PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب اسپیکر 5.1 و کارت صدا به Xbox360

S0R3N4
30-05-2012, 01:37
سلام
خسته نباشید
من یه اسپیکر logitech z906 5.1 خریدم...و یک کارت صدای اکسترنال Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Channels- USB که همونطور از نامش پیداس با کابل USB به لپ تاپ وصل میکنمش و از این طریق یه سیستم صوتی اعجاب انگیز رو دارا شدیم ما...:31:
در نصب این سیستم صوتیمون به لپ تاپ هیچ مشکلی نداشتم...
ولی نمیدونم چجوری اون رو به XBOX360 یا به مونیتوری که به کنسول وصله نصب کنم...خود مانتیور من (LG M2394 ) اسپیکر داره...ولی خب این کجا و آن کجا...
روی اسپیکری هم که خریدم نوشته شده که به همه ی کنسول ها میشه وصلش کرد..
حالا من موندم این کارت صدا و اسپیکر باید به مونیتور نصب بشن یا کنسول؟
با کابل USB کارت صدا رو به کنسول نصب کردم...ولی همچنان صدا رو از مانیتور شنیده میشد...چه باید کرد که این سیستم صوتی 5.1 ما به کنسول وصل شه و صدای کنسول رو از مانتیور نشنوم ؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

SamGun
30-05-2012, 09:49
ببینید دوست عزیز

Port های USB تعبیه شده در کنسول ها فقط با Storage ها و وسایل تعریف شده برای این کنسول ها کار میکنند .

الان شما یک Device ی رو به کنسول وصل کردی که در حالت عادی ممکن هست از Driver مربوط به Windows استفاده کنه و در حالت خوب و آپدیت از حالت Plug&Play ویندوز که خب مسلما جواب گو روی بقیه سیستم ها نیست .

کنسول 360 فقط و فقط از پورت های صدا و تصویر میتونه کار انتقال صدا رو انجام بده و در ضمن محدودیت تعداد باند های شما طراحی Chipset صدا داخل این کنسول هست با قابلیت 5.1

شما فقط کافیه Speaker خودتون رو به کنسول متصل کنید و در تنظیمات کنسول صدا رو روی 5.1 بزارید بعد میتونید از کیفیت عالی صدا لذت ببرید.

S0R3N4
01-06-2012, 02:13
پس در اینجا نیازی به کارت صدا برای پردازش هرچه حرفه ای تر صدا نیست؟؟یعنی کلا متصل نمیشه؟؟؟
خوب من این کنسول رو با چه کابلی باید متصل کنم به اسپیکرم؟؟
از پشت اسپیکرم عکس بگیرم به کارتون میاد برای راهنمایی کردن؟؟
خیلی خیلی منتظر جوابم دوست خوبم...
از برادری خدا کمکت نکنه مرد اگه راه بندازی این سیستم مارووو... :*