PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Max Payne 3

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6

آرشین
14-06-2012, 17:41
سلام من نسخه بلاک باکس فشرده رو نصب کردم
بازی نصب و اجرا شد ولی بعضی جاها گیر داره در کل روان اجرا میشه
ولی وقتی میخوام رزولوشن رو پایین بیارم تغییر نمیکنه و هیچ اتفاقی نمیافته
یعنی در قسمت تنظیمات من رزولوشن رو عوض می کنم و Enter رو میزنم ولی وقتی به عقب برمیگردم و دوباره نگاه میکنم رزولوشن عوض نشده و هنوز 1024 باقی مونده
تنظیمات دیگه گرافیکی رو هم که عوض میکنم مثل تغییر نسخه دایرکت ایکس ارور میده و درخواست discard داره

arming900
14-06-2012, 18:14
عزیز بی زحمت آپ کن ! من اصلا پوشه کرکی ندارم که توش profiles باشه ! اون آپدیتها تو پوشه ی Updates برای من !

دوست عزیز اگر میشه آپ کن.راستی شما اصلا مشکل نداشتی؟

اینم فایل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آن رر که کردید پوشه رو کپی کنید توی مسیر پایین

my doacuments>>>rock star games>>>

تو این آدرس که فولدر مکس پین هست ما با اون کاری نداریم ,فولدر Social Club باید کنار Max Payne 3 باشه نه داخلش

بعدش کل فایل های فولدر کرک رو بریزید توی محل نصب بازی + پروفایل (کلا هرچی هست بریزید )

swastika
14-06-2012, 18:14
سلاممن capter 6 part 1 تموم کردم(اونجایی که تو دموی بازی نشون میده مکس موهاشو میزنه)بعدش یه صفحه سیاه میاد و هیچ کاری نمی تونم انجام بدمدوستان کمک کننداگه کسی save مرحله بعدش (chapter 6 part 2)داره لطف کنید برام بذارید شاید درست شد

تو کنسول که اونجا باس ذیسک 2 رو بزاری، واسه PC نمیدونم.

aha2012
14-06-2012, 18:36
سلاممن capter 6 part 1 تموم کردم(اونجایی که تو دموی بازی نشون میده مکس موهاشو میزنه)بعدش یه صفحه سیاه میاد و هیچ کاری نمی تونم انجام بدمدوستان کمک کننداگه کسی save مرحله بعدش (chapter 6 part 2)داره لطف کنید برام بذارید شاید درست شد

salam
یه بار دیگه برو تو بازی ببین درست میشه؟

MAX PAYNE 3
14-06-2012, 19:29
آقا دستت درد نکنه اما مشکل اون صفحه ی پروفایلم حل نشد.در ضمن ویندوز من 7 هست که سرویس پک ندارم.

sepideman
14-06-2012, 19:31
حجمش سنگین بود 16 مگ نتونستم آپ کنم ولی براتون از نت پیدا کردم همون ورژن ما ل خودم که سالمه

خدمت شما: ( فقط باید لوگین کنید تا اجازه دانلود بده):

دوستت دارم شدییییییییییییییییییییییی ید :)

MAX PAYNE 3
14-06-2012, 19:34
آقا این صفحه رو چی کار کنم.

arming900
14-06-2012, 19:44
آقا این صفحه رو چی کار کنم.

محتویات پوشه کرک رو ریختی؟ توی دی وی دی آخر هست,اینو close میکنی چی میشه؟ به نظرم مشکل کرک هست

sepideman
14-06-2012, 20:07
من مشکلم این بود که رو لپ تاپم نصب نمیشد
این مشکلو به طرز محیرالعقولی حل کردم، اول بازیو رو پی سیم نصب کردم بعد کل فایل های نصبشو کپی کردم توی هارد اکسترنالم بعد ریختمش توی لپ تاپ. مشکلش این شد که از لودینگ رد نمیشد که این مربوطه به سوشال کلاب که دوست عزیز لاو کینگ لطف کردو لینکشو بمن داد اونو ریختم و الان دارم باهاش بازی میکنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیشنهاد میکنم اگه تو یه سیستمتون نصب نمیشه از یه سیستم دیگه استفاده کنید بعد اینجوری گولش بزنید!!!!!!
هوراااااااااااااااااااااا :)))))))))))))))))))))))))))

mahyarSAMSUNG
14-06-2012, 21:51
ببخشید اگه این مشکلم تکراری ... من این بازی رو 10 تومن خریدم ولی بعد نصب بازی و نصب تمام پیش نیاز ها این ارور رو بهم میده وقتی روی آیکونش کلیک میکنم

51760

میشه بگید مس افکتی که من خریدم اصلی یا نه ؟ برای من 2 تا دی وی دی 9 گی هستش ... که دوبار هم نصب میشه ... ستاپش توی هاردم 10.5 گیگه و خود بازی که نصب شده 22 گیگ

arming900
14-06-2012, 21:55
ببخشید اگه این مشکلم تکراری ... من این بازی رو 10 تومن خریدم ولی بعد نصب بازی و نصب تمام پیش نیاز ها این ارور رو بهم میده وقتی روی آیکونش کلیک میکنم

51760

آنتی ویروس رو باید قبل از نصب غیر فعال میکردید که نکردید

اون فایل رو آنتی ویروس فرستاده قرنطینه,باید توی آنتی ویروس اون فایل رو اد کنید,بعد از قرنطینه restore کنید تا برگرده سرجاش

Reza Azimy_RW
14-06-2012, 22:04
کسی این مشکل منو نمیدونه ؟ :

سلام دوستان
من یه نسخه از این بازی رو خریدم 4 دی وی دیه
دو نصبیه توی نصب دوم به 10 درصد که میره میگه Broken Compress Data .
کلا" خراب که نمیتونه باشه فایل نصبی ؟
مشکل از کجاست ؟

mahyarSAMSUNG
14-06-2012, 22:53
این چیزی رو که شما گفتید رو انجام دادم ... ولی دوتا سوال

چطوری باید آنتی ویروس نود32 این فایل رو بگیم که ویروس نشناسه چون اینطوری باید همیشه انتی رو غیر فعال کنیم و بازی رو اجرا کنیم ...
سوال دوم ... بعد از اینکه این فایل رو ری استور کردم و از قرنتینه درش اوردم دیگه اون ارور نداد و ارور زیر رو داد

51766

aha2012
14-06-2012, 23:23
باید بازیو از لانچر ران کنی.اونی که آیکونش عدد 3 زرد رنگه.

arming900
14-06-2012, 23:27
این چیزی رو که شما گفتید رو انجام دادم ... ولی دوتا سوال

چطوری باید آنتی ویروس نود32 این فایل رو بگیم که ویروس نشناسه چون اینطوری باید همیشه انتی رو غیر فعال کنیم و بازی رو اجرا کنیم ...
سوال دوم ... بعد از اینکه این فایل رو ری استور کردم و از قرنتینه درش اوردم دیگه اون ارور نداد و ارور زیر رو داد

51766

به خدا خیلی ها این سوال رو پرسیدن !

شما موقتا آنتی ویروس رو غیر فعال کنید

به جای اجرای اون فایل باید لانچر رو باز کنید با این نام : PlayMaxPayne3.exe و آیکون عدد 3 داره حالا میبینید که بازی اجرا میشه !

mehdy.z
14-06-2012, 23:39
سلام دوستان
من یه نسخه از این بازی رو خریدم 4 دی وی دیه
دو نصبیه توی نصب دوم به 10 درصد که میره میگه Broken Compress Data .
کلا" خراب که نمیتونه باشه فایل نصبی ؟
مشکل از کجاست ؟

چرا میتونه خراب باشه!!
در مرحله اول فایلها رو فقط به صورت فشرده شده روی هارد خالی میکنه و اصلا کاری به محتوای اونها نداره ولی توی نصب دوم که میخواد فایلها رو decompress کنه اگه فایلی خراب و یا ناقص باشه اخطارهای از این چنین میده(دیگه مدلش برمیگرده به نوع نرم افزاری که برای decompress کردن استفاده میشه و یا مرحله ای که توی انجامش گیر میکنه!)....

MAX PAYNE 3
15-06-2012, 08:03
من مشکل صفحه آبی داشتم و کرک رو کپی نکردم.توی کامپیوتر داداشم نصب شد و داره بازی میکنه.اما این بازی که بدون کرک هم اجرا میشه.

~~~
15-06-2012, 10:07
رفع مشکلات نصب و اجرای بازی Max PaYne 3مشکل اول:رفع مشکل صفحه آبی ، بازی رو دوباره نصب کنین ، بعد ویندوزتون رو به حالت Safe Mode اجرا کنین. فولدر کرک بازی رو به یک اسم دیگه ، مثلا ۱۲۳ تغییر بدید و بعدش روی صفحه دسکتاپتون کپی کنین. حالا ویندوزتون رو ریستارت کنین و در حالت معمولی بازی رو کرک کنین و به اجرای بازی بپردازین.

****************************مشکل دوم :مشکل Login ابتدای بازی، به فولدر Crack مراجعه نموده و فولدر profiles را در محل زیر کپی نمایید:%USERPROFILE%DocumentsRockstar GamesSocial ClubORC:\Users\YOUR USERNAME\Documents\Rockstar Games\Social Clubپس از اتمام این مرحله ، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محلی که بازی را نصب نموده اید جایگزین نمایید.

******************************مشکل سوم:گیر کردن در صفحه لودینگ این مشکل به خاطر DirectX10 هستش. پیشنهاد این هستش که حتما گرافیک کارتتون رو آپدیت کنین و بعد به اجرای بازی بپردازین. ولی راه اصلی: اول از همه دقت داشته باشید که باید بازی رو آپدیت کنین و توضیحات مربوط به Profiles رو حتما انجام بدید. نکته مهم دیگه اینه که بازی رو بار اول که اجرا میکنین حتما با فایروال خودتون بلاک کرده باشین و که به اینترنت دسترسی نداشته باشه. حالا اگه به هر دلیلی با رعایت این نکات هنوز هم نمیتونین بازی رو اجرا کنین ، بازی رو از بلاک فایروالتون خارج کنین به اینترنت متصل بشین و بازی رو اجرا کنین. حالا در قسمت Rockstar Social Club رفته ، دکمه Sign In رو بزنین ، وقتی اررور دریافت کردین ، حالا از همون منو برای خودتون یک اکانت جدید ایجاد کنین و بعد وارد بازی بشین. مشکلتون حل میشه.یک راه دیگه هم هستش که به منوی Start رفته ، در بخش All Programs ، آدرس Rockstar Games یک گزینه با نام Safe Mode هستش. بازی رو اجرا کنین (رزولوشن شما ۸۰۰×۸۰۰ هستش) حالا که بازی اجرا شد ، در قسمت Settings میتونین رزولوشون رو هرچیزی که دوست دارین قرار بدین و بعد بازی رو اجرا کنین.

در مورد سوال کاربر maxpayne3 همون روشی که گفته بودم رفتم و بازی رو ازخود مکس پین اگزه رفتم نه از اون ییکی که می خواد دانلود کنه و به سرور وصل بشه و وقتی بازی اجرا شد و یه اسم بهش دادم فکر کنم بازم می خو است به نت وصل بشه و بعدش من از گوشه سمت راست اون آیکونی که شبیه چرخ دنده هست رو کلیک کردم و بعد اگزیت رو زدم بعد از چن لحظه باری شروع شد امیدوارم روان توضیح داده باشم خودم هم خیلی کلنجار رفتم تا به طور اتفاقی با روش قبلی تونستم اجراش کنم و یک روز و نیم تمومش کردم

~~~
15-06-2012, 10:10
به نظرم نسخهBlack Box این بازی مشکل کرک و آپدیت نداشته باشه و حجمش هم کمتره

fokahi110
15-06-2012, 11:26
سلام دوستان عزیزم بنده از کرمانشاه هستم یه نسخه بلک باکس فشرده خریدم و الانم دارم بازیش میکنم به صورت افلاین واقعا عالیه هم گرافیکش هم صداگذاریش من بدون هیچ اپدیت و بچو چه میدونم از این جور چیزا راحت اجراش کردم در ویندوز سون سرویس پک 1 اینش خیلی مهمه فقط سرویس پک 1 ویندوز سون.من قبلا هم روی ایکس پی و سون معمولی نصب کرده بودم جواب نمیداد یا لانچرش کار نمیکرد یا بازی کلا اجرا نمیشد.الان در اخرین درجه یعنی ابالاترین گرافیک دارم بازی میکنم.دوستان موقع اجرای بازی بعد از نصب نسخه بلک باکس نباید به هیچ عنوان وصل باشید به اینترنت تا همیشه افلاین بازی کنید.هر دفعه هم بعد از اجرای بازی و بستن کامل اون وصل بشید به نت.اینم اسکرین شات از سیستمم.موفق و پیروز باشید.

Litem2
15-06-2012, 11:41
سلام اونهایی که پوشه profile رو کپی کردن و باز بازی روی لوگو max payne 3 گیر میکنه و میگه اکانت سوشیال کلاب رو فعال کنید برید توی پوشه profile و محتویاتشو کپی کنید توی پوشه ی Documents\Rockstar Games\Max Payne 3 مشکل حل میشه.

Litem2
15-06-2012, 11:46
سلام اونهایی که پوشه profile رو کپی کردن و باز بازی روی لوگو max payne 3 گیر میکنه و میگه اکانت سوشیال کلاب رو فعال کنید برید توی پوشه profile و محتویاتشو کپی کنید توی پوشه ی Documents\Rockstar Games\Max Payne 3 مشکل حل میشه.

mahyarSAMSUNG
15-06-2012, 12:41
مرسی اجرا شد ... ولی پس چرا و چه دلیل داره که اون آیکونی که اصلا بدرد نمیخوره روی دسکتاپ باز بشه ؟
من باید براای هر بار اجرای بازی آنتی ویروس رو غیر فعال کنم ؟ راهی نداره که اون ویروس شناخته نشه؟

CRIS Joon CR7
15-06-2012, 12:45
مرسی اجرا شد ... ولی پس چرا و چه دلیل داره که اون آیکونی که اصلا بدرد نمیخوره روی دسکتاپ باز بشه ؟
من باید براای هر بار اجرای بازی آنتی ویروس رو غیر فعال کنم ؟ راهی نداره که اون ویروس شناخته نشه؟

آنتی ویروس ت چیه؟
تو NOD میشه کاری کرد که از یه سری فایل ها صرف نظر کنه.
باید تو آنتی ویروس های دیگه هم بشه.

MAX PAYNE 3
15-06-2012, 14:16
salam doostan.az hame kasany ke be man komak kardam tashakor mikonam.man toonestam ba avaz kardan windows moshkel blue screan ra hal konam va bazi ra ajrakonam. alan moshkely nist zaly vaghty tanzinmat grafik ro bala ld fvl taghir nemikone.behar hal alan daram bedoone moshkel bazi mikonam.

ramin76
15-06-2012, 16:39
سلام
آقا من نمیدونم چجوریه واردش که میشم میگه باید به ایمیلت بری کرکشو که زدم خودش یجوری با یه آی دی وارد میشه ولی چجوری باید بازی کرد
گذینه ای برای شروع بازی نداره!!

arming900
15-06-2012, 17:02

خواهش میکنم

فقط مثل که با نود مشکل داره... الان نصب ندارم نمیتونم بگم سرچ کنید راحت پیدا میشه(همه آنتی ویروس ها دارن این قابلیت رو)

بعد اون لانچر رو بذارید تو دسکتاپ هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط کافیه اجراش کنید و آفلاین مد رو بزنید

amirpers
15-06-2012, 17:34
سلام دوستان عزیزم بنده از کرمانشاه هستم یه نسخه بلک باکس فشرده خریدم و الانم دارم بازیش میکنم به صورت افلاین واقعا عالیه هم گرافیکش هم صداگذاریش من بدون هیچ اپدیت و بچو چه میدونم از این جور چیزا راحت اجراش کردم در ویندوز سون سرویس پک 1 اینش خیلی مهمه فقط سرویس پک 1 ویندوز سون.من قبلا هم روی ایکس پی و سون معمولی نصب کرده بودم جواب نمیداد یا لانچرش کار نمیکرد یا بازی کلا اجرا نمیشد.الان در اخرین درجه یعنی ابالاترین گرافیک دارم بازی میکنم.دوستان موقع اجرای بازی بعد از نصب نسخه بلک باکس نباید به هیچ عنوان وصل باشید به اینترنت تا همیشه افلاین بازی کنید.هر دفعه هم بعد از اجرای بازی و بستن کامل اون وصل بشید به نت.اینم اسکرین شات از سیستمم.موفق و پیروز باشید.

