PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی جام ملت های اروپا ۲۰۱۲ | UEFA Euro 2012 Fantasy Football

صفحه ها : [1] 2

گرافيكار
29-05-2012, 01:55
سلام
داریم به جام ملتها نزدیک میشیم و خوشبختانه سایت یوفا مثل بازیهای UCL برای جام ملتهای هم فوتبال فانتزی گذاشته
چیزی که واقعا در طول رقابتهای UCL من تجربش کردم و واقعا لذت بردم

گفتم بهترین کار اینه که با دوستانم در این انجمن این لذت رو تقسیم کنم
نحوه کار خیلی سادس
ابتدا به این صفحه برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد با کلیک روی Register ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه اکانت بسازین و عضو بشید البته یوزر شما باید همون ایمیل شما باشه
بعد از فعالسازی اکانت خودتون، وارد صفحه انتخاب بازیکن میشید. میتونید از همون لینک بالا استفاده کنید

باید 15 بازیکن انتخاب کنید یا به عبارتی بخرید. بودجه شما هم 100 تاست

2 دروازبان
5 دفاع
5 هافبک
3 مهاجم

لیست بازیکنا و قیمتاشون در ستون سمت راست صفحه هست

امتیازات هم به این شکل محاسبه میشه

1 امتیاز برای بازی کردن
2 امتیاز برای بالای 60 دقیقه بازی کردن (بدون در نظر گرفتن امتیاز بالا)
6 امتیاز برای گل زدن مدافع یا دروازه بان
5 امتیاز برای گل زدن هافبک
4 امتیاز برای گل زدن مهاجم
3 امتیاز برای پاس گل دادن
4 امتیاز برای دروازه بانی که دروازش باز نشه و بالای 60 دقیقه بازی کنه
4 امتیاز برای مدافعی که تیمش گلی دریافت نکنه و بالای 60 دقیقه بازی کنه
1 امتیاز برای هافبکی که تیمش گلی دریافت نکنه و بالای 60 دقیقه بازی کنه
5 امتیاز برای گرفتن پنالتی (گل نخوردن)
1 امتیاز برای 3 بار نجات دادن و حفظ کردن دروازه(سيو دروازبان)
1 تا 3 امتیاز براي 3 نفر برتر زمين از ديدگاه كارشناسان به ترتيب 3، 2 و 1 امتياز ميگيرند

2- امتیاز برای از دست دادن پنالتي
1- امتیاز به ازاي خوردن 2 گل براي دروزابان و مدافع
1- امتیاز برای دریافت کارت زرد
3- امتیاز برای دریافت کارت قرمز
2- گل به خودي

.............................

تیمهایی که تا الان در جام ملتهای فانتزی و لیگ P30WORLD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شرکت کردن

Team
Manager

Argentina
Ali Ahmadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

la masia
la masia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rangers
amir radmard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Perspolis
Se7en ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Avengers
Ashkan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kurosh
Kurosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Nameless
Babak Gen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Tashtak sazi
Esrafil Fazli ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Warriors
Hamid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.Susa
Masoud Barani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

El Matadors
Amir Fakhraie ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Makhuf
Alireza Mousavi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Real Madrid FC
iman RV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Red_Devils
Mostafa Ranjbar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

L.A.M.P.A.R.D
A M I R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pi30
mohammad Hadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Aszpar
hadi sh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Spam United
Javad Ta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Red Devils
ehsan zamani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Blue Stars
Mahmood Ahmadzadeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پی نوشت: بزودی یه لیگ هم برای اعضای این انجمن ساخته میشه تا علاوه بر رقابت کلی با همه شرکت کننده ها از تمام دنیا، یه جورایی با خودمونم رقابت کنیم

کد لیگها در پست 5

aluminum
29-05-2012, 16:36
من یه تیم ساختم
ولی اگه میشه یه توضیحاتی در موردش بدید
من متوجه نشدم توی ترکیب ثابت بازی بعدی جام ملتها مهمه یا نه.مثل روز بازی آلمان اگر نویر روی نیمکت من باشه ولی توی بازی اصلی توی ترکیب اون وقت داستان چه جوریه؟

MCSE MAN
29-05-2012, 19:13
من براي اولين بارمه كه تو اين مسابقات فوتبال فانتزي شركت ميكنم. الآن خيلي چيزا رو نميدونم چي به چيه ولي منم تيمم رو ساختم

اينكه از يه كشور بيشتر از 2 تا بازيكن نميشه انتخاب كرد رو اعصاب بود:41:

ايشالا بچه ها غيرت نشون ميدن و تيم رو سربلند ميكنن:31:

گرافيكار
31-05-2012, 14:56
ممنونم از حسین عزیز به خاطر انتقال تاپیک به بخش فوتبال خارجی
چنتا نکته
شما 15 بازیکن انتخاب میکنید اما طبیعتا باید 11 بازیکن رو توی ترکیب بزارین که در دور اول بازیها(یعنی تمام تیمها یه بازی انجام بدن) امتیازشون حساب میشه
در این بین شما میتونید تعویض هم انجام بدین اما یه هزینه هایی داره
مثلا نویر رو توی ترکیب گذاشتین و توی بازی اول یه گل خورده که یعنی چهار امتیاز بسته نگه داشتن دروازه رو نمیگیره
90 دقیقه هم بازی کرده یعنی دو امتیاز میگیره
سه تا سیو هم داشته که 1 امتیاز هم اینجا میگیره
امتیاز نویر میشه 3
اگر از امتیاز نویر راضی نباشید و بخواید دروازبان دومتون رو که مثلا بازیش روز بعده بیارین داخل 3 امتیاز نویر رو از دست میدین اما خب در صورت گل نخوردن دروازبان جدید به جای سه امتیاز ممکنه 7 یا 8 امتیاز بگیرین

مثل روز بازی آلمان اگر نویر روی نیمکت من باشه ولی توی بازی اصلی توی ترکیب اون وقت داستان چه جوریه؟
امتیاز بازیکنی حساب میشه که توی ترکیب نهایی 11 نفره شما باشه

من براي اولين بارمه كه تو اين مسابقات فوتبال فانتزي شركت ميكنم. الآن خيلي چيزا رو نميدونم چي به چيه ولي منم تيمم رو ساختم
من برای دومین بارمه پس فرق زیادی با هم نداریم:31:
زیاد پیچیده نیست بازیا که شروع بشه و امتیازات حساب بشه خیلی چیزا دستتون میاد
خوبیش اینه که مثلا حتی از بازیکنا یا تیمایی که بدتون هم میاد بازیکن میگیرید و در طول مسابقات یه جورایی طرفدار اونام میشین

منم امروز فردا تیمم رو انتخاب میکنم
فقط دوستان از مصدوم و محروم نبودن بازیکناتون مطمئن بشید
مثلا فکر نمیکنم انتخاب رونی فعلا کار درستی باشه چون دو بازی اول رو محرومه

گرافيكار
31-05-2012, 16:12
خب کدهای لیگ کلاسیک و هد تو هد هم آماده شد

198553-37592
198553-37597

برین به این قسمت

گزینه Join a League رو بزنید.بعد گزینه Private League رو بزنید و کدهایی که گذاشتم رو وارد کنید

ابتدا کد اول و بعد همون مسیر رو دوباره برین و کد دوم رو وارد کنید
من وارد کردم و حالا دو لیگ به اسم P30WORLD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم تیم من با سیستم 4.3.3
تیم ترسناکیه، نه؟:31:

راستی تا یادم نرفته این رو بگم که هر کسی رو که به عنوان کاپیتان انتخاب کنید امتیازاتش دو برابر حساب میشه
یعنی اگر 5 امتیاز بگیره موقع جمعبندی 10 امتیاز حساب میشه طبیعتا امتیازات منفیش هم دو برابر حساب میشه
من فن پرسی رو انتخاب کردم البته شاید عوضش کردم:31:

AMIR-AIRGUNNER
31-05-2012, 16:27
اقا من گیج شدم :18::31:
امتیاز ذخیره ها اگه تو ترکیب نباشن حساب نمیشه پس بهتر نیست که اون 4 تا ذخیره رو با 16 امتیاز (حداقل ) بگیریم تا پول برای بازیکنان اصلی زیادتر باشه ؟
فقط مرحله گروهی حساب میشه یا مرحله حذفی مسابقات هم هست ؟

گرافيكار
31-05-2012, 18:04
اقا من گیج شدم :18::31:
امتیاز ذخیره ها اگه تو ترکیب نباشن حساب نمیشه پس بهتر نیست که اون 4 تا ذخیره رو با 16 امتیاز (حداقل ) بگیریم تا پول برای بازیکنان اصلی زیادتر باشه ؟
امیر جان این یکی از بهترین کارهایی که میشه در جهت بستن یه تیم خوب انجام داد
من همین الانم ذخیره هام حداقل امتیاز رو دارن

اما من سعی کردم همون ذخیره هامم توی تیماشون ثابت باشن چون در هر صورت بازیشون میدم اگر امتیاز خوب گرفتن که تعویضشون نمیکنم
اگر امتیاز نیاوردن بازیکنای اصلیم رو بازی میدم

یکی دیگه از نکاتی که باید در نظر داشت اینه که ببینیم بیشتر میخوایم از کدوم پستها امتیاز بگیریم
مثلا دفاعای خوب بگیریم و با گل نخوردن و احیانا گل زدن مدافعینمون امتیاز بگیریم
و مثلا با سیستم 5.3.2 یا 4.4.2 بازی کنیم
یا تمرکزمون رو بزاریم روی بازیکنای هجومی
و مثل کاری که من کردم دفاع رو به حداقل رسوند و در عوض نفرات هجومی بهتری خرید

یه تجربه شخصی رو هم بگم
دروازبان رو صرفا نباید از تیمای قوی به امید گل نخوردن انتخاب کنید
اگر دروازبان یه تیم ضعیف رو انتخاب کنید ممکنه دو گل بخوره و یک امتیاز منفی بگیره اما در عوض چون حملات زیادی روی دروازش میشه میتونه از سیوهای زیاد و احیانا گرفتن پنالتی امتیازات زیادی جمع کنه

توی فینال یو سی ال چک بیشترین امتیاز رو آورد
در صورتی که یه گلم خورد

راستی اینم بگم که توی یو سی ال فانتزی جایزه نفر اول یه ماشین پورشه بود که فکر کنم به یه نفر از بحرین رسید
یوفا حتما برای جام ملتها جایزه بهتری در نظر گرفته
که خب طبیعتا یا احتمالا نصیب من میشه:31:

توی یو سی ال من توی ایران نفر 88 شدم:31:

MCSE MAN
31-05-2012, 18:08
يه سوال
وقتي بازيكن ها رو انتخاب كنيم ديگه بعدا نميشه تغييرشون داد يا مثلا براي هر بازي ميشه بازيكني رو انداخت بيرون و يكي ديگه جايگزين كرد؟؟
كلا اين transfer كه گذاشته چجورياس؟؟

گرافيكار
31-05-2012, 18:12
این یادم رفت
توی مراحل حذفی دوباره 100 تومن:31: میده که میشه باهاش بازیکن خرید و به ترتیب توی هر مرحله میتونید از یه تیم این تعداد بازیکن رو انتخاب کنید

Group stage
2

Quarter-finals
4

Semi-finals
6

Final
12

در طول مسابقات هم میتونید توی بخش ترانسفر بازیکن خرید و فروش کنید
البته به ازای هر بازیکن جدیدی که به تیم وارد میکنین دو امتیاز از مجموع امتیازاتتون کم میکنه

AMIR-AIRGUNNER
31-05-2012, 22:11
امیر جان این یکی از بهترین کارهایی که میشه در جهت بستن یه تیم خوب انجام داد
من همین الانم ذخیره هام حداقل امتیاز رو دارن

اما من سعی کردم همون ذخیره هامم توی تیماشون ثابت باشن چون در هر صورت بازیشون میدم اگر امتیاز خوب گرفتن که تعویضشون نمیکنم
اگر امتیاز نیاوردن بازیکنای اصلیم رو بازی میدم

یکی دیگه از نکاتی که باید در نظر داشت اینه که ببینیم بیشتر میخوایم از کدوم پستها امتیاز بگیریم
مثلا دفاعای خوب بگیریم و با گل نخوردن و احیانا گل زدن مدافعینمون امتیاز بگیریم
و مثلا با سیستم 5.3.2 یا 4.4.2 بازی کنیم
یا تمرکزمون رو بزاریم روی بازیکنای هجومی
و مثل کاری که من کردم دفاع رو به حداقل رسوند و در عوض نفرات هجومی بهتری خرید

یه تجربه شخصی رو هم بگم
دروازبان رو صرفا نباید از تیمای قوی به امید گل نخوردن انتخاب کنید
اگر دروازبان یه تیم ضعیف رو انتخاب کنید ممکنه دو گل بخوره و یک امتیاز منفی بگیره اما در عوض چون حملات زیادی روی دروازش میشه میتونه از سیوهای زیاد و احیانا گرفتن پنالتی امتیازات زیادی جمع کنه

توی فینال یو سی ال چک بیشترین امتیاز رو آورد
در صورتی که یه گلم خورد

راستی اینم بگم که توی یو سی ال فانتزی جایزه نفر اول یه ماشین پورشه بود که فکر کنم به یه نفر از بحرین رسید
یوفا حتما برای جام ملتها جایزه بهتری در نظر گرفته
که خب طبیعتا یا احتمالا نصیب من میشه:31:

توی یو سی ال من توی ایران نفر 88 شدم:31:
ممنون
تقریبا فهمیدم که قضیه به چه صورت هست .
فقط یه چند تا بازیکن که قیمتشون حداقل باشه و فیکس بازی میکنن رو میشه معرفی کنی ؟
از شانس ما هم انگار لمپارد مصدوم شده و باید ترکیب رو دوباره عوض کنم و تغییر های اساسی انجام بدم :31:
بین کاسیاس و چک هم دو دل شدم !
میترسم چک رو انتخاب کنم و از شانسمون فاجعه به بار بیاد :31:

در ضمن دوستان چرا اینقدر کم تعداد هستن تو لیگ ! فقط 3 تیم اومده :41:

aluminum
31-05-2012, 23:16
این قسمت که کمک میکنه چه جوریه؟
دو بخش داره
Hands-on
که فکر کنم بر اسان بازی بعدی تیمها و احتمالا بازی کردن نفراته که پیشنهاد میده و باید برای بدست اوردن امتیاز قبل ار هر بازی ترکیب رو عوض کنیم
Hands-off
که فکر کنم اگر وقت نداشته باشیم هر روز ترکیب بچینیم خودش بهترین ترکیب رو پیشنهاد میده
درسته؟

و یه سوال اگر بازیکنی در ترکیب ما ذخیره باشه ولی در بازی اصلی بازی کنه به ما امتیازی تعلق نمیگیره؟

بغیر از ترکیب و چینش بازیکنها برای بدست اوردن امتیاز بیشتر آیا فرقی داره چه جوری ترکیب بچینیم؟

گرافيكار
31-05-2012, 23:51
فقط یه چند تا بازیکن که قیمتشون حداقل باشه و فیکس بازی میکنن رو میشه معرفی کنی ؟
البته فیکس بودن رو که واقعا نمیشه حدس زد مگر بازیکنای خاص

اما بر اساس احتمالات و البته سوابق میشه به این بازیکنا اشاره کرد

Lindegaard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دروازبان اول دانمارک
M. Olsson ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مدافع سوئد
Polanski ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هافبک لهستان
Andrews ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هافبک ایرلند

ولی در کل بهترین کار دقت به بازیهای قبلی تیمهایی نظیر یونان لهستان سوئد دانمارک هست و البته بازیهای دوستانه این تیمها در این روزها
یه چیز دیگه که یادم رفت بگم اینه که تا 15 دقیقه قبل از شروع هر دوری از بازیها میتونید توی تیمتون تغیرات لازم رو بدین

البته برای راحتی کار بالای ستون سمت راست که لیست بازیکنا قرار داره سه کادر هست که میتونید توی کادر اول all players رو انتخاب کنید و از کادر سوم امتیاز 4 رو انتخاب کنید که لیست تمام بازیکنای 4 تومنی:31: رو ردیف میکنه
با این تفاوت که خودش در هر پستی بازیکنایی رو که احتمال بیشتری داره در تیمشون بازی کنن رو در رتبه های نخست قرار داده
ولی این رو هم باید دقت کنید که بازیکنایی با این قیمت میتونن فیکس یا حداقل یه نیمه بازی کنن که در تیمهای درجه دوی جام باشن

بین کاسیاس و چک هم دو دل شدم !
هر دو قطعا فیکس تیماشون هستن
تفاوتاشون ایناس
کاسیاس نسبت به چک احتمال گل خوردنش کمتره اما طبیعتا امکان بالا رفتن سیوهاش هم کمتره
تیمها کمتر میتونن روی دروازه اسپانیا فشار بیارن و در نتیجه احتمال گرفتن خطای پنالتی از اسپانیا هم کمتره پس نمیشه به نسبت چک امیدوار بود که کاسیاس شانس گرفتن پنالتی و کسب 5 امتیاز رو داشته باشه
ولی در کل همه اینا احتمالاتیه که شما باید در نظر بگیرین

در ضمن دوستان چرا اینقدر کم تعداد هستن تو لیگ ! فقط 3 تیم اومده
امیدوارم دوستان هم بیشتر استقبال کنن چون قطعا بهشون خوش میگذره

گرافيكار
01-06-2012, 00:05
این قسمت که کمک میکنه چه جوریه؟
یه بخش جدیده که تازه اضافه شده برای یو سی ال نبود و راهنماییهای خوبی میکنه

و یه سوال اگر بازیکنی در ترکیب ما ذخیره باشه ولی در بازی اصلی بازی کنه به ما امتیازی تعلق نمیگیره؟
نه دیگه

بغیر از ترکیب و چینش بازیکنها برای بدست اوردن امتیاز بیشتر آیا فرقی داره چه جوری ترکیب بچینیم؟
نه مهم نیست که مثلا ژاوی رو سمت راست هافبک میزارین یا سمت چپ فقط باید توی ترکیب باشه
شما مربی تیمتون هستین دیگه بازیکنا رو هر جا خواستین قرار میدین

Kurosh
01-06-2012, 01:41
ممنون از علیرضای عزیز بابت معرفی این سایت ...

خب من هم تیمم رو ساختم ...

از همین اول بگم که تیم مشکل بودجه داشت و دیگه بهتر از این در نمی‌اومد : دی

پس فردا تیم نتیجه نگرفت نیایین بگین تیم رو بد بستی !! همینی که هست ! 100 امتیاز دادی می‌خوای برات لیونل مسیو بیارم ؟! :دی

راستی Formation رو که نمیشه چید، میشه ؟!

یعنی مثلاً نمیشه تعیین کرد تیم 3-3-4 باشه که ؟!

چون من هر کاری کردم از این 2-4-4 مسخره تغییری نکرد :‌ دی
فکر کن اورا رفته اون وسط : دی
خجالت هم نمی‌کشه مرتیکه : دی

هی میگم پاتریس ! آخه نفهم ! جای تو اون جاست ؟! :دی

مگه تو گوشش میره ؟! : دی

از همین جا به همه دوستان اعلام می‌کنم که انصراف بدن :دی
چون پورشه مال خودمه :دی

(حالا پورشه هم ندادن مهم نیست، هر چی بود مال منه : دی)

MCSE MAN
01-06-2012, 09:48
اينجوري كه معلومه دوستان همه قدرتشون رو گذاشتن رو حمله

از اونجايي كه يه سري بازيكن ها با اينكه هم قدرتشون عاليه و هم پولشون خوب بود ولي چون ازشون بدم ميومد نتونستم خودمو راضي كنم كه بذارمشون تو تيم. برعكس يه سري هم با اينكه قيمتشون بالا بود ولي چون دوسشون داشتم انتخابشون كردم
كلا ترجيح دادم احساساتم دخيل باشه تو تيم كه از موفقيتشون بيشتر خوشحال شم:31:

راستی Formation رو که نمیشه چید، میشه ؟!

یعنی مثلاً نمیشه تعیین کرد تیم 3-3-4 باشه که ؟!
الآن دوستان تركيبشون 2-4-4 نيست كه.وقتي مثلا 3تا بازيكن حملت رو انتخاب كني كه تو تركيب باشن خودش اتوماتيك ميكنتش 3-3-4

چون من هر کاری کردم از این 2-4-4 مسخره تغییری نکرد :‌ دی
به تركيب من توهين كرديا:31:.

فقط تركيب كلي رو مهمه وگرنه اينكه بازيكن دقيقا سر جاي خودش باشه مهم نيست

ويرايش:اي بابا اين لمپارد چرا مصدوم شد؟!!!!!!!!! شانس ندارم ديگه
حالا باید ترکیب رو عوض کنم!!

babak2002
01-06-2012, 11:03
منم یه تیم ساختم ببینم بچه ها چی کار می کنن

فقط یه سوال : اگه تعداد لیگ هایی که عضو هستیم بیشتر باشه امتیازی بیشتری می گیریم ؟ یا کلاً بودن تو لیگ های مختلف امتیازی نداره ؟

*IN*
01-06-2012, 11:57
اینم تیمه من

از همین الان بگم که ما اصلا به فکر نتیجه و قهرمانیو این جور چیزا نیستیم فقط اومدیم دوره همی یه فوتبالی کنیم و لذتش رو ببریم...
زدم خودش انگولک کنه اینو تحویل داد...
اگه نظری دارید بگید تا فصل نقل و انتقالات تموم نشده با زیکنا رو عوض کنم...
اقا میگم یه لیگ خصوصی درست کنید خودمون بریزیم توش...

Kurosh
01-06-2012, 12:06
دمش گرم، ترکیب دو دفاعه گذاشته برات : ))))

انقلابی در منیجینگ فوتبال :‌دی:27:

اقا میگم یه لیگ خصوصی درست کنید خودمون بریزیم توش...
علیرضا (گرافیکار) تو صفحه‌ی قبل ساخت و لینکش رو گذاشت ...

به تركيب من توهين كرديا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نیست من خیلی تفکراتم هجومیه ! از اون لحاظ :‌دی

+

بچه‌ها یوفا جان تری رو دو سه جلسه محروم کرد ... !
اگه کسی تو دفاعش از تری استفاده کرده، زودتر عوضش کنه ...

AMIR-AIRGUNNER
01-06-2012, 12:32
ترکیب نهایی بنده :31::
تیم :Rangers
فقط تو انتخاب کاپیتان هنوز مشکل دارم و بین بازیکنها دعواست !

