PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه psp رو به کامپیوتر متصل کنم

persian365
31-05-2012, 09:47
سلام
من سئوالمو اول
در سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp پرسدم 2 روز شد کسی جواب نداد چون خیلی کارم ضروری بود تایپیک زدم

امیدوارم راهنماییم کنید

می خوام psp وصل کامپیوتر کنم ولی هنگام وصل usb وصل هست چون گزبنه شارژ و صفخه اصلی هم روش میشه آیکن usb هم بالای صفخه psp میاد ولی داریو مربوطه مشخص نیست

از داخل psp قسمت Seting گزینه کانکت تو یو اس بی نداره

PSP SONY 4G

gap
31-05-2012, 10:22
دوستان اگر میتونستن مطمئنا کمکتون میکردن!
دقیقا از کامپیوتر منظورتون چیه؟ چه سیستم عاملی داره؟ ویندوز؟ چه نسخه ای؟ مک؟ چه نسخه ای؟ لینوکس؟ چه انتشاری؟
اگر ویندوز هست، آیا میگه که یک دیوایس جدید شناخته شد؟
اگر مک هست که کلا مشکل داره! بیخیال! منم نمیتونم:دی
لینوکس هم بلد نیستم!:دی
اما جدا از این ها، برای کانکت شدن ، بعد از وصل کردن با کابل یو اس بی به سیستم، برید به Settings در PSP و برید پایین تا به این برسید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش اتخابش کنید و بعدش X رو بزنید، حالا باید وصل شده باشه!
برای دیسکانکت کردن هم ابتدا O رو بزنید بعد دیس کنیدش!

persian365
01-06-2012, 10:09
من روی XP و win7 تست کردم نشد

وقتی کابل وصل میکنم گزینه USB Connection میاد

بالای صفحه هم ایکن USBمیاد و شروع به شارژ میشه

ولی درقسمت Settings گزینه جدا گانه نداره

در Settings این گزینه ها رو داره

Effect setting
Display
Power Saving
Data & Time
Language
Tv Out
Advanced

در اینا هم گزینه جدا گانه برای USB Connection نداره

همه چی اینگار درسته وصله ولی در کامپیوتر درایوی و گزینه خاصی نمیاد

aidin9
11-07-2012, 11:40
سلام.یه مشکلی برام پیش اومده:من وقتی پی اس پیمو به کامپیوتر وصل می کنم،هیچ پوشه ای نداره.هم با رم ریدر امتحان کردم هم با کابل.ولی نشد.چی کار باید بکنم؟راستی قبلا این طوری نبود.

aidin9
11-07-2012, 16:45
لطفا جواب بدید

aidin9
19-07-2012, 15:10
سلام.من اشتباها مموری کارتمو فرمت کردم.چی کار کنم تا برگرده؟

aidin9
22-07-2012, 13:09
لطفا جواب بدید.خییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییللللل لللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییی ضروریه!!!!!!!!!!!!!!!!