عزیزم نسخه آندروید بازی هم که اومد.
بالاخره انتظارت تموم شد.

Mammad Prince
15-06-2012, 18:26
عزیزم نسخه آندروید بازی هم که اومد.
بالاخره انتظارت تموم شد.

امیر آقا چند تا سوال ...

اولا اینکه بازی اورژینال ت چی شد پس ؟! از عراق به سلامتی اومدی ؟!!!!!!

بعد اینکه شما هم نسخه win 7 ات سرویس پک 1 هست مثل دوستمون ؟! 32 بیت یا 64 ؟!

این کرکی که داخل پچ در صفحه اول قراردای واسه اسکیدرو هست یا reloaded ؟! شما خودت هیچ مشکلی باهاش نداری ؟؟؟ مثل بلو اسکرین یا stoped working و ...

آخه یکی از دوستان در فروم همسایه گفت که فقط با کرک اسکیدرو می شه ازشر این مشکلات خلاص شد .... ؟! چی کار کنم ؟!

من هنوز نخریدم .... نشخه ای که می خوام بخرم 28 گیگ هست .... یعنی DLC ها رو هم داره .... ؟! یا باید جدا دانلود کنم ؟!

بعد این که نسخه social club ات رو می شه ورژن اش رو بگی ؟!!
یا چه بهتر که همون صفحه اول آپلود کنی ....

--------

بخشید سرت رو درد آوردم ....
مر30

mahyarSAMSUNG
15-06-2012, 20:15
خواهش میکنم

فقط مثل که با نود مشکل داره... الان نصب ندارم نمیتونم بگم سرچ کنید راحت پیدا میشه(همه آنتی ویروس ها دارن این قابلیت رو)

بعد اون لانچر رو بذارید تو دسکتاپ هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط کافیه اجراش کنید و آفلاین مد رو بزنید

وقتی به اینترنت وصل هستم یه اپدیدت میاد وقتی لانچر رو میزنم. اون چه تاثیری داره روی بازی ؟ حجمش چقدر ؟

Erfan.
15-06-2012, 20:17
وقتی به اینترنت وصل هستم یه اپدیدت میاد وقتی لانچر رو میزنم. اون چه تاثیری داره روی بازی ؟ حجمش چقدر ؟

نباید از لانچر بازی آپدیت کنید، دیگه نمیتونید برید توی بازی...

از سایت های دیگه آپدیت رو دانلود کنید بعدش هم کرکِ مربوط به اون آپدیت رو بریزید.

amirpers
15-06-2012, 21:28
امیر آقا چند تا سوال ...

اولا اینکه بازی اورژینال ت چی شد پس ؟! از عراق به سلامتی اومدی ؟!!!!!!

بعد اینکه شما هم نسخه win 7 ات سرویس پک 1 هست مثل دوستمون ؟! 32 بیت یا 64 ؟!

این کرکی که داخل پچ در صفحه اول قراردای واسه اسکیدرو هست یا reloaded ؟! شما خودت هیچ مشکلی باهاش نداری ؟؟؟ مثل بلو اسکرین یا stoped working و ...

آخه یکی از دوستان در فروم همسایه گفت که فقط با کرک اسکیدرو می شه ازشر این مشکلات خلاص شد .... ؟! چی کار کنم ؟!

من هنوز نخریدم .... نشخه ای که می خوام بخرم 28 گیگ هست .... یعنی DLC ها رو هم داره .... ؟! یا باید جدا دانلود کنم ؟!

بعد این که نسخه social club ات رو می شه ورژن اش رو بگی ؟!!
یا چه بهتر که همون صفحه اول آپلود کنی ....

--------

بخشید سرت رو درد آوردم ....
مر30
خواهش می کنم عزیزم
آره برگشتم از مرز عراق. الان که کرمانشاه هستم و در منزل و انشالله تا 1 ماه آینده بر می گردم به تهران.
والله بازی اوریجینال رو نتونستم بگیرم. اون جایی که قرار بود برام تهیه کنه گفتش که بازی تو امارات ممنوع شده و فعلا مشکل داره و من هم بی خیال شدم و بازی رو اول خواستم دانلود کنم و اما دیدم طول می کشه و الان خریدمش.
ویندوزم 7 هستش و 64 بیتی و دارای سرویس پک 1. تا اون جا که من می دونم، راکستار با دادن پچ 1.0.0.22 مشکل سرویس پک داشتن رو حل کرده و احتیاج به سرویس پک نیست.
اون کرک هم کرک ریلودد هستش و من تا الان که یه مقدار بازی کردم، هیچ مشکلی نداشتم. البته کم بازی کردن و از الان تازه می خوام درست و حسابی شروع کنم.
در مورد 28 گیگ هم بله مال من هم همینطور بود اما اینکه DLC داره یا نه دقیق نمی دونم. البته فکر می کنم DLC برای مولتی هستش و اگه بخوای سینگل بازی کنی به دردت نمی خوره (البته فکر می کنم)
ورژن Social Club هم فکر می کنم 1.0.9.5 باشه. چشم سعی می کنم لینکش رو تو پست اول هم بذارم.

موفق باشی

mahdi_ctr
15-06-2012, 21:51
سلام

دوستان این بازی برای نصب به فضا در درایو c احتیاج داره؟
من نسخه بلک باکس رو گرفتم
از حالت فشرده خارج کردم
وقتی که خواستم نصب کنم اواسط نصب یه اروری داد و دیدم که فضای درایو c پر شده در صورتی که من در درایو E دارم بازی رو نصب میکنم
درایو c من تقریبا 3.5 گیگ جای خالی داره ولی نمیدونم چرا پیغام ارور میده

چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟

hntkhan
15-06-2012, 22:06
سلام دوستان
من با نسخه فشرده به مشکل برخوردم
setup رو روی rus as... قرار دادم ،بعد نصب 2 ساعته بازی و نصب همه موارد به این مشکل برخوردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هم با بلوک کردن بازی امتحان کردم هم با اتصال به اینترنت
خلاسه دهنمون سرویس شده
نسخه ا27 گیگی رو هم خریدم تو نصب دیسک 2 وسطاش یه ارور میده و اکی میزنم خارج میشه از نصب
با تشکر لطفا جوابمو بدید

amirpers
15-06-2012, 22:09
سلام

دوستان این بازی برای نصب به فضا در درایو c احتیاج داره؟
من نسخه بلک باکس رو گرفتم
از حالت فشرده خارج کردم
وقتی که خواستم نصب کنم اواسط نصب یه اروری داد و دیدم که فضای درایو c پر شده در صورتی که من در درایو E دارم بازی رو نصب میکنم
درایو c من تقریبا 3.5 گیگ جای خالی داره ولی نمیدونم چرا پیغام ارور میده

چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟

تا اون جا که من می دونم برای نمسخه بلک باکس باید تا یه حدودی فضای آزاد روی درایو C داشته باش. البته بعد از نصب کامل بازی، درایو C مجدد خالی میشه.

اما لینک دانلود Social Club v1.0.9.5 به پست اول اضافه شد.

M,ANGEL,N
15-06-2012, 22:12
salam
یه بار دیگه برو تو بازی ببین درست میشه؟

نه دوست عزیز 100 رفتم ولی د،ست نشد که نشد،لطفا کمک کنید و یه راهی برای کحل این مشکل جلو روم بذارید
خواهش میکن

mahdi_ctr
15-06-2012, 22:24
تا اون جا که من می دونم برای نمسخه بلک باکس باید تا یه حدودی فضای آزاد روی درایو C داشته باش. البته بعد از نصب کامل بازی، درایو C مجدد خالی میشه.

مرسی
یه مقداری فضای درایو C رو خالیتر کردم انگاری درست شده

دوستان بازیسنتر انگاری راهی برای آنلاین بازی کردنم هم پیدا کردن

من که هنوز منتظر نصب بازی هستم
شما یه تستی بکنید:

جای نقطه ها بازی سنتر جایگذاری کنید!!

Dav0od
16-06-2012, 00:29
سلام به همگی
دوستان فایلی یا چیزی هست مثل gta iv بشه محدودیت گرافیکی مکس پین 3 رو برداشت !؟ خیلی مهمه برام !
نمی دونم این چه مسخره بازیه که راکستار در میاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان اهل فن ببینید تنظیمات نهایت گرافیک و با فایل commandline واسه مکس پین 3 از این سایت ها و فروم های خارجی می تونید پیدا کنید ...

دوستان چون منتقل شد به اینجا جهت مطالعه ی دوباره up ...

ramin76
16-06-2012, 08:59
کسی نیست به من جواب بده؟؟؟!!!
سلام
لطفا کمکم کنید
آقا من نمیدونم چجوریه واردش که میشم میگه باید به ایمیلت بری کرکشو که زدم خودش یجوری با یه آی دی وارد میشه ولی چجوری باید بازی کرد

اون یکی آیکون رو هم میزنم این ارور رو میده

ویندوزم 7 32 بیت

papillon11
16-06-2012, 09:48
سلام دوستان ، موقع نصب آپدیت بازی این ارور رو میده trying to run max payne 3 instal ،

king-hitler2
16-06-2012, 10:36
سلام دوستان ، موقع نصب آپدیت بازی این ارور رو میده trying to run max payne 3 instal ،

سلام دوستان
من با نسخه فشرده به مشکل برخوردم
setup رو روی rus as... قرار دادم ،بعد نصب 2 ساعته بازی و نصب همه موارد به این مشکل برخوردم
هم با بلوک کردن بازی امتحان کردم هم با اتصال به اینترنت
خلاسه دهنمون سرویس شده
نسخه ا27 گیگی رو هم خریدم تو نصب دیسک 2 وسطاش یه ارور میده و اکی میزنم خارج میشه از نصب
با تشکر لطفا جوابمو بدید

منم این دو تا پیغام رو دارم

یا میره تو بازی میپره بیرون همون اولش

اخرین کرک اسکید رو هم نصب کردم

ramin76
16-06-2012, 10:50
خواهشا این مشکل منو حل کنید
سلام
لطفا کمکم کنید

ویندوزم 7 32 بیت

جدیدا هم فقط تو تسک منر میاد ولی اجرا نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

5263101
16-06-2012, 13:37
سلام.
من در مرحله لودینگ بازی گیر میکنم چکار باید بکنم؟

amirpers
16-06-2012, 13:56
سلام.
من در مرحله لودینگ بازی گیر میکنم چکار باید بکنم؟

پروفایل رو اگه کپی کردی، باید اینترنت رو هم قطع کنی.

arming900
16-06-2012, 14:22
خواهشا این مشکل منو حل کنید
سلام
لطفا کمکم کنید

ویندوزم 7 32 بیت

جدیدا هم فقط تو تسک منر میاد ولی اجرا نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

پست 261-265

tohidkarimi
16-06-2012, 14:43
سلام
میشه یکی مشکل منون حل کنه؟
من وقتی وارد بازی میشم یه صفحه باز میکنه و نوشته MAX PAYNE 3 پایینشم نوشته INTIALIZING هرچی وامیستم نمیره داخل بازی.چیکارکنم؟
ممنون

mf.designing
16-06-2012, 15:44
سلام به دوستان .
منم مشکل عدم اجرا دارم ! نسخه ای که من دارم black box هست و بعد نصب حدود 23 گیگ هست ! فرق این با نسخه 7 دی وی دی چیه ؟! ایرادی داره این ؟

Arrowtic
16-06-2012, 16:17
کیفیت فیلما پایین اومده
زبان های اضافی حذف شده اند

5263101
16-06-2012, 16:46
سلام من ارور the program cant start because D3DCOMPILER_43.DLL IS MISSIN
دایرکس پیش من نصب نمیشه اگه میشه همین فایل رو بزارید لطفا

mf.designing
16-06-2012, 17:20
کیفیت فیلما پایین اومده
زبان های اضافی حذف شده اند

یعنی کیفیتشون خیلی ملموس پایین اومده ؟1 مخصوصا برا رزئلیشن full hd مد نظرمه ؟! چون میخوام اگه زیادی ضایست بدم همون 7 دی وی دی رو بگیرم !

Kamyar_AnathemA
16-06-2012, 17:58
سلام
من نسخه بلک لاکس دارم
این آپدیت ها و دی ال سی هایی که صفحه اول هست برای نسخه کامل بازی هست یا روی بلک باکس هم جواب میده ؟

erfanyz
16-06-2012, 19:14
بازی رو که اجرا میکنم تا اینکه لود بشه
no conntion میاد بعد از اون نمیتونم کاری رو بکنم
چیکار کنم ؟
مرسی

M,ANGEL,N
16-06-2012, 20:19

کسی نیست؟
لطفا کمکم کنید:19:

tohidkarimi
16-06-2012, 21:10
سلام
میشه یکی مشکل منون حل کنه؟
من وقتی وارد بازی میشم یه صفحه باز میکنه و نوشته MAX PAYNE 3 پایینشم نوشته INTIALIZING هرچی وامیستم نمیره داخل بازی.چیکارکنم؟
ممنون
لطفا کمک کنید

Arrowtic
16-06-2012, 21:33
یعنی کیفیتشون خیلی ملموس پایین اومده ؟1 مخصوصا برا رزئلیشن full hd مد نظرمه ؟! چون میخوام اگه زیادی ضایست بدم همون 7 دی وی دی رو بگیرم !