MCSE MAN
01-06-2012, 12:57
بچه‌ها یوفا جان تری رو دو سه جلسه محروم کرد ... !
اگه کسی تو دفاعش از تری استفاده کرده، زودتر عوضش کنه ...
اونجوری که من شنیدم گفت تری تو جام باشگاه ها محروش شد نه تو یورو!

اینم ترکیب من:

گرافيكار
01-06-2012, 13:08
کوروش تیمت که خیلی خوبه دیگه چی میخوای:31:
سه تا دفاع درجه یک داری
سه تا هافبک خوب
و دو مهاجم عالی

فقط یه سوال : اگه تعداد لیگ هایی که عضو هستیم بیشتر باشه امتیازی بیشتری می گیریم ؟ یا کلاً بودن تو لیگ های مختلف امتیازی نداره ؟
نه دوست من
یه تیم داری که فقط امتیازات اون حساب میشه و تعداد لیگها تاثیری در امتیازات نداره

اینم تیمه من
2.5.3
انصافا تیمت هجومیه ها بارسا هم جرات بازی کردن با سیستم دو دفاعه رو نداره:31:

از همین الان بگم که ما اصلا به فکر نتیجه و قهرمانیو این جور چیزا نیستیم فقط اومدیم دوره همی یه فوتبالی کنیم و لذتش رو ببریم...
واقعا هدف لذت بردنه و بس
البته وقتی توی هد تو هد بردمت یه کم ناراحت میشی دیگه:31:

ببین با این سیستم شما ممکنه امتیاز منفی گل خوردن رو نگیرین اما امتیازات بالای گل نخوردن رو هم از دست میدین
ولی خب نمیشه انکار کرد که با تعدا بالای هافبکها و مهاجمین درصد گل زدن و پاس گل دادنتون هم بالاتر میره

فقط تو انتخاب کاپیتان هنوز مشکل دارم و بین بازیکنها دعواست !
معمولا کاپیتان رو از مهاجمین یا هافبکای گلزن انتخاب میکنن
ببین توی دور اول کدوم بازیکنت در مقابل تیم ضعیفتری بازی داره که احتمال گلزنیش بیشتره اونو کاپیتان کن

دوستان از مهاجم لهستان غافل نشید Lewandowski ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همونی که توی دورتموند بازی میکنه و در فینال جام حذفی سه گل به بایرن زد
تیمش میزبانه و در گروه مناسبی هم قرار گرفته در واقع در گروهی قرار گرفته که اگر چه ساده نیست اما خبری هم از تیمهای درجه یک اروپا نیست

پی نوشت: ممنون از مدیران به خاطر مهم کردن تاپیک

گرافيكار
01-06-2012, 13:12
کنار هر بازیکنی یه علامت سبز رنگ i هست اگر اون سبز باشه یعنی بازیکن مشکل جدی نداره
ولی اگر قرمز باشه یعنی نمیتونه بازی کنه مثل علامتی که کنار اسم رونی هست. قرمزه چون رونی دو جلسه محرومه
تری رنگش سبزه مشکلی هم نداشته

Kurosh
01-06-2012, 13:22

آره آره، اشتباه لپی شد ...

ولی روحیه نداره، بندازیمش بیرون بهتره :دی
تازه با فردیناند هم اصطکاک دارن، نیمکت نشین میشه، بیا و درستش کن : دی

Kianoosh
01-06-2012, 13:23
واقعا دلالی تو فوتبال فانتزی هم بیداد می کنه یه سری بازیکنها بیخودی قیمتشون بالاست :دی خلاصه با این بضاعت کم سعی کردیم تمام خطوط رو خوب ببندیم برای قهرمانی :39: بودجه هم تا قرون آخرش هزینه شد با اولین باخت 95% قرارداد کل تیم کسر خواهد شد :34:

البته یکم بعضی بازیکنها تو پستهای تخصصیشون نیستن که اونم عیب نداره عادت می کنن :دی کوروش خیلی نگران ترکیب و چینش نباش جای چک رو با رونالدو رو عوض کن حله :14:
حالا برم قوانین ... رو بخونم لیگ و بازیهاش چطوریه؟

MORINIO
01-06-2012, 14:09
خب اینم تیم من .. ببینم روسفیدم میکنن یا .... :31:

Masoud-Susa
01-06-2012, 15:47
سلام دوستـان ؛ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میدونم خیلی منتظر بودید تا من ترکیبم رو اعلام کنم [اسمایلی خود خیلی مهم پنداری] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...حالا راستش رو بگید چن ساعت منتظر من بودید؟ 1 ساعت؟ 2 ساعت؟...! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب دیگه همونطور که خودتون میدونید محدودیت های ما زیاده و بودجه هم کمه؛ از طرفی هم یوفا و آقایون دست ما رو بستن...!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این شد که دیگه ترکیب ما به این صورتی که میبینید دراومدش ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی!اینم بگم که ما تیم رو برای قهرمانی بستیم و حتما هم قهرمان میشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و بدونید اگه احیاناً تو این مسابقات قهرمان نشیم توطئه یوفا بوده و اونوقت یقیقنا مجبوریم با بچه ها بریزیم شیشه های یوفا رو بیاریم پایین! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن:
آهان ! یه چیزی! هدفمون هم از شرکت تو این مسابقات فقط و فقط اون پورشه(یا اوون جایزه بهتره !) ای هست که علیرضا جان بهش اشاره کردن و لاغیر ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پایان پیام! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aluminum
01-06-2012, 15:50
فصل نقل و انتقالات که فکر کنم تموم شده؟ نشده؟
فکر کنم تا روز اول بازی ها انجام نشه نمیشه بازیکن جدید گرفت.

دوستانی که قوانین رو خوندن و ترجمه کردن قوانین رو بدن با صاحب تاپیک:31: گرافیکار تا بزارش پست اول تا دوستانی که جدید میان اطلاعاتشون بیشتر از ما باشه تا مثل من تیمشون رو بد نبندن :41:

دوستان اگر موافق باشن و لزومی داشته باشه عکس از ارنج بچه ها را بزاریم توی پست اول و یا اگه گرافیکار وقت نداشته باشه من بر حسب شانسی که داشتم :دی میزارم توی پست دوم.

*IN*
01-06-2012, 18:07
واقعا هدف لذت بردنه و بس
البته وقتی توی هد تو هد بردمت یه کم ناراحت میشی دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما جواب توهین های مربی تیم حریف رو تو زمین بازی میدیم:31:

پویول تو لیست بازیکنا نیست یا من پیداش نمیکنم؟؟؟

اقا اونایی که به هوای پورشه میخوان بازی کنن بیخیال شن جایزه نفر اول یه دستگاه تلوزیون سه بعدی شارپ به همراه یک دستگاه بلو ری پلیر ،یک جفت استوک ادیداس و یک عدد دوربین دیجیتال کنونه

Overall winner

The manager who scores the most points over the course of the UEFA European Championship will win:

[*=left]A stunning SHARP 3D TV and Blu-ray player
[*=left]A pair of adidas Predator football boots
[*=left]A Canon PowerShot digital camera for great photos and HD movies

Runner-up
The manager leading his or her team to the runner-up berth will win:

[*=left]A Canon PowerShot digital camera for great photos and HD movies
[*=left]A Tango12, official match ball of UEFA EURO 2012™
[*=left]EA SPORTS UEFA EURO 2012™ expansion pack for EA SPORTS FIFA 12

Overall winner of the country league
Upon registering your team, you will be asked to enter a country league for the UEFA EURO 2012 national team of your choice. The 16 managers who win their respective national leagues will each win:

The winners of the Danish, German, Greek, Russian, Spanish and Ukrainian leagues will also each receive an official adidas team jersey.
Individual stage winners
The competition has also been divided into three stages – each with a prize for the leading manager:

[*=left]Group stage – adidas Predator boots, Tango12 (official match ball of UEFA EURO 2012™) and Canon digital camera
[*=left]Knockout stage – adidas Predator boots, Tango12 (official match ball of UEFA EURO 2012™) and Canon digital camera
[*=left]Six matchday winners – will all get a Canon digital camera

Fans Tournament
As a brand-new feature, you will also have the chance to compete in the Fans Tournament – in which the fans from each EURO finalist nation will compete in a head-to-head format that mirrors the group stage of the championship itself.
A total of 20 Fans Tournament winners will each receive:

[*=left]EA SPORTS UEFA EURO 2012™ expansion pack for EA SPORTS FIFA 12

گرافيكار
01-06-2012, 18:31
دوستان اگر موافق باشن و لزومی داشته باشه عکس از ارنج بچه ها را بزاریم توی پست اول و یا اگه گرافیکار وقت نداشته باشه من بر حسب شانسی که داشتم :دی میزارم توی پست دوم.
میترسم صفحه اول سنگین بشه
وگرنه کاری نداره

فصل نقل و انتقالات که فکر کنم تموم شده؟ نشده؟
فکر کنم تا روز اول بازی ها انجام نشه نمیشه بازیکن جدید گرفت.
چرا تا 15 دقیقه قبل از شروع بازی افتتاحیه میتونی ترکیب تیمت رو تغییر بدی

آهان ! یه چیزی! هدفمون هم از شرکت تو این مسابقات فقط و فقط اون پورشه(یا اوون جایزه بهتره !) ای هست که علیرضا جان بهش اشاره کردن و لاغیر ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسعود جان نگران نباش اگه بردمش میدم باهاش یه دور بزنی:31:

ولی جدای از شوخی اول شدن توی ایران هم سخته چه برسه به دنیا
توی بازیهای یو سی ال از ایران حدود 1000 نفر شرکت کرد که نفرات اول امتیازات بالایی آوردن
باید ببینیم این بار چند نفر از ایران شرکت میکنن

ویرایش:

ما جواب توهین های مربی تیم حریف رو تو زمین بازی میدیم:دی
توی میدون مجازی میبینمت:31:
پیشنهاد میکنم تعداد مدافعینت رو زیادتر کنی

پویول تو لیست بازیکنا نیست یا من پیداش نمیکنم؟؟؟
پویول دعوت نشده عمل کرده

اقا اونایی که به هوای پورشه میخوان بازی کنن بیخیال شن جایزه نفر اول یه دستگاه تلوزیون سه بعدی شارپ به همراه یک دستگاه بلو ری پلیر ،یک جفت استوک ادیداس و یک عدد دوربین دیجیتال کنونه
عجیبه فکر میکردم جایزش نفیستر از یو سی ال باشه:13:
ولی فکر کنم به این دلیل جایزه یو سی ال خیلی بهتر بود چون مسابقات نزدیک به یک فصل طول میکشید
در کل انگیزم کمتر شد میتونید به بردن من امیدوارتر بشین:31:

خداییش جایزه در برابر لذت هد تو هد هیچه

aluminum
01-06-2012, 19:20
چرا تا 15 دقیقه قبل از شروع بازی افتتاحیه میتونی ترکیب تیمت رو تغییر بدی

نه منظورم گرفتن بازیکن جدیده.
چئن الان قسمت ترنسفر غیر فعاله و نمیشه بازیکن فروخت یا گرفت.

aluminum
01-06-2012, 19:21
یادم رفت بگم
مچ دی ها مربوط به یک دوره مسابقه هست. یعنی همه تیمها باید بازی کنن در مچ دی اول.یا در طول مچ دی میشه ترکیب عوض کرد.منظورم هر روز و قبل از شروع مسابقه هست یا ترکیبت برای یک مچ دی ثابت می مونه؟

گرافيكار
01-06-2012, 19:54
نه من الان امتحان کردم به راحتی میتونید بازیکن عوض کنید
اول بازیکن مورد نظر رو از تو تیمت حذف کن بعد بازیکن دلخواهت رو به تیم اضافه کن
بعد پایین کادری که تیمت هست یه دکمه قرمز روشن میشه که نوشته
make transfers
روی اون کلیک کن توی مرحله بعد بالای کادر سه گزینه میاد شما روی Confirm transfers کلیک کن و تمام

مچ دی ها مربوط به یک دوره مسابقه هست. یعنی همه تیمها باید بازی کنن در مچ دی اول.یا در طول مچ دی میشه ترکیب عوض کرد.منظورم هر روز و قبل از شروع مسابقه هست یا ترکیبت برای یک مچ دی ثابت می مونه؟
به احتمال زیاد وقتی همه تیما یه بازی کردن قبل از شروع بازیهای دوم میتونید بازیکن جا به جا کنید اما فکر کنم دو امتیاز هزینشه
یوفاست دیگه همه چیزش با پول میچرخه:31:

MCSE MAN
01-06-2012, 20:01
فعاله كه! خود من لمپارد رو انتخاب كرده بودم ولي ديدم مصدومه عوضش كردم

تو قسمت transfer كه بريد، بازيكن ها رو كه جا به جا كرديد بعد make transfer ميزنيد و صفحه عوض ميشه. بعد confirm transfer رو انتخاب ميكنيد. جا به جايي انجام ميشه

*IN*
01-06-2012, 20:03
توی میدون مجازی میبینمت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشنهاد میکنم تعداد مدافعینت رو زیادتر کنی
فکر کنم اینایی که رو نیمکت دارم بسه...
مسابقات شروع شه،ارنج رو انگولک میکنم...

Kurosh
01-06-2012, 20:07
غیرفعال نیست ! من امروز صبح جان تری رو فروختم و بدشتوبر رو خریدم ... مشکلی نبود

یادم رفت بگم
تا قبل بازی اول می‌تونی هر تعداد که دلت خواست ترنسفر انجام بدی ...

بین بازی اول و بازی دوم، و همین طور بین بازی دوم و بازی سوم، فقط یه ترنسفر می‌تونی انجام بدی، بیش‌تر بخوای خرید و فروش کنی، به ازای هر یه ترنسفر 3 امتیاز ازت کسر میشه ...

بعد از مرحله‌ی گروهی دوباره ترنسفر نامحدود میشه

بین مرحله‌ی یک چهارم تا نیمه نهایی 8 تا ترنسفر، و بین نیمه نهایی و فینال هم 4 تا ترنسفر میشه انجام داد ...

همون طوری که گفتم، بیش از این میزان بخوای بازیکن جابه‌جا کنی، به ازای هر کدوم 3 امتیاز کسر میشه ...

اما تا این حد، امتیازی کسر نمیشه

+

یه نکته‌ای که تو قوانین دیدم و جالب بود، اینه که امتیاز بازیکنا در طول بازی‌ها بالا میره (بر حسب محبوبیت و ...)

اگه شما بازیکنی رو با ارزش 4 میلیون یورو خریده باشی و در پایان مرحله‌ی گروهی شده باشه 5 میلیون، می‌تونی بفروشیش و سود کنی !

جالبیش اینجاست که رو سودت باید مالیات هم بدی :دی

مثلاً 300 هزار یوروش رو مالیات می‌گیرن ازت ... !

Kurosh
01-06-2012, 20:32
(با پست قبلیم ادغام شه لطفاً)

دوستان حالا که پیگیر بازیا هستیم، بد نیست اینجا هم ثبت نام کنیم ... نسخه‌ی فارسی فوتبال فانتزی، جایزه‌هاش رو هم سونی‌اریکسون میده :

گرافيكار
01-06-2012, 20:50
بین بازی اول و بازی دوم، و همین طور بین بازی دوم و بازی سوم، فقط یه ترنسفر می‌تونی انجام بدی، بیش‌تر بخوای خرید و فروش کنی، به ازای هر یه ترنسفر 3 امتیاز ازت کسر میشه ...
مطمئنی؟
توی یو سی ال فقط 2 امتیاز کم میکرد

دوستان حالا که پیگیر بازیا هستیم، بد نیست اینجا هم ثبت نام کنیم ... نسخه‌ی فارسی فوتبال فانتزی، جایزه‌هاش رو هم سونی‌اریکسون میده :
کوروش جان من اینجا ثبت نام کردم قبلا برای لیگ ایران
ولی خیلی طول میده تا امتیازات رو جمعبندی کنه
مثلا برای لیگ گاهی تا یکی دو روز طول میکشید
ولی سایت یوفا سرعتش عالیه تقریبا لحظه به لحظه امتیازات رو اعلام میکنه

aluminum
01-06-2012, 20:53
غیرفعال نیست ! من امروز صبح جان تری رو فروختم و بدشتوبر رو خریدم ... مشکلی نبود

تا قبل بازی اول می‌تونی هر تعداد که دلت خواست ترنسفر انجام بدی ...

بعد از مرحله‌ی گروهی دوباره ترنسفر نامحدود میشه

بین مرحله‌ی یک چهارم تا نیمه نهایی 8 تا ترنسفر، و بین نیمه نهایی و فینال هم 4 تا ترنسفر میشه انجام داد ...

همون طوری که گفتم، بیش از این میزان بخوای بازیکن جابه‌جا کنی، به ازای هر کدوم 3 امتیاز کسر میشه ...

اما تا این حد، امتیازی کسر نمیشه

+

یه نکته‌ای که تو قوانین دیدم و جالب بود، اینه که امتیاز بازیکنا در طول بازی‌ها بالا میره (بر حسب محبوبیت و ...)

اگه شما بازیکنی رو با ارزش 4 میلیون یورو خریده باشی و در پایان مرحله‌ی گروهی شده باشه 5 میلیون، می‌تونی بفروشیش و سود کنی !

جالبیش اینجاست که رو سودت باید مالیات هم بدی :دی

مثلاً 300 هزار یوروش رو مالیات می‌گیرن ازت ... !

منظورم تغیییر در ترکیبه.
یعنی من باید صبر کنم تا یک دوره مسابقات(یک مچ دی) تموم بشه تا بتونم بازیکنی که روی نیمکت هست بزارم توی زمین یا قبل از هر بازی امکان تغییر هست
مثلا من دو تا دروازه بان خوب دارم نویر و چک میخوام قبل از بازی چک ، پیتر :دی ر. بزارم توی زمین و فرداش که آلمان بازی داره نویر رو جایگزینش کنم.آیا چنین کاری امکان داره انجام بشه؟

Kurosh
01-06-2012, 21:04
مطمئنی؟
توی یو سی ال فقط 2 امتیاز کم میکرد

آره علیرضا، بخش Transfers قوانین رو بخون :

مشخصه ...

در مورد این سایته هم، خب پس هیچی، من قبلاً کار نکرده بودم باهاش ...

البته میشه در کنار یوفا اینجا هم بود و آخرش نتایج رو مقایسه کرد ...

منظورم تغیییر در ترکیبه.
یعنی من باید صبر کنم تا یک دوره مسابقات(یک مچ دی) تموم بشه تا بتونم بازیکنی که روی نیمکت هست بزارم توی زمین یا قبل از هر بازی امکان تغییر هست
مثلا من دو تا دروازه بان خوب دارم نویر و چک میخوام قبل از بازی چک ، پیتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ر. بزارم توی زمین و فرداش که آلمان بازی داره نویر رو جایگزینش کنم.آیا چنین کاری امکان داره انجام بشه؟
این جور که فهمیدم، برای هر Match Day میشه تا Deadline ای که تعیین کردن، تعویض انجام داد ...

در نتیجه چیزی که میگی امکان‌پذیر نیست، چون Deadline مچ دی اول، قبل از اولین بازیه، و امکان تعویض فقط تا پیش از اون بازی، و تنها برای اون مچ دی (که شامل بازی آلمان + بازی چک میشه) وجود داره

تو بعد از بازی چک، نویر رو بذاری تو زمین، برای مچ دی دوم نویر میاد تو ترکیبت و بازیش در آلمان در مچ دی 1 دیگه برات محاسبه نمیشه ...

مخلص کلام اینکه تو برای هر Match Day یه ترکیب 11 نفره می‌چینی، فقط امتیازات همون 11 نفر رو حساب می‌کنه برای دور اول بازی‌ها ! هر کسی رو جایگزینشون کنی، میره واسه دور بعدی ...

گرافيكار
01-06-2012, 21:27
نه قبل از بازیهای هر روزی میتونید تعویض کنید

Arrowtic
01-06-2012, 21:36
اینم تیم من!افتضاحه به تمام معنا!پیشنهادی ندارید؟!

یه سوال:الآن من تو لیگا هم عضو شدم.بازی اولم کیه؟!

سوال دوم:چطوری اسم سرمربیو عوض کنم؟!!
اسم تیمم El matadors هستش.

Alireza.M67
02-06-2012, 13:30
منم توی جفت لیگها عضو شدم با این تیم :
Lindgaard
Evra - Kjaer - coentrao - rolando
iniesta - modric (c) - Gotze - young
van persie - ibrahimovich

Subs :
Cech - mc shane - Gibson - Carroll

(حال نداشتم عکس بذارم)

گرافيكار
02-06-2012, 14:17
دوستان مثل اینکه ایتالیا حسابی روحیش پایین اومده و اوضاعشون خوب نیست
دیشب جلوی روسیه واقعا قافیه رو باخته بود خط دفاعیشون خیلی بد بازی کرد
در عوض روسا واقعا توی حمله هماهنگ بودن شیروکوف خیلی براشون عالی بازی میکنه
در کل فکر میکنم باید تیمای درجه دوی جام و شگفتیسازها رو هم در نظر بگیریم
من که سعی میکنم از ایتالیا دفاع نگیرم

یه سوال:الآن من تو لیگا هم عضو شدم.بازی اولم کیه؟!
باید منتظر قرعه کشی بمونیم
فکر کنم خود سایت انتخاب میکنه کی با کی بازی کنه

سوال دوم:چطوری اسم سرمربیو عوض کنم؟!!
سمت راست تیمت یه کادری که یه پیراهن و شورت و جوراب توشه روی همون کلیک کن
میری توی صفحه ای که هم میتونی رنگ لباس تیمت رو انتخاب کنی هم اسم تیمت رو تغییر بدی

hojjatinho
02-06-2012, 15:53
انتخاب بازیکنان از تیمهای درجه 2 شانس بردن رو که نباید زیاد کم کنه درسته؟
چون تو مرحله گروهی که به نظرم فرقی نداره .. همون قدر مثلا رونالدو خوبه و امتیاز می گیره فلان بازیکن از مثلا روسیه هم می تونه باشه .
من می خوام تیم رو از بازیکنای کم اسم و رسم دار انتخاب کنم .
نظرتون چیه ؟ می شه توی دورهای بعدی تغییر داد ؟ چون احتمالا اکثرشون حذف شن :دی

MCSE MAN
02-06-2012, 16:04
البته کیه لینی تو بازی نبود. حضورش خیلی تاثیر داره
فکر نمیکنم تو یورو انقدر اشتباه داشته باشن ولی خوب بعید هم نیست!!

