجرا کردنش!

ali_agha1981
03-09-2012, 23:08
شمام یه چیزای میگی ها...مگه یه پوشه کپی کردن آپولو فرستادن به فضاس؟ داخل داکیومنت یه پوشه سوشال کلاب بیشتر نیست!!! همه هم داخل اون کپی میکنن!!! کسی نمیره داخل پوشه بغلیش کپی کنه که.

کی با تو بود ؟ :44:
من دارم اونو راهنمایی میکنم...شما برو مشکل خودت رو حل کن..:39:
در ضمن خیلی ها اشتباهی به جای کپی کردن پوشه پروفایل ، محتوای داخلش رو کپی میکنن..

Ali_softcenter
05-09-2012, 23:03
در ضمن خیلی ها اشتباهی به جای کپی کردن پوشه پروفایل ، محتوای داخلش رو کپی میکنن..

:38: نه بابا؟؟؟ یعنی داری دوستان رو به حماقت متهم میکنی؟ :27:

محتوای داخلش رو کجا کپی کنن؟ رو هوا؟ :39:

zzza
07-09-2012, 03:56
آقا این بازی دیگه مارو خسته کرده هر چی مشکل بوده حل کردم فقط الان میره تو بازی و موقع لود بازی گیر میکنه
پوشه پروفایل رو هم ریختم

Ali_softcenter
07-09-2012, 08:49
آقا این بازی دیگه مارو خسته کرده هر چی مشکل بوده حل کردم فقط الان میره تو بازی و موقع لود بازی گیر میکنه
پوشه پروفایل رو هم ریختم

حل شدنی نیست...

خود من 13 مرحله رو رفتم...شب خوابیدم صبح پاشدم توی لودش گیر کرد! دیگه بیخیالش شدم

amirpers
07-09-2012, 12:12
پوشه پروفایل رو هم ریختم
دوست عزیز اصلا اصلی ترین مشکلی که برای دیگران به وجود اومده همین بوده.
اگه بگی از چه آپدیت هایی استفاده کردی و چه کرکی و این که آیا اینترنت رو قطع کردی یا نه، بهتر میشه کمکت کرد.
این دوست عزیزمون
Ali_softcenter هم چون خودش به مشکل بر خورده همه رو نا امید می کنه.
من با روش پست اول که خودم گذاشتم تا حالا حدود 4 مرتبه بازی رو تموم کردم و الان هم دارم برای بار پنجم بازی می کنم و البته این بار با کرک تتا و روش بازی مولتی که تو پست اول هست و البته بدون قطع کردن اینترنت.

mehdy.z
07-09-2012, 12:43
اگه بگی از چه آپدیت هایی استفاده کردی و چه کرکی و این که آیا اینترنت رو قطع کردی یا نه، بهتر میشه کمکت کرد.
این دوست عزیزمون
من با روش پست اول که خودم گذاشتم تا حالا حدود 4 مرتبه بازی رو تموم کردم و الان هم دارم برای بار پنجم بازی می کنم و البته این بار با کرک تتا و روش بازی مولتی که تو پست اول هست و البته بدون قطع کردن اینترنت.
یبه تائید میشه علت اصلی رد نشدن بازی توی لودینگ اول بازی نصب نشدن صحیحی اپدیتها هست اگه اونها به ظور صحیح نصب بشن نباید به چنین مشکلی بربخورید!!

punisher3
07-09-2012, 13:49
بازی واسه من بعضی جاها صدا نداره کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟
گرافیک بازی هم با اینکه روی آخرین درجه هست خیلی پایینه :37:

zzza
07-09-2012, 16:07
این دوست عزیزمون
من اول لانچر بازی رو نصب کردم
بعد آپدیت MP3_Patch_Update_1_0_0_22 رو ریختم
بعد آپدیت MP3_Patch_Update_1_0_0_17 رو نصب کردم
از کرک RELOAD هم استفاده کردم
در ضمن اول بازی برای من آپدیت نمیشد وبا ریختن فایل REGISTERY FIX واسم درست شد
راستی من تو از فروم های خارجی خوندم که دایرکتوری بازی هم مهمه. درسته؟

ali6803
07-09-2012, 16:19
ای حالم به هم میخوره از این بازیهایی که اینقدر گیر میدن......و از اخر نصب مشکل داره و وسط بازی ارور میده......منکه دی وی دی ها رو پرت کردم تو سطل اشغال...........................احتمال برم نسخه کامل رو بخرم این سه تا دی وی دی که با ما راه نیومد