خیلیم نه.از 1080p شدن 720p

saei1371
16-06-2012, 21:48
سلام
من بازی رو نصب کردم ولی سرعتش خیلی پایینه - تنظیمات گرافیک رو که می خوام عوض کنم اجازه نمیده-توی بازی هم تیک داره-دارکس رو هم نصب کردم
مشخصات سیستمم :
cpu:intel core i3 2.27GHz
ram:4GB
windows 7
graphic card:ATI Mobility radeon HD 5650 1GB
لطفا کمکم کنید1

kingmohsen
17-06-2012, 00:10
سلام
من بازی رو نصب کردم ولی سرعتش خیلی پایینه - تنظیمات گرافیک رو که می خوام عوض کنم اجازه نمیده-توی بازی هم تیک داره-دارکس رو هم نصب کردم
مشخصات سیستمم :
cpu:intel core i3 2.27GHz
ram:4GB
windows 7
graphic card:ATI Mobility radeon HD 5650 1GB
لطفا کمکم کنید1

شما روی لب تاپ داری بازی میکنی و سی پی یو شما هم سندی بریج داره و بازی میاد به صورت پیشفرض از گرافیک سی پی یو شما بازی رو لود میکنه.
باید تنظیمات بازی رو بیاری روی کارت گرافیک اصلیت.
کارت گرافیک های رادئون رو نمی دونم چطوریه
اما توی گرافیک های انویدیا روی دسکتاپ راست کلیک میکنی
انویدیا کنترل پنل رو باز میکنی
بخش manage 3d setting رو میزنی بخش program setting رو انتخاب میکنی بعد add رو میزنی بعد فایل اجرایی مکس پین3 رو از جایی که نصب شده رو انتخاب میکنی.
اینطوری بازی با کارت گرافیکت اجرا میشه و از گرافیک سی پی یو که خیلیییییی ضعیفتره استفاده نمیشه.

fereydoon1
17-06-2012, 12:42
با سلام خدمت اساتید

یه ورژن از بازی خریداری شده 6 دی وی دی سهت و محصول شرکت ایرانی هست
نصب کردیم -پروفایل رو کپی کردیم رفتیم تو بازی دیدیم خیلی اسلو موشن هست رو تنضیمات گرافیک هم هر چی دستکاری میکنم سیو نمیشه و یه جوری رو حالت دیفالت میمونه تغییر نمیشه داد

---------------------------------------------
بگین چی کار کنم

مشخصات کامپیوترم تو امضا هست
بهترین حالت تنضیمات رو بگین

مانیتورم هم 22 اینچ هست و رزولیشن رو 1920*1080 هست

koroshmanam
17-06-2012, 13:05
سلام من نسخه blackbox بازی رو دارم وقتی اکسترکت کردمش رو فایل اجرایی بازی که میزنم این ارور رو میده ، دو بار هم بازی رو حذف و نصب کردم هر دفعه هم حدودا ۲ ساعت طول میکشه تا نصب بشه اصلا این عادیه؟؟
اینم ارور:
This application has failed to start because D3DCOMPLIER_43.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem

راستي تو ويندوز xp sp3 دارم امتحان ميكنم چون تو ويندوز سون همينكه پوشه بازي را باز ميكنم صفحه آبي مياد و هنگ ميكنه

lordsaber
17-06-2012, 14:34
سلام من نسخه blackbox بازی رو دارم وقتی اکسترکت کردمش رو فایل اجرایی بازی که میزنم این ارور رو میده ، دو بار هم بازی رو حذف و نصب کردم هر دفعه هم حدودا ۲ ساعت طول میکشه تا نصب بشه اصلا این عادیه؟؟
اینم ارور:
This application has failed to start because D3DCOMPLIER_43.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem

راستي تو ويندوز xp sp3 دارم امتحان ميكنم چون تو ويندوز سون همينكه پوشه بازي را باز ميكنم صفحه آبي مياد و هنگ ميكنه

شما مشکل directx داری. آخرین ورژن directx رو نصب کن. یا این که فایل d3dcompiler_43.dll رو از اینجا دانلود کن و طبق دستور العملی که توی همین آدرس نوشته عمل کن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lordsaber
17-06-2012, 14:39
بازی رو که اجرا میکنم تا اینکه لود بشه
no conntion میاد بعد از اون نمیتونم کاری رو بکنم
چیکار کنم ؟
مرسی
کانکشن اینترنت رو قطع کن بعد بازی رو اجرا کن. من مشکلم اینجوری حل شد. :31:

Mammad Prince
17-06-2012, 15:19
خواهش می کنم عزیزم
آره برگشتم از مرز عراق. الان که کرمانشاه هستم و در منزل و انشالله تا 1 ماه آینده بر می گردم به تهران.
والله بازی اوریجینال رو نتونستم بگیرم. اون جایی که قرار بود برام تهیه کنه گفتش که بازی تو امارات ممنوع شده و فعلا مشکل داره و من هم بی خیال شدم و بازی رو اول خواستم دانلود کنم و اما دیدم طول می کشه و الان خریدمش.
ویندوزم 7 هستش و 64 بیتی و دارای سرویس پک 1. تا اون جا که من می دونم، راکستار با دادن پچ 1.0.0.22 مشکل سرویس پک داشتن رو حل کرده و احتیاج به سرویس پک نیست.
اون کرک هم کرک ریلودد هستش و من تا الان که یه مقدار بازی کردم، هیچ مشکلی نداشتم. البته کم بازی کردن و از الان تازه می خوام درست و حسابی شروع کنم.
در مورد 28 گیگ هم بله مال من هم همینطور بود اما اینکه DLC داره یا نه دقیق نمی دونم. البته فکر می کنم DLC برای مولتی هستش و اگه بخوای سینگل بازی کنی به دردت نمی خوره (البته فکر می کنم)
ورژن Social Club هم فکر می کنم 1.0.9.5 باشه. چشم سعی می کنم لینکش رو تو پست اول هم بذارم.

موفق باشی

مر30 امیرجان ...

من هم ایشاا... تا 3 تیر امتحانام تموم می شه و می رم سراغ مکس ...
دلم خیلی براش تنگ شده خدایی ...

Iman-Emperatour
17-06-2012, 17:19

اینترنتم قطعه زمان اجرا پیغام بالایی میاد ولی زمانیکه روشنه شروع میکنه به آپدیت !
مشکلش کجاست؟؟!
ممنون

mina tina
17-06-2012, 18:30
سلام:11:
من نسخه Black_ Box روخریدم حالا اجرامیکنم این اررور رومیده
لطفا راهنمایی کنید

M,ANGEL,N
17-06-2012, 19:47
سلام من capter 6 part 1 تموم کردم(اونجایی که تو دموی بازی نشون میده مکس موهاشو میزنه)بعدش یه صفحه سیاه میاد و هیچ کاری نمی تونم انجام بدمدوستان کمک کننداگه کسی save مرحله بعدش (chapter 6 part 2)داره لطف کنید برام بذارید شاید درست شد
اگه راه حل دیگه ای داره کمک کنید

mina tina
17-06-2012, 20:19
سیو بازی Max Payne 3
میتونیدازاینجادانلودکنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

koroshmanam
17-06-2012, 20:37
ممنون اون مشكل حل شد اما الان وقتي رو آيكون MaxPayne3 ميزنم ارور launcher ميده و وقتي رو آيكون play MaxPayne3 ميزنم اين ارور رو ميده :
Unable to find a version of the runtime to run this application
حالا چيكار كنم؟؟:18:

koroshmanam
17-06-2012, 21:00
الان اون مشكل هم حل شد ولي الان كه رو آيكون play max pyne ميزنم اين ارور رو ميده
could not locate max payne 3 game executable on local machine please re-install from original media

saei1371
17-06-2012, 21:22
لب تاپ من یک کارت گرافیک داره(مدل لب تاپ vaio vpceb27fg)-توی device manager یک آدابتور گرافیک نصبه(ATI Mobility radeon HD 5650 1GB)
الان توی بازی که میرم ، وقتی می خوام تنظیمات گرافیک رو عوض کنم بهم اجازه نمیده
در ضمن پایین صفحه تنظیمات گرافیک بازی می نویسه که تنظیمات بالاتر از حد سیستم است
دایرکس 11 رو هم گرفتم و نصبش کردم
لطفا کمک کنید

M,ANGEL,N
17-06-2012, 22:08
دوستان سیو که کپی میکنم و بازیو اجرا میکنم صفحه سیا میاد و دیگه وارد بازی نمیشه

fiachehr
17-06-2012, 23:37
بابا اعصابم رو خورد کرد همه کار کردم ولی همون صفحه اول قفل می کنه و بعد پیغام close program می ده من حتی صفحه بعدشم نمی بینم یکی کمک کنه

aban366
18-06-2012, 11:55
دوستان نسخه BlackBox بازی هم اومد با حجم 10 گیگ
نسخه BlackBox به صورت پیشرفته فشرده شده است و تمامی زبان ها به غیر ار انگلیسی حذف شده است.همچنین کیفیت Video های بین بازی به 720*1280 پیکسل کاهش داده شده است. سایر قسمت ها دست نخورده هستند.

Password:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های دانلود extabit

لینک های دانلود rapidshare

لینک های دانلود jumbofiles

Password:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود نسخه فشرده شده BlackBox به صورت بخش های 1GB:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 1: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part01.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 2: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part02.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 3: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part03.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 4: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part04.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 5: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part05.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 6: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part06.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 7: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part07.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 8: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part08.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 9: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part09.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 10: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part10.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بخش 11: لینک مستقیم پی سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part11.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 10.2 GB

آموزش نصب1. پس از دانلود تمامی بخش ها, بخش اول را با برنامه Winrarاستخراج نمایید.
2. فایل های ISO را با برنامه Daemon Tools باز کنید و بازی را نصب نمایید.
3. بازی رو از روی Desktop اجرا نمایید.

سلام
دوستان من این رو دانلود کردم اما موقع اکسترکت میگه پارت 12 رو ادرس بده
بدبخت شدیم رفت که

Mammad Prince
18-06-2012, 12:11
راهنمای نصب بازی
.
.
.
3) آپدیت 1.0.0.17 را نصب کنید.

4) آپدیت 1.0.0.22 را نصب کنید.

امیرجان یه سوال دیگه ...

یکی از دوستامون تو فروم همسایه می گفت که حتما فایل های نصب آپدیت ها و سوشیال کلاب رو در محل نصب بازی کپی کرده و از اونجا نصب کنیم ....

مگه فایل exe فرق می کنه از کجا ران بشه و محتویاتش نصب بشه ؟!!!!!

شما خودت این کار رو کردی ؟

Mammad Prince
18-06-2012, 12:14
سلام
دوستان من این رو دانلود کردم اما موقع اکسترکت میگه پارت 12 رو ادرس بده
بدبخت شدیم رفت که

دوست عزیز شما برو سایت P30day پارت 12 هم داره ....
اون رو هم دانلود کن ، بعد همه رو با هم اکسترکت کن و ....

drbehnam
18-06-2012, 12:19
من بازیو نصب کردم کرکشم کردم وقتی بازیو اجرا میکنم میره تو و با زدن enter loading رو رد میکنه.بعد می نویسه no connection اینترنتو قطع میکنم میرم تو چیز خاصی نمیاد هر چی رو social club عهم میزنم کار نمی کنه البته خود بازی اپدیت 22 دانلود کرد نکنه نباید می ذاشتم دانلود کنه خودمم میخواستم دانلود کنمش هیج جا پیدا نمیشد هرجا هم باشه لینکش درست و حسابی نیست.لطفا راهنماییم کنین.

Mammad Prince
18-06-2012, 12:20
من بازیو نصب کردم کرکشم کردم وقتی بازیو اجرا میکنم میره تو و با زدن enter loading رو رد میکنه.بعد می نویسه no connection اینترنتو قطع میکنم میرم تو چیز خاصی نمیاد هر چی رو social club عهم میزنم کار نمی کنه البته خود بازی اپدیت 22 دانلود کرد نکنه نباید می ذاشتم دانلود کنه خودمم میخواستم دانلود کنمش هیج جا پیدا نمیشد هرجا هم باشه لینکش درست و حسابی نیست.لطفا راهنماییم کنین.

دوست عزیز امیرجان صفحه اول لینک همه آپدیت ها و هم چنین سوشیال کلاب رو گذاشتن ...

drbehnam
18-06-2012, 12:51
دوست عزیز امیرجان صفحه اول لینک همه آپدیت ها و هم چنین سوشیال کلاب رو گذاشتن ...
من همه ی اپدیت هارو نصب کردم آپدیت 1.0.0.22 بازی رو هم خود بازی تو لانچر دانلود کرد هر کاری میکنم نمیشه یا no conection میاد یا وقتی که اینترنتو قطع میکنم فقط یه صفحه باز میشه رو social club که قبلا نصبش کردم هم کلیک میکنم هیچی نمیشه .چه کنم دیگه؟

fiachehr
18-06-2012, 13:00
یکی جواب ما رو هم بده چرا close the program میاد

SevenCity
18-06-2012, 14:27
نسخه اصلی رو از سایت دانلودها گرفتم
اپدیتی که اونجا بود رو هم گرفتم

1- قبل از نصب اپدیت توی صفحه لودینگ گیر میکرد
2- بعد از نصب اپدیت هم فکر کنم این مشکل بود
3- زدم رو سیف مود بازی رو اصلا اجرا نشد حالا دیگه کلا اجرا نمیشه پروسز رو هم میبینم مکس پین 90 درصد سی پی یو رو اشغال کرده ولی چیزی اجرا نشده
4- گرافیک رو هم امشب اپدیت میکنم
مشکل ازکجاست؟

ویرایش: دوباره کرک داخل iso رو ریختم بازی اجرا شد profiles هم کپی نت هم قطع کردم باز هم روی لودینگ گیر میکنه

mazyar_7
18-06-2012, 15:10
من همه ی اپدیت هارو نصب کردم آپدیت 1.0.0.22 بازی رو هم خود بازی تو لانچر دانلود کرد هر کاری میکنم نمیشه یا no conection میاد یا وقتی که اینترنتو قطع میکنم فقط یه صفحه باز میشه رو social club که قبلا نصبش کردم هم کلیک میکنم هیچی نمیشه .چه کنم دیگه؟

سلام دوستان منم همین مشکلو دارم
وقتی میری تو بازی یه صفحه زرد میاد مینویسه NO CONNECTION نسخه بازی RELODED
کسی نمیدونه باید چی کار کرد
همه ی کرکا رو هم ریختم
آپدیتا رو هم نصب کردم

Reza Azimy_RW
18-06-2012, 15:23
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
ﻣﻦ ﺑﺎﺯﯼﺭﻭ ﺍﺟﺮﺍ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﺭﻡ ﻣﮑﺲ ﭘﯿﻦ ﮐﻪ ﻣﯿﺎﺩ ﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﯾﻨﺘﺮﻭ ﺑﺰﻧﯽ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻪ ﻟﻮﺩﯾﻨﮓ ﻭ ﺩﯾﮕﻪ ﻟﻮﺩﯾﻨﮓ ﻧﻤﯿﺮﻩ ... ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺯ ﭼﯿﻪ ؟

drbehnam
18-06-2012, 15:29
اقا من بازیرو دوباره نصب کردم اول siocial club رو نصب کردم بعدش کرک theta و اپدیت 22 رو ریختم دیدم بازی کار نکرد بعد اپدیت 13 و 17 رو هم ریختم دیدم کار نکرد.بعد کرک reloaded رو ریخنم دیدم بازم کار نکرد ولی میگه که باید اپدیت بشه و اپدیت 22 رو دانلود کنه. دوستان تو همین فروم گفتن که نذارم اپدیت بشه.من که دیگه هیچ راهی به ذهنم نمی رسه.

Glad Boy
18-06-2012, 16:57
دوستان توی سایت های دانلود به جز خود بازی یه چی دیگه گذاشته به اسم DLC 1 تا دانلود کنیم. می خواستم ببینم این چیه و باید حتما دانلود بشه !؟

alpacino67
18-06-2012, 17:34
من مشکل پایین آوردن گرافیک بازی داشتم که با پچ جدیده حل شد امروزم تمومش کردم راند آخرش خیلی سخت بود

8616253
18-06-2012, 18:32
دوستان یکی کمک کنه. هرچیزی که ممکن بوده نصب کردم. ویندوزم 7، 64 بیته. میره تو بازی ولی تو صفحه اول گیر میکنه. همون جایی که نوشته rockstar games presents و یه صفحه پر نوشته هست. بعضی اوقاتم همینجا میپره بیرون و stopped Working میده :37:

8616253
18-06-2012, 18:34
منم دقیقا همین مشکل رو دارم. یکی کمک کنه لطفااا

marsman2
18-06-2012, 19:28

خب دوستان لینک های بازی اومد.
در این تاپیک راجع به مشکلات نصب ، کرک و اجرای بازی صحبت می کنیم.

سیستم مورد نیاز

LOWEST TESTED SPECS
Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
Intel Dual Core 2.4 GHZ or AMD Dual Core 2.6 GHZ, or better
2GB System RAM
NVIDIA® GeForce 8600 GT 512MB RAM
or AMD Radeon™ HD 3400 512MB RAM

LOW RECOMMENDED SPECS
Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
Intel Dual Core 3GHz or AMD equivalent
3GB System RAM
NVIDIA® GeForce 450 512MB RAM
or AMD Radeon™ HD 4870 512MB RAM

HIGH RECOMMENDED SPECS
Windows 7/Vista (32 or 64 bit)
Intel i7 Quad Core 2.8Ghz or AMD equivalent
3GB System RAM
NVIDIA® GeForce 480 1GB RAM
or AMD Radeon™ HD 5870 1GB RAM

HIGHEST TESTED SPECS
Windows 7/Vista (64 bit)
Intel i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ
or AMD FX8150 8 Core x 3.6 GHZ
16GB System RAM
NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB RAM
or AMD Radeon™ HD 7970 3GB RAM

اسکرین های بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های دانلود

DVD 1

DVD 2

DVD 3

DVD 4

یا

DVD 1

DVD 2

DVD 3

DVD 4

دانلود موزیک زیبای تم بازی

دانلود موزیک های بازی

دانلود اولین کمیک بوک بازی با نام پس از سقوط

[CENTER]کاور اوریجینال نسخه Special Edition

کاور اوریجینال نسخه اصلی بازی

راهنمای نصب بازی

1) بازی را به صورت کامل نصب کنید.