امویلا هافبک فرانسه هم مصدوم شد
اگه کسی انتخابش کرده تا دیر نشده حذفش کنه. یکی از دوستان رو دیده بودم که گذاشته بود تو تیمش

منم تو varzesh3 ثبت نام کردم. همه قیمت ها تا اونجا که دیدم از رو سایت یوفا برداشته بودن فقط فرقش این بود که 1 دفاع کمتر باید انتخاب میکردیم و 1 فوروارد بیشتر
از هر تیم هم 3تا میشد انتخاب کرد
برای همین من تیمم متفاوت شد

eman619rv
02-06-2012, 17:34
د

دوستان بذارین یه توضیح در مورد این تیم فانتزی بهتون بدم.....
شما هیچ بازی و قرعه کشی در پیش ندارین ... تقویم بازی ها همون بازی های جام ملت ها هست شما تیمی رو انتخاب کردین تا بیشترین امتیازات رو بگیره بعد از پایان روز اول مسابقات با توجه به جدول امتیاز دهی که در پست اول تایپیک اشاره شد به بازیکن ها امتیاز دهی میشه و شما میتونین ببین چقدر درست اون بازیکن رو انتخاب کردین!
مثلا المان که با پرتغال بازی داره مسما بازی سختی هست و فکر نکنم بتونن بازیکن ها بدرخشند و چون تقریبا المان قدرت برتر بازی هست به احتمال زیاد بازیکنای پرتغال عملکرد خوبی نخواهند داشت و کریس رونالدو خیلی سخت به گل برسه پس شااااااااااااااید کریس رونالدو امتیاز کمی بگیره .... در مورد بازی ایتالیا و اسپانیا ها این مورد صدق میکنه ........ از اون طرف قضیه مثلا هلند با دانمارک بازی داره که به نظر میرسه فن پرسی کار راحتی رو برای درخشیدن داشته باشه و شاید بازی سختی برای هلند نباشه.........

اینها همه اش حدسیات هست و خودتون باید بسنجید که اوضاع برای کدام بازیکنا بهتره ضمن این بعد از برای بازی های بعدی هم میتونین بازیکنانتون رو بفروشین و بازیکنای دیگه ای بخرین که البته کم ضررر هم داره

peyman_nn
02-06-2012, 18:27
سلام
ببخشید نمیدونستم جاش اینجا هست یا نه
اگر میشود برنامه بازی ها رو در قالب یک عکس میخواستم
به صورت اکسل دارم ولی عکس بهتر و در دسترس تر است
با تشکر

rz21
02-06-2012, 19:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Čech RUS 08/06

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Piqué ITA 10/06

Strinić IRL 10/06

Boateng POR 09/06

Terry FRA 11/06

Young FRA 11/06

Polanski GRE 08/06

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Xavi Hernández ITA 10/06

Sneijder DEN 09/06

Van Persie DEN 09/06

Nani GER 09/06

eman619rv
02-06-2012, 19:20
ای وای من تیمم رو چیدم بعد تایید زدم خواستم بازیکنا رو تغییر بدم دیگه تغییرات رو میخواست جز تراسفر ها حساب کنه! یعنی تغییرات بعد از بازی اول اعمال میشد!!
الان ترکیبم شد این.......
ولی بعدش میخواستم تغییرش بدم به این...........

حیف که نشد!!!

چک
لام-کول
اینیستا- مودریچ - ماتا - یانگ- پولانسکی
لواندوفسکی - ایبرا- فن پرسی

مطمئنآ بهترین ترکیب واسه هفته اوله! چون سوئد و لهستان بازیشون آسونه ! از اون طرف 5 تا هافبک تهاجمی که حتما میدرخشند :27:و احتمال گل زدنشون بالاست و دوتا دفاع گوش که خوب میتونن پاس گل بدن! :5:

راستی یه پیشنهاد تایپیک رو به قسمت بازی ها انلاین انتقال بدین تا پست ها دیگه نیاز به تایید نداشته باشه :7:

گرافيكار
02-06-2012, 19:48
انتخاب بازیکنان از تیمهای درجه 2 شانس بردن رو که نباید زیاد کم کنه درسته؟
چون تو مرحله گروهی که به نظرم فرقی نداره .. همون قدر مثلا رونالدو خوبه و امتیاز می گیره فلان بازیکن از مثلا روسیه هم می تونه باشه .
من می خوام تیم رو از بازیکنای کم اسم و رسم دار انتخاب کنم .
نظرتون چیه ؟ می شه توی دورهای بعدی تغییر داد ؟ چون احتمالا اکثرشون حذف شن
درسته ملاک امتیاز گیری ستاره ها نیستن بلکه عملکرد خود بازیکنا در زمینه
مثلا در گروه لهستان تیمهای درجه دوی اروپا هستن که اگر مثلا بازیهاشون پر گل باشه و کسی هم که از اون تیما بازیکن انتخاب نکرده باشه این امتیازات رو از دست بده
برعکس مثلا گروه آلمان گروه سختیه که اکثر ستاره های یورو هم توی این گروهن ولی اگر بر حسب اتفاق بازیهاشون کم گل بشه کسی که از این گروه مهاجما و هافبکاشو انتخاب کرده باشه باز هم امتیازی گیرش نمیاد

کلا برای موفقیت در این مسابقه هر کسی باید به قدرت پیشبینیش اعتماد کنه

البته کیه لینی تو بازی نبود. حضورش خیلی تاثیر داره
فکر نمیکنم تو یورو انقدر اشتباه داشته باشن ولی خوب بعید هم نیست!!
امیدوارم اینجور باشه چون من یکی از ناآماده بودن هیچ کدوم از تیمهای قوی خوشحال نمیشم چون در کل سطح بازیا رو پایین میاره
ولی بازیکنای ایتالیا مشخصا تحت تاثیر حواشی این روزهای فوتبالشون بودن

منم تو varzesh3 ثبت نام کردم. همه قیمت ها تا اونجا که دیدم از رو سایت یوفا برداشته بودن فقط فرقش این بود که 1 دفاع کمتر باید انتخاب میکردیم و 1 فوروارد بیشتر
از هر تیم هم 3تا میشد انتخاب کرد
برای همین من تیمم متفاوت شد
منم دارم تیمم رو انتخاب میکنم

دوستان بذارین یه توضیح در مورد این تیم فانتزی بهتون بدم.....
شما هیچ بازی و قرعه کشی در پیش ندارین ... تقویم بازی ها همون بازی های جام ملت ها هست شما تیمی رو انتخاب کردین تا بیشترین امتیازات رو بگیره بعد از پایان روز اول مسابقات با توجه به جدول امتیاز دهی که در پست اول تایپیک اشاره شد به بازیکن ها امتیاز دهی میشه و شما میتونین ببین چقدر درست اون بازیکن رو انتخاب کردین!
دوست من منظور از قرعه کشی، خود بازیهای یورو نیست چون اونا که خیلی وقته قرعه کشیشون مشخص شده
منظور تیمهای بچه های پی سی ورلد هست که مثلا ببینیم در روز اول توی هد تو هد تیم کوروش با کی میفته

Arrowtic
02-06-2012, 20:31

سمت راست تیمت یه کادری که یه پیراهن و شورت و جوراب توشه روی همون کلیک کن
میری توی صفحه ای که هم میتونی رنگ لباس تیمت رو انتخاب کنی هم اسم تیمت رو تغییر بدی

مر30 بابت جواب
اسم تیمو بلدم مشکل اسم خودمه!توی پروفایل عوضش کردم ولی اسمم عوض نمیشه.

L.A.M.P.A.R.D
02-06-2012, 20:33
من هم اومدم :دی
با همین اسم یعنی L.A.M.P.A.R.D
فعلا که هیچی بلد نیسم خخخخخخ

گرافيكار
02-06-2012, 21:02
ای وای من تیمم رو چیدم بعد تایید زدم خواستم بازیکنا رو تغییر بدم دیگه تغییرات رو میخواست جز تراسفر ها حساب کنه! یعنی تغییرات بعد از بازی اول اعمال میشد!!
الان ترکیبم شد این.......
دوست من الانم به راحتی میتونی از همون قسمت ترانسفر تمام تیمت رو عوض کنی

من هم اومدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
با همین اسم یعنی L.A.M.P.A.R.D
فعلا که هیچی بلد نیسم خخخخخخ
چیز پیچیده ای نیست
برای تو که اصلا پیچیده نیست :31:
مثل همیشه بگرد بازیکنای چلسی رو پیدا کن بزار تو تیمت:31:

Kurosh
02-06-2012, 21:49

مطمئنید از بعد از بازی اول حساب می‌کنه ؟!

من هم دیدم یه چیزایی نوشت، اما از اون جایی که تغییر بلافاصله در ترکیب انجام شد، حدس می‌زنم بازی اول هم با همین ترکیب جدید برن تو زمین ...

دوستان دیگه نظرشون چیه ؟!‌

+

دوستمون که گفتن ام ویلا مصدوم شده، رفتم فنتزی رو چک کردم، علامتش سبز بود هنوز، ولی خب خودم هم تو اخبار دیدم که مصدومیتش جدیه، در نتیجه عوضش کردم با اسماعیلوف، هافبک تیم ملی روسیه ... قطعاً فیکس خواهد بود ...

+

ببینیم در روز اول توی هد تو هد تیم کوروش با کی میفته
ای چه حالی میده تو رو بندازن با من علیرضا : دی
آی روت رو کم کنم : دی : دی

هیچی نیستی عزیزم :دی:دی

البته شاید به خاطر کوچولوت بهت رحم کردم :27:
ببینم چی میشه : دی (از قبل بهونه‌ها رو بچینم : دی)

پ.ن: راستی من نمی‌دونم دلیل انتقال این تاپیک به بخش فوتبال خارجی چی بوده، حدس می‌زنم واسه این بوده که در کنار تاپیک یورو قرار بگیره و بهتر دیده بشه (به خصوص با استیکی شدنش)

اگر این طور بوده باشه، ای کاش می‌شد مثلاً وقتی این تاپیک مخاطبان خودش رو پیدا کرد و دیگه از تب و تاب جذب کاربر جدید افتاد، تاپیک به بخش مسابقه و نظرسنجی منتقل می‌شد که پستا نیاز به تأیید نداشته باشن ... این جوری تنور مسابقه هم گرم‌تر می‌شد ...

الان یه پست میدیم، چند ساعت بعد تأیید میشه، وقتی هم که تأیید میشه، حتی با وجود گرفتن چند تا پاسخ، دیگه تو تنظیمات کاربر نمیاد و نمی‌فهمیم کی چیز جدید گفته شده ...

MCSE MAN
02-06-2012, 23:31

من هم دیدم یه چیزایی نوشت، اما از اون جایی که تغییر بلافاصله در ترکیب انجام شد، حدس می‌زنم بازی اول هم با همین ترکیب جدید برن تو زمین ...

دوستان دیگه نظرشون چیه ؟!‌

به نظر من كه درجا اعمال ميشه چون اگه قرار بود فعلا انجام نشه تركيب رو درجا عوض نميكرد

دوستمون که گفتن ام ویلا مصدوم شده، رفتم فنتزی رو چک کردم، علامتش سبز بود هنوز، ولی خب خودم هم تو اخبار دیدم که مصدومیتش جدیه، در نتیجه عوضش کردم با اسماعیلوف، هافبک تیم ملی روسیه ... قطعاً فیکس خواهد بود ...
لمپارد هم كه مصدوم شده بود تا 1-2 روز بعد علامتش سبز بود ولي الآن ديگه حذفش كردن
پس شما بودي او ويلا رو انتخاب كرده بودي. كاش من نميگفتم و خودتونم متوجه نميشديد تا امتيازتون كم ميشد. بسي لذت ميبردم :31:

پ.ن: راستی من نمی‌دونم دلیل انتقال این تاپیک به بخش فوتبال خارجی چی بوده، حدس می‌زنم واسه این بوده که در کنار تاپیک یورو قرار بگیره و بهتر دیده بشه (به خصوص با استیکی شدنش)

اگر این طور بوده باشه، ای کاش می‌شد مثلاً وقتی این تاپیک مخاطبان خودش رو پیدا کرد و دیگه از تب و تاب جذب کاربر جدید افتاد، تاپیک به بخش مسابقه و نظرسنجی منتقل می‌شد که پستا نیاز به تأیید نداشته باشن ... این جوری تنور مسابقه هم گرم‌تر می‌شد ...

الان یه پست میدیم، چند ساعت بعد تأیید میشه، وقتی هم که تأیید میشه، حتی با وجود گرفتن چند تا پاسخ، دیگه تو تنظیمات کاربر نمیاد و نمی‌فهمیم کی چیز جدید گفته شده ...
اين تيكه به شدت لايككككككككك
كلا اينجوري خيلي از لذتش از بين خواهد رفت. مخصوصا بعضي وقتا مديران گرامي هم سرشون شلوغه، يه چند ساعتي طول ميكشه تاييد كنن!!
يه جا برا تاييدي نخواد خيلي خوبه. دوستان قول ميدن كل كل غيراخلاقي نكنن
از الآن هم كه معلومه من برندم:27:

*IN*
03-06-2012, 00:17
طی جلساتی که داشتیم بعضی از بازیکنا مورد تایید کادر فنی قرار نگرفتن...
علت حذف شدن این بازیکان از طرف مسوولان نداشتن شخصیت قهرمانی، گرون بودن یا افتادن تو گروه های خیلی سخت اعلام شد...
ترکیب نهایی من

با اینکه این ترکیب نهاییه اعلام شده بازم ممکنه تغییره کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud-Susa
03-06-2012, 00:41
یه چیزی دوستان فکر کنم اگه ترکیب هامون رو اعلام نکنیم(نمی کردیم) بهتر باشه(می شد)!

چون ترکیب ها هر لحظه ممکنه عوض بشه و اگر قرار باشه ما هم هر دفعه ترکیب عوض می کنیم اینجا بزاریم ...!اونوقت هیچی دیگه !اینجا یه تاپیک میشه و کلی ترکیب!:دی

یه مزیت دیگه ای که داره اینه که باعث میشه که کسی از روی ترکیبمون کپ نزنه ! :دی (خودم رو میگم به کسی بر نخوره!خواهشا! :دی)

+

بعد به نظرم اینکه اگر ما از ترکیب رقبامون خبر نداشته باشیم مسابقات جذابتری رو خواهیم داشت :46:

البته این نظر منه؛ بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن !:20:

steps
03-06-2012, 01:08
سلام به همه.
تیم من هم با تاخیر اماده شد فقط تو دفاع یکم اذیت شدم موقع انتخاب .
در کل از بچه ها راضیم

eman619rv
03-06-2012, 01:50

.
والا اونجور که من خوندم نوشته بود بعد از بازی اول اعمال قانون میشه حالا بازی اول رو واسه کسب تجربه رد کنیم ببینیم چی میشه!

.
توی اخبار سایت های معروف که زده به بازی میرسه!

دقیقا من توی پست قبلیم هم همین موضوع رو گفتم امیدوارم مدیران عزیز پیگیری کنن:7:

یه چندتا نکته دیگه دوستان به شدت توصیه میشه بیشتر تعداد مهاجمین رو استفاده کنین من تقریبا 7 ماه تجربه فوتبال فانتزی دارم و بهم ثابت شده که بیشترین ارزش رو هافبک هجومی های گلزن دارند و بعدش مهاجمین ..... به هر حال چون گل زدن امتیاز بالایی در امتیاز ها داره باید سعی بشه بازیکنای گلزن رو قرار داد...
یه چندتا مثال رو از تیم اسپانیا میزنم براتون االان من دیدم دوستان بازیکنایی مثه ژابی النسو رو گذاشتن توی ترکیبشون تنها نکته مثبت النسو بازی 90 دقیقه ایش هست خیلی کم پیش میاد گل بزنه و یا پاس گل بده! در مورد ژاوی هم همین موضوع صدق میکنه چون طراح و پاسور ( مگه والیباله :دی) تیمه ....در مقابل اینستا همیشه گل های مهمی رو برای اسپانیا زده ( وای که عاشق گل فینال جام جهانیشم ) و خوان ماتا !! خوان ماتا تو این بازی یه جورایی عجیب در زمره هافبک ها قرار گرفته !! من به شخصه دفتر یادداشت ترکیب چینی دل بوسکه رو دیدم زمانی که میخواست ترکیب نهایی رو بگه و سولدادو رو خطر زد و مطمئنم که ماتا فیکسه ! عجیب تر اینکه داوید سیلوا هم در سایت یوفا تیم فانتزی در پست مهاجم قرار گرفته که واقعا در حقش ظلم کردن!!!
فکر کردین دروغ میگم در رابطه با دفترچه دل بوسکه نه؟؟ بیاین اینم مدرکش!!!........

گرافيكار
03-06-2012, 12:00
یه چیزی دوستان فکر کنم اگه ترکیب هامون رو اعلام نکنیم(نمی کردیم) بهتر باشه(می شد)!

چون ترکیب ها هر لحظه ممکنه عوض بشه و اگر قرار باشه ما هم هر دفعه ترکیب عوض می کنیم اینجا بزاریم ...!اونوقت هیچی دیگه !اینجا یه تاپیک میشه و کلی ترکیب!:دی

یه مزیت دیگه ای که داره اینه که باعث میشه که کسی از روی ترکیبمون کپ نزنه ! :دی (خودم رو میگم به کسی بر نخوره!خواهشا! :دی)

+

بعد به نظرم اینکه اگر ما از ترکیب رقبامون خبر نداشته باشیم مسابقات جذابتری رو خواهیم داشت :46:

البته این نظر منه؛ بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن !:20:
منم موافقم مسعود جان
البته قطعا اینا ترکیبهای ابتدایی بچه ها بود و به احتمال زیاد همگی در حال اعمال تغییرات 99 درصدی هستن:31:
یکیش خودم که تا حالا چندین بار ترکیب رو عوض کردم و شروع کردم به شمردن احتمالات:20:

پست اول هم ویرایش شد برای قرار دادن اسامی تیمها

*IN*
03-06-2012, 12:11
بین اشنایدر و ریبری کدوم گل زن ترن؟؟؟کدوم رو انتخاب میکنید؟؟؟
نظر خودم روی ریبریه چون گروهی که اشنایدر توشه خیلی خوفه...

aszpar
03-06-2012, 12:24
اینم از تیم ما:

گرافيكار
03-06-2012, 12:28
بین اشنایدر و ریبری کدوم گل زن ترن؟؟؟کدوم رو انتخاب میکنید؟؟؟
نظر خودم روی ریبریه چون گروهی که اشنایدر توشه خیلی خوفه...
منم فکر میکنم ریبری بهتر باشه
امکان دادن پاس گل و زدن گل در مورد ریبری از نظر من بیشتره

Dark Shine
03-06-2012, 12:52
مـا هـم اومـدیم : دی
لیگ هنـوز شـروع نشـده ؟!
تـیمم Spam United . : دی
بـازیکنـام نفلـه اَن :دی

وین رونی
03-06-2012, 14:35
علیرضا جان دستت درد نکنه بابت تاپیک و زحمتی که می کشی
این کمک مربی راهنمایی های خیلی خوبی داره ها.مثلاً به من گفت فلان بازیکن رو بیار تو ترکیب اصلیت به جای فلانی چون بازیش زودتر انجام میشه یا گفت فلانی رو بذار کاپیتان چون احتمال گل زدنش بالاست

گرافيكار
03-06-2012, 14:55
علیرضا جان دستت درد نکنه بابت تاپیک و زحمتی که می کشی
این کمک مربی راهنمایی های خیلی خوبی داره ها.مثلاً به من گفت فلان بازیکن رو بیار تو ترکیب اصلیت به جای فلانی چون بازیش زودتر انجام میشه یا گفت فلانی رو بذار کاپیتان چون احتمال گل زدنش بالاست

خواهش میکنم زحمت رو که خود دوستان میکشن من فقط حواسم به تیم خودمه:31:
آره واقعا به این میگن کمک مربی:31:
به من پیشنهاد کرد به جای ابراهیموویچ مهاجم لهستان رو بگیرم منم بهش گفتم بهش فکر میکنم:31:
ولی خداییش هر چی فکر میکنم میبینم احتمال گل زدن مهاجم لهستان بیشتر از گل زدن ابراهیمویچه
هم فصل خوبی رو توی دورتموند داشته هم گروهش میتونه گروه پرگلی باشه

farshad_pes9
03-06-2012, 21:10
اول ممنون از شما بابت تاپیک.
یه چیزی توی مایه های فوتبال فانتزی ورزش 3.
فقط یه سوال,کمک مربی میگه فلان بازیکن روی نیمکت اما اون زودتر از فلانی بازی میکنه,یعنی چی,یعنی بازیکنی زودتر بازی میکنه رو میشه گذاشت و بعد بازیکن نیمکت نشین که روز بعد بازی داره رو گذاشت و امتیاز هر جفت جساب میشه؟!
من کلا به حرفاش گوش دادم سیستمم شده 2-5-3!!(دو تا دفاع 5 تا هافبک و سه تا مهاجم!)

گرافيكار
03-06-2012, 21:44
فقط یه سوال,کمک مربی میگه فلان بازیکن روی نیمکت اما اون زودتر از فلانی بازی میکنه,یعنی چی,یعنی بازیکنی زودتر بازی میکنه رو میشه گذاشت و بعد بازیکن نیمکت نشین که روز بعد بازی داره رو گذاشت و امتیاز هر جفت جساب میشه؟!

نه امتیاز یه نفرشون حساب میشه
شما بازیکنایی که اول بازی میکنن رو میزارین توی ترکیب اگر امتیاز آوردن که تعویضشون نمیکنید اگر امتیاز نیاوردن یا مثلا یکی دو امتیاز آوردن میتونید بازیکنایی رو که روی نیمکت دارین بیارین داخل
البته این رو در نظر بگیرید که هر امتیاز مثبتی که بازیکن خروجی به دست آورده از مجموع امتیازات شما کم میشه و در نهایت امتیاز به دست اومده بازیکن ورودی حساب میشه

*IN*
03-06-2012, 22:07
قوانین این هد تو هد چطوریه؟؟؟
برنده ها چطور انتخاب میشن؟؟؟

farshad_pes9
04-06-2012, 09:24
شما بازیکنایی که اول بازی میکنن رو میزارین توی ترکیب اگر امتیاز آوردن که تعویضشون نمیکنید اگر امتیاز نیاوردن یا مثلا یکی دو امتیاز آوردن میتونید بازیکنایی رو که روی نیمکت دارین بیارین داخل
البته این رو در نظر بگیرید که هر امتیاز مثبتی که بازیکن خروجی به دست آورده از مجموع امتیازات شما کم میشه و در نهایت امتیاز به دست اومده بازیکن ورودی حساب میشه

پس اینطور میشه که شما میتونی بازیکنایی که بازیشون زودتره رو توی ترکیب داشته باشی و اگه از امتیازشون راضی نبودی بازیکن ذخیرتو که مثلا فرداش بازی داره بیاری توی ترکیب,که در اینصورت امتیاز بازیکنی که گذاشتی بیرون حذف میشه و بازیکنی که جدید آوردی توی ترکیب محاسبه میشه؟!
فکر کنم کار خوبی باشه آدم این کارو بکنه!
البته نمیدونم شایدم اینطور نباشه,اما به هر حال فرصت داری در هر پست یه بار دیگه هم شانستو با یه بازیکن دیگه امتحان کنی!

