PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همسرمون رو با چه عنواین عاشقانه ای صدا بزنیم؟

استاکس نت
30-05-2012, 23:00
میشه لطفا راهنمایی کنین و عنواینی رو که خودتون استفاده میکنین اینجا بذارین تا باعث نزدیکتر شدن روابطمون عاطفی زندگی مشترکمون بشهممنون میشم

a6543210
01-06-2012, 07:02
دي!خوب معلومه ديگه سعي كن اسامي چيزهاي زيبا تو دنيا رو بهش بدي و با همونا صداش كني!مثل گل نازم ، گل رزم، يا هر چيزي كه دخترا دوست دارن.(هر چي القابي كه بهش مي دي زيباتر باشه خيلي خوشش مي ياد و مطمعنن علاقش بهت بيشتر مي شه)ما كه مجرديم ولي خوب گفتم يه راهنمايي باشه!!!

استاکس نت
01-06-2012, 08:17
خوب منم میخوام همین اسامی زیبا رو بدونم تا به کار ببرم این گل رزم رو عالی اومدی

emadpumad
01-06-2012, 10:59
والا من بدم میاد از این جور تریپا چون چندین بار یه چیزایی دیدم که باعث شد دیگه نخام طرفم رو با اسامی ( فینگولی صدا کنم )
یه رفیق دارم وقتی میرم خونش هی خانومشو صدا میزنه " گلم " "قوربونت برم " و ... خانومش یه جور بدی باهاش رفتار میکنه در عوض اون روز به اسم صداش زد جلوی من درومد بهش گفت کیشمیش به اون کیش میشی دم داره خانومشو خوردی ؟؟؟!!!
:))

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

ملا نصرالدین
01-06-2012, 11:01
ببینید این که فقط طرف رو با یه اسم عاشقانه صدا کنیم کافی نیست.باید پس این اسم یه لحن عاشقانه هم باشه که از دل بیرون میاد.تا این اسم عاشقانه اثر کنه
بعدشم بهتره یه اسم 1 کلمه ای باشه.چون اینجوری تکرارش راحت تره و کم کم از روی عادت به جای اینکه اسمش رو بگید اون اسم عاشقانه رو میگید.مثلا طرف اسمش صغری هست.وقتی مرتب بهش بگید عزیزم یا جیگر یا گلم دیگه یادتون میره که اسم اصلیش چی بوده.این خوب یه خوبی داره.یه بدی.بدیش اینه که اگر حواستون نباشه جلوی همه بهش میگید گلم یا...

ولی از همه این ها مهم تر اینه که جلو دیگران بلند اسمش رو صدا نزنید.مثلا بگید خانم خانمم خانمی یا... از کلمه های عیال و بابا و ... برای صدا زدن خانمتون استفاده نکنید

emadpumad
01-06-2012, 11:04
ببینید این که فقط طرف رو با یه اسم عاشقانه صدا کنیم کافی نیست.باید پس این اسم یه لحن عاشقانه هم باشه که از دل بیرون میاد.تا این اسم عاشقانه اثر کنه
بعدشم بهتره یه اسم 1 کلمه ای باشه.چون اینجوری تکرارش راحت تره و کم کم از روی عادت به جای اینکه اسمش رو بگید اون اسم عاشقانه رو میگید.مثلا طرف اسمش صغری هست.وقتی مرتب بهش بگید عزیزم یا جیگر یا گلم دیگه یادتون میره که اسم اصلیش چی بوده.این خوب یه خوبی داره.یه بدی.بدیش اینه که اگر حواستون نباشه جلوی همه بهش میگید گلم یا...

ولی از همه این ها مهم تر اینه که جلو دیگران بلند اسمش رو صدا نزنید.مثلا بگید خانم خانمم خانمی یا... از کلمه های عیال و بابا و ... برای صدا زدن خانمتون استفاده نکنید

خدایی من خندم میگیره روم نمیشه تصورشم واسم یه جوریه
" خانوم خانومیی" " عجقم " =))

roteal2007
01-06-2012, 12:18
ببینید شما بایستی اول حریم ها رو رعایت کنید هر اسمی هر لقبی یه جای مخصوص به خودش باید به کار بره.....مثلا جلوی خونواده پدر و یا جایی که مهمونی هستید بگید "بانو" ابه نظر من بقیه اسم ها ممکن هست بین خودتون تو ی حریم شخصی خیلی عادی باشه و مناسبه اون حریم اما کلمه های مرسوم در حریم خارج همین عزیزم و بانو هست.....
چیز دیگه ای به خاطرم نمیاد.

استاکس نت
01-06-2012, 13:00
دوستان یه چندتا واژه بگین بحث روانشناسی نکنین لطفا
چندتا واژه ساده کفایت میکنه

Abbas.V
01-06-2012, 15:34
عسلم
خانمم
نازم
عشقم
جیگرطلا

emadpumad
01-06-2012, 16:32
من که زن ندارم ولی یک سری از دوستان رو در دوران جوانی ( اون هم در یک مواقع خاص ) اینجوری صدا میزدم
عزیزم
قوربوق چشای نازت
هانی
جی جی
جوجو

shahin666
01-06-2012, 18:11
من یه جمله فقط بهتون میگم فکر کنم قشنگ ترین کلمه حداقل از دید من هست و همه جا به کار میره
اونم این هست
نازم

a6543210
02-06-2012, 04:52
عروسكم
گل نازم
كوچولوي من
عشقولي من
مهربونم
تن نازم
گل اندامم
خانومي