2) آپدیت خودکار بازی را لغو کنید.

3) آپدیت 1.0.0.17 را نصب کنید.

آپدیت 1.0.0.17 بازی

4) آپدیت 1.0.0.22 را نصب کنید.

آپدیت 1.0.0.22 بازی

یا

5) Social Club ورژن 1.0.9.5 را نصب کنید.

6) به کمک فایروال بازی را بلاک کنید تا به اینترنت وصل نشود و یا اینترنت خود را قطع کنید.

7) تمام محتویات پوشه کرک ورژن 1.0.0.22 را به جز Profile و آپدیت ها، در داخل فولدر بازی کپی کنید.

8) پوشه Profile داخل پوشه کرک را در آدرس C:\Users\Amir\Documents\Rockstar Games\Social Club کپی کنید و اگر چنین پوشه ای وجود نداشت، ابتدا بازی را یک بار اجرا کرده و از آن خارج شوید تا این پوشه به وجود آید و سپس این مرحله را انجام دهید. ( به یاد داشته باشید که به دلیل قطع بودن اینترنت یا بلاک شدن بازی، آپدیت خودکار خود به خود کنسل شده و سپس باید Offline را انتخاب کنید.

9) درایور کارت گرافیک خود را به روز کنید.

10) بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

نکته : حجم بازی خیلی بالاست. حدود 28 گیگ.

سلام، من وقتی میخوام آپدیتایی که گذاشتید رو نصب کنم این پیغام رو میده: error: tying to run max payne 3 instsler لطفا راهنمایی کنید.

Iman-Emperatour
18-06-2012, 21:24

اینترنتم قطعه زمان اجرا پیغام بالایی میاد ولی زمانیکه روشنه شروع میکنه به آپدیت !
مشکلش کجاست؟؟!
ممنون

یکی کمک کنه لطفا !!
اگه من Social Club رو از اینجا دانلود کنم وبریزم محل نصب بازی مشکلم برطرف میشه؟!:19:

eprima
19-06-2012, 00:00

از اساتید خواهش میکنم خواهش میکنم اینو دان کنید یه فیلمه که از زوند اجرای بازی گرفتم...خوتهش میکنم کمکم کنه یه نفر دیگه واسم اعصاب نمونده یه هفتس علافم کرده این بازی...خیلیییی ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه بتونم این مسخره بازیه راک استارو اجرا کنم...کرکم هم theta هس با کرکای دیگه اصلا اجرا نمیشه بازی...نسخس هم black box هس ممنون

aban366
19-06-2012, 05:54
دوست عزیز شما برو سایت P30day پارت 12 هم داره ....
اون رو هم دانلود کن ، بعد همه رو با هم اکسترکت کن و ....

سلام و ممنون محمد جان
اقا این نسخه بلک که 10 گیگی هستش روش اصلا اپدیت ها نصب نمیشه یه مشکلیم که برخوردم اینه
بعد نصب بازی صفحه ابی اومد که رفتم تو سیف مد و کرک رو ریختم و وارد بازی شدم
اما حالا وقتی بازی رو اجرا هم نمیکنم بازم یهوی صفحه ابی میاد و سیستم یریستارت میشه؟ ممنون میشم راهنمایم کنین کلا سیستم رو ریخته بهم هر 5 دقیقا ریستارت میشه

drbehnam
19-06-2012, 07:11
یکی کمک کنه لطفا !!
اگه من Social Club رو از اینجا دانلود کنم وبریزم محل نصب بازی مشکلم برطرف میشه؟!:19:
منم الان دقیقا همین مشکلو دارم کلی گشتم تا یه کرک اسکیدرو پیدا کردم محتویات داخلشم با reloaded فرق داره تازه من شنیدم یه اپدیت 17 رو بریزی درست میشه.دیگه بقیه رو نمیخواد الانم دارم برا 7مین بار نصبش میکنم شاید جواب داد اگه کار نکرد میشکونمش از دو روز پیش تا حالا از صبح تا شب دارم دنبال درست شدنش میگردم اینم لینک کرک:کرررررررررررررررررررر اسکیدرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] xeWeb.IR).rar)
البته سایتش شاید بخواد عضو شی تا بذاره دانلود کنی.

marsman2
19-06-2012, 12:00
سلام، من وقتی میخوام آپدیتایی که گذاشتید رو نصب کنم این پیغام رو میده: error: tying to run max payne 3 instsler لطفا راهنمایی کنید.

دوستان یعنی کسی نیست که جواب سوال منو بده؟؟؟؟
یا اینکه من تنها کسی هستم که این مشکلو دارم؟؟؟؟

8616253
19-06-2012, 14:29
دوستان یعنی کسی نیست که جواب سوال منو بده؟؟؟؟
یا اینکه من تنها کسی هستم که این مشکلو دارم؟؟؟؟

فابل Max Payne 3 Registry Fix.exe رو نصب کن درست میشه.منم همین مشکل رو داشتم. نصب کردم حل شد.مشکل از رجیستری ویندوزه.

8616253
19-06-2012, 14:31
دوستان یکی کمک کنه. هرچیزی که ممکن بوده نصب کردم. ویندوزم 7، 64 بیته. میره تو بازی ولی تو صفحه اول گیر میکنه. همون جایی که نوشته rockstar games presents و یه صفحه پر نوشته هست. بعضی اوقاتم همینجا میپره بیرون و stopped Working میده :37:

HEEEEEEEEELLLLLLLPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

marsman2
19-06-2012, 15:14
دوستان من در یک حرکت انفجاری مشکل رو حل کردم، امیدوارم برای شما هم جواب بده.
1.کافیه آپدیت MP3_Patch_Update_1_0_0_17 و skidrow crack رو بریزید توی فولدر بازی.
2.نرم افزار منحوس Social Club v1.0.9.5 رو uninstall کنید.
3.اینترنت رو قطع کنید و بازی رو اجرا. فعال بودن آنتی ویروس هم مشکلی نداره.

bloodmafia
19-06-2012, 15:15
دوستان من تو ویندوز هشت نصب کردم اصلا تو بازی نمیرفت پیغام close program میداد بعد یه دوستی گفت ویندوزتو عوض کن من نسخه جدید ویندوز هشتو دانلود کردم بعد نصب کردم همین release preview بعد بازیو بدونهیچ آنتی ویروس و اینترنتی نصب کردم بازم همون پیغامو داد بعد اعصابم خورد شد با اینترنت رفتم تو بازی یه پچی بود دانلود کرد بعد نصب کرد رفت تو بازی ولی اینترو که میزنم یه نوشته به نام intializzing میاد پایین صفحه دیگه تکونم نمیخوره بعدشم من تمام کارای کرک و profile رو انجام دادم یا گیر میکنه یا میگه باید اکتیو بشه خلاصه یکی یه توضیح کامل بده حالا اگه باید ویندوز سون نصب کنم که این کارو میکنم یا عملیاتی رو همین ویندوز انجام بدم منو راهنمایی کنید

Iman-Emperatour
19-06-2012, 17:54
یکی نیست جواب ما رو بده !!
وقتی که اینترنتم قعطه پنجره زیر میاد
گزینه Offline Mode رو میزنم صفحه نمایش سیاه میشه و فقط شکلک ماوس دیده میشه و چیزه دیگه ای نمی بینم! و دکمه اسکیپ (Esc) رو میزنم میاد بیرون....

فقط یه راهنمایی کوچیک :45:

mkmmkm
19-06-2012, 18:30
با سلام.

Error هنگام نصب نسخه Black Box

این موضوع منو کلافه کرده چون تو سایتای خارجی هم اثری از راه حل رفع مشکل نیست.

مشخصات سیستم من در زیر عکس موجوده !

System Information
------------------

Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.120330-1504)
System Manufacturer: GBT___
Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ (2 CPUs), ~2.6GHz
Memory: 4096MB RAM
Available OS Memory: 4096MB RAM
Page File: 1703MB used, 6485MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11

---------------
Display Devices
---------------
Card name: NVIDIA GeForce GT 220
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce GT 220
DAC type: Integrated RAMDAC
Display Memory: 2770 MB
Dedicated Memory: 978 MB
Shared Memory: 1791 MB
Current Mode: 1440 x 900 (32 bit) (60Hz)
Monitor Name: Generic PnP Monitor
Native Mode: 1440 x 900(p) (59.887Hz)
Output Type: DVI

------------------------
Disk & DVD/CD-ROM Drives
------------------------
Drive: C:
Free Space: 74.4 GB
Total Space: 102.6 GB
File System: NTFS
Model: Maxtor 6V160E0 ATA Device

Ehsan_2012
19-06-2012, 18:39
سلام دوستان.
با سخت افزار زیر با چه کیفیتی میشه مکس پین 3 رو بازی کرد؟
INTEL E7300 2.66GHz
5GB RAM
ATI 5750
Resolution 1024 1280

HO3IN-Life
19-06-2012, 21:09
سلام دوستان.
INTEL E7300 2.66GHz
5GB RAM
ATI 5750
Resolution 1024 1280

فکر کنم عالی باشه.

aban366
19-06-2012, 22:23
1.کافیه آپدیت MP3_Patch_Update_1_0_0_17 و skidrow crack رو بریزید توی فولدر بازی.

سلام
دوست عریز من دقیقا همین کار رو کردم اما تو بازی رو که شروع میکنی و میگه دکمه اینتر رو بزن برای srat از بازی میپره و هنگ میکنه
میشه لینک کرکتون رو بهمون بدین
ممنون

marsman2
20-06-2012, 00:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .zip

marsman2
20-06-2012, 00:13
سلام
دوست عریز من دقیقا همین کار رو کردم اما تو بازی رو که شروع میکنی و میگه دکمه اینتر رو بزن برای srat از بازی میپره و هنگ میکنه
ممنون

از این سایت دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کن.
mp3_patch_update هم توی پست اول همین تایپیک هست.

amirpers
20-06-2012, 00:54
یکی نیست جواب ما رو بده !!
وقتی که اینترنتم قعطه پنجره زیر میاد
گزینه Offline Mode رو میزنم صفحه نمایش سیاه میشه و فقط شکلک ماوس دیده میشه و چیزه دیگه ای نمی بینم! و دکمه اسکیپ (Esc) رو میزنم میاد بیرون....

فقط یه راهنمایی کوچیک :45:

دوست عزیز من واقعا نمی دونم مشکل از چیه.
اگه بازیت نسخه کاملیه، طبق کارهایی که تو پست اول گذاشتم اقدام کن. انشاالله که درست شه.
البته برای من هم گاهی اوقات اصلا این پنجره نمیاد و میره تو بازی و تو لودینگ گیر می کنه و میام بیرون و دوباره وارد میشم درست میشه . Offline رو می زنم.

اما یه چیزی هم که تازه متوجه شدم اینه که ظاهرا اگه چیز پی ان و امثال اون استفاده کرده باشیم، باز مشکل ایجاد میشه.

wolf74
20-06-2012, 02:08
سلام خسته نباشید

دوستان من وقتی از لانچر بازی میرم داخل صفحه سیاه میشه بعد از چند دقیقه میپره بیرون ایراد ار کجاس خیلی لازم دارم کمک کنید.

aban366
20-06-2012, 06:08

سلام
ممنون
بابا بد بختی این رو دانلود کردیم سیستم کلا هنگ کرده هی صفحه ابی میاد
میشه کمک کنین

light
20-06-2012, 07:26
بازی رو اجرا میکنم و اونجا که میگه اینتر بزن ، رو میزنم ، بعدش روی loading میمونه

aban366
20-06-2012, 07:30
اقا من سه روزه دارم دنبال این راه اجرای این بازی میگردم
راههایی که رفتم
1- استفاده از کرک theta
2- استفاده از کرک reloded با اپدیتش و rename کردن فولدر نصب بازی و رجیستری + ریختن پوشه profile به مسیر document و social club
3- ریختن اپدیت 1.0.0.17 و ریختن کرک skidrow

متاسفانه هنوزم در کرک اسکایدرو که بازی رو وارد میشی لود نمیشه و همینطور در حالت لود میمونه
در بقیه کرک ها هم که صفحه ابی میاد و سیستم ریستارت میشه

اقا دمتون گرم یه حالی بدین یه قدم به قدم اونایی که انجام دادن با لینک کرک و اپدیت و سوشیال کلوابی که نصبیدن رو هم بدن که این مشکل خیلی ها هستش
دمتونم گرم

virus2009
20-06-2012, 08:43
بازی رو اجرا میکنم و اونجا که میگه اینتر بزن ، رو میزنم ، بعدش روی loading میمونه

اقا من سه روزه دارم دنبال این راه اجرای این بازی میگردم
راههایی که رفتم
1- استفاده از کرک theta
2- استفاده از کرک reloded با اپدیتش و rename کردن فولدر نصب بازی و رجیستری + ریختن پوشه profile به مسیر document و social club
3- ریختن اپدیت 1.0.0.17 و ریختن کرک skidrow

متاسفانه هنوزم در کرک اسکایدرو که بازی رو وارد میشی لود نمیشه و همینطور در حالت لود میمونه
در بقیه کرک ها هم که صفحه ابی میاد و سیستم ریستارت میشه

اقا دمتون گرم یه حالی بدین یه قدم به قدم اونایی که انجام دادن با لینک کرک و اپدیت و سوشیال کلوابی که نصبیدن رو هم بدن که این مشکل خیلی ها هستش
دمتونم گرم

برای استفاده از کرک اسکیدرو حتما باید با فایروال بازی رو بلاک کنید که به اینترنت وصل نشه یا کلا اینترنت رو قطع کنید در این صورت دیگه در صفحه لودینگ گیر نمی کنه
+
آپدیت 1.0.0.22 رو هم حتما نصب کنید

آپدیت 1.0.0.22 بازی :

monaj
20-06-2012, 09:06
من نسخه 7 دی وی دی را دارم.
مشکل من اینه که نمیدونم فایلهای آپدیت داخل پوشه کرک را چطوری نصب کنم. کرک من reloaded هست. ولی چه قبل از کپی کردن کرک و چه بعد از آن فایلهای آپدیت نصب نمیشوند. پیغام خطا میدهند. البته بازی اجرا میشه. ولی بعضی وقتها داخل کات سنها گیر میکنه که با دوباره بازی کردن از آخرین سیو حل میشه.
امکان داره فایلهای آپدیت خودشون نصب شده باشند؟ اصلا این آپدیت و DLC ها چه تغییراتی ایجاد میکنند؟

aban366
20-06-2012, 10:53
برای استفاده از کرک اسکیدرو حتما باید با فایروال بازی رو بلاک کنید که به اینترنت وصل نشه یا کلا اینترنت رو قطع کنید در این صورت دیگه در صفحه لودینگ گیر نمی کنه
+
آپدیت 1.0.0.22 رو هم حتما نصب کنید

آپدیت 1.0.0.22 بازی :

سلام
این لینک ها همشون سوخته

light
20-06-2012, 12:09
سلام
این لینک ها همشون سوخته
لینک مستقیم

بجای --- d-o-wnloadha رو بدون فاصله وارد کن

virus2009
20-06-2012, 12:10
آپدیت ورژن 1.0.0.22 مکس پین :