گرافيكار
04-06-2012, 12:42
قوانین این هد تو هد چطوریه؟؟؟
برنده ها چطور انتخاب میشن؟؟؟
قوانین خاصی نداره
بر اساس قرعه با یکی از بچه های اینجا بازی میکنی و هر تیمی که امتیاز بیشتری توی اون دور اورد برنده میشه

aluminum
04-06-2012, 13:51

پس اینطور میشه که شما میتونی بازیکنایی که بازیشون زودتره رو توی ترکیب داشته باشی و اگه از امتیازشون راضی نبودی بازیکن ذخیرتو که مثلا فرداش بازی داره بیاری توی ترکیب,که در اینصورت امتیاز بازیکنی که گذاشتی بیرون حذف میشه و بازیکنی که جدید آوردی توی ترکیب محاسبه میشه؟!
فکر کنم کار خوبی باشه آدم این کارو بکنه!
البته نمیدونم شایدم اینطور نباشه,اما به هر حال فرصت داری در هر پست یه بار دیگه هم شانستو با یه بازیکن دیگه امتحان کنی!

قوانین توی این بخش یک مقدار گنگه و من هنوز متوجه نشدم
اگر امکان چنین چیزی باشه که مثل توی روز اول یک دور مسابقه بازیکن داخل زمین نتونست انتظارات شما را بر اورده کنه تو روز دوم دور اول بازیکن دیگه ای جایگزینش کنید و حالا حتی اگر امتیازات مثبتی که گرفته کم بشه و امتیازات منفیش باقی بمونه من باید باز به ترکیب ذخیره هام دست بزنم.
چون اگر چنین قانونی باشه داشتن ذخیره های ضعیف در کنار بازیکنهای ثابت خوب یک مقدار غیر منطقی هست.
به نظرم میشه تیمتون رو یک تیم معمولی و متوسط و یک دست ببندیم تا ریسک رو هم کم کنیم
فکر کنم باید یک دور از مسابقات بگذره تا بتونیم با قوانین به طور کامل آشنا بشیم
عجب دردسری درست کردیم برای خودمون.تازه میفهمم رویانیان چی میکشه:31:

گرافيكار
04-06-2012, 14:14
قوانین توی این بخش یک مقدار گنگه و من هنوز متوجه نشدم
اگر امکان چنین چیزی باشه که مثل توی روز اول یک دور مسابقه بازیکن داخل زمین نتونست انتظارات شما را بر اورده کنه تو روز دوم دور اول بازیکن دیگه ای جایگزینش کنید و حالا حتی اگر امتیازات مثبتی که گرفته کم بشه و امتیازات منفیش باقی بمونه من باید باز به ترکیب ذخیره هام دست بزنم.
چون اگر چنین قانونی باشه داشتن ذخیره های ضعیف در کنار بازیکنهای ثابت خوب یک مقدار غیر منطقی هست.
به نظرم میشه تیمتون رو یک تیم معمولی و متوسط و یک دست ببندیم تا ریسک رو هم کم کنیم
فکر کنم باید یک دور از مسابقات بگذره تا بتونیم با قوانین به طور کامل آشنا بشیم
عجب دردسری درست کردیم برای خودمون.تازه میفهمم رویانیان چی میکشه:31:
ترکیب چیدن چندین روش داره
مثلا یکی میاد به جای تعادل برقرار کردن بین بازیکنای اصلی و ذخیرش 11 بازیکن فیکس و اصلی انتخاب میکنه که اصلا تعویض نکنه و به همونا دل ببنده
یکی دیگم میاد بودجه خودشو بین تمام بازیکنا تقسیم میکنه که از امتیاز بازیکنای تعویضی هم استفاده کنه

مثلا من یه هافبک از چک که روز ال بازی داره انتخاب کردم و گذاشتمش داخل و اینیستا رو که روز سوم داره گذاشتم بیرون
حالا اگر این هافبک چک یه گل زد(5امتیاز) و مثلا یه پاس گلم داد(3امتیاز) و 90 دقیقه هم بازی کرد(2 امتیاز) و تیمشم گل نخورد(1 امتیاز) در مجموع 11 امتیاز میگیره
در این صورت من دیگه عمرا اینیستا رو بازی بدم چون در نهایت همین آمار رو تکرار کنه یا در حالت خوش بینانه حداکثر به جای 11 امتیاز 15 امتیاز بگیره
اما من دیگه ریسک نمیکنم و نقدم رو به نسیه نمیدم و حاضر نیستم از 11 امتیازی که بازیکن چک آورده به سادگی عبور کنم

اما اگر هافبک چک گل نزد(0) پاس گلم نداد(0) 90 دقیقه بازی کرد(2) و تیمش گل هم نخورد(1) در مجموع 3 امتیاز میگیره که من در این صورت از خیر این سه امتیاز میگذرم و اینیستا رو بازی میدم

در کل در اینکه شما میتونید بر اساس سلیقه و تفکر خودتون از بازیکنای ذخیره استفاده کنید شکی نیست وگرنه اصلا چرا باید 15 بازیکن بهمون بده توی یو سی ال هم همینطور بود

aluminum
04-06-2012, 15:37

ترکیب چیدن چندین روش داره
مثلا یکی میاد به جای تعادل برقرار کردن بین بازیکنای اصلی و ذخیرش 11 بازیکن فیکس و اصلی انتخاب میکنه که اصلا تعویض نکنه و به همونا دل ببنده
یکی دیگم میاد بودجه خودشو بین تمام بازیکنا تقسیم میکنه که از امتیاز بازیکنای تعویضی هم استفاده کنه

مثلا من یه هافبک از چک که روز ال بازی داره انتخاب کردم و گذاشتمش داخل و اینیستا رو که روز سوم داره گذاشتم بیرون
حالا اگر این هافبک چک یه گل زد(5امتیاز) و مثلا یه پاس گلم داد(3امتیاز) و 90 دقیقه هم بازی کرد(2 امتیاز) و تیمشم گل نخورد(1 امتیاز) در مجموع 11 امتیاز میگیره
در این صورت من دیگه عمرا اینیستا رو بازی بدم چون در نهایت همین آمار رو تکرار کنه یا در حالت خوش بینانه حداکثر به جای 11 امتیاز 15 امتیاز بگیره
اما من دیگه ریسک نمیکنم و نقدم رو به نسیه نمیدم و حاضر نیستم از 11 امتیازی که بازیکن چک آورده به سادگی عبور کنم

اما اگر هافبک چک گل نزد(0) پاس گلم نداد(0) 90 دقیقه بازی کرد(2) و تیمش گل هم نخورد(1) در مجموع 3 امتیاز میگیره که من در این صورت از خیر این سه امتیاز میگذرم و اینیستا رو بازی میدم

در کل در اینکه شما میتونید بر اساس سلیقه و تفکر خودتون از بازیکنای ذخیره استفاده کنید شکی نیست وگرنه اصلا چرا باید 15 بازیکن بهمون بده توی یو سی ال هم همینطور بود

lمن حالت دوم یعنی یک تیم یکدست رو ترجیح میدم.
برای تعویض کاپیتان هم امتاز کسر میشه.
یعنی توی بازی اول من یک بازیکن یونان رو کاپیتان خودم بکنم و برای بازی بعد یک بازیکن دیگه که در ترکیبم از قبل بوده به عنوان کاپیتان انتخاب کنم؟البته فکر نکنم اینجوری باشه و باید امتیاز کاپیتانی کسر بشه چون یک جورایی تقلب حساب میشه :31:

گرافيكار
04-06-2012, 22:26
یعنی توی بازی اول من یک بازیکن یونان رو کاپیتان خودم بکنم و برای بازی بعد یک بازیکن دیگه که در ترکیبم از قبل بوده به عنوان کاپیتان انتخاب کنم؟
نه کاپیتان عوض کردن هزینه داره
توی یو سی ال دو امتیاز کم میکرد اینجا هنوز مطمئن نیستم

AMIR-AIRGUNNER
06-06-2012, 17:19
جان تری هم مصدوم شده ؟!
حالا ما خواستیم یه بار از انگلیس یه بازیکن بزاریم ها ! لمپارد که رفت ! جان تری هم که انگار تا حالا تو تمرینات شرکت نکرده !

گرافيكار
06-06-2012, 18:24
جان تری هم مصدوم شده ؟!
حالا ما خواستیم یه بار از انگلیس یه بازیکن بزاریم ها ! لمپارد که رفت ! جان تری هم که انگار تا حالا تو تمرینات شرکت نکرده !
اوضاع انگلیس که عجیب غریبه
من که کلا تیمم رو عوض کردم
به نظر من از تیمی دفاع انخاب کن که توی بازی اول بازی ساده تری داره
مثلا هلتد
یا حتی لهستان
من که از هر دوی این تیما دفاع گرفتم

MCSE MAN
06-06-2012, 18:43
مگه جان تري مصدوم شده؟؟!
من همچين خبري نديدم و نشنيدما
اگه خبرتون موثقه بگيد كه منم حذفش كنم

من كه گذاشتم فردا يا پس فردا تيمم رو از اول بچينم چون معلوم نيست تا اون موقع كي مصدوم شه!!

powerslave
06-06-2012, 20:32
اینم تیم من: Prowler

:5:

اینم لباسشون.

کلاً بد نشد :31:.

m3hrdad
07-06-2012, 13:51
آقا من هر چی کد لیگ ها رو میدم بهم خطا میده :41:
اگه میشه کدها رو یکی درست بذاره ما هم بهتون بپیوندیم :31:

Mohammad Hosseyn
07-06-2012, 14:55
وقتی کد لیگ رو میزنم مینویسه
This is not a valid league code. Please enter another code or check the code with the league administrator.

MCSE MAN
07-06-2012, 15:36
نميدونم والا، ما كه اون اوايل زديم درست بود. الآنم حدود 21 نفر تو ليگ هستن
شايد كدش عوض شده!

البته سايت هم به نظرم يكم مشكل پيدا كرده. اين 1-2 روز چند بار خواستم log in كنم ولي ارور ميداد!

AMIR-AIRGUNNER
07-06-2012, 16:59
مگه جان تري مصدوم شده؟؟!
من همچين خبري نديدم و نشنيدما
اگه خبرتون موثقه بگيد كه منم حذفش كنم

من كه گذاشتم فردا يا پس فردا تيمم رو از اول بچينم چون معلوم نيست تا اون موقع كي مصدوم شه!!
مصدوم شده ولی به بازیها میرسه و سایت ورزش 3 زده بود که تا دیروز تو تمرینات شرکت نکرده بود .
من که حذفش کردم :31:

خدا کنه تیمم غیرتی بازی کنه :19: اضطراب این فوتبال فانتزی از خود یورو واسه من بیشتر شده ! میترسم تو لیگ اخر بشم

powerslave
07-06-2012, 23:04
وقتی کد لیگ رو میزنم مینویسه
This is not a valid league code. Please enter another code or check the code with the league administrator.

به خاطر اون دشِ وسطش دو قسمت جابجا شدن.
برای کد لیگ کلاسیک اول بنویس 129138 و بعد خط تیره و بعدش 37592.

برای هد تو هد هم اول 129138 و بعد خط تیره و بعدش 37597.

hojjatinho
08-06-2012, 00:53
من هم در اخرین لحظات تیم رو تشکیل دادم .

بمب و اینا که اصلا نشد بترکونیم :دی ولی عیب نداره .... اومدیم دور هم خوش باشیم دیگه !

الان دیگه باید چه کار کنم ؟ اون کدها رو وارد کردم و هیچی همین دیگه ...:دی

اسم تیم من : TARO FI
شعار تیم من هم : We Are Real TEAM :دی

اینم لباس تیم من :دی

51341

ترکیب رو هم باید بذارم ؟!.. چون دیدم توی بعضی پست ها دوستان گفتند نذارید بهتره ! هر چند از من اینقده خوفه که می ترسم از رو دستم بزنید :دی

ویرایش : اقا می گم چرا کدها رو وارد کردیم چیزی نشد ... مثل اینکه کد اشتباهه! ...

milad A
08-06-2012, 01:24
کدها سالمه دوستان...من خودم این لیگ رو ساخته بودم...
تا الان هم 20 و خورده ای نفر بهش پیوستن.پس مشکل نداره.

یه بار دیگه کد رو میذارم که واردش کنید:

129138-37592

129138-37597

از همین الان هم فکر مقام دوم به پایین باشید که اولی مال خودمه:D

hojjatinho
08-06-2012, 12:58
اقا ما همین کدها رو وارد می کینیم . می گه اشتباه هست ! :41:

گرافيكار
08-06-2012, 13:26
کدها سالمه دوستان...من خودم این لیگ رو ساخته بودم...
تا الان هم 20 و خورده ای نفر بهش پیوستن.پس مشکل نداره.

یه بار دیگه کد رو میذارم که واردش کنید:

129138-37592

129138-37597

از همین الان هم فکر مقام دوم به پایین باشید که اولی مال خودمه:D
آقا میلاد یا همون علی از دوستان تازه واردن
دوستان ایشون رزمنده ایه برای خودش:31:
آقا میلاد یا اعداد جا به جا میشن یا اینکه برای تعداد تیمها در لیگ محدودیت هست

ویرایش : اقا می گم چرا کدها رو وارد کردیم چیزی نشد ... مثل اینکه کد اشتباهه! ...
نمیدونم والا چرا اینجوری میشه
شاید توضیح این دوستمون دلیلش باشه

به خاطر اون دشِ وسطش دو قسمت جابجا شدن.
برای کد لیگ کلاسیک اول بنویس 129138 و بعد خط تیره و بعدش 37592.

برای هد تو هد هم اول 129138 و بعد خط تیره و بعدش 37597.

hojjatinho
08-06-2012, 13:51
نه منم همه جورش رو امتحان کردم ... نشد ... احتمالا همون محدودیته باشه ... البته فکر کنم باید تعریف کرده باشید .. لیگ فوتیران فکر کنم بیش از 30 تا تیم داشت .

گرافيكار
08-06-2012, 13:55
دوستان آخرین تغییرات رو در ترکیبهاتون انجام بدین که تا شروع مسابقات چیزی نمونده:7:
تیمهایی که تا این لحظه به لیگ پی سی ورلد پیوستن

Team
Manager

Argentina
Ali Ahmadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

la masia
la masia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rangers
amir radmard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Perspolis
Se7en ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Avengers
Ashkan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kurosh
Kurosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Nameless
Babak Gen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Tashtak sazi
Esrafil Fazli ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Warriors
Hamid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.Susa
Masoud Barani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

El Matadors
Amir Fakhraie ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Makhuf
Alireza Mousavi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Real Madrid FC
iman RV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Red_Devils
Mostafa Ranjbar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

L.A.M.P.A.R.D
A M I R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pi30
mohammad Hadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Aszpar
hadi sh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Spam United
Javad Ta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Red Devils
ehsan zamani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Blue Stars
Mahmood Ahmadzadeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Prowler
Daniel Ghavidel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم مشکل حجت و دیگر دوستانی که با کدها مشکل دارن خیلی زود حل بشه تا جمعمون رونق بیشتری بگیره

hojjatinho
08-06-2012, 14:09
اقا من همین الان توی یک لیگ دیگه ای عضو شدم ... پس مشکل از سایت نیست ... حتما این کد ها یک بلایی سرشون امده:دی
در هر صورت هستیم خدمت دوستان .

milad A
08-06-2012, 14:12
دوستان یه بار دیگه تلاش کنن.همونطور که گفتم مشکلی از این قضیه نیست.من لیگ رو نامحدود ساختم...

کدها رو یه بار دیگه میذارم:

129138-37592

129138-37597

این کد ها رو خودتون دستی وارد کنید و کپی نکنید.اگه نتیجه نگرفتن که مشکل از سایت مسابقاته احتمالا...

راستی اگه نتیجه نگرفتین این کدهای پایین مال لیگfcbarcaهست...اینو تست کنید ببینید چی میشه...ببینید به اینا هم گیر میده؟

129138-30332
129138-30368

hojjatinho
08-06-2012, 14:25
دوستان یه بار دیگه تلاش کنن.همونطور که گفتم مشکلی از این قضیه نیست.من لیگ رو نامحدود ساختم...

کدها رو یه بار دیگه میذارم:

129138-37592

129138-37597

این کد ها رو خودتون دستی وارد کنید و کپی نکنید.اگه نتیجه نگرفتن که مشکل از سایت مسابقاته احتمالا...

راستی اگه نتیجه نگرفتین این کدهای پایین مال لیگfcbarcaهست...اینو تست کنید ببینید چی میشه...ببینید به اینا هم گیر میده؟

129138-30332
129138-30368

نه دقیقا نکته جالب همین جاست !
به کد لیک اف سی بارسا گیر نداد ... همین طور به لیگ فوتیران . راحت توی هر دو عضو شدم .فقط و فقط به پی سی گیر می ده:دی

گرافيكار
08-06-2012, 14:35
نه منم همه جورش رو امتحان کردم ... نشد ... احتمالا همون محدودیته باشه ... البته فکر کنم باید تعریف کرده باشید .. لیگ فوتیران فکر کنم بیش از 30 تا تیم داشت .

من تمام جاها رو چک کردم هیچ جایی که بشه تعداد تیمها رو مشخص کرد نیست
یا مشکل از خود سایته یا اینکه موقع کپی کردن کد اشتباهی رخ میده
اگر تست نکردی این راهم امتحان کن و به جای کپی کردن کد دستی بنویسش

یه چیز دیگه من مدتیه با مرورگر کروم نمیتونم وارد سایت بشم اما با موزیلا به راحتی وارد میشم با مرورگرای مختلف هم امتحان کن شاید یه فرجی شد

گرافيكار
08-06-2012, 14:53
اقا من همین الان توی یک لیگ دیگه ای عضو شدم ... پس مشکل از سایت نیست ... حتما این کد ها یک بلایی سرشون امده:دی
در هر صورت هستیم خدمت دوستان .
درسته من الان یه یوزر دیگه ساختم نتونستم وارد لیگ بشم
ولی وارد لیگ fcbarca شدم که البته تعدادش فعلا کمتره و 15 تیم شرکت کردن
نمیدونم شاید اونجا هم اگر به 21 برسه مشخص بشه که ایراد از کدهاست یا محدودیت سایته

Arrowtic
08-06-2012, 15:12
مر30 بابت جواب
اسم تیمو بلدم مشکل اسم خودمه!توی پروفایل عوضش کردم ولی اسمم عوض نمیشه.

دوستان جواب اینو ندادین!چطوری اسم خودمو(نه اسم تیم) رو عوض کنم؟

Rastin.
08-06-2012, 15:23
همینطور که گفتن اصلا نمیشه وارد شد..اگه امکانش هست کدها رو عوض یا تنظیمات لیگ رو چک کنید!!

+

دوستانی که در لیگ فانتزی شرکت کردن, پیش بینی رو فراموش نکنن...فعلا 4 نفریم اونجا!

گرافيكار
08-06-2012, 15:31
دوستان جواب اینو ندادین!چطوری اسم خودمو(نه اسم تیم) رو عوض کنم؟
ببخش دوست من
پایین کادر سمت راست
یه گزینه هست به اسم User profile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) احتمالا از اینجا میشه تغییرات رو ایجاد کرد جای دیگه ای پیدا نکردم

گرافيكار
08-06-2012, 16:02
دوستان برای سایت مشکل رو ارسال کردم توی بخش لیگ برام این پیام اومده
و این کد رو داد
من با یوزر دومی که درست کرده بودم وارد شدم
198553-37592
198553-37597
امتحان کنید ببینید وارد میشه؟

Arrowtic
08-06-2012, 17:09
ببخش دوست من
پایین کادر سمت راست
یه گزینه هست به اسم User profile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) احتمالا از اینجا میشه تغییرات رو ایجاد کرد جای دیگه ای پیدا نکردم

مرسی
صدبار اونجا رو عوض کردم ولی اسمم عوض نمیشه : دی

hojjatinho
08-06-2012, 17:44
دوستان برای سایت مشکل رو ارسال کردم توی بخش لیگ برام این پیام اومده
و این کد رو داد
من با یوزر دومی که درست کرده بودم وارد شدم
198553-37592
198553-37597
امتحان کنید ببینید وارد میشه؟
ممنون ...
با این کد جدیدها درست شد . دوستانی که هنوز عضو نشدن امتحان کنن

MCSE MAN
08-06-2012, 21:19
داور نامرد دفاع يونان كه گذاشته بودمش تو تركيبم رو اخراج كرد!!
اونم چه اخراج مفتي! :41:
شانس نداريم كه. اگه بشه بايد تعويضش كنم

راستي بازي هاي ليگ هم قرعه كشي شد

ويرايش: آقا مگه نگفتيد ميشه 1 بازيكن رو بازي داد بعد اگه امتيازش باب ميلمون نبود، اون رو با كسي كه تيمش هنوز بازي نكرده ميشه تعويض كرد؟
الآن من هر كاري ميكنم نميتونم ديگه تعويض كنم!

*IN*
08-06-2012, 21:39
مچ دی اول هد تو هد
کی نتایجش میاد؟؟؟

hojjatinho
08-06-2012, 21:52
ژسنی اخراج شد ... تیمم به فنا رفت :دی

دو تا بازیکنم توی این بازی به خاطر 90 دقیقه بازی فقط روی هم 4 امتیاز گرفتند ظاهرا ...

ژسنی هم که قربونش برم منفی 1 امتیاز گرفت :دی

با اینکه باقی بازی ها شروع شنده نمی دونم چرا واسه باقی بازیکنان (روسیه و ..) هم امتیاز حساب کرده؟!:دی

NAMELES کیه؟ خوش به حالتون:دی

MCSE MAN
08-06-2012, 22:06
ژسنی اخراج شد ... تیمم به فنا رفت :دی

دو تا بازیکنم توی این بازی به خاطر 90 دقیقه بازی فقط روی هم 4 امتیاز گرفتند ظاهرا ...