amirpers
07-09-2012, 16:38
من اول لانچر بازی رو نصب کردم
بعد آپدیت MP3_Patch_Update_1_0_0_22 رو ریختم
بعد آپدیت MP3_Patch_Update_1_0_0_17 رو نصب کردم
از کرک RELOAD هم استفاده کردم
در ضمن اول بازی برای من آپدیت نمیشد وبا ریختن فایل REGISTERY FIX واسم درست شد
راستی من تو از فروم های خارجی خوندم که دایرکتوری بازی هم مهمه. درسته؟
خب عزیزم شما اول آپدیت 22 می ریزی بعدش 17. خب همین اولین مشکله.
نه من که نشنیدم دایرکتوری مهم باشه. البته درست منظورتون رو متوجه نمیشم.
شما اگه بازیت کامل باشه، مثل پست اول برو مطمئن باش مشکلت حل میشه.

sh.k_5800
07-09-2012, 19:26
بچه ها یکی هم فکری به حال ما بکنه!!!

الان رسیدم به chapter 6 توی sauo paulo !! هست. مقداریش رو رفتم جلو. رسیدم به یه جایی که میپری پشت یه سنگ و کوکتل مونوتوف ! پرتاب می کنن. منتها یه مسئله ای هست .

اینه که یه مقدار از محیط هست ولی بقیه اش ناپدید شده و هیچی نیست !

مال من 4 تا دی وی دی 9 بود. گرافیکمم هم به آخرین ورژن آپدیت کردم. روی دی وی دی هم یه crack بود که همون رو ریختم. اصلا هم تا الان مشکل لودینگ نداشتم.

مرسی.

zzza
07-09-2012, 23:13
خب عزیزم شما اول آپدیت 22 می ریزی بعدش 17. خب همین اولین مشکله.
نه من که نشنیدم دایرکتوری مهم باشه. البته درست منظورتون رو متوجه نمیشم.
شما اگه بازیت کامل باشه، مثل پست اول برو مطمئن باش مشکلت حل میشه.
الان بازی رو از اول ریختم
اولین مشکل این بود که اصلا بازی پاک نمیشه
بیخیالش شدم اومدم تو یکی دیگه از درایوام بدون اینکه بازی اول رو پاک کنم ریختم
پچ ها رو هم به ترتیب ریختم(راستی من فقط دو تا از پچ ها رو فقط ریختم مشکلی داره ؟)
پوشه پروفایل هم کپی کردم
کرک هم ریختم
ایندفعه توی صفحع سیاه موند و اصلا جلو نرفت
هردو تا کرک ها رو هم ریختم همونطور بود
دیگه کلاف شدم
راستی بازی من 6 تا دی وی دی هست
اصلا این بازی پطور پاک میشه ؟

ali_agha1981
08-09-2012, 11:17
الان بازی رو از اول ریختم
اولین مشکل این بود که اصلا بازی پاک نمیشه
بیخیالش شدم اومدم تو یکی دیگه از درایوام بدون اینکه بازی اول رو پاک کنم ریختم
پچ ها رو هم به ترتیب ریختم(راستی من فقط دو تا از پچ ها رو فقط ریختم مشکلی داره ؟)
پوشه پروفایل هم کپی کردم
کرک هم ریختم
ایندفعه توی صفحع سیاه موند و اصلا جلو نرفت
هردو تا کرک ها رو هم ریختم همونطور بود
دیگه کلاف شدم
راستی بازی من 6 تا دی وی دی هست
اصلا این بازی پطور پاک میشه ؟

برای پاک کردن بازی رو اینجا بعد بازی رو انتخاب کن unistall کن...
Control Panel \Programs and Features

راهنمای زیر رو بخون ببین به ترتیب نصب کردی یا نه..یا راهنمای صفحه اول رو بخون..
forum.bazi center.com/thread62432/

به نظرم دو تا بازی رو کلا پاک کن...دوباره بریز بعدش باید حتما سه تا آپدیت باشه که بریزی..اگه دو تا هست یکیش رو از صفحه اول دانلود کن..
اینا رو باید بریزی..
MP3_Launcher_1_13_0_0 ،
MP3_Patch_Update_1_0_0_17
و Social Club v1.0.9.5 Setup

اینو دانلود کن بریز تو my doucument (قبلش پوشه قبلی rockstar games رو پاک کن یعنی دیگه لازم نیست پوشه پروفایل رو بریزی.)