Compatibility Issues
* Fixed reported issues with needing service packs, compatibility with incorrect OS.
Various Crashes
* Fixed a range of issues which could have led to crashes on startup and in-game.
Audio Crash
* Fixed reported issues of audio dropouts when no audio device was plugged in, or when the headphones/speakers disconnected while in game.
Mouse Sensitivity
* Fixed reported issues of mouse being sluggish, especially in prone and Shootdodge™. Increased top end range of mouse sensitivity, but kept the slider from 1-10, allowing the user more range in their sensitivity setting.
Mouse Acceleration
* Fixed reported issues of mouse acceleration affecting aiming, included commandline option to disable mouse acceleration, -nomouseaccel (In a future update, this will be added as an option in the Mouse Controls menu).
Stretched Image / Wrong Aspect Ratio
* Fixed reported issues of game locked in incorrect aspect ratio, or alt-entering and having incorrect aspect ratio. Added commandline option for locked aspect ratio as commandline option -aspectratio width:height (ie. -aspectratio 4:3 / -aspectratio 16:9) In a future update, this will be added as an option in the Graphics menu.
Video Memory Reporting as 0MB
* Fixed reported issues of the video card reporting having 0MB of video memory available. Users unable to adjust Graphics options because of this (Also helps fix stuttering on some video cards).

monaj
20-06-2012, 13:57
من نسخه 7 دی وی دی را دارم.
مشکل من اینه که نمیدونم فایلهای آپدیت داخل پوشه کرک را چطوری نصب کنم. کرک من reloaded هست. ولی چه قبل از کپی کردن کرک و چه بعد از آن فایلهای آپدیت نصب نمیشوند. پیغام خطا میدهند. البته بازی اجرا میشه. ولی بعضی وقتها داخل کات سنها گیر میکنه که با دوباره بازی کردن از آخرین سیو حل میشه.
امکان داره فایلهای آپدیت خودشون نصب شده باشند؟ اصلا این آپدیت و DLC ها چه تغییراتی ایجاد میکنند؟

نسخه ای که من دارم، در هنگام نصب، اسم و آدرس فروشگاه فارسی روش هست (یعنی به نظر درواقع نصب نمیشه، بلکه در حال اکسترکت هستش). آیا امکان داره دلیل نصب نشدن آپدیتها همین باشه؟
راهی داره که من متوجه بشم بازیم آپدیت شده یا نه؟
اگر هیچ راهی برای نصب آپدیت نیست، یکنفر لطف کنه آدرس یک فروشگاه که نسخه کامل 27 گیگی را که قابلیت نصب آپدیت هم داشته باشه به من پیغام خصوصی کنه تا برم خریداری کنم. چون اصلا حال ندارم دوباره اینترنتی بخرم و بعدش خراب از آب در بیاد.

shahab_f
20-06-2012, 14:24
عجب بازی سنگینیه، با هزار زحمت نصبش کردم اما لپ تاپم در حد مرغ کم میاره. برای مثلا MW یا سایر بازی ها اصلا کم نمیاره اما تو این بازی ... تازه تنظیمات کارت گرافیک رو آوردم رو حداقل. البته خود بازی که اجازه نمیداد، از توی فایل "graphics" توی مای داکیومنت ادیت کردم
از وقتی روی شورتکاتش تو دسکتاپ کلیک میکنم تا وقتی که موفق به انجام بازی بشم، حداقل 5 دقیقه طول میکشه.

mahyarSAMSUNG
20-06-2012, 14:39
چطوری با فایر وال جلوی بازی رو بگیریم که به بازی وصصل ننشه ؟

marsman2
20-06-2012, 15:00
بابا بد بختی این رو دانلود کردیم سیستم کلا هنگ کرده هی صفحه ابی میاد
میشه کمک کنین

دوست عزیز شما باید dlc , profile بازی رو توی پوشه اصلی بازی بریزید تا اجرا بشه.

4daneshjo
20-06-2012, 15:03
سلام من نسخه Black_Box رو دانلود کردم که کرک نداره و بعد از نصب موقع اجرا این خطا رو میده
please run maxpayne3 using the launcher
چه کار باید کنم

fokahi110
20-06-2012, 15:05
سلام دوستان من یه مرحله ای از بازی گیر کردم تو رو خدا هر کی بازی رو تموم کرده به منم بگه اونجایی که یارو مرده با شمشیر میخواد بزنه مکس پین و اونو بکشه میگه راست کلیک کن شمشیر رو ازش میگیره بعد میگه چپ کلیک کن یهویی مکس پین میخواد بره یارو رو دخلشو بیاره میگه Press _ بزن که کارشو تموم کنه این چه دکمه ایه رو کیبورد من اونجا گیر کردم که یهویی یارو میزنه میکشتم.:41:

virus2009
20-06-2012, 15:09
چطوری با فایر وال جلوی بازی رو بگیریم که به بازی وصصل ننشه ؟

اگه از نرم افزار های فایروال استفاده کنید بهتره مثلا با NOD 32 SS راحت میشه بلاک کرد
با فایروال ویندوز هم به طریق زیر باید عمل کنید :
اول فایروال رو در قسمت زیر فعال کنید :

Control Panel\System and Security\Windows Firewall

بعد منوی Allow Programs to communicate through windows firewall رو از ستون سمت چپ باز کنید و اگر گزینه Max Payne 3 وجود داشت Remove ـش کنید ؛ یا اگر موقع اجرا بازی سوال کرد تیک های Home و Public رو بردارید

virus2009
20-06-2012, 15:11
سلام دوستان من یه مرحله ای از بازی گیر کردم تو رو خدا هر کی بازی رو تموم کرده به منم بگه اونجایی که یارو مرده با شمشیر میخواد بزنه مکس پین و اونو بکشه میگه راست کلیک کن شمشیر رو ازش میگیره بعد میگه چپ کلیک کن یهویی مکس پین میخواد بره یارو رو دخلشو بیاره میگه Press _ بزن که کارشو تموم کنه این چه دکمه ایه رو کیبورد من اونجا گیر کردم که یهویی یارو میزنه میکشتم.:41:

در حالت پیش فرض این دکمه F است
اگه تغییرش دادید باید از منوی controls ببینید چه دکمه ای ـه

virus2009
20-06-2012, 15:16
سلام من نسخه Black_Box رو دانلود کردم که کرک نداره و بعد از نصب موقع اجرا این خطا رو میده
please run maxpayne3 using the launcher
چه کار باید کنم

آپدیت 1.0.0.22 رو از صفحه آخر یا پست اول تاپیک زیر دانلود و نصب کنید ( کرک هم داخلش هست )

مشکلات نصب و اجرا - Max Payne 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fokahi110
20-06-2012, 15:22
داداش عزیزم ممنونم مرسی اره دکمه F رو زدم راحت رفت جلو منتها بازم گیر کردم و ایندفعه فکر کنم اینو گفت Ctrl l یه اینجور چیزی اینو چیکار کنم بابا چه مسخرس مکس پین هم میتونست با همون ضربه اول دخلشو بیاره 100 تا حرکت میکنه اخرشم بعید بدونم بتونه یارو رو بکشه شمشیر دستشه هااااااااااااا.:41:

virus2009
20-06-2012, 15:26
داداش عزیزم ممنونم مرسی اره دکمه F رو زدم راحت رفت جلو منتها بازم گیر کردم و ایندفعه فکر کنم اینو گفت Ctrl l یه اینجور چیزی اینو چیکار کنم بابا چه مسخرس مکس پین هم میتونست با همون ضربه اول دخلشو بیاره 100 تا حرکت میکنه اخرشم بعید بدونم بتونه یارو رو بکشه شمشیر دستشه هااااااااااااا.:41:

Ctrl I ...!!!!
برای من که اول راست کلیک بود بعد چپ کلیک در آخر هم F ، چیز دیگه ای نداشت

fokahi110
20-06-2012, 15:30
الان عکس میگیرم میزارم داداش گلم حالا چه دنگ و فنگیم دارم من باید اینترنتو قطع کنم بعد برم تو بازی چون اگه نتم وصل باشه درجا ارور کانکشن میده و یعنی کل بازی فرت من برم عکس بگیرم ازشو بیام ممنونم.

اینم عکس داداشم ممنونم از کمکاتون.>>>بین حروف V و a یه نقطه گذاشتم برش دارین عکس رو ببینید.مرسی.

[navid]
20-06-2012, 16:05
بازی رو نصب کردم کرکم ریختم ولی هر چقدر کلیلک میکنم رو ایکون بازی نمیاد هیچ اروری هم نمیده

virus2009
20-06-2012, 16:14
الان عکس میگیرم میزارم داداش گلم حالا چه دنگ و فنگیم دارم من باید اینترنتو قطع کنم بعد برم تو بازی چون اگه نتم وصل باشه درجا ارور کانکشن میده و یعنی کل بازی فرت من برم عکس بگیرم ازشو بیام ممنونم.

اینم عکس داداشم ممنونم از کمکاتون.>>>بین حروف V و a یه نقطه گذاشتم برش دارین عکس رو ببینید.مرسی.

منظورش left Ctrl هست ( کلید کنترل سمت چپ )

;7062466']بازی رو نصب کردم کرکم ریختم ولی هر چقدر کلیلک میکنم رو ایکون بازی نمیاد هیچ اروری هم نمیده

PC رو یکبار ریستارت کنید
بعد بازی رو در فایروال بلاک کنید که به اینترنت وصل نشه ( طریقه بلاک کردن رو چند پست قبل تر گفتم )

[navid]
20-06-2012, 16:31
بازم نمیشه چی کار کنم؟؟/

wolf74
20-06-2012, 16:36
سلام خسته نباشید

دوستان من وقتی از لانچر بازی میرم داخل صفحه سیاه میشه بعد از چند دقیقه میپره بیرون ایراد ار کجاس خیلی لازم دارم کمک کنید.

آقا دمتون گرم جان هرکی دوست دارید بگید مشکل از کجاس.

[navid]
20-06-2012, 16:40
;7062513']بازم نمیشه چی کار کنم؟؟/
ویروس جان میتونه مشکل از کرک باشه؟؟

tohidkarimi
20-06-2012, 17:57
سلام وقتی که میزنم اجرا کنه اینو میده چیکار کنم؟(آنتی ویروسم غیر فعاله،اینترنتم قطعه،نصب آسان هست)

virus2009
20-06-2012, 18:11
آقا دمتون گرم جان هرکی دوست دارید بگید مشکل از کجاس.

;7062533']ویروس جان میتونه مشکل از کرک باشه؟؟

سلام وقتی که میزنم اجرا کنه اینو میده چیکار کنم؟(آنتی ویروسم غیر فعاله،اینترنتم قطعه،نصب آسان هست)

دوستان در محل نصب بازی نگاه کنید ببینید فایل gsrld.dll وجود داره یا نه
اگه وجود نداشت آنتی ویروستون رو غیر فعال کنید و کرک رو دوباره کپی کنید ، ممکنه این فایل در فولدر کرک هم پاک شده باشه ( این فایل رو باید در لیست استثنائات آنتی ویروس بزارید )

@navid
احتمال زیاد مشکل از کرک ـه
شما آپدیت 1.0.0.22 رو هم نصب کن

fiachehr
20-06-2012, 18:36
تمام دوستانی که با مشکل close the program برخورد می کنن فقط یه راه دارن update کارت گرافیکشون
حل می شه برا من که شد.

mahyarSAMSUNG
20-06-2012, 18:54
خوب چطوری این فایلیی که ویروس شناخته میشن رو توی استثناعات آنتی ویروس نوت32 بزاریم.... نود یه همچین چیزی توش پیدا نکردم

MJ assassins creed
20-06-2012, 19:14
سلام.
من هم همین مشکل رو داشتم ارور Stop working میداد.من ویندوزم سون بود روی آیکون بازی کلیک راست کردم از Properties به سر برگcompatibility رفتم و تیک Run As ... رو زدم و روی Win XP(Sp3) گذاشتم حل شد.

virus2009
20-06-2012, 19:14
خوب چطوری این فایلیی که ویروس شناخته میشن رو توی استثناعات آنتی ویروس نوت32 بزاریم.... نود یه همچین چیزی توش پیدا نکردم

اول F5 رو بزنید تا منوی تنظیمات باز بشه
بعد به آدرس زیر برید :

Computer>Antivirus and Anti spyware>Exclusions

در اینجا هم فایل رو add کنید و بعد OK

Mammad Prince
20-06-2012, 19:33
آقا من آپدیت 1.0.0.17 رو از سایت دانلود ها گرفتم ...
ولی وقتی پوشه رو بازی می کنم ، ارور صفحه آبی ویندوز میاد ...

این مشکل رو با آپدیت 1.0.0.22 ندارم ...

البته الان دارم آپدیت اول رو از لینکی که امیرجان قرار داده در صفحه اول ، می گیرم ببینم چی می شه ؟!

4daneshjo
20-06-2012, 20:32
من این نسخه رو دانلود کردم نصب کردم موقع اجرا این پیغام رو میداد please run maxpayne 3 using the launcher
رفتم اپدیت آپدیت 1.0.0.22 نصب کردم با کرکش و وقتی خواست به اینترنت وصل شه نزاشتم موقع اجرا بازی و میزنم روی حالت افلاین میره تو بازی ولی همون اول یه صفحه میاد میگه باید به اینترنت وصل شی و بازی رو فعال کنی دیگه نمیشه رفت به منو بازی ! چیکار کنم

mahyarSAMSUNG
20-06-2012, 21:03
لپ تاپ من گرافیک GT540m با 6 گیگ رم و سی پی یو 2630 داره .... اینم تنظیماتی که بازی میکنم باهاش ..... خیلی روون نیست ولی چون گرافیک خیلی برام مهمه همینطوری فکر کنم حدودای 20 فریم بازی میکنم
این همه میگن ویندوز 7 تا 2.7 گیگ گرافیک شیر میکنه کوووووووووووووووووو ... اینکه یه چیزی هم از 1 گیگ کارت گرافیکم کمتره

ardalan_zapata
20-06-2012, 21:45
سلام دوستان.
INTEL E7300 2.66GHz
5GB RAM
ATI 5750
Resolution 1024 1280

با سخت افزار زیر تظمیات در بالاترین حد خودش بدون افت فریم بازی کردم
Intel E5400
4GB RAM DDR2
HD5750 1GB
Res : 1920*1080

shahab_f
20-06-2012, 23:24
لپ تاپ من گرافیک GT540m با 6 گیگ رم و سی پی یو 2630 داره .... اینم تنظیماتی که بازی میکنم باهاش ..... خیلی روون نیست ولی چون گرافیک خیلی برام مهمه همینطوری فکر کنم حدودای 20 فریم بازی میکنم
این همه میگن ویندوز 7 تا 2.7 گیگ گرافیک شیر میکنه کوووووووووووووووووو ... اینکه یه چیزی هم از 1 گیگ کارت گرافیکم کمتره

اوه اوه، عجب تنظیماتی، مدل لپ تاپتون چیه ؟

THE WORLD_IS MINE
21-06-2012, 02:15
من رندر تصویرم زیاد خوب نیست جاهایی که شلوغ میشه فریمم افت میکنه

من با لپ تاپ HP-Pavilion 6190 بازی میکنم

8Gb ram
Vga Ati 6770M DDr5 2gb up to 4gb
Cpu Core i7

اینم تنظیماتم هست چه کار کنم سرعت بازی روان تر بشه؟

E.G_band
21-06-2012, 09:10
سلام دوستان:

جون من کمکم کنید:

وقتی می خوام اجرا کنم این ارور رو می ده.

virus2009
21-06-2012, 09:56
من این نسخه رو دانلود کردم نصب کردم موقع اجرا این پیغام رو میداد please run maxpayne 3 using the launcher
رفتم اپدیت آپدیت 1.0.0.22 نصب کردم با کرکش و وقتی خواست به اینترنت وصل شه نزاشتم موقع اجرا بازی و میزنم روی حالت افلاین میره تو بازی ولی همون اول یه صفحه میاد میگه باید به اینترنت وصل شی و بازی رو فعال کنی دیگه نمیشه رفت به منو بازی ! چیکار کنم

فولدر profile داخل پوشه کرک رو در مسیر زیر کپی کنید :

\Documents\Rockstar Games\Social Club

من رندر تصویرم زیاد خوب نیست جاهایی که شلوغ میشه فریمم افت میکنه

من با لپ تاپ HP-Pavilion 6190 بازی میکنم

8Gb ram
Vga Ati 6770M DDr5 2gb up to 4gb
Cpu Core i7

اینم تنظیماتم هست چه کار کنم سرعت بازی روان تر بشه؟

کارت گرافیک رو آپدیت کنید
آپدیت 1.0.0.17 , 1.0.0.22 رو هم نصب کنید

سلام دوستان:

جون من کمکم کنید:

وقتی می خوام اجرا کنم این ارور رو می ده.