ژسنی هم که قربونش برم منفی 1 امتیاز گرفت :دی

با اینکه باقی بازی ها شروع شنده نمی دونم چرا واسه باقی بازیکنان (روسیه و ..) هم امتیاز حساب کرده؟!:دی

NAMELES کیه؟ خوش به حالتون:دی

پس تو اخراج بازيكنمون هم درديم :31:

فكر كنم تركيب تيم ها كه اعلام ميشه يه سري از امتيازات مثل بازي بيش از 60 دقيقه و اين چيزا رو پيشاپيش ميده. البته اگه دقت كنيد جايي كه امتياز اصليتون رو نوشته اونا رو حساب نكرده

فقط معلوم نشد چرا تعويض بازيك ها غير فعال شد ديگه!

وین رونی
08-06-2012, 22:44
فکر کنم سیستم بازی قاطی کرده یهو به من 14 امتیاز داد
2 تا برای پلانسکی داده که زیر goal concede زده یک و مجموع را زده 2
6 تا برای ژیرکف که یکیش برای کلین شیت بودن!!!! 2 تا برای Recovered balls و مجموع 6 (هنوز بازی روسیه تموم نشده و ژیرکف دروازه بان نیست)
خب این شد 8 امتیاز تا 14 موند 6 تا که احتمالاً هدیه داده

AMIR-AIRGUNNER
08-06-2012, 22:46
واییییییییییییییییییییی

پیتر چک چرا اینجوری گیج شده ! حیف اون امتیاز ها !!
تعویض ها هم الان باز شده و میشه تعویض کرد .
یه سوال داشتم
الان فرضا بازیکن x من 6 امتیاز گرفت و من تعویض کردم و بازیکن y رو به جاش اورم که اون هم 5 امتیاز گرفت . الان من دوباره اولی رو بیارم باز اون 6 امتیاز که گرفته بود حساب میشه دیگه ؟!

Alireza.M67
08-06-2012, 23:06
بابا این چرا امتیاز بازیکنای ذخیره رو حساب نمی کنه !؟
من لواندوسکی و پولانسکی ذخیره هام بودن ، هیچی امتیاز بهم نداد !

مچ دی اول هد تو هد
کی نتایجش میاد؟؟؟

نام کاربری بچه ها هم اگه بود خیلی خوب بود .
الآن من با Spam United و Warriors بازی دارم ولی نمی دونم کیان ؟

*IN*
08-06-2012, 23:13

به ذخیره ها کلا امتیاز نمیده...

AMIR-AIRGUNNER
08-06-2012, 23:17

خب باید تو ترکیب اصلی میبودن تا امتیازشون حساب میشد :31:

در مورد تیم ها بهتره دوستان بگن که اسم تیمشون چیه !
الان من با ARGENTINA

تو هد تو هد بازی دارم که انگار از الان باختم :41:

aluminum
08-06-2012, 23:19
تعویض ها هم الان باز شده و میشه تعویض کرد .

نه الان باز نیست

AMIR-AIRGUNNER
08-06-2012, 23:22
نه الان باز نیست
برای match day 1 نه ولی برای match day 2 باز هست تا سه شنبه وقت هست

MCSE MAN
08-06-2012, 23:23
من Warriors هستم

بازيكناي ذخيره هم امتيازاتشون حساب نميشه

گرافيكار
08-06-2012, 23:24
ويرايش: آقا مگه نگفتيد ميشه 1 بازيكن رو بازي داد بعد اگه امتيازش باب ميلمون نبود، اون رو با كسي كه تيمش هنوز بازي نكرده ميشه تعويض كرد؟
الآن من هر كاري ميكنم نميتونم ديگه تعويض كنم!
فکر کنم بعد از پایان دو بازی امشب میتونید تعویض کنید
منم کلی از بازیکنای اصلیم رو بیرون گذاشتم مثل اینیستا بعید میدونم اجازه تعویض نده

فکر کنم سیستم بازی قاطی کرده یهو به من 14 امتیاز داد
2 تا برای پلانسکی داده که زیر goal concede زده یک و مجموع را زده 2
6 تا برای ژیرکف که یکیش برای کلین شیت بودن!!!! 2 تا برای Recovered balls و مجموع 6 (هنوز بازی روسیه تموم نشده و ژیرکف دروازه بان نیست)
خب این شد 8 امتیاز تا 14 موند 6 تا که احتمالاً هدیه داده
امتیازات بازیکنا رو قبل از بازی میده مثلا به مدافع امتیاز گل نخوردن رو میده اگر در حین بازی گل خورد ازش کم میشه

آقا علیرضا مگه من نگفتم امتیازات بازیکنای ذخیره حساب نمیشه
گفتم بازیکنایی که جلوتر بازی دارن رو باید توی ترکیب بزاری
الان امتیاز گل مهاجم لهستان رو از دست دادی
ولی اشکال نداره تجربت زیاد میشه:31:

پی نوشت: نِگا نِگا من توی هد تو هد با پرسپولیس افتادم خدایا من نمیخوام تیم مورد علاقم رو ببرم اما مجبورم مجبور:31:

aluminum
08-06-2012, 23:48
پی نوشت: نِگا نِگا من توی هد تو هد با پرسپولیس افتادم خدایا من نمیخوام تیم مورد علاقم رو ببرم اما مجبورم مجبور

آرزو بر جوانان عیب نیست :21:
نتیجه هد تو هد کی معلوم میشه.بعد از اتمام مچ دی؟

دیگه پیتر چک به هیچ توچی نه نمیگه.یه دونه سیو هم نداشته دلمون خوش باشه

*IN*
09-06-2012, 00:15
الان جای پیتر چک ، معمار زاده رو گرفته بودیم چه فرقی میکرد؟؟؟
نتایج هد تو هد کی معلوم میشه؟؟؟

Alireza.M67
09-06-2012, 00:18
آقا علیرضا مگه من نگفتم امتیازات بازیکنای ذخیره حساب نمیشه
گفتم بازیکنایی که جلوتر بازی دارن رو باید توی ترکیب بزاری
الان امتیاز گل مهاجم لهستان رو از دست دادی
ولی اشکال نداره تجربت زیاد میشه:31:

نمی دونستم !
6 امتیاز لواندوسکی و 2 امتیاز پولانسکی پر ...
تقصیر خودمه که درست نخوندم قوانینشو .
اشکال نداره به قول شما تجربه شد :31:

چطور میشه تعویض کرد ؟
من برای Match Day 2 می تونم تعویض کنم ولی به 1 نمیشه دست زد

*IN*
09-06-2012, 00:38
چطور میشه تعویض کرد ؟
من برای Match Day 2 می تونم تعویض کنم ولی به 1 نمیشه دست زد
الان تعویضا باز شد...
نتایج دور اول هد تو هد

hojjatinho
09-06-2012, 01:19
البته نتایج کلی بعد از اتمام بازی های دور اول مشخص می شه ... هنوز خیلی ها بازیکنانشون بازی نکردند و البته خیلی بازیکنان .

کلا برای شروع و اولین بازی بد نبود ... ژسنی مون اخراج شد :دی تازه شانس اوردم مدافع اخراجی یونان رو از تو ترکیبم بیرون انداخته بودم :دی

during
09-06-2012, 13:35
Avengers كيه ؟ 10 تا از تيم من خورده !! :31:

during
09-06-2012, 13:38
الان تعويضي انجام بديم امتيازي كسر ميشه دوستان ؟

Dark Soul
09-06-2012, 13:45
چک که حسابی نامیدمون کرد اصلا تو دلم نبود برش دارم...
+++
این Wildcard جریانش چیه؟

گرافيكار
09-06-2012, 16:07
چک که حسابی نامیدمون کرد اصلا تو دلم نبود برش دارم...
+++
این Wildcard جریانش چیه؟
اگه اشتباه نکنم فکر میکنم یک بار در طول مسابقات میتونی ازش استفاده کنی و بدون کسر امتیاز، ترانسفر داشته باشی

از ایران حدود 1000 نفر توی فوتبال فانتزی یوفا شرکت کردن که با وجود عدم تبلیغات یوفا در ایران واقعا عدد قابل ستایشیه

این جدول لیگ کلاسیک تا پایان روز اول از دور نخست بازیهاست

#
Team
Manager
MD
TOT

1
Argentina ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ali Ahmadi
27

2
la masia
24

3
TARO FI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hodjat
15

4
Tashtak sazi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Esrafil Fazli
14

4
iran & 5+1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Rastin
14

6
pi30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
mohammad Hadi
10

6
IranOver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
myiranover
10

8
Rangers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
amir radmard
8

8
Red Devils ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ehsan zamani
8

10
Warriors ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hamid
6

10
Spam United ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Javad Ta
6

12
Perspolis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Se7en
3

13
M.Susa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Masoud Barani
2

13
Real Madrid FC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
iman RV
2

13
Red_Devils ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mostafa Ranjbar
2

13
L.A.M.P.A.R.D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
A M I R
2

13
Aszpar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
hadi sh
2

13
Prowler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Daniel Ghavidel
2

19
Nameless ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Babak Gen
0

19
Avengers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ashkan
0

19
Kurosh
0

19
El Matadors ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
King Visage
0

19
Makhuf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Alireza Mousavi
0

19
Blue Stars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mahmood Ahmadzadeh
0

اینم نتایج تیمها توی هد تو هد تا الان

Perspolis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 24 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Argentina ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
27 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Rangers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Avengers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
0- 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
IranOver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

0- 14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
iran & 5+1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Nameless ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
0- 15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
TARO FI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Tashtak sazi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
pankaveh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Warriors ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Prowler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.Susa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) -0
Blue Stars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

El Matadors ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
0- 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Red Devils ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Makhuf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
0- 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Spam United ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Real Madrid FC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Red_Devils ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
L.A.M.P.A.R.D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فعلا و البته متاسفانه پرسپولیس رو با اختلاف خارق العاده ای بردم:31: هر چقدر به بچه ها گفتم آرومتر بازی کنید گوش نکردن:31:

یورو داره تموم میشه کوروش هنوز بازیکناش بازی نکردن:31: بیچاره با مخوفترین تیم لیگ هم بازی داره 5+1:31:

چه رقابتی دارن L.A.M.P.A.R.D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Red_Devils ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :12:

ویرایش:
فکر کنم چک توی دروازبانها بیشتر از همه انتخاب شده بود به دلم افتاده بود وقتی اکثر تیمها چک رو گرفتن خراب میکنه:31:

نکته بعد اینکه من الان دروازبان دومم رو گذاشتم بدون هیچ مشکلی یعنی به راحتی میتونید برای امشب تعویض داشته باشید
بعد اگر برین به بخش ترانسفر میبینید یه ترانسفر رایگان هم بهتون داده
راستی کاپیتانتونم میتونید عوض کنید البته امتیاز بازیکنی که قبلا کاپیتانتون بوده و دو برابر حساب شده بعد از تغییرش، معمولی حساب میشه

ویرایش2:
راستی اسم تیم من la masia هستش
بازیکنام تشنه بازی کردن با یکی از دوستان رئالی در هد تو هد هستن:31:

Arrowtic
09-06-2012, 16:25
هه هه!8 تا خورد تیمم : دی
خوشم میاد تیم قدره ها : دی
ایشاالله بازی بعدی بچه ها انتقام میگیرن : دی

aluminum
09-06-2012, 16:45
دوستان به نظرتون کدوم دروازه بان دانمارک امشب بازی میکنه؟
وقتی پیتر چک میشه میثاق انتظار داری پرسپولیس نتیجه هم بگیره.ولی امشب شبه انتقامه؟!!!

L.A.M.P.A.R.D
09-06-2012, 17:02
امشب میبینید که تیمم میترکونه :دی

گرافيكار
09-06-2012, 17:06
دوستان به نظرتون کدوم دروازه بان دانمارک امشب بازی میکنه؟
وقتی پیتر چک میشه میثاق انتظار داری پرسپولیس نتیجه هم بگیره.ولی امشب شبه انتقامه؟!!!
منم دروازبان دومم از دانمارک بود Lindegaard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ولی دو روز پیش کمک مربیم گفت که احتمال بازی کردن Andersen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بیشتره و اون رو انتخاب کن منم Andersen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو انتخاب کردم
الانم به جای چک گذاشتمش توی ترکیب

در ضمن فکر میکنم مدیر تیمت کاشانی باشه اینجوری نابود میشی عوضش کن رویانیان رو بیار خیلی بهتره:31:

AMIR-AIRGUNNER
09-06-2012, 17:30
این argentina کیه !!!؟
شانس ما رو نیگا !
با 8 امتیاز راحت میتونستم این همه تیم رو تو هد تو هد تو اولین بازی ببرم . اما حریف ام از شانس من رتبه اول هست با 27 امتیاز :24:
تو این فوتبال فانتزی هم تبانی شده ! من اعتراض دارم :31:

MCSE MAN
09-06-2012, 17:33
من آخر نفهميدم اون دارو ابله چجوري به اين مفتي دفاع ما رو اخراج كرد!!
از همون بازي افتتاحيه ناداوري ها جلوي تيم من شروع شده :31:

البته تيم به اين راحتي ها پا پس نميكشه. تازه بازيكن هاي اصليم از فردا شروع ميكنن :27:

گرافيكار عزيز شايد تو فوتبال فانتزي دست هاي پشت پرده نذارن تيمم نتيجه بگيره ولي تو مسابقه پيش بيني دارم سايه به سايه ات ميام :10:

Forza Warriors

vahidgame
09-06-2012, 17:42
جالبه من یه تیم درست کرده بودم و کلا دیگه چند وقت یادم نبود که اصلا تیمی درست کردم. حتی الان رفتم دیدم که لمپارد و کیهیل هم توی ترکیبم هستن! :دی علی رغم میل باطنیم مجبور شدم اونا رو خط بزنم و رفتم نقل و انتقالات چند تا بازیکن هم جا به جا کردم که در مجموع ظاهرا یه 9 امتیازی ازم کم کرد و کلا من خیز بلندی گرفتم برای آخر شدن :دی
ترکیبم اینجوری شد:

فقط نمی دونم چرا جای دفاع ها عوض نمیشه و کلا برای مشخص نیست که چرا جای دفاع ها اینجوری شده! :دی

بعد راستی این قضیه جام p30world که درست کردین چیه؟
میشه مثلا این تیم هایی که برای یورو 2012 درست کردیم توی یه قسمت به نام p30world باشن؟
متاسفانه من تاپیک رو کم دنبال کردم و زیاد از این فوتبال فانتزی اطلاعاتی ندارم

Dark Soul
09-06-2012, 17:43
منم دروازبان دومم از دانمارک بود Lindegaard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ولی دو روز پیش کمک مربیم گفت که احتمال بازی کردن Andersen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بیشتره و اون رو انتخاب کن منم Andersen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو انتخاب کردم

منم چکو شوت کردم بیرون و لیندگارد رو اوردم اما مثل اینکه حرف شما درسته دوستان اگه از دروازه بون امشب دانمارک خبر موثقی کشب کردندن دریغ نکنند:42:
در ضمن فکر کنم چند روز پیش کدای لیگ رو اشتباه گذاشته بودن و ما نتونستیم توی هد تو هد پی سیورلد شرکت کنیم:41:

Dark Soul
09-06-2012, 17:46
جالبه من یه تیم درست کرده بودم و کلا دیگه چند وقت یادم نبود که اصلا تیمی درست کردم. حتی الان رفتم دیدم که لمپارد و کیهیل هم توی ترکیبم هستن! :دی علی رغم میل باطنیم مجبور شدم اونا رو خط بزنم و رفتم نقل و انتقالات چند تا بازیکن هم جا به جا کردم که در مجموع ظاهرا یه 9 امتیازی ازم کم کرد و کلا من خیز بلندی گرفتم برای آخر شدن :دی
ترکیبم اینجوری شد:

فقط نمی دونم چرا جای دفاع ها عوض نمیشه و کلا برای مشخص نیست که چرا جای دفاع ها اینجوری شده! :دی

میشه مثلا این تیم هایی که برای یورو 2012 درست کردیم توی یه قسمت به نام p30world باشن؟
شما چند صفحه اول تاپیک رو مطالعه کنید به جوابتون می رسید و البته اطلاعات مفید دیگر

AMIR-AIRGUNNER
09-06-2012, 17:48
منم چک رو شوت کردم بیرون ! و لیندرگارد رو به جاش گذاشتم . اگه فیکس بازی نکنه که یعنی امتیاز دورازه بان تو مچ دی اول رفت !!!!

گرافيكار
09-06-2012, 17:51
این argentina کیه !!!؟
شانس ما رو نیگا !
با 8 امتیاز راحت میتونستم این همه تیم رو تو هد تو هد تو اولین بازی ببرم . اما حریف ام از شانس من رتبه اول هست با 27 امتیاز :24:
تو این فوتبال فانتزی هم تبانی شده ! من اعتراض دارم :31:
آقا میلاد از دوستان گله که به تازگی در پی سی عضو شده
توی فوتبال فانتزی خیلی خفنه ولی نترس اولاش خوب شروع میکنه آخراش کم میاره:31:
باور کنید دیگه خبری از پلاتینی نیست:31:

گرافيكار عزيز شايد تو فوتبال فانتزي دست هاي پشت پرده نذارن تيمم نتيجه بگيره ولي تو مسابقه پيش بيني دارم سايه به سايه ات ميام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

اونجام فاصله میگیرم عجله نکن:31:

توی صفحه اول تاپیک پست پنجم دو تا کد هست که توی بخش لیگ وارد میکنی خیلی سادس
البته نمیدونم الان اجازه میده یا نه ولی امتحان کن

منم چکو شوت کردم بیرون و لیندگارد رو اوردم اما مثل اینکه حرف شما درسته دوستان اگه از دروازه بون امشب دانمارک خبر موثقی کشب کردندن دریغ نکنند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif
در ضمن فکر کنم چند روز پیش کدای لیگ رو اشتباه گذاشته بودن و ما نتونستیم توی هد تو هد پی سیورلد شرکت کنیم
ولی من چک رو نگه میدارم
فکر میکنم این سخت ترین بازی چک بود
کلا دوسش دارم

Dark Soul
09-06-2012, 18:00
اخ چه اشتباه مرگ اوری کردم اصلا حواسم نبود مرحله گروهی سه بازی داره در ضمن چون من اندرسن را روی نیمکت داشتم و اگه اندرسن هم امشب بازی کنه ،میشه احمقانه ترین ترانسفر روز!!!
دو ترانسفرم سوخت:19:

hojjatinho
09-06-2012, 18:49
تعویض ها به شکل نا محدوده ؟
مثلا من الان روسیچکی رو می خوام بیارم بیرون شواین اشتایگر و بفرستم تو بعد می شه دو باره مثلا یک مدافع ذخیرم رو یه جای شواینی بیارم؟ منظورم توی دور اول بازی هاست.

پ ن : کلا مثل اینکه دیشب شب دروازه بون ها نبود:دی ... اون از ژسنی ما که اخراج شد اونم چک .. ایشا.. نویر امشب جبران می کنه ... من دروازه بان دوم رو گیون گذاشتم !

Rastin.
09-06-2012, 18:58
فکر کنم چک توی دروازبانها بیشتر از همه انتخاب شده بود به دلم افتاده بود وقتی اکثر تیمها چک رو گرفتن خراب میکنه:31:

بعد اگر برین به بخش ترانسفر میبینید یه ترانسفر رایگان هم بهتون داده

اگه اشتباه نکنم این ترانسفرها برای دور دوم مسابقات اعمال میشه و وقتی همه تیمها بازی اول رو انجام دادن...پس بهتره عجله نکنیم.

در مورد چک طبق آمار ایشون 4 گل خورده و 1 سیو داشته...و در قسمت most selected نفر چهارم هست!:31:

lindegard هم نفر هشتمه که نشون میده کسی به کمک مربی توجه نمیکرده!!

راستی اگه بخوایم یک مدافع به تیم اصلی اضافه کنیم, مهاجم یا هافبکی که کم میشه چطور انتخاب میکنه؟؟

*IN*
09-06-2012, 19:05
شیطونه میگه بیخیال 3 امتیاز شو یکی از هافبک های روسیه رو بگیر...
دوستانی که lindegard رو انتخاب کردن به این توجه دارن که دانمارک با پرتغال هلند و المان هم گروهه؟؟؟

Alireza.M67
09-06-2012, 19:06
هیجان این مسابقاتی که خودمون اینجا راه انداختیم از خود Euro 2012 بیشتره :31:
آقا یا خانومی که Spam united هستی ! الآن که 6 -0 جلویی به خودت غره نشو ، ما قوانین رو نمی دونستیم وگرنه الآن 8 بودیم :46: :10:

ترکیبم اینجوری شد:

وحید نیستی تو !!!؟
بابا من منتظر بودم بازیم باهات برسه یکم کری بخونم :31:
بیا آقا جون توی لیگ ، خوبه دور هم می خندیم :7:

در ضمن فکر میکنم مدیر تیمت کاشانی باشه اینجوری نابود میشی عوضش کن رویانیان رو بیار خیلی بهتره:31:

کمک مربی شما خیلی بیجا کرد همچین حرفی زد :31:
لیندگارد ناسلامتی بازیکن منچستر یونایتده هآ ، بازیش نده باید این مربی رو دارش زد .:31:
من دروازه بان اولم لیندگارده دومی پیتر چک ... (یوقت فکر نکنی از روی تعصب انتخاب کردمآ ، نــــــــــــه :31: )

Arrowtic
09-06-2012, 19:09
من از 3 امتیاز گذشتم.کاسیاس رو اوردم جای چک و Walcott جون رو متاسفانه به علت کمبود پول فرستادم خونشون این ژیرکوفه کیه اونو اوردم : دی
کاسیاسو برا این برداشتم که به غیر از ایتالیا دو تیم دیگه راحت ترن و امتیاز بیشتری احتمالا میگیره!

hojjatinho
09-06-2012, 19:15
من از 3 امتیاز گذشتم.کاسیاس رو اوردم جای چک و Walcott جون رو متاسفانه به علت کمبود پول فرستادم خونشون این ژیرکوفه کیه اونو اوردم : دی
کاسیاسو برا این برداشتم که به غیر از ایتالیا دو تیم دیگه راحت ترن و امتیاز بیشتری احتمالا میگیره!
حتما الیویه ژیرود رو می گید

ژیرکوف بیچاره توی یورو نیست که اصلا:دی

Dark Soul
09-06-2012, 19:17
تو سایت گل هم زده که اندرسن دروازه بونه ...