zzza
08-09-2012, 12:27
برای پاک کردن بازی رو اینجا بعد بازی رو انتخاب کن unistall کن...
Control Panel \Programs and Features

راهنمای زیر رو بخون ببین به ترتیب نصب کردی یا نه..یا راهنمای صفحه اول رو بخون..
forum.bazi center.com/thread62432/

به نظرم دو تا بازی رو کلا پاک کن...دوباره بریز بعدش باید حتما سه تا آپدیت باشه که بریزی..اگه دو تا هست یکیش رو از صفحه اول دانلود کن..
اینا رو باید بریزی..
MP3_Launcher_1_13_0_0 ،
MP3_Patch_Update_1_0_0_17
و Social Club v1.0.9.5 Setup

اینو دانلود کن بریز تو my doucument (قبلش پوشه قبلی rockstar games رو پاک کن یعنی دیگه لازم نیست پوشه پروفایل رو بریزی.)
مرسی دوست عزیز
دیگه اینطور هم نیستم که ندونم بازی رو از کجا آن اینستالش کنم:)) ولی ارور میده میگه شما اجازه پاک کردن بازی رو ندارید لطفا با آدمین پی سی تون تماس بگیرید

alone_boy
08-09-2012, 13:44
سلام
نسخه ای که من گرفتم نصبش دو مرحله ست.اول باید توی یه درایو اکسترکت کنم و بعدش بازی رو نصب کنم.حالا من فقط یه درایوم فضای خالی داره.خواستم بپرسم با درایو مجازی و اینا میشه ردیفش کرد که مجبور نشم بازی رو طی دو مرحله نصب کنم؟!

amirpers
08-09-2012, 14:59
مرسی دوست عزیز
دیگه اینطور هم نیستم که ندونم بازی رو از کجا آن اینستالش کنم:)) ولی ارور میده میگه شما اجازه پاک کردن بازی رو ندارید لطفا با آدمین پی سی تون تماس بگیرید

شما خودت ادمینی تو سیستم ؟ می خوام بدونم فقط تو پاک کردن این بازی مشکل داری با این که تو همه نرم افزار ها. چون من خودم بارها بازی رو پاک کردم و نصب کردم و مشکلی نداشتم.
اگه امکان دانلود برات وجود داره، همه اپدیت ها رو بگیر. ولی اگه وجود نداره، آپدیت 55 و 49 و 47 رو بگیر و فایل های MP3_Launcher_1_27_0_0.exe و Social Club v1.0.9.7 Setup.exe که داخلشون هست رو هم نصب کن. فقط یادت باشه به ترتیب آپدیت ها رو نصب کنی. یعنی اول 17 و بعدش 22 و بعدش 47 و بعدش 49 و در آخر هم 55 و بعد هم می تونی اون دو تا فایل رو نصب کنی.(البته اول هم نصب کنی مشکلی نیست).
بعدش کرک 55 رو کپی کن تو محل بازی (بدون پوشه پروفایل)
پوشه راکستار رو از داکیومنت حذف کن و اینترنت رو قطع کن و وارد بازی شو به وسیله فایل لانچر. یعنی همونی که ساه رنگه و توش نوشته 3. بعد چند لحظه یه پنجره میاد و آفلاین رو انتخاب کن. وقتی به اونجایی رسید که می گه کلید اینتر رو بزن، با کلید های Ctrl+Alt+Del از بازی بیا بیرون (کلا خارج شو) و حالا از تو پوشه کرک 55 پروفایل رو کپی کن به داکیومنت و آدرس :
Documents\Rockstar Games\Social Club
حالا وارد بازی شو. البته باز هم با آیکون لانچر.

موفق باشی

ali880
08-09-2012, 18:20
من بازی رو خریدم و نصب کردم و کرکشم ریختم،ولی موقع اجرا اررور ot of range میده،چی کار کنم،مگه رزولوشنه بازی رو چی تنظیم شده؟من رمم4،گرافیکم 2،سی پی یو 2 هسته روی هم 5 گیگاهرتز،چی کار کنم،یکی راهنمایی کنههههههههههههههههههههه!!!! !!!!!!!!

sh.k_5800
08-09-2012, 21:15
بچه ها یکی هم فکری به حال ما بکنه!!!

الان رسیدم به chapter 6 توی sauo paulo !! هست. مقداریش رو رفتم جلو. رسیدم به یه جایی که میپری پشت یه سنگ و کوکتل مونوتوف ! پرتاب می کنن. منتها یه مسئله ای هست .