صفحه قبل رو یک نگاه میکردی مشکلت بر طرف میشد

ahm2010
21-06-2012, 12:35
آقا من چی کار کنم اون مرحله که مکس میره سر قبر زنش بعدش میگیرنش خاک میریزه تو صورت یکی از دشمناش بعدش بازی واسه من هنگ میکنه . کسی میتونه کمک کنه ؟ :42:

tohidkarimi
21-06-2012, 12:51
سلام من وقتی دارم بازی میکنم وسطا این پیغامو میده چیکار کنم؟

E.G_band
21-06-2012, 12:55
آقا من دوباره بازی رو از اول نصبیدم ولی دوباره همون مشکل رو داره آنتی ویروس رو هم غیر فعال کردم ولی همون شد.

من این کرکی که شما می گید رو می تونم از جایی دانلود بکنم؟؟؟؟؟؟؟اگه می شه لینکش رو بهم بدید.ممنون.

بدجوری دلم می خواد بازی کنم توروخدا کمکم کنید دوستان.

MAX PAYNE 3
21-06-2012, 14:14
به همه بگم تا ویندوزشون 7 سرویس پک 1 نباشه نمی تونن بازی رو اجرا کنن.

Litem2
21-06-2012, 14:14
آقا من چی کار کنم اون مرحله که مکس میره سر قبر زنش بعدش میگیرنش خاک میریزه تو سرت یکی از دشمناش بعدش بازی واسه من هنگ میکنه . کسی میتونه کمک کنه ؟ :42:مرحله رو restart کن درست میشه این مشکلات پیش میاد برای من هم چپتر 4 هنگ کرد.

mortezahbh
21-06-2012, 15:44
با سلام
من وقتی بازی رو اجرا میکنم اول این پنجره باز میشه
بعد وارد بازی میشه و این صفحه باز میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])vatan.download. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])com/images/d6auju76p3qccsvbf1j.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا نمیدونم باید چیکار کنم
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر
برای دیدن عکس ها نقطه وسط وطن دانلود رو بردارید

ahm2010
21-06-2012, 16:10
مرحله رو restart کن درست میشه این مشکلات پیش میاد برای من هم چپتر 4 هنگ کرد.

کردم درست نشد

kkkaktoos
21-06-2012, 17:20
دوستان من اپدیت 22 رو نصب کردم. کرک reloaded رو هم نصب کردم. social club رو هم تو جای خودش قرار دادم. اما بعد از اجرای بازی یه پیغام میاد که میگه باید به اینترنت وصل بشی. موقع اجرا بازی هم مودم خاموشه.
پیغامش اینه.

حتی یکی از دوستان هم پوشه social اش رو هم گذاشته بود. اونم گرفتم اما نشد.

راهنمایی میکنید.

kkkaktoos
21-06-2012, 17:25
راستی دوستان ویندوزم هم سرویس پک 1 ه.

virus2009
21-06-2012, 19:24
با سلام
من وقتی بازی رو اجرا میکنم اول این پنجره باز میشه
بعد وارد بازی میشه و این صفحه باز میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])vatan.download. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])com/images/d6auju76p3qccsvbf1j.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا نمیدونم باید چیکار کنم
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر
برای دیدن عکس ها نقطه وسط وطن دانلود رو بردارید

این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کن و در پوشه زیر کپیش کن :

C:\Users\<user>\Documents\Rockstar Games\Social Club

اگه درست نشد آپدیت 1.0.0.22 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کن

آقا من دوباره بازی رو از اول نصبیدم ولی دوباره همون مشکل رو داره آنتی ویروس رو هم غیر فعال کردم ولی همون شد.

من این کرکی که شما می گید رو می تونم از جایی دانلود بکنم؟؟؟؟؟؟؟اگه می شه لینکش رو بهم بدید.ممنون.

بدجوری دلم می خواد بازی کنم توروخدا کمکم کنید دوستان.

شما هم آپدیت 1.0.0.22 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کن ( کرک داخل هست )

دوستان من اپدیت 22 رو نصب کردم. کرک reloaded رو هم نصب کردم. social club رو هم تو جای خودش قرار دادم. اما بعد از اجرای بازی یه پیغام میاد که میگه باید به اینترنت وصل بشی. موقع اجرا بازی هم مودم خاموشه.
پیغامش اینه.
حتی یکی از دوستان هم پوشه social اش رو هم گذاشته بود. اونم گرفتم اما نشد.
راهنمایی میکنید.

این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کن و در پوشه زیر کپیش کن :

8ehnam
21-06-2012, 19:27
من ويندوزم سون سرويس پك يك بود كه موقع اجرا بازي ارور 0cx0000005 رو ميداد
دونستم مربوط به نت فريم ورك 2 سرويس ژك دو كه بايد نصب كنم
ولي موقع نصب نت فريم ورك ارور ميداد كه از كنترل پنل و قسمت add or remove گزينه window feature رو فعال يا غير فعال كنم
هر كاري كردم ندونستم چيكار كنم
يه جا يه تيك مربوط به نت فريم ورك بود كه گذاشتم ولي باز نت فريم ورك نصب نشد كه نشد
الان ويندوز wp نصبيدم و نت فريم ورك رو هم نصب كردم و بازي اجرا شد
ولي دايركت ايكس 9 اصلا راضي كننده نيست
كسي بلده من چطوري ميتونم تو سون اون مشكلو حل كنم تا بتونم از دايركت ايكس ده يا يازده استفاده كنم؟
يه سوال ديگه اينكه
سيو اين بازي كجاست؟
توي داكيومنت نبود
ممنونم

tohidkarimi
21-06-2012, 19:34
سلام من وقتی دارم بازی میکنم وسطا این پیغامو میده چیکار کنم؟

لطفا کمکم کنید چیکار کنم؟

matin-n78
21-06-2012, 19:44
دوستان رو سیستم من جواب میده ؟
core i5
gt325 1 g
ram 4 g

tohidkarimi
21-06-2012, 19:46
تو chaptere3 اوجایی که میخوان پول رو تحویل بدن این پیغامو میده.چیکار کنم؟

virus2009
21-06-2012, 20:01
دوستان رو سیستم من جواب میده ؟
core i5
gt325 1 g
ram 4 g

بله ، روی تنظیمات medium به راحتی میتونید بازی کنید

virus2009
21-06-2012, 20:03
تو chaptere3 اوجایی که میخوان پول رو تحویل بدن این پیغامو میده.چیکار کنم؟

آپدیت 1.0.0.22 رو به همراه کرکش نصب کنید ( لینکش رو در پست آخر صفحه قبل گذاشتم )

mjorh
21-06-2012, 20:08
لطف میکنید این فایل gsrdl رو یه جا آپ کنید ؟

kkkaktoos
21-06-2012, 20:16

این کارو کردم . دیگه رو اون عکسه گیر نکرد اما زیر صفحه نوشته بود که باید به اینترنت وصل بشید تا رجیستر بشید.

دوستان اگه کسی بتونه پوشه Social Club اش رو برام اپ کنه هم ممنونش میشم و هم فکر کنم مشکلم حل بشه.

E.G_band
21-06-2012, 20:26
آقا ما دوباره نتونستیم کاری بکنیم اون آپدیت رو نصب کردم و کرک رو هم کپی کردم تو محل نصب ولی اینو می گه:

این بازی برای من خیلی مهمه کمکم کنید.مرسی

arming900
21-06-2012, 21:35
آقا ما دوباره نتونستیم کاری بکنیم اون آپدیت رو نصب کردم و کرک رو هم کپی کردم تو محل نصب ولی اینو می گه:

این بازی برای من خیلی مهمه کمکم کنید.مرسی

برای 100000000000000000000000 بار !

فایل اجرایی سوم رو اجرا کنیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــد ! Playmaxpayne3.exe

8ehnam
21-06-2012, 21:37
من ويندوزم سون سرويس پك يك بود كه موقع اجرا بازي ارور 0cx0000005 رو ميداد
دونستم مربوط به نت فريم ورك 2 سرويس ژك دو كه بايد نصب كنم
ولي موقع نصب نت فريم ورك ارور ميداد كه از كنترل پنل و قسمت add or remove گزينه window feature رو فعال يا غير فعال كنم
هر كاري كردم ندونستم چيكار كنم
يه جا يه تيك مربوط به نت فريم ورك بود كه گذاشتم ولي باز نت فريم ورك نصب نشد كه نشد
الان ويندوز wp نصبيدم و نت فريم ورك رو هم نصب كردم و بازي اجرا شد
ولي دايركت ايكس 9 اصلا راضي كننده نيست
كسي بلده من چطوري ميتونم تو سون اون مشكلو حل كنم تا بتونم از دايركت ايكس ده يا يازده استفاده كنم؟
يه سوال ديگه اينكه
سيو اين بازي كجاست؟
توي داكيومنت نبود
ممنونم

كسي نيست حداقل بگه سيو اين بازي كجا ذخيره ميشه؟

virus2009
21-06-2012, 21:38
لطف میکنید این فایل gsrdl رو یه جا آپ کنید ؟

خدمت شما :

این کارو کردم . دیگه رو اون عکسه گیر نکرد اما زیر صفحه نوشته بود که باید به اینترنت وصل بشید تا رجیستر بشید.

دوستان اگه کسی بتونه پوشه Social Club اش رو برام اپ کنه هم ممنونش میشم و هم فکر کنم مشکلم حل بشه.

اینم کل پوشه Rockstar داخل My Documents ( البته مال من نیست از گوگل پیدا کردم )

virus2009
21-06-2012, 21:45
كسي نيست حداقل بگه سيو اين بازي كجا ذخيره ميشه؟

سیو بازی در مسیر Documents\Rockstar Games است

kkkaktoos
21-06-2012, 22:06
خدمت شما :

اینم کل پوشه Rockstar داخل My Documents ( البته مال من نیست از گوگل پیدا کردم )

ممنون از زحماتت.

فایل رو سرجاش اکسترکت کردم.
بازی رو اجرا کردم. تو اینجا گیر میکنه.

دفعه قبل هم که یه فایل داده بودی تو همین جا گیر میکرد.

virus2009
21-06-2012, 22:52
ممنون از زحماتت.

فایل رو سرجاش اکسترکت کردم.
بازی رو اجرا کردم. تو اینجا گیر میکنه.
دفعه قبل هم که یه فایل داده بودی تو همین جا گیر میکرد.
بازی رو با playerMaxpayne3.exe اجرا کن ببین فرقی میکنه

Social Club رو از داخل کنترل پنل پاک کن و فولدرش رو هم از داخل Documents پاک کن
فایل نصبیش رو اجرا کن و بعد اون سیوی رو که لینک دادم دانلود کن و توی Documents بریز

اگه نشد آخرین ورژن Social Club رو از لینک زیر دانلود و نصب کن :

Farshid_B
22-06-2012, 01:56
سلام دوستان.
من نسخه 5 dvd بازی با کرک reloaded رو گرفتم. اما part 14 از دی وی دی 3 رو نمی تونم کپی کنم. توی نت هر چی گشتم پیداش نکردم. اگه یه لینک دانلود از این فایل برام بذارید ممنون می شم.
با تشکر...

kkkaktoos
22-06-2012, 11:05
یه بار دیگه بازی رو از اول نصب کردم. این بار بدون social club .اپدیت های 17 و 22 رو هم نصب کردم کرکش هم کردم (reloaded).این بار تو این صفحه گیر میکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

virus2009
22-06-2012, 12:08
یه بار دیگه بازی رو از اول نصب کردم. این بار بدون social club .اپدیت های 17 و 22 رو هم نصب کردم کرکش هم کردم (reloaded).این بار تو این صفحه گیر میکنه.

شما بازی رو توی فایروال بلاک کردی دیگه ... ؟؟؟ منظور اینکه اصلا نباید به اینترنت وصل بشه
آخرین ورژن social club رو گرفتی ... ؟؟؟
اونو نصب کن و بعد فولدر profile رو داخل documents کپی کن
بازی به هیچ عنوان نباید به اینترنت وصل بشه

tohidkarimi
22-06-2012, 12:15
آپدیت 1.0.0.22 رو به همراه کرکش نصب کنید ( لینکش رو در پست آخر صفحه قبل گذاشتم )

آقا درست نشد

kkkaktoos
22-06-2012, 13:02
شما بازی رو توی فایروال بلاک کردی دیگه ... ؟؟؟ منظور اینکه اصلا نباید به اینترنت وصل بشه
آخرین ورژن social club رو گرفتی ... ؟؟؟
اونو نصب کن و بعد فولدر profile رو داخل documents کپی کن
بازی به هیچ عنوان نباید به اینترنت وصل بشه

اصلا موقعی که بازی رو اجرا میکنم اینترنت قطعه. مودم خاموشه.
ورژن social هم 1.0.9.5. هست که تو این تاپیک هم پیشنهاد شده.
پروفایل رو هم ریختم

mjorh
22-06-2012, 13:04
بازیرو نصب کردم همه ی فایلای آپدیت و کرک رو هم زدم ولی وقتی میخوام وارد بازی شم ...میره تو بازی صفحه ی اولو که میاره ارور close رو میده .....

چیکارش کنم ؟ :41:

Sensero
22-06-2012, 16:46
سلام دوستان
قبل از اینکه بازی رو نصب کنم setup/uninstall has stopped working برام میاد
چیکار کنم؟
به نظرتون قبل از نصب لازم نیست چیز دیگه ای نصب کنم؟
ممنون

mahyarSAMSUNG
22-06-2012, 22:14
اوه اوه، عجب تنظیماتی، مدل لپ تاپتون چیه ؟

SAMSUNG RF511 .... سمت راست

aha2012
23-06-2012, 11:04
SAMSUNG RF511 .... سمت راست

چقدر جالب.background لپ تاپ منم دقیقا همین لامبورگینی شاسی بلندس :دی
دوستان کسی پایه آنلاین بازی کردن نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amin.t_71
23-06-2012, 11:44
چقدر جالب.background لپ تاپ منم دقیقا همین لامبورگینی شاسی بلندس :دی
دوستان کسی پایه آنلاین بازی کردن نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من هرکاری کردم نشد آنلاین بزنم با تانگل

soheilnouri
23-06-2012, 11:48
من هرکاری کردم نشد آنلاین بزنم با تانگل

تانگل چيه؟

ehsan_update
23-06-2012, 12:50
سلام دوستان. من آخرین آپدیت و کرک مربوط به بازی رو از همین جا دانلود و نصب کردم ولی وقتی وارد بازی میشم همون اول بازی مکس راه نمیره و همینطوری درجا میزنه و نمیتونه حتی یک قدم جلو بره!!! :18: راهی برای حل این مشکل وجود داره ؟
ممنون.

mjorh
23-06-2012, 13:05
عجب گیری افتادیما ....مسخره اصن درس نمیشه ...یه جاشو در سمیکنی یه جا دیگش خراب میشه ...

این ارور :

---------------------------
ERR_GFX_D3D_NOD3D9_4
No DirectX 9 runtime found. Please install latest DirectX runtime.