+++

دوستانی که lindegard رو انتخاب کردن به این توجه دارن که دانمارک با پرتغال هلند و المان هم گروهه؟؟؟
اصلا حواسم به این موضوع نبود...

گرافيكار
09-06-2012, 19:19
تعویض ها به شکل نا محدوده ؟
مثلا من الان روسیچکی رو می خوام بیارم بیرون شواین اشتایگر و بفرستم تو بعد می شه دو باره مثلا یک مدافع ذخیرم رو یه جای شواینی بیارم؟ منظورم توی دور اول بازی هاست.

اینجوری آره میشه بازیکنی رو که اوردی داخل دوباره ببری بیرون ولی بازیکنی رو که بردی بیرون دیگه نمیشه بیاری داخل

کمک مربی شما خیلی بیجا کرد همچین حرفی زد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
لیندگارد ناسلامتی بازیکن منچستر یونایتده هآ ، بازیش نده باید این مربی رو دارش زد .:دی
من دروازه بان اولم لیندگارده دومی پیتر چک ... (یوقت فکر نکنی از روی تعصب انتخاب کردمآ ، نــــــــــــه :دی )
فعلا که سایتهایی که ترکیب دانمارک رو زدن آندرسون رو توی دروازه نوشتن:31:
کم کم داره از کمک مربیم خوشم میاد
انگار یه سر و سری با پلاتینی داره:31:

AMIR-AIRGUNNER
09-06-2012, 20:03
عجب ترکیبی مضخرفی من گذاشتم !
van der vaart که تو بازی نیست !!:19: یعنی چی !!!
لیندرگارد هم توبازی نیست !!
امتیاز پشت امتیاز از دست رفت !!!

*IN*
09-06-2012, 20:24
:31:
این دفاع هلند رو نمیشناختم فقط به خاطر پر کردن ترکیب انتخابش کردم و گزاشتمش تو الان داره فیکس بازی میکنه...

MCSE MAN
09-06-2012, 20:31
اینجوری آره میشه بازیکنی رو که اوردی داخل دوباره ببری بیرون ولی بازیکنی رو که بردی بیرون دیگه نمیشه بیاری داخل

الآن يه سوال برام پيش اومد
من دروازه بان اصليم بوفون بود ولي سر اين بازي تعويضش كردم با ليندگارد كه ببينم اگه گذاشتش چقدر امتياز ميگيره. يعني الآن ديگه سر بازي ايتاليا نميتونم بوفون رو بيارم تو؟!!

اگه اينجوري باشه كه بدبخت شدم!!
چرا اين قانون رو دير گفتيدددددددد !!!

گرافيكار
09-06-2012, 20:32

این دفاع هلند رو نمیشناختم فقط به خاطر پر کردن ترکیب انتخابش کردم و گزاشتمش تو الان داره فیکس بازی میکنه...
اشک و لبخند در فوتبال فانتزی:31:
همین غافلگیریا توی ترکیب تیماست که فوتبال فانتزی رو قشنگ میکنه
یه جورایی از خود فوتبالم غیر قابل پیشبینیتره:31:

ولی جدی
به حرف این کمک مربیه گوش بدین
بیچاره خیرمون رو میخواد:31: پیشنهاد اندرسن که به من خیلی حال داد:8:

الآن يه سوال برام پيش اومد
من دروازه بان اصليم بوفون بود ولي سر اين بازي تعويضش كردم با ليندگارد كه ببينم اگه گذاشتش چقدر امتياز ميگيره. يعني الآن ديگه سر بازي ايتاليا نميتونم بوفون رو بيارم تو؟!!
اگه قبل از بازیا تعویضش میکردی مشکلی نبود اما اگر بعد از شروع بازیا تعویضش کردی فکر نکنم اجازه بده دوباره بیاریش تو
با این حال باید منتظر بشی امشب تموم بشه ببینی اجازه میده
من از همون اول گفتم کسایی که جلوتر بازی دارن رو بفرستین داخل ضرر نمیکنید

eman619rv
09-06-2012, 20:40
دیشب که چسنی اونجوری شد! امروز هم که لیندهگارد بازی نمیکنه! پیتر چک هم که 4 تا خورد!! انگار دروازه بان ها از همه بیشتر غافلگیری دارند!
فن پرسی هم که انگار نمیخواد گل بزنه ... خدا به دادمون برسه امشب هم اگه المان ببازه دیگه اکثر پیشبینی های روز اول بچه ها غلط در میاد :دی

ولی من میدونستم لواندوفسکی گل میزنه ولی حیف ترسیدم که اگه ترکیب رو تغییر بدم امتیاز ترانسفر کم کنه!

Alireza.M67
09-06-2012, 21:28
خیلی خوب شد .
دانمارک گل نخورد و شائر (kjaer) واسم 6 امتیاز اورد :3:
خدا پدر و مادر فرگوسن رو بیامرزه ، این شائر رو واسه این خریدمش که یه زمانی فرگوسن دنبالش بود و ازش تعریف می کرد :20:
البته از اونور هم فن پرسی فقط 2 امتیاز اورد .

Dark Soul
09-06-2012, 21:29
عزیز دل هی ما و گرافیکار گفتیم لیندگار تو ترکیب نیست مثل اینکه هیچکس باور نکرد.
اما دم اندرسن گرم 7 امتیاز گرفت برام فعلا هم جز تیم رویایی.

babak2002
تو رو خدا نگاه !!!
Andersen رو داشتم و اتفاقاً قبل از بازی می خواستم این ریسک رو کنم که جای کاسیاس بذارمش اما بعد از نمایش دیشب پیتر چک گفتم امروز هلند دانمارک رو درسته قورت می ده و Andersen هم چند تایی می خوره
حالا از شانس بد ما 5 Save داشت 1 Clean Sheet و 1 امتیاز 90 دقیقه بازی 7 امتیاز پر :9:
باز خوبه Sneijder 90 دقیقه بازی کرد :6:
ببینم Pepe و Cris چیکار می تونن واسه ما کنن امشب:7:
کسی از دوستان خبر داره Thiago Motta و Balotelli برای ایتالیا فیکس بازی می کنن یا نه ؟
Parker توی انگلیس چطور ؟

گرافيكار
کی فکرش رو میکرد از دروازبان اصلیم یعنی چک هیچ امتیازی نیارم ولی از دروازبان ذخیرم یعنی آندرسن 7 امتیاز بیارم:31:
یه دلیل دیگه برای ایمان آوردن به کمک مربی
قبل از شروع بازیا اینقدر زد تو سرش که آرشاوین رو بکن کاپیتان گوش نکردم بهش فن پرسی رو کاپیتان کردم
آرشاوین 8 امتیاز اورد که اگر کاپیتانش میکردم میشد 16 امتیاز:18: اما فن پرسی دو امتیاز آورد که در نهایت شد 4 امتیاز:41:

AMIR-AIRGUNNER
09-06-2012, 21:35
عزیز دل هی ما و گرافیکار گفتیم لیندگار تو ترکیب نیست مثل اینکه هیچکس باور نکرد.
دیر متوجه شدم !
دیگه نتوستم عوض کنم :41:
این مارویک چرا اینجوری کرد اخه ! van der vaart رو اگه می خواستی بیاری خب از اول میاوردیش ما 2 امتیاز میگرفتیم دیگه !
فعلا اوضاع تیمم خراب شده . از طرفی دستمزد بازیکنها رو هم نمیدن !نزدیک بود تمرین تیم امروز تعطیل بشه :31:

Rastin.
09-06-2012, 21:57
اگه الان یک ترانسفر انجام بدیم (مثلا کاسیاس بجای چک) میشه همین بازی فردا ازش استفاده کرد؟!!

طبق قوانین که نباید بشه, اما پست این دوستمون منو به شک انداخت!:

منم چکو شوت کردم بیرون و لیندگارد رو اوردم اما مثل اینکه حرف شما درسته دوستان اگه از دروازه بون امشب دانمارک خبر موثقی کشب کردندن دریغ نکنند

Arrowtic
09-06-2012, 22:00
: دی
Shirokov
نمیدونم شما ایرانی ها چی تلفظش میکنید : دی(تیکه این افرادی که میرن خارج بر میگردن همه چی یادشون میره : دی)
به قیافش میومد ژیرکوف خونده بشه:31:

Dark Soul
09-06-2012, 22:10
اگه الان یک ترانسفر انجام بدیم (مثلا کاسیاس بجای چک) میشه همین بازی فردا ازش استفاده کرد؟!!

طبق قوانین که نباید بشه, اما پست این دوستمون منو به شک انداخت!:
قبل از هر مچ دی در مرحله گروهی می تونید یک ترانسفر ازاد داشته باشید البته بازم می تونید ترانسفر کنید که 3 امتیاز ازتون کم می کنه
البته نمی دونم به کجای پست من شک کردید اما من اندرسن از قبل به عنوان ذخیره داشتم

*IN*
09-06-2012, 22:13
سیستمشون چرا اینجوریه؟؟؟
به یکی از بازیکنای من سه امتیاز داده بود الان شد 2 تا...

MCSE MAN
09-06-2012, 22:17
من كه هر كي رو انتخاب كردم گند زده
اين فن پرسي آقاي گل ليگ انگلستانه بعد امشي 3تا موقعيت رو گل نكرد!!

از اين تيم آبي گرم نميشه. بايد دست به جوون گرايي بزنم :31:

کسی از دوستان خبر داره Thiago Motta و Balotelli برای ایتالیا فیکس بازی می کنن یا نه ؟
بالوتلي به احتمال خيلي زياد فيكسه
ولي موتا مشخص نيست

گرافيكار
10-06-2012, 02:36
خب در پایان روز دوم از دور نخست آثار شگفتی و برد دانمارک رو میشه در جدول و صعود ناگهانی تیم pi30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به صدر جدول دید در حالی که در پایان روز اول در رده ششم بود

1
mohammad Hadi
44
44

2
Ali Ahmadi
39
39

3
la masia
37
37

4
Esrafil Fazli
28
28

4
ehsan zamani
28
28

6
Mahmood Ahmadzadeh
25
25

6
Rastin
25
25

8
AMIR
22
22

8
Aszpar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
hadi sh
22
22

8
Hodjat
22
22

11
Javad Ta
21
21

11
Daniel Ghavidel
21
21

13
Kurosh
18
18

13
Masoud Barani
18
18

13
A M I R
18
18

16
IMMORTALS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Amir Farzanian
15
15

16
myiranover
15
15

18
Se7en
13
13

18
Mostafa Ranjbar
13
13

20
King Visage
12
12

21
Babak Gen
9
9

21
Alireza Mousavi
9
9

21
iman RV
9
9

24
Hamid
7
7

25
Ashkan
6
6

26
Heroes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
vahid z
5
5

اینم وضعیت تیما تا الان در هد تو هد

13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 37 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

39 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 22 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

18 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 25 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 22 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

28 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
pankaveh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 21 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

18 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 25 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 28 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 21 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 44 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 18 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

L.A.M.P.A.R.D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Red_Devils ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هنوزم رقابت نزدیکی دارن
و 1+5 شیش نفری ریختن سر کوروش و فعلا ازش جلو هستن:31: با این حال رقابتشون تقریبا نزدیکه کوروش تو میتونی:31:

کسایی که هیچ امیدی نداشتن از بازیکنای دفاعی و دروازبان دانمارک امتیاز بگیرن امشب سولپرایز شدن:31:
یکی هفت هشت امتیاز مفت مفت رفت تو کیسشون:31:

hojjatinho
10-06-2012, 02:44
: دی
Shirokov
نمیدونم شما ایرانی ها چی تلفظش میکنید : دی(تیکه این افرادی که میرن خارج بر میگردن همه چی یادشون میره : دی)
به قیافش میومد ژیرکوف خونده بشه:31:
اقا درسته من سوتی دادم بد جور :دی (اسمایل اونی که میزنه تو سر خودش )

در شب دوم هم زیاد بازیکنانم خوب نبودند ... از 15 امیتاز رسیدم به 22 ! امید دارم به گیون ، دروازه بان ذخیره ام در بازی فردا .
+
هد تو هد مچ دی 2 هم قرعه کشی شده ... می گم نمی شه از الان انصراف بدم:دی

AMIR-AIRGUNNER
10-06-2012, 10:03
من امروز اصلا نمیتونم وارد این سایت فوتبال فانتزی بشم !!
مشکل از سایت هست یا مشکل از این مرورگر منه ؟!

Dark Soul
10-06-2012, 10:13
نه مشکلی نداره من از صبح تا حالا دو سه باری وارد شدم

Kurosh
10-06-2012, 10:16
مشکل از اینترنت ایرانه ! : دی
با ساکس باز میشه سایت ...

+

من تو H2H بعدی با L.A.M.P.A.R.D افتادم ... همین امیر خودمونه ؟!‌ :دی

MCSE MAN
10-06-2012, 11:56
عجب بدبختي شده ها، ديگه براي فوتبال فانتزي و اين چيزا هم نميشه به صورت معمول رفت!!
با هزار بدبختي لاگين شدم!

خوب خوشبختانه گذاشت دوباره بوفون رو تعويض كنم و بيارم تو
پس تا وقتي كه يه بازيكن بازي نكرده ميشه آوردش داخل حتي اگه قبلا تعويض كرده باشيش و گذاشته باشيش بيرون

تا حالا كه تيمم افتضاح امتياز گرفته
البته اكثر بازيكن هاي اصليم امروز و فردا بازي ميكنن. اميدوارم اينا گند نزنن وگرنه تيم رو بايد منحل كرد:31:

اونجام فاصله میگیرم عجله نکن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونجا كه فعلا عقب موندي :27:

گرافيكار
10-06-2012, 12:57
من با مرورگر موزیلا راحت تر وارد میشم

من تو H2H بعدی با L.A.M.P.A.R.D افتادم ... همین امیر خودمونه ؟!‌
آره کوروش جان بالاخره به جای بازی با شش نفر با یه نفر بازی میکنی:16:
راحت شدی:31:

چیزی که برای جمع کردن امتیاز مهمه اینه که از هر تیمی بازیکن میگیرید اولین شرطش این باشه که فیکس باشه
فیکس بودن پله اول امتیاز جمع کردنه یعنی حتی بازیکنای چهار تومنیتونم باید فیکس باشن

Alireza.M67
10-06-2012, 15:11
ای آلمانه ... !
مگه نمی گن گوتزه دیگه آخره استعداده و پدیدست و ... پس چرا اصلا بازیش نداد !!!؟
اصلا کلا از این آلمان خیری به ما نرسیده همین یه نفرم نباید می ذاشتم ، بریم همون از انگلیس خودمون بازیکن بگیری سنگین تریم ... حیف اون 7.5 که دادم پای گوتزه .
رولاندو هم که هیچی ، کلا هرچقدر توی بازی اول خوب بودیم ، توی بازی دوم گند زدیم ، 1 امتیاز فقط از کوئنترائو گرفتم ... :41:

بدبختی اینه که تا همین جاش سه تا تعویض باید بکنم، ولی یدونه تعویض بیشتر ندارم :19:
باید لیندگارد و رولاندو و گوتزه رو بدم ، برزوتسکی و ژاگوئف و اندرسن رو بگیرم .

amirfakhrian
10-06-2012, 15:52
ای آلمانه ... !
مگه نمی گن گوتزه دیگه آخره استعداده و پدیدست و ... پس چرا اصلا بازیش نداد !!!؟
اصلا کلا از این آلمان خیری به ما نرسیده همین یه نفرم نباید می ذاشتم ، بریم همون از انگلیس خودمون بازیکن بگیری سنگین تریم ... حیف اون 7.5 که دادم پای گوتزه .
رولاندو هم که هیچی ، کلا هرچقدر توی بازی اول خوب بودیم ، توی بازی دوم گند زدیم ، 1 امتیاز فقط از کوئنترائو گرفتم ... :41:

بدبختی اینه که تا همین جاش سه تا تعویض باید بکنم، ولی یدونه تعویض بیشتر ندارم :19:
باید لیندگارد و رولاندو و گوتزه رو بدم ، برزوتسکی و ژاگوئف و اندرسن رو بگیرم .
به نظر من زیاد تعویض نکن مگر در جایی که بازیکنت بازی نمی کنه. از طرفی اولین بازیکنی که باید از آلمان انتخاب کرد لام است. چون هم در دفاع شرکت می کنه هم در حمله

گرافيكار
10-06-2012, 18:23
منم الان برای ورود به سایت مشکل دارم
با هر مرورگری هم انتحان کردم نشد که نشد

L.A.M.P.A.R.D
10-06-2012, 18:31
مشکل از اینترنت ایرانه ! : دی
با ساکس باز میشه سایت ...

+

من تو H2H بعدی با L.A.M.P.A.R.D افتادم ... همین امیر خودمونه ؟!‌ :دی

اوهوممممممممممممممممممممم ممممممم :دی
لهه لهت میکنممم ، یعنی لههههههه :دی بترس:27:

MCSE MAN
10-06-2012, 18:33
كلا سايتشون براي من تركيد
با س.ا.ك.س هم نميتونم وارد شم ديگه!

فكر كنم تعداد يوزر ها زياده كه بعضي وقتا باعث ميشه سايت باز نشه!

Kurosh
10-06-2012, 18:37
لهه لهت میکنممم ، یعنی لههههههه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بترس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وای وای ترسیدم ! :27: :دی

البته کلاً این دور من شانس نداشتم ... همه انتظاراتم به فنا رفت : دی

+

سایت هم الان Service Unavailable می‌زنه ...
داون شده ... احتمالاً سرورشون مشکل پیدا کرده

L.A.M.P.A.R.D
10-06-2012, 18:55
اره ! The service is unavailable. میزنه نامرد :|
======
اقا میشه بازیکنمون رو عوض کنیم ؟ یعنی یکی بفروشیم یکی دیگه بگیریم :دی

Kurosh
10-06-2012, 18:57
اره ! The service is unavailable. میزنه نامرد :|
======
اقا میشه بازیکنمون رو عوض کنیم ؟ یعنی یکی بفروشیم یکی دیگه بگیریم :دی
آره میشه، ولی 3 امتیاز کسر می‌کنه ...

البته فکر می‌کنم اگه از Wildcard استفاده کنیم، کسر نشه ! تا دو تا انتقال ... مطمئن نیستم، دوستان بهتر می‌دونن ...

ولی بعد از مرحله‌ی گروهی نقل و انتقالات آزاد میشه ظاهراً ...

L.A.M.P.A.R.D
10-06-2012, 19:07
بابا میخوام قبل شروع بازی تورس و بیارممممممم خخخخخخخ ....ولی لامصب باز نمیشه این سایت کوفتی :|

AMIR-AIRGUNNER
10-06-2012, 21:37
من شخصا یه تجربه کسب کردم . گذاشتن بازیکن های معروف از تیم های ملی که بازیشون سخت هست اشتباهه .
مثلا الان این گروه مرگ امتیاز زیادی برای بازیکن ها در پی نداره اما گروه اول پتانسیلش واقعا بالاست .
حیف که دیر متوجه شدم :37:

MORINIO
10-06-2012, 21:50
من که فعلا با افتخار از آخر دوم هستم :دی

حیثیت نذاشتن برامون ! :دی

Alireza.M67
10-06-2012, 21:51
بابا میخوام قبل شروع بازی تورس و بیارممممممم خخخخخخخ ....ولی لامصب باز نمیشه این سایت کوفتی :|

غصه نخور داداش ، امتیازش 0 شد :31:
البته من که نمیدونم مشکل دوستان چیه چون خودم که هر وقت خواستم تونستم برم توی سایت و مشکلی نداشت !

h-blade
10-06-2012, 22:47
دوستاني كه اينيستا رو برداشتن ميشه بگن چند امتياز گرفته؟

اين بوفون با اون همه حركت فقط 3 امتياز گرفته عجيبه؟؟؟!!!!!

من عضو ليگ شدم ولي اينو نوشته:

Players to be added after the next points update
يعني چي؟

*IN*
10-06-2012, 22:54
اینیستا دو امتیاز گرفت...

h-blade
10-06-2012, 23:01
دروازه بان دانمكارك مياد 7 امتياز ميگيره اونوقت بوفون با 5 6 تا سيو عالي همش 3 امتياز ميگيره ....

اينيستا هم كم گرفته...

*IN*
10-06-2012, 23:11
نه...مثل اینکه از دروازبان جماعت به ما خیری نمیرسه...
خدارو شکر باز این مهاجم کروواسی یه گل زد یه 6 امتیاز کاسب شدیم...

MCSE MAN
10-06-2012, 23:40
دروازه بان دانمكارك مياد 7 امتياز ميگيره اونوقت بوفون با 5 6 تا سيو عالي همش 3 امتياز ميگيره ....

اينيستا هم كم گرفته...
براي اينكه دروازه بان دانمارك گل نخورد ولي بوفون خورد. اگه اونم گل خورده بود 3 امتياز ميگرفت
بسته نگه داشتن دروازه، 4 امتياز براي دروازه بان و مدافعين داره

دم پيرلو گرم. يكم آبرو داري كرد
پاس گل داد و كاپيتان هم كه بود

Alireza.M67
11-06-2012, 00:23
آقا من اینجا جا داره این اعتراف تلخ رو بکنم که توی دور اول رسما گند زدم :31:
ولی اشکال نداره ، تجربه شد ، برای دور بعد می دونم چیکار کنم !
امروز کلا 2 امتیاز از اینیستا گرفتم که چون کاپیتان بود شد 4 ، و 2 امتیازم از مودریچ ...

AMIR-AIRGUNNER
11-06-2012, 00:25
دوستان این مچ دی اول تموم بشه امتیاز بازیکن ها ریست میشه و دوباره از اول مچ دی 2 طبق بازی ها حساب میشن یا با مچ دی اول جمع میشه ؟!
فردا 5 بازیکنم بازی دارن و کاپیتان رو هم عوض میکنم ( بین اورا و مکسس و کول و اولسن و ابراهیموویچ )
یا میزنن میترکونن یا کلا تیمم میترکه !