اینه که یه مقدار از محیط هست ولی بقیه اش ناپدید شده و هیچی نیست !

مال من 4 تا دی وی دی 9 بود. گرافیکمم هم به آخرین ورژن آپدیت کردم. روی دی وی دی هم یه crack بود که همون رو ریختم. اصلا هم تا الان مشکل لودینگ نداشتم.

مرسی.

بچه ها ما جا موندیم !!! یه دستی هم واسه ما بالا بزنید !!!!!!

tnx

ess_1362
08-09-2012, 21:38
سلام
متاسفانه یک مشکل در نصب بازی دارم
وقتی که می خوام محتویات پوشه کرک را ببینم همین که این پوشه را باز می کنم کل سیستم کرش می کنه و ریستارت میشه
سیستم عامل هم 7 64 بیت هست
مشکل از چی هست؟
آنتی ویروس هم ندارم

ali_agha1981
08-09-2012, 21:43
من بازی رو خریدم و نصب کردم و کرکشم ریختم،ولی موقع اجرا اررور ot of range میده،چی کار کنم،مگه رزولوشنه بازی رو چی تنظیم شده؟من رمم4،گرافیکم 2،سی پی یو 2 هسته روی هم 5 گیگاهرتز،چی کار کنم،یکی راهنمایی کنههههههههههههههههههههه!!!! !!!!!!!!

تو پوشه راک استار تو My documents باید یه فایل به نام graphics باشه اونو با notepad باز کن بعدش رزولوشن رو تغییر بده و سیوش کن .بعدش برو تو بازی.

بچه ها ما جا موندیم !!! یه دستی هم واسه ما بالا بزنید !!!!!!
همه ی اپدیت های بازی رو ریختی ؟
.فکر کنم باید جدیدترین آپدیت بازی رو از صفحه اول دانلود کنید و نصب کنید..اینجور مشکل ها یا به کارت گرافیک بر میگرده یا به آپدیت ها خود بازی..

سلام
وقتی که می خوام محتویات پوشه کرک را ببینم همین که این پوشه را باز می کنم کل سیستم کرش می کنه و ریستارت میشه
مشکل از چی هست؟
آنتی ویروس هم ندارم

عجیبه..من ندیدم کسی همچین مشکلی داشته باشه..قطعا مشکل از سیستمت هست که ویروسی چیزی گرفته..چون سیستم منم win 7 64bit بود که نصبش کردم..سرچ کن تو گوگل یا این تاپیک ببین کسی همچین مشکلی داشته..

zzza
09-09-2012, 00:26
شما خودت ادمینی تو سیستم ؟ می خوام بدونم فقط تو پاک کردن این بازی مشکل داری با این که تو همه نرم افزار ها. چون من خودم بارها بازی رو پاک کردم و نصب کردم و مشکلی نداشتم.
اگه امکان دانلود برات وجود داره، همه اپدیت ها رو بگیر. ولی اگه وجود نداره، آپدیت 55 و 49 و 47 رو بگیر و فایل های MP3_Launcher_1_27_0_0.exe و Social Club v1.0.9.7 Setup.exe که داخلشون هست رو هم نصب کن. فقط یادت باشه به ترتیب آپدیت ها رو نصب کنی. یعنی اول 17 و بعدش 22 و بعدش 47 و بعدش 49 و در آخر هم 55 و بعد هم می تونی اون دو تا فایل رو نصب کنی.(البته اول هم نصب کنی مشکلی نیست).
بعدش کرک 55 رو کپی کن تو محل بازی (بدون پوشه پروفایل)
پوشه راکستار رو از داکیومنت حذف کن و اینترنت رو قطع کن و وارد بازی شو به وسیله فایل لانچر. یعنی همونی که ساه رنگه و توش نوشته 3. بعد چند لحظه یه پنجره میاد و آفلاین رو انتخاب کن. وقتی به اونجایی رسید که می گه کلید اینتر رو بزن، با کلید های Ctrl+Alt+Del از بازی بیا بیرون (کلا خارج شو) و حالا از تو پوشه کرک 55 پروفایل رو کپی کن به داکیومنت و آدرس :
Documents\Rockstar Games\Social Club
حالا وارد بازی شو. البته باز هم با آیکون لانچر.