OK

هزاردفه دایرکت نصب کردم ....بازم این ارور رو میده

چیکارش کنم ؟

virus2009
23-06-2012, 13:16
تانگل چيه؟

آموزش آنلاین بازی کردنMAX PAYNE3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdy.z
23-06-2012, 13:17
عجب گیری افتادیما ....مسخره اصن درس نمیشه ...یه جاشو در سمیکنی یه جا دیگش خراب میشه ...

این ارور :

ERR_GFX_D3D_NOD3D9_4

OK

چیکارش کنم ؟
شما درایور و dx رو آپدیت و به روز کن ببین مشکلت رفع میشه....

mjorh
23-06-2012, 14:11
شما درایور و dx رو آپدیت و به روز کن ببین مشکلت رفع میشه....

این کارارو کردم .....نشد ک نشد ....

Opera-Baz
23-06-2012, 14:50
سلام دوستان من بازی رو نصب کردم . انتی ویروس هم غیر فعال کردم .کرک هاشم کپی کردم . بازی رو ک اجرا می کنم این پیغام زیر میاد که باید کانکنت بشی به اینترنت اکتیو بشه بازی . عکسشو براتون میزارم انشالا که مشکلم حل بشه با کمک شما دوستان

Opera-Baz
23-06-2012, 15:08
دوستان من گرفتم چی شد . فقط اون فایل رو توی انتی ویروس توی استثناها گذاشتم . ولی gsrld.dll اصلا توی کرک هم نیست . توی دی وی دی کرک هم نیست . ولی موقع نصب انتی ویروس ی چیزی رو پاک کرد . موقع اجرا بازی هم همون عکس بالا میاد

virus2009
23-06-2012, 15:12
آقا درست نشد

اگه آپدیت ها رو نصب کردی و کرک و هم عوض کردی بازم تغییری نکرده پس احتمالا مشکل از بازیه

این ارور :

ERR_GFX_D3D_NOD3D9_4

OK

چیکارش کنم ؟

کارت گرافیکت رو آپدیت کن
مطمئن شو نرم افزار های زیر روی ویندوز نصب باشند :

C++ 2008
C++ 2010
Microsoft .Net Framework 4

سلام دوستان من بازی رو نصب کردم . انتی ویروس هم غیر فعال کردم .کرک هاشم کپی کردم . بازی رو ک اجرا می کنم این پیغام زیر میاد که باید کانکنت بشی به اینترنت اکتیو بشه بازی . عکسشو براتون میزارم انشالا که مشکلم حل بشه با کمک شما دوستان

از داخل آنتی ویروس ( بر فرض NOD32 ) فایل gsrld.dll که در فولدر بازی وجود داره رو داخل لیست استثنائات قرار بدید ؛ بعد می تونید آنتی ویروس رو فعال کنید
بازی رو در لیست فایروال آنتی ویروس قرار بدید که به اینترنت وصل نشه
+ فولدر Profile داخل پوشه کرک رو در مسیر زیر کپی کنید :

Opera-Baz
23-06-2012, 15:43
اگه آپدیت ها رو نصب کردی و کرک و هم عوض کردی بازم تغییری نکرده پس احتمالا مشکل از بازیه

کارت گرافیکت رو آپدیت کن

C++ 2008
C++ 2010

از داخل آنتی ویروس ( بر فرض NOD32 ) فایل gsrld.dll که در فولدر بازی وجود داره رو داخل لیست استثنائات قرار بدید ؛ بعد می تونید آنتی ویروس رو فعال کنید
بازی رو در لیست فایروال آنتی ویروس قرار بدید که به اینترنت وصل نشه
+ فولدر Profile داخل پوشه کرک رو در مسیر زیر کپی کنید :

سلام دوست عزیز من این فایلی ک گفتی رو توی نود 32 توی استثنائات گذاشتم و بازی رو هم توی لیست فایروال انتی ویروس نود چطوری بزارم ؟ ولی توی لیست فایروال ویندوز گذاشتم . بعد اخرین نسخه کرک بازی با اخرین اصلاحیه بازی رو برام بزارید . دوست گل من اون فایلی هم ک گفتی ن توی کرک هست ن توی پوشه نصب بازی . ولی موقع نصب بازی نود 32 ی چیزی رو پاک کرد . ممنون میشم کمکم کنی

virus2009
23-06-2012, 16:17
سلام دوست عزیز من این فایلی ک گفتی رو توی نود 32 توی استثنائات گذاشتم و بازی رو هم توی لیست فایروال انتی ویروس نود چطوری بزارم ؟ ولی توی لیست فایروال ویندوز گذاشتم . بعد اخرین نسخه کرک بازی با اخرین اصلاحیه بازی رو برام بزارید . دوست گل من اون فایلی هم ک گفتی ن توی کرک هست ن توی پوشه نصب بازی . ولی موقع نصب بازی نود 32 ی چیزی رو پاک کرد . ممنون میشم کمکم کنی

فایل gsrld.dll :

نحوه قرار دادن بازی مکس پین در فایروال Nod 32 Smart Security :

1. نرم افزار رو باز کرده و F5 رو بزنید و به مسیر زیر برید :

Network>Personal Firewall<Rules and zones

2. در قسمت Zone and rule editor روی گزینه setup کلیک کنید
3. در پنجره باز شده روی گزینه new کلیک کنید
4. از سربرگ local گزینه Browse رو انتخاب کنید و فایل Max Payne 3.exe رو از محل نصب بازی انتخاب کنید
5. در سربرگ General تنظیمات زیر رو انجام بدید
Direction : both
Action : Deny
( بقیه گزینه ها رو تغییر ندهید و به صورت پیش فرض باقی گذارید )
6. گزینه OK را کلیک کنید
7. مراحل 4-6 را برای فایل PlayMaxPayne3.exe تکرار کنید

نحوه بلاک کردن در فایروال ویندوز رو هم در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زیر گذاشتم ( پیشنهاد میکنم فایروال ویندوز رو خاموش و از nod 32 استفاده کنید )

mjorh
23-06-2012, 16:37
کارت گرافیکت رو آپدیت کن

C++ 2008
C++ 2010

مرسی سعید جون ...همشون نصبن بازم همون ارور رو میده ...مشکل من گیر کردن تو لودینگ بود نمیدونم چی شد یه دفه این ارور اومد ...:41:

از دوباره نصب کنم ببینم چی میشه ....

ahm2010
23-06-2012, 17:55
:7::7:ممنون دوستان

ehsan_update
23-06-2012, 17:56
سلام دوستان. من آخرین آپدیت و کرک مربوط به بازی رو از همین جا دانلود و نصب کردم ولی وقتی وارد بازی میشم همون اول بازی مکس راه نمیره و همینطوری درجا میزنه و نمیتونه حتی یک قدم جلو بره!!! :18: راهی برای حل این مشکل وجود داره ؟
ممنون.
دوستان خواهشا راه حلی به نظرشون نمیرسه؟

ahm2010
23-06-2012, 18:17
مرسی مشکل حل شد :40:

virus2009
23-06-2012, 18:33
:7::7:ممنون دوستان

داشتم آپلود میکردم.....
تموم که شد گفتی حل شد

دوستان خواهشا راه حلی به نظرشون نمیرسه؟

شما آپدیت 1.0.0.17 رو هم نصب کرده بودی .. ؟؟؟ یا فقط 22 رو نصب کردی ؟
تنظیمات گرافیک بازی رو حداقل تنظیمات بزار ببین رد میشه

SA33D_GT
24-06-2012, 00:43
سلام دوستان من این بازی رو نصب کردم اجرا میشه اما مشکلم اینجاست ایمیل و پسورد رو باید وارد کنم در صورتی که نباید به اینترنت وصل باشیم .
چه باید کرد ؟

mjorh
24-06-2012, 10:22
سلام دوستان من این بازی رو نصب کردم اجرا میشه اما مشکلم اینجاست ایمیل و پسورد رو باید وارد کنم در صورتی که نباید به اینترنت وصل باشیم .
چه باید کرد ؟

شما پوشه ی profiles رو کپی کن تو \Documents\Rockstar Games\Social Club

mjorh
24-06-2012, 10:23
بالاخره وارد بازی شدم ....اما تو چپتر 3 تو یه قسمت خاص بازی کرش می کنه ...بعدشم ارور Close میده ....:41: همه چیم آپدیت هسش...

اگه سیو بزنم درس میشه ؟

Opera-Baz
24-06-2012, 10:42
فایل gsrld.dll :

نحوه قرار دادن بازی مکس پین در فایروال Nod 32 Smart Security :

1. نرم افزار رو باز کرده و F5 رو بزنید و به مسیر زیر برید :

Network>Personal Firewall<Rules and zones

2. در قسمت Zone and rule editor روی گزینه setup کلیک کنید
3. در پنجره باز شده روی گزینه new کلیک کنید
4. از سربرگ local گزینه Browse رو انتخاب کنید و فایل Max Payne 3.exe رو از محل نصب بازی انتخاب کنید
5. در سربرگ General تنظیمات زیر رو انجام بدید
Direction : both
Action : Deny
( بقیه گزینه ها رو تغییر ندهید و به صورت پیش فرض باقی گذارید )
6. گزینه OK را کلیک کنید
7. مراحل 4-6 را برای فایل PlayMaxPayne3.exe تکرار کنید

نحوه بلاک کردن در فایروال ویندوز رو هم در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زیر گذاشتم ( پیشنهاد میکنم فایروال ویندوز رو خاموش و از nod 32 استفاده کنید )

ممنون بابت همه راهنمایی های بسیار خوبت . دوست عزیز این فایلی ک گفتی رو gsrld.dll کجا کپی کنم من این فایل رو ؟

Iman-Emperatour
24-06-2012, 10:55
سلام این پیغام آخر نصب بازی واسم میاد چیکار باید کرد ؟!

mjorh
24-06-2012, 11:43
کسی سیو چپتر 4 به این ور رو داره ؟

virus2009
24-06-2012, 12:19
بالاخره وارد بازی شدم ....اما تو چپتر 3 تو یه قسمت خاص بازی کرش می کنه ...بعدشم ارور Close میده ....:41: همه چیم آپدیت هسش...

اگه سیو بزنم درس میشه ؟

متن ارور رو از قسمت details کپی کن و اینجا توی اسپویلر بزار

سیو رو هم اگه خواستی :
توی Documents کپی کن

ممنون بابت همه راهنمایی های بسیار خوبت . دوست عزیز این فایلی ک گفتی رو gsrld.dll کجا کپی کنم من این فایل رو ؟

داخل فولدر اصلی بازی کنار فایل Max Payne 3.exe

سلام این پیغام آخر نصب بازی واسم میاد چیکار باید کرد ؟!

1. منوی استارت رو باز کن و در قسمت search کلمه Windows Features رو تایپ کن و اینتر بزن
2. دنبال کلمه net framework بگرد ، اگه گزینه هاش تیک داشت ، تیکش رو بردار و بالکعس
3. حالا از فولدر نصب بازی net framework رو دوباره نصب کن

اگه تغییری نکرد Microsoft net framework 4 و 3.5 رو دانلود و نصب کن

mjorh
24-06-2012, 12:24
سیو رو هم اگه خواستی :
توی Documents کپی کن

این سیو رو ک میریزم ...مشکلش اینه که Continue نداره ...بصورت چپتر چپتر هسش... :41:

ارورم اینه :

Windows Has Stopped Working ......

Close !

Opera-Baz
24-06-2012, 12:52
متن ارور رو از قسمت details کپی کن و اینجا توی اسپویلر بزار

سیو رو هم اگه خواستی :
توی Documents کپی کن

داخل فولدر اصلی بازی کنار فایل Max Payne 3.exe

1. منوی استارت رو باز کن و در قسمت search کلمه Windows Features رو تایپ کن و اینتر بزن
2. دنبال کلمه net framework بگرد ، اگه گزینه هاش تیک داشت ، تیکش رو بردار و بالکعس
3. حالا از فولدر نصب بازی net framework رو دوباره نصب کن

اگه تغییری نکرد Microsoft net framework 4 و 3.5 رو دانلود و نصب کن

دوست عزیز ممنون بابت تمام لطف هایی ک بهم کردی بلاخره مشکل حل شد و بازی اجرا شد ی سوال دیگه چرا بازی انقد گیر داره ؟ من ی فایل اپدیت بازی بود نصب کردم نمیدونم نسخه چند بود . مشکل از کجاس ک بازی گیر داره ؟

mjorh
24-06-2012, 13:01
اگه کارت گرافیکت آپدیت باشه (ورژن 296 یا 301 ) ...،حتما سیستمت واسه این بازی جواب نمیده ....میتونی تنظیمات گرافیکی بازیرو بیاری پایین تا فریم بیشتری بگیری ...

virus2009
24-06-2012, 14:06
این سیو رو ک میریزم ...مشکلش اینه که Continue نداره ...بصورت چپتر چپتر هسش... :41:

ارورم اینه :

Windows Has Stopped Working ......

Close !

ارور close program میده یا فقط close خالی ... ؟؟؟
روش زیر رو امتحان کن اگه فرقی نکرد ممکنه ایراد از بازیت باشه

Open your Start menu and click Control Panel
Browse to “System Maintenance” then “System”
In the left panel, select “Advanced System Settings” from the available links
You should now see the System Properties Window, which will have three sections. The top section is labeled “Performance” and has a “Settings” button. Click this button.
Select the “Data Execution Prevention” tab.
Select the option which reads “Turn on DEP for all programs and services except those I select”
Use the “Browse” button to locate the executable file for the application you were trying to start when you received the StackHash error, and click Open to add it to your exceptions list.
Click Apply or OK to commit your changes.

kkkaktoos
24-06-2012, 16:20
دوستان بالاخره درست شد.
یه راهنمایی برای دوستانی که نسخه بلک باکس رو دان کردند.
هنگام نصب هیچ رو نزنید. حتی social club .
بعد از نصب هم هیچ کاری نکنید. یعنی نه کرک بریزید. نه اپدیت های 17 و 22 رو بریزید. هیچ کاری انجام ندید.
حالا از محل نصب بازی فایل playmaxpayne3.exe رو اجرا کنید.

kkkaktoos
24-06-2012, 16:24
دوستان directx که با این بازی هماهنگ باشه رو میشه لطف کنید و لینک بدید.

mjorh
24-06-2012, 17:33
ارور close program میده یا فقط close خالی ... ؟؟؟
روش زیر رو امتحان کن اگه فرقی نکرد ممکنه ایراد از بازیت باشه

Open your Start menu and click Control Panel
Browse to “System Maintenance” then “System”
In the left panel, select “Advanced System Settings” from the available links
You should now see the System Properties Window, which will have three sections. The top section is labeled “Performance” and has a “Settings” button. Click this button.
Select the “Data Execution Prevention” tab.
Select the option which reads “Turn on DEP for all programs and services except those I select”
Use the “Browse” button to locate the executable file for the application you were trying to start when you received the StackHash error, and click Open to add it to your exceptions list.
Click Apply or OK to commit your changes.

Close Program میده ....

باشه اینو امتحان می کنم

مرسی

aftabbalans
24-06-2012, 18:17
سلام
من ویندوزم 64 بیت هستش
مشکل اجرا دارم تو دی وی دی 4 یه هلپر هستش که از روی اون دقیق همه کاری رو انجام دادم منتها موقع اجرا یه چیزی میاد که یه گزینش آفلاین مد هستش یه گزینه ریتری یه گزینش هم کلوز...اینطور که مشخصه برای آپدیته آقا دیگه ازم نپرسید فایروال و آنتی ویروسو خاموش کردی یا نه نپرسید کرکو کپی کردی یا نه انصافا جواب بدید:45:

virus2009
24-06-2012, 18:22
سلام
من ویندوزم 64 بیت هستش
مشکل اجرا دارم تو دی وی دی 4 یه هلپر هستش که از روی اون دقیق همه کاری رو انجام دادم منتها موقع اجرا یه چیزی میاد که یه گزینش آفلاین مد هستش یه گزینه ریتری یه گزینش هم کلوز...اینطور که مشخصه برای آپدیته آقا دیگه ازم نپرسید فایروال و آنتی ویروسو خاموش کردی یا نه نپرسید کرکو کپی کردی یا نه انصافا جواب بدید:45:

رو Offline Mod کلیک کنید تا وارد بازی بشه

aftabbalans
24-06-2012, 18:25
رو Offline Mod کلیک کنید تا وارد بازی بشه

همینکارو میکنم ولی یه صفحه سیاه میاد و هیچ اتفاقی نمی افته الا اینکه باید کنترل آلت دلتو بگیرم تا بتونم صفحه رو ببندم(صفحه سیاه رو میگم)

aftabbalans
24-06-2012, 18:43
ممنونم از جوابای واقعاً خوب و بجا و کمک شایان توجه ی حضرات گیمر.!!!!!