*IN*
11-06-2012, 00:31
کسی امار نداره M. Olsson برای سوئد فیکس بازی میکنه یا نه؟؟؟
ذخیره ها رو باید از رئ نیمکت بلند کنم...
من الان کاپیتانم رو عوض کنم چه جوری میشه؟؟؟امتیاز کاپیتان قدیمم نصف میشه امتیاز کاپیتان جدید دو برابر؟؟؟

eman619rv
11-06-2012, 01:21
آبرو واسه ما نذاشتن....... از دست این دل بشکه یا این ترکیب چیدنش ماتا رو حتی بازی هم نداد........
الان بنده که نفر اخر لیگ هستم با نفر اول لیگ هد تو هد بازی دارم :دی ببین اختلاف طبقاتیو!! ولی من 5 تا بازیکن روز اخر دارم نفری 8 امتیاز بگیرن اول میشم :دی

گرافيكار
11-06-2012, 02:50
دوستان این مچ دی اول تموم بشه امتیاز بازیکن ها ریست میشه و دوباره از اول مچ دی 2 طبق بازی ها حساب میشن یا با مچ دی اول جمع میشه ؟!
فردا 5 بازیکنم بازی دارن و کاپیتان رو هم عوض میکنم ( بین اورا و مکسس و کول و اولسن و ابراهیموویچ )
یا میزنن میترکونن یا کلا تیمم میترکه !
جمع میشن

کسی امار نداره M. Olsson برای سوئد فیکس بازی میکنه یا نه؟؟؟
ذخیره ها رو باید از رئ نیمکت بلند کنم...
من الان کاپیتانم رو عوض کنم چه جوری میشه؟؟؟امتیاز کاپیتان قدیمم نصف میشه امتیاز کاپیتان جدید دو برابر؟؟؟
آره امتیاز کاپیتان قبلیت نصف میشه

جدول لیگ تا پایان روز سوم از دور نخست

#
Team
Manager
MD
TOT

1
mohammad Hadi
44
44

2
la masia
43
43

3
Esrafil Fazli
39
39

4
Ali Ahmadi
38
38

5
Masoud Barani
34
34

6
ehsan zamani
33
33

7
Kurosh
32
32

8
Rastin
31
31

9
hadi sh
28
28

9
IMMORTALS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Amir Farzanian
28
28

11
AMIR
26
26

11
Mahmood Ahmadzadeh
26
26

13
Hamid
25
25

14
Mostafa Ranjbar
24
24

14
Hodjat
24
24

16
Javad Ta
23
23

16
Daniel Ghavidel
23
23

16
myiranover
23
23

19
Babak Gen
21
21

20
Ashkan
20
20

21
Se7en
19
19

22
A M I R
18
18

23
King Visage
16
16

24
Alireza Mousavi
15
15

25
Heroes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
vahid z
13
13

26
iman RV
12
12

ماشالله چقد تعدادمون رفته بالا لیگ پی سی یکی از لیگای شلوغ یوفاست
کلا بچه ها ترکوندن:31:

من که رفتم دوم نفر اول همون 44 چهار موند و میلاد سقوط کرد به رده 4 فکر کنم میخواد نقش برق شیراز رو بازی کنه که یه مدت صدرنشین بود بعد رفت دسته یک:31:
کوروش اومد بالا تبریک میگم کوروش شبیه ذوب آهنه آهسته و پیوسته حرکت میکنه
حجت همینجوری به سقوطش ادامه میده
حجت جان نمیخوای توی همین رده ها ترمز کنی:31: داری فانوس به دست میشی ها:31:
یه تبریک هم باید به صعود تیم تشتک سازی:31: به رده سوم جدول بگیم

و اما جدول هیجان انگیز هد تو هد

19 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 43 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

38 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 26 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 23 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 31 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

21 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 24 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

39 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 16 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

25 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 23 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

34 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 26 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

16 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 33 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 23 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 44 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

24 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 18 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خداییش رقابت L.A.M.P.A.R.D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Red_Devils ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدنیه
روز قبل L.A.M.P.A.R.D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جلوتر بود حالا Red_Devils ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جلو افتاده
واقعا دلم میخواد ببینم در پایان دور نخست کدوم تیم برنده میشه

و اما یه صلوات بفرستین دوستان تا بگم چی شده:31:
کوروش رسما مسکو و 1+5 رو به آتیش کشیده:31:
32 به 31 یعنی فکر کنم فشار خون کوروش و 1+5 فرداشب موقع تماشای بازیکناشون بالاتر از گنجایش فشارسنج ها باشه:31:
جدای از شوخی توی هد تو هد سه چهارتا رقابت حساس داریم که نتیجش فرداشب مشخص میشه

hojjatinho
11-06-2012, 03:30
من 14 همم ؟! اشتباه کرده :دی
درواقع باید 2 امتیاز دیگه هم کم می کرد ... ی بازیکن دو امتیازی بیرون اوردم فعلا 22 .
توی مچ دی اول فقط امیدم به امروزه ! ریبری و زلاتان و اون یارو اولسن :دی زلات هم که کاپیتانه!

ولی تجربه خوبی بود و هست البته .. ایشا.. بچه ها دور بعدی 2016 جبران کنند :دی... و من باشم دیگه تیمم رو بدون ستاره نچینم :دی

*IN*
11-06-2012, 08:10
آره امتیاز کاپیتان قبلیت نصف میشه

امتیاز بازیکن جدید دوبرابر میشه؟؟؟

Kurosh
11-06-2012, 08:47
به به : دی
بسی حال داد این مسابقه‌ی آخر : دی

الان در رقابتی نفس‌گیر تو هد تو هد جلو افتادم : دی (البته جان اوشی 2 امتیازی رو کشیدم بیرون موقتاً و اورا رو فرستادم تو، در نتیجه میشم 30 امتیاز و عقب می‌افتم، ولی باز خوبه)

از الان دارم واسه امیر تو دور بعد خط و نشون میکشم :21:

در مورد کاپیتان هم که دوستان می‌خوان اونی که بیش‌تر امتیاز گرفته رو به عنوان کاپیتان بذارن ... بگم که این امکان وجود نداره !‌ شما فقط می‌تونید کسی رو کاپیتان کنید که هنوز بازیش رو انجام نداده !
یعنی بازیکنای قبلی رو نمی‌تونید به عنوان کاپیتان همون مچ دی انتخاب کنید ...

Dark Soul
11-06-2012, 09:14
IMMORTALS ها صعود خوبی داشتن مخصوصا توی لیگ ایران از 500 به 330 معلوم میشه مربی کاردانی دارن:31:
تنها امید امشبم ریبریه که کاپیتان هم می ذارمش، توی بایرن که نامیدمون نمی کرد.

با تعویضام 5 امتیاز ازم کم میشه فعلا رقیبام خوشحال باشن.:31:
++++++
دوستان یک کشفی کردم:8:
سوئد یک بازیکن داره به نام بهرنگ سفاری که ایرانیه.

Masoud-Susa
11-06-2012, 13:23
سلـام !

خـب تیــم من( M.Susa) بــعد از گـذشتـن یـک هفته از اعلام ترکــیب و با همون ترکیـب اولـیه و بدون هیچ تغییری تونست 34 امـتیاز کسـب کنه و تا ایـنجا در رده پــنجم جـدول قرار بگیره!(بـبینید چه شـاخم !:31:ولـی حـیف که تو مرحله گروهی نمیتونم زیـاد نت بیـام :45:)
*شـایان ذکـره که تیـم تو بازی اول رده 18 بــوده و بـازی دوم به رده 13 صـعود کرده و الان پنجمه و قــصد داره صــدر جـدول رو تو چنگال هاش بگیره:دی :دی راسـتی تو ایـران هم فعلا 145 ـه که واسـه کسـب صدر توی ایـران هم مربی تیــم برنامه ریزی مبـسوطی رو در دستور کار داره ! :5:
من چند روزی به اینترنت دسترسی نداشتم و نتونستم تو تیمم تغییرات انجام بدم ! مثلا قصد داشتم Agger رو تو ترکیب اصلیم بزارم واسه بازی اول که میـسر نشد و به همین راحتی 7 امتیازش رو از دست دادم ! :13:(آقـا اینا همش تقصیـر پلـاتینیــه :دی !همونطور که قبلا هم گفتن دارن پیش پای ما سنگ اندازی می کنن! :دی )

راســتی ایـن Blue Stars کیـــــــه؟!!!بـــهش بــگـــین مــواظب خودش بـــاشه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دی

:6:
:10:

h-blade
11-06-2012, 17:49
اين بازيكن كرواسي 13 امتياز گرفته.............:18::18::18:

تا اينجا كه فعلا تيم هاي بي نام و نشان دارن امتياز ميدن............................نكته جهت بازي هاي امشب.....:31:

MCSE MAN
11-06-2012, 21:27
رقيب من تو ليگ هد تو هد اين روز آخري تيمش تركوند. مخصوصا نصري كه كاپيتانش هم بود

اين مهاجم هاي ما هم كه گند زدن. كلا تيم من هيچكدومشون گل نزدن ولي 2 تا هافبكم پاس گل دادن

البته با توجه به بازي هاي بعدي فكر كنم تيمم خيلي بهتر امتياز بگيره

AMIR-AIRGUNNER
12-06-2012, 00:12
دوستان من اسم تیمم رو به TOMCAT تغییر دادم . اگه دیدن یهو TOMCAT اومد بالای جدول تعجب نکنین :31: همون RANGERS سابق هست .

و در ضمن کسر سه امتیاز واسه هر تعویض نامردیه !! من 3 تا بازیکن دارم که فیکس نیست و جانشین هم ندارم الان نمیدونم باید چیکار کنم )):

*IN*
12-06-2012, 00:40
سوئد اگه گل نمیخورد الان 50 امتیازی بودم:19:

MORINIO
12-06-2012, 00:44
دمش گرم زلاتان با گلش منو تو هد تو هد برنده کرد :دی

Alireza.M67
12-06-2012, 01:00
ما که 39 به 29 باختیم ...
ولی اشکال نداره ، یه بازیکن جدید خریدم ، تیم رو ببستم برای دور بعد :31:

Kurosh
12-06-2012, 01:05
اوه شت : دی
تا قبل از دو بازی امشب، تو Head 2 Head جلو بودما !
همین دو بازی کارو خراب کرد و با چند امتیاز اختلاف باختم :-(

حیف شد ...

حالا مجبورم تلافیش رو سر امیر در بیارم ... : دی

hojjatinho
12-06-2012, 01:23
خب با همت بچه ها هد تو هد اول رو با نتیجه 40 بر 38 از تیم nameless که اخر نفهمیدیم تیم کدوم یکی از بچه هاست بردیم !

روز اخر روز خوبی بود .. ریبری و زلاتان گل کاشتند و ما رو از 24 امتیاز رسوندند به 40! ... جایگاه نهمی برای شروع خوبه . ما که راضی هستیم :دی

پ ن 1: دوستان به حرف این کمک مربیه گوش ندید . حالش خوب نیست:دی . به من گفت ریبری رو کاپیتان کن از ایبرا بهتره ما هم گفتیم روی چشم . حالا ایبرا از فرانکی امتیاز بیشتری گرفته! :دی

پ ن 2: درباره دور بعد یه توضیح کلی میدید . تعویض که می تونیم بکنیم ؟ بازیکن می تونیم بخریم ؟ کلا چی به چیه؟:

گرافيكار
12-06-2012, 01:40
جدول لیگ در پایان دور اول

#
Team
Manager
MD
TOT

1
mohammad Hadi
54
54

2
Daniel Ghavidel
52
52

3
Ali Ahmadi
49
49

4
Esrafil Fazli
45
45

5
la masia
44
44

6
hadi sh
43
43

7
Rastin
42
42

8
TOMCAT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
AMIR
41
41

9
Hodjat
40
40

10
Se7en
39
39

10
Javad Ta
39
39

12
Babak Gen
38
38

12
Mahmood Ahmadzadeh
38
38

14
Hamid
37
37

15
ehsan zamani
36
36

16
Kurosh
34
34

16
Masoud Barani
34
34

16
Amir Farzanian
34
34

19
Ashkan
33
33

20
King Visage
31
31

21
Alireza Mousavi
29
29

21
myiranover
29
29

23
vahid z
27
27

23
Mostafa Ranjbar
27
27

23
eMJey ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Milad
27
27

26
A M I R
26
26

27
iman RV
20
20

مهمترین نکته اینه که تیم قدرتمند لاماسیا که دنیا کلی ازش انتظار داره به مکان پنجم سقوط کرد:31:
البته جدای از شوخی من از امتیاز کاپیتانی استفاده نکردم یعنی طمع اجازه نداد استفاده کنم:31:
میخواستم آرشاوین رو کاپیتان بزارم ولی گفتم حتما بنزما یا فن پرسی برام بیشتر امتیاز میارن
اگر آرشاوین رو انتخاب میکردم 16 امتیاز میاوردم اما حالا با کاپیتان کردن بنزما فقط 4 امتیاز گیرم اومد

صعود Prowler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به مکان دوم هم قابل توجه هست
ولی از همه برجسته تر صعود چشمگیر حجت بود که تا رده هفتم بالا اومد

وضعیت نهایی هد تو هد در پایان دور اول

39 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 44 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

49 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 41 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
TOMCAT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

33 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 29 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

34 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 42 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

38 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 40 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

45 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 21 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

37 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 52 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

34 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 38 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

31 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 36 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

29 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 39 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 54 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

27 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 26 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و اینم جدول هد تو هد

+-
#
Team
W
D
L
+
Pts

1
1
0
0
54
3

2
1
0
0
52
3

3
1
0
0
49
3

4
1
0
0
45
3

5
1
0
0
44
3

6
1
0
0
42
3

7
1
0
0
40
3

8
1
0
0
39
3

9
1
0
0
38
3

10
1
0
0
36
3

11
1
0
0
33
3

12
1
0
0
27
3

13
0
0
1
41
0

14
0
0
1
39
0

15
0
0
1
38
0

16
0
0
1
37
0

17
0
0
1
34
0

17
0
0
1
34
0

19
0
0
1
31
0

20
0
0
1
29
0

20
0
0
1
29
0

22
0
0
1
26
0

23
0
0
1
21
0

24
0
0
1
20
0

کوروش در نهایت تسلیم استکبار شد:31:
رقابت L.A.M.P.A.R.D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Red_Devils ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیگه از این نزدیک تر نمیشد
باخت امیر فقط با یه امتیاز اختلاف خیلی ناراحت کنندس فکر کنم الان حسابی روحیه تیمیش پایین اومده:31:
نزدیکترین رقابت بعد از این بازی رقابت TARO FI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Nameless ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود که در نهایت حجت تونست با اختلاف دو امتیاز بازی رو ببره
بر عکس امیر احتمالا الان حجت هی داره به نتیجه نگاه میکنه و هی ذوق میکنه:31:

فعلا 12 تیم 3 امتیازی داریم

مهم:
دوستان توجه کنن که ترانسفر اضافه سه امتیاز منفی داره که از جمع کل کم میشه
اما مسئله اینه که این سه امتیاز توی هد تو هد چجوری حساب میشه چون الان تکلیف تیما و نتایج مشخص شده

این سه امتیاز توی دور دوم هد تو هد از تیما کم میشه
یعنی من مثلا 40 امتیاز توی دور اول آوردم و با همین امتیاز مثلا کوروش رو توی هد تو هد بردم
بعد از دور اول یه ترانسفر اضافه داشتم که میشم 37 امتیاز
حالا تیمم در دور دوم در نهایت 50 امتیاز آورده اما وقتی میرم توی هد تو هد میبینم نتیجه تیم من رو 47 زده یعنی کم شدن سه امتیاز اینجا خودش رو نشون میده

سوال
این wildcard کجاست میخوام توی این دور ازش استفاده کنم اما اصلا پیداش نمیکنم

ویرایش:
دوستان بهتره بیان و خودشون و اسم تیمشون رو معرفی کنن اینجوری رقابت خیلی شکل بهتری پیدا میکنه

Kurosh
12-06-2012, 01:51
این wildcard کجاست میخوام توی این دور ازش استفاده کنم اما اصلا پیداش نمیکنم

وقتی می‌زنی ترنسفرهات رو انجام بده، اونجا بعد از Confirm اولیه میره تو یه صفحه‌ی جدید، که بهت اخطار میده امتیاز کسر میشه و اینا ...
اونجا Use Wildcard رو داری ...

یعنی من که داشتم ...

حالا نمی‌دونم با Wildcard هم امتیازی کسر میشه یا نه ... من که ترنسفر کردم و اتفاقی نیفتاد ...
یهو دیدی دور بعدی کم کرد : دی

پ.ن: دم دانیال گرم ... چقدر امتیاز گرفت تو این یکی دو روز آخر ماشاالله !! آقا دوم جدول وایسادی از اون بالا دست ما رو هم بگیر :دی

Dark Soul
12-06-2012, 02:11
اخ اخ یه شوت بازی بزرگ دیگه در آوردم بودم اونم اینکه اندرسن رو توی مچ دی دوم وارد زمین کرده بودم یعنی 7 امتیازشو نگرفتم الان می باست 41 باشم:37:
در ضمن بخاطر این رسوای اسم تیم به Titan تغییر کرد.
+

و در ضمن کسر سه امتیاز واسه هر تعویض نامردیه !! من 3 تا بازیکن دارم که فیکس نیست و جانشین هم ندارم الان نمیدونم باید چیکار کنم )):
خب این کار به صرفه نیست فقط میمونه استفاده از Wildcard....
+

پ ن 1: دوستان به حرف این کمک مربیه گوش ندید . حالش خوب نیست . به من گفت ریبری رو کاپیتان کن از ایبرا بهتره ما هم گفتیم روی چشم . حالا ایبرا از فرانکی امتیاز بیشتری گرفته!
پ ن 2: درباره دور بعد یه توضیح کلی میدید . تعویض که می تونیم بکنیم ؟ بازیکن می تونیم بخریم ؟ کلا چی به چیه؟:
نه کمک مربی خیلی بدرد بخوره،واقعا کاپیتان گذاشتن ریبری منطقی تره .
با مچ دی اول فرقی نداره فقط شما یک تراسفر آزاد دارید و هر ترانسفر دیگه 3 امتیاز کم می کنه
+

وقتی می‌زنی ترنسفرهات رو انجام بده، اونجا بعد از Confirm اولیه میره تو یه صفحه‌ی جدید، که بهت اخطار میده امتیاز کسر میشه و اینا ...
اونجا Use Wildcard رو داری ...
خدا خیرت بده دودل بودم Confirm بزنم یا نه گفتم اگه Use Wildcard نده یا طور دیگه باید فعال شه باید جامو ببوسم بذارم کنار:31:(27 امتیاز ازم کم می شد)

hojjatinho
12-06-2012, 02:45
اخ اخ یه شوت بازی بزرگ دیگه در آوردم بودم....
ما هم از این شوت بازیا در اوردیم:دی
مثلا ژسنی رو تعویض کرده بودم و گیون رو گذاشته بودم ولی مثل اینکه همون ژسنی حساب شده! احتمالا یه جایی اشتباه کردم . 3 امتیازم پر !
یا مثلا کاپیتان رو ریبری کرده بودم ولی همون زلاتان قبلی حساب شده !که البته توی این مورد یه 2 امتیازی به نفعم شد :دی

دوستان تا جای که من فهمیدم برای مچ دی دوم می شه 1 ترانسفر بدون کسر امتیاز داشت؟ یعنی انگاری همه چی شده مثل قبل از شروع بازی ها به جز اینکه ترانسفر نمی تونی بیش از یکی کنی درسته ؟ مثلا بازیکنانی که اول بازی کنن و کاپیتان و ..

پ ن : میگم این کمک مربی زیاد اطلاعات نداره انگاری :دی به من می گه ژسنی رو اول بازی بده از گیون بازیش زودتره ! یکی به این حالی کنه ژسنی اخراج شده :دی . به خدا اخراج ژسنی تحملش برای منم سخته ولی نه تا این حد :دی

Kurosh
12-06-2012, 03:05
دوستان تا جای که من فهمیدم برای مچ دی دوم می شه 1 ترانسفر بدون کسر امتیاز داشت؟ یعنی انگاری همه چی شده مثل قبل از شروع بازی ها به جز اینکه ترانسفر نمی تونی بیش از یکی کنی درسته ؟ مثلا بازیکنانی که اول بازی کنن و کاپیتان و ..

بله، بعد از هر مچ دی، یک ترانسفر بدون کسر امتیاز قابل انجامه ...

هر چند اصلاً قابل پیش‌بینی نیست که بازیکنای چند گله‌ی روزای اول بتونن روزای بعدی هم همین جوری بدرخشن !!

ولی خب میشه به ادامه‌ی افت بازیکنای ضعیف امیدوار بود و از تیم اخراجشون کرد : دی

eman619rv
12-06-2012, 04:09
من دوتا تیم دارم یکی همین که تو لیگه که آخر شدم :دی یکی هم توی تیم فانتزی ورزش 3 دارم که اونجا 48 امتیاز گرفتم :دی!!!
من متاسفانه روز اول ترکیب رو زود و بدون دقت چیدم بعدش که اومدم ترکیب رو عوض کنم دیدم داره میزنه تراسنفر! واسه همین بیخیالش شدم یه ترکیب دومم رو چیدم توی فانتزی ورزش 3 ترکوند!!
مطمئن بود لواندوفسکی و زلاتان گل میزنن

Arrowtic
12-06-2012, 06:53
این روز هم تموم شد و تیم من 36 به 31 باخت.ولی ازش راضیم!دیروز صبح من با اختلاف 20 عقب بودم ولی بچه ها خودشونو نباختن و اختلافو به 5 تا رسوندن و جا داره بهشون یه خسته نباشید بگم!ایشالا روز بعد!(اگر چه تیم خیلی قدری جلومه !)

AMIR-AIRGUNNER
12-06-2012, 07:41
با Wildcard فقط یک ترانسفر بدون کسر امتیاز میشه انجام داد یا تعداد بازیکن نامحدوده ؟!

ویرایش : تعداد نامحدود میشه تو یک مچ دی تعویض کرد .
9 تا ترانسفر کردم (بر اساس نتایج دور اول ) . تیم کلا جدید شده !!

*IN*
12-06-2012, 09:16
بر خلافه بقیه تیمها که کلا تغییر کردن ما با همین بچه ها ادامه میدیم البته دوتا ترانسفر انجام شد ولی به خواطر مسائل فنی نبود...
ما به بچه ها مون ایمان داریم اینام هر کاری از دستشون بر بیاد برای ما میکنن...

babak2002
12-06-2012, 10:20
اگه ترنسفر کنیم که امتیاز کم می کنه !!! نمی کنه ؟
من الان می خوام 6 تا بازیکنم رو عوض کنم می زنه

COST: -15pts

L.A.M.P.A.R.D
12-06-2012, 10:27
اااااااقاااااااااااا این چه وضع داورییییییییییههههههه ؟ حق تیم منو خوردند رفت ! دست های پشت پرده اقا ، بلههههههه :دی تر زدیم رفت که خخخخخخخ ایشالله دور بعد میترکونم :دی

Kurosh
12-06-2012, 10:29
بچه‌ها من الان تست کردم، تعداد ترنسفرها نامحدوده !!