موفق باشی
آره آدمین خودمم حتی با اکانت ادمینستریتور هم لاگین شدم باز پاک نشد
مشکلم پاک نشدن هم فقط با این بازی هست
راستی تو تاپیک همین مشکل رو داشت که بازی پاک نمیشد
حالا بازم امتحان میکنم ببینم چی میشه
ممنون

kane32
09-09-2012, 04:44
دوستان خواهش میکنم کمکم کنید میخوام بر تو بازی ارور دنت سند میگیرم نسخه بازیه من از این 8 دی وی دیهاست که باید از طریق دمون تولز نصب بشه که من تمام و کمال اینکارو کردم و بازی نصب شد ویندوزمم سرویس پک 3 ایکس پی اپدیت ماه جولای هست عجیب اینه که من دفه قبل بازیو اجرا میکردم و بازی میکردم و الان هی ارور دنت سند مایکروسافت میگیرم لطفا کمکم کنید چطور بازیو راه بندازم
سیستمم خیلی قوی هست

ali880
09-09-2012, 12:42
راستی صفحه ی مانیتورمم اندازش خوبه از استاندارد یکم بزرگتره

ali880
09-09-2012, 12:46
میشه دقیقا بگین جای رزولوشن چی بنویسم؟خودش که جلوی رزولوشن این رو نوشته:اصلا کلا معابیری که درش زده اینشکلیه:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<Graphics Version="1">
<Resolution value="0"/>
<Width value="1024"/>
<Height value="768"/>
<RefreshRate value="84"/>
<Fullscreen value="1"/>
<TextureQuality value="2"/>
<AnisotropicQuality value="2"/>
<Vsync value="1"/>
<SSAO value="0"/>
<ShadowQuality value="2"/>
<ReflectionQuality value="2"/>
<WaterQuality value="1"/>
<FXAA value="2"/>
<MSAA value="1"/>
<Tessellation value="0"/>
<HighQualityShaders value="1"/>
<DirectXVersion value="3"/>
</Graphics>

ali880
09-09-2012, 12:51
درضمن مال من نسخه بلک باکسه(Black box)

Iman-Emperatour
10-09-2012, 16:03
سلام در زمان اجرای بازی این پیغامو بهم میده
چیکار باید کرد؟

kane32
10-09-2012, 17:50
دوستان 12 بار نصبو پاک کردم با این ارور چکار کنم کارتم 2گیگه اپدیتم هست نت فریم ورکه 3/5 هم نصبه چکار کنم
coud not locate max payne 3 game executable on local machin please re-instal from orginal media

mehdy.z
10-09-2012, 23:12
سلام در زمان اجرای بازی این پیغامو بهم میده
چیکار باید کرد؟

برو به ادرس زیر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و windows feature رو on کن....

دوستان 12 بار نصبو پاک کردم با این ارور چکار کنم کارتم 2گیگه اپدیتم هست نت فریم ورکه 3/5 هم نصبه چکار کنم
coud not locate max payne 3 game executable on local machin please re-instal from orginal media
اول از همه کرک و آپدیت سالم بازی رو نصب کن بعد بازی رو از آیکون اصلی توی پوشه اصلی اجرا کن ببین اجرا میشه....

ali880
12-09-2012, 12:21
دوستان ممنون،من بازی رو با فرمت سون اجرا میکردم که اون طوری میشد حالا با فرمت ایکس پی اجرا کردم،صفحه ی بازی بالا اومد،ولیییییییییی حالا یه مشکب دیگه دارم،دوستان با توجه به مقادیری که بالا نوشتم و اینکه سیستم گرافیک:2 رم:4 سی پیو:5 آیا ممکنه بازی لود نشه؟چون در قسمت لود که بازی داره Loading میشه هر چقدر صبر میکنم لود نمیشه همون جا میمونه،چی کار کنممممممممممم؟اصلا بازی الان به سیستمم میخوره؟خودش که نوشته رم 8 .لطفا راهنمایی کنید

zoru
12-09-2012, 15:32
سلام
مشکل از چی هست؟
آنتی ویروس هم ندارم
سلام دوستان من هم همین مشکل رو دارم وقتی وارد پوشه نصب بازی میشم صفحه ابی میاد
حالا باید چکار کنم

Saeid1212
12-09-2012, 18:59
سلام دوستان عزیز
مشکل من یکم عجیب غریبه ...

من بازی رو تا مراحل وسطش رفتم اما اون قسمتی که دمو میشه و مکس پین میره جلو آینه و موهاشو با ماشین ریش تراشی میزته

و بعد از اتاق خاج میشه که بره مرحله بعدی .... صفحه همین طور سیاه می مونه و هیچ کاری نمی کنه

میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟؟؟؟