Sensero
24-06-2012, 19:53
سلام دوستان
قبل از اینکه بازی رو نصب کنم setup/uninstall has stopped working برام میاد
چیکار کنم؟
به نظرتون قبل از نصب لازم نیست چیز دیگه ای نصب کنم؟
ممنون

کسی جواب مارو نمیده ؟

aftabbalans
24-06-2012, 20:00
کسی جواب مارو نمیده ؟

همونطوری که جواب منو دادن جواب تورو هم میدن!!!!!باش تا زیر پات یونجه سبز شه

mjorh
24-06-2012, 20:10
ممنونم از جوابای واقعاً خوب و بجا و کمک شایان توجه ی حضرات گیمر.!!!!!

همش چن مین از پست دادنتون گزشته ....اینجا چت روم نیس ک زودی جواب بگیرین ...یه خورده صبر کنید !
+
شما درایور کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید ،حل میشه

mjorh
24-06-2012, 20:14
کسی جواب مارو نمیده ؟

تو هارد کپی کنید DVD هارو ....بعد نصب کنید ...ببینید نصب میشه یا نه .....اگه نشد به احتمال زیاد مشکل از ویندوزتون هسش !

4daneshjo
24-06-2012, 20:18
من تمام کرک ها و اپدیت ها و dlc ها رو گرفتم و امتحان کردم فایده نداشت
تا اینکه یک بار موقع اجرا اینترنت قطع شد و شانسی رفت داخل بازی یعنی تو مرحله لودینگ گیر نکرد با اینکه از قسمت فایر وال بلاک کرده بودم بازی
ولی بعد از مرحله 2 ویندوز اپدیت کردم و ریست کردم تا اپدیت ویندوز نصب شه ولی دیگه نتونستم بازی رو اجرا کنم تو همون مرحله لودینگ گیر میکنه
به نظر من مشکل لودینگ از ویندوز هست خالا باد ویندوز رو عوض کنم
ویندوز من win7 sp1

aftabbalans
24-06-2012, 20:28
همش چن مین از پست دادنتون گزشته ....اینجا چت روم نیس ک زودی جواب بگیرین ...یه خورده صبر کنید !
+
شما درایور کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید ،حل میشه

یعنی اینکارو کنم حله دیگه؟!دیگه مشکلی نیست؟

Sensero
24-06-2012, 21:05
تو هارد کپی کنید DVD هارو ....بعد نصب کنید ...ببینید نصب میشه یا نه .....اگه نشد به احتمال زیاد مشکل از ویندوزتون هسش !

از تو هارد میخوام نصب کنم این ارور رو میده
ویندوز ارجینال لپ تاپ هست مشکلی نداره.

naim697
24-06-2012, 21:27
من بازی را از سایت دانلود ها گرفتم . ولی هر چی مزنم توی بازی نمبره افلاین هم میزنم ؟

یه کرک هم یکبار زدم رفتم توش ولی همون اول تو منو نرفته لودینگ موندش ؟

mahyarSAMSUNG
24-06-2012, 21:48
اگه میشه یکی این فایلی که ویروس شناخته میشه و dll هست رو برام آپلود کنه .. این نود32 لامصب از قرنتیه هم پاکش کرد ... بزور تا چپتر 5 رفتم روی حالت سخت ....

naim697
24-06-2012, 21:55
مشکلم الان این هستش که وارد بازی میشه ولی میگه پروفایل مبخواد ایمیل پسورد ؟

virus2009
24-06-2012, 22:25
من تمام کرک ها و اپدیت ها و dlc ها رو گرفتم و امتحان کردم فایده نداشت
تا اینکه یک بار موقع اجرا اینترنت قطع شد و شانسی رفت داخل بازی یعنی تو مرحله لودینگ گیر نکرد با اینکه از قسمت فایر وال بلاک کرده بودم بازی
ولی بعد از مرحله 2 ویندوز اپدیت کردم و ریست کردم تا اپدیت ویندوز نصب شه ولی دیگه نتونستم بازی رو اجرا کنم تو همون مرحله لودینگ گیر میکنه
به نظر من مشکل لودینگ از ویندوز هست خالا باد ویندوز رو عوض کنم
ویندوز من win7 sp1

شما بازی رو توی فایروال ویندوز گذاشتی یا Nod 32 ... ؟؟؟
به احتمال زیاد بازی هنوز به اینترنت وصل میشه
یک نرم افزار فایروال مثل Comodo نصب کنید و با اون بازی رو بلاک کنید ببینید تغییری می کنه یا نه

اگه میشه یکی این فایلی که ویروس شناخته میشه و dll هست رو برام آپلود کنه .. این نود32 لامصب از قرنتیه هم پاکش کرد ... بزور تا چپتر 5 رفتم روی حالت سخت ....

مشکلم الان این هستش که وارد بازی میشه ولی میگه پروفایل مبخواد ایمیل پسورد ؟

فایل profile داخل پوشه کرک رو در آدرس زیر کپی کنید :

Rockstar Games\Social Club

Iman-Emperatour
24-06-2012, 23:20
این پیغام خطا زمان اجرا بازی ظاهر میشه!
مشکلم از کجاست؟

با تشکر از زحماتتون:11:

Oracle_Eldorado
24-06-2012, 23:27
با سلام
من بازی رو نصب کردم
زمانی که اجرا میکنم ، صفحه ی اول بازی که نوشته Max Payne 3 میاد
میگه برای ادامه Enter بزن
وقتی که میزنم ، Loading مینویسه و همینطوری میمونه و دیگه ادامه نمیده
کار خاصی باید انجام بدم ؟

virus2009
24-06-2012, 23:28
این پیغام خطا زمان اجرا بازی ظاهر میشه!
مشکلم از کجاست؟

با تشکر از زحماتتون:11:

روی Offline Mod کلیک کن تا وارد بازی بشه

virus2009
24-06-2012, 23:30
با سلام
من بازی رو نصب کردم
زمانی که اجرا میکنم ، صفحه ی اول بازی که نوشته Max Payne 3 میاد
میگه برای ادامه Enter بزن
وقتی که میزنم ، Loading مینویسه و همینطوری میمونه و دیگه ادامه نمیده
کار خاصی باید انجام بدم ؟

بازی رو باید با فایروال بلاک کنید تا به اینترنت وصل نشه
فولدر Profile داخل پوشه کرک رو هم به مسیر زیر انتقال بدید :

Rockstar Games\Social Club

Iman-Emperatour
25-06-2012, 00:46
روی Offline Mod کلیک کن تا وارد بازی بشه

روی Offline Mod کیلک کردم ولی یه صفحه کامل سیاه باز میشه و فقط شکلک ماوس خودم دیده میشه!(اینترنتم هم قطعه)
بدون هیج دکمه نمی تونی از صفحه سیاه بیرون بیای (فقط با Del+Ctrl+Delete) می تونم از صفحه سیاه خارج بشم و بعد با یه Tab جدید روبه رو شدم

فک میکنید مشکلم از کجاست؟؟!:13:

virus2009
25-06-2012, 02:07
روی Offline Mod کیلک کردم ولی یه صفحه کامل سیاه باز میشه و فقط شکلک ماوس خودم دیده میشه!(اینترنتم هم قطعه)
بدون هیج دکمه نمی تونی از صفحه سیاه بیرون بیای (فقط با Del+Ctrl+Delete) می تونم از صفحه سیاه خارج بشم و بعد با یه Tab جدید روبه رو شدم

روی گزینه view problem details کلیک کن و متن داخلش رو اینجا توی اسپویلر بزار

kazem3300
25-06-2012, 11:48
سلام .من بازی رو ورژن بلک ب***ش رو ریختم پچ 100022 رو هم نصب کردم .بازی اجرا می شه اما هنگامی که نوشته هاش میره ارم بازی میاد میگه اینتر رو بزن
اینتر که می زنم بعد از یک دقیقه ارور می گیره می گه باید به اینترنت وصل شم .
حالا باید چه کار کنم؟

shahab_f
25-06-2012, 15:24
آیا بازی من مشکلی داره؟ چون داشتم حداقل سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مورد نیاز بازی رو میدیدم، لپ تاپ من از حداقل اش خیلی بهتره، اما به شدت کم میاره، یعنی هرچی تنظیمه تا ته آوردم پایین و باز هم بازی هر 10 ثانیه یه دفعه 3 ثانیه کرش میکنه و دوباره ادامه پیدا میکنه. سیستم من اینه:
Core i5 540M 2.6Ghz
Ram 4
VGA Ati 5650 1gig dedicated

cordi
25-06-2012, 17:22
منم مشکل سیاه شدن تصویر و مات موندنو دارم.کمک ترو خدا

هم سوشیالو درست کردم هم فایلیای داکیومنت

papillon11
25-06-2012, 18:13
آیا بازی من مشکلی داره؟ چون داشتم حداقل سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مورد نیاز بازی رو میدیدم، لپ تاپ من از حداقل اش خیلی بهتره، اما به شدت کم میاره، یعنی هرچی تنظیمه تا ته آوردم پایین و باز هم بازی هر 10 ثانیه یه دفعه 3 ثانیه کرش میکنه و دوباره ادامه پیدا میکنه. سیستم من اینه:
Core i5 540M 2.6Ghz
Ram 4
VGA Ati 5650 1gig dedicated
گمون کنم مشکل یا از بازی باشه یا از اپدیت ها ، چون من خودم با مشخصات کمتر از این روی لبتاب بدون مشکل رفتم

shahab_f
25-06-2012, 19:10
گمون کنم مشکل یا از بازی باشه یا از اپدیت ها ، چون من خودم با مشخصات کمتر از این روی لبتاب بدون مشکل رفتم
چیکار باید بکنم؟ میخوایم تو تاپیک مشکلات نصب و اچرا بپرسم
شما راه حلی به ذهنتون میرسه؟

Opera-Baz
25-06-2012, 20:13
دوستان من داخل بازی میرم خیلی گیر داره بازیش . کند میشه بازی . مشکل از کجاس ؟ آخرین آپدیت بازی نسخه چنده ؟ این گیر کردنا با کند شدنا از چیه ؟

farhad200
26-06-2012, 00:07
کسی میدونه نسخه 7 دی وی دی که سایت پی سی ورلد برای فروش گذاشته چند گیگ هست؟

farhad200
26-06-2012, 00:07
کسی میدونه نسخه 7 دی وی دی که سایت پی سی ورلد برای فروش گذاشته چند گیگ هست؟

ashk1377
26-06-2012, 00:45
ولی کلا از حق نگذریم بازی قشنگی بود در ضمن من 4 dvd nine شو گرفتم 15 g جا گرفت همه آپدیت هاشم توش بود

pedrammb
26-06-2012, 06:20
منم همون ارور که واسه ایمان امپراتور میاد هست اماا من اصلا نمی تونم سوشیال رو باز کنم.. واسه اونم همین ارور رو میده

Memoli
26-06-2012, 14:58
با سلام بنده نسخه Max.Payne.3 Repack Origami را دانلود و نصب کردم و با یک دستور تو host دسترسی به اینترنت را هم قطع کردم و خیلی راحت بازی میکردم. ولی دیروز ویروس live security platinum وارد کامپیوترم شد .
همه چیز به هم ریخت و بعد از دو ساعت تونستم پاکش کنم. برای اجرای خیلی نرم افزارها اونها رو دوباره نصب کردم و وقتی بزی MP3 رو خواستم اجرا کنه گفت دوباره نصب بشه .
دوباره نصبیدم ولی حالا که بازی اجرا میشه بعد از زدن دکمه enter در حالت Loading میمونه در ضمن اینترنت را هم قطع کردم و حتی کرک جدید را هم تست کردم. مشکل اینجا ست که Rockstar Socail Club قبلا Log in میکرد ولی حالا خبری ازش نیست .
اون نرم افزار هم چند بار نصبیدم نشد که نشد. خواهشا راهنمایی کنید تا مجبور به تعویض این ویندوز لعنتی نشم.

LeBron
26-06-2012, 16:48

توی استارت ویندوز، Max Payne 3 Safe Mode رو سرچ کنین و از این طریق اجرا کنین فکر کنم مشکل حل میشه

سلام .من بازی رو ورژن بلک ب***ش رو ریختم پچ 100022 رو هم نصب کردم .بازی اجرا می شه اما هنگامی که نوشته هاش میره ارم بازی میاد میگه اینتر رو بزن
اینتر که می زنم بعد از یک دقیقه ارور می گیره می گه باید به اینترنت وصل شم .
حالا باید چه کار کنم؟

اول فایل های اجرایی بازی رو از طریقی که دوستان توضیح دادن توسط فایروال Block کنین بعد هم فایروال رو که موقع نصب غیر فعال کرده بودین دوباره فعال کنین و بازیو از اول اجرا کنین

alighasemi2012
26-06-2012, 17:25
سلام من موقع نصب بازی این ارور میاد انتی ویروس هم ندارم کمکم کنید. okهم میزنم کلا از نصب میاد بیرون خیلی هم نصبش طول میکشد حدود4ساعت:blush:

lovlyboy91
26-06-2012, 19:51
من بازی رو نصب کردم و همه مراحل نصبشو انجام دادم ولی اول بازی گیر میکنه و این ارور رو میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطفا راهنماییم کنید.

Iman-Emperatour
26-06-2012, 20:09
روی گزینه view problem details کلیک کن و متن داخلش رو اینجا توی اسپویلر بزار

خدمت شما.....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/url] If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline: C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt]

Opera-Baz
26-06-2012, 20:25
منم همون ارور که واسه ایمان امپراتور میاد هست اماا من اصلا نمی تونم سوشیال رو باز کنم.. واسه اونم همین ارور رو میده

کسی نیس جواب منو بده ؟

Opera-Baz
26-06-2012, 20:26
بازی من اینجا گیر میکنه و هر کاری میکنم راه نمیره . مشکل از کجاس ؟ یکی منو کمک کنه

Akbar"22"
26-06-2012, 20:32
بازی من اینجا گیر میکنه و هر کاری میکنم راه نمیره . مشکل از کجاس ؟ یکی منو کمک کنه

احتمالا بازی شما ناقص هستش که امیدوارم این احتمال درست نباشه و به ادامه بازی بپردازیی ... :12:

s.hidden
26-06-2012, 23:34
دوستان من آپدیت های پست اولو دانلود کردم ولی موقع اجرا این ارور ـو میدن :
Error : Trying To Run Max Payne 3 Installer
چیکا باید بکنم ؟؟؟؟
یچی دیگه , وختی بازیو اجرا میکنم اون گزینه ی Offline Mode ـش کلا غیر فعال شده .
اینو چیکارش کنم ؟؟؟

saeed774
27-06-2012, 02:03
دوستانی که بعد از اعمال کرک ها و آپدیت ها مشکل سیاه شدن اول بازی یا گیرکردن در Loding رو دارن حتما حتما درایور کارت گرافیکشون رو به آخرین ورژن اون آپدیت کنن و یا کسانی که از ویندوز 7 و درایور پیش فرض اون استفاده میکنن هم باید آخرین ورژن درایور کارت گرافیکشونو نصب کنن.
به عنوان مثال کارت من 4890 و Ati هست که با نصب و آپدیت درایور به ورژن 12.4 مشکل سیاه بودن و گیرکردن بازی حل شد .