نمی‌دونم حالا واسه اون Wild card ای است که دور قبل استفاده کردم یا نه ...

ولی به هر حال برای مچ دی 2 Unlimited Transfers دارم !

کلی تغییرات دادم ...

babak2002
12-06-2012, 10:51
بچه‌ها من الان تست کردم، تعداد ترنسفرها نامحدوده !!

نمی‌دونم حالا واسه اون Wild card ای است که دور قبل استفاده کردم یا نه ...

ولی به هر حال برای مچ دی 2 Unlimited Transfers دارم !

کلی تغییرات دادم ...

تعداد ترنسفر برای همه نامحدود هست یعنی شما می تونی هر وقت خواستی بعد از هر بازی کل تیمت رو تغییر بدی
مسئله مهم اینه که فقط برای 1 ترنسفر هر روز امتیاز کم نمی کنه واگه ترنسفرت بیشتر از یکی باشه به ازای هر کدوم سه امتیاز در بازی بعدی ازت کم می کنه
ربطی به Wildcard نداره.
مثلاً من می خوام 6 بازیکن رو تغییر بدم وقتی Make Transfer رو می زنید صفحه بعد زیر جدول ترنسفر این نکته رو می نویسه :
At the next deadline these transfers will deduct 15 points from your total score in classic leagues and your match score in head-to-head matches.

برای 6 بازیکن 15 امتیاز کم می کنه یعنی یکی مجانی ، 5 تایه دیگه هر کدوم 3 تا
پس حواستون باشه فکر امتیاز منفی که می گیرید باشید

AMIR-AIRGUNNER
12-06-2012, 11:00
تعداد ترنسفر برای همه نامحدود هست یعنی شما می تونی هر وقت خواستی بعد از هر بازی کل تیمت رو تغییر بدی
مسئله مهم اینه که فقط برای 1 ترنسفر هر روز امتیاز کم نمی کنه واگه ترنسفرت بیشتر از یکی باشه به ازای هر کدوم سه امتیاز در بازی بعدی ازت کم می کنه
ربطی به Wildcard نداره.
مثلاً من می خوام 6 بازیکن رو تغییر بدم وقتی Make Transfer رو می زنید صفحه بعد زیر جدول ترنسفر این نکته رو می نویسه :
At the next deadline these transfers will deduct 15 points from your total score in classic leagues and your match score in head-to-head matches.

برای 6 بازیکن 15 امتیاز کم می کنه یعنی یکی مجانی ، 5 تایه دیگه هر کدوم 3 تا
پس حواستون باشه فکر امتیاز منفی که می گیرید باشید
البته wild card باشه دیگه واسه هر ترانسفر 3 امتیاز کم نمیکنه

babak2002
12-06-2012, 11:12
البته wild card باشه دیگه واسه هر ترانسفر 3 امتیاز کم نمیکنه

You can play 1 transfer wildcard during the tournament.

توی کل تورنومنت یه بار می شه از این ویژگی استفاده کرد. اقا کورش هم گفته دور قبل استفاده کردم پس دیگه برای ترنسفر های جدید نمی تونه از این قابلیت استفاده کنه

Kurosh
12-06-2012, 11:23
آقا ولی من الان 4 تا ترنسفر انجام دادم، وایلد کاردم هم دور قبل استفاده شده بود، اما سر این ترنسفرها هیچی مبنی بر کسر امتیاز ننوشت !!
و امتیازی هم کسر نشده ... !!

AMIR-AIRGUNNER
12-06-2012, 11:32
آقا ولی من الان 4 تا ترنسفر انجام دادم، وایلد کاردم هم دور قبل استفاده شده بود، اما سر این ترنسفرها هیچی مبنی بر کسر امتیاز ننوشت !!
فکر کنم دور قبل برای مچ دی دوم استفاده کردین برای همینه که الان هم امتیاز کسر نمیکنه چون هنوز مچ دی دوم شروع نشده .

Kurosh
12-06-2012, 11:36
فکر کنم دور قبل برای مچ دی دوم استفاده کردین برای همینه که الان هم امتیاز کسر نمیکنه چون هنوز مچ دی دوم شروع نشده .
سلام امیر جان ...
نه، دور قبلی درجا عمل کرد ... لیندگارد رو انداختم بیرون و به جاش اندرسون و اوردم ... یه تغییر دیگه هم داشتم یادم نیست ...

کیس پیچیده‌ای شده :دی

babak2002
12-06-2012, 11:37

شاید Wild card رو که استفاده کنی برای کل بازی های مرحله گروهی باشه !!!
از کارشناس ها کسی نیست در این مورد راهنمایی کنه :31:
من که خودم ترنسفرم محدود به یه نفر بود و مجبور شدم از Wild Card استفاده کنم تا امتیاز کسر نکنه

AMIR-AIRGUNNER
12-06-2012, 11:46
قضیه پیچیده شد !
تو توضیحات فکر کنم گفته که فقط در اون مچ دی که وایلد کارت رو استفاده کردین تعویض ها باعث کسر امتیاز نمیشن .

Transfer wildcard

You can play 1 transfer wildcard during the tournament. All transfers made in the Matchday your wildcard is played will be without points deduction

babak2002
12-06-2012, 11:59
توی Match Day اول کلاً ترنسفر نامحدود بوده پس استفاده از Wild Card بی معنی بوده
احتمالاً کورش که زده اون رو برای Match Day دومش به حساب اورده

Kurosh
12-06-2012, 12:08
توی Match Day اول کلاً ترنسفر نامحدود بوده پس استفاده از Wild Card بی معنی بوده
احتمالاً کورش که زده اون رو برای Match Day دومش به حساب اورده
مشکل اینجاست که من تو روز دوم سوم مچ دی اول ترنسفر رو انجام دادم، و در اون موقع ترنسفرها ممنوع بود و 3 امتیاز کسر می‌کرد
در نتیجه از Wildcard استفاده کردم ...

بحث چه کشی پیدا کرد ماشاالله : دی
بی‌خیال، ایشالا که امتیازی کسر نمیشه ازم تو دور بعدی : دی

بهتر من شد ! هر چی خواستم ترنسفر انجام میدم حالا : دی

مرسی از همگی :40:

Dark Soul
12-06-2012, 12:32
ببینید اصلا در طول هر مچ دی امکان ترانسفر وجود نداره اگرم کسی ترانسفری داشته اون برای مچ دی دوم به حساب میومده(اشتباهی که من و بعضی از دوستان مرتکب شدیم)
Wildcard قابلیت جالبیه که فقط یک بار در طول مسابقات یه شما اجازه می ده هر چی خواستید ترانسفر ازاد داشته باشید و زمانشم تا Deadline بعدیه.(ترانسفر ازاد ترانسفریه که از شما امتیاز کم نمی کنه )

مثلا کوروش خان بنا به گفته خودش ترانسفراشو تو روز دوم سوم مچ دی اول انجام داده که در واقع برای مچ دی دوم حساب می شده .
و تا الان هرکی از Wildcard استفاده کرده زمان ترانسفر ازادش تا Deadline بعدی یعنی امروز تا قبل از بازی اول هست.
و اگه کسی تا قبل از بازی اول امروز از Wildcard استفاده نکنه دیگه در طول مچ دی دوم نمی تونه ازش استفاده کنه .واگرم در طول مچ دی دوم ترانسفری کنه ترانسفر برای مچ دی سوم حساب میشه.

MCSE MAN
12-06-2012, 12:41
با اينكه تيمم امتياز بالايي نگرفته ولي با اين حال فعلا با همون بازيكن ها ادامه ميديم و بدون هيچ تغييري تا برسه به مرحله حذفي

از wildcard و اينجور قرتي بازي ها هم استفاده نميكنيم :31:

Rastin.
12-06-2012, 13:12
سلام امیر جان ...
نه، دور قبلی درجا عمل کرد ... لیندگارد رو انداختم بیرون و به جاش اندرسون و اوردم ... یه تغییر دیگه هم داشتم یادم نیست ...

کیس پیچیده‌ای شده :دی

بعید میدونم اینطور باشه....الان چک کردم , دور قبل گلرتون همون لیندگارد بوده ظاهرا! و هیچ امتیازی از دروازه بان نیاوردین..مثل خودم!:20:

Alireza.M67
12-06-2012, 13:40
دوستان این Wild card الآن دقیقا کجا هست !؟ چطور می تونم ازش استفاده کنم ؟

eman619rv
12-06-2012, 13:56
دوستان این Wild card الآن دقیقا کجا هست !؟ چطور می تونم ازش استفاده کنم ؟
شما برو تو قسمت ترنسفر و جابه جایی هاتو انجام بده بعد اون confrim رو بزن یه صفحه دیگه باز میشه که تایید نهایی هستش اونجا گزینه use wild card هستش ...

کوروش جان برای خاتمه پیدا کردن مشکلت برو توی my team بعد توی قسمت پنل سمت راستت توی قسمت Transfers and finance ببین wild card رو اکتیو زده یا نه ! تنها جایی هست که میتونی بفهمی فعاله یا نه

Kurosh
12-06-2012, 14:29
شما برو تو قسمت ترنسفر و جابه جایی هاتو انجام بده بعد اون confrim رو بزن یه صفحه دیگه باز میشه که تایید نهایی هستش اونجا گزینه use wild card هستش ...

کوروش جان برای خاتمه پیدا کردن مشکلت برو توی my team بعد توی قسمت پنل سمت راستت توی قسمت Transfers and finance ببین wild card رو اکتیو زده یا نه ! تنها جایی هست که میتونی بفهمی فعاله یا نه

سلام ...

ممنون ... رو حالت Active هست ...

حل شد قضیه :20:

Alireza.M67
12-06-2012, 14:37
مرسی .
بدجوری به این Wild Card احتیاج داشتم چون نصف تیمم اصلا بازی نمی کردن .
از Wild Card استفاده کردم ، 6 تا ترسفر کردم.
اینبار دیگه واقعا Makhuf (مخوف) شد تیمم :31:
امیدوارم این دوستانی که اوردم برای Match day 2 گند نزنن :31:

h-blade
12-06-2012, 17:59
دو سوال:

1: اين مچ دي كلا يه نفر توضيح بده ببينيم داستان چيه.؟ مثلا مچ دي 1 يعني چي؟

2: چرا امتياز من تو ليگ پي سي ثبت نميشه و تو رنكينگ نيستم.؟

powerslave
12-06-2012, 18:04
match Day یعنی روز بازی. پس مچ دی 1 میشه روز اول بازی ها. اگه یه تیم رو در نظر بگیری، فرضاً ایتالیا، روز بازی با اسپانیا براش میشد مچ دی 1. ولی حالا که تیم های انتخابی ما بازیکن هاش حد اقل از 8 تیم مختلف هستن، پس مچ دی 1 زمانی تموم میشه که اون 8 تیم بازیهاشون رو انجام داده باشن یا ساده ترش اینکه زمانی که تمام تیم ها بازیهای اولشون رو انجام داده باشن. حالا تمام 15 بازیکن ما تیمهاشون یه دو بازی کردن و باز باید ترکیب بچینی واسه مچ دی 2 که باز میشه بازی ایتالیا و کرواسی ولی برای تیم منتخب شما میشه زمانی که تمام تیم ها بازی دومشون رو هم انجام داده باشن.در مورد لیگ شاید عضو نیستی. تو اوورال و تیم ملی لیستت کرده؟ اگه آره که فکر کنم عضو شی درست میشه.

h-blade
12-06-2012, 18:10
اينو نوشته زيرشم اكانت منه.

Players to be added after the next points update

eman619rv
12-06-2012, 22:33
2: چرا امتياز من تو ليگ پي سي ثبت نميشه و تو رنكينگ نيستم.؟

به احتمال زیاد شما دیر وارد لیگ شدین واسه همین گذاشته بود مچ دی اول تموم بشه بعد وارد لیگ بشین ... الان چک کنین ببینید وارد شدین به لیگ یا نه ؟ چون اخه من یادمه دو نفر توی انتظار بودن برای پیوستن به لیگ.

از شانس بد ما هم تیم چک الکی گل خورد و گرنه گیلبر سلاسی 11-12 امتیاز میگرفت ! یه نکته جالب دروازه بان یونان گذاشتم تو ترکیب لامصی تو 23 دقیقه 2 تا گل خورد و تعویض شد!!!:24::18: حالا نفهمیدم واسه مصدومیت تعویض شده یا نه .....ولی خیلی جریانش با حال بود:27: یه بازیکن دفاع هم داشتم که تو بازی قبل 90 دقیقه واسه چک بازی کرده بود حالا این بازی عین 90 دقیقه رو رو نیمکت نشست کاشکی یه وایلد کارد دیگه هم داشتم

Alireza.M67
13-06-2012, 00:25
از Wild card راضیم ، هر چی بازیکن بدرد نخور بود ریختم بیرون بجاش بازیکن های جدید اوردم .
روز اول 24 امتیاز اوردم ، در صورتی که کل امتیازات دور گذشتم 29 بود :20:

update...........
دوستان یکی لطف میکنه این Recovered balls رو یه توضیح کاملی بده ؟ من خودم فکر میکنم مثه ریباند در بسکتبال باشه :دی یا مثلا یا توپ گیری و توپ ربایی از حریف ....
فکر کنم توپ گیری باشه .
این آپشن بیشتر برای مدافع ها طراحی شده که امتیاز بگیرن.
هر 5 تا Recovered balls یک امتیاز داره .

MCSE MAN
13-06-2012, 09:53
دوستان یکی لطف میکنه این Recovered balls رو یه توضیح کاملی بده ؟ من خودم فکر میکنم مثه ریباند در بسکتبال باشه :دی یا مثلا یا توپ گیری و توپ ربایی از حریف ....
آره توپ گيريه
به ازاي هر 5تا دفع كامل توپ يا تكلي كه باعث تملك توپ بشه 1 امتياز ميده. فرقي هم نميكنه پست بازيكن چي باشه ولي خوب براي مدافعين اين اتفاق بيشتر ميوفته

h-blade
13-06-2012, 13:37
بيچاره شدم...............

امتيازات دور اول من كلا حساب نشده.............32 امتياز پر پر شد.:19::19::19::19::19::19:

يعني له له شدمااااااااا.........داغون شدماااااااااااا..........آآآآآ آآآ

aluminum
13-06-2012, 15:55
گرافيكار شما چه جوری این همه تغییر در تیمتون ایجاد کردید ولی امتیازی از شما کم نشده؟
چه بازی قبلی من با شما بود تیمتون رو کاملا زیر نظر داشتم:21:

aluminum
13-06-2012, 15:55
حذف شود ؟!!!

گرافيكار
13-06-2012, 16:13
گرافيكار شما چه جوری این همه تغییر در تیمتون ایجاد کردید ولی امتیازی از شما کم نشده؟
چه بازی قبلی من با شما بود تیمتون رو کاملا زیر نظر داشتم:21:

از Wildcard استفاده کردم
وقتی نگاه کردم دیدم بعد از دور سوم دوباره به راحتی میتونیم همه تیم رو تغییر بدیم بهتر دیدم که توی همین دور از Wildcard استفاده کنم
چون تجربه بهم میگه که 70 درصد امتیازات و وضعیت رده بندی توی همین دور گروهی مشخص میشه
چون بعدش با کم شدن تیمها اکثرا بازیکنای شبیه به هم انتخاب میکنن و امتیازات تقریبا شبیه هم میشه

AMIR-AIRGUNNER
13-06-2012, 16:14
بازی های دیروز اصلا جالب نبودن! کلی روی روسیه و لهستان سرمایه گذاری کرده بودم :19:

Kurosh
13-06-2012, 16:20
بچه‌ها من از دروازه بان اولم 4 امتیاز گرفتم
حالا واسه بازی امشب، اگه بکشمش بیرون و دروازه بان دوم رو بفرستم تو تا ببینم چند امتیاز می‌گیره، 4 امتیاز دروازه بان اول باقی می‌مونه ؟!
بعداً، حتی تو دور بعدی، بیارمش تو، این 4 امتیازش حفظ میشه حتماً‌ ؟!

نپره ؟! :دی

AMIR-AIRGUNNER
13-06-2012, 16:24
بازیکنی رو که از ترکیب اصلی خارج میکنی امتیازش صفر میشه و دوباره نمیتونی تعوبضش کنی .

aluminum
13-06-2012, 17:48
از Wildcard استفاده کردم
وقتی نگاه کردم دیدم بعد از دور سوم دوباره به راحتی میتونیم همه تیم رو تغییر بدیم بهتر دیدم که توی همین دور از Wildcard استفاده کنم
چون تجربه بهم میگه که 70 درصد امتیازات و وضعیت رده بندی توی همین دور گروهی مشخص میشه
چون بعدش با کم شدن تیمها اکثرا بازیکنای شبیه به هم انتخاب میکنن و امتیازات تقریبا شبیه هم میشه

عجب.
من فکر میکردم اگر از Wildcard استفاده کنم ازم امتیاز کم میشه؟!! کلا چند تا Wildcard هر تیم داره؟ و من کی میتونم دوباره ازش استفاده کنم؟

Kurosh
13-06-2012, 18:08
عجب.
من فکر میکردم اگر از Wildcard استفاده کنم ازم امتیاز کم میشه؟!! کلا چند تا Wildcard هر تیم داره؟ و من کی میتونم دوباره ازش استفاده کنم؟
کلاً یکی بیش‌تر نداریم ...

حالا نمی‌دونم تو مرحله‌ی حذفی کارد میده یا نه ...

شما هم اگه استفاده کردی قبلاً، که دیگه نمی‌تونی
اما اگه نکردی، هر زمان استفاده کنی، واسه مچ دی بعدی اعمال میشه ترنسفرهات ...

+

بازیکنی رو که از ترکیب اصلی خارج میکنی امتیازش صفر میشه و دوباره نمیتونی تعوبضش کنی .

مطمئنید ؟!
این جوری دیگه اون طرحی که اوایل با علیرضا در موردش صحبت می‌کردیم ملغی میشه !
دیگه نمیشه بازیکنا رو تست کرد و دید کدوم بیش‌تر امتیاز می‌گیرن تا همون رو بذاریم تو ترکیب ...

aluminum
13-06-2012, 18:37
کلاً یکی بیش‌تر نداریم ...

حالا نمی‌دونم تو مرحله‌ی حذفی کارد میده یا نه ...

شما هم اگه استفاده کردی قبلاً، که دیگه نمی‌تونی
اما اگه نکردی، هر زمان استفاده کنی، واسه مچ دی بعدی اعمال میشه ترنسفرهات ...

+

مطمئنید ؟!
این جوری دیگه اون طرحی که اوایل با علیرضا در موردش صحبت می‌کردیم ملغی میشه !
دیگه نمیشه بازیکنا رو تست کرد و دید کدوم بیش‌تر امتیاز می‌گیرن تا همون رو بذاریم تو ترکیب ...

من سر این ترانسفرها واقعا گیج شدم. توی مچ دی 1 یه ترنسفر آزاد به من داد بدون کم کردن امتیاز و تغییراتش توی مچ دی دوم اعمال میشه و بازیکنی که اون موقع گرفتم رو الان میتونم استفاده کنم. وبرای ترانسفرهای دیگه باید 3 امتیاز ازم کم بشه.
حالا داستان این ویلدکاردها چیه رو من نمیفهمم.

در مورد کم شدن امتیازات دوستان درست میگن.شما اگر بازیکنی رو بیرون بکشی امتیازهای بدست اومدن اون بازیکن رو صفر منظور میکنه و حتی اگر کاپیتانت رو عوض کنی امتیازهایی که به واسطه کاپیتانی گرفته از شما کم میشه

h-blade
13-06-2012, 19:05
تو سايت نوشته در هر مرحله چند تا ترنسفر ميده...

اگه اشتباه نكنم:

يك چهارم نامحدود
نيمه نهايي 4 تا
فينال 8تا

Kurosh
13-06-2012, 19:08
من سر این ترانسفرها واقعا گیج شدم. توی مچ دی 1 یه ترنسفر آزاد به من داد بدون کم کردن امتیاز و تغییراتش توی مچ دی دوم اعمال میشه و بازیکنی که اون موقع گرفتم رو الان میتونم استفاده کنم. وبرای ترانسفرهای دیگه باید 3 امتیاز ازم کم بشه.
حالا داستان این ویلدکاردها چیه رو من نمیفهمم.

در مورد کم شدن امتیازات دوستان درست میگن.شما اگر بازیکنی رو بیرون بکشی امتیازهای بدست اومدن اون بازیکن رو صفر منظور میکنه و حتی اگر کاپیتانت رو عوض کنی امتیازهایی که به واسطه کاپیتانی گرفته از شما کم میشه
گیجی نداره که : دی
اون سیستم کسر شد 3 امتیاز که سر جاشه ...
تو هر مچ دی فقط 1 ترنسفر آزاد داری ...

اما یک بار در طول بازی‌ها می‌تونی از Wildcard استفاده کنی و بدون کسر امتیاز هر تعداد ترنسفر که خواستی انجام بدی !!

البته یادت باشه تو مرحله‌ی بعدی بازیا (حذفی) به اندازه‌ی کافی فرصت برای تعویض داری و نیازی به Wildcard پیدا نمی‌کنی ...

گرافيكار
13-06-2012, 19:14
کوروش جان دقیقا مثل فوتبال واقعی کسی رو که تعویض کردی دیگه نمیتونی بیاریش داخل
به نظر من طمع نکن و همین چهار امتیاز رو نگه دار مگر اینکه مطمئن باشی دروازبان بعدیت گل نمیخوره

Arrowtic
14-06-2012, 15:01
من و M.sua چه رقابتی شکل گرفته بینمون : دی فعلا 15 به 12 عقبم !!
امشب تلاشمونو میکنیم جلو بیفتیم : دی

میگم چرا تاپیک خوابیده دیگه اونقدر دوستان نمیان؟

گرافيكار
14-06-2012, 15:55
من و M.sua چه رقابتی شکل گرفته بینمون : دی فعلا 15 به 12 عقبم !!
امشب تلاشمونو میکنیم جلو بیفتیم : دی

میگم چرا تاپیک خوابیده دیگه اونقدر دوستان نمیان؟
نگران نباش دور دوم که تموم بشه و نتایج هد تو هد مشخص بشه میریزن اینجا از خجالت هم بیرون میان:31:
فعلا سعی میکنن مخفیانه ترکیباشون رو تغییر بدن
کلا همه مشغول تیمشونن:31: