PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : XPدو راه جالب جهت نفوذ به ويندوز

rasool_bbc
02-04-2005, 21:04
يکی از مشکلات ويندوز xp راه نفوذ به آن در صورت فراموش کردن password می باشد .همانطور که همه شما می دانيد xp امکان جالب switch user را دارد که می توان محيط را برای کار user های مختلف فراهم کرد .حالا اگر شما اين password را فراموش کنيد چاره چيست؟.
در اين حالت چند راه نفوذ هست و آن اين است که در هنگام ظاهر شدن منوی کاربران در ابتدا ، دو بار کليدهایALT+CTRL+ DELETE را فشار دهيد سپس در قسمت نام کلمه administrator را تايپ کرده و قسمت password را خالی بگذاريد و Ok را بزنيد در اين حال وارد سيستم می شويد.
حال اگر در هنگام نصب ويندوز Xp برای Admin پسورد گذاشته باشند چه كار كنيم؟ برای اين كار قبل يا هنگام بالا آمدن ويندوز كليد F8 را زده سپس بسته به نوع نياز خود یكی از گزينه های Safe Mode را انتخاب كنيد. بعد از وارد شدن به ويندوز در منو Start كليك كنيد سپس گزينه RUN را انتخاب كرده ودر جايی خالی عبارت Control userpasswords2 را تايپ كنيد. پنجره باز شده دارای 2 TAB به نام های Users & Advanced می باشد. TAB Users را انتخاب كرده و تيك گزينه: User must enter a username and password to use this computer را برداريد. با برداشتن تيك اين گزينه ديگر هنگام ورود به ويندوز از شما پسورد گرفته نمی شود.
حالا با استفاده از گزينه Add می توان نام كاربری را به آن اضافه و با استفاده از گزينه Remove می توان نام كاربری را حذف كرد همچنين با استفاده از گزينه Properties می توان ميزان دسترسی كاربران به ويندوز را تعيين كرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
03-04-2005, 00:19
پادزهر چیه؟ :)

night wolf
03-04-2005, 07:53
بابا ایول اینکاره
حال کردم به مولا :D

rasool_bbc
03-04-2005, 09:08
نوكرتيم داش night wolf

rasool_bbc
03-04-2005, 09:09
پادزهر چیه؟ :)

دوست عزيز تا اون جايي كه من مي دونم پادزهر مادهايي هست كه زهر رو از بين مي بره :wink:

mpsjavad
04-04-2005, 21:41
با سلام ..

روي سيستم من هيچكدوم از دو روش اقا رسول جواب نميده چون من سرويس پك يك رو كامل نصب كردم ... :| پس پادزهر ميتونه ايمن كردن سيستم باشه از طريق نصب سرويس پك هاي موجود ( 1و2و3و... تا ... :mrgreen: )

...

+WarriorKing
05-04-2005, 16:02
دست همگي درد نكنه ...

kiarash.x
05-04-2005, 16:55
damet garm kheyli bahali :P

night wolf
06-04-2005, 08:51
یعنی اگه سرویس پک نصب باشه نمیشه این کارو کرد؟

mpsjavad
07-04-2005, 00:34
يعني اگه سرويس پک نصب باشه نميشه اين کارو کرد؟

با سلام ..

من كه سرويس پک يك رو دارم هيچ كدوم از راههاي پيشنهادي دوستمون rasool_bbc
كار نميده و حتي موقع ورود به Safe Mode هم از من پسورد عبور ميخواد :!:

parham
06-05-2005, 18:30
سلام
در صورتی که یوزر مورد نظر خودش ادمینسترتور باشد این کار عملی می باشد و در صورت محدود بودن آن یوزر توسطادمینسترتور اصلی ویندوز دیگر نمی توان از طریق سیف مود هم عمل نمود چون ورود به آنجا هم پسورد می خواهد

ZiTaNiX
06-05-2005, 22:12
من دنبال راهی میگردم که از یوزر guest به ویندوز نفوذ کنم راهی هست چون تو اکثر کافی نت ها ادمین پسورد داره و از این یوزر استفاده میشه که کمترین دسترسی رو داره